Nová štúdia vyvracia fámu o „dlhom covide“: Nič také neexistuje


Print Friendly, PDF & Email

Nová štúdia vyvracia fámu o "dlhom covide": Nič také neexistuje

(Ethan Huff, Natural News) Americký Národný inštitút zdravia (NIH) zverejnil novú štúdiu, ktorá popiera existenciu takzvaného „dlhého covidu“.

Realita je taká, že ľudia, ktorí tvrdia, že trpia dlhotrvajúcim covidom, si to viac než pravdepodobne len namýšľajú, prezradil vládny orgán. To, čo majú, je jednoduchá úzkosť vyvolaná strachom a paranojou z koronavírusu (Covid-19).

Čo zistila štúdia

Štúdia – môžete si ju pozrieť sami na tomto odkaze – vysvetľuje, že neexistujú žiadne spoľahlivé dôkazy dokazujúce existenciu dlhotrvajúceho covidu. Okrem toho, demograficky najnáchylnejšie na údajný dlhý covid sú ženy s anamnézou úzkostných porúch.

Keď si dáme dve a dve dokopy, dlhý covid je stav duševného zdravia, ktorý je úplne oddelený od akéhokoľvek skutočného fyzického problému.

Zdá sa, že tí, ktorí sú najviac náchylní na jeho „chytenie“, sú tí, ktorí najviac prepadnú vládnemu a mediálnemu vymývaniu mozgov – a toto priznanie pochádza šokujúco od oficiálnej vládnej agentúry.

(Súvisiace: Príznaky dlhého covidu môžu byť len iné označenie pre poškodenia covidovými vakcínami.)

„Bola identifikovaná výrazne vyššia pravdepodobnosť rozvoja „dlhého covidu“ u žien a špeciálne u žien s úzkostnými poruchami,“ napísala na Twitteri Dr. Tracy Høeg, MD, PhD.

„Štúdii sa pri diagnostickom testovaní nepodarilo identifikovať objektívne abnormality, ktoré by vysvetlili pretrvávajúce symptómy.“

Dlhý covid je psychická porucha, nie skutočné fyzické ochorenie

Podľa denníka Daily Caller sa štúdie NIH zúčastnilo 189 ľudí s laboratórne potvrdeným ochorením Covid-19. Všetci boli najmenej šesť týždňov po chorobe, keď sa objavili príznaky.

Táto skupina účastníkov bola porovnávaná so 120 účastníkmi v kontrolnej skupine, ktorí mali „negatívne“ testy na protilátky proti Covid-19.

Účastníci absolvovali fyzikálne vyšetrenie, laboratórne testy, dotazníky, kognitívne testy a kardiopulmonálne vyšetrenia. Na základe toho vo väčšine prípadov nebola pozorovaná žiadna identifikovateľná príčina symptómov „dlhého covidu“.

Štúdia vysvetľuje, že 55% infikovaných covidom hlásilo príznaky dlhého covidu, zatiaľ čo iba 13% kontrolnej skupiny hlásilo nejaké symptómy. Pacienti s príznakmi „dlhého covidu“ hlásili na štandardizovaných testoch nižšiu kvalitu života.

„Vysvetľujúce štúdie nenašli žiadne dôkazy o pretrvávajúcej vírusovej infekcii, autoimunite alebo abnormálnej imunitnej aktivácii u účastníkov štúdie, ktorí prekonali ochorenie Covid-19,“ uzavreli autori štúdie.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Abnormálne nálezy pri fyzickom vyšetrení a diagnostických testoch neboli zaznamenané.“

Zdá sa, že všetky dôkazy poukazujú na skutočnosť, že dlhotrvajúci covid je len psychologická porucha spôsobená pandemickým strachom. Ak je to tak, potom tí, čo toto celé vymysleli, spáchali vážne zločiny proti ľudskosti, ktoré si vyžadujú prísny trest.

Pohľady čitateľov na túto tému

„Ľudia, tvárite sa, že ste prekvapení?“ napísal niekto na portáli Newspunch.

„Mainstreamová propaganda nepublikuje nič, čo nie je prospešné pre mizantropických parazitov. V skutočnosti sa vždy snažia potlačiť a cenzurovať akékoľvek informácie, ktoré sú prospešné pre ľudstvo.“

Iný žartoval, že ďalším na programe sú „dlhé opičie kiahne“, nakoľko sa zdá, že globálni architekti si vybrali opičie kiahne ako svoj ďalší plandemický podvod na zinkasovanie a zabitie kôz (alebo oviec?).

„Chystajú sa túto vec podojiť do maximálnej miery,“ odpovedal ďalší. „Blížia sa doplňujúce voľby do kongresu, takže buďte pripravení. V ponuke bude viac poštových hlasovacích lístkov.“ (poznámka: Hlasovanie poštou sa v USA spája s mnohými podvodmi.)

Ďalší čitateľ poukázal (rovnako ako my) na to, že dlhý covid a pravdepodobne aj mnohé prípady skutočného covidu nie sú nič iné ako masová halucinačná psychóza prejavujúca sa ako fyzická choroba.

„Toto je naučená bezmocnosť,“ dodala tá istá osoba.

„Psychosomatická hypochondria. Bláznivé obete straty kontroly mysle, mentálne a emocionálne zneužívané šikanovaním, čo u nich vyústilo do zlého zdravotného stavu, depresie a samovražedných myšlienok.

A toto všetko im spôsobili „dobrí a rešpektovaní“ predstavitelia zdravotnej starostlivosti.“

Záver

Chcete k tejto konverzácii ešte niečo dodať? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

Najnovšie správy o plandémii covidu nájdete na Pandemic.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tým že Sars-Cov-2 obsahuje sekvencie viru HIV útočí na prirodzenú imunitu. Ďalšie zníženie imunity nosením rúšok, sociálnou izoláciou, vyvolávaním stresu a očkovaním jedmi, môže v konečnom dôsledku pre niektorých jedincov znamenať, že sa z chorľavého stavu nevyhrabe mesiace. Takže asi až taký nezmysel to nebude.

  • Pointa článku je v tom, že človek môže objektívne pociťovať príznaky „dlhého covidu“, ale príčinou toho nie je samotný vírus SAR-CoV-2, ale napríklad to, čo uvádzate vy.

   • Ander Kixa

    A z čoho vypadávajú vlasy? Bolia holenné kosti? Z čoho je v papuli chuť ako po vypití acetónu? A tak ďalej. To si všetko ľudia domýšľajú?
    Vymenoval.som problémy čo mali neočkovaní a netestovaní odporcovia systému.

    • Ander,tvoj,prispevok,nema ziaden zmysel

    • Nemýľte si obdobie rekonvalescencie pár týždňov po ochorení a obdobie niekoľkých mesiacov, ktoré sa označuje za „dlhý covid“.

    • Ander, k týmto príznakom pridám častú únavu, problémy s pamäťou, občas závrate. Toto pociťujú
     odporcovia systému (včetne mňa) po masívnom
     práškovaní, keď sme hľadali pričinu týchto pocitov.

  • Zbraslav,ok, suhlas,ale ziadny COVID nikdy neekzistoval,“pcr“ test podla vynalezcu nositela nobelovej ceny Kary Mullis,jasne povedal na videu,ze sa nemoze pouzivat na testovanie INFEKCNYCH chorob,nepovie ti,ci si chorý a nemoze sa zvacsovat(cycle),viac ako 24 krat(co vlady zvacsuju az na 45 krat. V Scenarios,for the future of Technology a international development,je jasne napisane ,ze pouziju Bezne Ochladnutie ako nebezpecny virus,vsetky jedy su v takzvanych Vaccinach,a to nie su vaxxiny, ale Operacne systemy,ktore sa daju zmenit,atd,kedykolvek(Executive of Moderna) Graphene Oxide,co je „super“ vodic,udajne ma zivotnost 10 rokov,zalezi na %%% v tele,ak mas 30%,budes zit 7 rokov,ale vacsina zomrie do 2025 . Janko,Los Angeles

  • Galaxia andromeda

   Virus chripky neútočí na iminitu? Virus opicich kiahní neútočí na imunitu? Iba sarscov 2. Mame aj dlhdobu chripku? Aj dlhodobe kiahne? Ziaden dlhodoby covid neexistuje to su vymysly malomocnych. Je to len psyche a následky šmalulad,ktore znizuju iminitu zamerne.( Tam ta sekvencia viru HIV je určite a úmyselne naprogramovana na počítači.

 2. Nie nechceme.
  Už sú ľudia hádam z toho aj unavení.

 3. bledá Tvář

  Ten nadpis je divný.
  Vezmu „fáma: Neexistuje nič také ako „dlhý covidů
  Nová studie to vyvrací, takže dlouhý covid existuje.
  Tak tomu rozumím.

  • Nakoľko text [Neexistuje nič také ako „dlhý covid“] nie je v úvodzovkách, tak sa nepovažuje za citáciu, čiže tú fámu, a teda táto veta platí, čo znamená, že dlhý covid neexistuje. Ak máte pochybnosti o zmysle titulky, treba si prečítať aj článok.

  • Ale ok, zmenili sme to, snáď teraz je to už jasné.

 4. EU sa už vyjadrila, že na jeseň a v zime sa chce zamerať na neočkovaných a deti, lebo 1/4 neočkovaných proti covid EU populácie je podľa nich priveľa (depopulácia má byť väčšia!) !
  Som teda zvedavý, čo pripravili na nás, kurvy. Osobne si však myslím, že vláda na Slovensku za súčasnej zložitej situácie nebude mať (na jeseň a v zime sa to ešte viac vypuklí – teplo, energie, inflácia…) gule tlačiť viac ako za posledné dva roky na jedovaté očkovanie… hrozia iné problémy a z nich nepokoje ! Čo si myslíte? Dôkazov o „vakcínach“ je už priveľa a myslím si, že dosť opichaných už tiež nepôjde na ďalšie mňamky…

  • Uvidíme. Niektoré zdroje zasa hovoria, že očkovanie proti covidu už zavesili na klinec, lebo tých uniknutých informácii o nebezpečnosti vakcín aj príkladov poškodenia zdravia je už priveľa a nedajú sa ututlať. To, že EÚ bude tlačiť na neočkovaných bolo jedno vyjadrenie, mohlo ísť len o zbožné prianie toho predstaviteľa. Nepredbiehajme, vyčkajme, ale samozrejme treba byť pripravený na všetko.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,všetko spomaľuje vojna a preto ju chcú zápaďáci snaživo rýchlo skončiť,jednak raz tak či tak dôjdu zdroje pre podporu ukrajiny a ľudstvo by hladomor a zimu ťažko znášalo,,,,onedlho dôjdú politikom aj nápady a sľuby,,,,každý slabomyselník je manipulovaný podvedomím,ktoré ovláda „ono-onen“ a dochádza k zjednoteniu negatívneho postoja a vzájomnej agresivite,,,,podľa toho čo viem,tak by mali na ukrajine umývať ruským okupantom nohy a nastavovať líce,,,,no namiesto toho je klinec vybíjaný klincom a s chuťou sa prelieva krv,aby bol onen otecko spokojný,,,,masový presun ľudstva do pekla podsvetia,,,,a peklo sa spojí so zemou,,,,vojna a mier sú ako brat a sestra,,,,láska trvá iba chvíľku a nenávisť aj naveky,,,,

 5. Dlhý covid – to sú všetky možné ochorenia, ktoré si v tele človek nosí a po prekonaní silnejšieho infekčného ochorenia (no a ak niečo umelé obsahuje sekvencie HIV – či už ide o ten kovid (???) alebo o preparát napichaný do tiel) ich zrazu ich vlastný imunitný systém nezvláda mať pod kontrolou. Telo je pod vplyvom všelijakých toxicít unavené a človek sa necíti zdravo.
  Teraz to chcú zhodiť na psychiku, aj keď ona tiež dokáže „pomôcť“.

  • Ani samotné HIV není izolované a prokázané, jen z nás dělají blbce. V podstatě se bavíme o DNA či RNA sekvencich „odpadu“ těla. Samo o sobě to nezpůsobuje nic, ale vyskytuje se to jako důsledek intoxikace, poškození těla. A když to tam je, tak budeme tvrdit, že je to původce…… Bez ověření, to nikdo nikdy neprokazal. Osobně vím o člověku se dvěma dávkami, žádný pozitivní test za celou dobu a doktor mu diagnostikoval postcovid syndrom. Dnes se mu nehoji rány a cukrovku nemá. Prostě je to celé jeden velký podfuk

 6. Pozitívne je, že po tej fraške s očkovaním proti kovidu už môžu zavesiť na klinec očkovanie ako také celkovo. Trend rastu ochoty k očkovaniu totiž nie je pozitívny, ale negatívny, čiže počet ľudí ktorí sa chcú nechať očkovať nerastie, ale klesá. Už aj tí skalní „opíchanci“, ktorí si dali tri dávky, dnes otáčajú. Ak temná strana pôjde cestou povinného vaxu, iba tým urýchli svoj už aj tak istý koniec.

 7. Zbranislav,toto je len zaciatok Genocidy Ludstva,ONI,sa nebudu nikoho pytat a tiez CIPY su uz pripravene,ako su aj „Vacciny“ na „Money Pox“,cize Monkey Pox, Inac Osypky,ktore som mal velmi davno,moj brat bol zavraždený doktorom,ked ho zastepil penicilinom,ako 2 rocneho s osypkami. Scenario bolo vypracovane minuly rok,pod menom „Tiger Pox“ a vacciny,plne jedov v millionoch maju uz pripravene od 2019

 8. Galaxia andromeda

  Virus chripky neútočí na iminitu? Virus opicich kiahní neútočí na imunitu? Iba sarscov 2. Mame aj dlhdobu chripku? Aj dlhodobe kiahne? Ziaden dlhodoby covid neexistuje to su vymysly malomocnych. Je to len psyche a následky šmakulad,ktore znizuju iminitu zamerne.( Tam ta sekvencia viru HIV je určite a úmyselne naprogramovana na počítači.

 9. kvakcína je sloboda

  je to všetko to, čo diskutujúci popísali dohromady, ale veľkú úlohu tu hrá autosugescia; dám príklad: môj zať dostal soplík a zvýšenú teplotu, tak sa hneď bežal otestovať, či nemá kovid! no, a podľa testu ho mal!!
  vtedy mi vypálilo všetky baterky!!!!
  koľko takých behá po Slovensku?!
  hotovo, koniec!!!!

 10. Taku blbost, ako ze neexistuje long covid, moze napisat iba ten, kto ho neprezil, alebo podplateny autor udajnej “studie”, alebo niekto zlomyselny, ktory chce vytocit vsetkych pacientov s long covidovymi zdravotnymi problemami.
  Ja sama som sa rok starala o neuzkostnu kamaratku, mimochodom lekarku, ktora sa nakazila v praci, pricom covid skoro neprezila, a dodnes – rok a pol po prekonani covidu – ma vazne fyzicke obmedzenia a problemy. Clanok uraza vsetkych existujucich long covidovych pacientov a cudujem sa redakcii badatela, ze nieco take vobec uverejnila…

  • Zdá sa, že z long covidu sa stalo nové náboženstvo, ktorého nerešpektovanie jeho následovníkov uráža.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,kovid existuje a je to inteligentná zbraň proti životu nevedomích,,,,riadi jú centrálna inteôligencia,ktorú človek nedokáže prekonať a ani ju pochopiť,,,,ľudia robia jednu zásadnú chybu-všetko posudzujú podľa svojích princípov,lebo iné ani nepoznajú a ani by im nevyhovovali,,,,kovid sa dokáže pretvoriť na akúkoľvek chorobu,ktorá nude ľudstvo trápiť a ničiť-stačí kedykoľvek pokyn od „onoho“,,,,berte to pre lepšie pochopenia asi takto-pripustite,že môže skutočne hocičo existovať,,,,mimozemské technológie fungujú na úrovni uvedomelého vytvorenia hocičoho z ničoho-stačí na to myšlienka a túžba (sila mysle),tak nejako vytvoril svet a aj to okolo váš boh,,,,

 11. vazena redakcia, tial, mylite si nabozenstvo s faktami. ja som uviedla fakty, ktore vedia potvrdit tisice ludi, ktori trpeli, alebo este stale trpia dosledkami long covidu…
  vdaka za vas nazor, mate nanho samozrejme pravo, ale verte, ze by ste ho nikdy nevyslovili, keby ledva prezijete covid a dlhe mesiace nesiete zdravotne dosledky (a nepatrili by ste k uskostnym osobam).
  ale aspon vieme, na koho strane stojite a ako sa staviate k faktom. toto je pre mna dolezita sprava a dakujem vam za nu.

  • Nic Vam nevyvraciam a atd. Samozrejme prajem kazdemu skore uzdravenie. Ale odkial beriete tu istotu ze to je nasledkom udajneho “ kovidu“ …lebo nejaky test? Lebo lekar povedal? Viete si predstavit kolko sraciek zamerne rozprasuju do ovdzusia? A to nemyslim chemtrails… ( ak viete co to je) to co teraz napisem casovo ani detailne sediet nebude lebo si to uz presne nepamatam ( mozete si to lahko dohladat – overit ) …ide o pointu. Dajme tomu ze v 70- tych rokoch a dajme tomu ze to bolo v New Yorku mesto mozno bolo ine ale bolo to na uzemi US .. rozprasili nad mestom bola tam aj uvedena konkretne budova( cize nad castou mesta- nad nic netusiacimi ludmi ) nejaku chem. sracku a potom ( islo o celkovy test/ pokus na ludoch – nakazenie – vyliecenie) ked ludia ochoreli resp mali nejake priznaky raz dva prisli aj s liecbou ( celkom nahodna podoba s dnesnou dobou ze? ) Ale pointa je …myslite si ze ak v tej dobe prisiel nakazeny/ chory clovek k lekarovi .. ze mu lekar povedal ….“ to mate od toho chem. postreku co testovali teraz nedavno v nasom meste“ ??? …jasne ze nie. Ja netvrdim ze za kazdym rohom je nejake spiknutie… ale pouzivajte rozum spajajte si detaily fakty motivy….ale nato musite mat najprv informacie – z “ kazdej strany barikady“ ….. “ bez kociek skladacku nepostavite“ a informacie z jednej strany ( jednostranne informacie) niesu informacie ale propaganda…

   • Ja zasa tvrdím, že za každým rohom JE spiknutie. Je to životná skúsenosť, nie príklon ku konšpiráciám.
    Prečo napr.má štát (verejné financie) tajné zmluvy? Konšpirujem keď poviem, že ide o spiknutie pred ľuďmi, aby sa nedozvedeli kam tečú peniaze a aké z
    je zmluva pre štát nevýhodná? Štát nie je firma! Medzi firmami môže byť obchodné tajomstvo, ale ako môže byť obchodným tajomstvom zmluva platená z verejných financií? Ak firma nesúhlasí so zverejnením zmluvy, nemusí so štátom obchodovať!
    Videl niekto zmluvu štátu s Pfizerom alebo iným dodávateľom jedov?
    Informovala niekedy naša vláda alebo parlament o tom, či sa nad našim územím rozprašujú chemické látky? Všetci to vidia (môžem dodať fotky), je to istá vec. Nie je to tajné sprisahanie, keď o tom NIKTO verejnosť neinformuje?
    Je stretnutie kuriev z Bilderbergu verejné? Ako inak nazvať toto stretnutie VOLENÝCH zástupcov štátov so súkromnými bankármi a inými hadmi, ako TAJNÉ SPIKNUTIE?
    To si fakt ešte niekto myslí, že pandémie a krízy su náhodné? Že tí tajní spiklenci na tom všetkom nezarábajú? Na vojnách, “prírodných” katastrofách (tsunami / Fukušima)… sa udialo v čase, keď prebiehali rokovania medzi USA a Japonskom… a Japonci neboli moc ústretoví.
    Jana neuviedla, či jej známa bola očkovaná, alebo nie.
    Tiež treba brať do úvahy, že kovid nie je jeden. Sú mutácie…a nie PRÍRODNÉ… takže je možné, že ten pôvodný výrobok mohol spôsobovať dlhodobejšie komplikácie… a štúdia predsa spomína 13% príznakových pacientov…neberme veci čierno-bielo.
    Štúdia len hovorí, že VÄČŠINOU pri dlhom kovide ide o psychoproblém. Nadpis je bulvárny… lebo keby nebol, nik oň nezavadí. Tam sme to dopracovali.
    Takže tu uveďme na pravú mieru – dlhý kovid nie je primárne dôsledkom infekcie, ale psychiky. Čo nevylučuje ojedinelé prípady dlhého kovidu.
    Tak, ako ojedinelý pripad spontánneho vyliečenia z rakoviny neznamená, že rakovinu vie telo samo vyliečiť.

    • ..poviem k tomu iba tolko…. „ludska rasa“ je napriec storociami riadena / kontrolovana vo vsetkych aspektoch bytia…. vo vsetkom je nam klamane historia civilizacie technologie po celej planete sa nachadzaju pozostatky stavieb ktore su datovane do doby kedy ludia o seba trieskali kamene v jaskyniach a atd je toho vela neda sa to takto zhrmut…….a ludska elita bilderberg kadeake kluby iluminati a atd atd niesu ani zdaleka na spici pyramidy… ..takze ano v podstate to tak je spiknutie za kazdym rohom…. ale pre niekoho kto doveruje autoritam vladam a „vsetko im zerie “ a ledva je ochotny priznat ze cela plandemia je ucelova …tak pre niekoho takeho je to trosku prisilna kava a co im rozum nebere tak to potlaca /popiera ( nikoho tym nechcem urazit) a povazuju to za sci-fi a to len preto lebo su lenivy hladat – BÁDAŤ ..informacie a „vytvarat si celkovy obraz“

 12. vazena redakcia, zial, mylite si nabozenstvo s faktami. ja som uviedla fakty, ktore vedia potvrdit tisice ludi, ktori trpeli, alebo este stale trpia dosledkami long covidu…
  vdaka za vas nazor, mate nanho samozrejme pravo, ale verte, ze by ste ho nikdy nevyslovili, keby ledva prezijete covid a dlhe mesiace nesiete zdravotne dosledky (a nepatrili by ste k uskostnym osobam).
  ale aspon vieme, na koho strane stojite a ako sa staviate k faktom. toto je pre mna dolezita sprava a dakujem vam za nu.

  • V komentároch sa vyskytol jeden zaujímavý názor – že mnohí ľudia majú toxickú záťaž a mnohé chronické ochorenia, ktoré do prepuknutia silného infekčného ochorenia ich telo ako-tak zvládalo. No a po prepuknutí ochorenia to už zvláda menej. Príčinou problémov však primárne nemusí byť covid, ale tie ostatné chronické problémy. Covid bola len pomyselná „posledná kvapka v pohári vody“.

   • „PSY OP bola „len“ pomyselná „posledná kvapka v pohári vody“.“ Lebo na posraného aj hajzel spadne! Keď niekto už stojí a dumá nad priepasťou – no nekopnite ho do zadku! Ako decko som zažil obdobie hypochondrie a pozorovania sa – vtedy ma začali baviť veci okolo medicny. Najviac postihnutými sú psychiatri – tí „majú všetko čo ich pacienti“. Preto sú na drogách a im dostupných práškoch – preto je u nich najviac samovrážd z lekárskeho stavu. Tá „samovražda“ je ako modus operandi prítomná na každom ktoku v spoločnosti! A toto šialenstvo nakoniec – osvedčené zo zákopov 1. sv. vojny – vedie k tomu – „mať to čím skôr za sebou – a vrhnúť sa pred guľomety! A samovražední debili vystrašene presviedčajú ostatných, že čo už si pomôžeme – a tá „group sucsiduity“ je predsa len viac sexi! „Urobme to spolu“!

 13. Ono dlhý nie vždy je aj pevný,a myslím, že ženy oceňujú skôr s priemerom aspoň 5cm ,predsa len pri koite ide o obsiahnutie plochy vnútorných stien hľadaním tej g fresky…..dobre,asi poviete ,debil sa zamyslel,,,,, prečo však farmakologicke koncerny zarábajú viac ako zbraňové? Snáď aj tie zbraňové nespolupracujú s tými farmakologickymi? Kto sa proti nim postaví? Najmocnejší (oficiálne), muž sveta? ,,,,,,Haha…

 14. Poznám veľa ľudí po prekonaní „kovidu“, ktorí nemajú vôbec žiadne príznaky. Poznám pani, ktorej sa žiaľ ku „kovidu“ pridružil ešte cytomegalovirus, ktorý vie narobiť problémy, ak je imunitný systém oslabený. Podobne aj EBV vírus. A to ho že vraj má 70-90% dospelej populácie. Z infekčnej mononukleózy som sa dávala dokopy takmer rok, dnes by som to už riešila úplne inak.
  Na biorezonančných vyšetreniach vidíme, aké záťaže sa telo práve snaží zvládať, ale lekári to nevidia – nemajú také možnosti. Keby o tom ľudia vedeli, asi by sa zabalili rovno do igelitového vreca :):):):):):).
  Naozaj časté pridružené „infekcie“ sú herpetické vírusy ako EBV a cytomegalo…., tie vedia oslabiť organizmus a privodiť veľkú a dlhodobejšiu únavu, zasiahnuť aj štítnu žľazu, pečeň…. Človek môže ojedinele pôsobiť tak unavene, až to hraničí s apatiou. Tento stav môže trvať týždeň – dva, po jeho prekonaní ešte pretrváva nadmerná únava aj pol roka.
  To, čo nazývame „kovid“ je naozaj veľmi preceňované. Ak tam je umelo pridaná sekvencia z HIV, tak je to na basu, ale stále existuje veľa horších toxicít, s ktorými ste prišli do styku, iba o tom neviete.

 15. KOVIDBARÓN!

  ,,,,podstatný je prísun informácií a pocitov nanútených do vášho podvedomia neustále dávkovaný,je to niečo ako neustále programovanie mysle a ducha-prelomenie hesla,alebo ochrany,,,,zabudnite na primitívny spôsob života v krabici-ktorý monotónne teraz žijete v domnení,že ste v obraze a že to máte pod kontrolou,vesmír je o iných možnostiach ďaleko presahujúcich akékoľvek myslenie či nápady ľudských géniov a fenoménov-toto je iný level a pochopí to iba zdravý jedinec so schopnosťami,ktoré vy nemáte,,,,ak stratíte ochranu svojej duše-ducha,prichádzate o vlastnú identitu,,,,neviditeľná chobotnica sa zatiaľ s vami iba vlažne hrá,ale ak zvýši tempo-čo aj urobí, a postupne aj robí,tak už o sebe nebudete ani vedieť a už nebude pre vás nič sveté a stávate sa ničím,,,,mozgy všetkých vodcov krajín a veľkých spoločností ako aj každého vo vašej domácnosti koho si to „ono“ ochočí a bude riadiť ako potrebuje a presvedčí každý rozum nevedomého,lebo ho značne prevyšuje,,,,prisvojí si to vaše bytie.

  • Čo ty tu ešte robíš…?
   Prečo už nie si v nebi (resp. v pekle, lebo tvoj Boh je diabol)?
   Dávaš rady typu:
   Všetko je na niečo dobré.
   Pôdu treba hnojiť.
   Teplá voda je teplá.
   Nikdy nebudeme vedieť všetko.
   Všetko zlé je na niečo dobré.
   Rovnako ako všetko dobré je na niečo zlé.
   Buď sa zachrániš, alebo zomrieš!

   Sú to nepoužiteľné rady.

   • Ale ľudia to majú radi – keď môžu súhlasiť – uhm uhm! Vtedy sú aj tí najväčší blbci nad vecou! Tiger v ZOO práve žerie ich priateľku! Je to fascinujúce! Konečne niekto popisuje akciu – ľudia miľujú príbehy! Aj tá tvoja „obmedzená“ jadrová vojna je sexi!

  • …..myslim ze uz sa tak davno stalo…

 16. zvrhlý deduško večerníček

  Je to jednoduché a veľmi efektívne : budem vypúšťať Kovid a zároveň bojovať proti nemu vakcínami . Obe alternatívy zabíjajú, kto nezahučí na Kovid, toho spláchne vakcína. Zostatok čo prežije ide do druhého kola: opičie kiahne – zas rovnaký scenár. V talóne mám ďalšie alternatívy : vyprovokovanie vojny na danom území, opatrenia vyúsťujúce do chudoby a hladu (hladomoru), podpora kolabsu systému rezultujúceho do chaosu a kriminality, premiestnenie – vytesnenie hrdlorezov a fašistických „bojúvek“ z územia Ukrajiny na cieľové teritórium atď atď …. Aaaaah, ako fasa je byť dnes globalistom !!!

  • Preto by som uvítal (cynicky) “obmedzenú jadrovú vojnu”.
   Skutočne si myslím, že svet potrebuje reštart – ale nie ten Šwábow 🙂
   Lebo tie kurvy elitárske sa len zabávajú. Nejde im totiž o kožku!
   Malo by im začať ÍSŤ O KOŽKU!
   Lebo nám ide o kožu každým dňom viac a viac.
   Majú to pod kontrolou.
   Ale gama žiarenie nie. Ani rádioaktívny spad. Ani rádioaktívnu vodu. Mali by trochu zažiť to čo my – že iečo NEMAJÚ POD KONTROLOU.
   To by som im doprial.

   • …im praveze ide o kozu ( “ od ich pánov “ ) ….len my to nevidime nevieme o tom…..preto tak „tlacia na pilu“ a preto asi aj sem tam urobia nejaku “ chybu“ ( „nastastie“ pre nas)

 17. Mne z tohto vychadza jedna vec. Dnes uz vacsina mysliacich, vratane ockovancov vie, cobol covid a co su mnamky. Vieme, ze Ukrajina agresivny covid zabila. EU komisarka vsak trva na tom, ze je stale privela nezaockovanych v EU, cca 1/5 populacie.
  Sef Pfizera v Davos povedal, ze v 2019 si dali 5 cielov a jeden z nich, tj znizit do 2025 populaciu o 50% sa podarilo uskutocnit, co uz vraj prejavuje.
  Takze zaver si urobime myslim vsetci rovnaky.
  A to, ze EU prenieslo kompetenciu, kt jej nikto nemohol dat – zaviest povinne ockovanie – na WHO, co je v rozpore s ludskymi pravami a konvenciami ma nezaujima. Dobrovolne si ten jed nedam vpichnut, ani keby to povedal sam papez ! Je to len a len moja volba, zvysok ignorujem. Institucie ako EU ci WHO su pre mna kanalom, pohrdam nimi a neakceptujem ich !

  • Moja reč!
   Chýba diskusia o LEGITIMITE vlád a poslancov konať tieto psie kusy!
   Začína sa blížiť doba, kedy si občania štatov sveta (hlavne západných) začnú uvedomovať – nie som viazaný spoločenskou zmluvou. Nemám dosah na tvorbu zákonov, prijímanie zmlúv… som slobodný človek, zákony ktoré mám poslúchať a dodržiavať nie sú legitímne.
   Pár zvolených trtkov nemôže mať väčšiu legitimitu ako občania krajiny! V diktatúre neexistuje dobrovoľná povinnosť dodržiavať zákony. Tá platí v spoločnosti, ktorá sa na tom dohodla! My sme sa nedohodli, že budeme slepo poslúchať psychopatov vo vládach a parlamentoch!
   My sme si ich len zvolili, aby spravovali krajinu. Keď sa im to nedarí, máme právo a povinnosť to zmeniť!

 18. …vďaka za zauj.príspevky…

 19. No teda, ja už naozaj žasnem, väčšiu hlúposť som ešte nepočula akože dlhý kovid? Dokedy si budú ľudia pridružovať každý problém za svoju neschopnú a zničenú imunitu s nejakou čínskou chrípkou?
  Pravdaže, dvaja ľudia ležia vedľa seba v posteli a jeden ten slávny kovid potvrdený má a druhý nie ale nákazlivosť je tak vysoká, že tá strašná nákaza prišla až z číny, precestovala kompletne celý svet! To je pravdepodobné asi tak, ako že išla babka po púšti a našla predlžovačku!
  Treba sa zamyslieť či nie je problém niekde inde, pretože keď sa dívam okolo seba vidím poväčšine tučných spustnutých a nezdravých ľudí, ktorí sa iba trasú o ten svoj úbohý trápny život, napchávajú škodlivými liekmi, ale ktorí sa takí celkom určite nenarodili!

 20. Fridrich Hláva

  Celá COIVID-ománia bola podvodom farmaceutických spoločností Západu hanba im!!
  Nenosil som náhubok od zaťiatku mám 79 rokov a som tu!! Takže sa dajte vypchať s celým COVID-om!!!

Pridajte komentár

*