Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Podľa FDA až 86% detí malo počas testov vakcíny od Pfizeru nepriaznivé účinky


Print Friendly, PDF & Email

(Mike Adams, Naturalnews.com) – Verejne dostupný dokument FDA s názvom „zoznam základných skutočností“ prezrádza, že až 86% detí, ktoré sa zúčastnili na teste vakcíny proti ochoreniu Covid-19 od spoločnosti Pfizer, udávalo nepriaznivé účinky, v rozpätí od „miernych“ až po „vážne“.

V rámci týchto vakcínových experimentov boli deti vo veku 12 až 15 rokov zaočkované sekvenciami mRNA, ktoré prevzali kontrolu nad ich bunkami, spôsobiac, že sa im v krvi vyrojili hrotové proteíny.

Hrotové proteíny spôsobujú vaskulárne ochorenie a krvné zrazeniny. Ako páchateľov vaskulárneho ochorenia a krvných zrazenín presvedčivo identifikuje hrotové proteíny ešte aj Inštitút Jonasa Salka.

Toto všetko otvorene priznáva aj americká Agentúra pre lieky a potraviny (FDA), ktorá uverejnila nesmierne znepokojujúce správy o nepriaznivých účinkoch, zažívaných deťmi v „zozname základných skutočností“ Pfizerovej vakcíny proti ochoreniu covid, označenom číslom 144413.

Originál dokumentu FDA si môžete pozrieť TU. Pre prípad, že by FDA tento zoznam odstránila, je archivovaný aj na serveroch stránky Natural News TU.

FDA priznáva, že mRNA vakcíny spôsobujú nepriaznivé účinky u 86% detí, napriek tomu ich ale nazýva „bezpečnými“

Táto stránka Pfizeru na webe FDA ponúka linky ku všetkým zoznamom základných skutočností a tlačovým vyhláseniam, v ktorých FDA oslavuje svoje rozšírenie autorizácie núdzového použitia pre deti vo veku od 12 do 15 rokov.

Ten zoznam základných skutočností obsahuje nasledujúcu tabuľku, podrobne uvádzajúcu alarmujúcu mieru vedľajších účinkov a poškodení, pociťovaných 12 – 15-ročnými (t.j. deťmi), ktorým boli podané vakcíny mRNA:

Ako vidieť z tabuľky, prvú dávku vakcíny dostalo 1127 detí a druhú dávku 1097 detí.

Čo sa stalo s tými 30 deťmi, ktoré sa neprišli zaočkovať druhou dávkou? Zomreli? Prečo boli vyňaté z druhej dávky?

Z detí, ktoré boli zaočkované medicínskym experimentom mRNA:

 • Šokujúcich 86% pociťovalo vedľajšie účinky.
 • Takmer 44% trpelo „miernymi“ vedľajšími účinkami, definovanými ako „brániace v činnosti“.
 • 66% detí dostalo teplotu.
 • 65% trpelo bolesťami hlavy.
 • Ďalšími vedľajšími účinkami, pociťovanými týmito deťmi ako súčasť týchto medicínskych experimentov, boli zimomriavky, vracanie, hnačka, horúčka, bolesť svalov a dokonca aj kĺbov.
 • Ešte aj po tom, čo 86% detí zažilo také vedľajšie účinky po zaočkovaní prvou dávkou, výskumníci pokračovali v očkovaní detí druhou dávkou.

FDA tvrdí, že je to celé o „ochrane“ detí, pričom tlačí na ďalší predaj vakcín, aby sa vygenerovali miliardové zisky pre Pfizer

FDA vo svojom oslavnom tlačovom vyhlásení tvrdí, že rozšírenie experimentálnej vakcíny Pfizeru na 12 až 15-ročných je svojím spôsobom prelom, a nie zločinom proti deťom.

„Rozšírenie autorizácie na núdzové použitie u vakcíny Pfizer-BioNTech proti ochoreniu COVID-19 tak, aby platilo aj pre adolescentov vo veku 12 až 15 rokov, je významným krokom v boji proti pandémii COVID-19,“ napísala úradujúca komisárka FDA Janet Woodcocková, MD.

„Dnešná akcia umožňuje mladšej generácii byť chránená pred COVID-19, privádzajúc nás bližšie k pocitu normálnosti a k ukončeniu pandémie.

Rodičia a opatrovatelia môžu byť uistení, že agentúra vykonala prísnu a dôkladnú kontrolu všetkých dát, ako u všetkých našich autorizácií na núdzové použitie u vakcín na ochorenie COVID-19.“

Povedané inak, FDA priznáva, že si je plne vedomá 86-percentnej miery vedľajších účinkov, čo sa týka očkovania detí experimentálnymi mRNA „vakcínami“.

Medicínske experimenty s vakcínami poškodzujú deti v mene ziskov Big Pharmy

Čo sa týka testov mRNA vakcín v USA, keď u zaočkovanej skupiny identifikujú závažné reakcie ako je napríklad tvárová paralýza, FDA (a zrejme aj výskumníci) ich zamietne ako náhodné.

Zbohom vysoký krvný tlak

Z vlastného dokumentu FDA:

U štyroch účastníkov skupiny očkovanej vakcínou proti ochoreniu COVID-19 od spoločností Pfizer-BioNTech bola hlásená Bellova obrna (tvárová paralýza).

Tvárová paralýza prepukla na 37. deň po 1. dávke (druhú dávku účastník nedostal) a na 3., 9. a 48. deň po druhej dávke. U placebovej skupiny žiadne prípady Bellovej obrny hlásené neboli.

V súčasnosti dostupné informácie nie sú dostatočné pre určenie kauzálneho vzťahu s vakcínou.

A tak bez ohľadu na to, aké desivé vedľajšie účinky experiment s vakcínou spôsobuje, tieto sú odmietané a ignorované. Napokon, ide o miliardy dolárov, ktoré sa dajú zarobiť na rozšírení použitia vakcín u detí (ide o zacielenie na celkom nový demografický trh).

Tento dokument FDA dokonca pripúšťa, že vakcína nie je schválená a môže spôsobiť vážne poškodenie či dokonca smrť:

FDA schválila núdzové použitie vakcíny Pfizer-BioNTech proti ochoreniu COVID-19, ktorá nie je vakcínou schválenou FDA.

Nepriaznivé účinky v klinických testoch

Medzi nepriaznivé účinky po vakcíne Pfizer-BioNTech proti ochoreniu COVID-19, ktoré boli hlásené v klinických testoch, patrili bolesť v mieste vpichu, únava, bolesť hlavy, bolesť svalov, zimomriavky, bolesť kĺbov, horúčka, opuch miesta vpichu, začervenanie miesta vpichu, nevoľnosť, pocit nepokoja a lymfadenopatia (opuch lymfatických uzlín).

Nepriaznivé účinky po autorizácii

Po podaní vakcíny Pfizer-BioNTech proti ochoreniu COVID-19 mimo klinických testov boli hlásené silné alergické reakcie ako sú anafylaxia a ďalšie reakcie hypersenzitivity (napr. vyrážky, svrbenie, žihľavka), hnačka, vracanie a bolesť končatiny (ruky).

Ďalšie nepriaznivé účinky, z ktorých niektoré môžu byť vážne, sa môžu objaviť pri širšom používaní vakcíny Pfizer-BioNTech proti ochoreniu COVID-19.

FDA tiež pripúšťa, že po podaní vakcíny môže nastať životu nebezpečný anafylaktický šok, prípadne môžu príjemcovia stratiť vedomie:

V prípade, že po podaní vakcíny Pfizer-BioNTech proti COVID-19 dôjde k akútnej anafylaktickej reakcii, musí byť okamžite dostupná lekárska liečba pre okamžité zvládnutie alergických reakcií.

V súvislosti s podaním očkovacích vakcín môže dôjsť k náhlemu prechodnému bezvedomiu (zamdletiu). Použité postupy by mali zamedziť poraneniu spôsobenému omdletím.

Záver

Ktorýkoľvek rozumný človek by po prečítaní totho „zoznamu základných skutočností“ od FDA vyjadril vážne obavy nad pokračujúcim náborom a využívaním detí ako pokusných morčiat v medicínskych experimentoch s vakcínami.

Preto budeme pri takých praktikách ďalej šíriť varovania.

Stop Candida

Autor: Mike Adams, Zdroj: Naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Keďže ide o cielenú depopuláciu, tak to vysoké číslo negativnych účinkov je úplne v poriadku – ak poznáš ICH ciele a zámer – poznáš aj ICH spôsoby! Snáď nedúfate, že začnú vyrábať vakcíny bezpečné pre deti degešov! Lebo len degeš nechá opichať svoje decko! Veď je to tak čitateľné!

  2-hodinový dokument
  Rife—Vzestup-a-pád-vědeckého-génia
  https://ulozto.net/file/wIx3yAGvWbrs/rife-vzestup-a-pad-vedeckeho-genia-576p-cz-titulky-mp4#!ZGIzAwR2AwN0ZJR5MzRmL2ZmL2RlA3AlLyqTnTkFJyWfZTV1At==

 2. Zaočkovať deti je najjednoduchšie, pretože ich názor nemá váhu, nakoľko si niekto môže povedať, že deti si rady vymýšľajú a nevedia objektívne zhodnotiť príznaky na svojom tele.

  • Marek Košice

   Trafila si klinec po hlavičke.

  • To je len jedna vrstva stratégie. Všetko je to postavené na viacerých vrstvách a na percentách – pri plánovaní genocídy sa počíta každé percento! Teda!

   Koľko percent rodičov – ktorým choroba dieťaťa komplikuje zamestnanie – bude počúvať dieťa? Koľkí sa vyserú na robotu a poletia – kam? Za zmrdaným pediatrom? A ten pediater – ďalšia vrstva – pomôže koľkým percentám z nich? A kam inam majú ísť – do Pfizeru?!

   Každučký jeden podvod spáchaný na tejto Zemi je založený na kalkulácii s percentami, t. j., že nikdy sa nebude 100% poškodených domáhať náhrady škody! Nikdy! Časť ich stihne zomrieť, časť kvôli hanbe, že sa dali napáliť, časť jednoducho preto, že nevedia ako! No a teraz si to premietnite na reakcie rodičovských degenerátov, keď zistia, že si zabili – poškodili dieťa! No lebo bez ich súhlasu by sa také niečo nemohlo stať aj keby neviem ako nejaký minister chce!.

   Koľkí rodičia počítajú s tou alternatívou, že ich dieťa budú učiť doma a teda, že sa budú musieť znovu učiť sami? Koľkí toto dokážu, keď si zvykli odkladať decko k telke, k PC, do krúžku?

   Raz som sa v lese priotrávil hubami – chytal som strmuľky prudlé a neumytými rukami som potom jedol surové gaštany a mišpule – na spoločnej prechádzke s otcom. Doma ma to chytilo, ale otec mal niečo iné v pláne a tak ma odbil – až kým som kompletne neogrcal obývačku. Potom som skončil v nemocnici.

   Čiže sa pýtam – rodičia – ste pripravení na to, že vám vlastné decko exne na rukách?

   • Čosi?? Ešte vidina peňazí, ktorú schválili:
    „Presvedčenie o očkovaní človeka do 50 rokov štát ocení 30 eurami, za človeka od 50 do 60 rokov to bude 60 eur a za najstarších 90 eur.“

    Takže moje zdravie má hodnotu len 60 euro podľa Matoviča?
    A vaše dieťa len 30€.
    Kam sme to dospeli???!!

    • Čo nerozumieš marketérskemu genocídnemu dumpingu chovu a likvidácii – brakovaniu dobytka, prepojenému cez zdroje sociálneho systému?

     U deciek je nejasné, koľko parazitom sveta vyrobia – u starých je jasné, koľko paraziti sveta ušetria! Lebo dnešný mladý človek sa pravdepodobne nedožije 60-tky, ale dnešný 60-tnik sa pravdepodobne dožije 80-tky. To je práca s pravdepodobnosťami. Úplne sprostý menežment rizík. Bankovníctvo. Bangsterizmus!

     • Fíííha

     • Odborník žasne – blbec se diví! To tvoje fíha je akože žasnutie, alebo údiv? Obyčajne sa tento výraz používa ako citoslovce údivu.

     • Je veľa vzdelaných mužov, ktorí nemajú žiadne vychovanie a naopak, veľa nevzdelancov, ktorí môžu oslniť práve svojou výchovou.
      Keby sme vzali vzdelaného človeka bez morálky a nevzdelaného s dobrým vychovaním, je lepší ten druhý, pretože nikdy nenapácha toľko škody ako ten prvý.

     • „nevzdelaného s dobrým vychovaním, je lepší ten druhý, pretože nikdy nenapácha toľko škody ako ten prvý“ – hovno – ten druhý vyhovuje tvojmu komplexu moci! Si sa odkopala – bežné v týchto horúčavách.

     • Muža treba najskôr vychovať a potom vzdelať. Výchova je oveľa dôležitejšia ako akékoľvek vzdelanie. Človek ju získa už v rodine tým, že sa učí rešpektovať iných ľudí a ich city. Hlavným zámerom výchovy je väčšie poľudštenie človeka, kým cieľom vzdelania je iba vývoj racionálneho myslenia.
      Sám píšeš, že vzdelanie máš.

    • Odlišovanie vzdelania od výchovy – čo to je?! No to je ten váš dualizmus!

     Kalos kagathos
     Kalos kagathos or kalokagathos, of which kalokagathia is the derived noun, is a phrase used by classical Greek writers to describe an ideal of gentlemanly personal conduct, especially in a military context. Its use is attested since Herodotus and the classical period.Wikipedia

 3. „VIDEO: Nacistická vakcinačná propaganda prerazila ďalšie dno: Vakcinační extrémisti z radov pediatrov hovorili o potrebe očkovania detí “ ₌ Astroturfing – trollig medicinálnej a farmako korporátnej mafie.
  https://www.infovojna.sk/article/video-nacisticka-vakcinacna-propaganda-prerazila-dalsie-dno-vakcinacni-extremisti-z-radov-pediatrov-hovorili-o-potrebe-ockovania-deti

  FARMAKOMAFIA_manipulácie médiami_ASTROTURFING.mp4
  https://ulozto.net/file/ylrDs6pBdkj4/farmakomafia-manipulacie-mediami-astroturfing-mp4#!ZGt1ZwR2ZJVmZzWxLJWyBJR5MJL2LmEdn2D5Fx1aqKy5GwN3ZN==
  ———————————-
  Takže zoznam:
  „Chu Yo
  2021-07-08 13:53:26
  Zľava: Námestník generálneho riaditeľa NÚSCH pre Detské kardiocentrum Martin Záhorec, hlavná odborníčka MZ SR pre detskú neurológiu Miriam Kolníková, prezidentka Slovenskej spoločnosti primárnej pediatrickej starostlivosti Slovenskej lekárskej spoločnosti Elena Prokopová, štátny tajomník MZ SR Kamil Száz, prezident Slovenskej spoločnosti alergológie a klinickej imunológie SLS Miloš Jeseňák, prednostka detskej pneumológie NÚDCH v Bratislave Zuzana Rennerová a minister zdravotníctva SR Vladimír Lengvarský.“

 4. svatoslav butora

  Sci-fi divadelná scéna bude mať pokračovanie. Vakcinačná besnota /vakcinačné besnenie/ ešte nezasiahla domáce zvieratá a psov a mačky. Besnotou rozumu postihnutá OSN-WHO a vakcinačnej besnote podriadené vlády budú chcieť nakoniec opichávať všetko živé…lebo čo je živé je podľa svetovládnych „mierotvorcov“ nebezpečné. A je to a bude to pritom odborné a „vedecké“ – veď tí, čo pomocou vakcín do ľudí a zvierat budú vnášať a vnášajú ich skvelú budúcnosť majú odbornosť zaručujúce biele plášte. Naviac, umožní a umožňuje to ľuďom nemyslieť na nič iné, len na slobodný bezpečný opichaný svet. Napr. mačkám to umožní nemyslieť na myši, ale na skvelé bezpečné granule… Ale čo potom, keď napr. zaočkovaná mačka stratí jej kovidný pas (kovidný obojok/. Snáď to počítačový sledovací systém zvládne.

 5. MIMORIADNE Medzi srdcovými ochoreniami a vakcínami Pfizer a Moderna existuje súvislosť.
  EMA rozhodla: Myokarditída a perikarditída budú pridané ako nové vedľajšie účinky u niektorých vakcín…….

  Doteraz to bol hoax, odteraz už pravda, aj keď to obhajujú, že nie je toho veľa.
  Ako náhle zomrel človek na toto , tak uvádzajú aj pridružené choroby,no ak zomrel na covid, tak iné pridružené choroby už uvádzané neboli. A to hlavne preto, aby mohla nastať očkovacia senzácia.

  Už nie je len tretia vlna delta, už je vraj aj epsilon, no tých variant bude než sa skončí očkovací teror.

  Na sobotu sa chystá masový protest pred Úrad vlády SR proti nátlakovému očkovaniu. Organizujú sa autobusy z celého Slovenska………………………..

  Protest pred Krčméryho domom. „Vyjdite von a povedzte, prečo nás stále klamete!“………………………………….

  Začína brutálna kriminalizácia tých, čo uplatňujú právo na ochranu vlastného zdravia? pýta sa Murín
  Slovensko začína byť krajinou neobmedzených možností. Aj očkovacieho teroru, ktorý miestami ľudský rozum neberie. Tak, ako v prípade, ktorý v statuse na sociálnej sieti ponúkol prírodovedec, biológ, publicista, dramatik a spisovateľ Gustáv Murín……………………………………

  To žijeme v akej dobe, že nás idú segregovať na očkovaných a neočkovaných.
  No generála v pozícii zdravotníctva máme, tak žiadny pohov,iba rozkaz!!!!!!!!!!
  A nie je v tom len sám, kto prikazuje, kto nariaďuje, kto nepovie plnú pravdu, viď Krčméry vo videu.
  Vivat Slovensko, zajtra 10.7.2021!!!!!!!!!!!!

 6. Krčméryho K.O. vakcinačnej propagande – polovica zomretých bola zaočkovaná

  Iza Bela: Farmafirmy budú prichádzať s požiadavkou ďalších kôl očkovaní. Nejde o zdravie, ale o biznis!
  „Bežná“ žena a nepísaná hviezda Facebooku Iza Bela sa zrejme prevtelila do pozície veštkyne. Ako v statuse priznáva, na to, že po Matovičovom testovaní príde na rad vakcinácia upozorňovala už vlani v októbri. Ba dokonca vraj tvrdila i to, že nezostane iba pri jednom zaočkovaní. A mala pravdu!

  Presne na toto som už od októbra 2020 upozorňovala. Keď Matovič chcel začať robiť celoplošné antigénové testovania, že to nezostane len pri testoch, ale skončí sa až pri vakcínach. A nie jednom zaočkovaní, ale bude to viackrát,“

  Čoskoro aj ďalšie farmafirmy budú prichádzať s touto požiadavkou o ďalšie kolá očkovania. Tu nejde o zdravie, ale jednoznačne o biznis,“ prízvukuje „bežná“ žena.
  Po nej potom príde štvrtá a tak to bude krásne pokračovať ďalej………………….

  Farma firmy s politikmi chcú sa zmocniť práva na rozhodovanie ľudí ohľadom svojho zdravia.Toto musí skončiť, za toto sa budú musieť zodpovedať!!!!!!!!!!!!!

 7. Jednoduchá

  …veľmi smutné, že sa to takto deje….my ľudia sa o chvíľu budeme deliť na 2 skupiny, čo budú stáť oproti sebe…tí ,,hore“ ku tomu ,,pomohli“….verím tomu, že sa ľudia budú čoraz viac uvedomovať a ,,násilne dobrovoľné očkovanie“a jemu podobné praktiky už nebudú mať žiadnu šancu, pretože ,,svetlo vždy presvieti tmu“……

 8. Treba veľa veľa svetla.

Pridajte komentár

*