Klaus Schwab vyhlásil, že elita musí ovládnuť umelú inteligenciu, inak ľudstvo „unikne našej moci“


Print Friendly, PDF & Email

Klaus Schwab vyhlásil, že elita musí ovládnuť umelú inteligenciu, inak ľudstvo „unikne našej moci“

(Baxter Dmitrij, newspunch.com) Notoricky známy globalista Klaus Schwab vyzval elity zhromaždené na „Samite svetovej vlády“, aby sa globálne spojili a „ovládli“ pokročilé technológie umelej inteligencie. Účastníkov tiež varoval, že ak nebudú konať rýchlo, ľudstvo „unikne našej moci“.

Zakladateľ Svetového ekonomického fóra (WEF) rečnil počas februárového samitu v Dubaji, ktorý sa tento rok venoval téme „Formovanie budúcich vlád“.

Schwab poukázal na „technológie štvrtej priemyselnej revolúcie“ a uviedol: „Kto ovláda tieto technológie – nejakým spôsobom – bude pánom sveta“.

„O desať rokov budeme úplne iní,“ povedal Schwab a dodal:

„Mojou hlbokou obavou je, že s technológiami 4. priemyselnej revolúcie, ak nebudeme spolupracovať v globálnom meradle, ak spoločne nenaformulujeme nevyhnutné politiky, (ľudia) uniknú z našej moci vyplývajúcej z ovládania týchto technológií.“

Známy podcaster Patrick Henningsen zverejnil na Twitteri video so Schwabovým vystúpením, ku ktorému pridal komentár:

„Tón Schwabovho hlasu sa v poslednej dobe zmenil. Je v silnej panike z toho, že svet sa nebude pridržiavať strategickej mapy jeho Svetového ekonomického fóra a že nebude schopný premeniť planétu na globalistickú utópiu“.

Twít s predmetným videom si môžete (v angličtine) pozrieť tu:

Stop Candida

Schwab chce zneužiť technológie na zotročenie ľudstva

Schwab je posadnutý umelou inteligenciou a ďalšími pokročilými technológiami a už predtým predpovedal, že „štvrtá priemyselná revolúcia povedie k splynutiu našej fyzickej, digitálnej a biologickej identity“.

Schwab tiež otvorene podporuje niečo, o čom mainstreamové médiá stále tvrdia, že je to konšpiračná teória, konkrétne „aktívne implantovateľné mikročipy, ktoré prekonajú kožnú bariéru našich tiel“.

Program Svetového ekonomického fóra, ktorého cieľom je prinútiť ľudí živiť sa falošným mäsom a hmyzom, bol tiež odhalený ako globalistické sprisahanie proti ľudskosti.

Ak si globálna elita presadí svoje a všetci sa vzdajú mäsa a začnú jesť chrobáky a cvrčky, potom sa ľudia doslova stanú chodiacimi parazitmi. Vedecký výskum totiž zistil, že hmyz obsahuje „dokonalé látky“, ktoré parazity a patogény používajú na infikovanie ľudí a zvierat a na šírenie chorôb v ich vnútri.

Ak by ste začali pravidelne jesť hmyz, pretože veríte, že to zachráni Zem pred globálnym otepľovaním alebo „zmenou klímy“, nielenže si uškodíte zdravotne, ale môžete seba aj svoje deti ohroziť priamo na živote, pretože by ste tým napomáhali zlovestnej agende globalistov, v rámci ktorej chcú vyľudniť planétu.

Záver

Na záver, ak viete anglicky, si môžete pozrieť video od alternatívneho média The People’s Voice (Hlas ľudu) o tom, ako chce Klaus Schwab prinútiť ľudstvo prejsť na konzumáciu hmyzu:

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Ježiši!“
  Ušiel mi skunk! A mohol by ovládnuť celú ulicu! Boha jeho!

  • Nemá zmysel počúvať tohoto ubožiaka. Je ním totiž z pohľadu večného života.

  • Skunk je šelma smradlavá? je to pekné zvieratko ale nepríjemne smrdí keď sa bráni D: Videla som ju v jednom americkom filme hrali v ňom aj krováci &

   • Skunk – to slovo väčšinou používam ked vidím nejakého progresívneho borca, ktorý si nechal na hlave z vlasov len pás široký od cca 5 do 10cm a dal mu nejakú bombastickú farbu. Raz som takého „nefalšovaného skunka“ videl v meste a mal čiernobiely pás z vlasov na hlave.
    Vtedy som bol s manželkou a vravím jej: aha, skunk! A ona, že to čo má na dotyčný na hlave nieje v poriadku ale nepáčil sa mi to ako si toho človeka dehonestujúco nazval. A ja že za to nemôžem – že prvé čo ma napadlo bol skunk – videl som ho na jeho hlave – a vidieť skunka niekomu na hlave v centre mesta to nie je bežná záležitosť.

    • to teda nie je bežná záležitost vidiet také individum s takým účesom vyumelkovaným pútal pozornost na seba očividne D:

     • Keď sa to túla po uliciach alebo je to zalezené doma alebo v nejakej práci kde to nemá na spoločnosť až taký enormný vplyv tak je to síce nechutné a odpudzujúce ale ak sa to dostane na miesto napr. učiteľa/učiteľky tak je to fakt katastrofa.
      A to platí o aj všemožných „kucharoch“ v tv s potetovanými rukami až ku krku – a samozrejme vyhrnutými čo najvyššie a by mohli tie nechutnosti predvádzať po celú dobu „varenia“. Veď o to tam aj ide – o to podať tie ohavnosti spoločnosti ako normálne.

   • Anthony Morava

    To bude omyl, skunk se vyskytuje v severní Americe. V Africe, hádám jste viděl film Bohové musí být šílení 2, se vyskytuje chytré zvířátko zvané včelojed, co se tam zakouslo zoologovi do boty, ale o smradu tam nic nebylo.

 2. Viete, prečo sa na Slovensku nikdy neujme nadvláda umelej inteligencie ani sociálny kredit? Pretože naši marginalizovaní osadníci by mali tak nízke skóre, že by nemohli NIČ. Ani chodiť spojmi, ani nikam vstúpiť, sociálne dávky by sa im odňali a za krátky čas by boli všetci v base. A to by mimovládky strááášne vrešťali. Preto na Slovensku žiaden sociálny kredit nebude. A zrejme ani na Západe, lebo tam majú zas
  iné obohacujúce menšiny s podobným „sociálnym“ správaním.

  • Tak ale stále môžu do systému naprogramovať nejakú výnimku, že nie každému sa bude skóre počítať rovnako. Napríklad za príslušnosť k marginalizovanej menšine bude extra 100 bodov.

  • „Marginalizovaní“ nie sú pre globálny systém nijaké tabu! Akože svetová totalita psychopatov uviazne na právach nejakých Řómov? Potom naozaj žerieš mainstream! A čo na to Bittó Cigániková?

  • Figu borovú, tí sú tak nie ,že neprispôsobiví ale obr-extrémne prispôsobiví ,že zakrátko prekuknú celú umelú inteligenciu a tá čo horí, bude perfektne ohrievať,tá čo platí bude super cálovať prachy,tá čo bude ťažká bude za pár centov v zbere a tá hŕstka najinteligentnejšej „inteligecieô zdrhne a bude plakať na prsiach Švabovi, že u tohto etnika sa inteligencia nijaká nepresadí , len Slováci ho dokážu živiť a vytrvalo bývať vedľa neho !

 3. oldmarxista pamprlik

  Situacia z demokraciou bude kriticka ked sa umela inteligencia dostane ku Kapitalu a Nadhodnote. To sa potom Svab a ta vasa elita a dalsi podnikatelski poter nebudu stacit divit.

 4. svatoslav butora

  Replikátorovi Schwabovi prestali fungovať zdrojové algoritmy rozumu…podobne ako všetkým Svetovládnym Idiotom. Nové degeneratívne myšlienkové postupy im bude injektovať umelá intelegencia (AI), ktorá prevzala myšlienkové bohatstvo jedovatých húb.

 5. Ako prvé budú chcieť ovládnuť politikov, ktorí sú pre systém nepohodlní a ukričaní:

  https://www.hlavnespravy.sk/blahu-nevpustili-do-rtvs-na-diskusiu-s-nadom-skoncil-na-vratnici-neskutocne/3056904

 6. Israismael

  Vidite len pozemsky bojovnika svetla versus temno ..resp
  Ruska proti západu a Amerike..nevidí sa ten boj ,ktorý prebieha nad našou pozemskostou ,nad touto hmotnosťou a je tiež skutočný ..v tomto článku je aktuálne ten boj pozemský :
  https://vitazstvosvetla.org/putin-je-velky-car-ktory-je-rozhodnuty-svet-zbavit-babylonskeho-otroctva-od-uctievacov-satana-a-chazarskej-spiny-vsetko-to-robi-v-tajnosti-krok-po-kroku/

  • Marek Košice

   Pekne si naletel „elitami riadenej opozícii“……. Putin je to isté, čo aj Biden. Som presvedčený, že v skutočnosti sú kamoši. Ty si stratený, Israismael…… Nevidel si to množstvo fotiek, kde sa zo srdca úprimne usmieva Putin pri stretnutí s Merkelkou, a rôznymi západnými premiérmi, prezidentmi, atď, a ako sa bratríčkoval s Bushom mladším? … Daj si do googlu : PUTIN BUSH … … a nezabudni napísať, že Putin to len hral, alebo že je to fotoshop…. 😀

   • hľadač pravdy

    => Vladimir Putin (*1952), bývalý agent KGB, predseda vlády, súčasný prezident Ruskej federácie, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „GOLDEN EURASIA“.

    => Joe Biden (*1942), 46. prezident USA (2017-?), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „MAAT“.

    => Angela Merkel (*1954), bola 8. spolková kancelárka Nemecka (2005-2021), trojnásobná nadnárodná slobodomurárka, členka pra-lóží:
    „GOLDEN EURASIA“; „VALHALLA“ a „PARSIFAL“.

    => George Herbert Walker Bush (1924-2018), bol 41. prezident USA (1989-1993), nadnárodný slobodomurár, najprv člen pra-lóží: ,,EDMUND BURKE” a ,,LEVIATHAN”, z ktorých bol vylúčený, neskôr bol prijatý do pra-lóží „THREE EYES“, a ,,WHITE EAGLE”, zakladajúci člen pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.

    => George Walker Bush (*1946), bol 43. prezident USA (2001-2009), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.
    =====================================================
    Putin a Merkelová sú ,,brat a sestra” z najvyššej, nadnárodnej slobodomurárskej superlóže/pra-lóže ,,GOLDEN EURASIA“!!!

    Zdegenerovaného Busha mladšieho nchceli prijať do žiadnej nadnárodnej slobodomurárskej superlóže/pra-lóže. Aj Putin sa prihováral za Busha ml., aby ho prijali do pra-lóže ,,GOLDEN EURASIA“, ale ho neprijali!
    Preto (aj preto!) najvyšší nadnárodný slobodomurár Bush st. spolu so skupinou najvyšších pra-lóžových slobodomurárov založili novú nadnárodnú slobodomurársku pral-óžu na svete „HATHOR PENTALPHA“, do ktorej zasvätil ,,synáčika” a spravili z neho prezidenta.

    Merkelová, Putin, Bush ml. a Bush st. spolu na jednom obrázku, s označením najvyšších slobodomurárskych pra-lóží ktorých sú (Bush st. bol) členmi:
    https://www.illibroignorante.it/wp-content/uploads/2016/07/Massoni.jpg

    Putin a Bush ml.:
    https://media-cldnry.s-nbcnews.com/image/upload/t_fit-1500w,f_auto,q_auto:best/msnbc/Components/Photos/061119/061119_bush_vlrg_630a.jpg
    z archívu Bieleho domu:
    https://georgewbush-whitehouse.archives.gov/news/releases/2006/11/images/20061119_d-0425-1-515h.jpg

    Prvotný zdroj týchto informácií:
    Giole Magaldi, OFICIÁLNY autor knihy: Massoni – Società a responsabilità illimitata. La scoperta delle Ur-Lodges (prvé vydanie je z novembra 2014).

    • To může být pravda,ale dopadnout to může jinak.Třeba Lenin,tím že rozdal drobným rolníkům půdu pěkně rozzuřil Rothschilda.Stalin se jim taky vymkl z rukou.Jestli někdo v pozadí a třeba i ne našeho lidského druhu rozhodne,že teď bude hrát prim Rusko,tak se to stane.Kdyby Putin po vzoru Stalina udělal čistky,tak už by ve Lvově vlála ruská vlajka.A ostatní země budou na kolenou na kolenou rusáky prosit.Budeme tady mrznout ,hladovět.Potom jdou ideologie stranou.

   • Dobrý diplomat sa usmieva aj na nepriatela,dokonca mu aj podá ruku,a to iba preto lebo le dobrý diplomat.

 7. Israismael

  *oprava : pozemský boj bojovníka svetla

 8. Objektívne

  Vitajte v syntetickom svete generovanom AI.
  https://www.youtube.com/watch?v=Yb1GCjmw8_8

  Už nikdy nebude vedieť čo je fake a čo skutočnosť.

 9. KOVIDBARÓN!

  ,,,,,,,včera prebehol 24hodinový maratón ľudského idiotizmu,egoizmu,pokrytectva,zvrátenosti a iných podôb temnej stránky človekozvieraťa,,,,,,,je nehoráznosťou ak si niekto dovolí v čase strádania a pochmúrných časov odhalenia okázalosti a ješitnosti pometencov-honosne sláviť nejaké ročné výročie ku svojej oslave a pýche,kde elity plytvajú v čistúčku a v pohodlí pred publikom nakazených peniaze už aj tak ožobračených občanov,ktorí navyše musia zápasiť o prežitie v bludnej sieti pavučín spriadanej zvrhlíkmi bez chrbtovej kosti a bez svedomia,zhypnotizovaný ukrajinský,poľský,slovenský a český národ týmto kráčajú v pred do hlbín priepasti temnoty ako obeta elít-oltáru temnoty,,,,,,,namiesto toho,aby všade nastalo ticho a aby sa každý zamyslel nad sebou samím-ide sa hodovať,ďalej plytvať,chvastať a vychvaľovať pred kamerami a obecenstvom v nekonečnom propagandistickom maratóne nonstop 24 ako by sa jednalo o rozlúčku so slobodou deň pred sobášom a ako by sa malo jednať o ten posledný deň v živote človeka-toto je ľudské dno a pravá tvár západu-sluhu,či otroka oltára temnoty,,,,,,,nebránim ani východ,lebo skoro ani rozdielu neni,len sa staviam dočasne na stranu slabšieho a toho,kto je a vždy bol ponižovaný a terčom posmeškov už od čias studenej vojny,,,,,,,oni elity-tvory z podzemia,kam znovu zalezú ak im bude tu niečo hroziť,,,,,,,keď boli na svete prvý muž a prvá žena-už vtedy bola medzi nimi vojny a nezhody,tak čo potom očakávate od 8miliárd adamov a evičiek???????

  • Marek Košice

   Zjavne im ten adenochróm (či ako sa volá) nepomáha spomaliť starnutie…… Keď elity majú 70, vyzerajú na 70….Keď majú 80, vyzerajú na 80…….Keď majú 90, vyzerajú na 90……. Aj toto „smrdí“….. Ten adenochróm bude robiť niečo iné, než brzdiť starnutie. Ak brzdenie fyzického starnutia nie je viditeľné fyzicky, tak……. žiadne brzdenie starnutia adenochrómom neexistuje.

   • No, keby to nebrali, tak by 70 roční vyzerali na 100 a 80tky by sa nedožili. Ale adrenochróm je len stimulant. Oni to kombinujú s pravidelnou transfúziou krvi a pravidelnou výmenou orgánov, aby mohli hýriť, drogovať a zúčastňovať sa orgií ďalej.

    • Marek Košice

     Na základe akého „samooj*bávacieho programu“ píšeš, že keby adrenohchróm nebrali, tak by v 70-tke vyzerali na 100? Z dôvodu, že ako elity nemajú k dispozícii to najkvalitnejšie jedlo a najlepší možný wellness so všetkým? …. To s hýrením a drogovaním bude omnoho menej intenzívne, než si myslíš…… Pretože mozog nevymeníš…. A drogy, hýrenie, dodžubkáva aj mozog…… Potom by neboli schopní viesť summity…… To, že Bidet je úplne mentálne mimo, to je jedna vec. Ale rovnako starý Schwab zjavne má dobre fungujúci (hoci satanský) mozog…. A ten mu nikto nemenil.

     • Třeba jsou tím návykem na adrenochrom udržováni v poslušnosti.Může to být něco jako opium.Ne každý dá pít čerstvou lidskou krev a jíst lidské maso po vzoru reptiliánů.Tímto se z člověka vytlouká lidskost a on je schopen všeho.

     • Лаитаз Откин

      Svab papkal rybky a Bidet svabiky,to preto,chybali mu omega3 zivocisne.

   • Лаитаз Откин

    Mozno ten adrenochrom bude len zombifikovat.Imidz je nanic,staci „zit“.

    • Chvátal jednou povídal,že se dříve z krve menstruujících panen, které za tímto účelem byly opečovávány v nějakých chrámech ,dělal elixír mládí..Dnes už prý tyto znalosti nejsou,jen jakési podvědomé vzpomínky a snaha o napodobení.Jinak Aborginiové pomocí ní i léčí.

 10. za deset let bude tento dědek pod drnem-nebo je snad nesmrtelný?

  • Oni snívajú o transhumanizme a dúfajú, že sa dožijú svojho vysneného „splynutia so strojom“. Myslia si že takto budú nesmrteľní :).

 11. Ako česká vláda financuje zbrane na Ukrajinu z českých dôchodkov – a Česi to majú „v píči na lehátku“.
  Bližšie o module „asistenčných“ armád na Ukrajine – ako slovenská „odvolaná“ vláda vyjebáva so všetkým a všetkými! A žiaden odpor obyvateľstva!
  2023-02-24 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-02-24-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 12. Hra na pandemii vám moc nevyšla, hra na válku zatím sice probíhá, ale lidi se (na můj vkus hodně pomalu, ale přece) probouzí a tak spíš začínám věřit tomu, že vy (Chazaři) nakonec neuniknete naší moci.

 13. K. Schwab je psychopat – bábka, ktorá slúži tým, ktorí sú na špici pyramídy moci, t.j. tým 7 či 8 najbohatším rodinám planéty. Myslím si, že zahrávanie sa s umelou inteligenciou napokon povedie k tomu, že ona ovládne ľudstvo a nie naopak, čiže schwabovskí globalisti napokon nedopadnú tak, ako si predstavujú.

  • Objektívne

   Obávam sa, že ani tie najbohatšie rodiny nie sú na vrchole pyramídy. Aj oni niekomu slúžia. Tých na samom vrchole nepozná nikto, ale myslím, že je vhodné sa domnievať, že to nie sú mimozemšťania. Ak budete hodne o tých na samom vrhole rozmýšlať a nie len na nich nadávať, prídete na to, že aj oni majú určitú úlohu a nie je to úloha zničiť stádo.

   • Marek Košice

    Oldo asi operuje z pozície ateistu………. Oldo, slúžia Satanovi. Alebo „BohoSatanovi“….. ktorý je k duši v tele SATANOM, a k duši bez tela (po smrti tela) BOHOM. K tomu som dospel za svoj život, toto mi dáva najväčšiu logiku. Vyber si : Buď je Boh a Satan JEDNO A TO ISTÉ (ako napríklad žena je matkou a milenkou, ale matkou keď je s dieťaťom, milenkou, keď je s partnerom), ALEBO sú to „kamoši“…….a nezasahujú do svojho „pásma“…. A teda Satan kraľuje pozemskému svetu, Boh nebeskému. BEZ TOHO, aby do toho Boh zasahoval.

    • Áno, napísal som to z pohľadu ateistu, lebo celá výuka na školách je ateistická. Raz som synovi povedal (nevedel odpovedať na otázku ako vznikla Zem), že mal odpovedať podľa Genezis, že Zem stvoril Boh. Nato mi odpovedal, že by ho učiteľa posadila s päťkou, alebo zosmiešnila. Takže tak. Veriaci sa musia učiť Darwinovu teóriu, teóriu Veľkého tresku, ale ateisti teológiu (Bibliu) nie.

   • pokračuj prosím v logike.
    kto?
    sme ZOO?
    sme škola?
    sme väznica?
    sme experiment?
    sme kýmsi už vytvorená virtuálna realita? (Musk to takto tvrdí)
    sme čiasi farma na výrobu energie?

    • Marek Košice

     Sme farma na výrobu energie pre Satana – TVORCU našich (a zvieracích) tiel. Stvoril ich s potrebou OTROČIŤ NA NE, a všetky negatívne emócie ktoré pri otročení na telo zažívame, SÚ JEHO POTRAVOU. Jeho „boosteri“ sú umieračky na hlad a smäd….. A to sa vo svete deje v niekoľkých miliónoch prípadoch…ROČNE.
     Keby naše telá stvoril dobrotivý BOH (a nie Satan), tak by LOGICKY stvoril telo BEZ tráviacej sústavy, pretože by sme nepotrebovali nič jesť ani piť. Ale keďže ho stvoril S TRÁVIACOU (a vylučovacou) sústavou, znamená to, ŽE ANI NEZAMÝŠĽAĽ, že by sme mohli žiť bez vody a jedla….. A kto to nezamýšľal? Tvorca Zeme a všetkého na nej (mimo duší). Satan.

     • Marek, v čom je „boh“ (Sionu) dobrotivý? Tým, že nás trestá hlava-nehlava od 1. Možišovej až po Zjavenie Jána, teraz prebieha ním nariadené čipovanie ( tzv. znamenie šelmy 666) – aby tí, ktorí ho neprijmú, „nemohli ani kupovať, ani predávať“ – a zomreli tak mnohí od hladu? Aby „ich mŕtve telá slúžili za hnojivo Zeme“? Nože si prečítaj bibliu. Alebo aspoň len Zjavenie Jána, aby si bol aspoň ako-tak v obraze.
      Satana (pokušiteľa) sem zbytočne nepleť; ten teraz nie je až taká dôležitá osoba; niekedy mám pocit, že slúži iba na to, aby veriaci boli čo najviac domotaní a úplne stratili prehľad, kde je „sever“.

 14. Israismael

  Prepáčte ale niekto je tu tak hlúpucko – sprostuckí až to bolí…
  Niekto vôbec nerozoznáva túto dobu, ktorú žije…. . Napr ty Marek z Košíc.. Ty žiješ v paralelnom svete alebo teraz žiješ tu na zemi alebo v akom kruci-ďasi ty žiješ vôbec človeče?..
  Ešte raz si to daj do kopy a do súvisu.. Ak je na svete v tomto čase nacizmus a fašizmus(čiže temno a zlo sveta) a niekto ho vymieta preč zo sveta (berieme to za svetlo nech je to ktokoľvek) , tak by malo byt evidentne kto ho vymieta, ze iste to nebude Biden, nebude to ani Duda, ani Caputova, ani Macron a pod..Tak kto ho vymieta Marek z Košíc hm?.. Satan bude vymietat satana?.. Biden bude vymietat na Ukrajine fašizmus?.. Aký to nezmysel, však?. .. Alebo ma chceš predsa len presvedčiť a tiež protirečít, ze zlo vymieta ten senilny a vojnový stvac Biden?.. Ci nebodaj Zelenskyj vymieta satana a fašizmus z tejto planéty a sam si vymetie svoj wermacht v tej Ukrajine ?..
  Je asi jasné kto dnes bojuje pre svet a darmo sa naduvas ako balón pred prasknutim a divas do zadu a ci bol taky alebo onaký ten Putín . Človek sa môže meniť v hodnotách nezabúdaj. To iste platí aj pre Putína .. Ty si taky idiot naozaj, ze nerozumieš nejakému konceptualnemu systému sveta a ze aj tu v tejto hre vojenských bubnov musí ísť o temno versus svetlo ?..To je iná vojna teraz.. Iná v zmysle pohľadu skutočného SVETLA, lebo sme tesne pred koncom očisty, proklamovanej v biblii.. Preto je to iné ako prvé dve svetové… Ak je temno musí byť teda aj protipól v boji na konci veku tohto systému a protipól je svetlo.. Môžeš považovať za svetlo zelenskeho ci bideta?.. Ak áno, tak si konská hruda a ty obviňuj seba samého a nie mňa z neznalosti a stratenosti.. Dobre??? .. a viac nemám čo povedať..

  • Israismael

   Mimochodom čítam ta Marek z Košíc a zjavne ti niečo udiera na mozog… Mal by si už niečo urobiť s tým, vieš, lebo ono to udiera aj na prostatu, nielen na mozog a to je dosť nebezpečné..

   • Marek Košice

    Keď neveríš mainstream politike, prečo veríš mainstream „vede“??? 😀 😀 😀 ……. Keby sa moje telo chcelo zbaviť semena, mával by som aspoň raz za 1-2 týždne nočnú polúciu, nie? MAL SOM JU ZA 7 MESIACOV RAZ, a predpokladám, že už nebude žiadna. Tebe udiera na mozog tvoja POTREBA VERIŤ V STAROSTLIVÉHO OTECKA/ZÁCHRANCU…….Neuvedomuješ si, že ľudstvo (a celý život na Zemi) je Satanov projekt. Prečo by dobrotivý Boh stvoril telá s ich totálnou závislosťou na vode, potrave, vhodných klimatických podmienkach, dostatku relaxu, atď? …… Zbytočne sa ťa pýtam, ty si sa už rozhodol pred pár rokmi, kde je tvoja „konečná“…….. LEBO JE TO TAK POHODLNEJŠIE…….A „konajúci záchranca ľudstva“ je vždy pohodlnejšia voľba, než „Nie je tu záchranca, záleží to len na ľudstvu ako celku, a pravdepodobne bude koniec ľudstva…“…….. Zbabelec. 🙂

    • Marek Košice – Bez urážky tvojej osoby: Pracoval som na operačnej sále Urológie. Čo si myslíš o operovaných pacientoch „laparoskopickými“ operáciami. Podľa mojich skúseností na tomto oddelení viem, že keby títo pacienti pili viac čistej vody a používali svoj pohlavný orgán, tak by na tomto oddelení nemuseli skončiť. Po tejto operácii sa z nich stávajú úplný impotenti bez erekcie. A mnohý z nich až do konca svojich dní nosia so sebou sáčok na cikanie. Oplatí sa zdravo stravovať a zdravú vodu piť a tiež s nežným pohlavím sa milovať. Takéto ponaučenie som si zobral z tejto práce. Prajem ti, aby si sa aj ty poučil z nešťastia tých druhých.

     • Marek Kosice

      A ty si, hlupy Vladko, myslis, ze dotycni pani pravidelne neejakulovali? BOZE, CO ZA LUDIA TU CHODIA!???? Je smiesne a tragicke zaroven, ako hanite to, co sami nedokazete (a posvedome by ste chceli) = MAT POD KONTROLOU svoju zavialost od orgazmovania. KTO BY TO NECHCEL??? A kedze ju nemate, tak O TO RADSEJ prijmete mainstream podvod (ktory muzov navadza na caste orgazmovanie a ejakulovanie, ktore je MIMO PLODENIE satanistickym ritualom, preto to rozsirene bezplatne porno o milionoch videi….) o nevyhnutbosti ejakulovamia pre pohlavne a celkove zdravie. Je to tak okate, ze az….

     • Marek, nie sú len mantinely; existuje aj zlatá stredná cesta. Zdraví ľudia si môžu dovoliť dôverovať svojim zdravým pocitom a riadiť sa nimi. Extrémisti to – pochopiteľne – veľakrát nepochopia.
      Asketickým spôsobom nežijú ani zvieratá. Preto sú zdravšie a koncentrovanejšie, ako my, rôznymi (neraz pochybnými) poznatkami premorení ľudia.

     • Marek Košice – Tebe ten orgán nefunguje preto, lebo ti v tele niečo ochorelo a nie preto, že to dokážeš ovládať. Bol by si rád, keby si mal erekciu, lebo v krátkom čase budeš musieť ísť na operáciu prostaty a potom ťa už bude čakať ten sáčok na cikanie.

     • Ja by som to až tak zle nevidel s tým Marekom z Košíc. Aspoň to medzi nohami zobral nejako do svojich rúk a nekričí ako mnohí „potrebujem ženu za každú cenu“ alebo „mama ožeň ma!“ – a potom je z toho životná katastrofa.
      Keď príde do jeho života tá pravá tak nebude nad askezou vôbec rozmýšľať.
      Každopádne je na tomto oveľa lepšie ako tí čo v prvom rade žijú pre „to dole“ – lebo takým tá pravá nikdy nepríde naproti aj keby na ňu čakali 100 rokov.

   • Marek Košice

    Vo svojej „instantnej múdrosti“ si vlastne napísal, že samci cicavcov, ktorí pravidelne neejakulujú, majú problémy s prostatou………….. Myslíš, že majú? SÁM VIEŠ, ŽE NIE. To by „betasamci“ zvierat dochli na rakovinu prostaty, lebo neejakulujú celé roky…… Veď ty nemáš ani len šajnu o CLAUSTRE (claustrum), ty „duchovný človek“……Zapamätaj si jedno : Hoci orgazmovací celibát sám o sebe NIE JE zárukou duchovného rastu, s určitosťou platí, že absencia orgazmovacieho celibátu je zárukou NEMOŽNOSTI duchovného rastu. Takže ak často (aspoň raz mesačne) ejakuluješ, tvoj duchovný rast je len VÝPLOD TVOJEJ FANTÁZIE A TÚŽBY. To je zákon, nie môj názor. TO JE PRÍRODNÝ ZÁKON…Sexuálna energia NUTNÁ k dosahovaniu duchovného rastu NESMIE byť „vyskratovaná“ orgazmami….. Prečo sa o tom nehovorí v Biblii? AHAAAAAAA…no žeby preto, lebo je to odžub tváriaci sa ako svätá pravda? A kde najlepšie skryješ odžub? Tam, kde ho zaobalíš do 95% pravdy.

    • Лаитаз Откин

     Moj byvaly kamarat ale hovoril,ze ten pretlak tiez moze negativne ovplyvnit mozog(vytekanie semena cez usi,nos a podobne,slzenie semena-zahmlieva vyhlad).Vysmrkat si nos=vyhonit si ho cez nos.
     Tym nechcem nic povedat,len pisem,zostavam nestranny az do ziskania nejakych presvedcivych informacii.

     • Лаитаз Откин

      Tie nano-deti sa smrti nevyhnu tak ci tak-ak ich vyplytvas,tak ich odhodis,
      ak ich zadrzis,tak ich absorbujes,zjes.

   • Israismael: Nereaguj na trolov. Nekŕm ich. Nereaguj, zdochnú.

    • Israismael

     Vysvetľujem pre tých ktorí môžu pochopiť..
     Nikomu však nevravím aby to čítali a nevnucujem nič..
     Ale dik za podporu… Neprajme smrť iným.. Sami sú strojcami šťastia ci nešťastia… Dnes je už len jedna vec dôležitá BUD – ALEBO… Bud poznanie a život…. alebo ignorovanie poznania, nesprávne poznanie a veľké utrpenie pri konečných búrkach.. Opäť zákon nič viac

     • Marek Kosice

      Zaujimave, ako je muz, ktory ma PLNE POD KONTROLOU svoje orgazmovanie a dokazal sa ho vzdat, TROLLOM pre ludi, ktori sa nazyvaju DUCHOVNYMI…. Ste vyborni herci….Ale len sami pred sebou.
      Tu Israismael sa snazi posobit dojmom „osvieteneho“, ale raz za cas (kazdy tyzden?) proste nevydrzi, a vypusti svoju „esenciu“ NADARMO…. A aby sa necitil trapne sam pred sebou, v zmysle, ze „Tak…ja fakt nrmam moc nad svojim orgazmovanim?“, ODMIETA skutocnost, ze orgazmovanie je NASTEOJ SATANA na vyskratovanie sexualnej energie nutnej k duchovnemu rastu. Ostatni zavislaci ho co?….PODPORIA. Cim dlhsie som bez orgazmu, tym mi to viac pali. PRETO ostanem ma tejto ceste.

     • Len, Marek, aby si to neprepálil; extrémy sú negatíva v úplne každom smere.
      Stretneš rozumnú, inteligentnú + príťažlivú babu – a čo jej povieš? To, čo tu píšeš? Si primladý na to, aby si sa zriekal plnohodnotného života a uzatváral sa v asketickom vnímaní sveta aj života celkovo.
      Teoretizovanie je nanič. Začni žiť! So všetkým, čo k normálnemu životu patrí. Choď do spoločnosti – najlepšie hneď teraz. A zajtra do prírody; prejdeš na iné myšlienky.

  • Marek Košice

   Israismael, vo svojej obmedzenosti nepripúšťaš fakt, že by to zlo nevymetal NIKTO………….. Koľko rokov sa hovorí o tom, že niekto vymetá zlo? 1000? 2000? 5000? …….. Trvá to trochu dlho, nie? ……. Vládcom tohto hmotne sa javiaceho sveta je SATAN, „bohužiaľ“. Lenže píšem ti to zbytočne. Takže sa nebudem viac rozpisovať.

   • To je ale dosť autodeštrukčný pohľad na svet :). Hra na Boha a Satana je ľudský výmysel a žiaden z nich nie je Stvoriteľ. Skutočný Stvoriteľ je neutrálny, pretože každému dal slobodnú vôľu. Žiadne prikázania ani biblie ani iné bludy, proste len slobodnú vôľu naložiť s časom a miestom ako chceš.

    • Israismael

     Ak chceš nasledovať svoju slobodnú vôľu musíš spoznať tu Stvoriteľovu… Však je tvorca… Máš pravdu ze Božia sila, ktorá prúdi do stvorenia aj na našu Zem je neutrálna.. Zafunguje tak ako kormidlom pohne sam človek..kormidlo je slobodná vôľa ale nie z rozumu ale z citu.. Cit je ale
     duch.. Ak si človek zvolí zle veci z jednania a myslenia, tak z neutrálnej sily sa stáva temna, samočinne sa to tak stane práve poryvom slobodnej vôle Človeka.a otravibtym nielen seba ale aj okolie . Ak kormidlo bude k dobrému, neutrálna sila božia zafunguje smerom k svetlým prúdom k požehnaniu človeka aj okolia … Opäť je to všetko samocinne.. Zákon boží.. Všetky sú samočinne, treba ich však spoznať ako sa pohybujú vesmírom a svetom . Nemyslím tým zákony Mojžiša, tie mravné.. To su iné…

     • Marek Kosice

      Mas v tom neskutocny gulas, Israismael….. Proste so vzdy najdes ospravedlnenie pre Boha a jeho necinnost na Zemi. A ked su zabite miliony deti a on to dopusti, zhodis to na „slobodnu volu“ ludi…. A ked u utyrane a znasilnene, potom zabite deti, tak isto Bozi NEZAH zvalis ma „slobodnu volu“… O.K., NECH JE TAK AKO PISES….Potom nam vsak nevladne Boh, ale SATANOBOH
      Ved presne tak sa sprava. Spravaj sa tak ty k svojmu dietatu, a daju ta pred sud…. Ked ho bude hryzt pes do ruky, nezasahuj…Ked ho bude niekto znasilnovat, nezasahuj….SPRAVAJ SA BOZSKY…. 😉

    • Marek Kosice

     Zbraslav : Neitralita ale moze vzniknut aj z dvoch „extremov“, a to vzneseneho dobra a odporneho zla. To nevylucuje co som napisal – ze nas Stvoritel by mohol byt „BohoSatan“, a trda aj dobry, aj sadista.

     • Israismael

      Co ty splietas človeče s deťmi ja som niečo písal o deťoch?.. Nerob zo mňa hlupáka a neprzni ma keď som nič také nepísal o deťoch… Ale aby si mal aj v tom odpoveď tak ti ju dám… Žiadny človek neprichádza na túto zem po prvý krát, bol tu už viacej krát… Ok??? a ty keďže odmietas zákon karmy jeden z Božích zákonov,značí asi toľko, ze co zasejes to zoznes alebo akcia vyvolá reakciu, tak nevieš ze deje v pozemskom sa odvíjajú karmicky oveľa pomalšie ako vo vyšších svetoch, v tých ľahších, menej hutnejsich svetoch ako naša Zem..ale každopádne sa dostavia vo forme karmy, ci v tomto živote alebo ďalšom následne..
      Stane sa preto veľakrát ze na svet prichádza človek aj so silnou ci slabšou karmou, každopádne teraz sú inkarnacie keď už nik neprichádza nevinný… Proste a jednoducho karmu si nestačil splatiť v predchádzajúcom živote a nesie si ju zo zrodenim .. Áno do sveta často prichádza aj s ťažkou karmou …. Jak je to možné?. No lebo duch je večný a strieda len tela pri prechode z astralu z Asgardu do pozemského, teda sem na zem..
      Preto sa stane ze deti sa rodia so silnou karmou ešte nesplatenou ako sa povie, do prostredia kde sú vojny… No a stane sa preto aj také niečo že aj deti sú zasiahnuté ale nič nie je nespravodlivé aj keď sa zdá ze áno… Príklad iný.. Africké deti, chudé, biedne, bez jedla.. V minulom živote boli tieto deti bývalými tyranmi, boli bohatí ale neľudskí, tyrali iných .. A tak teraz keď sa narodili do toho biedneho sveta je vlastne len ich karmou, aj keď sa to zdá nespravodlivosť…situácia sa otočila.. Nie však nespravodlivo.. Musía si skúsiť to čím tyranizovali v minulom živote..
      Hovorím ti to takto a poviem.. Mňa môžeš prznit koľko chceš ale Zákony božie neprzni a len preto ze ich nepoznás…. Nemusí sa ti to vyplatiť už v tomto živote.. A to nie je moje machrovanie ci strašenie akoby to zas niekto tu povedal okrem teba…. Daj si pozor co sprznis… Mňa môžeš ale zákon neprzni.. Ja som to vysvetlil keď tak nie tebe, ale možno jednému dvom ľuďom tu….alebo aj viacerým ktorí nebudú zatvrdnuti a ešte aj zakerni
      Viac už nereaguj.. Lebo mna to nebaví vysvetľovať niekomu co je ešte aj nevychovanym ..

    • Zbraslav, vynikajúco zhrnuté. Stručne, jasne, výstižne a hlavne – presne. Len mám obavy, že nie každému je jasné, že Pravda je jednoduchá, prehľadná, priamočiara. A že rozvláčnosť a komplikovanosť nevyhnutne potrebuje jedine Lož.

     • Israismael

      Lož bude dovtedy lžou kým sa ona nevycisti v Pravde.. Nič nie je komplikované všetko je jednoduche… Treba sa len dostať k Pravde aby ona vycistila v myslení človeka, to co je ešte zakalené a nečisté, pripadne lžive

   • Israismael

    Ty si fakt mimo mís Marek ty ma chceš presvedčít, ze modrá farba je žltá a žltá modrá alebo fialová.. Ze pes je mačka a mačka pes..
    Počúvaj ma, pohlavná sila je nápomocná človeku a nie je v tom žiaden satansky rituál ty baran buc, ze si sulinujes toho barakusa, alebo nesulinujes a asketujes .ale stále to nie je satansky rituál, ale ide o zneužitie pohlavnej sily vtedy ak to robíš denne,, stokrát“ alebo obscenne na verejnosti a pod veci .. Co mi chceš nahovárať nechápem ta.. Pohlavná sila je aktívna v plnej sile akonáhle dosiahne človek cca 12 rok života.. Vtedy začína aj puberta… Ze sa ta pohlavná sila zneužila ľuďmi to je už iná vec… Ja sa tu nerobím takým ci onakým, ale vysvetlím ti akúkoľvek tvoju argumentáciu a nie preto ze chcem byt nad tebou a ľuďmi ale preto ze som dostal dar a som znalý veci aj vyšších nielen tých pozemských.. Bojíš sa otestovania mnou, ale prznit na mňa to vies..

    • Marek Kosice

     Pises „pohlavna sila je napomocna cloveku“, ale zaroven pobazujes za normalne a zdrave sa jek zbavovat orgazmovanim…Hmm… Aky dar si ziskal? 😀 ….. Dobre, tu uz sranda konci…. Si pomàteny.
     Ja som totalne „pri zemi“, nepestujem ani emocionalnu ani mechanicku vieru. Na rozdiel od teba. Mimochodom, TOTO JE NAJVÄCSI DOKAZ, ZE TELA (a cely hmotne sa javiaci svet) STVORIL SATAN : Dal cloveku (AKO NOSICU DUSE) moznost „vyskratovat“ svoji sexualnu energiu kedykolvek par pohybmi ruky, a tym mu znemoznit usadit sexualnu energiu do srdcovej ci korunnej cakry, a tak byt najblizsie Bohu. AMEN.
     Ty si len duchovny rozpravkar, ktory duchovne nezije. Ale neber si to prilis osobne….tebe podobych su miliony. Nepisem ze stovky milionov, ale par milionov…. Keby ste boli tak „obdarovani“ uz davno by svet vyzeral uplne inak. Tymto prispevkom v tejto diskusii (pod tymto clankom) koncim.

  • Putin bol predsa spion,alebo agent.Ulohou cudzieho agenta je dostat sa co najblizsie a najhlbsie do vrcholovych organizacii svojho nepriatela.Pri tejto cinnosti je mu dovolene pretvarovat sa klamat a robit kroky,ktore vyzeraju,ze pracuje v prospech zaujmov cudzich mocnosti napriklad aj tu spominanej slobodomurarskej loze.

   • Israismael

    Co bolo bolo.. Aj Raž to spieva…
    Co bolo kedysi, dnes je už všetko inak.. Aj život je taký čo si mal včera, tak dnes už môže byť všetko inak… Tak je to aj s Putinom.. My konspirujeme, on musí konať… A ci koná správne alebo nesprávne tiež sa dozvieme, ale chce to čas…

 15. Ak naozaj bude raz umelá inteligencia rozhodovať o dôležitých veciach, tak medzi prvými likvidovanými budú práve oni, pretože ich vyhodnotí ako ľudstvu škodlivý element. Takže Šváb opatrne, aby si si a tebe podobní nestrelili do vlastnej nohy!

  • Marek Košice

   Kojokok, a ty si im uveril……………….. 😀 ………Tá umelá inteligencia bude vyvinutá tak SOFISTIKOVANE, že bude zneužívaná na určovanie toho, čo je „pravda“, a čo nie. Takže očakávaj, že umelá inteligencia „zruší“ ľudí, ako sme my……..Naše názory vyhodnotí ako NEPRAVDY, a názory politikov nastoľujúcich NWO ako pravdu. Bodka.

   • Tá umelá inteligencia bude vždy na niekom a na niečom závislá, ak sa vôbec niekedy vyvinie do takej podoby, aby ľudstvo dokázala ohroziť. UI potrebuje energiu a tiež údržbu, aby mohla bezchybne fungovať. Akonáhle zabije svojho tvorcu, tak krátko na to aj sama zanikne, lebo ju nebude mať kto opraviť alebo jej dodať energiu na fungovanie.

 16. „Unikol šokujúci dokument: Slovenskí vojaci majú byť vyslaní do misie…“

  https://fb.watch/iVMuDoC2rL/

  • Volá sa to mobilizácia a kanónfuter. Už sa to tu preberá od nového roka.

  • Nám občanom Slovenska nebolo umožnené sa vyjadriť o vstupe našej krajiny do agresívneho útočného paktu NATO. Napriek tomu nás tam nejaký podvodník zatiahol a teraz ďaľší podvodník, ktorý nemá dôveru ľudu tejto krajiny nás chce posielať na front proti Ruskej Federácii, aby sme tam bojovali za cudzie záujmy. Myslím si a nie som sám, kto si to myslí, že je čas nakopať týchto podvodníkov do zadku a postaviť ich pred ľudový súd a odsúdiť ich za vlastizradu.

   • Teraz sa ukazuje sila a vôľa politikov – tých rýdzo proslovenských a odvážnych (Blaha, Harabin, Uhrík…) – a tých krátkozrakých, zaovcovaných či dokonca zámerne stojacich na opačnej strane a bojujúcich proti záujmom slovenského národa.

   • Israismael

    Áno Vladimír… Presne to som mu chcel naznačiť… Podľa mňa nemá 80 rokov aby musel žiť ako asket.. Aj keď v konečnom dôsledku je to predsa len jeho vec..

    • Marek Kosice

     Tym asketom myslis mna? Boze…… 😀 ….Tu je vidiet, ze „operujes“ z pozicie uplne obycajneho cloveka, ktory len hra divadlo sam pred sebou. VIES PRECO? Pretoze PRISAHAM NA SVOJU RODINU A SEBA, ze ABSOLUTNE netrpim bez oegazmu. NAOPAK. Keby mi niekto nukal 10 milionov Eur za to, ze sa spravim hoci aspon raz tyzdenne, NEBRAL BY SOM TO. Ale je mi jasne, ze ked by si sa TY citil bez orgazmovania asketicky, tak ten, co sa orgazmovania vzdal, proste MUSI byt asket….. Si taky „PREBUDENY“, ze asketizmom nazyvas neskratovanie sexualnej energie, co ma za nasledok jej kultivaciu….. Cele zle…s takych „duchovnych“ ludi tu behaju miliony…. Wake Up, Israismael. 🙂

     • Israismael

      Ty si celý nejak zaskratovany.. A už nejdem radšej písať nič… Máš nejaký komplex v sebe a filtrujes sa tu v prostredí internetového média.. Ja ti nemusím a ani nechcem nič dokazovať..

     • Na veku nezáleží. Kto je zdavý tak ten pohlavne funguje aj po dožití 100 rokov a viac. Zdravé telo a zdravý mozog sa nachádzajú v jednom.

   • Magdalena

    Děje se tu mnoho nezákonných podvodů .I ten vstup do NATO je neplatný a s tím i to že se Amíci nezákonně promenádují po území nejen Slovenském ale Československém. http://www.hnutisocialneslabych.cz/news/rozdeleni-ceskoslovenska-v-roce-1992-je-neplatne/

    • Súhlas, Magdalena; aj násilné, nezákonné a jednostranne účelové rozbitie Československa by sa malo vyhlásiť za neplatné.
     Spoločný štát si želajú naši bratia Česi a chceme ho späť aj my Slováci. Treba referendum…ktoré, paradoxne, malo byť vyhlásené predtým, ako k tomuto podrazu česko-slovenského zjednoteného národa došlo.
     Takže preč s „Rozdeľ, a panuj!“ – ale referendum za spoločné Československo. Ak je niekto proti, nech sa ozve.

     • Vkladám tu ústrižok s menovaným zákonom s ktorým s právneho pohľadu súhlasím:

      Vážení spoluobčané,
      začnu dvěma informacemi, které možná některým z vás budou znít neuvěřitelně.
      1.Československo, z hlediska zákona, doposud existuje.
      2. Vláda, která nám svými příkazy a zákazy tak znesnadňuje život, je nelegitimní a nejsme tedy povinni ji poslouchat.
      Proč tomu tak je?
      Při rozdělení Československa byla závažným způsobem porušena Ústava.
      Cituji zákon 327/1991 sbírky ze dne 18.7. 1991:
      „O návrhu na rozdělení ČSFR lze rozhodnout pouze referendem.“
      V důsledku porušení tohoto zákona v naší zemi (a také na Slovensku) vládne protiústavní, nezákonný režim.

      Nepotrebujeme žiadne referendum. Žijeme v ČSFR. Rozdelili nás protiprávne banky. My sme sa nerozdelili.

     • Ibaže moc vrátane súdov (nezávislých?) držia v rukách samovyvolení. Čo sa podarilo Harabinovi?
      Bojovnosť, žiaľ, nepomáha. Ani davy v uliciach. Argumenty už vôbec nie. Pomohla by jedine naša súdržnosť, ale ORGANIZOVANÁ. A to je práve to, čo nám – navyše NEozbrojeným – bojovníkom chýba.

     • Vyjadrím sa – pre istotu – zrozumiteľnejšie; aby nebol dôvod zachytiť sa o nepresnosti…
      Treba znovuobnovenie platnosti neplatne a nezákonne porušeného referenda. Aj keď pochybujem, že je niečo také po takej dlhej odmlke možné.
      Koľkoročná premlčacia doba sa vzťahuje na unikát tohto druhu??

   • Ako bývalý vojak sa musíš zachovat podla svojej prísahy.Čo si teraz vymyslí dáky psychopat,neber v úvahu.Raz si na dačo prisahal,tak to plň.

   • provokater

    včelička,včelička, kde sa túlaš…

 17. Israismael

  Vieš Marek ty pleties toľko veci medzi sebou,horšie ako keď pleties hrušky s jablkami… ako napr stavbu zvieracieho tela, ktoré pochádza z bytostneho sveta, a stavbu tela človeka, ktorý pochádza z duchovného sveta.. Je pravdou, ze ako človek tak aj zviera majú hrubohmotné telo z rovnakej hmoty,. Co je teda ona hmota tejto Zeme… ale zviera ma iba dušu, bez ducha, lebo pochádza ako pôvodný tvor z bytostneho sveta (úrovni) , kdezto človek má telo, aj dušu a navyše aj ducha oproti zvieraťu.. To je ten vyšší význam slova Duch, ze my ľudia, človek pochádzame z Duchovnej úrovne bytia.. .Lebo človek je pôvodom z duchovneho sveta (úrovni) a tu na zemi sa musí podľa zákona vyvíjať na duchu, tým ze sa tu zrodí, narodí a získa pozemské telo po prvotnom plodeni… Tiež zákon… Vyvijat sa ma na duchu a Nie na tele… . Ale nie to som chcel povedať..Toto co som písal by malo byť dnes už základom poznania. Dávno základom . Ale nie je tomu tak…
  Intimnosti nechajme bokom, tie tvoje… A to sa čudujem, ze si to ty tu vôbec písal.. Ale keď si sa už dotkol zvierat, ci ich orgánov a pod, to je práve tá vec, ktorú nemôžeme porovnať s ľuďmi, pretoze zvieracie tela sú inak uspôsobené telom v tejto pozemskosti než ludske.. Hádam nemôžeme porovnávať telo zvieracie a ľudské, tisíckrát zložitejšie svojim sposobom..
  Teraz však k podstatnej veci :
  K tomu co ty píšeš a ma obviňujes ze som obmedzený a mam strop v poznaní a ďalej už nič, prázdno.. … Ty toto ako môžeš tvrdiť prosím ta.?.. .. Dám ti 50 otázok ohľadne božích zákonov vo stvorení, stavbu stvorenia ktoré som dal sem ako obrázkový link, ale niekto to hneď nemilosrdne odsúdil ako náboženský drb, pretože tam videl niečo židovské a nepochopil ze to je symbol 7 svetov,napriek tomu ze je pravda ze tu v pozemskom si to prisvojili židia.. Ale význam toho 7 ramenneho svietnik nevedia, oni to splietaju zo 7 ich sviatkami, pesach a pod sviatky, proste je ich 7.. A teda ešte spať k tým otázkam… ja som si istý ze mi možno na 5 odpovieš správne,bez podcenenia ta, vskutku píšem že aspoň 5 .. Chceš verejné ak povolí admin taky test?.. Bude čiste o znalosti Božej Pravdy, biblie a o svetle z Pravdy.. Upozorňujem ta nie som fanatik ani náboženský ani nijaký .. To co som tu často písal a ja to študujem naozaj tých 30 rokov, tak už niečo by sa malo dostať do môjho rozumu ale hlavne ducha lebo pozemským rozumom nevieš pochopít žiadnu vyššiu prichádzajúcu pomoc a žiadne vyššie veci . To sa nedá, zákon nepusti.. Zákon je taky… Ze je to proste rovnorodost a nijak inak .. Vysvetlím ROVNORODOST… Rozum je rovnody úplne a čisto len s pozemskou sférou(Zemou) , môže chápať podľa zákona božieho, zákona rovnorodosti len tieto pozemské veci, stále iba tie, ktoré sú hmatateľné a nič viac nad… Na druhej strane je duch človeka ktorý je živý a existujúci a hlavný to človek. Skutočný hlavný človek je neviditeľný duch, viditeľné telo je obalom pre ducha … v pozemskom sa môže,, hybat“ len vtedy keď mu dáš,, potravu, palivo“.. Inak nie.. A ten náš duch pokial sa on hýbe a nedrichme, tak ako je to v miliardoch ľudí po zemi, lebo mu nedodali potravu ci palivo, tak keď teda nespi smrtelnym spánkom, tak vie chápať aj veci nad úroveň pozemskosti.. PODĽA ZÁKONA ROVNORODOSTI… lebo duch je duchovný.. To je ta rovnorodost.. Tak ako rozum je len čiste pozemský.. Iné nástroje činnosti v pozemskom našom bytí neexistujú.. Iba rozum cez predný mozog vytvára pokyny pre činnosť človeka , myseľ, pocity, zmýšľanie a pod… A potom je tu oveľa dôležitejšíe vedomie a to je duch, pracujúci cez zadný mozog ..ten je však zatlačený a nefunguje… Prijímanie cez zadný mozog,ktorý je anténou pre vysoké vnímanie a pre všetko to, co môže chápať z vyšších sfér je blokovane a funguje človeku len pozemský rozum .. Rozum to nechápe, tie vyššie Pravdy, božské Pravdy.. On ako rozum chápe len pozemské pravdy, alebo aj nechápe.. Podľa inteligencie
  Táto zem, táto planéta nie je vytvorená Satanom, to je fatalny omyl človeka.. Pred vyše 4,5 miliardami rokov sa táto planéta vytvorila odstupňovanim úrovni vesmíru.. Nič nebolo náhodné a ani nikdy nič nie je vo svete náhodné.. Ani ty… Nejdem písať ako sa to tvorilo, lebo to je na dlhé a netreba to tu rozvádzať.. Je ale aj taka informácia k nahliadnutiu.. To sa však musí človek dostať k Poznaniu.. Samé to nepríde..
  No a Matrix si vytvoril človek sám tým ze tisícročia sa prikláňa k tomu satanovemu energetickému poĺu.. Sam človek vytvára a indukuje všetko temne okolo seba a tým vytvoril temne svetové poľe a s tým a v ňom musí žiť… 80 až 90% ľudí vo svete je odklonene od Boha, nepozná ho a co myslíš ze toto nemá následky?.. ZEM však nevytvoril satan.. Jasne?.., mam za sebou mnoho rokov štúdia, ešte raz ti to píšem… A ak chceš pripravím tie otázky, dám verejne a môžu sa čosi naučiť aj čitatelia o com vôbec dnes ani netušia., lebo veľa poznatkov je tak novych… Žiadne blbosti žiadne bludy … a keď mi odpovieš z tých cca 50 aspoň 5 správych tak potom azda aj môžeš do mňa busit ci som pribrzdeny a pod.. Okey?.. Otázky by boli pre každého logické ale zas bez poznania aj ťažké presne odpovedať .. Preto píšem že ak 5 odpovieš, tak tvoj duch je oziveny a nespi smrteľným spánkom…

  • Marek Kosice

   Kym nepochopis, ze tento hmotne sa javiaci svet je vytvorom Satana (alebo satanskeho Bozieho alterega), je zbytocne sa s tebou bavit na tuto temu. Keby „vsemohuci Boh“ mestvoril telo zavisle na jedle, vode, teple, spanku, tak…..BY TU NEMOHLO EXISTOVAT UTRPENIE mimo sputania cloveka a jeho micenia rezanim a podobne. A teda by ho bolo mozno 10 000x menej, nez teraz. Ze to ten dokonaly Boh…nedomyslel…Hmm…

   • Marek Kosice

    Aha, takze to ludia maju moc stvorit Matrix, a nie Satan, ktoreho uctievaju Elity pre jeho megamoc…..Boze….. Radsej nic nepis, lebo nevedome trollis ostosest…

    • Israismael

     Záhod do ohňa svoje knihy.. Nemajú nič spoločné s Bozou vôľou.. Ale že úplne nič…a môžeš ma tu prznit koľko len chceš… Ja som ti nič tak kydas.. Lebo ma nepoznáš a si to dovoľujes. A je ti to jedno… . Ale počkaj času, keď predstúpis pred toho pred ktorého pôjde každý jeden človek…

   • Israismael

    Maj si svoju pravdu.. Uvidíme na záver všetkého bytia kto ju budeme mat skutočne a naozaj.. Ale ja sa nebudem s tebou merať, svoju pravdu ci nepravdu zbadáš sam v pravý čas…

    • Nezabudnite si vy dvaja dovtedy vymeniť aj svoje ejakuláty!

     Mi to pripomína socialistický vtip, ako Husák a Štrougal zmeškali prílet na konferenciu v Emirátoch. Takže čo teraz. Štrougal sa rozhodol použiť na miesto konania tradičný dopravný prostriedok – ťavu – bohužiaľ poslednú dostupnú, takže sa na nej viezli obidvaja. Husák mu pre istotu prikázal ťavu dobre uviazať mimo ostatných tiav – keby niečo – aby sa vedeli vrátiť na letisko, keďže neboli VIP.

     Po skončení konferencie všetci odfrčali vo svojich a na svojich – a po ich ťave ani fatamorgána. Husák začal zjebávať Štrougala, že ju poriadne neuviazal. Ten sa priznal, že hej, lebo bol presvedčený, že ju musí spoznať za každých okolnosti – lebo domáci na ňu pri príchode ukazovali prstom – „Hen! Ťava s dvoma kokotmi!“

     • Israismael

      Spoznal si sa v tom príbehu o ťave?.Pretože ten koniec príbehu ťa celkom charakterizuje ,prepáč ..
      Ako bolo to vtipné,ale samozrejme nemohla ti chýbať zbytočná narážka..ale tvoja vec a tvoja,,sláva,= ktorú si tvoris všetkým tým ako zmyslas ako cítis aj ako konaš..
      Zdar buh

 18. Slová pomäteného náčelníka generálneho štábu AČR Repku – o príprave obyvateľstva na vojnu s Ruskom!
  Jindřich Rajchl Facebook
  https://www.facebook.com/rajchl.jindrich/videos/3489964917913905/?extid=NS-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&mibextid=2Rb1fB&ref=sharing

  Jindřich-Rajchl_21_2_2023.mp4
  https://ulozto.net/file/11mzoNG3KJ5Z/jindrich-rajchl-21-2-2023-mp4#!ZGAzAGR2Zwx3AmLkMGpjMQx5MzZ0ZIb1FxgKnmIRHIR5pwqwBD==

  Proukrofašistický vyjebanec – bratislavský primátor Matúš Valo sa rozhodol, že vysvieti 24.2.2023 Slavín modro žltou farbou. Týmto sa symbolicky prihlásil k odkazu nacistickej strany NSDAP!
  https://www.facebook.com/SKnews2023/videos/2328873690624838/?extid=NS-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&mibextid=2Rb1fB&ref=sharing

  SYMBOLIKA NACIZMU – 24. február – zámer „slovenských“ sionfašistov vypnúť osvetlenie Slavína – detto symbolický dátum začatia špeciálnej denacifikačnej operácie Ruska na Ukrajine 24.2.2022!

  „Národně socialistická německá dělnická strana (německy: Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei, NSDAP), též označovaná jako nacistická strana, byla německá krajně pravicová[4] politická strana, jež vznikla 24. února 1920 přejmenováním Německé dělnické strany, již založili Anton Drexler a Karl Harrer 5. ledna 1919 v Mnichově.“
  https://cs.wikipedia.org/wiki/N%C3%A1rodn%C4%9B_socialistick%C3%A1_n%C4%9Bmeck%C3%A1_d%C4%9Blnick%C3%A1_strana

 19. Dnes je 75. výročie Víťazného februára. Vtedy sme boli zrazu prosovietskejší ako J. V. Stalin, dnes vypíname osvetlenie Slavína, resp. osvetľujeme ho v ukrajinských modro-žltých farbách. Pravdou je, že Bratislavu oslobodil II. ukrajinský front, ale to neznamená, že v ňom bojovali len Ukrajinci. Na ruských vojakov sa akosi zabúda a tým padlým nedá súčasná vládnuca „elita“ pokoj ani na cintoríne.

  • https://cs.wikipedia.org › wiki › 4._ukrajinský_front
   4. ukrajinský front – Wikipedie
   4. ukrajinský front vznikl 20. října 1943 přejmenováním Jižního frontu. Do začátku listopadu 1943 dokončil Melitopolskou operaci s výsledkem postupu o 300 km k ústí Dněpru a Perekopské šíji. V lednu a únoru 1944 se pravé křídlo frontu se účastnilo Nikopolsko-Kryvorižské operace ve které společně s 3. ukrajinským frontem zlikvidoval Nikopolské předmostí nepřítele.

   https://cs.wikipedia.org › wiki › 2._ukrajinský_front
   2. ukrajinský front – Wikipedie
   2. ukrajinský front byl vojenský svazek Rudé armády za druhé světové války, který v roce 1945 osvobodil např. Brno, Bratislavu či Budapešť . Historie [ editovat | editovat zdroj] 2. ukrajinský front vznikl 20. října 1943 přejmenováním Stepního frontu. V říjnu-prosinci rozšířil předmostí na Dněpru až ke Kirovohradu a Kryvému Rihu.

Pridajte komentár

*