Dr. Anthony Holland: Rakovinu je možné zničiť pomocou hudobných frekvencií


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Anthony Holland: Rakovinu je možné zničiť pomocou hudobných frekvencií

(Brian Shilhavy, Health Impact News) Ak ste niekým, kto za posledných vyše 50 rokov prispel charitatívnym organizáciám na „pomoc pri hľadaní lieku proti rakovine“, s ľútosťou vám musíme oznámiť, že ste boli pravdepodobne oklamaní.

Zrejme ste prispeli finančnými prostriedkami farmaceutickému priemyslu, ktorý považuje liek proti rakovine za „úspešný“, ak dokáže predĺžiť život pacienta o 5 rokov.

Neexistujú žiadne farmaceutické produkty, ktoré by skutočne liečili rakovinu, pretože liečba rakoviny je pre rakovinový priemysel (farmaceutické firmy, výrobcovia medicínskych prístrojov a onkologickí chirurgovia) príliš zisková na to, aby ju tento priemysel umožnil.

Faktom však ostáva, že na celom svete existujú doslova stovky liekov proti rakovine, hoci regulačné úrady takmer všetky z nich postavili mimo zákon v momentne, keď sa stali príliš účinnými a začali zasahovať do ziskov rakovinového priemyslu.

Skvelé dokumentárne video, ktoré si môžete pozrieť, ak je to pre vás nová téma má názov: „Cancer: The Forbidden Cures – The Original Big Pharma Playbook Long Before Covid“ (Rakovina: Zakázané liečby – Originálny návod veľkej farmácie z časov dlho pred covidom):

Tiež si môžete na tomto odkaze prečítať (v angličtine) prehľad „neschválených“, ale účinných liekov na rakovinu, ktorý stránka Health Impact News zverejnila už v roku 2014.

Liečba rakoviny hudobnými frekvenciami

Ďalšou osobou, ktorá v roku 2023 úspešne vyliečila rakovinu počas prebiehajúceho výskumu, je Dr. Anthony G. Holland.

Dr. Holland má doktorát z hudobných umení, je renomovaným skladateľom, dirigoval v Carnegie Hall a je tiež profesorom hudby a vedúcim Katedry hudobnej technológie na Skidmore College už viac ako 3 desaťročia. Jeho životopis nájdete tu.

Dr. Holland získal istú pozornosť pre svoju prácu vďaka prezentácii z roku 2013 na TED Talk s názvom „Rozbitie rakoviny s rezonančnými frekvenciami“, ktorá má viac ako 2 milióny videní a je pozoruhodne (napriek silnej cenzúre) stále dostupná na YouTube:

Jeho výskum bol uvedený v publikácii SurgicalSolutions vydanej Univerzitou Thomasa Jeffersona v roku 2009.

Nedávno napísal publikáciu s názvom „Inhibícia proliferácie akútnej lymfocytovej leukémie (ALL) frekvenčne špecifickými oscilačnými pulznými elektrickými poľami (OPEF) vysielanými uzavretou plynovou plazmovou anténou “, ktorá v súčasnosti vychádza ako predtlač.

Ak výskum Dr. Hollanda začne so zvýšeným počtom vyliečených pacientov z rakoviny naberať na sile, očakávajte, že jeho prácu americký Úrad pre lieky a potraviny (FDA) zastaví, ako to už bolo mnohokrát v minulosti v USA s nádejnými liekmi na rakovinu, ktorých vynálezcovia nakoniec ušli cez hranice do Mexika založiť svoje kliniky.

Liečenie energiami a muzikoterapia

V modernej dobe nie je široká kategória „liečenia energiou“ v západnej kultúre veľmi známa, pretože Západ si vybudoval medicínsky systém závislý od farmaceutických produktov na chemickej báze.

V mnohých kultúrach však už tisíce rokov existujú rôzne formy energetického liečenia.

Napríklad v tradičnej čínskej medicíne (TCM) je veda o akupunktúre známa a praktizovaná už tisíce rokov a je to tiež jedna z foriem energetickej medicíny, ktorá je dnes známa a praktizovaná v západných krajinách.

Stop Candida

Dá sa dokonca povedať, že najväčší energetický liečiteľ všetkých čias, Ježiš Kristus, praktizoval najčistejšiu formu energetického liečenia pred viac ako 2000 rokmi. A jeho miera vyliečenia bola 100% – oveľa lepšia ako v modernom medicínskom systéme založenom na farmaceutických liekoch alebo dokonca aj v iných energetických liečebných metódach.

(Viac informácií nájdete v časti: Skutočný zdroj energetického liečenia)

Vo všeobecnosti môže byť energetické liečenie veľmi účinné bez akýchkoľvek toxických vedľajších účinkov farmaceutických liekov.

Muzikoterapia je jednou z foriem energetického liečenia, ktorá sa čoraz častejšie používa s pomerne veľkým úspechom. Tu je článok (v angličtine), ktorý stránka Health Impact News uverejnila v roku 2014: Starostlivosť o seniorov: Hudba poráža lieky v boji proti demencii

Bohužiaľ, všetky videá, na ktoré tento článok odkazoval, boli odvtedy z YouTube odstránené, pravdepodobne kvôli problémom s autorskými právami, pretože príbeh o hudbe, ktorá lieči seniorov, bol spracovaný do filmu. (Viac informácií o filme a kde si ho môžete pozrieť celý, nájdete tu.)

Vo videu nižšie je krátka uputávka k filmu Alive Inside (živý vo vnútri):

Na tomto odkaze si môžete pozrieť jeden z videoklipov zahrnutých vo filme. Trvá len 7 a pol minúty a určite vás chytí za srdce.

Medzičasom niekto opäť celý film Alive Inside nahral na YouTube a nám sa podarilo ho vyhľadať. Nevieme, ako dlho tam vydrží, dovtedy si ho môžete pozrieť tu:

Vedecké dôkazy tiež potvrdzujú, že hudba pomáha mozgu predčasne narodených detí.

Ďalšou formou energetického liečenia, ktorým sa stránka Health Impact News v minulosti venovala, je pulzná elektromagnetická liečba, ktorá je v USA čoraz populárnejšia, pretože lieči ľudí pomocou ladiacich vidlíc.

My, ktorí žijeme v západnej kultúre, sme boli naprogramovaní veriť, že život nemôže existovať bez farmaceutických liekov.

Faktom však je, že starodávne metódy liečenia, ktoré sú staré tisíce rokov, sa častejšie spoliehali na liečenie energiou a s oveľa lepšími výsledkami než dosahujú farmaceutické výrobky. A navyše, len s malými alebo žiadnymi vedľajšími účinkami.

Záver

Toxický farmaceutický model „zdravia“ existuje len od druhej polovice 19. storočia, počnúc začiatkom očkovacieho priemyslu. Ide o veľmi nový (a ziskový) model manažmentu chorôb v histórii ľudstva.

Je to však mizerný systém uzdravenia kohokoľvek. Skutočné vyliečenie by totiž eliminovalo opakovaných zákazníkov a to by bol zlý obchodný model. Zdravie by však nemalo byť obchodom.

Globalisti veľmi dobre poznajú silu smerovanej energie, no dnes ju využívajú nie na liečbu, ale zabíjanie ľudí. Existujú silné dôkazy, že vyvíjajú „energetické zbrane“ na masové vraždenie a ničenie.

Liečba osteoporózy

Autor: Brian Shilhavy, healthimpactnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. V roce 1981 se biolog Helene Grimal spojil se skladatelem Fabienem Mamanem, aby studoval vztah zvukových vln k živým buňkám. Maman byl také akupunkturista a dříve zjistil, že pomocí ladiček a barevného světla na akupunkturních bodech mohl dosáhnout rovných a ještě větších výsledků, než mohl s jehlami.

  Po dobu 18 měsíců Grimal a Maman pracovali s účinky 30-40 decibelových zvuků na lidské buňky. S kamerou namontovanou na mikroskopu vědci pozorovali rakovinné buňky dělohy vystavené různým akustickým nástrojům (kytara, gong, xylofon) a lidskému hlasu po dobu 20 minut.

  Pomocí devíti notové Jónské stupnice (C-D-E-F-G-A-B-C-D), Grimal a Maman zjistili, že při vystavení zvuku, rakovinné buňky ztratily strukturální integritu, dokud ony explodovaly ve 14.minutě záznamu. Mnohem dramatičtější byl zvuk lidského hlasu-buňky byly zničeny při devítiminutové značce.

  Dále Maman a Grimal pracovali se dvěma ženami s rakovinou prsu. Po dobu jednoho měsíce věnovaly ženy tři a půl hodiny denně” tónování ” nebo zpěvu stupnice. Nádor jedné ženy se stal nezjistitelným, což znamená, že prostě zmizel. Druhá žena podstoupila operaci. Její chirurg uvedl, že její nádor se dramaticky zmenšil a “vyschl.” Byla odstraněna a žena měla úplné uzdravení a remisi.

  Maman řekl: “rakovinné buňky nemohou udržet svou strukturu, když specifické frekvence zvukových vln napadají cytoplazmatické a jaderné membrány. Když se vibrační rychlost zvyšuje, buňky se nemohou přizpůsobit nebo stabilizovat a umírají rozpadem a explodováním.

  zdroj – https://www.gaia.com/article/healing-with-sound-frequency-and-vibration

 2. Na doplnenie článku:
  Holland dúfa, že jedného dňa táto liečba rezonančnými frekvenciami prekoná toxické konvenčné liečby, ktoré sú v súčasnosti pacientom k dispozícii. Na konci svojho prejavu opisuje svoju víziu budúcnosti onkologických nemocníc:

  „Verím, že budúcnosť detských onkologických kliník bude iná. Budú miestom, kde sa deti stretnú a nájdu si nových kamarátov, pravdepodobne ani nebudú vedieť, že sú choré. Kreslia si obrázky, vyfarbujú si knižky a hrajú sa s hračkami, pričom nevedia, že nad nimi vyžaruje nádherné modré plazmové svetlo, ktoré bezbolestne a netoxicky ničí ich rakovinu, jednu bunku za druhou. Ďakujeme“.

  P.S. 1 – Za zmienku stojí aj fakt, že Royal Rife v roku 1920 prvýkrát identifikoval ľudský vírus rakoviny pomocou najvýkonnejšieho mikroskopu na svete. Po identifikácii a izolácii vírusu sa rozhodol pestovať ho na solenom bravčovom mäse. V tom čase to bola veľmi dobrá metóda pestovania vírusu. Potom túto kultúru odobral a vstrekol ju 400 potkanom čo, ako sa dalo očakávať, veľmi rýchlo spôsobilo rakovinu u všetkých 400 potkanov.
  V ďalšom kroku Rifeho sa veci začali vyvíjať zaujímavým smerom. Neskôr našiel frekvenciu elektromagnetickej energie, ktorá spôsobila, že vírus rakoviny sa po vstupe do energetického poľa úplne zmenšil. Tento veľký objav viedol Rifeho k vývoju zariadenia, ktoré sa dalo naladiť tak, aby vysielalo frekvenciu, ktorá by zničila rakovinu. Potom dokázal liečiť rakovinu aj u pacientov, ktorí sa nachádzali v tesnej blízkosti zariadenia.

  P.S: 2 – Ovšem, pokiaľ budú pri moci stále Ročildi, Rockefelerovci, Ilumináti, slobodomurári a ostatní globalisticko-satanistickí oligarchovia, tak si nerobím veľké ilúzie, že sa dostanú tieto liečiace prístroje do blízkosti – priamo k normálnemu človeku..

  Článok krátený – zdroj:

  https://www.frequenz-therapie.com/sk/frekvencna-terapia-blog/nadory-a-frekvencna-terapia/vyskumnici-ukazali-ako-rezonancne-frekvencie-nicia-rakovinove-bunky

  • https://www.spooky2.com/

   Na stránke nabehne ponuka Rifeho liečebných frekvencií – treba stiahnuť.

  • Ponúkla si jeho a j svoju víziu a je to príjemný pohľad do budúcnosti, ale za tým všetkým stojí nutná zmena systému. Ak budete voliť a veríte, že svojím hlasom meníte budúcnosť, potom by ste to mali dať vedieť stranám, ktoré ste ochotní voliť a nech to akceptujú, pridajú do svojho programu a trvajte na tom! Všetci čo chceme niečo zmeniť, by sme to mali chcieť dopredu od svojich politikov!!! Ak vám neodpovedia a nezareagujú, tak to nie sú tí vaši a skúste to inde, hľadajte riešenie u tých , ktorých chcete voliť a keď vám neodpovedia, tak hľadajte inde, kým sa nedočkáte odpovede, no neprestávajte!!! Inak berte vidly a konajte, ako matka brániaca syna proti medveďovi- je to váš život, o ktorý ide práve teraz.
   Napíšte svoje požiadavky svojim vyvoleným politikom, ak vám neodpovedia a odignorujú vás, tak to prehodnoťte, vyberte iného- buďte rozumní a flexibilní- buďte Slovania!!!

   • Nakoniec to skončí tak, že už nemám v danej liečebnej veci – komu písať, lebo – nikto z nich sa neunúval..(odpísať).

    A vyjde mi z toho Resumé, že za takejto podmienky (o ktorej vyššie píšeš), sa stávajú pre voliča – voľby irelevantné.. Lebo – NIET KOHO.. Ten malý okruh potenciálnych strán, sa zrazu scvrkol na NULU. Chápeš?

    • Naprosto chápem a nechcel som o tom písať aj keď berte vidly, je tam zmienené. Ak sa niekto nestotožňuje s tým čo som písal, tak Voľ nevol, ako byť otrokom! Keď tam príde 20% ľudí z celého národa, tak aj to má výpovednú hodnotu. Hnoj si zvolí len hnoj. Neviem, čo ti na to napísať, ale riešenie je len dosadiť ľudí, ktorí nás vypočujú, inak to nič dobré neprinesie. Máš lepšie riešenie? Chýba nám hrdosť, voliť menšie zlo, je len pokračovaním toho, čo sa tu deje od 89 roku.

     • A Ty tu skutočne v t.č. vidíš, že sa tu dá voliť – čisté slovenské Dobro?
      Zvlášť, keď sme súčasťou EÚ + NATO + OSN + WHO + vojenského paktu s USA a nik, (okrem jednej strany), sa od nich politicky – nedištancuje..

      Zmena systému! Súhlas! Ale inou Formou, inou Cestou..

     • „Los sa hodí do lona, ale od Hospodina je všetok jeho súd.“ (Príslovie16/33)
      Zdroj: „svätá biblia“

     • holistický prístup

      Oprav si data v mozgu – prelom nastal tzv. „príchodom“ dvoch OTROKOV beštie – dnes uznaných svätcami – dokonca je to ukotvené v paškvili s pomenovaním „Ústava SR“. Konečne začni chápať priame súvislosti.

      Čím bližšie stojíte, tým menej vidíte – to je mantra temných „mágov“ – otrokov BEŠTIE.

     • JoFa – o výsledkoch volieb rozhoduje „boh“ sionu; je to dávno zaznamenané v žido-murárskej „svätej“ biblii. Je to mimoriadne ťažko stráviteľná kniha, no oplatilo sa prečítať si ju.
      Voľby sú manipulované zrejme odjakživa… aj Trump o tom vie svoje; videli sme to v priamom prenose.

      Mimozemského Stvoriteľa Otca nahradili pozemským vraždiacim bohom sionu, mimozemského Ježiša (bez národnosti a bez náboženstva) zavraždili a nahradili svojím pozemským židovským kristom, ktorý vzápätí Pravdu obrátil „na víno“…
      Samovyvolení mocní odjakživa Pravdu nahrádzali opiátom a Lžou.

      Podvod vládne svetom odnepamäti, no nakoniec zvíťazí Pravda, a to aj bez našej pomoci. Pretože Svetlo je x-krát silnejšie, než Tma: tá ho tentoraz už nezadrží.

      Snažme sa byť súdržní aj my na tejto stránke, nehašterme a neosočujme sa tu navzájom, však bojujeme za spoločnú vec: za víťazstvo Pravdy a zdravého rozumu aj citu nad Neprávosťou a Zlom.

    • Máš triezvy pohľad na situáciu a je to ako popisuješ. Sám som v rozpakoch čo sa týka volieb a nebudem tu nikoho pretláčať, ale zvolím toho, kto chce vystúpiť z NATO a EÚ. Pre mňa je neprijateľné tvrdenie, že sa to nedá a že to nie je momentálne možné.. Všetko je možné, iba treba vedieť ako nato a som ochotný pre to aj niečo vytrpieť, pretože výstup z EÚ, to bude bolieť určite.
     Slováci sú zvyknutí ohýbať chrbát a žiť na zemiakoch, ale musí to mať zmysel, vtedy je to znesiteľné. Zbohatlíkov, čo sa nevedia zmestiť do kože mi nie je ľúto-devalvácia ako kedysi, by ich dostala do habtáku.

     • O.K. Držím palce – úprimne !

     • Realita je taká, že väčšina Slovákov si opasky uťahovať nemieni, preto stále tá vysoká podpora pre naše členstvo v EÚ a NATO, hoci toto členstvo nám napokon utiahne nielen opasky, ale aj slučku okolo krku. Ale čo je znepokojujúcejšie (viď. nadpis nad článkom), je preferenčne tretie miesto PS pred blížiacimi sa parlamentnými voľbami. A preferencie progresívcov budú pravdepodobne rásť, lebo médiá hlavného prúdu ich budú pretláčať za každú cenu. A Čaputová si neželá nič väčšmi, ako menovať M. Šimečku predsedom vlády.

  • Slovné spojenie „vírus rakoviny“ je teda poriadny oxymoron.

  • Na muzikoteraphiu nedám dopustit je neodmyslitelnou súčastou liečenia nádorových ochorení do uplného zmizmutia tejto tak obávanej pliagy °°°°

  • Verím tomu tiež doteraz sa liečim touto metodou muzikoterapiou je úspešná °°

 3. Liečebná frekvencia zvuku je podobná frekvencii Zeme a tá je 7.83 Hz.
  Doplnok ku článku – diskusii 4.7.2023, Paraziti sa dajú účinne likvidovať: Konzumáciou – chren, mrkva alebo kapusta v surovom-čerstvom stave. Divé zvieratá to tak robia a nepotrebujú doktorov a lieky.

  • Rešpektujem biomedicínu, no liečba Ivermektínom má tiež čosi do seba. Ja si ho dám vždy, keď na mňa niečo lezie, okrem odčervenia čo sa bežne popisuje ako účinok tohoto lieku /antiparazitikum/, má podľa mojich skúseností účinok aj proti vírusom.
   Neviem, či ste sa niekto stretol s liekom proti vírusu, ale mne to zaberá, zvyčajne 6mg po dva dni je dostatočná dáka na elimináciu vírusu/ neriešim Covid alebo chrípku/ funguje mi na obe. Samozrejme rozdiel je v lete a v zime, ale ak to podporím vitamínom D v zime a C vitamínom, tak žiadne vážnejšie komplikácie som nemal.
   Hystériu okolo Ivermektínu považujem za účelovú a skúste si to sami, nikomu nič nevnucujem, vybral som už niekoľko dávok /balení/ aj počas zimy a neskôr a žijem, nemám žiadne sprievodné príznaky a popri užívaní som požíval aj alkohol, takže bludy o účinku na pečeň- sú bludy.

   • Vladimír

    Na ličbu chrípky, prechladnutia a údajného kovidu používam cesnak a cibuľu – účinok je sto percentný.

   • JoFa, podívej se na video, které dal do diskuze Dodo 12/07/2023 at 19:17 , je tam i sdělení o ivermektinu, těch 23 minut sledování videa je dobnrá investice.
    *****
    Tzv. histerie kolem ivermektinu je/byla z toho důvodu, že farmašmejdi potřebovali mít „světovou COVIDlaboratoř“ rozdělenou na testovací „skupiny“. Takže někde byl ivermektin povolen, někde zakázán, jinde dávali balíčky s vitamínama…

 4. Nepoznám človeka, ktorý by zomrel na rakovinu. Poznám ľudí, ktorí zomreli na jej „liečenie“. S akýmisi frekvenciami by som neexperimentoval.

  • Poznám ľudí, ktorí mali byť už mŕtvi , lebo mali rakovinu, no poznám človeka, ktorý ju má/mal. Pestuje si celoročne v skleníku vlastnú zeleninu a robí si šťavy a konzumuje všetko väčšinou na rastlinnej báze, čo nezaťažuje organizmus- stále ešte žije a už niekoľko rokov. Môj osobný názor je, že mnohí nedokážu odolávať jedom tejto spoločnosti a kolabuje im imunita= rakovina. Zmenou k prírode, elimináciou stresu a jedov z jedla, sa to dá podľa mňa zmeniť. Nie som ten pravý na hodnotenie, lebo som tým neprešiel, ale niekoľko osudov som už vypočul s takýmto postupom.

   • Asi je v tých šťavách niečo čo mu pomáha. Ja som za pestrú stravu a 12 hodinové stravovacie okno.

  • Vladimír

   Každý deň vzniká v priemernom ľudskom tele tisíc rakovinových buniek, ktoré dokážu narásť na nádory a metastázovať. To je nepopierateľný fakt, ktorým sa zaoberá aj MuDr. Bukovský. Tiež dáva návod, ako rakovinu nedostať, a nielen on, ale aj iní alternatívny liečitelia a ddoktori.

 5. Světové ekonomické fórum Klause Schwaba uveřejnilo plán na snížení počtu osobních aut o 75% do roku 2050, protože lidé už nebudou osobní auta potřebovat! Podle dokumentu se budou lidé v 15-minutových okresech pohybovat jen hromadnou dopravou, sdílenými auty a za pomoci vlastní síly na kolech! Podle dokumentu zanikne potřeba cestovat vlastním autem z místa bydliště! Na světě má zůstat jen 500 milionů sdílených aut a do měst se osobní auta ani nedostanou, protože nabíječky budou jen pro sdílenou dopravu
  https://aeronet.news/svetove-ekonomicke-forum-klause-schwaba-uverejnilo-plan-na-snizeni-poctu-osobnich-aut-o-75-do-roku-2050-protoze-lide-uz-nebudou-osobni-auta-potrebovat/
  ——————————————-
  To nikto nevie tento one man „formát“ reálne zrušiť? Akože jedna veľká stará korytnačka bude hypnotizovať celý svet? Kam sa podeli džihádisti?! Habera sa kedysi chcel odpáliť až na Mesiac!

  • švábovo heslo:“nic nebudete vlastnit a budete šťastní“, prošlo EU parlamentem:

   A totéž co pro Holandsko samozřejmě platí i pro ostatní členské země, možná i víc pro Slovensko než pro Českou republiku, protože na Slovensku vzhledem k většímu počtu přírodních rezervací a chráněných území zabírají tyto zóny větší procento celkové plochy.

   https://necenzurovanapravda.cz/2023/07/europarlament-odhlasoval-pro-celou-eu-zakon-na-jehoz-zaklade-dochazi-v-holandsku-k-vyvlastnovani-farem/

   • A jak tedy hlasovali čeští europoslanci?

    Pro přijetí zákona hlasovali: Vondra (ODS), Niedermayer (TOP09/STAN), Pospíšil (TOP09/STAN), Polčák (TOP09/STAN), Šojdrová (KDU), Maxová (ČSSD, zvolena za ANO), Gregorová (Piráti), Kolaja (Piráti), Peksa (Piráti)

    Proti přijetí zákona hlasovali: Vrecionová (ODS), Blaško (SPD), David (SPD), Zdechovský (KDU), Hlaváček (ANO), Knotek (ANO), Kovařík (ANO)

    Zdrželi se: Tošenovský (ODS), Dlabajová (ANO), Charanzová (ANO)

    Europoslanci, jejichž jména nejsou na seznamu zmíněna, se hlasování vůbec nezúčastnili.

    A jak hlasovali Slováci?

    Pro hlasovali: Bilčík, Ďuriš Nicholsonová, Hojsík, Šimečka, Wiezik, Beňová, Hajšel

    Proti hlasovali: Jurzyca, Radačovský, Uhrík, Lexmann, Pollák, Štefanec

    Ze slovenských europoslanců se nikdo nezdržel.
    *****
    Konečná se hlasování vůbec nezúčastnila. Na jedné straně velmi brojí proto americkým vojákům na úźemí česka, ale na druhé straně jí je jedno, zda lidi přijdou o své majetky…..

    • He! Za – hlasujú tí EU poslanci, ktorí už sú minimálne v treťom poslaneckom období a majú svoj minimálne milión zarobený – ale ešte by sa zišlo! A hlavne mať dobrý posudok v naci EU!

     Proti hlasujú tí, ktorí sa chcú dostať aspoň do 2. kola a potrebujú, aby ich Slováci zvolili ako tých správnych zástupcov. Porovnávam Beňovú za – ktorá už má doma decko a všetky možné kabelky, a Uhríka – ktorý ešte nemá ten milión! Si spomeňte na Radačovského! Ako mu Lichtner urobil promo deń pred voľbami a ako Radačovský prehlásil, že je pripravený na spoluprácu /= uvádzanie jeho do štruktúr EU/ s Beňovou!
     Priemerný plat poslanca EU je 7 + 7 tisíc eur mesačne.

   • Pomalu ,ale jistě se vrací predátoři do přírody .Je to asi záměrné v zájmu panstva.Lidé budou mít strach vlést do lesa .U nás máme zatím jen vlky,ale ti když spojí své síly,taky dost dovedou.

  • Maroško, kam sa podeli džiahádisti? Pozri sa do Francúzska.

 6. Všetko je to individuálne u každého človeka.

  Niekomu perfektne funguje cesnak, cibuľa a produkty ktoré niekto bravúrne vymyslel a stvoril. Kto asi ?

  Niekomu zafunguje hudba, hudobná terapia, rezonancie určitej frekvencie. Odkiaľ sa vzala ? Kto ju dal do placu ?

  Niekomu zafunguje prístroj BICOM a aký je jeho princíp – rezonancie.

  Niekomu homeopatia ako informačná liečba a to je v princípe čo ? Že by rezonancia.

  Aj lieky fungujú. A o čom pojednáva Kvantová fyzika ? Že všetko naokolo sú určité rezonancie.

  A to najzaujímavejšie je, že čo tvoríme svojimi myšlienkami, činmi, prejavmi ? Že by určitú rezonanciu ? Že by stačilo zmeniť myslenie, postoje, pochopenie ?

  Chlapík má prerušenú chrbticu a funguje ? A tvrdí, že všetko je to v hlave. A x ďalších prípadov… Že by to bolo až také jednoduché…. Je aj nieje. Kto si ako vyberie.

  V Delphskej veštiarni je nápis „poznaj sám seba“ a aj iné. Máme ten najdokonalejší počítač k dispozícií, akurát treba neustále vylepšovať operačný program !!!!!!

  Je to tak geniálne vymyslené, že sa až rozum zastavuje a ostáva len úžas, vďaka, pokora a obrovský rešpekt k STVORITEĽOVI.

  A čo si vyberiete svet ? Aké bude tvoriť rezonancie ? Takú realitu bude zažívať. Voľba je na každom z nás…

  De gustibus non disputandum.

  Je nádherné letné ráno, po daždi…marhule na raňajky, egreše, maliny, obloha posiata oblakmi, vtáci debatujú, včielky poletujú …dokonalosť v priamom prenose….

  ….Len TU a TERAZ to môžete cítiť…
  …. Včera už bolo…
  ….A zajtra nemusí byť…

  • O tom chlapíkovi se zmiňoval jarda dušek v duši K.
   Je to o vnitřním nastavení každého člověka, jeho smýšlení, zda a v jaké míře je schopný a ochotný převzít zodpovědnost sám za sebe,….

   • Tento svet je plný všetkého. Čo si len vyberieme. Zažil som všeličo a všelijaké „zázraky a divy“ ako aj iný. A škrabal som sa na hlave. Ale začal som hľadať odpovede a našiel som a stále nachádzam ďalšie. A stretol podobných, čo hľadali odpovede a našli. A podelili sa o to s nami, keď sme zaklopali u nich…

    Kto hľadá ten nájde…
    Kto klope, bude mu otvorené…
    Pomôž si sám a aj Pán Boh Ti pomôže…

    Tie múdrosti nevznikli pre srandu králikov, ale preto, že niekto do králičej nory išiel hlbšie a hlbšie. A ako hlboko sa dá ísť ?

    Každá jedna skúsenosť posúva ďalej, každá informácia a čo s ňou človek spraví.

    Je to tu geniálne vymyslené…

  • Včera už bolo °° zajtra už nemusí byť °°

 7. Marie Kubešková

  Proti RAKOVINĚ funguje toto:
  – VLAŠTOVIČNÍK, vyždímat z celého šťávu, a 1 dcl dát do litrové lahve BÍLÉHO VÍNA, denně protřepat a nechat v chladničce, potom ho popíjet přes den tak 6 lžic vína.
  – PAMPELIŠKA – také celá, KOŘEN rozdrtit a dát do medu, KOUSAT JI ČERSTVOU, NEBO UDĚLAT ČAJ, KVĚT lze s ním uvařit šťávu, a popíjet, také jde udělat z POUPÁTEK toto – dát je skleničky, k nim kousek cibule a zalít nálevem na okurky, sterilizovat tak do 10 min. Je moc dobré – lepší než Kapary, a navíc léčivé
  – užívat denně 2- 3 lžičky jedlé sody
  – 1 citron denně
  – pít čaj z bylinek, které jsou léčivé- také zlatobýl
  – nejíst cukr – sladit medem
  – 3x denně C- vitamin
  DO 4 MĚSÍCŮ BYLI VYLÉČENY z RAKOVINY
  1. byl úplný rozpad jater, už nešel operovat – ve 4. měsíci – zdravá vše v pořádku už je 8 let a vše v pořádku
  2. pozitivní polypy – rakovina ve střevech – také do 4 měsíců zdravý

  Když jsme u těch bylinek – tak mám ještě 1 zkušenost:
  JE PLÍSEŇ NA NEHTECH NA NOHÁCH
  – Přivezla jsem si ji z lázní – 1 celý rok jsem to léčila přípravky z lékárny a ono NIC.
  Potom jsem na šla recept a pomohlo tol.
  – večer rozdrtit česnek, přidat trošku z listu Aloe Vera,
  – dát na nehet, přes to kousek papírku a zamotat sáčkem za sámošky
  – večer hned dát na nehet a nechat přes noc – přes celý den – a přes 2. noc, ráno sundat, umýt a vše je v pořádku.
  DOPORUČUJI – OBOJÍ SE VYZKOUŠENO – MOC ZDRAVÍM – MARUŠ

 8. Pokud je universum postaveno na energetickém základě, pak jediná smysluplná léčba je pomocí energií. Ale tento princip má každá bytost, Aura čakry, v sobě- stačí jenom se probudit — a pořád se nespoléhat na nefunkční berličky…

  A proti rakovině, která má svůj základ, jako každá – ne moc, v psychosomatické rovině, i zde je třeba jít na příčinu – to je chamtivost a sobectví – toto odstranit a pročistit organizmus od všech škodlivin, včetně chemických preparátů.
  A pak energetická léčba…

  • Všetko je v Nás, aj Zdravie aj Choroby. A veci naokolo Nás sú skvelé pomocné barličky a fungujú presne u každého čo treba.

   Čo nám telo hovorí, organizmus ako nástroj na poznávanie. Čoho ? Toť otázka.

   A to isté je aj v našom okolí. Čo nám ukazuje svet naokolo ?

   Ako v malom, tak aj vo veľkom. Ako hore, tak aj dole. Hermes Trismegistros a múdrosť odveká…

   • Čo to vlastne je – Zdravie?
    Skutočné Zdravie vzniká niekde vo vnútri, v našej osobnosti, v našom uvedomovaní sa, v bdelosti. Ak sa opýtame lekára, čo to znamená – Zdravie, povie nám len to, že sa jedná o neprítomnosť choroby. Táto definícia je však negatívna. Zdravie je stav pozitívny, choroba negatívna. Zdravie je našou podstatou, zatiaľ čo choroba je jej narušením.

    Paracelsus hovoril: „Pokiaľ nepoznáme stav našej vnútornej Harmónie, môžeme vás nanajvýš zbaviť určitej choroby – pretože naša vnútorná Harmónia, je zdrojom nášho Zdravia. Ak vás ale zbavíme jednej choroby, okamžite dostanete inú, pretože nebolo učinené nič pre dosiahnutie vnútornej Harmónie. Z toho jasne vyplýva, že hlavné je – podporovanie stavu vnútornej (psychickej i fyzickej) Harmónie“.

    • Presne tak, to znamená odstrániť všetku negativitu z našich emócií, myslí, slov, z našich životov.

    • Paracelsus čo to skvelé odovzdal tomuto svetu, je jedna skvelá, síce hrubá, ale skvelá knižka. Paracelsovi vďačíme tiež za mnohé.

     Stojíme na pleciach iným obrom…múdrosti…

     Aj Harmónia, aj smiech, aj všetko, keď človek pochopí.

  • znám lidi, kteří se nechali oočkovat proti COVIDu, protože měli strach, aby ho nechytili, a následně se u nich rozjely různé druhy rakovin. A to, že se u lidí očkovaných COVIDvakcínou objevují různé rakoviny a různých agresí a stupní je doloženo z mnoha stran….
   Z hlediska psychosomatiky by byl primární strach z onemocnění, ale „hybnou aktivační silou“ je COVIDvakcína….

   • Ja mám odpozorované, že to očkovanie spôsobilo určité zrýchlenie daného zdravotného stavu a nastavenia. To čo by niekoho, pri jeho štýle života zložilo za 10 rokov napríklad, tak to má už teraz. Ale aj to je individuálne. Poznáme kopec ľudí bez šmakulády a tiež majú problémy. A veľa aj so šmakuládou a úplne v pohode. Je tam viac zložiek a technológií, ktoré to ovplyvňujú. Nič sa ale nedeje náhodou. Všetko je presne.

    Uvidíme, či to bude aj tak, ako bolo naznačené s tými frekvenciami. Z hľadiska taktiky je to veľmi efektívne na súčasný stav poznania obyvateľstva zemegule.

    Alebo nás čakajú ešte aj iné prekvapenia.

    Alebo treba pochopiť, prečo sa prestáť báť smrti a človek začne úplne inač vnímať celé to dianie naokolo.

    Keď ma človek „štiastie“ a je mu dovolené nahliadnuť za „oponu života“ a pochopí, tak je to už potom troška iné…dosť iné…

    …ale aj šťastie si treba zaslúžiť.

 9. Jde o další z mnoha důkazů korupčního prostředí v EU. Zatímco v současné době je povinné označovat GMO, ale také vypracování hodnocení rizik, tak podle nového návrhu EK se již nové GMO nijak označovat nebudou a ani nebude třeba upozorňovat na případná rizika.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/07/evropska-komise-podlehla-agrochemicke-lobby-povoluje-prodej-novych-gmo-bez-jakehokoli-oznaceni/

 10. Čo umožňuje digitálna mena štátu:

  Bol zverejnený zdrojový kód digitálnej meny Brazílie. Uradníkom umožňuje svojvoľne prepisovať množstvo peňazí na účte, alebo zmraziť účet. Či sa to bude používať vidno na príklade zmrazenia účtov protestujúcich proti kovidu v Kanade. Európska komisia chce osobné limity, a dátum pred ktorým musia byť peniaze minuté.

 11. Zaslužit si ho treba lebo prichádza od stvoritela a on ho nedáva hocikomu iba tomu kto si ho zaslúži a vie že komu +++

  • ospoved patrila na koment seneca

   • Božka

    V mojom ponímaní zaslúžiť znamená, že sa človek snaží niečo pochopiť, spoznať, naučiť, hľadať.

    Veď nápady, aké mal Tesla, Edison, Kaplan, Newton, Bohr, Einstein atď, prečo nenapadli voľákeho poloalkoholického na dno pohárika pozerajúceho a na všetko pindajúceho individua ?

    No môžu napadnúť iba toho koho to zaujíma a pochopí ich.

    Rezonancia – rovnaké priťahuje rovnaké. Keď máte určitý štandart, nepôjdete do štvrtej cenovej bez ventilátora.

    Naša minulosť, lepšie povedané, naše vytvorené rezonancie Nás dobehnú a dobehli Nás v tejto dobe…len je problém si to priznať a pochopiť.

    Čo som musel byť za tĺka, že zažívam to, čo zažívam, alebo aká vďaka, že som už nebol tĺk, lebo zažívam to čo zažívam.

    Všetci žneme len to, čo sme zasiali…

    Želám príjemný letný večer.

    • Máš dar slova , lebo to čo si napísal nemá taký dar každý i ked je vás tu dost s takou čašou nápadou ktoré pohnú ženu na rozmýšlanie o mužoch podobného razenia želám dobrú noc°°

  • Zásluhy – a každému podľa jeho potreby – sú komunistický výmysel ty židula! Sa presťahuj tam, kde rastie viac banánov!

   • Neviem či to patrilo mne o tej židule ale si sa sekol a velmi sekol pán šoram

    • Podmieňovanie – niečo za niečo – kupčenie – je židovna! Zvlášť vo vzahu rodených korupčníkov k Bohu! Ty židula!

     • Najlepšie ignorovat to čo píšeš pane M spat s rozčulením srdiečkom škodí na srdiečko D

     • Klapká Ti už na karbit citit to až do postele°°

   • Komunizmus pochádza zo západu a tak je jasné prečo ho nasilu importovali to Ruska a kde ho bolo nastrciť . Ruskí vlastenci sa ho vždy snažili zbaviť ale ruskí „vlastenci“ trockisti a ich pokračovatelia neotrockisti sa pod jeho názvom v ruskej politike ukrývajú dodnes.
    To na západe vymýšľajú všelijaké slogany, ktoré špina tých, ktorým najprv prevratmi importujú svoje „izmy“. A rôzny bezcharakterní hajzli to potom roky rokúce využívajú a ešte vyzerajú ako bojovníci proti totalitám.

 12. V skutočnosti je to omnoho jednoduchšie, stačí odstrániť negativitu z našich životov, lebo toto je príčina všetkých chorôb.

 13. Jednoduchá

  …vďaka za inf., …želám všetkým veľa lásky, zdravia, život v mieri…nech sa nám všetkým darí čo najviac…..

 14. Roman Dragon – Kronikář

  https://m.youtube.com/watch?v=PZDoAX8llW0&pp=ygUWcm9tYW4gZHJhZ291biBrcm9uaWthcg%3D%3D

  Text skladby je o niečom o čo sa v textoch kapiel vytráca – už v dobe vzniku tejto skladby bol skôr tématickou výnimkou.

  Kronikář

  Kronikář jednou se slzou v oku
  a to ani ne za sto roků
  psát bude našich věků sled.

  Nevěřil v Boha chudák děd,
  bolesti neznal cenu ani
  a konec viděl v umírání,
  s myšlenkou neznal zacházet.

  Pokrokem dobu temna hlásal,
  nad horou zbraní ryčně jásal,
  uměním drzost lemplů řval.

  Hřbet před tyrany ohýbal,
  pro šlechetnost znal výsměch pouze,
  lež, sebevraždu – východ z nouze
  a do bahna strh ideál.

  Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled.
  Je pevný řád a platí napořád
  v přírodě, v srdci, ve vesmíru,
  že máme všeho hojnou míru
  a ještě větší tisíckrát.

  Modlitba slz a mučedníků,
  buď za to Bohu tisíc díkù,
  oheň, co čistí zlatý prut,

  nastolí pravdu, kde byl blud.
  Prorvalo slunce svazkem světla
  pevnosti mračen, země vzkvetla,
  řád svobody byl vůlí skut.

  Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled.
  Je pevný řád a platí napořád
  v přírodě, v srdci, ve vesmíru,
  že máme všeho hojnou míru
  a ještě větší tisíckrát.

  Kronikář dopsal epizodu,
  k hvězdnému zdroji zdvihl zrak.
  Vy šťastné matky šťastných rodů,
  vy víte již, co bude pak.
  Věk příští na vás pěje ódu
  vítězným bojem za svobodu,
  orchestrem dějů Božích ság.

  Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled.
  Je pevný řád a platí napořád
  v přírodě, v srdci, ve vesmíru,
  že máme všeho hojnou míru
  a ještě větší tisíckrát.

  Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled.
  Je pevný řád a platí napořád
  v přírodě, v srdci, ve vesmíru,
  že máme všeho hojnou míru
  a ještě větší tisíckrát.

Pridajte komentár

*