Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

„Voda nie je ľudské právo“: WEF nariadilo vládam, aby začali dodávať domácnostiam vodu na prídel


Print Friendly, PDF & Email

„Voda nie je ľudské právo“: WEF nariadilo vládam, aby začali dodávať domácnostiam vodu na prídel

(Baxter Dmitrij, The Peoples Voice) Nepochybne ste už počuli o krokoch globálnej elity k stavu, aby ľudia „nič nevlastnili a boli šťastní“.

Svet má byť ovládaný autoritatívnou globálnou vládou a ľudstvo má byť podľa Klausa Schwaba a jeho Svetového ekonomického fóra (WEF) zotročené v totalitnom systéme s masovým dohľadom, povinným očkovaním a novodobým otroctvom.

Nebolo by to také zlé, keby WEF nebolo také vplyvné. Klaus Schwab sa otvorene chválil schopnosťou svojej organizácie infiltrovať sa do vlád po celom svete. V Inštitúte politiky na Harvard Kennedy School diskutoval o tom, ako WEF preniká do vlád dosadením svojich „mladých globálnych lídrov“.

V posledných rokoch sme videli, ako sa tento modus operandi odohráva. WEF infiltroval vlády po celom svete, pričom každý „liberálno demokratický“ štát je pevne pod ich kontrolou.

Nemýľte sa, títo „mladí globálni lídri“, vrátane kanadského premiéra Justina Trudeaua a francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona, pracujú ruka v ruke s Davosom na zavádzaní globalistickej agendy elít.

Globalisti sa snažia zmocniť svetových zásob vody

Aktuálne dochádza k znepokojujúcemu vývoju. Globalistická elita začína už otvorene tvrdiť, že voda nie je ľudským právom a svetové zásoby vody musia byť sprivatizované a kontrolované elitami.

Svetové ekonomické fórum sa spojilo s OSN, aby sa zamerali na získanie kontroly nad svetovými zásobami vody, ktorú potom budú využívať na vydieranie ľudstva. Spoločne nariadili svetovým vládam, aby presadzovali dodávky vody na prídel v rámci agendy „Veľkého resetu“.

Globalistické organizácie organizujú v New Yorku konferenciu o vode ako súčasť snahy OSN dosiahnuť svojich 17 cieľov trvalo udržateľného rozvoja. Ak by bol plne dosiahnutý a uzákonený zoznam týchto cieľov, globalistická elita by získala úplnú kontrolu nad všetkými ľudskými aktivitami.

„Cieľom konferencie je zvýšiť povedomie o globálnej vodnej kríze a rozhodnúť o opatreniach na dosiahnutie medzinárodne dohodnutých cieľov súvisiacich s vodou,“ napísalo v nedávnom príspevku Svetové ekonomické fórum.

„Globálna komisia pre ekonomiku vody, ktorá bola spustená na výročnom stretnutí Svetového ekonomického fóra v roku 2022, bude informovať o prevratných spôsoboch oceňovania a hospodárenia s vodou ako spoločným statkom,“ napísalo Svetové ekonomické fórum v nedávnom príspevku.

Rovnako ako Parížska dohoda sľubovala ukončenie znečistenia – ak by ľudia prestali lietať, šoférovať autá, vykurovať svoje domovy a používať plynové kachle – teraz táto zmluva o vode nepochybne sľubuje koniec smädu.

Áno, koniec smädu – pokiaľ sa ľudia na celom svete spoja a budú dodržiavať všetky prichádzajúce vodné diktáty od WEF.

Organizácia spojených národov plánuje chrániť vodu, ktorá:

 • sa používa na kúpanie
 • sa používa na vývoj
 • je domovom morského života
 • sa používa na prepravu

Takže pripravované regulácie by sa pravdepodobne zamerali na:

 • limity spotreby vody v domácnostiach
 • zdraženie prístupu k vode
 • zákazy poľnohospodárskeho využívania určitých zdrojov vody
 • zdraženie vody pre poľnohospodárov
 • prísne kontroly typov a počtu lodí, ktoré sa môžu plaviť po moriach, riekach a kanáloch
 • zdraženie vody pre lodnú dopravu

Už nielen emisné povolenky, ale aj povolenky na vodu

Následne prídu požiadavky na kompenzácie – rovnako ako pri kompenzáciách uhlíka. Vodní cári WEF budú vyžadovať povolenky na rôzne aktivity s vodou a kompenzácie údajného znečistenia vodných ciest.

Skončí vodné lyžovanie. Skončí rybolov cez víkendy s rodinou. Bude to príliš drahé – a regulované.

„Krízy prírodných zdrojov, vrátane vody a potravín, patria medzi 10 najväčších rizík, ktorým bude ľudstvo čeliť v nasledujúcom desaťročí,“ napísalo Svetové ekonomické fórum.

Hystéria je preto na mieste. Hysterické tvrdenia prebúdzajú médiá.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Globálne otepľovanie sa naďalej prejavuje, bežné počasie sa stáva minulosťou, čo zhoršuje aj našu vodnú krízu,“ napísalo Svetové ekonomické fórum.

Tu to máte!

Dvojitá kríza: Klimatický alarmizmus sa spája s vodnou krízou na rozdúchanie strachu

„Je jasné, že musíme prehodnotiť náš prístup k tomu, ako môžeme vodu najlepšie rozdeľovať a oceňovať,“ napísalo Svetové ekonomické fórum.

„Ako môžeme zdieľať náklady na prevenciu alebo zmiernenie sucha a záplav, ktoré sú zhoršované globálnym otepľovaním?“

Je to otázka, na ktorú chcú globálni byrokrati odpovedať týmto spôsobom: odovzdaním všetkej ľudskej činnosti pod kontrolu Organizácii spojených národov a jej vybraných partnerov v globálnej politike.

Týmto smerom vedie diskusiu vyššie spomínaná konferencia o vode. Globalisti neprestanú, kým nezískajú všetku moc od všetkých ľudí všetkých národov – aj keby to mali robiť po kvapkách.

Elity sa už dlho zameriavajú na ovládnutie vody. Generálny riaditeľ Nestlé Peter Brabeck-Letmathe to priznal počas šokujúceho rozhovoru, keď nechtiac odhalil psychopatické zmýšľanie elity.

Nachádzame sa v čase, keď inflácia narástla na dvojciferné číslo, v USA každý týždeň horí niekoľko potravinárskych fabrík, dodávateľské reťazce sú v kríze a nedostatok potravín je na obzore. Teraz však už vieme, že je to výsledok práce elity, ktorá robí zákulisné kroky, aby prevzala kontrolu nad všetkou vodou na planéte.

Je teda voda základným ľudským právom, alebo by mala všetka voda na planéte patriť veľkým korporáciám a elite?

Mali by byť chudobní, ktorí si nemôžu dovoliť platiť tieto takzvané „vodné kompenzácie“, nútení štátom do eutanázie kvôli ich nedostatku finančného bohatstva?

Toto je totiž budúcnosť ľudstva, ktorú si prajú globálne elity.

Muž odsúdený do väzenia kvôli zbieraniu dažďovej vody

Možno si spomínate na Garyho Harringtona, oregonského „Rain Mana“, ktorý bol v roku 2015 odsúdený na 30 dní do väzenia a dostal pokutu 1 500 dolárov za zločin zbierania dažďovej vody na jeho 170-akrovom pozemku.

Dostal príkaz pretrhnúť svoje hrádze a vypustiť svoje rybníky, ktoré obsahovali viac ako 13 miliónov galónov vody, čo by stačilo na naplnenie 20 olympijských bazénov.

Má pre nás všetkých správu o vláde a globalistickej elite a ich plánoch na získanie kontroly nad svetovou vodou.

„Vláda šikanuje,“ povedal Harrington v rozhovore.

„Stali sa z nich veľkí násilníci a ak sa im nepostavíte alebo sa vzdáte, urobí to z nich ešte väčších násilníkov. Takže my ako slobodní ľudia musíme trvať na svojich ústavných a občianskych právach a tvrdo ich brániť. A zvíťazíme!“ povedal.

Tu si môžete pozrieť video (v angličtine), ktoré podrobnejšie rozoberá snahu globálnej elity získať kontrolu nad všetkou vodou na planéte:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. alebo depopulácia
  alebo revolúcia
  Spartakus bol terorista

  • Tento Šváb nechutný služobník diabla vidí že ľudia sú len poslušne telce ktoré sa nevedia postaviť ani len aby odmietli satan vakcíny ktoré im dávali do tela, tak ide čím ďalej a ďalej. Živý budú závidieť mŕtvym. Koľko ľudí je na svete a pár ľudí bojuje proti tejto satan zgerbe. Už je neskoro všetky tieto veci sa budú diať a pride totálna kontrola a nakoniec aj tie slavne čipy . A všetko je to chýba ľudí že dopustili aby v každom štáte vládli dosadene figúrky. A na Boha ľudia zabudli a tak to aj vyzerá.

   • Marek Kosice

    Katarina : To Boh zabudol na dobrych ludi. Vlastne nezabudol, on bol vzdy bezcitny. Proste A.I., ktora da hojnost megasociopatovi a vrahovi, pokial praktizuje myslenie hojnosti. To je ten „Boh“.

    • holistický prístup

     Takže to je to Tvoje NIKDY VIAC na „bádateľovi“ ani na žiadnej „alternatíve“. Riadne si kydáš hnoj nielen na hlavu … a tak si sa dušoval … stále píšeš o niečom, o čom nemáš ani tušenia …

 2. Info 2 týždne dozadu…
  Ale veď na toto ich treba poslať do pi.e okamžite!!!

  Dajte mi do rúk jedného z týchto zmrdov – a nebudem ho rozoberať na súčiastky ani 2 dni! To jeden-dva dni sa budem len umývať!

  • A koľko vody zajebú spádom z chemtrails?! No lebo Izraelci už majú zásluhou slovenského patentu technológiu na čistenie práve takto kontaminovanej vody! Predali im to 4 Slováci – pretože stačí, keď vláda a kompetentní prejavia účelovo „nezáujem“ a posunú unikátnu technológiu do zahraničia! /info prof.Staněk/ Takže základ je ovládnuť vodné zdroje ako také – a ovládnuť aj ich čistenie! Lebo to bude spôsob, ako odôvodniť predaj pitnej vody obyvateľstvu krajiny, ktorá má vody dostatok – akurát už nie je-nebude pitná! No a pravdepodobne sa dočkáme, že izrael nám bude predávať našu pitnú vodu! Opäť židovina – spôsobím problém /geoinžinierstvo/ a ponúknem jeho riešenie!

  • Možno ani toľko!

 3. Nepodvolení se po pražské demonstraci opět scházejí na čaji v Protiproudu: Od 18:00 v přímém přenosu. Pokračuje diskuse Petra Hájka s názory a dotazy Protiproudařů od nás i z celého světa – aneb česká Tea Party pro všechny!

  17.4.2023 – cca hodina

  https://youtu.be/fhhzlRchl-k

 4. Neverím a ani nepripúšťam jednotnú globálnu elitu, resp. unipolármu svetovú vládu. Je to sen WEF, ale asi taký reálny, ako unipolárny svet pod hegemóniou USA. Tento sen o jednej svetovláde je starý ako ľudstvo (ľudská civilizácia) samo. K niečomu takému by mohlo dôjsť iba pri bezprostrednom ohrození planéty Zem mimozemskou civilizáciou, čo je ešte stále scifi. Možná (??) je iba čiastočná realizácia v štátoch „založených na pravidlách“, t.j. v krajinách anglosaského, euroatlantického Západu.

  • Áno, presne o falošnej mimozemskej invázii hovorí projekt Blue Beam. Videli ste, aké dnes už dokážu robiť holografické projekcie v Číne? (ale aj inde, samozrejme)

   https://www.youtube.com/watch?v=7Eg9iRNjn0w

   Nerozoznali by ste reálnu inváziu UFO od holografickej.

   • No – to je záležitosť komunikácie s nimi – nie záležitosť ich len zjavenia sa. Otázka komunikácie – teda nielen vkladania myšlienok nám, ale reagovanie na naše otázky – nemyslím, že by to zvládla umelá inteligencia spojená s technológiou ovládania mysle – nie v najbližších rokoch. Iná vec – keď sa nezjavia živé entity, ale ich roboty.

   • Objektívne

    To bude skôr tak, že nepoznáte čo bolo do toho videa doplnené počítačom. Kde sú zábery ľudí, ktorí to iste natáčali na telefón? Aspoň milión ľudí to muselo vidieť.

 5. O tom, že voda vraj nie je ľudské právo hovoril asi pred ôsmimi rokmi v jednom videu generálny riaditeľ NESTLÉ.A práve takéto firmy ako Nestlé,Coca cola,Heineken,Big Pharma,Big Oil a zhruba sto ďalších, ktoré otravujú pôdu a skupujú vodné zdroje sú jednými z hlavných sponzorov WEF.Schwab je ich hovorcom.Samozrejme, že keď chcete ovládať ľudí, musíte ovládať zdroje základných životných potrieb, čiže jedlo a vodu…Jedine tak menšina môže ovládať väčšinu.A taktiež centralizovaním rozhodovacích procesov, najlepšie pomocou umelej inteligencie.O tomto už dosť dávno hovoril David Icke.Vtedy ho označili za konšpirátora a teraz sa všetky tieto „konšpiračné teórie“začínajú pomaly napĺňať…

 6. Skandál: České ministerstvo zemědělství nezastaví dovoz podezřelého obilí z Ukrajiny do ČR, prý se čeká na krok Evropské unie! Maďarsko, Polsko a v pondělí ráno i Slovensko zastavily dovoz ukrajinského obilí poté, co se prokázalo, že obsahuje nejen pesticidy, ale jedná se rovněž o obilí z americké GMO produkce s genově upravenými enzymatickými látkami proti plísním a škůdcům! Evropská unie má zjevně šílený plán na snížení inflace cen potravin, pečivo se bude vyrábět z ultra levného ukrajinského obilí a kukuřice?
  https://aeronet.news/skandal-ceske-ministerstvo-zemedelstvi-nezastavi-dovoz-podezreleho-obili-z-ukrajiny-do-cr-pry-se-ceka-na-krok-evropske-unie-madarsko-polsko-a-v-pondeli-rano-i-slovensko-zastavily-dovoz/
  ————————————–
  A teraz si treba uvedomiť, koľko obilných výrobkov sa k nám dováža z Čiech! Toto bude veľký problém! A podľa mńa to ďalej ohrozí potravinovú bezpečnosť – aj dovozom potravín! Detto výkrm zvierat! Ak to zastavili Poliaci, ktorí profitujú z vývozu mäsa.

  Keďže množstvo slovenského obilia končí v belgických tepelných elektrárňach – dosť možné, že aj toto ukrajinské obilie skončí takto nejako. Otázka – za akých teda podmienok je Ukrajina obilnicou Európy? A toto je opäť kritická situ, ktorá by okamžite mala smerovať k znovuobnoveniu našej potravinovej sebestačnosti – a viem čo jem! No ale to našu krajinu nesmú viesť zmrdi!

  • hlavnespravy.sk – Včera 19:58

   Rusko zablokovalo 50 lodí s ukrajinským obilím v Čiernom mori. Informoval o tom šéf diplomacie Európskej únie Josep Borrel na Twitteri.

  • Kvůli zvýšené přepravě obilovin z Ukrajiny přes Evropskou unii bude Česko pokračovat v jejich intenzivních kontrolách. Vedle obilí a dalších základních zemědělských plodin se zaměří i na mlýnské výrobky, uvedlo ministerstvo zemědělství, které kontroly nechalo zintenzivnit zhruba před dvěma týdny. Podle něj jsou kontroly detailní a provedené testy dosud přítomnost zakázaných látek v dovozovém obilí neprokázaly.
   „V laboratořích Státní zemědělské a potravinářské inspekce se u každého vzorku dělá rozbor na přítomnost více než 400 zbytků účinných látek. Jde především o testy na přítomnost mykotoxinů nebo reziduí pesticidů, u všech vzorků ale testujeme i to, zda neobsahují těžké kovy jako olovo nebo kadmium,“ uvedl ke kontrolám ministr zemědělství Zdeněk Nekula (KDU-ČSL). Podle něj je kontrolováno ukrajinské obilí pro krmné i potravinářské účely.

   Podle ministerstva je ČR v produkci obilovin plně soběstačná, velkou část produkce i vyváží. Dovoz obilovin ze zahraničí je malý, nicméně Státní zemědělská a potravinářská inspekce v uplynulých dvou týdnech odebrala 12 vzorků obilovin dovezených z Ukrajiny, konkrétně osm vzorků pšenice a čtyři u kukuřice. „Kompletně dokončené rozbory jsou zatím hotové u vzorků pšenice, žádné cizorodé látky laboratoře v obilí neodhalily,“ konstatovalo MZe.
   vydáno 17.4.2023
   https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/intenzivnejsi-kontroly-dovozu-obili-z-ukrajiny-budou-pokracovat-uvedlo-mze
   *****
   Na hlavnych spravach bylo sděleno, že i Bulharsko odmítá ukrajinské obiloviny….

  • Ono je to všetko pekné! Potravinová bezpečnosť! Ale skús niekoho zavolať, aby prišiel zbierať krumple v podstate za pár centov. Nepríde nikto, lebo nikomu sa nechce robiť. Náš pestovateľ, chorý starý chlap zbiera krumple s pár dôchodkyňami. Ani jeho vlastná žena a deti neprídu zbierať, lebo veď také poníženie. Oni sa chcú voziť v bohovskom aute, to je zmyslom ich života. Nie pracovať na pôde. Oni si kúpia. Takí sprostí ľudia ako na Slovensku snáď nie sú nikde na svete. Tak nech žerú otrávené potraviny zo zahraničia.

   • zemědělci na moravě zaorávají česnek, cibuli,…. nejsou lidi na výpomoc pro sběr anebo samosběr….
    loni jeden moravský zemědělec zaoral 25 ha cibule…..

    • oldmarxista pamprlik

     nebluzni , co si v bolsevizme . Na vypomoc sa ti kazdy sikovny a podnikavy obcan demokracie vysere. Arevuar. Slubili sme si vydrzat.

    • Možná je to jinak a za to zaorání úrody mu zaplatili dvojnásobek .Přesně takové nabídky dostali farmáři v Americe. Zaplatili jim za zničení úrody .Pak vyhlásí že o ni nebyl zájem ,ani o samosběr. Jak jinak by mohla vyskočit cena nejen cibule na 45,- korun,kdyby tomu nepomohli ?

    • No je to strašné koľko jedla sa v eú vyhadzuje a najhoršie na tom je, že ten objem zlikvidovaného jedla rok čo rok stúpa a že zároveň stúpajú aj ceny potravín.

     Ešte jedna vec – cca 1x až 2x za mesiac keď cestujem (autom) nakúpim v ČR väčší nákup – potravinový mix vo väčších reťazcoch.

     Jednoznačne majú lepšie a chutnejšie potraviny!!! A to snáď vo všetky. Akurát
     to ich pečivo sa za posledné 3 roky približuje kvalitou k tomu na Slovensku ale predtým tak 15 – 20 rokov to bolo „sto a jedno“. Už je to dlho čo mám možnosť ochutnať – porovnať potraviny z nadnárodných reťazcoch ČR a Slovenskej republiky.

     • Israismael

      A preto príde niečo čo naučí ľudí ako sa správať k jedlu Nemyslím si ACHNATON ,že ak by prišiel do sveta hladomor ,že to bude niečo nahodne …Ľudia sa naučia ako si vážiť jedlo ..Nič nie je náhodné ,aj keď ľudia to berú ako súhrn náhodných udalostí ak sa niečo zomelie v globálnom rozmere …Asi každý príčetný človek musí očakávať že dôjde k hospodárskej a finančnej kríze ,že to sa určite dovali a možno už toto leto …Teraz začína ťažké obdobie a to hybridným zatmenim slnka 20.4.2023 ,navyše s ťažkými energiami na cca polrok s kvadraturou Pluta ,a s konjukciou na severný karmicky uzol sveta ..Postihnutá môže byť viacej južná pologule a USA ,Austrália ,pretože tam sa to hybridne zatmenie prejaví najviac..Ale uvidime kam sa pohne svet od mája ..

     • Israismael – on ten hladomor príde jak plánovane tak aj mimo rámca plánovania hladomoru od elít.
      Elity sú tu nami v tom „srabu“ a to čo tu pre ľudstvo nachystali zažijú postupne na vlastnej koži – nemajú na to aby im ten ich plán dlhšie fungoval. Im bolo vštepené do hlavy, že bude ale je to lesť – boli tiež oklamaní. Sú pre Zlo spotrebným materiálom rovnako ako podpindosníci pre anglosasov – majú byť zlikvidovani tiež. Všetky temné hierarchie až k samotnému Luciferovi sú (preňho) len spotrebným materiálom – všetci zažijú nedostatok. On nebude zničený ale „napravený“.
      Takže sa blížime k veľkej neposunutelnej stene aj s elitami kde si to budeme musieť medzi sebou a sami so sebou „vydiskutovať“.
      Už si raz vystihol stav a kardinálny omyl ľudí – oni nechcú poznať svoje zlé stránky a zlý prístup k životu ale sila mocou sa chcú zbaviť toho čo sa im vracia.

     • Israismael

      V konečnej fáze sa všetko zlo rozcapa a zničí samo v sebe.. Dobre to vymyslel TEN Najvyšší.. Pretože v jeho systéme nie je ničenie ako druh Poznania.. Ľudia to vyriešia medzi sebou.. Všetko temné sa zničí samo sebou. . Tak je to písané V posolstve Grálu Vo svetle Pravdy!.. To sa potvrdí viditeľné tak Európe ako aj v Amerike, kde sa odohrajú najväčšie dejinne udalosti a obraty…

   • metla

    Tak, veru tak.

    A aké je riešenie ? To čo bude, každému presne, na atóm a kvark presne….aj mne.

    Osobná skúsenosť v matrixe je neprenosná. Geniálne vymyslené. Kvitnúce stromy, bzukot včiel a čmeliakov, dokonalosť na každom kroku, v každom závane vetra a každej kvapke vody.

    Každý deň je dar…nevieme dňa ani hodiny.

   • Pamätám sa na časy, keď sme v septembri chodili namiesto školy na zemiakovú brigádu a cez letné prázdniny zbierali liečivé rastliny, ktoré sme vysušené v septembri odovzdali v škole (bezplatne!). Aj taká bola éra budovania socializmu.

    • Pamätám ako raz za socíku bol školský zber papiera – vyhral to jeden spolužiak ktorého otec robil v technických službách. Doviezol synovi na školský dvor 1 tonu papiera (ale zo zberného dvora z mesta) a samozrejme vyhral. Podvod jak z komiksu! Za dva dni sa na to prišlo, že to bol podvod a tak sa to dozvedeli všetci v škole.
     Ten chalan chodil so mnou do triedy a keď sa na to prišlo a pani učiteľka verejne vyhlásila, že to nebolo fér čo jeho otec vykonal tak bol na to ešte hrdý – veď také niečo nedokáže hocikto.

   • Jsou takové státy .To samé se dělo na mé překvapení i v Srbsku co jsem slyšela od místních ,ale tam mají od války ještě malý pud sebezáchovy .Lidem se pracovat nechce a mají problém sklidit i svou vlastní úrodu,někteří. Je dobře že se děje to co se děje dokud se lidi nepoučí na vlastní kůži ,nezmoudří.

    • Cca pred 4 rokmi mi jeden srb povedal, že srbi na prácu teda moc nie sú, že sú skôr na zábavu. Bol to jeden z pracovitých a zodpovedných srbov a vcelku srdečný človek. Bolo to trocha prekvápko to počuť od srba.

 7. Nezostáva nič iné, len takéto vlády vždy vytrepať kosami ! Nedovoliť im zavádzať tieto zvrátené sadistické píčoviny ! Len primitív, ignorant alebo alibista nevidí čo sa deje a pripravuje ! Vyzbrojiť sa a chrániť svoj život a blízkych pred poskokmi psychopatov !

 8. Kedy začnú konečne zatvárať slovenbských novinárov za šírenie klamstiev, navádzanie a spolupáchateľstvo pri genocíde? Po celom svete sa už publikujú fakty a dôkazy o očkovaní, rozbiehajú súdne procesy a slovenský zhnitý mainstream ďalej tlačí na pílu ! Čo sú to len za hyeny novinárske ? https://www.hnonline.sk/science/medicina/96078021-vakciny-proti-covidu-19-v-europe-zachranili-vyse-miliona-zivotov-tvrdi-who

 9. Došlo emqailem:

  Nejezte nic s nálepkou „Apeel“. Právě se objevil v našich obchodech s potravinami, dnes jsem ho viděl poprvé. Okurky nejsou zabalené v plastu, ale je tam velký nápis, že jsou pokryty Apeelem, aby byla chráněna jejich čerstvost a omezil se plastový odpad.
  Na okurkách je i samolepka s nápisem Apeel. Ověřil jsem, že společnost je financována Billem Gatesem a dalšími a WEF to schválil. A zkontroloval jsem web, nenajdete tam žádné informace o tom, co přesně apeel je.
  Podívejte se na často kladené otázky. Také vám říkají, abyste to nekupovali, pokud máte obavy. V Kanadě je to zatím všechno o okurkách a možná jablkách. V USA je to avokádo, jablka a myslím, že možná i limetky a citrony okurky.
  Společnost je velmi tajemná ohledně toho, o jaký produkt vlastně jde. A nejde to smýt, bez ohledu na to, jak je to vydrhnuto, to dokonce říká na webu v FAQ.
  Údajně mohou produkty vydržet až 3x déle Také, najednou cena okurek dnes klesla na něco málo přes 3 dolary za 3 okurky v balení nebo 1,27 dolaru za okurku, opravdu chtějí, aby lidé tyto okurky kupovali.
  Bezpečnostní list říká: APEEL Standardní věty o nebezpečnosti H318 Způsobuje vážné poškození očí. H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Pokyny pro bezpečné zacházení P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. P302+P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. https://www.evansvanodine.co.uk/assets/eng_apeel.pdf

  • „Uskutočnenia opísané v tomto dokumente sa vo všeobecnosti týkajú kompozícií rastlinných extraktov a spôsobov izolácie monomérov, oligomérov a ich zmesí odvodených od kutínu na aplikáciu v poľnohospodárskych náterových formuláciách, a najmä spôsobov prípravy kompozícií rastlinných extraktov, ktoré zahŕňajú funkcionalizované a nefunkcionalizované mastné kyseliny a mastné estery (ako aj ich oligoméry a ich zmesi), ktoré v podstate neobsahujú sprievodné zlúčeniny rastlinného pôvodu (napr. proteíny, polysacharidy, fenoly, lignany, aromatické kyseliny, terpenoidy, flavonoidy, karotenoidy, alkaloidy, alkoholy, alkány, a aldehydy) a môžu sa použiť v poľnohospodárskych náterových formuláciách.

   Táto prihláška si nárokuje prioritu a výhodu US dočasnej patentovej prihlášky sériové č. 62/164,312 s názvom „Kompozície rastlinných extraktov a spôsoby ich prípravy“, podanej 20. mája 2015, ktorej zverejnenie je tu zahrnuté formou odkazu. V celom rozsahu.
   Pozadie
   [0002] Predkladaný vynález sa týka kompozícií rastlinných extraktov a spôsobov ich prípravy. Bežné poľnohospodárske produkty sú náchylné na degradáciu a rozklad (tj znehodnotenie), keď sú vystavené životnému prostrediu. Takéto poľnohospodárske produkty môžu zahŕňať napríklad vajcia, ovocie, zeleninu, produkty, semená, orechy, kvety a/alebo celé rastliny (vrátane ich spracovaných a polospracovaných foriem). Nepoľnohospodárske produkty (napr. vitamíny, cukríky atď.) sú tiež náchylné na degradáciu, keď sú vystavené okolitému prostrediu. K degradácii poľnohospodárskych produktov môže dôjsť abiotickými prostriedkami v dôsledku straty vlhkosti odparovaním z vonkajšieho povrchu poľnohospodárskych produktov do atmosféry a/alebo oxidáciou kyslíkom, ktorý difunduje do poľnohospodárskych produktov z prostredia a/alebo mechanickým poškodením povrchová a/alebo svetlom indukovaná degradácia (tj fotodegradácia). Okrem toho biotické stresory, ako sú napríklad baktérie, huby, vírusy a/alebo škodcovia, môžu tiež zamoriť a rozložiť poľnohospodárske produkty.
   [0003] Bežné prístupy na predchádzanie degradácii, udržiavanie kvality a zvyšovanie životnosti poľnohospodárskych produktov zahŕňajú chladenie a/alebo špeciálne balenie. Chladenie vyžaduje kapitálovo náročné vybavenie, vyžaduje neustále výdavky na energiu, môže spôsobiť poškodenie alebo stratu kvality produktu, ak nie je starostlivo kontrolované, musí byť aktívne riadené a jeho výhody sa strácajú pri prerušení dodávateľského reťazca s kontrolovanou teplotou. Špeciálne balenie môže tiež vyžadovať drahé vybavenie, spotrebuje obalový materiál, zvyšuje náklady na dopravu a vyžaduje aktívne riadenie. Napriek výhodám, ktoré môže poskytnúť chladenie a špeciálne balenie, manipulácia s poľnohospodárskymi produktmi a ich preprava môžu spôsobiť povrchovú abráziu alebo modriny, ktoré sú esteticky nepríjemné pre spotrebiteľa a slúžia ako miesta prieniku baktérií a húb. Okrem toho náklady spojené s takýmito prístupmi môžu zvýšiť náklady na poľnohospodársky produkt.
   [0004] Bunky, ktoré tvoria vzdušný povrch väčšiny rastlín (ako sú vyššie rastliny) zahŕňajú vonkajší obal alebo kutikulu, ktorá poskytuje rôzne stupne ochrany proti strate vody, oxidácii, mechanickému poškodeniu, fotodegradácii a/alebo biotickým stresorom, v závislosti od na rastlinný druh a rastlinný orgán (napr. ovocie, semená, kôru, kvety, listy, stonky atď.). Kutín, čo je biopolyester získaný z bunkových lipidov, tvorí hlavnú štrukturálnu zložku kutikuly a slúži na ochranu rastlín pred environmentálnymi stresormi (abiotickými aj biotickými). Hrúbka, hustota, ako aj zloženie kutínu (t. j. rôzne typy monomérov, ktoré tvoria kutín a ich relatívne proporcie) sa môžu líšiť podľa rastlinných druhov, podľa rastlinného orgánu v rámci rovnakého alebo rozdielneho rastlinného druhu, a podľa štádia zrelosti rastlín. Časť rastliny obsahujúca kutín môže obsahovať aj ďalšie zlúčeniny (napr. epikutikulárne vosky, fenoly, antioxidanty, farebné zlúčeniny, proteíny, polysacharidy atď.). Táto zmena v zložení kutínu, ako aj hrúbka a hustota vrstvy kutínu medzi rastlinnými druhmi a/alebo rastlinnými orgánmi a/alebo danou rastlinou v rôznych štádiách dozrievania môže viesť k rôznym stupňom rezistencie medzi rastlinnými druhmi alebo rastlinnými orgánmi voči napadnutie environmentálnymi stresormi (tj strata vody, oxidácia, mechanické poškodenie a svetlo) a/alebo biotickými stresormi (napr. huby, baktérie, vírusy, hmyz atď.). atď.). Táto zmena v zložení kutínu, ako aj hrúbka a hustota vrstvy kutínu medzi rastlinnými druhmi a/alebo rastlinnými orgánmi a/alebo danou rastlinou v rôznych štádiách dozrievania môže viesť k rôznym stupňom rezistencie medzi rastlinnými druhmi alebo rastlinnými orgánmi voči napadnutie environmentálnymi stresormi (tj strata vody, oxidácia, mechanické poškodenie a svetlo) a/alebo biotickými stresormi (napr. huby, baktérie, vírusy, hmyz atď.). atď.). Táto zmena v zložení kutínu, ako aj hrúbka a hustota vrstvy kutínu medzi rastlinnými druhmi a/alebo rastlinnými orgánmi a/alebo danou rastlinou v rôznych štádiách dozrievania môže viesť k rôznym stupňom rezistencie medzi rastlinnými druhmi alebo rastlinnými orgánmi voči napadnutie environmentálnymi stresormi (tj strata vody, oxidácia, mechanické poškodenie a svetlo) a/alebo biotickými stresormi (napr. huby, baktérie, vírusy, hmyz atď.).
   Zhrnutie
   [0005] Embodiments described herein relate generally to plant extract compositions and methods to isolate cutin-derived monomers, oligomers, and mixtures thereof for application in agricultural coating formulations, and in particular, to methods of preparing plant extract compositions that include functionalized and non-functionalized fatty acids and fatty esters (as well as their oligomers and mixtures thereof), which are substantially free from accompanying plant-derived compounds (e.g., proteins, polysaccharides, phenols, lignans, aromatic acids, terpenoids, flavonoids, carotenoids, alkaloids, alcohols, alkanes, and aldehydes) and can be used in agricultural coating formulations. [0006] In some embodiments, a method for preparing a plant extract composition includes thermally and/or mechanically and/or enzymatically and/or chemically treating the plant matter to at least partially separate a cutin-containing portion from the plant matter. In some embodiments, the plant matter is subjected to elevated temperature and/or pressure in an aqueous medium (e.g., as in pressure cooking) to partially separate a cutin-containing portion from the plant matter. Alternatively, the plant matter may be subjected to lower temperatures (e.g., as in freezing) to partially separate a cutin-containing portion from the plant matter. In some embodiments, the plant matter is subjected to sonication in an aqueous medium to partially separate a cutin-containing portion from the plant matter. Optionally, the cutin-containing portion is heated in a mixture of ammonium oxalate and oxalic acid to aid separation of the cutin from the non-cutin-containing portion (i.e., the remainder of the cuticle and unwanted plant matter). Optionally, this separation can be achieved (or assisted) enzymatically using enzymes capable of hydrolyzing ester bonds and/or alternatively using enzymes capable of breaking down polysaccharides that comprise the non-cutin-containing portion of the plant. Optionally, the cutin-containing portion is refluxed in at least one organic solvent (such as chloroform and/or methanol) to remove residual waxes and/or any remaining soluble polar components from the cutin. Alternatively, removal of residual waxes and remaining soluble components can be achieved using supercritical C02 alebo superkritický H20. The cutin is then refluxed in a solvent having a high pH (e.g., in the range of about 10 to 14, and typically in the range of 12 to 14), for example a solvent in which metal alkoxide or metal hydroxide (or alternative source of alkoxide or hydroxide) is dissolved, to at least partially depolymerize the cutin and obtain an intermediate extract including a plurality of esterified or fatty acid cutin monomers, their oligomers, or mixtures thereof. In cases where the intermediate extract is obtained from (metal) alkoxide-mediated depolymerization, the pH of the intermediate extract is then adjusted to be in the range of about 6.5 to 9.0. In cases where the intermediate extract obtained from (metal) hydroxide-mediated depolymerization, the pH of the intermediate extract is then adjusted to be in the range of about 1.0 to 6.0. Alternatively, the cutin can be at least partially depolymerized under acidic conditions to obtain an intermediate extract including a plurality of fatty acid cutin monomers, oligomers, or mixtures thereof. The intermediate extract is then precipitated and/or extracted and purified (such as by washing with one or more selective solvents) to obtain the plant extract such that the plant extract is substantially free from accompanying plant-derived compounds (e.g., proteins, polysaccharides, phenols, lignans, aromatic acids, terpenoids, flavonoids, carotenoids, alkaloids, alcohols, alkanes, and aldehydes). Further purification by chromatography or recrystallization in a selective solvent may also be carried out after washing to obtain the final extract.
   [0007] V niektorých uskutočneniach spôsob prípravy kompozície rastlinného extraktu zahŕňa získanie kutínu z časti rastlinnej hmoty obsahujúcej kutín, pričom časť obsahujúca kutín je aspoň čiastočne oddelená od časti rastliny neobsahujúcej kutín. látky a aspoň čiastočnej depolymerizácie kutínu v prvom rozpúšťadle, aby sa získal prvý roztok obsahujúci prvý medziproduktový extrakt rozpustený v prvom rozpúšťadle, pričom prvý roztok má pH v rozsahu 10 až 14 a prvý medziproduktový extrakt obsahuje množstvo monomérov, oligomérov alebo ich kombinácií odvodených od kutínu. Spôsob ďalej zahŕňa odparenie aspoň časti prvého rozpúšťadla, čo spôsobí stuhnutie prvého medziproduktového extraktu,
   [0008] V niektorých uskutočneniach spôsob prípravy kompozície rastlinného extraktu zahŕňa získanie kutínu z časti rastlinnej hmoty obsahujúcej kutín, pričom časť obsahujúca kutín je aspoň čiastočne oddelená od časti rastliny neobsahujúcej kutín. a aspoň čiastočnú depolymerizáciu kutínu v prvom rozpúšťadle na získanie prvého roztoku obsahujúceho prvý medziproduktový extrakt rozpustený v prvom rozpúšťadle, pričom prvý medziproduktový extrakt obsahuje množstvo monomérov, oligomérov alebo ich kombinácií odvodených od kutínu. Spôsob ďalej zahŕňa okyslenie prvého medziproduktového extraktu, selektívnu filtráciu prvého medziproduktového extraktu, aby sa získal druhý medziproduktový extrakt, ktorý má vyššiu čistotu ako prvý medziproduktový extrakt,
   [0009] V niektorých uskutočneniach spôsob prípravy kompozície rastlinného extraktu zahŕňa získanie kutínu z časti rastlinnej hmoty obsahujúcej kutín, pričom časť obsahujúca kutín je aspoň čiastočne oddelená od časti rastliny neobsahujúcej kutín. látky a aspoň čiastočnej depolymerizácie kutínu v prvom rozpúšťadle, aby sa získal prvý roztok obsahujúci prvý medziproduktový extrakt rozpustený v prvom rozpúšťadle, pričom prvý roztok má pH v rozsahu 10 až 14 a prvý medziproduktový extrakt obsahuje množstvo monomérov, oligomérov alebo ich kombinácií odvodených od kutínu. Spôsob ďalej zahŕňa odparenie aspoň 25 % objemu prvého rozpúšťadla z roztoku, pridanie polárneho rozpúšťadla do prvého roztoku, aby sa získal druhý roztok, a okyslenie druhého roztoku,
   [0010] V niektorých uskutočneniach spôsob prípravy kompozície rastlinného extraktu zahŕňa získanie kutínu z časti rastlinnej hmoty obsahujúcej kutín, pričom časť obsahujúca kutín je aspoň čiastočne oddelená od časti rastliny neobsahujúcej kutín. hmoty a vystavenie zlúčeniny nadkritickému oxidu uhličitému, aby sa selektívne znížila koncentrácia aspoň jedného z proteínov, polysacharidov, fenolov, lignanov, aromatických kyselín, terpenoidov, flavonoidov, karotenoidov, alkaloidov, alkoholov, alkánov, aldehydov a voskov. Spôsob ďalej zahŕňa aspoň čiastočnú depolymerizáciu kutínu v prvom rozpúšťadle, aby sa získal prvý roztok obsahujúci prvý medziproduktový extrakt rozpustený v prvom rozpúšťadle, pričom prvý roztok má pH v rozsahu 10 až 14, a prvý medziproduktový extrakt obsahuje množstvo monomérov, oligomérov alebo ich kombinácií odvodených od kutínu. Spôsob tiež zahŕňa okyslenie prvého medziproduktového extraktu a získanie kompozície rastlinného extraktu, pričom kompozícia rastlinného extraktu obsahuje druhý roztok obsahujúci monoméry, oligoméry alebo ich kombinácie rozpustené v druhom rozpúšťadle.
   [0011] V niektorých uskutočneniach spôsob prípravy kompozície rastlinného extraktu zahŕňa získanie kutínu z časti rastlinnej hmoty obsahujúcej kutín, pričom časť obsahujúca kutín je aspoň čiastočne oddelená od časti rastliny neobsahujúcej kutín. a aspoň čiastočnú depolymerizáciu kutínu v prvom rozpúšťadle, ktoré má pH v rozsahu 10 až 14, aby sa získal prvý roztok obsahujúci prvý medziproduktový extrakt rozpustený v prvom rozpúšťadle, pričom prvý medziproduktový extrakt obsahuje množstvo kutín- odvodené monoméry, oligoméry alebo ich kombinácie. Spôsob ďalej zahŕňa okyslenie prvého roztoku, selektívnu filtráciu prvého roztoku, aby sa odstránili nečistoty, aspoň čiastočné odparenie prvého rozpúšťadla, aby prvý medziproduktový extrakt stuhol,
   [0012] V niektorých uskutočneniach spôsob prípravy kompozície rastlinného extraktu zahŕňa získanie kutínu z časti rastlinnej hmoty obsahujúcej kutín, pričom časť obsahujúca kutín je aspoň čiastočne oddelená od časti rastliny neobsahujúcej kutín. a aspoň čiastočnú depolymerizáciu kutínu v prvom rozpúšťadle na získanie prvého roztoku obsahujúceho prvý medziproduktový extrakt v prvom rozpúšťadle, pričom prvý medziproduktový extrakt obsahuje množstvo monomérov, oligomérov alebo ich kombinácií odvodených od kutínu. Spôsob ďalej zahŕňa selektívnu filtráciu prvého medziproduktového extraktu, aby sa získal druhý medziproduktový extrakt, ktorý má vyššiu čistotu ako prvý medziproduktový extrakt, pričom druhý medziproduktový extrakt obsahuje aspoň jeden z monomérov, oligomérov alebo ich kombinácií odvodených od kutínu,
   [0013] V niektorých uskutočneniach spôsob ochrany poľnohospodárskeho produktu pred biotickým stresom zahŕňa získanie kompozície rastlinného extraktu obsahujúceho množstvo monomérov, oligomérov alebo ich kombinácií odvodených od kutínu, funkcionalizujúce monoméry odvodené od kutínu, oligoméry alebo ich kombinácie. esterifikáciou monomérov, oligomérov alebo ich kombinácií odvodených od kutínu s molekulou glycerolu a potiahnutím poľnohospodárskeho produktu funkcionalizovanými monomérmi, oligomérmi odvodenými od kutínu alebo ich kombináciami.
   [0014] V niektorých uskutočneniach spôsob predlžovania životnosti poľnohospodárskeho produktu zahŕňa získanie rastlinného extraktu obsahujúceho množstvo monomérov odvodených od kutínu, oligomérov alebo ich kombinácií, funkcionalizáciu monomérov, oligomérov alebo ich kombinácií odvodených od kutínu. esterifikáciu monomérov, oligomérov alebo ich kombinácií odvodených od kutínu s molekulou glycerolu a spôsobenie potiahnutia poľnohospodárskeho produktu funkcionalizovanými monomérmi, oligomérmi odvodenými od kutínu alebo ich kombináciami. “ – KRÁTENÉ!

   Replay – „odvodené od kutínu“
   https://patents.google.com/patent/WO2016187581A1/en

   kutín
   https://biopedia.sk › bunka › bunkova-stena
   Bunková stena – Biopedia.sk
   Kutín je charakteristický pre vonkajšie steny pokožkových buniek, kde sa ukladá do vrstvy, ktorá sa označuje ako kutikula. Na povrchu bunkových stien sa ukladajú rastlinné vosky v podobe súvislej vrstvy, zŕn alebo tyčiniek. Suberín, kutín a vosky majú ochrannú funkciu, zabraňujú vysychaniu a vnikaniu parazitov dovnútra …
   ———————–
   „odvodený od kutínu“ neznamená vyrobený z kutínu – teda prírodného vosku – zrejme ide o minerálny vosk – niečo ako parafín. Prírodný kutín zbierajú včely – je to včelý vosk. Teda – aj keby použili včelý vosk – vnútorne by bo nekonzumovatelný – zničil by nám symbiotický črevný mikrobióm!

   „Kontraindikácie:
   Parafango /parafínový zábal/ je nevhodné používať pri otvorených ranách, na miestach s porušeným krvným obehom a pri zhubných nádoroch.
   https://www.zdravie.sk/clanok/35171/parafangovy-zabal
   ——————————
   Po slovensky teda – nepoužívať vnútorne!
   Lenže Apeel sa používa aj na balenie produktov ako sú oriešky, orechy! Z praxe už poznáme sušené ovocie /slivky/ – potiahnuté takýmto „olejom“. Aj čerstvé jablká – a tie šúpe málokto. vnútorným použitím Apeel tak dochádza k útoku na mikrovbióm čreva – čo predstavuje 90% našej imunity! „Smrť sídli v črevách!“ – Hipokrates.

   Zmrdi dostávajú „nápady“ na genocídu veľmi jednoduchým spôsobom! ako chemik či medik usím vedieť, čo ma môže zabiť – a oni majú na to kreatúry, ktoré vymýšajú, ako – tentoraz nenápadne /lebo nie v koncentrákch/ – zabiť čo najviac ľudí.
   Parafín…
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Paraf%C3%ADn

   • Toto je pecka: https://cz24.news/brusel-chce-vyhubit-ceska-prasata-fiala-zdecimoval-stavy-ceskych-vepru-pod-uroven-konce-i-svetove-valky-je-horsi-nez-hitler/ a z druhej strany sa sem dováža bravčovina zo Španielska, Belgicka… vykŕmená GMO pšenicou z Ukrajiny ! Stačí, že sa to mäso rozporciuje a zabalí napr. v Nemecku a už je to podľa EU legislatívy výrobok pôvodom z Nemecka !

    • Prebalovanie potravín, klamanie a podvody, že by niečo nové ? To bolo ešte aj za éry akože socializmu, ani nechcite vedieť. Sestra moja bola onehdy na brigáde v konzervárňach – odvtedy sme nekúpili, žiadnu paštéku ani kompót, pretlak, nič. Mäsokombinát, ani nechcite počuť…

     Všetko je to o ľuďoch, ako to tu už viacerí pochopili a napísali. Je jedno, akú to bude mať nálepku, či demokracia, kapitalizmus, socializmus, slovák, rus, nemec, vietnamec…

     Koľko tu už bolo civilizácií, koľko spoločenstiev sa prestriedalo ? A furt stále dokola. Prečo ?

     Lebo škola života, lebo matrix, dá sa to všetko TU pochopiť za jeden život ? Ešte stále dokopy nevieme nič !!!!!

     Stačí len pozrieť ten dokument o vode.

     Kto umí, ten umí, a kdo neumí, ten jen čumí…

     • On len chcel poukazat na to, ze spotrebitel v obchode nezisti povod bravcoveho, ak je napr. zo Spanielska. To co pises vsetci vieme. 😉

    • Ha há! A to prý „Naši vepři boubelatí – plány imperialistú zhatí!“

     Inak súhlasím – tie prasatá treba konečne pozabíjať!

  • Dik za info

 10. svatoslav butora

  Zločinecká inštitúcia OSN a k nej prisaté zločinecké inštitúcie WHO a WEF a ostatné klony Sveta Kapitálu sa zrodili a získali zločinecký charakter pod starostlivým dohľadom svetovládou posadnutých ovládateľov vlády USA a spol. Naše vlády by mali okamžite odmietnuť akúkoľvek spoluprácu s týmito zločincami, pretože inak sa stali a stanú sa spolupáchateľmi kolektívnej zdochliny celého sveta tzv.Západu. My nie sme „Západ“. My sa nesmieme podriadiť otrokárskej zdochline „Západu“ pretože Západná Zdochlina urobí páchnuce zdochliny z nás všetkých. Tzv. EU namiesto toho, aby odmietla podriadenosť zdochýnajúcemu monštru ovládateľov USA a spol. (…majú k tomu silu a možnosti…) tak pokorne poslúcha a vykonáva všetky „demokratické“ mŕtvolné príkazy zo zdochlinami ovládanej vlády USA a tvári sa „zodpovedne“ ako pasák v gangom vlády USA ovládanom Augiášovom chlieve.
  Je čas precitnúť a uniknúť z úžasného mocenského objatia smradu celej globálnej politiky tohoto anglosaského Chlieva.

 11. Onehdy (cca 20 rokov dozadu) som si myslel, ze ovocia a zeleninu len striekajú, kvôli preprave a uskladneniu. Jedna osoba pracujúca na hygiene ma poinformovala.

  Obrovské sitá a všetko sa lúhuje vo všelijakých koktailových nálevoch a mňamkách, voľačo sa dá opláchnuť vodou. A ak ten, čo kupuje a pije mlieko, si myslí, že pije mlieko…tak nech si to myslí…skoro nikde už neni vidieť kravičky, ale syrov, jogurtov, masla…na mraky. Malé mliekarne ešte ako tak, mal som možnosť vidieť na vlastné oči, ale tie práve sú neustále likvidované korporáciami. Ako je to možné ? Ľudská nevedomosť. Nechceme sa učiť normálnou cestou, velebia sa celebrity, športovci, všelijaké osobnosti. fajn, tak spoločnosť tam aj dospeje a bude aj taký výsledok.

  Vyskúšajte urobiť hrudu masla z mlieka priamo od gazdu a budete prekvapkaní koľko mlieka na to treba.

  Môžete zrušiť OSN a aj neviem ešte koho a lusknutím prstu budú zrazu všetci jak vymenení ? Hneď všetci budú radostne pracovať, poctivo, nekradnúť, v osadách bude čisto a voňavo, milardári dajú svoje ostrovy nám ostatným , alkoholici a feťáci prestanú tak žiť, ľudia si uvedomia X vecí…atď…

  Hra – Matrix práve slúži na to, aby nám to docvaklo, jak je to všetko vymyslené. To čo je hore, je len odraz a odpoveď na požiadavku z dola. Začnite ľuďom vysvetlovať, že…a vlasná rodina bude na Vás kukať ja na čudá.

  OK, de gustibus non disputándum.

  Kto si čo na základe vlastnej požiadavky vybral…tak aj bude mať skúsenosť a poznanie, že tak to dopadne…

  Geniálne vymyslené. Geniálne…

  A kvantové teórie iba potvrdzujú, čo sa už vie tisícročia, čo sa píše v upanišádach a neviem, kde všade ešte…

  Poznanie oslobodzuje, a kto zmení Seba, zmení si svet…

 12. Nič nové, ale len tak na osvieženie pamäti

  https://www.youtube.com/watch?v=8uHxRwQqWFo

 13. A zase pre zmenu skvelý dokument a že ich je aj viac..

  https://www.youtube.com/watch?v=cEt6v3tqYCI

  Je to tu bravúrne vymyslené…a zrealizované. klobúk dolu…

 14. Tí mainstreamoví chudáci už neuvádzajú v kurzovom lístku pre istotoku ani ruskú a čínsku menu ! https://openiazoch.zoznam.sk/ ;o)))

  • Teraz je (zrejme len na chvíľu) celkom výhodný kurz rubľa. Treba rýchlo nakupovať! 😉

   • Akože u ukrajinských vexlákov pred Kyevom /hotel/? Kto obchoduje s rubľami na Slovensku a v Maďarsku – keď ruské banky odtiaľto vytiahli kotvy?

    https://ostatne.bazos.sk › inzeraty › ruble
    Ruble bazár – Ostatné | Bazoš.sk
    Kúpim ruble vymením za eurá Kúpim bankovky Ruský Rubeľ skôr väčšie množstvá. Kurz navrhnite. Куплю Российские Рубли в Словакии. Курс предложите. +421918714976 Ponúknite Detva 962 12 55 x Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať Ruské ruble. – [19.3. 2023]

    https://ostatne.bazos.sk/inzerat/150170780/predam-strieborne-polruble-poltinik-1924.php

 15. Co se týče Ukrajinského obilí myslím si že je už všude na trhu ve všech státech /i tam kde ho údajně zakázali, vrátili nebo zlikvidovali- to víš že jo/ a vesele se baští jak v Maďarsku tak na Slovensku v ČR atď. Všichni dobře víme jak nám v poslední době vláda i média lžou, jak jsou vedení ze zahraničí . Vůbec bych se nedivila kdyby tahle akce s kontaminovaným obilím byla předem připravena jako další dávka jedů po covid tečkách .Nemoc napadá především tělo oslabené plné toxínů ,těžkých kovů ,chemie a čehokoliv dalšího. Mouku baští skoro všichni stejně jako se do vody nebo soli přidává fluor. Nevěřím tomuto systému ani slovo, ani čárku a obezřetnost by měla být samozřejmostí po tom co lidem vědomě lhali a zničili šmakuládami zdraví i život.

 16. Dneska jsme,jako obvykle krátce rozebrali politiku.Něco zas vyprodukovaly Novinky .V podstatě jsme se shodli na tom,že stejně nevíme ,jak to opravdu je.Na můj dotaz,kdyby existoval nějaký legální zdroj zaručeně pravdivých informací mi bylo většinou odpovězeno ,že by to stejně radši nečetli.Tak asi tak se věci mají.

 17. By the way my friends,
  vraj pre ASR sú pripravené dve cvičenia, jedno teraz 3týždňové v Nemecku a ďalšie hneď na to na Slovensku, bez možnosti voľna, dovolenky…
  Vraj sa majú uzavrieť hranice 28.5. kvoli prejazdu 3000 amerických motorkárov… Nie je to len poplasna sprava?

  • Niečo takéto som už čítal v alternatívnych médiách, ale o uzavretí hraníc som nič nepočul… ťažko sa dnes vyznať v tých všetkých informáciách…

  • https://www.livemusic.sk › koncert › depeche-mode-bratislava-2023 › 26852
   Depeche mode | Bratislava 28.05.2023 – Vstupenky
   Úvod Koncerty Depeche Mode 28.05.2023 – nedeľa 20:00 Národný futbalový štadión, Bratislava Zobraziť mapu Vstupenky Po kliknutí budete presmerovaný na oficiálnu stránku predajcu vstupeniek Kúpiť vstupenky Zdieľať Depeche Mode prichádza na Slovensko!

   https://www.ajdnes.sk/28.5.2023
   —————————–
   Ono to tak „logicky“ vyzerá ako kontra akcia ruským Nočným vlkom – ale na 3 tisíc USA motoriek treba asi lietadlovú loď – a to nepočítam tie potetované kurvy okolo.

  • Na Ukrajine prebieha genocída Ukrajincov! Ale celé to má vyzerať, že Ukrajinci spôsobujú genocídu Európanov! Áno aj – pretože tiež prebieha genocída Európanov – avšak globálny vinník za túto genocídu musí ostať neodhalený!

 18. Magdalena

Pridajte komentár

*