Zaočkovaní ľudia vo veľkej miere chorejú a vedci nevedia, prečo


Print Friendly, PDF & Email

Zaočkovaní ľudia vo veľkej miere chorejú a vedci nevedia, prečo

(Timothy Alexander Guzman, globalresearch.ca) – Zdá sa, že tí , ktorí sa pred niekoľkými mesiacmi dali zaočkovať experimentálnymi vakcínami proti ochoreniu Covid-19, začínajú byť vážne chorí.

Chicagská televízia WGN9 uviedla, že „tak reverend Jesse Jackson st., ako aj jeho žena Jacqueline Jacksonová boli pozitívne testovaní na COVID-19 a podľa vyhlásenia Rainbow PUSH Coalition sú hospitalizovaní v nemocnici Northwestern Memorial Hospital“. Správa sa zmienila o tom, že „začiatkom januára bol zaočkovaný proti COVID-19“.

Očkovací aktivista teraz trpí kvôli očkovaniu

Jackson je v USA známym aktivistom, ktorý veril zázračnej liečbe Big Pharmy na Covid-19 a teraz trpí dôsledkami toho, že sa nezaujímal o nebezpečenstvá experimentálnych vakcín.

So zaujímavým zvratom k informáciám mainstreamových médií o experimentálnych očkovaniach na Covid-19, prišli Bloomberg News v znepokojujúcom titulku Zaočkovaní sú znepokojení a vedci nemajú odpovede.

V článku sa píše:

„Neoficiálne údaje nám hovoria to, čo nedokážu dáta: zdá sa, že zaočkovaní ľudia chorejú na koronavírus v prekvapujúco vysokej miere. No ako často nie je celkom jasné, a isté nie je ani to, s akou pravdepodobnosťou šíria vírus na iných.“

To je to, pred čím nás varujú dobrí lekári a statoční vedci z celého sveta odvtedy, čo bolo spustené masové experimentálne očkovanie.

Mainstreamové médiá však pokračujú vo svojej neúnavnej obrane medicínskeho establišmentu, hlásajúceho, že experimentálne vakcíny poskytujú “účinnú ochranu“ proti ochoreniu Covid-19.

Neúnavne šíria lži typu„je evidentné, že očkovanie stále poskytuje účinnú ochranu proti vírusu“, a potom priznávajú, že „sú narastajúce obavy, že zaočkovaní ľudia môžu byť zraniteľnejší vážnym ochorením, než sa pôvodne myslelo.“

Jediné, čo na to môžem povedať, je fíha!

Vakcíny proti Covid-19 sa ukazujú byť hotovou pohromou

Nasledujúci text je priznaním, že takzvaná vakcína je rodiacou sa pohromou najmä pre tých, ktorí sa slepo náhlili stať sa pokusnými králikmi Big Pharmy.

Bývalý riaditeľ Centra pre kontrolu ochorení (CDC) Dr. Tom Frieden nemohol dať jasnejšiu odpoveď na otázky zaočkovaných, ako sa môžu chrániť, alebo či budú v blízkej budúcnosti potrebovať posilňovacie očkovanie.

Chýbajú vedecké štúdie s konkrétnymi odpoveďami, takže formulácia plánov, založených na útržkovitých informáciách, zostáva na tvorcoch verejnej politiky a vedúcich pracovníkoch korporácií.

Kým niektorí obnovujú povinné nosenie rúšok či odkladajú opätovné otvorenia pracovísk, iní pripomínajú nedostatok jasnosti pre oprávnenie držať sa kurzu. Celé to môže pôsobiť ako chaos.

 „Ohľadom toho, čo vieme a nevieme, musíme byť pokorní,“ povedal Tom Frieden, bývalý riaditeľ Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb a vedúci neziskovej organizácie Resolve to Save Lives.

„Je niekoľko vecí, ktoré vieme povedať určite. Jednou je, že ide o ťažkú otázku.“

Pri absencii správ z verejného zdravotníctva sú zaočkovaní ľudia ponechaní v zmätku, ako sa majú chrániť. Už len to, nakoľko sú zraniteľní, je kľúčová premenná nielen pre predstaviteľov verejného zdravotníctva (povedzme, kedy by mohli byť potrebné posilňujúce očkovania), ale aj pre informované rozhodnutia o tom, či uprostred novej vlny vírusu spustiť opätovné uvoľnovanie opatrení.

V menšom meradle nechali neznáme na pochybách milovníkov hudby, či je v poriadku navštíviť nejaký koncert a podnietili ďalšie zalamovanie rúk medzi rodičmi, uvažujúcimi, ako bude vyzerať škola.

Hromadný zmätok nastane čoskoro (október-november 2021), keď začne chorieť viac ľudí, ktorí sa už dali zaočkovať experimentálnymi vakcínami.

Autorky článku Kristen V. Brownová a Rebecca Torrenceová pridávajú niekoľko prípadových štúdií „prelomových infekcií“ (infekcií u očkovaných), ktoré robia chápanie následných účinkov experimentálnych očkovaní o čosi mätúcejším.

Namiesto odpovedí sa objavil celý rad prípadových štúdií, poskytujúcich trochu odlišné obrazy prelomových infekcií.

Kvôli premenným, ako sú kedy boli prieskumy vykonané, či bol prítomný variant delta, nakoľko bola zaočkovaná populácia a dokonca, aké bolo v tom čase počasie, je ťažké porovnávať výsledky a objavovať modely.

Je ťažké vedieť, ktoré údaje by mohli mať nakoniec väčšiu váhu.

 „Je celkom jasné, že máme teraz viac prelomov,“ povedala Monica Gandhiová, odborníčka na infekčné ochorenia z Kalifornskej univerzity v San Francisku. „Všetci poznáme niekoho, kto nejaký mal. Nemáme však veľké klinické dáta.“

Článok sa však zmieňuje o oslavách 4. júla v pobrežnom meste Provincetown v štáte Massachusetts, na ktorých sa zišli tak zaočkovaní, ako aj nezaočkovaní a bolo zistené, že „k trom štvrtinám zo 469 nových infekcií došlo medzi zaočkovanými ľuďmi“.

Stop Candida

(Poznámka redkacie: Takže tvrdenia nášho ministerstva zdravotníctva, že návšteva pápeža nemala vplyv na šírenie infekcie, sú klamstvo.)

Podľa autorov prípadovej štúdie CDC by to mohlo znamenať, že Covid-19 prenášajú s rovnakou pravdepodobnosťou ako nezaočkovaní.

Napriek tomu, upozornili, tým, že je viac zaočkovaných ľudí, je prirodzené, že budú  tiež predstavovať vyšší podiel infekcií Covid-19 a táto jedna štúdia je nepostačujúca na vyvodenie akýchkoľvek záverov.

Udalosť podnietila CDC k diametrálnej zmene odporúčania, ktoré vydalo len niekoľko týždňov predtým a k opätovnmu nabádaniu zaočkovaných nosiť v istých prostrediach rúška.

Izraelský výskum potvrdzuje, že vakcíny rýchlo strávajú účinnosť

Izraelský výskum naznačuje, že experimentálne vakcíny proti Covid-19 po niekoľkých mesiacoch výrazne slabnú.

Zdá sa, že izraelský výskum podporuje predstavu, že ochrana pred ťažkým ochorením po niekoľkých mesiacoch od očkovania mizne, a v poslednom čase, že prelomové prípady by mohli nakoniec viesť k nárastu hospitalizácií.

Informácie sú predbežné a ťažké prelomové prípady sú stále zriedkavé, no podporujú argumenty, že niektorí ľudia budú v nastávajúcich mesiacoch potrebovať posilňujúce očkovania.

Podobne ukázali po čase nárast prelomových prípadov aj prípadové štúdie a dáta z niektorých štátov USA.

Keďže je však na vzostupe aj variant delta, je ťažké povedať, či za slabnúcu imunitu treba viniť nejaký druh koronavírusovej infekcie, alebo či sú očkovania neúčinné konkrétne proti variantu delta.

Samozrejme, mohlo by to byť oboje. Faktorom by mohlo byť aj zmenené správanie zaočkovaných ľudí, vracajúich sa k spoločenským zhromaždeniam, cestovaniu a stravovaniu v interiéroch.

Autori správy na Bloombergu typickým propagandistickým spôsobom vinia z nárastu prelomových prípadov nezaočkovaných:

„Napriek všetkému, čo bolo povedané, sú niektoré fakty v tomto ohľade dobre dokázané. Zaočkovaní ľudia infikovaní vírusom budú s oveľa menšou pravdepodobnosťou potrebovať ísť do nemocnice, s oveľa nižšou pravdepodobnosťou budú potrebovať intubáciu a s oveľa menšou pravdepodobnosťou na ochorenie zomrú.

Niet žiadnych pochybností, že vakcíny poskytujú významnú ochranu. No veľká časť národa zaočkovaná nebola, čo je fakt, ktorý sa spojil so silne nákazlivým variantom delta, aby krajiny uvrhol do novej vlny epidémií.“

Nuž, reverend Jesse Jackson by s tým vyhlásením možno teraz nesúhlasil, keďže je spolu s manželkou hospitalizovaný s novým delta variantom ochorenia Covid-19, napriek tomu, že sa nechal presvedčiť zdravotníckym establišmentom, že ho nové experimentálne mRNA vakcíny i s rodinou ochránia.

Článok Bloombergu končí jasným náznakom, že lekári a vedci, ktorí vakcínu propagovali a sú vo väčšine prípadov pod priamym vplyvom Big Pharmy, ako napríklad Dr. Tom Frieden, nevedia, čo sa deje:

„Nateraz je jednoducho viac otázok ako odpovedí.

Stúpajú prelomové infekcie z dôvodu variantu delta, slabnúcej imunity alebo v dôsledku návratu k normálnemu životu? Sú zaočkovaní ľudia náchylnejší k ťažkému ochoreniu, než sa pôvodne myslelo? Nakoľko bežné sú prelomové infekcie? Každý môže hádať.

Vo všeobecnosti ide o prípad, kedy musíme robiť rozhodnutia o verejnom zdraví na základe nedokonalých údajov,“povedal Frieden. „Ale je jednoducho veľa toho, čo nevieme.“

Varovania neskorumpovaných vedcov

Lenže je veľa dobrých lekárov a vedcov, ktorí nezapredali svoje duše diablovi a tí spustili poplach ohľadom nebezpečenstiev, spájajúcich sa s experimentálnymi očkovaniami, ako napríklad skupina Doctors for Covid Ethics, ktorá v marci 2021 napísala naliehavý otvorený list Európskej liekovej komisii (EMA).

Písalo sa v ňom toto:

Ako lekári a vedci podporujeme princíp používania nových liečebných intervencií, ktoré sú patrične vyvinuté a rozmiestňované, pri získaní informovaného súhlasu pacienta. Tento postoj sa týka rovnako vakcín, ako terapií.

Pozorujeme, že po zaočkovaní dovtedy zdravých mladších jednotlivcov génovo založenými vakcínami na COVID-19 je hlásený celý rad vedľajších účinkov. Okrem toho je veľa správ z celého sveta o domovoch opatrovateľskej starostlivosti zasiahnutých ochorením COVID-19 pár dní po zaočkovaní ich obyvateľov.

Hoci uznávame, že tieto udalosti mohli byť, každá jedna z nich, nešťastnými zhodami okolností, znepokojuje nás nepostačujúce a pokračujúce skúmanie možných príčin ochorenia či smrti za týchto okolností a to najmä pri absencii posmrtných obhliadok.

Konkrétne sa pýtame, či boli pred schválením vakcín Európskou liekovou agentúrou (EMA) patrične zodpovedané zásadné otázky, týkajúce sa ich bezpečnosti.

Varovania boli od začiatku hlasné a jasné, no Big Pharma, mainstreamové médiá a zvyšná časť politického establišmentu ignorovali tých, ktorí predpovedali dôsledky týchto ich takzvaných „vakcín“, lebo chceli mať pod kontrolou naratív a zisky s ním spojené.

Je toho jednoducho priveľa, o čo môže establišment prísť, pretože skutočnou agendou nie je spraviť svet zdravým miestom pre ľudstvo, ale prostredníctvom nátlakových opatrení vládnuť celej planéte a to sa nazýva medicínska tyrania.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Timothy Alexander Guzman, Zdroj: globalresearch.ca, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.naturalnews.com/2021-10-01-doctor-wants-vaccines-pulled-from-market.html
  Prominent doctor and researcher calls for COVID-19 vaccines to be pulled from the market
  Prominentný lekár a výskumník požaduje stiahnutie vakcín proti COVID-19 z trhu

  One of the biggest medical mistakes in history
  Jedna z najväčších lekárskych chýb v histórii

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku – prečítala som.
  Stále dúfam, že nejako sa to ukľudní, že ľudia sa budú viac a viac zobúdzať „zo sladkého sna“.

 3. https://cz24.news/koronavirus-a-depopulacni-plan-rothschildu-2/
  KORONAVIRUS A DEPOPULAČNÍ PLÁN ROTHSCHILDŮ 2

  Tato skupina propaguje „udržitelný růst“ jako odpověď na „pláč země,“ nebo „pláč chudiny“ poté, co Rothschildova dynastie vykradla za biliony majetku, zamořila planetu, zničila ekonomie, vlády a lidskou společnost po celém světě.

 4. Nuž a čo je nového na Slovensku? Máme predsa nového šéfa lekárskej komory, ktorý sa hneď začína tváriť ako slušnučný, seriózny, nezávislý a objektívny odborník znalý veci, ktorý nechce mať akože nič spoločné s politikmi (o farmakomafii nehovoril nič, samozrejme) hoci ho tam sami v tichosti nenápadne dosadili – keďže minister zdravotníctva so svojimi poskokmi je veľmi nešťastní a bezradný (neplania predsa percentuálne plány farmakomafie), pokiaľ ide o zvýšenie zaočkovanosti na Slovensku. Hneď si samozrejme neodpustil v prvom verejnom výleve, že jedinou cestou je očkovanie ! Asi sa bude častejšie objavovať v médiách, aby nariekal a vytýkal ľuďom ich „nezodpovednosť“ a pod. žvásty. Nuž ako sa hovorí v biblii o sluhoch diablových, podľa klamstiev ich spoznáte. Takže manipulácia, ovplyvňovanie a nátlak na očkovanie bude na Slovensku aj ďalej pokračovať (inými spôsobmi a ľuďmi, ako sme si doteraz zvykli), hoci sa už šéf Moderny vyjadril, že covid v 2022 skončí a pod. Techniky tzv. behaviorálne ekonómii sa budú teda viac a viac využívať, psychologická vojna pripravená sociológmi bude pokračovať ! Obávam sa, že aj keby susedné štáty už skončili s covidom a obmedzeniami, na Slovensku budú ešte dlho tlačiť na pílu… lebo farmako biznis treba naplniť !

  • John John

   Tuna v Kalifornii,budu ockovat deti od 5 rokov,ak chcu ist do skoly,uz to masovy vrah Newsom oznamil

 5. https://www.hlavnespravy.sk/niektori-zamestnanci-na-mikasovom-urade-verejneho-zdravotnictva-nenosia-v-praci-ruska-toto-viralne-video-odhalilo-neskutocne-pokrytectvo/2699502
  Niektorí zamestnanci na Mikasovom Úrade verejného zdravotníctva nenosia v práci rúška – toto virálne video odhalilo (ne)skutočné pokrytectvo

 6. Pracujem s ľuďmi , pokaslievaju a sú chorí
  Všetci, čo su chorí sú HLAVNE tí zaockovaní Vidím to a počúvam z každej strany

  • Marek Košice

   Ja sa pravidelne uzemňujem, nemám vakcínu, žijem zdravo, a od marca 2020 (zhodou okolností vtedy som sa aj začal pravidelne denne uzemňovať, asi pár dní pred tým než „vypukol“ covid)…. Nikdy som nemal „super zdravie“ (no našťastie som nikdy nemusel byť hospizalizovaný)….. Ale niečo také ako rok a pol bez bolesti hrdla? Bez teploty? Bez kašlania (možno 5 zakašňaní za ten čas)? … Kdeže, každú zimu som bol aspoň týždeň chorý…. ĽUDI, UZEMŇUJTE SA 🙂

   • Ako sa to robi?

    • Marek Košice

     UZEMNISE.CZ …. (čo iné mi ostáva, než urobiť im reklamu, keď to v Česko-Slovensku inde nekúpiš?)

   • Milý Marek Košice, ako sa mám uzemňovať v byte?
    Keď som žila pri mori tak som chodievala bosá na pobreží mora. Ale čo mám robiť teraz v mojom byte?
    Toľko robím, že večer keď idem spať v izbe kde spím nielen že všetky elektrospotrebiče sú vypnuté ale aj šnúra vytiahnutá zo steny. Nejaké rozumy som nabrala od MUDr. Mercolu a aj veľmi ovplyvnil môj životný štýl. Lenže viem, že už aj roky sú tu.

    • Marek Košice

     Jean, pomocou výrobkov od „objaviteľa uzemnenia“, pána Clinta Obera. UZEMNISE.CZ …. Odporúčam náramok a podložku ….. K tomu ak máš uzemnenú vaňu a pridáš do kúpeľa obyčajnú soľ (aspoň 3kg na kúpel), tak máš špičkové uzemňovanie (ešte X krát intenzívnejšie než s uzemňovacími výrobkami) zaručené, ale kúpeľ trvá len pol hodinu, a taký uzemňovací náramok (ktorý treba ale asi každý pol rok meniť – stačí kúpiť potom len „náhradý“ bez káblu a zásuvky) môžeš mať na lýtku počas spánku, počas práci za PC, sledovaní TV, čítaní knihy, jedení….. 🙂 Takže odporúčam NA DOMÁCE UZEMŇOVANIE ako kúpele V UZEMNENEJ VANI (mala by ňou byť prakticky takmer úplne každá vaňa, ktorá má kovový odtok), tak používanie uzemňovacích pomôcok.

     • Marek ďakujeme ti za tipy, aj za tu vaňu – dobry napad. tiež verim že uzemnenie lieči. Kupila som si knihu aj brusny pas z odporučanej stranky. A v noci v ňom spim. 1.x som citila upokojujuce vibracie… a viem ze to chce čas kym sa ucinky vyraznejsie prejavia….k tomu este Cvitamin 5-10g odporucanych a D vitamin 10 000 IU odporučane na infovojne… som zvysila.
      Nech sme zdravi a šťastní!

     • Marek Ke nedramatizuj. Keď vyletí schumann.rezonancia na 80Hz tak to ani nestihneš.

     • Ďakujem za odpoveď – preštudujem to.

    • uzemnené sú aj prívodné trubky vodovodu,aj keby boli plastové,ventile sú kovové.

   • John John

    Marek je to jasne,ja sa snazim chodit po mojom travniku bosy denne,tiez som nemal any nadchu 2 roky,staci sa vyzut tiez chodim po plazi,co mam asi 40 minut. Ps:

    • Toľko viem, že je dobré chodiť aj po trávniku bosí, bohužiaľ nemám ani záhradu a teraz prichádza ešte aj zima.

     • Tráva rastie aj popri cestách a chodiť / behať môžete aj v zime po snehu, milá Jean. Uvidíte, koľko energie nadobudnete a koľkých diagnóz sa postupne zbavíte.
      Prípadné zasiahnutie bleskom tiež pravdepodobne prežijete; blesk – tipujem – prebehne dutými cievami a namieri si to rovno do Zeme. Usudzujem to na základe známej skutočnosti, že ak blesk udrel do jedného z dvojice držiacej sa za ruky, usmrtil iba toho druhého (taktiež obutého).

     • Kto chce hľadá spôsoby, kto nie, dôvody.

     • Marek Košice

      Jean, ale môžeš si kúpiť uzemňovací náramok a uzemňovaciu podložku (tá funguje aj s tenučkými ponožkami v zime, ale keď je teplo alebo keď kúriš, tak ideálne NABOSO)…. Taká podložka Ti vydrží ROKY ROKÚCE, náramok (čisto náramok, kábel a zásuvku meniť nemusíš, čiže „dlhý náramok náhradný“) treba vymieňať tak raz za pol roka, pretože strieborné vlákna v ňom časom oxidujú, a po pol roku má už slabšiu účinnosť, ALE (!) stále uzemňuje, len už nie tak intenzívne. UZEMNISE.CZ (som megafanúšik uzemňovania, prisahám, že nemám z tejto reklamy ani Kč, ani Euro, ani žiaden výrobok zadarmo)

     • Dokonalé uzemnenie – hodiť sa o zem!
      Dik – dokonale uzemnené dieťa.
      https://www.tvnoviny.sk/zaujimavosti/1949617_trucovita-dcera-otca-nevyviedla-z-miery-na-letisku-ju-za-sebou-tahal-ako-batozinu

      Myslím že by sme mali takto o blatník uzemňovať aj zmrdov – kvôli nášmu zdraviu.

     • Takže Emily ked je burka a sme vonku, treba sa vyzut…?!

     • áno, Alkynka + „odhodiť“ mobily a im podobné zariadenia, skrátka elektromagnety, kovy… ísť čo najďalej od stromov a – pokiaľ možno – najlepšie je ľahnúť si na zem (ak je možnosť, na štrkovitý chodník)
      neviete niekto poskytnúť radu? Nejakú látku alebo predmet, ktorý by nás v prírode VOPRED chránil pred prípadným zasiahnutím bleskom?
      (pred 5G je ochranou napríklad turban z alobalu)
      …a možno odrušuje aj nejaká látka v strave…? …alebo si natrieť vlasy octom? Chlapi, dajte dačo, vy ste v tejto oblasti „doma“.

     • Keby som mal ísť niekam na túru – aj krátku, tak okrem vody – pre prípad búrky aspoň liter octu – vyliať pod seba na mieste, najlepšie na igelit, tam, kde to chcem prečkať. Viac ľudí – viac octu. Do toho miesta blesk neudrie pod kuželom 90%. Videl som blesk udrieť rovno do pola – hoci 50 m od boli vysoké topoly vetrolamu. Bežne blesk udrie aj do plavcovej hlavy – takže len si ľahnúť nestačí. Mobil vypnúť bezpodmienečne! Najhorší je pohyb – vytvára ionizovaný vzduch, takže ponáhľať sa domov môže byť osudné. Treba vedieť, že blesk môže udrieť šikmo z 4-8 km vzdialenosti – „horizontálne“. Besky a silný vietor sú javy, ktoré ma prirodzene v lese desia. Padajúce stromy – to keď idete okolo a vydíte 20 ton sa hýbať vo vetre – nie je sranda. Fakticky vždy ukončená rybačka a iná aktivita. Na bicykel v búrke nevyleziem aj keby som mal nocovať pred krčmou.

 7. https://www.naturalnews.com/2021-10-02-mercola-youtube-ban-rising-up-tech-tyranny.html
  Dr. Mercola responds to YouTube ban, says people are “rising up” against tech and pharmaceutical tyranny
  Doktor Mercola reaguje na zákaz byť na YouTube a hovorí, že ľudia „povstávajú (búria sa)“ proti technologickej a farmaceutickej tyranii

 8. https://www.naturalnews.com/2021-10-02-pfizer-vax-more-likely-to-get-covid.html
  ‘If you get the Pfizer vax, you’re more likely to get COVID’: Industry analyst flags FDA study
  „Ak prijmete Pfizer vakcínu, je väčšia pravdepodobnosť, že dostanete COVID“: Priemyselný analytik nahlasuje štúdiu FDA

 9. https://www.naturalnews.com/2021-10-02-covid-plandemic-schemed-far-back-911.html
  EVIDENCE: Covid plandemic was being schemed at least as far back as 9/11
  Voľný preklad:
  DÔKAZ: Covidová plandémia bola plánovaná najmenej (prinajmenšom), spätne sa dátovať až k 11.septembru

  Bush, Obama both laid groundwork for development and release of covid
  Bush a Obama položili základy pre vývoj a spustenie covidu

 10. …áno milá Jean, verím tomu aj ja, že ľudia sa budú čoraz viac prebúdzať a podobne sa uzemňujem aj ja…akurát 1 šnúra od TV a pc je za takou skriňou, tak len prepínam -na – ,,vypnuté a zapnuté“ tlačítkom – video o poškod.tkanivách som včera Maroš pozerala, prišiel mi mail o tom / prišiel, alebo mi ho ,,niekto“ odoslal? /…

  • Maily mi chodia od Formánka na základe kontaktného formulára – konkrétne som potreboval získať link na stiahnutie do mailu, lebo mi to nešlo – a odvtedy.

   Inak – pokiaľ som sťahoval video z „čelnej“ stránky cez Downloadhelper – stiahlo to bez zvuku. Potom som vyskúšal ponuku – „ak vám neprehráva video – kliknete ZDE“ – tak na tom ZDE sa rozbalia ponuky a je tam aj sťahovanie – treba kliknúť – objaví sa „pokročilý“ – stiahnuť. Video je potom OK a navyše to aj ide rýchlejšie.

   • ..aha, takže takto to je…o.k. …a ešte, to videjko s otcom a dcérou bolo ozaj podarené, tatino sa ,,držal“ v trpezlivosti a malá holka sa tiež ,,držala“ svojho – spolu to skvele zvládli :-)….

    • Tomu videu chýba to naj – keby sa to dievča pri tom ťahaní zároveň hralo s mobilom. Možno to navrhnem niekomu do scenára na reklamu na 5G.

     Inak – zmrdov priviazať nie o blatník, ale o zadný nárazník /bufer, lebo „buf!“/ – teda nie o môj bicykel. A ďalej rýchlo a zbesilo!

 11. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/hlavni-hygienicka-uvedla-na-pravou-miru-kdo-tady-vyhlasuje-pandemii/
  Hlavní hygienička uvedla na pravou míru, kdo tady vyhlašuje „pandemii“

  V níže uvedeném videu, pod tlakem kladených otázek Veronikou Vágnerovou, hlavní hygienička Svrčinová přiznala, že nás řídí WHO a ECDC.

 12. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/finsko-zacne-ockovat-norky-proti-koronaviru/
  Finsko začne očkovat norky proti koronaviru

  Experimentální vakcína je schválena pouze ve Finsku, kde zatím nebyl zjištěn žádný případ nového koronaviru mezi norky.

  Finsko je také jednou ze zemí EU, kde se virus šíří nejpomaleji, a to i mezi lidmi.

  PS Takže nielen depopulácia ľudí ale aj zvierat

  • John John

   Ta Elita je tiez proti tomu a samozrejme na vykynozenie ludstva lebo nici prirodu

  • Čital som že vo fínsku všetky pokusné norky zaočkované uhynuli. Zakopali ich len plytko a povodne ich vyplavilo. Tisíce uhynutých zvierat .

   • Trochu tomu nerozumiem. Žeby „modrá aktivita“ /sprejovanie -pozn./ „Slobody“ zvierať – keď tie kožuchy neprestante kupovať – zničíme ich produkciu? Norky sú kŕmené bitúnkovým odpadom a odpadom z rybolovného priemyslu. Dosť významný segment – „čo s tým“.

    Čomu nerozumiem? Toto je planéta Život. Otázka – čo s tým 1/ zabitým životom, a 2/ čo s tým nenarodeným životom?! Lebo len ten narodený udržiava DNA! To, ako potom zahynie, je menej podstatné.

    Otázka – chov noriek pokračuje?

 13. https://cz24.news/brusel-v-soku-slovinsky-ustavny-sud-zablokoval-povinne-ockovanie-zamestnancov/
  BRUSEL V ŠOKU: SLOVINSKÝ ÚSTAVNÝ SÚD ZABLOKOVAL POVINNÉ OČKOVANIE ZAMESTNANCOV

  SLOVINSKO: Slovinsko zablokovalo povinné očkovanie verejných zamestnancov. A to doslova niekoľko hodín predtým, ako mal zákon nadobudnúť účinnosť. Tamojšia vláda požadovala, aby bolo približne 31 000 ľudí z radov štátnych zamestnancov, policajtov a vojakov očkovaných alebo prekonalo Covid-19. To malo byť podmienkou možnosti ich ďalšieho zotrvania v práci.

 14. https://cz24.news/psychologie-covidove-medialni-manipulace/
  Psychologie covidové mediální manipulace

 15. https://otevrisvoumysl.cz/dr-madejova-laborator-v-usa-analyzovala-covid-injekce-a-odhalila-pohyblivy-material-a-dalsi-synteticke-latky/
  Dr. Madejová: Laboratoř v USA analyzovala covid injekce a odhalila pohyblivý materiál a další syntetické látky

  Ve zkratce…
  Dr. Madejová ve spolupráci s jednou laboratoří zkoumala obsah covid injekcí pod mikroskopem a objevila tam dost alarmující věci. Kromě vláken a kovových fragmentů tam bylo něco, co vypadalo jako nějaký tvor, který se samovolně začal pohybovat. Více ve videu i s obrázky.

 16. https://www.infovojna.sk/article/na-jednotkach-intenzivnej-starostlivosti-v-rakusku-sa-zvysuje-pocet-hospitalizovanych-ktori-si-nechali-pichnut-vackinu-proti-covid-19
  Na jednotkách intenzívnej starostlivosti v Rakúsku sa zvyšuje počet hospitalizovaných, ktorí si nechali pichnúť vakcínu proti Covid-19

 17. …Jean nám treba ísť ku niekomu z rodiny aj kvôli tomuto na dedinu, alebo sa takto poprechádzať aj okolo bytovky :-)….

  • Milá Alenka, myslím si, že dnes ľudia čo bývajú na dedine so záhradkou majú vyššiu kvalitu života. A ja kde bývam v Bratislave je ešte pustené aj 5 G.
   Každodenný chemtrails, 5 G, včera mi niekto zase „vyčistil žalúdok“, že kvôli takým ako ja, čo sa nedajú zaočkovať sa šíri covid, som veľmi nezodpovedná…Utekala som ďalej už ani nevládzem vysvetľovať.

   • Jean, očkovať sa nedám a môžu sa všetci aj na hlavu postaviť. A odpoveď na blbé poznámky: „nezabudni , že ide o vysoko experimentálnu látku, najvážnejšie nežiadúce účinky sa môžu objaviť aj po 2-3-5-tich rokoch a nebudeš si nikdy istý… a to máš pred sebou zrejme ešte tretiu dávku a možno štvrtú….“

    Naši príbuzní majú autistického synčeka…, dovtedy ich zaujímali hlavne drahé veci a dovolenky, chlapček im úplne prevrátil hodnotový systém a životný štýl a vlastne sa vyhlasujú za antivaxerov.

   • …milá Jean, takýchto ,,premúdrených“ treba počúvať ,,1 uchom dovnútra a 2 von“…ak má aj väčšina ľudí iný názor, ako ty, to ešte neznamená, že je aj správny…s ľuďmi aspoň trocha ,,nalomenými“ k uvažovaniu sa o tom porozprávať dá, no tých ,,zabetónovaných“ vo svoj.myslení asi ťažko zmeníme…ty sa hlavne drž svojho presvedčenia, veľmi dobre vieš, že to čo robíš, robíš z lásky k sebe a pre teba samú je to ozaj správne rozhodnutie / ako aj pre nás /….musíme takéto ,,hlášky“ jednoducho ignorovať, a netreba pred nimi viac utekať , ledaže by ste si dali spolu maratón, taký maličký :-(..:-)…..p.s.verím tomu, že ma správne pochopíš, s úsmevom ide všetko ľahšie :-)…..

   • Treba sa im zasmiat a ignorovat,somári vás predsa nebudú ohrozovat,nevšímajte si ich a neutekajte,nech si nemyslia že oni vyhrali.Budte trpezlivá a budete odmenená.Trest somárov neminie a čoskoro,až sa budeme divit.

 18. https://www.banned.video/watch?id=6159656e5beace2a0b415e5c
  I WILL NOT COMPLY: Anti-Mandate Protest – Springfield Illinois
  Nepoddám sa: Protest proti povinným vakcínam Springfield Illinois

  America First Foundation founder, Nicholas J Fuentes, speaks to crowd of hundreds protesting the tyrannical vaccine mandates and control-grid lockdown.
  Zakladateľ nadácie America First Foundation Nicholas J Fuentes hovorí k davu stoviek ľudí, ktorí protestujú proti tyranskému mandátu (povinnosti) vakcín a riadeným kontrolovaným lockdownom (uzáverám).

 19. https://zemavek.sk/profesor-luc-montagnier-vakciny-vytvaraju-nove-varianty-virusu/
  Profesor Luc Montagnier: Vakcíny vytvárajú nové varianty vírusu

  Francúzsky vedec, špička v mikrobiológii, držiteľ Nobelovej ceny vysvetľuje vo videu vplyv vakcín na vytváranie nových variantov koronavírusu.

 20. https://cz24.news/covid-injekciami-zaockovani-ludia-v-obrovskej-masovej-miere-choreju-a-vedci-vraj-nechapu-preco-covid-injekcie-sa-ukazali-byt-hotovou-pohromou/
  COVID INJEKCIAMI „ZAOČKOVANÍ“ ĽUDIA V OBROVSKEJ, MASOVEJ MIERE CHOREJÚ A VEDCI VRAJ NECHÁPU, PREČO. COVID INJEKCIE SA UKÁZALI BYŤ HOTOVOU POHROMOU

 21. https://cz24.news/izraelsky-horor-nekonecne-opakovane-ockovanie-na-vynutene-udrzanie-platnosti-covid-pasu-kazdych-sest-mesiacov-az-kym-nenastane-smrt/
  IZRAELSKÝ HOROR: NEKONEČNÉ OPAKOVANÉ OČKOVANIE NA VYNÚTENÉ UDRŽANIE PLATNOSTI COVID PASU KAŽDÝCH ŠESŤ MESIACOV AŽ KÝM NENASTANE SMRŤ!!!

  „Zelený pas“ ako prostriedok nátlaku

 22. https://cz24.news/nikdo-nema-pravo-ptat-se-na-ockovani-ci-test-zkuseny-cesky-lekar-spinava-hra-stydim-se-za-kolegy/
  „NIKDO NEMÁ PRÁVO PTÁT SE NA OČKOVÁNÍ ČI TEST!“ ZKUŠENÝ ČESKÝ LÉKAŘ: ŠPINAVÁ HRA. STYDÍM SE ZA KOLEGY

 23. tak ja sa neockujem, nenosim rusko, nepocuvam kecy tejto baszmeg vlady a som zdravy ! pocas celej korony !
  = ockovanie NETREBA

 24. https://blog.hlavnespravy.sk/28050/sabotaz-v-ruskom-zdravotnictve-v-suvislosti-s-covid-19/
  Sabotáž v ruskom zdravotníctve v súvislosti s COVID-19.

 25. Dnes na webe http://www.mercola.com pribudli dobré články na túto tému, vysvetľujú covid podvod, depopulačné vakcíny…ako sa to vopred všetko naplánovalo…čo chcú „elity sveta“ dosiahnuť – depopuláciu + naše úplné dorabovanie

 26. „Netrvalo dlho a Juraj Kucka sa zaradil medzi opory Watfordu.
  Nekompromisný stredopoliar podáva stabilné výkony a má zásluhu na tom, že provinčný klub sa zatiaľ drží mimo zóny zostupu.
  Rodák z Bojníc zaujal aj niečím iným.
  Patrí do malej skupiny futbalistov, ktorí pred zápasom nepredvedú mnohými diskutované gesto – pokľaknutie na znak podpory boja proti rasizmu. /Poznámka – ľavičiarske self hate bielej rasy – BLM/
  Aj v sobotu v Leedsi, kde odohral celý duel (Watford prehral 0:1), boli spolu s kolegom Emmanuelom Dennisom jedinými hráčmi, ktorí pred úvodným hvizdom zostali stáť.
  https://futbal.pravda.sk/zahranicne-ligy/clanok/602619-spurny-slovak-kucka-v-leedsi-pred-zapasom-nepoklakol/

  To je náš bojovník!

 27. Dobrá irónia:

  https://otevrisvoumysl.cz/jp-sears-proc-by-noseni-zachrannych-vest-melo-byt-povinne/
  JP Sears – Proč by nošení záchranných vest mělo být povinné
  3 října, 2021
  Humor
  Ve zkratce…
  Jak by to vypadalo, kdyby nošení záchranných vest bylo povinné? Jak je u JP Searse zvykem, znovu skvěle poukazuje na dnešní absurditu ve světě.

 28. https://cz24.news/desiatky-tisic-slovakov-skapinaju-od-hladu-dezolat-nad-a-protislovenska-sorosovska-aktivistka-caputova-presadili-vyhodenie-vyse-2-miliard-eur-na-nakup-zbrani/
  Desiatky tisíc Slovákov skapínajú od hladu. Dezolát Naď a protislovenská Sorosovská aktivistka Čaputová presadili vyhodenie vyše 2 miliárd eur na nákup zbraní!

 29. https://www.youtube.com/watch?v=VMDVAmqUZVE
  Jakubec: Lengvarského dohádzali vajciami v Piešťanoch. Fašista, vrah ľudí kričal dav

 30. Nemalo by vám ujsť:
  1/ Jeden český koumák cez fotovoltaiku si dal cez tie zúrivé chemtrailsové dni nad ČR tú námahu, že okrem samozrejme významne zníženého výkonu solárnych panelov – „že pozdravujeme Green Deal!“ – zmeral aj spektrum slnečného svetla a zistil až 72%-ný úbytok UV žiarenia, čo jednak pomáha k životu baktériám a vírusom /pozor na Super MERS!/, jednak znižuje kvalitu rastlinných tkanív a kvalitu plodov, jednak spôsobuje zníženú tvorbu vitamínu D u ľudí, takže jeho doplňovanie je stále aktuálne! Potkany-nepotkany.
  2/ Kríza PHM – vyslovene účelová záležitosť! Cieľom je nasunúť „krízové opatrenia“ – aj dostať armádu na ulice /“armádni vodiči“/. Keďže v globálnom pláne je o. i. aj znižovanie spotreby – opäť účelové zvýšenie cien PHM celosvetovo, lebo Londýnska burza doboha!

  VB má 67 miliónov obyvateľov a cca presne 8.400 čerpacích staníc, ktoré by odhadom stačilo zásobovať tankovacími cisternami približne 2 tisíc vodičov! Teda – tvrdenie, že VB chýba 100 tisíc vodičov – zväčša z východnej Európy – odídených po Brexite a lockdown – je HOAX! Je to naplánovaná kríza! Zvykajte si bez áut na spalovacie motory! V roku 2025 končí ich výroba! Viď agenda Boltu u nás – „Zošrotujte si auto a získajte bonus na náš taxík!“ Vo svete je „kríza s autočipmi“, kríza s pneumatikami. Cena bicyklov a súčiastok vyletela, pretože sa čaká boom nevyhnutných približovadiel bez potreby PHM!
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-10-01-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  • Dnes sme sledovali výpoveď jedného vodiča kamiónov z Veľkej Británie a on tvrdil, že ten nedostatok palív je len mediálna kačica. Že za deň došli palivá v celej Británii len na 4 pumpách. Vraj je to celé humbuk na šírenie paniky medzi obyvateľmi a áno, dotiahnutie vojska do ulíc.

 31. …vďaka Maroš za zaujímavý príspevok, celý som ho zatiaľ nevypočula, no sú to ,,zaujím.veci“, vysvetľujú nám mnohé ,,záhadné“ udalosti, kt.sa dejú…milá Jean, veľmi som sa ,,pobavila“ – je to presná irónia na súčasnú situáciu…tak Slováci sa začínajú prebúdzať, to je super – bola ,,vajíč.odveta“ , no myslím si, žeby bolo oveľa lepšou odvetou IGNOROVAŤ nezmys.nariadenia vlády, všetci ľudia….keď toto budeme ignorovať, až potom globalisti ,,prehrajú“……. a ešte mi napadlo, si písala, že si žila pri mori, kedy vlastne ? myslela som si, že si stále bola na Slovensku, si rodená ako Slovenka, či ? prepáč mi, ak sa veľa pýtam, no je to také nezvyčajné…ak mi odpovieš, budem rada, no ak nie, …. pochopím… a ešte k tomu uzemńovaniu, ja som začala na prečisťovanie negatívnej energie z pc+tv a podob.používať čerstvé gaštany v sklenen.alebo porcel.miske, že aj to eliminuje túto energiu…. a ešte 1 vec mi napadla, na inom pc som mohla odpovedať každému k jeho príspevku a tu doma sa mi to tak nedá, ako to ide Vám ostatným ?……

 32. …vyzerá to tak, že na mobil nemajú peniaze, alebo je otec vo výchove rázny a považuje ho za zbytočnosť pre také malé dieťa, nemusí mať všetko, nie ?hlavné je, aby malo správ.výchovu a veľa lásky v rodine…. …….,,Jednoducho Mária“ už skončila, myslím si, že sa treba písať svojím pravým menom….

 33. Děkuji tomuto portálu za jeho úžasnou činnost. Je pro lidi opravdu vyjímečně důležitá. Prosím pokračujte, nenechte se umlčet.

Pridajte komentár

*