Ďalším míľnikom globalistickej agendy na ceste k totalite sú klimatické lockdowny


Print Friendly, PDF & Email

(Patricia Harrityová, Expose News) Už vo februári 2020 zverejnil medicínsky žurnál The Lancet prehľad 24 štúdií dokumentujúcich vplyv lockdownov.

Analýza dospela k záveru, že nútené odlúčenie od blízkych, strata slobody atď. majú dramatické účinky na ľudí – od hnevu a strateného príjmu až po psychický stres, ako je úzkosť, depresia, zneužívanie návykových látok a samovraždy.

Zistilo sa, že následky lockdownov pokračovali aj dlho po ich skončení. Hlásený je výskyt prevažne posttraumatického stresu.

Napriek tomu, že vlády poznali nepriaznivé riziká, stále vyhlasovali lockdowny a spôsobovali škody obyvateľstvu. Mnohí toto obdobie nazvali „najväčší psychologický experiment, aký bol kedy vykonaný“.

Výsledky toho všetkého dnes už poznáme a zhodujú sa s výsledkami štúdií Lancetu, pričom mnohí jednotlivci stále trpia následkami lockdownov aj po rokoch.

Napriek zjavnej škodlivosti lockdownov, existujú zvrátené plány zaviesť ich znova, tentoraz v mene „boja s klimatickou krízou“, o ktorých píše novinár Ethan Huff v článku pôvodne publikovanom na stránke Natural News.

Plánuje WHO rozpútať klimatické lockdowny?

Teraz, keď sa podvod s Covid-19 skončil, Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) je zaneprázdnená plánovaním svojej ďalšej tyranskej operácie v podobe ďalšieho kola lockdownov, tentoraz na zastavenie „zmeny klímy“.

Novo navrhované zmeny a doplnenie Medzinárodných zdravotných predpisov (IHR) a takzvanej Pandemickej zmluvy zahŕňajú to, čo je známe ako princíp „Jedného zdravia“ (One Health).

Schéma One Health poskytne WHO absolútnu moc iniciovať „klimatické lockdowny“ v čase, keď sa „globálne otepľovanie“ považuje za príliš veľkú hrozbu, ktorú nemožno ignorovať.

„Hoci je jazyk použitý v podvode s One Health nejasný a mätúci, je nástrojom na vytváranie sietí a kombinovaného úsilia o centralizáciu moci a kontroly, čo je vždy cieľom všetkých vládcov na celom svete,“ uviedol Mac Slavo v Discern Report.

„Po nastolení centrálnej moci WHO majú byť podobné opatrenia, ktoré boli zavedené v reakcii na plandémiu covidu, použité aj na boj so zmenu klímy, stratou biodiverzity, ľudskými chorobami, infekčnými chorobami a ďalšími problémami.“

Ďalší umelý lockdown bude lockdownom všetkých lockdownov

Ďalšie kolo lockdownov, na ktoré bude dohliadať priamo WHO, bude oveľa horšie ako lockdowny proti covidu. Šéf WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus bude môcť uvaliť neobmedzenú autoritársku tyraniu na každého človeka na celom svete a prinútiť ľudí, aby zostali doma „v bezpečí“ na neurčito.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

S pomocou umelej inteligencie (AI) bude mať vláda možnosť na každého po celý čas dávať pozor – naozaj ste si nemysleli, že tie mozgové implantáty sú v skutočnosti o „záchrane života“, ako to tvrdí Elon Musk?

Bill Gates a jeho Nadácia Billa a Melindy Gatesových sú najväčším sponzorom WHO, ktorí riadia túto tyranskú agendu. Billy Boy jednoducho nemôže čakať, kým sa spustí ďalšia falošná „pandémia“, ktorá uvrhne celý svet späť do pekla – mimochodom, oveľa horšieho pekla ako covid.

Covid bol len generálnou skúškou toho, čo WHO plánuje nabudúce. Svetové ekonomické fórum (WEF), ktoré vedie Klaus Schwab, je tiež zapojené do prípravy schém, ktoré Daily Exposé popisuje takto:

„Pandemická zmluva WHO sa nebude týkať len pandémií. Globálne zavedie tiež ideológiu „Jedného zdravia“ (One Health). Uvedený koncept uznáva vzájomnú závislosť zdravia ľudí a zvierat a ich prepojenie so životným prostredím.

Cez agendu One Health bude mať WHO moc príjmať rozhodnutia v záležitostiach týkajúcich sa životného prostredia (vrátane emisií skleníkových plynov, znečistenia a odlesňovania), zdravia zvierat (napr. dobytka) a ľudského zdravia (vrátane vakcín, sociálnych vecí, pohybu obyvateľstva atď.).“

S týmito rozšírenými právomocami by WHO mohla pohotovo vyhlásiť klimatickú alebo environmentálnu núdzovú situáciu a vynútiť si zavedenie lockdownov.

Ospravedlnením pre všetku túto tyraniu je, že sa to musí stať, aby sme získali „lúč nádeje na riešenie všetkých globálnych výziev“. Inými slovami, snažia sa nás presvedčiť, že planéta zomrie, pokiaľ na všetkých ľudí okrem „elity“ nebude uvalený lockdown a nestanú sa možným objektom genocídy.

Na riešenie 14 „globálnych výziev“, ktoré identifikovala WHO – medzi ktoré patria potraviny, voda, bezpečnosť, ochrana, zdravie pôdy a „komparatívna biológia“ – musia vládcovia sveta uzurpovať kontrolu nad všetkým. Teda nielen nad ľuďmi, ale aj nad zvieratami, rastlinami, vodnými tokmi a celými ekosystémami.

Záver

Aby sa táto nočná mora nenaplnila, kritické množstvo ľudstva si musí najprv uvedomiť, čo sa deje a podujať sa systematický odpor.

To zahŕňa aj „vymáhačov práva“, t.j. silové zložky, ktoré si uvedomia, že pracujú v prospech zla a to ich povzbudí k tomu, aby zmenili stranu a namiesto boja proti ľudskosti bojovali za ľudskosť.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Patricia Harrityová, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „silové zložky, ktoré si uvedomia, že pracujú v prospech zla a to ich povzbudí k tomu, aby zmenili stranu a namiesto boja proti ľudskosti bojovali za ľudskosť.“ ???

  Akože dúfate v existenciu svedomia? A ako sa buduje svedomie – nie tak náhodou tisícročnou etickou a duchovnou výchovou? No ale sociálne experimenty dokazujú, že je možné neomarxizmom-liberalizmom toto preprogramovať v priebehu 1 – 2 generácií! Tu sa musí ten zvyšok ľudstva postaviť na barikády! A zabiť tú hŕstku psychopatov, ktorá chce zabiť väčšinu ľudstva! Mor ho!

  • Marek Košice

   Svedomie sa podľa mňa nebuduje. Ono sa len ničí nevhodnou výchovou. Svedomie je podľa mňa vrodené. Ale dieťa je ako „uhorka v náleve“, a tak za nejaký čas nasiakne tým, čo sa deje v jeho okolí. A tak jeho vrodené svedomie bude napadnuté „parazitom“ okolia. Buď to svedomie prežije, alebo nie.

   Inak súhlasím, že bez vrážd psychopatov to asi nepôjde…

   • V podstate sa bavíme o eugenike prostredia. Ja hovorím o tej tisícročnej tradičnej – ty hovoríš o „náleve“. A ten nálev je ten pojebaný marxizmus!
    Pripodobím – huby sa dajú naložiť v priebehu 25 minút! „Špongie“ – stačí ich umrtviť a nasajú nálev. My si naozaj neuvedomujeme, že nás je možné preprogramovať v priebehu 1 – 2 generácií. A ONI to vedia. Takže to musia za nás vziať do rúk tí nedotknutí „nálevom“.

  • MOR HO !!

 2. Vráťme sa na okamih, prosím – k dátumu: 11.12.1964 a prejavu Che Guevara na pôde VZ OSN, to znamená, že cca 50 rokov naspäť, akým detailným a pravdivým spôsobom – vysoko aktuálnym pre Dnešok – definoval obsah slova: IMPERIALIZMUS.
  (viď odkaz nižšie).

  https://uploads.disquscdn.com/images/4313229700bd4a4e9ad1c5a9029e4ac22dff816e800f70fc0ae2e49f4665d6cc.jpg

  • Pre úplnosť – vyšší text – si dovolím doplniť piesňou:
   ELÁN – Z tričiek zúri Che Guevara

   https://www.youtube.com/watch?v=SF7FMm0tUMU

   P.S. Už som ju tiež pomerne dlhý Čas – nepočula..

   • The Guevara Ernesto Cortazar pripomínam si ho cez joutube skvelý človek medik a hudobník zahynul gulkou nepriateľa°°

    • Marek Košice

     Vidíš….Boh „ochraňuje“ dobrých ľudí…. alebo žeby nie? Pretože mne to pripadá tak, že ochraňuje práve tých zlých.

     Duševne chorí ľudia sa budú navzájom „chlácholiť“ tým, že Boh na jednej strane dáva človeku SLOBODU VOĽBY, no na druhej strane ak spraví nejaký väčší hriech, pôjde do Pekla…. Ale dáva to logiku? ABSOLÚTNE NIE.
     Logiku dáva toto : ZNEMOŽNIŤ ľudskej hyene, aby vraždila alebo ničila životy nevinným ľuďom. Pretože ČO je to vlastne ZNEMOŽNENIE ľudským hyenám to, aby nemohli vraždiť či inak ničiť životy nevinným ľuďom? TO JE PREDSA PONECHANIE SLOBODY VOĽBY ĽUĎOM……

     Pretože podľa duševne chorých ľudí BOH NA JEDNEJ STRANE SLOBODU VOĽBY DÁVA (preto neznemožní vrahom vraždiť, zlodejom kradnúť, atď), no NA DRUHEJ STRANE (to si duševne chorí ľudia neuvedomujú) umožňuje ľudským hyenám slobodu voľby nevinných ľudí NIČIŤ……

     Takže stručne a jasne : „Som Boh…. Každému dávam slobodu voľby…. Zároveň ale dávam vrahom a megazlodejom slobodu voľby TAKÉHO DRUHU, prostredníctvom ktorej MôŽU ZOBRAŤ SLOBODU VOĽBY OSTATNÝM…. Takže SLOBODNE UMOŽŇUJEM VRAHOM A ZLODEJOM ZNIČIŤ MôJ BOŽSKÝ PRINCÍP, a tým „preukazujem“ svoju „VŠEMOHÚCNOSŤ“………..“

     Už konečne začínate chápať, ľudia? NIE DOBROTIVÝ BOH, ale „BEZCITNÁ UMELÁ INTELIGENCIA“, ktorá tu vždy bola a vždy bude (nemyslím tú, ktorá je teraz vytváraná človekom), a ktorá je schopná umožniť pokojný život ľudskej hyene, a zničiť život svätcovi………

     Zaujímavé je, že keby sa rodič choval voči svojmu dieťaťu tak nevšímavo ako Boh voči ľuďom, tak by ste toho rodiča považovali za VEĽMI ZLÉHO RODIČA, a dieťa za obeť, ktorá si zaslúži lepšieho rodiča. Ak by ste podali na takého rodiča trestné oznámenie, nikto (okrem neho a jemu podobných) by vám to nemohol zazlievať…. ALE KEĎ SA TAKTO SPRÁVA BOH, tak je všetko v poriadku a ešte sa k nemu modlíte………….. Ako sa tomu hovorí? Duševná porucha…

     • A vieš že si toho napísal pomerne dost abys soom mohla premyšlatlat len sa blíží obedná pauza a ja som vyhl°aDLA tak idem sa najest pokračujem … po obede°° dobru chut

     • Marek – 100 bodov za tento koment.
      Ponoril si sa do hĺbky. Včas si sa vyčlenil zo stáda oviec, ktoré sa všemožne snažia boha sionu aj napriek jeho – napohľad schizofrenickým – slovám aj skutkom za každú cenu obhájiť…
      Áno, tejto našej zemeguli krvavou rukou vládne akýsi „boh“ sionu svojou ukradnutou mocou. Jeho pravou rukou je žido-sionský kristus, vykonštruovaný do troch dní po zavraždení mimozemského Ježiša, návštevníka z inej planéty. Kristus „obrátil vodu na víno“ – a tie priopité „ovečky“ to ešte stále nie a nie vidieť… dúfam, že po tvojom komentári aspoň niektoré z nich začnú triezvieť.

     • Ale keďže si človek boha vymyslel, ako ďalej.? Bohovia sú na oblbovanie, Stvoriteľ nie.

     • Akýsi Pozemšťan – sionista – sa tu na boha hrá a vnucuje nám jeho vôľu, trestá nás chorobami „za neposlušnosť“, súdi… skrátka – netvor v ľudskej koži. Narcista n-tého rangu. Sadistický vrah. (Vyzerá to tak, že je to gang duševne ťažko chorých zločincov, ktorí sú pod vzájomnými prísahami a teraz si napĺňajú posledný bod svojho tyranského plánu zaznamenaný v ich tzv. „svätej biblii“ – čipovanie; resp. číslo šelmy: 666)
      Nadpozemský Stvoriteľ Otec musí neskutočne trpieť pri pohľade na túto bezbrehú pozemskú tyraniu svojich detí. A Pravý Ježiš takisto. No nemôžu zasiahnuť; dali celému ľudstvu slobodnú vôľu a nemôžu ju vziať ani jednému z nás. Teda ani vrahom. Čakajú už iba na týchto duševne veľmi ťažko chorých pacientov, kým im to v tých ich nevykysnutých samoľúbych makoviciach konečne dôjde. Musia to vzdať oni sami. A oni to vzdajú. Bude to vykúpením hlavne pre nich: pre túto nepochopiteľnú psychopatickú svorku tyranov. Chceli byť prví. Budú poslední.

     • Marek Košice
      NIE DOBROTIVÝ BOH, ale „BEZCITNÁ UMELÁ INTELIGENCIA“
      no vitaj, v tejto simulácii

      Elon Musk, síce je jeden z NICH, ale
      https://www.youtube.com/watch?v=2KK_kzrJPS8
      že žijeme v niekým vytvorenej simulácii, že šanca, že my sme základná (skutočná) realita je len 0,000000001%
      (podľa Muska žijeme na 99.99999999% v simulácii)

    • Existuje zigurat – mauzóleum Che Guevara

     https://en.wikipedia.org › wiki › Che_Guevara_Mausoleum
     Che Guevara Mausoleum – Wikipedia
     The Che Guevara Mausoleum ( Spanish: Mausoleo del Che Guevara, officially Conjunto Escultórico Memorial Comandante Ernesto Che Guevara) is a memorial in Santa Clara, Cuba, located in „Plaza Che Guevara“ (Che Guevara Square).

     Akurát v zigurate M.R.Štefánika v jeho mohyle pod Bradlom chýba jeho telo – terafim, lebo je v Prahe, kde všetci naňho šliapu! A preto sme v pi.i!

     Čaputová na HROBE Štefánika V PRAHE 20.6.2019.mp3
     https://ulozto.net/file/yU4YSzFQ0z6l/caputova-na-hrobe-stefanika-v-prahe-20-6-2019-mp3#!ZGt1AGR2ZmHjZmR3MQL0ZzZlZQZ2Z2j2rwOaI0kiMKuGMwR0BN==

     Čaputová – „štátnické“ selfíčko pred pamätníkom M.R.Štefánika v Meudon.jpg
     https://ulozto.net/file/eAfJkicRGW3t/caputova-statnicke-selficko-pred-pamaetnikom-m-r-stefanika-v-meudon-jpg#!ZJV5ZwR2AmpkMJZ3ZQV0AmN3ZmAuZ3DmI0qsHJ5wA01wDzVmBN==

     • Každoročne chodíme s detmi pozriet Na Bradlo kde bol pochovaný pôvodne M.R.Stefanik prv než ho odviezli Do Prahy aj tak neviem prečo to vlastne urobili , mali ho predsa nechat v jeho rodisku v Brezovej pod Bradlom kde sa narodil a neviem z akých dôvodov ho odtial previezli do Prahy nepáči sa mi to on by s tym určite nesuhlasil keby mohol vybrat lebo sa vravy že ho zniesli zo sveta tí čo nechceli aby bol prezident v tom čase prvý slovenský a to niekomu vadilo tak ho radešej odpravili takou cestou do záhrobia

  • Ja by som sa radšej vrátil k 6. augustu 1945 a následne k 9. augustu 1945, teda k testovaniu atómových zbraní na ľuďoch. Práve preto, že dnes je 78. výročie „US humanitárneho (?) bombardovania“, ale v desivejšom výsledku ako v v Juhoslávii 1999.

 3. Na teraz to vypadá na to, že horúco, ale poriadne horúco bude v Afrike, konkrítne v Nigery a asi nielen !
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/niger-zitra-konci-ultimatum-chysta-se-vojenska-intervence/

 4. Lež a pravda o významném sovětském vědci, kterého pošpinili stejně jako Stalina aneb jak se uměle mění realita

  https://kob-forum.eu/2021/01/24/metodika-zdrave-skoly-vladimira-bazarneho-v-praxi/

  https://vk.com/video351663392_456239424

  Tohle video je o řešeních, jednoduchých, a jak taková jednoduchá řešení mohou změnit lidem život zásadním způsobem, a to jak k dobrému díky práci vědce, o kterém je řeč, tak naopak k horšímu. Ve videu je řeč i o školství. Bolševici naučili lidi číst a psát, převzali do školních programů to nejlepší a po Stalinově smrti se to opět začalo nenápadně, „samo od sebe“ měnit. Příkladem jednoho z takových pro lidi zlých jednoduchých řešení je donutit děti sedět celé hodiny a dny znehybněné v lavicích, neboť hypodynamie se projevuje postupně a její důsledky často až když už ty děti jsou dospělé a zapomněly, že kdy v lavicích seděly. (Metodika zdravé školy Vladimira Bazarného v praxi :

  https://kob-forum.eu/2021/01/24/metodika-zdrave-skoly-vladimira-bazarneho-v-praxi/)

  Takže žiadny „židobolševik“ ale bolševik …. – veru aj takí existovali….a aj dnes nejeden dobrý človek stále žije!

  • °Spomínam si aj ja na časy ked sme museli sediet v školkých laviciach ako prikovaní ruky za chrbatom bez pohybu ako mumie a nám sa chcelo tak hýbat sa °°a veru nie je to tak dávno…

   • A spievať pieseň práce! Ku.va!

    • Človek má prirodzenú túžbu svojou prácou prospievať nielen sebe ale aj ostatným. Dnes po 89tom mu za takú jeho jeho túžbu nikto neďakuje a radí mu aby sa staral len o seba. A za socializmu mu v tomto smere hádzali polená pod nohy tí zapredanci, ktorí sa skrývali za socialistické heslá ale v skutočnosti socializmus zvnútra rozoberali ako sa len dalo v záujme západu. Po smrti Stalina takým bolo sveta žiť – či už v ZSSR alebo v ďalších štátoch soc tábora. V ZSSR od Chruščova až po Jeľcina to boli samí prozápadní kolaboranti – rovnako ako u nás v ČSSR. Všetky živé, kladné ideály spravodlivej spoločnosti budovanej Stalinom prekrútili, znetvorili a uviedli do života aby vzali ľuďom vieru v sociálne spravodlivú spoločnosť – aby sa stala pre nich len snom, chimérou.
     Preto sa vôbec nedivím, že mnohí na to obdobie spomínajú aj v zlom.
     Za to však ideály spravodlivej spoločnosti „nemôžu“ – oni nepramenia zo žiadneho „izmu“ – boli len zneužité.

    • To sme veru museli a my sme cez preatávku šmierali radšej rockenroll D

 5. Jednoduchá

  …vďaka za inf. ….

 6. svatoslav butora

  Ono je to tak, že zúrivá nenávisť vodcov kolektívneho Západu voči Ruskej Federácii a voči obyvateľom Ruska a Rusom svedčí o tom, že Rusko stojí na správnej strane vývoja človeka a ľudských dejín…a že kolektívny Západ nemá čo ľudstvu ponúknuť, len nenávisť každého druhu, pretože sa im minuli a stratili pozitívne myšlienky každého druhu. Okrem ničiteľskej zdravotnej starostlivosti (WHO) a ničiteľskej metodiky zastrašovania živého Sveta Ľudí pomocou neexistujúceho klimatického ohrozenia (WEF) a okrem pekne znejúcich barbarských Agend (OSN) podarilo sa im navyše zabiť Olympijskú myšlienku totalitným znemožnením účasti Ruska a Rusov na akomkoľvek športovom podujatí. Z „Amerického Sna“ o prosperite pod vedením nazi-nadľudí zo systému USA a spol. a spolku tzv.EU sa kolektívny Západ prepracoval ku obnovenej nazi totalite zavrhnutiahodnej bývalej Hitlerovskej III. Ríše a vytvorili v Evrópe na matrici systému tzv.EU nástupný priestor pre pokračovanie tentokrát spojenej anglo-saskej agresie voči Východu a Ruskej Federácii. Čo pozitívne vytvorili ĺudia z anglo-saského sveta to anglo-saskí nazi-vládcovia kolektívneho Západu teraz všetko i sebe i nám ničia v mene jedinej správnej totalitnej globálnej svetovládnej ideológie nazi-nenávisti. Nič, okrem nenávisti a ich láske k ich vlastnej totalitnej predstavy o ich svetovláde tieto elementy WHO a WEF a OSN v sebe nemajú a pre Svet Ľudí nemajú. Ako darček navyše ponúkajú ľudstvu náhradu zdravých potravín za potravu na bázi hmyzu. Mimochodom, toto požieranie hmyzu prevzali z krajín Laosu a Kambodže, ktoré svorne ničili USA a spol. bombardovaním a kde ľudia ničení darebáckym režimom Pol-Pota (Červení Khméri) boli nútení sa živiť hmyzom. To je skvelé, že áno…alebo je to inak?

  • Marek Košice

   „Ono je to tak, že zúrivá nenávisť vodcov kolektívneho Západu voči Ruskej Federácii a voči obyvateľom Ruska a Rusom svedčí o tom, že Rusko stojí na správnej strane vývoja človeka a ľudských dejín…“ …

   Ahoj, svedok Jehovov (či ako sa to skloňuje)…. Prečo žiješ v ilúzii, že jedna z dvoch konkrétnych strán (východ vs západ) musí byť DOBRÁ? …… Myslíš si, že v Rusku nebude fungovať ROVNAKO „sociálny kredit“ ako na západe?
   Rusko stojí na správnej ceste vývoja človeka a ľudských dejín, no bratríčkuje sa s Čínou, kde sú ľudské práva na horšej úrovni než v EU či v USA? ….
   Je čas, aby si začal riešiť svoju zaslepenosť. Ale s tým asi nezačneš, pretože teba zaslepenosť drží pri živote. PRAVDA JE PRE TEBA JEDOM.

 7. Nas.ať na všetky zmluvy, ktoré si povymýšľali zločinci. To je len pre nesvojprávnych otrokov.

 8. Mohl by prosím ,někdo kdo trochu rozumí španělsky,aspoň ve stručnosti napsat co se do těch rybiček píchá?
  https://hrdinovesteckou.cz/others?page=2

  • Najprv ich namocia do anestetika a potom opichaju PCS vakcinou.

   PCS vakciny su vakciny, ktore obsahuju peptidy. Z peptidov sa skladaju bielkoviny a mensia jednotka od peptidu je aminokyselina. Peptidy su virusovych retazcov povedzme..

   Tieto vakciny potom stimuluju odpoved imunity takym sposobom, ze lymfocyty zacnu produkovat proteazy, co su enzymy, ktore hydrolizuju ten peptid. Cize vytahuju z peptidu vodu, cim ten peptid znicia.

   Tento mechanizmus sa vola stiepenie proteazovych miest virusu. POtom, ked sa do organizmus dostane protein, ktory ma rovnaku vazbu, ako ten napichnuty, tak uz imunita pozna tuto vazbu a zautoci na nu.

  • Pohoda,
   https://www.canalsur.es/television/programas/andalucia-directo/noticia/1656119.html
   toto by mal byt originál zdroj odkial to prevzali, je to z novembra 2020, jedná sa o firmu ktorá chodí po španielsku,alebo aj europe a očkuje ryby v chovnych staniciach (kade na chov rýb),keď si ich zavolajú na očkovanie., …..mozes si to aj přeložit prekladačom,.. .v cca 1:02 minute videa má v ruke túto vakcínu:

   ICTHIOVAC® VNN
   Vacuna inactivada frente a Necrosis Nerviosa Viral (VNN) en lubinas, en emulsión inyectable.
   Este proyecto ha contado con financiación del FEDER (Fondo Europeo de Desarrollo Regional). : https://www.hipra.com/es/icthiovac-vnn

 9. To sme veru museli a my sme cez preatávku šmierali radšej rockenroll D

Pridajte komentár

*