Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Po odhalení podvodu žiada 16 švédskych lekárov zákaz vakcín Pfizer


Print Friendly, PDF & Email

Po odhalení podvodu žiada 16 švédskych lekárov zákaz vakcín Pfizer

(The Expose) – Ako sme vás nedávno informovali, subdodávateľ Pfizeru bol obvinený z falšovania dát, „odslepovania“ účastníkov štúdie, zamestnávania neskúsených vakcinátorov a nedostatočného sledovania vedľajších účinkov počas klinických testov vakcíny proti covidu.

Tieto šokujúce odhalenia boli publikované v prestížnom medicínskom časopise The British Medical Journal (BMJ).

Firma s názvom Ventavia Research Group silno manipulovala tretiu fázu klinickej štúdie počas jesene 2020, čiže len pár mesiacov pred spustením masovej výroby a distribúcie vakcíny Pfizer proti Covid-19.

Inkriminovaná informácia bola zaslaná do prestížneho medicínskeho žurnálu BMJ človekom zvnútra firmy.

Toto závažné odhalenie následne motivovalo 16 švédskych lekárov a vedcov k iniciovaniu petície vyzývajúcej na zastavenie aplikácie vakcíny Pfizer v tejto severskej krajine.

Sputnik News uviedli:

„Zamestnanci, ktorí kontrolovali dokumentáciu ku klinickým skúškam vakcíny, boli ohromení množstvom problémov, ktoré objavili. Žurnál BMJ dospel k záveru, že uvedená štúdia vzbudzuje silné pochybnosti týkajúce sa integrity a regulačného dozoru.“

Gigantický rozsah vedľajších účinkov vakcíny Pfizer

16 signatárov výzvy nazvali odhalenia „extrémne vážnymi“ a dodali, že rozsah vedľajších účinkov vakcíny Pfizer je „gigantický“.

Ako dodávajú pre Sputnik News:

„Napríklad, počas 10 mesiacov, kedy sa vo Švédsku aplikuje vakcína Pfizer, bolo zaznamenaných 83 744 hlásení o vedľajších účinkoch – čo je 10-násobne viac ako počet vedľajších účinkov hlásených pre všetky lieky a vakcíny za rok v čase pred pandémiou, teda pre asi 25 tisíc substancií.“

16 švédskych lekárov a vedcov tvrdí, že 3. fáza klinických skúšok vakcíny nebola vykonaná vedecky akceptovateľným spôsobom.

Zbohom vysoký krvný tlak

To tiež znamená, že výsledkom sa nedá veriť:

„…zohľadňujúc obrovské množstvo hlásených negatívnych následkov po očkovaní, vrátane mnohých závažných, sme my lekári, vedci a imunológovia vysoko znepokojení, hlavne ohľadne detí, ktoré majú minimálne zdravotné riziká z ochorenia Covid-19, no značné riziká po vakcíne.“

Kým nebude vykonaná dôsledná analýza prínosov a rizík vakcíny Pfizer, signatári výzvy volajú po okamžitom moratóriu na jej aplikáciu u všetkých vekových skupín.

Záver

Po prehovorení o pochybeniach počas testovania vakcíny bola Brook Jacksonová vyhodená zo svojej pozície regionálnej riaditeľky firmy Ventavia sídliacej v Texase.

Vyhodili ju takmer okamžite po tom, ako zaslala sťažnosť americkej Agentúre pre lieky a potraviny (FDA) popisujúcu situáciu s klinickým testovaním.

Následne pani Jacksonová poskytla žurnálu BMJ množstvo firemných dokumentov, fotografií, zvukových nahrávok a emailov, ktoré potvrdzujú jej tvrdenia.

Najneuveriteľnejšie na celej veci však je, že o jej sťažnosť sa nijako nezaujímal regulačný úrad FDA. Aj na tomto príklade je krásne vidieť, ako skorumpované sú regulačné úrady, ktoré namiesto ochrany ľudí uprednostňujú ochranu zločineckých farmaceutických firiem.

A ako je možné, že po takomto závažnom odhalení mlčia tak Európska lieková agentúra (EMA), ako aj náš Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL)? Jediné vysvetlenie je, že sú rovnako skorumpovaní.

Národ však nezabúda a skôr či neskôr budú aj oni trestne stíhaní za tento zjavný zločin všeobecného ohrozenia občanov (§284 Trestného zákona).

Alebo ako sa vraví: „Božie mlyny melú pomaly, ale spoľahlivo“.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroje: theexpose.uk, bmj.com,  Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Koľko % ľudí vo vašom okolí verí na vakcíny a kokovid?

 2. Je doporučováno do půl hodiny po nuceném COVIDočkování podstoupit baňkování, které vytahne z těla škodliviny, nejen z vakcíny. Nutno sdělit před baňkováním, že jste po COVIDvakcíně a chcete odstranění škodlivin z těla!
  http://www.zenazdravotne.cz/2021/11/15/ocista-tela-po-covid-vakcine/
  Konzistence krve po očkování

  Tato metoda baňkování, kterou zde ukazuje ruský kolega, funguje pouze do 30 minut po očkování, v žádném jiném případě už baňkování nestačí …

  Ale je úžasné, jak rychle se krev díky očkování shlukuje … ale také jasné, pokud člověk rozumí biochemickým mechanismům fungování oxidu grafenu + špičkového proteinu za ním.

  Znovu: není to virus, je to biologická zbraň, jejíž výbušný nukleotid, geneticky manipulovaný pomocí genových nůžek (CRISPR), je transportován přes špičatý protein. Pro lepší transport se používají nanolipidy, které procházejí hematoencefalickou bariérou přes receptor neurolipinu-1…

  Dobře se podívejte na konzistenci té krve ke konci videa.
  https://nsdn.cz/img/1/videa/cv19/coagulacion.mp4?_=1
  zdroj
  https://nsdn.cz/micro/286/konzistence-krve-po-ockovani

  • Milý Jirik, pozrela som video, urobilo sa mi mierne zle.

   • Sice baňkování z těla dostane hodně svinčíku z COVIDvakcíny do té půlhodiny, ale otázkou je jaké to očkování zanechává duchovní následky…

    • Zháňal som baňky – mimo internet ich nepredávajú – lekárne fungujú na svojich veľkododávateľoch a tí ich neponúkajú. Na čo? Na nebezpečné štípance od hmyzu, infikované vredovité rany. Ale na ne je stále najlepší peroxid vodíka.

     Aby baňka mohla slúžiť na vysatie jedu – podtlak musí byť značný, čo sa dá dosiahnuť silným balónikom, alebo baňku zohriať, čo je problém – znesiteľná teplota je okolo 55 st. C.

     Ďalej – ranu rozrezať – otázka – ako chcete rozrezať ranu do 5 cm? Ďalej – čo so zrážanlivosťou krvi? Heparín? Ak použijete masť – baňka sa nedá použiť. Ak injekciu – ten bordel sa vám roztečie do tkanív.

     Myslíte si, že globalisti nekonzultujú možnosti, ako s tým vydrbať? Použiť infra teplo a denaturovať ten bordel? No – možno organickú časť áno, ale nie tie nanotechnologické adjuvans.
     Keď sa niečim preventívne opicháte do miesta očkovania – dajú vám to vedľa.

     Stále mi vychádza frekvenčné riešenie, a na to treba tímovú prácu, aby vám to kamarát do polhodiny aplikoval na mieste, kam si nedosiahnete. Máte prístroj? Máte auto? Polhodina? Ale veď to je čas, v ktorom vás budú vo vakci centre pozorovať!

     Už vôbec rozmýšľať, ako s tým vybabrať je úvaha o tom, ako prijať vakcínu! S týmto choďte do riti!

    • Maroš, asi si slabo hľadal…ja som kedysi vyskúšala miesto baňky koreničku z ikey a v pohode to ide, len to treba vedieť nahrievať https://www.4home.sk/kela-4-dielna-sada-koreniciek-rosa
     ..ale sú aj plastové vákuové, ktoré sa nenahrievajú plameňom

     • Cucflek na hube z vysávania vzduchu z mliekovej fľaše – za socíku – naviedli ma ako decko – vyskúšaj – namiesto silikónu do pier. Len pozor – ono ti to vytiahne do fľaše aj „kravský“ jazyk – buď pripravená na paniku s kladivom v ruke!

      Teens Are Sucking On Bottles To Get ‚Lap Chiong‘ Lips Just …
      https://images.says.com/uploads/story_source/source_image/387150/dcf8.jpg

     • hneď zajtra vyskúšam… stačí aj kojenecká?

     • Máš pyštek ako vtáčik zobáčik? Treba široké hrdlo – aby sa dalo do neho aj vyšťať. Ale nie z plastu – tá sa zdeformuje. Čím väčší objem – aspoň 1 liter – tým je potom aj vákum intenzívnejšie. Sklo je bezpečné, lebo sa dá rozbiť! Neskúšajte to s nejakou nerezovou termoskou!

  • zapredaná SR

   No nevidel som tam nič zvláštne, je to prirodzená zrážanlivosť , ale videl som krv po darovaní, rozdiel tam bol vo farbe teda brutálny. Nepochopím ako sa to môže tajiť , že ta krv od ockovanych je na dve veci, “ Na hovno a na nič“. Slováci sú tupé ovce a tvorcovia plandemie to vedia, stačí tak málo, vlastniť MÉDIÁ. A na Slovensku môžeš urobiť všetko čo si len predstaviš. Vyberať slepak cez rit, hemeroidy orálne, atď. To čo pustíme večer ovciam do TV, oni tomu bezhlavo uveria ako novému prikázaniu a doplnku 10.bozim prikazaniam. Keď večer pustia v tej čertovej krabici, ze sa našlo nové božie prikazanie, ktoré Mojžiš nestihol vytepat do kameňa, a mal na papieriku v peňaženke, tak Slovak uverí. Amen, a amen s nami. Beeeeeee.

   • Nikdy som nechapal kto môže nadávať na svoj národ ze su tupé ovce a podobne. Bud ti nevadí že haníš aj svojich rodičov a deti. Alebo si tupé ži do vske vemeno a potom to chapem ze ta trápia Slováci.

   • Ta krv sa tak okamzite nezrazi,aspon take mnozstvo,myslim ze vacsina narodov,su zastrasene ovce,nielen Slovac

 3. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku.

 4. https://www.naturalnews.com/2021-11-16-scientists-mrna-vegetables-eat-produce-vaccines.html
  Scientists now developing mRNA vegetables so that grocery stores can sell “vaccines” hidden in food
  Vedci teraz vyvíjajú mRNA zeleninu, aby obchody s potravinami mohli predávať „vakcíny“ skryté v potravinách

  In America, natural is “illegal” and unnatural is the norm
  V Amerike prírodné je „nezákonné“ a neprírodné je normou

 5. https://www.naturalnews.com/2021-11-16-blood-clots-healthy-teen-australia-bedridden-pfizer-vaccine.html
  Healthy 19-year-old from Australia bedridden after receiving Pfizer vaccine
  Zdravá 19-ročná z Austrálie je pripútaná na lôžko po podaní vakcíny Pfizer

 6. https://www.naturalnews.com/2021-11-16-athletes-celebrities-latin-america-dying-covid-vaccines.html
  More celebrities all over Latin America are getting hospitalized and DYING because of COVID-19 vaccines – Brighteon.TV
  Viac celebrít v celej Latinskej Amerike je hospitalizovaných a ZOMIERAJÚ kvôli očkovaniu proti COVID-19 – Brighteon.TV

  California Gov. Gavin Newsom also experienced serious side effects from COVID-19 vaccine
  Kalifornský guvernér Gavin Newsom tiež zaznamenal vážne vedľajšie účinky z COVID-19 vakcíny

  • Uzasna jean,ja velmi pochybujem,ze by sa dal Newsom pichnut jedom,jedine ze by mu to niekto pichol tu pravu,ale nie falosnu,co sa mohlo stat??

 7. Vedci zistili, že niektoré prírodné alkaloidy, najmä piperín nachádzajúci sa v čiernom korení, blokujú schopnosť COVID-19 infikovať bunky. Informujú o tom „Vedomosti“ s odvolaním sa na tlačovú službu Cytologického ústavu Ruskej akadémie vied.

  https://www.biosferaklub.info/piperin-nachadzajuci-sa-v-ciernom-koreni-blokuje-koronavirus/

 8. https://www.naturalnews.com/2021-11-16-everything-happening-now-tied-to-population-reduction.html
  Everything happening now is tied to ‘population reduction by whatever means necessary’ as even medical doctors and ‘big pharma’ executives warn ‘the vax’ is a ‘depopulation weapon’
  Všetko, čo sa teraz deje, je spojené s „znižovaním populácie akýmikoľvek potrebnými prostriedkami“, pretože dokonca aj lekári a manažéri „veľkých farmaceutických spoločností“ varujú, že „vakcína“ je „depopulačná zbraň“

 9. https://zemavek.sk/dolezity-pokrok-rabinsky-sud-vyhlasil-1-novembra-absolutny-zakaz-mrna-injekcii/
  Dôležitý pokrok: Rabínsky súd vyhlásil 1. novembra absolútny zákaz mRNA injekcií

 10. ČESKO:Podle ministra zdravotnictví v demisi Adama Vojtěcha (za ANO) není celoplošný lockdown správná cesta. Uvedl, že by se neměli omezovat ti, kdo se nechali očkovat. V pondělí to řekl na konferenci Budoucnost zdravotnictví.
  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/lockdown-pro-ockovane-neni-spravna-cesta-prohlasil-vojtech-40378126#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_id=40378126&source=hp&seq_no=8&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 11. ČESKO:Vakcinace je v plném proudu. V USA i v rakouské Vídni už se očkují i děti mladší 12 let, což by mohlo být brzy realitou také v Česku. Podle ministra zdravotnictví v demisi Adama Vojtěcha (za ANO) by posvěcení očkování pro děti od 5 do 12 let mohlo od Evropské lékové agentury přijít ještě do konce roku, jak řekl Blesk Zprávám. Dodal, že jsou i objednány vakcíny, které by případnou dětskou poptávku pokryly. Na očkování nejmenších má ale odlišný názor exministr a epidemiolog Roman Prymula. Podle něj bychom se měli zaměřit na kritičtější skupiny.

  „Byla u nás devítiletá dívenka ohrožená mrtvicí, což je raritní záležitost,“ prozradil Miloslav Ludvík (ČSSD), šéf FN Motol, v pořadu Blesk Zpráv Epicentrum. Ludvík o kauze mluvil i v pořadu Partie na TV Prima, kde zmínil, že měla dívenka další doprovodné znaky onemocnění covid-19 a byla dezorientovaná.

  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/695835/divenka-9-ohrozena-mrtvici-kvuli-covidu-vojtech-ockovani-pro-deti-by-mohlo-byt-do-konce-roku.html

 12. https://akw.sk/covid-19/vedecky-podklad-hovori-jasne-neockovanych-nemozno-diskriminovat/?utm_source=newsletter&utm_medium=email
  Vedecký podklad hovorí jasne: neočkovaných nemožno diskriminovať

  Dňa 25.10.2021 zhaslo svetielko nádeje tým, ktorí si myslia, že očkovanie proti kovidu ešte pred niečím chráni. A to je tretia dávka za dverami. A každých 6 mesiacov bude ďalšia a ďalšia. Štúdiu z Nature nájdete TU.

  Aký je aktuálny rozdiel medzi očkovaným a neočkovaným?

  Môže sa nakaziť očkovaný? ÁNO

  Môže sa nakaziť neočkovaný? ÁNO

  Môže neočkovaný šíriť kovid? ÁNO

  Môže očkovaný šíriť kovid? ÁNO

  Môže očkovaný nakaziť očkovaného? ISTEŽE (Link na štúdiu Lancetu TU).

  • Mila jean,mozno sa da nakazit od ockovaneho,kedze covid neekzistuje,period, tiez budu musiet ludia papkat a sa napchavat 6 pirulami denne,od Merck,pfizer,atd,cauko

  • Mila jean,mozno sa da nakazit od ockovaneho,kedze covid neekzistuje,period, tiez budu musiet ludia papkat a sa napchavat 6 pirulami denne,od Merck,pfizer,atd,cauko

 13. https://www.naturalnews.com/2021-11-16-20-studies-prove-covid-vaccines-useless-harmful.html
  20 Scientific studies prove that COVID-19 vaccine mandates are useless to health, harmful to society
  20 vedeckých štúdií dokazuje, že očkovanie proti COVIDU-19 je zbytočné pre zdravie a škodlivé pre spoločnosť

  Coalition sues Biden over vaccine mandate
  Koalícia žaluje Bidena kvôli mandátu (povinnosti) očkovania

 14. https://www.brighteon.com/f4ce6292-a71f-4519-bc02-924d51a62ae5
  Situation Update, Nov 16, 2021 – Any nation that fails to protect CHILDREN from demonic vaccine sacrifice will suffer the WRATH of GOD
  Koalícia žaluje Bidena kvôli očkovaniu
  Aktualizácia situácie, 16. november 2021 – Každý národ, ktorý nedokáže ochrániť DETI pred obetovaním démonickou vakcínou, bude trpieť HNEVOM BOŽÍM

 15. https://cz24.news/tv-slovan-neockovane-deti-su-v-pritomnosti-ockovanych-osob-vo-velkom-nebezpecenstve-mudr-jancova-a-mudr-janco-prinasaju-mimoriadne-zavazne-vedecke-zistenia-alarm-a-budicek-pre-vsetkych-rodicov/
  TV SLOVAN: NEOČKOVANÉ DETI SÚ V PRÍTOMNOSTI OČKOVANÝCH OSÔB VO VEĽKOM NEBEZPEČENSTVE! MUDR. JANCOVÁ A MUDR. JANCO PRINÁŠAJÚ MIMORIADNE ZÁVAŽNÉ VEDECKÉ ZISTENIA. ALARM A BUDÍČEK PRE VŠETKÝCH RODIČOV! – TOP INFO!!! (VIDEO SK, 30min)

 16. https://cz24.news/kde-se-vzal-covid-kdo-vypustil-koronavirus-co-ma-s-tim-globalni-prediktor-kdy-skonci-pandemie-co-bude-po-covidu/
  KDE SE VZAL COVID – KDO VYPUSTIL KORONAVIRUS – CO MÁ S TIM GLOBÁLNÍ PREDIKTOR – KDY SKONČÍ PANDEMIE – CO BUDE PO COVIDU

  • Odpor je marný. Mikročipy! Grafen! Morgelony! Smrt, smrt, smrt!

   • akonahle je clovek zavaxovany,je uz v pavucine,z ktorej sa nemoze vyslobodit a uz sa blizia chlpate nohy pavuka,aka Bill Gates, atd. aby toho uboziaka vicical z krvi a penazi,pokial nezomrie

 17. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/17/vaccination-status-is-temporary.aspx
  Vaccination Status Is Temporary, Boosters for Life Required
  Voľný preklad:
  Očkovací status je dočasný, posilňovacie dávky (boosters) sa vyžadujú po celý život (neustále, do nekonečna)

  The government in Australia is confiscating people’s bank accounts and cancelling their driver’s licenses to recover COVID fines. They’re also canceling unemployment benefits and shutting down bank accounts until people get the jab. Such actions can be automated once banking is tied to a digital health pass.
  Vláda v Austrálii konfiškuje ľuďom bankové účty a ruší ich vodičské preukazy, aby vymáhala pokuty za COVID. Rušia tiež dávky v nezamestnanosti a zatvárajú bankové účty, kým ľudia nedostanú vakcínu. Takéto akcie možno automatizovať, keď je bankovníctvo prepojené s digitálnym zdravotným preukazom.

  We Must Unite Against Tyranny
  Musíme sa zjednotiť proti tyranii

 18. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/17/mobile-drivers-license-and-vaccine-passports.aspx
  Your Driver’s License Will Become a Vaccine Passport
  Váš vodičský preukaz sa stane očkovacím pasom

  Laying the Infrastructure for a Social Credit System
  Vytvára sa infraštruktúra pre systém sociálnych kreditov

 19. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/na-17-listopad-v-praze-se-chysta-velka-demonstrace-proti-covid-opatrenim/
  7. listopadu proběhne v Praze velká demonstrace proti covid opatřením

  17. listopadu čeká Prahu jedna z hlavních demonstrací, proti pandemickým opatřením a krokům vlády, která se bude konat na Staroměstském náměstí.

 20. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nejproockovanejsi-zeme-na-svete-hlasi-strmy-narust-nakazenych-a-rusi-vanoce/
  Nejproočkovanější země na světě hlásí strmý nárůst nakažených a „ruší Vánoce“

  Kvůli nárůstu případů covid-19 Gibraltar zrušil oficiální vánoční akce a „důrazně“ nedoporučil lidem pořádat soukromá setkání po dobu čtyř týdnů.

 21. ŠVAJČIARSKO: Švajčiarsko uznáva od utorka test, ktorý potvrdí dostatočné množstvo protilátok proti koronavírusu SARS-CoV-2, ako očkovací certifikát. Informovala o tom na svojej webovej stránke stanica SRF

  https://cz24.news/srf-tasr-svajciari-ako-prvi-v-europe-zaujali-racionalny-a-ludsky-postoj-k-falosnej-korona-plandemii-svajciarsko-uznava-od-utorka-test-ktory-potvrdi-dostatocne-mnozstvo-protilatok-proti-koronavirusu/

  • Podľa mňa by sa mali uznávať len protilátky. V jednom našom laboratóriu si údajne zaočkovaní zamestnanci urobili tento test a výsledok úbohý, teda vakcinácia nie je zárukou ani len dostatočného množstva protilátok a už vôbec nie, že zaočkovaný covid-19 nedostane.

 22. https://www.banned.video/watch?id=61949f2b269aa852508a994c
  New Zealand Rising: No More Control March on Parliament, 9 Nov 2021
  Nový Zéland povstáva: Novozélanďania pochodujú k parlamentu, 9. novembra 2021

  If you were the New Zealand Prime Minister looking out your window to see 20,000 people at the bottom of your steps doing a massive Haka (Maori war dance), what would you do? Watch this to the end to find out.
  Ak by ste boli novozélandským premiérom pri pohľade z okna a videli by ste, ako 20 000 ľudí na spodku vašich schodov tancuje masívny haka (maorský vojnový tanec), čo by ste urobili? Pozrite si toto až do konca, aby ste to zistili.

  New Zealand Vlogger Coronavirus Plushie scans the media to find the best coverage of the events of the day, and uses the words of the media and NZ Prime Minister Jacinda Ardern to highlight their deceptions, arrogance and hypocrisy.
  Novozélandská vlogerka Coronavirus Plushie skenuje médiá, aby našla najlepšie spravodajstvo o udalostiach dňa, a používa slová médií a novozélandskej premiérky Jacindy Ardern, aby poukázala na ich podvody, aroganciu a pokrytectvo.

  PS
  Boli tam bez rúšok.

  Niesli tam takéto transparenty:
  Nátlak nie je súhlas, Ruky preč od mojich detí, Sloboda, Už žiadna kontrola, Moje telo moja voľba, Dodržiavať ľudské práva, Naše deti naša budúcnosť,
  Agenda vlády: Cigánili ohľadne rúšok, Cigánili ohľadne mandátov, Cigánili ohľadne bezpečnosti vakcín
  Podporujte našich pestovateľov, Vakcína zavraždila moju sestru, Jacinda je kino prosím odstúpte, Voľnosť zhromažďovania, Povedzte nie, Covid podvody, Ľudia majú silu, Jacinda je klamárka…

  Tak vyzerá, že aj mienkotvorné média na Novom Zélande sa už pridávajú na stranu ľudu

  Policajti sa tam pekne prechádzali – nezasahovali

 23. SLOVENSKO: M. Heredoš z hnutia Republika vyzýva priaznivcov a podporovateľov Voľnej zóny, aby svoje podniky nezatvárali.

  Okresy sú už väčšinou čierne, majitelia predávajú cez okienka, musia odháňať svojich zákazníkov. „Alebo po novom budú môcť u seba vítať iba očkovaných hostí, alebo ktorí covid prekonali.“ Začína M. Heredoš svoje video.

  https://cz24.news/slovensky-politik-o-svinskych-rozhodnutiach-zastupcov-farma-mafie-kvoli-20-nakazenym-ludom-mikas-zatvaral-cely-segment-gastra-ale-voda-sa-vari-uz-zacina-bublat/

 24. Alex: Jedná se o přehnané patologické reakce na virové exosomy zesílené elektromagnetickým zářením?
  Anéeka: Po výše uvedeném ano, považujeme za kongruentní vysvětlit mnoho případů jako způsobených umělými virovými exosomy nebo umělými příčinami-detonacemi aktivovanými elektromagnetickými frekvencemi, ať už jsou třídy 5G, nebo ne, protože naše laboratoře zjistily přítomnost tohoto druhu technologie v rámci nesprávně pojmenovaných vakcín Sars-Cov-19.
  Považujeme za vysoce pravděpodobné, a to do té míry, že to považujeme za jisté, že řídící pracovníci plandemie aktivují své nanotechnologie ve skupinách lidí nebo dokonce v konkrétních jednotlivcích v jimi vybraných oblastech, ať už z jakýchkoli důvodů, aby otestovali fungování systému.
  To, co vakcíny obsahují, je v podstatě nanotechnologie s extrémně pokročilou schopností genetické změny na pozemské úrovni, která vyžaduje datové přenosové sítě využívající mikrovlnná a/nebo elektromagnetická pole jako metodu kontroly nad očkovanými lidmi, aby se jejich těla a mysli změnily v terminály typu transhumanismus-bio-počítač, které jsou zcela pod jejich kontrolou.
  Jsme také svědky schopnosti měnit neočkované subjekty pomocí přenosu (nebo nákazy) technologie mezi očkovanými a neočkovanými, spolu s předchozí přítomností takové technologie, kterou běžná populace po mnoho let přijímala a dýchala v rámci příprav na zavedení očkování, které využívá konceptu Sars-Cov-2 jako záminky k použití strachu jako metody nátlaku na běžnou populaci, aby je přijala.
  http://channeling.safo.cz/detail.php?id=1635

  • Globálny mocenský systém GMS a jeho bankové globálne prepojenie a prepojenie s dlobálnou podvodnou covid plandemickou stratégiou strachu sa usvedčuje! Predátor skrátka raz musí otvorene zaútočiť – inak mu korisť unikne! Putinovské Rusko – áno to Putinovské – spustilo na občanov Ruska otvorený žido-bankovný-QR Total Control-vakcinačno-finančný teror!
   Je to krok pred zhabaním peňazí obyvateľstvu!

   „VIDEO: Rusko jako první slovanská země na světě zavedla orwellovský Total Control a lidé se bouří a prosí ve videích Vladimira Putina o pomoc! V celé zemi byla spuštěna děsivá bankovní identita napojená na QR kódy a vakcinační databázi provozovanou na serverech americkým Microsoftem nedaleko Moskvy. Rusové musí skenovat svými mobily QR kódy u dveří obchodů, úřadů, hotelů a firem, ve kterých pracují! Systém sleduje jejich pohyb pomocí mobilu 24 hodin denně, Rusové se bouří a protestují, že jsou lidé a ne zboží s QR kódem, které se skenuje! Rusové stále nepochopili roli a úlohu Vladimira Putina nad národem Rusů!

   Kdyby vám někdo před rokem řekl, že Ruská federace bude první slovanskou zemí na světě, která zavede na svých občanech Total Control a Velký reset prezentovaný přechodem Ruska k digitálnímu koncentráku v rámci indukované digitální ekonomiky, tak byste si mysleli, že jde o blábol, který má pošpinit Rusko ochraňující slovanskou vzájemnost. Realita těchto dnů v Rusku vás ale probere ze snů. Žádná ochrana slovanství v Rusku se nekoná. Rusko rozjelo Total Control jako vůbec první slovanská země na světě.

   Ruská vláda spustila takový globalizační teror na svém obyvatelstvu, že vlády ČR i SR mohou ve svém covidovém fašismu jen tiše blednout závistí. Rusko totiž před několika týdny zavedlo [1] ve všech svých regionech elektronické sledování pohybu obyvatelstva za pomoci QR kódů. Technologii dodala čínská vláda, která vloni jako první zavedla v Číně technologii QR kódů. Je to součást systému čínského sociálního kreditu, o kterém jsme psali na Aeronetu již v roce 2018 v článku zde. Rusko technologii od Číny převzalo a v polovině října implementovalo ke kontrolování pohybu obyvatelstva.
   Total Control v Rusku

   Nařízením ruské vlády a v gesci ruských hygieniků byly vydány vyhlášky, které nařizují obchodníkům, službám, úřadům a zaměstnavatelům, aby u svých vchodů do objektů vyvěsili QR kódy, které musí zákazníci, resp. zaměstnanci skenovat svými mobily, ve kterých mají ruskou federální covidovou aplikaci napojenou na centrální očkovací a epidemiologickou databázi, jejíž servery navíc podle informací na ruských sociálních sítí správcuje a nedaleko Moskvy v datovém centru provozuje americká firma Microsoft, kterou založil Bill Gates. Odhalují to prý IP adresy sběrných serverů, které vedou z mobilních aplikací na okraj Moskvy do datacentra ruské divize Microsoftu.“

   „Občané Přímořského kraje na Dálném Východě v Rusku, nedaleko Vladivostoku, se shromáždili k protestu a připravil jsem pro vás do videa české titulky. Budete v šoku, až uslyšíte, jak obě mluvčí protestujících najednou doslova citují moje témata z Aeronetu, jak mluví o “nové normalitě”, o digitálním koncentráku, o zahraničních lobbistech v Rusku, o ztrátě ruské identity. Ano, Rusové se probouzí. Jenže pořád se obrací k Mesiášovi v podobě Vladimira Putina. Stále věří, že jeho rolí je ochrana národa Rusů. A přitom jeho úlohou je jenom “management” Rusů a jejich udržení v klidu. A na uzdě.
   Gosudár není Mesiáš! Gosudár je manažer. A manažer nezachraňuje, manažer řídí a dozoruje

   Kdokoliv studuje pozadí Vladimira Putina, jeho historii a rodinu, tak ví, že pochází z židovské rodiny, která měla velice blízko k Vladimiru Iljiči Leninovi, což byl kádr Domu Sion a řeznický emisar Rothschildovy rodiny v carském Rusku v roce 1917. Článek o židovském původu Vladimira Putina najdete zde. Putinův dědeček Spiridon byl totiž osobní kuchař Naděždy Krupské, manželky V. I. Lenina.

   Jeho příjmení Putin je přitom podle spisovatele Henryho Makowa odvozené jako derivatio od jména Rasputin, což byla záhadná a okultní postava s podivnou historií uvnitř carské rodiny Mikuláše II. Rasputin totiž podle informací disponoval svatým grálem (pozn. “živoucí” nádoba obsahující krev po Abrahámově linii) a s kýmkoliv se spojil pohlavním stykem, tak mu udělil dar dlouhověkosti. Podle hebrejských zdrojů je živoucí nádobou myšleno samotné lidské tělo. Pokud by to byla pravda, měl Rasputin čistou pokrevní linii Amšelach H’aredim po Abrahámovi a jeho krev měla mnohonásobě vyšší cenu než zlato, diamanty, šperky, prostě cokoliv.

   Rusko je tak první slovanskou zemí, která zavedla Total Control a židovský šéf ruské farmaceutické společnosti Gamaleya, která vyrábí Sputnik, Alexander Gintsburg prohlásil [2], že QR kódy v Rusku skončí, až proočkování ruské společnosti dosáhne 80% populace a nové případy se omezí pouze na očkované. Ale protože v ruských nemocnicích leží očkovaní spolu s neočkovanými úplně stejně jako všude jinde v Evropě nebo v USA, tak to znamená, že QR kódy jen tak neskončí. Zajímavé, že i v Rusku vakcínu vyrábí firma řízená původem německými Židy z bavorského Einsbachu, že? Stejně jako BioNTech/Pfizer.

   Konceptuální gramotnost je odporná v tom, že když se v ní orientujete, pokaždé skončíte u židovských rodin, židovských jmen, židovských ředitelů, židovských majitelů, židovských bankéřů, židovských finančníků, židovských mecenášů a filantropů, židovských obchodníků. Nikdy tam není africký černoch z kmene Tutsiů, nikdy tam není rodilý sinoista (ne sionista) odněkud ze Sečuánu v Číně. Nikdy tam není rodilý Japonec. Není tam ani rodilý Hemlut z Mnichova, není tam ani Jarek ze Znojma, není tam ani americký patriot z Ohia s vlajkou na tričku. Ne ne, není dovoleno, není připuštěno. Buď je tam kádr Domu Sion, po zástěře, anebo Halachim, po čepci. Nikdo jiný, a tím je to dané. A můžete se postavit třeba na hlavu, ale taková je pravda.
   Všechny farmaceutické firmy na světě řídí Židé, stejně jako všechny banky… a nikomu, až na výjimky, to nepřijde ani na malý okamžik podivné

   A můžete protestovat, že to není možné, že přece je to náhoda, můžete nevěřit, můžete zabořit hlavu do písku, ale když začnete studovat konceptuální gramotnost, s hrůzou zjistíte, proč jsou ONI národem vyvoleným, a proč mají roli správců této planety. Goyim nekontrolují na této planetě vůbec nic, ani co by se za nehet vešlo. Když si vyjedete jakoukoliv organizaci, firmu, banku, mediální dům, velké noviny, velký podnik, velký závod, velkou fabriku a půjdete důsledně po stopě peněz, skončíte buď v Londýně u Domu Sion, anebo v Izraeli v Jeruzalémě. Přičemž odbočky, tuhle přes Moskvu, tuhle přes New York, nebo tuhle přes Prahu či jiná detašovaná pracoviště chazarských služebníků obou domů, se nepočítají. Ty odbočky nemají na výsledný proces a cíl cesty a destinace původu řízení naprosto žádný vliv.

   Rusové jsou vystaveni Total Control řízení a židovský šéf ruské Big Pharma vyrábějící Sputnik informuje Rusy, že budou mít svobodu, když budou hodní a budou poslouchat a očkovat se roztokem, tím ruským, ne tím americkým od židovských kolegů z Ameru, ne ne, ten je fuj, fuj, zato náš Sputnik je bezpečný. A když se jich naočkuje 80% a více, tak QR kódy a Total Control skončí. Haha, taková lež! Utáhnout Rusy na mokrou fusekli a falešný slib se zřejmě povede, protože to zatím funguje všude na světě.

   Pamatujte na Babiše v květnu 2020, že kdo se naočkuje, až bude vakcína, vrátí se do normálu a bude moci zahodit roušku. A jaká je dnes realita? No? Ano, mokrá fusekle! Video s českými titulky je smutná záležitost. Na videu vidíte slovanské rodiny, slovanské usměvavé děti. A do nich všech chtějí i v Putinově Rusku napíchat roztoky od Big Pharma rusko-německých Židů.
   Ruský panslavismus je chucpe! Jedině, že by ho řídil Ruský židovský kongres…“

   „Rusy nečeká veselá budoucnost. Více není potřeba předesílat. To sami uvidíte. Pro nás v Evropě to znamená poučit se, poučit se, poučit se, jak já s oblibou parafrázuji Uljanův podobný výrok s učením. QR kódy míří i do Evropy. Bankovní identita v Evropě už je taky. Lockdowny jsou nadohled. Jenom lidé se mohou vzepřít. To ano. Ale aby se mohl někdo vzepřít, nejprve se musí vůbec probudit. A to je ten největší problém.“
   https://aeronet.cz/news/video-rusko-jako-prvni-slovanska-zeme-na-svete-zavedla-orwellovsky-total-control-a-lide-se-bouri-a-prosi-ve-videich-vladimira-putina-o-pomoc-v-cele-zemi-byla-spustena-desiva-bankovni-identita/

   • „Dajte mi možnosť tlačiť peniaze a ovládať peniaze národa a nebude ma zaujímať, kto tvorí zákony.“ Tento výrok M. A. Rothschilda sa naplnil. Dnes však už nejde len o peniaze národa, lebo USD je medzinárodná rezervná mena a EUR nadnárodná.

 25. Niečo som prekopírovala:
  Dnes, 17. novembra, sa má konať protestné zhromaždenie hnutia Republika, ktoré sa má začať na Šafárikovom námestí. „Protest za Slovensko bez bláznov a mafie“ má prebiehať od 15:00 hod.

 26. https://otevrisvoumysl.cz/otevrena-diskuze-lekaru-etika-ockovani-proti-sars-cov-2-promo-01-02/
  Otevřená diskuze lékařů: Etika očkování proti SARS-CoV-2 (Promo 01/02)

  Ve zkratce…
  Otevřená diskuze lékařů na téma etika očkování proti SARS-CoV-2, která proběhla 7. 11. 2021 v divadle Kámen v Praze. V následujících dnech budou zveřejňovány další videa z celé diskuze.

 27. https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-zdravotni-sestry-kterou-nemocnice-propousti-za-odmitnuti-covid-ockovani/
  Svědectví zdravotní sestry, kterou nemocnice propouští za odmítnutí covid očkování

  Ve zkratce…
  Svědectví zdravotní sestry, kterou její nemocnice propouští kvůli tomu, že se nechce očkovat kvůli covidu. Více ve videu.

 28. Otevřená diskuze lékařů na téma etika očkování proti SARS-CoV-2, která proběhla 7. 11. 2021 v divadle Kámen v Praze. V následujících dnech budou zveřejňovány další videa z celé diskuze.
  https://otevrisvoumysl.cz/otevrena-diskuze-lekaru-etika-ockovani-proti-sars-cov-2-promo-01-02/

 29. https://www.protiproud.cz/politika/6137-veronske-forum-ne-schwabovi-zijeme-v-ere-postpravdy-a-drtivych-nerovnosti-digitalni-koncentrak-zlate-miliardy-lez-jako-pravda-zlo-jako-dobro-velky-reset-existencni-hrozba-lidskemu-druhu-bez-sily-suverennich-statu-podlehneme.htm
  Veronské fórum: Ne Schwabovi! Žijeme v éře postpravdy a drtivých nerovností. Digitální koncentrák zlaté miliardy. Lež jako pravda, zlo jako dobro. Velký reset – existenční hrozba lidskému druhu. Bez síly suverénních států podlehneme!

  • „K ukončení pandemie je třeba vytvořit celosvětovou síť digitální kontroly.“ „Tatík z Davosu“ prostě obhajuje digitální koncentrák.

   • V blízké budoucnosti získá kvalitní vzdělání jen hrstka vyvolených, zatímco ostatní zůstanou v lepším případě pologramotní.

    V tomto kontextu lze Schwabův scénář „resetu“ přirovnat ke třetí existenciální hrozbě, kdy obchodní velmoci, jako je klan farmaceutických gigantů typu Pfizer (BigPharma), získají pravomoci určovat rozvojové strategie zemí a kontinentů a vytvoří „světovou vládu“ složenou především z bankéřů a finančníků.

    „Lidé představují pouze 0,6 % ze všech biologických druhů v přírodě. Když zmizíme, svět kolem nás si toho ani nevšimne!“

 30. Čo nám priniesla vedecká štúdia koncom októbra?
  The spike protein of SARS-CoV-2 variant A.30 is heavily mutated and evades vaccine-induced antibodies with high efficiency

  Spike protein SARS-CoV-2 variant A.30 je silne zmutovaný a s vysokou účinnosťou sa vyhýba protilátkam vyvolaných vakcínou

  In summary, A.30 exhibits a cell line preference not observed for other viral variants and efficiently evades neutralization by antibodies elicited by ChAdOx1 nCoV-19 or BNT162b2 vaccination. SARS-CoV-2 entry into cell lines depends on S protein activation by the cellular proteases cathepsin L or TMPRSS2 , and activation by the latter is thought to support viral spread in the lung.

  Sumárne, A.30 vykazuje preferenciu bunkovej línie, ktorá sa nepozoruje pri iných vírusových variantoch, a účinne sa vyhýba neutralizácii protilátkami vyvolanými očkovaním ChAdOx1 nCoV-19 alebo BNT162b2. Vstup SARS-CoV-2 do bunkových línií závisí od aktivácie S proteínu bunkovými proteázami katepsín L alebo TMPRSS2 a predpokladá sa, že aktivácia posledne menovaného podporuje šírenie vírusu v pľúcach.
  viac tu: https://www.nature.com/articles/s41423-021-00779-5

 31. STUDENKOVÁ O OČKOVANÍ: ČÍM NIŽŠIA ÚROVEŇ MYSLENIA, TÝM MENEJ ZAOČKOVANÝCH SLOVÁKOV.

  Herečka Zdena Studenková: Čím je tá úroveň myslenia nižšia, tým viac sa to prejavuje na tom, ako ktorá dedina alebo mesto su zaočkované a to je podľa mňa hrozné. Pretože fakt, keby sme my ako deti nedostali kedysi injekciu do ramena, tak dnes by sme tu ešte stále zomierali na nejaké čierne kašle, tubery a podobne.

  Len koľkokrát na jednu chorobu bola do roka zaočkovaná. Vtedy stačila vakcínka a dnes nestačí do roka ani 3x. A nasledovať budú ďaľšie, nech sa páči Zdena užívaj si ich postupne a nespočetne krát.
  Ale nemyslím si , že moje myslenie je na nižšej úrovni ako afekt namysleného jedinca.

 32. https://www.hlavnespravy.sk/kanada-varuje-pred-dalsimi-vedlajsimi-ucinkami-vakcin-astrazeneca-a-johnson-johnson/2755854
  Kanadský úrad verejného zdravotníctva varuje pred autoimunitnými poruchami ako možnými vedľajšími účinkami vakcín AstraZeneca a Johnson & Johnson

  nevysvetliteľné krvácanie
  nevysvetliteľné modriny
  malé fialové škvrny na mieste očkovania dýchavičnosť
  bolesť nôh a/alebo opuchy
  pretrvávajúca bolesť brucha.

  Kanadská agentúra taktiež uviedla, že po očkovaní vakcínou Johnson & Johnson existuje aj zriedkavé riziko venózneho tromboembolizmu (VTE), typu krvnej zrazeniny.

  Tak isto Európska agentúra pre lieky (EMA) neodporúča používať vakcínu Vaxzevria od spoločnosti AstraZeneca pre ľudí, ktorí mali syndróm kapilárneho úniku.
  Syndróm kapilárneho úniku je veľmi zriedkavý závažný stav, ktorý spôsobuje únik tekutín z malých krvných ciev, kapilár, ktorý má za následok opuch hlavne rúk a nôh, nízky krvný tlak, zhusťovanie krvi a nízku hladinu albumínu.

 33. Zaujímalo by ma akú alternatívu testov má pripravenú naša vláda??

  21.07.2021: Laboratórne upozornenie: Zmeny v CDC RT-PCR pre testovanie SARS-CoV-2
  Úroveň : Laboratórne upozornenie

  Po 31. decembri 2021 CDC stiahne žiadosť Americkému úradu pre potraviny a liečivá (FDA) o povolenie núdzového použitia (EUA) diagnostického panelu CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) v reálnom čase RT-PCR, test prvýkrát zavedený vo februári 2020 len na detekciu SARS-CoV-2. CDC poskytuje toto predbežné oznámenie pre klinické laboratóriá, aby mali dostatočný čas na výber a implementáciu jednej z mnohých alternatív schválených FDA.

  V rámci prípravy na túto zmenu CDC odporúča, aby sa klinické laboratóriá a testovacie miesta, ktoré používali test CDC 2019-nCoV RT-PCR, vybrali a začali s prechodom na iný test COVID-19 autorizovaný FDA. CDC nabáda laboratóriá, aby zvážili prijatie multiplexnej metódy, ktorá môže uľahčiť detekciu a diferenciáciu vírusov SARS-CoV-2 a chrípky. Takéto testy môžu uľahčiť pokračovanie testovania na chrípku aj SARS-CoV-2 a môžu ušetriť čas aj zdroje, keď sa blížime k chrípkovej sezóne. Laboratóriá a testovacie miesta by mali pred začatím klinického testovania validovať a overiť svoj vybraný test vo svojom zariadení.
  https://www.cdc.gov/csels/dls/locs/2021/07-21-2021-lab-alert-Changes_CDC_RT-PCR_SARS-CoV-2_Testing_1.html

 34. Zaujímavý blog:
  Moslimovia si radi zgustnú na pošahaných liberáloch. Oni sa nesmú

  očkovať a preto s vami – opichancami – zatočia tak, že vám zle príde.

  Je signifikantné a pre liberálov charakteristické, že logika nie je vašou

  silnou stránkou. Pretože iba debil si môže myslieť, že moslimovia

  budú pochodovať s vami v GAY PRIDOCH.

 35. Ďalší zaujímavý blog:
  Globálni fašisti tvrdia, že ľudí je priveľa a každých cca 70 rokov treba masaker a svetovú vojnu, aby počet neužitočných jedlíkov, ako nazývajú ľudí, zmenšili. Teraz to robia vraždením injekciami smrti..
  Samozrejme, že idú hlavne po bielej rase, ktorej sa najviac boja…

 36. https://blog.hlavnespravy.sk/28549/preco-odbornici-odmietaju-ockovanie-mrna/
  Prečo odborníci odmietajú očkovanie mRNA
  MUDr. Peter Lipták

 37. ČESKO: Dosluhující předseda české vlády Andrej Babiš prohlásil, že z neděle na pondělí bude v České republice zaveden tzv. bavorský model. Znamená to, že již nebudou uznávány antigenní a PCR testy pro prokázání bezinfekčnosti a nově bude platit jen potvrzení o vakcinaci anebo potvrzení o prodělané nemoci.
  https://cz.sputniknews.com/20211117/v-cesku-bude-od-pondeli-zaveden-bavorsky-model-prohlasil-babis-16542631.html

 38. Záujem o očkovanie na Slovensku výrazne vzrástol, Heger vyjadril ľuďom svoju vďačnosť
  Nie záujem, ale nátlak donútil ľudí sa podriadiť covid mafii, hovorí tento kotkodák Matoviča. To nie je chvála, to je úbohosť fašistov.

 39. Robert F. Kennedy Jr. pronesl svůj projev při protestu proti Zelenému očkovacímu covid pasu v italském Miláně v sobotu 13. 11. 2021

  https://cz24.news/proslov-roberta-kennedyho-jr-v-italskem-milanu-proti-totalitnim-covid-pasum-13-11-21-video-2min-cz-titl/

 40. Dokedy má Pfizer vlastne povolenie – podmienečne schválené mňamky v EU? Viem, že tým mňamkám čo boli nakúpené tento rok predĺžili exspiráciu o 3 mesiace, t.j. dokonca januára 2022, ale niekde som čítal už aj o dohode na ďalšie objednávky v roku 2022… Tak ako to teraz je? Kedy im to OFICIÁLNE končí?

 41. a ako je to u našich bratov Čechov?

  Imunolog Karel Drbal z Přírodovědecké fakulty UK v rozhovoru pro Právo řekl, že očkování proti covidu nebrání přenosu nákazy. Spíš než o plošné naočkování populace by se vláda měla snažit zabránit tomu, aby lidé neumírali kvůli podcenění lékařské péče, řekl.

  „Dnes se ale kolem vakcinace vytváří mýty. Není to jen u nás, tohle dogma se prosazuje všude na světě a dělá víc škody než užitku.
  Vakcíny nebyly testované na populaci, která už nemoc prodělala. Nyní lidé zmatkují, že musí mít třetí a čtvrtou dávku, to postrádá elementární logiku. Infekce covidu primárně cílí na horní cesty dýchací.“
  https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/imunolog-drbal-netestovanim-ockovanych-vlada-vedome-siri-infekci-covidu-40378208

  • ametyst, v ČESKU je to takto:
   Testy v ČR končí, odteď už jen očkování nebo potvrzení o prodělané nemoci. V ČR se zavádí bavorský model a je velice pravděpodobné, že strůjce falešné pandemie, ničitelé životů milionů lidi, se dočkají i Norimberského modelu

   ČESKO: Dosluhující předseda české vlády Andrej Babiš prohlásil, že z neděle na pondělí bude v České republice zaveden tzv. bavorský model. Znamená to, že již nebudou uznávány antigenní a PCR testy pro prokázání bezinfekčnosti a nově bude platit jen potvrzení o vakcinaci anebo potvrzení o prodělané nemoci.

   https://cz24.news/testy-v-cr-konci-odted-uz-jen-ockovani-nebo-potvrzeni-o-prodelane-nemoci-v-cr-se-zavadi-bavorsky-model-a-je-velice-pravdepodobne-ze-strujce-falesne-pandemie-nicitele-zivotumilionu-lidi-se-dockaji/

   • čítala som, ale do práce nepotrebuješ byť očkovaný, ak som správne pochopila..platí to len pre služby a reštaurácie.
    Ale zase, má to aj svoje pozitívum nevidiace.. nebude testov, nebude nakazených. A tí výnimočne testovaní LEN zdravotníckym personálom toľko čísiel nevyrobia. Tiež som videla aj graf nakazených a sú to ľudia od 69plus, ktorých je najviac. Samozrejme, že tvrdia, že tí neočkovaní.

    Ale niečo po 16h vyšiel článok, kde nastupujúca vláda toto nariadenie neschvaľuje a vo štvrtok-zajtra by mali rokovať.
    články sú na novinky.cz

 42. SLOVENSKO: Proroctvá biblie sa napĺňajú a vlci v rúchu barančom zhadzujú v Dobe covidovej masky z tváre. Slovenskí biskupi sú exemplárnym príkladom sluhov temných síl na ceste k Veľkému resetu ako oddaných podporovateľov očkovaniu, ktorý je prekurzorom na ceste k Novému svetovému poriadku.

  Najvyšší predstavitelia katolíckej cirkvi na Slovensku prezentujú vo videu spoločné vyhlásenie biskupov, ktorým vyzývajú na očkovanie proti novému koronavírusu. O vyhlásení informovala Konferencia biskupov Slovenska (KBS).
  https://cz24.news/slovenski-katolicki-biskupi-v-sluzbach-globalneho-kriminalneho-syndikatu-a-farmabiznisu-agresivnym-sposobom-vyzyvaju-dat-si-pichnut-experimentalnu-latku-bez-zaruky-video-sk/

  • nasi traja arcibishopi asi maju pravdu. vakcina je velmi skory navrat k jezisovi a zarucene vas ochrani pred starobou a dlhym zivotom !!

 43. https://www.youtube.com/watch?v=7jY_gpMvdUs
  Štefan Harabin o nulitných Mikasových vyhláškach

 44. https://www.naturalnews.com/2021-11-17-covid-vaccine-adverse-events-professional-athletes-skyrocket.html
  Serious adverse events in professional athletes skyrocket 6,000 percent following covid “vaccine” rollout
  Závažné nežiaduce udalosti u profesionálnych športovcov prudko vzrástli o 6 000 percent po zavedení „vakcíny“ proti Covidu

  Older people are dropping dead from covid shots, too
  Starší ľudia tiež zomierajú po Covid očkovaní

 45. https://www.naturalnews.com/2021-11-17-tedros-admits-vaccines-do-not-prevent-covid.html
  WHO director-general shuns vaccine passports, admits shots do not prevent COVID
  Generálny riaditeľ WHO sa vyhýba očkovacím pasom a pripúšťa, že vakcíny nezabránia COVIDU

 46. https://www.infowars.com/posts/with-the-support-of-the-big-banks-the-ccp-prepares-for-world-domination/
  With The Support Of The Big Banks, The CCP Prepares For World Domination
  S podporou veľkých bánk sa ČKS (Čínska komunistická strana) pripravuje na ovládnutie sveta

  The globalists have selected China to lead other nations into the New World Order
  Globalisti si vybrali Čínu, aby viedla ostatné národy do Nového svetového poriadku

 47. https://tadesco.org/rakousko-povstava-proti-zdravotnicke-covid-diktature/
  Rakousko povstává proti zdravotnické covid diktatuře

  Policie a armáda odmítají ve jménu „svobody a lidské důstojnosti“ kontrolovat zdravotní průkazy. Připojí se k velké demonstraci proti povinnému omezování svobody, která se uskuteční 20. listopadu 2021 ve Vídni.

 48. Matovič o Ficovi: Vedome obetoval život svojich vlastných voličov………………….

  Cítime tú zodpovednosť voči vám. Preferencie počas volebného obdobia nám nezvyknú priať, ale som vďačný za to, že občania sa v každých voľbách k nášmu hnutiu priznali,“ povedal Heger……………………………, no teraz až vidíme, že bohužiaľ, to hovoria ľudia keď Vás zakúsili, tak si nedrukujte.

  Som rád, že vďaka tomu môžeme dať Slovensko do formy, opraviť ho a zveľaďovať, keďže sme ho zdedili v zúboženom stave,“ priblížil.

  Zúbožený stav nastal až pri ich vládnutí, čo ste slepí alebo akí? Veď prečo skoro
  90 % ľudí ich nenávidí, sú ešte aj hluchí?

  A návšteva pápeža to boli aké počty ľudí v septembri? To prezidentka nevedela čo to donesie. Tam sa to začalo. Tu nech sa spytuje svedomie. Mea culpa, mea maxima culpa.

  A pozrite si čísla v jednotlivých štátoch kde je väčšia zaočkovanosť ako u nás a sú tam rekordné počty nakazených a aj očkovaných.

  Nech dajú príkaz ambulantným lekárom začať včasnú liečbu,pretože tí lekári ktorí to tak robia si ctia Hipokratovu prísahu a nie tí čo pošlú ľudí bez povšimnutia do domáceho väzenia bez ničoho a nabádajú iba na vakcínku. Tá nie je všemocná a vlastne k ničomu keď dávok bude neviem koľko.
  Už by stačilo je treba sa spamätať a odísť!

  Kde je tá sloboda to zdravie vy klamári vo vláde, chvália sa iba sami a 90 % národa ich nenávidí, tak nech zbalia švestky a utekajú od toho. Nevedia vládnuť, tá ich samochvála veľmi smrdí.

 49. …áno Jean, ten protest tam bol, bol to taký ,,mierový pochod“ a ,,mier.stretnutie“….

Pridajte komentár

*