Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Žaloba na Pfizer môže viesť k pokute 3,3 bilióna dolárov, čo je dosť na bankrot firmy


Print Friendly, PDF & Email

(Tylor Durden, Zero Hedge) Spoločnosť Pfizer nemôže použiť americkú vládu ako štít pred zodpovednosťou za nepravdivé tvrdenia o svojej vakcíne proti Covid-19, hovoria právnici informátorky v reakcii na návrh spoločnosti Pfizer na zamietnutie žaloby na základe „Zákona o falošných tvrdeniach“.

„Pfizer tvrdí, že podvodné certifikácie, nepravdivé vyhlásenia, sfalšované údaje, kontaminované klinické skúšky a prepúšťanie informátorov možno ignorovať na základe teórie, že sami informátori boli v podvode zainteresovaní,“ uviedli právnici Brook Jacksonovej, ktorá pracovala ako regionálna riaditeľka v jednej z klinických štúdií použitých na vývoj vakcíny Pfizer, v odpovedi z 22. augusta 2022.

„Farmaceutická spoločnosť nemôže prinútiť daňových poplatníkov, aby platili miliardy dolárov za produkt, u ktorého čestné údaje by ukázali, že predstavuje viac rizík ako prínosov, čo porušuje zmluvu aj samotný zákon.“

Jacksonovej žaloba tvrdí, že spoločnosť Pfizer a jej dvaja subdodávatelia porušili „Zákon o falošných tvrdeniach“ tým, že poskytli falošné výsledky klinických skúšok, aby získali schválenie pre vakcínu proti Covid-19 u regulačného úradu FDA.

Podľa amerického federálneho zákona môžu jednotlivci žalovať v mene vlády a získať trojnásobné odškodné, ak dokážu, že jednotlivec alebo spoločnosť úmyselne klamali vláde.

Pokuta môže zbankrotovať Pfizer

Jeden z Jacksonovej právnikov, Warner Mendenhall, pre portál The Epoch Times povedal, že pokuta môže dosiahnuť až 3,3 bilióna dolárov (3 300 miliárd).

„Stačilo by to na zbankrotovanie Pfizeru,“ povedal Mendenhall.

Mendenhall, ktorého právnická firma vyhrala mnohomiliónové prípady na základe predmetného „Zákona o falošných tvrdeniach“, založil svoje odhady na viac ako 2 miliardách dolárov, ktoré americká vláda zaplatila spoločnosti Pfizer za viac ako 100 miliónov dávok vakcíny proti Covid-19.

V návrhoch na zamietnutie žaloby spoločnosť Pfizer a jej subdodávatelia tvrdia, že okrem toho, že Jacksonovej obvinenia sú nepravdivé, len vláda a nie súkromný občan môže iniciovať sťažnosť na základe „Zákona o falošných tvrdeniach“ a že žaloba proti nim by preto mala byť zamietnutá.

„Sprostredkovateľ nemôže uplatniť nároky voči spoločnosti Pfizer bez toho, aby ich vláda najskôr uplatnila v správnom konaní,“ uvádza sa v návrhu spoločnosti Pfizer.

Spoločnosti tiež tvrdia, že regulačný úrad FDA si bol dobre vedomý Jacksonovej tvrdení najmenej dva roky pred podaním žaloby proti nim a že verejne reagoval na Jacksonovej obvinenia vyjadrením „plnej dôvery“ úradu v údaje použité na podporu vakcíny.

Stop Candida

Mendenhall však uviedol, že žaloba za nepravdivé tvrdenia je nezávislá od vedomostí vlády a že Jacksonová musí iba dokázať, že spoločnosť Pfizer a jej subdodávatelia predložili úradu FDA podvodné informácie.

Jacksonová bola treťou vedúcou pracovníčkou klinických skúšok, ktoré vykonala Ventavia Research Group ako súčasť žiadosti spoločnosti Pfizer o núdzové povolenie na použitie vakcíny Covid-19.

Čo tvrdí Jacksonová

Pani Jacksonová tam pracovala len 18 dní, kým ju subdodávateľská spoločnosť Ventavia vyhodila po tom, čo nahlásila to, čo nazvala „absolútnym chaosom“ a „absolútnym ignorovaním bezpečnostných protokolov a federálnych nariadení pri vývoji vakcíny“.

Predložila viac ako 400 dôkazov ako súčasť svojej sťažnosti. Uviedla, že bývalý pokladník vo firme Taco bol medzi tými bez medicínskych znalostí, ktorí mali za úlohu vpichovať pacientom experimentálne vakcíny.

Ďalej tvrdí, že personál vykonávajúci klinické skúšky falšoval podpisy pacientov na informovanom súhlase. Tiež opísala každodenný neporiadok a nehygienické podmienky.

Jacksonová prvýkrát reagovala na to, že ju Pfizer charakterizoval ako protivakcinačnú a protivládnu osobu, ktorá sa snaží získať peniaze ako pomstu za jej prepustenie. Ako uvádza, pracovala na dlhom zozname vládou riadených klinických skúšok vakcín a že je za očkovanie.

Poukázala na to, že jej deti majú všetky detské vakcíny a že celá jej rodina sa dáva každoročne zaočkovať proti chrípke. Sama Jacksonová bola zaočkovanál vakcínou proti Covid-19 hneď, ako bola dostupná, a spočiatku bola jednou z jej najväčších podporovateliek.

Zatiaľ čo ona žiada kompenzáciu za jej prepustenie v rámci svojich krokov proti Pfizeru a ďalším spoločnostiam, zároveň povedala, že plánuje darovať všetky peniaze, ktoré vysúdi v rámci svojich právnych krokov proti žalovaným spoločnostiam, tým ľuďom, ktorí boli poškodení vakcínou.

Záver

„Pokiaľ ide o mňa, sú to krvavé peniaze,“ povedala.

„Svet by mal byť znechutený tým, čo za hanebné činy sa tu diali okolo tejto nebezpečnej vakcíny.“

Stop Candida

Autor: Tylor Durden, Zdroj: zerohedge.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Israismael

  Zaslúžia si snáď niečo iné ako bankrot ?.. a ľudia slúžiaci vedome v tejto cudackej firme aj zaslúžený trest ..trest za to čo spôsobili ludstvu….najskôr pozemský a potom aj ten vyšší od iného Sudcu …

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,bankrot si zaslúžia ešte viacej banky-lebo kôli nim sa mnoho ľudí ocitlo na ulici či visiacích na lanách,automobilky,-ebo aj kôli nim sa neustále zabíja na uliciach a spaliny škodia každému človeku,aj výrobcovia cigariet-lebo rakovina a detto úmrtia,a takto môžem pokračovať až po samotné štáty a ich vlády,lebo všetko v čom má človečenstvo paznechty je špinavosť a vždy na úkor niečoho a niekoho,ktoré tu škodia dlhé desaťročia a nie dva roky ako nejaký fajzer,,,,

   • Israismael

    Nejaký?.. Je pfizer azda len,, nejaky“???? .. Alebo citaš len denníky ako nový čas, ci kukas rtvs a tvmarkízu, kde sa nič nedozvies?.. Tak mi to pripadá….

    • Israismael

     Ja chápem samozrejme tych 2.4 milion ľudí na Slovensku ktorí majú v sebe či už dobrovolne alebo na silu tie vakcíny, ze teraz sa obavaju co bude a tiež chápem aj tých 5 miliárd na svete.. Ale čo už s tým… Vždy rozhoduje slobodná vôľa človeka a veru nebolo tomu inak aj s tým co si ľudia dajú resp nedajú do tela…. Napriek tomu aka to bola silná propaganda zo strany štátu či médií… A teraz tomu nie je inak ani s inou propagandou dejúcou sa vedľa našich hranic…

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,mnoho firiem vzniká kôli potrebám,a na slovensku je to tiež bežné,,,,pfizer neni nič a pochybujem,že tie peniaze čo na opíchavačkách nahrabali ešte majú,alebo tam niekto od nich vie,že kde sú a kto to zhrábol,,,,diabol,démoni,vševidiace oko,šediváci atd,,,,ja neviem,ale vy stále žijete v praveku s pannou máriou,ježiškom a bohom,lebo nikto iný už mimo nich a toho akože zlého čo vám všetkým štedro rozdával tu nemá byť,,,,svetové banky sú nad všetkým čo tu podlieha číslam a ľudstvu rastie kredit dlhu-o to presne ide tomuto systému,urobiť z vás idiotov a ošpinencov bez hrdosti a cti v duchovnej nečistote,,,,ja mám totižto výsostné právo vás nazývať ako ja vás vidím a cítim,,,,a vidím temno a zápach mŕtvych,,,,keď padne poľsko a potom germany,slovensko to stiahne aj z českom a ďalší susedia sa nebudú stačiť diviť,že čo sa tu deje,,,,človek má radšej voliť žobrácku palicu,než hodvábne rúcho zlatom vyzdobené,,,,

     • Israismael

      Ja ti poviem prečo to tak vidíš ze sú tu nejakí jeziskari, bojovníci svetla a pod.. Ja sa sám radím k ním..ale nie fanaticky ako to chceš vidieť ty, ale na základe Pravdy získanej poznaním..
      U teba je to takto : ducha máš v sebe,, spiaceho“ zatllačeného hlboko bez poznania vyšších stupňov vedomia. Nemáš rozšírené vedomie poznania vyššej pravdy, lebo duch doslovav tebe spi a pracuje len čiste hrubo- hmotný mozog a ten môže chápať len rozmer pozemskosti a tých 5 zmyslov človeka nachádzajúce sa tu v pozemskom…. nad to nepochopí clovek nič viac ani o kúsok, pokiaľ mezapoji v tele aj,, motor“..
      U ľudí s ozivenym motorom(duchom) je vedomie vyššie, rozoznavajuce aj nad pozemské vedomie..(nemysli sa tým mimozemské v spojení s ufo a pod, nemyl si)… Preto to co vidíš a poznáš ty cez rozum a predný mozog, je iný rozmer poznania a vedomia… a tým Pravdy….
      My co mame oživeného ducha(motor v tele) mame silnejšie vedomie, rozšírený obzor poznania lebo k mozgu a rozumu je zapojený aj,, motor“ (duch).. A duch je živá iskra v tele každého človeka .,lebo tak je to dané Stvoritelom.. Ze to, ze ty také nepoznáš to už je tvoja chyba a aj celkove chyba ľudí ze sa o to nezaujímali a stále ani nezaujimaju…

   • zatial nikto

    Aj keby bol bankrot Pfizeru a vsetkych bank,bolo by to len zahrane,globalisti by o nic neprisli len zamestnanci.
    a bankrot by sa urobil len preto aby sa zaviedlo nieco horsie-ako digitalne peniaze a novodobe otroctvo

  • Ten vyšší sudca ich bude súdit nekompromisne

   • zatial nikto

    Ten vyssi sudca to len zahra a odskace si to len mensia ryba zamestananec.Pokial sa vsetci neprebudime.Pod vsetkymi myslim vsetkych

    • zatial nikto

     Tu treba pochytat tych za oponou a ich kolaborantov.niektori su verjnosti znami,ini nie.
     Myslim ze najvacie ryby su absolutne verejnosti nezname a mozno nepotrebuju ani obcianky preukazy alebo pasy a aj tak mozu vsetko

  • Súd za to, že zrealizovali depopuláciu, ktorá sa len po očkovaní rozbieha (viď obrovský nárast nadprirodzených úmrtí v preočkovaných krajinách!). Bankrot im vyhovuje, lebo ním zakryjú celú agendu pripisovanú firme, ktorá bude následne s celou históriou vymazaná. Superboháči v pozadí, ktorí za všetkým stoja to nijako nepocítia, ale sú naopak spokojní, že akcia sa vydarila a sú mimo hry ! Takže si vôbec nerobme žiadne ilúzie o spravodlivosti… všetko je to špinavé predstavenie, ktoré pokračuje ďalej… Firmy vznikajú a zanikajú ako slnečné počasie…

 2. KOVIDBARÓN!

  ,,,,silové skupiny s pozadia aj tak nikto neodhalí a teda ani nepotrestá,,,,za vakcínami i za celou propagandou so skoro až povinným očkovaním je tá istá kultúra,ako aj za povinným vynášaním ťažkých peňazí a zbraní na ukrajinu,,,,ľudstvo je nenávidené a neuznávané ako nutná existencia,,,,šedivé eminencie z tieňa a temnoty tu manipulujú so slabochmi v sakách za výhody,lebo inak z nich ide iba strach,,,,jednoducho je si už teraz treba ozrejmiť a uvedomiť,že medzi zemou a nebom ešte niečo JE a je to nad ľudským svetom i zákonmi a dokonca to má aj vladárske a dobyvačné predpoklady a tendencie,,,,ľudský svet má aj iné vážne problémy,než len nejaký pfizer a jeho ziskuchtiví a neľútostní dílery,,,,

 3. Jen v mojí rodině …dva synovci a zeť po vakcínách ,těžký zápal plic,artritida,infarkt….dali se očkovat jen proto,aby mohli jezdit na hokej,dnes litují,ale je pozdě.Znám hodně případů i jiných lidí,kteří na vakcínu doplatili.Já sama očkovaná nejsem a nikdy se nenechám,vím moc dobře o co elitám světa jde :(.

  • Teta Jana ja som doma tak isto presviedčal rodičov a súrodencov hádam aj rok a bezvýsledne:predsa keď to schválil pápež a nazval skutkom lásky,potom biskupi mnohý knazi a skorumpovaní doktori a sestričky tak ako ja nejaký bežný radový občan chodiaci do zamestnania by som mohol mať pravdu?! Ešte to! Ony po tomto všetkom sa už nepozerali na produkt ktorý do nich pichnú keby to bola aj močovka,stačilo že dotyčný to schválili a bodka.! Takže ako tvrdím bezvýsledne!

   • zapredana SR

    Našťastie mám síce silne veriacich rodičov, ale až tak ďaleko som nedovolil zájsť. V predstihu som ich informoval o čo komu ide a na moje počudovanie mama pápežove odporúčanie, už potom nebrala vôbec do úvahy. Snažil som sa informovať čo najviac ľudí, ale ľuďom veriacich v satanovu bedňu som nepresvedčil.

   • Jožin, daj pozor na oslovenia. Jana isto nie je tvoja teta.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,nikto v zmluve s bankami a štátnym systémom sa nevyhne tzv.očipovaniu-včera a dnes je to primitívna injekčná striekačka a zajtra či pozajtra to bude vo vzduchu,alebo potravinách a nikto neponesie vinu,,,,práškovanie lietadlami z vás urobí postupne krotké a ľahko manipulovateľné ovce bez vlastného názoru a sebareflexie,,,,tak nerobte ramená,lebo systém je značne v predu a v predstihu a mnoho udalostí sa deje zámerne,,,,

   • A čo navrhujete proti tomu robiť? Alebo len šírite porazeneckú náladu? Vo vojne je to trestné…

    • Redakcia ja navrhujem vyzbrojené protesty minimálne v prvých radoch a dookola ip stále protesty proti- chemtrails,vakcíny a strata slobody dokal vláda nepristúpi k tomu dovtedy robit protesty.Bodka

     • zatial nikto

      vyzbrojene protesty su pasca,preco myslis ze tu su zakladne usa a nato?
      Bez prebudenia silovych zloziek nie je sanca

    • zatial nikto

     Nemyslim ze siri porazenecku naladu,myslim ze ma len snahu aby sme si uvedomili aky je system premakany a co vsetko by sme musili v boji proti nemu zohladnit.Bez prebudenia silovych zloziek armady a policie nemame sance-ak mate znamych policajtova vojakov informujete ich presviedcajte prebudzajte,lebo po nas aj oni pridu na rad a uvedomia si ze sluzit satanovi nie je az take vyhodne

     • zatial nikto

      Armada tu nie je na ochranu ludi ale na ochranu satana-korporacii a globalistov.
      Vojaci a policajti netusia ze bojuju za zaujmy korporacii alebo im je to jedno.Az na male vynimky-pomoc pri prirodnych katastrofach su protiludovi

     • zatial nikto

      Premyslajte-cigarety su lahko dostupne,ale zbrane pre beznych obcanov nie-preco asi-pretoze cigaretami nemozno bojovat proti vlade.
      Zbrane su obmedzovane kvoli udajnej bezpecnosti obcanov.Udajne vlada robi vsetko pre bezpecnost obcanov-velky kokot-v tom pripade by boli cigarety ilegalne

    • KOVIDBARÓN!

     redakcia-sú vojny,ktoré sa vyhrávajú,sú vojny,ktoré sa vyhrať nedajú a sú vojny,ktoré nikdy nekončia,,,,vy ako bojovníci raz zostárnete a pokľaknete a nebudete si vedieť už ani zadočky poutierať,ale podstatné je to-že tomuto svetu velí iná mocnosť a jedinou zbraňou proti nim je nebyť-neexistovať a spokojiť sa so spokojným spánkom duše,čiže nepokúšať,,,,jednoducho-nikto neje polievku vriacu-lebo by sa hneď popálil a nikto neje hneď maso z mrazáku,lebo by si zuby dolámal-a toto presne robíte vy defakto všetci,hoci to tak nevyzerá,ale je to presne tak,,,,ja ako jediný tu vám robím takú službu,ako nikto tu,lebo sa každý v kútiku svojej zadlženej dušičky všetkého bojí a báť sa je skutočne aj správne,,,,na boj z blízka ste mali myslieť už omnoho skôr a nie prijímať milodary od svojích budúcich vrahov,alebo tyranov či vykorisťovateľov,,,,ja bojujem-resp.s týmto tu zápasím už vyše 13rokov a vy ste sa až teraz cez kovid spametali,že kde to vlastne ste,,,,redakcia-pripadáte mi občas ako deti a dokonca máte kuráž mnou ešte opovrhovať a posmievať sa mi,len či skutočne robíte aj správne,lebo posmeškárov dávam postupne dole a rozdielu veru nieto či to bude bezdomovec,alebo bajden,,,,chcete bojovať proti monštru-pripadá mi to prinajlepšiom ako jazda na rýchlom aute s pokazenými brzdami a rozbitým čelným sklom,,,,už som predsa pred nedávnom písal čo máte robiť,-resp.nerobiť,ale vy máte digitálnu chemtrailssklerózu a podľa vás sa ja iba opakujem-takže aj keby tomu tak bolo,čo ale nieje,tak ste si neboli schopný tieto detajly osvojiť a praktizovať ich,,,,

     • Lenže vy nedávate žiadne reálne riešenia. Riešenie, že „neexistovať a nechať dušu spať“ nie je reálne riešenie pre „duše, ktoré sú už tu a nespia“. Spôsob, akým komunikujete skôr vzbudzuje u čitateľov pochybnosti o vašom duševnom zdraví.

     • zatial nikto

      Tento boj netrva len posledne 2 roky,ale tisicrocia,mozno vecnost,tato zalezitost ma len nove saty a novy brutal level

    • zatial nikto

     „neexistovať a nechať dušu spať“ nie je riesenie- tomto sa priklanam na stranu redakcie miesto obvykleho priklonu k baronovi.
     Baron ma pravdu system je velmi velmi rafinovany ale da sa porazit a vlastne aj bude porazeny.
     Riesenim je ta nudna a na nervy lezuca fraza prebudenie.Ineho niet.
     Len s mojim malym vylepsenim ze prebudit predovsetkym silove zlozky,sudy atd.Viem ze su to z vacsej casti nemysliace a bezcitne roboty ale inak to nejde

  • Janka,BRAVOOOOOOOOOOO

 4. Kdyby ještě někdo věřil v tečku. Dokument. https://gloria.tv/post/6aNcSLbZHL2zDSmrzWXFEtdK1

 5. A je to venku! Český dokument „Tečkované příběhy“!!‘
  https://www.youtube.com/watch?v=zrisyIt74zI&feature=emb_title
  = Dokumentární film – Nemlčme o možných následcích po „očkování“ (Premiéra dne 31. 8. 2022)

  + Studie ukazují, že vakcíny COVID způsobují poškození krve:
  https://www.lifesitenews.com/opinion/blood-damage-explains-many-harmful-impacts-of-covid-vaccines/

  Teorie očkování byla u nových mRNA vakcín COVID důkladně vyvrácena. Proces obcházení vrozeného imunitního systému pomocí lipidových nanočástic a následné kódování a přepisování proteinů hrotů se ukázal jako toxický, zánětlivý, poškozující krev a destruktivní pro celkovou funkci kardiovaskulárního systému a imunitního systému.
  Dvě lékařské studie, jedna z Itálie a jedna z Německa, ukazují, že vakcíny COVID způsobují u lidí rozsáhlé poškození krve..
  Vědci také zjistili, že vzorky krve očkovaných osob obsahují složité struktury, které se nacházejí v samotných vakcínách. Vědci použili umělou inteligenci k rozlišení hlavních rozdílů mezi krví očkovaných a neočkovaných. V krvi očkovaných našli následující kovy:
  alkalické kovy cesium (Cs) a draslík (K).
  kovy alkalických zemin vápník (Ca) a baryum (Ba).
  přechodné kovy kobalt (Co), železo (Fe), chrom (Cr) a titan (Ti).
  Kovy vzácných zemin cer (Ce) a gadolinium (Gd)
  Hornická skupina/kov hliník (Al)
  Skupina uhlíku křemík (Si)
  Kyslíková skupina síra (S)

 6. Čo som napísal stornujem lebo si ma umlčal argumentami

 7. čo som zapisala storňujem

 8. ..ďakujem moc za poučné príspevky, akurát videjká nie vždy fungovali…no zrejme to má svoju príčinu….. tiež ďakujem za pripomenutie užívania Vatomu cez toto obdobie, spomen.v prísp.minul.článku….a pieseń so spev.Hankou Hegerovou bola ozaj pekná…
  a tiež pevne verím, že vďaka aj osvete Portál Bádateľa spolu s inými bude čo najviac ľudí rozhodnutých vakcínu odmietnuť…

Pridajte komentár

*