RNA a DNA kontaminácia potravín je oveľa horšia, ako si zrejme myslíte


Print Friendly, PDF & Email

RNA a DNA kontaminácia potravín je oveľa horšia, ako si zrejme myslíte

(Ethan Huff, Natural News) Pandémia koronavírusu pridala do verejného lexikónu nový koncept s názvom mRNA, čo je skratka pre „messenger RNA“.

Povedali nám, že covidové vakcíny od spoločností Pfizer/BioNTech a Moderna sú vyrobené na báze mRNA, hoci sa odvtedy ukázalo, že tieto patoky neobsahujú skutočnú mRNA, ale modRNA zloženú z laboratórne vyrobených syntetických báz. Tieto syntetické bázy robia modRNA odolnejšou, aby prežila proces, keď sa ju telo snaží rozložiť.

Genetické RNA a DNA patoky, ako by sa presnejšie mali tieto vakcíny nazývať, sa v dnešnej dobe podávajú nielen ľuďom, ale aj zvieratám. No a zvyšky syntetických báz RNA a DNA, ktoré sa nakoniec dostanú do potravín konzumujúcich ľuďmi, sú možno vážnejšou hrozbou pre verejné zdravie ako čokoľvek iné, čo je v súčasnosti v obehu.

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) vytvorila na svojej webovej stránke informačnú sekciu s názvom „DNA vakcíny“, ktorá podrobnejšie vysvetľuje, ako tieto injekcie fungujú. Jedna pozoruhodná pasáž znie takto:

„Oblasť DNA vakcinácie sa rýchlo rozvíja. Vakcíny, ktoré sa v súčasnosti vyvíjajú, využívajú nielen DNA, ale zahŕňajú aj doplnky, ktoré pomáhajú DNA vstúpiť do buniek, zacieliť ju na špecifické bunky alebo môžu pôsobiť ako prídavné látky pri stimulácii alebo usmerňovaní imunitnej odpovede.“

Ide o desivé odhalenie ukazujúce, že DNA vakcíny definované oficiálnymi zdrojmi verejného zdravia sú v skutočnosti trójskym koňom, ktorý dodáva cudziu laboratórne vyrobenú DNA so syntetickými bázami do bunkových jadier, možno natrvalo.

Výskumná práca, v ktorej sa o tom všetkom diskutuje, vysvetľuje, že existuje niekoľko bakteriálnych druhov, ktoré sú schopné prenášať vakcinačné plazmidy do cicavčích hostiteľských buniek.

Tieto bakteriálne druhy sú v podstate bunkové továrne schopné produkovať veľmi veľké množstvo DNA plazmidov.

V práci sa ďalej zdôrazňuje objav Waltera Shaffnera z roku 1980, ktorý po prvýkrát ukazal výskyt prenosu génov z baktérií do buniek cicavcov, keď sa tandemové kópie genómu vírusu SV40, prenášané laboratórnymi kmeňmi baktérie E. Coli, preniesli do kultivovaných buniek cicavcov“.

„Systémy dodávania vakcínovej bakteriálnej DNA pozostávajú z internalizácie (prenikania) baktérií, ktoré obsahujú plazmidový vektor so sekvenciu požadovaného génu, cieľovými bunkami,“ vysvetľuje článok.

„Následne sa vytvoria primárne vezikuly (mechúriky, ktoré obaľujú bielkoviny) a potom sa spoja s lyzozomálnymi kompartmentmi, kde dochádza k lýze (narušeniu membrán) baktérií, čím sa uvoľní plazmidová DNA do hostiteľského cytosólu.

Plazmidová DNA potom migruje do jadra bunky, kde prepíše požadovanú génovú sekvenciu pre následnú syntézu proteínov mechanizmom hostiteľských buniek.“

(Súvisiace: Vedci z MIT zistili, že RNA vakcíny sa môžu absorbovať cez žalúdok a črevá, takže čo to znamená pre ľudí, ktorí jedia mäso zo zvierat, ktorým boli podané RNA injekcie?)

Medzery v zákonoch umožňujú biopotravinám obsahovať zmenenú DNA

Oveľa jednoduchšie povedané, RNA a DNA vakcíny sú navrhnuté tak, aby umožnili farmaceutickým spoločnostiam dodať do tela akýkoľvek gén alebo ním vyrobenú chemickú látku, pomocou opičieho vírusu SV40 a iných prídavných látok.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Ešte horšie je, že dodané gény sa môžu samoreplikovať a navždy prevziať kontrolu nad genómom človeka.

Jedným z dôvodov, prečo firmy Pfizer/BioNTech a Moderna klamú o tom, že ich „mRNA vakcíny“ sú založené skôr na RNA ako na DNA, je ten, že vakcíny DNA sú pre telo oveľa väčšou hrozbou.

„Hoci sú RNA vakcíny a terapie desivé, génové terapie založené na DNA sú absolútnou nočnou morou,“ píše právnik Thomas Renz na svojom Substacku.

„…existujú miliardy riadkov kódu, ktoré tvoria ľudský genóm. My dnes nedokážeme napísať ani len niekoľko miliónov kódov v operačnom systéme počítača alebo telefóne bez chýb. Prečo by sme potom mali chcieť, aby sa niekto pohrával s kódom, vďaka ktorému žijeme?“

Táto rýchlo sa rozvíjajúca oblasť génovej terapie – nie sú to len jednoduché vakcíny – zahŕňa dve hlavné zložky: jedna je genetický kód na prepisovanie buniek a druhá je nosič alebo prídavná látka, ktorá sa používa na dodanie nového kódu do buniek.

Opičí vírus SV40, ktorý spôsobuje rakovinu, je jednou z takýchto prídavných látok používaných pri očkovaní proti covidu, čo ich robí mimoriadne nebezpečnými.

„Keď sa vyrábajú samotné vakcíny, ide v podstate o premenu častíc DNA do ‚mRNA‘, ktorá je vo vakcínach,“ píše Renz. „Zdá sa, že DNA použitá na vytvorenie týchto mRNA je práve z vírusu SV40. Hovorím to preto, že neustále nachádzame vírusy SV40 vo fľaštičkách vakcín a tiež preto, že tento vírus sa na túto prácu prirodzene hodí.“

Ak farmaceutické firmy tak zľahka klamali o tom, že tieto injekcie sú mRNA vakcíny, hoci realita je taká, že v skutočnosti ide o modRNA so systetickými bázami, nie je šialenou špekuláciou predpokladať, že farmaceutický priemysel tiež úmyselne dovolil, aby sa vo vakcínach nachádzala aj modifikovaná DNA z vírusu SV40.

To všetko napriek tomu, že covidové vakcíny neboli označené a schválené ako DNA vakcíny.

RNA, DNA a potraviny

Čo sa týka potravín, existuje množstvo DNA vakcín pre zvieratá, ktoré sa už injekčne podávajú kravám, kurčatám, ošípaným a iným zvieratám, ktoré ľudia konzumujú.

Na základe toho, čo teraz vieme o negatívnych účinkoch týchto DNA vakcín, keď sa dostali do ich cicavčích hostiteľov, potom dáva zmysel, že ľudia konzumujú modRNA so syntetickými bázami, ktoré sa potom môžu zakomponovať do RNA a DNA ľudských buniek a narušiť ich funkcie.

Výber iba certifikovaného bio mäsa v tomto prípade vás a vašu rodinu nemusí nutne chrániť, pretože v zákonoch o bio potravinách existuje medzera, ktorá umožňuje, aby sa zvieratá, ktorým boli podané geneticky modifikované (GMO) „vakcíny“, stále označovali ako „bio“.

„Vzhľadom na skutočnosť, že „dobrí ľudia“ z farmaceutických firiem tak tvrdo pracovali na vytvorení vakcín prenosných zo zvierat na človeka, ktoré dokážu prežiť prostredníctvom potravín, musíme si položiť otázku, či tu nie sú nejaké postranné úmysly,“ hovorí Renz.

Viac o biotechnologickom ovládnutí dodávok potravín sa dozviete na stránke GMO.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Video s přímím prohlášením rabínu o zničení Evropy .Jsou všude ,všude mají své lidi a dohled i nad jídlem a většina hlupáků to nechápe. . Nepřestanou nikdy.
  https://gloria.tv/post/FmNmtg4CJf9x3c9bh8oqatYmP

  • A tak ku.va znovu!
   1/ S-ystema
   2/ E-wro – žido
   3/ M- masonskogo /slobodomuráskeho/
   4/ I-intelektualnogo
   5/ T-erora!

   Kto je antisemita, je proti tejto globálnej horizontálnej zločineckej organizácii – vy debili!

   • Kroť sa. Pomaly ďalej zajdeš. Na toto si zabudol?

   • Tento chlap je asi psychicky chorý, nevie nič iné len oplzlo nadávať. Nie je to kloin Matoviča?

    • Som chorý antiSEMITA! A čo s tým spravíš – ty chorá židula?!

    • Nie, kľud, všetko je to trocha inak.
     Musíte si uvedomiť, že si nikdy nemôžete niekoho v diskusii nejako predstavovať na základe toho ako sa kto javí.
     Až by ste videli naživo videli niektorých diskutérov tak by ste…ako by som to nazval…..tak by ste pochopili..

  • Kamas by sa mal presťahovať do Rakúska a zostať tam navždy..a nehlásit sa k Slovanom…a on sa vlastne sa k nim ani nehlási keď sa to tak zoberie, multikulti šmelinár jeden. Mal by sa ukázať aj v Tv Noe či Lux aby navonok by ukázal za koho kope. Pre neho neexistuje Česká republika ako štát či štátnosť a ani Český národ – pre neho sme všetci bratia, podľa neho žiadne hranice v skutočnosti neexistujú, žiadny národ Český a ani žiadny národ slovanský… poďme všetci do Rakúska, do Intermária – do toho digitálneho koncentráku.
   Podľa neho neexistuje Ruský mnohonárodnostný národ, ktorý má právo na svoju existenciu nezávisle od otrokárskej koncepcie jeho Globalistického panička, podľa neho dnes Rusko nebojuje za záujmy Ruského národa a za záujmy všetkých ľudí na planéte Zem.
   Čo z jeho úst výjde je len čistý hnus!

   • Marek Košice

    Nemám rád Kamasov prejav (akoby moderoval dokumentárny film), ale rozhodne je bližšie realite, než ty, Achnaton.
    Minimálne v tom, že si je vedomý, že Rusko nebojuje za záujmy ruského národa (tí čo bojujú, ani nevedia, že bojujú za niečo iné…- narážam na bežný ľud) asi rovnako, ako ani naša súčasná vláda (aj keď mnohí naleteli) nebojuje za záujmy slovenského národa (čo neznamená, že nemôžu byť proti LGBTI).

    A byť presvedčeným o tom, že Rusko dokonca bojuje za záujmy všetkých ľudí na „planéte“ Zem, to už je čistý KULT OSOBNOSTI/NÁRODA, s čiernymi klapkami na očiach, cez ktoré sa nedostane lúč pravdy.
    ZBLÁZNIL SI SA ACHNATON??? Rusko bojuje za záujmy všetkých ľudí na Zemi, a pritom sú tam milióny opilcov a pomerne veľká chudoba (mimo veľkomestá, a aj tam to nebude komplexne poriešené)? RUSKO NEPORIEŠILO ANI SEBA. Nenechaj sa opíjať rožkom pri pohľade na Moskvu a podobné veľkomestá, pri pohľade na novopostavené „mraveniská“… TO MÁŠ AJ V ČÍNE…

    Píšeš, že Rakúsko je digitálny koncentrák………..ALE TOTO ISTÉ ČAKÁ RUSKO DO PIATICH ROKOV (a pravdepodobne aj Slovensko)……….tak sa už konečne spamätaj. Si detinský človek, ktorý proste MUSÍM mať svojho „superhrdinu“…. NEPREDÝCHAL BY SI, keby si pochopil, že žiaden „superhrdina“ (či dokonca „supernárod“) so schopnosťou zmeniť svet k lepšiemu/oveľa lepšiemu NEEXISTUJE.

    • Já si vážím každé informace která mně posune dál a vyvede z omylů . Vyslechnu ,porovnám ,zhodnotím . Určitě si s tím dal Kamas práci vyhledat informace ke kterým se ne každý dostane .Každý ať si zde dělá a píše co chce je mi to jedno, informace jen posouvám když se mi zdají zajímavé . V základu vím co se děje a to mi stačí ,proto vím že je jedno kdo je po volbách ve vládě protože kormidlem točí někdo jiný a jinde . Nepřítel je jen jeden a všechny nás vede do záhuby . Jinak v Rusku se kdysi nepilo ,ženy nepili vůbec ,muži medovinu. Alkohol je jed, toxická látka a jeden z nástrojů k otupení národa ,jeho agresivitě a degeneraci mozku.
     https://gloria.tv/post/bHcvwzTTF4Kj4VML3UEXogyn4

    • mariankosnac

     ,,Rusko bojuje za záujmy všetkých ľudí na Zemi, a pritom sú tam milióny opilcov a pomerne veľká chudoba (mimo veľkomestá, a aj tam to nebude komplexne poriešené)? RUSKO NEPORIEŠILO ANI SEBA.“

     To sa predsa nijako vzájomne nevylučuje s tým že rusko bojuje za záujmy všetkých ludí na Zemi. Vďaka alkoholu a chudobe sú rusi odolnejší a technicky schopnejší – bohatí nevedia nič opraviť lebo kúpia si nové. Rozmazlení zbohatlíci by už nevybojovali ani prd. Všetko má svoj zmysel, je to tu dokonalo vymyslené, takže opilcov a miernu chudobu nerieš. Opitý Rus vyskočil z 19. poschodia: Keď sa postavil na nohy, začal spievať a vtipkovať

     https://obkec.azet.sk/clanok/SrXU1Kc/opity-rus-vyskocil-z-19-poschodia-ked-sa-postavil-na-nohy-zacal-spievat-a-vtipkovat/

     • To mi pripomenulo vtip, keď Slovák v New Yorku vypadol z okna na hlavu a prežil, a redaktor sa ho pýtal, či by to vedel zopakovať, a Slovák na to, či mu vie zaručiť, že spadne znovu na hlavu.

      To židáci tu rozšírili tvrdý alkohol. My – proti nim – sme pokročili v tom, že to ako metlu ľudstva zvládame, a vždy lepšia je kóšer borovička od žida Jelínka u žida Schwarza v Kauflande, ako tie ich židofarma jedy na depresie.

     • Kamasa sledujem už dlhšie a to ako šliape po českom národe…..ten zmetek sa často vysmieva ľuďom v priamom prenose!

      Pre všetkých ktorí reagovali – nuž ak by ste hľadali tak by ste aj našli! A videli by ste vo svete a hlavne v politike stopy aj opravdových ľudí a nielen parazitov.
      Nielen Globálny parazit sa činí a riadi ale činí sa a riadi aj človek ale len toľko koľko za danej situácie môže. A človek v tom dobrom, pozitívnom tvorí, buduje, udržiava, chráni ..a zasa len buď koľko vie alebo toľko koľko v danej situácii môže.
      Čo vlastne ľudia hľadáte v tomto svete? Čo považujete za dôležité nájsť vo svete, aký maják, aký univerzálny kľúč aby sa svet – Zem mohol stať lepším miestom pre život?
      Hľadáte vôbec stopy, prejavy, činy tých, ktorí činia skutky hodné človeka?
      A túžite vôbec po tom aby ste ich vedeli uvidieť, pochopiť?
      A rozjímate vôbec o tom, že môže byť chyba vo vás samotných, že v stave akom ste nemusíte mať o čistých pravdivých skutkov a hrdinských činov ani ponatia – že ich vôbec nevidíte? Chcete sa vôbec zbaviť zla?
      Dokážete si vôbec predstaviť svet – život na Zemi úplne bez zla? Nie, nedokážete a preto vás to tiahne za zlom viac ako za dobrom! Dokážete si totiž predstaviť len život bez utrpenia – stagnáciu ale nie svet bez zla, pretože ak by ste mali jasnú predstavu o svete bez zla tak by ste aj v tomto svete uvideli žiariace svetlé ostrovy dobra a tešili sa z nich.
      Chýba vám jasná vízia -vizia sveta takého aký má byť a preto vás budú schopní oklamať znova s znova pokiaľ budú chcieť a nikdy to neskončí ak nebudete chcieť uvidieť aj v tomto svete skutočné dobro! Aj keby ste mali všetky informácie v danej chvíli nebudete mať z nich žiadny skutočný úžitok ale naopak – budete zvyšovať sociálne napätie a rozširovať chaos.
      ————————————————–

     • Na to aby Rusko bolo porazené nestačí žiadna armáda sveta… veď je to vidieť aj dnes keď ani 51 štátov sveta pod vedením USA nedokáže vojensky Rusko poraziť.
      Na to aby Rusko bolo porazené je nutná vnútorná zrada. Preto Západ vždy vyhľadával a vyhľadáva tých ktorí sú ochotní zradiť vlastných teda zapredancov,Benderovcov, podpindosníkov, vlasovcov, neotrockistov. To oni umožnili západu vyvraždiť obrovské množstvo Rusov prostredníctvom alkoholu, ktorý NIKDY nemal nič spoločné s Ruským národom. Alkohol – nástroj riadenia bol do Ruska importovaný s jasným cieľom – genocída Rusov.
      Avšak Rusko sa postupne zbavuje tých, ktorí slúžia západu a tým aj alkoholizmu a všetkého čo Západ do Ruska importoval. A to hlavné – zbaví vás aj tej židovskej mafie a ostane len Ruský národ.

     • Na to, aby bol ruský národ porazený, stačí pár židov! Choď do pi.e! Už sme z tej ilúzie vyrástli! A preto sa nemôžeme spoliehať na ruský národ v rukách židov!

     • Levitácia – treba vedieť.

    • Kámo, ve 155 milionovém národě se nějaký milion opilců najde, a co to dokazuje, velké NIC. Jednou z potenciálních pravd je, že Rusko je globalistickým nástrojem, což mu umožňuje zvýšit %vlastní suverenity, ke zničení parazitického amer. systému tj USA deep state aj. Kdo ví. Nicméně na Antikrista nemá Putin na rozdíl od Zelenského kvalifikavci, chazarský původ.

 2. Dôlezite, potvrdene svedskou univerzitou!!!
  https://www.bitchute.com/video/yOp9idL9AK0L/

 3. Co z toho vyplývá? Žádné tataráky nebo rare steaky nebo uzeniny, ale všechno maso upéct nebo uvařit. Nevěřím, že ty genetická svinstva typu RNA nebo plazmidy přežijí vyšší teplotu. Naštěstí.

  • Marek Košice

   Ak sú zapuzdrené v nanopuzdre (voľným okom neviditeľné) z určitých žiaruvzdorných materiálov, tak prežijú aj 700 stupňov. Dobrú chuť k mäsovým uhlíkom prajem.

   • Prióny – min. 130 st. C – to sa dá dosiahnuť len pri určitom tlaku v papiňákoch – to je minimum pre konzervy.

    • Presný názov je – autokláv. Od papiňáku majú vyššiu tlakovú dispozíciu – poistky. Ja tomu neverím, keď chodím okolo toho – zalepí sa atď.

 4. + jeden zdokumentovaný případ, níže- „Na první dávku vakcíny AstraZeneca jsem si oblékla svetr Josie the Riveter, protože očkování považuji za válečné úsilí.“ No a v úterý minulý týden 5.12., se kamery rozjely, když se starostka kanadského Montrealu Valérie Planteová během tiskové konference dramaticky zhroutila. Planteová odpovídala na tiskové konferenci na radnici na dotazy novinářů, když se náhle zastavila uprostřed věty, několik vteřin nepřítomně zírala a pak upadla na podlahu za pódiem.. Planteová dostala v roce 2021 dvě dávky injekce v dubnu a červnu, později v prosinci téhož roku měla OPAKOVANĚ pozitivní testy.
  A ano, paní byla „očkovaná spásnou ko*kovid vakcínou“
  + KRÁTKÉ VIDEO, JAK ZKOLABOVALA (v přímém přenosu):
  https://twitter.com/EndWokeness/status/1732174096551550998

  A jo, „nečekaný kolaps“ jistě připomíná stovky dalších videí, na nichž lidé, včetně sportovců, dokocne i moderátorů, bavičů … náhle omdlévají či dokonce umírají v přímém přenosu
  Viz např. krátké video:
  https://twitter.com/daisymay4263/status/1491287982594473984

  = kdy jedna hlupá husa, nějaká komička Heather McDonaldová se „chlubí“ tím, že má 3 „experimentální covid injekce“ se zhroutí na jevišti a při dopadu na podlahu si rozbije lebku. Komička zkolabovala v polovině svého vystoupení, mnozí v publiku se smáli v domnění, že jde o součást jejího vystoupení.

  + krátká UKÁZKA KOLAPSŮ – zdokumentovaných a ZAZNAMENANÝCH ŽIVĚ, VŠICHNI „OČKOVANÍ“ až z toho běhá mráz po zádech….:

  https://www.youtube.com/watch?v=_ea97RiY_6A

  https://www.youtube.com/watch?v=eeixpRRdZ5s

  https://www.youtube.com/watch?v=PHmQSWs6coU

  + P6 infarktů po sobě.. Není to málo, na dnešní „normy“?
  https://i.postimg.cc/q7jGmpsP/6infarksrdce.jpg

 5. Za poslední rok zemřel v Anglii milion očkovaných proti COVID-19 ve srovnání s pouhými 61 000 neočkovanými osobami

  https://aktax.cz/za-posledni-rok-zemrel-v-anglii-milion-ockovanych-proti-covid-19-ve-srovnani-s-pouhymi-61-000-neockovanymi-osobami/

 6. Ugandský ministr obvinil vládu USA, že využívá vízová omezení k prosazování LGBT agendy

  https://aktax.cz/ugandsky-ministr-obvinil-vladu-usa-ze-vyuziva-vizova-omezeni-k-prosazovani-lgbt-agendy/

  • Marek Košice

   To je ako keď Jano z Cabaja obviní Čaputovú z vlastizrady….. = nulová šanca reálneho odsúdenia.

 7. Zákon štátu Illinois nekriminalizuje darcov vakcíny COVID-19. Umožňuje ľuďom, ktorí dostávajú krv, vedieť, či bola darovaná očkovaným darcom alebo nie. Iniciátori projektu hovoria, že pacienti sa tak budú môcť informovane rozhodnúť, píše Zero Hedge.

  https://www.biosferaklub.info/v-usa-budu-darcovia-krvi-povinni-uviest-informacie-o-ockovani-proti-koronavirusu-mrna-vakcinou/

Pridajte komentár

*