Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Globalisti majú planetárny plán nahradiť človeka umelou inteligenciou. Ľudia sú už zastaraní


Print Friendly, PDF & Email

Globalisti majú planetárny plán nahradiť človeka umelou inteligenciou. Ľudia sú už zastaraní

(Mike Adams, Natural News) Všetko, čo zažívate v tomto okamihu ľudskej histórie, bolo vopred napísané a naplánované.

Planétu Zem ovládajú propagandisti píšuci scenáre, ktorými kŕmia spravodajské médiá, vedecké časopisy, univerzity a kultúrne inštitúcie modernej spoločnosti a títo následne násilne kŕmia vedomie más vykonštruovanou, umelou „realitou“.

Ak nesúhlasíte s ich vymyslenou, falošnou realitou, ste obvinení zo šírenia „dezinformácií“ a čoskoro budete za to kriminalizovaní, pretože globálny útok na slobodu prejavu sa zintenzívňuje.

Tento scenár aktuálne dosiahol kritický inflexný bod, v ktorom sú ľudské bytosti – kedysi oceňované pre ich pracovné prínosy, kreativitu a schopnosti riešenia problémov – globalistickými kontrolórmi považované za zastarané.

Dnes tento scenár vyzýva na masové vyhladzovanie ľudí a ich nahradenie systémami umelej inteligencie (AI).

Hlavným cieľom ľudí bolo vytvoriť umelú inteligenciu, hovoria luciferiánski globalisti

Primárnym účelom ľudských bytostí až do súčasnosti bolo z pohľadu globalistov vybudovať dostatočné zdroje a technológie, ktoré by umožnili vznik umelej inteligencie. Teraz, keď sa dosiahol tento bod zlomu, ľudia sú už zastaraní a postrádateľní.

To je dôvod, prečo dnes takmer každá vláda sveta bojuje proti vlastným ľuďom. To je dôvod, prečo bola spustená falošná „plandémia“ covidu a to je dôvod, prečo sú covidové vakcíny navrhnuté tak, aby spôsobovali neplodnosť, invaliditu a smrť.

To vysvetľuje aj zámernú sabotáž potravinovej a energetickej infraštruktúry a presne nám to hovorí, prečo samovražedné vlády USA a EÚ vedú svet do globálneho jadrového konfliktu s Ruskom.

Chcú nás všetkých mŕtvych. V skutočnosti bolo vládam nariadené dosiahnuť špecifické miery zabíjania vlastného obyvateľstva, aby uspokojili svojich pánov, ktorí ich riadia spoza opony.

Žijeme vo veľkej Trumanovej šou, kapitole ľudskej civilizácie, kde bolo luciferiánskej globálnej elite povedané, aby vyhladila väčšinu ľudskej populácie na planéte Zem.

Prírodná liečba osteoartritídy

Globalista John Kerry vyhlásil, že „mimozemské sily“ si vybrali skupinu ľudí, aby riadili globálne vyhladzovacie úsilie

John Kerry vo svojom prejave počas minulotýždňového výročného zasadania Svetového ekonomického fóra (WEF) v Davose šokujúco vyhlásil (parafrázované), že:

„Mimozemské sily priviedli „vybraných“ ľudí do Davosu, aby zachránili planétu. Nie preto, aby zachránili planétu pre ľudstvo, ale preto, aby zachránili planétu pred ľudstvom.“

Ako ďalej uviedol britský denník Daily Mail:

„Bidenov vyslanec pre klímu John Kerry v bizarnom prejave na zasadnutí Svetového ekonomického fóra povedal, že „mimozemská sila“ priviedla ľudí do Davosu, aby „zachránili planétu“…

Kerry potom začal varovať účastníkov, že „čas sa kráti“, aby sa zabránilo „najhorším následkom zmeny klímy“.

Áno, globalisti z WEF teraz otvorene priznávajú, že veria, že sú vyvolení a vybrali si ich mimozemšťania, aby vyhladili miliardy ľudských bytostí pre záchranu planéty pred ľudstvom.

Obsah najnovšieho podcastu stránky Natural News

V poslednom podcaste stránky Natural News sa okrem spomínaných tém dozviete aj ďalšie, ktoré vás ohromia a rozšíria vám obzory:

 • Všetko, čo zažívame, je vopred naplánované globalistami, aby oklamali ľudstvo.
 • Greta Thunbergová a nemecká polícia úplne zinscenovali jej „zatknutie“ na proteste za klímu.
 • Práve prebieha veľké nahrádzanie ľudí umelou inteligenciou.
 • Globalisti vidia ľudí ako úplne zastaraných a nepotrebných.
 • John Kerry tvrdí, že je súčasťou „mimozemskej misie“ na záchranu Zeme (pred ľuďmi).
 • ​​Úmyselné rozbíjanie produkcie potravín, energií a finančnej infraštruktúry je súčasťou zničenia civilizácie.
 • Nie sme prvou vyspelou civilizáciou, ktorá bola zničená na planéte Zem.
 • Úbohá tyranka Jacinda Ardernová rezignovala na fukciu premiérky Nového Zélandu.
 • Pripravte sa na globálne zmrazenie bankovníctva a intervencie štátov, keďže banky sú na pokraji hotovostnej krízy.
 • Ceny pušiek za posledné 2 roky raketovo vzrástli.
 • Kryptomenová firma Genesis sa pripravuje na bankrot, keďže nákaza zo skrachovanej kryptoburzy FTX sa ďalej šíri.
 • Al Gore vedie kampaň zastrašovania klimatickými psychologickými operáciami, keď hovorí o „vriacich oceánoch“ a „dažďových bombách“.
 • Nové štúdie odhaľujú takmer úplnú deštrukciu imunitného systému po štyroch dávkach očkovania proti covidu.
 • Kanada spustila masívny program odberu orgánov prostredníctvom agresívneho tlaku na eutanáziu.
 • Facebook povolí nahé ženské prsia na celej platforme, ak „žena“ bude tvrdiť, že je trans-žena (teda muž).
 • San Francisco požaduje vyplatiť miliónové odškodné pre všetkých černochov, ktorí preukážu, že sú potomkami niekdajších otrokov.
 • Zrazu sa každý v San Franciscu identifikuje ako černoch.

Video s podcastom Situation Update stránky Natural News si môžete pozrieť tu:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nasledovať budú mikročipy
  V spomínanom videu sa Catherine Fitts rozpráva s Richardom Andreasom Wernerom. Ten je považovaný za jedného z najlepších odborníkov na centrálne banky.
  Podľa neho je elektronická peňaženka pre digitálne peniaze centrálnych bánk len prvým opatrným krokom „majiteľov peňazí“ na vybudovanie elektronického koncentračného tábora. Werner tvrdí, že centrálne banky plánujú nahradiť elektronické peňaženky mikročipmi implantovanými priamo do ľudského mozgu.
  https://tadesco.org/sprisahanie-hlbokeho-statu/

  • Tie mimozemské sily sú diabolské sily. Zem dal totiž Boh do správy človeku. Diabol vždy bojuje proti Božiemu poriadku. Ich snahy vyjdú navnivoč.

 2. Objektívne

  No veď bodaj by to Kerry nepovedal o tých mimozemských silách keď aj on a mnoho iných nahliada do projektora. Projektor je najhoršia vec, ktorá mohla súčasné ľudstvo postihnúť. Do projetora, ktorý nie je technológiou nahliadajú aj tí, ktorí hovoria o Galaktickej federácii. Takto dopadne každý, ktorý nedbá na varovanie Biblie, ktorá zakazuje spiritizmus a je zrejme dobrý dôvod prečo. Spiritizmus umožnuje napájanie sa na astrálne pole. Vedeli to správne robiť len v starom Egypte, pretože boli na to školy v ktorých sa to adepti učili minimálne 21 rokov! Preto sa hovorí, že boli zasvätený.

  Astrálny svet (krajiny Seta) hromadí a ukladá v sebe všetko, čo je nemorálne, alternatívne k Zákonu, vytvorené ľudstvom, energiu jeho myšlienok, emócií, nízku kvalitu úmyslov a činov. Ľudstvo vesmíru po miliardy rokov svojej existencie vnáša do astrálneho „odpadu“ svojej tvorivosti v duchovnej, morálno-etickej a mentálnej sfére, čím určuje kvalitu a možnosti Seta (a Noosféry!). Preto, keď človek vstúpi do astrálneho sveta, zasiahne jeho predstavivosť. Človek tam nájde všetko, čo si vie predstaviť.

  Niektorí sa začnú „kontaktovať“ s mimozemšťanmi (Ashtar Sheran a jeho tím, Archanjel Michael, Arton atď.), Iní, s rôznymi „entitami“ z rôznych historických období a civilizácií.
  Astrálny svet obsahuje všetky informácie o človeku, ktorý do astrálu vstúpil. V súlade s tým, keď má k nemu prístup, keďže je súčasťou astrálnej roviny, Seth vie všetko o vašej minulosti, prítomnosti a niektorých vyhliadkach do budúcnosti.

  Toto uvedomenie je jedným z hlavných faktorov, ktoré presviedčajú nezasvätených, že komunikujú s najvyššou, božskou podstatou. Nábožensky orientovaní ľudia, hľadajúci uspokojenie pre svoje duchovné túžby a ambície, budú v astrálnom svete nevyhnutne odmenení stretnutím so Svätou Máriou, Saint Germainom, Ježišom Kristom alebo iným svätcom, ku ktorému smeruje vedomie toho, kto vstúpil. Niektorým „vyvoleným“ je daná „česť“ komunikovať priamo s Bohom (v skutočnosti so Setom).

  Posadnutý „temnými silami“ ľudí, ústami Ježiša Sanandu alebo inou „vysoko hierarchickou entitou“, Set sa zapája do boja medzi „tmou a svetlom“ a odhaľuje tajomstvá toho, čo treba urobiť, aby sme zachránili svet pred útlakom „temných síl“ a pripravili pozemšťanov napríklad na prechod do iného, ​​vyššieho energetického (frekvenčného) stavu alebo na evakuáciu do iných svetelných svetov. Pravda, nie je špecifikované, ktoré a prečo? Napokon, múdrosť hermetických textov naznačuje: „čo je hore, je podobné tomu, čo je dole!“

  Problémom sa teda nedá vyhnúť a stále ich bude musieť niekto vyriešiť. Ale vo svojej ohnivej komunikácii s astrálnymi „učiteľmi“ ľudia prestávajú myslieť, spoliehajúc sa úplne na „božské“.

  Ale tých, ktorí sú posadnutí zodpovednosťou za osud sveta, v astrálnej realite čaká objavenie „skrytej pravdy“, že iba oni (tí, ktorí počúvajú hlas), spájajú okolo seba bystrých ľudí a navštevujú „kľúčové miesta“. sily“ pre rôzne druhy „náboženských obradov“, môže nasmerovať „veľkú silu lásky“ k boju so silami zla… Existuje nekonečné množstvo možností a scenárov!
  Astrálna rovina je celý svet možností, v ktorom sa Seth objavuje pred človekom v rôznych podobách, v závislosti od vzdelania, psychologického typu, charakteru a vnímania jednotlivca.

  • Astral – to je hmota. Sice jemnejsia, fyzickym zmyslom nezistitelna ale stale je to hmota.
   A do tejto hmoty astralu vstupili v rannej faze zivota vesmiru pod vedenim svojho vodcu (vieme o koho ide) tí co mali neskor pomahat pri vyvoji ludstva na vsetkych planetach. Dlhe veky sa ta zostupena nebeska „garda“ starala o astral dobre – bol ako nadherna zahrada sformovanych ludskych myslienok a myslienkovych utvarov – takych ktore spatne blahodarne posobili na ludstvo – na vedomie ludi a podporovali jeho mentalny a technologicky vyvoj a pretoze tedajsie civilizacie zili v dostatocnom duchovnom spojeni s vyssimi vecnymi – nehmotnymi svetmi – boli egeregory cistymi studnami sformovanych myslienok. Cely vesmir a vsetky civilizacie sa vyvijali v harmonii, nikto nepoznal co je to zlo. A ten stav zitia bez inteligentneho zla – ten je jediny prirodzeny. Tak to bolo dlhe veky.
   Az neskor sa Lucifer stal Setom/Diablom a „nebeska garda“ sa zmenila na padlych anjelov – to vsetko nastalo az neskor ked sa vzoprel proti Bohu a chcel sa stat Bohom vo vesmire on a nedokazal to. A od tych dob jeho padu sa stal astral prekliatym a nebezpecnym uzemim pre civilizacie – pre ludi – pre ich mysel – rozum. Nadhernu zahradu „Set“ pretvoril na prisernu zahradu plnu „jedovatych rastlin“ – egregorov. A odvtedy z tejto astralnej sfery posobi na mozgy a vedomie ludi a potazmo na ich telesne chranky. A ludia – v negativnom stave zas vytvaraju v astrale nebezpecne a nizke myslienkove formy ktore ich zas negativne spatne ovplyvnuju a obmedzuju vo vyvoji. Ked som chcel prestat fajcit alebo uplne pit – tak som citil ako ma egregor faciarov nechce pustit, magnetickou silou ma coraz viac chcel vratit pod svoju moc az ma psychicky narazovo mucil. Musel som vtedy hodne psychicky bojovat aby som sa vzdal cigarety navzdy. A to iste s alkoholom – i ked som pil minimalne.
   Takze namiesto toho aby nam Vyssi duchovia z astralu pomahali – na to sem povodne boli Zhora zoslani – tak vymyslaju praktiky ako nas nie len zotrocit ale definitivne znicit. Je to ich slobodna vola – a ponesu si zato aj zodpovednost. Jedine co nas moze plne ochranit pred znicenim z ich strany protrednictvom negativnych myslienok je dbat o cistotu nielen myslienok ale hlavne o vnutornu cistotu – len ta da cloveku neomylny cit aku myslienku prijme a aku odvrhne.
   Povodne nemali myslienkove formy a astral taky vplyv na duchovny vyvoj cloveka – vsetko islo podla vole Stvoritela – ale od doby zlyhania Lucifera je astral „vrahom“ ludi – ludskych dusi – lebo ich cez (hlavne vzdelany, studovany mozog) vedie rovno vecnej smrti. Nie len do fyzickej ale do duchovnej – a ta je bilion krat hroznejsia nez najhroznejsia fyzicka.
   Vsetko zlo sveta, falosne duchovne prudy, klamanie, nasilie, urazanie, ponizovanie, sexualne uchylky, tuzba vladnut nad inymi, zmocnovanie sa psychiky inych pomocou vedomosti, technologie vrazdenia, umela inteligencia a tisice inych prejavov zla – su sformovane v astrale ako myslienkove uloziska – egregory. Rozpustit sa mozu len v burke vojen a utrpenia alebo pri dobrovolnej naprave ludi – ale to predpoklada ze pri dobrovolnej naprave musi clovek obrovolne znasat aj karmu ktoru si nahromadil. Cim viac polepsenia tym viac spatnych ucinkov karmy az sa cela nevycerpa a ucet sa nevyrovna.
   Inak to nejde. Tajk je to s nami.
   No a nad nami, nasimi vojnami – nad tou nasou Zemou a vesmirom, nad vsetkymi astralnymi urovnami – prisernymi aj nadhernymi – nad tou vsetkou hmotou sa nachadzaju svetle a vecne svety, svety Ducha kde neexistuje ziadny naznak zla ci najmensej nedokonalosti. Svety najvyssej nadhery plne zivota – nas skutocny vecny domov! Tam sa treba divat a nie do astralu k falosnym prorokom a geniom.

  • V Československu žil človek František Bardon, ktorý bol veľmi vysoký adept. Napísal viac veľmi hodnotných kníh. Bardon nedel vyvolať ducha zomrelého, zhmotniť ho tak, že ho každý videl, mohol sa s ním rozprávať. Patril medzi bratov svetla. Sídlo nie je na tento zemi, ale v astrálnej rovine. Môžete si stiahnúť knihy :

   https://ulozto.sk/file/5zDJMNcwikB1/frabato-frantisek-bardon-pdf#!ZJVmZmR2A2R4ZQNlL2DjMQtjLzH4AGSPn2yLn35ELIxhG2MvLD==

   https://ulozto.sk/file/wtKEq5fPNv12/frantisek-bardon-brana-k-opravdovemu-zasveceni-pdf#!ZJAuAwR2AGuuMTExLwV5AQRmZzR5AGVkqx5wIRSxHIW3FQHjZD==

   Každý sa to môže naučiť. V knihe Brána k opravdovemu zasvěcení je podrobný návod. Cvičenia sa nesmú preskakovať. Dokiaľ sa to človek úplne všetko nenaučí, nesmie to robiť.

   • Na základe Vášho tipu – som mala Frabata – prečítaného za dva dni. Keby som mala túto knižku z pohľadu mojej nadobudnutej miery Poznania – ohodnotiť od 1 – 5, tak – je to za 1 (akože SUPER). Podrobne popísaná práca ľudí a fungovanie oboch strán, t.j. strany Temna (slobodomurári) a strany Svetla, ktoré predstavoval – Frabato.

    P.S. 1 – Adolf Hitler bol členom 99. lóže a členom lóže Thule, která bola nástrojom skupiny tibetských čiernych mágov.

    Začala som čítať jeho ďalšiu knihu –
    Brána k opravdovému zasvěcení..

    P.S.2 – Takže – Považan – vďaka za dobrý tip!

    • Anthony Morava

     Starikov : Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina. ???? Po 1, sv. válce bylo Německo zbídačené a zadlužené reparacemi, kde vzali prachy na válku???
     A nezapomeňme, že v Norimberku byla souzena a odsouzena i firma IGFarben !!

    • Ojektívne

     Znalosti boli stratené, pretože celá kňažská trieda, ktorá tie znalosti mala bola vyvraždená za účelom prevzatia moci (ako inak,že) samozvanými kňazmi, ktorým stačilo čerpať „múdra“ z astrálu. Mimochodom vyvolávať ducha zomrelého je presne to, čo Biblia zakazuje (pripájať sa na astrál).

     Je zrejmé, že miestne kňazstvo, ktoré v tom čase stratilo znalosti o štruktúre a kvalitách ľudských energetických polí, komunikovalo s „bohmi“, v skutočnosti komunikovalo so Setom, bez toho, aby dosiahli piatu úroveň Duat, čo je úroveň Osirisa, zatiaľ čo Set, mladší brat Osirisa (jednosplodený, ale v nižšej hodnosti) zosobňuje druhú časť Duatu (druhé astrálne energetické telo alebo „Local-2“ od Roberta Monroea).

     Po strate vedomostí o povahe „zdroja sily a impotencie, dobra a zla“ sa pozemskému ľudstvu v dávnych dobách podarilo vytvoriť alternatívny „zdroj“, ktorý negatívne ovplyvňuje vedomie ľudí. Po zmene hodnôt a získaní sily tento „zdroj“ sám začal ovplyvňovať priebeh udalostí a spôsob myslenia ľudí.

     Dôvodom vzniku samotných antiučení je „astrálny nezmysel“, ktorý je plný informačnej zložky astrálnych polí. „Astrálne delírium“ je tá istá energeticko-informačná zložka „astrálneho sveta“, ktorá obsahuje všetko nemorálne (alternatíva k Zákonu) vytvorené ľudstvom, energiu jeho myšlienok, emócií, nízku kvalitu úmyslov a činov.

     Práve s ňou, čerpajúc informácie z informačného poľa, prichádzali do kontaktu zakladatelia antiučení, dostávali od nej „božské zjavenia“, ktoré ich inšpirovali a ktorými nakazili svojich nasledovníkov a oni zasa prenášali tzv. impulz k masám, ktorých energia myšlienok a činov potom posilnila Setha. Ľudia teda sami vytvorili „zlo“, ktoré po získaní sily začalo ovplyvňovať vedomie pozemského ľudstva a podriadilo ho svojej vôli.

     Astrálna rovina je lono, ktoré dalo vznik mnohým anti-učeniam, ako sú bonpos v budhizme, školy gnostikov, manichejcov, marcionitov a mazdakovcov, katarov (albigéncov), karpokratov, bulharských bogomilov, paulikovcov, kainitov, karmatov, zindikov, Ismailiti, Satanisti.

     Seth bude neustále odvádzať človeka zo skutočnej cesty a nepozorovane nahrádzať duchovné hodnoty. V praxi Seth zosobňuje silu, ktorá brzdí akýkoľvek evolučný proces – koncentráciou energie a myšlienok človeka falošným smerom. Tragédiou situácie je, že samotný človek sa nedokáže dostať z týchto „setových močiarov“ a spravidla všetko končí smutne, o čom jasne svedčia dejiny Egypta a celého ľudstva.

   • Objektívne

    Ďakujem za odkaz, skúsim prečítať, len mám k tomu malú poznámku. Ako sa dá naučiť niečo, keď znalosti o tom ako to robiť správne boli navždy stratené? Pochybujem, že prečítanie jednej knihy vydá za 21 rokov štúdia a cvičení pod dozorom skúsených majstrov, ktorí mali tie znalosti ešte z Atlatídy. Na konci štúdia robili skúšky pri ktorých mohli aj zomrieť. Cez astrál je nutné len prechádzať na vyššiu energetickú hladinu. Hovorilo sa tomu zasvätenie piatej úrovne Osirisa. A môže to robiť len človek vysokých morálnych kvalít s odstráneným egom. To sa práve učili v tých školách, ktoré sa nazývali „školy mystérií“.

    • A být člověkem vysokých morálních kvalit je v rukách každého jedince. To za nikoho nikdo neudělá.
     Bylo by zajímavé jací byli ve skutečnosti obyvatelé Atlantidy.Jestli to také nebyli dobyvatelé a všude po světě měli kolonie. Faraoni pocházeli z Atlantidy a v Egyptě byla prý vysoce rozvinutá černá magie a faraoni asi tvrdě vládli svému lidu.

     • Každou mágiou sa dá aj dobre robiť, aj škodiť. Záleží akú myšlienku odošlete. Bardon v knihe Brána k opravdovemu zasvěcení dáva návod aj ako liečiť energiou, teda vyslanou myšlienkou, táto myšlienka sa môže poslať aj na diaľku, vzdialenosť nerozhoduje. Dáva návod aj ako dať do jedla, do vody určitú myšlienku. Sú tam presné návody. Len to sú všetko cviky a naučiť sa sústrediť. Naučiť sa kladne myslieť. Škodiť sa druhému nesmie, lebo všetko sa raz vráti. Tak ako Ježiš povedal : kto mečom bojuje, mečom zahynie, ako si kto ustelie, tak si aj ľahne. Treba mať vždy len kladné myšlienky. Ale v tomto zlom svete vidíte ako to všetko ide….
      V knihe Frabato opisuje, kto vládne svetu.

    • pre Objektívne : Prečítajte si najprv knihu Brabato. Je to autobiografický román. Potom pochopíte, prečo vydal ďalšie knihy. Kniha Brána k opravdovemu zasvěcení, je učebnica. Vydal aj ďalšie knihy.
     Praxe magické evokace
     https://ulozto.sk/file/stMdrKJNVhwK/praxe-magicke-evokace-frantisek-bardon-pdf#!ZJV4BQR2ZmZlLzSuMJL1AJVjMwWxMxg3nSLgET9HYJ45GGx3AD==

     Ďalšie knihy :
     Klíč k opravdové kabale
     https://ulozto.sk/file/5aYWXJchlIiU/bardon-frantisek-klic-k-opravdove-kabale-pdf#!ZJV4MQR1Z2R1MTZ1MTSyZmR5ZmyxIJyWoRfkFzuUEaV5ZQEx

     Zlatá kniha moudrosti – fragment
     https://ulozto.sk/file/rPqUV3yyTX8P/zlata-kniha-moudrosti-bardon-pdf#!ZJIzBGR2AQR5ZzZlAmuzAGx0ZzH5MSN4JSEWpUL1MKqcZwMzMD==

     Učebnice vysoké magie z rokov 1938-1939. Na internete je len po stranu 161.
     https://ulozto.sk/file/1V4OTZA4CNne/bardon-pdf#!ZGx2MGR2AQZ1ZQEwLJL3Lwt4LzD0BTIhGxAmrJcFE0AvDmZkAj==

     Zasvěcovaní texty
     Jeho syn Lumír aj s Bardonovým žiakom vydali knihu :
     Vzpomínky na Františka Bardona
     https://ulozto.sk/file/Em4SR59G/vzpominky-na-frantiska-bardona-pdf#!ZGH3ZmR2AwNkMwNjAwt1ZzIzZzZ0ZHp5AIWxHwuYBSAZnwx4Mt==

     • Dovolím si uviesť krátky úryvok z 11. kapitoly knihy – Frabato, v ktorom sa Vyššia duchovná bytosť pod menom – Urgaya – a prostredníctvom neho – Božia Prozreteľnosť – prihovára k bratom Svetla, konkrétne k Frabatovi s vytýčenou misiou pre planétu Zem.

      „Můj milý bratře Světla. Sledoval jsem tvé myšlenky a četl obavy, týkající se rozplynutí v Prasvětle a nalezení konečného odpočinku. Tisíce let sloužíš věrně Světlu. Planetu Zemi však čeká těžká doba. Nemám nikoho jiného, kdo by se na Zemi tak často vtěloval a byl tak přátelsky spojen s jejími obyvateli. Ty jsi miláček božské Prozřetelnosti a máš také lásku a důvěru všech bratrů Světla.

      „Bratři Světla, slyšte můj hlas! Technika a vynálezy ve všech odvětvích způsobily mezi lidmi v posledních desetiletích obdivuhodný krok kupředu a bude se nadále vyvíjet natolik, že člověk bude moci pomocí vynálezů opouštět zeměkouli a vyhledávat ve vesmíru jiné planety, aby je převzal do svého majetku. To vše už lidský mozek vymyslel a člověk stojí se svým technickým pokrokem před bezprostředním uskutečněním svých nejsmělejších plánů. Využitím nejrůznějších sil získá obrovské energie, avšak nenávistí a nekonečnou touhou jednotlivců po moci lidé všechno získané zneužijí.
      Jeden z vás dnes proto obdržel úkol ovlivnit jednotlivé vůdčí osobnosti natolik, aby síly a vynálezy byly určeny pro dobro celého lidstva, a také jim vnuknout myšlenky na mír.“

      „Milý bratře Frabato! Technika udělala velký pokrok, zato v duchovním směru vývoj člověka silně pokulhává. Dobro a ušlechtilost se utápí v touze po zlatě, zisku a moci, v touze po uspokojení vášní. Božská Prozřetelnost proto rozhodla, učinit v tomto směru rovnováhu! Duch člověka se nemá vyvíjet jednostranně, myšlenka na Boha se nesmí ztrácet ve hmotě. V lidech musí zůstat touha po něčem vyšším. Osud Atlantidy a Lemurie se již nesmí opakovat!“
      Kývnutím hlavy dal Frabato najevo souhlas s Urgayovými slovy, neboť na potopu Lemurie a Atlantidy se dobře pamatoval. Oba světadíly byly tehdy na vysoké technické úrovni, všechno duchovní bylo zatlačeno do pozadí a jednostranný postoj přivodil záhubu. Kdysi mocné síly způsobily magnetické posunutí zemské osy o 180°, takže během čtyřiadvaceti hodin zmizel zbytek země pod vodou. Pro bratry to nebylo žádné tajemství. Kdyby lidé zneužili techniku vylíčeným způsobem, odehrálo by se s celou zeměkoulí totéž, co s Atlantidou. Právě proto se muselo Bratrstvo Světla shromáždit. Dobro a šlechetnost bylo nutno uchránit! Božská Prozřetelnost jedná moudře, pomyslel si každý z bratrů, nechce-li připustit zničení celé zeměkoule.

      „Negativní princip může působit jen na hrubohmotné úrovni, proto nikdo z nás, zvláště žádný z bratrů, který působí na Zemi v lidském těle, nesmí dát do pohybu schopnosti síly a moci, jež mohou negativní zadržet. Je vám přeci známo, že nesmíte použít ani nejmenší síly ke svému vlastnímu užitku. Právě tím, že nepoužijete žádnou magickou sílu k ulehčení vašeho pozemského údělu, prokazujete božské Prozřetelnosti tu nejhlubší pokoru a zároveň největší poctu. Největší kazatel Světla s tím lidstvo seznámil před dvěma tisíci lety, když řekl: ‚Dejte Bohu, co je Boží a císaři, co je císařovo.’ Tedy zemi dejte to, co jí náleží!
      Svými silami a magickými schopnostmi smíte působit jen v rámci své mise, nebo jen tehdy, budete-li k tomu božskou Prozřetelností vyzváni. Vím, že byste rádi tu a tam svými magickými silami poskytli pomoc, protože vás k tomu nabádá vaše dobrotivost a milosrdenství, avšak osudy lidí nesmíte bezdůvodně a bez boží vůle měnit. Kristus to kázal také, když řekl: ‚Nepřišel jsem na Zem, abych měnil zákony, ale abych je plnil.’“

 3. A není to opačně? Pracující a soběstační lidé nepotřebují takové krvelačné hyeny, které umějí jen vykořisťovat druhé a plánovat jejich vybíjení.

 4. To je teda panoptikum existencí zralých do svěrací kazajky…

 5. mariankosmac

  Ludstvo degraduje a umelá inteligencia sa vyvíja… tak ako to asi dopadne? To s istotou nikto nevie, ani tí najmocnejší. Ale aspoň nateraz to nevyzerá /pre ludstvo/ moc růžovo.

  • Od tých pár algoritmov strojového učenia, na základe ktorých sa počítač dokáže zdokonaľovať v nejakej úzko vyhranenej činnosti, k plnohodnotnému umelému tvorovi je ešte hrozne ďaleko. Takže tej „umelej inteligencie“ by som sa určite neobával. Ďaleko väčšie škody môže napáchať práve to degenerujúce ľudstvo a hlavne tá jeho časť, ktorá predstavuje tie samozvané „elity“.

 6. Kam možno utiecť pred mobilizáciou?

  • vesely kimm

   No , preds k nam.do severnej koreii

  • Chytiť hovedo a tahey. 🙂

  • Chyťiť hovedo a ťahaj.

  • Kurín, žumpa, LBGTQRST komunita-môžete tvrdiť, že ste žena, alebo na Okrajinu, pod lampou býva najväčšia tma, kto by ma už len tam hľadal, Madagaskar, Zanzibar, Afrika, Južná Amerika, India, Kambodža, Mongolsko, Kamčatka, Mexiko, vstúpte do OLANO, PS, dá sa konvertovať na islám, Irak, Irán, Afganistán, Pakistán, Pezinok, Veľké Zálužie pri NR, Predná hora, liečebňa v Hronovciach, Seneca, Kleopatra, alebo Napoleón to istí, alebo že ste černoch, fantázií sa medze nekladú…šak zdravotné výpalné poistenie sme si platili…

   Mack Marfy : https://www.youtube.com/watch?v=cH0YobOpIxM

   • mariankosmac

    Pri vyťahovaní žumpy som dostal nápad že by som tam vliezol (samozrejme som srandoval a neliezol by som tam) a otec mi to zakázal vraj sú tam zosračiek nejaké nebezpečné výpary a človeka by to zabilo. Tak do žumpy sa pred mobilizáciou neschovávajte decká.

  • mariankosmac

   Kedysi, si ľud robil tajné podzemné tunely alebo priestory proti Turkom. Myslím že sa to znovu vráti, akurát tentokrát sa nebudeme schovávať pred Turkom ale pred vlastnou vládou! Dodnes musí byť v zemi plno takýchto zabudnutných tunelov a priestorov. Možno i na vašom pozemku či pod vašim domom. Kedysi sme našli s dedom v pivnici taký zamurovaný výklenok, nedávalo zmysel na čo by to tam bolo a vyzeralo že je za tým prázdny priestor. Stačilo keby do toho dedo buchol veľkým kladivom ale nechcelo sa mu do toho, tak som sa už nedozvedel či tam niečo je.

  • Galaxie andromeda

   Do parlamentu

 7. Nebojme se jich!!!!! Stejně nám dělají to nejhorší, co mohou! Chtějí nás všechny oddělat!!!!!!! Nemáme co ztratit, zatímco oni ano. Zatím nás potřebují jako komparzisty. Nehrajme jejich hru. Neposlouchejme je, A budou v koncích.

  • Aby byli v koncích, na to je potřeba pořádnej kalibr, nic jiného nepomůže. Ty mrchy se rozmnožily od druhé světové jako kobylky. Je třeba to zlikvidovat i s kořeny. Něco jako Solncepjok, ale ještě silnější.

 8. Kedysi sa ma tato pesnicka od D. Jandu zaujala a spieval som si ju ale dnes sa mi az tak dobre nespieva.

  https://m.youtube.com/watch?v=rmgp64uCQcs

  Dalibor Janda – Všechno na Mars

  Všechno na Mars, všechno na Mars, všechno na Mars

  2005 lidi pohrdli Taxisem,
  2006 Chuchli potáhli nápisem:
  „Koně už jsou nadbytečný, vstávejte z postelí,
  lidi v noci vystřelí koně na Mars!“

  2005 všechny aleje káceli,
  2006 náhle pařezy zmizely.
  Lesy už jsou nadbytečný, vstávejte z postelí,
  lidi v noci vystřelí stromy na Mars!

  R:
  2x
  Všechno už máš na kolenou a pod vodou měj si príma byt,
  v tabletě ber dovolenou a místo kafe pij energit.

  2005 sláva začal věk robotů
  2006 práce začla jít bez potu.
  Lidi už jsou nadbytečný, vstávejte z postelí,
  než nás robot vystřelí všechny na Mars!

  • Waw! To si kde vyhrabal, Achnaton?
   Ten piadimužík s originálnou farbou hlasu to vedel predvídať – a to v poriadnom časovom predstihu!! V tom čase som text vnímala ako trepanicu a nesympatické pohyby ako scifi sekanicu… až teraz si v plnej miere uvedomujem to, čo som v tom čase mala za totálny nonsens. Jediná Daliborova skladba, ktorú sa mi ťažko počúvalo a ešte ťažšie sa (na tú vizuálnu zložku) pozeralo. No a teraz sa táto odľudštená hrôza rozbieha v priamom prenose, naživo. Na nešťastie nás všetkých… vrátane tých, čo to vymysleli.

   • Dalibor Janda a piadimužík?
    „Trpaslík – ale s veľkým kokotom!“
    https://img.cas.sk/cas/1280px-c2/2486055.jpg

    https://www.cas.sk › clanok › 274253 › dalibor-janda-o-svojom-nadmernom-prirodzeni-zeny-mi-kvoli-velkosti-utekali-z-postele
    Dalibor Janda o svojom nadmernom prirodzení: Ženy mi kvôli veľkosti …
    Dalibor Janda (61) nemúti vody českého šoubiznisu len ako pesničkár. Dlhodobo sa o ňom totiž pošuškáva, že ho príroda spomedzi všetkých populárnych Čechov obdarila najviac. On sám sa svojou veľkosťou netají, už pred rokmi Blesku porozprával o svojej ,,výbavičke“. ,,Penis mám dlhý 26 centimetrov, ale to je normálne, nie?“ spýtal sa redaktorky.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,toho času onen janda ani len netušil o čom to spieva,,,,v býv.čssr boli slobodomurári a oni niektoré udalosti podsúvali aj verejne-k výberu z rozumu,,,,v hudbe bolo je a bude mnoho odkazov-stačí počúvať súčasnú hudbu a zistíte,že aj tam sa spieva o zajtrajšku,to len prcačkári a buzne spievajú o šťastí a láske,,,,o falošnej ceste,pretože porozumenie a spravodlivosť je nad ľudskou láskou určenej iba ako popud ku množeniu,,,,láska je klam,droga pre mozog! a ono ľudské šťastie je iba váhavé a prelietavé-čiže žiadná trvácna úroveň,čiže tiež ako nedokonalosť nedokonalých nerozumných,,,,

   • Laska ja moze byt:

    1. telesna – telo na telo,
    2. dusevna – rozumova z vypocitavosti
    3. duchovna – citova – nepodmienena dusevnou ani telesnou laskou.

    Tu tretiu dost ludi neciti pretoze ziju len na urovni tela – pudov a na urovni rozumu – „miluju“ niekoho z vypocitavosti (niekto ich nazval „hmotári“ pretoze uprednostnuju a rozvijaju len telo a dusu – rozum – intelekt pred duchom – citom – intuiciou a svedomim).
    Ta tretia duchovna sa prejavuje aj ako laska ku zvieratam, k filozofii, k umeniu ci ako altruizmus. Nieje zištna, ako laska dusevna -vypocitava a tiez nieje otrokom lasky telesnej pretoze prameni priamo z nehmotneho ludskeho ducha – jadra cloveka a nie z hmotnej duse – rozumu a uz vobec nie z tela – pudov.
    Celkovo je ale nespravne lasku telesnu a lasku dusevnu nazyvat laskou pretoze skutocnou laskou vo svojej podstate niesu – su vsetkym moznym len nie laskou.

  • mariankosmac

   Super pesnička z roku 1993 pravdivá ale zase nič tak výnimočné ani slobodomurárov by som v tom nehľadal. Vek robotov či cesty na Mars boli predpovedané i dávno pred touto pesničkou. A zatiaľ nemáme ani tie byty pod vodou a čakáme aspoň na tie Kollárové. Místo kafe pij energit – to je presné, kto dnes nepije energeťáky.
   2005 všechny aleje káceli,
   2006 náhle pařezy zmizely.
   Lesy už jsou nadbytečný, vstávejte z postelí,
   lidi v noci vystřelí stromy na Mars!
   Stromy sa káceli i v minulosti ale myslím že grády to nabralo od kedy sme v 2004 vstúpili do EU. Zrejme aby bolo ako minút peniaze z eurofondov, zelene na vykácení bolo dosť, akože revitalizácia zelene. A drevo sa vyváža na Mars – kamsi do Číny. Nielen stromy ale začala tu akoby fóbia z kríkov, kedysi boli husté kríky pred každou bytovkou dnes už je ťažké nejaké kríky nájsť, vtáky nemajú kde hniezdiť, ľudia sa kde vyštať, vys…

   • Ja by som tam tie prsty slobodomurarov videl a urcite aj tedajsi umelci v CSSR plavali v tom mori necistych prilezitosti ktorych povod presahoval hranice statu.
    Kazdy sa zariadil podla podla toho aky bol charakter alebo chapal o co ide.
    Ja som vzdy nemusel Lasicu ci Sveraka, Vasaryovu a dalsich. Tych som vo filmoch vzdy pocitoval ako rusivy element. A tiez som nemusel Zbirku – z neho islo akesi patolizacstvo, on miloval len londyn a zapad a nie Slovensko.

    • este som zabudol kocaba ked bol s cizi zenou – se svou zenou v cizim pokoji.
     Je to cista kreatura, udeground, drogy, fet, vexl a mlha z marihuany v kanaloch kde sa tak dobre citil s havlom aj dalsimi jemu podobnymi. Vydrzovany za sociku a vydrziavany aj po sociku a orodujuci za pavla.

    • Ad Žbirka – Zomrela speváčka († 68) známa zo šou Repete: Umelkyňa podľahla zákernému ochoreniu /Poznámka – Terézia Pekaríková/
     https://www.cas.sk/clanok/2760687/zomrela-spevacka-68-znama-zo-sou-repete-umelkyna-podlahla-zakernemu-ochoreniu/

     https://superbabky.sk/terezia-pekarikova-pribeh-uspesnej-slovenky-v-holandsku/
     ———————————————-
     Semifinalistka Bratislavskej lýry niekedy v 70-tych rokoch. Emigrovala do Holandska, kde sa čas živila ako barová speváčka a ako sa dalo. Vymyslela si nejaký hudobný projekt, na ktorý potrebovala kvalitného hudobníka komponistu. Vycestoval za ňou Žbirka – zrejme ako „stíhač“ s požehnaním ŠTB. Tereza mu s dôverou prezradila detaily a nápady a uviedla ho k hudobnému producentovi. Dopadlo to tak, že Žbirka jej ukradol hudobné nápady a úplne ju znemožnil pred producentom a vrátil sa domov. Poznámka – za emigrovanými osobnosťami posielali ŠTB stíhačov, aby im čo najviac skomplikvali život v zahraničí, aby ich zastrašili – známe prípady Nepela, Matuška.

     Viem to od nej samotnej, pretože som s touto nádhernou ženskou v 90-tych prekecal a prekoňakoval v hotelovej hale celú noc. Dcérku dala spať a hoci bola uťahaná po dlhej ceste, zrejme potrebovala pri prvej po 89. návšteve Slovenska bútlavú vŕbu. Krásna kultivovaná baba s neskutočne škaredým autom – pricestovala na tej najošklivejšej Fordke kombi – designovaná bola hnedými bokmi s imitáciou dreva. Občas tento hnus vidieť v starších USA filmoch z 80-tych.

     Odvtedy som na Žbirku pozeral ako na zmrda. Ale myslím, že o tom je celý šoubiz – o závisti a podrazoch. „Úspech je niečo, čo ti „priatelia“ nikdy neodpustia!“ V článku hore sa v titulke ani neunúvali napísať jej meno!

    • mariankosmac

     Lasicu, Sveraka, Vasaryovu, Kocába tiež nemusím aj keď s cizí ženou v cizim pokoji docela ujde. Žbirka mi jediný celkom chýba, v rádiu na Frekvenci 1 mal krátku reláciu kde púšťal nejakú pesničku podľa svojho výberu – samozrejme nie slovenskú ale Anglickú – ale púšťal i menej známe veci a vždy k tomu niečo povedal takže to bolo také oživenie.

     Inak Vasaryova nám raz volala, neviem co chcela hneď sme jej položili. Možno len nejaký robot s jej hlasom a nejaká kampaň alebo žobranie na charitu pre utečencov, neviem.

    • ad Žbirka – Žbirková /2019/:
     Ak si myslíte, že manželka Mira Žbirku (66), ktorá je od neho o štrnásť rokov mladšia, hrá v ich vzťahu, čo sa financií týka, druhé husle, ste na omyle. Katarína Žbirková (52) patrí po­dľa českého Rytmusu života do slávneho a zámožného rodu architektov Niklasovcov a cez nich je rodinne previazaná aj s bývalým československým a českým prezidentom Václavom Havlom (†75). Keďže hudobníkova žena nemá súrodencov, v Česku predpokladajú, že zdedí mnohomiliónový majetok.
     https://plus7dni.pluska.sk/ludia/bohata-dedicka-zbirkova-zena-ziska-predkoch-milionovy-majetok-neuverite-koho-je-pribuzna

 9. Gaťes predpovedá ďalšiu ním vyvolanú pandémiu, a to vraj na rok 2025, ale možno aj skôr ! Najnovšie TU: https://cz24.news/bill-gates-vyhrozuje-pripravte-se-na-dalsi-pandemii-presne-vi-bude-mnohem-horsi/ !
  Osobne si myslím, že na rok 2025 pripadá hromadné umieranie očkovaných (možno im pomôžu 5G sieťou alebo nejakým vírusom, na kt už ich organizmus nezareaguje), takže nás čaká divadielko na zakrytie mRNA následkov očkovania and tlačenie zvyšku čo si mňamky nedali, aby sa z toho čoho budeme svedkami zľakli a nakoniec tiež naklusali na pichnutie JED-u ! Uvidíme, ako sa skorumpovaní lekári, novinári a politici so sudcami zapoja do finále tejto genocídy !

 10. Pjakin ku Gerasimovi
  Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 16.01.2023_Titulky_CZ
  https://vk.com/video351663392_456239381

  Chystajú sa Rusi na obrovskú ofenzívu? Z toho, čo načrtol Gerasimov, ide strach!
  https://www.cas.sk/clanok/2762383/chystaju-sa-rusi-na-obrovsku-ofenzivu-z-toho-co-nacrtol-gerasimov-ide-strach/

  • kvakcína je sloboda

   gerasimov už nemá na výber, buď bude robiť tak, ako treba, alebo pôjde k múru!!!
   on stojí za ústupom 100 km od kyjeva, stiahnutie sa za od charkova, chersonu!!!
   Vágnerovci zatiaľ hrajú peknú muziku

   • Anthony Morava

    ústup od Kyjeva sa , tuším, nekonal. ten útok byl jen voj. manévrem na odvrácení pozornosti. Medveď urobí krok do zadu, a kto vstupí do prostoru, toho labami rozdrví. A tri kroky vpred, jeden do zadu. Nazdávam sa, že od marca naklepává ua arma na rezně, včil ich hodí na panvu.“““““

    • kvakcína je sloboda

     zrejme málo sleduješ SVO, inak by si toto nenapísal, sleduj aj Pjakina, ako písal Maroš, ten to vysvetľuje tiež!!!
     od kyjeva bol ústup na príkaz gerasimova, mnohí z účastníkov SVO boli, slušne povedané, rozčarovaní tak ako z ústupu od kyjeva, tak ako aj opustenie Chersonu!!! a všetky tieto „taktické“ ústupy má na svedomí gerasimov!!!
     ešte ti môžem doporučiť ruský seriál „Spiaci agenti“ so slovenským dabingom na uložto, tam sa popisujú pohnútky jednotlivých spiacich agentov, prečo sú schopní/ochotní zradiť svoju vlasť

 11. kvakcína je sloboda

  a čo ste si mysleli, že je COVID 19?!
  x-krát som to tu písala, že to nie je žiaden vírus, ale cieľ!!!
  očkovanci majú COVID 19 a možno aj tí, čo si nechali pravidelne špárať v nose!!!
  a možno aj tí horliví rúškari a respirátoristi!!!
  veď je kopu videí, čo sa nachádzalo nielen v špáracich tyčinkách, ale aj v respirátoroch!!!

 12. Jozef Jozefovič

  Nemusím by nejaký génius, aby som predpovedal, že pri istom vývoji umelej inteligencie, táto (inteligencia) vyhodnotí človeka ako škodnú a „vyvolených“ zničí….

  • Ano, a neujdu „jej“ ani elitari co ju chcu vyuzit na zotrocenie inych lebo „ona“ nieje ich vynalezom – oni ju len objavili ako ked praludia objavili ohen –
   nevynasli ho. A kto sa zahrava s ohnom a spaluje pomocou neho inych tak ten v nom tiez skonci ked pride rad na neho – ako inak. AI je prejavom niecoho negativneho a inteligentneho (co je mimo nas hrubohmotny svet/vesmir) ale nieje nim samotnym. A pretoze to inteligentne a negativne ma momentalne najvyssiu podstatu vo vesmire tak jeho vola – prejav – AI je hrozbou absolutne pre vsetkych – pretoze pomocou nej kradne energiu inym a nici ich na vsetkych urovniach bytia. AI je prehmatom, lakadlom, systemom, ale aj pascou pre tych ktori nechcu sluzit ale ovladat.
   Inymi slovami – kto vladne inym bez lasky – rozmeru ktory AI nezohladnuje – toho inteligentne zlo znici tez ale az on mu pomoze znicit slabsich.
   A tak to ide az k samotnej spicke Zla pretoze Zlo nema iny ciel nez je absolutna definitvna likvidacia vsetkeho zivota vo vesmire. Zlo si je vedome ze ho napokon nic ine necaka nez zatratenie a zanik v ramci posobenia Bozich/vesmirnych zakonov. Jeho hna hnacim motorom je pomsta.
   Elity Zeme si neuvedomuju s cim si zahravaju, AI/digitalny diabolsky system nezohladnujuci duchovne potreby cloveka zlikviduje aj ich.

 13. spoločne vpred

  Táto doba je príležitosťou uvedomiť si, že my vlastne žiadne „elity“ ani nepotrebujeme a svoje záležitosti si dokážeme spravovať sami.

  Nepotrebujeme ich, pretože my sami všetko tvoríme a oni žijú len z nášho zotročenia.

  Prebudení sme, už len začať konať – vytvárať svoje vlastné inštitúcie, ktoré nie sú napojené na satanský
  globalistický systém.

  Krok za krokom … svoje farmy, školy, nemocnice, výrobné podniky, ekonomiku, svoju vlastnú menu. Odpútať
  sa postupne, anonymne (utajovať to pred oficiálnymi úradmi), a hlavne nie pod 1 vodcom – toho by globalisti ľahko odstránili a systém by sa zrútil.

  Vytvorme najskôr slobodné bunky vo svojom okolí. Tie budú spolupracovať – vytvoria tkanivá. Z tkanív budú orgány a z orgánov celý fungujúci organizmus. Alebo budeme len čítať, ako nás chcú ošklbať, otráviť, vyhladovať, vyhladiť a deptať sa zlými správami? Začnime tvoriť a budovať niečo pre seba a ľudí ako sme my – pre svoju vlastnú slobodu.

  • Лаитаз Откин

   Spoločne Vpred,
   vyborne,100% zhoda.
   Nechcem sa chvalit cudzim perim,ani sa operit cudzou chvalou,ale akoby som to sam pisal.
   To o tom 1 vodcovi-vyborne.Vsetci musia byt vodcami,ale sa nebit,spolupracovat.Ale asi sme len osamoteni idealisti.

 14. svatoslav butora

  Myslím si, že po týchto vyhláseniach predstaviteľa USA J.Kerryho na Fóre Davoských Šamanov svetovládne USA Monštrum pod vedením nesvojprávnych „mimozemských“ poradcov ako svojprávny subjekt skončili a veľmi rýchlo defacto skončia v jazere zabudnutia podobne ako skončili nesvojprávni „duchovia“ v podobe prasiatok kedysi za dní J.Krista. To ukážu všetkým ľuďomna svete udalosti na ukrajinskom bojišti v najbližších dňoch/týždňoch.

 15. ..Vy a já musíme šířit pravdu, abychom bojovali proti propagandě! Digitální zotročení, sociální úvěr a konec svobody jsou vzdáleny jen několik měsíců. Lidé, kterým byl vymyt mozek a kteří požadují větší válku, jsou zmanipulovaní a neuvědomují si, že jsou zneužíváni. Nyní si myslím, že riziko vzniku třetí světové války rychle roste a brzy bude někde mezi pravděpodobným a nevyhnutelným. Faktem je, že všichni, kteří stojí za podvodem s ko*kovid, globálním oteplováním a velkým resetem, potřebují válku, aby si udrželi strach!
  Podívejte se, co se děje, přečtěte znovu Orwella: !!Permanentní válka. Strach a teror. Ostatní země dělají totéž!!

  Média svou práci odvádí (opět) dobře. Titulky jsou plné požadavků na další akce, další náboje, další válku. Političtí představitelé hovoří o sesazení Putina a jeho zatčení.
  !A všichni lidé, kteří během rusko-ukrajinské války v roce 2014 a těchto válek například v Jemenu a Sýrii nic neříkali, jsou nyní najednou plni hrůzy!
  Veřejnost je vybízena k podpoře okrajiny. Média pod vedením spiklenců neustále informují o zvěrstvech (která se mohla, ale nemusela stát) a povzbuzují veřejnost, aby volala po větším zapojení Západu. My už v podstatě JSME partnerem okrajiny a pravděpodobně budeme mít již brzy společnou účast v této „depopulační soutěži“.

  Vytvořili válku, kterou potřebují, a ta už probíhá: válku, která zabije miliardy lidí hladem a chudobou; válku, která zničí ekonomiky; válku, která vytvoří trvalou podřízenost.
  A mezitím se inflace zvýší. Cena pohonných hmot v roce 2023 vzroste. Zdá se naprosto jasné, že vláda záměrně tlačí na růst cen energií (nějak se válka a podpora UA musí platit). Pokud si myslíte, že je to teď špatné, počkejte pár měsíců…

  A co se v důsledku toho ještě děje. Bankéři si myslí, že by se tato válka dala využít k urychlení přijetí digitálních peněz centrálními bankami. A bude programovatelná měna. Můžete ji utratit jen za věci, které vám dovolí koupit! Jsou to sankce, nikoli bomby a kulky, které budou zabíjet. Výsledkem válek je vždy obrovská chudoba. Nic z toho se neděje náhodou..

  Není už snad žádných pochyb o tom, že NATO záměrně dotlačilo Rusko k invazi na Ukrajinu. Stejně tak není pochyb o tom, že to není zdaleka nejhorší vojenská aktivita, k níž v současnosti dochází. Války v Jemenu a Sýrii zabily mnohem více lidí, ale u západních politiků a novinářů nevzbudily žádný zájem. A občané jsou neustále vyzýváni k podpoře okrajiny. Neviděl jsem žádné známky podpory utlačovaného lidu Sýrie nebo utlačovaného lidu Jemenu, ale s lidem okradiny se zachází jako s něčím výjimečným..

  Zapojí se Čína do podpory Ruska? Využije Čína válku jako záminku k obsazení Tchaj-wanu? Co se stane na Blízkém východě? Nastává zlá doba, kterou organizují a řídí zlí psychopati. Před dvěma měsíci byla třetí světová válka téměř nemožná.

  =Nedůvěřujte vládě, vyhýbejte se masmédiím a bojujte proti lžím=

 16. Čaputová si v Berlíne prevzala Schwarzkopfovu európsku cenu pomenovanú po veliteľovi čaty SS a členovi nacistickej NSDAP, ktorý propagoval Hitlerove totalitárne pracovnoprávne praktiky a kamarátil sa s najbeštiálnejšími vrahmi SS. Prezidentka SR využila túto príležitosť, aby opäť hovorila o potrebe cenzurovať iné názory
  „Schwarzkopfovu európsku cenu udeľuje od roku 1971 Heinz Schwarzkopf Foundation, ktorú založila vdova po známom nemeckom podnikateľovi, aby očistila alebo (presnejšie povedané) zakryla jeho nacistickú minulosť. Heinz Schwarzkopf bol obľúbencom nacistického vodcu a mal blízke vzťahy s najbeštiálnejšími vrahmi SS a vojnovými zločincami ako boli Hermann Fegelein, Gustav Lombard či Erwin Rösener, pripomína vo svojom článku publicista, politický analytik a vysokoškolský pedagóg Eduard Chmelár.“
  https://www.infovojna.bz/article/caputova-si-v-berline-prevzala-schwarzkopfovu-europsku-cenu-pomenovanu-po-velitelovi-caty-ss-a-clenovi-nacistickej-nsdap-ktory-propagoval-hitlerove-totalitarne-pracovnopravne-praktiky-a-kamaratil-sa-s-najbestialnejsimi-vrahmi-ss-prezidentka-sr-vyuzil

  Rozprávka – ako si 90 kaprov v SNR v budúcnosti vypustí 5-tisícový rybník! Ako predsa načali Ústavu Slovenskej republiky!
  „Slovenský parlament v stredu schválil zmenu Ústavy SR v súvislosti s predčasnými voľbami. Skrátiť volebné obdobie parlamentu bude možné uznesením, na ktorého schválenie bude potrebných aspoň 90 hlasov poslancov.

  Poslanci Národnej rady zahlasovali za zmenu Ústavy SR, ktorou je možné skrátiť si volebné obdobie, ak sa na tom zhodne aspoň 90 poslancov. Za návrh hlasovalo 92 zo 147 prítomných zákonodarcov, proti bolo 44 poslancov.“
  „Na tejto podobe sa dohodli strany bývalej koalície. Zároveň prešla aj podmienka OĽANO, aby bolo v ústave zakotvené Slovensko v parlamentných voľbách ako jeden volebný obvod a zároveň pomerný systém zastúpenia.“ /Mečiarov jediný volebný obvod – pozn./
  https://www.infovojna.bz/article/video-cierny-den-pre-demokraciu-na-slovensku-poslanci-schvalili-zmenu-ustavy-sr-ktora-umozni-predcasne-volby-iba-odhlasovanim-v-parlamente-a-nie-volou-ludi-v-referende

  Co vše pro nás globalisté plánují až do roku 2030 aneb shrnutí všech důležitých agend, jejichž konečný cíl jsou stejný: zavedení globální digitální diktatury
  https://www.infovojna.bz/article/co-vse-pro-nas-globaliste-planuji-az-do-roku-2030-aneb-shrnuti-vsech-dlezitych-agend-jejichz-konecny-cil-jsou-stejny-zavedeni-globalni-digitalni-diktatury

  Soros vyzval NATO k tomu, aby byli Východoevropané využiti jako „potrava pro děla“
  https://www.infovojna.bz/article/soros-vyzval-nato-k-tomu-aby-byli-vychodoevropane-vyuziti-jako-potrava-pro-dela

 17. Slovákom niet pomoci a netreba nato ani umelú inteligenciu, ani mimozemské sily. Referendom sme si vykoledovali Kolíkovej ústavný zákon a v Európskom parlamente naši poslanci (až na Uhríka a Radačovského) hlasovali za rezolúciu, ktorá znamená koniec jednomyseľnosti. Traja sa hlasovania zdržali. Paradoxom je, že za rezolúciu hlasovala väčšina poslancov malých krajín, ktorých sa dotkne najviac. Otázka znie, kto a ako chce globalistom skrížiť ich plány, keď sa o ne väčšina populácie EÚ (vrátane Slovákov) ani len nezaujíma.

 18. Nepotřební jsou globalisti. Bez nich by nám všem bylo lépe. My se nesmíme dát. Měli bychom se sjednotit a společně se vzepřít, to by stačilo, aby jim to vzalo moc. Naneštěstí spousta lidí to nechápe a ani nedokáže pochopit. Na svrhnutí těch zločinců a sebrání jim moc je nás málo, přesto nejsme bezmocní. Je tu ještě jedna cesta, jak se dostat z otroctví a nenechat se od nich zabít – obrátit se k Bohu, navázat či upevnit s Ním osobní vztah, důvěřovat Mu a poslouchat Ho. Na rozdíl od těch globalistických zmetků, to s námi myslí dobře. Je také třeba se modlit a číst Bibli, kdo nezná Bibli, nezná Boha a to je nutností. Je to otázka života a smrti.

Pridajte komentár

*