V hyper-zaočkovanej Austrálii dosahujú úmrtia na covid nové rekordy


Print Friendly, PDF & Email

V hyper-zaočkovanej Austrálii dosahujú úmrtia na covid nové rekordy

(Ethan Huff, Natural News) K dispozícii sú posledné dáta o nových prípadoch a úmrtiach na covid a pre takmer „plne zaočkovanú“ Austráliu to nevyzerá dobre.

Aj keď viac ako 96 percent tamojšej populácie prijalo prvé dve očkovania mRNA vakcínami proti Covid-19 a viac ako 70 percent je plne „posilnených“ (tretia dávka), úmrtia na covid v celej krajine dosiahli rekordné čísla.

Dáta na vyššie uvedenom odkaze jasne ukazujú, že od spustenia masovej očkovacej kampane ​​v Austrálii úmrtia súvisiace s vakcínami prudko stúpajú. V čase písania tohto článku dosiahli vrchol, ktorý naznačuje, že s postupom času úplne zaočkovaní padajú mŕtvi k zemi čoraz väčšou rýchlosťou.

Keby sa Austrália namiesto očkovania rozhodla pre ivermektín a hydroxychlorochín (HCQ), plandémia by sa skončila už dávno.

Namiesto toho teraz Austrália zaznamenáva skôr masovú vymieranie než zotavenie. (Súvisiace: Austrálski predstavitelia chcú, aby obyvatelia dostávali vakcíny v 6 mesačných intervaloch po zvyšok vekov.)

V skutočnosti pred zavedením „vakcín“ neboli v Austrálii takmer žiadne úmrtia súvisiace s covidom. Na jeseň 2020 nastal malý vrchol, po ktorom nasledoval prudký pokles späť na základné úrovne, po ktorom nasledovala očkovacia kampaň a po nej masívny nárast úmrtí.

Zaujímavé je, že po aplikovaní posilňovacej (tretej) dávky nasledoval ďalší masívny nárast úmrtí.

Dnes je už viac než pravdepodobné, že bude pokračovať zvyšovanie počtu úmrtí, pretože syndróm ADE (protilátkové zosilnenie choroby) a iné zdravotné stavy vyvolané očkovaním si vyberú svoju daň.

„Boli sme varovaní, ale počúvali iba inteligentní ľudia,“ napísal komentátor v reakcii na tieto správy.

„Syndróm ADE sa hromadne vyskytuje, je skutočný a ničí imunitný systém.“

„Nikto počas krízy nezaobchádzal so svojimi občanmi viac tyransky ako Austrália,“ dodal ďalší. „Ľudia, ktorí sú za to zodpovední, by mali byť vo väzení.“

Toto je teraz plandémia plne zaočkovaných

Austrálsky štát Nový Južný Wales (NSW) údajne zaznamenáva najviac nových „prípadov“ covidu, nasledujú Queensland a Victoria.

Každá z týchto oblastí, ako si možno spomínate, zaviedla počas plandémie ťažké reštrikcie – obmedzenia, o ktorých obyvateľom tvrdili, že ukončia vírus.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Boli zriadené „karanténne“ koncentračné tábory, ľudia boli nútení nosiť rúška všade kam prišli alebo kde sa nachádzali (napríklad aj keď sami sedeli v aute za zatvorenými oknami) a pohyb verejnosti bol extrémne obmedzený – všetko ale bezvýsledne. Koronavírus tu zostane práve vďaka vakcínam.

Médiá nás všetkých presviedčajú, že ľudia „chytajú“ a „opätovne chytajú“ covid znova a znova. Realita je však taká, že to, čo teraz vidíme, je plandémia plne zaočkovaných, ktorých imunitný systém je zdevastovaný.

„Vykazujú príznaky otravy,“ napísal ďalší komentátor o tom, čo zažívajú plne zaočkovaní a nie je „covid.“

„Kašeľ a horúčka sú mierne príznaky. Neurologické poškodenia, kŕče a paralýza sú vážne príznaky, nie nepodobné tomu, čo sa stane švábovi, ktorý je postriekaný pesticídom.“

„Zrazeniny sú príznakom vnútorného krvácania. Ťažká zrážanlivosť vedie k amputáciám, mozgovým mŕtviciam a infarktom. Najzávažnejší príznak? Smrť.”

Ďalší komentátor poukázal na to, že nikto, kto nie je očkovaný, nič z toho nezažíva, čo ďalej dokazuje, že chorí ľudia trpia na poškodenia očkovaním, nie na infekciu covidom.

„Falošná vakcínová imunita navrhnutá tak, aby vás zabila, nikdy neprekoná prirodzenú imunitu,“ napísal niekto iný o tom, že takzvané vakcíny v žiadnom prípade nevytvárajú skutočnú alebo trvalú imunitu, ale namiesto toho vyvolávajú AIDS spôsobený očkovaním (VAIDS).

Záver

Zaujímavé sú aj tieto záverečné komentáre:

„Nevaxxnutí neochorejú nie preto, že majú prirodzenú imunitu voči neexistujúcemu patogénu, ale preto, že neboli otrávení,“ dodal niekto iný.

„Látka mRNA spôsobuje, že epitelové bunky produkujú toxický hrotový proteín 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Neexistuje žiadny vypínač.“

Najnovšie správy o očkovaní proti covidu nájdete na stránke ChemicalViolence.com.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. V Austrálii a v Novom Zélande je teraz jeseň a čoskoro tam bude zima… zničená imunita sa teda prejavuje na plno… A čo sa bude diať na Slovensku v rovnakom období, keď nebude fungovať poriadne ani vykurovanie??? Lepšie ani nepomyslieť ! Reforma Lengvarského a spol týkajúca sa zníženia počtu nemocníc a lôžok akoby rátala už s tým, že onedlho ich súčasný počet nebude ani potrebný, keď populácia klesne asi na polovicu… a ušetria sa peniaze na iné rozkrádanie vládou !

  • Len malá oprava – V Austrálii a na Novom Zélande je teraz stred zimy, v septembri-októbri začne jar. Inak ak by klesol počet obyvateľov na polovicu, nemyslíme si, že by vláda veselo pokračovala ďalej. Ich počet by tiež klesol, ale zrejme na nulu.

 2. hľadač pravdy

  ,,NÁZOR… Prečo je toľko ľudí ochotných podriadiť sa novému svetovému poriadku?
  Ako dieťa som sa dlho snažil pochopiť, čo je fašizmus. A na túto otázku som nenašiel odpoveď. Ako je možné, že nemecký národ väčšinou podľahol Hitlerovej propagande? Kde sa zrazu objavilo toľko neľudských kreatúr v jednom okamihu, pripravených splniť zločinecké príkazy?
  ————————————————————————————————————-
  Vešanie, strieľanie, upaľovanie civilistov, ich dusenie (ako sa to stalo v mojom rodnom meste). Odkiaľ sa vzalo toľko neľudí, pripravených robiť dozorcov v koncentračných táboroch? Ako sa z najhumánnejších lekárov stali vrahovia a kati, ktorí robia pokusy na nevinných ľuďoch? Kládol som si tieto otázky, ale nevedel som na ne odpovedať. Bolo to ako masové šialenstvo, ako nejaký druh hypnózy.

  Nemohol som si však predstaviť, že jedného dňa, v relatívne blízkej budúcnosti, bude celý svet vystavený novej hrozbe oživenia toho istého fašizmu. Bolo to, akoby sa Štvrtá ríša po takmer 80 rokoch náhle prebrala zo zimného spánku. Zákernosť tohto neofašizmu sa však prejavuje v tom, že neprišiel v pravom svetle, zbavený akéhokoľvek humanizmu, ako to bolo predtým, ale pod rúškom starostlivosti o blížneho, starostlivosti o zdravie. A je oveľa ťažšie rozpoznať pravdu.

  Žijeme v úžasnej a zároveň desivej dobe, kedy čierna bola prehlásená za bielu a biela za čiernu. Dalo by sa povedať, že sa nad celým svetom rozprestrela hmla lží. Ako žili ľudia v dávnejších dobách? Videli a chápali, čo sa deje. Všetko bolo jednoduché a priehľadné, dokonca aj pre tých menej rozumných. Nepriatelia sú tam, priatelia sú tu.

  Ľudia, ktorí si myslia, že sú pánmi sveta, si všetko spočítali. Nie nadarmo sa im hovorí satanisti, pretože si možno len tažko predstaviť rafinovanejší podvod. Rozhodli sa, že sa sveta zmocnia tajne a vymysleli monštrózny plán, ktorý umožňuje zmiasť a zombifikovať mnoho ľudí. A najľahšie je vyhlásiť tých, ktorí ich plány odhalili, za nepriateľov pokroku, urobiť z nich spiatočníkov a priaznivcov „konšpiračných teórií“.

  Keď na vlastné oči vidíte, čo sa deje, konečne pochopíte, prečo fašizmus vznikol a na čom bol založený v predchádzajúcich dobách. Väčšina z nás sa považuje za homo sapiens, rozumné ľudské bytosti, ale keď sa tomu postavíme tvárou v tvár, v niektorých ohľadoch sme nepokročili ďalej ako mravce. 80-90 % ľudí je len inertná hmota, ktorá sa dá formovať do podoby, akú si praje moc.

  To je dôvod popularity rôznych ideológií! Drvivá väčšina obyvateľstva je ako plastelína, je pripravená prijať akúkoľvek propagandou vnucovanú myšlienku. Kto teda spáchal všetky tie zverstvá počas druhej svetovej vojny? Nejaký druh maniakov? Nie, boli to obyčajní ľudia preniknutí ideológiou výnimočnosti nemeckého národa.

  To isté sa deje aj v súčasnosti, je tu propaganda. Médiá vštepujú predstavy o nebezpečných chorobách, o lekároch-hrdinoch, o potrebe zachrániť seba a svojich blízkych injekciou, o negramotných „antiočkovateľoch“, egoistoch, ktorí idú proti výdobytkom vedy. A sú aj takí, ktorí tomu veria.

  A tí, ktorí tomu neveria, stále poslúchajú, idú na odstrel. A vôbec sa nezamýšľajú nad účelom, na ktorý sa injekcia používa. Sú prenasledovaní, a tak odchádzajú. A ako mantru opakujú: „Aj tak nás donútia, nie je iné východisko, všetko bude v poriadku, mali by sme myslieť na dobré veci. Väčšina ľudí má poslušnosť v krvi. Je to dobré alebo zlé? Je to jednoducho dané.

  Vodcovia môžu byť na strane zla, ale môžu konať aj správne veci, ak sú indoktrinovaní vznešenými ideálmi dobra a spravodlivosti. Sú ako čistý list papiera, ako vlajka vlajúca vo vetre – nemajú vlastný názor. Takže voľba je vždy v menšine, v tých 10-20 %, ktorí si myslia niečo iné. Presnejšie povedané, ktorí sú schopní myslieť. Musia prijímať rozhodnutia, pretože od nich v konečnom dôsledku závisí budúcnosť ľudstva.“

  Zdroj: neznámy autor

  • Drvivá väčšina obyvateľstva je ako plastelína, je pripravená prijať akúkoľvek propagandou vnucovanú myšlienku

   nazývaj to BioRoboty, nech to každý ppochopí.
   BioRoboty, bezduchí, NPC Non Player Character.

   Ľudských bytostí je na planéte už málo, väčšina sú Bioroboty v ľudských telách.
   Riadené orogramom, rovnako ako Windows.

   Nie ľudia, ale BioRoboty, chodiace Windows 25 v ľudských telách.
   Ľudské telo je skafander pre dušu, aby v tomto prostredí duša získavala skúsenosti.
   Ľudské telá bez duše sú ovládané systémom, sú to NPC

  • Pekný príspevok.
   Blažení nevedomí a nešťastní vedomí. A každý z nich si dobrovoľne vybral svoju cestu. Nevedomí sú odmenení blaženosťou. A my, vedomí, sme trestaní.
   Vnímam to na každom kroku. Blažení nevedomí zomrú vo viere, že ich premohol kovid napriek očkovaniu. Že im banka nezablokuje účet keď prekročia limit CO2. A keď zablokuje, nebolo to pre prekročenie limitu…
   My, vedomí, vidíme zúfalstvo súčasného stavu a vieme, že to sami nezmeníme. Jediný rozdiel medzi nami vidím v tom, že blažení nevedomí nemajú vytýčenú budúcnosť, nemajú sny a ciele, nemajú vízie. Berú čo im život prináša a nesnažia sa s tým nič robiť. Preto sú šťastní a blažení.
   Vedomie, naopak, prináša istú formu mentálneho utrpenia. Závisí od jednotlivca, ako sa s tým vysporiada.
   Ja som napodiv v pohode, aj keď vidím a vnímam všeobecný úpadok. Nezávidím blaženosť nevedomým.
   Myslím, že som nad vecou.
   A verím, že dystopická budúcnosť nebude mať dlhé trvanie. Je to z princípu veci nemožné.

   A ak by došlo k tomu, že ľudstvo vyhynie, nebude existovať žiadna budúcnosť. To je múdrosť, čo?
   Ako veta že všetko dobré je na niečo zlé a všetko zlé je na niečo dobré 🙂
   Keď to vykrátime (matematicky upravíme), vyjde z toho, že všetko je na niečo. To je užitočná vedomosť!

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,treba si položiť zásadnú otázku-či vesmír potrebuje človeka a jeho zvieratá a plodiny,,,,vesmír je omnoho dokonalejší,než ľudský svet-zvierací svet,,,,ľudská múdrosť-nieje žiadná múdrosť,,,,človek vynálezca a vedec nevymyslí nikdy nič,čo by potreboval vesmír,,,,vesmír nepotrebuje ani boha ľudí,lebo ani ten netvorí úžitok v rovnováhe,,,,ľudskú rasu tu trpí iba temnejšia časť mimozemšťanov pre svoj prospech a nejaké pokusy,,,,ľudské podvody nepoznajú hraníc a človek 21.storočia klame rovnako,ako pračlovek či ešte staršie generácie,,,,

    • Mimozemšťania sú čo? Ani zvieratá, ani plodiny, ani ľudia… čo sú? Pre mimozemšťanov sú totiž “mimozemšťanmi” ľudia zo Zeme.
     Vesmír nepotrebuje Boha… dá sa to povedať aj naopak – Boh nepotrebuje vesmír.
     Vesmír nepotrebuje ani mimozemšťanov.
     Ak vesmír vznikol bez Boha, kde sa vzali jeho zákony a princípy?
     Boh je vysvetlenie, nie stará fúzatá osoba.
     Boh je princíp, nie vesmír. Boh je paradox. Obsahuje sám seba. Existuje aj neexistuje naraz – ako “Schrödingerova mačka” – alebo častica v superpozícii. Boh je princíp. Ako povedal Aristoteles – Boh je prvotný hýbateľ.
     Každá príčina spôsobuje následok. Následok je spôsobený z nejakej príčiny. Vzniká reťaz príčina a následkov, kauzalita. Ale čoho následkom bola prvotná príčina?
     S týmto si láme hlavu ľudstvo od nepamäti. A mimozemšťania (ktorí s nami zdieľajú náš vesmír) na tom nemôžu byť inak.
     Kauzalitu nemyslím len “fyzikálnu” ale všeobecnú (napr. správanie).

  • Prečo je človek schopný takých zverstiev? Pardon, to by som urazil zvieratá, aj nadávka hyenizmus je urážkou týchto šeliem. Je to preto, lebo sme homo sapiens, človek myslaci. Okrem robenia zla jeden druhému, sme schopní samozničenia. Možno toto bude aj príčina zániku ľudstva.

  • Israismael

   Keď si ľudia uvedomia ze konci ďalší ľudský vek(temny vek ľudstva) ze za par rokov (dva, tri… sedem), príde k novému systému ľudského žitia tu na Zemi bez temna po Velkej očiste Zeme vplyvom božského zásahu, a keď si ľudia uvedomia ze Boh to nenacasoval o sto ci tisicrokov ale práve do tejto doby, tak ľudia konečne pochopia aj to ze satan Lucifer diabol a temné ľudstvo sa vyrojili ako huby po daždi aby zničili aj zbytok nejakého svetlého bodu tu na planéte…
   Vidíte to všade jasne co sa deje aká zlo vola, a hlavne vidia to konečne prebudení ľudia od roku 2020.. Za dlhu dobu po vojne 1945 to nebolo tak viditeľné ako dnes (covid, vakcíny, vojna Ukrajina, zblázneni politici do nepricetna, a pod).. Prebúdzajú sa však veľké masy ľudí a ďalšie a ďalšie, každý deň viac a viac..
   Pozrite sa na všetko blizsie co chce satan, Lucifer po svete.. Chce predbehnúť Boha v tom ze on nastoli svoju vládu, totálne totalitnu svetovú..On vie Lucifer ze Božia vola pre ľudí je v nastavení novej tisicrocnej ríši mieru . Potrebuje dostat ľudi do jarma, do nastavenej pasci NWO, aby potom zničil všetko čo sa zničiť dá.. Každého človeka, ktorý prepadne jeho zlo vôli a nehľadá v sebe Božiu vôľu..
   Keďže v sucastnej dobe je ľudstvo naladené na systém,, draka“ je plne skazene, bezduché a smrteľne klesá smerom do temnôt, preto je tento svet v obrovskej kolízii a ide smerom k zániku… Boh zasiahne… ale koľko ľudí nájde skutočne ľudskými?.. Nebude toho veľa… Ale nádej stále je ze svet prežije , lebo ľudia sa prebúdzajú a odhaľujú zámer temna.. Prebudia konečne svojho živého ducha v tele, ktorý dosiaľ tvrdo spal zamurovaný, nečinný???.. Veľa času už nemáme ako ľudstvo par rokov… Bud svetlo alebo tma…ľudstvo sa musí rozhodnúť..

   • Je až neskutočné ako ten posledný projekt istých entít „kolektívny Západ“ mnohým dobrým a aj duchovne vyvinutým ľuďom ešte stále mätie hlavu, láka ich, rozptyľuje pozornosť. Uverili snáď všetkému čo sa im ním podsúva ako realita do informačného priestoru. Mnoho ľudí i s vyvinutým duchom má stále dobrovoľne nasadený psychologický obojok, ktorý nechce odhodiť. Radšej budú stále dúfať v ten (veľmi chytrými parazitmi) dávno nakoncipovaný systém – elitarsko – otrokársky, budú sa klamať až snáď do úplného konca keď už sa spoločnosť rozpadne a zrúti do chaosu. A to i tá nezápadná. Veď tí na Západe nemajú nadhľad nad dianím, sú súčasťou „projektu“ a veria svojím ideám – neideám, pre nich účel svätí prostriedky (elity) – a tak sú v istom zmysle stratení a od nich nič lepšieho čakať nemôžeme. Ale tu vo východnej Európe, v Rusku a i po celom svete sa mnoho skutočne dobrých ľudí nechalo dobrovoľne otráviť nevakcínou, pričom dobre vedia čo je Západ za bordel. Vedia to, kritizujú ho, odsuzujú ho ale nevidia inú alternatívu – nehľadajú/netvoria nové krajšie obrazy/prežitia. Oni nechcú opustiť ten systém. Je im všetkým.
    Je to dobrovoľná zbytočná samovražda pre lásku k “ páníčkovi“ – systému. Je to v ich psychike.
    A s takouto psychikou napriek ich duchovným kvalitám nebude vybudovaná lepšia spoločnosť, svet.
    Sú ako pomocníci s bohatými skúsenosťami ale nechce sa im pracovať.

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,celkovo ľudstvo a masy stredných vrstiev sú už až tak otrávené konzumom v dostatku a prepychu v istotách bez potreby a motivácie rozlišovania a výberu,že všetko čo je súčasťou tohoto systému masám podstrčované ako nutná samozrejmosť v plánovanej postupnosti,je prijímané ako akási prezentácia možností a schopností ľudí sa vždy za každú cenu nad inými povyšovať,odlišovať a zvýhodňovať,,,,mnohí by dokonca radi prijali nejaké viditeľne označenie-my sme tí lepší,,,,prijímanie vakcín môžeme kľudne prirovnávať ku vojakom,ktorí čakajú na ďalšiu a ďalšiu hviezdičku na nárameníkoch k svojmu rastu a pre lepšie pocity,,,,dôvera ľudstva vo vedu a medicínu je až prehnane závislá v nekonečnej obave o svoje zdravie a životy,že to prevyšuje akýkoľvek rozumný postoj k žívotu,,,,ľudstvo sa už vyslovene zameriava iba na svoje sebecké odmietanie prirodzeného jestvovania a snaží sa meniť čo sa len dá,len aby sa naplnili sny o ľudskej dokonalosti v nekončiacom sa sebeckom drancovaní priestoru,,,,človek akosi nechce pochopiť a vyhýba sa snaživo s výhovorkami a pochybnosťami tomu,že prežívanie života má úplne iný účel,,,,nikdy nikto neodhovorí týchto nemysliacích-aby prestali s opíchavaním,mnohí sú totižto za to odmeňovaný a mnohí majú z toho lepší pocit,,,,

 4. zapredana SR

  Nechápem tých ľudí. To sú ozaj najivne austrálske ovce, s ktorými si môže vláda robit uplne čo chce? Veď to bola založená kolónia väzňov a ostali z nich totálne preprogramovaní ľudia, slepo veriaci zapredanemu štátu/bacharom. A to že ešte nezobrali na vidli zodpovednu vládu, a neurobili totálny linč a krvipreliatie-tomu vôbec nerozumiem. Pomru tam ako muchy a nič neurobia.

  • Po tak veľkej zemi rozptýlené skupinky ľudí starajúcich sa len o svoje prežitie – nikdy nemohli získať vysoké sociálne kompetencie a vedomosti. A vo veľkomestách sa o ich duševnú a duchovnú a sociálnu úroveň „starajú“ tí, ktorí ich riadia.

  • pozri si Šanghaj
   tam namiesto odporu skákali z oken

   číňania (čínski BioRoboti) majú úľové správanie sa, sú poslušní kráľovnej úľa (veľkej komunistickej kráľovne)

   Austrália asi má energetiku trestaneckej kolónie, egregor poslušnosti a utrpenia
   „austrálania“ (austrálski BioRoboti) asi majú byť zničení. Spolu s tými bytosťami, ktoré majú dušu, ale nevedia sa v Austrálii prejaviť.

   ak je na planéte asi 80% BioRobotov, tak sa nediv
   programátor ich v tomto scenári takto naprogramoval
   Film s týmto scenárom končí
   ročild so svojou depopuláciou je tiež je poslušný herec plniaci svoju úlohu

   podľa mňa ide o to, čo tu ako jednotlivci dokážeme, či dokážeme pochopiť, že sa jedná o parazitický a škodlivý scenár, či sa mu dokážeme vzoprieť a či tak urobíme skúšku „dospelosti“
   BioRoboti budú aj tak vypnuté a preprogramované, väčšina z nich už v sebe má „vakcínu“
   možno v BioRobotoch sa mohla vyvinúť „duša“, ale nevyvinula sa tak ich preprogramujú znovu a znovu
   možno BioRoboty sú inkubátory možností, inkubátory pre vznik duší
   ak dušanevznikla, a vznikla v nich len pseudoosobnosť, tak výmaz a odznovu

   Film, ktorý sa tu na tejto „planéte“ odohráva, má scenár, je to krátke obdobie dejín, ja to vidím na 300-400 rokov trvajúci (v našom ponímaní času) časový odsek.
   Odsek, ktorý má začiatok, ktorý má koniec, scenár napísaný niekým hore.

   Žiadny Veľký tresk, žiadne opice a žiadne evolúcia.
   Predošlý Film mal názov Tartary/Tartária, skončil pred 300+ rokmi.
   Začal sa „náš“ Film, so súčasným scenárom parazitického „kapitalizmu“
   Teraz končí „náš“ Film.
   Film je zároveň skúška „dospelosti“, ktorú skladáme počas „nášho života“ v tomto scenári

   • tvoj postoj je: všetko je predurčené, zožerte si ma

    • vôbec si nepochopil, môj postoj je presne opačný
     slovo defenestrácia nie je o nihilizme, ani o podriadení sa

     • Covid baronnen aparátčíků s von lejnem v roli lenních pánů již jistého deep stale oligarchiády nespěchají a vaří žáby přesně na nato aby jim nevyskočili z hrnce meny. Holt je nezajímá nic jiného než ty v okolí sežrat. Ale tomu se smějí až je jim vidět do krku, jupííí.

  • ako aj ostatne narody,nielen Australian. citaj osnovy NWO

 5. Podľa počtu % očkovaných je vidno koľko ostalo prebudených . A + B = C

 6. Britská vláda: naočkovaní hromadně umírají!!
  https://i.postimg.cc/rpXjcwGq/britksavladasnimek.jpg
  = Přesně jako u španělské chřipky, 92 % očkovaných a nosičů interferonu zemřelo. Britská vláda v tichosti přiznala, že 94 % úmrtí na Covid-19 je způsobeno očkováním. Zpráva, kterou britská vláda v tichosti zveřejnila jen několik hodin před tím, než premiér Boris Johnson oznámil svou rezignaci, odhaluje mimořádně závažné skutečnosti. Zpráva uvádí, že v Anglii v posledních několika měsících dramaticky vzrostl počet úmrtí na COVID-19 mezi očkovanou populací, zatímco počet úmrtí mezi neočkovanými dramaticky poklesl. Podle nejnovějších údajů tvořili očkovaní v Anglii v dubnu a květnu 2022 šokujících 94 % všech úmrtí na COVID-19, přičemž 90 % těchto úmrtí se vyskytlo v populaci očkovaných třikrát/čtyřikrát.

 7. Stvoriteľ, príroda, vesmír, boh, hovorte tomu ako chcete. Nemôžme tomu porozumieť. Nie sme stavaní na to chápať stvorenie. Chceme vedieť ako sme stvorení. Dôležitejšie je podľa mňa prečo? Prečo mi dala príroda život? Prečo mi ho vezme? Život. Čo to je? Je to raz tak a zbytočné je sa brániť! Žijem s prírodou. Len ona vie, prečo som tu.

 8. No to jsou mi moudra… Jste tady v tom matrixu, aby jste se učili a nabývali zkušenosti. Nic víc, nic míň. Tak se učte a nabývejte zkušenosti. Zrovna teď ty, kdy se vás elity společnosti snaží zotročit a připravit tělo o možnost přebývání Duše v něm …

 9. Citácia “

  „….Boli sme varovaní, ale počúvali iba inteligentní ľudia,“ napísal komentátor v reakcii na tieto správy.

  „Syndróm ADE sa hromadne vyskytuje, je skutočný a ničí imunitný systém.“

  „Nikto počas krízy nezaobchádzal so svojimi občanmi viac tyransky ako Austrália,“ dodal ďalší. „Ľudia, ktorí sú za to zodpovední, by mali byť vo väzení…“

  Nie. V žiadnom prípade by nemali byť vo väzení. Každému dať sibenicu, alebo dať mu liter vody a vyviesť do púšte a nechať tak. Nech sa starajú….

  • Tibor to sa nikdy nestane,nikto to neuskutocni.lebo su vsetci uz pod kontrolou AI, ti co sa dali zapichnut a to co nie su,je len hrstka a je uzasne prenasledovana

 10. Pokolra veluk

  Hrôza! Toto je v covid vakcínach!
  https://pokolraveluk.info/2021/12/06/hroza-toto-je-v-covid-vakcinach/
  Vakcíny oslabujú imunitný systém zaočkovaných, znižujú makrofágy a T-bunky za účeľom zabrániť tomu, aby T-bunky napádali v tele už nanografénom geneticky zmenené bunky. … Google preklad: Najľahšie rozpoznateľnými časťami alebo zložkami „vakcín“ sú tkanivá nenarodených detí a iné organické proteíny. Toto je určené na kolaps imunitného systému subjektu ako “rozptyľovanie”, aby makrofágy, T-bunky a ďalšie zložky imunitného systému až tak nezasahovali do procesu genetického inžinierstva

  Zaočkovaní sú začipovaní (a vysielajú frekvencie…)
  https://pokolraveluk.info/2022/02/13/zaockovani-su-zacipovani/

  Ak nie ste zaočkovaný, snažte sa minimalizovať čas strávený blízko zaočkovaných v uzavretých priestoroch. „Inteligentný nanografén“ sa prenáša dychom (shedding), a pokiaľ sa dostatočné množstvo dostane aj do vášho tela, snaží sa samoorganizovať do nanoštruktúr (čipov), a aj vy sa stanete „zaočkovaným“. Tiež sa vyhýbať blízkemu kontaktu sa zaočkovanými vrátane sexuálneho (ak si to možete dovoliť samozrejme) Pokiaľ vaše telo nevysiela frekvencie a MAC adresy, všetko je fajn 🙂

  • Pokolra veluk

   Super informácie! Začína to celé zapadať do jedného desivého celku.

   Znak šelmy == necháte zo seba spraviť ovládaného kyborga splynutého s digitálnymi nanotechnológiami. Začína to byť nad slnko jasné. Bohužiaľ.

   Vyhýbajte sa očkovaných čo najviac, lebo ak sa necháte „nainfikovať“ tým nanohxvnom, dostanú aj vás, a už sa toho nezbavíte.

 11. Genocída služobníkov SATANA začína vychádzať na Božie svetlo už pomaly všade! Ale veľa ľudí stále spí, nepočuje a nevidí pravdu… a nacisti pokračujú, očkovanie nezaberá, tak už prinášajú tabletkové „lieky“ a nosové spreje, všetky rovnako nebezpečné a neúčinné proti chorobám, ale choroby vyvolávajúce !
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/08/americka-vladni-databaze-ukazuje-prudky-narust-oznameni-o-rakovine-po-zavedeni-covid-ockovani/ a
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/08/v-nemecku-zaznamenavaji-prudky-narust-umrtnosti-a-pokles-porodnosti/ !!!

 12. …ďakujem moc za všetky informácie…Mudr.Carrie Madejová je úžasná lekárka, je to výborná diskusia s ňou…ako ona sama povedala ,,Láska je najvyššia frekvencia“ a to hovorí za všetko…

 13. Vladcovia to nadefinovali jasne. Ludstvo prezije, najme zlti (rodeni otroci). Len belochov chcu komplet vyhladit.

 14. Najprv musíme pochopiť ako nás Globálni paraziti ovládajú, vysporiadať sa s nimi aby mohol konečne nastať evolučný a duchovný vzostup. To tam tých pár padlých vyšších zvedených „dobrovoľníkov“ – dnes teroristov „za oponou“ udržuje ľudstvo v duchovnom marazme. Treba sa vymaniť z pod ich riadenia.
  Stačí byť dobrý čestný a pravdivý? Leda tak až v duchovnom domove. Teraz v tejto karanténe -technogénnom prostredí – vo vesmíre – škole máme infiltrovaného niekoho kto je skutočný terorista, zcela pozná Božie/vesmírne/zákony stvorenia a má plný objem ich poznania.
  Pozná nás lepšie ako my sami seba.
  Prekonávanie životných prekážok dnes na Zemi síce zoceluje ducha človeka ale nestačí na to aby sa tým s dostatočným účinkom Globálnemu parazitvi hodili „vidly“ do jeho diela.
  Nepochopením toho ako oni – Globálni paraziti riadia svet aj tí najčistejší a najduchovnejší ľudia sú v tej hre na Zemi len tými, ktorí už len hasia dávno založené požiare. Nevedia ako zabrániť ich vzniku a ani nechápu ako vznikajú.
  Nie sú subjektmi ale len objektmi riadenia parazitov – tak ako väčšina ľudstva.
  Chcú stále zostať na duchovnej výši, „nenapájať sa“ na negatívne – pre nich temné informácie a hlásať, že každý má svoju životnú cestu a netreba zasahovať do svetového diania, starať sa iba o svoj duchovný vývoj. Z toho vanie akýsi obmedzený, krutý a sebecký „duchovný individualizmus“ kde najdôležitejší je zdanlivý osobný duchovný vzostup jednotlivca a okolité svetové dianie na úrovni politiky a pod. je nepodstatná záležitosť (pre vývoj ich ducha).
  Ako by ale potom vyzeral dnešný svet keby sa Ruská civilizácia rozhodla len „duchovne vyvíjať bez záujmu porozumieť tomu čo sa deje vo svete na hmotnej úrovni? Keby nechápali princípy „hry“ Globálnych parazitov a nehájili by svoje životné záujmy? To práve Ruská civilizácia už používa to duchovné „podvedomé“ na úrovni vedomia a prenáša plne do hmoty.
  Najprv musíme každý chápať ako nás (ľudstvo) riadia a až potom sa snimi môžme vysporiadať a budovať spoločnosť v ktorej bude človeku umožnený naplniť svoj duchovný potenciál.
  Ak takáto spoločnosť nebude vybudovaná tak inteligentné zlo bude na Zemi ľuďom postupne odkrajovať z životného priestoru až postupne dostane každého jednotlivca. A v takej spoločnosti mu nezostane žiadna možnosť vývoja.

 15. Informace v tomu clanku, cos poslala, jsou zavadejici a delaji lzivy dojem. V roce 2020 tam temer zadny covid nebyl a proto nezemrelo moc ludi. Navic v Australii je prave zima, takze pocet nakazenych i umrti je logicky vyssi.

  Celkove zemrelo v Australii 12 tisic lidi a je jich v cele zemi 25 milionu, v Ceske republice zemrelo cca 40 tisic lidi na covid a je nas 10 milionu.

  • Ale však u nich prepukol covid, dokonca slabý omikron, až po tom, čo boli všetci zaočkovaní. Takže nemali umierať skoro žiadni ľudia a nie 12 tisíc! Ledaže by bolo očkovanie úplne nanič. A to sa to tam ešte len rozbieha, počkajte o pol roka, koľko budú mať mŕtvych!

  • Vladka nikto nezomrel na „covid“ lebo neekzistuje,nerozsiruj sprostosti

 16. Lynx lynx

  Jen otrok poslechne příkaz svých pánů, který mu škodí. Stačí jednat jako svobodný člověk. Nejsem žádná hrdinka ani nejsem statečná, k tomu nenechat si za žádnou cenu píchnout jedovatou experimentální vakcínu, mě vede strach. Strach, že budu mít trvale poškozené zdraví, nebudu schopná pracovat a budu jen pomalu v bídě umírat. Opravdu není nic horšího. Kdo se podvolí a nechá si ten sajrajt píchnout a má tu smůlu, že mu trvale poškodí zdraví, nebude mít klid ani práci. Nebude schopen pracovat kvůli svým zdravotním problémům a bude mít finanční potíže. Nebude mít nic ani práci ani zdraví ani peníze. Nikdo mu nic nedá, každý to popře a jen zakusí výsměch jako odměnu za svoji poslušnost. Kdo si to svinstvo nenechá píchnout, ten si zachová zdraví a to je nesmírně důležité.

Pridajte komentár

*