Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Niektorí potomkovia nacistov Tretej ríše sú dnes vo významných mocenských pozíciách


Print Friendly, PDF & Email

Niektorí potomkovia nacistov Tretej ríše sú dnes vo významných mocenských pozíciách

(Rhoda Wilson, Expose News) Reakcia na „pandémiu Covid-19“ má veľa spoločného so zrodom Tretej ríše a potomkovia bývalých nacistov si naďalej udržujú mocenský vplyv v dnešnom svete.

Hitler bol možno prvý, kto videl, že „liberálnu demokraciu“ možno rozvrátiť pomocou posilňovania strachu nevedomých más. Zistil, že ak existuje nejaká existenčná hrozba, potom masy môžu byť prinútené obetovať slobodu za prísľub bezpečia.

Toto je model vnucovania autority v atmosfére teroru. Masy sú terorizované, aby sa vzdali svojich slobôd a nikdy im nenapadne, že boli klamané v monumentálnej miere – že hrozba bola v skutočnosti len fiktívna.

Rovnaký návod na použitie veľkej lži pre vyvolanie masového strachu na autoritárske účely bol evidentný aj pri falošnej pandémii Covid-19.

Pandémia bola pokusom o likvidáciu demokratického zriadenia

V úvode svojej eseje publikovanej v júli minulého roka, David Hughes opisuje niektoré podobnosti medzi nacistickým Nemeckom a reakciou vlád na pandémiu covidu.

Napísal, že je odôvodnené naznačovať, že prebieha zámerný pokus o likvidáciu „liberálnej demokracie“ pomocou techník psychologickej vojny, ktoré sa súčasné vlády naučili od nacistov, a nahradiť ju formou totalitarizmu založenou na eugenike.

Zlovestné znovuobjavenie sa nacistických prvkov v súčasných „liberálnych demokraciách“ ponúka presvedčivé dôkazy, že najhoršie prvky Tretej ríše neboli porazené v roku 1945, ale po vojne tajne bublali pod pokrievkou a pripravovali sa na neskorší návrat.

Základný pilier toho úsilia predstavovala americká tajná služba CIA, ktorú založili bankári z Wall Street práve na takýto účel.

Keď nemecký právnik Reiner Fuellmich tvrdí, že „znova bojujeme s tými istými ľuďmi, ktorých sme mali zvrhnúť pred 80 rokmi“, tak je jasné, že skutočnými zločincami sú tí na vrchole dnešného kapitalistického systému.

Podobne ako nemeckí nacisti v 20. a 30. rokov 20. storočia, aj dnes sa novodobí nacisti snažia o návrat k totalite, aby sa vyrovnali s akútnou krízou kapitalizmu.

Hughesova esej s názvom „Wall Street, nacisti a zločiny tieňového štátu“ podrobne vysvetlila v deviatich bodoch, že:

1. Nacizmus sa oživil preto, lebo Wall Street bol vždy spojený s národným socializmom (nacizmom) ako najbezohľadnejším prostriedkom na rozloženie odporu robotníckej triedy.

2. Nacisti by sa nikdy nemohli dostať k moci, vybudovať svoj priemysel alebo ísť do vojny, keby ich nepodporovala Wall Street.

3. Neúspech denacifikácie po Druhej svetovej vojne bol spôsobený tým, že Wall Street kontrolovala menovanie úradníkov zodpovedných za denacifikáciu a riadenie Spolkovej republiky Nemecko, pričom niektorí bývalí nacisti prevzali veľmi vplyvné pozície. Napríklad, princ Bernhard z Holandska, ktorý slúžil v SS na začiatku 30. rokov 20. storočia pred vstupom do IG Farben, spoluzakladal v roku 1954 skupinu Bilderberg.

4. Nielenže sa po vojne nepodarilo usvedčiť mnohých, ktorí boli zodpovední za Druhú svetovú vojnu, ale Spojené štáty americké prostredníctvom operácie PAPERCLIP aktívne naverbovali viac ako 1 600 bývalých nacistických vedcov, inžinierov a technikov do práce pre USA.

5. Wall Street sa podieľal na zrode „amerického štátu národnej bezpečnosti“, čiže zrodu mnohých bezpečnostných agentúr ako sú CIA, NSA, FBI a podobne.

6. Bezpečnostné agentúry zapojené do „amerického štátu národnej bezpečnosti“ sú zodpovedné za vznik dvojitého štátu alebo americkej tieňovej vlády a nadnárodnej tieňovej vlády (tzv. Deep State) ovládanej USA.

7. Je dôležité položiť si otázku, či „studená vojna“ s Ruskom (Sovietskym zväzom) nebola len propaganda.

8. Nadnárodná tieňová vláda bola vždy ochotná použiť akékoľvek prostriedky na dosiahnutie svojich cieľov. Inými slovami, uchýliť sa k zločineckým sprisahaniam v mene kapitalistov a terorizmu pod falošnou vlajkou.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

9. Stratégia neustáleho napätia bola od 11. septembra kľúčová na udržanie globálnej populácie pod kontrolou.

Nasleduje posledná časť Hughesovej eseje, v ktorej vymenúva niektorých potomkov nacistov, ktorí sú dnes v mocenských pozíciách. Celú Hughesovu esej si môžete prečítať TU a jeho životopis TU.

Potomkovia nacistov v mocenských pozíciách dnes

Konvenčná múdrosť hovorí, že nacisti boli porazení v roku 1945. Napriek tomu ich bývalí potomkovia zostávajú v dnešnom svete mocenského vplyvu.

1. Klaus Schwab

Eugen Schwab bol výkonným riaditeľom spoločnosti Escher Wyss, ktorej nacisti udelili špeciálny štatút (povoľujúci otrocké práce).

Jeho syn Klaus Schwab v roku 1973 založil Svetové ekonomické fórum (WEF). Chváli svojho otca za to, že „prevzal mnohé funkcie vo verejnom živote v povojnovom Nemecku“ – čo je facka pre západných Nemcov v jeho veku, ktorí v 60. rokoch protestovali proti tzv. pokračovaniu bývalých nacistov v mocenských pozíciách.

Schwab Jr. sa v roku 2017 na Harvardskej škole vládnutia Johna F. Kennedyho otvorene chválil, že jeho „mladí globálni lídri“ prenikli do vládnych kabinetov viacerých krajín.

Ale nie je to len politika, ktorá bola infiltrovaná Svetovým ekonomickým fórom. Bývalí „mladí globálni lídri“ zastávajú vedúce pozície v mnohých investičných bankách, technologických gigantoch, mainstreamových médiách, think-tankoch a mnohí z nich boli centrálnymi postavami aj počas nedávnej pandémie covidu.

2. Johanna Quandtová

Günther Quandt bol nemecký priemyselník a člen nacistickej strany, ktorého bývalá manželka sa v roku 1931 vydala za Josepha Goebbelsa a Adolf Hitler im bol svedkom na svadbe.

Goebbels neskôr adoptoval Quandtovho syna Haralda. V roku 1937 Hitler vymenoval Quandta za lídra vojenského priemyslu (Wehrwirtschaftsführer), čo mu umožnilo vo veľkej miere využívať otrockú prácu.

V roku 1943 s podporou SS založili Quandtovci v Hannoveri koncentračný tábor vlastnený ich firmou, kde robotníkom po príchode povedali, že nebudú žiť dlhšie ako 6 mesiacov z dôvodu vystavenia jedovatým plynom.

Quantova nevesta Johanna bola z matkynej strany vnučkou Maxa Rubnera, ktorý riadil Inštitút hygieny na Univerzite Friedricha Wilhelma, neskôr spojený s nacistickými eugenickými experimentmi.

Je potrebné tiež uviesť, že Johanna Quandtová venovala v rokoch 2014 až 2022 Nadácii Charité 40 miliónov eur na zriadenie Berlínskeho inštitútu pre výskum zdravia, do čela ktorého bol v roku 2017 vymenovaný Christian Drosten (zhotoviteľ PCR testu na Covid-19).

3. Susanne Klattenová

Susanne Klattenová (najbohatšia žena Nemecka) sa v roku 2017 zúčastnila stretnutia Bilderbergu s Jensom Spahnom, mladým profesionálnym lídrom, ktorý bol v roku 2018 vymenovaný za nemeckého ministra zdravotníctva.

Klattenová tiež vlastní firmu Entrust, ktorú vláda Veľkej Británie poverila výrobou covidových očkovacích pasov, čo ju spája s agendou biodigitálneho sledovania ľudí.

4. Ďalší vplyvní potomkovia nacistov

Medzi ďalšie nacistické miliardárské rodiny, ktoré sú dnes stále veľmi vplyvné, patria Flick von Finck, Porsche-Piëch a Oetker.

Michael Chomiak bol ukrajinský nacistický kolaborant. Jeho vnučka Chrystia Freelandová sedí v správnej rade Svetového ekonomického fóra (WEF) a je ministerkou financií a podpredsedníčkou kanadskej vlády.

V roku 2022, krátko po tom, čo oznámila, že zmrazí bankové účty kanadských kamionistov a ich podporovateľov, zverejnila na Twitteri obrázok, na ktorom drží červeno-čiernu vlajku spojenú s banderovským hnutím na Ukrajine (neskôr ju zmazala bez komentára a zverejnila novú fotografiu bez vlajky).

Stepan Bandera viedol vojenský oddiel, ktorý v Druhej svetovej vojne bojovala po boku nacistov a páchal genocídu na Ukrajine, v Poľsku aj na Slovensku. Protiruský prápor Azov, zriadený počas Západom zorganizovaného prevratu (majdanu) na Ukrajine v roku 2014, do dnešných dní otvorene vystavuje nacistické insígnie.

V decembri 2021 Ukrajina a Spojené štáty americké boli jediné dve krajiny na svete, ktoré v OSN hlasovali proti rezolúcii odsudzujúcej glorifikáciu nacizmu.

Stop Candida

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Musíme si především uvědomit v jaké situaci se po první světové Německo nacházelo.Obrovské válečně reparace,ztráta území atd.V podstatě nemělo budoucnost.Možná mu i hrozil zánik.A najednou se objevila osoba,která se dobrovolně nechala posednout entitou,která ji obdařila mocnou silou a to zvládat a sjednotit davy.,zrušit reparace a nastartovat válečný průmysl.Nacismus v Německu byl jen důsledek vlků z Wall Streetu a jejich pánů.
  Tehdy došlo k ožebračení díky Versaillské smlouvě nyní kvůli tuposti a lehkovážnosti davů.I tehdy byly v Německu probuzení,kteří v Hitlerovi viděli zplozence pekla.Nebo se báli rudého teroru víc než řádění hnědokošiláčů.
  Áda to řekl dobře „Kdo zná minulost,zná i budoucnost“

 2. Great reset alebo Agenda 203 alebo inkluzívny kapitalizmus, stále ide o to isté.. nuž a jeho otvorený podporovateľ, súčasný pápež svojimi postojmi potvrdil, na akej strane stojí !Celý tento pekelný plán poriadne narušil konflikt na Ukrajine a najmä vzostup Ruska s Čínou, Indiou, atď. Ukrajina je viac než stratená, a tak chce nacistický západ zachrániť čo sa len dá a aspoň niečo odhryznúť z Ukrajiny, kým sa dá. Problém je v tom, že po posledných rokoch správania kolektívneho západu Rusko oprávnene už neverí žiadnym dohodám s nimi podpísanými. A tak prichádza na scénu niekto, kto túto úlohu dôležitú pre zhnitý kolektívny západ globalistických satanistických primitívov môže splniť, pod rúško dobra ! Tušíte správne: https://www.topky.sk/cl/11/2483671/Papez-Frantisek-je-ochotny-navstivit-Kyjev–Ma-vsak-podmienku–chce-ist-aj-do-Moskvy ! Som zvedaví, či Rusko pristúpi na túto kamufláž západu alebo nie, keďže na Ukrajine a nielen ide všetko podľa jeho plánov a v jeho prospech !

 3. YHWH RAPHA

  V r. 1888 Frederick Nietzsche napísal knihu The Anti-Christ. Nasledoval premis / úsudok že najhorššia vec ktorá sa môže prihodiť ľudstvu je živé Kristovstvo. Nasledujúci rok sa N. zbláznil a odišiel do hádesu! Kniha ale nezmizla. Číta ju muž menom Hitler a stáva sa jej oddaným žiakom / nástupcom. ….. + a je tu ďalšia satanská kniha DaVincihi kód – to isté.

 4. presne tak Draslik veľmi správne a vnímavo zhodnotené aktuálne dianie, kde pápež je len clona anglosasov ako zase niekoho dobehnúť.

  Snáď im na túto hru neskočia a pôjdu si vlastnou cestou a čo najďalej.

 5. mariankosmac

  Čo zas nacisti vymýšľajú:
  BERLÍN – Každý občan Európskej únie (EÚ), ktorý úspešne absolvoval testy na vodičský preukaz predpokladá, že šoférovať už bude môcť do smrti. Po novom sa to zrejme zmení. Novela by sa mala dotknúť vodičov seniorov, ktorí budú robiť skúšky aj vo vyššom veku.

  Všetci seniori po sedemdesiatke budú musieť preukázať, že sú spôsobilí na svoj vek riadiť motorové vozidlo. EÚ chce docieliť, aby do roku 2050 nedochádzalo na cestách k k žiadnym smrteľným nehodám. Do roku 2030 sa majú smrteľné havárie zredukovať na polovicu. V takomto prípade by to bolo do 10-tisíc úmrtí v priebehu jedného roka. Bild udáva, že za rok 2022 zomrelo na európskych cestách 20 600 ľudí.
  https://m.topky.sk/cl/11/2483613/Vodici–pozor–Brusel-planuje-zaviest-nove-pravidla–testy-na-vodicsky-preukaz-sa-budu-opakovat-v-celej-EU

  Za prvé, dosiahnuť nulovú smrteľnú nehodovosť je nereálne a za druhé – prečo na tom EÚ nacistom tak ,,záleží“?

 6. Mimo téma, čísla níže – tedy ofic. statistiky falešných „vakcín“ představují pouze 1% všech hlášených případů, tyto čísla si vynásobte tak 200x, protože k tomu od 18. 11. 2022 přestala společnost VAERS vkládat do veřejných údajů pro Evropu/Británii informace z veřejných dat…
  https://i.postimg.cc/3JM1RNRy/vakcinos.jpg

 7. Česká republika je spolehlivým spojencem při prosazování zájmů USA.
  12.3.23
  USA:
  Oficiální stránky vlády USA. Překlad části:
  „Česká republika je členem Organizace Severoatlantické smlouvy (NATO) a Evropské unie (EU) a je důležitým a spolehlivým spojencem při PROSAZOVÁNÍ ZÁJMŮ USA. Naše země spolupracují na posílení bezpečnosti, podpoře hospodářského rozvoje a demokratických hodnot a obraně základních lidských práv. Nadále spolupracujeme v oblasti energetické bezpečnosti. Spojené státy se na Českou republiku obracejí jako na partnera v regionech po celém světě, včetně Afghánistánu v rámci mise NATO Resolute Support, Iráku v rámci operace Trvalá svoboda a Globální koalice pro porážku ISIS a Sýrie, kde Češi slouží jako ochranná síla USA.“
  https://www.state.gov/u-s-relations-with-the-czech-republic/

  převzato z: https://zvedavec.news/vezkratce/19410/

 8. Tohle je síla .Někteří lidi v ČR zjistili náhodou že je u nich přihlášen cizinec a musí cvakat za popelnice navíc . Když nedají pozor tak za chvíli zjistí že jejich nemovitost je přepsána na někoho jiného a budou se muset vystěhovat.
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-kdybych-nesla-platit-odpad-tak-to-ani-nevim-lide-zjistuji-ze-maji-doma-prihlasene-cizince-227393#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=ZmMKFxIkqLX-202303131753&dop_id=227393&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 9. K článku: Som si pozrela pred pár dňami nemecký film: „A JE TU ZNOVU!“ (Adolf Hitler)

  Dobrodružstvá Adolfa Hitlera v modernom Nemecku. Satirická tragikomédia nemeckého režiséra Davida Wnendta „Už je tu zase“ je fantáziou o tom, čo by sa stalo, keby Hitler ožil a vrátil sa do dnešného Nemecka do r. 2015.

  Jeho nový obraz začína tým, že v opustenej berlínskej štvrti sa Adolf Hitler záhadne časovo z r. 1945 presunul do roku 2015. Je zmätený, ale „stopa“ ho privedie k Fabianovi Zawatskému, lúzerovi, ktorý sa neúspešne pokúša predať svoje videá v televízii.
  Spoločne sa rozhodnú vydať sa na cestu moderným Nemeckom, počas ktorej sa Hitler bude rozprávať s obyčajnými ľuďmi „na aktuálne a citlivé témy“. Vidíme skutočných Nemcov v zábere, sťažujúcich sa na život, na nízke mzdy, na nezamestnanosť, na politikov, ktorí si nakladajú do vlastných vreciek, na dominanciu migrantov. To posledné znepokojuje Nemcov asi najviac. Sú presvedčení že „všetky tieto bradaté pochybné osoby“, by mali byť vyhodené z krajiny. Tvrdia, že migranti prichádzajúci do Nemecka z Afriky a nemajú IQ vyššie ako 50 b., to znamená, že stále viac klesá všeobecné IQ nemeckého národa. Navrhujú vytvoriť „pracovné tábory“.

  To všetko, samozrejme, vyzerá smiešne, pretože to bolo natočené majstrovsky, no tento smiech nie je ani cez slzy, ale cez nemý úžas. Z času na čas sa v zábere mihnú Nemci, rozhadzujú ruky na nacistický pozdrav a pri pohľade na nich – rozumiete: ak budú mať zajtra títo ľudia ďalšiu príležitosť voliť Hitlera, tak ho skutočne voliť budú. Najprekvapivejšie však je, že sa z času na čas pristihnete pri premýšľaní: v niektorých bodoch je celkom možné súhlasiť s tým, čo postava Olivera Mazucciho v Adolfovi – hovorí na obrazovke.

  Takže Hitler má pravdu? Našťastie nie. Toto je logický omyl, kognitívna ilúzia. Jedna vec je problém identifikovať, druhá vec je vyriešiť ho. Nie každý, kto správne identifikoval problém, je schopný ponúknuť adekvátne riešenie. Nikto netvrdí, že neexistujú problémy – život je mnohostranný a zložitý a bolo by zvláštne, keby v ňom neboli žiadne problémy. Rozdiel medzi civilizovaným chápaním reality a totalitným však spočíva v tom, že diktátori všetkých čias a národov, vrátane Hitlera, vždy ponúkali a ponúkajú jednoduché riešenia všetkých problémov. A masy, žiaľ, vyberajú medzi jednoduchým a zložitým tak, že preferujú tie jednoduché.

  „V roku 1933 sa ľudia nenechali oklamať propagandou,“ spomína Hitler z obrazovky. Vybrali si Fuhrera, ktorý jasne povedal svoje plány. Ak odsúdite monštrum, potom musíte tiež odsúdiť tých, ktorí si vybrali toto monštrum. Boli to príšery? Nie! Boli to obyčajní ľudia. „Prečo ma ľudia nasledujú? Pretože hlboko vo vnútri sú ako ja“. V posledných záberoch Hitler, ktorý sa zázračne opäť vrátil, hovorí: „Nesnažte sa ma zabiť, som vo vás, som vo všetkých, som všade naokolo“. A mnohí ľudia len potichu hovoria, keby sa len vrátil, ale bez predošlých chýb.

  Vnendtov (režisér) film o skutočnosti, že za pol storočia po vojne, sa v mysliach ľudí zmenilo len málo a za určitých okolností, by mohla história spôsobiť tragický flashback. Ak sa skutočne Hitler vráti, bude sa história opakovať? – pýtajú sa autori filmu ústami postáv tesne pred zatiahnutím opony a odpoveď – zostáva visieť vo vzduchu..

Pridajte komentár

*