Po vyhlásení 3. Svetovej vojny nastúpi „vyššia moc“ – zrušia sa záväzky, zmluvy i dôchodky


Print Friendly, PDF & Email

(Mike Adams, Natural News) Do pohybu bola spustená séria udalostí, o ktorých veríme, že sa pre západné národy skončia „globálnou vyššou mocou“ (aktom Boha).

Ak je táto analýza správna, znamená to, že mnohé finančné záväzky – vrátane sociálneho zabezpečenia, štátnych dlhov, dôchodkov, derivátov, papierových zmlúv o komoditách, priemyselných dodávok, záväzkov vyplatenia poistenia atď. – budú zrušené.

Zdá sa, že ide o súčasť plánu „Veľkého resetu“ na vymazanie prehnaných štátnych dlhov západných krajín pomocou mechanizmu takzvaného „neplatenia bez zlyhania“ – t.j. obviňovaním inej mimoriadnej situácie za zrušenie finančných záväzkov a zresetovanie globálneho finančného systému.

Aby to dosiahli, musia západné štáty najskôr vyvolať globálnu vojnu buď s Ruskom, alebo s Čínou. Ako sme tento rok vyčerpávajúco zdokumentovali, bábkovodiči Bidenovho režimu vynaložili veľa úsilia na rozpútanie vojny s oboma týmito protivníkmi.

Posledným príkladom je ukrajinská protiofenzíva, silne medializovaná západnými médiami, pri ktorej sa ruské vojenské sily stiahli z regiónu obsahujúceho približne 40 až 50 malých dedín a miest, aby sa vyhli obkľúčeniam ukrajinskými silami.

Kľúčom je tu pochopiť, že ukrajinské sily boli vycvičené a vedené vojenskými inštruktormi NATO pri nasadzovaní západného vojenského vybavenia, vrátane vysoko presného delostrelectva a raketového delostrelectva s dlhým doletom (napríklad HIMARS), ktoré na Ukrajine prevádzkujú prevažne britské a americké jednotky.

V skutočnosti protiofenzívu proti tomuto konkrétnemu segmentu ruských frontových línií na východnej Ukrajine viedli predovšetkým Veľká Británia a USA, nie ukrajinské vojenské vedenie.

Tento útok bol praktickým vyhlásením vojny Západu Rusku, aj keď takéto vyhlásenie ešte nebolo oficiálne vyslovené.

Rusko už vie, že svetová vojna začala… a čoskoro bude aj formálne vyhlásená

Rusko si túto skutočnosť plne uvedomuje. Rusko vie, že je v totálnej vojne s NATO a západnou Európou, nie iba v špeciálnej vojenskej operácii, ktorú možno vyhrať so záložnými jednotkami.

Rusko sa teda pripravuje oficiálne vyhlásiť vojnu Západu a použiť všetky svoje vojenské sily, aby zasiahlo a zničilo západnú Európu.

V analýze Mike Adamsa dospelo Rusko k záveru, že NATO mu nikdy nedovolí existovať ako suverénny národ. Preto Rusko teraz čelí existenčnej hrozbe zo strany krajín NATO a západnej Európy vo všeobecnosti.

Možno si spomínate, že Rusko nedávno sľúbilo svetu, že nepoužije jadrové zbrane, pokiaľ nebude čeliť existenčnej hrozbe. Ukrajinská protiofenzíva pod vedením NATO (a priamo s jeho jednotkami) teraz dala jasne najavo, že Rusko skutočne čelí presne takejto hrozbe a že neporazenie NATO ako celku bude znamenať koniec Ruska.

Žiadna koexistencia nebude. Musí byť porazená západná Európa (NATO) alebo Rusko.

Ukrajinská protiofenzíva riadená NATO teda práve poskytla Rusku vnútorné ospravedlnenie, ktoré potrebovalo na eskaláciu do rozsiahlej vojny proti Západu, ktorá môže zahŕňať nasadenie jadrových zbraní. Takmer určite sa však dočkáme použitia nejadrových termobarických zbraní, ktoré sú tiež svojim spôsobom zničujúce.

Táto eskalácia je presne to, čo Bidenov režim potrebuje, aby uvrhol svet do chaosu pred novembrovými doplňovacími voľbami do Kongresu

Bidenovi bábkovodiči už vedia, že v novembri čelia totálnej volebnej porážke.

V každom prípade sa však domnievajú, že novembrové voľby musia byť uvrhnuté do chaosu, inak demokrati stratia snemovňu a možno aj senát, čím sa Bidenova administratíva na nasledujúce dva roky stane z veľkej časti nefunkčnou.

Preto je v záujme demokratov, aby svetová vojna vypukla ešte pred Halloweenom (1. novembrom), aj keby to znamenalo zinscenovať jadrovú detonáciu na americké mesto a obviniť z nej Rusko.

Buďte si istí, že toto je jedna z možností v ich „portfóliu skazy“, o ktorej uvažujú.

Medzi ďalšie možnosti patrí scenár odstavenia národnej elektrickej siete (obvinenie by padlo na ruské kybernetické útoky) alebo finančný armagedon, ktorý by zmrazil banky, zastavil všetky transakcie a uvrhol svet do okamžitého chaosu a občianskych nepokojov.

To všetko sa dá dosiahnuť jednoduchým stlačením vypínača a zároveň obvinením Ruska z kybernetického útoku.

Čím agresívnejšia bude reakcia Ruska na protiofenzívu Ukrajiny, tým rýchlejšie nás môžu Biden, Obama (jeden z Bidenových bábkovodičov) a ďalší globalisti dotlačiť do svetovej vojny, v ktorej sa môžu odvolávať na rovnaké protiústavné zneužívanie moci, aké videla Amerika v Druhej svetovej vojne.

V prípade, že neviete, čo sa vtedy stalo, dovoľte nám osviežiť si pamäť:

 • Nútená internácia v koncentračných táboroch na základe vašej etnickej príslušnosti (japonská internácia).
 • Štátna konfiškácia obchodného inventára súkromným a verejným spoločnostiam.
 • Vládne prevzatie súkromného podnikania a vynútenie si vojnovej výroby.
 • Vládna kontrola cien strategických komodít.
 • Kriminalizácia protivládnych prejavov.
 • Prideľovanie šatstva, cukru, kávy, mlieka, mäsa, syrov, masla a iných potravín – občania dostávali prídelové kupóny a museli si vystačiť s obmedzeným prísunom základných potravín.

Inými slovami, počas vojny sa USA stali diktatúrou. Pozrite si tieto fotografie z druhej svetovej vojny v Amerike, aby ste získali predstavu o tom, čo príde (ale všetko pod digitálnou kontrolou a neustálym dohľadom západných vlád):

Ženy si vyberajú punčochy na prídel.

Ľudia v rade pred obchodom s obuvou na prídel.

Stop Candida

Ženy ukazujú svoje prídelové knižky.

Ukážka osobných dokladov a knižiek s prídelovými kupónmi.

Ukážka potravín na prídel pre 2 dospelé osoby na 1 týždeň.

Ukážka prídelovej knižky s rôznymi kupónmi.

To je presne to, čo sa globálni spiklenci opäť snažia dosiahnuť, ako spôsob na udržanie sa pri moci a zrušenie ústav štátov aj demokratických volieb.

Jednoducho potrebujú, aby Putin vyhlásil vojnu a začal používať agresívnejšie zbrane, vrátane úderov termobarických rakiet, ktoré môžu zapredané médiá označiť za „jadrové zbrane“.

Keď začnú padať veľké bomby, západní propagandisti jednoducho vyhodia ističe, aby zlikvidovali elektrickú sieť a bankové inštitúcie, a potom vyhlásia, že Putin rozpútal kybernetickú vojnu proti Západu.

Po tomto akte budú takmer okamžite nasledovať vyhlásenia vojnových mocností a zavádzanie stanného práva na celom Západe v kombinácii s pozastavením všetkých ústavných práv občanov.

Výbuch hyperbarickej rakety v blízkosti námornej lode.

Lockdowny počas pandémie Covid-19 boli pre tento scenár generálnou skúškou.

Podľa NDAA (americký zákon o národnej obrane), podpísanej Obamom v roku 2012, má federálna vláda neobmedzenú právomoc zabaviť všetky potraviny, farmy, palivo, muníciu, komodity, hnojivá a čokoľvek iné, čo považuje za strategický národný zdroj.

Všetko, čo teraz potrebujú, je vojna.

Súčasná trajektória nás v priebehu niekoľkých týždňov dostane do Tretej svetovej vojny

Ak neprevládnu chladnejšie hlavy, potom sme na takmer istej trajektórii k Tretej svetovej vojne, ktorá by mohla byť otázkou len niekoľkých týždňov.

Hovorí sa, že Rusko je vzdialené len niekoľko dní od vlastného vyhlásenia vojny proti Západu. Po takomto vyhlásení by takmer určite nasledovalo zintenzívnenie raketových útokov proti západným mestám ako Berlín, Paríž, Londýn a možno aj Brusel.

Najmä západoeurópske štáty nemajú žiadne prostriedky na zastavenie útokov hypersonických rakiet, ani žiadne skutočné prostriedky na zastavenie ruských jadrových rakiet stredného doletu, ako sú rakety Iskander (ktoré sú schopné niesť jadrové hlavice).

Rusko tak môže zmeniť európske mestá na trosky v priebehu niekoľkých minút… a to doslova. Čas letu je menej ako 3 minúty, čo znamená, že milióny Európanov, ktorí sa môžu v okamihu vypariť, nebudú varovaní ani počas už prebiehajúceho útoku.

Západná Európa aktuálne čelí ničivej zime s obscénnym nedostatkom potravín a energie + neustálym zvyšovaním nákladov.

Ak dôjde k odpojeniu elektrickej siete a mestské vodovodné systémy nebudú fungovať, pretože ich zasiahli ruské rakety, Európa sa ocitne v dobe temna, vymrznutá na smrť, vyhladovaná, umierajúca na choroby prenášané výkalmi a žobrajúca o humanitárnu pomoc zo sveta, ktorý sa už teraz nachádza v potravinovej a energetickej kríze spôsobenej Západom.

V tomto bode NATO totiž nedalo Rusku inú možnosť ako eskaláciu. Je to preto, že USA opäť chcú Tretiu svetovú vojnu ešte pred novembrom tohto roku. Pri tejto rýchlosti eskalujúcich udalostí môžu dostať presne to, o čo prosia.

Záver

Ak v Európe prepukne svetová vojna, celý západný finančný systém (t.j. dlhová pyramída alebo Ponziho schéma) skolabuje, lebo je postavený na vysoko zadlžených nástrojoch financovania dlhu a nie na skutočných aktívach a výnosoch.

Práve teraz celý západný finančný systém visí na vlásku, funguje už len v hypnóze a „viere“, ktorú tlačia lživé korporátne médiá.

Akciový trh, trh s nehnuteľnosťami a trhy s komerčnými dlhopismi sú v podstate fiktívne podvody s veľmi malým množstvom reálnych aktív, ktoré by mohli ospravedlniť súčasné nafúknuté ceny.

V dôsledku toho by aj malá trhlina v krehkej finančnej pyramíde mohla viesť ku katastrofálnemu kolapsu a následnému šíreniu „nákazy“.

Získajte viac podrobností o tomto všetkom v aktuálnom podcaste Situation Update stránky Natural News (v angličtine) na stránke Brighteon.com.

Liečba osteoporózy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dúfajme, že budú „len“ blackouty…

 2. Marek Košice

  Koľko žien ma odmietlo preto, lebo sa nikdy nechcem stať otcom…? Mnoho… … Koľké z nich sú teraz tehotné, alebo majú malé deti? O koľko viac stresu než ja budú zažívať, keď vypukne tretia svetová vojna? Koľko stresu budú zažívať ich deti v bruchu, alebo už narodené?… Niekto by mohol argumentovať, že „množiť sa musíme, inak by sme ako ľudstvo zanikli“…. A ja na to poviem len jedno : BODAJ BY SME ZANIKLI….. Duša je aj tak nesmrteľná, a duša bez tela zažíva nonstop nirvánu. Toto „Peklo na Zemi“, ktoré trvá tisícročia, za to fakt nestojí. Každá doba má to „svoje“, čo zotročuje človeka… „Prednedávnom“ to bola práca na poli od rána do večera, teraz sú to iné veci. V každom prípade musíme otročiť na naše telá, aby sme im dopriali vodu, jedlo, teplo, domov, oblečenie, relax, atď……. TOTO má byť „V POHODE ŽIVOT“??? Možno tak pre toho, kto je dušou otrokom a toto všetko považuje za „úplne normálne, také, aké to má byť“…

  • Ano, to mate pravdu. S detmi sa musi pockat, v momente to nie je dobre, a bude sa stavat, ze aj hodne malych deti zomrie. Preto rozmyslat zdravim rozumom a vyckat. 👌👌👌

   • Hej, hej…..
    Preto sa počas obliehania Sarajeva, v ňom, narodilo viacej detí ako v rovnakom období pred ním…..
    Preto sa počas Veľkej Vlasteneckej Vojny v ZSSR narodilo viacej detí, ako počas celého desaťročia pred ním…..
    A ak chcete zdroj taj sa pohrabte len v histórii tohto servera….

    • Marek Košice

     Pútnik, a čo má fakt, že „s deťmi sa musí počkať“ spoločné s tupotou ľudí, ktorí to nerešpektujú a správajú sa ako zvieratá typu „Keď je vyššia šanca že ma zabijú, tak nech sa aspoň rozmnožím, čo bude s dieťaťom/deťmi neriešim, som zviera so zatemnenou mysľou…“…?

     • 👍

     • zvrhlý deduško večerníček

      Nemyslím si že by uvažovali štýlom: „aspoň sa rozmnožím“. Skôr v beznádeji nevideli nijaké východisko, budúcnosť pre seba, tak sa aspoň tešili v posteli. Deti boli iba vedľajší produkt. Samozrejme časť týchto detí mohla pochádzať zo znásilnení, v časoch vojny sa zvieratá v ľuďoch prebúdzajú, ale do týchto temných vôd sa nechcem púšťať. So zbytkom súhlasím.

  • Marek dusa nie je nemrtelna. Duchovna podstata ostava, ale nie vzdy, ak sa dusa cez vsetky reinkenacie neuci pride obdobie ze zanikne aj duchovna postata – to je to prve co bolo stvorene. Velky omyl o dusi – hovoria neznalí pravdy.
   Citaj viac napr: Tajraga- cesta svetlych https://torden.sk/produkt/tajraga-cesta-svetlych-pribeh-volokha-svetoslava-v-altaji/
   A pochopite ak to je. Ma to viac autorov aj teria konceptualnej bezpecnosti od generala …
   Som zvedava ci to uverejnite, uz viac krat moje slusne prispevky nepresli.
   Aj tu je cenzura, preco?

   • A komu to vadí že zanikne duša ? Je len jeden zdroj ktorého sú všetci súčasťou.A keď si niekto myslí že pozná čo je duša preto že si prečíta nejakú knihu tak žije v absolútnej nevedomosti. Koniec koncov ani to nieje podstatné.

   • Marek Košice

    Lea, keď sme všetci „JEDNO“, tak ak umrie „pikokúsok“ JEDNOTY (čiže napr. moja duša), tak aj tak nebudem zažívať „ničotu“, pretože moje vedomie bude NONSTOP existovať. Ak budem bez tela, tak bude existovať „tam hore“… Niečo ako „nič“ NEEXISTUJE. Pre nikoho. Ani vákuum v nádobe nie je „ničím“, pretože to „nič“ je nádoba s obsahom vákua. A nádoba s obsahom vákua nie je „nič“. NIČ NEEXISTUJE. Pre nikoho. Keďže všetci a všetko sme jedno.

   • Lea, skutočnú pravdu z nás obyčajných Pozemšťanov nevie zrejme nik. Môžeme si iba domyslieť toľko, že duša je náš softvér, ktorý je možné inplantovať do nového tela.

  • Máš problémy?

   na čo teda čakáš???už si mal byť dávno na druhom brehu…!!!

 3. No sama pozitiva. Som sa pobavil na analýze Mike Adamsa. Budú vymazané dlhy, a neviem čo všetko ešte. Asi nepostrehol vyjadrenie, že keď nebude Rusko, nebude svet. Takže bude vymazaný aj deep state, GP, amazon, kde predáva svoje knižky a svet na zase hodnú chvílu by prestal existovať ak vôbec. Takže nejaké dlhy sú trocha bezpredmetné a neviem, či sa chce ľuďom, čo majú hrady a zámky, ostrovy, jachty, raj na zemi, ísť pod zem ako potkanom.

  Ale šak dobre, chlapec voľačo napísal, je na mne čo a ako. Všetci máme slobodnú vôľu.

  Čo je veľmi zaujímavé, že rusi stále dodávajú ropu, plyn, jadrové palivo kade tade po svete, A všetky tie tanky, lietadlá, lode, celá vojnová mašinéria vlastne používa aj toto palivo a vlastne rusi sa akože tak troška vlastne sami likvidujú ?!? Zaujimavé, nie ? Lebo vzdelaný chlap z KGB a kopec ďalších machrov má problém chytiť „zopár“ oligarchov za gule a poriešiť situáciu. A nemusel by to zrovna robiť ako Pinochet, dá sa aj inak v dnešnej dobe.

  Alebo to je všetko ešte trocha a dosť „trocha “ inak. Že do toho tak málo a pramálo vidíme. Ale na strachu a nevedomosti sa veľmi dobre zarába.
  Všetka ta hra naokolo, je postavená na STRACHU a NEVEDOMOSTI. A je na mne, či začnem hľadať, čítať, rozmýšľať, alebo nie.

  Preto sa hovorí: „Pravda Ťa oslobodí“. Alebo poznanie, čo si vyberieme, dôležité je na tú cestu vykročiť a ísť po nej.

  Tak nech sa Nám na tej ceste a aj v živote darí. Život je dar a treba ho žiť každý deň plne a vedome. Najlepšie s úsmevom a pokojom, ak sa dá. A ono sa aj celkom dá.

  • Marek Košice

   Napísal si super koment, Seneca…. Ja len dodám k tej pravde… „Pravda Ťa oslobodí….a niekedy aj zabije.“ 😀 …
   A čo sa týka Putina, tak je jasné, že to je celé divadlo….. V zmysle, že ani Biden, ani EU komisia, ani Schwab, ani Putin nechcú pre ľudstvo dobro. Pretože slúžia zlu, len každý trochu inak, „inak oblečený, s iným prízvukom“, rozumieš čo tým myslím…

   • To si opravdu vážně myslíš, že je to tak jednoduché, ta poznámka o Putinovi ?
    Fakt není.

   • Beriem, pravda Nás môže doraziť a poriadne, až na totálku😀 , ale…kam sa vrátim ? Nič neexistuje. Existuje VŠETKO a možno obsahuje aj to nič. Toť otázka. A vynikajúca…. (omnoho lepšia, ako kto za koho kope)

    Takže ja predpokladám, že sa vrátim na chvíľu do nejakej časti Všetkého a čo bude ďalej….zatiaľ neviem, možno uvidím, a možno aj nie….to je debata…síce na dlho, ale skvelá a možno aj k niečomu vedúca. (že by sa človek prestál báť…dokonca aj smrti ? Indiáni, starí Slovania a kopec civilizácií toto poznanie mali. Prečo sa snažia tajiť minulosť, vychovávať nevedomú generáciu-že by sa ľahšie manipulova a ovládala ?)
    Toť kopec ďalších otázok. To stojí za špekulovanie, nie ?

    Nech sa nám darí, najlepšie ako potrebujeme.

  • Lebo vzdelaný chlap z KGB a kopec ďalších machrov

   vzdelaný chlap z KGB je jeden z najväčších oligarchov v Rusku, ale zároveň je čiastočne podriadený „ruskému“ Chabadu.
   Ty vôbec nevidíš, alebo nechceš vidieť podstatu.
   Putin je súčasť NWO,
   Putin ide „vakcináciu“ proti ruským goyim (ruskému národu)
   Putin je čiastočne podriadený aj ročildovi, lebo na rozdiel od Kennedyho, ktorý otvorene povedal o nadnárodných finančníkoch, Putin drží basu, hubu a krok

   ZOBUĎ SA VOLE

   celá vojna je divadlo,
   konečný cieľ vojny na Ukrajine nie je dobytie Ukrajiny
   ale
   ekonomický kolaps EU,
   aj otvorený začiatok kolapsu kapitalizmu po celej „planéte“

   • Marek Košice

    jop : Neviem či si v delíriu, ale zjavne si nereagoval ani na mňa, ani na Senecu. Aj z môjho aj z jeho príspevku je jasné vidieť, že Putina vôbec nepovažujeme za niekoho, komu by šlo o blaho ako ľudstva, tak samotného ruského národa.

    • Marek Košice
     Neviem či si v delíriu, alebo si slepý 🙂 (pohoda, buď v klídku, ale čítaj a rozmýšľaj)

     prečitaj si prvú moju vetu. Je to skopírovaní veta z príspevku Senecu, na ktorého reagujem.
     aj som v riadku, ktorý je odpoveď na Senecu.
     UŽ VIDÍŠ, vole? :- )

     • Sranda debata. Akurát som ďalej napísal kopírované :
      “ Alebo to je všetko ešte trocha a dosť „trocha “ inak. Že do toho tak málo a pramálo vidíme. Ale na strachu a nevedomosti sa veľmi dobre zarába.“

      Takže p. Marek Košice pozorne číta. Ale priatelia budme v pohode, je to debata a možno dôjdeme k nejakému uspokojivému koncu…možno….neni dôvod sa nejako častovať, ako to vidíme niekde inde. Buďme svetlé príklady….Nie všetkým Nám to musí realita zrkadliť.

   • Tak to vidí i moje ženské oko

  • Viera Kňažeková

   Súhlasím s Vami.

  • Môj názor je ,že za všetko si môžme sami ľudia ,žiadny Boh žiadne desatoro, nič nám nehovoria pomyselne mantinely morálky, vedieme promiskuitné životy (užívame si veď žijeme „len raz“),ľudia sa medzi sebou pelešia horšie ko mačky po dedine a o televízii a stupídnych programoch v nej sa ani nevyjadrujem, takže potom sa čudujeme a volíme si takýto hnus a spodinu, ktorá nám má vládnuť a aj nám vládne, samí buzerant multiotecko a schizofrenik………….

   • Kam Nás doviedol blahobyt ? Do súčasnosti. Zaujímavé. Presne ako ste napísal. Ale hra život je o inom zjavne. Máme sa možnosť niečo učiť, a čo robíme miesto toho….temer celé ľudstvo. A sme tam kde sme. No tak si NIEKTO povedal, tak troška inak zase treba im tu hru zorganizovať ( a koľko krát už bolo trocha inak – viď história sa opakuje, vojny, vojny a zas len vojny)

    V akom duchu sa vychovávajú deti, keď nemajú problém chytiť v živote do rúk zbrane a ísť zabíjať. K vedomej láske blížnemu, alebo ku kariére, peniazom, sláve, úspechu na úkor druhého, druhý nech maká v pekárni, v obchode, vyváža smeti, muruje atď.
    Ja budem študovať, aby som nemusel robiť, ale som zarábal. Lebo šak som chodil na VŠ, tak manager a neviem čo ešte.
    Nie preto som lekár, lebo ma to baví pomáhať ľuďom, ale šak sa majú, super platy oproti ostatným, celebrity, politici, profi športovci atď.

    Tak buďme všetci lekári, hokejisti, celebrity a kto napečie chleba, vynesie smeti, urobí cesty…..a hneď bude vymalované…..

    Je to tak z rýchlika, ale ide o princíp načrtnutia pohľadu. A tak hra Matrix „sama ? “ vygenerovala podmienky staro-nové na učenie sa, keď nie po dobrotky, no tak inak.

    Vygenerovala chudobu a následných žoldákov, niekto ich nútil isť do bánk a brať si úvery, s pištolou pri hlave sa museli testovať a očkovať ?
    Len nevedomého vie niekto oblbnúť….čo sa učíme v školách ? Etiku, mravnosť, prvú pomoc naozaj reálnu, alebo memorovať jak papagáje a potom sa následne realita prejaví….

    Och priatelia, susedia, krajania, je toho toľko…..

    Kto umí, ten umí. A kto neumí, ten čumí.
    A možno som vedle, jak ta jedle.

    Ale ak aj, tak neva, lepšie sa mi tak žije (blažená nevedomosť….alebo vedomosť)

 4. Ale to si uvědomte že šlechta tím žije odjakživa a je to pro ně sport s nevolníky, dřív měli se smečkami psů hony na lišku když se jim vymknul útlak davu z rukou a dnes s lockdownisty a válečnými štváči zisků přes mrtvoly sklizní válečných orb pouze obnovují již polozapomenutou tradici religiózního absolutismu náboženství ke šlechtě a panovníkovi podprostituováním od dětí kdy nejvroucnější a nejoddanější se budou moci stát lokajíčky a služtičkami k jejich kratochvílím vymezením se nad plebs svými choutkami a vášněmi „sebevyvolených a pokud má 1% 95 procent majetku je jen otázkou jak to a čím na „rychtované navlečou a mohou si samozřejmě vybírat dráby ze sociálních zmetků různých zařízení „dezolátů s talenty.
  https://www.youtube.com/watch?v=3wS_f8WHMms

  • Nakonec vám to i sdělila i matka finančníků už kdysi že když to její děti nebudou chtít tak války nebudou. No, asi věděla o čem mluví. S kočími mlsných psů v řeznické kárce s tydlitáty cintavých aušusů zdebilizací.

 5. Ešte aj tak je zvláštne, že tí „in“ (pre- múdri) sa nespojili a nevytvorili si vlastný nezávislý autonomný neutrálny štát rovnocenných a bez akejkoľvek otročiny.

  Načo asi tak čakajú…????

  • oni sa nemôžu vychýliť od ducha Caesarovho (či Ludvíkovho? alebo Macchiavelliho??) hesla železného Ríma Rozdeľ, a panuj, lebo by sa nehorázne nudili

 6. Není nutný likvidovat města. např na Moravě stačí trefit Dukovany a rozvodny v Čebíně a Sokolnicích a ani za 100 let to tady nikdo nedá dohromady.

 7. kvakcína je sloboda

  čerstvá info: Putin práve vyhlásil čiastočnú mobilizáciu!!!
  neviem to zdieľať, vysiela to RT na VKontakte

 8. svatoslav butora

  Obludárium vlády USA a spol. nad zotročenými ľuďmi na tzv. zjednotenom Západe končí.

 9. kvakcína je sloboda
 10. Magdalena
 11. Toto vše co se děje je důsledek pádu socialistického tábora. Nebýt toho, žili bychom si úplně normálně. Je to tak jak řekla R. Luxembourgová- socialismus nebo barbarství. Socialismus se o lidi staral, lidem ale smrděl. Je tu teď to, co jste chtěli. Proti gustu žádný dišputát. A můžete mne klidně osočit, je mi to úplně u pr..le.

  • scoot z vulkanu

   netreba sa obavat zasiahne vysia moc z domu sionu , alebo anukovia a povedie podnikatelov a milovnikov slobody do raja

  • Kapitál je živel který požírá i budulínky kteří si myslí že mu vládnou. Ale je to ve finále vítěz mamon, devastu, zmaru a beznaděje.
   https://www.youtube.com/watch?v=HqJRSv2wgeI

  • Orel, socializmus sa o ľudí staral, ale obral ich o všetky slobody, vrátane Slobody prejavu. Ploštice na každom kroku, neraz aj v tele. No a súčasní sa od tých predošlých líšia iba ak tým, že tí prví ľudí odpočúvali tajne, zatiaľ čo naši súčasní sa takouto činnosťou už vôbec netaja… (mimochodom, zväčša sú to tí istí ľudia, len „zmenili názor“; včas „pochopili“, že výhodnejšie je plávať s prúdom, ako proti nemu.

   • zvrhlý deduško večerníček

    Ale no ! Ploštice na každom kroku, neraz aj v tele ? Neviem o tom žeby komančovia boli na takej technologickej úrovni … Disidenti mali ploštice v bytoch, to sa vedelo. Vo väčšine prípadov to boli ale ľudia platení zvonku a ich úlohov bolo povalenie režimu, viď Vašek Láhev, čiže je logické že sa systém pred nimi bránil. A prospechári sa vždy prispôsobili každej dobe, s tým súhlasím…

    • Človek schopnosťou myslieť nenapreduje, deduško; presne naopak. Však na akej vysokej technickej úrovni myslenia boli ľudia už v minulosti! V dávnych dobách žili tu géniovia, no a dnes? Zmätok na zmätku. Ktorý dnešný absolvent technickej univerzity sa svojimi vedomosťami či schopnosťami môže prirovnať k Nikolovi Teslovi? Alebo si porovnaj výsledky činnosti našich lekárov s odchovancami Hippokrata. A takto by som mohla s vymenúvaním pokračovať do aleluja.
     Rozdiel vidím jedine v stupni zhubnosti súčasných technológií oproti tým minulým. Komunisti odpočúvali cez mikročipy. Títo prešli na nanočipy.

    • neviem, deduško, na akej výške technologickej úrovne bola práve tá vybraná skupina komančov, ktorá sa danými praktikami zapodievala – dôležité bolo, aby sa príkazy chobotnice plnili

 12. Ale zaujímavé, že tie ženy, čo ukazujú tie prídelové knižky, aké sú šťastné a vysmiate? Čím to asi je? Žeby boli tak chudobné, že ten „prídel“ im pomohol ku šťastiu?

  • zvrhlý deduško večerníček

   Ku každej knižke bol aj jeden chlap na prídel. Preto tie rozžiarené tváričky ! Záhada vyriešená, môžeš pokojne spinkať Barbarka ….. 😛

 13. Je už dnes nad slnko jasné,že je nutné kriminalizovať nepohodlných ľudí ako boli tý čo protestovali proti lockdawnom,náhubkom,vakcínam a iným nezmyselným opatreniam.A dnes už majú s tým kriminalizovanim nepohodlných veľmi naponáhlo.Treba ích aspoň zastrašiť,aby neburcovali a neprebúdzali ostatných neprebudených.Ale či to bol fašizmus spojený s holokaustom,socializmus spojený s gulagmi,tak globalizmus nás prekvapí s novým názvom,ale podstata sa nebude meniť s predchádzajúcimi….

  • Vy jste zažil konkrétně v naší československé vlasti v socialismu gulagy? Zkuste vypotit trochu soudnosti a neplácejte nesmysly.

 14. za 3. svetovu vojnu, mozu sami hlupaci ludia, lebo si ako take tupe ovce volia liberalne pro rezijne vlady.

  • na YT je sovětská pohádka
   Kráľovstvo Krivých Zrkadiel (1963)

   https://www.youtube.com/watch?v=nyhH5IVbKOw&list=PLaWnQIma6jS7SkNZ4a5pOolUQVLvt0w-J

   tam je vysvětleno, kdo skutečně vládne světu.

   Jsou to mocenské zájmové skupiny, takže parlamentní, senátní, prezidentské volby jsou v podstatě o ……

   • súhlasí to sionistickou bibliou, v ktorej je citát „ľudia losujú, no o výsledku rozhoduje Pán“

    • „Ľudia losujú (hlasujú), no o výsledku rozhoduje Pán“ je citát zo „svätej biblie“ boha Sionu.
     Voľby s víťazstvom bidena boli v poradí už štvrté zmanipulované voľby v USA. Nebyť bystrého Trumpa, ktorý si opatril hlasovacie lístky vodoznakom, na nič by sa neprišlo. A zmanipulovaná bola aj on-line časť volieb, lebo nepochybne 3/4 Američanov má nastavený budík na 2. či 3. hodinu ráno, aby odoslali svoje hlasy naraz, všakže? Ibaže by mali vnuknutie od Ducha Svätého…
     No a napriek očividnému, donebavolajúcemu podvodu – ktože sa stal volebným víťazom?
     Podľa amerického vzoru sa na Slovensku pre zmenu takto úspešne testovalo: počas celého dňa nič moc, pred siedmou večer pred testovacími strediskami už ani nohy – no a v nevídanom množstve pribudlo vytretých práve z večera do rána, kedy sa netestovalo, lebo sa spalo. Ten číselný nárast práve počas noci musel oči vybiť aj slepému… A výsledok? PREŠLO.
     Plaforma evidentne nalinkovaná. Kocúrkovo.

 15. Skurveni satanski slobodomurari idu za svojou …
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/srbsky-prezident-varuje-pred-velkym-svetovym-konfliktem-do-dvou-mesicu/ a primitivni ockovanci im tlieskaju…

 16. Zvrhlý deduško večerníček prepáč mi otázku mimo textu, kolko máš detí so svojou ženou …

 17. …ďakujem moc za zauj.článok aj príspevky, tiež aj za príspevok Slob.vysielača, neskôr vypočujem….tu rozpr.Kráľovstvo kriv.zrkadiel si pamätám, ako deti sme to pozerali každ.vianoce… je to zaujím.otázka Boženka…a ešte, áno aj socializmus mal svoje ,,chyby“…často sa vyrábalo ,,na sklad“ a tiež nie všetko človek mohol povedať, čo si myslel… bola cenzúra a prenasledovanie ,,nepohodlných“….

 18. Ste hlupáci,nerozoznáte dobro od zla.Vaše komentáre je vyjadrovanie hlupákov a od hlupákov radšej čo najdalej.

 19. Jedno si treba uvedomit: Amerika vladne svetom a israel ovlada Ameriku. Chazary su po celon svete a Ukraina je centrom kde sa ony drzia po starocia! Nazyva sa Zidovsky fasizmus.

Pridajte komentár

*