Covidové „vakcíny“ majú 1100-násobne vyššie riziko mozgových krvných zrazenín než vakcíny proti chrípke


Print Friendly, PDF & Email

Covidové „vakcíny“ majú 1100-násobne vyššie riziko mozgových krvných zrazenín než vakcíny proti chrípke

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Nová vedecká štúdia zistila, že mRNA „vakcíny“ proti Covid-19 po spustení očkovacej kampane sú spojené s ohromujúcim 1100-násobným nárastom výskytu mozgových krvných zrazenín v porovnaní s vakcínami proti chrípke.

Analyzované boli údaje získané z Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) a amerického systému hlásenia nežiaducich účinkov vakcín (VAERS).

Mozgová tromboembólia, považovaná za potenciálny vedľajší účinok „vakcín“ proti Covid-19, je stav, pri ktorom sa krvná zrazenina (trombus) vytvorí v cieve kdekoľvek v tele, následne sa presúva krvným riečiskom a uviazne v tepne, ktorá dodáva krv do mozgu.

Takáto prekážka môže obmedziť prietok krvi do oblastí mozgu, čo napokon spôsobí mozgovú mŕtvicu.

Vo svojej štúdii výskumníci analyzovali údaje z amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) a zo systému hlásenia nežiaducich udalostí vakcíny (VAERS) amerického Úradu pre kontrolu potravín a liekov (FDA) za obdobie od 1. januára 1990 do 31. decembra 2023.

Porovnali prípady cerebrálnej tromboembólie hlásené po očkovaní proti Covid-19 s prípadmi hlásenými po očkovaní proti chrípke a iných vakcínach.

Štúdia zistila, že riziko cerebrálnej tromboembólie po génových mRNA injekciách proti Covid-19 je výrazne vyššie v porovnaní s vakcínami proti chrípke a všetkými ostatnými vakcínami.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zatiaľ čo pri mozgovej tromboembólii spojenej s vakcínami proti chrípke bolo hlásených 52 prípadov za obdobie 34 rokov, s injekciami proti Covid-19 bolo spojených za obdobie 3 rokov až 5 137 prípadov, čo je približne 100-krát viac. Prepočítané na rovnaké časové obdobie je to až 1100-krát viac!

Ohromujúci nepomer počtu prípadov viedol výskumníkov k tomu, aby vydali výzvu na okamžité globálne moratórium na používanie „vakcín“ proti Covid-19, najmä u žien v reprodukčnom veku.

Dr. McCullough napísal:

„Tento dokument ešte ani nezachytáva úroveň trvalej neurologickej devastácie a invalidity, ktorou títo pacienti trpia. Môžem vám potvrdiť, že miera výskytu musí byť veľmi vysoká vzhľadom na rozsiahlu povahu hlásených krvných zrazenín.

Tieto údaje okrem iného silne podporujú zákaz a stiahnutie všetkých vakcín a posilňovacích dávok proti Covid-19 z trhu. Nikto by nemal byť vystavený riziku vážnej mozgovej príhody akoukoľvek vakcínou.“

Liečba osteoporózy

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. filomena1966

  Dnesni doba je takova, ze nikoho vubec nezajima kolik ma zabodany zadoucich nezadoucich ucinku po vakcinaci. Ti pachaji tuto genocidu naroda at se jdou podivat na hrbitovy, do nemocnickolik tam lezi zabodanych lidi, kolik jezdi a houka sanitek. A nova diagnoza ZEMREL NAHLE. Pamatujte ze v soucasne dobe jsou vesmes vsechny vakciny s zadoucimi nezadoucimi ucinky. Drive v sedmdesatych i osmdesatych letech take mely vakciny zadouci nezadouci ucinky. Vim to podle sebe z vlastni zkusenosti. A navic dnes se nehraje na nejake nenoce a neresi se zabodany darce jak plasmy tak krve. Naopak, zabodani jsou vitani a od nich jsou krevni derivaty pouzivany pro onko nemocne deti. Overeny fakt. Tak u onko nemocnych lidi neni co ztratit, jsou to dalsi pokusy na nich. Poruseni Norimberskeho kodexu. A nikoho to nezajima. Uprimne byla jsem v soku, kdyz me nekolik zabodanych reklo ze jdou z plasmy a darovani krve. Na moji otazku a to muzete? tak me bylo odpovezeno ANO, jde to onko nemocnym detem. A nikoho nezajima ze ti zabodanci maji zdravotni potize, a to nemale, s konstatovanim cituji, uz si zadnou dalsi nedam nastrelit. Je me zle, necitim se dobre mam velke problemy, A tito beze stude a svedomi chodi na plasmu a darovat krev. No to me po..ser. Vrazi v bilych plastich. Okamzite vzit licenci a jednosmerkou na GITMO.

  • poslouchal jsem MVDR. Petra Staňka z Brna, který řekl,, že byl na pohřbu svým pěti kamarádům, všichni byli zabodnání COVIDvaxem, ikdyž byli varováni….

   • Zapamatajte si: cislo jedna agenda je masivna depopulacia zeme

    • No nieje to len o nabodaných ale likvidácia ľudí je aj o inom – čo viem od známych ktorí pracujú v nemocnici tak sa tam vôbec nedodržiavajú zdravotné postupy/predpisy pri ťažkých prípadoch. Ak personál vie, že ten človek pravdepodobne pôjde na onen svet tak mu tam výdatne pomáhajú aby „netrpel“ a mal to čím skôr za sebou. Všetko to udržovanie a snaha ho z toho dostať je len naoko. Niektorí zdravotníci to už nemohli zniesť a po rokoch zo zdravotníctva odišli. To je realita. A realita je tiež taká, že sa tam dejú teda veci… a takisto keď odtiaľ odídu tak nemienia si robiť problémy a rozprávať čo sa tam dialo pretože to je o krk.
     Ono tá nepoctivosť, ktorú vždy vytvára len určitá skupina vypocitavych ľudí je v každej práci. Niekde sa to odflákava z cementom (na stavbách) , v pekárni sa zasa podvádza napríklad s maslom, ktoré sa má dávať na lupáčky ale dáva sa len olej no a tak je to úplne všade. Na týchto „vychytavkach“ však trvá len istá skupina ľudí. Ostatní nech sú už akikolvek by sa prispôsobili a pracovali poctivo ale vždy to kazí a znemožňuje pár zmetkov, ktorí majú v hlave len kalkulačku a tá im „vypočíta“ kde by SAMI SEBA mohli ušetriť a v tomto duchu radia alebo aj vyhrožujú ostatným, ktorým to nesedí. No a keď je to v zdravotníctve tak je to priamo hrôza ako v nejakom horore.
     A o pohrebných službách ani nepíšem, tam je to jeden veľký obchod a to taký, že Kaufland so svojím tovarom sa môže ísť zahrabat.
     Ale jak píšem vždy a všade to robí len pár zmetkov.

     • filomena1966

      3 slovy tri zdavotni sestry z covidoveho oddeleni a nejen ty me vsichni nezavisle na sobe aniz by znala jedna druhou povypravely , co se na kovidarne deje. Reagovala jsem totiz na dotaz jedne pani, ktera se primo bavila o skutecnosti s jinou pani a sice to ze bezne se picha MIDAZOLAM. Se vsi uctou jsem se zdravotni sestry z kovidarny zeptala, zdali vubec vi co je midazolam. Pry asi nevi, nacez jsem se vyjadrila ja a zeptala jsem se jestli vi ze MIDAZOLAM je soucast smrticich popravcich injekci v USA. Na to me odpovedela cituji my tem pacientum pomahame. A dodala cituji s vami nic spolecneho, jeste me dostanete do maleru. Dalsi nezavisle na sobe se take vyjadrila ze se covidovym pacientum picha zcela bezne MIDAZOLAM, a tim ze kdyz nezabere, aplikuje se REMDESIVIR. A kdy i to nepomuze, tak se pacienti prevezou na JIP a zavede se ventilace. A to co rekla je naprosto zrudne, zvracene a nema s medicinou nic spolecneho. Cituji jeji slova Pacienti jsou posilani na ventilaci zcela pri vedomi a zacnou kricet a branit se, a tak jim pro uklidneni podavame vysoke davky morfia. A co jeste bylo receno cituji to jak se branili a kricely a rvali tak to jsem jeste nezazila. Shrnuto a podtrzeno Midazolam opojuje funkci plic. Pro zlepseni stavu se ordinuje Remdesivir, ktery odpoji funkci organu, pacientum se zacne spatne dychat a v tu chvili jsou prevezeni na JIP. Zde jim nasilim zavedou plicni ventilaci ale takovym zpusobem, ze jim to bud uvari nebo roztrha plice. A aby tolik netrpelitak jim milostive podavaji vysoke davky morfia. Clovek prijde s banalitou do nemocnice, po par sakvencich testu na covid je nejprve negativni, ale po dalsich sekvencich uz je pozitivni a nastupuje tato lecba. Midazolam, remdesivir, plicni ventilace kterou zavrsi morfium. Timto zpusobem se vyrabeli statistiky zemrelych na covid, nebo s covidem.Jinak od nekolika znamych jsem se dozvedela, manzelka sla s boleti bricha, udelali covid test, nechali si ji v nemocnici, za dva dny byla pozitivni, nepustili me k ni nemohl jsem ji videt, nic prinest. Kdyz jsem mel prijit na navstevu, mimo jine me trikrat osetrili biologickou zbrani, tak me bylo receno cituji vase manzelka brzy rano zemrela. Toto me pan dopovedel, a ja jsem tak odhadla za kolk dni po hospitalizaci zemrela. Rikam nech me hadat, ok, za 21 dni? Ano za dvacet dni po hospitalizaci. Tak jsem rekla, ze jeho manzelku vedome zavrazdili lecebnym protokolem, at poda zalobu. A to neni jediny pripad o kterem vim. Proto odmitejte veskere ocko vakciny, jsou depopulacni s fatalnimi nasledky. Zachovejte si pud sebezachovy.

     • Tak je tomu možno na Slovensku, ale neplatí to všeobecne (celosvetovo). Zaťov najlepší kamarát mal ťažko poškodenú pečeň a v úvahu prichádzala len transplantácia. Prvá transplantácia prebehla „úspešne“, ale pečeň sa neujala. Udržali ho však pri živote a urobili retransplantáciu, t. j. transplantovali mu novú pečeň. Tá sa ujala a pacient je v poriadku.

     • Israismael

      Achnaton ..za všetkým je moc peňazí. Ešte aj pri smrti asistujú peniaze… a rozhodovali o živote a smrti ľudí ,ktorí sa dostali počas covidu do nemocnice..To je hrozne že dokáže niekto dokončiť (zabit) človeka za peniaze .,To bude ťažký súd ,ktorý sa chystá na ľudstvo ..Niektorí budú hovoriť : radšej som sa nemal/a/ ani narodiť !

    • Objektívne

     Jak masívna je tá agenda? Na koľko storočí to odhaduješ, že bude tých vytúžených 500 miliónov?

     • Marek Košice

      Trefná poznámka. Podľa mňa skôr než bude populácia zredukovaná na 500 miliónov, bude RESET ĽUDSTVA. 😀

     • Príroda nepozná odpad – len živiny. Občas chodím cez cintorín – tie mŕtvoly tam cítiť. Viem, ako páchli psy, keď som ich zakopával.

 2. Nuž vyzerá to tak, že sa schyľuje k vojne… Na západe rozpútali predčasné voľby, aby dosadili ľavicových extrémistov a americký sen sa začína rozpadať skrz prichádzajúci finančnú krízu… zachrániť to môže ich klasický scenár, a tj svetová vojna alebo digitálna mena ! Už aj s-love-nský slobodomurársky plátok začína na to pripravovať ovečky… takže spustenie „plandemie 2“ je v EU veľmi otázne…
  https://www.trend.sk/spravy/spojene-staty-maju-velky-dlhovy-problem-warren-buffett-ho-dokazal-vyriesit-pat-minut?itm_brand=trend&itm_template=news&itm_modul=denny_suhrn_sprav&itm_position=4

  • filomena1966

   Ano cista pravda. A prave tato otravena krev a jeji derivaty jsou nejvice vyhledavane. Kam se hrabe OSWIETIM!!! I kdyz je fak ze tam nezadouci lidi sprchovali Cyklonem B firmy IG farben, tak ten samy cyklon B je bezne pouzivan v chemoterapiich. A ruku v ruce s otravenou krvi a jejimi derivaty idealni smrtici kombinace. No neber tu za tu cenu kdo to ma? jak by rekl jiri paroubku.

   • Filomena chudera sedla vedla šoféra , Filomena jajká, že mu smrdí fajka

    • Marek Košice

     Čo tu splietaš, Boža? Sme svedakmi tvojho prvého útoku na ženu na tomto fóre, a aj to tým najprimitívnejším spôsobom aký si len dokážem predstaviť? Mimochodom, chlapovi sa stačí minútu umyť pod sprchou „tam dole“ a je čistý, nepáchnuci. Zaujímalo by ma, čo sa „zoologickú záhradu“ máš tam dole ty, keď máš také reči. Rybiu farmu? Kompost?

     • Nemáš zmysel ani pre humor si vážne neprijemný MZK z tebou si nehodno …………………….

   • Filomena – netrep!
    Evropa: Poslední bitva 8/10 – Holokaust | Europa: The Last Battle – The Holocaust
    https://odysee.com/@rozsirenevedomi:9/europathelastbattle8cz:e

 3. Zaměstnanci WEF obviňují Schwaba a jeho vedení z diskriminace

  https://aktax.cz/zamestnanci-wef-obvinuji-schwaba-a-jeho-vedeni-z-diskriminace/

 4. OSN vyhlásila válku svobodě slova: „Lidé s jinými než mainstreamovými názory musí být vyloučeni ze společnosti“

  https://aktax.cz/osn-vyhlasila-valku-svobode-slova-lide-s-jinymi-nez-mainstreamovymi-nazory-musi-byt-vylouceni-ze-spolecnosti/

  • Israismael

   Počúvať treba teda iba tých čo všetko nariadia ..Čo všetko predpisu ..Čiže maestream je šelma ..maestream je to, čo prinútilo obrovské množstvo ľudí vziať si vakcínu ,pretože maestream -šelma ju propagoval s úplným šialenstvom .. A teraz ? Mame počúvať iba ich kydy ? Veď to je totalita a satanizmus ako vyšitý ! A OSN je temnota jak hrom,iba sa to tvári že je to nejaký ľudský organ pre globálnu ,,spravodlivosť “ rozhodovat o poriadku sveta,.To je satansky orgán,podobne ako WEF a podobne ako WHO

 5. + Útoky na potraviny – po postupném odstraňování a nahrazování všech masných výrobků se chystá GATES na mléko a mléčné výrobky – oznámil nový tekutý produkt podobný potravinám s názvem „EntoMilk“, který podle něj dokáže nahradit mléko od zvířat. EntoMilk se vyrábí z rozdrcených červů!!
  pokračování, zde:

  https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=7&t=189

  Zkráceně, něco sem připomenu – pamatujete na „jídlo s logem žáby“?
  Co se týče loga žáby, tak za krásně znějícími prohlášeními, jak je vše eko, bio, fér trejd a hlavně udržitelné… je i to, že do směsí těchto potravin se mohou a budou přidávat “udržitelně” vyprodukované bílkoviny z červů a hmyzu. Upřímě to ale nikdo nikdy nenapíše, dokud nebude situace ustálená a lidé zblblí propagandou nebudou věřit, že logo žabičky je pro ně to nejlepší. Logo žabičky např. i na čokoládě/oplatku/jogurtů .., kde je vysoké procento sušeného mléka, může být třeba určité % sušeného mléka nahrazeno jinou “udržitelnou” bílkovinou a nikdo nic nepozná, výrobce ušetří, vzápětí zdraží a spotřebitel, hlavně děti budou spokojeni. Toto vše povede k nemocem, dalším lékům a plnění depopulačního programu… ALE PROČ BY TO DĚLALI?

  = Podle Gatese je EntoMilk nezbytný, protože tradiční mléko pochází z farem, které podle něj ničí planetu..

  • Marek Košice

   CZkotas : Skôr než ťa zabijú vakcíny (ktoré si si nedal pichnúť) či iné jedy (ktorým sa do veľkej miery vyhýbaš) sa zabiješ ty na negatívne emócie, KTORÝCH NARKOMANOM SI SA STAL tým, že doslova ŽIJEŠ takýmito negatívnymi správami.

   • Já se ti Marku divím,proč sem chodíš .CZkotas jen upozorňuje na určité věci a možná fakta .
    Vždyť plno lidí jim tu péči o zdraví a blaho všech žere .Já si např.vůbec nedovedu představit ,že bych se dostala do situace jedince násilím připojeného k plicní ventilaci.Jak píše Filomena.To je normální krutá vražda .Proto se za každou cenu v době nějaké pseudo pandemie vyhnout nemocnici,i kdyby to byla nějaká banalita.

    • Marek Košice

     Pohoda : Ide o to, že CZkotas si to očividne všetko príliš pripúšťa. A to čo sa deje a chystá (globálne) mu do určitej miery kazí každý deň. Je to poznať z jeho príspevkov.

   • Marek, daj dáku pozitívnu správu – ak sa ti podarí v tejto pomýlenej dobe takú nájsť… úprimne: veľmi sa jej poteším.

    • Marek Košice

     Emily :
     Pozitívna správa………… NEZAOBERAJTE SA TÝM ZLOM KTORÉ SA DEJE, UŽ TOHO VIETE DOSŤ, NEMUSÍTE SA PITVAŤ V DETAILOCH……… Ak poslúchnete moje rady, nebudete si zdravotne škodiť. 🙂

   • To jsi byl ty – např. zde na otevrisvoumysl:
    „Chybičkou na kráse“ sú práve tie deti vo videu. Vyzerajú nejak zdeformovane… Škaredé zuby, divné tvary tvárí (dcérka ako netopier), starší chlapec vyzerá ako nepekné dievčatko, mladší je tak isto nepekný…. PO KOM TAKÍ SÚ? Ich otec a mama vyzerajú úplne normálne… atd.atd.?

    = MĚ NĚCO VYKLÁDEJ, TY NEGATIVNÍ EMOCE.. JÁ MÁM DVĚ DĚTI. KOLIK TY?
    O NEJBLIŽŠÍ RODINU – ŽENA + DĚTI + MAMINKU JSEM SE DOKÁZAL V KO*KOVID HOVINKU POSTARAT.

    Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!! Za mě tak 🙂

    • Ja dakujem za kazde info ..za kazdy link 👍👍 a vsetko dobree prajem

    • Marek Košice

     CZkotas : Áno, bol som to ja. Ak si pozeral to isté video, tak musíš vidieť, že tie deti SÚ zdeformované. Takže môj konkrétny komentár nemôžeš napadnúť.

     ALE VEĎ JA S TEBOU SÚHLASÍM, že nemáme dôverovať vládam (ŽIADNYM!), že prakticky všetko čo sa vo svete deje je DOPREDU PLÁNOVANÉ, že tu vládne Satan, atď………JA TO VIEM. Ja som kritizoval to, že teba tieto skutočnosti ničia na pravidelnej báze. A JE LEN V TVOJICH RUKÁCH sa na to všetko už VYSR*Ť, a nezaoberať sa tým. To, že nebudeš konať ako ovca NEZNAMENÁ, že sa tým musíš donekonečne zaoberať.
     A NEMYSLI SI, že keď prestaneš prispievať (tvoje príspevky sú nahraditeľné X používateľmi hoci aj tejto diskusie na Bádateľovi), tak sa nejakí ľudia nezachránia….. Hádam nemáš pocit, že je tvojim poslaním prispievať na stránky, ktoré VLASTNE PÍŠU/HOVORIA TO, ČO AJ TY (takže nehovoríš nič nové)… Je to tvojou voľbou, ale si plne nahraditeľný V TOMTO PRIESTORE (na nete).

 6. Israismael

  Pamätáte ? Zaciatok očkovania ,a šaškareň hneď na začiatku keď to začalo : https://m.youtube.com/watch?v=TAN4t0nT0X0

 7. Z bývalej vládnej koalície zomrel (okrem nadmieru obézneho hlavného aktéra) po mohutnej radovej „vakcinácii“ ešte niekto? Komu/čomu vďačia za to, že ICH „vedľajšie“ účinky tejto kvázi vakcíny obišli?
  Jeden z hlavných vládnych predstaviteľov sa chystá spomínať na „vakcináciu“ „proti covidu 19“ „už len ako na taký traumatizujúci Zážitok“. A čo tí pozostalí? Aj oni budú „UŽ LEN spomínať“ na taký traumatizujúci „ZÁŽITOK“??! Hanba politikom za takéto a podobné necitlivé vyjadrenia!

  • Politici sú necitliví inak by nemohli byt v politike, citlivost by im prekážala v ich bezcitnej práci oni si však myslia že sú in a to je chyba v ich živote lebo sú to náfuky nafúkané nič viac nič menej °°

Pridajte komentár

*