Krok správnym smerom: Grécke mesto Kalamata blokuje pilotný program 5G


Print Friendly, PDF & Email

Krok správnym smerom: Grécke mesto Kalamata blokuje pilotný program 5G

(Natural News) Jedným z miest, ktoré zaujíma primerane obozretný postoj k 5G sieťam, je grécka Kalamata, ktorej mestská rada prijala rozhodnutie blokovať ďalší rozvoj a zavádzanie 5G sietí vo svojom meste.

Došlo k tomu po zasadnutí, na ktorom rada vyjadrila obavy ohľadne bezpečnosti žiarenia z tohto nového druhu vylepšenej mobilnej siete. Väčšina členov mestskej rady hlasovala za zastavenie pilotného projektu.

Kalamata by bola prvým mestom v Grécku, ktoré má sieť 5G. Členovia rady však povedali, že majú pocit, že sieť by v ich meste mala fungovať len vtedy, keď uvedú do prevádzky príslušné siete aj v ostatných častiach Grécka.

Inými slovami, nechcú vo svojom meste dovoliť 5G, kým je to stále v experimentálnej fáze.

V texte, ktorí prečítali predstavitelia mestskej rady, bolo žiarenie z 5G a tiež z 2G, 3G a 4G označené za „nebezpečné“. Rozhodnutie zastaviť program bolo prijaté po trojhodinovej debate pomerom hlasov 16 ku 13.

Občania rozhodnutie privítali, považujúc ho, podľa svojich slov, za víťazstvo. Podľa telekomunikačnej spoločnosti Wind, ktorá za programom stojí, však bolo sklamaním a vyhlásila, že „technofóbia a digitálna negramotnosť nás hrozí vrátiť o desaťročia späť“.

Počas stretnutia sa diskusie zameriavali na nebezpečenstvá, ktoré predstavuje používanie vysokých úrovní žiarenia pre zdravie miestnych ľudí, ako aj na jeho potenciál spôsobovať neplodnosť.

Podľa niektorých správ mali mnohí miestni ľudia pocit, že sú v experimente s 5G využívaní ako pokusné morčatá, čo by im v budúcnosti mohli privodiť vážne zdravotné problémy, vrátane sterility.

Aj ďalšie mestá pristupujú k 5G obozretne

Občania Kalamaty nie sú jediní, ktorí sa stavajú proti technológii 5G.

Jedným z najznámejších miest, prejavujúcich ohľadom 5G nesmiernu opatrnosť, je Brusel. Hlavné mesto Belgicka vyhlásilo, že pred plným zavedením 5G tam o tom musí byť širšia debata.

Podľa šéfa vlády bruselského regiónu Rudiho Vervoorta obavy verejnosti z vplyvu 5G sietí znamenajú, že záujmové skupiny a politici musia obyvateľov presvedčiť, že technológia je prospešná a zároveň bezpečná.

Zbohom vysoký krvný tlak

Hoci vraj nie sú zásadne proti testovacím zónam, ako napríklad na letisku, sú presvedčení, že skôr, ako sa uskutoční akýkoľvek druh skutočného spustenia, je potrebná ďalšia diskusia.

Bruselská vláda už predtým zablokovala rozsiahle spustenie 5G sietí kvôli obavám o zdravie a zákonodarcovia regiónu stanovili prísne limity žiarenia, ktoré im tam, podľa telekomunikačných operátorov, zavedenie 5G znemožnia.

„Hercom v rozvoji tohto projektu, či chceme alebo nechceme, je aj verejná mienka,“ povedal Vervoort.

Nemôže sa rozmiestňovanie 5G diať poza chrbty občanov.“

Mestská rada Los Altos v Kalifornii zasa odmietla žiadosť spoločností AT&T a Verizon na inštaláciu 13 malých mobilných základňových staníc v meste.

Mestu obzvlášť záležalo na tom, aby 5G udržalo mimo obytných zón a škôl.

Americké štáty ako Oregon a Louisiana schválili zákony, vyžadujúce bližšie preskúmanie technológie 5G. Oregon požaduje aj preskúmanie zdravotných účinkov vystavenia detí bezdrôtovým sieťam v školách.

Záver

Keď obavy ohľadom bezpečnosti 5G vyslovuje toľko odborníkov, mali by byť mestské rady ako tie v Kalamate, Los Altos a ďalších oblastiach velebené za obozretný prístup a za to, že chránia svojich obyvateľov.

Čo si o tom myslíte vy? Bolo už aj vo vašom okolí zavedené 5G. Postrehli ste nejaké zmeny v účinku na váš organizmus?

Stop Candida

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …siete 5G sú skutočne veľmi nebezpečné / vrátane 2G,3G aj 4G /, je to rozumné rozhodnutie tých miest, kde to nechcú dovoliť. Niekto povie, že doba ide dopredu a treba všetko, čo sa dá modernizovať a využívať. Áno, je dobre si technikou pomôcť, ale ODTIAĽ -POTIAĽ. Netreba mať všetko za každú cenu! Veď naše zdravie by malo byť na 1.mieste a v tomto prípade to mnohým ,,predstav.miest“ akosi uniká….Bude rýchlejší internet, možnosť väčš.využívania dát, Váš mob už bude súhrnom všetkého -rôz.infor., hier, zdrav.údajov a neviem čoho ešte….no to, že ten človek bude ožiarený denno denne vysok.dávkami, kt.mu budú poškodzovať zdravie a teda tým aj krátiť jeho život, to už mnohých kompet.ozaj nie veľmi zaujíma resp.vôbec !…..čo tam po tom!….., mnohí z nás už teraz majú napr. super mobil, od kt.ťažko ,,odlepia oči“, či už doma, alebo na verejn. a pritom si ani ,,nestihnú“ všimnúť ich suseda, kt.si k nim práve prisadol!…..ozaj ,,super“ siete !!! ……………………

  • Miroslav Pauli

   Som rád, že aj keď je to V Grécku, žw niwe som jediný čo na túto nebezpečnú sieť 5-G upozornil a dokonca ju zastavilo mesto šíriť ju.

  • 5G sieť z hľadiska mobilného telefonovania oproti iným nižším G, nemá takmer žiadny význam. Má však význam z hľadiska „veľkého resetu“ pre vysokú rýchlosť a objem prenášaných dát. Ktosi bude chcieť v reálnom čase vedieť nielen kedy a kam sa pohybujete, ale aj to čo ste nakúpili do chladničky, koľkokrát sa sprchujete (o WC pomlčím), čo periete s akou pračkou ako často, koľko krát ste navštívili lekáreň, o čom komunikujete doma vrátane spálne . . . atď., proste totálna strata súkromia s totálnou kontrolou. Vyžaduje to samozrejme hustú 5G sieť (aby nič neušlo), čo má vplyv na hustejšie a tým aj podstatne škodlivejšie vyžarovanie

  • A tí hajzli, ktorí sú biofóbni, majú nárok na túto planétu?…môžu ísť!

 2. NEJVĚTŠÍ ŠTĚSTÍ PRO ČLOVĚKA JE ZDRAVÍ!!!POKUD 5G JE S TÍM V ROZPORU,TŘEBA S TÍM SKONCOVAT A POTRESTAT
  PŘÍZNIVCE 5G,JAKO PROTIZÁKONNÉ …OHROŽUJÍCÍ ZDRAVÍ.ZDRAVÍ NENÍ BYZNYS,ZA KAŽDOU CENU A NEMŮŽE BÝT ANI RESTARTEM GLOBALISTŮ…!

 3. Monent pravdy

  Ano v Bratislave uz 5g funguje, nikto sa o tom s obcanmi nebavi, starosta akoze nema ziadne info o 5g ziaricoch, a su na obytnych domoch len par metrov nad hlavami obyvatelov..stavebny urad mc predsa toto musel povolit..je to otrasne, ako su obyvatelia klamani a kynozeni. Pokial je to moznty karcinogen, v ziadnom pripade nemal byt spusteny do prevadzky, vedci roky biju na poplach.

 4. Samozrejme bratislavský primátor Vaľo má na to iný názor. Inak – pripravuJÚ zákon na odňatie stavebných úradov z pôsobností obcí – teda aj ich VZN na zastavenie výstavby sietí 5G. Podľa mojej neoverenej informácie – už majú kúpených-zazmluvnených obyvateľov, ktorým na barák alebo v objekte inštalovali WiFi a GSM zariadenia!

  • To, čo ľudia vo Wu chane kapali ako muchy, bol útok 5G! /Fulford/

   Čiže opäť otázka z teórie štátu z 19. storočia – ak „poznáme“ 1./ exekutívnu moc – vláda, armáda, polícia, 2./ justičnú moc /protokoly – výklad práva po svojom/, 3./ zákonodarnú moc = banda kúpených poslancov nájomného štátu – ako máme NEuchopenú /ako občania/ – 4./ MEDIÁLNU MOC /protokoly/ a 5./ TECHNOLOFICKÚ MOC CUDZEJ MOCNOSTI na našom území – a o tomto stále mlčia „naši chartistickí“ právnici ako Harabin, Krajníková, Čarnogurskí, Weis! A už vôbec mlčia aj všetci ostatní odborníci na štát a právo! Kde sú „štátotvorní“ ľudia z Koreňov, Obrody, atď. – Mečiar napr. Toto je 21. storočie vy ku.va banda! Slovenská IDIOKRACIA!

   „Robiť sa hlúpym je 100 krát výhodnejšie ako robiť sa jediný krát múdrym!“

   Takže urobilo sa to takto – keďže riaditelia štátnych a kolektívnych podnikov mali do roku 1989 povinnosť chrániť SOCIALISTICKÉ VLASTNÍCTVO – odborníci na štát a právo = F a Č navrhli zrušiť po 89. POJEM SOCIALISTICKÉ VLASTNÍCTVO – čím sa s capov stali záhradníci a vytunelovanie celej ČSFR mohlo začať! Zrušením jedného pojmu v informačnej sústave sa zrušila povinnosť chrániť socialistické vlastníctvo!

   Nariadenie vlády Československej socialistickej republiky o informačnej sústave organizácií

   Obsah
   Poznámky
   Notifikácie

   Znenie účinné: od 01.01.1972 do 31.12.1989 Neplatné znenie pre dnes
   Časové verzie:
   1972
   Predpis bol zrušený predpisom 136/1989 Zb.
   https://www.autora.sk/zz/1971/153/

   No – a…

   Keďže naša informačná sústava NEPOZNÁ pojem PREVÁDZKA – len prevádzkáREŇ a činnosti na prevádzkárňach – je vyhláška Mikasa o karanténnych opatreniach na prevádzkach z formálnych dôvodov NEPLATNÁ! O tom mlčia právnici tiež!

   • Ešte pridám na Infovojne „mlčiacu“ Laššákovú!

    Pokiaľ sa niekto verejne aktivizuje a zviditeľňuje, avšak vedome sa vyhýba určitým dôležitým témam – má určené úlohy! Je súčasťou organizovaného plánu! Ak sa niekto „vyhýba“ určitým témam, pretože ich ako idiot nevidí, nevníma – je hlupák a možno aj sociopat! A taký nemá čo organizovať verejný priestor! Ale bohužiaľ – užitoční idioti nám tu stále niečo organizujú.
    Hegera potrebuje ožobráčiť celý národ na daniach z nehnuteľností /Ficova agenda predtým – nútené práce tiež/, aby im tá armáda nezamestnaných a hladných, ktorú vyrábajú lockdownami – nezlomí väzy. Tomu sa hovorí píliť si konár pod nohami! Áno – jedného dňa sa pokúsite z tejto spúšte utiecť!

  • Aj to vieme, že primátor Bratislavy Vaľo mal minulý rok, keď začala korona tele rozhovor s Billom Gates. Takže pán Vaľo plní príkazy. Treba riadnu depopuláciu: 5 G, chemtrails, gmo, očkovanie proti covidu…
   Zatiaľ ide všetko podľa plánu Rockefellerovej nadácie.

 5. Keďže na Tadesco leziem kvôli prekladom Fulforda…

  „Nyní zdroje NSA uvádějí, že další věc, kterou zločinný režim plánuje, je nedostatek potravin.

  1) Malé farmy ukončují provoz po celém světě.

  2) Více než 1 000 lodí s jídlem se nachází mimo naše pobřeží, protože FDA je drží na moři. Jídlo shnije.

  3) Čínské potraviny zaplavují celosvětový trh, protože lokální potraviny nestačí.

  4) Mrazy vytvořené NASA znemožňují přepravu potravin napříč státy USA, v Evropě a jinde.

  Kromě toho NSA poznamenává, že železnice se nevyužívají, takže se zvýšily náklady na přepravu nákladními automobily z 1 000 dolarů za kontejner na 10 000 dolarů za kontejner ze Seattlu do Chicaga. Stejné problémy jsou v Japonsku, protože přístavy kvůli otřesům vyžadují neustálé opravy. Aby toho nebylo málo: „Biden znovu zasílá americké obilné rezervy do Číny.“ = aktívne premiestňovanie svetového centra koncentrácie riadenia do Číny /Pjakin/

  „Chazarská mafie, která ovládá západ a komunistickou Čínu, se odmítá vzdát, i když ji o to žádají gnostičtí ilumináti. Podle zpráv několika agentur a zdrojů tajných společností bude kabala zanedlouho čelit masivní kampani, která má trvale odstranit její členskou základnu.

  Cabal je nyní v režimu paniky poté, co naplánovala zavést globální idiokracii, která obnáší snížení mentálních schopností a redukci populace pomocí série vakcín.

  Děje se to proto, že světovým vojenským a zpravodajským agenturám byl zaslán důkaz, že celá epidemie „Covid-19“ je podvod, jehož cílem je oklamat celosvětovou populaci, aby se nechala naočkovat experimentálními genovými „vakcínami,“ které změní jejich DNA za účelem jejich trvalého zotročení.“

  „Zpráva dále uvádí, že CDC nelegálně popíralo vlastní zjištění, která v zásadě přiznávají, že Covid-19 je nanejvýš sezónní nachlazení nebo chřipka a je využíván k nelegálnímu uzavření společnosti a zavedení agendy očkování lidí pomocí technologie CRISPR, která mění genetiku.

  Zde je například odkaz na vědeckou zprávu, která uvádí, že se CRISPR používá ve vakcínách „Covid-19.“ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7469881/

  „Samozřejmě, pokud se podíváte na íránské vůdce, kteří nosí své ovčí masky, můžete říci, že Írán je také jen DS Cabal kolonie, která hraje svou roli ve snaze přimět nás všechny, abychom se navzájem pozabíjeli ve třetí světové válce. “ = Irán – Teherán – centrum riadenia Európskeho kalifátu č.3 /Pjakin/

  „V Izraeli mezitím ovce dostávají osvědčení o očkování – znak šelmy, se kterým budou moci například nakupovat“

  „A pak tady máme německou kancléřku Angelu Hitlerovou, která říká: „Pandemie neskončí, dokud nebudou naočkováni všichni lidé na světě.“ “

  „Samozřejmě všechny národy, které jsou proti, jsou „nebezpečné“ a stavějí se proti „světovému řádu založenému na pravidlech.“ Proto generální tajemník NATO Jens Stoltenberg řekl: „Čína a Rusko se snaží přepsat pravidla ve prospěch svých vlastních zájmů. “ https://www.reuters.com/article/us-germany-security-nato-idUSKBN2AJ24G

  „Vládnoucí idiokracie ve snaze udržet si moc tají vynálezy jako jsou antigravitační síla a volná energie. Nechtějí dopustit budoucnost, ve které by lidstvo mělo neomezený konstruktivní potenciál.

  Dobrým příkladem je využití technologie CRISPR, která má snížit schopnosti lidí a trvale je zotročit. Rusko naopak navrhuje novou mezinárodní dohodu o projednání technologie CRISPR. Navrhuje, aby se CRISPR používala pouze k vylepšení, nikoli k poškozování. Teoreticky by mohla být použita k tomu, aby lidé získali nesmrtelnost a stali se super lidmi, pokud se pro to rozhodnou. Pokud nic neuděláme, namísto toho bude CRISPR technologie použita k tomu, abychom o své lidství přišli.

  Je to válka o budoucnost lidstva a my ji VYHRAJEME.“
  https://tadesco.org/na-brezen-je-naplanovana-masivni-kampan-proti-globalni-idiokracii-chazarska-mafie-jiz-nedokaze-popirat-realitu/

 6. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/slovensky-epidemiolog-krcmery-temer-neudychal-tiskovou-konferenci-s-respiratorem/
  Slovenský epidemiolog Krčméry téměř neudýchal tiskovou konferenci s respirátorem

  Ak nám toto naša vláda schváli, mnohí sa bohužiaľ udusia a nehovoriac o tom ako sa pod týmito respirátormi rozširujú baktérie, vírusy, plesne…

  • Keďže zákon o ochrane zvierat zakazuje používať zvieratá ako ceny do lotérie, tomboly a iných súťaží – organizovať tipy kedy to kúpené prasa skape od hladu alebo kedy ho trafí šľak – by bolo nezákonné. Keďže Slovensko je „v čiernom“ – dlho to trvať nebude!

 7. Kúpila som si časopis Senior. Tam herci, speváci nám dôchodcom doporučujú, aby sme sa dali zaočkovať proti Covidu-19.
  Až takto sme klesli, že herci speváci radia dôchodcom. Len rozmýšľam – koľko im zaplatili…A pochopiteľne títo herci, speváci ani slovko o vedľajších účinkoch týchto vakcín, napr. že nám to bude meniť naše DNA, budú sa nám vytvárať nové a nové autoimunitné ochorenia…

  Ináč pred Ružinovskou nemocnicou v Bratislave sa stojí v dlhom rade na očkovanie – no comment (bez komentára)

  • A kto iný by mal byť súčasťou verejnej lži, ak nie herci a kaukliari?! Veď tí „trpia intelektuálne“ najviac! Malé príjmy – žiadna sláva! No a blbcom sa prihovárajú „cez okienko každodenné“! O čom bol 1989? Herci sú použiteľní pri každom podvode! Herec je ako pre inštalatéra hasák.

 8. https://tadesco.org/corona-demaskovan-nova-kniha-doktora-bhakdiho-odhaluje-preto-su-corona-vakciny-nebezpecne/
  „CORONA demaskován.“ Nová kniha doktora Bhakdiho odhaľuje: Preto sú corona vakcíny nebezpečné

  Profesor Sucharit Bhakdi sa vo svojej najnovšej knihe „Corona unmasked“ zaoberá otázkou, ako by mohla nová mRNA vakcína reagovať na bunky v tele. Odborné hodnotenie imunológa je znepokojujúce: obáva sa, že tento nový typ očkovania by mohol aktivovať zrážanie krvi v ľudskom tele. Následky by boli katastrofálne. Vo video-diskusii „Respekt Plus“ diskutujú profesori Sucharit Bhakdi, Andreas Sönnichsen a Martin Haditsch o najväčsom ľudskom experimente všetkých čias a o ničivých dôsledkoch, ktoré by mohlo ockovanie mať.

 9. https://tadesco.org/vyzera-farebne-a-neskodne-symbol-zla-kruh-agendy-2030-velky-reset/
  Vyzerá farebne a neškodne. Symbol zla: Kruh agendy 2030 – veľký reset

  Schwab používa tento nový fašizmus zdanlivo na to, aby zachránil planétu, ale v skutočnosti chráni iba záujmy bohatých. V jeho očiach sú ľudia vírusom, pred ktorým musí byť planéta zachránená.

  Ľudia si musia uvedomiť: nikdy nešlo o vírus, vždy to bolo o Veľkom resete.

 10. trošku z iného súdka:
  Slovenskí vedci zistili, že proteíny homologickej rekombinácie (čo je druh núdzovej opravy DNA rozsiahlych poškodení) regulujú zapínanie a vypínanie viac ako 500 génov. Doteraz si vedci mysleli, že sa podieľajú len na oprave DNA. U človeka môže tento mechanizmus zohrávať úlohu aj pri onkologických ochoreniach. Tento objav otvára potenciál pre ďalší onkologický výskum.

  Rakovina môže byť dôsledkom chybnej opravy

  Keď sa poškodí DNA, organizmus zapojí mechanizmy na jej opravu. Jedným z najvážnejších poškodení DNA je, ak sa na nej vyskytnú dvojvláknové zlomy. Dôsledkom chybnej opravy týchto zlomov môže byť vznik rakoviny alebo smrť bunky.
  https://vedanadosah.cvtisr.sk/zdravie/vyznamny-slovensky-objav-pre-onkologicky-vyskum/

  .. a ako to je s tou mRNA vakcínou?
  mRNA (mediátorová RNA, z angl. messenger RNA) je jednoreťazcová RNA, ktorá kóduje PROTEÍN, a vzniká prepisom z DNA ako pre-mRNA (premediátorová mRNA).

  súvislosť nechám na čitateľov

  • Výrobcovia mRNA vakcín sa netaja tým, že človek z nich ľahšie schytá rakovinku. Pardon dnes sa nepovie rakovina ale onkologické ochorenie.

 11. https://www.naturalnews.com/2021-02-27-covid-19-vaccines-caused-paralyzing-facial-condition.html#
  Contrary to media reports, COVID-19 vaccines do cause a paralyzing facial condition
  Napriek tomu čo hlásajú média, COVID-19 vakcíny spôsobujú paralýzu tváre

  • To je ako keď dostanete tetanický záchvat .. lenže pri tom je paralýza dočasná.
   Po zápale trojklanného nervu tiež môže nastať ochrnutie pol tváre..zvyčajne trvalé.
   Všetko je to spôsobené napadnutím nervu.

   • Ja som myslel, že pri tetane „najprv bolesť v šiji a potom tma“.

    • Tetania nie je tetanus.

     • Clostridium tetani – spôsobuje tetanus. Tetania je čo – hnutie – bezdetné tety z Ameriky hľadajú dedičov na Slovensku?

      „Tetanický syndróm vzniká tiež pri hyperventilácii, čo je zrýchlené a prehĺbené dýchanie. Hyperventilácia sa môže vyskytnúť pri neurózach či panických stavoch.

      +Pridružuje sa i pri akútnom alebo dlhodobom strese.“ – no mať tak problém – komu prepísať dedičstvo. Postará sa Hegera!

     • Dýchať treba do sáčku pri hyperv., skôr ako vykriví ruky, lebo potom ide tvár a to už ani mobil ani sáčok neudržite.

 12. Aj na tejto web stránke https://medicaltyranny.com/ sa dočítame aké fajnovučké sú tieto Covid vakcíny

 13. https://zemavek.sk/arcibiskup-b-bober-presadzuje-masove-ockovanie/
  Arcibiskup B. Bober presadzuje masové očkovanie

  Reklama typu „Vakcína je nádej“

  Komentár: Vakcína je skutočne nádej, ale jedine tak pre Billa Gatesa.

  • Problém je aj v zotrvačnosti myslenia mnohých ľudí – ktorí „keď už sa rozhodli odcestovať“, tak padajúci most pre nich nie je rozhodujúci. „Ach – už som to sľúbila dcére!“ – asi tak.

  • Predpokladám, že arcibiskup dáva ako vzor Izrael.

   • 1/ Vakcináciu v Izraeli presadzujú chazarskí sionisti! Jednak v rámci vnútrodruhovej konkurencie – v Izraeli je pomer židov 70% turkistických Chazarov a 30% semitských Chassidov – v tom miš maš ateisti z oboch komunít – dôsledok marxizmu – privandrovalci zo ZSSR a Európy.

    Väčšinou ortodoxní semitskí židia sa vakcinácii bránia /tóra/, ale prevládajúci sioni /talmud ako agresívne presadzovanie židovstva – tak ako islám/ to presadzujú násilím. A keďže má prebehnúť Holokaust židov č.2 /Pjakin/ – hádajme, koho sa bude týkať? Lebo vyhnať tórických semitských židov z Izraela /Arméni = židia č.2 / je historická brnkačka, ale spáliť Chazarov v Izraeli prostredníctvom Iránu /aj vakcín/ je dlhodobý plán!

 14. https://www.hlavnespravy.sk/biskup-schneider-prisiel-cas-pre-nove-hnutie-za-zivot/2452172
  Biskup Schneider: „Vstúpili sme do reťazca zla. Orgány nenarodených detí využité pri vývoji vakcín im boli odoberané zaživa. Kto sa nechá zaočkovať, nemôže povedať, že sa ho to netýka. Nastal čas pre nové prolife hnutie“

 15. Takto. Kto bol na vojenčine – pozná – podľa vojenského poriadku – trestný čin SEBAPOŠKODZOVANIA – t. j. že osoba v branej povinnosti si privodí sama – alebo po dohode s komplicmi – takú ujmu na zdraví, ktorá ju vyradí z bojaschopnosti. Tento trestný čin je na úrovni dezercie.

  Čiže otázka – pre Čaputovú!!! – do akej miery chce podporovať sebapoškodzovanie občanov – aj brancov – genocídnymi vakcínami?!

  • Máme brancov??

   • He! Sobrancov..!

    • Marosku neurazejte Sobrance, Morske Oko, v tejto dedine a tak na Vinnem Jezere u Michalovciach bol ozaj pekny zivot v 1962… a take jeste v Mukacevu a Uzhorodu, nesrovnatelne s dnesni bidou…
     Snad uplatnit Norimberske zakony 1946, lebo nechate si zmrzacit teke deti, ja poslouchal veskere jejich hruzy Satanisticke nosate bandy psychopatu. Snad enchapou ze po=posun magnetickeho pole prinese jiz brzy depopulaci a dalsi zmeny? ???

     • CRIPR vakcíny západného typu /mRNA/ znižujú IQ o 18 bodov! To znamená, že pri IQ národa okolo 100 – je to presne podľa plánu globalistov zníženie inteligencie na 80%!

      A teraz – ak je možné médiami dezorientovať a demoralizovať národ už teraz – čo bude po tom, keď učitelia v školách budú mať IQ 80, zdravotníci IQ 80, vojaci a policajti a úradníci IQ 80, deti IQ 80!!!

      „Nikdy nehovor nikdy!“ – je holýúdska filmová replika, ale po tomto – ĽUDIA UŽ NIKDY NEBUDÚ CHÁPAŤ SÚVISLOSTI!

      „Najschopnejšieho Gójima zabi – ostatných zotroč!“ – Protokoly Sionu
      Ako sú na tom Slováci s IQ? Zistili sme najvyššie namerané …
      [Prehľadávať doménu http://www.tvnoviny.sk/domace/1741913_ako-su-na-tom-slovaci-s-iq-zistili-sme-najvyssie-namerane%5D https://www.tvnoviny.sk/domace/1741913_ako-su-na-tom-slovaci-s-iq-zistili-sme-najvyssie-namerane
      Podľa rebríčka priemerného IQ na svete je Slovensko na 29. mieste s dosiahnutým IQ 96. Podľa člena rady Mensa Miroslava Macku majú približne 2 % populácie IQ okolo 130. To znamená vysoko nadpriemerní inteligenti.

      Teda – kto má IQ nad 130, sa tým nechváli a určite si ho nenechá zmerať v židovskej Mensa!
      ——————————————–
      „Bol iniciátorom a signatárom dokumentu „Nitrianska deklarácia“. “
      „Bol známym autorom a spoluautorom vojensko-strategických koncepčných dokumentov a realizátorom zásadných zmien v slovenských ozbrojených silách. Vo funkcii predsedu komisie bol hlavným autorom prvej a jedinej „Vojenskej stratégie“, členom riadiaceho tímu a spoluautorom strategického konceptu „Ozbrojené sily 2010“, aj následného „Dlhodobého plánu rozvoja ozbrojených síl“. V posledných rokoch sa výrazne angažoval v slovenskej politike. Mal politické ambície a veľa Slovákov k nemu vzhliadalo, s obrovskými nádejami do budúcna.“
      Poznámka – na vojenský puč v najbližšom období môžu Slováci zabudnúť.
      https://www.infovojna.sk/article/zomrel-plukovnik-peter-svec-byvaly-zastupca-velitela-generalneho-stabu

      Nitrianska deklarácia – retrospektíva a súvislosti …
      [Prehľadávať doménu http://www.hlavnespravy.sk/nitrianska-deklaracia-retrospektiva-suvislosti/1304616%5D https://www.hlavnespravy.sk/nitrianska-deklaracia-retrospektiva-suvislosti/1304616
      Bratislava 8. februára 2018 (HSP/Foto:Peter Švec) Šiesti bývalí poslanci Federálneho zhromaždenia ČaSFR a predseda SSI Korene, 25. novembra 2017 uverejnili dokument s názvom „Nitrianska deklarácia za zachovanie suverenity Slovenskej republiky“. Signatárom deklarácie je aj bývalý poslanec Federálneho zhromaždenia pán Ing. Peter Švec, ktorý nám aj v mene ostatných …

     • Oprava CRISPR vakcíny… Nedomykajú mi klávesy.

 16. http://www.zvedavec.org/vezkratce/17578/
  Klíčem k překonání pandemie může být očkování dětí, tvrdí odborníci
  27.2.21

  Česká republika:
  Očkování dětí proti covidu-19 může být klíčem k potlačení pandemie, uvedli britští odborníci. Výrobci na nich začali v novém roce testovat vakcíny, které budou zřejmě vyžadovat úpravu složení či dávkování. Experti poukazují na to, že neočkované děti mohou být hrozbou pro náchylné dospělé. Důvodem k jejich vakcinaci může být i zajištění vzdělávání.

  ______
  Čekal jsem, kdy přijdou s tou zrudností. Když genocida, tak se věím všudy. Chudáci děti, které se nemohou bránit.

 17. A teraz niečo pozitívne pre zmenu. Z druhého konca sveta.

  https://www.youtube.com/LifeBlissFoundation/videos

 18. NECO ZAJIMAVEHO O JEZISI KRISTOVI… MY BYLI V 20.7 2015 V Ladeocea,,m(7 kostelu ze zZjeveni Sv. Jana a uvideli jsem tam Cerneho Andela, jako je ve znaku v Pravoslavnych cirkvich jak otevrel Pecet Videni, Revelation to hruzne asi potrva do 22.7 2022 nebb 18.8 2022 jste pripraveni… nedostatek potravim neb GMO se sami nemuze jiz reprodukovat… Poslechnite si v Cestine Vice enz Tesar, .
  Treba je to take v Slovencine… Vygooglujte si zbnovu a otevrete cteni kdyz to na nektere mobily bejde… otevrit a poslouchat..
  Hľadaj only for kniha vic nez tesar cteni

  Více než tesař / Lukášovo evangelium – Josh McDowell …www.databazeknih.cz › knihy › vice…· Translate this page
  Autor knihy Více než tesař neobyčejně poutavou formou shrnuje Ježíšův život a … Tato přehledná publikace jasně ukazuje, že Ježíš byl víc, než jen tesař. … Nejvíce mě na této knize dostávalo, že mě při čtení napadla nějaká nová otázka a …
  Rating: 4.3 · ‎36 reviews

  Více než tesař – Josh McDowell | Databáze knihwww.databazeknih.cz › knihy › vice…· Translate this page
  Autor knihy Více než tesař neobyčejně poutavou formou shrnuje Ježíšův život a praktickým, srozumitelným způsobem předkládá historické důkazy, které ob…
  Rating: 3.7 · ‎17 reviews
  Missing: cteni ‎| Must include: cteni

  Více než tesař/Lukášovo evangelium – Josh McDowell …www.samuelcz.com › shop ›· Translate this page
  Autor knihy Více než tesař neobyčejně poutavou formou shrnuje Ježíšův život a praktickým, srozumitelným způsobem předkládá historické důkazy, které …
  CZK 30.00 · ‎In stock
  Videos
  Video result for kniha vic nez tesar cteni1:19:42
  Josh McDowell – Více než tesař
  YouTube · 212buby
  Apr 20, 2012
  Video result for kniha vic nez tesar cteni1:19:41
  Více než tesař – Josh McDowell
  YouTube · velvyslanec
  Oct 5, 2016
  Feedback

 19. Ponechan na Zemi… muzete si to znovu vygooglovat a poslouchat je to take v Ceskem prekladu… take Jidas, Pritel krista a jine… jakmile se dostanete na tyto stranky,,, Ano 4 kone zjeveni, „pandemie i kdyz zamotane? nyni bude ndostatek potravin Kobylky zvlastniho typu a GMO ktere se samo jiz nereprodukuje to znamean Monsanto nedoda a krome Ruska????
  eLeft Behind (2000) – The original movie – Kirk Cameron
  YouTube · Action · Apr 19, 2019
  Video result for left behind full movie
  PREVIEW
  1:35:19
  Left Behind II – Tribulation force (2002) – The original movie …
  YouTube · Action
  Apr 21, 2019
  Video result for left behind full movie
  PREVIEW
  2:25
  Left Behind Official Trailer #1 (2014) – Nicolas Cage Movie HD
  YouTube · Movieclips Trailers
  Aug 6, 2014
  Video result for left behind full movie1:39:53
  Left Behind: The Movie
  YouTube · YouTube Movies
  Dec 28, 2020
  Feedback
  View all
  People also ask
  Is there a left behind movie?
  Does Netflix have left behind?

  Where can I watch the Left Behind series?

  Is there a part 2 to left behind?

  Feedback

  Watch Left Behind: The Movie | Prime Video – Amazon.comwww.amazon.com › Left-Behind-Movie-Kirk-Cameron
  Based on the best-selling novel, Left Behind is overflowing suspense, action and … persecution and great hatred, it full of bravery by some to hope in Gods love.
  Rating: 4.4 · ‎1,689 reviews
  Ponechani kdyz nastalo Nanebevzati…
  Watch Left Behind | Prime Video – Amazon.comwww.amazon.com › Left-Behind-Nicolas-Cage
  It’s full of lines you’d feel sorry actors have to say, as career-ruining if a bad movie … I love the left behind books and I was so excited for this film to be released.
  Rating: 4.3 · ‎2,255 reviews

 20. A jen podotykame, ta Revoluce v USA byla 1776 tedy drive a vejmenu Krista a trochu jiny konec… Zacina vzrust USA (asi niz ale take konci, skoda, COVCID ? ….) Na druhe starne Gillotiny, depopulate Napoleonske Valky… Vojna a Mir… a zniceni Francouskeho Imperia nad kterym Slunce nezapada?

  Velká francouzská revoluce ve filmech – Informační systém …is.cuni.cz › webapps › zzp › downloadPDF
  May 1, 2017 — Klíčová slova: Velká francouzská revoluce, Osvícenství, historie, film, historická paměť, … Jean-Paul Marat a někteří vůdci z nově utvořené Povstalecké komuny tenkrát vyvolali akt … Henriettin aristokrat je ale po celý film.

  Francouzská revoluce — Česká televizewww.ceskatelevize.cz › porady › 87…· Translate this page
  Francouzský koprodukční historický velkofilm (1989). Hrají: K. M. Brandauer, J. Seymourová, P. Ustinov, C. Cardinalová, F. Cluzet, J. – F. Balmer, A. Seweryn, …
  Rating: 4 · ‎2 votes

  Marat-Sade — Česká televizewww.ceskatelevize.cz › porady › 26…· Translate this page
  Jul 14, 2020 — Hru o zavraždění Jeana-Paula Marata, velké postavy francouzské revoluce, jehož 14. července 1793 ubodala ve vaně mladá fanatička …
  Rating: 3.7 · ‎3 votes
  Missing: cely ‎| Must include: cely

  Marat – Sade / Marat/Sade (1967) | ČSFD.czwww.csfd.cz › film › komentare· Translate this page
  Hru o zavraždění Jeana-Paula Marata, velké postavy francouzské revoluce, jehož 14. července 1793 … Byl jsem neuvěřitelně překvapen, že film byl natočen už v roce 1967. … Chci vidět jak se celý bude třást a pot mu bude stékat po čele.
  Rating: 75% · ‎313 votes

  Francouzská revoluce / La Révolution française (TV film …www.csfd.cz › komentare › strana-3· Translate this page
  Francouzská revoluce (TV film) … Antoinetta – dcera Marie Terezie, vojevůdce markýz de La Fayette, vůdcové revoluce Georges Danton, Jean-Paul Marat, Maximilien Robespierre…). … „Snil jsem o republice, kterou by obdivoval celý svět.
  Rating: 85% · ‎945 votes

  Revolucionáře zastihla vražedkyně ve vaně – Novinky.czwww.novinky.cz › historie2 › clanek· Translate this page
  Feb 8, 2011 — Jean Paul Marat měl ve chvíli své smrti tmavé mastné vlasy ovinuté … To, co se poté odehrálo, vstoupilo do dějin Francouzské revoluce jako …
  Missing: cely ‎film

  Devadesát tři – Wikipediecs.wikipedia.org › wiki › Devadesát_tři· Translate this page
  V románu je zachycen historický zlom, který změnil revoluční hnutí a jeho ideály v … Marat vidí hlavního nepřítele revoluce uvnitř a chce nastolit diktaturu. … Po těžkém rozhodování nechá Lantenaca odejít z jeho cely ve svém oblečení a sám … Quatre-vingt-treize (1920, Devadesát tři), francouzský němý film, režie André …

  Den, kdy byl popraven Ludvík XVI. (20. leden 1793 …www.televizeseznam.cz › slavnedny· Translate this page
  Video for francouzska revoluce marat cely film
  K „vynálezům“ Velké francouzské revoluce patří i gilotina. Nový popravčí nástroj, který měl vyjadřovat myšlenku …
  Jan 20, 2014
  Missing: marat ‎| Must include: marat

  Velká francouzská revoluce před 230 lety prosadila občanská …www.reflex.cz › Historie· Translate this page
  Jul 14, 2019 — Nejlepší filmy 2020 … List Jeana-Paula Marata L’Ami du peuple (Přítel lidu) uveřejňuje výzvu k … Nastává vrcholná, třetí etapa Velké francouzské revoluce, nazývaná … Po celý červenec francouzská vojska v Belgii vítězí. 27.

  Dobrou noc a rano a vzhuru Gojimove?

Pridajte komentár

*