Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

WEF chce utratiť milióny domácich mačiek a psov v rámci boja proti klimatickým zmenám


Print Friendly, PDF & Email

WEF chce utratiť milióny domácich mačiek a psov v rámci boja proti klimatickým zmenám

(Baxter Dmitry, Newspunch) Svetové ekonomické fórum (WEF) nedávno spustilo novú kontroverznú iniciatívu, ktorá zaručene postaví do pozoru aktivistov za práva zvierat.

Svetové ekonomické fórum momentálne vyzýva na utratenie miliónov mačiek a psov na celom svete v snahe znížiť „uhlíkovú stopu“, ktorú tieto zvieratá vytvárajú v dôsledku jedenia mäsa.

WEF nariadilo korporátnym médiám, aby začali presadzovať tento príbeh. Tiež chce zaviesť medzinárodnú direktívu, ktorá by od väčšiny majiteľov domácich maznáčikov vyžadovala eutanáziu svojich zvierat.

Hlasné mediálne trúby globalizmu vytiahli do boja

Televízna stanica CNN, ktorá je vždy v čele pri presadzovaní globalistickej agendy, začala nabádať divákov, aby v snahe bojovať proti klimatickým zmenám vyhladovali svojich domácich miláčikov na smrť.

CNN nedávno na svojej webovej stránke zverejnila článok s názvom „Naši domáci miláčikovia sú súčasťou klimatického problému. Tieto tipy vám môžu pomôcť minimalizovať ich uhlíkovú stopu“.

Liberálni sadisti v CNN vo svojom článku tvrdia, že strava mnohých domácich miláčikov s vysokým obsahom mäsa spôsobuje uvoľňovanie plynov, ktoré otepľujú atmosféru našej planéty.

Zodpovední majitelia domácich zvierat by preto mali vymeniť svojho najlepšieho priateľa za korytnačku alebo iné zviera.

„Hady, korytnačky a plazy majú skutočne malý vplyv na klímu,“ tvrdí CNN.

CNN ďalej vysvetľuje, že vaša mačička alebo kocúrik budú musieť žrať chrobáky rovnako ako vy. Teda za predpokladu, že vám Klaus Schwab dovolí, aby ste si ich v budúcnosti vôbec ponechali.

Agentúra Bloomberg, ďalšia hlásna trúba globálnej elity, v rovnakom čase naskočila do rozbehnutého vlaku a vyzvala majiteľov domácich zvierat, aby nechali svojich miláčikov zomrieť v boji proti inflácii.

Hollywoodska celebrita Emma Thompsonová zašla ešte ďalej a povedala majiteľom domácich zvierat, aby jedli svojich domácich miláčikov a prežili tak takzvanú „klimatickú krízu“.

Organizácie na ochranu zvierat sú pobúrené

Navrhovaná politika sa stretla s pobúrením skupín za práva zvierat i majiteľov domácich zvierat, ktorí tvrdia, že je neetická a zbytočná. Mnohí sa tiež obávajú nedostatku konzultácií s majiteľmi domácich zvierat pred prijatím takéhoto drastického rozhodnutia.

Napriek odporu však WEF tvrdí, že toto opatrenie je nevyhnutné, pretože sa domnieva, že zníženie počtu domácich zvierat na celom svete pomôže znížiť globálne otepľovanie a ďalšie environmentálne problémy spôsobené preľudnením.

Tvrdí ďalej, že toto opatrenie pomôže znížiť týranie zvierat, pretože zabezpečí, aby žiadne domáce zviera nebolo vystavené zanedbávaniu alebo zlému zaobchádzaniu.

(Poznámka redakcie: Pochopiteľne, keď nebudú existovať žiadne domáce zvieratá, žiadne ani nebudú týrané.)

WEF sa tiež dostalo pod paľbu pre nedostatok transparentnosti v tom, ako bola táto šialená iniciatíva navrhnutá. Organizácia zatiaľ neposkytla žiadne dôkazy, ktoré by ukazovali, že eutanázia domácich zvierat bude mať pozitívny vplyv na životné prostredie alebo ako má odstrániť týranie zvierat.

Ak však v poslednom čase venujete pozornosť politike WEF, uvedomíte si, že v skutočnosti nejde o záchranu sveta. Všetky návrhy WEF majú jedno spoločné: dehumanizujú nás, degradujú nás a zosmiešňujú nás. Sú navrhnuté tak, aby vzali ľuďom všetky radosti života a spôsobili maximálnu bolesť.

WEF priznáva, že chce rozdrviť ľudskú dušu

Kampaň s cieľom prinútiť ľudstvo vzdať sa mäsa a živiť sa chrobákmi a cvrčkami je dobrým príkladom. Zasvätenec WEF v skutočnosti priznal, že ide o „rozdrvenie ľudskej duše“.

Stop Candida

Prečo by mali mať nevoľníci v navrhovanej dystopii povolenú spoločnosť zvierat ako spôsob na lepšie vyrovnanie sa s beznádejou a odcudzením, ktoré vysáva dušu? Na to sú predsa určené neúčinné a potenciálne škodlivé psychiatrické antidepresíva.

Potom je tu snaha o depopuláciu, ktorá bola dlho konšpiračnou teóriou, ale teraz už o nej hovoria úplne otvorene. Už sa to ani nesnažia udržať v tajnosti. Podľa rôznych postáv WEF sú všetky náboženská proti Svetovému ekonomickému fóru, pretože náboženstvá chcú „viac duší“, pričom WEF ich „chce na planéte menej“.

V akom bode sa zastavíme a povieme „dosť“? Koľkokrát musí Svetové ekonomické fórum vyhlásiť svoje zlovestné úmysly, kým sa svet zastaví a uvedomí si, čo to vlastne hlása?

Pravá ruka Klausa Schwaba, Yuval Noah Harari, ktorý je známy tým, že nahlas hovorí veci, ktoré iní len šepkajú, minulý týždeň priznal to, čo mnohí ľudia už dlho tušili.

Podľa Harariho, ktorý propagoval svoju novú knihu, je veľkou politickou otázkou 21. storočia: „Na čo potrebujeme toľko ľudí?

A nie je to ani prvýkrát, čo Yuval Noah Harari prezradil ich plány s ľudstvom. Nedávno vyhlásil, že WEF považuje veľkú väčšinu ľudskej populácie za zastaranú, zbytočnú a nadbytočnú. Poradca WEF zhodnotil rozšírenú úzkosť medzi „obyčajnými ľuďmi“ ako zakorenenú v strachu, že v budúcnosti riadenej „inteligentnými ľuďmi“ zostaneme „pozadu“.

Podľa Harariho, ktorý prehovoril v mene samozvaných globálnych elít a potvrdil, že „prevažnú väčšinu z vás jednoducho nepotrebujeme“, sú takéto obavy ľudí oprávnené.

Pozrite si video (v angličtine), ktoré tieto témy rozoberá:

Samozrejme, mainstream je skorumpovaný Svetovým ekonomickým fórom a pokúsi sa vás „zrušiť“ (scenzurovať, zničiť vám kariéru a podobne), ak si trúfnete otvorene hovoriť o niektorom z týchto problémov.

Podľa médií hlavného prúdu v roku 2022 je obezita zdravá. Vakcíny nespôsobujú, že ľudia padajú k zemi a zomierajú. A že potrat je vlastne láska.

George Orwell nás pred týmito časmi varoval. Povedal, že nás presvedčia, že vojna je mier. Akú len mal pravdu! Teraz sa nás snažia presvedčiť, že eutanázia domácich zvierat je spôsob, ako znížiť týranie zvierat.

Len čas ukáže, či túto kontroverznú politiku WEF prijmú krajiny po celom svete. Jedno je však už teraz isté: Majitelia domácich zvierat sa nevzdajú bez boja. A ani by nemali.

Záver

Svetové ekonomické fórum vydalo sériu mrazivých varovaní pre ľudí na celom svete: Odovzdajte svoju suverenitu globálnej elite, inak budete čeliť istej smrti.

Táto po moci túžiaca kabala miliardárov a politikov už dlho plánovala zotročiť masy a teraz sa podujali k činom.

Ak nevyhovieme ich požiadavkám, varuje WEF, čaká nás istá záhuba. Tvrdia, že iba odovzdaním našej slobody a autonómie elite môžeme dúfať, že sa vyhneme katastrofám, ktoré sa črtajú na obzore.

Realita je však taká, že stále viac ľudí sa prebúdza a odmieta podriadiť tyranským požiadavkám WEF. Odvážni aktivisti a rebeli povstávajú, aby bojovali proti samozvanej globálnej elite, odhodlaní brániť svoju suverenitu za každú cenu, odhodlaní chrániť svoje rodiny a tých, ktorých milujú.

Pripojíte sa k nim v boji za slobodu, alebo sa obalíte strachom a podriadite sa požiadavkám genocídnej globálnej elity? Výber je na vás. Ale nech urobíte čokoľvek, nepodceňujte dôsledky svojich rozhodnutí.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ten buzerant hovori za koho?
  Kto „nepotrebujeME tolko ludí a pod.“

  Zemegula sama „nepotrebuje“ a preto depopulácia?
  Tak nech ide prvý príkladom a odparkuje, úchyl jeden, možno sa o ňom raz budú učiť deti v dejepise…

  Pán Boh s nami a Zlý preč!

 2. Kedy zjeme Klausa Schwaba? Na prírodno, trochu korenia a soli…

 3. WEF nie je organizácia s nejakými právomocami – je to diskusný klub vybraných psychopatov, poťažmo lobbistov, ktorého úlohou je vytvárať viac foriem nátlaku – psychologického, predikačného – sú to posli zlých správ Výboru 300 – čo je síce skrytá mocenská globálna skupina – ale opäť nie oficiálne akceptovaná ľudstvom v celom svete. A keďže „je nás tu na planéte toľko“ – treba eliminovať pár sto týchto „ľudí“, a keď sa to niekomu bude zdať málo – OK – treba eliminovať pár stotisíc ich rodín a prívržencov.

  Psy na celom svete v podstate žerú odpad – môžno niektoré žerú luxusné žrádlo na úrovni ich majiteľov. Pre ma sú Schwab, Harari a ostatní členovia WEF odpad, ktorý by som nedal zožrať ani najhladnejším psom! Treba ich spáliť – najlepšie v Centrálnom Slnku! Toto bol odkaz príslušníka ľudstva pre entity, ktoré toto vedia zariadiť!

 4. Kedy tento hajzel uz skape a neostane po nom ani smrad?

 5. kvakcína je sloboda

  tak, ako to skúšali pri kokotvid plandémii, koľko oviec zrazí podpätky a bude robiť, ako im prikážu – tento test sa osvedčil a oni, tieto entity, ktoré na túto zem pod nebeskou klenbou nepatria, skúšajú ďalej ďalším nátlakom!!!
  záleží na nás, či budeme túto „ich hru“ s nimi hrať!!!

 6. kvakcína je sloboda

  redakcia!!! odkedy musím čakať na schválenie môjho komentáru?!
  čo za novoty?! a to je iba tretí deň ich roku!!!

  • Keby si bol agent provokatér, mohol by si tu písať bez obmedzenia. Poznáš lepšiu stránku?

   • kvakcína je sloboda

    nie som tu po prvý krát a redakcia už zhruba pozná môj rukopis, asi sa im nepáčilo to jedno slovíčko, čo som napísala

 7. Především je třeba utratit švába, harakiriho a podobný odporný hmyz.

  • zatial nikto

   Harakiri sa zabije sam az sa uvidi v zrkadle.Este sa totiz nikde nevidel;Schwab zrkadlo pred Harakirim skryval,potreboval ho.

  • kvakcína je sloboda

   to nepomôže, sú to iba figúrky v popredí, je treba zlikvidovať bábkovodičov

 8. mariankosmac

  Tak psíčkari mi vyslovene chýbať nebudú. Nad tým že občas v tráve nechajú nejaké hovienko, prižmúrim oči ale lezú mi na nervy jak v paneláku furt behajú hore dole. Keď ide človek vyniesť odpadky, takmer vždy narazí na nejakého toho dementa s mini psíkom. Občas to neudržia a pustia vo výťahu. A keďže správcovia panelákov sú dnes jedna špekulantská mafia, ktorá žije z toho že stále niečo v dome menia, samozrejme nekresťansky predražené, tak špekulujú meniť aj výťah vraj ,,je preštatý psami“ aj keď to v podstate nevadí, kvôli tomu sa nerozpadne.

  Ale tak zase mať psíka je fajn a aspoň to ľudí vytiahne prejsť sa inak by len vylihovali pri bedni – to mi pripomenulo že už počas lockdownov tu malá genocída psov prebehla! Niektorí ľudia sa ich zbavovali lebo sa báli že sa nakazia keď ich budú niekoľko krát denne chodiť venčiť. A nedávno som si zase všimol že docela dosť zdražela podstieľka pre mačky. Takže už to začína, ľudia si nebudú môcť chov mačky dovoliť a budú ich vypúšťať von. No proste táto doba je chorá a zdá sa, že sa to nezlepšuje.

  • Naopak táto doba je očistná a nastavuje lidem zrcadlo kde vidí věci v pravém světle.Začínají se zajímat co se kolem děje když se jich to přímo dotýká.Dosud na to kašlali a někteří stále nevnímají to zlo . Kdo viděl záběry ze Šanghaje v čase lockdownů tak psy a kočky majitelů odvezených do karanténních táborů byli připraveni v pytlích k utracení. Když nepomůžou klimatické argumenty použijí argument že zvířata přenáší nemoc. To může být další způsob-Vyhlásí nemoc psů a koček přenosnou na člověka a lidi své domácí mazlíčky dají utratit sami a ještě za to zaplatí . Budou operovat s nákazou když lidi kteří se podvolí uvězní v megaměstech a zakážou jim jít do volné přírody protože by mohli dovléct od divokých zvířat nákazu. Lidem udělají městské rezervace z kterých se bez povolení nehnou když se „neprobudí včas“.

 9. Áno,WEF nie je nikým volené, ani nemá právomoc,ale vychováva si a kupuje „politikov“, ktorí tie právomoci majú a tí potom schvaľujú a uzákoňujú legislatívu, ktorú im WEF nadiktuje.To, že nemajú právomoci,im nevadí,ba ešte im to aj vyhovuje,lebo zostanú pekne v úzadí a ľudia nadávajú na politikov, ktorí sú viacej „viditeľní“.Aj za WEF sú ďalšie think-tanky,ako bolo správne spomenuté Výbor 300, či Rímsky klub a aj ďalšie…Je to pavučinová štruktúra nám neviditeľnej moci, odkiaľ prichádzajú rozhodnutia, ktoré potom oficiálne prednesie“hovorca“Schwab.Majú neobmedzené financie na to,aby presadili akékoľvek absurdné,zvrátené,protiľudské „zákony“…. Stačí sa pozrieť,ako v Holandsku vyháňajú farmárov z ich pozemkov,na kanadské zákony o eutanázii,zablokovanie účtov kamionistov, taktiež v Kanade,COVID koncentráky v Austrálii,na zelenú“udržateľnú“Srí Lanku, systém sociálnych kreditov v Číne…Ale zase je tu aj druhá strana mince,napr.floridský guvernér Ron de Santis oficiálne sľúbil,že na Floridu WEF nikdy neprenikne, taktiež aj guvernérka provincie Alberta v Kanade Danielle Smith sa od WEF úplne dištancovala.Takže,nakoniec to všetko záleží čisto na charaktere konkrétnych politikov…Z našich „politikov“boli v Davose Heger, Čaputová a Pellegrini.Takže, keď nekonečne sprostí a zdegenerovaní slovenskí voliči zvolia zradcu národa Pellegriniho,tak sa máme na čo tešiť…

  • Vyborne! Vdaka takymto primitivnym prdom zdegenerovanymch uchylakov z WEF sa mnohym otvoria oci a pochoopia o co tu naozaj cely cas ide, a ze cela klimaticka agenda, Agenda 2030 a WHO su podvod na znizenie populacie a zavedenie totalnej kontroly a diktatury!
   Ich pycha, duchovna prazdnota a narcizmus ich prezradzuju! Bravo!!!

 10. Čo vás po tom?

  No isto ,však by toho čo sa dotkne môjho psa brali nohami napred a rovno do pohrebnej služby!!!

 11. Daleko jednodušší je. zbavit svět pár stovek zrůd, v čele se Švábem- Rotshildem.

  • Poslať na nich takéhoto – domáceho – „miláčika“.
   https://s00.yaplakal.com/pics/pics_original/6/7/0/17479076.jpg

   • zatial nikto

    Keby naozaj chrlil ohen,tak si ich moze upiect pred zjedenim-vyhoda

    • alebo – ugrilovať ..

     • Medzi dvoma matracmi poliatými benzínom – môže byť aj ten eko. Veľmi časté počas čečenskej vojny.

    • Schwab – vrecková verzia.
     https://dam.nmhmedia.sk/image/7ed4c5e1-f0d2-4ee6-9587-802fbb91169f_dam-urluhzrey.jpg/1200/630

     „V povodí rieky Amazonky v Ekvádore ešte aj dnes žije indiánsky kmeň Šuarov, o ktorom sa svet dozvedel vďaka európskym dobyvateľom.

     FAKTY X: Šuarovia – lovci ľudských lebiek a ich záhadné zmenšovanie
     Šuarovia sú (resp. boli) lovcami ľudských lebiek, no po celom svete sa preslávili tým, že ukoristené lebky svojich nepriateľov dokázali zmenšovať doteraz neodhaleným postupom a vedcom sa dodnes nepodarilo odhaliť ako to vlastne robia. Prečo si svoje tajomstvo tak strážia?

     Šuarovia a ich neuveriteľné zvyky
     Veľké zdesenie zažívali v minulých storočiach Európania, keď sa dozvedeli o indiánskom kmeni Šuarov, ktorí svojim nepriateľom porazeným v boji odrezávali hlavy a potom ich zmenšovali, kým nedosiahli veľkosť ako ľudská päsť.

     Tajomstvo afrických šamanov: všetko, čo chcete vedieť o voodoo

     V súčasnosti už aj kmeň Šuarov (alebo Chívarov), ktorému sa podarilo uchrániť pred zásahmi Európanov, postupne zaniká. Šuarovia sú bojovný kmeň a ich večným nepriateľom je susedný kmeň Ašuarov. Vodcu kmeňa si vyberajú v závislosti od počtu získaných trofejí, čo je v tomto prípade, podľa počtu zmenšených hláv.

     Rituály dospievania: nevydržali by ste ani jeden

     Šuarovia svoje ľudské trofeje nosia zavesené na krku pri tradičných sviatkoch kmeňa, a tak ich ostatným členom vystavujú na obdiv. Týmto spôsobom sa uctieva duch mŕtvych, kedy je duša každého takéhoto mŕtveho nepriateľa navždy uväznená a už nikdy nebude môcť pomstiť svoju smrť.

     Ako sa uzatvára duša do hlavy?
     Magický rituál Šuarov, kedy svojmu nepriateľovi, ktorému odrezali hlavu a potom chcú do jeho hlavy uzatvoriť aj jeho dušu, je veľmi komplikovaný. Mŕtvemu najprv zašijú viečka, aby už nikdy nemohol vidieť a zároveň, aby si už nikto na tejto Zemi nemohol mŕtveho uchovať v pamäti. Kosti z hlavy sa vyberú, odstránia sa aj zuby a oči.

     FAKTY X: Šuarovia – lovci ľudských lebiek a ich záhadné zmenšovanie
     Kožu na hlave potom zafarbia načierno, aby sa nepriateľove vedomie ponorilo do absolútnej temnoty. Po ostrihaní a potrení zvláštnym odvarom, ktorého zloženie nie je dodnes známe, ponoria odrezanú hlavu do kotla, kde vrie voda. Potom zvislým rezom do hornej časti hlavy stiahnu z lebky kožu. Hlavu potom pokryjú hlinou a horúcimi kameňmi. Po určitom čase sa celá lebka zmenší do veľkosti päste.

     Takáto hlava, ktorej hovoria tsantsa, teda ležiaca hlava, sa zabalí do látky a uchováva sa v hlinenej váze. Celá procedúra trvá šesť dní usilovnej práce, pri ktorom sa používajú rôzne zaklínacie magické formulky, čoho výsledkom je dokonale zmenšená hlava nepriateľa, ktorá sa stáva trofejou bojovníka. Tajomstvo celého magického procesu zmenšovania hláv si Šuarovia strážia ako oko v hlave a ani vedcom sa dodnes nepodarilo objaviť prímesi, ktoré sa dávajú do magického odvaru.

     Zmenšeniny ľudských hláv boli po celom svete v 19. a 20. storočí dokonca veľmi žiadané, čo Šuarovia využili vo svoj prospech. Zmenšené hlavy svojich nepriateľov začali vymieňať za rôzne predmety a zbrane, a tak sa mohol celý kmeň dostať z biedy. Preto je dnes možné vidieť trofeje Šuarov u rôznych zberateľov alebo sú vystavené na obdiv vo viacerých európskych múzeách.

     Dnes síce už platia prísne ekvádorské zákony, ktoré zakazujú Šuarom zmenšovanie ľudských hláv, no je možné, že v tomto rituáli pokračujú ešte aj dnes. Pokrok sa však nedal zastaviť ani u Šuarov, ktorí sa mu kvôli ekonomickej situácii prispôsobili, a tak sa dajú v súčasnosti po celom svete kúpiť aj nepravé tsantsa zrejme pochádzajúce priamo od ekvádorského kmeňa.

     Legenda totiž hovorí, že kto má doma zmenšenú ľudskú hlavu, získava nadprirodzené schopnosti a je chránený pred zlými duchmi, čomu množstvo ľudí po celom svete samozrejme ešte aj dnes verí.“
     https://magazin.pluska.sk/spektrum/fakty-x-suarovia-lovci-ludskych-lebiek-ich-zahadne-zmensovanie
     —————————–
     Schwab je vlastne už predsušený a Harari a ušatý Fauci by sa hodil za „Matesa“.

 12. Ak sú problémy so psom, debilný je majiteľ, pes za to nemôže. Treba prevychovať majiteľa. Lebo keby nerobil problémy so psom, tak s autom, hlasnou hudbou alebo by choval capa.

 13. Jo, děti si klidně necháme podusit v maskách nebo opíchat genovým sajrajtem, ale jakmile nám sáhnou na domácí mazlíky, tak to si líbit nenecháme. To ať si ti poskoci toho plesnivýho dědka zkusí a uvidí masy v ulicích.

  • Im staci vyhlasit nejaku strasnu pandemiu na domace zvierata a ovce ich pobezia opichat nejakou experimentalnou latkou

 14. Trochu so životným nadhľadom (humorom), ktorý je – v týchto pochmúrnych dobách – nevyhnutný – dolu uvádzam – komický link z NL, kde už – „vedci“ – vymysleli, ako čistým spôsobom transformovať na – čistú elektrickú energiu – ľudské prdy, čo je tiež CO2 a čo podľa global-elity, tak isto – ničí túto planétu (vraj).

  P.S. 1 – Nemusí to byť – možno – až taká utópia, keďže – „Ono“ – je to už vyrobené a reklama na kúpu – toho „transformátora“ – už beží v reklame – tzv. Klokko.. Teraz už len závisí na kvantite a kvalite prdov u každého človeka.

  P.S.2 – Pridala som si do toho -1,48 min. videa – automatický preklad – Sj, ale všetko je veľmi pochopiteľné i bez neho.

  https://www.youtube.com/watch?v=rAgxb92a2Kc&t=52s

  • zatial nikto

   Prdomator-Anal gas power transformer

  • Poopravím – CO2 sú GRGY! Prdy sú metán a merkaptán. CO2 sa inak vstrebáva. Horľavosť prdov je najlepšie vyskúšať cez nylonky!

   Odporúčam pozrieť film, v ktorom je naznačené, že ľudstvo musí radikálne bojovať s týmito upírmi /naznačení aj reptiliáni/. Film je určitou zmesou Block Busters, Mužov v čiernom, Zombies, Plesu upírov, mystery Kung fu a vtipných brutálnych scén, ktoré sú tak groteskné, že vedrá krvi a franforce mäsa, čriev a odtrhnutých údov a hláv by rozosmiali aj malé dieťa! Serie ma len jedno, že filmári mi ukradli môj expresívny štýl vyjadrovania – a ja po tomto filme tu určite zapadnem!

   Odkaz filmu je jednoznačný – treba tie kurvy vyhubiť a vylámať im tesáky!
   Day Shift (Akční, Komédie, 2022) CZ dabing.mkv
   https://ulozto.net/file/MHHUBQDtEOjT/day-shift-akcni-komedie-2022-cz-dabing-mkv#!ZGVmLGR2ATZ5AzV0BQZ3Lmx3LzZlL1EdG0IKZmO2JQZ3HGquLt==

 15. Tak někde jsem chytil že kdyby všichni lidé nalezli do bodamkého jezera tak se zvýší hladina o 6. cm. Ale kdyby vylezli všechny žížaly a že je acházejí i v hlubiných dolech tak asi určitou jistou představu mají byl by to koberec o výšce 60.cm. na pevninách. Tak co nám tu zase cvoci vykládají za uhlíkové „100.pičky s domácími zvířaty šmejdi ukrutných zhovadilostí. Může jim někdo věřit že nejsou jen tyrany a ještě bez možných logických konsekvencí k těm jejich zvrhlým choutkám a přáním hovad.

 16. WEF sa meni na WSF, World Shitposting Forum, po slovensky Svetove nasieracie forum. Postupne naseru uplne vsetkych.

 17. A pritom staci utratit jedneho klausa schvaba , a problem je prec

  • mariankosmac

   Ono ich bude viac podobných. Šváby sa zvyknú vyskytovať vo veľkom počte. Ako sa vraví ,,keď si našiel jedného, tak to je pravdepodobne len špička ľadovca“.

 18. WHO totalita sa blizi a s nou aj avizovana plandemia na rok 2025, vsetko podla planu a taktovkou psychopata Gaťesa. Ak sa podvolime, zomrieme, lebo pripravovane zabijanie ockovanim bude zdokonalenim toho, co sa tu nedavno odskusalo akurat zameranie bude na mladych, nase deti, vnukov… Kto toto dovoli je najvacsim smejdom, to nehovorim len o primitivnych politikoch, ale aj rodicoch!

  • Dnes som sa bavil s poslankyňou – podľa nej by až 100% občanov podporilo spoločné vyhlásenie proti vojne na Ukrajine. Treba to iniciovať. Pokiaľ to neiniciuje zastupiteľstvo samo, a to keď to neiniciuje – stratí tvár! Teda – treba ísť s kožou na trh určite! Pôjdem zaplatiť dane – hodím reč so starosom. A tak by sa dalo so všetkým – 5G, chov zverat, životné prostredie.

 19. Jedným slovom… Blázni
  Problém klimatických zmien??? nuž kliknite na tento linkk a kuknite čo deje nad vašimi hlavami… https://www.flightradar24.com/49.2,18.53/6 … či?

  • zapredana SR

   A stačilo by na výstrahu ukameňovať jednu sviňu: C.Schwaba.
   A kto myslíte bude nasledovať po likvidácii, dobytka, hydiny, domácich zvierat, ošípaných? Chudobný ľudia, dostanú ponuku ako kanadský tretotriedny obyvatelia, štátom zaplatená eutanázia.

 20. Veď to potom treba skántriť všetkých dravcov na svete – počnúc levami a končiac nejakými jastrabmi. Snažia sa teda ľudí prebudiť, no mnohí ešte spia hlbokým spánkom.

 21. Mne sa zda, ze svab ma nejakeho psa – tajtrlika – civavu ci ratlika. Neviem ci sa mi to lez zda ale tusim som videl fotku kde ma na rukach nejakeho minitrhaca. Ak ano – tak neviem ako ho bude branit pred tymi z vyssej urovne co chcu vyhladit nasich milacikov – teda aj toho jeho. Alebo jemu daju vynimku?

 22. On by mal ist prikladom – kto che inym svietit ten musi ziarit.
  U svaba na rukach vydrzi len macka bez srsti nakolko macka so srstou cez svoju srst odobera (pri fyzickom kontakte) vacsinou neprirodzenu energiu z energopola cloveka – a to by v pripade svaba dopadlo tak, ze by mu pri tom soku (v kontakte s tym co svaba ovlada) vyskriabala oci.

 23. mariankosmac

  Možno je to len technická chyba ale tento komennt mi nikdy neprejde, skúsim to len zo zvedavosti naposledy:
  Stačí aby Švábovci rozšírili toto svinstvo, kto vie kde sa to vzalo: Nové ochorenie sa nedá liečiť a vždy sa končí úhynom psa.
  https://m.topky.sk/cl/10/2440417/V-Okoli-Ziliny-zuri-nebezpecna-choroba–Neexistuje-proti-nej-vakcina–jej-obetou-su-psy

  • Tohle se bude stupňovat .Byli by titulky: Nechoďte do přírody! Hrozí nákaza ohrožující veřejné zdraví na kterou není vakcína. Nejdřív hrozí psům ,pak lidem. Každému kdo zákaz vstupu do lesa ,přírody poruší pohrozí postihem. Turista ohrozí na životě ostatní, je nezodpovědný /stejné říkali o antivaxerech /, je terorista protože roznáší od zvířat z lesa nákazu. Na všech lesních cestách by byli výstrahy zákazy a číhající udavači . Zabili by hned dvě mouchy ,protože ani pro trochu dříví na topení které se dá sbírat zdarma by lidé nemohli .Přemýšlejme informujme ostatní a nepodvolujme se hloupostem.

 24. Citujem: text prekladač: Edward Snowden to pripravil tak, aby to všetci videli, ale ovečky zostali pasívne a svojvoľne ignorantské, pokiaľ ich zabávali roztomilé videá s mačkami a tweety od ich hollywoodskych idolov. Táto vykonštruovaná pandemická kríza umožnila kontrolórom otestovať, do akej miery môžu použiť propagandu, strach, diktátorské nariadenia a hrozby, aby prinútili masy robiť, čo sa im povie. Bol to obrovský úspech, pretože ľudskosť občanov bola očistená náhubkami, sociálnym dištancovaním, karanténou, zákazom zhromažďovania (okrem protestov/nepokojov BLM/ANTIFA, zhromaždení Trumpa, propagácie stanových mestečiek pre bezdomovcov), a presviedčanie námezdných zamestnancov, že nútenie k nezamestnanosti na základe vládneho mandátu je nejakým spôsobom patriotické.

  Využili pandémiu na testovanie univerzálneho základného príjmu a platili ľuďom, aby nepracovali. Stalo sa to tak populárne, že väčšina ľudí sa nechce vrátiť do svojej bývalej práce. Tí, ktorí dostávajú 600 dolárov týždenne, sa nestarajú o to, odkiaľ pochádzajú. Len vedia, že zarábajú viac, ako pracovali. Sú spokojní s úkrytom na mieste, kupujú si telefóny iPhone, objednávajú z Amazonu, zatiaľ čo tweetujú o sociálnej spravodlivosti a snažia sa na Facebooku kritizovať zločincov bez plienok.
  https://www.review-mag.com/article/the-great-reset-courting-dystopia-with-the-world-economic-forum

 25. Astrologička Srbského původu Tatiana Micic přes astrologii sprostředkovává možné dění nejen v tomhle roce, které závisí i na tom jak se lidstvo zachová. Má docela přehled . Je srozumitelná i pro toho kdo se v astrologii nevyzná. https://www.youtube.com/watch?v=TApoRDaqvRQ

 26. Klaus Schwab kráčí ve šlépějích svého otce. Ten měl za války svůj vlastní koncentrační tábor. Inu, jak se říká: Co se v mládí naučíš…

 27. Nacistické špiny však začínajú likvidáciou hospodárskych zvierat, to je pore nich teraz priorita, preto sa vybíjajú kravy a býky v Holnadsku, Írsku či Nemecku atď. U nás sa zamerajä na ten chov, ktorý je rozšírenejší, keďže nám poľnohospodárstvo už zničili pred pár rokmi… Napr. umelým prasačím morom, kt tu čoskoro bude (darček z Ukrajiny) alebo umelou vtáčou chrípkou ako sa to už deje v ČR https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/750-tisic-ceskych-slepic-bude-zlikvidovano-kvuli-ptaci-chripce/ ! Majúto dobre premyslené, kurvy. Je však na nás, či im to dovolíme, či to dovolíme protinárodným vládam !!!

 28. DDODÁM:
  Už se asi může mluvit/psát o tom, jak byli nemocnice financovány za kovidí protokol? VIZ:
  idnes.cz/zpravy/domaci/nemocnice-zisk-finance-covid-pojistovny-vydaje.A230103_190456_domaci_albe?zdroj=top

  = Smrtelný „kovid protokol“ – VŠUDE VE SVĚTĚ, inkasování tučných odměn, zisků, věda postavená na lžích.=

  A více než 25 % Američanů se domnívá, že osobně znají někoho, kdo zemřel na „vakcíny“?
  rasmussenreports.com/public_content/politics/public_surveys/died_suddenly_more_than_1_in_4_think_someone_they_know_died_from_covid_19_vaccines

  OFICIÁLNĚ: většina lidí žijících ve Spojených státech dnes souhlasí s tím, že za vyšší než obvyklou míru nevysvětlitelných a náhlých úmrtí mohou ko*kovid „vakcíny“. A dále 28%, tedy více než jeden ze čtyř, tvrdí, že znají někoho, kdo náhle zemřel, pravděpodobně v důsledku těchto injekcí 🙂
  Víme to z nejnovějšího celostátního průzkumu společnosti Rasmussen Reports, který zjistil, že 49 procent dospělých Američanů se domnívá, že vedlejší účinky kovidových injekcí jsou zodpovědné za značný počet nevysvětlitelných úmrtí v celé zemi. Průzkum také zjistil, že více než každý čtvrtý byl nějakým způsobem osobně postižen poškozením způsobeným očkováním..atd.

  =A myslím si, že léky na ředění krve je důvodem, proč ještě nepadá více starších občanů jako mouchy..=

  A většina nemá tušení, že vedlejší účinky předepsaných léků jsou celosvětově třetí nejčastější příčinou úmrtí, hned po srdečních chorobách a rakovině. Důvodem, proč to lidé nevědí, je skutečnost, že informátoři, dokonce i lékaři a vědci, byli umlčeni a cenzurováni masmédii, odkud většina těchto „pacientů na doživotí“ získává zprávy a lékařské „informace“ (dezinformace).

  A zemřela „nečekaně“, věřila v „očkování“: návrhářka a influencerka NATÁHLA BRKA ve 42 letech:
  report24.news/sie-glaubte-an-die-impfung-designerin-und-influencerin-stirbt-ploetzlich-und-unerwartet-mit-42-jahren/?feed_id=26132

  K tomu menší přehled dalších, kteří před nedávnem NATÁHLI BRKA:
  – Očkovaný hrdina, bývalý hráč NFL: Uche Nwaneri, 38 let, „náhle“ zemřel na infarkt
  – Hrdina očkovací kampaně na Slovensku, Krčméry 😀
  – Provax rozhlasový moderátor ve Velké Británii
  – Špičková Australská lékařka, která agresivně propagovala „vakcíny“, prolomila mlčení a přiznala, že ona i její partner byli zraněni po očkování..
  – Ve věku 35 let nečekaně zemřel ředitel pro parlamentní záležitosti na kanadském ministerstvu zdravotnictví
  – Australský lékař, který podával “spásné” opichy “vakcín” dětem, zemřel poté, co si píchnul sám injekce, které vnucoval (Asi další blbec typu Krčméry, který tomu fakt věřil)
  – …a plno dalších vemen a telat..

  = Náhlých (úmyslných) úmrtí bude přibývat, všude:-) =

  !! A OKRAJINSKÁ PERLIČKA, z Polska 😀 !!
  Ukrajinský parlament uctil památku Bandery. Přišla tvrdá slova polského premiéra: „Jsme velmi kritičtí, velmi, velmi odmítaví k jakémukoli oslavování nebo dokonce připomínání Bandery,“ zdůraznil v pondělí premiér Mateusz Morawiecki. Byl také zveřejněn citát z jeho knih. Bandera mimo jiné tvrdil, že „úplné a konečné vítězství ukrajinského nacionalismu nastane, až přestane existovat ruské impérium“. Jak zdůraznila Nejvyšší rada Ukrajiny, „pokyny Stepana Bandery jsou vrchnímu veliteli ozbrojených sil dobře známy“.

  = Morawiecky (+pšonci?), to teprve teď ví, koho celou dobu podporují? Podporují okrajinské fašouny kde to jen jde. Pěkně s bubínky jak v Berlíně při oslavě fašismu 😀 = viz:
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29319814,ukrainski-parlament-upamietnil-stepana-bandere-morawiecki.html

  = Rok 2022 byl rokem, kdy se konspirační teorie staly fakty. Lidé, kteří potřebují tyto informace slyšet, je neuslyší, pokud se neobjeví na obrazovce jejich kapesního mozku ve formě emjoi.. =

 29. Svabovi:
  No nejak sa ti ten tvoj „priatel“ a mlady lidr V.V.Putin vymkol z ruk, svabe! Co ty na to?
  Nazval si V.V.Putina „priatelom“ – myslis si, ze by V.V.Putin – subjekt riadenia Globalnej urovne a Člove chcel mat s tebou – ty nula, spina a parazit nieco spolocne?
  Dobre vie co si za h.ajzla a ver tomu, ze pride den kedy tebe a tej tebe nadradenej anglosionistickej teroristickej sebranke Ruska moc zakruti krkom!

  • No – neviem, či by som mal chuť nadviazať s takýmto zmrdom akože rovnocenný mentálny, tobôž blízky vzťah – ty sa s ním fakt akože v duchu rozprávaš – v zmysle že mu dohováraš? Vieš ako vyzerá pozinkovaná vodárenská trubka?

   • Beriem to tak, ze mne aj ostatnym, ktorym takto svojsky dohovaras chces iba dobre – a preto to aj robis. Lebo neviem najst iny dovod preco by si to robil. Takze diky!

 30. Vzdať sa mäsa je fajn. No to by mal urobiť každý sám za seba, nie niekoho zákazom.

 31. Pokolra Veluk

  WEF chce utratiť milióny domácich mačiek a psov
  „Hady, korytnačky a plazy majú skutočne malý vplyv na klímu,“ tvrdí CNN.

  Ide im o to, že psy a mačky vám pomožu zvýšiť vibračný stav vášho vedomia:
  https://www.youtube.com/watch?v=wqQvwtzi8N8
  preto ich kabala príliš nemá rád.
  Hady, korytnačky a pod. neprodukujú výrazné emócie, tie sú teda OK

  • modrooká nádhera🥰…a že šelma!
   …stratila som s ňou viac ako pol hodiny času – a vôbec neľutujem. Pohľad na túto roztomilú, teplo vyžarujúcu krasavicu dokáže pozdvihnúť na duchu ešte aj cez ten príšerne podchladený LED monitor …tento výkrik „modernej“ doby nám tiež podsunuli asi iba preto, aby v nás utlmili aj posledné zrniečka citu a empatie k iným, ktoré nám v tomto súčasnom, celosvetovom väzení ducha aj tela ešte zostali.
   Nie toto prítulné mačiatko, ale OnY sú skutočná Šelma! Jej číslo je 666. Teda symbol pozemskej neúplnosti. Hádam si títo samoľúbi šašovia nemyslia, že sú vo vesmíre práve oni tí Top velikáši… ak áno, tak to svedčí jedine o zlobou vypláchnutom obsahu ich mozgu. Nech sa ešte chvíľu potešia, keď inak nedajú a stále sa tvária, akoby vyššia entita od nich vo vesmíre neexistovala. My, nimi ponižovaní a mučení však cítime, že triumf pevne drží v rukách nadpozemská sedma …a čaká už asi iba na týchto krátkozrakých somárov, kedy sa aj oni konečne spamätajú – no a k tomu im dopomôže najskôr asi to, že sa – ako to už v gangoch býva – začnú vyvražďovať medzi sebou navzájom.

   Stručne, Presne, Jednoznačne vystihnuté, Pokolra Veluk – plus odborne podchytené; vďaka za zmysluplný príspevok.

  • zatial nikto

   Nebude aj tym ze hady korytnacky a plazy su vlastne rodinou Reptilianov a tak ich chrania?

  • Okrem pumy – Messi, majú ešte krásnu leopardicu – Gerdu. Často sledujem ich reakcie, keď sú obidve -„šelmy“ – vypustené – na záhrade.. A nebýva to -medzi nimi – až také – „zaľúbené“..
   P.S. Ale Gerdu – som nevidela nikdy – na posteli tak, ako Messi, takže zrejme – zostalo v nej – viac toho – „živočíšného“, ako u kocúra – Messiho.
   A áno – meno je – po slávnom futbalistovi, pretože sa tiež – rád – hráva s loptou.

 32. Aby zdochli do rána všetci príslušníci psychopatického výboru WEF. Podľa mňa sú to bývalí fašisti, čo si teraz riešia svoju frustráciu. Narezať, nasoliť a zavesiť za gule do prievanu!
  Kde je nejaká „svetová“ organizácia, ktorá má zdravý rozum a zamedzí fungovanie takýchto hajzlov, práchnivých starých k…tov, ktorí sú 3 dni pred smrťou?
  To sa celý svet ozaj pomiatol? Je mi zle!

 33. Michaela Makohusova

  Toto je už choré, mali by sme sa postaviť za práva zvierat….

 34. Zoro mstitel

  Nejlépe by bylo zbavit se Klause Schwaba a jeho poskoků.

Pridajte komentár

*