Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

V Austrálii kolabujú nemocnice kvôli pacientom aj zdravotníkom poškodených očkovaním


Print Friendly, PDF & Email

V Austrálii kolabujú nemocnice kvôli pacientom aj zdravotníkom poškodených očkovaním

(The Guardian) Od samotného začiatku očkovania proti Covid-19 poukazujeme na významné zdravotné riziká rychlokvasených vakcín.

V skutočnosti sa ani nejedná o vakcíny v pravom slova zmysle, ale o experimentálne génové terapie. Týka sa to všetkých u nás aplikovaných značiek vakcín, teda tak vektorových od AstraZeneca a Johnson & Johnson, ako aj mRNA of Pfizeru a Moderny.

Čo hrozí ľuďom zaočkovaným proti Covid-19

Nežiaduce vedľajšie účinky vakcín by sme mohli rozdeliť do troch základných skupín.

Prvú skupinu predstavujú krátkodobé, respektíve okamžité vedľajšie účinky.

Medzi ne patrí hlavne anafylaktický šok, ktorý nastáva do pár minút po vpichnutí vakcíny.

Ďalej sú to horúčky, bolesti, slabosť a nevoľnosti prichádzajúce do pár hodín, prípadne dní po očkovaní. Vo väčšej alebo menšej miere sa vyskytujú u takmer každého zaočkovaného a zvyknú po pár dňoch odznieť.

V druhej skupine sú strednodobé vedľajšie účinky, ktoré sa môžu dostaviť v priebehu dní, týždňov až mesiacov.

Do tejto skupiny patria krvné zrazeniny, zápaly srdca (myokarditída), infarkty, mŕtvice a príznaky takzvaného „dlhého covidu“, medzi ktoré sa radí hlavne pretrvávajúca únava a nedostatok energie.

Tretiu skupinu tvoria dlhodobé vedľajšie účinky. Tie sa u očkovancov môžu rozvinúť v priebehu pol roka až niekoľkých rokov.

Do tejto skupiny zaraďujeme autoimunitné ochorenia ako sú skleróza multiplex (poškodenie nervových obalov), ale aj poškodenie akéhokoľvek iného orgánu produkujúceho hrotový proteín, na ktorý zaútočí imunitný systém.

Tiež hrozí ADE syndróm (zosilnenie ochorenia Covid-19), rakovina a vakcínami vyvolaný AIDS, označovaný niekedy aj ako VAIDS.

Vyskytujú sa aj infarkty a mŕtvice, ktoré sa môžu prejaviť nielen v strednodobom časovom horizonte, ale aj v dlhodobom, s odstupom nejakého času.

Je Austrália predzvesťou toho, čo nás čaká na jeseň?

Austrália sa nachádza na južnej pologuli. To znamená, že kým my máme leto, oni majú zimu, teda čas zvýšeného šírenia respiračných ochorení, vrátane Covid-19.

Austrália má mieru zaočkovanosti proti covidu takmer 90% a napriek tomu (skôr vďaka tomu) tam dnes vo veľkom kolabujú nemocnice. Príčina sa zdá byť práve vyššie popísaný nástup strednodobých a dlhodobých nežiaducich účinkov covidových vakcín.

Čo je najhoršie, nemocnice nekolabujú len pre nával pacientov, ale aj pre hromadný odchod, respektíve práceneschopnosť zdravotníkov, ktorí sú postihnutí očkovaním rovnako ako bežní obyvatelia.

Zbohom vysoký krvný tlak

Dochádza tak ku kulminácii viacerých faktorov, ktoré vytvárajú perfektnú apokalypsu:

 1. pribúdanie pacientov s Covid-19
 2. množstvo zaočkovaných pacientov s ťažkým priebehom Covid-19 (prejav ADE syndrómu a VAIDS)
 3. množstvo zaočkovaných pacientov trpiacich na vedľajšie účinky vakcín (infarkty, mŕtvice, rakovina, iné infekcie pre zlyhávajúcu imunitu)
 4. práceneschopnosť zdravotníkov poškodených očkovaním

Zaujímavý komentár k tejto téme zverejnil na Facebooku známy lekár a kritik očkovania a pandemických opatrení MUDr. Radoslav Čičala. Jeho status publikujeme nižšie v plnom znení.

Status Radoslava Čičalu o situácii v Austrálii

V najzaočkovanejšej Austrálii kolabuje zdravotníctvo. Čaká nás podobná jeseň? Je príčinou očkovanie?

Média píšu, že zamestnanci odchádzajú pre podfinancované zdravotníctvo. Takéto problémy tam však neboli pred očkovaním.

Viacerí moji známi, čo tam pracujú, tak sa vyjadrili, že tam má množstvo zdravotníkov problémy po očkovaní a samozrejme nie sú schopní pracovať. Taktiež sa ambulancie plnia mnohými zdravotnými problémami, ktoré môžu súvisieť s následkami po očkovaní.

Vrcholom však je, že ľudia s podozrením na srdcový infarkt sa musia dostať do nemocnice taxíkom a ešte tam čakajú. Nemocnice a záchranky sú tak vyťažené. Pacientka s podozrením na infarkt srdca čakala skoro 2 hodiny v daždi pred nemocnicou. Potom prišiel doktor a oznámil jej, že nemajú už voľné postele.

Po mesiaci od vyšetrenia pacientka nemá výsledky EKG.

Prezidentka urgentnej medicíny lekárka Skinnerová označila ako príčinu nárast COVID pozitívnych prípadov a ťažkých priebehov. (Nezabúdajme, že Austrália ma zaočkovanosť takmer 90%).

V Austrálii plnia nemocnice aj pacienti s psychickými problémami, vrátane problémov s alkoholom a drogami, ktoré tam výrazne pribúdajú.

ZDRAVOTNÍCI Z CELEJ AUSTRÁLIE SA VYJADRUJÚ, ŽE TAKTO VYŤAŽENÉ ZDRAVOTNÍCTVO NEZAŽILI ZA CELÚ SVOJU KARIÉRU A ANI POČAS NAJVÄČŠICH VĹN COVID-19.

Môj komentár: Niečo podobné môžeme očakávať na jeseň na Slovensku. Na toto sme upozorňovali od začiatku COVID-19 obmedzení a zlého riadenia. Austrália je vzhľadom na ročné obdobie teraz tam, kde budeme my na jeseň….

https://www.theguardian.com/australia-news/2022/may/15/emergency-overload-how-covid-exposed-australias-straining-hospital-system

S nárastom počtu zaočkovaných pribúda aj úmrtí pacientov.

https://zaslobodu.sk/v-najzaockovanejsej-australii-kolabuje-zdravotnictvo/

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroje: facebook.com, theguardian.com, zaslobodu.sk, Úvodný obrázok: ilustračný, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Napriek tomu čo sa deje chce nacistická EU zaviesť vraj povinné univerzálne proti covid očkovanie pre všetkých obyvateľov EU s QR kódom. A čoskoro pristúpiť aj na najväčšie barbarstvo, aké sa teraz pripravuje v USA – očkovať deti mladšie ako 5 rokov !!! Chráňte sa a najmä svoje deti na jeseň a v zime ! Dobre si overte riaditeľov jaslí, škôlok a škôl a dodajte im vyhlásenie, že ste kategoricky proti akémukoľvek očkovaniu vašich detí bez vášho výhradného súhlasu ! Myslím si, že už na webe boli zverejnené takého čestné vyhlásenia !
  https://euroweeklynews.com/2022/06/09/usa-plan-for-covid-%e2%81%a019-injections-for-children-under-five/

  • Asi už dlho niekto nezažil masy rozzúreného ľudu na námestiach s palicami, vidlami a lopatami.

   • provokater

    rozzúrený ľud má aj zbrane a vie ich použiť!!! Tá vlna by zmietla všetko.

   • 🤣 🤣 🤣 Na Slovensku obrovské sci fi. Žiadne masy na námestiach.

    • si nepozeral KUciakadu?

    • To nie je sci-fi. Len Slovákom dlhšie trvá kým sa prebudia. Ale ak prekročia červenú čiaru, ľudia nebudú na námestiach, ale na úradoch a vo vilách politikov ničiť ich majetok, tak ako na Sri-Lanke.

     • Podľa VK z Aeronetu teraz z piatka 10.6. na SVCS – Čaputová – údajne 3x opichaná, je vraj momentálne hore kardanom s covidom. ???

      Niečo mi tu nesedí – že by bola až tak blbá a naozaj sa nechala opichať, alebo do nej napchali niečo pre VIP, alebo do nej UŽ napichali niečo „covidové“, aby ju potichu upratali – napr. preto, že je tak blbá, že zatiaľ čo ostaní pochopili, že majú pomali cúvať „z Ukrajiny“ – ona ešte ide zotrvačnousťou vpred – zrejme jej nikto k tomu nepodstrčil vyjadrenia hovorcu globalistov – Kissingera – a tí sa rovnako vedia postarať ako Deep State, aby niekto vytupený, kto nevie čítať vlajkovú abecedu – nezavadzal. V každom prípade jej z celého srdca prajem – aby sa nebála na Slovensku umrieť!

      Teraz inak – len zamyslenie nad testom inteligencie a samovražedným testom! Ide o to, že tá do neba volajúca agenda samovraždy národov by mohol byť jeden gigantický Crash Test – z jediného dôvodu! 1 – Ľudia so samovražednými sklonmi majú tendenciu sťahovať ostatných so sebou – to je pre globalistov pozitívne v masovom meradle v zmysle plánovanej selekcie a genocídy. 2/ Ľudia v depresiách nevidia budúcnosť – nedá sa s nimi počítať ako s tvorivými bytosťami – nedá sa ich motivovať a neštrukturovane /= nie direktívne/, teda pomocou informácií – riadiť! Treba sa takých zbaviť – je to len stádo. Zaujímavejší sú tí, ktorých si treba získať. 3/ Ľudia, ktorí stratili zdravé inštinkty – tieto inštinkty stratili totiž aj voči životnému prostrediu /pílenie si konára pod sebou/. Odbočím – aj počas holokaustu židov cez WW2 prebiehal test správnych inštinktov – kto ich nemal, skončil v koncentráku, kto ich mal – včas emigroval.
      Takže otázka – 4/ Čo s masami idiotov páchajúcich nevedomú samovraždu TERAZ – direktívne – lebo – čo s nimi na planéte potom, keď ju nihilisticky zaserú celú tak, že kvôli tomu – nevidiac čo činia – skapú v tých sračkách sami?! Rozumieme sa? Pretože dohodnúť sa môžeme s každým okrem idiota a samovraha!

      Čiže vychádzajúc z logiky „elít“ Zlatej miliardy, aj z vyjadrenia Bilderbergu, že prví pôjdu na jatky idioti a pôjdu tam radi – toto čo momentálne prebieha vidím ako sa kto tvorivo a iniciatívne zachová v medzmej situácii genocídy – kto rezolútne odmietne „samovraždu“, ktorou je presiaknutá celá spoločnosť! Lebo kto naozaj nechce byť obeťou – v zmysle životnej role – aj keď môže skončiť fyzicky porazený – „obeťou“ sa nikdy nestane! V najhoršom prípade len padlým bojovníkom. Takže kto sa chystá „obesiť sa v Synagóge““ s celou EU a s „národnými“ vládami a zednármi-satanistami – pá pá!

     • Ona je tak blbá, že si to určite nechala do seba napichať. Veď keď sa začala podávať 3. dávka, bola medzi prvými, ktorá si po ňu utekala. Teraz má možno ADE syndróm alebo VAIDS. Inak máte pravdu, v niektorých mainstreamových médiách badať istý posun. Asi vycítili víťaza a nechcú zostať na strane porazených. Samozrejme nie všetky médiá. Taký Denník N bude obhajovať Ukrainu aj vtedy, keď by už mali ruské tanky priamo pod oknami vydavateľstva.

     • Tomu neverím…

  • XXL.,mas 100% pravdu,akurat tuna o tom jednaju a samozrejme to schvalia,vrazdenie,musi pokracovat. Deti planuju stepit v Skolach,atd. bez dozoru rodicov

   • Už mám po sedmdesátce, takže už na odchod z této zdegenerované Evropy asi nemám. Když jsem ale zvažoval, kam by člověk mohl odejít a vzhledem k tomu, že umím španělsky tak mne napadla Latinská Amerika. Nejraději bych šel asi na Kubu, ale právě, že mne napadlo i Peru nebo Uruguay. V mém a manželčině případě by to již nyní bylo samozřejmě dětinské, jsme staří a máme své zdravotní problémy. Pouze by člověk chtěl dožít svůj život ve slušné, lidsky důstojné společnosti. Tady v této žumpě se toho již nedočkáme, to je jisté. Zvažuji stále kolika lidem ještě funguje normální rozum a úsudek a vzhledem k tomu, jak člověk sleduje situaci kolem sebe tak stále snižuji procento těch normálně myslících, alespoň u nás v ČR. Stále jsem přesvědčen, že ten sajrajt, který do lidí píchli musí ovlivňovat jejich vědomí a tuto zombifikovanou společnost oni mají plně v rukou. Neříkám, že se všemi, ale s většinou těch zaočkovaných se nedá hovořit, oni opravdu působí fanaticky. Je jisté, že vše to co s námi plánují provést je již již fáze stoprocentní degradace lidství. Škůdci zemští v našich krajinách se nebudou štítit ničeho, oni mají svoji touhu ovládat lid a sloužit cizím silám upravenou ve svém genomu. My můžeme pouze jako jedinci říci ne, ale je lepší říci to společně, protože historie vždy ukázala, že opravdu pouze v jednotě lidí se dá něčeho dosáhnout. V naší české historii ani významní husitští vůdci by nedosáhli bez podpory lidu ničeho. Co mi mohou udělat, budu li hájit svoji důstojnost a práva? Pokud mne budou chtít zlikvidovat a to ať jakýmkoliv způsobem, pouze odhalí co jsou zač. Já raději zemřu ve stoje, než abych dožil svůj život v kleče. Už jsem to zde psal, ale zopakuji- Mojí vlastí je důstojnost, vládou chlapství a moje země se jmenuje svoboda.

    • Máte moju podporu, rešpekt a obdiv!
     Som rovnakého názoru a zmýšľania.

    • Krásně a moudře napsané, hned bych to podepsal. Smutné na celé věci je, že můj otec je Vašeho věku, leč ne Vašeho rozumného smýšlení… Alespoň že tchán má stejné názory.

    • My jsme s přítelem těsně před padesátkou a máme úplně stejné názory jako vy. Pravda, taky kolem sebe pozorujeme úbytek normálně myslících lidí, ale nevzdáváme se naděje, že nás stále ještě dost zbylo, jen prostě nejsme tak vidět. Letos se bude dít tolik změn ve všech směrech, že to mnoha lidem dodá odvahu nebát se své názory říct nahlas, a věřím, že se konečně začne vše obracet k lepšímu! Myšlenky tvoří realitu, takže mysleme pozitivně!

 2. Konečne! V neskutočnej paľbe samých negatívnych a depresívnych správ, púšťam do obehu aj niečo konštruktívne:
  Už to začalo. Argentína odhaľuje pravdu!
  Argentínski občania sú oficiálne informovaní o všetkom, čo „zločinecká elita“ plánuje, priamo v televízii!
  Argentínska novinárka Veronica Rescia práve oznámila miliónom ľudí v káblovej televízii, že peruánsky súd obvinil zločineckú elitu, ktorú tvoria Bill Gates, Soros, Rockefeller a ďalší, ktorí nás zotročujú.
  Plán pre epidémiu COVID 19 v Argentíne oficiálne odhalený !!!
  Pravda je na svete! ďakujeme statočnému peruánskemu súdu, Veronica Rescia splnila svoju úlohu… Teraz je na nás, aby sme splnili svoje povinnosti – rozšírili túto správu !!
  https://gofile.io/d/pxppNp
  https://t.me/ceskytesin_chranme_nase_deti/7615
  P.S. To, či ich aj reálne uvidíme odsúdených za mrežami – je už zas príbeh o niečom inom.. Ale veriť – musíme!

  • Ajsa,teraz je v Peru komunisticky Rezim a pokracuju v Genocide.Pokial sa nieco take stalo,tak to ako vzdy ignoruju, My mame dom aj pozemok v Peru,Manzelka tam ide buduci mesiac,cau

  • Vo svetovom meradle to je absolútne zanedbateľné. Nič sa na tom nezmení.

   V rámci plánu na vyhladenie ľudstva sa globalisti presúvajú do fázy zabíjania.

   Dnes už otvorene hovoria o odrezaní ľudstva od energií (plyn, ropa, elektrina), vyhladovaní ľudí na smrť prerušením dodávok potravín, resetovaní globálnych mien s cieľom uvrhnúť ľudstvo do chudoby a dosiahnutí vyľudnenia pomocou vakcín a smrtiacich liekov.

   Vyhladzovacie vektory

   Existuje deväť útočných vektorov, ktoré sa v súčasnosti používajú proti ľudskej rase na planéte Zem:

   Vykonštruovaný hladomor a masové hladovanie

   Zámerná demontáž energetickej infraštruktúry, ktorá poskytuje elektrinu, kúrenie a palivo

   Viacnásobné vlny biologických zbraní určených na zabíjanie

   Globálne povinné očkovanie, ktoré má donútiť poslušné masy nechať si pichnúť pomaly pôsobiace eutanázické vakcíny

   Geoinžinierstvo a kontrola počasia v planetárnom meradle s cieľom kolapsu biosféry a vyvolania globálnej neúrody

   Zámerný kolaps svetových nekrytých mien založených na dlhu, aby sa spôsobila globálna chudoba

   Eskalácia globálnych konfliktov do svetovej vojny zahŕňajúcej Rusko aj Čínu

   Riadená demolácia globálnych dodávateľských reťazcov vedúca k ekonomickému kolapsu

   Zničenie plodnosti prostredníctvom chemikálií v plastoch, pesticídov, hormonálnych disruptorov, LGBT agendy a transgenderizmu

   Každý z týchto deviatich vektorov sa v rokoch 2022 až 2025 agresívne zrýchli.

   • Israismael

    Úplne fantastické zhodnotenie situácie vo svete, ktorá sa deje alebo bude diať v blízkej dobe .. Ak sa ľudia neprebudia nastane,, veľká ocista a jej posledna fáza cca 3 a pol roka „, ktorá bude bolieť a veľmi bolieť .
    Teraz sa nachádzame v prvej fáze veľkej očisty (od roku 2020) a nazýva sa tiež malým suzenim (covid, vojna ukr).. Veľké suzenie cca od 2024 sa bude javiť ako absolútne temny krok globalistov, a to temno v podobe ľudských zrud bude ,, pracovat “ pre svetlo. (avsak nevedome) … vyhladí to co je temné a nepotrebné pre Novú tisicrocnou ríšu mieru, ktorá je už na,, milimeter“ pred našimi dverami… V biblii sa to vola Posledný súd a triedenie ľudí na plevy a zrna… Ci veríte ci nie stane sa to.. Neovplyvní to žiadny človek na svete.. Co je možné ovplyvniť je sila zásahu aby to nebolo tak bolestivé, ale to záleží práve od toho ci sa prebudi dostatočný počet ľudstva.

    • Israismael

     Aby som ešte doplnil to temno sú tieto hlavné globalne organizácie:
     OSN, WHO, EÚ, NATO, WEF( jedna úplne najhlavnejšie organizácia pod vedením Klausa Schwaba, Davoska skupina Great Reset).. , BIldenberg, Gates Foundation, mimovladky USA – Soros, Vatikán – jezuiti.. A je toho ešte viac ale toto sú tie najhlavnejšie, ktoré vám ovplyvnia život v tzv Veľkom suzenia sveta….

     • Israismael

      A ešte jedno doplnenie:
      Bude sa vám javiť celkom cudne ze ako som vyššie napísal, ze temno môže a bude vyhladzovat,, temno“.. Bolo to myslene samozrejme v zmysle,, vymietenia“ z tejto planéty zlých a temných ľudí, čiže odstránenie tých ktorí sa nepriklonia ku svetlu počas vlády NWO (nového svetového poriadku, ktorý bude krátko trvajúcim) a nespoznajú počas nasledujúcich pár rokov Toho, ktorý daroval život na tejto Zemi… Ľudia už priveľmi klesli na pôdu temna…

  • Aj Fuellmich dal dokopy žalobu, len ju nemá komu predložiť. Žiaden súd ju neprijme.
   Ten systém je obrovský kolos.
   Len obrovská masa ľudí ho svojim ignorovaním môže dať dole. Občianska neposlušnosť, nevolenie (alebo neplatné hlasy vo voľbách), tlak na funkčné referendá, tlak na občiansku kontrolu a právomoc občanov voči vládam a parlamentom (napr. právo veta na zmluvy, zákony a zmeny ústavy volenými zástupcami).

 3. BONUS: https://necenzurovanapravda.cz/2022/06/studie-potvrzuje-ze-tzv-covid-vakciny-mohou-u-deti-zpusobit-multisystemove-onemocneni-pfizer-o-tom-vedel/ !
  Aktuálne, keďže na jeseň a v zime sa chcú nacisti zamerať na deti. Okrem toho očkovacie látky proti opičím kiahňam majú rovnaké vedľajšie účinky ako covidové https://cz24.news/dr-joseph-mercola-opici-nestovice-special/ .
  Otázna potom znie, či nejde o rovnaký sajrajt len s prelepenými štítkami !!! Cieľ je však rovnaký, ako pri covidových jedoch !!!

  • Samozrejme ze su to stejne JEDY,aby ich nevyhodili,tak,to premenuju,vrazdenie pokracuje

  • Erika Hanečáková

   Dobrý deň prajem. Aj mňa to napadlo že môže ísť o tie isté vakcíny, len iná etiketa akože vakcíny proti opicim kiahnam, ale to môžu byť vakcíny na covidtie smrteľne.

 4. Medzi tým bruselské kurvy pretlačili toto: https://necenzurovanapravda.cz/2022/06/dulezite-vcera-se-v-ep-hlasovalo-o-ukonceni-jednomyslnosti-a-predani-kompetenci-v-oblasti-zdravotnictvi-klimatu-a-obrany/ !
  Takže nám budú môcť zaviesť povinné očkovanie génovými preparátmi v celej EU Následky pre nepodvolených zatiaľ podľa národných pandemických zákonov, kým aj tieto nezavedú parlamentom ! Už len debil spochybňuje nacizmus EU !!!
  Nepodvolím sa dobrovoľne, možno budú ukladať vysoké pokuty, možno ma vyhodia z práce, možno prídem o celý majetok, ale nech si vyserú oči satanáši !
  SLOVEXIT !!!

  • Erika Hanečáková

   Máte pravdu ani ja, sa nedám ani deti, alebo odídem z krajiny

   • Otázka znie: do ktorej?

    • Srbsko není v EU.Nejde proti Rusku a od války v bývalé Jugoslávii západ a NATO nemusí.Žije tam Česká i Slovenská komunita udržující řeč i tradice/Vojvodina/. Srbština je docela srozumitelná + levné nemovitosti.

    • Galaxia andromeda

     Ostala nam uz iba Afrika, eskimaci, samani, afganistan a Antarktída.Potom uz len kráľovstvo nebeské a iná planéta.

   • My již se ženou nemůžeme odejít, jsme staří, ale mohu li doporučit, tak na Kubu. Tam je ještě důstojná a lidská společnost. Jak já bych tam rád odešel.

    • 😊

    • Na Kubu nie! Mám tam známu.
     Je tam totalita. Predtým sa aspoň dalo niečo zohnať. Teraz tam nie je nič, aj keď máte peniaze, nič nezoženiete.
     Vláda kašle na ludí. Očkuje sa tam trojitou vakcínou, ktorú si sami vyrobili.
     Zdravotníctvo je na tom tak zle, že nemajú ani sadru na zlomené ruky nohy.
     Keď už tak Paraguaj.

     • Samozřejmě, člověk tam nežije, tak neví, jasná věc je že americká blokáda a všechna ta svinstva co proti Kubě provádí mají dopad na její ekonomiku. Ale přesto si myslím, že si s tím kubánci poradí a vaše známá asi nemá v sobě toho ducha revoluce, který je potřeba k tomu překonat určitá úskalí a pomoci národu. Oni ale očkují svojí vakcínou, a není to ta mrcha Mrna, která mění vědomí a degeneruje člověka. Kubánci, kteří mají nejvíce lékařů na počet obyvatel na světě a pomáhají všude na planetě, nu nevěřím, že by se z nich najednou stali sobečtí a zdegenerovaní lidé, jako je tomu tady, kde jde pouze o prachy. Možná se situace od dob Fidela změnila, ale pořád věřím, že lepší budoucnost je tam než zde v absolutně zdeformovaném prostředí neoliberálů. Pokud se mýlím, je to asi lidské, ale zatím mi situace, která se děje zde dává asi za pravdu. Svůj názor bych si ale nikomu nedovolil vnucovat.

    • Israismael

     O pár rokov snáď aj za dva tri už nebude kam ísť.. Nastúpi celosvetová vláda, ak sa podarí nastoliť systém NWO.. Jednotné zákony po celom svete.jednotne príkazy zákazy.. všetko a všetky štáty rovnako . Precitajte si niečo o agende Globalistov2030.. To je realita, pretože za tým je vyššia zla moc.. Keď k tomu dôjde jedno kde budete ci Kuba a ci Česko..
     Na konci tohto neuveriteľneho obstrukcneho systému aký nikdy nebol voči ľudstvu, však príde Jasne Svetlo.. Veriaci povedia :,, aspekt druhého príchodu Pana“ a neveriaci budú hovoriť o,, zazraku“.. Temni musia mať svoju agendu 2030 hotovú práve do toho roku 2030, mysliac si ze ovládnu celú Zem s 500tisic im slúžiacimi (je to napísané na Georgia Guidestones) ..ostatní ľudia sú pre nich bezvýznamní alebo odstránení, zničení (choroby, hlad, ovládanie pomocou IT atď).. Vedia kto ma prísť práve okolo roku 2030.. Vedia ze sa blíži čas.. Môj odhad podľa mundannej astrológie, ktorú poznám skoro 30 rokov je taky ze keď padne Vatikán a budú obrovske prírodné otrasy v Amerike, včetne jej pádu ako svetovej veľmoci tak sme cca 3-4 roky pred koncom (nie sveta).. Pomaly sa treba pripravovať, lebo čas sa kráti…

     • Israismael

      Doplnenie : koniec sa ma chápať ako koniec jednej veľkej epochy ľudstva , nie koncom sveta.. Nová éra už nebude pod vplyvom temna.. Je preto neuveriteľné ze sme tak blízko.. Pre to však treba niečo urobiť.. V prvom rade sa musí zmeniť človek ako taký.. Pretože nový vek na tejto planéte bude možný len pre tých ľudí, ktorí nebudú priliz zaťažený temnými energiami… Dnes 85% ľudstva sú plne ovládaní temnotami.. Takto ďaleko to ako ludstvo,, dopracovalo“…. ze až na samu hranicu,, pekla“..

     • Jerry Hood

      Georgia Guidestones je of Lebiek a Hnàtov a píše o 500 miliònoch ako o ideálnom počte ludí na Zemi po Apokalypse a v budúcej civilizácii! Now 500 tisíc, ale 500 milión!!!

   • Prečo by sme mali odchádať my? Prečo by sme nemali vyhnať tých, ktorí robia naše krajiny neobývateľnými?
    Odbočím – parkovacia politika BA a miest, ktoré sa k tomu pripojili!!! V BA sa už nedá žiť. Nedá sa tam parkovať. Za PENIAZE mi dovolia zaparkovať, ak nájdem voľné miesto!!!

    • Ano, proč by měli lidé odcházet ze své země, to je fakt. Také je ale potřeba najít dostatek lidí, kteří změní systém, který zde panuje a vláda se skutečně navrátí do rukou lidu. Víte, ale kde ty lidi hledat a jak je oslovit. U nás na demonstraci Hnutí PES přišlo asi 200 lidí, týden nebo 14 dní předtím, když bylo kladení věnců s tím zároveň radnice uskutečnila otevírání motorkářské sezóny, tam bylo plné náměstí. Já si o lidech již iluze nedělám, oni snad chtějí žít jako otroci, alespoň většina, protože nás svobodných je tu tak s bídou 10- 15 procent. Více k tomu není co říci.

     • Ani ja si nerobím ilúzie. Keď Kristus nedokázal zmeniť svet, nemyslím si že ja ho zmením.
      Len šírim osvetu a snažím sa ľuďom otvoriť oči a srdce. Aby sme nežili až v takej temnote.

  • Lépe jste to říct nemohl. Mne mohou také třeba i odpravit, ale nikdy se těm grázlům nepodvolím.

 5. Mária

  Som zhrozená, ako manipulujú globalisti s ľuďmi cez genetické dočasne schválené látky, ktoré klamlivo volajú „vakcíny“. A ľudia poslušne ako ovce idú dobrovoľne na svoje jatky, nechajú sa dobrovoľne zabíjať!!! Je to jasná depopulácia ľudstva!!!

 6. Slovexit….Brexit britom v týchto veciach podľa všetkého veľmi nepomohol

 7. Otázka znie: do ktorej?

 8. mariankosmac

  Ak je skutočne v pláne depopulácia ľudstva tak hlavná otázka je koľko ľudí majú v pláne depopulovať. Lebo je rozdiel zabiť miliardu ľudí alebo nechať žiť miliardu ľudí – a ostatných vyhubiť. Na zabitie miliardy stačí vyvolať hladomor alebo vojnu ale ak chcú nechať žiť len miliardu, tak budú musieť vymyslieť niečo ,,lepšie“. Možno nejaké nové smrtelnejšie vakcíny povinne.

 9. Modlete se a vêřte,neboť člověk je tím ,JAK MYSLÍ A CÍTÍ
  ODHOŤTE OD SEBE STRACH NEBOŤ ON VÁM BERE ENERGII A TO VĚDĚLI I OSVÍCENÍ LIDÉ VE STŘED- O-VÊKŮ
  VŠICHNI JSME STVOŘENI K VÍTÊTSTVÍ A VŠICHNI DÝCHÁME STEJNÝ( VZDUCH ) moudrému napověz ,Šárka

 10. ..Nikdy JIM nesmíme odpustit ani zapomenout na válku proti neočkovaným…
  Na újmu způsobenou lidem, které se snažili zlomit. A nikdo o tom nechce mluvit..
  Povinné očkování a očkovací pasy jsou jako v roce 1938, kdy gestapo požadovalo doklady od každého Němce.
  Nejprve si přišli pro neočkované.. V případě KO*KOVID trvalo sotva dva měsíce, než společnost přešla od “jsme v tom všichni společně” k prohlášení poloviny populace za podlidi!
  Uvidíme, jak dlouho bude trvat, než média začnou volat po nucené segregaci homosexuálů, aby nás ochránila před opičími neštovicemi..soudě podle účinnosti vymývání mozků, které způsobuje, že lidé věří zjevně absurdním narativům, to riziko tu určitě je.

  • Presne tak, tí ktorí všakovakými spôsobmi nútili do očkovania a nadávali ľuďom ktorí to odmietali do dezolátov a slaboduchých idiotov sa teraz tvária akoby sa nič nestalo. To nie je správne!

 11. …od Israismaela to bolo ozaj vysvetľujúco napísané, ďakujem…stále verím, že tých ľudí zaťaž.temnými energiami bude čo najmenej….a ešte, žiadna skupina by sa nemala segregovať kvôli dákej ,,umelo vytvor“.chorobe, takéto rozhodnutie nám ľuďom ozaj neprináleží…nám prináleží účinne sa brániť práve tomu ,,vymýv.mozgu“ a mať u seba stále ten povestný zdr.sedl.rozum…nech sa nám v tom darí čo najlepšie…

  • Israismael

   Ďakujem Alenka za pekne slova ku mne..
   Sme skutočne v rokoch keď sa musí každý človek zaradiť na jednu stranu alebo na druhú stranu(svetlo vs temno.) . Posledné rozhodnutie ľudí( Bud alebo) .. Preto sú všetky udalosti tak rychlo prichádzajúce od roku 2020.. Sú globálne, a majú určitý cieľ aj keď to samozrejme ľudia tak nevnímajú. Prídu ešte silnejšie globalne udalosti, ktoré však začnú ľudia vnímať oveľa zreteľnejšie.. Pochopia konečne, ze sa už naozaj niečo deje s týmto svetom a s ľuďmi tohto sveta .. Konci pomaly,, doba milosti“, okno sa zatvára a kto nebude ako človek na,, vyske“ nie však rozumovo ale duchom tak to bude mať ťažké v tych najťažších dňoch Zeme ktoré sa blížia.. VO SVETLE PRAVDY

 12. Jerry Hood

  N.a. Georgia Guidestone je 500 miliónov a nie 500 tisìc ludí, ako ideálny počet v budúcom svete= civilizácii!

  • Israismael

   Áno 500 miliónov.. Bol to môj omyl. Keď si to človek vezme koľko ľudí má byť,, odstranenych“ z tých 9miliard tak je to desivé.. Ak sa ludia celosvetovo neprebudia do par rokov( cca 2 až 3), tak to zrealizujú..

Pridajte komentár

*