Bomba: Inšpektori odhalili hrozné podmienky v továrni J&J na výrobu covid vakcíny


Print Friendly, PDF & Email

Bomba: Inšpektori odhalili hrozné podmienky v továrni J&J na výrobu covid vakcíny

(S. D. Wells, Naturalnews.com) – Viac než 15 miliónov dávok vakcín proti ochoreniu Covid-19 bolo zadržaných a zničených.

Stalo sa tak po tom, čo inšpektori americkej FDA našli vo vakcínach spoločnosti Johnson & Johnson ingrediencie z iných vakcín a všade na podlahách a stenách zistili „hnedé usadeniny“ a to, že po celom zariadení vláčili otvorené vrecia so zdravotníckym odpadom.

Hovorte si o špinavých vakcínach, ale toto je mimo všetko chápanie. Znie to ako z nejakej (fast foodovej) továrne na spracovanie kurčiat, kde sa zvieratá váľajú vo vlastných výkaloch, nakazené patogénmi a potom končia všetkým v ústach.

Až na to, že v tomto prípade sú to špinavé vakcíny, ktoré nakoniec zabíjajú ľudí. Nečudo, že niektoré vakcíny uvádzajú v zozname „ingrediencií“ baktériu E.coli a močovinu.

Toľko k „bezpečnosti a účinnosti“- vakcínová veda je teraz len špinavá a nebezpečná

Inšpektori americkej Agentúry pre potraviny a lieky (FDA) dokázali, že baltimorská továreň spoločnosti J&J na výrobu vakcíny proti ochoreniu Covid-19 absolútne nedbá na stanovené postupy pre bezpečnosť a účinnosť.

Je veľmi zlé, že si všetci títo rúška milujúci ľudia nemôžu pozrieť videozáznam, ako ich milovaní vakcínoví vedci a lekári ťahajú otvorené vrecia so zdravotníckym odpadom práve tadiaľ, kde sa miešajú očkovacie látky.

A potom hovorte niečo o paranoji z choroboplodných zárodkov.

Inšpektori FDA tiež zaregistrovali odlupujúcu sa maľovku, nedostatočné upratovanie a zamestnancov, kontaminujúcich priestory nedodržiavaním postupov.

Nič z toho, čo bolo vyrobené v tejto zahnívajúcej továrni, však zatiaľ nebolo pichnuté do paží poddajných oviec v USA (čo neznamená, že tie špinavé vakcíny nepredajú inej krajine).

Netreba sa však obávať, lebo osem miliónov dávok vakcíny Johnson&Johnson, podaných Američanom, pochádzalo z Európy, hoci je nemožné vedieť, koľko otvorených vriec s biomedicínskym odpadom ťahajú po svojich vakcínových žalároch, s výkalmi všade po podlaháh a stenách, oni.

„Manažérom“ laboratórií spoločnosti Johnson & Johnson sa dokonca podarilo krížovo kontaminovať prísady ich vlastnej vakcíny s ingredienciami toxickej vakcíny spoločnosti AstraZeneca.

Stop Candida

Ako sa to, pre všetko na svete, mohlo stať? Prečo sú vlastne na rovnakom mieste? Vari na nich obe spoločnosti pracujú bok po boku, všade s otvorenými kadičkami a pretekajúcimi záchodmi?

Boli nejaké informácie z inšpekcie revidované alebo utajené? Pretože to, že toto FDA vôbec zverejnil a že to publikovali masmédiá (áno, objavilo sa to v správach samotnej televíznej stanice CBS), je mimo chápania.

Špinavé laboratóriá, špinavé vakcíny a špinavá politika

Špinavé je všetko, celý medicínsky establišment. Špinavá je FDA. Špinavé je CDC (Centrum pre kontrolu ochorení). Špinavé sú regulačné urady v iných krajinách. Špinaví sú výrobcovia vakcín.

Teraz hrajú všetci špinavú hru v snahe obalamutiť všetkých provedeckých, proprírodných nadšencov zdravia, aby sa dali rýchlo zaočkovať.

Využívajú propagandu a taktiku donucovania (spomeňte si na očkovacie pasy), aby nás donútili dať si pichnúť do našej krvi a tkaniva špinavé vakcíny. Vakcíny špinavé od patogénov. Špinavé od mRNA, vytvárajúcou toxické bielkoviny, ktoré spôsobujú krvné zrazeniny či demenciu.

Opäť, vitajte v Novom svetovom poriadku. Chcú vaše zdravie a vaše peniaze. Chcú vašu pôdu a zbrane. Chcú vymazať vaše ľudské práva. Chcú, aby ste choreli a zomierali. To je fašizmus.

Záver

V západných krajinách toto prebieha už pol storočia. Dokonca aj vakcína proti obrne bola špinavá. Jej vynálezca netušil, čo robí, len inkuboval rôzne kombinácie kmeňov obrny v opičom tkanive. Bol to podvod od samého začiatku a klamanie povoľných oviec.

mRNA vakcína je najšpinavšia zo všetkých – doteraz má viac obetí ako všetky vakcíny za posledných 20 rokov dokopy.

Navyše má aj riadiť činnosť vášho imunitného systému a dokázať ho vypnúť ako šťuknutím vypínača (druhým a tretím kolom očkovania proti Covidu).

Stop Candida

Autor: S. D. Wells, Zdroj: Naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ad „„Manažérom“ laboratórií spoločnosti Johnson & Johnson sa dokonca podarilo krížovo kontaminovať prísady ich vlastnej vakcíny s ingredienciami toxickej vakcíny spoločnosti AstraZeneca.

  Ako sa to, pre všetko na svete, mohlo stať? Prečo sú vlastne na rovnakom mieste? Vari na nich obe spoločnosti pracujú bok po boku, všade s otvorenými kadičkami a pretekajúcimi záchodmi?“

  No – pokiaľ viem, tak kartelová dohoda zahŕňa aj spoločné záchody. Leasing zamestnancov nehovorí nič?

  Inak – toto je typický fenomén tzv. progresívnej nesviditídy – progresívneho svrabu – t. t. je z menežmentu – keď vo firme môžete vymeniť zamestnancov a manažérov koľko chcete – vždy tam zostane pár jednotlivcov, ktorí zlé návyky a bordel naučia tých nových. Najlepšie je takúto firmu zlikvidovať úplne – vyhádzať všetkých a založiť úplne novú firmu s novými ľuďmi. Lenže lenže – „nové“ firmy hľadajú skúsených zamestnancov a snaha o zisk je tak veľká, že nová firma má len nový názov. A práve amíci o tom vedia svoje, keď v akcii Paperclip zamestnali nacistických odborníkov. Inak – ak by ste boli zamestnancom JaJ a od začiatku by ste vedeli, že tá vakcína má zabíjať ľudí – „umývali by ste si ruky“? Leda pred jedlom. Čiže niečo muselo presiaknuť dole.

  • …A niekto do toho hodil vidly! Dosť možné, že ten bordel bol zámerný – spôsob, ako eliminovať to svinstvo. ??? Otázka – boli nejaké postihy personálu za ten bordel „kvôli ktorému im zabavili“ vakcíny? Lebo ak nie – to si nechali vyhodiť milióny dolárov? Ak nebol zásadný postih, tak firma JaJ to potopila sama! Každá kontrola má iba dve úlohy – niečo odkryť, alebo niečo zakryť! Dosť možné, že v prípade pokút za smrťáky a bordel vo vakcíne by to už nerozchodili, a tak sa pod zámienkou radšej zbavili problémových vakcín pomocou „kontroly hygieny“ výroby vodičiek vo fľaštičkách. ???

   • Ešte – keď sa bavíme o „miliónoch“ zabavených vakcín. Pýtal som sa jedného bývalého kamioňáka – koľko krát vozil „vzduch“ pre DPH mafiu. Odpovedal, že je to príliš nebezpečné vôbec o tom hovoriť. Teda – naozaj niekto fyzicky zlikvidoval milióny „kontaminovaných“ vakcín, alebo to urobili takto účtovne – aby mali dôvod zastaviť výrobu niečoho, čo by ich ako firmu – po azbestovom púdri na detskú prdel – zlikvidovalo úplne? Ja by som to aspoň tak urobil.

 2. „už som 2x zaočkovaná, už môžem medzi ľudí 🙂 “ .. povedala mi dnes kamoška a ja som zalapala po dychu 🙁

  • A mala si rychle zutekat od nej co najdalej. Dnes som bol na pohrebe suseda,zomrel behom 2 od zastepenia,jeho brat mi tiez povedal ze dalsi brat lezi v nemocnici v Texase,od nasledkov VAXXOV,tak nemohol prist na pohreb

 3. prichádzajúci z Chorvátska na našich hraniciach nepotrebujú test, stačí ak sa preukážu smskou, že boli objednaní v Chorvátsku ale nestihli sa otestovať … a na hraniciach v Rakúsku ich nikto nekontroloval, nestáli tam žiadne kontroly

  … ale o mesiac tu bude vláda kričať, že nás nakazili dovolenkári…ako pred rokom !!
  tak asi tá delta nie je tak nebezpečná, či?

 4. Teraz čítam paradox:
  Kontroly na hraniciach by sa mali sprísniť, Slovensko sa chce podľa Klusa inšpirovať Rakúskom, kde pomáha aj armáda.??

  Klus asi nevystrčil nos za hranice. Asi nie je očkovaný??

  Martin Klus: Cestovný semafor končí. Nezaočkovaní pôjdu po návrate do karantény, zaočkovaní nie.

  • „Slovensko sa chce podľa Klusa inšpirovať“ – tam započítal akože aj mňa? Akože Slovensko je jeden mozog? Fakt ma zaujíma, kto akože myslí za celé Slovensko?! A čo keď sa „Slovensko“ inšpiruje Bieloruskom a z večera do rána obnoví trest smrti – a zmrdi si podpíšu aj ten vlastný?!

  • a on by mal ist priamo na sibenicu

 5. Vsechny tyto zrudy zucastnene na vyvoj roznaseni letadylky, vyrobu, jejich cele rodiny a nucenevsechny vakcinace ZHN nahnad za plot a tam nucene vakcinovat puvodce, politiky ty podplacene propagatory , vse provedene Lidovymi Udernymi Milicemi Slovenskeho Partizanskeho hnuti za poradek a ochranu obcanu?
  Nemel by to byt zadny probewlm jen dosti,olidi pospolu a okupovatme WallStreet ael mista vakcinaci, a zacit od tevch co ty vakciny davaji… Vakcinace typu vystrelu jako na divu zver?

 6. · Translate this page

  Mokrý orgasmus – 17 kroků pro její squirting – Erekce.cz
  https://www.erekce.cz › mokry-orgas…
  hrdina. Jak se její …
  ‎O mokrém orgasmu… · ‎Squirting zřejmě není… · ‎Jak na mokrý orgasmus…

 7. Mam tajne odhaelni planu zadatku zniceni Slovanstva jiz v 1946 ale nemohu skopirovat strasne atk alespon neco podobneho snad se k tomu dosatnete…
  tomáš marný | tadesco.orghttps://tadesco.org › author › page· Translate this page
  KALERGIHO plán na likvidaci bílé rasy a slovanů je v plném proudu a zde máte … …..je pravděpodobné, že likvidace dětí, slovanů a vůbec bílé rasy, je v plném …
  Missing: slovaen ‎deti ‎bohu ‎barbarosa

  tomáš marný | tadesco.orghttps://tadesco.org › author › page· Translate this page
  V Německu jako za bolševika! Vláda Hamburku konfiskuje soukromé byty, aby do nich umístila imigranty. Pravda o pozemcích vychází na světlo světa …..zatím​ …
  Missing: slovaen ‎deti ‎bohu ‎barbarosa

 8. Barbasosa 3 v plnem NATO, USA GB planu z Ukrajiny z puvodniho 65 milionu na dnesnich zbidacenych kolem 25 milionu a jeste do NATO? a k tomu jeste pdvod s COVID, vakcinacema a musime se prichylit k Rusku jinak nikdo z nas neprezijem! Odmitnout se nechat vest na jatka podvodu s infikovanyma rouskama a depopulacnima vakcinacema obratit se proti puvodcum a ejjich deti a rocdin jako za revcoluci!…

 9. svatoslav butora

  Prajem pekný deň v skazenej celosvetovej perníkovej chalúpke, v ktorej vševediaci vládnuci Idioti zavádzajú ich skazený Nový svetový poriadok. Ich „vládnutím“ sú ohrození všetci, nielen málo vzdelaní „Jankovia a Marienky“, ktorí boli do tejto skvostnej prehnitej barabizne nalákaní v nedávnych časoch vidinou „lepšieho sveta“.
  Vedúce sily v tejto skvostnej perníkovej popolnici nič iné nevedia, len pichať, opichávať a okrádať a zabíjať a prikazovať a debilizovať a „globálne“ sa snažiť všetkých usmažiť žiarením ich mimoriadnych nadľudských darebáckych „myšlienok“.
  Hlavné je pri existencii v tejto skvostnej perníkovej márnici tváriť sa demokraticky (čo to asi je?) a užívať si skvostné výdobytky zmršeného Sveta Kapitálu… a jeho zmršených hadích zelených platidiel.
  Pre tých, ktorí používajú rozum je na programe dňa hľadanie cesty úniku mimo túto Perníkovú Popolnicu.
  Rozprávka o Jankovi a Marienke a Perníkovej Chalúpke nás alegoricky učí, že po istých strastiach je únik možný, len je treba v istej chvíli Babu Jagu nechať užívať si teplo jej kremačnej piecky, v ktorej chcela a chce ona a jej skvostný management v tejto Perníkovej Popolnici (alias chalúpke pre všetky národy s moderným názvom OSN) pod vedeckým vedením OSN-WHO tieto zajaté deti/národy opichať jej liečivým jedom a potom …skonzumovať.
  Slovenská/ruská rozprávka o Jankovi a Marienke a Perníkovej chalúpke má poučný pozitívny záver, ktorý je známy aj vo svete: Kto druhému jamu kope sám do nej spadne.

  • Rozprávka o Jankovi a Marienke je židovská hororová podprahovka ktorá zľudovela! Doslova „Grimovka“! O čom točím?

   1/ Treba si naštudovať archetypálny symbol lesa v zmysle „byť stratený v lese“ = byť totálne sociálne vylúčený, byť úplne paralyzovaný, byť úplne bez pomoci, byť blúdiaci dezorientovaný, byť psychedelický so stratou uvažovania – a ďalej a ďalej, toto poznajú psychiatri – keď im pacoš rozpráva o snoch a predstavách, že blúdi v lese. Jeden z najväčších desov!

   2/ OTEC!!! – je pre nás symbolom Ducha! Znamená doslova duchovný princíp! Otec znamená oporu, statočnosť, obetavosť, múdrosť! Židia sa celý čas materializmom a feminizmom snažia odtrhnúť nás od Ducha, od princípu Otca, pretože otec znamená aj silu a vzor a schopnosť postaviť sa hocičomu – teda aj nadvláde! Nadvláde zla!

   3/ A čo teda poučné máme v tejto podsunutej židovskej grimovke, ktorá NEPOCHOPENÍM a goebelsovským opakovaním idiotov zľudovela?!
   No to – že otec sa nedokázal postaviť Zlu – macoche! To, že sa nechal zmanipulovať a išiel proti svojím deťom! To, že ich opakovane zradil! replay – opakovane zradil! To, že ich vedome opustil!, To, že ich vedome opakovane vystavil desu! To, že ich poslal NA SMRŤ doboha! OTEC!!!

   Táto sku.vená rozprávka cielene podprahovo rozkladá vzťah k otcovi! Kto číta túto rozprávku svojim deťom – programuje ich na rozklad vzťahov v rodine! Programuje ich k nedôvere k otcovi! Programuje ich k nedôvere k Bohu – Otcovi. Programuje ich k nedôvere k Duchu! No a keď toto číta nejaký otecko svojim vlastným deťom – Satan sa rehoce!

   Ha! A všetko sa napravilo, lebo potom zožrali perníkovú chalúpku?! a všetci si židokresťanski odpustili?! Áno?!

   A čo s tým desom v podvedomí – spojeným so zradou otca – potom urobili?! Ku.va!

   Táto rozprávka k Slovanom prišla aj s koncentrovaným jedom židov pre Slovanov – ich pálenkou! To je ďalšia kapitola, ako zľudovel alkoholizmus! SA PREBERTE!

 10. To je zajímavé o pohádce. A co bys řekl Maroši o Červené karkulce? Tam zase strčili vlkovi kameny do břicha. Já jsem jako malá v pohodě slyšela vyprávět obě pohádky a nijak mě to asi nezasáhlo. To takový Erben, to je jiné kafe.

 11. svatoslav butora

  Ľudstvo – to je zmes všetkých možných národov a národností a tiež všetkých možných myšlienkových názorov. Slovanské aj Germánske národy, ale aj ostatné národy v Európe a tiež národy žijúce v Ázii a v Afrike a v Južnej a Severnej Amerike, a, pochopiteľne na Blízkom Východe, v Arábii a v Iráku a Iráne a v Indii, atď., tak všetky tieto národy majú a hľadajú svoje miesto medzi inými národmi.
  Vy, pán Maroš, ste si svojho času naštudovali niečo zo S.Freuda a Nietzeho a im podobných vierozvestov podľa ich a nimi ospravedlniteľnej filozofie násilia a morbidnej definície vzťahov robíte z národov (a tiež aj zo Slovanov aj z Germánov) obyčajných hlúpych sluhov žido-kresťanstva. Tým sa zaraďujete na stranu nenávis-tiplného pangermanizmu a panslavizmu a na stranu vierozvestov nenávistného Mohameda a iných sluhov arabskej nadradenosti šaria-nenávisti.
  A za všetkým stoja ako v blázinci (kde majú všetko všetci jasné – aj blázni aj ich dozorcovia), tak za všetkým stoja podľa Vás židia/Židia. Ste úplne vedľa, pán Maroš aj s vašim freudovským výkladom poučných kladne motivovaných rozprávok a alegórií. Za všetkým zlom stojí túžba po moci a peniazoch a cudzích majetkoch.

  Ste rovnako vedľa ako vládnuci politici v USA a spol., ktorí za všetkým zlom vidia Rusko. Vládcom USA slúži každé zrnko nenávisti k ospravedlneniu vojen…a pritom sa cítia správne a demokraticky. Mate v nich a u nich oporu rovnako, ako mohamedáni ktorí nenávidia všetko kresťanské a židovské.
  A pritom ste Vy ako „mysliteľ“ zabudli, že ľudstvo sa vyvíja spoločne a že ľudstvo ten Váš druh nenávisti odsúdilo celkom nedávno v Norimberskom procese a že dosť dávno Ježiš Kristus(žid) na adresu nenávisti plných židovských kňazov prehlásil niečo v tom zmysle, že „sú z Otca Diabla“ a „že sú plemenom vreteníc“ a že sú vznešení „ako obielené hroby“…

  Viete, Vy „mysliteľ“, že ľudstvo sa nedelí na Židov a ten bezprizorný zvyšok ľudí, ani sa nedelí na Američanov a na ten hlúpy k ich službám určený zvyšok ľudí, ani sa nedelí na mohamedánov a na ten zvyšok odporných bezvercov, ani sa nedelí na Germánov a k ich službám určený zvyšok nevzdelaných Slovanov.

  Ľudstvo sa delí len na tých, ktorí hľadajú pravdu a lásku a život a na tých, ktorí hľadajú moc nad inými ľuďmi a ktorí iným ľuďom odpierajú právo tú pravdu a lásku a život hľadať a nachádzať…a slobodomyseľne žiť. Vy ste si už svoju cestu nenávisti voči židom a kresťanom našli.

  • No! Podsúvaš mi nenávisť! Ako si ku tomu prišie?! Z mojej expresivity? Lebo ja cítim zlosť a rozhorčenie! A mám dôvod cítiť zlosť a rozhorčenie a ešte sa necítim byť dementný plem plem, aby som netečne nereagoval na to, čo ma nasiera!

   Keď už sme pri tom – blíži sa nútený „sviatok“ – niečo ako oslavy narodenín Goebelsa! 5. júl!

   Tak sa ťa pýtam „svatoslav“ – kam do riti zmizla slovanská bukvica, kam do riti zmizla naša bohatá reč, kto do riti podpísal – teda GRAMOTNE!!! uzavrel Veľký mier = Zrodenie Sveta v Hviezdnom Chráme pred 7529 rokmi?! „Vatikánska pravda a láska“?! Tvoj Riman?!

   Ja som Freuda nečítal! Ja som Nietzeho – toho samovražedného depresívneho psychopata nečítal! No to by som si dal do gebule!

   Ľudstvo sa vyvíja spoločne? Hovno! Ľudstvo sa spoločne vyvíjaLO! Až do doby, než ho „niekto“ zotročil a začal debilizovať a degenerovať! A kto?!

   O akom „vývoji“ tu trepeš?! O modernizácii?! O modernizácii čím viac sofistikovaného otroctva?! To je podľa ťeba vývoj?! Do riti!

 12. JE TO VELICE DOJEMNE KDYZ RODINA SPOLUZAKA MEHO CHLAPCE ZA NAMA PRIJELA, 500 KM CESTY AUTEM A STRAVILI JSME cely den v parku s rozpravou o NSP, WHO, a pak na obcerstveni v piknikovem mrazaku .
  A vite proc, jsou to Muslimova a jen proto aby si byli jisti, ze my jako Krestane, dobri partele se v zadnem pripade nenechame vakcinovat proti podvodu COVID vse nam vysvetlili take na zaklade Koranu a zidovske otazky dle Kotranu ja zase podporil na zaklade Noveho Testamentu z Knihy Zjeveni Sv. Jana o ZNAMENI SELMY, coz je cipovani take magneticke ktere obsahuje ruzne formy COVID vakciny a steel mnoho dalsiho asi v 7 az 9 formach od tech smrticich az depopulacnich – sterilitou, tak anlette hlav ne pro sev deti, hlupaci, sielancovia!!! …
  Tak jiz vidite, cela Muslimska komunita v USA a ve svete se semkla a nikdo si ani netroufne prijit mezi ne s napadem rousek, krome zen a dabelskeho vymyslu a chazarskeho podvodu Satanistickych vakcinaci.
  Je to dojemne jak se muslimnska rodina nasich deti spoluzaku udelala vse abychom se nedostali do pasti a rizika ztraty zivota, prokleti a navzdy k Zavreni Pristupu do NEBES. Takze muslimove maji se svym postojem sanci na cele preziti s nimi take Rusko a jejich „satelity“ pod vedenim moudreho a temer Svateho Otce ze St Athos, Vladimira Vladimirovice Putina a jejich nasledovniku.
  Oni klidne sestreli jakekoliv narusitele Ruska a ejjich satelitu nebo skonfiskuji letadla roznasejici HAARP nebo COVID a jejich posadky zavroua odsoudi asi na Sibir jako kriminalniky nejvyssiho radu a funguje to take jiz v Belorusku a jinde, v Asijskych republikach byvaleho SSSR ktere pozadali Rusko o spolupraci ochrane vzdusneho a uzemniho prostoru!

 13. .. odvolávajú Matelka… Prečítala som pár monológov z národnej rady „minúta po minúte“ a nestíham sa čudovať za čo im platíme.

 14. Ktosi TU minule chcel vedieť o nových clách od 1.7.
  https://zive.aktuality.sk/clanok/p5hf6qr/posta-zasielky-Cina-poplatky-cena/

 15. Zoberú nezaočkovaným slobodu? Výhody pre zaočkovaných budú zakotvené v zákone, odklepla Hegerova vláda

  Výhody pre zaočkovaných budú zakotvené v zákone. Zaočkovaní proti ochoreniu COVID-19 budú mať viac slobody napríklad pri vstupe a vjazde do prevádzok, keďže riziko ohrozenia životov a zdravia tretích osôb je pri týchto osobách nízke. Umožniť to má novela zákona o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia, ktorú v stredu schválila vláda. Kabinet súčasne schválil návrh, aby sa parlament návrhom zaoberal v skrátenom legislatívnom konaní………….
  Komentár:
  Sme súčasťou klinickej štúdie, priznal redaktor TASR

  Prvýkrát som započul od novinára pravdu o vakcínach.
  Redaktor priznal, že vakcíny sú súčasťou obrovskej klinickej štúdie a
  kompletný zoznam vedľajšich účinkov bude až za niekoľko rokov. Až za
  niekoľko rokov sa bude presnejšie vedieť, pre koho je vakcína. Vy, ktorí
  ste sa očkovali ste sa dobrovoľne stali súčaťou štúdie, všetky riziká
  ste prebrali na seba.

  Takáto vakcína nikdy nemôže byť povinná a ani nebude. Ak
  to bude nejaký zamestnávateľ žiadať je to na súd, ale ten súd vyhráte.
  Čas, ktorý investujete do súdu vám prinesie na záver viac financií a
  efektu ako riziko ohrozenia vlastného zdravia experimentálnou vakcínou.

  Takáto vakcína nikdy nemôže byť povinná a ani nebude. Ak
  to bude nejaký zamestnávateľ žiadať je to na súd, ale ten súd vyhráte.
  Čas, ktorý investujete do súdu vám prinesie na záver viac financií a
  efektu ako riziko ohrozenia vlastného zdravia experimentálnou vakcínou.

  Tento svet a aj táto naša vláda v ňom je postrachom pre väčšinu občanov.
  Normálne ide strach z toho čo na nás všetko chystajú, ako sa nás zmocňujú, ako nás začali kategorizovať a rozhodovať za nás , zas náš život. Horšie ako v komunizme…… .

  • som zvedavá, kto tento zákon odhlasuje ?!

   jedno je isté , že o 9.7. nezaočkovaní po príchode spoza hraníc do karantény, očkovanci NIE ???

 16. Jednoduchá

  …tie slovanské noviny sú veľmi prínosné, majú kopec zaujím.článkov pre všetkých…
  a rozprávky majú niekedy ,,horor.scenár“, pamätám si, keď som ich deťom čítavala…tak som ich potom trošku,,upravovala“a deti sa len čudovali, keď si ich potom prečítali samé :-(…:-)…smutné, ak sa odklepujú dáke výhody pre zaočkov., napriek tomu stále verím, že tie vakcíny budú dobrovoľné….nebudú povinné, a ani NESMÚ!……

 17. Všetko závisí od toho, či bude väčšina nezaočkovaných, ako doteraz. Nemôžu na slobode obmedziť také množstvo ľudí oproti menšine očkovancov, ktorú chcú zvýhodniť. Už očkujú všetko: väzňov, deti, chorých, len aby dosiahli väčšinu.

 18. jednoduchá

  …verím tomu, že tá väčšina nezaočkovaných aj zostane….

Pridajte komentár

*