Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Väčšina zdravotníkov v USA odmieta vakcínu na COVID-19: „Je tu príliš veľa nedôvery“


Print Friendly, PDF & Email

Väčšina zdravotníkov v USA odmieta vakcínu na COVID-19: „Je tu príliš veľa nedôvery“

Len necelý týždeň po hlásenom veľkom vzdore proti očkovaniu na COVID-19 medzi zdravotníkmi jednej chicagskej nemocnice, tu máme ďalšiu správu o odmietaní tohto očkovania v inej americkej nemocnici.

Tentokrát má výhrady k tomuto očkovaniu väčšina zdravotníkov z Howardovej univerzitnej nemocnice vo Washingtone.

Podľa CNN sa riaditeľka nemocnice Anita Jenkinsová momentálne snaží lekárov, zdravotné sestry a ostatný nemocničný personál presvedčiť, aby sa dali zaočkovať.

Nemocnica zatiaľ dostala 725 dávok vakcíny od firmy Pfizer, no do 15. decembra si dalo vakcínu aplikovať iba 600 z celkového počtu 1900 zamestnancov nemocnice.

Nedôvera voči očkovaniu

„Je tu príliš veľa nedôvery voči očkovaniu a ja to tomu rozumiem,“ uviedla pani Jenkinsová pre Kaiser Health News. „Ľudia sa vakcíny skutočne boja“.

„Napriek nízkemu počtu zaočkovaných zdravotníkov, je to podľa vedenia nemocnice stále úspech,“ dodáva riaditeľka nemocnice.

Pani Jenkinsová sa pridala k snahám viacerých zdravotníckych expertov a lídrov komunít bojovať proti odmietaniu očkovania rozšíreného v komunitách Američanov afrického pôvodu.

Podľa prieskumov približne 35% ľudí z týchto komunít totiž uviedlo, že sa určite alebo pravdepodobne nedajú proti COVID-19 zaočkovať. Dokonca ani vtedy, keď úrady označia vakcínu za bezpečnú a bude k dispozícii zdarma.

Aj ďalšie nemocnice odmietajú očkovanie proti COVID-19

Howardova univerzitná nemocnica a nemocnica v Chicagu nie sú jediné, ktorých zamestnanci očkovanie vo veľkom odmietajú.

Zbohom vysoký krvný tlak

V Lekárskej nemocnici Renaissance (DHR) v texaskom Edinburgu odmietlo sa nechať zaočkovať tak veľa zdravotníkov, že nemocnica bola nútená prenechať očkovacie látky iným záujemcom v regióne, uvádza portál ProPublica.

„V celej krajine začíname pozorovať vysokú mieru nedôvery a misinformácií,“ dopĺňa Dr. Martinez.

Po prvom dni distribúcie sa texaská nemocnica obrátila na ostatné nemocnice a zdravotnícke zariadenia s ponukou, či nechcú ich nespotrebované dávky vakcíny.

Podľa portálu ProRepublica vakcíny nakoniec skončili nielen u zdravotníkov, ale boli nimi zaočkovaní aj nezdravotnícky personál, vrátane senátora Eddieho Lucia.

Ten pre ProRepublica uviedol, že mu bola ponúknutá vakcína až potom, čo ju odmietli zdravotníci, ktorí na ňu mali prednostné právo.

Záver

Široko medializované správy o státisícoch zaočkovaných v USA počas prvého týždňa očkovania tak zrejme tvoria prevažne ľudia mimo zdravotníctva.

Ako sa ukazuje, napriek strašidelnému mediálnemu priebehu pandémie, o vakcíny proti COVID-19 je medzi tými najpovolanejšími, teda zdravotníkmi, len pomerne malý záujem.

Zrejme nikto z nich nechce byť medzi prvými pokusnými králikmi narýchlo zbúchanej a navyše experimentálnej vakcíny vyrobenej génovou mRNA technológiou, ktorá doteraz nikdy nebola masovo aplikovaná na ľuďoch.

Liečba osteoporózy

Zdroj: zerohedge.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.arfa.cz/profesor-beran-lek-na-covid-19-uz-davno-mame-tady-je-video-vylecil-sebe-sveho-syna-a-stovky-duchodcu-misto-diku-po-nem-jdou-opravdu-potrebujeme-americkou-vakcinu-za-miliardy/#.X-Oc3thKgt8
  Profesor Beran: “Lék na Covid-19 už dávno máme ! Tady je!” VIDEO. Vyléčil sebe, svého syna a stovky důchodců. Místo díků po něm jdou. Opravdu potřebujeme americkou vakcínu za miliardy?
  Na onemocnění covid-19 zabírá padesát let starý lék, říká vakcinolog profesor Jiří Beran. Lékem Isoprinosine, který se užívá k léčbě deficitů imunitního systému. Profesor Beran tímto lékem vyléčil sebe, svého syna a desítky důchodců ve třech pečovatelských domech – například v Litovli na Olomoucku, který označila Česká televize za děsivé ohnisko smrtelné nákazy.

  • V Polsku se prodává tento lék pod názvem Groprinosin a na naše peníze stojí necelých 70 kč a je volně prodejný.

  • Milá naša Jean,

   Vy (vďaka Vašim ľud prebúdzajúcim linkom) a rovnako aj prof. Beran ste SUPER ľudia!! Ale, je tu jedno ALE – samozrejme, NIE voči Vám ani pánu profesorovi Beranovi, to v žiadnom prípade! Ide o niečo úplne iné.

   Zvykli ste – ešte ako dieťa – zbierať napr. známky, servítky, čokoľvek? A potom aj neskôr, hoci už v dospelom veku, odkladať obaly – napr. z čokolád či keksíkov?
   Ak nie, skúsme to my Slováci začať robiť teraz …a postupne zistíme, že ešte viac ako VZHĽAD obalu výrobkov sa priebežne mení aj ich ZLOŽENIE. (A hlavne „Kvalita“! ) Zrejme preto je popis k našej poživni uvádzaný stále drobnejším, pomaly už mikro- písmom; navyše často na farebne nevhodnom podklade, aby ho spotrebiteľ prečítal už hádam iba za pomoci top mikroskopu.)

   Z iného uhla pohľadu: Koľkí z nás v minulom režime (s výnimkou chemikov) vedeli, že rafinovaný olej v porovnaní s olejom lisovaným za studena sú dve absolútne rozdielne súčasti našej stravy, s navzájom protichodnými vlastnosťami? Alebo, že mlieko zásluhou jeho tepelného spracovania postupne zničí zdravie každého cicavca, hoci by bolo aj od vlastného živočíšneho druhu? Dnes vieme, že aj zdanlivo malá zmena môže niekedy mať fatálny dôsledok.
   Sme rôzne metabolické typy, s nejednotnou krvnou skupinou, s kvantom rozličných diagnóz, Slovač je preliekovaná…a takisto nie je jedno, či sú nám tzv. liečivá podávané nalačno, s jedlom, alebo po jedle. A ešte – popri akom druhu jedla? Vieme, že v organizme dochádza k rôznym chemickým väzbám, ktoré môžu byť aj veľmi nepriaznivé, v nejednom prípade až smrteľné. Prejaviť sa môžu aj náhle v podobe infarktu, alebo stále častejšie spomínanej anafykaxie, neraz končiacej sa mŕtvicou.
   Skúmajú kompetentní VŠETKY ovplyvňujúce faktory pred podaním „liečiva“? Kdeže, však načo by aj! Čo tam po ľudskom zdraví – keď ide o biznis, ide o všetko!

   Späť na začiatok: Kto nám v tejto celosvetovo prehnitej spoločnosti dokáže ešte aj v tejto chvíli zaručiť, že pod názvom kedysi vysoko účinného a zdraviu neškodného lieku ho ešte aj dnes kúpime v jeho pôvodnej, a nie nejako divne „upravenej verzii“, podobne ako naše potraviny?
   Nie som paranoik. Len každým dňom sa presviedčame, že všetko sa neustále mení…veď dnes už ani slnko nie je Slnko…

   Vychádzajme teraz z toho, že Covid-19 nie je vymyslený, ale že by to skutočne bol prirodzený vírus: Vieme priebežne, opakovane a spoľahlivo preverovať súčasný Isoprinosine, a zároveň ho porovnať s jeho niekdajším – pôvodným a účinným menovcom?? Toto je dôležité.

   Sporná vakcína sa postupne dostáva do obehu. Aj ja poznám zopár jednotlivcov, ktorí sa ňu tešia (chodia do kostola; neviem, či to spolu súvisí). Aj na Slovensku sa – pôvodne – už čo nevidieť malo začať očkovať. Sú ľudia, ktorí nadovšetko potrebujú voľne sa pohybovať, cestovať… Vie okrem daktorých lekárov, na základe vlastnej spoľahlivej analýzy, k čomu všetkému by mohlo pri jednotlivých typoch ľudí – pri ich diagnózach plus liečbach – vďaka tejto „ekonomiku či slobodu zachraňujúcej“ vakcíne dôjsť? Aby aspoň Bádateľa čítajúci rozcestovaný ľud mal možnosť vopred sa poradiť so svojím lekárom (ktorému dôveruje), do akej miery bude jeho organizmus – túto celosvetovo nanucovanú mačku vo vreci – schopný stolerovať. Tak nejako sa to píše na príbalových letákoch našich liečiv / neliečiv, či nie?

  • Inu Inaverze

   Nejde o nase potreby. Jde o potrebu akciovych trhu. Aby akcie byly cim dal drahsi a pak se dobre prodaly. Nas nikdo nepotrebuje. Jsme jen kulisy, za kterymi se toci velke penize.

 2. „Je tu príliš veľa nedôvery“ ???

  Takže najprv vyrobiť zo zdravotníkov spolupáchateľov globálneho podvodu Covid 19 a potom chcieť do nich dobrovoľne napchať vražedné vakcíny – to je zjavne uvažovanie vodcu sekty – tích siekt a vodcov tu je zjavne viacero, pretože len psychopatický vodca sekty môže chcieť požadovať od členov sekty absolútnu poslušnosť a vynucovať si – konfrontačne – „Ty mi neveríš?!!“ absolútnu dôveru, avšak v tomto prípade – zdravotníci neboli a nie sú členmi sekty, ale členmi globálnej bandy bielych plášťov a vedia, ako to u nich chodí, čo sa týka podvodov. Je to rovnaké prostredie, kde už nikto neverí nikomu, ako niekde na Wall Street, alebo v tajnej službe – prežitie je vecou všeobecnej nedôvery, pretože „Správna miera paranoje je nevyhnutná na zachovanie si základnej bezpečnosti“.
  Nie sme všetci japončíci oddaní cisárovi – asi tak!

  Je dosť možné, že tento pokus začať likvidovať svojich spolupáchateľov globálneho podvodu Covid 19 naserie týchto spolupáchateľov tak, že vytiahnu pravdu na povrch a bude vymaľované. Niekto, kto sa považuje za absolútneho vládcu nad ľuďmi zjavne stratil súdnosť a bude konfrontovaný! A to sa týka aj tých malých miestnych psychopatov ako Matovič. Rotschieldovci a Rockefellerovci zrejme týmto dosiahli svoj vývojový vrchol! Podvod funguje len na zneužitej dôvere – inak nie!

  • Natvrdo o spolupáchateľstve zdravotníkov…
   Dr. Vernon Coleman
   https://ulozto.cz/hledej?q=Dr.+Vernon+Coleman

  • Perfektny clanok,ktory ma zmysel

   • Nie je pako ako pako – toto je geniálny Pako z matky Lucie – keďže vstupujeme do Veku Vodnára. Inak – nahraté v roku 2010 – keď lialo celý rok. Ľudstvo má neskutočnú invenciu – preto ZVÍŤAZÍME!!!

    ENTRE DOS AGUAS- PACO DE LUCIA live at Saint- Vincent il 20 marzo 2010
    https://www.youtube.com/watch?v=tl9PJrWeSUc

   • Perfektný postreh, Oliva. Preto mRNA…
    m =messenger = posol (alebo nocič?) ribonukleovej kyseliny

    https://www.newswars.com/mrna-vaccines-might-prove

    „Vakcíny mRNA sa môžu ukázať ako katastrofálne v reakcii na koronavírus. Bombshell primer pokazí veľmi reálne riziká tejto špičkovej technológie.“

    6/8/2020: „…vakcíny mRNA – nazývané aj „genetické vakcíny“ – vyplývajú z inovatívneho biotechnologického prístupu, ktorý mení bunky tela na molekulárne továrne na výrobu proteínov, ktoré aktivujú imunitnú odpoveď špecifickú pre patogén. Táto technológia má veľký sľub, ale tiež predstavuje významné riziká, ktoré ešte nie sú úplne známe.“

    “ Výskum vakcín mRNA je ešte len v plienkach, aj keď rôzni biotech priekopníci pracujú na spôsoboch, ako dosiahnuť vakcíny mRNA už približne dve desaťročia. Je veľmi pravdepodobné, že na dosiahnutie prijateľnej úrovne bezpečnosti a účinnosti bude potrebných ešte viac desaťročí výskumu.“

    „Existujú veľmi reálne riziká spojené s očkovacími látkami mRNA vrátane ´zvýšeného´ zápalu a autoimunitných reakcií, kde sú bunky tela neúmyselne naprogramované tak, aby napádali kritické proteíny potrebné pre normálne zdravie (ako sú hormóny).“

    – Ziskom motivovaný nápor na nasadenie vakcín mRNA s cieľom zabrániť šíreniu koronavírusu vo Wu-chane spôsobuje regulátorom a výskumníkom preskočiť (alebo urýchliť) mnoho kritických krokov v oblasti kontroly kvality a klinických skúšok. Je pravdepodobné, že to bude mať katastrofálne následky – neúmyselné vedľajšie účinky – ak sa takýmto očkovacím látkam udelí súhlas na rozsiahle nasadenie bez riadneho dlhodobého klinického skúšania.

    „Očkovacie látky mRNA by mohli byť zlomyseľne využité na boj vakcíny, na zacielenie kritických fyziologických funkcií u ľudí. To je podobné v skutočnosti ako ´RNA interferencie´ technológia, pri ktorej gén potláča inovácie; bola študovaná na použitie na hmyz – zabíjanie pesticídov technológie v plodinách. Hoci mechanizmy očkovacích látok mRNA a technológie interferencie RNA sú veľmi odlišné, môžu dosiahnuť mnoho rovnakých výsledkov, ako je indukovaná neplodnosť alebo smrť v cielených organizmoch, ktoré by mohli zahŕňať ľudí. Technicky by sa to mohlo využiť aj na zacielenie na špecifické genetické podskupiny ľudí, ako sú skupiny afrického pôvodu.“

    • Redakcia, prosím presunúť túto odpoveď ako reakciu na Olivu

    • Max
     Dôvera a slabomyseľnosť sú dve odlišné veci. Je vedecky dokázané že Slová-ci sú v úrovni intelektu v EU na čestnom poslednom mieste. Ja som lekár na invalidnom dôchodku, ktorý určite ovláda problematiku testovania a vakci-nácie lepšie ako svätuškár (pardon: prorok) Krajčí. Opakovane som na rôz-nych stránkach Facebooku upozorňoval o šarlatánskych praktikách ako tes-tovanie a genocíde vakcínami proti COVID-19. Lenže vúčšinu zadubených Slovákov by nepresvedčil ani osobnou návštevou autor PCR- testu, ktorý od začiatku upozorňoval, že táto hračka nia je určená na testovanie, ale vedec-ké účely s možnosťou regulácie počtu replikácii fragmentu vírusu. Keď už bude väčšina ľudstva mať v sebe „vstupenku do pekla“ (pardón: zázračnú vakcínu), všetky test PCT budú nastavené na menej ako 20 cyklov, čím bude dokázaná účinnosť proti 1 alebo 2 typom coronavírusu. Len pán Boh by do-kázal zabrzdiť mutácie vírusov – takže …

 3. https://www.hlavnespravy.sk/bill-gates-poskytol-neradostnu-predpoved-na-najblizsie-mesiace-ohladom-koronavirusu/2389564
  Bill Gates poskytol neradostnú predpoveď na najbližšie mesiace ohľadom koronavírusu
  Bill Gates vo svojom osobnom blogu zhrnul uplynulý rok a vyjadril obavy, že pandémia napriek očkovaniu v nasledujúcich mesiacoch zosilnie.

  Bill Gates (hovorca Rockefellerovcov) čo zarába miliardy na očkovaniach nedovolí seba a svoju rodinu zaočkovať (vie prečo). Ale ako je to možné, že celá zemeguľa ho poslúcha?

 4. V tomto videu je vysvetlené ako veľmi nebezpečné sú vakcíny proti COVIDU-19:
  https://banned.video/watch?id=5fe3cafed0806f0f829e923f
  CEO of Biotech Firm Confirms mRNA Vaccine Dangerous Bioweapon
  Výkonný riaditeľ biotechnologickej firmy potvrdzuje, že mRNA vakcíny sú nebezpečná biologická zbraň.

 5. Lekari v nemocniciach tvrdia, ze situacia je kriticka a nemocnice su preplnene a ze uz nevladzu. Tvrdia to aj media dennodenne. Cize lekari s mediami a vladou ak chcu porazit tuto nebezpecnu hnusobu, tak sa musia dat zaockovat vsetci ako prvi a jedine vakcinou od pfizeru alebo moderny. Tie su predsa najlepsie a najucinnejsie. Super moderne technologie. Asi s tym lekari suhlasia, ak cely cas pocas trvania pandemie mlcia. Takze sup sup lekari pekne do radu na ockovanie bez zbytocneho vymyslania. Nech si konecne mozte vydychnut a od noveho roka ze sa situacia dostane do normalu ako tomu bolo po minule roky pri chripke.

  Matovic a spol tiez by mohli vysvetlit, ved su mudrejsi ako vsetci virologovia a imunologovia sveta preco su vlastne pozitivni? Nefunguju snad tie ich super ucinne opatrenia alebo ich ako vzdy oni nedodrziavaju?

 6. https://www.infowars.com/posts/who-changes-definition-of-herd-immunity-to-eliminate-pre-covid-consensus/
  WHO Changes Definition of “Herd Immunity” to Eliminate Pre-COVID Consensus
  WHO mení definíciu „kolektívna imunita“ …….
  The World Health Organization has changed the definition of “herd immunity,” eliminating the pre-COVID consensus that it could be achieved by allowing a virus to spread through a population, and insisting that herd immunity comes solely from vaccines.
  Jedným slovom: WHO bude tvrdiť, že kolektívna imunita nastala od očkovania, že môže nastať jedine len od očkovania. Doteraz platilo, že kolektívna imunita sa získa ak sa vystavíme vírusu.
  WHO nám ovečkám mení vedu už neplatí čo platilo stovky rokov ale ako im to teraz vyhovuje.

 7. Prajem redakcii pokojné a spokojné vianočné sviatky a veľa verných čitateľov v Novom roku 🙂

  A všetkým tu diskutujúcim Vianoce plné zdravia a lásky 🙂

  • Aj ja sa pripájam a tiež prajem redakcii Bádateľa príjemné sviatky, veľa zdravia, síl a vytrvalosti v tejto neľahkej dobe a tak isto aj všetkým diskutujúcim.

 8. Jednoduchá

  Ďakujeme milá jean aj ametyst :-)……….

 9. http://vkpatriarhat.org/cz/?p=45414
  Démon smrti chce vakcinací usmrtit vaše děti i vás (2. část)

 10. Všetkým NAŠIM prajem optimizmus – každým dňom predlžovanie slnečného svetla – to je sviatok! Nepriateľov „FUCK and lock down!“ – zavrieť ich do ťurmi – až zčernajú!
  https://invivomagazin.sk/povod-vianoc-pohansky-ci-krestansky_277.html

  https://mokosinkruh.wordpress.com/2019/12/06/vianoce-saturnalie-alebo-kracun/
  ——————————————————
  The Babylonian Connection to Christmas – Mystery, Babylon
  [Prehľadávať doménu mystery-babylon.org/christmas.html] mystery-babylon.org/christmas.html
  Obviously, we see the Christmas tree reallycomes from an old Babylonish fable, telling of an evergreen tree which sprang out of a dead tree stump. This obviously symbolized dead Nimrod; and the new evergreen tree sym- bolized how hehad come to life again – as the reborn, unconquered god!

  The True Meaning of Christmas – NIMROD – The LORD of X-Mas
  [Prehľadávať doménu garylite.com/2019/03/07/the-true-meaning-of-christmas-nimrod-the-lord-of-x-mas/] https://garylite.com/2019/03/07/the-true-meaning-of-christmas-nimrod-the-lord-of-x-mas/
  The yule log represented the sun-god Nimrod and the Christmas tree represented himself resurrected as his own son Tammuz. So, our Christmas tree — and our yule log — have tremendous meaning. The yule log is the dead Nimrod, human ruler of ancient Babylon, who was eventually deified as the sun incarnate, and hence a god.

  https://external-preview.redd.it/_CJ5lnQJ33846ItT3p499_MPLPiP-iCnP5ehF77IKL8.jpg?s=ce7677080fd1a002b6be7daf1ec221a90a908806

  https://boktowergardens.org/wp-content/uploads/2014/12/Christmas-2014-bromeliad-tree-1-e1417624006387.jpg

  https://www.ambius.com/blog/wp-content/uploads/2014/12/willis-tower-collage.jpg

  Happy New Year Dubai 2016? | Holiday decor, Holiday …
  https://i.pinimg.com/originals/7a/e0/45/7ae0453cd1c2aad0321b774b34fc7bf2.jpg

 11. Bolo by to smiešne, keby to nebolo vážne! Na jednej strane – šťastie v nešťastí, že „korona ventilátory“ nezabíjajú ľudí, na druhej strane – solidárne úsilie strachom zblbnutých ľudí skončilo v kanáli. Odbočím budú sa dať tieto zariadenia aspoň prerobiť na klimu pre cz VIP utečencov na Kajmanské ostrovy?

  „Unikátní veřejná sbírka z letošního jara, v níž Češi poslali během 24 hodin přes 14 milionů korun na plicní ventilátory pro české nemocnice, končí rozpačitě. Podepsala se na tom i liknavost a nezájem státu.
  Článek

  Příběh ventilátorů CoroVent, zrozených z přívalu solidarity a štědrosti tisíců dobrovolníků a dárců, je příznačný pro stav české společnosti. Občané jsou ochotni obětovat společnému zájmu peníze, mozky i energii. Stát ale neumí potenciál občanské společnosti využít.“

  „Všechno začalo v půli března, na prahu koronavirové pandemie, když se aktivisté ze sdružení COVID19CZ rozhodli, že zajistí českým nemocnicím 500 levných plicních ventilátorů. Rozjel se tak projekt, jaký nemá v České republice obdoby.

  Na dokončení vývoje a rozjezd sériové výroby Češi vybrali v rekordní veřejné sbírce během pouhých 24 hodin přes 14 milionů korun. „Nemáme slov! Je to neuvěřitelné a dokazuje to sílu skvělých českých lidí,“ komentoval to tehdy pro Seznam Zprávy Pavel Doležal, jeden z iniciátorů.“

  „Velká energie

  Díky obrovské energii vývojářů z ČVUT, spousty dobrovolníků z různých oborů, desítek firem a tisíců drobných dárců se v následujících týdnech povedlo dostat v rekordním čase do výroby zcela nový český medicínský přístroj.“

  „Jenomže v době, kdy se výrobní linky s CoroVenty rozjely, první nákazová vlna už slábla a Češi soudili, že je s koronavirem konec. Ventilátory vyrobené za peníze z rekordní sbírky se hromadily ve skladech a jejich cesta do nemocnic se zadrhla.
  30 kousků do nemocnic

  Teprve podzimní koronavirová vlna obrátila znovu pozornost k třebíčským ventilátorům. Z nemocnic, rychle se plnících covidovými pacienty, přicházely první žádosti o dodávku. Narážely však na to, že ačkoliv v té době už CoroVenty dávno měly certifikaci pro krizové nasazení od amerického úřadu FDA, v Česku jim podobné razítko pořád chybělo.“

  „Do špitálů nakonec dorazilo ventilátorů zaplacených z veřejné sbírky jen třicet. Ukazuje se, že skutečná potřeba v nemocnicích je mnohem menší, než napovídaly prvotní panické vize. Poptávku také srazily stovky ventilátorů, jež Česká republika dostala darem ze zahraničí. A také iniciativa skupiny PPF, která od firmy Mico v rámci vlastní charitativní akce 71 CoroVentů odkoupila a poslala je českým zdravotníkům.“

  „Podle Dennera firma nejbohatšího Čecha Petra Kellnera udělala pro podporu českého produktu víc než vláda či úřady. Přístup českých institucí, které vůči CoroVentu dávaly najevo nezájem, podle něj ostře kontrastuje se zahraničím. „Třeba španělská vláda koupila během pandemie stovku španělských ventilátorů uvedených do výroby ve zrychleném procesu jako ten náš a rozdala je ministerstvům zahraničí v dalších zemích, aby se s nimi mohly nemocnice seznámit. Tak vypadá podpora místních výrobců,“ říká Denner.“
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cesi-se-slozili-na-ventilator-uredniho-simla-musela-zkrotit-ppf-133794#dop_ab_variant=0&dop_req_id=DAosGJqQBeq-202012241451&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  Skrátené o 2/3… Čo s tým chcel básnik povedať? Že je tu nový marketingový fenomén ako využiť nejaké nešťastie, a PR môžu spustiť – namiesto reklamných agentúr – „dobrovoľnícke a charitatívne organizácie“ – s apelom na city! Pritom obyčajný sprostý biznis „na istotu – zožeňte prachy – potom to vyrobíme“! Foundrasing.

  A teraz k básnikovi…
  „Ak dvaja robia to isté – nie je to vždy to isté!“
  Príklad s 2 barmanmi – jeden chodí do práce kvôli prachom. Ľudí nemá rád – len ich peniaze. Druhý barman chodí do práce, lebo ho barmanstvo baví, má rád ľudí, rád sa rozpráva – je taká bútľavá vŕba. Ktorému sa bude dariť viac – ktorý bude mať plno a stálych návštevníkov?

  Tak to dopadlo aj s ventilátormi – židovina – kalkulovaný zisk z cudzieho nešťastia – niekto veľmi bohatý zacítil prachy – a niekto vypustil hlášku, že bude pol milióna mŕtvych! ???

  Boh nie je výkonový manažér – nehodnotí výsledok, ale ÚMYSEL! Ono sa to vyrobilo vďaka dobrému úmyslu darcov, ale nepredalo kvôli zlému úmyslu iniciátorov! Tak funguje kozmická rovnováha.

 12. O čom je celý lockdowns?

  PÖVODNÝ POČÍTAČOVÝ PREKLAD – TEXT JE IBA SKOPÍROVANÝ, JAZYKOVO NEUPRAVENÝ (miestami to vyznieva humorne)

  Začarovaný zločinec Neil Ferguson hrá kľúčovú úlohu v nových lockdowns
  Jon Rappoport | Infowars.com
  24. decembra 2020, 14:35 hod.
  Kto je v televízii podporovať potrebu lockdown? Nikto iný ako Neil Ferguson, zneuctený a neúspešný počítačový modelár.
  Obrázok Kredit:
  Parlament TV / PA Obrázky cez Getty Images
  Nechaj ma to pre teba uvariť. Tvrdiac, že nový „mutantný kmeň“ SARS-CoV-2 je o 70 % smrteľnejší ako pôvodný, počítačoví modelári vo Veľkej Británii odporučili premiérovi Borisovi Johnsonovi, aby krajinu uzamkol na oveľa prísnejšej úrovni.

  Počítačový model bol vymyslený na Imperial College v Londýne. Sprievodný text skutočne pripúšťa, že je príliš skoro povedať, či mutant kmeň je hlavnou hrozbou.
  Napriek tomu Boris Johnson vydal nový rozsiahly príkaz na zablokovanie. [1] [2]

  Kto je v televízii podporovať potrebu lockdown? Nikto iný ako Neil Ferguson, zneuctený a neúspešný počítačový modelár. [3] [4]

  Nemal autora nového modelu / štúdie na Imperial College, ale on je teraz tvárou „vedy.“

  Fergusonov predchádzajúci model predpovedal 500.000 úmrtí na COVID vo Veľkej Británii a 2 milióny v USA by nastať do minulého leta. Tento absurdný a kriminálny odhad priamo ovplyvnil Borisa Johnsona a Donalda Trumpa, aby vyhlásili výnimočný stav a upustili od plánov na otvorenie svojich národných ekonomík.

  Potom Ferguson porušil svoje vlastné lockdown odporúčania tým, že vykonáva pomer so svojou milenkou, ktorá žila vo svojom samostatnom dome s manželom.

  A teraz je späť, v televízii, varujú občania o novom „mutantný kmeň“ vírusu a potrebu vyššej úrovne lockdown.

  Iní vedci sú pobúrení najnovším počítačovým modelom; požadujú, aby videli skutočné dôkazy o zvýšenej hrozbe. Hovoria, že ani nechápu, čo znamená „o 70% viac smrteľných ako pôvodný kmeň“.

  Koľko viac ekonomickej devastácie môžu ľudia v Spojenom kráľovstve prijať?

  Tu je môj pôvodný kus na Neil Ferguson, napísaný ako jeho predchádzajúci počítačový model bol zničený-ale nasleduje politických vodcov v USA, Veľkej Británii, Francúzsku a Nemecku. Pracka hore:

  Neil Ferguson: duch v stroji [5]

  Prečo vlády pozdravujú, keď predpovedajú pandémiu a hovoria im, aby zamkli svoje krajiny?

  Záleží niekomu na jeho minulosti?

  Prečo má stále prestížnu prácu?

  S kým je spojený?

  podľa Jon Rappoport

  Neil Ferguson, prostredníctvom svojho inštitútu na Imperial College v Londýne, môže volať zábery na veľké percento svetovej populácie.

  Je to pán Genius, pokiaľ ide o premietanie počítačových modelov epidémií.

  Kolegovia odborníci nafúknuť jeho povesť.

  Podľa Business Insider (4/25) [6], „Ferguson tím varoval Boris Johnson, že hľadanie ‚stáda imunity‘ [nechať ľudí žiť svoj život vonku vo Veľkej Británii] by mohlo stáť 510.000 životov, čo vedie k náhlemu U-turn [masívne národné lockdown vo Veľkej Británii] … Jeho simulácie boli vplyvné aj v iných krajinách, citovali ho úrady v USA, Nemecku a Francúzsku.“

  Nielen citované, a to nielen vplyvné, ale prehltol celok.

  Business insider pokračuje: „23. marca Spojené kráľovstvo zrušilo ‚imunitu stáda‘ v prospech stratégie potlačenia a krajina sa pripravovala na týždne lockdownu. Fergusonova štúdia bola zodpovedná.“

  Je toho viac. Oveľa viac.

  Rovnaký článok BI: „Dr Deborah Birx, koordinátor reakcie na koronavírus na Trumpovu administratívu, povedal novinárom na tlačovom brífingu 16.břeřeza, že Imperial papier [Ferguson počítačovej projekcie] výzva CDC nové rady pre prácu z domu a vyhnúť sa zhromaždenia 10 alebo viac.“

  Ferguson, podnecovateľ lockdownu. Odstránenie základných slobôd. Hospodárska devastácia.

  Takže poďme sa pozrieť na výsledky Ferguson, je uvedené v bi kus:

  „Ferguson v roku 2008 spoluzakladal CENTRUM MRC pre globálnu analýzu infekčných chorôb so sídlom v Imperiale. Je to vedúci orgán, ktorý poskytuje národným vládam poradenstvo v oblasti ohnísk patogénov.“

  „To dostane desiatky miliónov dolárov v ročných finančných prostriedkov z Bill & Melinda Gates Foundation, a pracuje s Britskou národnou zdravotnou službou, Americké centrum pre prevenciu a kontrolu chorôb (CDC), a má za úlohu dodávať Svetovej zdravotníckej organizácie s ‚rýchlu analýzu naliehavých infekčných chorôb problémy‘.“

  Získať fotku?

  Gates peniaze ide do Ferguson.

  Ferguson predpovedá zúfalú hrozbu z COVID, vyžaduje lockdowns-a tým pripravuje ľudí na prijatie vakcíny. Vakcína, čo Gates chce.

  Ferguson dodáva desivú počítačovú projekciu úmrtí na COVID -CDC a WHO. Ferguson tak komunikuje zdôvodnenie plánu vakcíny Gates.

  Národné vlády sa vzdávajú WHO a CDC. LOCKDOWNS.

  Business Insider: „Michael Thrusfield, profesor veterinárnej epidemiológie na Edinburgh University, povedal papier mal ‚déjà vu‘ po prečítaní [Ferguson] Imperial papier [o COVID], hovorí Ferguson bol zodpovedný za nadmerné utratenie zvierat počas 2001 slintačky a krívačky [šialený krava] ohniska.“

  „Ferguson varoval vládu, že 150.000 ľudí môže zomrieť. Šesť miliónov zvierat bolo zabitých ako preventívne opatrenie, čo krajinu stálo miliardy v príjmoch z poľnohospodárstva. Nakoniec zomrelo 200 ľudí.“

  „Podobne, on [Ferguson] bol obvinený z vytvárania paniky tým, že preceňuje potenciálny počet úmrtí počas epidémie vtáčej chrípky v roku 2005. Ferguson odhadol, že 200 miliónov môže zomrieť. Skutočné číslo bolo v nízkych stovkách.“ Dobrý deň?

  „V roku 2009, jeden z modelov Ferguson predpovedal 65.000 ľudí by mohlo zomrieť na epidémiu prasacej chrípky vo Veľkej Británii – konečné číslo bolo pod 500.“

  Takže sa musíte spýtať sami seba, prečo by niekto veril tomu, čo Ferguson predpovedal v tomto COVID zhone?

  Sú jeho kolegovia odborníci takí hlúpi?

  Sú prezidenti a premiéri takí hlúpi?

  A odpoveď znie: Jedná sa o monumentálne skryté op; niektorí ľudia sú tak hlúpi; niektorí sú zachytení v op a bojí sa povedať, cisár nemá oblečenie; niektorí si uvedomujú, čo sa deje, a chcú zničiť národné hospodárstva a viesť nás k novému svetovému poriadku.

  Gates vie, že má svojho muža: Ferguson. Ako príjemca desiatok miliónov dolárov ročne od Nadácie Gatesovcov, Ferguson sa nechysť vydať model, ktorý hovorí: COVID nie je čoho báť, nechať ľudí žiť svoje životy a budeme v poriadku. Šanca, že sa tak stane, je na rovnakej úrovni, ako výskumníci priznali, že nikdy riadne neidentifikovali nový vírus ako príčinu ochorenia v roku 2019 vo Wu-chane. [7]

  S cieľom odôvodniť vstrekovanie každého muža, ženy a dieťaťa na svete s ťažkými kovmi, syntetické gény, ktoré menia genetický make-up, rad baktérií, a kto vie, čo ešte, Gates potrebuje príbeh o smrtiaci vírus, ktorý si vyžaduje vypnutie a uväznenie planéty, dosiahnutie v zajatí publikum.

  Má príbeh, oblečený v počítačovom modeli, zložený z muža s minulým záznamom ohavných a zničujúcich zlyhaní.

  Neil Ferguson je duch v stroji. Stroj je Svetová zdravotnícka organizácia a CDC. Mužom za duchom je Bill Gates.

Pridajte komentár

*