Budete jesť húsenice a budete šťastní: Vo Walese už servírujú červy na školské obedy


Print Friendly, PDF & Email

Budete jesť húsenice a budete šťastní: Vo Walese už servírujú červy na školské obedy

(Ethan Huff, Natural News) Ako sľubujú už niekoľko rokov, globálna „elita“ práve odhalila svoj nový bezmäsitý stravovací systém pre poddaných, počnúc školákmi vo Veľkej Británii.

Nový pilotný program vo Walese nahradil všetko mäso na školských obedových tanieroch „rastlinnými“ a hmyzími alternatívami, vrátane „špagiet s bolonským chrobákom“.

Cvrčky a múčne červy tvoria väčšinu potravín podávaných waleským školákom, s ktorými sa zaobchádza skôr ako so zvieratami, než s ľuďmi. Namiesto toho, aby dostávali jedlo pre ľudí, tieto deti teraz konzumujú potraviny, ktoré sú vhodnejšie skôr pre kurčatá a plazy.

Globalisti, ako uvádza Rair Foundation, „majú v úmysle motivovať študentov a rodičov, aby sa vzdali mäsa a chránili tak klímu“. Okrem toho dúfajú, že vymyjú mozgy päť až jedenásťročným žiakom svojimi environmentálnymi klamstvami, aby mali pod kontrolou ich výber potravín.

Všetko sa to sústreďuje okolo nového „udržateľného“ modelu výroby potravín, ktorý zbavuje bežných ľudí prístupu k veciam, ktoré ľudstvo jedlo od počiatku vekov.

Tento „nový potravinový systém svetového poriadku“ povoľuje len nemäsové alternatívy, ako sú sójové karbonátky, cvrčkové lasagne a iné ohavnosti, ako to nariaďujú a diktujú tí na vrchole pyramídy, ktorí sami nikdy nebudú jesť tie isté odpadky.

Psychologická operácia ohľadne zmeny klímy je v skutočnosti o odstránení fosílnych palív, mäsa a aj samotnej civilizácie

Tyrani na Svetovom ekonomickom fóre (WEF), vrátane samotného strojcu „Veľkého resetu“, Klausa Schwaba, konečne vidia, ako sa ich plány napĺňajú s programami, ako je tento.

Po veľmi dlhú dobu spolu so svojimi služobníkmi (politikmi) pripravovali nový svet, v ktorom už ľuďom nebude dovolené žiť, jesť a dokonca ani dýchať ako kedysi. A ako ospravedlnenie používajú mýtus o zmene klímy.

Desaťročia šírená propaganda globálneho otepľovania prenikla do západných škôl a preprogramovala celú generáciu detí na strach z vecí, ako je oxid uhličitý (CO2).

No a teraz to prináša hnilé ovocie, ktoré „elita“ vždy zamýšľala – odstránenie mäsa a iných životne dôležitých potravín.

Mnohé „rastlinné“ potraviny dnes už nie sú nič iné ako geneticky upravené (GMO) falošné potraviny, ktoré sa tvária ako „prírodné“. Tieto takzvané potraviny sú vysoko toxické a neposkytujú rovnakú úroveň výživy – ak vôbec nejakú – akú majú pre ľudskú rasu tradičné potraviny typu mäsa.

Zbohom vysoký krvný tlak

Nielen to, ale veľké korporácie budú teraz generovať miliardy dolárov nových ziskov z vládou sponzorovaných potravinových kampaní, ktoré budú pokračovať v prechode ľudstva od skutočného jedla k novej, rastlinnej, bezmäsitej, sójovej realite.

„Pred dvoma rokmi Európska únia (EÚ) klasifikovala hmyz ako ‚nové potraviny‘,“ vysvetľuje ďalej Rair Foundation.

„Inými slovami: prípravy na zavedenie potravín z hmyzu prebiehajú už dlho. V dôsledku toho sa jedlý hmyz čoraz viac predáva v celej EÚ.

Úrad pre bezpečnosť potravín Veľkej Británie (FSA) dočasne od júna povolil obchodovanie s jedlým hmyzom v supermarketoch a maloobchodných predajniach, pričom úplné schválenie sa predpokladá budúci rok.

V súčasnosti prebieha hodnotenie cvrčkov na ľudskú konzumáciu. Očakáva sa, že čoskoro bude začaté posudzovanie aj múčnych červov.“

Pilotný program, ktorý riadi Cardiffská univerzita a Západoanglická univerzita (UWE Bristol), zahŕňa štúdiu, ktorej cieľom je konkrétne prísť s najlepšími prístupmi na „presvedčenie mladej generácie a jej rodičov o environmentálnych a nutričných ​​výhodách jedlého hmyzu pri znižovaní globálnej spotreby mäsa.“

Záver

Nakoniec to, čo zostane z ľudstva v rámci tejto novej bezmäsitej paradigmy, sa bude považovať za „udržateľných občanov“, ktorí existujú na vybudovanie „etickej potravinovej budúcnosti“.

Carl Evans, riaditeľ základnej školy Roch Community Primary School v Pembrokeshire, hovorí, že je nadšený z toho, že môže „podporovať deti v rozvoji udržateľného a etického občianstva“.

Ak chcete držať krok s najnovšími správami o globálnom prechode preč od mäsa, nezabudnite sa pozrieť na stránku Genocide.news.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. …do pilot. programu ,,jedenia hmyzu“ by som POVINNE zapojila celú elitu – od ,,spod.až po tú vrchnú“, nech si ,,vychutnajú“ túto nimi ponúkanú ,,dobrotu“ hlavne SAMI na SEBE!….až mi zle prišlo, ako to vôbec môže niekto takto ozaj propagovať…zdá sa, že ,,mnohí strácajú zdravý sedl.rozum“ a je otázne, či ho vôbec nájdu…. pevne verím tomu, že väčšine zostane…

 2. Odporúčam všetkým čitateľom a redakcii si pozrieť debatu na TV Slovan zo dňa 6.6.2022 (KAMIL, Jakub, Jelínek), a s tým súvisí aj táto petícia: http://www.dostojneslovensko.eu !
  Situácia je viac než vážna, EU ide brutálne s QR kódovým „očkovaním“ v októbri na ruky povinne všetkým v celej EU ! Žeby už znak šelmy???

   • hľadač pravdy

    Jeho ,,šéf“ dostal pred pár dňami ocenenie…

    Bergoglio si dňa 30.5.2022 prevzal ocenenie od najvyšších predstaviteľov slobodomurárskej lóže B´nai B´rith:
    https://www.jpost.com/christianworld/article-708314

    • Takže deep church je potvrdený, Vatikán je infiltrovaný satanistami. Predčasom som niekde čítal, že vraj aj všetky nitky očkovania proti covidu vedú do Vatikanu. Bergolio v Latinskej Amerike odvolal niekoľkých biskupov, ktorí odmietli podpísať prehlásenie, že budú podporovať a nahovárať ľudí na očkovanie ! Už vieme, prečo upratali Benedikta a pod. Bergolio podporuje aj tzv. inkluzívny kapitalizmus, čo je v podstate ten zdieľaný z Great reset inak nazvaný… Takže prenasledovanie pravých veriacich kresťanov sa čoskoro začne ! Už sa viac skrývať nemôžu !!!

     • hľadač pravdy

      a.) Ratzinger so známym gestom na novinovom ústrižku…
      https://tinyurl.com/mrymu9tv

      b.) Pár bodov k Ratzingerovi/Bergogliovi, výber z krátkej štúdie od pravoverného katolíckeho teológa J.Rothkranza, Dialektický sled papežů posledních 100 let, str.34-35. Převzato z německého katolického časopisu Pro Fide Catholica č. 29 (zvláštní číslo) duben/květen 2013.

      1. Benedikt byl od počátku pouze „přechodným papežem“ a měl „přivést domů“ Piovo bratrstvo.
      2. Jeho brzké odstoupení bylo vždy plánováno pro „případ úspěchu“, s nímž on a jeho muži v pozadí počítali již od roku 2007.
      3. Když se na podzim 2012 úspěch stále ještě nedostavil, neměli již Benedikt a ostatní nejvyšší vůdci Satanovy synagogy chuť, resp. trpělivost ještě déle vyčkávat.
      4. Bergoglio měl být původně již roku 2005 zvolen na místě Ratzingera, ale ustoupil mu po společné taktické úvaze Ratzingera i ostatních zákulisních manipulátorů.
      5. Nejpozději od jara 2008 byl Bergoglio znovu připravován na své nadcházející zvolení, mj. i zhotovením početných snímků nové „pokory“ a „prostoty“.
      6. Benediktovo odstoupení i Bergogliovo zvolení bylo od a do zet ve znamení kabbalistické číselné magie.
      7. Bergoglio se roku 1999 stal „čestným rotariánem“, byl však již tehdy nejvýš zednářsky resp. lucifersky zasvěcen a nosil tomu odpovídající „insignie“.
      8. Bergogliho nejvyšší satanské zasvěcení je zřejmé také z toho, že ve svém kandidátském projevu před kardinály užil jen luciferistům srozumitelné, esotericky-okultní heslo „Mysterium lunae“.
      .
      .
      .
      atď.
      https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Dialekticky_sled_papezu_poslednich_100_let.pdf

  • Čo na to národy ? Poslúchajú ako ovce.Prečo sa nepostavia aj so zbraňou a nezlikvidujú zlosynov ? Pretože sú ovce.

 3. Zelenského informační válka na Ukrajině vs. skutečná válka Ruska. Zkorumpovaná a neschopná ukrajinská vláda se téměř výhradně soustředí na vytlačování informační propagandy, místo aby vedla skutečnou válku. Na bojišti Ukrajina prohrává tak těžce, že celou ukrajinskou armádu pravděpodobně dělí jen několik týdnů od totálního kolapsu. Přesto „experti“ nadále tvrdí, že Ukrajina vítězí a Rusko prohrává a že v poslední době byly nějakým způsobem zabity všechny desítky ruských generálů, ačkoli pro taková absurdní tvrzení existují nulové důkazy.
  Rusko mezitím skutečně ostřeluje ukrajinské síly nemilosrdnou palbou vysoce explozivních dělostřeleckých nábojů. Při komunikaci prostřednictvím vysoce výbušných látek není třeba falšovat. Detonace každé nálože vysílá nezaměnitelné poselství: Opusťte tuto oblast, nebo zahynete.
  Ukrajina má odborníky na psychologickou válku. Rusko má experty na obrněné zbraně a dělostřelectvo. Hádejte, kdo z nich nakonec zvítězí?
  V soutěži mezi kecy a bombami kecy prohrávají.
  Všichni neschopní, retardovaní vůdci (západu) si to stále ještě neuvědomili…

 4. Galaxia andromeda

  🤣🤣🤣🐑🐑🐑🐒🐒🐒🐒🐷🐷🐷

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,celý západ je jedna prehnilá žumpa a smradľavá vybetónovaná diera zabalená do lákavého pozlátka plná farieb a vybudovaná na systéme existencie prepychu na dlh a po vyčerpaní všetkých zdrojov padá až padne na samé dno,,,,tento svet je fungujúci nie na ľudskom princípe-a preto sa za všetko musí vždy neskôr zaplatiť,,,,a preto sa ľudstvo delí na sekcie-jedna je tá západná a prozápadná,druhá nerozhodná a nič netušiaca a tretia východná a provýchodná,myslené,že mnohí žijúci na západe vnútorne súhlasia s opačnou stranou a funguje to aj opačne,,,,diablove zákony sú nemilosrdné voči slabochom,nevedomím a nemysliacim,ktorí v domnienke,že si prilepšia a so všetkým tak vyjebú-opušťajú svoje krajiny,spojencov a rodiny-čiže vymenia svedomie a česť za pozlátko,,,,západný údajne vyspelý svet predsa zámerne dal vybudovať diabol a jeho spojenci práve za týmto účelom,,,,diabol je pokušiteľ a žalobca,ale sedmy je ničiteľ,,,,

  • po precitani dnesnych komentov mame trochu chaos.skaceme od jedla,k ukraine,slobode atd.ja za seba.my nepozname nasu cestu.,,my si ju tvorime za pochodu a este vobec nevieme ako dlho nam to z pozicie meniaceho vesmiru bude umoznene.aky je s nami zamer,nemyslim ,,elity,,sme aj tak zajatcami tejto planety.nechajme volny priebeh vzdy nejako bolo a nejako bude.niekto tu spomenul sloboda,slobodne zit..neda sa,aj v prirode existuje ,,zakon dzungle,,tak my musime tiez zit v nejakych nastavenych zakonoch ale tymi spravnymi bytostami,nie ako doteraz.su tu rozne rasy vsetci nie sme vyvinuti na rovnakom stupni je problem tu vytvorit take podmienky,aby tu bol raj na zemi.a co teraz?ako kovid pise iba sa mnozime a nepatrna cast z tohoto mnozstava nas posuva dalej ak vobec ten pokrok neznamena ,püomoc z ,,vonku,,za vymenu.ako kovid pise ludiazvierata-mozno dobre myslene ale zle prirovnanie.zvierata maju svoj zakon-nepisany,dany.ludia si ho snazia vytvarat,ale vidime ako to funguje v praxi ako je zakon prisposobovany pre niekoho zaujmy a hlvne v poslednych rokoch.dalej,ku stravovaniu,ti co sme starsi sa pamätame ako to bolo pred 90 tym.aj ked mäso bolo skoro denne v jedalnicku,skol.jaedalne,kantiny,restauracie vela sme sa ho neobjedli.vegetarian to bol neznamy pojem a ked niekto nemohol mal dietu.vcera som niekde hovoril,nato ze mame vela vedcov a vseliakych ,,odbornikov,,do normalneho zivota nevedia priniest harmoniu,aby tam vladla rovnovaha.a keby aj ta moznost vznikla,tak zase je to ovplivnovane roznymi skupinami.na zaver:na sezonu prisla matka s 22r.rocnou dcerou za kratky moment,co sme sa rozpravali-teraz neposudzujem aj ked je to tak ,,hroza,,ake nazory som v tom momente na rozne temy pocul.ako som uz napisal-nie vela nas zostane v norme aj,,do koca aj do voza,,………….

  • provokater

   choď už do puče s tvojim diablom…

 6. Vegetariánom som už vyše 6 rokov, vďaka tomu mám takú silnú imunitu, kondíciu a energiu ako nikdy pred tým. Mäso je karcinogénne, zaťažuje organizmus, spôsobuje predčasné starnutie a pod. Oproti mäsu je hmyz ľahšie stráviteľný, nutrične bohatý. Chápem, že ľudia to berú skôr emocionálne než racionálne, ale mäso nie je zdravé. A všetky živiny, ktoré obsahuje sa kvôli jeho ťažkej stráviteľnosti logicky aj ťažšie a horšie vstrebávajú než z rastlinných zdrojov…

  • Sudruh daj si plny tanier červov,priamo z hnileho masa a ja si dam T-Bone Steak. Clovek je vsezravec,takze by mal jest aj ine potraviny,nielen smradlave Cervy,fuj. Toto je len prekliata NWO agenda a ty prasivec,ju este potporujes

   • Ale múčne červy nie sú červy, ktoré vznikajú v hnilom mäse.. Snažíš sa mudrovať, ale toto všetko je hmyz, ktorý bežne v Číne jedia celé storočia, nie je to žiadna novinka… Ako keď som nebol ešte vegetarián jedol som už aj žaby, lúčne koníky… Však daj si steak 😂 pre mňa za mňa… A nie, človek je skôr bylinožravec, vzhľadom k tvaru čelusti, máme len maličké trochu špicaté očné zuby, vzhľadom k PH v ústach a kyseline žalúdočnej, dĺžke čriev, v ktorej mäso skôr hnije…

    • Matthew (hmmm … prečo práve takto?),

     človek je PLODO-„žravec“ – to znamená, že pre človeka sú určené PLODY rastlinnej ríše (prevažne semená, jadrá, korene, veľmi mierne ovocie, …, nejaké listy) – ak sa považuješ za bylinožravca, tak nie si človekom. Tráviaci trakt človeka nie je traktom bylinožravcov. Mäsitá poživeň je len pre stav núdze – v tom období je nutná zvýšená starostlivosť o črevo („mozog“ človeka“). V súčasnosti je každé „mäso“ vysoko toxické (stresory, jedy, … – o. i. sú nielen „priemyselne“ „chované“ prevažne na GMO!!! v stresujúcich podmienkach bez pohybu na slnku a „jatky“ samotné sú kapitola sama o sebe.

   • „Mäso nie je zdravé“ a preto „si čím čo žerieš“ a preto je predátor zdravý a pri sile a preto pre ovce mäso nie je zdravé!!!

    • Maroš,

     skús si porovnať tráviaci trakt „predátorov“, bylinožravcov a človeka – od vstupu po výstup. Je toho viac, čím sa líšime, ale na začiatok stačí. Viem, že si mäsožravec – aj ja občas „zhreším“ týmto smerom ale už to vôbec nie je to, čo bývalo – keď si predstavím ako, kde, čím to kŕmia, … – rovnako ako človek aj zvieratá sú cielene trávené a týrané – to už dávno nie sú zdravé a šťastné tvory.

    • Marosko,presne si to vystihol,Maso,je len pre Elity, pre plebs,len Hmyz,odpad,jedy,atd. Dobre sa im podarilo „O?bat“ svet aj v tomto pripade

  • kvakcína je sloboda

   ja som tiež vegetariánka, ale nepochopil si, o čo tu ide!
   im je u prdele, čo máš na tanieri! je to prezentácia ich moci!
   tu ide o princíp, nie o žrádlo!!!

  • Zo zdravotných dôvodov som nejedol maso 10 rokov,teraz jem a nezistujem rozdiel.Som úplne v pohode.Ale jem iba zdravé potraviny bez chémie,myslím že to je najdôležitejšie.

  • A kde ostala slobodná vôľa? O cervoch, stejkoch a cvrckoch sa môžme porozprávať pri kombuchi. Ale ked niekto mi diktuje co je pre moje dobro a nič iné nemám dovolené tak to je alarmujúce. Ďalšia vec je, že moje dobro je len zámienka pre sebecké plány. Chcem žiť na vlastné riziko! A tak to považujem za správne.

  • Nepovedz, hmmm… Môj otec ho konzumuje už takmer 90 rokov, a ešte stále fyzicky pracuje

  • muž s mačetou

   trulante, mám 77 rokov, som zdravý a mäso konzumujem denne, stačí…

 7. Chránenie klímy je len zase dalšie klamatvo ako aj globálne oteplovanie,covid,a všetko ostatné.Sú to len prostriedky na zotročenie a poslušnost národa.Prečo sa šváb nevzdá svojho majetku a nerozdá ho ked tak obhajuje postoj že nič nebudeš mat a budeš štastný?!Nech teda začne od seba.V klude mi môže dať aj milión eur,ja si s nimi poradím bezproblémovo.

 8. kvakcína je sloboda

  k tým múčnym červom a cvrčkom – je to určite viac ako dvadsať rokov, keď na CNN vysielali niečo ako nejaký cestopis, kde je v jednej časti, neviem , z akého kúta sveta to bolo, bola reportáž z nejakej luxusnej reštaurácie, kde práve tieto dva druhy hmyzu mali v menu;
  vtedy to bola ukážka pre snobov,ktorí už nevedia, čo by od roztopaše dali do papule, ale práve aj v tomto bolo to programovanie, aby sme im my, ľudská spodina, „závideli“!

 9. svatoslav butora

  Svetovládni Idioti sa zmocnili moci nad vládami krajín tzv.Západu Sveta a teda aj nad našimi vládami a teda aj nad nami. S Idiotmi spojenými s vládami USA a spol.
  a s tzv.EU a v súčasnosti dnes i s Idiotmi ovládajúcimi OSN a OSN-WHO a Idiotmi ovládajúcimi Svet Kapitálu ako celok – v dielčom ponímaní napr. WEF a pod. – sa diskutovať nedá. S nimi sa diskutovať o ich anti-ľudských plánoch nesmie. To je podobné ako keby niekto chcel diskutovať s katom na popravisku…
  Svetovládni Idioti musia byť rázne odmietnutí. Všetky formy diskusie s nimi sú idiotské. Ja s nimi i v tomto príspevku nediskutujem ale priamo ich odsudzujem k vymazaniu zo Sveta Ľudí. A to priamo platí aj na našich tzv.vládnych činiteľov, ktorí so Svetovládnymi Idiotmi uzatvárajú zmluvy a tým pádom idiotizujú naše civilizované obyvateľstvo a odsudzujú nás do postavenia bezmocných obetí týchto Svetovládnych Idiotov a Katov ľudskej civilizácie. Hnus tzv. hodnotového systému Západu klesol na úroveň barbarstva.

  • Výborně jste to popsal, ale kromě toho, že jsou to idioti, ( to mně připadá, že by mohlo znamenat i omluvu jejich počínání) jsou to především neuvěřitelní grázlové těch nejodpornějších lidských kvalit. Jsou to sebestřední grázlové, kteří zachází s lidmi jako s tím nejhnusnějším odpadem. Tito lidé, i když by se neměli ani takto označovat nemají co dělat ve společnosti obyvatelstva planety. Se svými obrovskými finančními prostředky si má možnost tato plutokratická sebranka koupit nějaký ostrov a tam svými experimenty otravovat svá těla a ovzduší. Myslím, že nikdo by jim to nezáviděl. Jak se ke všemu bude stavět především přeformátovaná mladá generace my asi neovlivníme, ale můžeme jako tvrdé jádro odporu a příslušníci normálních lidských hodnot jednoznačně odmítnout tyto zvrácené plány, neboť jim jde pouze o ovládnutí člověka. Už to zde padlo, co nám udělají, umístí do koncentráku, zlikvidují nebo co. Ruské přísloví, – lépe umřít ve stoje, než žít na kolenou myslím říká vše. A ještě doplním něco, co jsem kdysi přečetl v jedné knize a je pro mne nyní směrodatné. Mojí vlastí je důstojnost, vládou chlapství a moje země se jmenuje svoboda.

  • Svatoslav,specificky,pod Zidovskym vedenim ,pre nich sme len HMYZ,alebo Odpad zo zvierat,MnozstvoRabinov,to jasne otvorene vysiela do sveta,cauu.

  • muž s mačetou

   treba ich po jednom posielať do pekla a bude pokoj…

 10. Ak niekto neje mäso predsa neznamená že musí konzumovať hmyz. Netvrdím, že by sa niečo podobné nedialo, no tento teatrálny článok vrátane nechutného obrázku a smiešneho nápisu- budete jesť húsenice a budete šťastný podľa mňa znižuje úroveň inak veľmi inteligentných a trefných komentárov redakcie.

  • Názov článku „Budete jesť húsenice a budete šťastní…“ je parafrázovanie iného známeho výroku Svetového ekonomického fóra (WEF) „V roku 2030 nebudete nič vlastniť a budete šťastní“. Na našej stránke sme o tom písali už možno aj 10-krát, preto sme predpokladali, že naši čitatelia ten výrok poznajú a nie je potreba ho špeciálne vysvetľovať.

   • Pozrite si nejaký dokument o húseniciach a o ich nebezpečných, často jedovatých chĺpkoch – niečo ako sklené vlákna! Pletiete si ich s pandravami – larvami chrobákov – čo je niečo ako čerstvá živá hurka – obľúbené sú pečené v tropických krajinách – pripomínajú arašídové chrupky – ono totiž aj tieto chrupky sú súčasťou progravovania – zvykania si na potravu z hmyzu.

    Húsenicu nezoberie do huby ani každý vták – na to sú vyložení špecialisti, napr. sýkorky. Z juhu Európy – z Francúzska sa sem šíria nebezpečné zavíjačky borovicové – zatiaľ ešte neprekročili Alpy – ale niekto by im v tom mohol aj pomôcť! Okrem toho, že likvidujú borovicové lesy /U nás borovicové lesy v okolí Malaciek bránia rozširovaniu sa pieskových dún z tejto oblasti/ – ich chĺpky sú v prostredí vysoko nebezpečné-toxické nielen človeku.

    Takže redakcia – nebudeme jesť húsenice, pretože ešte takú „odchlpovaciu“ technológiu nevymyslel nikto, a ak ja budem mať niekedy jesť červy v čerešniach – radšej takúto odrodu vytnem! Nenávidím, keď v kompótoch z krásnych čerešní napol vyliezajú uvarené „červíčky“! Červy však nezavrhujem ako také. Ale sú mimo tej časti potravného reťazca, v ktorom okolitý svet konzumuje moja maličkosť!

    • Máte pravdu, ten úvodný obrázok (prebratý z originálu) sme mali zmeniť radšej na larvu alebo cvrčka namiesto dážďovky.

     • A preto stále platí – „Radšej pykajme za to, čo sme urobili, ako by sme mali ľutovať to, čo sme neurobili!“.

   • Pravdaže aj ja som tu o tom čítala, aj tak je to podľa mňa preháňanie už aj tak dosť zveličeného výroku. Všetko dobré inak prajem 🙂

  • Angelika,co jed pravda,nie je hriech,to presne do nas tlacia a mozem povedat,velmi uspesne,zacinaju to tiez v Skolach

 11. Horší však je,že genové pokusy a změny se neprovádí jen u potravin z rostlin ,ale dlouho i na hmyzu. A budou tu kromě ,,GMO rostlin i GMO z hmyzu “ .A vymyté,gumové mozky studentů je jistě na doporučení svobodných zednářů , NWO a nakonec i kolaborantské WHO budou vychvalovat . Opíchaní s uzavřenou duší a takto odpojení od boha tvůrce s proměnou na bioroboty – zoombí budou jistě mlaskat ( Gates,Schwab ,Rockefellerovci,zednáři a spol. však toto svinstvo jíst sami nebudou)

 12. Hygiena pol života,,,,,,a špina celý,,,, by sa malo dodať. Poumyvane mozgy sú poslušné, umývanie trvá istý čas,má svoje fázy aj postupy. Ono sa však vždy nájdu nejakí spindirovia ,tomu sa jednoducho nedá nijako zabrániť. Také veci ,že z čoho je to čosi v plastovej krabičke, čo sa tvári ako mäso,to už dávno neriešim. Nič nie je ako bývalo,a lepšie ( v zmysle a intenciách tohto článku) , to istotne ani už nebude. Ľudia si postupne zvyknú aj na dovezené organizmy zo susedných planét,takisto sa nájdu exoti,čo si radi ,,zasantia,,so samičkami odvedla,a opačne pochopiteľne tiež. No a tí,čo tu ako sa hovorí, určujú chod dejín,pobabru toho ešte asi hodne, než pochopia,že sa nedá zároveň šliapať na plynový aj brzdový pedál…

 13. …s tou stravou je to zložité…jesť aj mäso alebo nie…jesť len zeleninku alebo nie…kombinovať viacero potravín alebo nie….k tomu môžu byť rôzne diét.obmedz., potr.alergie…ako deti sme jedávali jablká, boli tam aj červíky, tie sme vyhodili a jedli ďalej…no boli to červíkyz jabĺk v našej strave, z nášho jablka a z naš.záhrady…mnohé jablká z obch.už nemajú takú chuť a pritom tam nie sú tie červíky, paradox…nechutia práve ,,vďaka moder.pestov.“…a kompót s čereš -červ.? aj také boli, kompót sa ,,precedel“ a bolo… vďaka za zauj.informácie….

 14. Toto práveže podporujem. Keď už chcete jesť živočíšne bielkoviny, tak prečo nie hmyz?? Je to omnoho humánnejšie usmrtiť a konzumovať hmyz, ako vraždiť prasatá, kravy a kurence. Ľudia vytvorili koncentračné tábory pre tieto úbohé zvieratá, treba to zakázať a chov a konzumáciu mäsa obmedziť na minimum. Aký je problém s červami??

Pridajte komentár

*