Klaus Schwab: Veľký Reset spojí našu fyzickú, digitálnu a biologickú identitu


Print Friendly, PDF & Email

Klaus Schwab: Veľký Reset spojí našu fyzickú, digitálnu a biologickú identitu

Globalista a zakladateľ Svetového ekonomického fóra Klaus Schwab sa jasne a otvorene vyjadril, že transhumanizmus bude integrálnou súčasťou takzvaného „Veľkého Resetu/Reštartu “, čo je len nový názov pre starší termín „Nový svetový poriadok“.

Mimochodom, o Svetovom ekonomickom fóre ste už určite počuli. Sú to tí istí ľudia, ktorí každoročne organizujú známe podujatie nikým nevolených globalistov a biznismenov vo švajčiarskom Davose, kde rozhodujú o našich životoch na najbližší rok.

No a čo sa týka transhumanizmu, tak ide o premenu ľudských tiel, kedy sa naše fyzické, digitálne a biologické identity spoja do jednej.

Vo svojej knihe to Klaus Schwab bližšie objasňuje v tom zmysle, že sa do ľudských tiel budú zavádzať mikročipy, ktoré okrem mnohých iných vecí, dokážu napríklad aj čítať ľudské myšlienky.

Pandémia koronavírusu a „Veľký Reštart“

Ako sme už písali skôr, „Veľký Reštart“ v súčasnosti priťahuje novú pozornosť v súvislosti s práve prebiehajúcou pandémiou koronavírusu SARS-CoV-2.

Otvorene o ňom dokonca hovoria aj mnohí politici, ako napríklad kanadský premiér Justin Trudeau, ktorý pandémiu považuje za „príležitosť na reštartovanie spoločnosti“.

Cieľom tejto agendy je v podstate demontáž súčasného kapitalistického systému a jeho premena na centralizovanú technokratickú vládu, ktorá povedie k:

 • zníženiu životného štandardu ľudí
 • menšej spotrebe energií
 • menšej miere slobody
 • zrýchlenej automatizácii pracovných miest

Ďalším kľúčovým aspektom „Veľkého Reštartu“ alebo „Štvrtej priemyselnej revolúcie“, ako to rád Klaus Schwab nazýva, je spojenie človeka so strojom. Inými slovami, vytvorenie kyborga (nie, to nie je vtip).

„Štvrtá priemyselná revolúcia povedie k spojeniu našej fyzickej, digitálnej a biologickej identity,“ uviedol Schwab na Chicagskej konferencii o globálnych témach.

Tu si môžete pozrieť výsek videa, kde o tom hovorí (v angličtine):

Dnešné udalosti predvídané už pred rokmi

Klaus Schwab uvádza, ako sa jeho kniha o „Štvrtej priemyselnej revolúcii“ výborne predávala hlavne v Číne, Južnej Kórei a Japonsku, pričom len samotná juhokórejská armáda si zakúpila 16000 výtlačkov.

Vo svojej knihe Schwab hovorí o nadšení z toho, ako nadchádzajúca technológia umožní autoritám vstupovať do nášho osobného priestoru akou je myseľ, čítať naše myšlienky a ovplyvňovať naše správanie.

Stop Candida

Ďalej rozpráva, ako bude možné motivovať bezpečnostné zložky, aby zavádzali programy na predvídanie kriminality podobné tým, aké sme videli vo filme „Minority report“.

„Postupne, ako sa zdokonalia technické možnosti, budú polícia a súdy schopné používať techniky na predvídanie kriminálnych činov, posúdiť vinu podozrivých či dokonca extrahovať spomienky priamo z ľudských mozgov.

Dokonca aj prechod hranicami môže v budúcnosti zahŕňať podrobné snímky mozgu na posúdenie individuálneho bezpečnostného rizika,“ píše Klaus Schwab.

Schwabov sen o transhumanistickej utópii

„Štvrtá priemyselná revolúcia sa nezastaví vo fyzickom prostredí okolo nás. Stane sa súčasťou nás samých,“ sníva Schwab vo svojej knihe.

„A skutočne, mnohí z nás cítia, ako sa naše smartfóny stali predĺžením nás samotných. Dnešné zariadenia od smarfónov, cez smarthodinky či zariadenia virtuálnej reality sa takmer isto stanú súčasťou našich tiel a mozgov.“

Swab taktiež otvorene diskutuje o veciach, ktoré médiá hlavného prúdu stále považujú za konšpiračné teórie, a to o mikročipoch implantovaných cez pokožku.

Globalisti ďalej vyzývajú a tešia sa na príchod zariadení implantovaných do tiel, ktoré umožnia čítanie myšlienok a nálad pomocou mozgových vĺn, čiže vecí, ktoré sú dnes možné len prostredníctvom vedomého verbálneho vyjadrovania myšlienok.

Záver

Inými slovami, „spojenie fyzickej, digitálnej a biologickej identity“ vyjadruje vznik transhumanistickej singularity a budúcnosti (nie tak vzdialenej), kde každý náš pohyb či myšlienka budú zaznamenávať implantované mikročipy.

Ak viete po anglicky, môžete si o tejto téme pozrieť zaujímavé video od Paula Josepha Watsona:

Nie, toto nie je žiadna konšpiračná teória. Oni nám o týchto šialených veciach už otvorene hovoria. Od fázy zatajovania prešli do fázy marketingu, čiže predať nám to ako úžasnú vec.

Čo vy na to? Necháte sa zotročiť? A budeme mať vlastne na výber? V tejto šialenej dobe, kedy sa dejú veci pred rokom ešte nepredstaviteľné, je už asi všetko možné.

Dá sa to ešte zastaviť, no s naším odporom musíme začať hneď. Keď ten systém zavedú, bude už neskoro.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: wakingtimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Je skaredy ten pan. Asi zla zivotosprava. Dobre mu tak. Mohol by este pridat. Dojde do ciela a da nam svaty pokoj.

  • https://www.freefilm.to/film/the-humanity-bureau

   Ten film dosť vágnym – nepresvedčivým spôsobom pripodobuje NWO ako niečo osobné – „čo sa nás netýka lebo“, likvidačný tábor Nový Raj, spomína sa hladomor, keď susedia jedli susedov, a celé to pôsobí ako fikcia, ktorej vlastne nikto nechce uveriť – čo je ten satanistický manéver v informačnom poli. Vtip je v tom – že všetko je osobné – a nájdete v ňom práve psychopata Schwaba!

   • nomen – omen!!
    niekde som čítala, že je vedecky dokázané, že šváby a krysy, vraj, dokážu prežiť aj nukleárnu katastrofu

  • že mu niekto nepomôže doraziť do cieľa…

  • Je to masovy vrah a nie „pan“ ,tiez ak skape,tak ideologia pojde dalej,lebo nie je sam

  • žiadny škaredy pan je t fašisticky genocidny vrah ak si mysliš že satnisticka banksterska čvarga su nejaky škaredy ujkovia tak vedz že tato beštialna mafia platila riadila avykonala všetky krvave revolucie svetove aj nesvetove vojny su to genocidne beštie v ludskej koži s človekom nemaju nič spoločne je to sekta hadov bez cti a svedomia S pravidelnostou každych sto rokov su autormi mecenašmi krvavych vojen revolucii režu svoje ovce otrokov . pokial tieto banksterske mafinaske beštie budu vlastnit naše peniaze našu energiu ariadit nas vcez svoj deep stte a deep churche a nebudu postavene pred bnorimbersky tribunal tak sa bude ich talmudacka historia opakovat dookola každych sto rokov desiaty muilionov genocidne popravenych ludi vmene satana bala jehovu.

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho dôležité článku. Teraz som klikla na mercola.com. Tam nabehli tieto články:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/12/08/coronavirus-vaccine-side-effects.aspx
  Preklad názvy:
  Pohotovostné COVID-19 vakcíny môžu spôsobiť masívne vedľajšie účinky.
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/12/08/new-world-order-ready-to-decode-your-brain.aspx
  Nový svetový poriadok je pripravený aby dekódoval váš mozog.
  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/12/07/the-hypocrisy-of-government-officials-and-covid-restrictions-is-blatant.aspx
  Pokrytectvo štátnych úradníkov a COVID reštrikcie sú do oči bijúce.
  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/12/07/canadians-who-refuse-vaccine-won_1920_t-have-freedom-to-move-around.aspx
  Kanaďania čo odmietnu vakcínu nebudú mať slobodu pohybu.
  Behom dňa tým „preletím“ čo sa píše v týchto článkoch.
  Ale dnes ráno na Rádio Slovensko som počula, že vo Veľkej Británii sa začína vakcinácia ľudí nad 80 rokov (t.j. depopulacia). A ešte smiešne bolo nahlásené, že aj angl. kráľovná sa nechá zaočkovať (len nám ovečkám nenahlásili, že to bude placebo vakcína).

  • Jack duras

   Jean si vyborna,Jedna z Mala co bojuje proti tomuto hroznemu zlu ,ja samozrejme kedze viem Anglicky.Spanielsky,atd a nezijem na Slovensku ,mam viac moznosti,Dr.Mercola je vyborny,Janko .

 3. Miroslav Pauli

  CHSWAB, ty si ten svoj nový poriadok strč niekam. Ak bude nejaký nový poriadok, tak potom to musí byť poriadok ktorý bude štedrejší voči svojim národom a nebude podporovať 10% zloduchov čo ovládajú svet napchatými vreckami miliardami pre svoje pohodlie, ale bude to naopak, tento majetok sa musí dostať do rúk tých biednych 90% a ty pôjdeš na dôchodok za 500 €. Tak ako dnešná väčšina ludí na celej planéte.

 4. https://www.naturalblaze.com/2020/12/red-cross-president-demands-govt-media-silence-those-who-question-safety-of-covid-vaccine.html
  Preklad názvu článku:
  Prezident červeného kríža žiada vlády, aby umlčali tých ktorí spochybňujú bezpečnosť COVID vakcín.
  Žiada to tento pán:
  The most recent call for censorship comes from Francesco Rocca, president of the International Federation of Red Cross and Red Crescent Societies.

 5. Jednoduchá

  Pre p.Jean- veľ.vďaka za vaše príspevky, aj keď veľmi smutné a pravdivé….. a presne ako písal p.Dušan, ten pán nevyzerá najlepšie, a ak mu niekto ešte pomôže – prísp.od p.Vlada, čoskoro bude tam….v CIELI…v krematóriu……………………………. ………………………………………………nikdy neprajem nikomu nič zlé, ani ,,nepraj. a práve týmto elit.ľuďom“, no čo sa tu už pod ich ,,velenímô stvára, je až neuveriteľné!…pristavujme sa a chráňme si v 1.rade svoje zdravie, to je náš najväčš..poklad, kt.máme !……………………….

 6. Když Bůh s námi-kdo proti nám? A švába ať smrt poj.be žižlavým šul.nem…

 7. „Nenechme se odradit, že zatím nevidíme jasně, co dělat. Jedno staré indické přísloví praví, že z toho, co housence se zdá jako konec světa, vzlétne motýl. Uvědomme si, že neexistují beznadějné situace, že jsou pouze lidé, kteří zaujímají beznadějné postoje.“
  http://www.nwoo.org/2020/12/04/kukacci-vejce-technokratu-svetove-totality/

 8. Preto je Schwab otvoreny, lebo to prave zavadzaju cez vakcinu…Vakcina je ten nastroj.

 9. Can any girl squirt?

  Neboli supersorgasmu kterse nejlepe dovedou Korejky, ano korejky a Persanky, nejlepsi snad z nejlepsich milovnice, pak dlouho mezwera a pak z Columbie…!!!

 10. Zenske/ divci superorgasmy a jak se je naucit…
  A Step-By-Step Guide To Learn How To Squirt During Sexhttps://www.womenshealthmag.com › sex-and-love › m…
  Aug 3, 2020 — How To Make Yourself Squirt During Sex · 1. Get your bed ready …just in case. · 2​. Try to relax, and give yourself plenty of time to get turned on. · 3.

  How To Make A Girl Squirt: A Simple, Straightforward Guidehttps://www.mindbodygreen.com › articles › how-to-m…
  Apr 24, 2020 — To make a woman squirt, you need to apply a certain kind of … your body is feeling and know that while you may not squirt, that’s not the main …

  Everything You Need to Know About Female … – Healthlinehttps://www.healthline.com › health › female-ejaculation
  Ejaculating vs. squirting — Ejaculation occurs when fluid — not necessarily urine — is expelled from your urethral opening during sexual arousal or orgasm.

  How to Squirt During Sex, According to a Neuroscientist …https://www.glamour.com › story › how-to-squirt-durin…
  Nov 15, 2020 — Anything to do with female sexuality has been, and continues to be, taboo … The truth is we probably know just as much (if not more) about the …

  A Guide: So you wanna learn to squirt? | by Nia Amara | Mediumhttps://medium.com › a-guide-so-you-wanna-learn-to-s…
  Learn to relax and trust your body. There is nothing you need to think about except how sexy you are. Imagine a big volume dial like you see on a stereo and​ …

 11. About 33,500 results (0.46 seconds)

  Squirt: podívejte se, jak dosáhnout mokrého orgasmu ženyhttps://dokonalaerekce.cz › jak-na-sq…· Translate this page
  Aug 2, 2020 — Mokrý orgasmus, někdy také nazývaný squirt, je poměrně ojedinělé … Odhalily to studie, které ukázaly, že ženy jsou mnohdy při sexu tak … Spekuluje se, že se sice dá naučit přivodění mokrého orgasmu, ale je to otázka.

  Mokrý orgasmus – 17 kroků pro její squirting – Erekce.czhttps://www.erekce.cz › mokry-orgas…· Translate this page
  Oct 3, 2017 — Většina žen nezná squirting a nemá mokrý orgasmus. Neznají vlastní limity. Naučíme vás 17 kroků, jak ženu uspokojit a přinutit ejakulovat. Chce to … Tak samozřejmě při sexu. … Vlhkou dívku zvládne jen hrdina. Jak se její …
  ‎O mokrém orgasmu… · ‎Squirting zřejmě není… · ‎Jak na mokrý orgasmus…

  Ženská ejakulace (7) – Diskuze – eMimino.czhttps://www.emimino.cz › strankovani· Translate this page
  Chci jen říci že naučit se to může takřka každý-á až na hooodně stydlivé … nebo dokonce natrénovat squirt a praktikovat ho při běžném sexu je spousta. přeji … Je těžké napsat návod protože provedení samotné se pak od toho liší, jak zde již …
  Missing: divku ‎| Must include: divku

  Nejenom muži mohou stříkat – squirting = NÁVOD – Lascivní.czhttps://www.lascivni.cz › sex › nejen…· Translate this page
  Dokonce i ženy mohou stříkat při maximálním sexuálním vzrušení – říká se tomu mokrý … VIDEO: jak naučit dívku stříkat – metody na orgasmy přes G-bod (přes 6 minut) … Španělský sex, aneb rozdovádějte partnera svým výstřihem – NÁVOD …

  Jak dosáhnout squirtu neboli ženského mokrého orgasmuhttps://www.topzine.cz › zensky-mok…· Translate this page
  Znáte pojem ženská ejakulace, squirt či mokrý orgasmus? Že ne … které jsou uloženy u vývodu močové trubice a při dráždění se v nich ukládá zvláštní tekutina​.

  Mokrý orgasmus – jak funguje squirting a jak jej dosáhnouthttps://vibratory.net › … › Orgasmus· Translate this page
  Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu … Žen, které by si byly vědomy toho, že tekutina, která z nich občas při orgasmu … Máme teď o něco bohatší sex a myslím, že i můj porod na tom má zásluhu. Je to …
  Missing: divku ‎| Must include: divku

  Rady z praxe pro mokrý orgasmus – návod na squirthttps://vibratory.net › magazin › squi…· Translate this page
  Mám pro tebe návod, jak holku přivést k mokrému orgasmu. … VÝUKA: Mokrý orgasmus u žen je proces, při kterém žena při vzrušení či v průběhu … Jako přípravu na silný prožitek ti doporučuji nejprve se pořádně v sexu rozjet, pohrát si s …
  Missing: divku ‎| Must include: divku

  Ženská ejakulace? Tipy, jak ji přivedete k mokrému orgasmuhttps://zerex.cz › blog › zenska-ejaku…· Translate this page
  Jun 10, 2019 — Mokrý orgasmus, nebo také mokré vyvrcholení či Squirting, představuje stav, kdy žena během sexu či během erotické stimulace vyvrcholí až do …
  Missing: naucit ‎| Must include: naucit

Pridajte komentár

*