Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Škandál: Výskumníčka vyzradila, ako sa falšovali klinické testy vakcíny Pfizer


Print Friendly, PDF & Email

Škandál: Výskumníčka vyzradila, ako sa falšovali klinické testy vakcíny Pfizer

(Mary Villarealová, Natural News) – Bývalá regionálna riaditeľka súkromnej výskumnej spoločnosti poskytla dôkazy o tom, ako jej bývalý zamestnávateľ falšoval dáta a „odslepoval“ účastníkov klinickej štúdie vakcíny Pfizer.

Ako sa ďalej zmienila, okrem toho dochádzalo počas klinických skúšok aj k zanedbávaniu kontrol zdravotného stavu ľudí, ktorí mali nejaké negatívne vedľajšie účinky po zaočkovaní.

Vážne problémy s kontrolou kvality vakcín

Tieto dôležité informácie vyzradila Brook Jacksonová, ktorá má viac ako 15 ročné skúsenosti v oblasti auditu, riadenia a koordinácie klinických skúšok liekov.

V roku 2020 pracovala pre spoločnosť Ventavia Research Group v Texase, ktorá spolupracovala na testovaní vakcíny Pfizer/BioNTech.

Ako uvádza, po tom, čo na zásadné problémy kontroly kvality upozornila svojho zamestnávateľa, rozhodla sa tiež zaslať sťažnosť americkému Úradu na kontrolu liekov a potravín (FDA). V ten istý deň bola svojim zamestnávateľom vyhodená z práce.

Jacksonová poskytla desiatky interných dokumentov, fotografií, zvukových nahrávok a emailov.

Na jednej fotografii je napríklad vidieť vakcínové liekovky, na ktorých sú napísané identifikačné čísla účastníkov klinickej štúdie, čo znamená, že takáto štúdia už nie je „zaslepená“.

Zaslepenie štúdie je dôležitý aspekt integrity randomizovaných kontrolných skupín, ktorý predchádza zaujatosti u účastníkov testovania.

To platí zvlášť vtedy, keď sa zbierajú údaje o účastníkoch, o ktorých sa nemá nevieť, či sú v riadnej alebo placebo skupine.

Problém to je hlavne preto, že firma podieľajúca sa na testovaní môže mať finančnú motiváciu k tomu, aby testy dopadli pre klienta pozitívne. Ak však vie, ktorý účastník je v akej skupine, tak sa u nej môže prejaviť zaujatosť pri spôsobe, ako zbiera údaje.

Správa tiež poukazuje na to, že k uvedenému odkrytiu (odslepeniu) mohlo dôjsť v oveľa väčšom rozsahu, nakoľko informácie o pridelení lieku (vakcíny) alebo placeba boli ponechané aj v záznamoch jednotlivých účastníkov štúdie, ku ktorým mal personál prístup.

Vedenie spoločnosti Ventavia si je vedomé týchto skutočností.

Vo zvukovej nahrávke zo stretnutia Jacksonovej s dvomi ďalšími manažérmi, jeden z nich priamo z vedenia, je počuť, ako neboli schopní kvantifikovať počet a druhy chýb, ktoré sa odhalili v súvislosti s ich procesom kontroly kvality.

Okrem toho, za zanedbanie starostlivosti o účastníkoch s nepriaznivými následkami po vakcíne, si od ďalšej firmy pracujúcej na klinických testoch pre Pfizer, vyslúžili dokonca pokarhanie.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Vo svojom emaile pre FDA vyjadrila Jacksonová niekoľko svojich znepokojení týkajúcich sa klinických skúšok vakcíny Pfizer, napríklad:

 • nemonitorovanie účastníkov štúdie lekármi
 • nerobenie včasných kontrôl zdravotného stavu účastníkov, ktorí zaznamenali negatívne účinky po očkovaní
 • nehlásenie odchýlení sa od protokolov
 • nesprávne skladovanie vakcín
 • chybné označovanie laboratórnych vzoriek
 • prenasledovanie zamestnancov, ktorí hlásili pochybenia

Bývalí kolegovia výskumníčky potvrdzujú jej výpoveď

Ďalšie dokumenty ukazujú na vážne problémy, ktoré sa vyskytovali už počas niekoľkých týždňov predchádzajúcich príchodu Jacksonovej do firmy.

Medzi vedúci tím bol napríklad distribuovaný zoznam, ktorý obsahoval mená zamestnancov s nedostatkami v ich elektronických denníkoch či dokonca falšovanie dát.

Bývalí kolegovia Jacksonovej potvrdili jej príbeh. Jeden z bývalých kolegov, ktorý sa zúčastnil stretnutia tímu, sa jej v sms-ke ospravedlnil, že všetky jej námietky boli opodstatnené.

Keď Pfizer potom v decembri 2020 predložil na stretnutí s poradnou komisiou FDA dokumenty pre schválenie núdzového použitia ich vakcíny proti Covid-19, tak tam nebola ani zmienka o nejakých problémoch vo Ventavii.

No a po plnom schválení vakcíny pre USA v auguste 2020, FDA publikovala sumár z kontroly klinických skúšok. Boli skontrolované len 9 zo 153 zainteresovaných prevádzok a žiadna z nich nebola Ventavia.

Nebola skontrolovaná ani žiadna prevádzka, kde sa vyskytovali naverbovaní účastníci klinickej štúdie, počas celých 8 mesiacoch nasledujúcich po decembri 2020, keď Pfizer získal povolenie na núdzové použitie svojej vakcíny.

Úradník z FDA poznamenal:

„Integrita dát a overovacia časť z inšpekcie biomedicínskeho monitoringu boli v obmedzenom rozsahu, pretože štúdia naďalej pokračovala a údaje potrebné pre overovanie a porovnávanie neboli v tom čase ešte dostupné.“

Po septembri 2020, kedy Jacksonová nahlásila problémy s Ventaviou, si Pfizer najal túto firmu ako subdodávateľa na ďalšie 4 klinické štúdie, vrátane štúdie ich vakcíny určenej pre deti a mládež, tehotné ženy a tretiu dávku.

Záver

Je poburujúce, že po odhalení tak závažných nedostatkoch počas klinického testovania, nebolo vakcíne Pfizer pozastavené povolenie na núdzové použitie.

Všetky regulačné úrady sveta, vrátane našich, tým pádom riskujú zdravie a životy vlastných obyvateľov v mene zisku jednej nezodpovednej a skorumpovanej farmaceutickej spoločnosti. Ktovie, aké „všimné“ od nej dostali, aby držali ústa a krok.

Ale čo iného sa dalo čakať? Veď peniaze a zlo dnes vládnu svetu.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Mary Villareal, Zdroje: bmj.com, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. našla som niečo ešte z r. 2017 o „filantropovi“ BG:
  Bill Gates už v r. 2017 na Mníchovskej bezpečnostnej konferencii „Munich Security conference“ vo videu na YT s názvom „Na bioterorizmus môžu zomrieť milióny ľudí“ hovoril o genetickom inžinierstve na vytvorenie syntetickej verzie vírusu pravých kiahní alebo nákazlivého a vysoko smrteľného kmeňa chrípky …. a že patogén šírením dýchacími cestami by zabil viac ako 30 miliónov ľudí za menej ako rok v nasledujúcich rokoch.
  Gates: Millions could die from bio-terrorism
  https://www.youtube.com/watch?v=6QmH3SCX0Ro

  Bill Gates Tells World Leaders To Prepare For Germ Bioterrorism!
  https://www.youtube.com/watch?v=P4_GowBYK4E

  • Kovidvakcíny sa skúšajú vyše 10 rokov pod názvom chrípkové. Ľudia ktorí sa opakovane očkovaní proti chrípke boli vážne chorí, trpeli, mali rakovinu, zomierali. Terajšie kovidvakcíny sú odskúšané a plnia vojenský cieľ. Terorizmus zvaný filantropia prebieha vyše 180 rokov pod názvom medicína.

 2. Vědci z univerzity University of Aberdeen ve Skotsku a Suez Canal University v Egyptě studovali potenciál štířího jedu v boji proti novým kmenům koronaviru, uvádí tisková zpráva uveřejněná na webu jedné z univerzit.
  Podle vědců jsou štíři jedním z nejstarších tvorů na Zemi a jejich jed obsahuje „úžasný koktejl“ biologicky aktivních peptidů, z nichž některé mají silné antibakteriální a antivirové účinky. Předpokládá se, že právě ty chrání jedové žlázy před mikroby a mohou se stát základem pro nové léky proti covidu-19.
  Vědci shromáždili genetický materiál od několika druhů těchto členovců z třídy pavoukovců, poté jej plánují očistit od toxinů a izolovat antivirové látky.
  https://cz.sputniknews.com/20211106/vedci-objevili-lek-ktery-muze-zachranit-pred-koronavirem-ale-je-to-smrtelne-nebezpecne-16419946.html

 3. Snažím se o věci hodně přemýšlet a v skrytu duše doufám, že vše má nějaký hlubší smysl, který mi prozatím uniká. Jako tonoucí stébla se chytám myšlenky, že ruské vakcíny jsou přece jen kvalitativně někde jinde než vakcíny západní, a tudíž je SKUTEČNĚ v bytostném zájmu obyvatelstva co nejvyšší míra proočkovanosti, kterou ruští „antivaxeři“ zlomyslně torpédují.

  Naštěstí jsou v ruských oficiálních kruzích politici, kteří se snaží tomuto trendu čelit a bránit práva občanů na svobodnou volbu, zdali se nechají či nenechají očkovat.

  Natalja Poklonskaja patří k odpůrcům povinného očkování a zavádění segregace pomocí QR kódů: „Souhlasím s tím, že by nakažení neměli roznášet mezi lidmi tento virus, ale QR kód přece nemůže být zárukou bezinfekčnosti“, píše na své osobní stránce na Facebooku. „Začíná to zákazem vstupu neočkovaných do obchodů a v budoucnu to může skončit tím, že se začnou budovat speciální obce a města pro neočkované.“

  Nezbývá než se tiše modlit za to, aby v Rusku převládl rozum a nesklouzli tam nakonec k podobnému koronafašismu či vakcinacismu, jakého jsme svědky na Západě. Moje naděje se upínají k prezidentu Putinovi osobně, i když vím, že jeho pozice není snadná a má proti sobě silnou liberální opozici, a to i v řadách vlastní strany.
  https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/qr-kod-nemuze-byt-zarukou-bezinfekcnosti.html

 4. https://www.naturalnews.com/2021-11-06-jj-covid-shot-increases-blood-clots-350-percent.html
  Getting jabbed with J&J covid shot increases risk of “rare” blood clots by 350%
  Nechať sa zaočkovať covid vakcínou od J&J (Johnson & Johnson) zvyšuje riziko „zriedkavých“ krvných zrazenín o 350 %

 5. https://www.naturalnews.com/2021-11-06-richard-rowe-dead-after-pfizer-mrna-injection.html
  Richard Rowe: 41-year-old former Florida congressional candidate tells anti-vaxxers “I don’t give a sh*t what happens to you,” dead seven weeks after second Pfizer mRNA injection
  Richard Rowe: 41-ročný bývalý kandidát na floridského kongresu hovorí anti-vaxxerom: „Je mi fuk, čo sa vám stane“, zomrel sedem týždňov po druhej mRNA vakcíne od spoločnosti Pfizer

 6. Potkani jsou velmi chytrá a sociální zvířátka. Podobně jako lidé.

  Díky své inteligenci, efektivní sociální hierarchii, obratnosti, odolnosti i schopnosti se rychle rozmnožovat se lidé potkani rozšířili prakticky do celého světa. Umí plavat, šplhat, rychle běhat nebo vytvářet perfektně skrytá a zateplená doupátka. Jejich schopnosti velký mají význam i pro lidi, protože vyčůraní potkani se zdržují kolem lidských obydlí, kde mají snadný zdroj potravy, teplo i ochranu před počasím a většinou dravců.

  Lidem tohle nechtěné soužití prostě přináší řadu problémů. Potkani užírají jejich jídlo, znečišťují jejich životní prostor svými výkaly a močí, jejich cestičky a příbytky poškozují stěny a podlahy domů. Lidská zvířata se tedy rozhodla, že ta potkaní zvířata vyhubí. Vytvořili si k tomu poslušnou armádu koček a malých psů a všemožné mechanické pasti…ale to nestačilo. Přišel tedy čas na sofistikovanější genocidu – jedy.

  https://bornova.pub/2021/jed-na-potkany/
  stojí za přečtení…..

 7. https://www.naturalnews.com/2021-11-05-ers-overrun-with-people-sudden-cardiac-arrest.html
  ERs are overrun with people suffering from “sudden cardiac arrest”
  Pohotovosti sú preplnené ľuďmi trpiacimi „náhlou zástavou srdca“

 8. Všetky úrady sveta to iste nevedia, ale mnohé áno. Prečo v tejto veci nekonajú, ste sa pokúsili ozrejmiť v predchádzajúcom článku. Hm, kto videl film Utečenec s H. Fordom v hlavnej úlohe, si vtedy myslel, že žiadny globálny Provasic nikdy nebude existovať. Mýlil sa.

  • Nemyslíme, že by inštrukcie zhora išli priamo napríklad na ŠÚKL. Tie chodia len zopár najvyšším predstaviteľom a tí to potom predávajú nižšie, pekne po jednotlivých stupňoch pyramídy. Čím menší počet priamych svedkov, tým menšie riziko, že to niekto vyzradí. David Icke to nazýva „priehradkový systém“ – každý vie len toľko, koľko potrebuje vedieť, nie viac. Celkový obraz majú len tí úplne hore na globálnej úrovni. Dokonca je možné, že ani naši vrcholní politici nevedia, ktorá bije. Oni tiež len dostanú zadanie, ktorému ani nemusia rozumieť, len ho majú vykonať.

   V prípade ŠÚKL sa ten najskôr obzrie po EMA a keď sú ticho tí, je ticho aj on. EMA zasa čaká, čo na to americká FDA. Ak FDA nič, tak aj EMA je ticho. No a vo FDA to už majú podchytené. Je aj dosť možné, že ŠÚKL (respektívne klúčoví ľudia v ňom) sú uplatení, aby neboli „samoiniciatívni“ a slepo nasledovali EMA a FDA. Bolo to vidno pri Sputniku, keď do neho rýpali celé mesiace, no pri Pfizeri stačilo schválenie EMA a na druhý deň to už bolo schválené aj v ŠÚKL-om.

   • Milá redakcia Bádateľa, toľko vieme, že napr. primátor Bratislavy Ing. Vallo mal video hovor s Billom Gatesom, keď minulý rok bol spustený „tento cirkus“.
    Aj to vieme, že Bill Gates čo chce zaočkovať celú zemeguľu nedovolí seba a svoju rodinu zaočkovať. Aj to vieme, že už otec Billa Gatesa mal „prsty“ v eugenike (čiže depopulácii).

 9. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/ockovani-proti-vsem-nemocem-gates-chce-vytvorit-globalni-pandemicke-pracovni-skupiny/

  Miliardář Bill Gates už dlouho propaguje „příští pandemie“ – které jemu pilnému investorovi přinesou do jeho pokladny miliony a miliardy dolarů prostřednictvím testů a očkování.

 10. Strana Sloboda a Solidarita (SaS) je pripravená diskutovať o návrhoch konzília odborníkov ako aj o opatreniach, ktoré považujú za potrebné zaviesť. Podľa predstaviteľov SaS musia v prvom rade motivovať ľudí očkovať sa a nie zatvárať všetky prevádzky v bordových a čiernych okresoch aj pre očkovaných

  https://www.hlavnespravy.sk/sas-musime-vyslat-jasny-signal-ze-pre-zaockovanych-sa-pandemia-skoncila/2743074

 11. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/media-ignoruji-2-miliony-dolaru-ktere-pfizer-zaplatil-lekari-podporujicimu-ockovani-deti/
  Média ignorují 2 miliony dolarů, které Pfizer zaplatil lékaři podporujícímu očkování dětí

 12. https://www.hlavnespravy.sk/rodina-borisa-sadeckeho-o-jeho-umrti-nechce-aby-sa-o-ockovani-konspirovalo-2/2742920

  V rozhovore pre tlač spoluhráč Borisa Sádeckého taktiež potvrdil, že Boris bol zaočkovaný proti covidu, hoci zrejme ešte celý tím nebol.

 13. očkovanej kamarátke museli volať rýchlu, lebo okrem vysokého tlaku mala vysoký tep nad 180 … doteraz si len myslí (ona sama), že to mala z očkovania, lebo bola zdravý človek.

 14. Generální prokurátoři 11 amerických států podali včera žalobu na administrativu prezidenta Joea Bidena proti koronavirovému teroru ve firmách s více než 100 zaměstnanci.

  cbsnews.com

  A lidé se už bouří všude: V Německu, České republice, Slovensku, Rakousku, Rumunsku, Itálii, Francii i Británii, protože ti, co si říkali experti, jsou podvodníci, z jedné reklamní vakcíny se vyklubala druhá, třetí, nyní čtvrtá a pátá a že prý pořád mutuje. A konec kovid tečka zmizel v nedohlednu!

  https://skrytapravda.cz/ze-zahranici/232-a-jde-do-tuheho-jedenact-generalnich-prokuratoru-v-usa-zautocilo-na-bidena-za-covidovy-teror

 15. Bože…
  Toto je fikcia – z Openheimerovho tímu vyhodený pracovník prezradil, ako sa mohlo stať, že z nukleárneho programu na boj proti rakovine rádioizotopovou metódou uniklo toľko materiálu, ktorý nakoniec skončil v Hirošime a Nagasaki!

  Čiže k článku – problém je v randomizovanej skúške, alebo v bordeli, ktorý tieto vakcíny obsahujú!
  Teda ak by nejaký ko.ot nevyslepil vzorky – vakcíny Pfizer sú INAK OK?!

  Otázka – a čo keď je všetko inak a skúška prebehla úspešne, lebo vakcíny sú vražedné?!

  Lebo jediný problém vidím v tom, že táto pracovníčka naozaj netušila, s čím má do činenia naozaj! A pokiaľ viem – v Pfizeri bola kontrola na hygienu prostredia a dopadla katastrofálne – ale kde sa vyrábajú jedy pre ľudí – na špinavej dlážke naozaj nezáleží!

  Takže čo mám riešiť – že amíkom buchla výroba ricínu určeného pre nás?

  • Nie je nikde napísané, že problém je iba v randomizovaní a nie v zložení tých vakcín (o zložení vakcín píšeme v iných článkoch).

   Pointa tohto článku je v tom, že je to ďalší dielik do mozaiky. Nemusí každý článok obsahovať celý obraz, to by potom asi všetky články boli extrémne dlhé a jeden ako druhý (v podstate rovnaké). Úlohou jednotlivých článkov je prispievať dielikmi k celkovému obrazu. Pozorný čitateľ si ten obraz dotvorí aj sám.

   A tá kontrola hygieny, čo dopadla katastrofálne, nebola vo Pfizeri, ale v Johnson&Johnson – https://www.badatel.net/bomba-inspektori-odhalili-hrozne-podmienky-v-tovarni-jj-na-vyrobu-covid-vakciny/

   • Kontrola v JaJ bola antireklama v prospech Pfizer – ale OK.

    Teraz niešo zaujímavé – príde Ježiško! Z dvoch skoro rovnakých názvov článkov ste si vybrali ten „svoj“! Ja by som vybral tento! Venujem ho súdruhovi drahošovi z Tadesco – keby nebol z Tadesko, volal by sa Drahoš!
    https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/byvala-pracovnicka-pfizeru-potvrdzuje-ze-covid-vakciny-obsahuju-toxicku-latku

    Otázka – koľko je bývalých pracovníčok Pfizeru? Čo nám ešte chýba?

    Zaočkovaní Slováci nie sú súčasťou klinického testovania …
    [Prehľadávať doménu fakty.afp.com] https://fakty.afp.com › zaockovani-slovaci-nie-su-sucastou-klinickeho-testovania-vakcin-na-vedlajsie-ucinky-sukl-facebookove
    Kým pri Pfizeri, Moderne a Johnson&Johnson sú to dva roky, pri AstraZenece je to jeden rok. Snímky zo sprievodných dokumentov EMA pre štyri schválené vakcíny v rámci EÚ, koláž vyhotovená 24. marca 2021 S otázkami sme sa obrátili aj na Štátny ústav pre kontrolu liečiv. Magdaléna Jurkemíková, hovorkyňa ŠÚKLu, odmietla …

    Ups! Takže nádej o placebe umiera posledná?!

  • Marošovič, randiť s mizou, to je nič, lepšie s jedovatým hmyzom túto planétu znič.

 16. VIDEO: „Sme sa už zbláznili? Aby na ľudí bez rúška naskákali policajti a tĺkli ich? Aký zákon taký občan porušuje? Toto je principiálny fašizmus!“ reaguje nahnevaný Kaliňák na policajnú brutalitu hecovanú Hamranom, Mikulcom a Hegero-Matovičovým režimom
  https://cz24.news/video-sme-sa-uz-zblaznili-aby-na-ludi-bez-ruska-naskakali-policajti-a-tlkli-ich-aky-zakon-taky-obcan-porusuje-toto-je-principialny-fasizmus-reaguje-nahnevany-kalinak-na-policajn/

 17. Předběžné výsledky studií Kalifornského národního centra pro výzkum primátů a Výzkumného institutu Rotman v Torontu navrhují vysvětlení, proč imunita nedokáže zastavit vliv koronavirové infekce na mozek. Covid-19 může lehce proniknout přes nos a následně přímo infikovat neurony v mozku, které jsou klíčové pro zdravé fungování celého organismu.
  https://cz.sputniknews.com/20211106/nove-vyzkumy-odhalily-jakym-zpusobem-koronavirus-zasahuje-lidsky-mozek-16418940.html

  • Marek Košice

   Ako môže cez nos preniknúť niečo, čo NEMÁ fyzický artribút? COVID NIE JE VÍRUS, vírusy NEEXISTUJÚ.

   • holistický prístup

    Marek,

    to bolo to „povinné“ špachtľovanie = zavádzanie jedov do nosohltanu – priama cesta do mozgu.

    Blud o vírusoch tak predlho pripravovali a držali v obehu a my im (vraj „vedcom“) do toho hádžeme vidly …

 18. Dnešný dlhý článok MUDr. Mercolu spolu s videom je o tejto „vakcínočke“:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/07/comirnaty-vaccine.aspx
  What You Need to Know About Comirnaty
  Čo potrebujete vedieť o Comirnaty

 19. https://www.banned.video/watch?id=61873608b2140737c32239db
  The Time To Stand Up To COVID TYRANNY Is NOW!
  Čas postaviť sa COVID TYRANII JE TERAZ!

 20. USA: Minulý týždeň americké médiá potichu a nepostrehnuteľne informovali, že v osviežovačoch vzduchu predávaných v obľúbených supermarketoch Walmart, sa našli baktérie Burkholderia pseudomallei, ktoré sú nositeľmi smrteľnej choroby melioidózy. Najmenej štyria ľudia sa nakazili, z toho dvaja zomreli – vrátane dieťaťa.

  Najprekvapujúcejšia je tu ľahostajnosť, s akou americké médiá prezentujú túto správu. Spoločnosť Walmart vyjadrila sústrasť. Osviežovače vzduchu boli odstránené z regálov. Deodoranty, ktoré sa predali od februára môžu ľudia vrátiť. Pre pohodlie kupujúcich bol zverejnený zoznam supermarketov Walmart, ktoré predávali smrtiace aerosóly.

  https://cz24.news/uz-im-nestacia-len-smrtiace-covid-injekcie-a-5g-veze-v-usa-sa-biologicke-zbrane-nasli-aj-v-osviezovacoch-vzduchu-zuriva-genocida-a-likvidacia-zapadnej-civilizacie-prebieha-bez-prestania-desiatkami-r/

 21. Zvědavá matka

  Covid vaxy žádnou imunitu nevytvářejí, ale naopak postupně likvidují.
  Když to změří 1-2 týdny po vaxu, tak té přirozené imunity naměří 90-95%, a napíšou: ÚČINNOST VAKCÍNY JE 93%!
  Že by se “očkovací látka pro lidské použití” měla testovat i mezigeneračně třeba 8-12 let… – na to už si ani nehrají!

  Skutečnost těchto současných “inovativních “vakcín” je ale BRUTÁLNÍ! :
  Předávají „vakcíny“ COVID lidem AIDS?

  Funkce imunitního systému klesají KAŽDÝ TÝDEN o 5 % u těch, kteří byli očkováni!

  Nejnovější údaje ze zprávy PHE Vaccine Surveillance Report Spojeného království naznačují, že lidé, kteří byli „plně očkovaní“ proti wuhanskému koronaviru (Covid-19), ztrácejí týdně asi pět procent imunitního systému.
  Lidé ve věku 40 až 70 let, kterým byla podána dvojitá injekce, již ztratili asi 40 procent kapacity imunitního systému od okamžiku, kdy dostanou injekci. Postupně ho pak postupně ztrácejí více, přičemž nejvyšší ztráta imunitního systému u mnohých se očekává, že dorazí do Vánoc.

  “Pokud to bude pokračovat, 30-50letí lidé budou mít do Vánoc 100% degradaci imunitního systému, nulovou virovou obranu a všichni dvakrát očkovaní lidé nad 30 let ztratí imunitní systém do března příštího roku,” uvádí The Exposé .
  Na základě údajů nelze popřít, že plně očkovaní lidé nyní trpí něčím, co se zdá být syndromem získané imunodeficience, populárněji známým jako AIDS. Jejich imunitní systém mizí, což mnozí varovali, že tomu tak bude.

  „Lidé ve věku 40–69 let již ztratili 40 % své schopnosti imunitního systému a ztrácejí ji postupně o 3,3 % až 6,4 % týdně,“ říká The Exposé.

  Zajímavé je, že nejhůře na tom jsou lidé ve věku 40–49 let, kteří během devíti týdnů trpí úplnou ztrátou imunitního systému. Nejlépe na tom jsou mladší lidé ve věku 18–29 let, kteří obvykle vydrží kolem 44 týdnů.

  Starší lidé nad 80 let vydrží asi 20 týdnů, zatímco věková kategorie 50-59 let jen asi 15 týdnů. Ostatní zbývající věkové skupiny trvají kdekoli od 12 do 25 týdnů.
  „Každý nad 30 let ztratí 100 % celé své imunitní schopnosti (pro viry a některé druhy rakoviny) do 6 měsíců,“ varuje The Exposé.

  „30-50letí lidé o to do Vánoc přijdou. Tito lidé pak budou mít plně rozvinutý syndrom získané imunodeficience a zničí NHS (Národní Zdravotní Systém).
  Další dávka „posilovacího“ vaxu pouze urychlí proces smrti organismu.
  https://www.czechfreepress.cz/zdravi/to-je-vrazda-napsala.html

  • Marek Košice

   „Funkce imunitního systému klesají KAŽDÝ TÝDEN o 5 % u těch, kteří byli očkováni!“ …. KKTINA ako vyprážaný ľad. Keby to tak bolo, mamkine „opfizerované“ kolegyne stredného veku by už všetky ležali v nemocnici, prinajlepšom.

   • záleží na každém člověku, co má za nemoce, jaké choroby prodělal, v jaké kondici je jeho imunitní systém a jednotlivé orgány.

   • Podľa českého vedca Prof. MUDr. Jiřího Berana, CSc. nemožno mRNA vakcináciou dosiahnuť kolektívnu imunitu ani tzv. slizničnú imunitu. Aj keď nie je striktne proti očkovaniu, bol už aj za tento postoj označený za dezinformátora. Pritom je to vedec, ktorý v odbore virológie, imunológie a epidemiológie má 120 publikácií a vyše 3000 citácií.

 22. Pokud si nejste vědomi současného pokryteckého chování DS (Demokratická strana), podívejte se na tento článek. Probuďte se, lidé.

  https://gab.com/PrisonPlanet/posts/107202240368028069

  Bezos letí soukromým letadlem, aby si dal „šálek čaje“ a popovídal si o změně klimatu s princem Charlesem (který také přiletěl soukromým letadlem).

  Zatímco oni stráví následující dva týdny poučováním všech ostatních o tom, že mají dělat více pro boj se změnou klimatu, elitáři včetně Jeffa Bezose, prince Charlese a Billa Gatese byli obviněni z toho, že každý den létají soukromými letadly, která vypouštějí oxid uhličitý.

 23. Ortopedický chirurg, který absolvoval 14 let praxe, přišel o svou 19letou kariéru kvůli těžké reakci na vakcínu.

  https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=185983

  Dr. Joel Wallskog, ortopedický chirurg z Wisconsinu, byl po očkování vakcínou Moderna diagnostikován s transverzální myelitidou (zánětlivý neurologický syndrom).

  „Moje 19letá kariéra, na kterou jsem se téměř 14 let připravoval, pravděpodobně skončila“

 24. Vo štvrtok 4. novembra v ČR zomrelo s covidom 27 osôb, z toho bolo 18 zaočkovaných a 9 neočkovaných. Médiá dodávajú, že u ľudí, ktorí podľahli ochoreniu a ktorí nepodstúpili vakcináciu je vek o niečo nižší.

  https://www.hlavnespravy.sk/v-cr-za-jeden-den-zomrelo-s-covidom-27-osob-18-ockovanych-9-neockovanych/2743110

 25. ..je veľmi smutné, keď sú ľudia, kt.povedia, že im je jedno, čo sa s inými stane, veľmi smutné…vďaka Portál Bádateľovi za výborný článok a tiež výborné komentáre….

  • Marek Košice

   Ale sú aj ľudia ako ja, ktorí sa považujú za „súčasť celku“ v zmysle „Všetci sme jedno“, ktorým nie je jedno čo sa s inými stane, ALE ……………….. ALE treba si uvedomiť, že je NUTNÉ zlo, aby očkovanci (ideálne len tí, ktorí sa dali zaočkovať DOBROVOĽNE a na vakcínu sa tešili) začali mať vážne zdravotné problémy….. lebo BEZ TOHO sa toto zverstvo (NWO) vo svete nezastaví na rovných 100%….Totiž až zlý zdravotný stav stámiliónov očkovaných („proti covid“) ľudí otvorí oči celej spoločnosti, a to je nevyhnutné na zmeny k lepšiemu.

   • Na to je nutné zlikvidovať tie sion médiá, a nie stámilióny ľudí – ty idiot satanistický!

    • Marek Košice

     Maroško, spamätaj sa. Ty sám nenávidíš väčšinu ľudí, tak o čom točíš? Píšeš také, aby si si mohol do mňa kopnúť? 😀 😀 😀 …. Nepísal si už X krát, že nechceš žiť s tupcami (a X krát horšie nadávky) na jednom svete? Nepísal si X krát, že súčasná svetová situácia odhalila primitivitu obrovského množstva ľudí? A zrazu chceš, aby z nich neubudlo….a aby ti do konca života hovorili „Vidíš, vraveli sme ti, že si konšpirátor….Sme tu, prežili sme, choroby sme dostali z tvojho covidu, nie z vakcín….“….. 😀

     • Si HP podržtaška. Troll. A blbý ako batoh žihlavy. Našťastie.

   • holistický prístup

    Marek,

    ako – akými nástrojami systém vznikol, takými sa udržiava – TYRANIA, LŽI, PODVODY, VRAŽDY, OTROKÁRSTVO, NIČENIE, … na tom stojí celý terajší systém …

   • provokater

    marek ty si darek, ak ockovanci zacnu kolabovat tak sa dopce zruti celý svet

 26. 42; Kostarika jako první země na světě zvedla povinnou vakcinaci pro děti od 5 do 12 let. Proces bude zahájen v březnu 2022.
  43; Na Krymu byla zmírněna koronavirová opatření pro turisty.
  54; V Mali estonští vojáci omylem stříleli na své britské spojence. Příčinou bylo, že při příjezdu k základně Britové nesplnili dohodnuté bezpečnostní procedury.
  55; Ruský premiér Michail Mišustin prodloužil loterie mezi vakcinovanými proti COVID-19.
  57; V USA pozastavili platnost pravidla o povinném očkování ve velkých společnostech. Odvolací soud rozhodl o pozastavení platnosti pravidla.
  63; V Rusku se začínají zabývat vlivem očkovacího procesu na úmrtnost s koronavirem.
  80; Ve Švýcarsku zemřelo 150 lidí po očkování a tisíce dalších informovaly o vedlejších účincích. Čísla zveřejnila Švýcarská agentura pro léčiva Swissmedic.
  https://www.czechfreepress.cz/svet-kolem-nas/svet-kolem-nas-souhrn-zpravodajstvi-ze-dne-06-11-2021.html

 27. V uplynulých dňoch sme priniesli niekoľko článkov o nových vyjadreniach českej molekulárnej genetičky a virologičky Dr. Sone Pekovej, ktorú médiá kritizujú od chvíle, keď sa ukázalo, že výsledky jej výskumu nie sú v súlade s oficiálnou koronovou propagandou. Odvtedy ju označujú ako konšpirátorku a jej prácu znevažujú. Táto ich špinavá „misia“ však nebude jednoduchá.

  Pekovú totiž podporuje viacero vážených vedcov, ktorých si ani slniečková kaviareň nedovolí označovať za dezinformátorov a diletantov. Jedným z nich je napríklad popredný český vakcinológ, imunológ, farmakológ, organizátor celého radu medzinárodných konferencií, prof. RNDr. Jaroslav Turánek, CSc., DSc.
  https://www.hlavnespravy.sk/naozaj-pekova-klame-tak-sa-pozrime-co-hovori-uznavany-profesor-imunologie/2743352

 28. https://www.brighteon.com/3ad9c05d-86cb-434b-93a1-a7b4f62ef8ce
  Situation Update, Nov 5, 2021 – „Green“ energy is the roadway to a global STARVATION HELL
  Aktualizácia situácie, 5. novembra 2021 – „Zelená“ energia je cestou do globálneho HLADOVÉHO PEKLA
  (Smrti hladom)

 29. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/cesky-lekar-cizek-promluvil-co-se-stalo-lidem-po-ockovani/
  Český lékař Čížek promluvil, co se stalo lidem po očkování

 30. https://cz24.news/predcasne-volby-su-jedinym-sposobom-ako-zachranit-slovensko-pred-nepokojmi-90-slovakov-ma-sucasnu-zlocinecku-koaliciu-totalne-v-zuboch-mocou-zaslepeni-mafianski-politici-ani-netusia-co-im-hrozi/
  Predčasné voľby sú jediným spôsobom ako zachrániť Slovensko pred nepokojmi. 90% Slovákov má súčasnú zločineckú koalíciu totálne v zuboch. Mocou zaslepení mafiánski politici ani netušia čo im hrozí

 31. https://cz24.news/newsweek-jak-fauci-oklamal-ameriku/
  NEWSWEEK: JAK FAUCI OKLAMAL AMERIKU

  podle studie z Izraele, mají očkovaní lidé 27krát vyšší pravděpodobnost, že onemocní symptomatickým COVID, než neočkovaní lidé, kteří se zotavili z předchozí infekce.

 32. https://otevrisvoumysl.cz/odhaleni-pfizer-falzifikoval-studii-testovani-vakcin-proti-covidu-19/
  ODHALENÍ: Pfizer falzifikoval studii testování vakcín proti covidu-19

  Ve zkratce…
  Pfizer v průběhu testování vakcíny falzifikoval data, manipuloval se subjekty studie, zaměstnal nekompetentní výzkumníky a promptně nereagoval na nežádoucí účinky očkování, tvrdí whitleblower v renomovaném britském lékařském časopise the BMJ.

 33. https://www.infovojna.sk/article/video-ako-moze-vyustit-vysledok-sikany-obcanov-zo-strany-statu-medii-a-korporacii-ktore-vdaka-nezmyselnym-nariadeniam-v-kombinacii-s-policajnou-brutalitou-vyvolavaju-v-spolocnosti-napatie-a-nenavist
  VIDEO: Ako môže vyústiť výsledok šikany občanov zo strany štátu, médií a korporácii, ktoré vďaka nezmyselným nariadeniam v kombinácii s policajnou brutalitou vyvolávajú v spoločnosti napätie a nenávisť

 34. SLOVENSKO: Hlavnou témou slovenskej politiky i spoločnosti v posledných týždňoch je nepochybne téma vakcinácie a rúšok. Propagandu v štátnych, súkromných i v tzv. katolíckych médiách možno označiť ako vymývanie mozgov (brainwashing). Tlak vo veci vynucovania si – mimochodom nezákonných – nariadení, rastie. Bežní občania, vrátane zjavne zdravých ľudí či detí, sú nútení neustále si prekrývať dýchacie cesty. Tento tlak dosiahol svoj ďalší vrchol. V podvečer 4. novembra 2021 policajná jednotka násilným spôsobom spacifikovala skupinku občanov, ktorá si ich v nákupnom centre, filiálke zahraničnej firmy v Piešťanoch, odmietala nasadiť rúško. Policajnému násiliu vyjadrili predstavitelia vládneho režimu a provládnych médií plnú podporu. Naopak, tzv. ľudskoprávne mimovládky, ktoré začnú kričať už pri pohľade na policajný obušok (napr. v ruke bieloruského policajta), zrazu nápadne zmĺkli.

  https://cz24.news/tak-nad-tymto-uz-vazne-musi-zdravy-rozum-skolabovat-ustav-verejneho-zdravia-uvz-sr-nevie-vobec-nic-o-ucinnosti-a-bezpecnosti-ochrannych-prostriedkov-nahubkov-rusok-respiratorov-ktore-vas-polit/

 35. Čo čaká očkovaných – ADE. Nový výskum potvrdzuje ADE (antibody-dependent enhancement) zistené u očkovaných jedincov.

  Antibody-dependent enhancement (ADE) je jav, pri ktorom väzba vírusu so suboptimálnymi neutralizujúcimi alebo neneutralizujúcimi protilátkami spôsobuje jeho prienik do imunitných buniek infikovaného organizmu a následne replikáciu vírusu.
  https://cz24.news/zhrozeni-vedci-biju-na-poplach-extremny-narast-autoimunitnych-a-onkologickych-ochoreni-po-covid-injekciach-pseudo-ockovani/

 36. Vo svojom emaile pre FDA vyjadrila Jacksonová niekoľko svojich znepokojení týkajúcich sa klinických skúšok vakcíny Pfizer, napríklad:

  nemonitorovanie účastníkov štúdie lekármi
  nerobenie včasných kontrôl zdravotného stavu účastníkov, ktorí zaznamenali negatívne účinky po očkovaní
  nehlásenie odchýlení sa od protokolov
  nesprávne skladovanie vakcín
  chybné označovanie laboratórnych vzoriek
  prenasledovanie zamestnancov, ktorí hlásili pochybenia
  Bývalí kolegovia výskumníčky potvrdzujú jej výpoveď
  https://cz24.news/vyskumnicka-prezradila-detaily-ako-pfizer-sfalsoval-klinicke-testy-pre-experimentalne-vakciny-tazke-podvody-pfizeru-vdaka-ktorym-mu-fda-a-ema-podmienecne-povolili-experimentalne-s/

 37. Tisíce žen si stěžovaly, že po vakcinaci proti koronaviru se jim změnil menstruační cyklus. Vědci jejich tvrzení zpočátku odmítali jako nepodložené. Nyní ale připouštějí, že za bolestivější menstruaci možná skutečně může očkování proti covidu-19.
  Jak uvedla na svých stránkách Al-Džazíra, ženy hlásily silnější krvácení, migrény a nepravidelnost menstruačního cyklu. Problémy se mají týkat všech značek vakcín.
  https://cz.sputniknews.com/20211107/po-pocatecnim-odmitani-vedci-pripustili-ze-vakciny-proti-covidu-19-ovlivnuji-menstruaci-16427516.html

 38. Kým si parlament celý týždeň vybíjal energiu v hádkach o národných parkoch a miliarde pre environmetalistov, verejnosť zas riešila zásahy polície voči odporcom pandemických nátlakových opatrení, nepovšimnutou v médiach ostala tlačová beseda a vyhrážka lekárskych odborov práve na začiatku kovid sezóny, že podajú hromadne výpoveď

  Lekári podľa TASR odmietajú viac akceptovať rozklad zdravotníctva a zhoršujúce sa podmienky pre pacientov, keďže nevidia zo strany vlády a ministerstva zdravotníctva kroky k riešeniu situácie. Na tlačovej besede MUDr. Peter Visolajský, predseda Lekárskeho odborového združenia LOZ, upozornil na sklamanie zo stretnutia s ministrom zdravotnícva Lengvarským, ktorý odmieta vyhovieť požiadavkam lekárov. Tí prezentovali osem ožiadaviek na personálnu stabilizáciu zdravotníkov a zabezpečenie starostlivosti vo veľkých mestách i v odľahlých regiónoch.

  https://www.hlavnespravy.sk/posledna-kvapka-pre-odvolanie-lengarskeho-vyse-2-500-lekarov-deklarovalo-ze-da-vypoved/2743502

 39. svatoslav butora

  Prajem pekný večerný čas. Všimol som si a zaregistroval, že všetci rozumní oponenti vakcinovania uvádzajú všetky možné rozumné argumenty z reálneho sveta a z pozorovaní vedcov a zdravotníkov pre zdokumentovanie a podporu svojich tvrdení.
  Všetci podporovatelia a organizátori vakcinovania experimentálnymi neúčinnými vakcínami s množstvom škodlivých vedľajších účinkov okrem mocenských a zastrašovacích mocenských opatrení neuvádzajú takmer žiadne argumenty!!!! – len ďalšie nové „vlny“ a nové „antivlnové“ opichávanie bezbranných a podvedených obyvateľov Sveta Ľudí. Pustošiaca ohavnosť činnosti a skutkov kovidníkov ešte ne-jaký čas potrvá, ale koniec ich svetovládnych ambícií je zakódovaný v hanebných „výsledoch“ ich škodlivých vakcín. Predvídam že do roka s hanbou skončia v zabud-nutí všetci sponzori i aktéri/vykonávatelia kovidného zločinného sprisahania proti ľuďom.

 40. „že do roka s hanbou skončia v zabud-nutí všetci sponzori i aktéri/vykonávatelia kovidného zločinného sprisahania proti ľuďom“ – a to by sa im-vám páčilo do riti!

  Čiže budeme zločiny zabúdať a odpúšťať!
  Lebo ty si pozdravil dobrý deň – pekný večerný čas – a už sú tu Saturnálie – áno?!

  • svatoslav butora

   Ten pozdrav – pekný večerný čas – používam, aby som si i ja i moje okolie zachoval/i nadhľad nad diskutovanou témou, ktorá je sama o sebe nanič a nemala by existovať. A ten odsudok a súd nad kovidníkmi nastane a príjde po skončení tejto kovidnej bakteriologickej vojny rovnako, ako kedysi došlo aj k odsúdeniu Hitlerovej totálnej vojny. Pomer síl k tomu ešte nenastal. Viacej k tomu nie je čo dodať iba ak „vydržať“.

 41. …milá Jean, dala si opäť kopec dobrých príspevkov,
  keby to viacerí ľudia čítali, hneď by pochopili, ako to naozaj je….

Pridajte komentár

*