Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Dr. Ardis varuje, že pápež František ovplyvňuje svetových lídrov ohľadne vakcín a pandémie


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Ardis varuje, že pápež František ovplyvňuje svetových lídrov ohľadne vakcín a pandémie

(Arsenio Toledo, Natural News) Dr. Bryan Ardis verí, že všetky známe sily, ktoré riadili a stále riadia podvodné „divadlo pandémie“, robia tak na príkaz pápeža Františka.

Dr. Ardis, podnikateľ, chiropraktický lekár a odborník na Covid-19 a vakcíny, vyhlásil toto tvrdenie počas rozhovoru s hostiteľom relácie „The Midnight Sentinel“ JD Ruckerom.

„Vlastne si myslím, že rímskokatolícka cirkev a pápež František sú zodpovední za celú túto vec,“ povedal počas rozhovoru.

„A myslím si, že pápež manipuluje a ovláda celý naratív.“

(Súvisiace: Vatikánska podpora pre vakcíny a rôzne povinné opatrenia z nich robí komplicov zodpovedných za úmrtia na vakcíny.)

Dr. Ardis hovorí o svojom presvedčení, že pápež František má významný vplyv na mnoho dôležitých jednotlivcov, ktorí majú veľkú kontrolu nad politikou ohľadne Covid-19, vrátane Dr. Anthonyho Fauciho, vedeckého poradcu prezidenta USA a bývalého riaditeľa Národného inštitútu zdravia, Dr. Francisa Collinsa a amerického prezidenta Joe Bidena.

„Myslím si, že ich všetkých kontroluje divízia rímskokatolíckej cirkvi nazývaná jezuiti,“ povedal Ardis.

Spoločnosť Ježišova, všeobecnejšie nazývaná Jezuitský rád, je náboženský rád v rámci katolíckej cirkvi známy svojím progresívnym postojom k rôznym problémom, vrátane LGBT agendy a vakcín proti covidu.

Sám pápež František je doživotným členom jezuitov a stále sa zaňho považuje, aj keď byť pápežom ho už nezaväzuje k žiadnym záväzkom, ktoré voči rádu prijal.

(Poznámka redakcie: Napríklad aj „profesor“ Krčméry je jezuita a študoval na súkromnej jezuitskej univerzite v Scrantone v roku 2007, odkiaľ má 2 doktoráty. Zdroj)

Dr. Ardis poznamenal, že cieľom jezuitov v Amerike je zničenie americkej ústavy „ako poslednej pevnosti krajiny, ktorá zachováva a chráni náboženské slobody“.

„Myslím si, že celý tento čas plánovali zničiť ústavu mnohými spôsobmi, buď cez vojny, neskôr cez pandémie a teraz cez hlad,“ povedal Ardis.

„Som presvedčený, že to bol ich pokus zničiť ústavu, Spojené štáty zvnútra. Tiež sa snažia zredukovať počet armád všetkých krajín a zbúrať hranice medzi krajinami, aby mohli vytvoriť „náboženstvo jedného sveta“ s pápežom ako „jednotným svetovým lídrom.“

Stop Candida

Pápež František zosadil a odsunul predstaviteľov cirkvi kritizujúcich vakcíny proti COVID-19

Súčasťou snahy pápeža Františka o moc je zabezpečiť, aby žiadni poprední predstavitelia katolíckej cirkvi nespochybňovali žiadne z jeho vyhlásení, najmä pokiaľ ide o vakcíny proti Covid-19, a spojencov povýšiť na autoritatívne pozície.

K prvému incidentu došlo začiatkom marca, keď bol biskup Daniel Fernandez Torres z diecézy Arecibo na severe Portorika „zbavený svojich povinností“, pričom jeho zodpovednosti prevzal apoštolský administrátor menovaný Vatikánom.

K Fernandezovmu zvrhnutiu došlo po incidente, v ktorom odmietol podpísať spoločné vyhlásenie s ďalšími portorickými biskupmi o „morálnej povinnosti byť zaočkovaný“ proti Covid-19.

Podpísať to odmietol aj napriek tomu, že ho o to osobne požiadal apoštolský delegát ostrova, ktorý pôsobí ako diplomat zastupujúci Vatikán a pápeža Františka v Portoriku. V reakcii na to Fernandez napísal, že si je istý, že bol odvolaný z úradu kvôli problému s podporou očkovania.

Bývalý biskup tvrdí, že okrem uvedeného bol odvolaný aj za svoju požiadavku, aby bol Vatikánom nariadený dokument zverejnený spolu s ďalším pastierskym sprievodným listom pre tých, ktorí pre skutočnú výhradu vo svedomí chcú, aby boli vypočutí a aby sa s nimi zaobchádzalo s milosrdenstvom.

Fernandez napísal:

„Nikdy som nepopieral, že očkovanie nie je aktom lásky k druhým, ale ani to, že tí, ktorí ho nepodstúpia z dôvodu výhrady svedomia, menej milujú svojich bratov.“

V Kalifornii pápež František nedávno vymenoval biskupa Roberta McElroya zo San Diega za jedného z 21 nových kardinálov.

McElroyovo povýšenie vyslalo silný odkaz, že karhá arcibiskupa Salvatora Cordileoneho zo San Francisca za jeho vyhlásenie, že predsedníčke Snemovne reprezentantov Nancy Pelosiovej nebude dovolené prijímať sväté prijímanie kvôli jej podpore potratov.

Treba poznamenať, že hoci McElroy sám nie je jezuita, získal vzdelanie v jezuitskej inštitúcii, získal titul teológie na jezuitskej škole v Berkeley a veľa písal pre jezuitskú publikáciu America o rôznych progresívnych otázkach, vrátane svojej podpory LGBT agendy, nelegálneho prisťahovalectva a otvorených hraníc.

Záver

Pozrite si spomínanú epizódu relácie „The Midnight Sentinel“:

Hostiteľ JD Rucker robí rozhovor s Dr. Bryanom Ardisom o úlohe pápeža Františka počas pandémie Covid-19 a pri pretláčaní vakcín.

Stop Candida

Autor: Arsenio Toledo, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ale toto je snaď jasné od prvého dňa ako nastúpil do úradu, nie? Odkiaľ prišiel. Sú zarytý v spoločnosti poriadne hlboko. Moju starkú tiež dostali (oblbli).

  To je ako hovorit dookola, že voda je mokrá.

  • Miroslav Čižmár

   Voda je mokrá iba v kvapalnom skupenstve.

   • Mokrá môže byť tak myš od vody – vode je to fuk. Naštuduj si základné vlastnosti vody – spojitosť vďaka kohéznym silám a priľnavosť – vďaka adhézii – z toho vyplýva kapilarita, aj spojitosť toku. Otázka – je kvapalná ortuť „mokrá“ = adhézna? Odpoveď – ako k čomu /k rýdzemu zlatu a ku kovom všeobecne/. Z toho vyplýva, že na „lebo“ kvapalnom skupenstve vždy nezáleží. Poučuješ tam, kde vieš hovno z obalov neprečítaných kníh.

 2. Manželky neonacistů z Azovu uvězněných v Azovstalu za ně orodují u papeže Františka!! https://rumble.com/v14lbgh-manelky-neonacist-z-azovu-uvznnch-v-azovstalu-za-n-oroduj-u-papee-frantika.html

  + foto: https://postimg.cc/tsvjRw1n

 3. … ze by sa apokalypsa podla a Jana a posolstva Panny Marie a Jezisa zacali uz naplnat??? Asi predsa zijeme v dobe Apokalypsy… Ruzanec sa modlit kazdy den !!!

  • Pani Olga, vy ste nic nepochopila… ale dajte vediet ako Vam ruzenec nepomohol. A ked sa upinate na zjavenie jana tak sa na to skuste pozret nie zo strany ovce ale z tej druhej. Nastavia Vam program a vy im hned na to skocite. Apokalipsa bude ale my co vieme a nie co veria sme kludni…

   • Rak len javíš ako tupec alebo ním naozaj aj si? Koho zaujímajú tvoje plytké invektívy, gentleman…? Však ťa tvoja pýcha a bezhraničné sebavedomie zničia samé! A nemyl si kresťanskú vieru s jezuitmi, to sú dve odlišné veci !

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,lepší než ruženec-je ostnatý drôt okolo hlavy si nasadiť a bude svatožiara,,,,nikto nepochopil náboženstvo-lebo náboženstvo je cesta k poslušnosti a otroctvu,,,,nad náboženstvom je ešte niečo čo všetky náboženstvá aj satanizmus prevyšuje,,,,treba skúmať! onen boh-duch bez mena chce po človeku mnoho obetí a nedá si nikdy pokoja,lebo ho máte v hlavách ako vred,,,,boh bohatým dáva a chudobným ani nepoďakuje,,,,za 40-45rokov utrpenia v jeho službách dostanete od neho do daru žebrácku palicu-samozrejme ak nieste kňaz,lebo oni sa už o seba dobre postarali,lebo vedia že čo nedá diabol,tak od boha len stoporený úd a semeníky na rozdávanie dostanete,,,,diabol lucifer inteligenciou presahuje človiečika i všetko nad lovekom a sám prišiel na to tak,ako aj lilith či adam a evička atd….,že sloboda je bez boha-ducha,,,,boh neodpúšťa-neodpustil nikomu,iba ak ste sa ponížili na samé dno-dna,,,,vaše telá sú na obraz boží-božia pomsta.

  • provokater

   Olga, každé náboženstvo je blud a podvod, zobuď sa už!

 4. Jezuitov je plny slovensky parlament na cele okrem inych s matovicom a kotlebom…
  Pred clankom klobuk dole, hlavne redakcii za uverejnenie, velka pravda

 5. Bukvice, opice, neštovice – možno lepšie – guľka do palice!

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,stále nechcete uveriť tomu,že človek nieje slobodne zmýšlajúca bytosť a je iba manipulovanou loutkou,ak sa hlavne jedná o slabšieho jedinca-čo je z vás brutaldrtivá večšina,,,,? s ľudským vedomím sa neustále manipuluje a človek už z toho zblbne tak,že je doslova presvedčený,že to pochádza z jeho hlavy a že koná dobro a rozumne,,,,je to ako s vami všetkými-chodíte do práce a namýšľate si,že by bez toho svet nefungoval-to len štáty a ich vodcovia by tým stratili,keby sa zastavil čas a tempo,,,,celá ekonomika štátou je postavená na bludných cieľoch,kde vám je lstivo sľubované a vy ste tohoto besnenia súčasťou a preto nesiete na tom vinu-podľa temnoty nikto nesmie tu zostať bez podielu viny,,,,kto sa vine vyhne,alebo chce vyhýbať-bude prenasledovaný a zosmiešňovaný a napádaný slabochmi ovládanými démonmi a našepkávačmi,,,,pápež nieje žiadnou vínimkou-pre temnotu je každý,kto nepáchne v pote za človečinou a nežerie z kontajnerov a nechodí ako ošuntelý trhan bez peňazí a žije mimo dosah digitálu bez technických výdobytkov nemá dlžoby atd…-je iba poslušným služobníkom hada,,,,vaše mozočky sú naprogramované a obmedzené iba na zhodnocovanie určitých úkonov v rámci fungovania ľudského spoločenstva-vy nemáte absolútne nič spoločné so slobodným človekom bez ťarchy,,,,vy ste iba mŕtvoly bez budúcnosti tu a teraz iba požierajúcich všetko okolo vás,lebo závisť a nenažranosť a túžba to bludochbludných vás ženú do temnoty,,,,pápež je služobník hada a vzorom služby hadovi podsvetia pre ostatných,,,,nemôže byť o tom ani reči,že by mal byť pápež nasledovníkom onoho ježíška,lebo toto nebol ani zámer,,,,pápež čaká na antikrista a denne sa k nemu modlí,lebo antikrist je riešením pre tento chaotický svet preplnený ovcami,opicami,vlkmi a upírmi,,,,mimozemšťania nemajú peklo,to len človečina má nárok na tento luxus,,,,

 7. Je to tak – duchovná zložka veľkého resetu.

 8. Viele kocher verderben den brei , fi-hla kuchár fdrbu ten prejt,z 8 mld je koľko kuchárov? A koľko tých zranic ešte?a bolo to niekedy vari ináč?keď Marienka chce potrat,prečo nenastúpi štát a neodkupi jej dieťa,aby ho porodila?polovica ľudí na Slovensku sa nechala napustiť pár mililitrami sofistikovaného čohosi,sú to obete,alebo naopak hrdinovia,či dokonca nebodaj priekopnici,alebo ľudia,čo im je to fuk, chcú umrieť,či naopak,chcú prežiť,či chcú si udržať zamestnanie, životný štandard, obetujú sa pre rodinu,alebo sú závislí od letnej,či inej dovolenky,?

 9. Původní František tam už dlouho není. Takže čí plní pokyny?

 10. Že očkovanie ako akt lásky k druhým, chachá, dobre som sa pobavila.
  Je to priam umenie ako cirkev dokáže každú hlúposť ktorá ich nejako spája s politikou a mocou zabaliť do pekného obalu.
  Politici sú kradnúce svine, ale farizeji stojaci na čele svetových náboženstiev majú blahobyt čisto len za falošné keci o nezištnej láske a presviedčanie ľudských duší, ktoré sú im ochotné veriť.
  Pravda vraví sa, že František je naoko výnimka… no pravdaže, veď už museli dosadiť nejakú novú figúrku, keďže čoraz viac ľuďom a najmä mladým sa otvárajú oči a pomaly vyplávavajú na povrch svinstvá, ktoré celá cirkevná perepúť úzkostlivo skrývala.

  • Mozno je to hlupa uvaha ale …preco je sidlo/centrum alebo neviem ako to nazvat krestanstva vo Vatikane- v Rime? …..ked to vsetko vzniklo -zacalo v „Jeruzaleme“ ? Takze preco „Rim“ a nie Jeruzalem? ( preco nieje Vatikan v Jeruzaleme? ) Kto ale v tej dobe okupoval Jeruzalem? Zeby uz vtedy pochopili Rimania ( co dnes mnohym unika) …. ze nabozenstvo v tych „spravnych“ rukach je mocny nastroj.

 11. „Kiahne“ – ako nová PSY OP – sú zároveň vojnou designov – vojnou medzi designom poriadku a designom chaosu!

  Chaosom spôsobujúcim vašu zmätenosť a disharmóniu! A keďže ako debili len reagujete – ste klbkom nervov a onedlho vám na vašich ksichtoch naskáču herpesové lézie – ktoré naskakujú vždy, keď je organizmus nejako oslabený! Pretože opäť nejde o žiaden „prejavený vírus“ – len vylučovanie jedov psychosomatického pôvodu – a na pokožke preto, pretože pokožka je symbolickou hrádzov-hranicou, ktorá je však narušená, pretože opäť máte pocit ohrozenia z vonku! Už vám k tomu chýba len rakovina kože – a tá bude nasledovať tiež!

  Toto je design poriadku! /Tá „raketa“ nič?/
  https://st2.depositphotos.com/2686483/6278/v/950/depositphotos_62785025-stock-illustration-african-masks-tribal-design.jpg

  Toto je design poriadku – Čičmany na Slovensku!
  https://i.pinimg.com/originals/65/10/8b/65108beda10204dcc0ea11134febfd36.jpg
  https://i.pinimg.com/originals/d2/cf/68/d2cf68db96b6677eb4570823358c39c7.png

  Design „white flicker on face“ in Africa – design harmónie!
  https://image.shutterstock.com/image-photo/stock-photo-young-african-girl-tribal-painted-face-in-white-and-red-450w-5405284.jpg
  https://thumbs.dreamstime.com/z/tribal-face-3136341.jpg
  http://ayay.co.uk/backgrounds/people/african/white-freckles-face-paint.jpg
  https://www.loupiote.com/photos/8140605943.shtml

  India – Cigáni
  https://i.pinimg.com/736x/39/54/52/395452234108a264519942f929eaa001–african-face-paint-painted-faces.jpg

  Keď už „kiahne“ pod kontrolou!
  https://www.south-africa-tours-and-travel.com/images/manhood-ritual-trevor-kelly-xhosa.jpg

  Ako na to!
  https://mediteka.sk/zinkova-mast/
  https://www.lanovefarby.sk/produkt/zinkova-beloba-pigment/
  ——————————————–
  Kiahne – ako prejav vnútorného rozvratu – chaosu!
  Design zásadne chaotický!
  https://t.aimg.sk/magaziny/GxT2mh3yQabRasOfikzA0g.jpg?t=LzB4ODQyOjI4MzJ4MjQzNC8xMjAweDYzMA%3D%3D&h=oAGV2gWDzz1AY9eLD92byQ&e=2145916800&v=1
  Grafika PSY OP!
  https://maminka.detiamy.sk/media/maminka/788685665.jpg
  Variola albimarginata
  https://fishesofaustralia.net.au/Images/Image/VariolAlbimarginTheoModder.jpg
  – – –
  Z osobnej skúsenosti viem, že ovčie kiahne mi nabehli práve vtedy, keď som na začiatku chodenia na ZDŠ prežíval veľký stres a do školy sa mi naozaj nechcelo! A čo deti odložené v škôlkach, vystresované deti vo vojnových oblastiach – keď sa im rúcajú istoty a pocit bezpečia a všade okolo je chaos? Detto indiáni – v permanentnej vojne s osadníkmi – to nebolo len o nakazených dekách! Hlad a prenasledovanie! Stres stupňuje prejavy „kiahní“. A zmrdi produkujú všetky možné stresory!
  https://i1.wp.com/www.cristofoli.com/biosseguranca/wp-content/uploads/2017/08/Var%C3%ADola_blog-3.jpg?fit=770%2C515&ssl=1

  VIDEO: Pravda o opičích kiahňach – pravé kiahne. ovčie kiahne, herpes – sú jedno a to isté! „Opičie kiahne“ sú Wu chanom designovaný jed – vylúčený podobne ako jed u vystresovaných ropúch!
  https://www.informacnavojna.tk/article/video-pravda-o-opicich-kiahnach

  Masť „Z“ ovčích kiahní? Chybný preklad – alebo „stredoveký liek – „vakcína“ – z prášku z chrást po kiahňach? ???
  https://sk-m.iliveok.com/health/mast-z-ovcich-kiahni_106814i15828.html

  Na toto máme starý vtip, ako počas SNP partizáni hľadali potraviny kde tade a jeden našiel na povale zaprášený krčah s „oškarkami“ a schuti sa do nich pustil! Ale keď ho priniesol súdruhom dole a pochválil, aké sú dobré – domáci vybuchli smiechom, že to sú chrasty po dedovi keď mal kiahne a uložili ich, aby z nich mohli vyrobiť liek keď by bolo treba!
  ————————————–
  Takže zhrniem – nikomu nič nebráni, aby na protest proti ďalšiemu ojebu s kiahňami chodil na verejnosti s pekne nadesignovanými bielymi bodkami – ako je to u ukážok afrického designu poriadku a harmónie hore!

  K téme Vatikánu teda len toľko – „Chaos et Ordo!“ Takže ich s tým poriadkom treba predbehnúť!

  • Miroslav Čižmár

   Pred príchodom Španielov nezažívali indiáni stres?

   • S plošným vyhladzovaním rasy určite nie – kmeňové lúpežné vojny boli ich vidiecke bitkárske zábavky. Indiáni skrátka už vedeli, že to je ich úplný koniec! „Sranda“ bude, keď si to konečne uvedomí tých 5 miliárd opichancov!

    Biele zinkové bodky ako antikiahňové performans odporcov očkovania „proti kiahňam“ si samozrejme prehliadol. Ale keď šlapneš na h-rable ako Vinetou po tom, čo na ne šlapol Old Shatterhand – určite sa ti rozsvieti. Hlúpimi otázkami odvádzaš pozornosť od podstaty – ako nebyť len reagujúci debil, ale ako byť iniciatívny „debil“ – sanitka už húka! Lebo globalisti neznášajú, keď vieme vydedukovať ich budúce zámery – a to konkr. prenasledovať ľudí „s léziami“ maskovanými dermacolom – vieš? V umení sa tomu hovorí „priznať to“ – že zvyditeľníme to, čo blbec všemožne hľadá ako zakryté! Teda – už dopredu sa nastylovať matičkami na kiahne – veď vieme ku.va, čo príde! Ale blbci ako ty budú čakať čo príde, pretože za tých pár mesiacov „sa môže zmeniť všeličo“ – aj taká WW3. Takže základ pre takých ako ty bude opäť len REAGOVAŤ! Nikdy nie konať v predstihu! Nikdy! Keď niekto môže poriadať farebný pride buzerantov – môžeme aj my poriadať pochod budúcich kiahňových ksichtov! Ale hovor to koňovi!

    • Miroslav Čižmár

     Francesco Pisarro a jeho posádka tvorili skupinu niekoľkých mužov. Keď prišli pred vládcu inkov, obklopilo ich 100000 indiánskych bojovníkov. Tak o akej plošnej genocíde tu meleš?

     • A kam teda zmizlo pôvodné obyvateľstvo Svernej ameriky?! Prívlastok som vynechal aby prešiel komentár. Už si držal v ruke kufríkovú atómovú bombu pred nastúpeným námestím SNP?! Prívlastok som zase vynechal. Na protikiahňové provokácie nereaguješ ani druhý krát. Hovor koňovi ktorý melie hubou v pytlíku ovsa!

     • Miroslav Čižmár

      Inkovia žili v južnej Amerike. Mäsové vymieranie začala epidémia kiahní, a dokončili Španieli. Reagujem na to, čomu rozumiem. Zinkovym bodom nerozumiem, tak sa k nim nevyjadrujem.

   • Mirosla indiani sa navzajom vrazdili,ako aj inde na svete

 12. hľadač pravdy

  Skrytá ,,vrchnosť” riadiaca slobodomurárske lóže finalizuje svoje plány!!
  *U P O Z O R N E N I E*
  Nižšie uvedený text NIE JE vhodný pre psychicky labilné osoby!!!
  ==========================================================
  1.) Zjednocovacie procesy – utváranie ,,jadra” Jedného sveta!

  Vo svojom rozsiahlejšom príspevku, zverejnenom nedávno tu na bádateľovi
  https://www.badatel.net/byvaleho-viceprezidenta-pfizeru-sokovalo-ze-100-vakcinovych-umrti-sposobilo-len-5-sarzi/#comment-123124
  som v bode číslo 4.) okrem iného uviedol:

  ,,Po skončení II. sv.v. si nadnárodné slobodomurárske pra-lóže rozdelili Európu na tzv. kapitalistickú a socialistickú, na tzv. Západ a Východ. Európa aj svet boli vystavené tzv. studenej vojne, no obe mocnosti (SU-US – opäť kabbala, to bolo skrátene zaužívané medzinárodné označenie SU-Soviet Union a US-United States) zhodne riadené skrytou vrchnosťou prostredníctvom nadnárodných pra-lóží nemali v tom čase v úmysle proti sebe viesť vojnu. Cieľom bolo ich definitívne zadĺženie u bánk a súčasne sa tým zabránilo samostatnému hospodárskemu rozvoju týchto štátov a postupne boli inštalované medzinárodné organizácie politické, finančné, vojenské, administratívne a súdne, ako príprava k zjednocovacím procesom na báze kontinentov a neskôr celého sveta.”

  Poniektorí si možno spomenú, ako ,,Hranol” v nedávnej dobe neustále opakoval niečo ako: ,,musíme byť v jadre”; ,,my musíme do jadra”; ,,musíme byť súčasťou jadra”,… Jadro, jadro, jadro, jadro!…, a takmer nikto z bežných ľudí nevedel, čo to ,,jadro” je!

  V tom čase, keď to ,,Hranol” neustále bľakotal, mi to pripomenulo text, ktorý som už dávnejšie pred dlhými rokmi čítal… Čo teda to ,,jadro” je?

  Odcitujem tu jeden odstavec z oči otvárajúceho diela, z druhého dielu trilógie, od pravoverného katolíckeho teológa Johannesa Rothkranza:

  ,,Již dnes si Evropský parlament ve Štrasburku (kde jsou lóžoví bratři bezmála jen
  sami mezi sebou) nárokuje stále větší a dalekosáhlejší kompetence, podporován
  v tom „bratry“ ve vládách všech evropských zemí i v politických stranách, kteří se
  neustále hlásí o slovo s příslušnými „požadavky“. Ještě mocnější než Evropský parlament, ale z opatrnosti pracující v pozadí, je „Evropská rada“ v Bruselu.
  Jako zárodek plánované „spolkové evropské vlády“ již úspěšně používá osvědčenou salámovou techniku k postupnému okrajování „suverenity“ národních evropských vlád.
  Je samozřejmé, že se to všechno odehrává pod egidou vysokostupňového zednářstva a dokonce i Trilaterální komise. Jejím oficiálním a již v názvu naznačeným cílem je zformování USA, Evropy a Japonska do tří přibližně vyvážených hospodářských a mocenských bloků, které mají později – což se přirozeně zatím neříká nahlas – vzájemně splynout.
  Vysokostupňový zednář Coudenhove-Kalergi ovšem ve své programové knize „Panevropa“ (1923) dosti nepokrytě tento směr předestřel:
  „Každému Panevropanu musí být jasné, že evropské sjednocení není namířeno
  proti Anglii, nýbrž že naopak spolu s ní má být oporou světového míru a etapou
  na cestě k světové organizaci (!)“. V programu trilaterálů tedy stále prosvítají
  základní rysy prastarého a v CoM aktualizovaného plánu udělat z Evropy (a nyní
  i Japonska) a sloučené Severní Ameriky (tj. USA a Kanady, které rovněž nedávno
  uzavřely dohody o hospodářském sjednocení) jádro Jednoho světa, budoucího
  One World.”

  Johannes Rothkranz, Nadcházející „diktatura humanity“ aneb Panství Antikrista, II. díl, Světovládci temnot v akci, 1991, český preklad Jaroslav Voříšek 1996.

  Teda to ,,jadro” je zlúčená Severná Amerika, Európa a Japonsko – slobodomurármi zoskupené jadro Jedného sveta! K tomuto účelu bola v minulom storočí (v r.1973) zriadená ,,Trilaterálna komisia”, para-slobodomurárska organizácia, ktorá vznikla na podnet po dlhé desaťročia najmocnejšej nadnárodnej slobodomurárskej superlóže (pra-lóže) sveta ,,THREE EYES”.
  Zakladateľmi pra-lóže ,,THREE EYES” boli: David Rockefeller, Henry Kissinger a Zbigniew Brzezinski.

  ,,Trilaterálna komisia” – to znamená trojstranná, klasický slobodomurárski troju-holník, ktorého vrcholom sú USA (Wall Street) a základňou Japonsko s Európou, inak povedané – tokijská burza a londýnska City.
  —————————————————————————————————————–
  2.) Zjednocovacie procesy na báze kontinentov!

  Vezmite si mapu sveta a prejdite sa po ,,glóbuse”. Čo už napríklad OFICIÁLNE ,,lóžoví bratia a sestry” pripravili, zjednotili?

  a.) Európska únia (EU)
  https://tinyurl.com/3bddsbr5

  b.) Africká únia (AU)
  https://tinyurl.com/3fp8nmnj

  c.) Severoamerická únia / Severoamerická menová únia (NAU)
  https://tinyurl.com/mpbjk8x3

  d.) Eurázijská únia / Eurázijská ekonomická únia (EAEU)
  https://tinyurl.com/bdh5nk9k

  e.) Únia juhoamerických národov (UNASUR/UNASUL)
  https://tinyurl.com/3zb225dr

  f.) Šanghajská organizácia spolupráce (SCO)
  https://tinyurl.com/3ete7b9f

  g.) Združenie národov juhovýchodnej Ázie (ASEAN)
  https://tinyurl.com/mrx3yyr5

  Tieto kontinentálne zoskupenia patria k najznámejším a sú tvorené prevažne na jednotlivých kontinentoch alebo ich častiach.

  Sú aj iné ďalšie nadnárodné zoskupenia štátov zakladané slobodomurármi – Juhoafrické rozvojové spoločenstvo (SADC), BIMSTEC atď. Iné zoskupenia štátov sú vytvárané aj medzikontinentálne, ako sú napríklad BRICS a MERCOSUR,…
  —————————————————————————————————————–
  3.) Eurázijská únia / Eurázijská ekonomická únia / Eurázijská hospodárska únia

  Eurázijská hospodárska únia – Vznik a vývoj

  ,,V roku 1994 prezentoval kazažský prezident Nursultan Nazarbayev na Moskovej štátnej univerzite po prvý krát projekt eurázijskej integrácie. Návrh predpokladal vznik fungujúcej únie štátov zjednotených na základe prepojených ekonomík. Na rozdiel od Spoločenstva nezávislých štátov, Eurázijská hospodárska únia (ďalej len EHÚ) predpokladá jasnejšiu inštituciálnu štruktúru. Začiatkom roku 1995, Kazachstan, Bielorusko a Rusko podpísali Dohodu o colnej únii s cieľom odstánenia bariér, zabezpečenia voľnej obchodnej kooperácie a zaručenia voľnej výmeny tovarov. Táto dohoda sa stala jadrom súčasného integráčného procesu v Eurázii.

  Od roku 2003 sa oživil vývoj právneho rámca spoločného hospodárskeho priestoru.

  Následne v roku 2006 Bieloruská republika, Kazašská republika a Ruská federácia preukázala vedúcu úlohu v budovaní colnej únie a Spoločného ekonomického priestoru po prijatí spoločného rozhodnutia v rámci summitu v Soči. Do integrač-ného procesu zahrnuli taktiež prijatie Kirgiska a Tadžikistanu hneď, ako na to budú ich ekonomiky pripravené. Už v októbri 2007 došlo k podpisu Zmluvy o založení spoločného colného územia formujúcej colnú úniu.

  Zrýchlenie integračného procesu sa týkalo hlavne globálnej ekonomickej krízy z roku 2008. Prinútilo štáty hľadať nové rozmery spolupráce pre udržateľný hospo-dársky rast a nové možnosti odbmedzenia ekonomických rizík. Vyústilo to v uvedení colnej únie. Colná únia Bieloruska, Kazachstanu a Ruska začala fungovať v januári 2010 a od júla 2011 už bola v plnej prevádzke.

  18. novembra 2011 prezidenti Alexander Lukašenko, Nursultan Nazarbayev a Vladimír Putin podpísali Deklaráciu o Eurázijskej hospodárskej integrácii.

  Do 1. januára 2012 bol vytvorený právny rámec CES ako trhu so 170 miliónmi spotrebiteľov, jednotnú legislatívu, voľný pohyb tovarov, služieb a práce.

  2. februára 2012 začala fungovať Eurázijská ekonomická komisia a po prvý krát v dvadsaťročnej históŕii integračného procesu bol založený supranacionálny stály výkonný orgán so skutočnými právomocami v kľúčových ekonomických sektoroch.

  V období rokov 2013 a 2014 splnomocnila Eurázijská ekonomická komisia predstaviteľov Kazažšskej republiky, Bieloruskej republiky a Ruskej federácie na základe inštrukcií prezidentov ich krajín, aby pripravili Zmluvu o Eurázijskej hospodárskej únii.

  Je symbolickou náhodou, že nie tak dávno po dvadsiatom výročí prvej eurázijskej prezentácie v apríli 2014, mal Nursultan Nazarbayev opäť prejav na Moskovskej štátnej univerzite o rovnakej téme.”

  zdroj:
  uvedené odstavce a vety sú z: ,,EURÁZIJSKÁ HOSPODÁRSKA ÚNIA”, Mydlačíková
  https://tinyurl.com/3k5seezh
  —————————————————————————————————————–
  4.) Astana – zlovestné mesto podľa predstáv prezidenta Kazachstanu Nursultana Nazarbajeva, spoluzakladateľa Eurázijskej únie

  ,,Astana je prvním městem postaveným ve 21. století a je také skvělou ukázkou toho, kam svět směřuje. Ve skutečnosti jde o realizaci vize jediného muže – prezidenta Kazachstánu Nursultana Nazarbajeva. Město vyrůstá na zelené louce –
  v opuštěných stepích Kazachstánu, jeho výstavba je financována miliardami petrodolarů. Výsledek je úžasný. Futuristické, okultistické město prostoupené symboly Nového světového pořádku a vzývající nejstarší náboženství v historii lidstva – kult Slunce. Město je stále ještě velkým staveništěm, ale budovy, které už stojí, plně vyjadřují okultistickou vizi Nazarbajeva.“

  Článok, Zlověstné místo – Astana
  https://www.zvedavec.news/komentare/2009/07/3219-zlovestne-misto-astana
  —————————————————————————————————————–
  5.) Rozčlenenie sveta na desať ríší

  citácia z knihy:
  ,,Daniel 2,40-44
  40. A království čtvrté bude jako železo. Jako železo drobí a tříští všecky věci, tak ono rozdrobí a roztříští toto všecko.
  41. Žes pak viděl nohy a prsty dílem z hrnčířské hlíny a dílem železné (to znamená), že to království rozděleno bude; něco železné pevnosti bude míti, ježto jsi viděl, že smíšeno bylo ze železa s hlínou.
  42. A prsty nohou odpola železné a odpola hliněné (znamenají, že) království bude zpola silné a zpola křehké.
  43. Železo pak smíšené s blátem a hlínou, jak jsi viděl, (znamená, že) budou sice slepena lidským semenem, nebudou však při sobě držeti, jako železo nemůže býti smíšeno s hlínou.
  44. A za dnů těch králů zřídí Bůh nebes království, jež na věky nebude zničeno, a toho království jeho nedostane se jinému národu; rozdrobí a dokonale zničí všecky ony říše, samo však státi bude na věky.”

  ,,Daniel 7,24-27
  24. Deset pak rohů: Z říše té deset králů bude, a po nich povstane jiný, ten mocnější bude než první, a tři krále poníží,
  25. a řeči proti Nejvyššímu mluviti bude. Svaté Nejvyššího bude utlačovat, bude se domnívati, že může změniti časy a práva, a vydáni budou v ruku (jeho) na dobu, a na (dvě) doby a na půl doby.
  26. Soud však zasedne, aby moc (mu) byla vzata, a potřena a vyhlazena venkoncem.
  27. Vláda pak a moc a velikost říší pode vším nebem dána bude národu svatých Nejvyššího. Jeho vláda jest věčná vláda a všichni králové jemu sloužiti a jeho poslouchati budou.”

  ,,Mnoho křesťanů se domnívá, že výše zmíněnými králi je deset vládců evropských zemí, které dosáhly světovlády (protože vyšly z Římské říše, jak naznačuje železo) a své moci že budou zbaveny Spojené státy.
  Taková představa je početnými křesťany z větší části akceptována. Naše kniha však představuje jiný úhel pohledu na ony globální události, které mnoho lidí podnítí k odporu, protože se příčí jejich očekáváním i jejich víře. Zde zmiňovaní králové v žádném případě nejsou reální králové, nýbrž deset satanských rodin (pokrevních dynastií), které mají ve skutečnosti moc nad světem. Jistě je zajímavé zjištění, že tři z těchto pokrevních dynastií byly zbaveny moci nově vzniklou „pokrevní linií“.

  Je to právě tento král (tato rodina nebo pokrevní dynastie), z níž má podle Bible vyjít Antikrist. Kniha Daniel 2 a 7 i Zjevení 17 objasňují, že oněch deset vladařů, kteří se spikli za účelem získání veškeré moci světa a jejího předání Antikristovi, bude stejného ducha jako on!

  Zjevení svatého Jana mluví o deseti králích, kteří na konci času budou spolu s Antikristem vládnout celému světu (Zj 17,12).

  Žijeme na konci času a deset říší je již mezi ilumináty rozděleno.
  • Spojené státy, Kanada a Mexiko
  • Západní Evropa
  • Japonsko
  • Austrálie a Nový Zéland
  • Východní Evropa
  • Latinská Amerika
  • Severní Afrika a Střední Východ
  • Střední a jižní Afrika
  • Jižní a jihovýchodní Asie
  • Centrální Asie

  Budoucnost nám ukáže, koho Antikrist vyvolí k vládě nad deseti regiony světa.”

  uvedené sú citácie z knihy:
  Robin de Ruiter, Třináct satanských pokrevních dynastií, Konec svobody národů se blíží II. díl. Z německé verze Robin de Ruiter, Die 13 satanischen Blutlinien – Das Ende der Freiheit der Völker nähert sich, Verlag Anton A. Schmid, Durach 2009, přeložil Jaroslav Voříšek 2011.
  —————————————————————————————————————–
  6.) Sídlo jedného svetového náboženstva má byť otvorené v roku 2022

  Sídlo sa bude volať Abrahámovský rodinný dom a bude postavené na ostrove v blízkovýchodnom meste Abú Zabí.
  Sídlo vzniká v spolupráci s Bergogliom a sunnitským moslimským vodcom šejkom Ahmenom al-Tayebom po tom, čo obaja podpísali globálnu mierovú zmluvu s názvom ,,Dokument ľudského bratstva pre svetový mier”.

  Sídlo náboženstva jedného sveta bude pozostávať z troch budov, z ktorých každá bude predstavovať mešitu, kostol a synagógu. Cirkvi však nesmú mať kríž na budove, ako spôsob identifikácie, pretože v Spojených arabských emirátoch je nezákonné umiestňovať kresťanský kríž na budovu.

  K tomuto stavebnému projektu bude pripojená medzináboženská rada, ktorá bude dohliadať na projekty zamerané na podporu tolerancie.

  * Článok na oficiálnych stránkach Vatikánu – ,,Abrahamic Family House in Abu Dhabi to open in 2022”:
  https://www.vaticannews.va/en/vatican-city/news/2021-06/abu-dhabi-abrahamic-family-house-2022-human-fraternity.html

  * O ,,Abrahámovskom rodinnom dome“:
  https://www.forhumanfraternity.org/abrahamic-family-house/

  * video: ,,Abrahamic Family House”:
  https://www.youtube.com/watch?v=4nVfyABeCQg
  —————————————————————————————————————–
  7.) Ciele satanistov sú dlhodobo známe:

  1. jedna svetová vláda, na ktorej vrchol ,,skrytá vrchnosť” dosadí svojho ,,univerzálneho náboženského a politického vodcu” !!
  2. jedna svetová mena, elektronická a čip ako prístup k peniazom !!
  3. jedno svetové náboženstvo !!

  ad 1.
  OSN – Organizácia spojených národov, je pripravená ako svetový vládny aparát. ,,Univerzálny náboženský a politický vodca” bude tisícročia predpovedaný falošný mesiáš, teda Antikrist!

  ad 2.
  Pre zrušenie súčasného finančného systému sa spúšťa najhoršia celosvetová kríza v dejinách ľudstva, po nej alebo už v priebehu nej sa zavedie jedna svetová mena – elektronická. Toto by už mohli spraviť okamžite, tzv. ,,zo dňa-na deň” aj zajtra napríklad! No aby ,,stádo” udržali ešte relatívne v kľude, tak sa na to použije v súčas-nosti práve prebiehajúca a naplánovaná ,,kríza”. Preto sa ešte ponecháva nejaké zdanie ,,demokracie”. Taktiež časovanie sa prispôsobuje pre ,,človeka neprávosti, syna zatratenia”. Po verejnom vystúpení falošného mesiáša bude aj povinné čipovanie.

  ad 3.
  Sídlo jedného svetového náboženstva má byť otvorené v tomto roku, viď predošlý bod!

  Že falošný mesiáš, teda Antikrist je už na svete bolo ohlásené (*poznámka – pozri nižšie). Vrcholní satanisti prostredníctvom slobodomurárskych lóží zjavne celý svet pripravujú na verejné vystúpenie falošného mesiáša! Tak, ako je satan opicou Boha, teda ako sa diabol vo všetkom opičí po Pánu Bohu, tak sa má opičiť a všetko nabodobňovať aj Antikrist podľa jedinom pravom Synom Božom – Ježišovi Kristovi. Podľa proroctiev svätcov má mať Antikrist najväčšiu moc, keď dovŕši 30-ty rok svojho života. Tomuto sa slobodomurárske lóže, a tí, čo ich riadia prispôsobujú! Preto sa urýchľuje tzv. NWO / Nový svetový poriadok / Great Reset / Veľký reset / 4.priemyslová revolúcia / New Age / Nový vek atď. Má to rôzne pomenovania, ale všetky tieto názvy v skutočnosti znamenajú iba jedno – otvorené ustanovenie svetovlády a verejné vystúpenie svetovládcu – Antikrista pred ľudstvo!

  Katolícka Cirkev bola jediná skutočná sila, ktorá týmto plánom mohla zabrániť aj keď Satanova synagóga ovláda v podstate všetky médiá sveta, cez farnosti mohla ľudí varovať pred tým, čo sa v súčasnosti deje a čo bude ďalej nasledovať. Preto ju lóže už dopredu odstavili a zmenili jej učenie.
  Týmto cielom teda v súčasnosti napomáha aj zradná a odpadlá hierarchia RKC, ktorú slobodomurári infiltrovali a po prekliatom II. vatikánskom koncile, ktorý bol zavŕšený v r.1965, ju totálne ovládli. Preto od oficiálnych cirkevných predstavených nijaké varovania neprichádzajú a ani neprídu! Božie slovo tých, ktorí sú z pravdy vyzíva, aby sa oddelili od apostatickej štruktúry RKC, od zradcov, ktorí pomáhajú Satanovej synagóge nahnať ľudské stádo do celosvetového elektronického koncentráku a tak satanistom napomáhajú ľudstvo totálne zotročiť.

  Zj 18,4-5
  4 ,,Vyjdite z neho, môj ľud, aby ste nemali účasť na jeho hriechoch a aby sa vám nedostalo z jeho rán, 5 lebo jeho hriechy siahajú až po nebo a Boh sa rozpamätal na jeho neprávosti.”

  Zostáva už iba posledná prekážka k naplneniu týchto zvrátených cielov – a to je samotné ľudstvo. Ľudstvo, ktoré je úplne atomizované, rozdelené, totálne rozhádané, a bez Božieho riadenia, keďže väčšina súčasných obyvateľov zeme buď uverila vo falošné náboženstvá, lóžami podsunutým bludom alebo naopak ničomu neveria a tí, čo ešte v prvej polovici minulého storočia mali buď sami pravú vieru alebo ich predkovia – postupne po II. vatikánskom koncile prijali slobodomurárskmi lóžami podsunuté falošné učenie a tak odpadli od jedinej pravej viery. Iba veľmi malá časť ľudí si uchovala pravú vieru a má jasno v tom, čo sa v súčasnosti deje a čo bude nasledovať ďalej.

  * poznámka – že Antikrist už je na svete, na Slovensku zverejnil v tom čase, keď to bolo ľudstvu ohlásené, iba jeden jediný nezávislý alternatívny blog, inak na celej ,,slovenskej alternatíve” bolo o tom hrobové ticho. Je to pochopiteľné, nakoľko všetky hlavnoprúdové médiá a väčšina ,,alternatívy” sú pod kontrolou lóží. Až neskôr tú informáciu zverejnil ešte jeden blog, čo som ja zachytil. Ktoré dva blogy u nás toto zverejnili a kedy to bolo by som nechal na iný, podrobnejšie rozpísaný príspevok….

  ,,Je tedy třeba už jen udělat úplně poslední organizační opatření před velkým úderem; One World a jeho satanský vládce, Antikrist, musejí veřejně vystoupit na veřejnost jedním jediným překvapivým úderem, protože 99 procent světového obyvatelstva až do dnešního dne vůbec neví (nebo jen velice málo) o tajemných rejdech Satanovy synagogy, nebo dokonce o nich nechce nic vědět. Všichni jsou nepřetržitými zamlčovacími, dezinformačními, rozkladnými a propagandistickými kampaněmi masmédií připravováni na One World s protikřesťanským předzna-menáním, protože je jim prezentován jako výsledek více méně normálního politického, hospodářského, kulturního a náboženského „vývoje“.
  Přímou výzvu, aby se podrobili jedné jediné židovsko-protikřesťanské světové vládě, by lidé jistě rozhořčeně odmítli, kdyby jim byla předložena otevřeně. V důsledku toho je na samém konci dlouhé podvratné cesty Satanovy synagogy nezbytné ještě bleskové zaskočení těch, kteří byli tak dlouho voděni za nos.
  2. Toto zaskočení bude mít podle všeho očekávání místo původně plánované třetí světové války nejspíš podobu uměle vyvolaného celosvětového finančního zhroucení.”

  citácia z knihy:
  Johannes Rothkranz, 666 – číslo šelmy, 1996, český preklad Jaroslav Voříšek 1998.

  Treba si uvedomiť, že nikdy v celých dejinách sveta sa nedialo to, čo sa odohráva v súčasnosti!!

  Dianie vo svete nasvedčuje tomu, že P R A V D E P O D O B N E, onedlho nastane približne takýto sled udalostí:

  + celosvetový finančný, ekonomický a hospodársky kolaps

  + hladomor

  + WWIII, prípadne zinscenovanie ,,príchodu mimozemšťanov”.
  Nepredpokladám, že skrytá vrchnosť spustí aj WWIII aj scenár ,,príchod mimozem-šťanov”. Podľa mňa satanisti za oponou zvažujú a vyhodnocujú, čo z tohoto použijú. V poslednom 9-tom bode tohto textu odkazujem na niekoľko mojich predošlých príspevkov – keď si na to kliknete, v bode č.12 som tam prekopíroval odstavce, v ktorých je popísaný možný plánovaný scenár s ,,príchodom UFO a mimozem-šťanov”. Takýto scenár satanistom môže poslúžiť na úplné zničenie viery (nie absolútne, ako tam tiež uvádzam v bodoch č.13 a č.14!) a na otvorené ustanovenie svetovlády.

  + otvorené ustanovenie jednej svetovej vlády

  + otvorené vystúpenie svetovládcu – Antikrista pred ľudstvo, nútené a násilné označovanie ľudí na pravú ruku alebo na čelo (Zj 13,16-18).

  + 3 ½ ročné súženie, akého ešte nebolo a už ani nebude, prenasledovanie tých, ktorí sa nebudú klaňať Antikristovi a nepríjmu jeho označenie na ruku svoju alebo na čelo svoje (Mt 24,21; Zj 12,6; Zj 12,14; Zj 13,7; Zj 20,4; a iné)

  + Druhý príchod Kráľa kráľov a Pána pánov – Ježiša Krista v celej Jeho sláve
  ukončenie svetovlády Antikrista
  „Potom sa zjaví ten zločinec, ktorého Pán Ježiš zabije dychom svojich úst a zničí jasom svojho príchodu” (2 Sol 2,8).

  + vrhnutie Antikrista, falošného proroka a Satana do ohnivého jazera
  Zj 19,20
  ,,Ale šelmu zajali a s ňou aj falošného proroka, ktorý pred ňou robil znamenia a zviedol nimi tých, čo prijali znak šelmy a klaňali sa jej obrazu. Oboch hodili za živa do ohnivého jazera, horiaceho sírou.”
  Zj 20,10
  ,,10 A diabol, ktorý ich zvádzal, bol zvrhnutý do ohnivého a sírového jazera, kde je aj šelma i falošný prorok; a budú mučení dňom i nocou na veky vekov.”

  + posledný zvuk trúby, ktorý zaznie na Kristov príkaz
  Archanjel zatrúby, čo bude znamenať, aby všetci vstali z mŕtvych. Zvuk Božej poľnice bude posledné znamenie na tomto svete. Všetci, čo kedy žili na zemi od stvorenia sveta vstanú z mŕtvych. Prví vstanú tí spravodliví, čo umreli v Kristovi. Svätí a pravdiví kresťania, ktorí sa dožijú druhého príchodu – týmto spravodlivým má byť zvláštnou Božou milosťou odpustený trest smrti. Všetci spravodliví ,,budú premenení”, t.j. oslávení, vstanú s osláveným telom ,,náhle, v okamžiku”, t.j. vzkriesenie z mŕtvych a premenenie živých sa stane v rovnakom okamihu. Spravodliví s osláveným telom pôjdu do večného života. Nespravodliví tiež vstanú z mŕtvych, ale s telom neosláveným, ktorí budú súdení podľa ich skutkov.
  K tomuto pozri 1 Kor 15,51-52; 1 Sol 4,13-18
  (tu som použil rímsko-katolícky preklad Písma svätého, Nový Zákon z r.1947).

  + Definitívny súd
  Zj 20,11-15
  ,,11 Potom som videl veľký biely trón a toho, čo na ňom sedel. Pred jeho pohľadom utiekla zem i nebo a už pre ne nebolo miesta. 12 Videl som mŕtvych, veľkých i malých; stáli pred trónom a otvorili sa knihy. Otvorila sa aj iná kniha, kniha života. A mŕtvi boli súdení z toho; čo bolo zapísané v knihách podľa ich skutkov. 13 More vydalo mŕtvych, čo boli v ňom, aj smrť aj podsvetie vydali mŕtvych, čo boli v nich, a každý bol súdený podľa svojich skutkov. 14 Potom boli smrť a podsvetie zvrhnuté do ohnivého jazera. Toto je druhá smrť: ohnivé jazero. 15 A koho nenašli zapísaného v knihe života, bol zvrhnutý do ohnivého jazera.”

  + Nové nebo a nová zem
  Zj 21,5
  ,,A ten, čo sedel na tróne, povedal: ,,Hľa, všetko robím nové.”
  1 Kor 2,9
  ,,Ale, ako je napísané: ,,Ani oko nevidelo, ani ucho nepočulo, ani do ľudského srdca nevystúpilo, čo Boh pripravil tým, ktorí ho milujú.”
  —————————————————————————————————————–
  8.) V predposlednom bode tohto príspevku znovu zopakujem, že žiadne
  p r e ľ u d n e n i e NIE JE!!

  Vyvolávanie strachu a paniky z hroziaceho preľudnenia sveta je iba hlúpa slobodomurárska propaganda šíriaca sa zo známeho zdroja:

  „Předpokládat u Rockefellerů a (nepochybně také spoluúčastných) Rothschildů,
  že mají zoufalý strach z hrozícího přelidnění světa, by znamenalo mít tyto nesporně mimořádně inteligentní lidi za hloupější, nežli jsou autoři takové domněnky.
  Rösler však na téměř osmdesáti stranách své knihy (str. 101-179) uvádí vědecké
  modelové studie, zcela jasně dokazují, že z hlediska světové vyživovací situace,
  úbytku zásob surovin i stavu životního prostředí nemusí dojít k žádné pohromě dokonce ani při počtu 40 miliard lidí, zatímco dnes obývá naši planetu necelých 6 miliard.
  Kromě toho Rösler s odvoláním na kompetentní experty dává na uváženou,
  že přírůstek populace v posledních třech stoletích byl vyvolán pouze plynulou,
  v našem století dokonce rapidně stoupající průměrnou délkou života, a nikoli tedy
  změněnými poměry rozmnožování. Protože však hranice dalšího zvyšování průměrné délky života bylo již téměř dosaženo – přičemž třetí svět je v tomto ohledu stále ještě pozadu – bude se křivka růstu světové populace v blízké budoucnosti nevyhnutelně zplošťovat a nakonec znovu vykáže jen zcela nepatrný vzestup jako před rokem 1600.
  Tuto skutečnost bezesporu zná sotva kdo lépe než sami Rockefellerové a Rothschildové, jimž jsou všechny možné statistické i další vědecké údaje kdykoli k dispozici. Když tedy přesto právě oni zcela zamlčují skutečný stav a místo toho po desetiletí podněcují a vyvolávají prostřednictvím svých nespočetných organizací ničím neoprávněnou paniku a strach z „populační exploze“, musí to mít zcela jiný důvod,…“

  citácia z knihy:
  Johannes Rothkranz, Nadcházející „diktatura humanity“ aneb Panství Antikrista, II. díl, Světovládci temnot v akci, 1991, český preklad Jaroslav Voříšek 1996.

  To boli štúdie robené v osemdesiatych rokoch dvatsiateho storočia, teda pred približne 40-timi rokmi. Pri vtedajších technológiách a v tom čase mohlo na svete žiť aj 40 miliárd ľudí!
  V súčasnosti, keby svetu nevládli satanisti a keby nenapĺňali svoje zvrátené ciele uvedené v predošlom bode (z dopustenia Všemocného Boha, ako trest na bezbožné ľudstvo!!!), tak by na svete mohlo kľudne žiť aj takmer 100 miliárd ľudí!
  —————————————————————————————————————–
  9.) V poslednom bode – pre prípadných nových čitateľov alebo pre tých, čo to prehliadli a nie sú leniví prečítať si aj niekoľko desiatok strán textu – tu v odkaze pripájam niekoľko ďalších bodov:
  https://www.badatel.net/len-par-dni-po-macronovom-zvoleni-zavadza-francuzsko-digitalny-preukaz-totoznosti/#comment-135797
  —————————————————————————————————————–

 13. …ďakujem za kopec prínos.informácií aj za rady o zdraví…., to meno Filip mi je povedomé….ok., nielen náboženstvo je nástrojom moci…

 14. hľadač pravdy

  Bergoglio si dňa 30.5.2022 prevzal ocenenie od najvyšších predstaviteľov slobodomurárskej lóže B´nai B´rith:
  https://www.jpost.com/christianworld/article-708314

Pridajte komentár

*