Potvrdzuje sa ADE syndróm: Všetci očkovaní musia okamžite do karantény


Print Friendly, PDF & Email

Potvrdzuje sa ADE syndróm: Všetci očkovaní musia okamžite do karantény

(tapnewswire.com) – Ľudia, ktorí boli zaočkovaní proti ochoreniu COVID-19, sú teraz vystavení na protilátkach závislému zosilneniu, čiže syndrómu ADE, ktorý im v prípade infikovania sa delta variantom môže výrazne zhoršiť priebeh ochorenia.

To je u každej vakcíny ten najhorší možný prípadový scenár. Zaočkovaní ľudia by preto mali byť okamžite umiestnení do karantény a izolovaní. Pre ich vlastné dobro.

Journal of Infection je odborný lekársky mesačník z odboru infekčných ochorení, venujúci sa mikrobiologickej, epidemiologickej a klinickej praxi. Vznikol v roku 1979 a pôvodne ho štvrťročne vydávalo vydavateľstvo Academic Press. Prvým šéfredaktorom bol Hillas Smith.

Časopis prináša najnovšie informácie pre lekárov, špecializujúcich sa na infekčné choroby. Je považovaný za každomesačné „povinné čítanie“ špecialistov na infekčné ochorenia.

Štúdia ukazuje desivú predpoveď

Dňa 9. augusta 2021 uverejnil časopis odbornú štúdiu s názvom:

Infekciu zosilňujúce protilátky na SARS-CoV-2 rozpoznávajú wu-chanský kmeň D614G a varianty delta. Potenciálne riziko pre hormadné očkovanie

Táto štúdia ukázala svetu desivú správu:

Na protilátkach závislé zosilnenie (ADE) infekcie je bezpečnostnou obavou očkovacích stratégií.

V nedávnej publikácii Li a kol. (čl. 184:1-17, 2021) uviedli, že infekciu zosilňujúce protilátky namierené priamo proti N-terminálnej oblasti (NTD) hrotového proteínu SARS-CoV-2 napomáhajú vírusovej infekcii in vitro, ale nie in vivo. Táto štúdia však bola vykonaná s pôvodným wu-chanským kmeňom D614G.

Keďže pandémii Covid-19 teraz dominujú varianty delta, analyzovali sme interakciu pomáhajúcich protilátok s NTD týchto variantov.

Za použitia prístupov molekulárneho modelovania dokazujeme, že zosilňujúce protilátky majú vyššiu afinitu k variantom delta než k N-terminálnym oblastiam wu-chanského kmeňa D614G.

Dokazujeme, že zosilnenie protilátok posilňuje viazanie hrotového trimeru na membránu hostiteľskej bunky upnutím NTD k mikrooblastiam lipidových kier.

Tento stabilizačný mechanizmus môže napomáhať prispôsobovacej zmene, ktorá spôsobuje demaskovanie domény viažucej sa na receptor.

Keďže na NTD sa zameriavajú aj neutralizačné protilátky, naše dáta naznačujú, že rovnováha medzi neutralizačnými a pomáhajúcimi protilátkami je u pôvodného wu-chanského kmeňa D614G naklonená v prospech neutralizácie.

V prípade variantu delta však majú neutralizačné protilátky afinitu k hrotovému proteínu zníženú, zatiaľ čo napomáhajúce protilátky ju vykazujú desivo zvýšenú.

ADE syndróm môže byť teda obavou pre ľudí dostávajúcich vakcíny, založené na hrotovej sekvencii pôvodného wu-chanského kmeňa (či už mRNA alebo vírusové vektorové).

Nočná mora pre očkovaných

Na protilátkach závislé zosilenenie (ADE) je najhoršou nočnou morou všetkých virológov. Znamená, že vakcína robí opak toho, na čo bola určená.

Liečba osteoporózy

„Pri zosilenení závislom na protilátkach sa suboptimálne protilátky viažu tak na vírusy, ako aj na gama receptory vyjadrené na imunitných bunkách, čím potom infekciu týchto buniek podporujú.“

Povedané inak, nakazenými sa STÁVAJÚ a vírus prenášajú samotné vaše imunitné bunky.

Zaočkované protilátky budú trójskym koňom, ktorý vírusu umožní vstup do buniek. VŠETKÝCH BUNIEK. Celého ľudského tela.

U zaočkovaných tak môžeme byť svedkami hromadných ochorení a úmrtí. Posilňovacie očkovania situáciu pravdepodobne ešte viac zhoršia (poznámka redakcie: zhoršia tým spôsobom, že na chvíľu síce zvýšia počet žiaducich neutralizačných protilátok, tie však čoskoro opäť klesnú a v tele zostanú len suboptimálne viažúce sa protilátky vo väčšom množstve než predtým).

Citát: „A tak sa syndrómu ADE môžu obávať ľudia, ktorí dostávajú vakcíny založené na hrotovej sekvencii pôvodného wu-chanského kmeňa (či už mRNA, alebo vírusové vektorové).“

Preklad: Očkovanie robí následnú infekciu „nápadne“ horšou (ich slovami). S použitím pôvodného kmeňa boli pritom zaočkovaní všetci, lebo vakcíny na varianty zatiaľ neexistujú.

Mimochodom, keďže syndróm ADE z mRNA vakcín v pokusoch na zvieratách všetky zabil, slovo „znepokojenie“ je eufemizmom pre „pekelne vydesený“.

Citát: „Možnosť bližšieho skúmania ADE ako takého môže počas súčasnej pandémie variantu delta predstavovať potenciálne riziko pre hromadné očkovanie.“

Bližšieho skúmania? To určite… kedy? Kým? Tými istými šarlatánmi, ktorí nás do tohto problému predovšetkým dostali?

Citát: „Keďže pandémii Covid-19 teraz dominujú varianty delta.“

Takže… toto je „dôvod na obavu“ pre každého, kto sa dáva očkovať prvotnou vakcínou (v skutočnosti pre všetkých), keďže hromadné očkovanie je rizikom pri variante delta, ktorý je teraz dominantným druhom.

Máme najhorší možný scenár

Svet má teraz ten najhorší prípadový scenár. A máme ho KVÔLI vakcíne.

Je takmer na smiech, keď autori hovoria o potrebe vyvinutia druhého, odlišného očkovania.

Nuž… naozaj si myslia, že po tom, čo väčšina ľudí zaočkovaných vakcínou 1.0 zomrie na syndróm ADE, im ktokoľvek a kdekoľvek uverí na vakcínu 2.0?

Tu je priamy link na štúdiu na pôvodnej webovej stránke.

Zhrnutie

Ľudia, ktorí dostali vakcínu a stretnú sa s vírusom v reálnom živote, pravdepodobne neprežijú, pretože infikovaným sa stane ich vlastný imunitný systém a ten bude ochorenie prenášať v ich tele úplne všade.

Skutočným prenášačom vírusu v tomto prípade sa stáva samotný imunitný systém. A preto:

NEDAJTE SA OČKOVAŤ!

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroje: tapnewswire.com, journalofinfection.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Takto by si kapitán Spook predstavoval ten správny diel Hviezdnych vojen – tie repliky – pánečku! Nakoniec ťa zabije vlastná materská loď! Implózia! Drbla mi telka!

  Otázka – imunita sa delí na imunitný systém a imunitu bunečnú. Otázka – čo teda imploduje – 50 miliárd buniek, alebo imunitný systém = črevo, kostná dreň, lymfatické uzliny, atď.? Črevo je zásadne vonkajšie prostredie, aj keď to niekto nepochopí – vnútorné prostredie je až krvné riečište, takže črevo treba vnímať ako „pokožku“ vnútri, cez ktorú sa vstrebávajú živiny. Ale – črevo tvorí 90% imunitného systému – vďaka spriazneným miktoorganizmom – „entitám“ – ktoré akože nahrádzajú T-lymfocyty. Je to paralelný imunitný systém so svojimi zbraňami – enzýmami.

  REPLAY – „Zaočkované protilátky budú trójskym koňom, ktorý vírusu umožní vstup do buniek. VŠETKÝCH BUNIEK. Celého ľudského tela.“

  1/ Na toto zabudnite! Žiadneho celého ľudského tela!
  Aj keď na tom nezáleží – stačí zlikvidovať hocijaký dôležitý orgán! Takže chcem vedieť ktorý cielene!!!

  2/ O akom „víruse“ sa ku.va bavíme?! Keď
  „Dokazujeme, že zosilnenie protilátok posilňuje viazanie hrotového trimeru na membránu hostiteľskej bunky upnutím NTD k mikrooblastiam lipidových kier.“ = najprv produkcia spike a potom superprodukcia spike – ale žiaden vírus doboha! Teda!

  3/ mRNA vakcíny sú biologická zbraň založená na post produkcii vlastného jedu – sebaintoxikácii priónmi!
  V podstate je to niečo ako supermetastázy priónovej „rakoviny“! Replikačná nanotechnológia! Zbraň!

  Zhrniem – vyhoďte už doboha zo svojho slovníka výraz VÍRUS Covidu-podvodu – inak tejto biologickej zbrani nikdy neporozumie ani divá sviňa! Bavme sa konečne o PRIÓNOVEJ SAMOREPLIKAČNEJ mRNA biologickej zbrani hromadného ničenia!

  Ozdravný proces poznáme – kyselina šikimová a Rifeho frekvencie.

  • 1) Hrotové proteíny môžu napadnúť akýkoľvek orgán, preto je také rôznorodé množstvo vedľajších účinkov týchto vakcín. Zvyčajne nenapadnú všetky orgány naraz, len niektoré a tam sa to potom prejaví.

   2) Bez ohľadu na to, či vírus existuje alebo nie, ADE môže stále vzniknúť. Napríklad protilátky proti dengue horúčke spôsobujú ADE na zika vírus. Čiže je tam možné aj „medzidruhové“ pôsobenie (zdroj). Vakcíny vyvolajú tvorbu istých viažúcich sa protilátok a tie môžu zaúčinkovať aj na iný koronavírus (nachladnutie?) alebo dokonca na úplne iný druh vírusu. Táto štúdia ukázala, že protilátky vznikajúce po súčasných „covidových“ vakcínach vyvolávajú ADE pri detla variante (či už je to skutočný delta variant, alebo niečo iné).

   3) Prióny sú samostatná téma. Tých spôsobov, ako môžu covidové vakcíny uškodiť, je množstvo. Dr. Sherri Tempenny popísala okolo 20 takých spôsobov.

   • Po tom, čo o tom viem som za priónovú variantu tohto koronacirkusu. „Vírus“ bol len zámienka na implantovanie tzv. samošíriacich sa „vakcín“ – rozumej mRNA messengery spike proteínovej superreplikačnej technológie. Všetko je jednoduchšie pochopiteľné, ak sa na to pozriete komplexne ako na sofistikovaný zločin začínajúci blafákom a zároveň vojnu biologickou zbraňou hromadného ničenia, pričom jedným z cieľov je aj konceptuálne oklamanie protivníka – „vieme, že viete že vieme“ – ale neviete, kde to má koniec! Je v tom kopa falošných hráčov ale aj plno úprimných naivných komparzistov – užitočných idiotov, a množstvo rekvizít a reálií. Šľak ma triafa, keď počujem a vidím tie drísty, že „im ide len o peniaze“! Hovno! Je to absolútne vzrúšo psychopatov-plánovačov pozerať sa z vrchu na celé bojisko-mravenisko!

    Myslím, že by sme sa mali začať venovať téme Super MERS – kým nie je neskoro! To bude ten PRAVÝ ADE syndróm – ako binárna zbraň spolu s týmto Trójskym koňom – vakcínami. Spike proteíny sú klamný cieľ – keď spustia Super MERS – očkovaní budú mať v prdeli bunečnú imunitu a ich organizmus sa s takouto intoxikáciou a zároveň nákazou už nevyrovná. A keďže diagnostika a kalibrácie budú nastavené na spike – akože na Covid – lekári nebudú schopní diagnostikovať skutočného vraha – Super MERS!

    Čiže – zmysel tohto článku vidím v tom, že nám kradne čas a zavádza iným smerom.

    Ešte k smrti ThDr.René Baláka – „Najschopnejšieho z Gójimov zabi!“

   • ahoj, mate chybu v nadpise: karaneny, vypadlo ,,t,, – karanteny

   • Delta varianta neexistuje. „Delta varianta“ sú následky vakcína. Čítajte aj iné info vážená redakcia. Potom budete vedieť opraviť, alebo ušetríte preklad zmätkov.Takže na delta nemôže byť reakcia ADE, lebo delta neexistuje, celý článok je zámerne mätúci.

    • Existuje aj medzidruhové ADE. Ako napríklad ADE zika vírusu reagujúceho na protilátky proti dengue. Takže bez ohľadu na existenciu alebo neexistenciu delta variantu, stále je tu potenciál na ADE, nakoľko koronavírusov je veľa.

    • Vojtech Ferencz

     Covid neexistuje nikdy ho neisolovali existuje iba Vakcina a ta sposoby to co onedlho sposoby

  • Pokial budu ludia verit na virus,ktory neekzistuje,potial budu moct masovi vrahovia postupovat v Genocide

  • Cau Marosko. Vcera som sa pokusil vo svojom smoothie mixeri mixnut poeriadne hrste borovicoveho ihlicia aj s tou kyslenino sikimovou, do toho cely pupavovy koren aj s listami, nejaka zihlava, maliny, hrozno, pomaranc stava, pramenita voda, datlova pasta, trosku karamelu a citronu….uzasne vyvazeny konecept chute, kopec chlorofilu, k.sikimova tiez…a vlastne aj Suramin, bol spomenuty v clankoch s doporucenim na zbavenie sa grafenu a hrot.proteinov. A co na ten Super Mers? 🙂

   • To sa žiaden MERS nechytá! Šikimová myslíš badyán? A zavrel si oči, keď si to vypil?

    Inak – všimli ste si ten zásadný rozdiel, že v prípade syndrómu MERS ide o „seriózny“ vírus? Teda izolát, teda obchodovateľná zbraň?

    • Okrem badyanu obsahuje kyselinu sikimovu aj ihlicie z borovice. Ked pijem zelene smoothie, oci zatvaram skor v labuznickom zazitku, ako v predstave pitia zabieho slizu…neokusis, neuveris.
     Izolovany virus, to uz mi znie serioznejsie, ako C19 doposial nikym neizolovany..zacinaju sa posuvat profesne vyssie..depopulacni terapeutisti.

     • …je vôbec možné nejaký (akýkoľvek) VÍRUS izolovať?? Ako?

     • Emily – vírus rovná sa kompletná RNA – nie patentovaná sekvencia RNA.

     • Samotná Wikipédia definuje vírus dosť neurčito. Zdá sa, že nemajú v tom úplne jasno ani odborníci, takže s informáciou z tohto zdroja možno nakladať podobne ako s paragrafmi v trestnom práve. Citujem: „Vírus je častica pozostávajúca z nukleovej kyseliny (konkrétne DNA alebo RNA) vloženej do bielkovinovej schránky, ktorá infikuje živé bunky a ich materiál použije na svoje rozmnožovanie. Vírusy sú obligátne vnútrobunkové parazity; to znamená, že sa môžu rozmnožovať iba vo vnútri živej bunky, pretože nemajú vlastný proteosyntetický aparát. Je sporné, či vírusy možno považovať za organizmy v pravom slova zmysle a či ich možno považovať za živé.“

  • Krvadrá, už dlho som sa tak nenasmial 🙂 _ perfektný koment. Palec hore 🙂

 2. Čo ak je to jednoduché: grafén + paraziti? Prípadne ďalší mikrobordel.
  Prečo by inak pomáhali antiparazitiká a enzýmy?
  Hrotové proteíny, DNA, vírusy… je falošná armáda, niečo ako nafukovacie tanky pre satelity?

 3. https://www.naturalnews.com/2021-09-25-president-croatia-exposes-media-lying-covid-vaccines.html
  President of Croatia exposes media for LYING and spreading panic about covid, says NO MORE vaccination allowed in his country
  Prezident Chorvátska odhaľuje médiá, že KLAMÚ a šíria paniku ohľadom covidu, hovorí, že v jeho krajine nie je povolené ĎALŠIE očkovanie

  Milanovi? warns that covid vaccines are “endangering” people
  Milanovi? varuje, že vakcíny proti covidu „ohrozujú“ ľudí

 4. https://cz24.news/silene-prodali-nas-zkorumpovani-politici-179-statu-za-nasimi-zady-podedepsali-v-osn-souhlas-s-nastolenim-totalitniho-nwo-video-5min-cz-titl/
  ŠÍLENÉ – PRODALI NÁS! ZKORUMPOVANÍ POLITICI 179 STÁTŮ ZA NAŠIMI ZÁDY PODEDEPSALI V OSN SOUHLAS S NASTOLENÍM TOTALITNÍHO NWO! (VIDEO 5min, CZ Titl)

 5. https://cz24.news/masove-protesty-proti-covid-pasu-napric-celou-evropou/
  MASOVÉ PROTESTY PROTI COVID PASU NAPŘÍČ CELOU EVROPOU

 6. https://cz24.news/rakusky-wochenblick-nemecky-statisticky-urad-taji-statistiky-o-pricinach-umrti-za-minuly-rok-potrebuju-ich-sfalsovat-co-vlastne-taja/
  Rakúsky Wochenblick: Nemecký štatistický úrad tají štatistiky o príčinách úmrtí za minulý rok. Potrebujú ich sfalšovať? Čo vlastne taja?

  Už zverejnenie štatistík o údajnej vyťaženosti lôžok intenzívnej starostlivosti jasne ukázalo, že príbeh o nemocniciach preplnených ťažko chorými COVID pacientmi nemá nič spoločné s realitou.

  Teraz bude zaujímavé zistiť, aké boli vlani skutočné príčiny úmrtí, a či došlo k nadmernej úmrtnosti. Alebo či sa údaje „upravujú“, aby niekomu vyhovovali, dodáva Wochenblick.

 7. Jednoduchá

  …Maroš resp.V. ty sám patríš medzi tých junákov, kt.nám denno- denne ,,otvárajú oči“ a vždy riadne vysvetľuješ, ako sa ,,veci práve majú“……áno, zrejme sme to trošku mylne viacerí pochopili, že globalistitom sa jedná o peniaze, a o vymys.faloš.vírusu cov., ale ako ty hovoríš, tu ide predovšetkým o nastolenie biolog.zbrani hromadného ničenia, nastolenia svet.poriadku 21.stor., kt.ako sa hovorí v prednáške od Jean bol ,,vymysl. ešte v r.1992 a ,,prekvapivo“ ju podpísalo až 179 štátov..je to úplne choré zmýšľanie, čo majú v pláne… / ešte taká pozn.k tomu prekvapivo- aké hodnoty sú vlastne väčšine ľudí blízke? aké sú podľa tej ,,väčšinyô tie pravé, za kt.sa hodlá človek ozaj bojovať a možno aj zomrieť? tak toto je smutné zistenie, práve aj na toto poukazoval p.Balák, kt.mal v týchto videách skutočne veľmi krásne a výstižné myšlienky …/ minule tu bol tiež od teba taký príspevok, ako sa ľudia spájajú do urč.komunít na základe podob.zmýšľania, funguje medzi nimi výmenný obchod, je to veľmi zaujím.spôsob života, taký iný, ako bežne žijeme, no verím tomu, že je hlavne pokojnejší, menej stresujúci, ľudia v ňom si nepotrebujú dokazovať dáky sociál.status, či zvýšenie kariéry…by som povedala taký viac prirodzenejší, vo väčš.spojení s prírodou…myslím si, že v takýchto komunitách sa utvárajú úprimnejšie vzťahy a ľuďom sa tu rozhodne lepšie žije…je to skvelá myšlienka žiť takýto život, ….a ešte k p.Balákovi, stále nemôžem uveriť, že už nie je medzi nami, takých ľudí, ako bol on, a sin aj ty Maroš je veľmi málo…. som veľmi rada, že prispievaš do tohto Portál Bádateľa a môžeme tak čítať aj tvoje cenné rady a názory….

  • Opäť mi niečo podsúvaš čo nie som – nie som ani nejaký V. Keď ma chceš opäť nasrať, tak mi tu pochlebuj! To je najlepší spôsob ako ma tu „kompromitovať“ – svoje hodnotenia si strč tam, alebo aj 10 cm vedľa!
   Som skrátka nevďačná sviňa!

  • Redakcia – máte zase problém s mojou reakciou na Jednoduchej „pozitívny“ stalking?! Opakujem ešte raz! „Najschopnejšieho Gójima zabi!“ Ale to by som si nahováral, však! Ide o oveľa „jemnejšiu“ ZLOMYSELNOSŤ – vyzdvihovaním a chválením niekoho u ostatných ješiťákov vyvolať závisť a potom odpor, alebo nenávisť!
   Toto je tá „naša Jednoduchá“! Mrcha! A bude sa tváriť, aká je pozitívna a ako to myslela dobre! A ešte sa aj ospravedlní! Ale znovu bude čakať na svoju príležitosť!

   No a VY?! Prešlo mi tu pár desiatok komentárov bez schvaľovania. A ajhľa! V okamihu, keď ste očakávali moju reakciu na Jednoduchú – už bol komentár podmienený schválením a nakoniec neuverejnený! Ale toto nerobí „umelá inteligencia“ – toto robíte VY!

   • To sme naozaj neurobili my. Ale ak budete útočiť na iných nevyberaným spôsobom, tak to vymažeme aj my sami. Tá AI sa asi naozaj učí nás poznať a podľa toho reagovať 🙂

    • Asi si tú AI-ku budem musieť ochočiť ako psíka, ktorý si ma vybral – či?

     Inak – navrhujem zaviesť pojem, ktorý zahrnuje absolútne všetkých zúčastnených na kovidcirkuse – či už plánovačov alebo kovidveriacich, pod myslím relevantný pojem
     ANIMÁTORI KOVIDPODVODU – neskôr len animátori. Otvoríš mainstream a sú tam animátori!

     Vitaj na webe pre animátorov a vedúcich stretiek – Animator.sk
     [Prehľadávať doménu animator.sk] https://animator.sk
     Animator.sk web plný inšpirácie a nápadov. Na tomto webe nájdeš množstvo materiálov pre svoje stretko, ale aj pre svoj osobný rozvoj.
     ————————————-
     Čiže – nejde o tvorcov animovaných filmov, ale animátorov podujatí, aktivít. A animátorov neziskoviek. Dokonca aj sezónne spoločníčky alebo džigolovia – pôsobiaci v dovolenkových rezortoch sa považujú za animátorov stráveného času hosťa. Ide teda o výrobu „denného programu“ – a máme tu telku a mediálnych a vedeckých prostitútov – vrátane nadšeného publika.

     Skrátka animátori! A cez uchopenie tohto pojmu sa môžeme posunúť na vyšší level pozorovateľov – o to mi ide.

 8. https://zemavek.sk/izraelska-televizia-vyse-90-novych-pripadov-covidu-je-plne-ockovanych/
  Izraelská televízia: Vyše 90% nových prípadov covidu je plne očkovaných

 9. https://zemavek.sk/americke-fda-povolilo-verejne-svedectvo-ze-covid-vakciny-zabijaju-viac-nez-zachranuju/
  Americké FDA povolilo verejné svedectvo, že covid vakcíny zabíjajú viac, než zachraňujú

 10. http://www.nwoo.org/2021/09/25/nova-kniha-dr-vernon-coleman-vakciny-jsou-nebezpecne-a-nefunguji/
  Nová kniha: Dr. Vernon Coleman – Vakcíny jsou nebezpečné – a nefungují

 11. https://www.vaccinedeaths.com/2021-09-24-professor-dies-after-third-pfizer-vaccine-injection.html
  Karen Croake Heisler: 67-year-old former Notre Dame professor says “damn the unvaccinated,” dead 12 days after third Pfizer mRNA injection
  Karen Croake Heisler: 67-ročný bývalý profesor na Notre Dame hovorí, že neočkovaní nech sú zatratení“, mŕtvy 12 dní po tretej mRNA Pfizer vakcíne

 12. Ako sa dnes cítite? …dnes Schumannova rezonancia ráno 75 a teraz 80Hz.
  Neviem či im budú stačiť prístroje…:D

 13. Jednoduchá

  …Maroš tvoj problém, že si to tak zobral…a že som dáka mrcha?…tak na tom som sa ozaj dobre pobavila, už som totiž bola ,,všelikto“ u iných …ok., toto je tvoj názor, ja sama najlepšie viem, kto vlastne som….

  • Jednoduchá – každý intrigán vie, akú medvediu službu robí tomu, koho verejne chváli! Moje sebavedomie nepotrebuje pochvalu a rovnako sa viem vysporiadať aj s útokmi! Už som ťa viac krát vyzval, aby si ma nechválila! Už som ti verejne dal košom! Už som verejne deklaroval, že si neprajem tvoj stalking! Ale ty sa hráš na detektíva babočku a hu! „Už ťa mám Maroško! Už viem kto si! Ty si Vé!“

   Myslím, že máš vážny psychický problém a ako ohrdnutá kuješ pomstu! Ja takýchto ľudí považujem za nebezpečných! V každom prípade – si MAJETNÍCKA INTRIGÁNKA!

   „tak na tom som sa ozaj dobre pobavila“ – no iste!

 14. Prekopírovala som jeden blog:
  Ako viete, Emergency Use Authorization (EUA) je povolenie FDA NA OBMEDZENY ČAS používať dané liečivo.

  Médiá však neinformujú dostatočne o tom, že podstatou takéhoto povolenia je to, že ANI VÝROBCA, ANI ŠTÁT NERUČÍ vôbec ZA NIČ – za žiadne event. škody na zdraví, na životoch očkovaných!

  Preto sú z hľadiska
  USA-práva úplne v poriadku ZMLUVY medzi Pfizerom a EU a jednotlivými štátmi,
  zakotvujúce NULOVÚ ZODPOVEDNOSŤ za prípadné škody a NULOVÚ POVINNOSŤ
  ODŠKODŇOVAŤ za ne postihnutých! Možné následky použitia vakcíny s povolením EUA si adepti očkovania akoby vôbec neuvedomovali….

  Po vypršaní lehoty EUA pre Pfizer-vakcínu povolenie FDA buď ZRUŠÍ, buď predĺži, či zmení na trvalé. EUA pre PFIZER čoskoro končí, takže treba pichať a pichať, kým sa dá bez toho, aby Pfizer, či vláda USA musela zodpovedať za akékoľvek neblahé, nežiadúce následky očkovania touto vakcínou…

 15. Ďalší „zaujímavý“ blog:
  Len sa potvrdzujú známe fakty :

  Neméně šokující prohlášení učinil v polovině března zakladatel a vedoucí zdravotního střediska ve státě Texas (USA) – doktor Steven Hotze (doktorát získal na Lékařské fakultě texaské university v Houstonu a je členem Panamerické alergické společnosti (PAAS) a Asociace amerických lékařů a chirurgů (AAPS)):

  „Americká společnost Moderna nikdy dříve na lidech neaplikovala modifikovanou genovou terapii založenou na mRNA, protože všechny pokusy na zvířatech v roce 2000 byly extrémně neúspěšné. Jde o genovou terapii organismu syntetickou vektorovou RNA, která vstupuje do buněk, a ty začínají produkovat jehlové proteiny koronaviru, na které pak tělo musí vyvinout imunitní odpověď. Nikdo neví, jak dlouho bude tato syntéza působit. Z neúspěšných experimentů na zvířatech je známo, že téměř všechna zemřela na bouřlivou autoimunitní reakci vůči uvedené genové terapii.

  Tato GMO látka nevytváří imunitní obranu proti koronaviru a ani nezabraňuje šíření nemoci Covid-19. Podle zákona je proto nepřijatelné ji nazývat vakcínou – na základě oficiální definice schválené Federální agenturou amerického ministerstva zdravotnictví. Proč se tomu tedy nadále říká vakcína? Je to jednoduché. V tomto případě farmaceutičtí bandité totiž podle zákona nenesou žádnou odpovědnost za újmu na zdraví a dokonce ani za smrt v důsledku takzvané vakcinace! Z lidí se právě v přímém přenosu stala pokusná morčata.“

 16. Na tomto blogu sa smejem (cez slzy):

  a ten mobilný tím príde do dediny a celý deň preberá s ľuďmi ich choroby od narodenia a zvažuje, či je vhodné ich prizabiť , hej ?! alebo ich chcú prizabiť bez diskusie a rýchlo odísť do vedľajšej dediny ?!

 17. Jednoduchá

  …v poriadku Maroš, ak máš taký názor….každý má naň právo….

Pridajte komentár

*