Dokumentárny film „Nikdy viac“ poukazuje na znepokojujúce paralely medzi obdobím pred holokaustom a covidovou propagandou


Print Friendly, PDF & Email

Dokumentárny film „Nikdy viac“ poukazuje na znepokojujúce paralely medzi obdobím pred holokaustom a covidovou propagandou

(Emily Mangiaracina, LifeSiteNews) V pondelok 30. januára 2023 bol zverejnený dokumentárny film na stránke Children’s Health Defence, ktorý prináša znepokojivé paralely medzi propagandistickým nátlakom nacistov počas prípravy na holokaust a dnešnou psychologickou manipuláciou más počas pandémie Covid-19.

„To, čo tu jasne vidíme, je opakovanie tých istých výrečných znakov toho, čo urýchlilo holokaust v tridsiatych rokoch minulého storočia,“ povedal ortodoxný rabín Michoel Green v prvej časti päťdielneho dokumentárneho seriálu „Nikdy viac“ od Very Sharavovej, ktorá prežila holokaust.

Rabín Green odhodlane ponechal svoju synagógu otvorenú počas masových verejných lockdownov „pandémie covidu“.

Dnes neochvejne poukazuje na to, čo vidí ako nápadnú podobnosť medzi nacistickým modus operandi pri démonizácii Židov a dnešným vyhýbaním sa neočkovaným.

Paralely medzi lockdownami a predvojnovým nacistickým Nemeckom

Rabín Green ďalej poukázal na to, že v nacistickom Nemecku, podobne ako počas „pandémie covidu“, sa úrady zapojili do marginalizácie stigmatizovanej menšiny, pričom menšinu označili za hrozbu pre verejné zdravie alebo ako riziko pre verejné zdravie.

„Presne to urobil Goebbels,“ povedal rabín Green s odkazom na hlavného propagandistu nacistického Nemecka Josepha Goebbelsa. „Toto bolo priamo z knihy nacistov.“

„Nie je nič viac morálne odsúdeniahodné ako vláda alebo úrad akéhokoľvek druhu, ktorý vyhlasuje iné nevinné ľudské bytosti za riziko pre verejné zdravie. A nezáleží na tom, či títo ľudia tvrdia, že to robia nevinne, pre väčšie dobro, pretože to isté robili aj nacisti,“ pokračoval Green.

„To však neospravedlňuje marginalizáciu, prenasledovanie a apartheid… To, čo dnes vidíme, je presne toto,“ dodal v narážke na zákaz vstupu ľudí, ktorí nie sú očkovaní proti Covid-19, na mnohé verejné miesta počas vrcholov pandemických vĺn.

Aby zdôraznil historickú paralelu, porozprával príbeh o tom, ako bola židovská osoba, ktorá prežila holokaust, pozvaná vystúpiť na ortodoxnej židovskej vysokej škole a nakoniec prednášku zrušili, „pretože nedokázala preukázať svoje očkovacie papiere“.

„A stali sa z nich novodobí zavádzatelia tyranie, prenasledovania a marginalizácie menšiny,“ povedal Green.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Genocída v mene „bezpečnosti“

Rabín Green tiež odsúdil „genocídu“ v mene bezpečnosti, ktorá bola spáchaná na miestach ako čínsky Šanghaj, pričom poukázal na to, že „ľudia boli doslova ponechaní na smrť“.

Ľudia v Šanghaji boli zatváraní do svojich domovov, bola im odopieraná strava, hydratácia či prístup k lekárskej starostlivosti. To všetko v mene boja proti neviditeľnej amorfnej chorobe. Presne to robili aj nacisti.

Historické zdroje skutočne uvádzajú , ako počas nacistického režimu v Nemecku lekári opakovane presadzovali falošné tvrdenie, že „Židia sú zodpovední za prepuknutie týfusu – smrteľnej nákazlivej choroby, ktorú šíria vši“.

Rabín Green tiež naznačil, že k takýmto nespravodlivostiam môže dôjsť len vtedy, keď sa bezpečnosť a istota povýšia ako najvyššie hodnoty spoločnosti. Tvrdí, že aj bezpečnosť musí byť podriadená slobode, čo je „hodnota, pre ktorú sa oplatí zomrieť“.

Rabín sa týmto princípom aj sám riadi. Povedal, že keď guvernér jeho štátu rozhodol, že verejné bohoslužby „nie sú nevyhnutné“, presne vtedy učinil rozhodnutie a povedal svojej žene: „Nezavrieme dvere našej synagógy ani na jeden deň.“

Jeho žena na to povedala: „Čo ak niekto ochorie? Čo ak ochorieme a zomrieme?“

Green jej na to odpovedal: „Musíme byť pripravení zomrieť. Musíme byť pripravení zomrieť skôr, ako dovolíme vláde zrušiť naše náboženské obrady, naše právo žiť. Právo žiť slobodne…“

Záver

Vypočujte si viac oči otvárajúcich, ohromujúcich príbehov a úvah o paralelách medzi nacistickým Nemeckom a svetom z éry covidovej.

V dokumentárnom filme sa ďalej dozviete málo diskutované informácie o piatich veľkých spoločnostiach, ktoré umožnili realizovať holokaust v jeho obrovskom rozsahu. Film nájdete na tomto odkaze.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Emily Mangiaracina, Zdroj: lifesitenews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Protilátky kuřecího žloutku (IgY) blokují vazbu více variant spike proteinu SARS-CoV-2 na lidský ACE2
  Virus SARS-CoV-2 se stále šíří po celém světě a existuje naléhavá potřeba účinně předcházet a kontrolovat tuto pandemii. Tato studie hodnotila potenciální účinnost protilátek proti vaječnému žloutku (IgY) jako neutralizačního činidla proti SARS-CoV-2. Zkoumali jsme neutralizační účinek anti-spike-S1 IgY na pseudovirus SARS-CoV-2 a také jeho inhibiční účinek na vazbu koronavirových spike proteinových mutantů na lidský ACE2. Naše výsledky ukazují, že anti-Spike-S1 IgY vykazovaly významnou neutralizační schopnost proti pseudoviru SARS-CoV-2, různým mutantům spike proteinů a dokonce i SARS-CoV in vitro. Mohlo by to být proveditelný nástroj pro prevenci a kontrolu probíhajícího COVID-19.
  https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2023/02/the-war-on-chickens-3653983.html

 2. Bývalý minister financií – I.M., ktorý si priviezol – pre účely podnikania – zo zahraničia – rozobratý tlačiarenský stroj, aby nemusel platiť DPH, predložil do NR SR zákon, o ktorom dnes poslanci hlasovali a neprešiel -„o chlp“, to znamená – iba o JEDINÝ hlas!! Vraj je tento zákon – výborný nástroj proti daňovým podvodom, hovorí daňový podvodník.

  „Obmedzenie platieb v hotovosti maximálne do výšky 5-tisíc eur, resp. do výšky 15-tisíc eur pri platbách medzi spotrebiteľmi, totiž podľa ministerstva financií zabezpečovalo, že akékoľvek finančné prevody sa zaznamenali v bankových systémoch a tak boli v prípade podozrení z nekalých praktík ľahšie vystopovateľné zo strany kontrolných orgánov.

  „Postoj niektorých poslancov nás mrzí o to viac, že boj proti daňovým únikom je jedna z našich hlavných priorít,“ informuje rezort financií. Aktuálne rozhodnutie tak podľa ministerstva de facto ponecháva „dobu kešu“, čo podľa nich nie je správne. „Poslanci odmietli, aby sa opätovne mohla zaviesť prísnejšia kontrola pri používaní hotovosti, ktorá počas predchádzajúcich rokov výrazne pomohla v boji proti daňovým podvodom a praniu špinavých peňazí,“ dodalo MF.

  Okrem hnutia Borisa Kollára dvaja poslanci OĽaNO György Gyimesi a Peter Liba nezahlasovali za schválenie novely zákona o obmedzení platieb v hotovosti.“

  P.S. 1 – A v zákone bolo stanovené, že toto obmedzenie platieb v hotovosti, sa týka aj v čase mimoriadnej situácie, výnimočného stavu či vojny.

  P.S. 2 – Zrejme notičky z Davosu 2023 – pre Hegera a Remišovú. Potichučky a pritom – narýchlo (takým – zlodejským spôsobom) – ešte táto odvolaná banda sociopatov – bude chcieť poschvaľovať – do 10/2023 veškerú bruselsko-satanskú agendu – vo veci zotročenia ľudí.

  https://www.hlavnespravy.sk/dalsi-podraz-od-vlady-matovic-chcel-obmedzit-platby-v-hotovosti-co-na-to-kotleba/3034084

  • kvakcína je sloboda

   tára-ba zistil, že mu zvoní umieráčik a tak sa „pridal“ na stranu ľudu, lenže otázka mu visí ako damoklov meč nad hlavou – kam, ku komu sa on chudáčisko strčí? ku Kotlebovi si dvere zabuchol, že by snáď uhríkova replika?!

  • zanedlho skončia a príde vyúčtovanie a to bude naozaj na poriadok….

 3. Upozornil, že Brusel povoľuje, aby sa čoraz viac druhov hmyzu predávalo ako potraviny. Rozhodnutie Európskej komisie znamená, že spolu so cvrčkami domovými sú teraz v Európskej únii štyri druhy hmyzu, ktoré sa môžu komerčne predávať ako potraviny a zložky potravín. István Nagy zdôraznil, že Maďarsko bolo jediným členským štátom, ktorý nepodporil rozhodnutie EÚ, pretože v EÚ sa netreba obávať nedostatku potravín ani bielkovín.
  https://www.hlavnespravy.sk/madarsko-zavadza-prisne-oznacovanie-aby-spotrebitelia-vedeli-ze-jedia-hmyz/3034126

 4. Na slovensku jsou „falešné povolávací rozkazy“ (dle info na hlavných správách) a v česku:

  Prosíme občany přihlaste se, podstupte lékařskou prohlídku a oznamte, že jste připraveni!
  3.2.23

  Česká republika:
  Zrovna dnes mi přišla SMS: Dobrý den, rádi bychom Vás pozvali na vstupní/ preventivní prohlídku. Objednávat se mážete již nyní na tel čísle 222765809, emailem nebo přes mobilní aplikaci.
  Když jsem byl loni nachlazený, tak mě vůbec vidět nechtěli.
  A ono za tím je cosi více: Prosíme občany přihlaste se, podstupte lékařskou prohlídku a oznamte, že jste připraveni být předurčení, když bude republika potřebovat pomoc. Pořád nic.
  z 25.1.2023
  https://www.youtube.com/watch?v=6WBlEGedwBs

  doporučuji pročíst i diskuzi pod videem

  • Ako sa dá zistiť či je rozkaz pravý?

   • Neprídete na odvod a počkáte, či si po vás prídu alebo nie 🙂

   • Armáda posiela takéto veci poštou, doporučene do vlastných rúk, aby si boli istí, že to adresát dostane.Sms-ky treba ignorovať.

    • Preto platí zásada, že od štátu žiadne zásielky netreba preberať. Teda aspoň nie tie z okresných úradov. Snáď to nezačnú posielať cez daňové úrady alebo sociálnu poisťovňu, aby človeka zmiatli.

     • Ďakujem obom. Akýkoľvek rozkaz je skutočný iba s použitím násilia.

      Na Ukrajine začali chodiť v sanitke so zdravotníkmi, aby im ľudia otvorili zamknuté dvere.

 5. Umelo vytvorený Covid 19 a všetko to, čomu boli ľudia vystavení, bolo len také zahrievacie kolo globalistov. Im ide o vytvorenie jednej vlády, jednej meny, jednej armády (základom by bolo NATO), jedného náboženstva a straty suverenity národných štátov. Majú moc dosadzovať a odvolávať hlavy štátov a predsedov vlád. Príkladom odvolania bola Margaret Thatcherová, ktorá nechcela, aby V. Británia stratila svoju suverenitu a nahradil ju poslušný John Major. Mala šťastie, že ostala nažive. Také šťastie nemal taliansky premiér socialista Aldo Moro. Prsty v jeho smrti mal podľa všetkého Henry Kissinger, popredný člen tajnej skupiny Bilderberg. Pre príklady nemusíme chodiť až tak ďaleko. Pozrime sa, kto vyhral posledné prezidentské voľby v Čechách. Oddaný predstaviteľ NATO. Proti nemu nemal Babiš šancu. U nás s Čaputovou to bolo detto. Žeby náhoda? A naša milovaná prezidentka má veľkú šancu si prezidentské kreslo udržať aj o rok, ak sa nenájde ešte lepší kandidát, možno nejaký generál. Globalistom sa nemusí všetko podariť. To závisí od ľudí, lebo pred nimi majú najväčší strach.

  • kvakcína je sloboda

   opravím ťa: nie „umelo vytvorený Covid 19“, ale umelo vytvorená panika z neexistujúcej nákazy – asi tak! takže tak!

   • Beriem. Myslel som skôr, že vírus bol laboratórneho pôvodu, čo už je dnes neoddiskutovateľné.

    • Hansi – čaputova, pavel nepatria ku Globalistom. To sú poskoci rebelujucich elit USA, ktoré sa vymkli z rúk Globalistom. Trebárs taký GP M. Žlinka je káder Globalistov na Slovensku.

     • Zaujímavý názor. Nepoznám tie proti globalistické elity, ale nevylučujem ich existenciu. Viem len o skupine Bilderberg s dosahom na USA a Európu, Rade pre medzinárodné vzťahy v USA, Trilateralnej komisie s celosvetovým vplyvom. Ďalej je to Rímsky klub, Okrúhly stôl. Ich snahy majú jedného menovateľa, jedna vláda, jedna mena, jedno náboženstvo a to, aby neexistovali národné štáty. Do týchto snáh mi práve nový český prezident a naša prezidentka zapadajú, hoci nemusia byť priamo členmi týchto globalistických skupín. Tieto elity pracujú v super utajení a napr. rokovanie skupiny Bilderberg je lepšie strážené ako americký prezident a pápež. Preto nie je až tak podstatné, či je nejaký štátnik priamo členom týchto klubov, to sa dá ťažko zistiť, ale či plní ich zámery. Čo sa týka GP, nemyslím si, že by bol takou dôležitou osobou v plnení plánov globalistických elít.

     • Hansi – inštitút – Generálna prokuratúra je nástroj Globálnej elity – Globalistov všade vo svete. Aj USA/Sion elity sú vytvorené Globalistami – ako ich nástroj. Od isteho času sa však elity USA začali odkláňať od politiky Globalistov a svojou politikou spotreby a vojnovou politikou sa stali hrozbou i pre samotnych Globalistov a preto musia byť „zrušené“. Lenže oni sa svojho postavenia nechcú vzdať, ešte stále majú dostatočnú moc vo svete – svoje kádre v každom štáte (5 kolóny) – a tak vo svete prebiehaj boj USA elít proti Globálnej Elite. Všimni si ako sa specialna prokuratúra SR snaží zbaviť vplyvu Generálnej prokuratúry. Vsade vo svete teda prebieha odstavovanie USA od moci a zdrojov planéty zo strany Globalistov. Globalisti však nemajú také nástroje/kádre aby dokázali čeliť militantnej politike USA a tak v istom smere silno podporujú Ruskú Federáciu v boji proti USA.
      Globalisti chcú využiť RF na to aby im na úkor svojich zdrojov pomohla eliminovať vplyv USA vo svete (a zabrániť jadrovej vojne) a potom oslabená RF rozložiť – ale už nie rukami USA.

     • Achnaton, určite aj v rámci globalistických elít sú nezhody. V tomto súhlasím.Trump preto prehral prezidentské voľby, lebo robil politiku America First. Takže to nevyhovovalo, tej skupine globalistov, ktorá nechce USA ako štát na princípe sebaurčenia. A to platí aj pre ostatné štáty, Uvádzal som príklad príčiny pádu Margaret Thatcherovej. Základom snáh je jedna vláda. Znie to ako utópia, ale príkladom pre nich slúži Čína, kde to už viac menej funguje. Je ťažké sa dostať za oponu rokovaní týchto ľudí z rodín Rockefellerovcov, Rothschildovcov, súčasných i bývalých vrcholových politikov, prezidentov, premiérov, ministrov napr. Henry Kissinger, mediálnych magnátov, špičkových finančníkov a ďalších prominentov. Príkladom vplyvu globalistov bolo aj to, čo sa dialo počas tzv. pandémie. Chovanie vlád štátov EÚ, USA, Kanada, Austrália ako cez kopirák. Žeby náhoda? Určite nie. Neposlušní boli umlčovaní, niektorí likvidovaní. Globalistické záujmy sú aj v organizáciách ako WHO, EMA, MMF, Svetová banka, ECB atď., takže majú svoje chápadlá všade. Tento systém je tak spletitý, poprepájaný a hlavne utajovaný, že málokto je v tom úplne zorientovaný. Jedno by však malo byť každému zrejmé. Veľa vecí sa vyvíja podozrivo podobnými scenármi. Stačí.sa pozrieť na podobnosť percentuálnych výsledkov prezidentských volieb vo Francúzsku, Česku a na Slovensku. Ako keby to niekto riadil a kandidáti boli dopredu vybraní. Pavel a Čaputová sú za ešte pevnejšie
      ukotvenie našich štátov v európskom superštáte EÚ a v budúcej svetovej armáde OSN v NATO. Ak nie sú títo dvaja globalisti, tak potom čo sú?

    • Hansi, Achnatom – konečne si kurva preštudujte Protokoly sionských mudrcov! Pojebaných 60 strán!

 6. Dolezita info, aby ste vedeli za koho naozaj kope SMER a HLAS! Nie za narod a slobodu, ale za totalnu kontrolu. A nezabudnite, ze Staněk je tiez ich clovek!
  https://www.inenoviny.sk/smeraci-aj-hlas-sd-sa-nepostavili-proti-digitalnej-mene-a-nepodporili-hotovost/

  • A aj v tomto https://cz24.news/brusel-se-chysta-zabavit-vsechny-ceske-polske-a-slovenske-lesy-novela-zakona-je-uz-pripravena-ke-schvaleni/ idú SMERáci! Tak sa pýtam, čo poriešia predčasné voľby, ak vôbec budú? Tomuto sa hovorí zlodejina riadená najväčšími kriminálníkmi na svete ! EU poslanci kašlú na národné ústavy, záumy, názor obyvateľov… – svedomie nemajú len narcizmus, aroganciu, nadredenosť…, možno ich ešte nazývať ľuďmi, keď nie sú ľudskými?

   • Nevím jak na Slovensku, ale v Česku jsou lesy napadeny kůrovcem, takže nejde o lesy, ale o získání pozemků, které zbydou po těžbě….

  • Oľga Bingo !!!!

   Akože v hre matrix GP používa akože nepošlušné detičky „citlivo vnímajúcich“ aby akože ukázal na tích, čo „akože“ (vo veľkom sa kradne už od vzniku SR) za to môžu a následne, ak bude chaos jak hovado, tak to mohol na niekoho zvaliť a v ďaľšom kole mu ďaľšia masa ľudí zožere aj s navijákom poskytnuté riešenia s poskytnutými ľudkami – kádrami, záchrancami s riešeniami a ľudia už budú tak zmoržovaní, že pristúpia temer na čokoľvek. Aj keď nie úplne všetci ani potom. Všetci majú účty v bankách a sú ovladateľní. ( A zo dňa na deň sa zmenili na poctivých !!!!) Ako aj my. Otázne je koľko tam je…čo môžete stratiť, keď skoro nič nemáte ?

   A dostane ich presne tam, kam ich od začiatku chce dostať…dostane aj Nás ?

   Peniaze sú ako oheň, “ dobrý sluha, ale zlý pán“

   Ideme skladať ďaľšiu maturitu zo života ( levelu Matrixu )

   Človek mieni, pán Boh mení.
   Čo mieni ľudstvo ?
   Ake má hodnoty ?
   Ako nakladá s Božími darmi ktoré dostal do vienka, aby sa mohol rozvíjať ?

   Je Nás už dostatok čo mienime inak ? Čo žijeme inak ? V myšlienkách aj činoch.
   Uvidíme…

   A ak má človek poznanie, tak sa naozaj nemá čoho obávať, lebo
   Matrix je AŽ Matrix
   Matrix ja IBA Matrix
   a je fakt dokonalý…

   Verte, neverte, rozmýšľajte, dumajte a žite Tu a Teraz…

  • Žiadna strana nikdy nekopala za národ a slobodu, ale v prvom rade sama za seba. Nikdy po roku 1989. Stranícka pluralitná demokracia už v svojej podstate nie je demokraciou, ale partokraciou. Na tlačovkách a TV diskusiách Smer SD aj Hlas SD svorne vyhlasujú svoju prioritnú euroatlantickú orientáciu, teda orientáciu na Brusel a Washington. Pri takejto orientácii nemožno očakávať žiadne radikálne zmeny v našej zahraničnej politike, ba ani vnútornej (takmer všetko strategické na Slovensku vlastní Západ), lebo naše právo je podriadené direktívam Európskej komisie. Už chýba len právo zrušenia veta a digitálna mena.

 7. mariankosmac

  Pozor, posielajú falošné povolávacie rozkazy aj poštou. Nájsť to v schránke stejne by som sral na to. Ale zaujímalo by ma podla čoho určujú komu to poslať, kde berú adresy. Alebo len si spravil blbý žart niekto zo susedov?
  https://m.topky.sk/cl/10/2461657/POZOR-Muz-obdrzal-sokujucu-spravu–Po-Slovensku-koluju-tieto-falosne-dokumenty–Neverte-im

 8. Poviem to ešte takto zjedodušene. Každý z nás môže byť globalista. Podstatné je ale to, či ide o obyčajného človeka, alebo hlavu štátu, predsedu vlády resp.inú dôležitú a významnú osobu . A práve títo ľudia sú v hľadáčiku globalistických elít, nie obyčajní ľudia. Pre nich je najdôležitejšie, keď si ich myšlenky osvojí čo najviac ľudí. A práve k tomu im pomáhajú ľudia, ako Pavel a Čaputová. Nezdá sa vám, že idú v línii zámerov týchto globalistov? Mňa o tom Čaputová od r.2019 stále utvrdzuje. Pavel ešte nebol inaugurovaný a už sa tiež prejavuje. Keď už nič iné, majú títo ľudia národné cítenie? Porozmýšľajte nad tým.

  • hľadač pravdy

   V knihe Zjavenia apoštola Jána je v symbolických obrazoch naznačená budúcnosť Kristovej Cirkvi a sveta. V Zjavení sú popísané dve šelmy, ako spojenci Satanovi – Morská šelma a Zemská šelma.

   1.) Morská šelma
   ==============
   Duch svätý prostredníctvom apoštola Jána píše o mori, ale nejedná sa o more, more je tu symbolom národov. Z národov, zo zástupov ľudí vystupujú panovníci nepriateľskí k Cirkvi – prezidenti štátov, predsedovia vlád, ministri, princovia, králi, sultáni, atď. V dnešnej dobe sú to hlavne najvyšší nadnárodní slobodomurári a ich inštitúcie, ktoré pozakladali. Sú to všetky:
   * ultra-tajné,
   * tajné,
   * polotajné a
   * oficiálne organizácie!

   => ultra-tajné:

   sú to nadnárodné, najvyššie postavené slobodomurárske pra-lóže na svete
   (k novembru r.2014 ich bolo 36).

   => tajné:

   sú to Veľké lóže, Veľké Orienty a im podriadené slobodomurárske lóže, ktorých sú dnes vo svete desaťtisíce.

   => polotajné:

   sú to para-slobodomurárske pomocné organizácie, napríklad – Bohemian Club, satanistická Teozofická spoločnosť (dnes New Age), Fabian Society, CFR, Lucis Trust (čiže Luciferova spoločnosť), Bilderberg Group, Trilateral Commission, Round Table, atď.

   => oficiálne:

   OSN (jej súčasťou je WHO), NATO, WEF, Svetová banka, MMF, FED, ECB, Európska únia (EU), Africká únia (AU), Severoamerická únia (NAU), Eurázijská únia (EAEU), Únia juhoamerických národov (UNASUR), Šanghajská organizácia spolupráce (SCO), Združenie národov juhovýchodnej Ázie (ASEAN), združenie BRICS, atď.

   2.) Zemská šelma
   ==============
   Je druhá útočná sila Satanova, je duchovná moc bezbožnej materialistickej neviery v ústach a knihách falošných prorokov (šelma vystupujúca zo zeme-matérie). Sú to slobodomurári a najvyšší predstavitelia Satanovej synagogy, ktorí ako marrani infiltrovali rímsko-katolícku Cirkev na najvyšších miestach a ktorí tak vedú tých ľudí, ktorí sa od nich úplne neoddelia – ich vedú do zatratenia.
   Je to tiež duchovná moc hmotnej filozofie a vedy (materializmus). Materializmus bude zvádzať bohatých (liberalizmus) a chudobných (socializmus, komunizmus), aby sa stali jeho stúpencami (znamenie na čele – odznak presvedčenia) a aby sa stali jeho šíriteľmi, propagátormi (znamenie na pravej ruke – odznak činnosti).
   Šelma materializmu bude zavádzať násilnú moc nad tými, ktorí nie sú stúpencami bezbožnosti. Bezbožnosť vyvrcholí vystúpením človeka neprávosti, Syna zatratenia – charakterovo najhorším zo všetkých ľudí, ktorí kedy na svete žili – falošným pseudomesiášom, čiže Antikristom.

   P.S.: v hľadáčiku ,,elít” sú práveže obyčajní ľudia. Prezidenti, predsedovia vlád, niektorí ministri, králi, sultáni, atď. sú najvyšší nadnárodní slobodomurári, ktorí slúžia ako poslušné nástroje svojmu pánovi – pekelnému kniežaťu a týto otroci diabla vedú vojnu proti celému ľudstvu!

 9. Dá sa nájsť niekde ten dokument v Česko alebo Slovenskom dabingu alebo titulkami?

  • Film vyšiel iba tento týždeň, takže dabing ani titulky zatiaľ k nemu pokiaľ vieme nie sú. Časom ale možno to niekto nadabuje alebo dorobí titulky.

 10. Nacisticke kurvy z WHO a ich sluhovia pokracuju v genocide! Takze ideme do dalsieho kola…
  https://m.topky.sk/cl/13/2460563/WHO-varuje–Aj-vy-ste-si-mysleli-o-pandemii-toto–Zabudnite–takato-je-pravda#disqus_holder !
  Lenze teraz sa ich uz duplom nebojime a neverime. Vieme, ze pocet umrti ockovanych sa len zvysuje ..

 11. Ponúkam na predaj vlastný a kvalitný včelí med z vlastnej včelnice.V ponuke mám ešte repkový a slnečnicový med v cene za obidva druhy 5,5 eura za 1kg.Objednávky a info môžeťe zasielať na adresu [email protected] Robím aj rozvoz.

 12. vojnoví štváči

  Andrej Danko: Vy sa nebojíte vojny? https://www.youtube.com/watch?v=xhjVh-NGcVQ

Pridajte komentár

*