Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Podľa britských dát majú zaočkovaní o 886% vyššiu šancu úmrtia na Covid-19


Print Friendly, PDF & Email

Podľa britských dát majú zaočkovaní o 886% vyššiu šancu úmrtia na Covid-19

(The Daily Expose) – Podľa oficiálnych údajov, uverejnených britskou vládnou agentúrou Public Health England (PHE) v snahe ospravedlniť pokračovanie drastických reštrikcií na životy britských ľudí, zúri v súčasnosti v Spojenom kráľovstve delta variant ochorenia Covid-19.

Radi by sme však vedeli, či si uvedomujú, že tie isté agentúrou zverejnené údaje dokazujú, že ľudia, ktorí dostali dve dávky vakcíny proti Covid-19, majú až o 886% vyššiu šancu úmrtia na Covid-19 než tí, ktorí sú nezaočkovaní?

Čo hovorí správa britského úradu verejného zdravotníctva

Správa PHE ukazuje, že medzi 1. februárom 2021 a 21. júnom 2021 bolo potvrdených 92 029 prípadov variantu delta.

Z nich 58,4% tvorili nezaočkovaní ľudia, čo je dovedna 53 822.

Ďalších 7,8% boli ľudia, ktorí dostali obe dávky vakcíny proti Covid-19, čo predstavuje 7 235.

Ďalších 14,9% boli ľudia, ktorí dostali jednu dávku vakcíny proti Covid-19 aspoň tri týždne pred pozitívnym testom na delta variantcovidu, čo je celkom 13 715.

A ďalších 6,78% boli ľudia, ktorí dostali jednu dávku vakcíny proti Covid-19 menej než tri týždne pred pozitívnym testom na delta variant covidu, čo predstavuje celkom 6 242.

Uvedené čísla zobrazuje prvý riadok v nasledujúcej tabuľke:

Ako je možné vidieť z vyššie uvedenej tabuľky, prevzatej zo správy agentúry Public Health England, počet pozitívnych prípadov variantu delta u nezaočkovaných ľudí prevyšuje počet pozitívnych prípadov variantu delta u plne zaočkovaných ľudí v pomere približne 7,4 k 1 (53 822 k 7 235).

Tento rozdiel vo vás zrejme vyvoláva dojem, že očkovania proti Covid-19 skvele fungujú. Príliš sa však nevzrušujte.

Pretože keď vezmeme počet ľudí, ktorí majú apoň jednu dávku vakcíny – 27 192, môžeme vidieť, že počet nezaočkovaných ľudí, ktorí boli pozitívne testovaní na delta variant, prevyšuje počet ľudí, ktorí dostali aspoň jednu dávku vakcíny proti Covid-19, len v pomere približne 1,97 k 1.

Teraz to už nevyzerá tak fantasticky, že?

Ako sa však tieto údajne potvrdené prípady údajného delta variantu ochorenia Covid-19 premietli do hospitalizácií? Nuž, to nám, našťastie, hovorí vo svojej správe agentúra Public Health England.

Z vyššie uvedenej tabuľky môžeme vidieť, že z 53 822 potvrdených prípadov delta variantu ochorenia covid u nezaočkovaných ľudí, ich 831 poslali na pohotovosť, čo viedlo k hospitalizácii na jednu noc.

To dáva celkom 1,54% z potvrdených prípadov u nezaočkovaných ľudí.

Lenže zo 7 235 potvrdených prípadov variantu delta u plne zaočkovaných ľudí bolo na pohotovosť poslaných 190, čo viedlo k hospitalizácii aspoň na jednu noc.

To predstavuje 2,6% potvrdených prípadov u plne zaočkovaných ľudí. Teraz si tieto dve čísla vydeľme: 2,6% ÷ 1,54% = 1,69

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Tieto údaje, uverejnené vládnou agentúrou Public Health England, nám ukazujú, že ľudia, ktorí dostali dve dávky vakcíny na Covid-19, majú o 69% (respektíve 1,69-krát) vyššiu šancu hospitalizácie s údajným delta variantom covidu než ľudia, ktorí sú nezaočkovaní.

U žiadnej z vakcín proti ochoreniu Covid-19 nebolo dokázané, že predchádza infekcii či šíreniu údajného vírusu Covid-19. Namiesto toho bolo údajne dokázané, že znižujú riziko hospitalizácie a smrti. No sporná je ešte aj vykonaná štúdia.

Nezdá sa, že vakcíny na Covid-19 robia to, čo sa tvrdí na obale, že?

Možno si robia svoju prácu pri znižovaní rizika úmrtia. Vďaka agentúre Public Health England, že nám poskytla dáta, aby sme to zistili.

Ako môžeme vidieť z vyššie uvedenej tabuľky, z 53 822 potvrdených prípadov covidu variantu delta u nezaočkovaných ich 44, bohužiaľ, zomrelo. To dáva 0,07% z potvrdených prípadov u nezaočkovaných ľudí.

Lenže zo 7 235 potvrdených prípadov covidu variantu delta u ľudí, ktorí dostali obe dávky vakcíny proti Covid-19 a boli teda plne zaočkovaní, ich, bohužiaľ, zomrelo 50. To dáva 0,69% potvrdených prípadov u plne zaočkovaných ľudí.

Opäť si tieto dve čísla vydeľme: 0,69% ÷ 0,07% = 9,86

Tieto dáta, opäť publikované agentúrou Public Health England, nám teda ukazujú, že ľudia, ktorí dostali dve dávky vakcíny proti Covid-19 a nakazia sa, tak potom majú o 886% (respektíve 9,86-krát) vyššiu pravdepodobnosť úmrtia na covid variant delta než ľudia, ktorí sú nezaočkovaní.

Takže vakcíny na Covid-19 rozhodne nerobia to, čo sa o nich tvrdí na obale.

Je toto dôkaz syndrómu zosilnenia závislého na protilátkach (ADE)?

Skúsená výskumníčka z Laboratória informatiky a umelej inteligencie z Massachusettského technologického inštitútu, Stephanie Seneffová, sa zrejme nazdáva, že áno.

ADE v zárodku ničilo predošlé pokusy o vakcíny na koronavírus a u pokusných laboratórnych zvierat viedlo obvykle k zosilneniu pľúcneho ochorenia. To v roku 2012 viedlo výskumníkov k tomu, aby vedcom poradili postupovať „opatrne“ pri všetkých vakcínach proti koronavírusu, ktoré by mohli viesť k zosilneniu pľúcneho ochorenia.

Podľa Seneffovej sa ukázalo, že vakcíny na koronavírus pozmeňujú reakciu imunitných systémov na infekciu a môžu u zaočkovanej osoby aktivovať iné spiace infekcie.

„Viem si predstaviť, že úzko zameraná špecifickosť vyvolaných protilátok je vyvažovaná celkovým oslabením vrodenej imunity,“povedala Seneffová.

„Mám tiež podozrenie, že vakcinačné kampane môžu urýchľovať tempo, akým sa voči vakcíne rezistentné zmutované kmene stávajú dominantnými medzi všetkými kmeňmi SARS-CoV-2.“

Keď vezmeme do úvahy fakt, že v čase písania tohto článku malo v Spojenom kráľovstve aspoň jednu dávku vakcíny na Covid-19 až 45 miliónov ľudí, tak sa zdá, že nás v zime čaká poriadna kríza.

Poznámka redakcie

Ak by sme mali byť mierne cynickí, tak musíme konštatovať, že zaočkovaní sa počas nadchádzajúcej jesene a zimy majú na čo tešiť.

My im samozrejme želáme len to najlepšie, hlavne veľa zdravia a samozrejme aj šťastia. Budú ho pravdepodobne potrebovať.

Veď ako sa aj vraví: „Vakcína je sloboda“. Alebo skôr „Sloboda na väčnosť“?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: The Daily Expose, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …čo k tomu dodať?…zaočkovaní majú vyššie percento chorobnosti aj úmrtnosti, a predsa sa niekt.idú opäť očkovať….z toho mi prídu reálne len 2 možnosti- buď tomu ,,slepo veria“, že im to ozaj pomôže alebo chcú užívať tie ,,vymoženosti“ zaočkovaných, kým sa dá“…inak si to skutočne neviem vysvetliť…..toto je však len pozlátka, taká chvíľková…tie pravé hodnoty zostávajú v nás, v našom vnútri a je úplne jedno, či je kovid.doba, či bol komunizmus alebo obdobie nábožnosti……tie hodnoty sa vôbec nemenia, nemajú tú potrebu, človek s týmito hodnotami vie, čo je pre neho skutočne dôležité a už len taký aktuál.kovidcirkus ho len tak nezlomí……nech sa nám darí si uvedomiť, čo je pre nás v našom živote ozaj dôležité, potom aj tie prekážky v živote budeme brať ako také skúšky z čias školy, no tento x to budú už tie životné……..

  • Berte to aj z tej lepšej stránky. Priemerne v Európe je aspoň 1. dávkou zaočkovaných cca 60% populácie. Na Slovensku je to 40%. To znamená, že našou dlhoročnou informačnou činnosťou sa nám na Slovensku podarilo zachrániť 20% populácie. To je vyše milióna ľudí! Samozrejme, neprisvojujeme si celý kredit, nakoľko je tu množstvo ďalších alternatívnych stránok. Na Slovensku sme však jedna z najstarších. Aj keby našou zásluhou to bolo len 1% (54 500 ľudí), je to stále množstvo, na ktoré môžeme byť hrdí! 🙂

  • Ano,neviem kolko ludi si uvedomuje,že tie jedy su v tych“operating Systems,“aka vaxxes a ziadny „covid“ neekzistuje,ved to sami napisali, ze pouziju Common cold( bezne prechladnutie) ,ako nebezpecny „virus“,doteraz nebol tento „virus“ dokazany,cauko

 2. tak 885 (v článku) alebo 886 v nadpise? …aj na 1% záleží 😀

  Už neviem kde som dnes čítala, že v Británii po rozvoľnení opatrení čísla nakazených klesajú a sú z toho rozčarovaní, ako je to možné???

  • 886%

  • Momentalne v Australii nasadili Armadu,na potlacenie nepokojov, tam uz praktizuju nariadenie.co sa vola „NULA“,covid,ze aj ked bude len jeden clovek akoze nakazeny,prisne lockdown musi byt,bude to aj v inych krajinach,ale najpr to skusaju na niektorych,ako bolo plošné testovanie,u vas,cau

 3. prestante neustale pouzivat slovo „ockovanie“ a podobne. to co sa deje nema s definiciou ockovania NAPROSTO nic spolocne. dokonca ani v pravnej definicii, nie len vedeckej.

  • Máte pravdu, budeme to volať „experimentálna génová terapia“. Slovo očkovanie používame preto, lebo niektorí „nezasvätení“ do problematiky by nemuseli vedieť, o čom píšeme.

   • Ani slovo terapia nieja vhodne,terapia znamena liecba,a ja by som tuto vrahcinu liecbou nenazval.Toto je genova manipulacia so zdravym a zivotom ludi.

    • Vrahcína je priam geniálne pomenovanie Fauciho „životzachraňujúceho“ výtvoru?

     My bádatelisti – a to myslím vážne – by sme sa mohli začať realizovať na tvorbe nového, dobového antonymického hoaxového slovníka s podtitulkom Zavádzajúco – Objasňujúci.
     Aj prapôvodné biblie na tomto princípe fičali – vysvetlivky boli na príslušnej strane, pod čiarou. Uvediem príklad: anjeli = kňazi. A ešte jeden príklad: nahí = odkrytí, odhalení, zraniteľní (v prípade Adama a Evy po „jedení jablka“ „zo stromu poznania“).
     Zdá sa, že globalisti majú tieto zastierajúce kvázi synonymá odpozorované z biblie.
     A my, ľudstvo, sme znova v 1. Mojžišovej: …otvorili sa nám oči – a vidíme, že čelíme sion-vrahom. Presne tak isto, ako tzv. „Adam“ s tzv. „Evou“.

     • tak bádatelisti? to je maďarsky??
      ty dávaš tomu slovenčinovi 😀

     • ó, nie ametyst, na juh moje jazykové poznatky nesiahajú…
      Podľa mňa bádatelia sú aj ľudia VŠEOBECNE skúmajúci…no a ako od nich odlíšiť prívržencov KONKRÉTNEJ redakcie – teda priaznivcov nášho Bádateľa? Daj dáky typ, akýkoľvek; naša nadmieru flexibilná materčina to sprace. Keď už dokázala uchmatnúť našim českým bratom termín „zmluva“, nespôsobí jej kŕče ani náš svojský slang?

     • Vsak oni manipuluju aj s bibliu,ktoru vlastne napisali,tak,ako im to pasuje

   • Ok,ale „terapia“ myslim znamena nieco dobre??? a toto vrazdi

  • to je, ako keď nedáš cibuľu do gulášu.

  • samozrejme aj Moderna to oznacila:Operating system,ktory moze byt updated a reprogramed any time,cize kiedykolwiek

 4. prestaňte to nazývať COVID-19!!!!
  COVID-19 je výsledok očkovania, nie choroba!!!
  C – certifikate
  O – of
  V – vaccine
  I -identifikate
  D – date
  1 – A = artificial
  9 – I = inteligence

  • Čiže jedným slovom – CIEĽ!

   Každému človeku na planéte prideliť vakcínou tento Cow ID 19 – dvojité wé používam na zdôraznenie komu – ľudskému „dobytku“.

   No – a teraz to tomu „dobytku“ vysvetli Máriš! Samé výhody! Bez „búú!“ sa každému otvoria dvere do maštale, takže už nehrozí, že si potme a ožratý rozbije o dvere držku! /He – stalo sa mi./ A každý bude samozrejme jazdiť na Teslovi – a jedine na zelenej vlne. Namiesto Anjela strážneho – strážny dron!

  • Bravoo ,Maria

 5. Pfizer sa na vakcínach poriadne nabalil, za ostatný štvrťrok dosiahol čistý zisk 4,7 miliardy eur- obrovské miliardy im tečú………..

  A tu na Slovensku sa zrazu vynorilo pár „odborníkov“ Pavelkov, Sabakov, Bražinových ap…….. na tento vírus,ktorý je tu prvý krát. Kde len došli po tak odborné štúdie z praxe, ako vedia zrazu všetko vedia o víruse, záhadné.!!!!!

  Než nejaký vedec môže povedať skoro 100%-nú odbornú informáciu o lieku, víruse, tak musí mať niekoľkoročné skúsennosti, niekoľko rokov skúmať.

  A kde ich zrazu nabrali takýto? No veď z čistého zisku farma firmy sa dajú získať hneď hotoví odborníci. Toto sa podarilo iba v 21 storočí.

  A to si myslia aj Progresívci,ktorí majú len samých „študovaných“,ktorí zasmradili jednu ulicu v BA.
  ,
  Len sa pýtam kde je toľko plagiatorov na čele nejakej svetovej vlády? Keď sa aj našli hneď odstúpili, napr. v Rakúsku. A tu sú podporovaní na jednej ulici s vpichom na avizovaných ix včeličiek. A že prečo je zrazu toľko „múdrych“ progresívcov?
  Že by vakcína obohatila aj mozog?

  • Ten Vrah Pavelka uz propaguje 3 „program“(vaxx) ,plan zisku pre Pfizer je 90 Billionov Dollarov, takze sa nieco ujde a tym masovým vrahom na Slovensku

 6. Přes všechny informace a pracně spočítané tabulky, nese se celým článkem stejná lež a oblbování o viru a jeho nakažlivosti. Proč nenapíšete, že žádná „nákaza“ jakýmsi údajným virem, který nikdo nikdy neizoloval, neexistuje, a když už, tak je to vir, jenž způsobuje chřipkové příznaky, podobající se běžné chřipce! A ten nárůst údajných „nakažených virem“ je důsledek právě té údajné „vakcíny“, která žádnou vakcínou není! Očkování je ten Covid! Proto zákaz jakýchkoli léků, ale bezprecedentní nátlak pouze na „očkování“! Prosím, neposilujte zločinnou lež globálních fašistických zrůdných (j)elit!

  • Lebo chceme aj na základe oficiálnych údajov dokázať, že úrady a média klamú.

   • Stopovací pes sleduje stopu „zločinca“ – za ním ako picino ide psovod – spoliehajúci sa na zmysly psa. Na zmysly! Nie na tvorivosť a vynaliezavosť a taktické schopnosti psa – tie majú až psie svorky ako organické tímy. No a keďže osvedčenou taktikou vboji je vrátiť sa po vlastnej stope a vpadnúť tomu, kto vás sleduje – do chrbta – tak to aj dopadne!

    Niekto pre vás – ako „reproduktorov“ takéto čísla vyrába, lebo vie, že čísla sú najbližšie k „faktom“ a čísla najviac zamestnávajú! Stačí jeden blbý článok na mainsreame – napr. na Babiš Seznam.cz – a viete, kam to celé smeruje a že na VYRÁBANÉ čísla sa môžete akurát tak vysrať! Ha! A Ametyst ešte chce vedieť presne – či 885, alebo 886! Prosím vás – kam doboha ste dali aj desatinné čísla! Vy si myslíte, že rôzne „konštanty“ – s dvadsiatimi desatinnými číslami sú pre srandu králikov? Už samotné číslo 886 patrí medzi tzv. anjelske čísla = odkaz, že sa máte spomaliť! A že víťastvo je ich! 886 patrí víťazom! To je ICH číslo! Ich víťazná zástava! Vy nerozumiete, že okultisti sa rozprávajú kódmi?! 88 – HaHa!

    Ešte stále ste presvedčení, že tieto očíslované psie granule vám neboli podhodené zámerne?! Na čo doboha sledujete stopu, keď poznáte cieľ?!
    Akože si fakt myslíte, že teraz tu budem niečo ako idiot prepočítavať?!

    Farbiarski psi – nástup! Ideme hľadať dôvod pre celoplanetárny lockdown a 100%-nú vakcináciu!

    Evropa se rychle barví do červena
    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/evropa-se-rychle-barvi-do-cervena-40367748#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_id=40367748&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

    Angel Number 886 Meaning: Enjoy Every Win | SunSigns.Org
    [Prehľadávať doménu sunsigns.org] https://www.sunsigns.org/angel-number-886-meaning/
    Angel Number 886 in Love You likely felt good and happy when you married your spouse. The number 886 tells you that you should keep treating your spouse well like the first time you married them. Your love for your spouse should never decrease but always increase.

    Redakcia – kedy namiesto týchto blbých argumentačných zamestnávajúcich kravín uverejníte výzvu na zrkadlové protesty ako článok, aby to stále nezapadalo len do mojich komentárov?! Potrebujeme aspoň 10 ľudí so zrkadlami na najbližšom proteste a to pred parlamentom! Potom sa chytia aj ostatní! Ha? Až bude zo Slnka malý červený trpaslík?!

    STE AMBIVALENTNÍ!!! Nerozhodní! Neschopní! Preto vás vláda necháva tu fungovať – vy „trestné oznámenie“.

    • Máme aj plno článkov, kde neanalyzujeme ich čísla, ale ideme k podstate veci. Vždy je vhodné pokryť problematiku z každého uhla pohľadu, vrátane toho, že ich lži rozoberieme na súčiastky.

     • Slovo zrkadlo potrebujete preložiť do vám známeho jazyka?

      Po 15-tom septembri sa starám už len sám o seba! Času bolo, informácií bolo – bude treba prežiť celoplanetárny lockdown, kolaps výroby a distribúcie, nedostatok, hlad, útoky iných kvôli ich prežitiu. Treba vedieť, kedy je čas začať sa zakopávať!

      Vy nerobíte všetko, čo by ste mohli urobiť! Vy fungujete ako jedna vyhorená osoba, ktorá sa stará o človeka chorého na rakovinu, a ktorá už nechce, aby sa vyliečil, ale aby čím skôr skapal, aby bol od neho už pokoj! Tak vás vidím ja. Pretože keby sa vyliečil – možno by začal fungovať akoby sa nič nestalo a vlastne – ako by sa vám mohol odvďačiť, že. Vy osobnostne a duchovne nepatríte medzi defenders, tak ako medzi defenders nepatria opatrovateľky v domoch seniorov.

  • 100% pravda,tiez virus,inym slovom Exosomes,je mŕtvy,neskodny ,tie jedy su v tych operating systems,co volaju vaxx

 7. Vážená redakce,
  zkuste se prosím také podívat do zmiňované tabulky a porovnat data ve věkové skupině 50+. Vakcinovaní 2 dávkami 3546 případů, hospitalizace 163, úmrtí 50, tedy smrtnost 1,41 %. Nevakcinovaní celkový počet 976, hospitalizace 136, úmrtí 38, tedy smrtnost 3,9 %. Že by ve věkové skupině 50+ očkování fungovalo?

  • Zaujímavý postreh. Vyzerá, že je to tak, ako píšete. Možné vysvetlenie je, že ten ADE syndróm prehnanej imunitnej reakcie postihuje skôr mladších, nakoľko mladší majú celkovo silnejšiu imunitu. Ak by to tak bolo, potom mladí ľudia by boli očkovaním ohrození ešte viac. Tých potom zabíja nie samotný vírus, ale ich vlastná imunita, ktorá reaguje prehnane.

   Vo Veľkej Británii tieto dáta zverejňujú každý týždeň. Bude vhodné zanalizovať novšie údaje a overiť, či sa tento trend potvrdí.

   • tie „programy“ nicia srdcia mladych ludi ,tiez zomieraju, tiez vela mladych ludi nema skoro ziadny silny imunny system,kvôli životospráve,necinnosti, telefonov,vsak som toho svedkom denne,chodia ako MÁTOHY,stale su chori a to je vacsina,a samozrejme nemozeme diskutovať o chorobe,ktora neegzistuje,cauko

  • Toto je iny John,,ktory este veri, zrejme na virus a „vacciny“

   • He! A ty si John DOVE! Vieš o čom hovorím – americkí kriminalisti tak pomenúvajú telá mužov a osoby, ktoré nevedia identifikovať. Niečo ako u nás Novák, Smith, Nagy.

 8. Jozef Jozefovič

  Myslím si, že na závery je skoro. A to aj napriek tomu, že nás nútia „očkovať“ sa v podstate vakcínami s neukončenými skúškami – z čoho vyplýva logicky aj opatrnosť a snaha vyhnúť sa očkovaniu. Nehovoriac o tom, že za prípadne negatívne účinky vakcín výrobca odmietol zodpovednosť!

  • Jozef, závery boli dané ešte pred začatím výroby tejto covidšelmy. Vakcino-nosiči veľmi dobre vedia, ako by „skúšky“ dopadli, a preto musia zostať neukončené. Alebo zmarené. Alebo informačne prekrútené. Pretože oni tie kvázi vakcíny vyrábajú na objednávku partie, ktorá túto svojskú génovú terapiu stvorila s vopred naplánovaným presným cieľom.
   …len s odhadovaným počtom ovčeličkovaných oviec sa akosi prepočítali. Vakcikošiar sa nezaplnil. A oni doňho potrebujú vohnať všetky békajúce bytosti.

  • Uvedom si ze to su neni ziadne vacciny,ale Operating systems,ktory moze byt updated a reprogramed,any time and this Moderna say,also we know about GRAPHENE OXIDE- superconductor(99% in vaxx) ,Liquid Crystals,Magnetized Hydrogel a nizke frekvencie,pomocou nich sa toto svinstvo dostane do mozgu a stanes sa Zombie,pokiaľ dovtedy „neotrcis kopyta“ ( Dr. Pierre Gilbert in 1995, google it,or DUCK<DUCK it)

 9. Ander Kixa

  Tak potom ten fizer uvarili dobre, nie?

 10. NAHRÁVKA, ktorá spôsobí zemetrasenie? “Haščák s Malchárkom kupovali vakcíny do štátnych hmotných rezerv…”
  “HAŠČÁK s Malcharkom nakupovali vakcíny do Štátnych Hmotných Rezerv. A čo na to naši zbabelí a skorumpovaní policajti? NIČ” šokuje Forisch
  Gorila Sulík a Haščák o vakcínach youtube

 11. Jednoduchá

  …každý by sa mal vedieť sám za seba rozhodnúť, že sa NECHCE očkovať, v žiadnom prípade…a samozrejme mal by si to vedieť aj v hlave ,,vysvetliť“ prečo nie…a tiež prečo ÁNO sa má postaviť proti tomu, čo sa tu dnes deje….už som to od viac.počula, že sept.bude rozhodujúci….ja si myslím, že už teraz je rozhodujúce to, ako to my všetci už teraz dávame do praxe…..

  • Budu sa snazit presatit“ „zero covid“, ako v Australia,kde teraz nasadili armadu,.to znamena lockdown na veky vecne amen

 12. Tohle stojí za poslech https://www.youtube.com/watch?v=sg1j-Gnv8zs . Názor nechť si laskavý posluchač udělá sám… :-).

  • Tell me why?!

   Než prejdete na YouTube
   Google pomocou súborov cookie a údajov:

   poskytuje a udržuje služby, napríklad sleduje výpadky a chráni pred spamom, podvodmi a zneužitím;
   meria zapojenie publika a štatistiky webu, aby pochopil, ako sa jeho služby používajú.

   Ak súhlasíte, pomocou súborov cookie a údajov tiež budeme:

   zlepšovať kvalitu našich služieb a vyvíjať nové;
   zobrazovať reklamy a merať ich efektívnosť;
   v závislosti od vašich nastavení zobrazovať prispôsobený obsah;
   v závislosti od vašich nastavení zobrazovať prispôsobené alebo všeobecné reklamy na Googli a internete.

   Zobrazovaný neprispôsobený obsah a reklamy môžu byť ovplyvňované napríklad aktuálne prehliadaným obsahom alebo vašou polohou (zobrazovanie reklám je založené na všeobecnej polohe). Prispôsobený obsah a reklamy môžu byť založené na týchto informáciách a vašej aktivite, napríklad vyhľadávaniach Google a videách, ktoré ste pozerali na YouTube. Prispôsobený obsah a reklamy zahŕňajú napríklad relevantnejšie výsledky a odporúčania, prispôsobenú domovskú stránku YouTube a reklamy, ktoré sú upravené na mieru podľa vašich záujmov.

   Kliknutím na Prispôsobiť si prezrite možnosti vrátane ovládania umožňujúceho odmietnuť prispôsobovanie pomocou súborov cookie a informácie o ovládaní na úrovni prehliadača umožňujúce odmietnuť používanie niektorých či všetkých súborov cookie na iné účely. Tiež môžete kedykoľvek prejsť na g.co/privacytools.

 13. Tie percenta sedia, ale autor toho clanku nebral do uvahy este jeden podla mna dolezity fakt a to vek tych co zomreli a boli zaockovani a vek tych co zomreli a neboli zaockovani. Treba si uvedomit, ze prednostne sa ockovali vekovo starsi a ti, ktori maju zdravotne problemy.

  Neviem ci existuju aj taketo detailne data, ale ak by sa zohladnil nejakou formou vah aj vek zomrelych, tak aj ked by to nebolo 9,88x, ale len povedzme 3-5x, stale je to nevyhodne pre ockovanych.

 14. Jednoduchá

  …no veru, guláš bez cibule aj taký hliv.-fazuľ. tak to už nie je ono…..
  …vypočula som si tie názory od p.Jackowského, veľmi zaujím., no mňa zaujali hlavne tieto 2 myšlienky: 1.smrti sa netreba báť, máme sa báť svoj.skutkov – tie ,,určujú“ aké bude naše ďalšie ,,putovanie“ a 2.ako ľudia sme stratili pokoru, a hlavne pokoru k prírode, pričom ona sama je k nám veľmi pokorná, takže aj v tomto sa máme čo zlepšovať….
  ..vďaka za rady,,,

 15. Ako je to možné, že vo verejných oznamovacích prostriedkoch nám stále tak nehorázne klamú, keď už aj Fauci priznal, že chorejú očkovaní a roznášajú nákazu.

  Z článku:
  74% prípadov delta v štúdii amerického CDC sú zaočkovaní. Majú rovnakú vírovú nálož ako neočkovaní, priznáva Fauci
  V piatok medzinárodná agentúra Reuters priniesla správu o čerstvo publikovanej štúdií amerického Centra pre prevenciu a kontrolu ochorení (CDC) o nakazených v meste Cape Cod v štáte Massachusetts, kde tri štvrtiny nakazených deltou boli plne očkovaní (k 29. 7. bol Massachussets 2. najzaočkovanejší štát USA so 63,75% zaočkovanosťou)

  Štúdia tiež zistila, že očkovaní mali podobnú vírovú nálož ako neočkovaní, z čoho vyplýva, že zjavne aj zaočkovaní rovnako roznášajú vírus ako nezaočkovaní, uviedlo CDC. Rochelle Walensky, riaditeľka CDC, to prehlásila za „významné zistenie“, na základe ktorého mení svoje skoršie odporúčanie, aby očkovaní nemuseli nosiť rúška. Odporúča, aby sa najnovšie všetci aj zaočkovaní chránili rúškami, lebo môžu nakaziť aj oni iných, vrátane neočkovaných.

  Štúdia sledovala takmer 500 prípadov prepuknutia covidu v meste Cape Cod v čase medzi 3 až 26. júlom. Skoro 79% očkovaných malo aj symptómy ako kašeľ, bolesť hlavy, choré hrdlo a horúčku. Štyria boli hospitalizovaní.

  Dr. Anthony Fauci, čosi ako americký hlavný hygienik, ešte v stredu uviedol pre televíznu stanicu MSNBC, že podľa najnovších údajov zaočkovaní môžu rovnako roznášať delta variant. Americkí odborníci reagovali dožadovaním sa zverejnenia spomínaných dát vládnymi agentúrami, ku ktorým patrí CDC či NIAID, ktorému šéfuje Dr. Fauci. Zverejnenie piatkovej štúdie je, zdá sa, odpoveďou na túto výzvu. Delta totiž predstavuje 80-90% prípadov infekcií naprieč rôznymi štátmi USA.

  CDC preto odporúča, aby sa aj zaočkovaní testovali, ak boli vystavení nákaze, aj keď nemajú príznaky. Plošné testovanie nesymptomatických sa neodporúča, presne podľa odporúčania Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO). Tá v odporúčaní z 25. júna 2021 uvádza: „Plošné testovanie asymptomatických jednotlivcov sa v súčasnosti neodporúča pre významné náklady, ktoré s tým súvisia, a nedostatok dát ohľadom efektívnosti takýchto operácií.“

  Doteraz sa pri vstupe do USA vyžaduje testovanie antigenovými alebo PCR testami tak od neočkovaných ako aj očkovaných.

  Jana Ray Tutková

  https://www.hlavnespravy.sk/74-pripadov-delta-v-studii-americkeho-cdc-su-zaockovani-maju-rovnaku-virovu-naloz-ako-neockovani-priznava-fauci/2627522

  • Agatka ,videla si fotku tej“ Rochelle Walensky:?? je to zidak,obleceny do zenskych siat, vsak uz tuna v Los Angeles county nariadili vstup s handrou na papuli aj ockovanym do obchodov,atd. Tak teraz chodim nakupovat mimo,alebo znova postou ,tiež nariadili vsetkym vladnym pracovnikom aj mestskym sa dat vaxxovat,musia aj tych preriedit. Tymto ucelom je aby mohli zahajit vaxxovanie TRETOU vaxx,co sa vola Buster,inac preco by sa z logickeho hladiska uz zavaxovani dali znova vaxovat??/ Doporuculem aj nezavaxovanym ako ja brat Resveratol,co je vytazok z cerveneho vina,tiez Bromelin,a enzymi z ananasu,to zastavuje rozvoj spike protein

 16. Jedinu pravdu, ktorú priznali v tel. novinách Markíza je, že celé Francúzko je už na nohách. v uliciach sa štrajkuje.

 17. Graphen Oxide je superConductor,je jedovaty,pomocou neho,5G,magnetized hydrogel, tekuté kryštály budu priamo ovladat ludom mozgy,to uz povedal Dr. Pierre Gilbert v roku 1995,google or duck,duck it

 18. Jednoduchá

  …k tým, čo sa dali prednostne zaočkovať, okrem vekovo starš. / teda aspoň 50+/, chronicky či viac chorých by som pridala ešte 1 skup.a to tých, kt.celému tomuto koronacirkusu uverili….nemyslím si, že to očkov.pre ľudí nad 50+ ozaj funguje, jednoducho neverím tomu…všetko je o imunite človeka a o tom, ako to má ,,v hlave nastavené“…..x krát opak lož sa stáva pravdou a presne toto sa deje aj v tomto prípade…v ,,búdkach“ sa stále hlási, že vakcína je sloboda, bez nej sme stratení a pod. …..a práve pod takýmto ,,vplyvom“ sa niekomu zdá, že vakcína mu ozaj pomôže…áno pomôže – podľa mňa k zhorš.zdravia alebo k skoršiemu odchodu na 2.svet…..

 19. Dobry den,
  Chcela by som este prediskutovat jednu vec.Ked zoberieme pocet nakazenych nezaockovanych …cca 53 000, a pocet nakazenych zaockovanych 2ma davkami cca 7000,predsa to hovori o ucinnosti vakciny v jej prospech.Ved ten pocet nakazenych je omnoho mensi.Vakcinatori predsa hovoria o tusim 5% populacie,ktora si nevytvori protilatky ani po ockovani. Cize to moze byt tych 7000.Alebo nie?Aj pocet umrti je predsa len v globale nezavisle od poctu hospitalizovanych mensi o 10(50-40).Mylim sa azda,tak mi to aj tak vychodi,ze ako ockovana mam mensiu sancu skoncit v nemocnici a pod zemou.Nie som zaockovana,ale hladam odpoved.Dakujem za kazdu reakciu.

Pridajte komentár

*