Po covidových „vakcínach“ klesla v Austrálii pôrodnosť o 63%. Čím to ospravedlní vláda?


Print Friendly, PDF & Email

Po covidových „vakcínach“ klesla v Austrálii pôrodnosť o 63%. Čím to ospravedlní vláda?

(Ethan Huff, Natural News) Pred časom sme uverejnili článok, ktorý poukazoval na hrôzostrašný pokles pôrodnosti po masovom očkovaní proti covidu v rôznych krajinách, vrátane Slovenska. Pokles bol 10 až 20%.

Nové údaje zverejnené Austrálskym štatistickým úradom (ABS) ukazujú, že odkedy boli spustené „vakcíny“ proti Covid-19, pôrodnosť už klesla o neuveriteľných 63%. Vývoj je teda viac ako znepokojivý a potvrdzuje prebiehajúcu genocídu a depopuláciu planéty.

Od októbra do novembra 2021 došlo v Austrálii k 21-percentnému poklesu pôrodov v porovnaní s priemerom za 10-ročné obdobie. Od novembra do decembra 2021, len o mesiac neskôr, bol pokles pôrodov už o 63 percent.

„December 2021 bol asi deväť mesiacov po zavedení vakcín proti covidu,“ poznamenáva David James zo stránky LifeSiteNews o ťažkom období od počatia po pôrod.

(Súvisiace: Taiwan zaznamenal podobný 23-percentný pokles pôrodov po spustení masového očkovania.)

„Je možné, že niektoré z týchto čísel budú revidované, ale ak by tento trend pokračoval, Austrália skončí s prázdnymi pôrodnicami. Dokonca aj propagandisti, ktorí riadia oddelenia provládnych médií, a takzvaní novinári napodobňujúci všetko, čo hovoria, budú mať problém tento problém ukryť.“

Therapeutic Goods Administration (austrálsky ŠÚKL) spáchal masové vraždy na občanoch

Momentálne nikto v austrálskej politike, s výnimkou niekoľkých „okrajových“ jednotlivcov, nehovorí nič o týchto hrozných údajoch. Je to preto, že odhaľujú covidové očkovanie ako nástroj depopulácie.

Ak sa aj niečo povie, pravdepodobne sa to dezinterpretuje pomocou bežnej výhovorky, že „korelácia sa nerovná príčinná súvislosť“, čo znamená, že nikto nevie s istotou, či sú za tým vakcíny. Ale čo iné by to mohlo byť?

Jediná vec, ktorá sa zmenila na začiatku roku 2021, bolo, že krajiny naplno spustili masovú očkovaciu kampaň, ktorá vypustila do sveta miliardy záhadných chemických injekcií. A o deväť mesiacov neskôr sa pôrodnosť na celom svete prepadla.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Našiel sa len jeden človek formálne pri moci, bývalý americký federálny senátor George Christensen, ktorý sa pýtal: „Sú na vine vakcíny?“ Dokonca o tom napísal článok, ktorý z neho takmer určite spraví objekt ohovárania za účelom zničenia jeho reputácie.

Naomi Wolfová a tím vyšetrovateľov identifikovali dlhý zoznam negatívnych zdravotných dôsledkov spojených s covidovými vakcínami, ktoré ďaleko presahujú len zlyhanie reprodukčných schopností ľudí, ktoré zahŕňajú:

 • problémy s mužskou plodnosťou ovplyvňujúce spermie a funkciu prostaty (Americký úrad pre potraviny a liečivá (FDA) bol o tom informovaný už 1. apríla 2021, napriek tomu sa proti tomu nič neurobilo).
 • problémy s plodnosťou žien, ktoré ignorovali aj federálne regulačné orgány
 • sonogramy ukazujúce abnormálny zápal a kalcifikáciu u plodov približne osem týždňov po očkovaní
 • poranenia penisu, ktoré pripúšťajú aj vlastné interné dokumenty spoločnosti Pfizer
 • potraty v miere 87,5%

Obťažoval sa austrálsky regulačný úrad TGA preveriť niečo z toho, keď povolil, schválil a neskôr nariadil svojim občanom povinné očkovanie proti covidu? Ak áno, ako TGA dospel k záveru, že vakcíny sú bezpečné pre každého, nieto pre tehotné ženy?

Mlčiace zapredané média sú spolupáchateľmi genocídy

Špecialista na plodnosť, Dr. Luke McLindon, hovorí, že pozoroval masívny nárast spontánnych potratov medzi svojimi pacientkami po tom, čo boli „zaočkované“.

Pred očkovacou kampaňou bola miera potratov medzi jeho pacientkami 12-15%. Dnes to medzi jeho „zaočkovanými“ pacientkami dosiahlo 74%!

„V tomto bode nie sú potrebné úplné odpovede, ale správne otázky,“ hovorí David James. „Otázky, ktoré médiá hanebne nepoložili a neskôr, čo je ešte hanebnejšie, zaútočili na tých, ktorí sa pýtali.“

Odpovedanie na prvé otázky si vyžiada čas, ale treba ich položiť:

 • Prečo dochádza k poklesu pôrodnosti?
 • Prečo nadmerná úmrtnosť v Austrálii tak výrazne vyskočila?
 • Prečo je priemerný vek úmrtia na „covid“ totožný s priemernou dĺžkou života v Austrálii?

Chcete sa dozvedieť viac o nebezpečenstvách a neúčinnosti covidových „vakcín“? Môžete tak urobiť na stránke VaccineDamage.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jose Mourinho

  To bude urcite glob.oteplovanim inde problem nebude

  • Doufám, že je TO myšleno jako ironie..

   • tiež si myslím, že takáto absurdnosť „z pera“ ktoréhokoľvek z nás, prívržencov Bádateľa, môže byť jedine irónia

  • Pozor, hnilobné elity už nehovoria o otepľovaní, ale o zmene klímy, lebo dôkazov je už priveľa a šíria sa ! Takže zmenili rétoriku a „argumenty“ !

 2. Náhlá úmrtí: dokument o devastujícím dopadu COVID vakcín
  otevrisvoumysl.cz/nahla-umrti-dokument-o-devastujicim-dopadu-covid-vakcin/

  „Velmi žádaný nový dokument Náhlá úmrtí o devastujícím dopadu COVID vakcín je tady. Uslyšíme přímá svědectví odborníků o nárůstu poškození lidí po očkování, a realistické záběry z pitevních sálů, kde balzamovači odebírají očkovaným obětem doposud neviděné bílé sraženiny z žil… a mnohem víc.“

   • Úmyslně jsem uvedl odkaz, že stačí zkopírovat do schránky a v prohlížeči normálně otevřít z důvodu, že nejednou se mi komentář neobjeví anebo nezobrazí či „čeká na schválení“. Už je vkládám pouze takto. Ale díky za snahu (opravu) i když nebylo co opravovat 🙂

    • Pozdržané na schválenie sú tie komentáre, ktoré obsahujú veľa linkov – to je ochrana pred spamom, lebo spameri zvyčajne dávajú komentáre s množstvom linkov.

     • To, čo robíte s pozdržiavaním komentárov, je v podstate VAŠA AUTOCENCZÚRA a nič iné! Pokiaľ máte nastavený filter proti tzv. nežiadúcim stránkam – napriklad s pornom – bolo by to pochopiteľné! Problém je, že prevádzkovatelia generálnych filtrov internetových zdrojov technologicky nastavujú-signujú ako nežiadúci aj antiglobaistický obsah – a nie že nie! Čiže otázka znie – či odmietnuť „strojovú“ autocenzúru a prejsť s alternatívou do hlbokého internetu a vysrať sa na všetku cenzúru! Preto – súčasná „alternatíva“ existujúca na vrchnom internete je len vystrašené káčatko! S počtom linkov to má spoločné len to, že fyzická osoba prevádzkujúca takýto web má strach zo zodpovednosti za obsah komentárov a odkazov – a musí fyzicky skontrolovať odkazy-linky – lebo čo keby! Čiže – toto nikdy v živote NEBUDE SLOBODNÉ FÓRUM! Stále je to len kontrolovaná opozícia – Hyde Park! Vylez si na debničku od pomarančov a pičuj si na čo chceš v parku – do masmédií ťa nikdy nepustíme a kráľovská rodina je tabu!

      Autocenzúra v tlačovom zákone, autocenzúra v gebuliach otrokov! Autocenzurovaný otrok je základom BEZKONFLIKTNÉHO otroctva vôbec! Tak sa nevyhovárajte na nejaký systém – stroj! Vy ste súčasťou cenzúry a nie že nie!

     • Naša cenzúra nie je nastavená na konkrétne stránky v odkazoch, ale na počet odkazov v komentári. Ak tam dáte 1 alebo 2, tak vám prejdú, ak 8 tak nie. Je to tak preto, lebo spameri zvyčajne dávajú množstvo linkov. Verte, že ak by sme úplne vypli automat a púšťali všetky komentáre, bolo by tu toľko spamu, že diskusia by bola nečitateľná, lebo na každý 1 normálny komentár od reálneho človeka by bolo 10 spamových komentárov v cudzom jazyku od robotov obsahujúce desiatky odkazov od porna po viargu a podobné veci.

      My nečítame každý komentár, máme určitú dôveru k našim diskutujúcim. Čítame len tie komentáre, ktoré sú pozastavené na moderáciu a potom náhodne. Občas aj všetky, ale nie vždy.

    • Nešlo o „opravu“, ale o to, že stránku Bádateľa navštevujú aj starší ľudia a nie všetci sú dostatočne technicky zdatní a zorientovaní v súčasnej modernej, neustále sa meniacej technike. Neviem, či pred dvomi alebo tromi dňami jeden z čitateľov tu oslovil redakciu s konštatovaním, že sa mu link nedá otvoriť – pomohol mu s tým jeden z našich komentátorov.

 3. Pokles pôrodnosti ma vôbec neznepokojuje keďže sa rodia čoraz väčší degeneráti. Každopádne farmácia ma vďaka očkovaniu zabezpečených minimálne doživotných pacientov na nej závislých ( a ak sa narodia väčšinou už odmalička).

 4. Pozor, vláčik sa len rozbieha! Úplne celý dopad budeme poznať do 5 rokov od minimum 2 dávky v plnej kráse tak, ako to povedal prašivec Krčméry ! Toto je len jeden z mnohých následkov genocídy !

 5. kvakcína je sloboda

  nemusí prísť ani klasická III. jadrová – ľudstvo na svojom samozničení usilovne pracuje, väčšina je zombifikovaná vymývačkami mozgov – nepremýšľajú , len urobia, čo im v tv povedia;
  no a ten zvyšok, čo zatiaľ odoláva – k nemu patrím aj ja – buď čoskoro zomrie, pretože sú starí aj na reprodukciu;
  a čo tí mladší?! väčšina sa bojí do tohto sveta/systému priniesť ďalšieho otroka a ja sa im nedivím

 6. Ale jede se dále, nic neskončilo..Přesně TOHLE jsem čekal, bylo to otázkou času. Všichni jen sklopí hlavu, stejně jak klopili hlavy u ko*kovid podvodu, stejně jak dělají že nic nevidí – když jde o chemtrails na obloze apod. PROSTĚ TUPÉ GOJÍÍM.

  A mezitím, v plzeňské Brojově ulici zasahovali krátce po 23. hodině záchranáři. Před místní základní školou se zapálil 69letý muž a oživit se ho nepodařilo. Mluvčí policie Eva Červenková uvedla, že policisté vyloučili cizí zavinění. Případ vyšetřují jako sebevraždu.

  A další politický srá*č na tom přiblbém sumitu gé20 (či jak se ten kreté*nismus označuje) na balóně (Bali) pověděl hovinko: Mac(a)ron otevřeně: „Potřebujeme jednotný globální řád“, viz: twitter.com/EvaVlaar/status/1594084598320955394
  = Mac(a)ronova slova jistě zmatou „fact checkery“, kteří nadále trvají na tom, že tvrzení o „novém světovém řádu“ nebo jedné světové vládě jsou nepodloženou konspirační teorií. VŠECHNO CO JE KDY OZNAČENO ZA „KONSPIRACE/DEZINFORMACE“ JE V PODSTATĚ VŽDY PRAVDA.

  A jasně, všechno je dezinformace, jinak ta pi*čuská pandemická smlouva WHO je v závěrečné fázi, zrušila by ústavu USA a rozpoutala lékařskou diktaturu, pokud se vše odklepne, stejně jako VŠUDE po světě..

  A FTX, Tether, CIA, drogové kartely ale hlavně, SLAMA U KRAVÍNA!
  A Trump má jen 24 hodin po svém obnovení na Twitteru o 50 milionů sledujících více než Biden.
  A inflace v eurozóně dosáhla rekordních 10,7 % a hrozí recese.

  Brzy všude? VYPÍNÁNÍ CHUDÝCH: Kanaďan, kterému hrozí bezdomovectví, žádá o lékařsky asistovanou smrt

  A na závěr, jendy z nejhorších výmluv pro úmrtí na fuckcínu ko*kovid v aktuálním roce 2022:
  1. Rozhodčí píská: Najednou, právě od začátku kampaně proti vakcíně, dochází u zdravých sportovců k zástavě srdce, kdykoli rozhodčí nebo rozhodčí pískne.
  2. „Drobné částice v ovzduší mohou vyvolat náhlou srdeční příhodu“ („Na vině je změna klimatu“ a znečištění).
  3. Studené sprchy nyní údajně zabíjejí příslušníky armády a zdravé sportovce tím, že je překvapivě šokují k smrti.
  4. Kvůli videohrám náhle umírají zdraví teenageři po „očkovaní“ ko*kovid žumpou.
  5. „Dlouhý Covid“ – myšleno dlouhodobé nežádoucí účinky mRNA bodnutí
  6. „Syndrom náhlého arytmického úmrtí“ – tohle se nedá vymyslet, to dokáže jen bezpáteřní idiot.
  7. Krevní sraženiny (opravdu podivné gumovité sraženiny způsobené injekcemi bílkovin s hroty).
  8. Rakovina, která se během pandemie „neřešila“ – ve skutečnosti je to rakovina způsobená injekcemi genové terapie, které vypínají vrozenou schopnost vašeho těla bojovat s rakovinou.
  ..atd…

  =Tak co, lulínci, cemeprátoři, čučkaři, bisáčci, cajti a politické ho*vna, stále všechno dezinformace? Na které straně stojíte, vy srá*či! Jde o životy i vašich rodin, debi*lové!!=

 7. Trosku z ineho sudka,ale pomaha to dotvarat mozaiku o co ide, a suvisi to vlastne s kazdou sucasnou temou. Dlhe, ale odporucam prezriet cele… rovnake informacie idu aj od Charlieho Warda… mozno nam vela veci zacne zapadat do seba.

  https://youtu.be/Ot9baMcGm-4

 8. mariankosmac

  Aká bola/bude pôrodnosť kokovidvaxinačnej éry, sa ukáže až za nejakých 5-6 rokov, keď tieto deti nastúpia do škôlok a škôl. V dnešnej dobe zdá sa že sú tieto zariadenia deckami preplnené, aspoň myslím. Na dedine zrušili deťom zelené ihrisko aby tam pristavili ďalšiu budovu školy. Tam mali tuším spravené nejaké drevené hranty a niečo tam pestovali a učili sa záhradníčiť, tak je škoda že o toto prišli. Takže z dnešného pohľadu preplnených skôliek a škôl a tiež parkovísk pred nimi lebo každá mamička má dnes SUV, by trošku znížená pôrodnosť ani nevadila. Tak uvidí sa za tých 6+ rokov, či tieto zariadenia nebudú zívať prázdnotou.

 9. To len nahrava rychlemu rozputaniu vojny vecsiny zapadu s Ruskom, aby sa to prekrylo pripadne to hodia na nejaku bilogicku zbran Putina ci radiaciu. Prinajmensom sa to medialne prekryje ako to uz velmi dobre to prekryva vojna na Ukrajine.

Pridajte komentár

*