Americká FDA zverejnila 22 možných vedľajších účinkov vakcín na COVID-19


Print Friendly, PDF & Email

Americká FDA zverejnila 22 možných vedľajších účinkov vakcín na COVID-19

Dňa 22. októbra 2020 sa v americkej Agentúre pre lieky a potraviny (FDA) konala schôdza Poradnej skupiny pre vakcíny a súvisiace biologické produkty.

V rámci tejto schôdze bola urobená prezentácia, ktorá okrem rôznych iných vecí zahŕňala aj zoznam 22 možných negatívnych vedľajších účinkov vakcín proti COVID-19.

Program schôdze poradnej skupiny

Na uvedenej schôdzi predniesol prezentáciu Steve Anderson, PhD., riaditeľ Útvaru pre bioštatistiku a epidemiológiu.

Pre istotu, ak by medzičasom uvedená prezentácia zo stránky FDA náhodou zmizla, tak sme ju zálohovali aj u nás. Stiahnuť si ju môžete TU.

Vo svojej prezentácii sa Steve Snderson venoval viacerým veciam, ako je napríklad systém monitoringu bezpečnosti vakcín pred a po ich schválení.

Jadrom tohto systému je Program na sledovanie nežiaducich účinkov vakcín (VAERS). Na základe údajov z neho sa potom v USA vyplácajú kompenzácie na odškodnenie poškodenia zdravia, ktoré vakcíny pacientom spôsobili.

Doteraz spomínaný odškodňovací fond vyplatil kompenzácie vo výške niekoľkých miliárd dolárov.

V ďalšej časti schôdze sa potom venovali špeciálne monitorovaniu vedľajších účinkov vakcín na COVID-19.

Plánujú vytvoriť mechanizmus na sledovanie nežiadúcich účinkov v reálnom čase z obrovských databáz, ktoré budú zahŕňať desiatky miliónov pacientov, nakoľko plánujú preočkovať väčšinu z 330 miliónovej populácie USA.

Zoznam 22 možných vedľajších účinkov vakcín na COVID-19

V rámci prezentácie bol zverejnený aj zoznam možných nežiaducich účinkov vakcín na COVID-19.

Neboli presne špecifikované značky vakcín, takže sa to má zrejme týkať vo všeobecnosti všetkých vakcín proti uvedenému ochoreniu.

No a tu je už predmetný diapozitív (slide / strana č.16):

 

Zoznam nežiadúcich účinkov preložený do slovenčiny:

1. Guillain-Barré syndróm (celotelová svalová slabosť pre poškodenie periférnych nervov)

2. Akútna diseminovaná encefalomyelitída (ochorenie centrálnej nervovej sústavy)

3. Transverzná myelitída (zápal miechy)

4. Encefalitída / myelitída / encefalomyelitída / meningoencefalitída / meningitída / encefalopatia (zápaly mozgu)

5. Kŕče / záchvaty

6. Mŕtvica

7. Narkolepsia (nadmerná denná spavosť) a kataplexia (krátko trvajúca strata svalového tonusu)

Prírodná liečba osteoartritídy

8. Anafylaxia (búrlivá alergická reakcia tela na očkovanie)

9. Akútny srdcový infarkt

10. Myokarditída (zápal srdcového svalu) / perikarditída (zápal blany okolo srdca)

11. Autoimunitné ochorenia

12. Úmrtia

13. Tehotenské komplikácie

14. Iné akútne eliminujúce choroby

15. Neanafylaktické alergické reakcie

16. Trombocytopénia (nedostatok krvných doštičiek, poruchy zrážania krvi)

17. Diseminovaná intravaskulárna koagulácia (vznik krvných zrazenín v cievach)

18. Venózny tromboembolizmus (hlboká žilová trombóza vyvolávajúca pľúcnu embóliu)

19. Artritída, artralgia (artróza ramena) / bolesť kĺbov

20. Kawasakiho choroba (akútne horúčkovité ochorenie typické zápalom malých a stredných ciev)

21. Multisystémový zápalový syndróm u detí

22. Zhoršenie (existujúcich) ochorení vakcínou

Zhrnutie

Tak ako, ešte stále si chcete dať pichnúť vakcínu proti kovidu? Alebo máte k tomu nejaké doplňujúce otázky?

Na záver ešte jeden dôležitý fakt, o ktorom média príliš nehovoria:

Väčšina vakcín proti COVID-19 bola navrhnutá tak, aby len zmierňovali mierne príznaky ochorenia ako sú horúčky, bolesti hlavy a podobne. Neboli navrhované tak, aby zabránili prenosu infekcie, vypuknutiu ochorenia ani vážnemu priebehu ochorenia.

Podrobnejšie sme o uvedených veciach písali v článku – Obrovský podvod: Pravda o testoch a rizikách vakcín proti COVID-19

Inými slovami, aj keby sa všetci dali zaočkovať, naďalej bude potrebné nosiť rúška, dodržiavať odstupy a budú sa zatvárať obchody, reštaurácie i školy.

Takže o čom to potom celé je? Máme riskovať uvedených 22 vážnych nežiaducich reakcií na vakcínu, medzi ktorými je aj „smrť“ iba preto, aby sme si trocha zmiernili horúčku, ak náhodou na kovid ochorieme?

Nevieme ako u vás, ale u nás je to: „Ďakujem, neprosím“.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: fda.gov, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Len k tomu Guillain-Barré syndrome by som chcela upresniť – je to zlyhanie vonkajších a vnútorných orgánov končiace udusením, smrťou. Bohužiaľ moja známa vďaka očkovaniu proti prasačej chrípke pred desiatimi rokmi toto schytala a takto to u nej prebehlo. Tiež dostala „jednosmerku do nebíčka“, keď ju obvodná lekárka schmatla a násilne zaočkovala (staršiu osobu).

 2. https://www.naturalnews.com/2020-12-16-covid19-vaccines-contain-deadly-epitopes-autoimmune-disease.html#
  COVID-19 vaccines contain deadly epitopes that cause autoimmune disease
  COVID-19 vakcíny obsahujú smrteľné epitopy, ktoré spôsobujú autoimunitné choroby.

 3. Definitiva

  https://www.hlavnespravy.sk/proti-koronavirusu-sa-na-slovensku-bude-ockovat-v-styroch-vlnach/2382516

  „V druhej vlne to budú pacienti nad 65 rokov a chronicky chorí, klienti domovov sociálnych služieb, imobilní, onkologickí, dialyzovaní alebo pacienti po transplantácii. Do druhej vlny očkovania budú patriť aj pacienti s biologickou liečbou, autoimunitným ochorením, diabetes mellitus, neurologickými závažnými chorobami, kardiovaskulárnymi či závažnými psychiatrickými chorobami.“

  Druhá vlna sú ľudia určení na doživotné zmrzačenie a zabitie. Chronicky chorí ľudia majú zníženú, alebo žiadnu schopnosť tvoriť imunitu. V USA a Británii štátne orgány vyzývajú neočkovať ľudí s alergiami a autoimúnnymi ochoreniami.
  Kam až siaha ľudská idiocia? Ktorí doktori na Slovensku sa pod to podpíšu? Vid aj video rozhovor Dr. Bukovský a blog Dr. Lipták o liečebných protokoloch vo svete. Liečba existuje a je vysoko účinná.

  Prečo je odmietnutá ruská vakcína bez vedľajších príznakov a za každú cenu sa presadzuje Pfizer, Astra Zeneca…? Lebo cieľom elít Západu nie je ľuďom pomôcť, ale robiť depopuláciu.
  Prečo mRNA vakcína a nie klasická ruská? Lebo cieľom je zmeniť genetický kód ľudstva, urobiť z nich biorobotov, večných otrokov. Lebo cieľom je genocída bielej rasy, Slovanov, ktorí jediní dokážu vzdorovať elitám a poraziť ich. Barbari, Slovania, trikrát zničili Rímsku ríšu, ale dnešní Slovania v otroctve katolíckeho Vatikánu od r. 1325 sú prešľachtení k poslušnosti a nevzdelanosti, na dvojnohé zvieratá.

  Odkiaľ sa vzal vírus SARS Cov2? Je dokázané, že má laboratórny pôvod. Dodnes nebol nájdený netopier, ani opica s týmto vírusom.
  Prečo elity nezačali vyšetrovanie, kto spôsobil únik a rozšírenie vírusu? Lebo by museli ukázať na seba a obrátili by proti sebe hnev ľudstva! Lebo by museli povedať, že prečo plánovali pandémiu a museli by odkryť, že cieľom je depopulácia a hospodársky úpadok, bieda a chudoba ľudstva preto, aby zdroje Zeme pre život boli určené len pre svetovládu, elity.

  • Pán Definitíva, veľmi dobre ste to napísali, veľmi dobre zhrnuli.
   A ten podvod čo sa politici nechávajú očkovať pred kamerami, fakticky sa im len priloží vakcína k ruke a nezaočkujú ich, ale my „ovce“ si máme myslieť, že aj oni prijali depopulačnú vakcínu.

  • ziaden Covid,nebol dokazany testom

   • Opravujem ťa – žiaden Covid 19 nebol dokázaný izoláciou tohto akože vírusu. Patentované testy na patentovaný vírus – to je podstata podvodu. Keby začali testovať – na just – chrípkové vírusy z minulého roku – polovica z nás by mala byť mŕtva. Už dnes je „pozitívny každý piaty testovaný“. Idioti – nevedia, kedy prestať a tak aj dopadnú – ako opice chytené za labku v tekvici. Akurát ich cvičiť na zbieranie kokosov nikto nebude – budú si vykopávať vlastné hroby!

  • Stanislav

   Definitíva je vo Vášej hlave definitívna ja sa len čudujem, že toľko úsilia a nadšenia dávate na osvetu. Nikto nevie čo je za tou Coronou ale tu to vedia všetci. Kopete do otvorených dverí každý si môže vybrať či chce , alebo nechce sa dať zaočkovať.
   Ruska vakcína je výrobená v Korei to je známe už dávno a ak si myslíte že ostatné vakcíny výrába Amerika ste na omyle tu by si nikto nekúpil, lebo cenu by sme nezaplatili. Dnes sa pozrite okolo seba všetko je výrobené v Číne v Korei a ostatných chudobných Azijských štátoch.

   • V Číne a Kórei je všetko „vymyslené“ za Rotschieldovské Lówe – vyrobené je to na Slovensku! Tak to aj má byť! Z EU má byť globálna technologická manufaktúra – v Číne sa buduje „len“ centrum svetového riadenia.

    Ak dostane nemocnica za každé sfalšované úmrtie na Covid 19 5 tisíc eur – no nerob to, ak ti tá nemocnica patrí. Ak Definitíva „kope do otvorených dverí“ – ty si tak vysoko, že si sa práve udrel hlavou do zárubne svojho chlieva. Pozor na to – keď stratíš vedomie – svine ťa bez problémov zožerú. Ruská vakcína sa vyrába v Indii a v Brazílii – ide o to, že za kontaminačný bordel nech si zodpovie krajina sama za seba – Rusi dodali len know how. Rusi si vyrobia vakcínu pre svojich ľudí a pre spriaznené krajiny na svojej rovnakej kultúrnej a technologickej úrovni.

    „každý si môže vybrať či chce , alebo nechce sa dať zaočkovať“ – no iste – podľa toho, čo pozerá v televízii, a či verí, alebo neverí čomusi, komusi – vdieť netreba nič ako, prečo – ľudia chcú hotové služby. Prosím ťa – nedrístaj tu o slobodnej voľbe zdebilizovaných ľudí. To by si museli ľudia najprv vedieť vybrať, či chcú, alebo nechcú, aby ich ovládali sionisti a ich gójimskí poskokovia v médiách. Keďže je predpoludnie – trollov si dávam takto na raňajky namiesto hemendexu – Stanley.

  • Jedna babka povedala, že sa šepká,že… (Ruská vakcína nie je ruská, len sa tam dotestovávala viď aj komentáre pri tomto článku ) … v Novosibírsku vakcína dopadla tak, že prví testovaní začali havkať a odišli navždy, že prežil len ten, čo si dal polovičnú dávku, vraj zomrela po nej aj putinova dcéra. Bez vetra sa ani lístok nepohne, či?

   • Tá alternatíva, že ak ide o dve priority – zarobiť neskutočné prachy a poslať do kytek neskutočné množstvo ľudí na tejto planéte žeby nestála za tú najdrzejšiu lož sionistov – ti vôbec nenapadne, že! Hav! Hav! Havel!

    Veď – choď na Ruskú ambasádu – vyjadri úprimnú sústrasť Putinovi!

   • Zomrela jediná dcéra krutovládcu Stalina
    [Prehľadávať doménu hnonline.sk/svet/444012-zomrela-jedina-dcera-krutovladcu-stalina] https://hnonline.sk/svet/444012-zomrela-jedina-dcera-krutovladcu-stalina
    Takto hovorila o sovietskom tyranovi Josifovi Stalinovi jeho jediná dcéra po tom, ako sa jej v roku 1967 podarilo utiecť z nenávideného Sovietskeho zväzu do Ameriky. Svetlana Stalinová zomrela minulý týždeň ako 85-ročná v americkom štáte Wisconsin. Tamojšie úrady včera potvrdili, že trpela na rakovinu hrubého čreva.

    Ale dcéra ako dcéra…
    Dobitá dcéra zomrela, matka vyviazla s podmienkou | Noviny.sk
    [Prehľadávať doménu http://www.noviny.sk/krimi/92471-dobita-dcera-zomrela-matka-vyviazla-s-podmienkou%5D https://www.noviny.sk/krimi/92471-dobita-dcera-zomrela-matka-vyviazla-s-podmienkou
    Dobitá dcéra zomrela, matka vyviazla s podmienkou. embed kód. Pred okresný súd v Prievidzi sa včera postavila 37-ročná žena, obvinená z toho, že brutálne zmlátila svoju 19-ročnú dcéru. Dievča po bitke skončilo v nemocnici, kde zomrelo. Celému incidentu predchádzala hádka. Tá neskôr prerástla do fyzického ataku matky …

  • Astra Zeneca nepouziva mRNA platformu. Je vyrobena rovnako ako rusky Sputnik.

 4. https://www.naturalblaze.com/2020/12/first-glitches-emerge-in-covid-vax-rollout-alaska-health-worker-suffers-serious-allergic-reaction.html
  First Glitches Emerge In COVID Vax Rollout; Alaska Health Worker Suffers “Serious Allergic Reaction”
  Prvé poruchy sa objavujú pri podávaní COVID vakcín: Pracovník zdravotníctva na Aljaške trpí „vážnou alergickou reakciou“
  A healthcare worker in Alaska was hospitalized on Tuesday with a ‘serious allergic reaction’ after receiving Pfizer’s COVID-19 vaccine, according to the New York Times.
  Pracovník zdravotníctva na Aljaške bol hospitalizovaný v utorok s „vážnou alergickou reakciou“ po prijatí Phizer COVID-19 vakcíny, podľa New York Times.

 5. https://www.naturalnews.com/2020-12-16-uk-regulator-warns-public-avoid-covid-19-shots-allergies.html
  UK regulator warns public to avoid covid-19 shots if they already struggle with allergies
  Regulátor vo Veľkej Británii varuje verejnosť aby sa vyhli COVID-19 vakcínam keď už trpia alergiami.
  Now the UK’s lead regulator, Medicines and Healthcare Products Regulatory Agency, (MHRA) is warning potential vaccine recipients NOT to take the shots if the person has a history of allergies or “powerful allergic overreactions” to vaccines.

 6. Ľubomír

  GENOCÍDA ĽUDSTVA

 7. František

  Keď som čítal tie vedľajšie účinky,tak to je strašné!!!! Ale hlavná vec že máj vakcínu a ešte sa idú ukazovať v televízii,a usmievať ako debili…..darmo, ľudia sú nepoučiteľní!!!!!

 8. https://www.hlavnespravy.sk/nosenie-pouziteho-ruska-moze-byt-horsie-ako-jeho-nenosenie-na-ochranu-pred-covid-19/2382824
  Nosenie použitého rúška môže byť horšie ako jeho nenosenie na ochranu pred COVID-19.
  Nová štúdia zistila, že nosenie použitého chirurgického rúška by mohlo byť nebezpečnejšie ako nenosiť ho vôbec, pokiaľ ide o ochranu pred COVID-19.

 9. Pracujem v systéme krízového riadenia a ochrany obyvateľstva, Vaše informácie, nám pomáhajú objektivizovať úlohy a opatrenie ktoré navrhujeme.
  Len tak ďalej .
  P.S. Aj informácie zo spoločenských procesov, politiky, – politických strán a hnutí, ekonomiky a mládežníckeho hnutia. Materiály historického charakteru.
  Ďakujem, bolo by toho viac, ale nabudúce

  • Naše informácie? Veď to zverejnila americká FDA. My sme to iba preložili do slovenčiny a sprístupnili aj slovensky hovoriacemu čitateľovi.

   • Lubo – otázka – ak to pripodobím auditu vedomia jednotlivca – robíte niečo ako audit vedomia spoločnosti? Zaujíma ma to preto – kam idú výstupy tohto auditu – či nie náhodou ku tzv. politickým marketérom v zmysle – „sľúbime vám všetko čo chcete počuť“. Keďže mám určité mediálne a informačné skúsenosti – ako sa napr. „spravodajsky“ oddeľujete od vojenského monitoringu médií, resp. – mimo technologického vybavenia, ale principiálne – od NSA – pretože ja osobne žiadne pozitívum vašej práce – v zmysle výstupu smerom k obyvateľstvu – NEVIDÍM!
    Pretože – ako správne poznamenala redakcia – ten matroš od FDA by ste dostali medzi ľudí VY! Ale – staré dobré porekadlo – najcennejšie sú práve tie utajované informácie. Ale možno ste z paralelného sveta – tak potom sorry jako.

    • Mohlo by vás zaujímať, že Slováci sú počtom piata najpočetnejšia skupina zúčastňujúca sa celosvetových spoločných meditácií v rámci boja o planétu, keď treba zapojiť na Zemi minimálne kritické množstvo 144 000 pozitívnych duchovných bytostí.

     21. decembra 2020 má prebehnúť celoplanetárna meditácia zosúladená o 19,22 SEČ – v iných častiach planéty v prepočítanom miestnom čase. Táto aktivita bude mimoriadna v rámci mimoriadnej historickej konjunkcie Zem-Saturn-Jupiter, ktorou prechádzame z Kristovho veku Rýb do Veku Vodnára pod ochranou ohňa energie duchovnej bytosti Saint Germain. Zvýši sa energia centrálneho slnka. Začína vek postupných pozitívnych zmien. Toto v závere relácie č. 27 – Boj o planétu Zem a mysle ľudí na Infovojne.sk dnes 17.12.2020. Gros relácie sú informácie o súčasnom stave exopolitiky a procesoch – výsledkoch boja o planétu Zem. Identifikácia všetkých záujmových skupín – kto je kto na úrovni svetovlády-krutovlády.

     17.12.2020
     Boj o planétu a mysle ľudí. Časť XXVII.
     Hosť: Tomáš Hlaváč
     https://www.infovojna.sk/archiv/informacna-vojna

   • Redakcia – niekam mi zmizli zo včera 2 komentáre – jeden k Julovi bez linku a za ním-mnou upozornenie na prechod do veku Vodnára 21. decembra a celosvetovú meditáciou v pondelok o 19,22 SEČ – Slováci sú piaty najpočetnejší! Boj o planétu – Infovojna včera 17. dec. – komentár s jediným linkom, takže to malo bežne prejsť – neobjavilo sa čakajte na schválenie, ale objavila sa hláška, že posielam duplicitne, takže u vás je. Ďakujem.

    • Maroš, to kde si nabral, že 21.12. nastáva Vek Vodnára?
     Je známe, že je zimný slnovrat v znamení Barana a Jupiter so Saturnom budú vo veľkej konjukcii, tak preto meditácia…. „Tieto dve planéty neboli na oblohe tak blízko od roku 1623 a ďalšie takéto blízke stretnutie nastane až v roku 2080. „

     • Astrológii sa nevenujem, aj keď akceptujem vplyvy telies na život na planéte, takže vplyv môžu mať aj tie iné vesmírne telesá – logicky – zobral som to z relácie hore uvedenej. Vek Vodnára začína pozvoľne – teda nie hups! – odbila 20.-ta hodina a sme tam. Funguješ ako tokáň – potrebuješ brblať a nevnímaš svoje okolie – nevidíš, nepočuješ. Si vypočuj reláciu celú a potom mi klaď otázky, na ktoré by si si vedela odpovedať aj sama. Zjednodušovať ti to zvlášť tebe nebudem. Inak existuje aj Vek vodnára Leviatana – príchod šelmy – vodného Draka na Zem – a fčúl budz múdra.
      http://1.bp.blogspot.com/-uyu8Xfyt39E/UXZKz8tPLOI/AAAAAAAAGCo/ZJDrWCbfyFg/s1600/StGeorgeSlayingDragon.jpg

      Len pripomeniem, že dnes 19.12. o 14,08 začína predpríprava na meditáciu 21.12. – tiež meditácia – ak meditujete – ja nie – len keď sa špáram v nose – ale v každom prípade – my duchovne založení by sme sa mali aspoň „myslením“ v tomto čase pripojiť k našim spolubojovníkom ZA NAŠU VEC! Prihovoriť sa k Bohu – k národu, k ľudstvu – každý čo mu pozitívne napadne – že tyrani sa rozpúšťajú v centrálnom slnku napr. Pozor! Nech vám nezhoria koláče v trúbe!

     • Veď práve Maroš…a o tom to je, že vek Vodnára nie je HUPS ani dňom ani hodinou a môže to aj 11x zopakovať Šuvadová ..tak si najskôr naštuduj aj iné s tým spojené udalosti, keďže sa nezaujímaš o astrológiu a potom tu prezentuj vek Vodnára dňom a hodinou.

 10. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/12/17/pandemic-wealth-inequality.aspx
  COVID-19 Destroys the Weakest and Poorest
  COVID-19 zničí najslabších a najchudobnejších

 11. Definitiva

  Čína ovládla USA, aj vakcíny a zotročenie ľudstva. Vakcína za dva dni, zmena genetického kódu človeka.
  https://www.otevrisvoumysl.cz/co-vam-babis-blatny-razova-a-bis-taji/

 12. https://www.naturalnews.com/2020-12-16-expert-warns-about-dangers-covid19-vaccine.html
  French infectious disease expert warns about dangers of COVID-19 vaccine
  Francúzsky odborník na infektológiu varuje pred nebezpečenstvami COVID-19 vakcíny.
  Professor Eric Caumes, the head of a major Paris hospital’s infectious and tropical disease department and a top COVID-19 expert in France, said that he has never seen so many undesirable effects from a vaccine as we’re seeing with Pfizer’s jab, which is expected to be distributed widely in France next month.
  Ide o profesora Erica Caumesa.

 13. https://www.youtube.com/watch?v=MtPp-sXI1MY
  Sám sebe lekárom 250
  téma : „Korona naša každodenná“…
  hosť : Mgr. Peter TUHÁRSKY, http://www.RizikaOckovania.sk

 14. Toto sa oplatí vypočuť:
  https://rumble.com/embed/v99a7o/?pub=4

 15. Jednoduchá

  …áno je to presne tak, cieľom elity nie je pomôcť obyč.ľuďom, ba PRÁVE NAOPAK !.ich cieľom je: 1 ich zotročene, 2.ich depopulácia a tiež obrovské zárobky !!!,,,,veľmi smutné, no veľmi pravdivé!….čo sa týka toho dňa 21.12. je to veľmi zaujímavá informácia……hm, a to v tej TV, tak to je úplné Kocúrkovo!…dajú vážnu správu ohľ.covidcirkusu a vzápätí dajú ,,reklamu napr.na ponožky Dedoles!“….no to je ozaj divné!…no stále verím, že sa spamätá čo najviac ľudí :-)………………………………….

 16. Nech je to pohromade s témou vaccine shit – zhrnutie na zdieľanie:

  Video:
  1/ „Vrchní sestra s sebou sekla na zem v živém přenosu poté, co 17 minut předtím byla očkována vakcínou firmy Pfizer a byla požádána zástupcem farmaceutické společnosti, aby na kameru propagovala její bezpečnost!“
  2/ „video o tom, jak zdravotníci a lékaři v USA a ve Velké Británii falšují své vakcinace před kamerami a ve skutečnosti si vpichují prázdné injekce se zasunutými písty, anebo používají hollywoodské rekvizity a filmařské injekce se zasunovacími jehlami na skryté pružině.“
  https://www.infovojna.sk/article/video-vrchni-sestra-v-americke-nemocnici-zkolabovala-na-tiskovce-17-minut-po-ockovani-vakcinou-pfizer
  —————————————————–
  3/ Video:
  Australská politička se nechává před kamerou očkovat — na jehle zůstal klobouček :-))

  15.12.20
  Austrálie:

  Australská premiérka se nechává demonstrativně očkovat před kamerou. Ale ve zpomaleném záběru je vidět, že na jehle injekční stříkačky zůstal ochranný plástový klobouček. Ti političtí zmrdi dobře vědí, jak vysoko jsou sázky a o co jde.
  http://www.zvedavec.org/vezkratce/17424/
  —————————————————
  4/ Čo je v skutočnosti v Pfizerovej vakcíne?

  Spoločnosť zverejnila zoznam látok kvôli alergickým reakciám

  „Očkovaním sa očakáva, že v tele sa vytvoria protilátky proti špičkovým proteínom SARS-CoV-2. Špičkové proteíny však tiež obsahujú proteíny zhodujúce sa so syncytinom, ktoré sú nevyhnutné pre tvorbu placenty u cicavcov, ako sú ľudia. Musí byť absolútne vylúčené, že vakcína proti SARS-CoV-2 môže vyvolať imunitnú reakciu proti syncytinu-1, pretože inak by pre ženy hrozila neplodnosť na dobu neurčitú.

  Vakcíny mRNA od BioNTech / Pfizer obsahujú polyethylenglykol (PEG). 70% ľudí si vytvára protilátky proti tejto látke – to znamená, že u mnohých ľudí sa môžu vyvinúť alergické, potenciálne smrteľné reakcie na očkovanie.“
  http://www.zvedavec.org/komentare/2020/12/8540-co-je-v-skutocnosti-v-pfizerovej-vakcine.htm

  5/ https://www.badatel.net/americka-fda-zverejnila-22-moznych-vedlajsich-ucinkov-vakcin-na-covid-19/#comment-85744

 17. Jednoduchá

  …Ďakujeme za podrobné vysvetlenie nežiadúc.účinkov vakcíny na cov 19….to s tou zdrav.sestrou bolo veľmi smutné, zrejme nepatrila k tým ,,vyvoleným na očkov.placebom :-(………………

  • „Bublinková“ informácia – v obci máme minimálne 2 osoby s ťažkým stavom po prvom plošnom testovaní – jedno školopovinné dieťa – veľké bolesti hlavy a nosných dutín, závrate – keby nebola uzávera tak ani nemôže ísť do školy, druhá osoba v produktívnom veku – detto bolesti a navyše časté krvácanie a výtoky z nosa – musela byť hospitalizovaná.

   Otázka – kto bude tá prvá VIRTUÁLNA osoba u nás – zaočkovaná satanistickou vakčínou Psychopatoviča?!

   „Premiér Igor Matovič na sociálnej sieti uviedol, že najhorlivejší ministri, ktorí chceli ostatným ísť príkladom, boli Veronika Remišová a Jaroslav Naď. Obidvaja sú však pozitívne testovaní na koronavírus. Ľudí, ktorí prekonali infekciu koronavírusom, očkovať nebudú. Premiér dodal, že „hnusoba, falošnica“ si jeho dala ako bonus. Slovensko by malo mať postupne k dispozícii 17 miliónov vakcín a plán je zaočkovať 3,5 milióna ľudí. Očkovanie má byť dobrovoľné.“

   Odstavce som zámerne prehodil, aby z toho vyskočil ten satanistický sybolizmus!!!

   „„Keď sme sa v pondelok na vláde rozprávali o očkovacom pláne, dvaja ľudia vytŕčali z davu – Jaro Naď a Veronika. Najodhodlanejšie zareagovali na výzvu Mareka Krajčiho, že by sme mali byť osobným príkladom a mali by sme sa dať verejne po Vianociach ako prví zaočkovať, aby sme pochybujúcim ukázali, že sa naozaj nemajú čoho báť. …keď to tá hnusoba na vlastné oči počula a videla, tak sa rovno na mieste rozhodla nám skrížiť plány… a votrela sa im do priazne a nosných dierok… a mňa si k tomu dala ako bonus,“ napísal Matovič.“

   Matovič obviňuje tentoraz koronavírus: Jaro a Veronika chceli vakcínu medzi prvými, hnusoba im skrížila plány
   19.12.2020 | 15:08
   Premiér Igor Matovič na sociálnej sieti uviedol, že najhorlivejší ministri, ktorí chceli ostatným ísť príkladom, boli Veronika Remišová a Jaroslav Naď.

   Chceli sme ísť osobne príkladom, ale hnusoba sa nám rozhodla skrížiť plány, hovorí premiér o očkovaní a odhodlaní ministrov dať sa očkovať. Prví ľudia na Slovensku budú zaočkovaní vakcínou Pfizer/BioNTech pravdepodobne 27. decembra. Európska únia považuje tento dátum za symbolický pre štart očkovania vo všetkých krajinách európskej dvadsaťsedmičky.“ – ??!
   https://www.infovojna.sk/article/matovic-obvinuje-tentoraz-koronavirus-jaro-a-veronika-chceli-vakcinu-medzi-prvymi-hnusoba-im-skrizila-plany

   Tento „človek“ sa vyvlečie z oprátky jedine ak skončí v blázninci!!!
   „„No, vidíte … od začiatku hovorím, že je to rafinovaná hnusoba a nakoniec prelstí aj mňa … a v poslednej možnej chvíli, keďže deň, keď mi karanténa skončí, bude zrejme prvý šťastlivec zaočkovaný,). Držte sa a nedajte sa zlákať nikým a ničím, tá hnusoba je falošnejšia ako úsmev prostitútky,“ dodal Matovič.“ – JEMU JEDNOZNAČNE JEBE!!!

   Matovič – Po tvojom odvolaní tvoja súkromná ochranka ťa bude stáť veľa peňazí – a možno aj všetky – ale tým to neskončí!
   https://www.infovojna.sk/article/video-juraj-draxler-zverejnil-sokujuce-informacie-o-chystanej-vymene-premiera-matovica

 18. Ján Lakota

  Bod 22. (Vaccine enhanced disease) nie je preložený medicínsky dobre.
  (22. Iné ochorenia vyvolané vakcínou). Ide o zhoršenie ochorenia vyvolané vakcináciou. Viac na https://zsi-korene.sk/vakciny-a-slovensko/

Pridajte komentár

*