Pfizer pod vyhrážkami žiada zábezpeky štátnych aktív pre prípad súdnych sporov


Print Friendly, PDF & Email

Pfizer pod vyhrážkami žiada zábezpeky štátnych aktív pre prípad súdnych sporov

(Dr. Joseph Mercola, mercola.com) – Ako uviedol v Naí Dillí sídliaci spravodajský kanál World Is One News (WION), spoločnosť Pfizer požaduje od krajín, aby ako zábezpeku pred očakávanými súdnymi spormi z dôvodu poškodenia jej vakcínami proti ochoreniu COVID-19 vkladali štátne aktíva.

Povedané inak, chce, aby vlády ručili vlastným majetkom za to, že spoločnosť dostane kompenzácie za akékoľvek náklady, plynúce zo žalôb proti nej za poškodenie vakcínou.

Brazília a Argentína sa nenechali vydierať

Spravodajský kanál WION uvádza, že Argentína a Brazília požiadavky Pfizeru odmietli. Spoločnosť pôvodne požadovala uzákonenie rovnakej odškodňovacej legislatívy, akej sa teší v USA či Európskej únii.

Argentína navrhla legislatívu, ktorá by obmedzila finančnú zodpovednosť Pfizeru na poškodenia plynúce z nedbanlivosti alebo zlého úmyslu.

Spoločnosť Pfizer návrh odmietla. Odmietla aj upravený návrh, obsahujúci jasnejšiu definíciu nedbanlivosti. Nato spoločnosť Pfizer požiadala argentínsku vládu o vloženie zábezpeky vo forme jej štátnych aktív – bankových rezerv, vojenských základní a budov veľvyslanectiev.

Argentína to samozrejme odmietla.

K podobnej situácii došlo aj v Brazílii. Spoločnosť Pfizer žiadala, aby sa Brazília:

 1. „Vzdala suverenity nad svojimi aktívami v prospech Pfizeru“
 2. Neuplatňovala proti spoločnosti svoje domáce zákony
 3. Nepenalizovala Pfizer za oneskorené dodávky vakcíny
 4. Zbavila Pfizer všetkej  občianskoprávnej zodpovednosti za vedľajšie účinky svojich vakcín

Brazília požiadavky Pfizeru odmietla, nazvúc ich „nezákonnými“. Ako uviedol kanál WION, spoločnosť Pfizer vyvinula svoju vakcínu s pomocou finančnej podpory vlád.

No a teraz – ako súkromná spoločnosť – od vlád ako podmienku pre dodanie vakcín požaduje odovzdanie štátnych aktív na zabezpečenie toho, aby sama neprišla ani o jediný cent, keď jej produkt poškodí ľudí. Pfizer žiada ochranu dokonca aj v prípadoch, keď sú tie poškodenia zdravia ľudí dôsledkom nedbanlivých postupov spoločnosti, podvodu alebo zlého úmyslu!

Nejakú ochranu pred právnou zodpovednosťou má zaručenú, rozhodne však nie z dôvodu podvodu, veľkej nedbanlivosti, korupcie či zlyhania riadiť sa dobrou výrobnou praxou.

Požadovať odškodnenie za tieto veci nemajú firmy žiadne právo. – Lawrence Gostlin, profesor práva.

Okrem Argentíny a Brazílie údajne dohodovalo zmluvy s Pfizerom aj deväť ďalších krajín Južnej Ameriky. Nie je jasné, či sa nakoniec svojich štátnych aktív vzdali.

Imunita výrobcov vakcín v USA a EÚ

V USA sa už výrobcovia vakcín na základe Zákona o verejnej pohotovosti a pripravenosti na nepredvídané udalosti  (PREP) tešia úplnej beztrestnosti pred poškodeniami, objavujúcimi sa po očkovaní vakcínou proti ochoreniu COVID-19.

Rovnako je to aj v Európskej únii, kde si farmaceutické firmy už dopredu, ešte predtým než boli vakcíny k dispozícii, dohodami zabezpečili imunitu pred možným stíhaním za poškodenia zdravia spôsobené ich vakcínami.

Liečba osteoporózy

Keby u vás došlo k poškodeniu, museli by ste podať žiadosť o odškodnenie na štát a aj keby vám odškodnenie priznali, tak to bude financované daňovými poplatníkmi.

Podobne ako tomu bolo pri bankách počas finančnej krízy v rokoch 2008-2009, aj teraz sa náklady farmaceutického podnikania socializujú (prenášajú na ľudí), no zisky privatizujú (zostávajú korporáciám).

Výrobca vakcín obvinený zo zneužívania svojej moci

Podľa STAT News „právni experti vyjadrili obavy, že požiadavky spoločnosti Pfizer sa rovnajú zneužívaniu moci“.

Lawrence Gostlin, profesor práva na Georgetownskej univerzite a riaditeľ Spolupracujúceho centra WHO pre národné a globálne zdravotné právo pre STAT uviedol:

 „Farmaceutické spoločnosti by nemali využívať svoju moc na obmedzovanie dostupnosti vakcín v krajinách s nízkym a stredným príjmom.

A zdá sa, že práve to robia…

Istá právna ochrana je zaručená, rozhodne však nie pre prípad podvodu, veľkej nedbanlivosti, korupcie alebo neriadenia sa dobrými výrobnými postupmi.

Spoločnosti nemajú žiadne právo požadovať za tieto veci odškodnenie.“

Záver

Mark Eccleston-Turner, prednášajúci globálneho zdravotného práva na Keeleho univerzite v Anglicku, dodal:

„Pfizer sa snaží čo najhospodárnejšie narábať so ziskom, minimalizovať svoje riziko v každom bode vývoja tejto vakcíny a potom ju uviesť na trh.

Lenže vývoj vakcíny už finančne silne podporený bol. Pre tohto výrobcu je preto riziko len veľmi minimálne.“

Stop Candida

Autor: Dr. Joseph Mercola, Zdroj: mercola.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Podľa STAT News „právni experti vyjadrili obavy, že požiadavky spoločnosti Pfizer sa rovnajú zneužívaniu moci“….???
  Vyjadrili obavy?!!!… Takto reaguje právnik?!! Veď ak je niečo protiprávne, tak treba konať …hallóóó pán právnik!

 2. https://www.infovojna.sk/article/dennik-sme-skonci-v-rukach-sorosa-a-spol-penta-predala-svoj-podiel-americkemu-fondu-financovaneho-nadaciou-otvorenej-spolocnosti
  Denník SME skončí v rukách Sorosa a spol. Penta predala svoj podiel americkému fondu financovaného Nadáciou otvorenej spoločnosti

 3. https://www.infovojna.sk/article/merkelova-chce-kvoli-koronavirusu-zverit-eu-vacsie-pravomoci-v-oblasti-zdravotnictva
  Merkelová chce kvôli koronavírusu zveriť EÚ väčšie právomoci v oblasti zdravotníctva

 4. https://zemavek.sk/dvojrocne-dievcatko-zomrelo-po-druhej-davke-covid-vakciny-pfizer/
  Dvojročné dievčatko zomrelo po druhej dávke covid vakcíny Pfizer

 5. kde ste východniari? 😀 .. čo ste to tam mali dnes za tornádo? … ta hutorte

 6. Neviem, prečo sa Pfizer nevolá Global Parazit. Inak pokiaľ tí zmrdi poškodia zdravie státisícom Slovákov – aktíva Slovenskej republiky pôjdu do prdele tak či tak!
  Hlásim sa ako dobrovoľník na odber kožných štepov zo slovenských zmrdov, ktorí nás takto likvidujú!

 7. Maďarsko sa chváli, že už bude mať 3,5 mil. obyvateľov zaočkovaných (počet obyv.9,773 mil., teda menej ako Česko) a zároveň narieka, že im prudko stúpa počet nakazených…… hm, čím to je, čím to je??
  (podobný vývoj hlási India, Chille)

  • Chazar Orbán predsa tiež vie, ako má zlikvidovať Maďarov – polovicu Slovákov.

   • Si drbnuty, že?

    • 03.12.2020 Infovojna.sk, Dopoludnie s Adrianom, Archív

     1. Agentúrky aktuálne
     2. Čriepky z domácej a zahraničnej politiky s Norbertom Lichtnerom
     3. Téma: Už pri troch kmeňových členoch Fideszu boli potvrdené úchylnosti. Môže si ešte niekto myslieť, že Orbán a Fidesz sú pronárodní? No sú, ale nie promaďarskí.
     Hosť: Ladislav Kormos
     https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-3122020

    • https://www.jns.org/what-is-the-real-story-behind-judaism-in-hungary/

     Tajomstvo Maďarska: Nová štúdia MyHeritage ukazuje, že Maďarsko má druhé najväčšie percento populácie so židovským predkom na svete

     „Nová štúdia, ktorú sme uskutočnili v spolupráci s odborným štatistikom a demografom Dr. Danielom Staetskym, odhalila, že existuje prekvapivý počet ľudí pochádzajúcich zo židovských predkov v Maďarsku – oveľa vyšší počet, ako predtým odhadovali demografi.

     Naša analýza veľkej skupiny 1,8 milióna anonymizovaných testov DNA – prvá svojho druhu v židovskom demografickom výskume – odhalila, že krajinou s najvyšším podielom aškenázskeho židovského etnika po Izraeli je Maďarsko, a nie USA, ako sa predtým verilo . Po Izraeli boli poprednými krajinami z hľadiska významného aškenázskeho židovského etnika Maďarsko a Rusko, nasledovali Argentína, Juhoafrická republika, Ukrajina a potom USA. To ukazuje, že v Maďarsku existuje značný počet ľudí, ktorí majú pozadie židovského dedičstva, ktoré neuznávajú, nie sú si toho vedomí, alebo ktorých sú ich predkovia zámerne potlačovaní.

     Výskum

     MyHeritage spolupracoval s Dr. Danielom Staetskym, riaditeľom Európskej jednotky židovskej demografie v Ústave pre výskum židovskej politiky, ktorý štúdiu vypracoval.

     Mnoho demografov predtým verilo, že krajinami mimo Izraela s najvyšším podielom židovského obyvateľstva na celkovej populácii sú USA, Kanada, Francúzsko, Maďarsko a Uruguaj. Za účelom otestovania týchto predpokladov sme analyzovali obrovský súbor anonymných testov DNA, ktoré urobilo 1,8 milióna zákazníkov MyHeritage po celom svete, so zameraním na aškenázske židovské etnikum. Údaje použité pri výskume boli podmnožinou širšej globálnej databázy MyHeritage; kvôli zvýšenej presnosti boli zahrnutí iba tí, ktorí testovali DNA a ktorých krajina pobytu bola potvrdená. Napríklad, ak si jednotlivec žijúci v určitej krajine kúpil ďalšie súpravy DNA pre členov rodiny, ktorých krajina bydliska nebola s určitosťou MyHeritage známa, boli zo štúdie vylúčení.“

     Poznámka – aškenázi /bieli/ židia = judaizovaní Chazari, teda nie semitskí /čierni/ židia /Chassidi/. Pomer židovstva v Izraeli je údajne 70% Chazarov a 30% Chassidov, teda v Izraeli prevláda nie pôvodné obyvateľstvo – Chazari sú turkystické plemeno /najbližšie DNA sú k nim Dagestánci/.
     https://blog.myheritage.com/2019/08/hungarys-secret-new-study-by-myheritage/

     STRUČNÁ HISTÓRIA ŽIDOV VE VEĽKÁCH GRÓFIE, MAĎARSKO
     Copyright © 2009 Dr. Ágnes (rodená SZEGÕ) ORBÁN, Tiszafüred, Maďarsko
     Financované čiastočne nadáciou „J. a O. Winter“
     A Brief History of The Jews in Heves County, Hungary
     [Prehľadávať doménu kehilalinks.jewishgen.org/Eger/documents/Heves-Jewish-History.pdf] https://kehilalinks.jewishgen.org/Eger/documents/Heves-Jewish-History.pdf
     County. After the Mohács disaster, Jews were generally driven out of Hungary. In the 16th-17th century, Hungary was occupied by the Turks and Jews lived under considerably safe conditions enjoying religious tolerance. They were engaged in commerce trading goods between the East and West.and in finance.

     Ku tomu, kto bol VŽDY v čelných pozíciách v Maďarsku som sa nedostal – vyhľadávač to nevie vyhrabať. Takže otázku, či mi drbe, máš Juraj hádam zodpovedanú. Áno – drbe mi!

    • ale studuj viac a pochopis,Madarsko je zidovske hniezdo,velmi sa im tam paci a sa citia bezpecne

   • znova suhlas

  • lebo to prave svinstvo je v tych programoch,aka vaccinach

 8. Týmto sa ospravedlňujem občanom a vláde Ruskej federácie za naše ešte nezvrhnutie tejto sku.venej „slovenskej“ vlády USA-Sion bábok, ale hádam priatelia chápete riadiace procesy a dôsledky určitých aktivít v tzv. núdzovom, aj keď nezákonnom stave, nakoľko by mohlo dôjsť – a smeruje to – k mimoriadnemu stavu. Tie ku.vy mahagánske zneužívajú česť Ruska pri dodržiavaní medzinárodných zmlúv, a teda, že Rusko dodá Slovensku energetické zdroje bez ohľadu na tú špinu, ktorá sa na Rusko valí zo „slovenskej“ strany. Ako občania sme v ťažkej situácii, čo chápete aj vy Rusi – čo znamená prípadné násilie v krajine – občianska vojna. Spolieham na duchaplnosť a kreativitu a kompetenciu našich ľudí v pozadí, aj vašich ľudí v popredí – pri reštaurácii našich vzájomných dobrých vzťahov! A samozrejme – aj na Božiu Prozreteľnosť. Boh ochraňuj Rusko aj Slovensko! Amen!

  https://www.infovojna.sk/article/video-slovensko-bez-priciny-a-na-zaklade-protiruskej-hysterie-ceskej-republiky-vyhosti-troch-ruskych-diplomatov

 9. Možno že tento článok by sa mal preložiť (pochopiteľne nechcem rozkazovať, som veľmi povďačná tímu Bádateľa za jeho prácu):
  https://www.naturalnews.com/2021-04-22-genetic-vaccines-are-they-the-new-thalidomide.html
  Genetic vaccines: Are they the new thalidomide?
  Genetické vakcíny: Sú to nové thalidomide?

  Prekopírovala som vedľajšie účinky Covid-19 vakcín:
  Severe Thrombocytopenia 94 Various Spontaneous Skin bleeding 10
  Mild Thrombocytopenia 11 Vein bleeding from temple 1
  Thrombocytopenic Petechial rash/bruising 5 Prolonged surgical site bleeding 3
  Severe Pancytopenia 2 Severe multifocal bleeding 5
  Unknown Hematologic Problem 1 Severe internal bleeding 5
  Multifocal or “massive” brain hemorrhage 20 Severe uncharacterized bleeding 3
  Focal brain hemorrhage 29 Bleeding from cancer site liver 1
  GI Bleed 34 Renal dialysis shunt 1
  Severe Vaginal Bleeding 7 Hematuria 2
  Vaginal Bleeding 21 Renal bleed 1
  Bleeding in Pregnancy 6 Tonsillar bleed 1
  Bleeding with Miscarriage 12 Acute Uterine Fibroid hemorrhage 1
  Irreg Menses 4 Nosebleed 32
  Oral bleeding 8 Spontaneous Splenic hemorrhage 1
  Subconjunctival Hemorrhage 11 Injection Site Bleeding 21
  Intraocular bleed 4 Arm Bruising 1

  Kto vie angl. nech to celé prečíta, aká „pochúťka“ aká depopulácia je táto vakcína.

 10. Teraz už ostáva len čakať, že túto info niekto „vyhodnotí“ ako fámu , ak chcete hoax .
  Asi nebude prevapením, kto …

 11. https://zemavek.sk/judr-harabin-navod-pre-vsetkych-ktori-nie-su-ochotni-podvolit-sa-fasistickej-covid-diktature/
  JUDr. Harabin: Návod pre všetkých, ktorí nie sú ochotní podvoliť sa fašistickej Covid diktatúre

 12. https://www.hlavnespravy.sk/soros-do-sme-neprichadza-on-sa-vracia-o-vzniku-mdif-rozhodol-soros-na-lavicke-v-parku-v-presove-dennik-sme-bol-ich-prvym-zakaznikom/2512310
  Soros do SME neprichádza, on sa vracia. O vzniku MDIF rozhodol Soros na lavičke v parku v Prešove! Denník SME bol ich prvým zákazníkom

  Denník Sme na svojom webe slávnostne informoval, že investičná skupina Penta predala svoj menšinový 34-percentný podiel vo vydavateľstve Petit Press. NOVÝ investor, ktorý podiel kúpil, je Media Development Investment Fund (MDIF) z New Yorku

  • Zdravím Jean, obdivuji Tě, jak si hledáš info. Já zase čtu a čtu. Tímto děkuji Badateli a Vám, dopisovatelům. Ale je to legrační. My víme, jak to je a ostatní tomu nevěří. Držte se všichni.

 13. https://www.naturalnews.com/2021-04-22-april-22nd-prostitution-to-be-legal-in-nyc-but-speaking-the-truth-is-a-crime-everywhere.html
  April 22nd: Prostitution to be LEGAL in NYC, but speaking the truth is a CRIME everywhere
  Prostitúcia bude LEGÁLNA v New Yorku ale hovoriť pravdu bude všade TRESTNÝM ČINOM

 14. https://www.naturalnews.com/2021-04-22-european-regulators-safety-warning-deadly-blood-clots.html
  European regulators slap safety warning on J&J vaccine over deadly blood clots
  Voľný preklad:
  Európsky regulátory sa nezaoberajú bezpečnostným varovaním, že vakcína od Johnson a Johnson vyvoláva smrteľné krvné zrazeniny

  Coronavirus injection blood clots are likely an autoimmune response
  Krvné zrazeniny po Corona vírusovej injekcie sú pravdepodobne autoimunitná odpoveď

 15. https://childrenshealthdefense.org/defender/nursing-homes-report-covid-among-vaccinated/?itm_term=home
  Nursing Homes Report COVID Infections in Fully Vaccinated + More

  Aj toto sa veľmi oplatí prečítať, ako napr. v Domovoch Dôchodcov sa rozširuje Covid po vakcinácii + ďalšie dobrôtky ako odletieť jednosmerkou do nebíčka, ako vážne ochorieť.

 16. Názor…vakcináciu proti koronavírusom je možné doplniť na báze apiterapie, najmä proti potenciálnym fatálnym komplikáciam….ide o binárnu kvantovú medicínu…ale je to na dlhšiu reč……Jozeft,

 17. Dôležité upozornenie!

  Tlač – printové médiá, sú médiá informačné, dezinformačné. Médiá faktografické.

  Televízia, rozhlas – sú médiá MIENKOTVORNÉ!!! Asociačné!

  VOJNA ZAČNE VTEDY, KEĎ EMÓCIE PREVLÁDNU NAD FAKTAMI!

  Na Infovojna.sk dnes preblesla správa, že v českom parlamente sa v kuluároch idiotov stále viac a viac preberá možnosť, že Česká republika vyhlási vojnu Rusku!

  U nás si Skládka na Facebooku „otvorila oči“ a uvedomila si, že je aj vrchnou veliteľkou ozbrojených síl. Tak si to dávajte dohromady!

 18. ŠÚKL eviduje 3 658 hlásení podozrení na nežiaduce účinky vakcín
  Z celkového počtu hlásení je 189 závažných, čo predstavuje 5,1 percenta hlásení
  V súvislosti s očkovaním proti novému koronavírusu Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) k štvrtku (22. 4.) eviduje 3 658 hlásených podozrení na nežiaduce účinky vakcín. Na svojej stránke to uviedol ŠÚKL.

  Medzi najčastejšie hlásené závažné nežiaduce účinky patrili pretrvávajúci zvýšený krvný tlak, a to najmä u pacientov liečených na hypertenziu. Ďalšími tiež boli zlyhanie očkovania, prekolapsový stav, kolaps, trombóza, alergické reakcie, dočasná paralýza či krátkodobá strata vedomia. Objaviť sa môže aj epileptický záchvat u pacientov liečených na epilepsiu.
  Výskyt a intenzita nežiaducich reakcií závisia od celkového zdravotného stavu daného človeka, od veku, pričom všeobecne sú nežiaduce reakcie po očkovaní u ľudí vo vyššom veku menej časté a menej intenzívne, tiež od iných súbežne užívaných liekov, imunitnej odpovede, ale v niektorých prípadoch aj od psychického nastavenia človeka,“ pripomenul ŠÚKL. Celkovo bolo na Slovensku k štvrtku podľa údajov Národného centra zdravotníckych informácii (NCZI) prvou dávkou zaočkovaných 987 555 osôb, druhou dávkou 382 953 osôb.

  To očkovanie vyzerá na viac dávok ako dve, alebo každoročne? Nerozumiem, že keď sa očkujem sa znovu nakazím, tak to čo sú za vakcíny keď neochránia?
  Jaj Bože ľudstvo sa dostalo do éry kedy nebude mať na výber a bude pod kontrolou štátu, mocných a stane sa bezbranným občanom. Predstava desí.

 19. https://www.hlavnespravy.sk/aliancia-nastrojom-na-zvysenie-ochoty-ludi-ockovat-sa-by-mohlo-byt-odmenovanie/2513292
  Aliancia: Nástrojom na zvýšenie ochoty ľudí očkovať sa by mohlo byť odmeňovanie

  Dobrým nástrojom na zvýšenie ochoty ľudí očkovať sa proti novému koronavírusu by mohlo byť odmeňovanie tých, ktorí sa dajú zaočkovať. Mohlo by ísť o príspevok na pobyt v domácich ubytovacích a gastrozariadeniach

 20. https://www.banned.video/watch?id=60822b9490253b036b887a22
  Covid Vaccines Causing Herpes Outbreaks In Israel
  Kovidové vakcíny spôsobujú epidémie Herpesu v Izraeli

  Ide o herpes zoster (pásový opar)

 21. https://www.youtube.com/watch?v=eG9Zdp_Ac20
  Ne-zá-kon-nosť! Nemáš rúško? Nemáš test? Nemožno ťa stíhať – Štefan Harabin

 22. dnes som spoznala osobu, ktorá sa mi chválila, že už má druhú dávku vakcíny a dúfa, že jej pomôže;
  ja si myslím tiež, že jej pomôže, akurát ináč ako ona dúfa :DDD
  ale, čo už veď je dôchodkyňa, takže jej škoda asi nebude – prispeje svojou troškou do dôchodkovej reformy u nás na Slovensku;
  asi to vyznieva trochu hnusne, ale som tiež dôchodkyňa, ale zatiaľ som neabsolvovala ani „dobrovoľné“ špáranie do hypofýzy a dúfam, že to tak aj zostane – až do mojej smrti :DDD

  • Detto. Pokiaľ sa dôchodca nedá oddeliť od televízora – nedá sa oddeliť ani od vakcíny. To nedokáže ani David Copperfield.

   „V roku 1853 bola v Londýne založená Liga proti očkovaniu ako okamžitá reakcia na zákon o očkovaní z toho istého roku, ktorý požadoval povinné očkovanie pre všetky dojčatá v prvých troch mesiacoch života. Rodičia, ktorí sa tým neriadili, boli potrestaní pokutou alebo väzením. Tu vidíme policajta, ktorý pripomína matke, aby zaočkovala svoje malé dieťa, zatiaľ čo kostra (smrť) sa dotýka dieťaťa, kde sa vakcína bežne podáva injekciou. Liga a ďalšie antivakcinačné skupiny používali obrázky v brožúrach a vlastných časopisoch ako bežný a ľahký spôsob, ako upriamiť pozornosť verejnosti na vieru Ligy, že vakcíny spôsobujú viac škody ako úžitku.“
   https://www.historyofvaccines.org/Death-The-Vaccinator
   http://losintangibles.org/wp-content/uploads/2019/01/antivacunas.jpg

   • No ak by v televízii dávali stále hokej a pol litra piva k tomu , tak ich na vakcínu ani nedostaneš.

  • gratulujem ,ze mas rozum v tom zzidovskom pekle

 23. https://www.youtube.com/watch?v=SYfke8WDwiQ
  KovidPas: včerajší „hoax“ sa mení na dnešnú realitu!
  Dr. Igor Bukovský

 24. https://zemavek.sk/nova-neuveritelna-kampan-prived-na-ockovanie-babku-vakcinu-dostanes-aj-ty/
  Nová neuveriteľná kampaň: Priveď na očkovanie babku, vakcínu dostaneš aj ty!

  Slovensko podľa rôznych denníkov začína mať problémy s tým, že ľudia sa nechcú dať zaočkovať.
  Preto vláda prichádza s ďalšou kampaňou. Podľa dostupných informácií by malo ísť o to, že ak dospelá osoba od 18 rokov privedie na očkovanie svoju babičku alebo dedka vo veku nad 70 rokov, dostane tiež vakcínu proti koronavírusu.

  • Všetkým starším ľuďom pri odovzdávaní dôchodku cez poštu budú distribuované letáčiky, ktoré ich budú informovať o očkovaní.

   Veľmi „intenzívne“ chce pôsobiť na ľudí, ktorí očkovanie odmietajú.

 25. To je typické vydieranie zo strany bohatých a mocných tohto sveta. Vedenie EÚ je nepochybne finančne „zaopatrené“ farmaceutickými firmami, inak si neviem predstaviť, že by pristúpili na na takéto vydieranie na úkor zdravia a života občanov EÚ. Ruská strana za dodávky Sputnika V nič také nepožaduje, ale jej uvedenie na trh EÚ zdržiava EMU. Prečo asi?

Pridajte komentár

*