Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Klaus Schwab: Boh je mŕtvy, teraz Svetové ekonomické fórum nadobúda božskú moc


Print Friendly, PDF & Email

Klaus Schwab: Boh je mŕtvy, teraz Svetové ekonomické fórum nadobúda božskú moc

(Natural News) Podľa Svetového ekonomického fóra (WEF) je Boh mŕtvy. A ďalej tiež vyhlásili, že „Ježiš je falošná správa“ a že vodcovia WEF „nadobudli božskú moc“, aby vládli nad ľudstvom.

Podľa týchto psychopatov vzniklo nové jednotné svetové náboženstvo spájajúce celé ľudstvo, ktoré pri oltári uctieva klimatickú vedu, techno-komunizmus (neoboľševizmus) a eugeniku.

Ak je vám ťažké uveriť, že Svetové ekonomické fórum Klausa Schwaba zašlo až takto priďaleko, zjavne ste nevenovali pozornosť vývoju v poslednom čase.

Pravá ruka Klausa Schwaba, Yuval Noah Harari, oznámila, že WEF bolo vo svojich plánoch také úspešné, že „nadobúda božskú moc tvorby a ničenia“. Rúhanie sa tým nekončí. Harari tiež sľubuje, že WEF zmení ľudí (zrejme len tých vyvolených) na bohov.

WEF je tiež čoraz nepriateľskejšie ku kresťanstvu a iným veľkým náboženstvám. Ak len trochu čítate medzi riadkami, je jasné, že WEF sa vedome pokúša nahradiť Ježiša.

Takže si to zhrňme – podľa WEF je Ježiš falošná správa, Boh je mŕtvy a ty nemáš dušu. Si „hacknuteľné zviera“, ktoré nemá schopnosť slobodnej vôle.

WEF infiltrovalo mnohé vlády na celom svete

Svetové ekonomické fórum strávilo desaťročia tichou infiltráciou demokraticky zvolených vlád, prenikaním do vládnych kabinetov a využívaním obrovského vplyvu na svet z chodieb Schwabovho švajčiarskeho úkrytu v Davose.

Pripomeňme si mená slovenských politikov, ktorí sa niekedy zúčastnili zasadania WEF v Davose – Heger, Remišová, Pellegrini, Raši, Dzurinda. (Poznámka redakcie: O týchto vieme. Ak viete o ďalších, dajte nám vedieť a doplníme ich do zoznamu.)

Títo tyrani sa teraz stali arogantnými a istými si svojím vlastným úspechom. Už sa neskrývajú v tieni a spoza opony neťahajú bábkové šnúrky.

Podľa Schwaba je jeho úlohou formovať „transformáciu“ sveta v súčasnom období. A neprekvapivo obdivuje čínsky systém štátnej kontroly a autoritárstva.

Západná demokracia bola zdecimovaná, keďže svetoví lídri a kabinety sú pevne pod ich kontrolou. Trudeauova Kanada sa stala pustatinou autoritárskeho dozoru. Nový Zéland Jacinty Ardernovej je pravdepodobne technokratmi z Davosu kontrolovaný ešte prísnejšie.

Prečo by mali rešpektovať nás a naše ľudské a ústavné práva, ak nás považujú za „hacknuteľné zvieratá“ neschopné slobodného myslenia?

Pozrite sa do Brazílie a nahliadnite do budúcnosti. Stúpenci prezidenta Bolsonara protestujú proti tomu, čo považujú za mimoriadne nespravodlivé a skorumpované voľby.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Obľúbenec WEF Lula, ktorý ešte ani len nenastúpil do úradu, už začal s vydávaním príručky Klausa Schwaba a zmrazil bankové účty demonštrantov uprostred mrazivého zásahu proti slobode prejavu a právu pokojne protestovať.

Najprv Kanada, teraz Brazília. Ďalej budú USA a Európa?

Globalisti sa radi hrajú na Boha

Francúzsky miliardár Philippe Argillier tvrdí, že má štyri databázy odhaľujúce 38 jednotlivcov, ktorí ovládajú celý svet a riadia „tieňovú vládu“.

Bill Gates, ktorého netreba predstavovať, je jedným z tých 38 nezvolených jednotlivcov, čo riadia každodenný život 8 miliárd ľudí. Argillier tvrdí, že môže dokázať, ako Bidenova administratíva prijíma priame príkazy od tejto tieňovej vlády.

Ak chcete nahliadnuť do budúcnosti pod touto tieňovou vládou, oplatí sa venovať pozornosť najnovšiemu oznámeniu Billa Gatesa, ktorý má za sebou dlhú históriu hrania sa na boha.

Pred touto črtou v Gatesovej psychológii nás už pred rokmi varoval Robert F. Kennedy.

Podľa Kennedyho juniora, Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) prevádzkuje globálne sociálne a medicínske experimenty v súlade s víziou ich megadarcu Billa Gatesa a jeho náboženskej viery, že dokáže využiť technológie (vakcíny a geneticky modifikované poľnohospodárstvo), aby sa stal záchranca celého ľudstva.

„Gatesova stratégia kúpenia si Svetovej zdravotníckej organizácie (cez vysoké dary) a korupčná kontrola zdravotníckych úradníkov, ako sú Tony Fauci alebo Deborah Birxová znamená, že spoluzakladateľ Microsoftu môže teraz diktovať globálne zdravotné politiky ovplyvňujúce 8 miliárd ľudí a kontrolovať aj tie najintímnejšie detaily nášho života,“ uviedol Kennedy Jr. na svojej stránke na Instagrame.

Len minulý týždeň bol Gates vo svojej úlohe falošného záchrancu prichytený, ako svetovým lídrom hovorí, že je čas, aby „panely smrti“ rozhodovali o tom, kto má právo žiť a kto musí zomrieť.

Záver

Samozrejme, že Gatesove „panely smrti“ majú dočinenia s posadnutosťou globalistickej elity depopuláciou. Toto je brutálny, bezduchý svet, ktorý sú Gates a tieňová vláda zo Svetového ekonomického fóra odhodlaní zaviesť v rámci svojho Veľkého resetu.

Nikdy preto nesmieme dovoliť, aby sa ich zlé náboženstvo stalo novým normálom. Pozrite si jedno z videí nižšie (v angličtine), aby ste sa mohli hlbšie ponoriť do týchto plánov:

Byť informovaný znamená byť pripravený! Sme v tom všetci spolu.

Liečba osteoporózy

Zdroje: NewsPunch.com, NaturalNews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Stv2 teraz! Chrípka, ktorá zabila 50 miliónov!

  • Alebo očkovanie HPV pre deti v reklame, ktoré už doteraz skaličilo veľa dievčat, vyvovalo neplodnosť, zrasty a iné svinstvá. To čo nesplnili očkovaním proti covidu teraz tlačia inými svinstvami !

   • Ale ved v článku sa píše jasne, že WEF je božia moc, a Šváb je hovorcom. Lebo vie čo povedal Ježiš kedysi, „Bohom(Pánom) tohto sveta je Satan,Diabol.
    Ja nie som z tohto sveta“.

 2. „Boh je mŕtvy…“

  Hmm, takéto nezmysly!

  Kto ich vytvára? A kto ich tak poctivo a neúnavne šíri po celej šírke a dĺžke sveta?

  • Gabriel trakovicky

   práve podľa biblii sú dvaja SCHWAB+SCHWAB, ich pravé mená sú Gog a Assur, identické dvojičky. a v tom je celí ich podvod. Jeden skape a druhý vijde na scénu že žije. A tak sa bude prezentovať že on je bohom. K tomu má tri pomocničky lezby.666 Byv. prorokinu Danielu(Sherri Tampani) jej biblia vraví smrť2 Aholu-Jana,čierne slnko a Aholibu, Dana,krvavý mesiac tieto dve sú tiež identické dvojičky. (takže všetky tri sú zrúdy) A mimochodom, práve tieto dve sú dcérami, Lucifera-papeža a Uršuli LAJNO z EU. jej biblia vraví Peklo,

  • Budeš sa diviť, ale oje…li vás/ nás aj s Bibliou, je to podfuk,a hlavne ASTRONÓMIA! Zachráni nás jedine apokalypsa sveta pred týmito satanistami! Na Bibliu moc nedávam, je to mytológia, a v nej stelesnené prírodné sily ako bytosti! A celá tá Biblia pochadza z Hadej kultúry Mezoameriky! Nemusíš veriť, ale je to tak!

 3. Vrcholom fašizmu je sionizmus. To sú oni!

  Teda – pod vianočný stromček = Babylonskú vežu – vám už nedonesie darček ježiško, ale WEF! Otázne je, či ste si na panel smrti včas napísali, akú formu eutanázie si prajete!

  Sú to psychopatické hovädá – pred 70 rokmi by boli za takéto pózy už dávno mŕtvi – len z princípu! Na zoznam pridajte aj Viktora Orbána! To nie je návštevník WEF – to je priamo ich človek – Schwabov žiak! Jeho úlohou je zrada v kritickej-rozhodnej chvíli. Zatiaľ jeho čas ešte neprišiel. Aj maďarskí kryptosionisti sú sionisti!

  • Akurát teraz na STV2 ide „mRNA – nová nádej?“
   Nebojte predstavenstvo STV, na 99,99 percent budete horieť v pekle; a nie zhorieť ale dlhodobo horieť tak 1000 rokov, vy satanisti!

   • Budete tam horieť aj so Švábom, aby Vám za ním nebolo smutno!

    • zatial nikto

     .Smrt ani mucenie Schwabovi neprajem,ale rad by som ho videl v base ako ho krmia vyhradne svabmi a vodou.

     • A prečo nie smrť? Lebo zase odpúšťanie? Ja čakám, kedy takýto už skapú! Keď už ich nikto priam evie-nechce zabiť!

      Ty si na jeho paneli odsúdený na smrť a aj ostatní budú, pokiaľ neskape! Ale ty si lepšočlovek a nad všetko sa židokresťansky povýšiš! A tak sme tam kde sme!

     • ty niktoš, nevieš že z basy sa dnes ktokolvek dostane? Aj Černák bude vonku.

     • zatial nikto

      Tak poprve „Holy“-komolis moj nick.
      Podruhe-dnes sa z basy moze dostat ale zajtra mozno uz nie.
      Adios

   • Ah jaj, a rozum ste nahali kde? Posielať čerta do pekla, je asi také, ako posielať ľadového medveďa za polárny kruh.

    • zatial nikto

     Tiez si myslim ze basa so svabmi je horsia nez poslat ho rovno do pekla-to by bolo pre Schwaba lahsi trest

     • zatial nikto

      A ak by nechcel zrat svaby a hrozila by mu smrt vyhladovanim,tak nasilu ich donho napchat-vylucne svaby-a ako sviatocne jedlo-mucne cervy-tie hadam chutia lepsie

     • zatial nikto

      Maros,ty ho chces poslat rovno na druhy svet bez lekcie akou basa moze byt-zjednodusujes mu to.Nevies aka tvrda basa moze byt.A k tomu kopec casu na premyslanie nad svojimi cinmi.Je jednoduche sa unahlit stlacit spust a ulahcit mu to.

     • 👍👍👍zatiaľ nikto,
      absolútny, 100 %-ný súhlas!
      …žiaľ, nie každý čitateľ sa riadi múdrosťou 2x meraj, raz strihaj (resp. čítaj s porozumením, ak nerozumieš – opýtaj sa, až potom rieš, a pod.) – ale hneď urazenosť až do krvi, 8 výkričníkov alebo zbytočné osočovanie…a to hlavne od tých komentátorov, ktorí sú pre nás z obsahovej stránky prínosom. Je to na škodu nás všetkých, vrátane tých (zväčša neopodstatnene) urazených.
      Obdivujem tvoj Nadhľad nad hŕŕŕ-útočníkmi…zachovaj si ho, je to super vlastnosť.

 4. Vymývanie mozgov pripravené v roku 2018

 5. Rusko je v koncoch, a takí ako Schwab dostávajú odvahu.

  • Rusko je v koncoch? Vy čo húlite? Alebo sledujete len slovenské fejkové médiá?

  • Práve šváb patrí ku klanom, ktoré sú odstavované od riadenia sveta (USA).
   Je niečím ako Musk, len vývesný štítok.
   Ak už nebude potrebný, dostane guľku do hlavy alebo bude usilovne kúsať kravatu tak ako dostane onedlho Zeleský od stráže/ochranky pridelenej mu z usa, ktorá ho stráži 24h denne.

   • Možno áno, ale (ne)tlačenie očkovania súvisí s vojnou na Ukrajine.

    Rusko ustupuje, útočí už len dronmi ktorých vyrobí len 10 za mesiac, a na zimnú ofenzívu nebude mať dosť síl. Je v koncoch.

    • A USA ako útočia? Niekoľko mesiacov len raketami a dronmi a až keď je z bombardovanej krajiny púšť, potom tam vstúpia vojaci. Motívom je minimalizovať vlastné straty vojakov.

    • Treba chytiť pod krk ruskych oligarchov, ktorí sabotujú výrobu dronov a všetkého materiálu pre ruskú armádu.
     A tiež chytiť pod krk ruskej štátne zlozky ktorý posielajú muníciu a vybavenie teroristom na Okrajine.
     A tiež treba zlikvidovať vedenie ruskej centrálnej banky ktorá vysokými urokmi znemožňuje rozvoj ruskej ekonomiky.
     Takisto zlikvidovať ruských generálov ktorí kolaborujú so západom a posielajú im informácie vo plánoch ruskej armády.
     Tých zradcov v Rusku je veľa čo pracujú pre teroristov na okrajine – pre Západ.
     9mm.

    • Ty kde žiješ, ticho v kúte sleduješ mainstreamové odpady,ale čo sa deje nevieš.

    • zatial nikto

     Z mojich zdrojov vyplyva,ze vojna je prevazne medialna.Je tam obmedzeny konflikt ale ten je v mediach nafuknuty.Nie je az tolko mrtvych ako tvrdi Rusko ci NATO-obidve strany konfliktu dezinformuju ako to byva vzdy vo vojne.

 6. mariankosmac

  Boh vie akú rolu v tom bude hrať chemtrails – pochybujem, že to bude len pre osvieženie (ochladenie) planéty. Konšpirátori sa dočkali: ,,Vedci“ plánujú chemtrailsovanie planéty!

  Zúfalá situácia si vyžaduje zúfalé riešenie: Globálne otepľovanie nás tlačí k rozhodnutiu, ktorého sa vedci báli
  Vypustenie aerosólov do atmosféry by mohlo našu planétu ochladiť podobne, ako keď exploduje sopka. Je to však plán, ktorý balansuje na hrane noža.
  https://vosveteit.zoznam.sk/zufala-situacia-si-vyzaduje-zufale-riesenie-globalne-oteplovanie-nas-tlaci-k-rozhodnutiu-ktoreho-sa-vedci-bali/

  • geoinžinieri si môžu s lekármi navzájom ruky podať: jedni aj druhí – namiesto odstránenia príčin upadania ľudstva – za vysoké platy pracujú na jeho totálnej likvidácii

  • zatial nikto

   Analyza chemtrailsu ukazuje ze obsahuje prevazne hlinik-zdanlivo neskodny kov ale vyznamne ovplyvnuje enzymaticke reakcie,hlinik udajne tiez vypustaju v nanoforme-takto sa dostava do mozgu-alzheimer,demencia-teda chcu aby ovce zblbli a bozechran sa neprebudili
   Taktiez obsahuje tazke kovi a ine toxicke vecicky-teda chcu vyvolat pomalu smrt aby si ovce nevsimli

   • stručne a presne vystihnuté, zatiaľ nikto – a tento Al adjuvant sa rozmohol s nástupom komununizmu a pokračuje dodnes, rastie geometrickým radom; však jedine Ovce sú prístupné na dosiahnutie ich zvrhlého, sadistického cieľa
    …ibaže „ovce“ sa prebúdzajú a menia sa protestujúce davy – a tohto sa oni boja; ich strach je opodstatnený, pretože ovce – na rozdiel od svojich predátorov – tvoria veľké stádo + spája ich súdržnosť
    ak by aj boli tieto hyeny nejakým zázrakom omilostené, tej svojej špinavej pečate sa už nezbavia

 7. Ano bol v Davose aj Marián Petko v 2019 roku pred pandemiou na školeni je to generálny prezident Slovenskich nemocníc riaditeľ a majiteľ Bardejovskej nemocnice. Čo on tam asi u toho satana robil asi bol pokrstiť kreslo Bardejovskej Slobodomurárskej lóže.

 8. STV2 pokračuje(teraz): mRNA – nová nádej?

  • Nedajú si pokoj. To, že v pokusoch všetky zvieratá zomreli, im akosi nevadí. Inak, ak sa prepočíta doba medzi podaním mRNA a úmrtím zvierat na vek človeka, tak to vychádza na 2 až 5 rokov. Prvé vakcíny boli podané pred takmer 2 rokmi, takže budúci rok to začne byť zaujímavé.

   • Obávam sa, že máte pravdu s tým budúcim rokom, ale možno nás príroda zaskočí a nepôjde všetko tak, ako si to tie úchylné hyeny naplánovali a predstavili… alebo zakročí božia prozreteľnosť. ;o)

    • Že by bola doteraz prozreteľnosť otočená chrbtom ?

     Steblo trávy sa nepohne, bez toho aby sa o tom v Stvorení nevedelo.

     Matrix je dokonalý. „Boh nehrá v kocky“

     Že by sme zažívali, len tak pre nič za nič, to čo zažívame. Čo keď sme niečo podobné robili v matrixe (level 126) kedysi my a teraz si pekne skúšame v matrixe(level351) na vlastnej koži, aké to je keď …? Koľko môže byť levelov ?

     Že by predsa len na tom niečo mohlo byť, čo nám tu rôzne bytosti naznačovali a naznačujú Lao´C, Budha, Zarasutra, Kristus atď…ŽE ČO DRUHÉMU ČINÍŠ, ako BY SI SÁM SEBE ČINIL.

     Verte, neverte, hľadajte, bádajte, alebo aj nie, je to na každom z nás.

     Degustibus non disputandum.

   • Zaujímavé to už je, akurát to naberie na obrátkach a to bude kolotoč. Ešte všeličo zažijeme.

   • holistický prístup

    redakcia, na Mikloša ste zabudli? – veď to je ten naj…

    • holistický prístup

     Mne je úplne jedno, že vrchný cenzor, priam inkvizítor, mi dal – na príkaz svojho otrokárskeho pána – trvalý ban, ako Slovienovi, ktorý VIE, že je SLOVIENOM a každý, kto pozná, KÝM naozaj je je víťazom, pretože poznal svoju úlohu v tejto 12-rozmernej HRE – ak aj tento príspevok banderujete, tak tú besnú beštiu aspoň doplňte v článku.

  • Je to len platená reklama.

 9. Výborne, nech pokračujú! Každé rúhanie sa dočká odpovede.

 10. To je pre nich – satanistov – nádej (mRNA) ako nás zničiť. Dal som si pred seba kýbel (kvôli zvracaniu) a cca 2min som pozeral na tú neskutočnú fašistickú propagandu. Že vraj Slovenská televízia! Raz nám to budete musieť predstavenstvo STV vysvetľovať prečo ste kolaborovali a spolupracovali so satanistami na vyvražďovaní vlastného národa!

  • A zas….
   A kedy komu povedali k akému národu vlastne patria?

  • holistický prístup

   Otvor oči a uši! „ONI“ vraždia svojich živiteľov, ktorých považujú za úhlavných nepriateľov – parazit sa snaží zničiť toho, na kom parazituje a takto sa sám zničí. Na tzv. „Zemi“ je menej, ako 3% (ak celok je 100%) človekov – tí, o ktorých píšeš, nie sú človekami – sú to zvyčajne tvary a iné bez-živatmové entity – sú to otroci (bio-roboti) plniaci príkazy svojho temného pána – po použití podliehajú úplnej likvidácii – ak si videl (čítal) Harryho Pottera, tak analógiou je Voldemort (temno) existujúci na krvi jednorožca (v našom prípade človeka).

   • Máš tam chybu, s tými inkarnaciami ľudí na Zemi a počtami je to inak, na Zemi je cca 25 – 30 precent duši, ktoré na ňu patria, nie 3 percenta.

 11. Nuž čo iného možno čakať od zvrhlých nacistických slobodomurárov vyznávajúcich Lucifera a všetky zvrhlosti sveta ? Chudáci… ale na každú sviňu sa voda varí, verte mi.

 12. Vraj mobilná jednotka na rýchlu výrobu personalizovaného mrna ( z dokumentu teraz na stv2)!!!!

 13. A Čekan zamilovaný do Ameriky ako bonus po španielskej chrípke a mRna špecialitách nacstv2

 14. Nádherný večer 🙁

 15. Ó, aký som kråsny, o aký som múdry, volám sa Len, a som z umelej hmoty ( SKAprašupina) otrasné ( myslím STV, dnes sa trhli)

 16. svatoslav butora

  Títo svetovládni zvrhlíci za chvíľu príjdu do kontaktu s bohom ktorý podľa nich „nie je“ rovnako ako Hitler a jeho III.Velkonemecká Ríša. Už zabudli a preto im to bude musieť ten kto „nie je“ pripomenúť.

 17. Možno si Schwab – prečítal Fridricha Nietzseho, ktorý – vyhlásil: „Boh je mŕtvy a my sme ho zabili! Ako sa utešíme? Zavliekli sme ho do svojich chrámov a tam sme ho zabili!“

  Existuje porekadlo, ktoré hovorí: „Podľa diela sa pozná tvorca.“ Teda pozrime sa na dielo a hľadajme jeho tvorcu. Vesmír existuje, teda má svoju príčinu. Pochybovať o existencii Boha – znamená popierať, že každý následok má nejakú príčinu a tvrdiť, že nič – môže vytvoriť niečo.
  Je to vlastne axióma, ktorá je používaná v našich vedách: neexistuje následok bez príčiny. Hľadajme príčinu, čo nie je dielom ľudí a rozum + srdce (intuícia) nám dá – odpoveď.

  Pýcha spochybňuje vieru. A práve pyšný človek – nechce počuť o ničom, čo by ho presahovalo a sám sa nazýva silnou osobnosťou (pozn.: ako Švábi, keď si myslia o sebe, že sú bohmi). Sú to obyčajní úbožiaci, ktorých po Súde – nečaká už – žiadna budúcnosť. A oni to – dobre – vedia!

  • Takí otroci Globalistov ako Schwab, Rostschild či soros a ďalší sionisti to majú zvrchu zastropované – možnosť osobného rastu, duchovného napredovania. Veď ako by to dopadlo keby zistili, že sú vlastne otroci riadení niekým zhora (Globalistami). Treba im bolo – dnes už tejto sionistickej sekte totálne vymyť hlavy natoľko aby na to nikdy neprišli, aby ostali večne ovladatelní a tupí jak sane a nevedomky slúžili Globalistom. A v tomto stave biorobotov majú v hlavách len jedného Boha a to sú oni sami. Nevedia, že ich niekto riadi a ani že existuje skutočný Stvoriteľ.
   No môžeme sa potom na nich hnevať keď sami sú vlastne zotročení? Len hnevať sa na nich nám nepomôže ale brániť sa im áno! A všetkými možnými prostriedkami!!!

   • Achnaton – mrkni si, prosím – čo znamená tzv. Štokholmský syndróm. Lebo Tvoj koment – k nemu – smeruje..

    Ak vieš – skús tu zadefinovať, kto je u Teba – Globalista. Lebo – to nie je – aspoň podľa mňa – žiaden mimozemšťan, ktorý riadi z UFO – Rotschildov.. Pričom nechcem tvrdiť to, že Rotschildi – nemajú nad sebou ešte svojho „Bossa“. Asi tak.. Možno iba – terminus-technikus.
    Vďaka!

    • Sionisti, svetové okultné židovstvo sú len nástroj, otroci ktorí nesmú vedieť, že sú otroci, inak by mohli ohroziť svojho pána, vymknúť sa mu spod riafenia. Skutoční architekti globalizácie – Globalisti – tvorcovia svetového okultneho židovstva sú skrytí za oponou tisícročia zatiaľ čo ich parazitické štruktúrne nástroje sú na Zemi viditeľné, identifikovateľné. Žid nikdy nepochopí, že je len otrok, sluha. Či už je to obyčajný žid ktorý chodí do práce či Rostschild.
     Inak druhá sv. vojna riešila aj tzv. „orezanie elít “ (židovských). Globalisti potrebovali naostrit svoj nástroj (Židovstvo) a tak vyhladzovali populácie židov, ktorý už žili ako bežní nežidia alebo boli pre nich nepotrební. To je ako keď nabrusim sekeru – nejaký ten materiál ide preč, do odpadu.
     Formovanie svetového okultneho Židovstva má počiatky v starom Egypte a odtiaľ pochádzajú aj jeho páni – architekti ( i keď tá ich minulosť siaha až do Atlantidy).

     • A k tomu štokholmskému syndrómu – Svetové židovstvo/sionisti sú bioroboti.
      Ich „parametre“ chápania, znalostí a morálnej úrovne im určili Globalisti.
      S nimi nič nepohne, sú naprogramovaní.
      Keď takému Schwab, Kissingerovi (hovorca Globalistov) či inému sionistovi povieš, že Boh tvorca existuje a že bude súdiť aj jeho tak bude na teba hľadieť ako “ tele do žlebu“. On vo svojom programe v podvedomí nemá pojem Boh.
      On má iba to čo mu do jeho podvedomia naprogramovali Globalisti.

     • Zaznobin.

     • Perfektne vystihnuté👍👍👍
      …jediné, čím dodnes nie som si istá, je – či tá ich (pre mňa po celý čas ťažko pochopiteľná) „obriezka“ bola aj z chirurgického hľadiska doslovná…
      Táto kasta bola, aj je schopná naozaj všetkého, len nemôžem uveriť, že takýto brutálny zásah do najcitlivejšej časti organizmu by bolo možné (a bez ťažkej ujmy na zdraví) vôbec prežiť…
      Starý zákon je písaný v obrazoch, preto táto moja, niekoľko-desaťročná dilema. Navyše je v ňom iba časť Pravdy – aj to poriadne zmotanej + popretkávanej nezmyslami a lžami…
      Pravda sa každým dňom rýchlejšie vyplavuje na povrch a verím, že „nezostane nič skryté, čo má byť odkryté“.
      Vďaka, Achnaton, za prínosný príspevok.

     • to bolo vyjadrenie k Achnatonovmu príspevku at 10:07 (hod.)

  • A možno ich čaká akože budúcnosť. Presne v miere pochopenia, akú vytvárajú momentálne oni. Čo robili kanibali kanibalom, čo robili španieli indiánom, čo robili osmani, turci, peržania, egypťania, chetiti, európania, francúzi, angličania, holanďania, poliaci a rusi, ukrajinci a poliaci v halíči, židia židom, nemci židom…celá história je pretkána vraždením a zabíjaním, zotročovaním človeka človekom…

   A je len na nás, do akého levelu Matrixu sa opäť nahráme aby sme si dali možnosť čo to pochopiť a urobili to nejak inak, aby ten ďalší level bol už v inej kvalite. Aj keď momentálne to bola celkom slušná Renesancia a osvietenectvo s určitého pohľadu.

   Kto chce, vidí pohár poloprázdny a kto chce, tak ho vidí do polovičky plný.

   Kam sa zaradí každý z nás, je len naša voľba.

   Všetci raz pôjdeme dopredu nohami…otázka je, čo si z tohto levelu odnesieme. A či bude potrebné ho opäť opakovať v nejakej obmene, alebo už sa posunieme na ceste naspäť o troška ďalej.

   Možno. Vyberte si čo len chcete…informácií je neúrekom…

   • Áno, je to veľmi zaujímavé, že v podstate v mnohoviantnom usporiadaní realít sa vlastne každým pohybom svojho ducha ducha premiestňujem z jednej do druhej a pritom sa mi zdá že som len v tej jednej. A pritom skáčem so sveta do sveta,
    v zlomku sekundy precestuje moje vnútro nepredstaviteľné vzdialenosti.
    Veľakrát z lepšieho do horšieho a naopak.
    A pritom mi často píska v uchu – varovanie pred vstupom do mne neprirodzených nízkych či inak nebezpečných svetov – polí.
    A všetko toto žitie – cestovanie z dlhodobého hľadiska vytvorí moju skutočnú úroveň – vyformuje ma tak ako som vnútorne chcel. Nedá sa to nijako obísť.
    Neobíde to ani Schwab ani nijaká elita za oponou nech je akákoľvek. I ona podlieha zákonom Tvocu. I keby ovládla – zotrocila celý vesmír a nastavila svoje pravidlá a vládla každej čiastočke vo vesmíre tak aj tak bude zničená, neustojí to. Nedokáže prežiť v žiadnej forme Boží súd – rozpad veškerej hmoty všetkých úrovní vesmíru na základné prvky. Sami si privodia svoj osud, Švábovce a tí čo ich riadia.
    Prežije ho len vnútorne dozretý človek – ducha alebo vyšší duchovia, ktorí odolali tlaku ich vodcu L a „nepadli“.

 18. Objektívne

  Harari spomínal v jednej panelovej diskusii, že v Izraeli sa už rozbehli rozhovory na tému postavenia nového chrámu. On je pôvodom z Izraela a zdá sa, že mu nejako nevoní stavba chrámu, pretože zase v inej diskusii povedal, že neverí v Boha (toho najvyššieho stvoriteľa). Pre neho je to niečo imaginárne.

 19. Lynx lynx

  Je to pro nás varování. K naplnění plánů těch šílenců a úchylů nás dovede náš strach a naše poslušnost. Žádní bohové to nejsou, je třeba se sjednotit a ukázat jim to. Ano, mají velkou moc, přesto se nesmíme před nimi krčit, nechat se jimi zastrašit. Snadno se to řekne, ale máme snad na výběr? Můžeme zvítězit, stejně jako zvítězil malý pasáček David nad vycvičeným, svalnatým obrem Goliášem. Víme, jak to udělal. Nespoléhal se na svou sílu, ale na Boha. V této síle i my zvítězíme nad těmito šílenými úchyláky. Nejprve je však třeba se obrátit k Bohu, navázat či upevnit s Ním svůj vztah, modlit se, poslouchat Ho. Ti zmetci se budou moc divit, až budou konfrontováni s Boží mocí. Bůh si nenechá líbit tyto urážky. Přesto však zatím čeká. Je to zkouška pro nás, zda budeme věrni Bohu a budeme žít v radosti nebo budeme otroky těch šílenců a budeme mít jen bídu, otroctví, hrůzu a zoufalství a možná i tu dřinu.
  Kromě modlitby je třeba ukázat svou neposlušnost, svůj vzdor loutkové vládě. Příležitost budeme mít příští sobotu. https://www.facebook.com/events/6111704995526532?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A%5B%7B%22surface%22%3A%22home%22%7D%2C%7B%22mechanism%22%3A%22your_upcoming_events_unit%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark%22%7D%5D%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D

 20. Sursum Corda!

  Podľa výkladu Apokalypsy od BARTOLOMEJA HOLZHÄUSERA sa pravdepodobne nachádzame medzi 6. a 7. stavom cirkvi, t.j. je medzi nesmiernym odpadom od Katolíckej viery a príchodom antikrista:

  „Obojím způsobem zachová Bůh Církev svou v šestém stavu od předpověděné hodiny pokušení antichristiánského. Za prvé bera ji k sobě, poněvadž na konci šestého stavu ustydne láska a rozhojňovati se budou hříchy, roditi se bude znenáhla pokolení zkažené a synové nevěrní, a vzati budou spravedliví a svati mužové, nejlepší pastýři a preláti smrtí přirozenou a nastoupí za ně vlažní, tělesní, sami sebe pasoucí, stromové podzimní, hvězdy bludné, oblakové bez vody.

  Za druhé uchovávaje ji od zlého, neboť Církev ostane až do skonání světa, a v ní zbude několik málo (vůči tak velikému množství zlých) mužů svátých a učených v lidu, kteréž pošle Pán doprostřed vlků, a učiti budou přemnohé pravdě a spravedlnosti v době Antikristově v sedmém a posledním stavu Církve a padnou mečem a ohněm a v zajetí a pádem dní, podle slova Danielova v kapitole 11. A tak zachová je Pán od hodiny pokušení, zachovávaje je totiž od zlého, aby nepřivolili k bezbožnosti zuřícího tyrana, ale za pravdu a za spravedlnost a víru zemřeli.“

  • Sursum Corda!

   Pokračovanie časti výkladu Apokalypsy od BARTOLOMEJA HOLZHÄUSERA:

   „Verš 11. Aj přijdu brzo: Drž, co máš, aby žádný nevzal koruny tvé. V těchto slovech jest spasitelná připomínka náhlého a nenadálého příchodu Kristova a povzbuzení k vytrvalosti v dobrém, a to dvojí předesílá jako štíty v posledním soužení, vylíčeném u Mat. v kap. 24., na výsost potřebné. Za prvé poněvadž království Antikristovo pro přílišné štěstí a moc míti budou lidé za říši dlouhého trvání. Ba Židé a jiní jeho přívrženci, kteří jej přijmou za Messiáše, míti budou království jeho za věčné.

   Proti tomuto domnění a klamu zde praví: Aj, přijdu brzo. Za druhé, protože jako v době Diokleciánově (kterýž byl živým prototypem Antichrista) pro příšernost pronásledování mnozí odpadli od vyznání Kristova a obětovali modlám, mezi nimiž byl i svátý Marcellin Papež, který však potom se kál a statečně podstoupil mučednictví; a též v době císaře Lucinia ze čtyřiceti jeden odpadl, jehožto korunu potom přijal Janitor; tak a mnohem více v posledním soužení Antichristově, jež převýší předcházející, se stane. Proti tomuto odpadání spasitelně zde Kristus, jako nejvyšší Vojvoda, předem ozbrojuje své vojíny štítem jakési zarputilé pevnosti a vytrvalosti, jíž v té době bude svrchovaně potřebí.“

   • Objektívne

    Niet sa čo čudovať, že nastal odchod od Katolíckej viery keď sa dozvedáme, kto založil Kresťanstvo a napísal knihy Zachariáša, Jóba, Kazateľa, Daniela a I. Kroniky, ktoré tým pádom nie sú Božím slovom, nepochádzajú od Boha (najvyššieho stvoriteľa). Pochádza to od Rimanov. Kresťanstvo založil Arrius Calpurnius Piso.
    Jediným spôsobom, ako bolo možné, aby kresťanstvo vytvoril Arrius Calpurnius Piso a jeho rodina, bolo, že v prvom rade existovalo uzavreté alebo kontrolované prostredie. To znamená, že autorský honorár kontroloval všetko, čo bolo napísané pre verejnú spotrebu. Neexistovala žiadna sloboda prejavu, iba jej ilúzia. Štát, v ktorom sa to stalo v rámci Rímskej ríše, je známy ako oligarchia. (pozri knihu Abelarda Reuchlina „Skutočné autorstvo Nového zákona“).

    • Israismael

     Do kresťanstva a do katolicizmu sa infiltrovali Jezuiti (latinsky Societas Jesu-skratka SJ ) a už raz som spomenul niekde tu v diskusii ,že posledný pápež tohto sveta ako ho poznáme (tesne pred koncom) pochádza práve z tohto najväčšieho rímskokatolíckeho reholneho radu ..pápež František je jezuita..a jezuiti majú na svedomí milióny mŕtvych za čias inkvizície od 16 storocia až po začiatok 20 storočia ..je to spoločnosť nie jezisova ako majú v názve ale satanova ..
     Asi nie je náhoda že papez spolupracuje v tichosti aj s WEF Klausa Schwaba ,antikrista ,za ktorého sa práve vyhlásil tým že on a jeho satanska organizácia sú bohovia pre ľudstvo tejto Zeme ..
     V tejto chvíli na časovej osi ľudstva sme v polovici suzenia sveta ,čiže ostávajú ľuďom na spamatanie sa 3 až 4 roky ..inak nastane apokalypsa presne podľa Zjavenia Jana …Urýchlene je potrebné sa spamätovat ..Apokalypsa nie je nemenná ,záleží od ľudí či sa nechajú viesť temnými sveta ako je Schwab či Gates alebo predsa len prestúpila na ,,vlak“ smer Boh..

     • Sursum Corda!

      Každý kto pozná pravoverné učenie Katolíckej cirkvi vie, že pokoncilná cirkev (po 2. Vatikánskom koncile) nie je katolícka, ale skorumpovaná Novus Ordo sekta, ktorá nemá s mystickým Kristovým Telom na zemi nič spoločné. Ty však hádžeš všetkých do jedného vreca. A ako už tradične, stále útočíš na inkvizíciu a Jezuitov. Ak sa to aj zneužívalo, za to si nesie zodpovednosť každý kto takýto hriech páchal. Teraz už nemáš inkvizíciu, takže buď pokojný. Za to máš všade kopu satanistov, asi si s tým tiež spokojný. Tak sa nesťažuj. Ale Tebe je škoda niečo vysvetľovať, keďže Ty už máš svoju „pravdu“.

     • Israismael

      Sursum Corda…musíš ešte dozrieť ..ja ťa však nemôžem a ani nechcem súdiť ..Ty si spokojný so svetom v ktorom žiješ?..asi ti nevadia temné vlákna nad ľudstvom..a ani to ti nevadí čo nosí jezuita pápež na krku ?..vieš aký kríž on nosí …??
      Ja mám svoju Pravdu ktorá sa žiaľ k tebe nedostala ..a pokiaľ budeš blúdiť a obsahovať azda inkvizície a 50mil mŕtvych ľudí ktorí sa vzbúrili proti neprávosti cirkvi tak je mi ťa ľúto ..pozri si čo nosí jeuzita pápež ..však to je znak osirisa ..pozri si to čo nosí .
      https://www.google.com/search?q=papezov+kriz+na+hrudi&oq=papezov+kriz+&aqs=chrome.1.69i57j0i22i30l3.5353j0j7&client=tablet-android-lenovo-rev2&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=o0WY3oOVJw2eAM&imgdii=8uZ26KVnWnJ6GM

     • Israismael
     • Israismael

      Ešte by si rád zvanit niečo?..toto čo nosí pápež je kríž Ježiša ?..chces to tiež nazvať že to je niečo ako symbol dobreho pastiera ako to vysvetľujú poniektorí katolíci?..On je dobrý pastier ľudstva?.ten ktorý vyhlásil vakcínu za boží dar ?..taky dar čo pripravil Gates a gauči??.ešte chces zvanit na mňa??..zobuď sa a mne je jedno či si cirkevný katolícky hodnostár alebo len hlúpy katolík,ktory sa vezie na vlne slepoty celej cirkvy a aj iných cirkvy falošných a žijúcich v bodoch .ja si svojho Boha stvoriteľa neba i zeme obhájim…pretože mi dal nahliadnuť k Pravde a ja mu budem naveky ďakovať že ma oslobodil od bludov tohto sveta !..Kiež by si sa aj ty zobudil a celé ľudstvo !

     • Israismael

      *oprava : 1.Fauci ..a nie gauči
      2. žijúcich v bludoch…nie bodoch

     • Israismael

      A ospravedlňujem sa vsetkym katolíkom ale ten hlúpy katolík patrilo konkrétne len jednému človeku ..sám som katolík ,resp tak má podľa tradícií ako nemluvna pokrstili a potom v 10 roku svojho života som mal prvé prijímanie..ale aj keď som katolík neznamená to že súhlasím s bludarmi…sú tisíce a tisíce fantastických ľudí aj medzi katolíkmi aj medzi kňazmi ..áno sú !!..ale mnohí sú takí čo sú absolútne slepí a rozširujú bludy a nikdy nemôžu pomôcť človeku nájsť cestu k Svetlu ..
      Preto cesta k Bohu vedie len cez Pravdu a nie slepú vieru..nejdem už spomínať knihu ,ktorá k tomu vedie ..Už nie..nech si to nájde každý sám svojim chcením a tým že klope …keď bude klopať otvoria sa každému dvere k Pravde ..Ja to mám odzite a či budete verit či nie, to ja už neovplyvňujem a ani nechcem ovplyvňovať ..

     • Sursum Corda!

      K Tvojím príspevkom nižšie. Keď hovorím, že súčasná Novus Ordo sekta nie je katolícka, tak tým myslím aj Bergolia. Tak neviem o čom tu stále točíš.

     • Israismael

      Keď raz prídeš na ich bludy ktoré šíria a hlavne celá katolícka cirkev keď na to príde tak už môže byť pozde ..veľa času nemá ani cirkev ,lebo musí najskôr spoznať všetky Pravdy aké sú aj s Ježišom aj s Marianskymi zjaveniami ,spoznať musia stvorenie od Hora až po Spodok (čo je naša Zem),musia spoznať vedomu cestu k Najvyššiemu ,musia spoznať čo značí sudit živých aj mŕtvych ,pretože súdiť sa nedá rozložené telo na kosti ako si to myslia ľudia ..nikto nevstane z hrobov,to sa prieci zákonu Boha aj prírody ..to je totálny blud…pretože ak príde Sudca súdiť živých aj mŕtvych tak je to myslené tak,že jedine duchovne (nebude súdiť telo ale dušu,ducha)…živých ľudí duchom posilní ..žijucich na zemi v dobe súdu ale mŕtvych duchom čo nikdy nechceli počuť o pravde z ducha a ani neskúmali Pravdy ,ti žiaľ budú vyvrhnuti(vyhodení) z tejto zeme ..žiadne vytrhnutie nebude ale vyvrhnutie …ešte aj to bolo akoby zámerne skomolene (vytrhnúť vers vyvrhnut,jedna zámena písmenka)..Kto by sa chcel na tejto Zemi v Pravde rovnať vyvoleným v Pravde ,Bohu milým čo budú oslobodení od veľkého suzenia ,keby to malo tak byť,že budú vytrhnuti??..Kto si to môže osvojovat taku trúfalosť že bude v čase Súdu čistý ako ľalia a bude zachraneny??.Ktorá cirkev a ľudstvo v nich ,keď všetky sú falošné ?….

     • hľadač pravdy

      Sursum Corda!

      ,,Podľa výkladu Apokalypsy od BARTOLOMEJA HOLZHÄUSERA sa pravdepodobne nachádzame medzi 6. a 7. stavom cirkvi, t.j. je medzi nesmiernym odpadom od Katolíckej viery a príchodom antikrista“

      Áno, k tomuto som tu dnes niekoľkokrát odoslal rozsiahlejší príspevok, ktorý ale cez filter opakovane neprešiel (pre jeho dĺžku, odkazy), tak dnes tu už iba pár vetami:

      Dňa 7. decembra 1965 (deň ukončenia koncilu) sa z najväčšej časti pravej rímsko-katolíckej Cirkvi stala ,,cirkev pokoncilná”, teda čisto ľudská organizácia! Po r.1965 nastal prudký odpad od pravej viery, aký nebol v celých cirkevných dejinách a nebol ani zďaleka tak hrozný ani pri vrcholiacej kríze ariánstva v 4. storočí, ani behom veľkej schizmy východnej Cirkvi, či pri najväčšom vzopätí protestantskej reformácie v 16. storočí.

      Skutočným kresťanom je už dlhšiu dobu zjavné, že nám v súčasnosti hrozí bezprostredné a otvorené vystúpenie Antikrista pred ľudstvo!

  • Všetky náboženstvá sú „slepé“ – a to cielene. Ich poslaním bolo spôsobiť ľuďom vnútornú slepotu – a potom takto rozumovo okýptené, nevedomé stádo nazvať ovcami. Preto pred 2022 rokmi (s nasadením vlastného života) navštívil Mimozemský dokonalý Človek menom Ježiš túto preklamanú Zem (ovládanú hŕstkou vychytralcov ťažiacich z nevedomosti ľudstva), aby ZRUŠIL Desatoro samozvaného „boha“ Sionu a povedal ľuďom Pravdu, oslobodenú od pút náboženstiev, ktoré majú spoločné iba jedno: ohlúpiť národy a posilniť tak nad ľudstvom svoju vlastnú moc. Čím viac náboženstiev, tým ľahšie je ovládnuť rozdelené ovce – však preto heslo krutého Ríma: „Rozdeľ, a panuj!“
   Pravý Ježiš (ani Stvoriteľ Otec) nenastolili žiadnych „desatoro“ – oni nepotrebujú vládnuť nad ľudstvom železnou rukou. Ježiš židovských desatoro zrušil a nahradil ich jediným odporučením: „Milujte sa navzájom.“ Rím sa mu za to odvďačil tým, že ho odsúdil na smrť umučením na kríži. A potom v Jeho mene podhodil ovciam falošného pozemského „dvojníka“ žido-krista – a hneď kostoly, poplatky, odpustky… skrátene – za pomoci strachu bolo treba udržať stádo v nevedomosti a v slepej poslušnosti.
   Zdá sa, že dosiaľ ľudstvo nedozrelo na Skutočnú Zmenu ani chápaním, nieto ešte schopnosťou premeniť ju v skutočnosť.

   • Israismael

    Židia v čase príchodu krista na túto Zem boli vyvoleným národom a nie ako je to dnes, že sú mimo vyvolenost….. a vlastne už skoro dve tisícročia sú mimo vyvolenost….. po zničení chrámu v roku 70 n.l. sa rozprchli a boli rozpraseni po svete pre trest ze zlyhali v roku 33 n. l… a sú z nich ľudia totálne mimo Boha.. Stali sa len pritazou ľudstva a nejdem sa rozpisovat prečo.. Ved to každý vie co sú zač..
    Nič nebolo podvojné, neboli žiadny dvaja kristovia ci pravý alebo nepravy… .bud musel byť len ten pravý alebo len jeden nepravy žiadne zdvojenie by jednoducho nikdy nemohlo vzniknúť… okrem pokúšania priamo luciferom ale to pokúšanie nebolo fyzické ale duchovne videné . To je totálny blud to co študuješ, ze žili naraz dvaja a ze boli dvaja . Bol len jeden Ježiš, ktorého poslal otec Boh a nebol žiaden sionsky dvojník a pod…
    Keby si sa dostala k tej knihe Pravdy mala by si aj sama mnohé zodpovedané .. A vieš prečo musel byť len jeden?.. Pretože židia a palestinci v tom čase tesne pred príchodom Božieho Syna boli najviac duchovne vyvinúti aby sa mohol narodiť Ježiš do rovnorodosti prostredia.(to je zákon svetla) . Musel mať ukotvenie svetla, t. J. vyžarovanie svetlých energií od ľudí, inak by vtedy vôbec nemohol prísť na tento svet do rejdiska a humusu =temna.. Aj to je zákon.. A ak ma teraz čochvíľa prísť Syn Človeka, Spravodlivý sudca aj teraz musí mať znovu kotviste od ludi inak by sa to nedalo realizovať.. Už si niekedy počula ze sa kvôli veľmi veľkému počtu temných ľudí oneskori príchod, kde vstúpi noha Vyslanca božieho na 48 stupni zemepisnej sirky?.. Povedal to Nostradamus pred vyše 500r…a nemusím zrejme písať kde je 48 stupeň…

    • Ako ma to čítaš, Israismael?? Blud píšem? Všetky náboženstvá sveta sú blud – ja ho iba približujem. A to je podstatný rozdiel.
     NEPÍŠEM, že boli naraz dvaja, lebo naraz dvaja neboli, ani naraz byť nemohli. AŽ PO ZAVRAŽDENÍ Pravého, NADpozemského Ježiša (návštevníka z mimozemskej planéty)
     prišiel v JEHO MENE falošný POZEMSKÝ židovský kristus, ktorý priniesol (na rozdiel od Pravého, Rímom odsúdeného a zavraždeného Pravého Ježiša) židovské učenie s kostolmi, odpustkami a ďalšími nezmyselnými nariadeniami. To pravý Ježiš nerobil. Ani nemal ako, keďže sa neustále musel skrývať v Getsemanskej záhrade aj so svojimi učeníkmi (nie apoštolmi – tých mal po Ježišovej násilnej smrti jeho následník – falzifikát židovský kristus). Ježiš všetkých židovských desatoro práveže zrušil – preto ho Rím odsúdil na smrť.
     Áno, Židia boli vyvoleným národom, ale vyvolení boli pozemským sion-bohom – nie nadpozemským Stvoriteľom Otcom.
     Zdroj: zmotaná Biblia – Roháčkov preklad

 21. kvakcína je sloboda

  šváb je ako vyžitá prostitútka, dvíha sa mi z neho kufor!!!
  sledujem jedno video – má niečo cez 5 hodín, tak si ho púšťam postupne – jeho tvorca predpokladá, že tu už jeden great reset bol:
  https://www.youtube.com/watch?v=vjn-0F2BwFo
  je to v angličtine, ale automatické titulky, hoc sú srandovné a kostrbaté, dajú dostatok informácii

 22. zapredana SR

  Boh je mŕtvy, to vie každý, veď ho ukrižovali. Ale má milióny veriacich v jeho 10 bozich prikázaní, ktoré sú hlavným životným krédom všetkých zdravých ľudí a nie sú to len kresťania. Z druhej trámy veriť v satana a neveriť v boha, je ako veriť vo vlka a v červenú čiapočku nie. Ale to presne satanova práca, stále pokúšal boha a to isté sa robí aj teraz, tým že ľuďom hadze polená, neistotu a strach pod nohy. Aj viera samého v seba je tiež len satanovo dielo, šváb verí v satana ale vám bude vravieť že Boh neexistuje. Nás sú milióny a ich je pár. Niekde som čítal že očkovanie vám zabíja dušu, lebo zničí vašu prirodzenú DNA a tým už nie ste božím dieťaťom. Preto si môže dovoliť takýto výrok, ale pre nas je nepodstatný: moje telo môj chrám, moja rodina moja krv.

 23. postimg.cc/KcV67NBj/Children-Toddler-Cry-Face.jpg

  A mezitím pokračují stále a všude po světě, nejen od ko*kovid vakcín a tyranie s rouškami, soc.distanc od svých vrstevníků, babiček.. TEDY NEUSTÁLE ÚTOKY NA TO NEJCENNĚJŠÍH, CO MÁME, A CO MUSÍME CHRÁNIT: NA NAŠE DĚTI! Dnes a denně, šílený psychopatický svět.. Vnucování naprosto zvrhlé lbgt (či jak se „to“ píše), pletení hav a dalších „x“ pohlaví.. viz můj včerejší další šok, o kterém jsem ani nevěděl:

  „Módní značka Balenciaga se omluvila za silně znepokojující focení, na kterém byly zachyceny traumatizované děti držící plyšové medvídky oblečené do bondage oblečení a rekvizity související s případem dětského porna u Nejvyššího soudu.
  Kritici se na návrhářskou značku obořili poté, co byly zveřejněny fotografie, na nichž malé děti (převážně dívky) drží plyšové medvídky ozdobené BDSM výbavou. Možná ještě zákeřnější však bylo umístění rekvizity zobrazující soudní dokumenty týkající se případu Ashcroft v. Free Speech Coalition, který v roce 2002 řešil Nejvyšší soud.“ VIZ NAPŘ.:
  newspunch.com/balenciaga-pedo-gate-blown-wide-open/

  twitter.com/shoe0nhead/status/1594532715126202368
  twitter.com/StormEllimac/status/1594500472118730752
  twitter.com/Cernovich/status/1595260744722878465
  twitter.com/thisissavvy1/status/1594541543209472000

  „Pedofilové v médiích označili reportáž o Balenciagovi za „konspirační teorii“. Mezitím ve skutečnosti je Balenciaga buď zděšen, nebo to předstírá, protože kampaň byla skutečná.“
  Image je pro luxusní módní značky vším. Reklamní kampaně jsou velkou událostí, na které pracují tisíce lidí několik měsíců a jejíž rozpočet činí miliony a miliony dolarů. Opravdu máme věřit, že Balenciaga nevěděla, co vypouští do světa?
  „Děsivé, kolik dospělých se na tom muselo podílet,“ poznamenal jeden uživatel Twitteru. „Rodiče, fotografové, kreativní ředitelé, copywriteři, zaměstnanci návrhářských agentur, producenti, manažeři, inzerenti… a nikoho z nich nenapadlo: ‚Počkejte chvíli?'“

  !Podle fotografa Gabriele Galimbertiho mělo být módní focení založeno na tématu dávání a přijímání dárků, přičemž inspiraci čerpal ze své fotografické série „toy story“. Balenciaga však zasáhl a donutil ho použít dětské modelky v sexualizovaných pózách, dětské porno rekvizity a odkazy na pedofilii.!

 24. Všimnite si titulku na Infovojne – článok

  VIDEO: Kampaň za zvolenie českej Čaputovej je u našich susedov v plnom prúde. Občanom v Českej republike už liberálna propaganda vymýva mozgy v prospech progresivistky Danuši Nerudovej, ktorá utrácala státisíce na umelecké diela z verejných peňazí, aby mala krásnu kanceláriu. ODS medzitým posiela štátnym

  – Danuše Nerudová – oblečená v rotschieldovskej fialovej! Židula na hrad!
  http://radio.infovojna.bz/
  ————————-
  Podprahovka „Nerudová“ – Pablo Neruda. U nás to bol Mistrík. Osobne mi pripomína hybrida Radičovej a Čaputovej. V Čechách sa pokúšajú uviesť už osvedčený „model“ bábky k moci.

 25. Boh je mŕtvy je výrok filozofa 19. storočia Friedricha Nietzscheho. Jeho myšlienky, napr. tézu nadčloveka prevzali nacisti. A dnes v tom pokračujú ich pohrobkovia na čele s Klausom Schwabom.

  • Israismael

   Ešte že sú to len žvásty od ľudskeho pokriveného myslenia ..Boh nikdy nemôže byť mŕtvy ani nebol ..keby sa tak stalo tak neexistuju svety ,neexistuje vesmír ,neexistuje stvorenie ,neexistuje človek a neexistovalo by vôbec nič ..Boh je praenergia neobyčajného Svetla a vyžarovanie celého vesmíru a svetov ,neobyčajnej prasily ,neobyčajnej pramoci nikdy nekončiace Svetlo ,navždy existujúce ..len ľudia sú červíky ,ktoré to nikdy nechcú uznať a spoznať ..Chcú sa stavať proti takej obrovskej sile a vôli ,malé stvorenie ,malé červíky ..ako keď sa chce postaviť do boja blcha proti slonovy ..neuveriteľné namyslanie si ľudstva ,pýcha a vzdor ..Tu už nepomôže nič len zistiť v udalostiach ,ktoré prídu že aký je malý človek vo svojom bytí …

  • Prevzatie znamená aj interpretáciu. Tak ako cirkev prevzala Ježišovo učenie a dezinterpretovala ho – Nietsche vidí fatalizmus v orientácii na túto dezinterpretáciu. V dezinterpretácii Boha. Nacisti dezinterpretovali zase Nietscheho. A tak to ide dokola! Každý, kto hľadá pravdu – nájde len jej kus. To je ako nájsť nohu z koňa. V súčasnosti nemáme filozofov – len dezinterprétov.
   https://en.wikipedia.org/wiki/Philosophy_of_Friedrich_Nietzsche

   • konečne moja reč👍

    • Ale to je moja reč! Akože si ju konečne chceš privlastniť? Toto urobili židia s tým zmrdom a zvrhlíkom Šalamúnom – analógiou rímskeho cisára Caligulu – že mu pripísali múdrosti Budhu!

     Napíš si svoju reč! Kradnúť sa dá aj srandovným spôsobom! Napríklad si namotáš v mäsiarni safalátky okolo hlavy ako turban a srandovným spôsobom sa s nimi vzdiališ! Stalo sa v Bratislave za mojich mladých čias.

     Teda – môžeš súhlasiť, alebo nie – ale to nie je tvoja reč a o tvoju pochvalu a falošný „zlaťák“ smajlík – nestojím!

     „Redaxié, redaxié – všechno tadý korupcií hnije!“
     https://ulozto.net/file/WIkF1LlnN4wu/chaozz-policie-mp3#!ZJWuZwR1A2VjMGIvBGD5LGVkATEwqKp0GycIEJqgnTSbMQEx

     • Ty neúnavný kritik – veď ty už nerozoznáš ani len smajlíka od prsta hore; ako môžeš pochopiť, čo píšem??

     • aby som sa vyhla ďalšej tvojej vytrvalej a obľúbenej kritike, radšej upresním – od palca hore, nie prsta
      (aj keď neverbálna komunikácia je pre teba zrejme zámerne tabu)

    • Nemám na blbej LCD obrazovke nastavené dpi na rozpoznávanie každej pičoviny, pretože by sa mi viac zmenšil už aj tak malý obraz – nenosím okuliare. Ten palec si strč vieš kam. Vymením tvoju pochvalu za pochválu od Matoviča – čo ty na to? Nedávno si ma chcela redakciou zabanovať, aby som ti neliezol do chlievika – takže seriem na tvoje hodnotenia!

     • Dobre – a nech to platí obojstranne: nečítať, nereagovať, preskakovať.

     • Negativizmus v kombinacii s nenávisťou vedie k sebazniceniu. Šťastnú cestu

 26. kvakcína je sloboda

  toto som našla odysee, je to iný rozbor toho kokovidu, ako som to uverejnila ja, ale v podstate výsledok je veľmi podobný – urobiť z človeka biorobota:
  https://odysee.com/@Mau:0/Mau:0

 27. Israismael

  Po smrti Ježiša už nebol potrebný žiaden falošný jesus… Žiadia a ľudia sa odsúdili sami.. Všetko išlo podľa božej vôli ,tak ako si to,, zaslúžili.“.. nebol potrebný false Kristus.. Ved karma ich dobehla po roku 70… Rimania ich rozprasili aj s chrámom a dodnes chrám nestojí iba západný múr, kde si tlcu hlavy do skal mysliac si ze sa tak zapáčia Bohu pri svojich túžbach a prianiach rozumu… a ako národ sa zas obnovili po takmer 2tis rokoch až v r1948…čiže ani počas Ježiša ani po jeho smrti nebol falošný Kristus.. Keď to tak vezmeme tých bolo počas éry rýb (-140 p.n.l až po rok 2020) na stovky a stovky falošných… Ci sa nečaká aj teraz falošný Kristus ako antikrist??
  . Hľadal niekto toho falošného hada v rozume človeka?.. Pretože ho nik tam nehľadal o to viac sa rozšírilo temno po svete… Všetky temné myšlienky a potom aj realizované skutky idú z rozumu a ten je už tisícročia nástrojom pre Lucifera tu v pozemskom… ON môže popravde len nasepkavat, nikdy však prísť do priameho styku s ľuďmi… Keby ľudia vo svete rozmýšľali a realizovali svetle a čisté myšlienky a skutky nikdy by neboli vraždy vojny znásilnenia, ohovárania, preklinania, a tym vplyv toho hada ktoreho si človek pustil k sebe a ovláda toho času vyše 80% ľudí…

  • Falošný kristus bol potrebný pre samovyvolených „mocných“, aby mali zdroj príjmu od svojich slepoveriacich ovečiek. Neviem ako dnes, ale za komunizmu chodili ľudia do kostola tajne, lebo boli komunistami sledovaní (aj keď prenasledovaní asi iba naoko). Kresťanstvo svojou podstatou stojí na židovstve: to je to tzv. „staré víno preliate do nových kožíc“. Židia neprijali Pravého Mimozemského Ježiša, naopak – boli spoluúčastníkmi jeho vraždy. V mene Ježiša, vzápätí po Jeho násilnej smrti, si postavili svojho sionského krista. A katolíci absolútnu protichodnosť učenia Ježiša a jeho falošnej náhrady – sionistického krista nepostrehli, a týchto dvoch úplne rozdielných ľudí zlievajú dodnes do jedného (a totálne nekompatibilného) celku bez toho, aby sa nad ich nezlučiteľnosťou aspoň zamysleli.
   Čo je pravda – so 100 %-nou istotou nevieme dodnes, ale čo je Lož (a do očí bijúca) sa vidieť dá: lož má totiž nulovú logiku a spájať nadpozemského večného Ježiša (ktorý nemal matku, bol vždy) s pozemským tzv. ježišom-kristom (ten zas nemal otca, iba matku (?) a to Pozemšťanku-židovku) do jedného celku – je totálny nezmysel…o ich absolútne protichodnom učení už ani nehovoriac.
   Skutočná a Celá Pravda je „odpočiatku“ až dodnes blokovaná. Verím, že už v blízkej budúcnosti sa ju všetci dozvieme.

   • Isra,
    prekopírovala som ti moju odpoveď jednému z čitateľov spred necelých dvoch rokov – na pochopenie rozdielu medzi Nadpozemským Ježišom a Pozemským sion-kristom:

    Emily
    29/03/2021 at 23:53

    Ja to vidím ako spoluprácu samozvaného, povýšeneckého, despotického „Boha“ Sionu, a krutého Ríma.
    …pred dvomi tisíckami rokov aj dvomi desaťročiami sa na našej planéte z ničoho nič objavil neznámy ČLOVEK, ktorý sa ľuďom predstavil ako Ježiš. Nikto ho nepoznal, lebo ho nikto nikdy predtým nevidel, nič o ňom nepočul – ani nemohol… však ani dodnes verejnosti nie je známe, z ktorej planéty na našu Zem tento nepovýšenecký, láskavý, nadmieru tolerantný Človek zostúpil (samozrejme na superrýchlom vzdušnom dopravnom prostriedku; vyspelá technika tu musela byť vždy, len nám „ovciam“ ju „mocní“ nedali poznať). Odkiaľ Ježiš prišiel, to nekonkretizoval ani on sám – na zvedavé otázky ľudí opakovane odpovedal iba všeobecne – „z neba som zostúpil“, „Otec ma poslal“… Matku nikdy nespomenul – no určite nie preto, že by bol býval neúctivý… On sa práveže vyznačoval presne opačnými vlastnosťami: On celé ľudstvo nadovšetko miloval, nikoho nikdy nepotrestal, všetkým vždy VŠETKO (ešte aj vrahovi na kríži) odpustil. Osídlencov Zeme nezväzoval žiadnym náboženstvom. Zrušil všetkých desatoro tzv. „božích“ prikázaní a nahradil ich jedným jediným odporúčaním: „Milujte sa navzájom.“
    Odhaľovanie pravdy, a tým aj pochovávanie dlhodobých výhodných lží však nehralo do karát ani Rimanom, ani Židom. Na zavraždení Ježiša a súčasne na pochovaní jeho nežiaducej pravdy sa podieľali spoločne: Rím – Pilát Pontský – aj pod tlakom židovského národa Ježiša odsúdil, a to na tú najkrutejšiu a najpotupnejšiu smrť, hoci nenašiel Pilát na tomto čestnom, bezúhonnom človeku žiadnu vinu. A potom, po odsúdení Ježiša – rečou biblie – „umyl si ruky“ (čiže zbavil sa viny).
    Muselo sa to stať, lebo „mocní“ tohto preklamaného sveta nezniesli svetlo. A tak urobili všetko preto, aby to rozhárajúce sa svetielko pravdy čo najskôr znova pohltila tma. „Rozdeľ a panuj“ bolo heslo železného Ríma. A skromný, čistý, bezúhonný Ježiš by bol samovyvoleným „mocným“ v ich krutom, sebeckom, megalománskom pláne nadmieru prekážal.
    Po pribití Ježiša a jeho Pravdy na kríž do troch dní „mocní“ tohto chorého sveta ľudstvu ponúkli náhradného židovského krista (tento človek zas, paradoxne, mal iba matku) a práve on lživo – v mene odstráneného pravého Ježiša – na 12 pilieroch (apoštoloch) postavili svoju cirkev so svojimi despotickými „desatoro“.
    Aj zo zmanipulovanej biblie je možné podľa postojov, skutkov a charakterov protagonistov vydedukovať, že:
    a) sionistický boh určite nie je Stvoriteľom a Otcom národov,
    b) židovský kúzelník kristus (objaviaci sa 3 dni po zabití Ježiša) – podľa jeho rečí aj skutkov – môže byť jedine Ježišom vopred predpovedaný falošný kristus, ale určite nie z mŕtvych povstalý Ježiš. Pravý Ježiš mal len svojich učeníkov (a nie apoštolov), zázraky nerobil, on nepotreboval piecť chlieb bez múky…
    Pravý Ježiš liečil DUŠEVNÚ slepotu, a to slovami Pravdy, a nie doslovnú slepotu pľuvancami a blatom.

    Podvod rovnako obludný ako Covid.
    …a tiež mu kvantum národov uverilo…

   • Israismael

    Vidíš to Emily už si mohla mat dnes jasno vo veľa veciach keby tvoj duch chcel a netapala by si v týchto tebou naučených bludoch.. Prepáč mi to ak ti to tak píšem, lebo cítim ze si v pohode človek a chceš nájsť to najvyššie z najvyššieho .. Tvoje presvedčenie ze to tak bolo ako píšeš je tak neskonalo veľké, že už mám ale už dosť veľkú obavu že by si pochopila pravú Pravdu a nasla to co ma nájsť duch človeka na Zemi(Vo svetle Pravdy) .. Škoda no. Prave veci sa hľadajú ťažko, musí v tom pôsobiť aj tvoja vola, chcenie a aj božia vola aby sa to stretlo . Hľadáš a predsa si sa dala zviesť na pôdu bludiska, ktorou ti chce niekto zamotat hľadanie Svetla, ..
    Syn človeka-Duch Pravdy – Duch Svätý Imanuel hovorí :
    ,, Žiaden človek a ani mimomezemsky, ani duchovny a dokonca ani boží syn nemôže prísť na túto Zem inak než len zrodenim“…a teraz doplním ja Emily … To znamená len jedno, ze aj boží syn keď prisiel na Zem slúžiť svojmu Bohu musel posluchnut zákony stvorenia a musel prísť na Zem zrodenim.. A zrodeniu predchádza plodenie. Žiaden duch Svätý nevosiel do Márie, aby ju oplodnil.. Verila by si takému bludu ako tomu verí väčšina ľudstva?..Však je to nelogické porušenie zákona keď rozmýšľaš.. Ešte raz ma pochop.. BOH aj keď je silný a mocný nie je čarodej a co raz dá ako zákon ani on to neporušil sam.. Mária mala muža ktorého milovala ako aj on ju.. Kreol bolo jeho meno.rimsky stotnik, ktorý musel odísť do boja vo vojne a tak musel opustiť Máriu na dlhší čas .. Však Jeruzalem bol vtedy pod správou rimanov. Jozef bol už len náhrada otca pre jezisa, však bol od nej oveľa starší a zachránil ju hlavne pred ukamenovanim lebo vtedy keď žena, dievča otehotnelo bez muža tak to brali ako hriech z cudzolozstva . Nikdy inak to nemôže byť, len tak ze zrodenim a plodenim sa na svet zrodime…. lebo taký je zákon Boží, nič nie je mimovoľne, čarodejníčkym sibnutim boha a ani nelogické.. V tom je veľkosť Boha ze všetko je v prirodzenosti Zákonov a logické.. . Žiadne ufa, mimozemské vozíky tu nemôžu svojvoľne frcat po planéte.. Už hore na okraji našej galaxii a systéme Efezus sú tzv ochranné pásy, aby sa zamedzilo vstupu k našej planéte a sme jediná planeta kde sa vyvíjajú ľudské duše v tomto galaktickom systéme .. V ďalších galaxiach je to podobné.. Síce každá má veľa v planét ale vždy len jedna slúži pre vývoj… Všade na okraji galaxii sú tzv. ochranné pasy, neprípustné vniknutiu cudzích návštevníkov… a kto by chcel prenikať ako nezvany hosť musí bud zhoriet v takom prostredí pre entitu nerovnorodom alebo jednoducho,, zhavarovat“… Alebo sú to len padli anjeli, ktorý sa pokúšajú hrubohmotne sa prejaviť .
    Žiaden mimozemský ježiš tu nepristal na ufo.. Zo zákona aj boží syn musí uposluchnut Zákon zrodenie ak má účinkovať na tejto Zemi.. A každý jeden človek, ktorý sa na túto Zem inkarnuje pre svoj vývoj presne tak isto prichádza k zrodeniu až po predošlom plodeni…
    Ak raz dôjde k zjaveniu sa mimozemšťanov na ufo tak to bude falošné vytvorené jedine pozemstanmi alebo padlými anjelmi…

    • Israismael

     *keď žena dievča otehotnelo v tej dobe bez muža, myslene – AKO MANŽELA- ze bola slobodná., tak sa vtedy kamenovalo v Galilei.co bol absolútne svojvolny akt ľudí ukamenovat .. Tak to malo byt správne napísané….

 28. holistický prístup

  Ale sa to tu zvrhlo – čistá sektarina.

  Riadenie je cez ideológie – všetky majú spoločné znaky – pravdivosť, výnimočnosť, nutnosť likvidovať odporcov, … – ROZDEĽUJ A PANUJ! – biblický projekt!!!

  Základom riadenia CI-VILI-ZÁ-CIÍ sú tri TEIZMY:
  – poly – teizmus
  – mono – teizmus
  – a- teizmus

  Všetky KULT-Ú-RY(A) sú však RODO-BOŽÍM.

  Uvedomte si, že „bohovia“ sú jedni z nižších duchovných entít – to nie sú žiadni „stvoritelia“ – sú svetlí „bohovia“ a temní „bohovia“, ale to sú entity len trochu nad anjelmi, ďasmi a podobnými entitami. Naučte sa rozoznávať to SVOJE od CUDZIEHO, ktoré vám „niekto“ podsúva.

  Bavíte sa tu dookola, kto bol „Jessus“ – je to predsa v tej „BIBLII“ – syn diabla – JEHOVU (má mnoho mien) – „boha“ jewrejov – sám to predsa tvrdí – obraciac sa k vodcom jewrejov slovami: „Váš boh je diabol! – slovo žid je „novum“, rovnako, ako „róm“ a iné – sú cielene zavádzané, aby ste pracovali už samotným používaním tých slov, pre temno – pre cudzie egregory.

  Krist = kresanie PRAV-DY (svetla poznania)
  Anti-krist = prekrúcanie PRAV-DY v LOŽ

  Celé človečenstvo (kresajúce SVETLO POZNANIA) je tým umučeným, zavraždeným, ukrižovaným KRIST-om a to je PRAV-DA, že vstane, a vymaní sa z RAB-stva.

  Máte oči a predsa odmietate vidieť, máte uši a predsa odmietate počuť.

  Možno mnoho popísať, ale tie vaše večne opakované obsiahle LŽI … ste naprogramované bioroboty, „ovce“ potrebujúce svojho „pastiera“ …. stratení v nekonečnom oceáne PRAV-DY.

  • Israismael

   Pravda vo všetkom pochádza len z jediného Zdroja.. Máš ho ako človek nájsť a pochopiť.. Nič iné sa po tebe nechce na tejto Zemi ak sa máš vyvinúť pre ďalšie pokračovanie bytia. (okrem toho ze si sa narodil a po určitých rokoch zomrieš a ze máš jest piť,aby si prežíval, ďalej máš možnosť plodit rodinu co je prirodzené samozrejme, a iné pozemské veci.) ..
   Preto aj pre teba ako každého tu zrodeneho na túto zem platí v týchto časoch na konci vekov ze bud sa vyvinies v Poznani alebo skončíš spolu s temnom.. To nie ze ja chcem.. To chce ten ktorý ťa stvoril človeče…. a nedogmatizuj a nefylozofuj ďalej tvojim hrubohmotnym mozgom… To je len fylozofovanie, lebo tebe nepripúšťa rozum niečo iné ako fylozofiu… V skutočnosti platí dnes len to, ze BUD – ALEBO.. nič iné… Bud nájdeš Pravdu zo samého Zdroja a poucis sa a vyvinies ducha aby nezahynul alebo zahynie každý kto bude spolupracovať s temnom…

 29. Zhrniem pre niekoho, kto ma asi nepochopil:
  Všetky náboženstvá sveta sú podvod slúžiaci na roztrieštenie ľudstva. Jediné, čo sa dá pripustiť, je to, že tu došlo k zavraždeniu Človeka, návštevníka z 10. – pred nami dodnes utajovanej planéty – a odvtedy sa počíta náš letopočet. A možno aj to je len – žeby akási symbolika?
  V prípade, že je to skutočnosť, tak Ježiš (ten, bez prívastku kristus) nepriniesol nijaké náboženstvo; naopak: prišiel ho zrušiť aj so všetkými židovskými „desatoro“. (Ak bol dokonalý, musel sem prísť na dokonalom leteckom dopravnom prostriedku za niekoľko sekúnd… nevieme však s istotou ani to, keďže celý svet sa topí v nekonečných lžiach a bludoch…k čomu prispela o.i. aj zmotaná biblia.)
  Teórie – všetky, ktoré nám „vrchnosť“ povolila – obsahujú len štipku pravdu zaodetú do kvanta lží. Ja som vypichla iba tie najchaotickejšie, vzájomne sa vylučujúce citáty biblie.
  …“Ste ovce?“ Iba tí druhí sú ovce? A ja nie?
  Ak niekto potrebuje tu chŕliť zo seba žlč, prekrúcať a osočovať iných pisateľov, neuvedomujúc si, že my radoví Pozemšťania nevieme z celkového hľadiska nič, je narcizmom poznačený chudák. Nič viac nemám čo k tomu dodať.

  • Emily, vďaka za Tvoje komenty k „téme“ – Ježiš Kristus.
   Priznám sa, že pre mňa – je to dodnes – Osobnosť – Človek – Boho-človek – Boh (a neviem, koľko ďalších podstatných mien a prívlastkov od ľudí – obdržal) – pomerne – kontroverzná. A preto ho v mojich komentoch ani veľmi – nespomínam.
   Dúfam, že mi tunajší – kresťania – katolíci – odpustia – alternatívny názor k tomu vatikánskemu – žido-kresťanskému – dogmatizmu.

   Mám za to, že som za celé moje roky – dosť načítala a nikdy som nenašla verziu, že by mali existovať 2x Ježišovia (1 dobrý a 1 zlý), čím netvrdím, Emily, že to tak nemohlo byť.. Len – diskus.
   Čo sa týka Života J.K. – z môjho pohľadu – nemyslím si, že bol – počatý – z Ducha Svätého a porodený – z Panny Márie. Proste – duchovno-neduchovno, ale držme sa – reálne – pri Zemi. S vysokou pravdepodobnosťou – sa narodil pozemsko- biologickým spôsobom, ako iný človek. A zrejme tiež – nepricestoval na Zem – „vzducholoďou“ – obrazne povedané..

   Ďalej, pre mňa – existuje „diera“ – v živote J.K., kde a čím strávil časť svojho Života v rokoch od 13 do 30 rokov, kedy začal byť reálne v Palestíne – aktívny, čo sa týka – „kázania o Bohu + Duchovne + Pravde“.
   Čítala som, že bol v tom čase – na „školiacom kurze“ v Indii, kde sa učil indickým (budhistickým) védam. Budha – predsa len – existoval 500 rokov pred ním a Niečo z Existencie Života – pochopil. J.K. vo svojich kázaniach prezentoval (re)inkarnáciu, ktorú Cirkev následne z Biblie – eliminovala. Ale to je už o inom – o mystifikácii J.K. – Cirkvou. O tom – som nechcela..
   Ďalej, čo sa týka ukrižovania – áno bol ukrižovaný a 3. dňa vstal z mŕtvych.. Ale nie zázrakom, ale z dôvodu, že bol ukrižovaný pred židovským sabatom, kedy nikto zo Židov nepracoval a blízki ľudia okolo J.K. ho vytiahli z hrobky. Rany mal omyté octom, takže sa mu ľahšie hojili.. Zachránili mu Život tým, že ho ešte doliečili rôznymi liečivými bylinami a následne – „prepašovali“ cez hranice (aby zmizol žido-elite z dohľadu) a vrátil sa späť do Indie, kde žil v pokoji a skromne – do cca 100 rokov (+-). Má tam i svoj – veľmi nenápadný hrob – identifikovateľný hebrejským jazykom a inými indíciami, blízkymi – J.K.

   A teraz čo? Nestačí mať len (slepú) vieru, ale treba ju mať podporenú i Poznaním, hľadaním, analyzovaním.
   Ja si netrúfnem tvrdiť, že táto verzia je tá – pravdivá. Ale – môže byť – jedna z viacerých..

   Ty máš verziu Biblie, o ktorej sama tvrdíš, že sú tam klamstvá a bludy, že je -„zopsutá“- židmi.. Nechápem, prečo toľko veľa hodín – jej potom – venuješ?
   Určite príde Čas PRAVDY, keď pásky z očí – budú – „odviate vetrom“ a tí Človekovia, ktorí budú chcieť nájsť a pochopiť – precitnú..

   Vďaka Emily za porozumenie! Len toľko som chcela.. V láske a v mieri!

   P.S. Kľudne túto – „Tému z tém“ – už môžeme uzavrieť, aby nás priveľmi – „nestiahla“ z každodenného – reálneho Bytia, ktoré je pre nás – oveľa relevantnejšie..

   • Vďaka, Ajša, za reakciu,
    ja som túto tému už uzavrela…ale uvediem ťa na správnu mieru.
    Nie som členkou žiadnej cirkvi, nebola som (ani ako dieťa) nikdy pokrstená, lebo som mala múdreho a rozhľadeného otca, a to v každom smere. Bibliu som čítala na internáte ešte počas štúdia, porovnávala som ju s výrokovou logikou Reného Descartesa – a na celé desaťročia som ju založila „ad acta“.
    „Oprášila“ som ju až v súvislosti s článkami nášho (prínosného) Bádateľa, lebo vidíme, že jej zlovestné „proroctvá“ sa napĺňajú – hlavne v súvislosti s čipovaním. No nie sú to proroctvá. Bol to dlhodobý plán tzv. „boha“ sionu. Kto každý sa za týmto pseudonymom skrýva, sa – dúfam – raz všetci dozvieme.
    Nepíšem o dvoch „Ježišoch“, Ajša – ten bol iba jeden; od jeho smrti evidujeme náš letopočet. Jeho posmrtný Falzifikát sion-žido-kristus ani jeho kostoly a omše ma nezaujímajú. Kto má chuť lámať si hlavu nad touto zmotaninou, nech si ju doláme; ja nemám a nechcem mať s náboženstvom nič spoločné. A čistá pravda – tá odnepamäti až dodnes je blokovaná, komolená – a prenasledovaná.
    …a nie že som si niečo neprečítala, ako prekvapujúco, zničohonič zaútočil Isra; prečítala. Ibaže v tomto druhu literatúry na každom kroku čosi škrípe…

    Bádateľ sa snaží z nonstop zneprehľadňovaných informácií (či skôr dezinformácií) aspoň čo-to vydolovať… uvidíme, ako sa to celé nakoniec skončí.
    Za všetkými súčasnými klamstvami nestojí jeden človek, je to partia sadistov, vrahov, úchylákov… iba miesto čipovpichu „upravili“ – nie na dlaň či zápästie, ale do pleca. Sekli sa, ak si mysleli, že neprídeme na to, čo do nás pchajú: zvonku, aj zvnútra.

    Ešte, Ajša, k tvojmu nevyjasnenému: „Ďalej, pre mňa – existuje ,diera´ – v živote J.K., kde a čím strávil časť svojho Života v rokoch od 13 do 30 rokov, kedy začal byť reálne v Palestíne – aktívny, čo sa týka – ,kázania o Bohu + Duchovne + Pravde´“:
    Máš veľmi dobrý postreh, Ajša – a takýchto dier je v „svätom písme“ kvantum. Však ako mohol (ako tridsiatnik) „zostúpiť z neba“, kde bol odjakživa, – aj sa narodiť na Zemi?? Vysvetlenie tejto alogickosti: Ježiš ako dospelý na Zem zostúpil (leteckým dopr. prostriedkom povedať zblúdilým ovečkám Pravdu). Po jeho (ani Pilátom neodôvodnenej vražde) sion-kristus (narodil sa Židovke? po akom čase sa narodil? „Do troch dní“?) Ježišovi učeníci ho nepoznali. Neveriaci Tomáš? Prezieravý Tomáš! On ten špinavý podvod zámeny videl.
    …na rozdiel od našich slepoveriacich…

    • Israismael

     Ja som na teba nezautocil Emily ,iba som preboha vyjadril názor ..v žiadnom prípade to nebol útok ..jednoducho som len naznačil že si sa mohla dostať k Pravde, ale vyzerá to že sa ti to žiaľ prieči..ja som to akurát len vycitil u teba ,že škoda že tvoj duch to nepoberá to Posolstvo Grálu lebo je tam aj písané že nie každý bude mať tú schopnosť pochopenia,pokiaľ je mnoho prekážok a stien na duchu človeka ..to treba najskôr rozbiť tie prekážky a steny ..je to predsa len živé slovo zo Zdroja , a preto som napísal že žiaľ asi budeš mať problém aby ťa to pustilo na to dielo Ducha Pravdy..
     Ak chces prečítaj si toto tu : tam sa píše aj o tej knihe Posolstva ..ak nechceš nevadí nemusíš ..tvoj duch vie presne čo môže chcieť a čo nie …ja nenutim ani neútočim..to si mala zle cítenie

     https://vitazstvosvetla.org/fatimske-zjavenie-sfalsovane-proroctvo-ktore-nema-nic-spolocne-s-pannou-mariou-3-cast/

    • Emily, vďaka za Tvoj feedback.
     Vidíš – k 1 tématu – koľko ľudí – toľko rozličných názorov.
     Nie je mojím cieľom tu – niekoho ovplyvňovať, každý verí tomu, čomu verí.. A v každej tej verzii sa môže nachádzať kus – „pozemskej pravdičky“.

     Ja osobne – radšej v mojej mysli a v Živote – riešim – Prítomnosť – Tu a Teraz, ktorú viem pre seba ovplyvniť.. Tam cítim – „kontakt“ – s Bohom – teda s Najvyšším a Tam – mi je – pocitovo – fajn. Ale – je to – „drina“ – je to zaslúžené..

     Emily, píš v pohode ďalej, vždy – si to rada – prečítam..

Pridajte komentár

*