Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Očkovaní zdravotníci mali 251-násobnú vírusovú nálož ako neočkovaní, zistila oxfordská štúdia


Print Friendly, PDF & Email

Očkovaní zdravotníci mali 251-násobnú vírusovú nálož ako neočkovaní, zistila oxfordská štúdia

(Daily Exposé) – Priekopnícka predtlačová štúdia Skupiny klinického výskumu Oxfordskej univerzity, publikovaná 10. augusta 2021 v časopise Lancet, obsahuje alarmujúce zistenia, ničivé pre zavádzanie vakcíny na COVID-19.

Štúdia zistila, že zaočkovaní jednotlivci majú vo svojich nozdrách až 251-krát vyššiu nálož vírusov SARS-CoV-2 než tí nezaočkovaní.

Sú očkovaní superšíritelia?

Hoci očkovanie symptómy infekcie zmierňuje, zaočkovaným jednotlivcom umožňuje niesť nezvyčajne vysoké vírusové nálože bez toho, aby predtým ochoreli, čo ich potenciálne mení na bezpríznakových superšíriteľov.

Tento jav môže byť globálne u silne zaočkovaných populácií zdrojom šokujúcich povakcinačných vĺn.

Autori štúdie, Chau a kolektív, demonštrovali rozsiahle zlyhanie covidovej vakcíny a prenos za prísne kontrolovaných podmienok počas nemocničného lockdownu v Ho či Minovom meste vo Vietname.

Vedci skúmali zdravotníkov, ktorí nemohli dva týždne odísť z nemocnice.

Dáta ukázali, že plne zaočkovaní pracovníci – asi dva mesiace po zaočkovaní vakcínou Oxford/AstraZeneca (AZD1222) na ochorenie COVID-19 – získali, niesli a zrejme aj prenášali variant delta na svojich zaočkovaných kolegov.

Infekciu delta variantom tiež takmer určite odovzdávali náchylným nezaočkovaným ľuďom, vrátane svojich pacientov. Sekvenovanie kmeňov potvrdilo, že na seba vzájomne prenášali SARS-CoV-2.

Toto zistenie je v súlade s pozorovaniami Farinholta a jeho kolegov v USA a v zhode s poznámkami riaditeľky Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb, pripúšťajúcej, že vakcíny na COVID-19 v zastavení prenosu SARS-CoV-2 zlyhali.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Dňa 11. februára Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) uviedla, že účinnosť vakcíny AZD1222 proti rozvinutiu sa symptomatickej infekcie je 63,09%.

Závery Chauovej štúdie podporujú varovania popredných zdravotníckych odborníkov, že čiastočná, nesterilizujúca imunita z troch notoricky „deravých“ vakcín na COVID-19 umožňuje v porovnaní so vzorkami z doby pred očkovaním v roku 2020 prenos 251-krát vyššej vírusovej nálože SAR-CoV-2.

Je očkovanie zodpovedné za delta vlnu?

Máme teda kľúčovú časť puzzle, vysvetľujúcu, prečo je taká hrozivá epidémia delta – plne zaočkovaní sa podieľajú ako pacienti s ochorením COVID-19 a fungujú ako superšíritelia infekcie v štýle Týfusovej Mary.

Zaočkovaní jednotlivci odpaľujú do svojich komunít koncentrované vírusové explózie a podporujú nové vlny covidu. Zaočkovaní zdravotníci takmer určite infikujú svojich spolupracovníkov a pacientov, spôsobujúc strašné súbežné škody.

Pokračujúce očkovanie tento problém iba zhorší, najmä medzi lekármi prvej línie a zdravotnými sestrami, ktorí sa starajú sa o zraniteľných pacientov.

Zdravotnícke systémy by mali okamžite prestať s povinným očkovaním.

Namiesto toho je potrebné vziať skupinu vyliečených pracovníkov, ktorí sú silne imúnni voči delte a zvážiť dôsledky ich momentálne zaočkovaných zdravotníkov ako potenciálnych hrozieb pre silne rizikových pacientov a spolupracovníkov.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: theexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Prekopírovala som jeden blog:
  Aj u nás je už zazmluvnený nákup vakcín, kde sa počíta s až piatimi dávkami na každého občana vrátane aj malých detí. Nedávno ten počet unikol. Takže, tešme sa.

  • Žiaden vírus SARS neexistuje. Nikto na svete ho neizoloval. Článok je mätúci. V nozdrách môžu mať spike proteíny, parazity, inteligentné anosúčiastky, ktoré sa sami pohybujú, kovové bodce… a tieto kýchaním rozširujú a ubíjajú vlastných pacientov a svoje rodiny, deti, známych…

   • Tento starý článok „nie je mätúci“ – článok „len“ udržiava mýtus o „existencii vírusu“ Covid 19 pri živote! Prosím nekaziť teátro!

    Vírus tabakovej mozaiky je prvý zdokumentovaný vírus. Na ňom pochopíte, čo pochopiť treba. Bežné učivo na každej hnojarine.

    Vírus Tabakovej Mozaiky: Vlastnosti, Štruktúra, Replikácia …
    [Prehľadávať doménu sk.warbletoncouncil.org] https://sk.warbletoncouncil.org › virus-del-mosaico-tabaco-5240
    Vírus tabakovej mozaiky sa však osvedčil ako veľmi užitočný ako: – Symbolický a didaktický model na odhalenie základných charakteristík, ktoré definujú vírusy – Prototyp na skúmanie biológie hostiteľských rastlín parazitov, najmä tabaku – Nástroj na štúdium interakcií patogén – hostiteľ a obchodovania s bunkami

   • John John

    „Ahojte“,ano neviem preco redakcia stale pise“ Ochorenie-Covid-19″,je to uzasna LOZ,kvoli ktorej uz zahynulo a bolo znicenych vela ludi, tiez milliardy skod, samozrejme ze zahynu tazke milliony,do 2025 a potom uz je pripravene scenario od John Hopkins University ,na SPARS Pandemic,co bude trvat 3 roky,terajsia „udalost“ ako to Elita nazyva bude trvat do 31 Marca,2025,vtedy skonci Patent na PCR podvodne testy ,masovemu Vrahovi,Rotschild,toto scenario bolo vypracovane Rockefeller Foundation,cauko

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Veru my nezaočkovaní sa musíme vyhýbať zaočkovaným ak sa dá.

  • Myslím, že najlepšie bude si prejsť touto chrípkou a tak získať možno aj doživotne imunitu.

   • Doživotná imunita na žiadny vírus neexistuje, lebo neustále mutuje, raz s lepšími, raz s horšími následkami. Preto sa napríklad môžu každý rok zdarma očkovať dôchodcovia proti novým mutaciám chrípky. Aj s Cividom je to podobné a na prvý pohľad slabne, avšak jedného krásneho dňa príde mutant ako čosi Španielska chrípka a zasa bude 100 rokov chvíľku pokoj. To len Ciganikova a ty si predstavujete, že sa zaočkujete, alebo prekonáte a bude pokoj. Nebude.

  • John John

   ano a pouzivat Fennel,Star Aniz,,pit caj zo smrekovych Ihlic,brat NAC,Glutathione, Quercetin,atc

 3. Niečo na zasmiatie:
  https://www.infowars.com/posts/new-york-gov-hochul-tells-christian-worshippers-god-wants-you-to-be-vaccinated/
  New York Gov. Hochul tells Christian Worshippers: ‘God Wants You to be Vaccinated’
  Guvernérka New Yorku Hochul hovorí pre kresťanských ctiteľov: „Boh chce, aby ste boli očkovaní“

 4. Táto doba nám však ukazuje aj to, koľko lekárov máme skorumpovaných a už dávno napojených na farmako biznis (napr. na distribútorov liekov & lekárnikov). Dnes sa to prejavuje m.in. aj vo vzťahu ku svojim zamestnancov, ktorých napr. nútia sa dať zaočkovať pod hrozbou prepustenia zo zamestnania.
  Moju známu takto dnes prepustila MUDr. Dupejová v BB v skúšobnej lehote (oficiálne bez udania dôvodu), lebo sa odmietla dať zaočkovať. Nehovoriac už o tom, ako hnusne sa táto primadonna správa ku svojim nezaočkovaným pacientom. Úplná úbohosť ducha a inteligencie !
  Iná známa čo pracuje v jednej farmaceutickej distribučnej firme v BB za minimálnu mzdu (každý deň ťahajú zamestnanci 12 hodín) dal zamestnancom šéf, ktorý zarába nenormálne peniaze rovnakú podmienku – zaočkovanie, inak výpoveď (samozrejme oficiálne z iných dôvodov). Každý je vraj nahraditeľný…
  Keby bolo viac pracovných príležitostí a viac odborných lekárov, človek by si mohol vybrať a ku žiadnemu hajzlovi by nešiel pracovať či na vyšetrenie… žiaľ realita je zložitá…

  • Nebojte, aj týchto ľudí si karma nájde. V súčasnosti navyše čas plynie pomerne rýchlo, takže to nebude ani tak príliš dlho trvať. Podobne si aktuálne karma našla jednu fanatickú profesorku a presadzovateľku vakcín v USA, ktorá 12 dní po tretej dávke zomrela.

  • V skúšobnej dobe nie je potrebný dôvod. Ani zamestnávateľ ani zamestnanec. Viď zákonník práce.

   …a prepustiť zamestnanca ak má prac.zmluvu na dobu neurčitú nie je tak jednoduché. Muselo by tomu predchádzať porušenie prac.discipliny a to opakovane do pol roka.

  • provokater

   Mrd. Dupejovej by som jednú ubalil a odišiel od nej

  • John John

   Dupejova= DUPA,toto su „lekari“,co vrazdia

 5. Nerozumiem!
  „Máme teda kľúčovú časť puzzle, vysvetľujúcu, prečo je taká hrozivá epidémia delta – plne…“

  …tak je HROZIVÁ alebo ako bolo minule písané 10-nasobne slabšia?

  • Mne sa páči toto -„vyššiu nálož vírusov SARS-CoV-2“ – v nozdrách! Treba tie nosy odrezať a vírusy izolovať – keď už ich je toľko! ZA MILIÓN!
   „Padla rosa, na kraj nosa, trpaslíka Kovidnosa.
   Ach môj nóós, ach môj nós! – zabedákal, Kovidnos!“

 6. a nie je to dobrá správa? vďaka zaočkovaným superšíriteľom sa nezaočkovaní skôr premoria

  • Veď ok, ale nech potom všade neklamú, že „vakcína je sloboda“, vakcína bráni prenosu, nezavádzajú covid pasy na tom základe, že očkovaní infekciu neroznášajú, atď.

   • John John

    Redakcia,to svinstvo,jedy su v tych takzvanych Vaxxoch,uz jeden vysoko postaveny sudruh „zdravotnik“ z WHO,nedavno povedal,ze musime ,tuto jesen-zimu dat do Quarantine a IZOLOVAT vsetkych vaxovanych a nie nevaxovanych

  • lenovo, mám určité obavy… zaočkovaní nás totiž neohrozujú vymysleným „vírusom“, ale práve nimi šírenou odpoveďou na experimentálnu génovú terapiu, tzv. spike proteínom, ktorý – neviem či dopomáha k premorenosti, ale že nám nezaočkovaným neprospieva, tým som si istá. Opakovane sa mi stáva, že po dlhšom pobudnutí so zapichnutými sa cítim oslabená a pobolieva ma hlava…

   • Určitou „výhodou“ je, že sami sa začali vyhýbať fyzickému kontaktu, ako je napr. podávanie rúk, a väčšinou sa snažia stáť bokom – nie zoči voči. To má samozrejme – reč tela – dopad na sociálnu vylúčenosť – ale tú si vykoledovali spolu s médiami. Japonci si tiež nepodávajú ruky – do konca 19. storočia vykonávali veľkú potrebu vonku aj pri diplomatickom rozhovore a Harmasan pri tom nepoužívali, takže to má opodstatnenie. Ale fungujú aj bez podávania rúk.

    Dôsledkom nepodávania rúk bude, že si ich prestaneme podávať s hocikým zo zdvorilosti a podanie rúk sa vráti k pôvodnému významu – potvrdeniu skutočného spojenectva – „ruku na to“. Dnes ti ruku spontánne podá len nevakcinovaný – aj môj vakci kamarát prestal s podávaním rúk.

    Na premorenosť spike proteínmi by som sa nespoliehal – 1/ je to ako premorenosť Creucfeld-Jacobom, 2/ keď budete mať oslabenú imunitu z nejakých dôvodov – môže to začať úradovať – ako demodex u psa – zožerie vás všetko živé, čo máte v sebe alebo na sebe /roztoče na pokožke/ a čo za iných okolností nevadí – byť ako živá mŕtvola.

    Demodikóza psov – MVDr. Lucia Panáková
    [Prehľadávať doménu veterinarna-dermatologia.eu] https://www.veterinarna-dermatologia.eu › liecba-koznych-chorob-kozne-ochorenia-od-a-do-z › item › 136-demodikoza
    Demodikóza je ochorenie spôsobené roztočmi Demodex canis. V malých počtoch žijú roztoče Demodex ako bežní obyvatelia v chlpových folikuloch a mazových žľazách kože a nespôsobujú žiadne problémy. Ak však tieto roztoče majú podmienky na premnoženie, môžu vyvolať veľmi ťažké kožné ochorenie. …

   • Milá Emily, myslím aj to, že pustili 5 G prispieva k únave. Bunky nemajú dostatok kyslíka. Aj ja kde bývam v Bratislave vraj je pustené 5 G.

    • John John

     Jean utec z Bratislavy,na nejaku dedinku,Ludstvo ta potrebuje,drz sa. Hlad,bieda,skripanie zubov,pride do miest,najneskorsie do 2023,cauko

   • John John

    Emily ved ano,mas pravdu,poznam hodne ludi co sa na to stazuje,ja sa im vyhybam ako mozem a zakazal som rodine zo Zeninej stranky k nam prist,lebo su vsetci zavaxovani a maju uz vselijake problemi,tiez uz sa zacinaju spravat ako zombies

 7. https://www.naturalnews.com/2021-09-28-covid-deaths-in-vaccinated-3000-higher.html
  UK hospital data shocks the world: 80% of COVID deaths are among the vaccinated… COVID deaths up 3,000% after vaccine wave
  Údaje o nemocniciach vo Veľkej Británii šokujú svet: 80% úmrtí na COVID patrí medzi očkovaných … Úmrtia na COVID sa zvýšili o 3 000% po vlne očkovania

  • John John

   Vsetci zomieraju ,od tych Vaxoch,do 2025,zostane v Anglicku,len 15% obyvatelstva

  • John John

   Vsetci zomieraju ,od tych Vaxoch,do 2025,zostane v Anglicku,len 15% obyvatelstva,podla Deagle Report a aj ine ukazovatele tomu naznacuju

 8. https://www.brighteon.com/c194c457-4b12-4e10-8323-704493a59760
  Globalists are betting on 90% of humanity being EASY to kill
  Globalisti vsádzajú na to, že 90% ľudstva je ľahké zabiť

  • John John

   MYslim,ze dostatocne zastrasili ludi „virusom“,takze ano,uz aj keby to teraz zastavili,uz su zavaxovane billiony,takze ta depopulacna agenda by bola uspesna

 9. https://www.naturalnews.com/2021-09-28-young-people-hospitalized-vaccine-heart-problems.html
  More than 100 young people hospitalized for vaccine-related heart problems in Ontario
  Viac ako 100 mladých ľudí hospitalizovaných pre srdcové problémy súvisiace s očkovaním v Ontáriu

 10. https://www.naturalnews.com/2021-09-28-hospitals-murdering-covid-patients-with-poisonous-drugs.html
  Hospitals murdering COVID-19 patients by forcing them to take deadly drugs like remdesivir and midazolam – Clay Clark on Brighteon.TV
  Nemocnice vraždiace pacientov s ochorením COVID-19 tým, že ich nútia užívať smrtiace lieky ako remdesivir a midazolam-Clay Clark v Brighteon.TV

  Hydroxychloroquine, ivermectin for COVID treatment
  Hydroxychlorochin, ivermektín na liečbu COVIDU

 11. https://www.naturalnews.com/2021-09-28-ukrainian-student-dies-after-getting-pfizer-vaccine.html
  Volodymyr Salo: 19-year-old Ukrainian student gets Pfizer mRNA injection behind his family’s back, dead seven hours later
  Volodymyr Salo: 19-ročný ukrajinský študent dostal injekciu mRNA Pfizer za chrbtom svojej rodiny, o sedem hodín neskôr mŕtvy

 12. https://www.banned.video/watch?id=6153a3861685ed1ab14558a7
  Shocking Admission: Vaccinated Individuals Are Now Causing COVID Outbreaks
  Šokujúci priznanie: Očkovaní jedinci teraz spôsobujú prepuknutia COVIDU

 13. https://www.banned.video/watch?id=61537b855d1ae0196db9177f
  5,200 Doctors & Scientists Sign Declaration Accusing COVID Policy-Makers of ‘Crimes Against Humanity’
  5 200 lekárov a vedcov podpísalo vyhlásenie o obvinení tvorcov politiky COVIDU zo „zločinov proti ľudskosti“

 14. https://www.banned.video/watch?id=6153aedde1e60b1c640b747b
  Baby Has Vaccine Reaction From Mother’s Breast Milk
  Dieťa má očkovaciu reakciu z materského mlieka

  A baby has had strange symptoms that doctors cannot explain after a mother got vaccinated after giving birth.
  Dieťa má podivné príznaky, ktoré si lekári nedokážu vysvetliť po tom, ako sa matka po pôrode dala zaočkovať.

 15. https://www.infowars.com/posts/epic-italian-police-stand-down-and-stand-in-solidarity-with-protesters/
  Epic: Italian Police Stand Down and Stand In Solidarity with Protesters
  Hrdinsky: Talianska polícia sa postavila (stiahla) a stála v solidarite s protestujúcimi

 16. Najsmutnejšie na všetkom je to XXL, že väčšina zaočkovancov si myslí, že hrozbou pre nich sú neočkovaní (preto sú voči nim často až agresívni), a že ak očkovaný zomrie, tak to nemá žiadny súvis s očkovaním, ale len s covidom a s predispozíciami jeho organizmu (slabá imunita, iné závažné choroby a pod.). Samozrejme za nákazu sú zodpovední len neočkovaní, ktorí ju podľa nich všade roznášajú. Ani nechcú pripustiť, že sú roznášačmi sami a ešte väčšími (kto to sem predsa dovliekol nekontrolovateľne z dovoleniek?). Slepá viera v Pfizera je u mnohých neuveriteľne šokujúca ! Z ilúzie sa zobúdzajú žiaľ len tí, ktorí už majú závažné vedľajšie účinky očkovania, alebo majú takú osobu v rodine či v blízkom okolí… Toť moje skromné skúsenosti zo života.

  • John John

   Ano Draslik,oni si vobec nich neuvedomuju a suuplne zaslepni,vsak kolko billionov Pfizer zaplatil pokut?? a je to verejne,tiez ti co do toho nutia silno propaguju depopulaciu zeme,Agendu 21,atd..Tiez je to experiment a nikto nie je za nasledky zodpovedny,je toho ovela viac,ale aspon tieto 3-4 zalezitosti,by mali kazdeho odradit od operacnych systemov,co volaju vacciny a KAZDY ma Internet,zvlast sa cudujem Mladym,co maju skills,ohladom Medii

 17. https://aeronet.cz/news/video-slovensko-ma-v-nemocnicich-jiz-pres-500-lidi-hospitalizovanych-s-koronavirem-ale-83-jich-je-anebo-neni-plne-ockovanych-rtvs-dementovala-vyrok-moderatora-jenze-v-sobotu-nczi-navic-oznamilo/
  VIDEO: Slovensko má v nemocnicích již přes 500 lidí hospitalizovaných s koronavirem, ale 83% jich je anebo není plně očkovaných? RTVS dementovala výrok moderátora! Jenže v sobotu NCZI navíc oznámilo, že z více jak 6000 testů PCR jich bylo více jak 10% pozitivních, jenže všech 100% pozitivních PCR testů pocházelo od plně očkovaných osob! Slovenská MSM média údaj ze soboty z tiskové zprávy NCZI vynechávají a vypouští, aby si Slováci nezačali klepat na čelo, že taková komedie už nemá naprosto žádné obdoby! Soutěž o Zlatý koronáč tak zatím vyhrává země pod Tatrami, Izrael je druhý!

  V pátek měli na Slovensku 100% pozitivně otestovaných z řad plně očkovaných

 18. „Americké, australské a britské úřady přijaly v Austrálii opatření poté, co se ukázalo, že nejrůznější politici byli vydíráni a nebo upláceni, aby předali zemi Číně, a to kombinací intrik čínských komunistů a Rothschildů / Rockefellerů. Jednalo se o součást dohody, kterou uzavřeli s cílem předat Austrálii Číně výměnou za pokračující podporu „Bidenova“ režimu.

  Zde je konkrétní příklad: Premiér státu Victoria Daniel Andrews se za zády federální vlády přihlásil k čínské iniciativě Belt and Road Infrastructure. Rovněž poté, co utrpěl „zranění zad při pádu ze schodů“, podrobil svůj stát nejdelším a nejtvrdším „Covidovým“ omezením na světě. ODKAZ, ODKAZ

  Toto je pravdivý příběh, který odhalily australské zpravodajské zdroje:

  „Daniel Andrews má v pozadí čínského mafiánského obchodního partnera. Andrewsovi bylo převedeno několik milionů za to, že dal zelenou mnoha projektům ve Viktorii (finanční prostředky od jeho čínských spojenců).

  Andrews byl přistižen v hotelovém pokoji s mladou dcerou svého čínského šéfa. (Mohla to být léčka?) Byl téměř ubit k smrti. Měl těžce pohmožděnou hlavu, což mělo za následek zlomeninu lebky. Měl zlomené obratle a několik žeber. Byl téměř ochrnutý. Řekli mu, že od toho dne je jejich chlapec a musí dělat všechno, co mu řeknou. (Jeho žena ví, co se stalo). Neuposlechnutí příkazů jeho nadřízených z ČKS znamená pro něj a jeho rodinu jistou likvidaci. Jak bylo Andrewsovi řečeno, „nehody se stávají každý den“.

  Teď už chápete důvod, proč bylo v celé Victorii na dva týdny zastaveno stavebnictví. Podívejte se na nepokoje, které se odehrávají. Pozorně sledujte, jaká skupina se vrátí do práce. Andrews musí všem obyvatelům Victorie vnutit očkování. Toto jsou jeho velitelské rozkazy.“

  Teď už víte, proč se v Austrálii každý den odehrávají takovéto scény (v propagandistických médiích nezveřejněné).“

  „S tím souvisí i náhlá vlna mělkých zemětřesení v Austrálii. Podle zdrojů z Pentagonu všechna zemětřesení souvisejí s ničením tamních podzemních základen. Zdroj australské agentury vysvětluje: „V Austrálii se nacházejí hlavní podzemní zařízení na světě, která jsou postavena jako podzemní hotely, kam se Globální elita plánovala ukrýt poté, co uskuteční svůj původní plán globálního vyhlazení, a pak vyjít ven, až se usadí prach.“ Více se již nedozvíme.

  Austrálie není jedinou zemí, která není předána Číně, jak slibovala Rockefellerova / Rothschildova mafie a jejich „Bidenův“ avatar.

  Například i v Japonsku se toho pod povrchem děje hodně. Pro ilustraci uvádím fotografii vězeňské lodi amerického námořnictva, která dorazila na americkou základnu v Jokosuce.

  Podle japonských pravicových zdrojů a zdrojů MI6 se vězeňská loď plní čínskými komunistickými agenty a těmi, kteří prosazují vakcíny. Ačkoli z důvodů zajištění operační bezpečnosti zatím nelze mnoho říci, můžeme potvrdit, že japonské organizace Ninkyo (hanlivě označované jako Jakuza) se mobilizují proti očkovací mafii a jejím pohůnkům.

  Japonská armáda zase dala jasně najevo, že pokud nebudou přijata opatření, obsadí parlament, úřad premiéra, Japonskou národní banku a národní vysílací společnost NHK. Nakonec se rozhodli jednat poté, co se prokázalo, že 3,6 milionu dávek vakcín určených pro Japonce obsahovalo jed. ODKAZ, ODKAZ“

  „Asijským tajným společnostem byly také poskytnuty důkazy, že celá pandemie byla útokem na všechny lidi, a ne jen na Číňany. Byly jim poskytnuty podrobné organizační schémata skupin, které stály za falešnou pandemií a velmi reálnou a nebezpečnou očkovací kampaní.

  „Toto je západní analýza velezrady – všichni budou popraveni,“ slibuje MI6.

  Rezignace německé kancléřky Angely Hitler Merkelové odstranila poslední významnou ochranu, kterou tito zločinci měli.

  V každém případě její odstranění umožnilo očistu od šiřitelů vakcín tím, že odstranilo nejvyššího politika chazarské mafie, tvrdí zdroje. Můžete si být jisti, že její poskok Emmanuelle Macron ji bude brzy následovat do politického zapomnění (ne-li rovnou na popravu).“

  „Konečným výsledkem bylo, že čínskému prezidentovi Si Ťin-pchingovi bude brzy předložen návrh na vytvoření nové mezinárodní organizace, která se bude starat o problémy, jež se týkají celé planety. Podrobnosti budou dolaďovat diplomaté.

  Zástupce asijské společnosti se rovněž dohodl, že prověří fakta a podnikne příslušné kroky, aby potvrdil, že falešná pandemie byla záminkou k očkování lidstva vakcínami měnícími DNA a možná i smrtelnými. Uvedli také, že Číňané a další Asiaté brzy přestanou nosit masky.

  Zástupce asijské společnosti měl také zajímavé informace o USA. Řekli, že již bylo rozhodnuto vytáhnout zástrčku z falešné Bidenovy administrativy, a to ještě předtím, než o to SBD požádala. Číňané uvedli, že očekávají návrat Donalda Trumpa do funkce prezidenta USA.

  SBD doporučila, že k „vysušení bažiny“ je třeba 30. září odpojit celou vládu USA. Naznačovali, že návrat Trumpa by byl dobrý, ale pouze v případě, že by upustil od svého naléhání na prosazování vakcín. V opačném případě doporučili jako příštího prezidenta USA generála Mikea Flynna, který by měl předsedat vyčištění bordelu, v nějž se země proměnila.“

  „Aby se SBD ujistila, že se věci skutečně změní, sejde se podle tohoto zdroje v příštích dnech se zástupci dalších tajných společností, jako je Třínohá vrána a rodina draka.

  Na esoteričtější úrovni byly tomuto autorovi minulý týden zaslány zašifrované zprávy, že „parazitické entity, které se živí strachem, nenávistí a dalšími negativními emocemi“, nedávno vylezly ze skříně, protože jsou zoufalé, hladové a ztrácejí kontrolu nad lidstvem. I kdybyste to brali jako metaforu, jistě bylo dosaženo bodu zvratu, kdy konstruktivní myšlení a láska vyhrávají bitvu o planetu Zemi. Zůstaňte naladěni, přátelé.“
  https://tadesco.org/bidenovi-loutkovodici-zadaji-o-mir-po-tajne-dohode-mezi-vychodem-a-zapadem/

 19. Tajné cíle Iluminátů podle Dr. John Colemana: skutečná detektivka naší doby

  „Dr. John Coleman je bývalý agent britské rozvědky MI-6. Narozen v Anglii, pracoval delší dobu v Jižní Africe. Později fungoval jako analysta světové politické situace a vydával časopis, ve kterém hodnotil světové dění. John Coleman byl jeden z prvních, kdo začal psát o „Výboru 300“ (Committee 300). V přednášce, která byla dána na internet v r. 2011, ale která se zdá být staršího data, někdy tak kolem r. 1995, mluví o tom, jak už tehdy převládal ve Washingtonu D.C. jakýsi druh anarchie a chaosu. Zdůvodňoval to tím, že federální vláda si přivlastnila moc, na kterou podle Ústavy nemá nárok a dnes vydává nové zákony, které jsou naprosto protiústavní.

  Poprvé se o Výboru 300 zmínil německý socialista Walter Rathenau (1867-1922). Byl to finanční poradce německého císaře a francouzských Rothschildů. Byl tímto Výborem pověřen, aby zavedl v Německu socialismus. Rathenau tehdy prohlásil, „Existuje Výbor 300 mužů, kteří ovládají celý svět. Tito jsou známi pouze jeden druhému a nic se nestane bez jejich souhlasu.“ Někteří říkají, že byl za tento výrok zavražděn.

  Britský král George III. (1738-1820), potomek severních Benátčanů pověřil zaměstnance firmy „East India Company“ jménem Adam Smith, aby vytvořil ekonomickou teorii „volného obchodu“ (free trade, neboli obchod bez dovozních daní a cla). Adam Smith byl oblíbenec Marxistů, socialistů a liberálů. Doufal, že se mu pomocí této teorie podaří zničit v Americe všechny malé podnikatele a malé výrobce, protože „volný obchod“ je jinými slovy pirátství. Logicky nemůže existovat a přetrvat nic, čemu by se dalo říkat volný obchod. Volný obchod je jednosměrná ulice, která dovoluje jiným zemím, aby nás zavalily jejich odpadem, ke škodě našich vlastních výrobců.

  East India Co. byla ta nejmocnější obchodní firma světa. Vydělali neuvěřitelné množství peněz na obchodu s drogami. První makovice na opium pěstovali ve Kew zahradách v Kensingtonu, přímo v Londýně a pak je převezli do Indie a založili tam obrovské plantáže s mákem. Jejich rychlé lodě pak převážely nezpracované opium do Číny, kde s pomocí armády zavedli nové zákony pro opium a udělali z Číňanů národ závislý na drogách. V Číně založili náboženské misie, které se vůbec nezabývaly vírou, ale zkoušely navyknout Číňany na opium.

  Na tom všem vydělali neuvěřitelné peníze. Jejich roční výtěžek z tohoto obchodu byl trojnásobek toho, co vydělaly dvě největší americké automobilky, Ford a General Motors. A o tyto peníze se podělilo všech 300 členů Výboru, kteří East India Co. vlastnili.

  Tito lidé rovněž při každé příležitost sabotovali vnitřní vývoj Spojených Států. To oni vyzbrojili Indiány a vyzbrojili i ty, kteří byli proti starousedlíkům. Financovali americkou revoluční válku, taky zvanou válku Severu proti Jihu tím, že najali hessenské žoldnéře, aby bojovali proti obyvatelstvu.

  Vláda Výboru nad světem a Nový světový řád

  Tyto tři stovky mužů stále vedou svět a vedou ho železnou pěstí. Touto dobou jsou všichni z nich tak bohatí, že si to těžko dovedeme představit. Přesto chtějí stále víc a s pomocí svých služebníků a pomahačů sledují naprosto všecko, aby jim ani haléř neunikl. Na příklad, když bývalý ruský diktátor Leonid Gorbačev zakládal v Americe jeho nadaci, tak řekl před kamerami CNN a jiných medii: „Toto všecko dělám s plným souhlasem Výboru 300.“ Okamžitě bylo nahrávání přerušeno. Tito lidé nechtějí, aby kdo věděl, že vůbec existují.“…pokračovanie…
  http://www.nwoo.org/2021/09/29/tajne-cile-iluminatu-podle-dr-john-colemana-skutecna-detektivka-nasi-doby/

 20. Úřady v Bavorsku ve středu zavřely nelegální soukromou školu, kterou podle nich provozovali odpůrci covidových opatření. Zakladatelka vzdělávací instituce umístěné na jednom z venkovských statků ji vydávala za ruskou soukromou školu.
  Mluvčí vlády Horního Bavorska Wolfgang Rupp uvedl, že provozovatelka školy se jednoznačně řadí k hnutí Querdenken a takzvaným říšským občanům. Skupina, jejíž název znamená nekonvenční či jiné myšlení, je označována za hnutí „popíračů covidu-19“, pravicových aktivistů a odpůrců očkování. Takzvaní říšští občané dodnes neuznávají právní existenci spolkové republiky.
  http://zvedavec.org/vezkratce/18145/

 21. https://cz24.news/zdravotnici-vakcinacni-propagandisti-uz-tento-podzim-budete-nest-plnou-odpovednost-za-vsechnu-experimentalni-smrtelne-nebezpecnou-vakcinacni-hruzu-kterou-jste-tak-propagovali-uvedomujete-si-to/
  ZDRAVOTNÍCI, VAKCINAČNÍ PROPAGANDISTI, UŽ TENTO PODZIM BUDETE NÉST PLNOU ODPOVĚDNOST ZA VŠECHNU EXPERIMENTÁLNÍ SMRTELNĚ NEBEZPEČNOU VAKCINAČNÍ HRŮZU, KTEROU JSTE TAK PROPAGOVALI. UVĚDOMUJETE SI TO??? (VIDEO CZ, 2 min)

 22. https://www.hlavnespravy.sk/blaha-sa-bavi-na-typickej-ludovej-tvorbe-slovenskeho-naroda-ako-sa-da-najnovsie-vysvetlit-rezim-otp/2696468
  Koalíciu netrápia zvyšujúce sa ceny potravín, bankrot verejných financií, problémy v zdravotníctve. Jediné čo ich trápi je očkovanie. Denne vymýšľajú stratégie a obmedzenia, ktorými by dotlačili k vakcinácii viac ľudí. Povaha Slovákov sa však nezaprie. Ako si vysvetlili skratku OTP? Vysvetlenie prináša opozičný poslanec za Smer-SD Ľuboš Blaha

  „Nezničia nás. A nepokoria Slovákov. Všetko sa im vráti ako karma. Všetko,“ dodal na záver Ľuboš Blaha.

 23. https://www.hlavnespravy.sk/taliansky-sud-sa-postavil-na-stranu-neockovanej-sestry-jej-suspendaciu-oznacil-za-nezakonnu-zamestnavatel-jej-musi-uhradit-mzdu-aj-s-urokmi/2696670
  Taliansky súd sa postavil na stranu neočkovanej sestry. Jej suspendáciu označil za nezákonnú, zamestnávateľ jej musí uhradiť mzdu aj s úrokmi

  Taliansky súd sa jednoznačne postavil na stranu neočkovanej zdravotnej sestry. Rozhodnutím zo dňa 16. septembra vytvoril nový precedens, týkajúci sa nezákonnosti prepúšťania alebo postavenia talianskych zdravotných sestier mimo službu po tom, čo sa odmietli nechať zaočkovať. Toto rozhodnutie bude záväzné pre všetky ďalšie súdne rozhodnutia v krajine

  „Toto rozhodnutie nám ukazuje, aké dôležité je efektívne brániť svoje práva,“ dodal na záver právnik Mauro Sandri.

 24. Nech žije rovnoprávnosť!

  https://www.infovojna.sk/article/video-mikasovi-zamestnanci-chodia-po-urade-bez-rusok-deti-v-skolach-nutia-dusit-sa-prekrytim-dychacich-ciest-rodicia-priniesli-na-urad-verejneho-zdravotnictva-memorandum-so-ziadostou-dat-detom-v-skolach-a-skolskych-zariadeniach-okamzite-dole-ruska
  VIDEO: Mikasovi zamestnanci chodia po úrade bez rúšok, deti v školách nútia dusiť sa prekrytím dýchacích ciest. Rodičia priniesli na Úrad verejného zdravotníctva memorandum so žiadosťou dať deťom v školách a školských zariadeniach okamžite dole rúška

  Na úrade mali nahnevaní rodičia možnosť vidieť to „covid divadlo“ a farizejstvo najvyššieho stupňa, ktoré s nami táto inštitúcia a jej šéf hrajú.

  „Pýtame sa aj na to, z akého dôvodu sa pohybujú po úrade zamestnanci bez rúška a naše deti sa vyučujú osem hodín denne v rúšku, pričom nemôžu dýchať.

 25. https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/na-pribramsku-odhalili-ptaci-chripku-prenosnou-na-cloveka-40373418#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_id=40373418&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  V ohnisku ptačí chřipky v Trhových Dušníkách na Příbramsku byl prokázán nebezpečný podtyp viru označovaný jako H5N1, který je potenciálně přenosný na člověka. Veterináři o tom informovali krajské hygieniky, řekl za Státní veterinární správu (SVS) Petr Majer. Lidem, kteří byli v Trhových Dušníkách v kontaktu se zvířaty nakaženými H5N1, bude nařízen lékařský dohled. Do karantény jít nemusejí.

  V letošním roce bylo na území České republiky postupně vyhlášeno 37 ohnisek ptačí chřipky v chovech drůbeže a jedno ohnisko v chovu ptáků držených v zajetí.
  ***** ****
  likvidace drobných živnostníků a samozásobitelů pokračuje…..
  ..že by někde zbyly vakcínky na ptačí chřipku nebo se použijí proti COVIDu?

 26. https://www.naturalnews.com/2021-09-29-covid-vaccines-contain-dna-not-just-rna.html
  SHOCKER: Three existing covid vaccines actually contain DNA (not just RNA) for spike protein synthesis inside your body
  Hrôza: Tri existujúce vakcíny proti covidu skutočne obsahujú DNA (nielen RNA) na syntézu hrotových proteínov vo vnútri vášho tela

  Gene experiments, cellular reprogramming and the destruction of the innate immune system
  Génové experimenty, preprogramovanie buniek a deštrukcia vrodeného imunitného systému

 27. https://www.naturalnews.com/2021-09-29-tennis-jeremy-chardy-quit-covid-vaccine-pain.html
  Tennis star Jeremy Chardy forced to quit playing after covid vaccine, “violent pain” means he “cannot play”
  Tenisová hviezda Jeremy Chardy nútený prestať hrať po vakcíne proti vírusu covid. „Násilná bolesť“ znamená, že „nemôže hrať“

  Tennis star Jeremy Chardy says he has no idea if he will ever return to the court since the Pfizer-BioNTech injection caused him to develop violent, near-paralyzing pains across his body.
  Tenisová hviezda Jeremy Chardy hovorí, že nevie, či sa ešte niekedy vráti na kurt, pretože injekcia Pfizer-BioNTech spôsobila, že sa mu na tele objavili násilné, takmer paralyzujúce bolesti.

  Getting injected could ruin your life
  Vakcína vám môže zruinovať život

 28. https://www.infovojna.sk/article/v-slovinsku-zomrela-na-nasledky-krvacania-do-mozgu-mlada-zena-po-aplikovani-tzv-vakciny-proti-covid-19-od-firmy-johnson-johnson
  V Slovinsku zomrela na následky krvácania do mozgu mladá žena po aplikovaní tzv. vakcíny proti Covid-19 od firmy Johnson & Johnson

 29. https://www.banned.video/watch?id=615499332b9dc11cfaa7ac63
  Doctor Exposes Covid Vaccine Attacking Blood Cells
  Lekár odhaľuje, že covidové vakcíny napádajú krvné bunky

 30. https://www.banned.video/watch?id=615418f845b8491cd2ca9fea
  Technocratic Tyranny – David Icke with Dr Chris Martenson
  Technokratická tyrania – David Icke s Dr. Chrisom Martensonom

 31. https://www.infowars.com/posts/dr-joseph-mercola-how-the-spike-protein-hurts-the-heart/
  Dr. Joseph Mercola: How the Spike Protein Hurts the Heart
  Dr. Joseph Mercola: Ako hrotový proteín poškodzuje srdce

 32. Úplná fraška:
  https://www.infowars.com/posts/its-all-theater-joe-biden-staged-covid-booster-on-mockup-set-complete-with-fake-outdoor-background/
  It’s All Theater: Joe Biden Staged COVID Booster On Mockup Set Complete With Fake Outdoor Background
  Je to všetko divadlo: Joe Biden predstavil COVID Booster (posilňovač) na makete, kompletný s falošným vonkajším pozadím

 33. Jednoduchá

  …treba si uvedomiť, že takzv.ÚVZ na čele s Mikasom nám odopiera 1 z najdôležit.ľuds.práv a to Právo dýchať ! a teraz sa úplne vyznamenali, keby toto ukázali do večer.tv správ, tak by všetci ľudia, kt.by ich akurát sledovali, rúška začali úplne ignorovať….lenže problém je v tom, že do tej TV ,,búdky“ to naozaj nedajú, tak to treba aspoň medzi ľuďmi hovoriť….a tiež je výborné, že policajti v Taliansku prešli na stranu bežných ľudí, to bolo skvelé! Slovensko, tu je jasný príklad, ako si zachovať svoje práva bez tvrdých bojov, a teda UVEDOMOVANÍM si situácie, čo je naozaj pravda….nech sa nám tú pravdu darí čo najskôr všetkým ozaj vidieť ….

 34. jednoduchá

  …či by chceli takýto ,,Marošovský nos“odrezať,
  alebo len porezať,
  to nesprávna ,,je to vec“,
  a hlavne, dozvedel by sa o tom celý svet….
  …,,partizáni“ asi čakajú na vhodnú chvíľu dakde v zákopoch,
  no ona už je tu….

Pridajte komentár

*