Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Práve odtajnené dokumenty ukázali, že vakcíny Pfizer majú až 1291 vedľajších účinkov


Print Friendly, PDF & Email

Práve odtajnené dokumenty ukázali, že vakcíny Pfizer majú až 1291 vedľajších účinkov

(Ethan Huff, Natural News) Nové dokumenty od amerického Úradu pre lieky a potraviny (FDA) zverejňované na základe súdneho príkazu ukazujú, že vakcíny proti ochoreniu Covod-19 od spoločnosti Pfizer môžu spôsobiť takmer 1300 rôznych vedľajších účinkov.

Potvrdený bol presný počet 1291 nežiaducich reakcií po očkovaní. Pohoršujúci na tom je fakt, že americký regulačný úrad FDA o tomto všetkom celý čas vedel a aj napriek tomu vydal povolenie pre núdzové použitie vakcíny.

V čase, keď sa spoločnosť Pfizer uchádzala o schválenie vakcíny, si úrad FDA bol plne vedomý celkovo 158 000 nežiaducich udalostí, ktoré už nastali.

To je aj dôvod, prečo chceli na 50 rokov utajiť dokumenty, ktoré slúžili ako podklad pre schvaľovanie vakcíny. Písali sme o tom pred časom v samostatnom článku.

Portál Great Game India k tomu uvádza nasledovné:

„Covidové vakcíny nemali byť nikdy schválené pre použitie. Bolo to jasné už od samého začiatku, keď sa preskočili testy na zvieratách. Teraz je to už definitívne pravda. Máme k dispozícií klinické dôkazy, ktoré sú hrôzostrašné.“

Príloha publikovaných dokumentov obsahovala na 9 stranách zoznam všetkých zaznamenaných vedľajších účinkov vakcín Pfizer. Týmto sa odhalilo kriminálne vydieračské konanie Pfizeru, úradu FDA, ako aj svetových vlád.

„Tieto vakcíny spôsobujú myokarditídu (zápaly srdca) u detí, zvlášť mladých chlapcov, no je nutné zobrať do úvahy aj embólie mozgového kmeňa, akútne zlyhania obličiek, zlyhania srdca, epilepsie čelného laloku, Hashimotovú encefalopatiu, herpes, interstciálnu chorobu pľúc či cukrovku 1. typu. A to sme vymenovali len zopár bodov zo zoznamu vedľajších účinkov,“ varoval portál Great Game India.

Covidové vakcíny sú o peniazoch a depopulácii, nie o zdraví

Teraz by neprajníci určite povedali, že ide len o „vzácne“ alebo „zriedkavé“ nežiaduce účinky. Správne? Nie, nesprávne!

Americký systém pre zaznamenávanie nežiaducich účinkov liekov VAERS obsahuje viac ako milión hlásení „nežiaducich účinkov“ spojených s covidovými vakcínami, z ktorých je vyše 24 000 úmrtí.

Ak si uvedomíme, že VAERS zachytí len asi 1 percento všetkých nežiaducich účinkov vakcín, tak potom sú čísla poškodení zdravia a úmrtí priam astronomické!

Ide o farmaceutickú genocídu globálnych rozmerov a Pfizer, Moderna, FDA, EMA a svetové vlády to celé umožnili.

Prírodná liečba osteoartritídy

„Po zaočkovaní vakcínou Pfizer mali ľudia vážne zdravotné problémy a Pfizer si toho bol vedomý ešte predtým, ako žiadal o schválenie svojej vakcíny,“ uvádza správa.

„Prečo by FDA schválila novú vakcínu, po ktorej sa u 15000 účastníkov klinických skúšok rozvinuli ochorenia nervového systému?“

Jediná možná odpoveď je chamtivosť alebo genocída. Prípadne oboje. A celý svet bol navnadený a oklamaný, aby veril, že tieto smrtiace vakcíny ich nejakým spôsobom ochránia pred mýtickou plandémiou.

Nezabúdajme na to, že covidové vakcíny a masová očkovacia kampaň ešte neskončili. Hoci mnohé krajiny upustili od povinnosti očkovania pre niektoré skupiny obyvateľstva, momentálne sú novým cieľom depopulačného programu deti.

Big Pharma bude stále zarábať miliardy na očkovaní najmladších členov spoločnosti toxickým koktejlom škodlivých látok, ktoré ich môžu v konečnom dôsledku zabiť.

„Upozorňujte svojich priateľov a príbuzných, že očkovanie detí musí byť okamžite ukončené,“ prízvukuje správa.

„Vlády nakúpili milióny dávok týchto toxínov pre deti, dokonca aj pre mladších ako 5 rokov bez toho, aby boli pre túto vekovú kategóriu schválené. Nikdy nesmieme dovoliť, aby im ich podali!“

Záver

Ako poznamenal jeden čitateľ stránky Natural News, úrad FDA by sa nikdy nepokúsil zastaviť publikovanie týchto dokumentov na dobu 50 rokov, pokiaľ by si neboli vedomí, že sa v dokumentoch nachádza niečo hanebné.

„Ak by tie vakcíny boli bezpečné a účinné,“ dodal tento čitateľ „tak by verejnosti už dávno povolili prístup k uvedenej dokumentácii, aby si ju mohla pozrieť. Peniaze vládnu svetom a keby pravda vyšla včas von, oni by prišli o veľa peňazí.“

„Je to tak zlé,“ dodal ďalší čitateľ ohľadne celého obsahu týchto ukrytých, no pomaly sa na svetlo sveta derúcich dokumentov.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. …tie vakcíny sú úplne nežiadúce po všetkých stránkach, mali by ich ÚPLNE ZAKÁZAŤ….no ,,niekto“ potrebuje zarobiť a aj znížiť populáciu, veľmi smutné….napriek tejto dĺho hovorenej skutočnosti sa nájdu ľudia, kt.si ,,po ňu ešte idú“, tak to je najsmutnejšie:-( …. nech by tých ,,prebúdzajúcichô bolo čo najviac a čo najskôr ……

  • Marek Košice

   Nechcem malovať čerta na stenu, ale podľa mňa koniec civilizácie (nejaká ďalšia potopa, bolo ich niekoľko) je za dverami… 🙂 No nič to nemení na tom, že to neviem na rovných 100%, a aj keby som vedel že za 10 rokov bude „konečná“, tak aj tak by som aj naďalej žil zdravo, zdravo jedol, cvičil, a vzdelával sa (knihy, internet)…

   • Zaujímavé je že kde zmizli farmalobisti a vakcinátori plus rúškari a tý veľký ludia zastávajúci covid diktatúru,”očkovanie” a rúškarstvo plus umelo vytvorenú histériu v nemocniciach ako boli KRČMÉRY,SABAKA,Kulkovský, Jarčuška,Čekan,palkovič a im podobný????!!! AKOSI UŽ vidieť že covid končí nakoľko skončili príplatky a pravda stále viac vychádza najavo tak už stiahli chvosty medzi nohy aj uši a čakajú na Basu alebo ktovie?RESP. Horí im už pod riťu.Dobre vieme čo sú zač a keby bolo na mne dostanú doživotie všetci čo konali vyššie uvedené.

   • “ a aj keby som vedel že za 10 rokov bude „konečná“, tak aj tak by som aj naďalej žil zdravo, zdravo jedol, cvičil, a vzdelával sa (knihy, internet)…“ – prednedávnom si ako syn Satanoboha propagoval nihilizmus, zbytočnosť tu žiť a plodiť deti. Ostalo z toho len to Ty Ty Ty – užiť si to – momentálne asi nemáš depky. Si ako „osobnosť“ nekonzistentný. A bojíš sa smrti, aj keď ti priamo nehrozí.

 2. mariankosmac

  Pred pár dňami volala teta že jej zomrela nejaká známa asi 70 ročná na kovid – 3x očkovaná. Takže ľudia pomaličky začínajú mať pochybnosti o vakcínach, tak som zvedavý či si polezú pre ďalšiu dávku. Ale inak, suseda okolo 35r má Pfizer a nič jej nie je a to bola jednou z prvých očkovaných, hneď sa s tým chválila. Tak mi to pripadá že zomierajú hlavne starší. Stačí sa ísť prejsť na cintorín, pribudlo niečo nových hrobov, väčšinou ročníky okolo 1950. Takáto depopulácia mi zatím nedává zmysel, depopulovať ľudí, ktorí by sa už aj tak nemnožili. Jedine že by sa chceli zbaviť dôchodcov, akoby už vopred vedeli že sa chystá nejaký prúser a nebude dosť peňazí na vyplácanie dôchodkov?

  • Důchodci mají nejhorší stav imunitního systému. Takže když dostanou dávku, tak jsou první na řadě.

   • Dôchodcom to môže byť ukradnuté, lebo majú prevažnú časť svojho života za sebou. A ak sa strednodobé a najmä dlhodobé účinky mRNA vakcín dramaticky prejavia na ľudskej populácii, značná časť z nich tu už aj tak nebude.

    • Oldo, nie si náhodou ročník okolo r.2000??? ; máš to značne skreslené (a to volím slušný výraz). Naprostá väčšina – aj dôchodca- si praje žiť čo najdlhšie a v čo nalepšom zdravotnom stave ; dôchodcovia majú svoje deti, vnukov , rodinu… pre ktorú si tiež prajú, aby žili v čo najlepšom zdravotnom stave.

     • Iva, koľko máš rokov, že ma s takým „nadhľadom“ poúčaš??

    • Ty si Oldo s koňom zrazil? Ako môžes egoista hovoriť o niekom,že si svoje už odžil? Ak ti bude dopriaty tzv.seniorský vek, uvidíš, keď ti to pripomenie nejaký šušeň, je čas vrátiť sa do hrobu!😄😃

     • V jednom zjavení som čítal že rok 2030 NEBUDE!!! Čiže čo môžeme čakat je Antikrist,prenasledovanie,varovanie z neba,pravdepodobne trest a potom koniec sveta ked zhorí celá zem.VYBAVENÉ!!!!

  • Miroslav Čižmár

   Starým ľuďom rastú tretie zuby. Možno chceli ušetriť zubárov.

  • Treba vyčkať času, vakcíny na kovid preprogramujú DNA, potom uvidíte divadlo. Ľutujem iba deti a ich šibnutých rodičov, čo ich dali zaštepiť, dospelých vaxerov neľutujem. Kto nemá zhora dáno, v apatéce nekoupí!

   • provokater

    nejde o preprogramovanie, ale o vymázavanie časti DNA, teda konečná na obzore!!! Šťastnú cestu!!!

  • Galaxia andromeda

   Praveze dava absolútny zmysel.Pozrite si vekove zloženie spoločnosti v SR. Stat skrachoval, najprv stary potom deti naozaj neviete prečo? Vas sa zbavia co by dub ak ste otrok systemu.Covidfasizmon zobrali slobodu pohybu, vojnou zobrali slobodu slova, co vam idu zobrať ako tretie viete? Bude to masaker.

  • Kazda davka skratila zivot cca o 5 rokov. 20tnici a 30tnici co nedostali velmi vynimocni infarkt su zatial vysmiati. Otazka je, ale ci ich kociky nezostanu prazdu. 😉

 3. Tak samozřejmě, že je to genocida civilizované bílé rasy. Protože kdyby šlo jen o peníze, tak by použili klasickou patogenní verzi vakcíny a nebo „vitamín C“ v kapkách. Věřím tomu, že kdo se do toho mega svinstva jakkoliv namočil, ponese následky. Pokud jde o mě, já bych ty šmejdy popravil

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,vedľajšie nežiadúce účinky na tento svet a na tu menej škodiacu žiaľ malú časť ľudskej populácie má aj elitou po desaťročia vypestovaný druh konzumne žijúceho z ťasti moderného a zotročeného človeka-inak nepodarok či už zámerne,alebo nie ťažko o tom polemizovať,,,,ved čo je toto za generácie,ktoré žijú iba kôli akejsi práci,kde sa žije systémom nakupuj plytvaj míňaj vyhadzuj a pracovné miesta si je treba kupovať a koľko profesií je úplne zbytočných a akejsi rodine kde sa kvalita nemení náklady pre žitie sú enormné a ide všetko iba dookola,keď tu každý zanecháva po sebe značnú stopu a dlhy pre potomkov,,,,neexistuje tu žiadná rovnováha a všetko tu funguje iba na úrovni chaosu a neriešiteľných úrovní z čoho ťaží určitá časť elity a ich poskoci a potom aj ich nízky poskoci,,,,(redakcia podotýkam,že moje texty neobsahujú hanlivé či nepravdivé slová či zavádzajúce myšlienky mimo tému,alebo iba ich náznak,som tu,lebo aj tak všetko patrí iba „nám“ vyvoleným-preživším,tým ktorí majú byť)

  • Miroslav Čižmár

   Jaj, tak preto ti vadia odpadky, lebo ich budeš po nás musieť zbierať keď všetci pokapeme.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,redakčný provokatér doberman v čižmách v akcii-mohol by si vedieť,že vyvovený už budú pracovať iba minimálne resp.vôbec,pracovať bude umelá inteligencia a roboti,,,,ale ak treba-tak popraceme,bude to niečo ako rozlúčka s manuálonou prácou a na robošov v montérkach sa bude už chodiť pozerať do múzea a pod postavičkou bude krátky text-takto vizerali nečistí poloľudia pred veľkým resetom,ktorí vyše sto rokov znečisťovali túto planétu a slúžili temnote,,,,

 5. Pro cempery, policajty, politiky a jiné kr*tény..A taky pro nnormální lidi = moje vysvtělení toho, co se děje!:

  1) Podvod s kovidem vyděsil, demoralizoval a vycvičil naivní a nevědomé lidi a inicioval masu nemocí a úmrtí vyvolaných (nejen) injekcemi (Sprotein). Podvod se změnou klimatu vytvořil populaci plnou falešných obav (Green Deal).

  2) Nyní záměrně vyvolaná hysterie kvůli ruské invazi na Ukrajinu vyvolala masivní nedostatek pohonných hmot a potravin, který bude mít za následek stovky milionů mrtvých. Tuto hysterii vytvořila, zorganizovala a vedla obvyklá zahraniční média, u nás veškerá „povolená“ mediální žumpa (od TV až po seznam, prima apod.), která popírá, zamlčuje nebo překrucuje pravdu. Většina velkých investičních společností všude po světě by ráda zakázala ruskou ropu a plyn, aby se zavděčila kultistům globálního oteplování, kteří získali moc a vliv mnohem větší, než jejich počet ospravedlňuje. Nedostatek ropy bude mimo jiné znamenat, že zemědělci nebudou mít na hnojiva. Zásoby potravin se prudce sníží (o tom více v bodě 6!).

  3) Svoboda projevu zemřela v únoru 2020. Západ tuto válku zosnoval – manipuloval Putinem do pozice jako šachovou figurkou. Pohádka, kterou média nyní vyprávějí, je, že Putin je hrozbou pro demokracii. Pokud někdo najde důkazy o tom, že na Západě nějaká demokracie existuje, budu rád, když na ně poukáže. V posledních letech proběhly desítky válek, invazí a masakrů, ale nikdy předtím nedošlo k takové masové hysterii. Nikdy předtím politici nesportovali s barevnými laskavostmi na podporu své oblíbené strany v konfliktu.

  4) Sankce Rusům příliš neuškodí, ale sankce nejsou namířeny proti Rusku – jsou namířeny proti nám, lidem. A přesto, stále je slepota, hloupost a zkorumpovanost běžná. Už se všude ve světě mluví o přísnější kontrole internetu.

  5) Čína si už měsíce dělá zásoby potravin a kovů. Číňany nezajímají nesmysly o globálním oteplování. Staví uhelné elektrárny a rodinám povolili mít tři děti! Čína a Rusko spolupracují a „oni“ vědí, že pokud se Číňané a Rusové nezúčastní Velkého resetu, pak se Západ smrskne sám – a bude slabý a zranitelný. A tak se bude nenávist, strach a hněv vůči Rusku (a Číně) rozdmýchávat stále více!

  !6)! Nedostatek potravin se prohlubuje v důsledku konfliktu. Globální kolaps úrody je nyní jistý, ale je to v pohybu a nelze to zastavit. Jak jsem už dříve zmínil, třetina světových obilovin pochází z černomořské oblasti poblíž Ruska a Ukrajiny. Jinými slovy, přerušení vývozu z této oblasti bude mít zničující dopad na celosvětové zásobování potravinami. Černomořský region je nejen „obilnicí“ pro Evropu, která dodává krmivo pro lidi i zvířata, ale také se zde vyrábí velká část světových hnojiv (zemní plyn). Souběh děsivých událostí uvedl do pohybu nezvratný kolaps produkce potravin a úrody, kdy tyto události nelze zastavit z prostého důvodu = rostliny potřebují k růstu čas.. Plodiny nelze vytvořit okamžitě, a pokud se nezasadí (nebo se zničí), neexistuje za ně okamžitá náhrada. A to vše se spojuje do dvou hlavních problémů, které nyní budou postupně akcelerovat po celém světě: Potravinový nedostatek + INFLACE POTRAVIN!
  (nedostatek znamená, že nezbývá žádná nabídka bez ohledu na cenu a inflace, že potraviny, které jsou k dispozici, budou výrazně dražší) = obojí vyvolává u lidí paniku.

  7) Dle mě se extrémní nedostatek potravin projeví nejpozději v létě už i v maloobchodě.
  Mezi propadem úrody a nedostatkem potravin v maloobchodě je časová prodleva. Právě teď v březnu jíme zimní úrodu pšenice. Koncem léta budeme závislí na úrodě pšenice z jara po celém světě a tato úroda se prostě neosazuje v míře potřebné k nasycení světa.

  ..jediným faktorem, který může skutečně snížit poptávku po potravinách na celém světě = je celosvětové vymírání způsobené injekcemi mRNA 🙂

  8) K zamyšlení na závěr: “Všechno jim bude patřit a budou šťastní”
  Všimli jste si, kolik miliardářských “spiklenců” má nyní tak obrovské jachty? Nestali se z nich všichni náhle nadšenými hlubinnými rybáři nebo milovníky vodních skútrů. A to přesně v době, kdy se svět rozpadá, tak tito “spiklenci” zjevně plánují žít na svých superjachtách..?
  Aby jste lépe porozuměli..:
  Tyto velké lodě mají odsolovací zařízení, větrné mlýny a solární energii. Nejdůležitější ze všeho je, že mohou být zásobovány palivem a potravinami ještě na moři. Miliardářští majitelé se tak vůbec nebudou muset přiblížit k žádné pevnině. Jedním z důvodů zvyšování ceny ropy vždy byla snaha zachovat co nejvíce ropy pro soukromá letadla a jachty patřící miliardářům. Ti si samozřejmě dobře uvědomují, že světové zásoby ropy docházejí – a chtějí si jí pro sebe ponechat co nejvíce. Tyto superjachty spotřebují totiž velké množství nafty.
  Schwab nám říká, že nebudeme vlastnit nic a budeme šťastní. Ale “on” to už to defakto vícekrát zopakoval..

  Jsme v závěrečné fázi směřování k totální kontrole a globálního resetu. Buď teď vyhrajeme, nebo navždy prohrajeme. Máme na to čas do konce roku 2022 – pokud budeme mít štěstí….

  • Kto verí v Prozreteľnosť, vie, že musí vydržať až do absolútneho konca. Edgar Cayce definoval trpezlivosť ako 4. rozmer našej existencie – dalo by sa to nazvať rozmer ODOZVY – komunikácie medzi Bohom a človekom – a tá zásadne nie je okamžitá v čase! Vesmír je systém, ktorý musí zvážiť, čo naša požiadavka spôsobí iným. Pretože Vesmír je inteligencia a tá vždy uvažuje.

   Príklad odozvy – Klub Keno Tipos. Podáte si tiket s očakávaním výhry, ale ich systém pracuje tak, aby bol aj v reálnom čase neustále „mierne“ ziskový – tu mieru majú nastavenú podľa schválených pravidiel. Teda – váš tip je algoritmom systému zvážený tak, aby výsledok tipovaní v danom časovom intervale bol primerane ziskový a systém vám pridelí konkrétny výsledok, ktorý generuje generátor „náhodných“ čísel žrebovania – žiadna náhoda, ale podľa algoritmu nastaveného na ziskovosť Tiposu. A ten algoritmus nastavujú konkrétni IT-ečkári – z výberu modelov-mustier algoritmov. Kvázi bohovia. Alebo aj komplici. Existujú príbehy o mafiánoch, ktorí vyberali výpalné od majiteľov krčiem, ktoré prevádzkujú Tipos – spôsobom, že majú TIP z centra – že v ten deň vídu určité čísla v určitom intervale – a tak si tam počkajú na výhru povedzme 1200 eur – z čoho sa majiteľ posral ešte pred lockdownom. Teraz neviem ako. Na tomto – na tunelovaní istiny stávkovej kancelárie skončila tá predchádzajúca Tiposu – názov už si nepamätám – majiteľ nejaký Berger.

   Čiže – to bol príklad odozvy v pozemskom hmotne-záujmovom svete. Vo vesmíre je tých záujmov miliardy miliárd – musia byť v súlade s podmienkami Jednoty – a to vyžaduje trpezlivosť.

   Ja som ako malý chlapec v určitom čase zanevrel na Boha, pretože som sa modlil, aby sa moji rodičia nerozviedli. Ale až v neskorej dospelosti som pochopil, že keby sa naši nerozviedli – moja matka by robila môjmu otcovi doživotne peklo – a to bol ten iný – jeho – oprávnený záujem s vyššou prioritou.

   Náhly zvrat: Rakúsko pozastaví zákon o povinnom očkovaní proti covidu
   https://www.cas.sk/clanok/2653255/nahly-zvrat-rakusko-pozastavi-zakon-o-povinnom-ockovani-proti-covidu/

   • Miroslav Čižmár

    Trpezlivosť je duševná vlastnosť. Sídli v jednom z prefrontálnych lalokov, ktoré sa plne vyvinú približne v osemnástom roku života. Štvrtý rozmer priestoru vytvára hybnosť a hmotnosť. Bez štvrtého rozmeru by boli objekty len virtuálne, mali by objem a napätie, ale nemali by hmotnosť a hybnosť.

    • Miroslav Čižmár

     Piaty rozmer dáva objektom v priestore silu a výkon, šiesty rozmer energiu (prácu) a produktivitu. Na siedmy deň si Boh oddýchol. Siedmy rozmer dáva objektom produkciu a efektivitu, ôsmy rozmer ponuku a dopyt, deviaty rozmer dáva predaj a rentabilitu, desiaty rozmer výnos a zúročenie (perióda vyplácania úrokov), jedenásty rozmer dáva úrok (úroková sadzba) a zrýchlenie. Dvanásty rozmer je zároveň nultým rozmerom, dáva objektom rýchlosť a polohu. Potom nasleduje prvý rozmer, ktorý dáva dráhu a čas, druhý rozmer dáva plochu a prietok (prúd), tretí rozmer dáva objem a tlak (napätie). Celkovo je dvanásť rozmerov sveta. Najvyšší je jedenásty rozmer. Kto reguluje úrok, ten reguluje pohyb v prírode aj na trhu.

     • Miroslav Čižmár

      Problémom je spôsob regulácie. Človek reguluje finančné toky rovnakým spôsobom ako vodné toky. Dôsledkom sú ekologické a ekonomické katastrofy. Pritom by stačilo, keby si tí nenažranci stanovili strop zisku, aby sa voda zachovala v krajine a peniaze v obehu.

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,sú tu aj iné rozmery ako narušenie zlyhanie deštrukcia a zánik

     • Marek Košice

      „Na siedmy deň si Boh oddýchol.“ …… A po dni oddychu si povedal „Aleeee…nechám to tak, budem oddychovať aj naďalej :D“… Viď jeho absolútna ľahostajnosť voči tomu čo sa deje, čo dokazuje V PRAXI!!! Takže si môžeš niekam strčiť svoje „On sa stará, ale nejak skryto, alebo sa nám všetkým veriacim odmení po smrti.“…… Najlepšie je všetko odsúvať „na potom“, a k tomu ešte PO SMRTI, že? 😀

     • Miroslav Čižmár

      Narušenie, zlyhanie, deštrukcia, zánik. To sú analytické rozklady. V prírode sú bežné.

     • Miroslav Čižmár

      Aritmetické operácie analytického rozkladu.

      Narušenie – podmnožina (0 rozmerov)
      Zlyhanie – odčítanie (1 rozmer)
      Deštrukcia – delenie (2 rozmery)
      Zánik – odmocňovanie (3 rozmery)

      Definičnými obormi matematickej analýzy sú aritmetika a geometria. Aritmetické rozmery sú smery rátania, geometrické rozmery sú smery merania.

      Mene, mene, tekel, ufarsin. Boh je matematik.

   • provokater

    akcia č.1- médiá zrovnať zo zemou.
    akcia č. ľ-252000 …!!!!!!!!!!!!!!!……………….

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,doberman-podstatné je ,čo sa deje a čo sa má stať a nie čoho sa človek snaží dosiahnút a domôcť a ako čo pomenuje,,,,príroda a zákony vesmíru sa nikdy človeku nepodvolia a nikdy sa človeku nepodarí ich pochopiť,lebo to nieje človeku súdené,najsilnejšiou ľudskou schopnosťou je sila myslenia,slova a pohľadu,prenos myšlienok a zhmotňovanie myšlienok,myšlienkou ťa napríklad dokážu takíto nadiaľku aj za/biť,,,,

     • Miroslav Čižmár

      Nezáleží na mojom živote, ja som už mŕtvy. Podstatné je, aby sa moja mŕtvola stala hnojivom pre ružu. Pre malého princa je to dôvod nechať sa uštipnúť hadom. Ruže rastú z mŕtvych tiel malých princov.

 6. Členom covid sekty sa to nebude páčiť. Aj tak to ti bezmozgovia označia za hoax a konšpiraciu. 😁

  • Marek Košice

   Tak už nech čo najskôr pokapú na „vaxx“, a my nebudeme hladovať a zbavím sa rakovinných buniek ľudstva – aspoň tých viac-menej pasívnych.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,žiadné kovid sekty neexistujú-existujú iba vlastníci systémov,vlastníci štátov,vlastníci nadnárodných spoločností atd.tam nižšie,,,,vy ako majetok firiem už nemáte šancu o sebe rozhodovať,zákony tu určuje klub 500 a elitné spolky zamestnávateľov so zahraničnými akcionármi-čo si povedia,to im v parlamente schvália a uzákonia,,,,keby sa všetci doterajší poslanci chceli zbaviť svojích nahrabaných peňazí-tak si môžu spokojne tento štát aj kúpiť aj s vami a budete sa tak obliekať ako vám oni povedia,budete vtedy chodiť spávať kedy vám oni dovolia a robiť budete to,čo im bude vyhovovať,mimo pár percent obyvateľstva majú už úplne skoro všetko pod kontrolou,,,,človek ktorý dlhuje-nemôže byť slobodným človekom,je to vezeň.

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,vážený-kovid nikde-nikam neodyšiel,kovid tu už bol keď sem prichádzali vaši predkovia,,,,kovid končí iba vo vaších hlavách ako všetko čo vám je nepríjemné a narúša vám pokojný parazitujúci život,,,,kovid je oponentom preľudneného ľudského sveta a aktivuje sa pri narušení rovnováhy a je jedno ako sa kedy volal a ako ho kto nazval či odhalil a ako na ňom kto bohatol,lebo tu sa buď kradne,klame,alebo živorí,,,,s ľudskou rasou neni treba viesť vojnu,ľudská rasa sa sama zničí,lebo to má v naprogramovaní,,,,bol by som osobne radšej,keby ľudstvo bolo na tom mentálne a kvalitatívne lepšie-avšak žiaľ je vás veľa a nestojíte za veľa,,,,ale našťastie sú vo vesmíre iné a omnoho lepšie kultúrnejšie existencie a preto vás má elita s čím porovnávať,,,,

  • Netrep už ko*otiny nedá sa to čítať 🤣🤣🤣

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,typický príklad človeka,ktorého elita musela všetko naučiť a musí sa o takýchto starať od kolísky až po hrob,lebo by tu potom iba zavadzali a páchali zlobu,lebo takýto sa o seba nevedia postarať a všetko čo je mimo ich názor je nimi odmietané a nenávidené,,,,ty si len večné dieťa,ktoré sa učí si riťku utierať,lebo doteraz si sa nerozhodol s ktorou rukou je to lepšie a ktorým smerom,,,,neviem čo s vami bude ked sa skončí výroba a všetko dominoefektom skončí,,,,celý váš svet sa vám pred očami rozplynie.

 8. Pred nedávnom tu poniektorí začali vypúšťať názory, z ktorých sa malo dať akože dedukovať, že Matovič je nebodaj na našej strane, pretože očividne pretláča agendu vakcinácie tak, že k nej vyvoláva všeobecný odpor. Hovoril som, že jeho snaženie poznať po výsledkoch! Teraz otázka naivným idiotom – chápete dôsledky = ovocie tohoto?!

  VIDEO: Matovič označil Rusko za fašistický štát, od ktorého energetickej závislosti sa musíme odstrihnúť. Maďarsko sa v záujme ochrany národnej ekonomiky odmieta pridať k energetickým sankciám voči Moskve
  https://www.infovojna.bz/article/video-matovic-oznacil-rusko-za-fasisticky-stat-od-ktoreho-energetickej-zavislosti-sa-musime-odstrihnut-madarsko-sa-v-zaujme-ochrany-narodnej-ekonomiky-odmieta-pridat-k-energetickym-sankciam-voci-moskve
  ——————————————————–
  Toto už je štatisticky významné a štatisticky preukazné, že nejde o „švejkovanie“ sion-fašistického vládneho systému, že si tento vlastizradný psychopat nepomýlil závislosť na ruskom plyne a rope so závislosťou na lajne kokaínu – ale že opäť a okamžite využíva príležitosť, ako zničiť našu krajinu!

  A opäť – budeme sa tomu prizerať?!

  • Miroslav Čižmár

   Matovič si pozrie výsledky prieskumu a podľa toho púšťa výroky. Je to len marketing.

  • Marek Košice

   Začínam mať pocit, že tie politické svine (napr. Matovič) majú okolo seba nejakú OCHRANU SATANA (teda ochranu odvrátenej strany Stvoriteľa), inak si neviem vysvetliť že on a ostatní (Heger, Mikulec, Naď, Čaputová, Krčméry, atď) stále žijú a už dávno neboli odstránení…

  • provokater

   že ho už niekto neodjebal!

 9. 2022-03-07 – Pavel Kamas: Ozubené kolo cenzury. Nasvícené válečné jeviště. Co ale probíhá za globální oponou?
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-03-07-pavel-kamas-ozubene-kolo-cenzury-nasvicene-valecne-jeviste-co-ale-probiha-za-globalni-oponou/
  ———————————————
  Univerzálny vtip o senilite:
  Joe Biden – vzrušený zábleskom spomienky na 8-ročnú Nulandovú – vylezie na svoju spiacu ženu a ustrnie – „Čo som to chceL?“

  • Maroš,vidiš čo ťa čaká, daj koš na svojho vtáka

  • Jaroslav Vladimirovic

   Ukrajinci maji polni ZHN laboratory, vrazdi ndohodlne mFuanskym zpusobem. Vyvrazfeni cele rodiny
   Podobne jako Bosnaci kradou nestastniky pro obchod s lidskymi organic.

   Za tato cinnost jsou nejtvrdsi tresty vcetne pro ty co vsr toleruji

   UKRAJINCI ZA 2. SVETOVE ZABIJELI CS PARTIZANY A JEJOCH RODINY HURE NEZ SS SACI

   A JEJIM DETEM VY DNRS POMAHATE..

   ZACHRAN NAS PRED GENOCIDOU VYKYNOZENI SBIATY VLADIMITE VLADIROVOCI MOUDRY MEDVIEZONKU LISICA, SIBIRSKY TYGRE.
   ODSTRAN SE SVYMI BOJARY FASISMUS SATANIZMUX ZE SVETA
   BESTIALNOHO KCHAZARSTVA

   Boh Nas zejnej a ochranuj
   Aleluja AMEN
   No

   • Marek Košice

    BOH H*VNO SPRAVÍ……. „Boh nám žehnaj“…. Zbláznil si sa? ZJAVNE TO MÁ U P*DELE…..
    Ja som totálne v šoku, že si to vy „pánbičkári“ neuvedomujete, aj keď to máte zjavne pred očami už celú večnosť.
    Stvoril nás SATANOBOH, ktorý je nevšímavý až ľahostajný voči ľuďom, zvieratám a rastlinstvu.

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,démon boh-semeno predsa vykonal zmluvu so starejšími mudrcami tohoto sveta a preto boh to tu už neriadí a nestará sa,a aj keby-tak daný boh bol mecenášom iba určitej komunity a časti planéty-nebol to boh celého sveta a ľudstva-iba sa o to mohol vtedy snažiť a možno mu to ani nevychádzalo,,,,bohov je veľa a tiež podliehajú osudu,bohu vtedy museli niečo naoplárku za to sľúbiť-veľa cudzokrvných detí k oltárom a večné uctievanie,,,,

 10. Čo nás čaká to nás neminie … Všetko je už dávno zapísané v AKAŠE to je v prstovej joge prostrený prst

 11. prostredný prst

 12. br
  z vlastnej skusenosti ; mnoho ludi lutuje ze sa dali ockovat,niektori ako vieme boli donuteni ked nechceli prist o pracu

 13. …áno všetky tie udalosti boli naplánované na urč.postupnosť- od koronocirkusu, až po zdraž.potravín či zaved.sankcií proti Rusku…to my sami si tvoríme svoj život svoj.rozhodnutiami….

Pridajte komentár

*