Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Prečo ľudské telo napáda samé seba po očkovaní vakcínami proti Covid-19


Print Friendly, PDF & Email

Prečo ľudské telo napáda samé seba po očkovaní vakcínami proti Covid-19

(Dr. Peter A. McCullough, The Epoch Times) Ľudský imunitný systém je navrhnutý tak, aby rozpoznal cudzích útočníkov (mikróby a iné látky), zaútočil, zabil a potom odstránil pozostatky.

Z tohto dôvodu musíme zabezpečiť, že naše telá rozpoznajú naše vlastné bunky ako „chránené“ a cudzie bunky (a iné patogény) ako „ciele“.

mRNA vakcíny (Pfizer, Moderna) a adenovírusové DNA vakcíny (Astra Zeneca a Johnson&Johnson) proti Covid-19 po prvýkrát v ľudskej histórii inštalujú do nášho tela genetický kód, aby pomocou neho naše bunky vytvorili smrtiaci cudzí hrotový proteín.

Propagátori vakcín tvrdia, že týmto spôsobom imunitný systém bude nielen reagovať a chrániť nás, ale popri tom aj vytvorí život zachraňujúcu imunitu pred vírusom SARS-CoV-2.

Neskôr sme sa však dozvedeli, že toto bol najhorší predpoklad všetkých čias pri vývoji liekov. Produkcia cudzorodého proteínu v ľudskom tele sa ukázala ako katastrofa, ako ilustrovali Dr. Polykretis s kolektívom v nedávnom vedeckom článku.

Tu je niekoľko dôvodov, prečo:

1. Každá bunka, ktorá absorbuje vakcínu, vytlačí vyrobený proteín na svoj bunkový povrch, čo následne spustí autoimunitný útok na bunku.

2. Zdá sa, že paleta takto postihnutých tkanív je široká a zahŕňa orgány, kde by tento útok mohol byť smrteľný (srdce, mozog, kostná dreň atď.).

3. Genetický materiál aj hrotový proteín pretrvávajú v tele dlhú dobu (mesiace až roky), čo je dostatočne dlho na to, aby to spôsobilo autoimunitný syndróm, ktorý môže byť trvalý.

Čo zistili štúdie

Dr. Polykretis vysvetľuje:

„Silné histologické dôkazy z biopsií a pitiev ukázali, že hrotový proteín získaný z vakcíny bol syntetizovaný v terminálne diferencovaných tkanivách (Baumeier a kol., 2022; Schwab a kol., 2022; Mörz, 2022).

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Baumeier a jeho kolektív detekoval hrotový proteín získaný z vakcíny na kardiomyocytoch deviatich z 15 pacientov s klinickým podozrením na myokarditídu (ktorí boli negatívne testovaní na SARS-CoV-2), čo dokazuje, že vírusový proteín bol syntetizovaný v srdcovom tkanive a naznačuje autoimunitné ochorenie v dôsledku očkovania (Baumeier et al., 2022).

Schwab a kolektív popisujú histopatologické nálezy zo štandardizovaných pitiev vykonaných na 25 ľuďoch, ktorí neočakávane zomreli do 20 dní od očkovania (žiadny zo zosnulých nemal infekciu SARS-CoV-2 pred očkovaním) (Schwab et al., 2022).“

Obe vyššie uvedené štúdie podporujú myšlienku, že očkovaním vyvolaný zápal myokardu bol dôsledkom nadmernej infiltrácie T-lymfocytov, prevažne CD4+ T-buniek, ktoré sú hlavnými hnacími silami autoimunologického poškodenia myokardu.

Mörz opísal expresiu hrotového proteínu získaného z vakcíny v mozgu a srdci pacienta, u ktorého sa vyvinula multifokálna nekrotizujúca encefalitída po očkovaní vakcínou Pfizer BNT162b2 (Mörz, 2022).

Imunohistochémia tiež odhalila expresiu hrotového proteínu kódovaného vakcínou vo vezikulárnych keratinocytoch a endotelových bunkách v pokožke (Yamamoto et al., 2022).

Masové očkovanie bol hazard s ľudstvom

Napriek dlhotrvajúcemu vývoju riadenom Agentúrou pre pokročilé výskumné projekty vojenskej obrany USA (DARPA) v programe ADEPT P3 (Pandemic Prevention Platform Program – Programová platforma na predchádzanie pandémií) vyhlásenom v roku 2012, genetické vakcíny boli dodávateľmi zle koncipované a bez starostlivého zváženia biologických dôsledkov autoimunity.

Aby toho nebolo málo, ich klinický vývoj bol urýchlený počas masovej očkovacej kampane ​​a boli príliš široko nasadené, pričom podľa Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) až 92% americkej populácie dostali aspoň jednu dávku. Na Slovensku je to našťastie (aj našou zásluhou) len asi 50%.

V dôsledku toho má takmer celá populáciu USA riziko autoimunitných ochorení, respektíve má minimálne nejaký subklinický prejav autoimunity.

Záver

V tejto chvíli je najlepším riešením úplne ukončiť podávanie vakcín proti Covid-19 ľuďom, ako to prezentoval Dr. McCullough dňa 7. decembra 2022 v americkom Senáte.

Lekárska komunita potrebuje vynaložiť obrovské výskumné úsilie a dať dohromady všetky získané informácie a dôkazy o poškodeniach spôsobených covidovými vakcínami s hlavným dôrazom na fyziopatológiu a autoimunitu.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Dr. Peter A. McCullough, Zdroj: theepochtimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Uroboros…
  https://i.pinimg.com/originals/44/d8/dc/44d8dc2c961f7ea6cf51878246b8d973.jpg
  https://images2.alphacoders.com/603/thumb-1920-603921.jpg
  Uroboros Virus /virtuálna hra – predikcia biologickej zbrane/
  https://residentevil.fandom.com/wiki/Uroboros_Virus
  ——————————————-
  Z iného súdka – „uroboros“ ako autofágia – základ dlhého života.
  https://publishingperspectives.com/wp-content/uploads/2015/08/Ouroboros.png

  „Zahryznime sa sami do seba

  Frank Madeo je riadnym univerzitným profesorom v oblasti biochémie v rakúskom Gráci. Autofágiu považuje za fascinujúcu, pretože z molekulárneho pohľadu zodpovedá katarzii (vnútornej očiste), o ktorej postiaci sa ľudia často hovoria. Autofágia je navyše zrejme i univerzálnou zbraňou proti ochoreniam podmieneným starobou. Každý deň a každú jeho minútu si obrazne povedané pochutnávame sami na sebe. Tento na pohľad bláznivý proces je určitým druhom seba-kanibalizmu, ktorý praktizujú všetky organizmy od jednoduchých kvasinkových buniek až po človeka.
  Čo je autofágia?

  Autofágia je slovo zložené z dvoch gréckych slov: auto – (seba) a phagein (jesť) a tak doslovne znamená „sebapožieranie“ alebo jemnejšie povedané „pojedanie samého seba“. To, čo znie na prvý pohľad nebezpečne, je v skutočnosti životne dôležité: pri neustále prebiehajúcom procese sa poškodené alebo nefunkčné proteíny a bunkové organely strávia alebo stiahnu z obehu. Môžeme si to predstaviť ako akýsi odvoz a recykláciu odpadkov. Jednotlivé, ešte zhodnotiteľné komponenty sa totiž opakovane využívajú.

  „Autofágia je elementárna funkcia“, hovorí Madeo, „ ktorá bunkám zabezpečuje dlhšiu mladosť. Funguje však len vtedy, ak si vystačíme s maximálne dvomi jedlami denne bez nejakých snackov medzitým. A komu sa to nepodarí, ten by mal jesť k väčšine svojim jedlám klíčky.“

  V normálnom prípade dochádza k autofágii v momente, keď sú bunky stresované. Pri nedostatku potravy uvedú tento proces do činnosti a odbúrajú nepotrebné časti, aby uvoľnili energiu, ktorú následne využijú na výrobu súrne potrebných molekúl. „Sebapožieranie“ však vyvolávajú aj iné situácie, napríklad ak je bunka plná odpadu či deformovaných alebo poškodených proteínov. V podstate sa skutočne jedná o klasickú recykláciu.“
  https://www.vitarian.sk/clanky/post-a-autofagia-2816
  https://slovak.sperohope.com/autofagia-caracter-sticas

  • Autofagia je velmi dobrá dieta treba s ňou začat a neváhať

   • Bohatě stačí jíst nejdéle v 18 hod. a v poledne až oběd.Nic mezi tím nechroupat maximálně syrové ovoce či syrovou zeleninu.Ale jen velmi málo.Tento malý půstík je mnohem lepší,než jíst normálně a cpát se všelijakými potravinovými doplňky.

 2. Ľudia, dopočúval som práve reláciu Dannyho Kollára s analytikom Kamenským a rozprávali aj o novom zákone o brannej povinnosti, ktorý plánuje táto odvolaná vláda prijať v apríli a účinnosť bude hneď od 1.5.2023.
  Teraz budem parafrázovať názory ktoré v relácii zazneli:
  Pravdepodobne sa všetky výnimky a úľavy zrušia. Žiadna možnosť odmietnuť atď. Od mobilizácie budú ušetrení ministri, poslanci atď.
  Účinnosť bude taká rýchla, že ľudia nestihnú zareagovať.
  Ako to môže v praxi vyzerať – citujem Kamenského: Vojenská polícia príde pred bytovku, so zoznamom ľudí, ktorých hneď aj vezme so sebou.

  Zákon v parlamente prejde, je to istá vec. Hlasovať zaň budú všetky strany satanskej koalície.

  Sledujme to pozorne a chcelo by to rozšíriť túto info na celé SVK. Tu už ide o všetko, lebo ide priamo o naše životy

  • Do basy – alebo vzbura a občianska vojna! Daj link na reláciu – archív atď.

   • Neviem, či je to ono – nechce ma to pustiť – DK je blokovaný, toto je Kamenský na Telegrame
    https://youtube.com/live/pSFwGirF0oc?feature=share

   • Z Budapešti opäť prichádza informácia, že Európska únia uvažuje o možnosti vyslania európskych vojsk na Ukrajinu. Tentoraz premiér Viktor Orbán pripustil, že by mohlo ísť o mierový kontingent armády EÚ. Prečo vedenie Maďarska už po tretí raz v priebehu mesiaca varuje pred vyslaním európskych jednotiek na Ukrajinu a ako tieto vyhlásenia súvisia s ohlásenou jarnou protiofenzívou ukrajinských ozbrojených síl? Situáciu analyzujú ruské noviny VZGLJAD
    Korešpondentka tiež poznamenala, že takýto stav môže prinútiť USA a spojencov priamo zasiahnuť do diania na Ukrajine, keďže “konflikt vyprovokoval a aktívne financoval Washington”. Pokiaľ ide o Orbánove vyhlásenia, jeho predpovede a predpoklady sa môžu stať skutočnosťou, a to v blízkej budúcnosti, tvrdia experti.

    “Možno očakávať, že Európska únia prijme rozhodnutie o vyslaní svojich vojenských síl na Ukrajinu. Ak sa tak stane, vôbec nepôjde o mierový kontingent, pretože ten by mal byť odsúhlasený OSN,” povedal pre noviny VZGLJAD Vadim Truchačev, docent na Katedre zahraničných regionálnych štúdií a zahraničnej politiky Ruskej štátnej humanitárnej univerzity.
    https://www.hlavnespravy.sk/eu-pripravuje-vlastne-silove-riesenie-pre-pripad-neuspechu-protiofenzivy-afu/3096050

  • Abé – pošli to na
   [email protected]

  • oldmarxista pamprlik

   k tomu snad len tolko . TO JE ONO, TO JE ONO strng, strng. ludia nebranili socializmus tak budu teraz zdochinat za kapitalizmus

  • Peter z KE

   A modra knizky tiez budu mobilizovat

 3. Inak – dobre tu prehadzuje písmenká!

 4. Link ktorý chcel Maroš

  Názov:Paradoxy a mýtus o vojne na UA, Judr. Miroslav Kamenský

  https://www.youtube.com/watch?v=pSFwGirF0oc

  O brannom zákone niekde v poslednej časti relácie

  Mimochodom: ak je mobilizácia hoax a chcú dokonca zatvárať ľudí, čo varujú pred mobilizáciou,
  prečo idú práve teraz prijať takýto zákon? A ešte s okamžitou účinnosťou. Prečo
  je to teda také dôležité, ak je to len hoax?

  • Keď sa to tak vezme s čím všetkým musia ľudia zápasiť vo svojom živote – a majú čo robiť aby to nejako zvládli – a zrazu k ním príde nejaká vojenská polícia – nejakí kolaboranti a povedia „poď“!…no nezabil by si ich na mieste všetkých?

   • Marek Košice

    Zabil, ale keby tak bolo čím…ABY SOM TO STIHOL, a nebol zabitý niekym z nich.

    • Ale reálne – v prípade, že by sa tí traja MP už nevrátili na „základňu“ tak to tiež nebude výhra nadlho.

     • Galaxia andromeda

      Spomeň na archimeda umrieš slobodny a na ridnej hrudi aki hnit na fašistickeh ukrajine. Ak sa tisickrat nevratia verbovači bude ich chybat 3000 tisic. Stači sa zjednotit a bude pi vojne a to v celej europe. Zlikvidovat treba tych čo to riadia. Nebojte sa smrti ta pride určite.

     • Galaxia andromeda

      Spomeň na archimeda umrieš slobodny a na rodnej hrudi kepšie ako hnit na fašistickeh ukrajine. Ak sa tisickrat nevratia verbovači bude ich chybat 3000 tisic. Stači sa zjednotit a bude po vojne a to v celej europe. Zlikvidovat treba tych čo to riadia. Nebojte sa smrti ta pride určite.

   • MP – dvaja Ukrajnci a jeden Slovák! A odvlečú ťa! Takže je rozhodnuté – ak umrieť v nechcenej vojne na Ukrajine proti Rusku – to radšej umrieť v povstaní proti tejto fašistickej vláde! Lebo takto aspoň môžme niečo zmeniť!

    Abé – diki mám to – upravím to torzo o mobil. zak. na mp3 a nech to fičí.

    2023-03-31 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
    https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-03-31-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

    • Áno, súhlasím – radšej zomrieť doma v boji za Slovensko než na okrajine za tú západnú špinu.

     • ..ale zas Globalisti sú za tie povstania obyvateľov proti vládam v Európe a podporia ich. Aby sme proste povstaniami/občianskou vojnou neposlúžili Globalistom, ktorí by radi našimi rukami krvavo odstránili dnešné elity/vlády dosadené elitami USA.
      Veď ten projekt Globalistov – Európsky islámsky chalífát nikam nezmizol a ani ich projekt medzimoria.
      Rozhodne by som sa nechcel dožiť globalistického Rakúska Uhorska 2.0.

   • iNé si nezaslúžia baandity

 5. Podala som tresne oznamenie za nasledky,ktore mam po stepeni proti Covidu 19,prvotna policia ma vypocula,postupila dalsej a ….a nic, asi cakaju kym zomriem….P.Kolar vo svojom prihovore v Tv Markiza povedal,ze k nim sa to stane az na zaklade sudneho vyroku…… lenze to ide stupnami a na nich ?MRZNE?

 6. …vďaka za prínosné informácie o zdraví Maroš a tiež aj za ostat.akt.infor. …

 7. Ak veríte, že vakcína bol omyl, tak sa dajte vyhlásiť za nesvojprávneho….

 8. A navíc RNA se dokáže reverzní transkripcí zapsat do DNA. Takže při buněčném dělení už každá další buňka v jádře obsahuje tyto retroviry, které se mohou kdykoliv aktivovat i u vlastních dětí a vyrábět nebezpečné spikeproteiny.
  Vývoj této zbraně probíhal desítky let před Kovidem. To nebyl žádný urychlený vývoj, ale PLÁNOVANÁ GENOCIDA LIDSTVA

 9. Marek Košice

  História planých politických sľubov a falošnej nádeje (video) :

  https://otevrisvoumysl.cz/historie-planych-politickych-slibu-a-falesne-nadeje/

  Naivní priaznivci „Q-anon“ /Q-čka, pretočte si video na čas 22:42 …

 10. …vďaka za link na Slob.vysielač Maroš…

 11. František

  A Ľudia sú stále ticho a spokojní !!!! PARÁDA !!! Moja babka často hovorila—KOMU NIET RADY,TOMU NIET POMOCI.Takže poďme ovce podme do košiara,zajtra bude zakáľačka,aby PÁNI mohli hodovať…………..

Pridajte komentár

*