Zločinné sprisahanie: Pfizer a vlády tajili tisíce úmrtí a zmrzačení po vakcínach


Print Friendly, PDF & Email

Zločinné sprisahanie: Pfizer a vlády tajili tisíce úmrtí a zmrzačení po vakcínach

(Lance D. Johnson, Natural News) Úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA), ktorý sa pokúšal tajiť obchodovanie s orgánmi živých ľudských plodov, je tá istá agentúra, ktorá sa pokúšala tajiť masové mrzačenie a smrť z dôvodu mRNA vakcíny Pfizer.

Podľa kapitoly 21, podkapitoly F vlastných predpisov FDA, má agentúra „okamžite sprístupniť všetky dokumenty súvisiace s udelením licencie vakcíne“.

Namiesto toho, aby sa FDA riadil vlastnými nariadeniami a bol pri autorizácii na núdzové použitie (EUA) transparentný, požiadal súdy o utajenie všetkých dát o vakcíne Pfizer do roku 2076 s tým, že by uverejňovali len 500 strán dokumentácie mesačne.

Správne, úrad FDA mal za lubom tajiť dôležité údaje o vakcíne až 55 rokov!

V zločinnom sprisahaní storočia FDA aj Pfizer vedeli, že experimentálna vakcína zabíja ľudí

Najmenej 30 profesiorov a vedcov z Yalovej, Harvardovej, Brownovej a Kalifornskej univerzity v Los Angeles sa snaží prístup k záznamom urýchliť, požadujúc väčšiu transparentnosť údajov.

Našťastie, federálny sudca v Texase nariadil, že 329 000 dokuemntov spoločnosti Pfizer musí byť zverejňovaných rýchlosťou 55000 strán mesačne, aj keď s úpravami.

Tento proces transparentnosti je vynucovaný súdom a bude prebiehať slimčím tempom. Medzitým, ako sa pomaly zverejňujú dáta a usilovne sa odhaľuje pravda, sa poškodením z vakcíny a nútením do očkovania ničia životy ľudí.

Kvôli uvedeniu na trh a udeleniu licencie týmto novým mRNA vakcínam musela byť úplne zmenená definícia „vakcíny“.

Klinické testy nepoužívali náležité diagnostické štandardy, neskúmali prenos vírusu, všetky príčiny úmrtí, ani neporovnávali miery ťažkého ochorenia. Proces tiež ignoroval nesmierne množstvo zdravotných problémov spôsobených vakcínami, z ktorých niektoré boli zámerne životu nebezpečné.

Klinické testy sa spoliehali na miery pozitívneho PCR testovania, ktoré sa ukázalo byť podvod a nekonkrétne symptómy mierneho ochorenia v malom časovom obodobí. Takto výrobcovia vakcín prišli na miery účinnosti svojej chabej vakcíny.

Za 3 mesiace prijala spoločnosť Pfizer vyše 1200 hlásení o ÚMRTÍ na ich vakcínu, no odmietla ju stiahnuť z trhu

Prvých 500 dokumentov Pfizeru v súvislosti s EUA už bolo zverejnených pred samotným rozhodnutím súdu a teraz svet vie, prečo mali byť tieto informácie utajené až do roku 2076.

Liečba osteoporózy

Za prvé 3 mesiace očkovania vakcínou boli dobrovoľné hlásenia o 1 223 úmrtiach a viac než 42 000 správ o nežiaducich účinkoch, obsahujúcich celkovo 158 893 nežiaducich reakcií.

Na každých 37 hlásení pripadalo jedno ÚMRTIE! Tieto dáta boli len za vakcíny podané medzi 1. decembrom 2020 a 28. Februárom 2021. Údaje boli zozbierané z USA, Nemecka, Spojeného kráľovstva, Talianska, Francúzska, Španielska a celého radu ďalších štátov.

Spoločnosť Pfizer vedela, že jej vakcína zabíja a poškodzuje ľudí v mierach, ktoré boli dovtedy v dejinách očkovaní nevídané. Pre porovnanie, vakcína na prasacú chrípku bola v roku 1976 stiahnutá po 32 úmrtiach.

Napriek všetkému pomohol FDA plne poistenému farmaceutickému kartelu tieto informácie utajiť a získať plnú licenciu na jeho mRNA vakcínu Comirnaty.

Tieto dve entity (vláda a FDA) sa spriahli kvôli utajeniu dôležitých zdravotných informácií rozhodujúcich o živote a smrti, ktoré sú nevyhnutné pre udelenie informovaného súhlasu a ďalej dovoľujú, aby nebezpečné očkovania spôsobovali bezprecedentné úrovne porúch nervového systému, kardiovaskulárnych príhod a autoimunitných reakcií.

Ešte horšie je, že tieto neupravené nežiaduce účinky sú len dobrovoľnými hláseniami, ktoré Pfizer a FDA obdržali. Skutočný počet poškodení a úmrtí z dôvodu vakcíny počas tohto trojmesačného a následného obdobia je neznámy.

Záver

V dokumentoch spoločnosť Pfizer priznala, že nie sú dáta o účinnosti vakcíny ani dôkaz o jej bezpečnosti pre deti a tehotné a dojčiace ženy, vlády však napriek tomu vakcínu pre tehotné ženy a deti presadili.

Podľa dokumentov tiež FDA vopred vedel, že vakcína môže spôsobiť ochorenie a smrť pacientom, ktorí sa covidom nakazia neskôr – v takzvanom „s vakcínou súvisiacom zosilnení ochorenia, ako aj s vakcínou súvisiacim zosilnením respiračného ochorenia (ADE syndróm).“

Toto je najväčšie zločinné sprisahanie storočia. Nielenže by mali stiahnuť z trhu vakcíny, ale musí nastať aj ZATÝKANIE vinníkov!

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. V roku 1976 ešte neboli farmaceutické firmy v USA zbavené povinnosti niesť zodpovednosť za nežiaduce účinky vakcín. Táto výsada im bola udelená až v osemdesiatych rokoch Ronaldom Reaganom.

 2. Kat si sám hlavu neodsekne, kapre si nevypustia rybník a volení zástupcovia sa sami od seba nevzdajú mandátov. Vláda nebude vládnuť v prospech občanov, keď je občanom jedno, čo ich vláda robí.
  Ludvík XXVI tiež určite nedovolil zákonom stínať kráľov na gilotíne, a predsa sa stínalo…
  Jeho zbedačený ľud nečakal, kým mu to kráľ dovolí…

  • Nestínal zbedačený ľud ale Červené Cabal Karkulky – jakobíni – židoslobodomurári, ktorí rozpútali „francúzsku revolúciu“, v ktorej zomrelo minimálne 2 a pol milióna Francúzov!
   Tých „sťal“ kto? Zabila ich mocibažná revolta židoslobodomurárov, ktorá mala odstrániť feudálne rody, aby mohli nastúpiť židobankárske rody priemyselníkov. A to v mene „sloboda, rovnosť, bratstvo“ – aby táto ideológia prechodného stavu spoločnosti pomocou pseudodemokracie /Protokoly Sionu/ – u nás kedysi soc. družstevníctvo – priviedla masy až k dnešnej totalite židoslobodomurárov, keď si ich sluha Macron vytiera so slobodou a rovnosťou zadok a ostáva len ich masónske BRATSTVO! FUCK!

   A Marxist History of the World Part 48: The French Revolution – The Jacobin Dictatorship
   https://www.counterfire.org/a-marxist-history-of-the-world/14943-marxist-history-world-french-revolution-jacobins

  • Peter Jachymiak

   Dobre napísané.

 3. Veronika L.

  Toto je genetická terapia relatívne zdravých jedincov.Je urobená hrozivá prognóza, do 10 rokov sa svetová populácia zníži o 1/3. Tí, ktorí prežijú budú mať rôzne poškodenia.Od zabijáckych bielych krviniek,v dôsledku fagocytózy,
  budú útočiť na orgány ako srdce,pľúca,obličky, pečeň vyvolajù autoimunitné choroby.Stretnutie, s inými patogénmi môže viesť k cytokínovej búrke. Nehovoriac o náraste malignity, sterility ,možných malformácii faetu. Nik nebude dávať do súvisu s génovou terapiou mRNa. Bude to genocída a obrovských rozmerov.

 4. neveriaci tomas

  a nejaky clanok o Sputniku by sa nenasiel?
  V madarsku nieco sa vyplavuje na povrch.
  Aj tam ide o farma loby s tazkym nadychom ruskeho imeprializmu a propagandy

  • Sputnik je rovnaký humus ako západné vakcíny. Nakoľko sa u nás nepoužíva, tak sa mu nejako zvlášť nevenujeme. Ak by sa používať začal, verte, venovali by sme sa mu rovnako ako Pfizeru.

  • Tomas,ludia umieraju na sputnik v Argentine

   • holistický prístup

    Janko,

    rozmýšľal si niekedy nad tým, na AKOM území si sa rozhol žiť!? – ČO urobili – večné pažravé beštie – pôvodným obyvateľom a AKO ich stále prenasledujú?!? … KDE si sa rozhodol zapustiť svoje korene?!? – Pre mňa osobne je tabu žiť na krvou presiaknutým ulúpeným území … do akej špirály si nastúpil?!? … alebo je to inak a pomáhaš vrátiť – ak už nie zmarené životy, tak aspoň územie, aby mohli zotročení znovu začať dýchať, tvoriť, chrániť, … svoje územie, svoje PRÁVA, svoje deti, svoj národ?!?

    Vložím link – je to veľmi stručný pohľad jedného človeka na danú tému, o ktorej je možné veeeľmi dlho pojednávať:

    https://www.armadnymagazin.sk/2022/01/21/apacske-vojny-proti-americanom-1-cast/

    Tieto beštiality sa diali a dejú aj na našom území – beštiality zatiaľ BEZ KONCA …

  • Rumble — Profesor a docent Alexander Reďko ve výbušném rozhovoru na téma vakcíny Sputnik a o tom, že se v ničem neliší od západních vakcíny, a to ani v otázce brutálních opatření okolo této virové hysterie.
   https://rumble.com/vq0t8f-rusk-profesor-narovinu-o-sputniku-v-niem-se-neli-od-zpadnch-vakcn-ani-ten-n.html

   Více v článku zde:
   https://aeronet.cz/news/video-rusky-lekar-a-profesor-sokoval-divaky-kdyz-narovinu-vysvetloval-ze-rusky-sputnik-v-se-v-nicem-nelisi-od-zapadnich-vakcin-a-teror-v-rusku-spojeny-s-povinnym-ockovanim/

   Očkovaní ľudia sú SLEDOVANÍ v reálnom čase prostredníctvom siete 5G Cellular a všetky tieto údaje je možné hacknúť, zneužiť a sledovať vás! Poznámka – ruský hacker si cez Cellular vyhľadal trasovanie svojho kamaráta vakcinovaného Sputnikom V.

   VELKÁ VZPOURA VE VLADIVOSTOKU, RUSOVÉ SE PROBOUZÍ. Rusko …
   [Prehľadávať doménu cz24.news] https://cz24.news › velka-vzboura-ve-vladivostoku-rusove-se-probouzi-rusko-jako-prvni-slovanska-zeme-na-svete-zavedla-orwellovsky-total-control-a-lide-se-bouri-a-prosi-ve-videich-vladimira-putina-o-pomoc-v-cele-zemi-b
   Rusko je tak první slovanskou zemí, která zavedla Total Control a židovský šéf ruské farmaceutické společnosti Gamaleya, která vyrábí Sputnik, Alexander Gintsburg prohlásil [ 2 ], že QR kódy v Rusku skončí, až proočkování ruské společnosti dosáhne 80% populace a nové případy se omezí pouze na očkované.

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,je to iba právo silnejšieho,ale ak tu chcete niečo účinne meniť,tak potom by ste museli buď každého odsúdiť a zavrieť,alebo každého zabiť,lebo nikto nevie kto všetko tu škodil,škodí a škodiť bude a to sa týka aj detí,lebo nikto nateraz ešte nevie čo z nich vyrastie a mnohé budú pokračovať po týchto a podobných uličkách,lebo je to dobre platené a o to vám predsa všetkým tu ide-aby sa dalo profitovať a je jedno čo to bude a aké to má mať dôsledky,každý z týchto-žalobca,vinník,sudca a vykonávateľ má niečo pod nechtami,,,,nikto z vás čo tu ste nieje bez viny a tiež zakrýva svoju špinu-tak nebuďte sudcami,a možno práve v zýchto časoch nad bami vzniesol verdikt,že ste ako ľudstvo vinný za stav na tejto planéte a verdikt poverených preto znie-zlikvidovať!

  • Nielen, že neprestaneme súdiť, my už vynášame i rozsudky, chrobáčik.

   A takým, ako si ty, zakážeme verejný prejav..

   Nieje za čo, rado sa stalo.

   • Magor – niekdajší „uhlobarón“ komunikuje z virtuálneho astrálu, kam s ním prešiel aj jeho tablet. Tento najsamlepší Rich už sa „domov“ do búdky nevráti! Jeho bohatí rodičia sa zrejme zabili cestou, takže je sám a mačká to a mačká! Klídek – onedlho skape jeho telo od hladu a „duši“ dôjdu baterky.
    https://i.pinimg.com/474x/81/71/ea/8171ea0b163566450f4843a392d4017c.jpg

    „ste ako ľudstvo vinný za stav na tejto planéte a verdikt poverených preto znie-zlikvidovať!“ – pekný hejt redakcia – vy tiež nie ste z tejto planéty?!

    • holistický prístup

     Maroš,

     tí, ktorí nie sú TVORCOVIA, ale len NIČITELIA veľmi dobre znajú, KTO sú skutoční TVORCOVIA – to je dôvod takých hejtov – ide o zasievanie ničivých in-formá-cií do vedomia TVORCOV, aby tí následne svojim TVORIVÝM vedomím tvorili TEMNÝ svet NIČITEĽOV a ničili samých seba a svoj svetlý svet, ROD, … – to je dôvod, PREČO takéto „semienka“ dovoľuje „redakcia“ a tým sama ukazuje na seba KÝM v skutočnosti je – dokonca aj oznámenie o BAN-dierovaní je v „jazyku“ NIČITEĽOV – teda TEMNOTY – svetlo POZNANIA vo vedomí TVORCOV ich páli – ničí – likviduje!!!!

  • precitajte si to niekolkokrat,co napisal kovidbaron

   • Len to nie..

    Ale ako chceš, tak na rovinu – vy kresťania ste PRIAMO ZODPOVEDNÍ za všetko svinstvo, čo sa vo svete deje.
    Presne preto, čo píše koviďák:
    – už sa rodite hriešni (bože, to je teda úchylka!!)
    – nastavíte druhú tvár i vrahovi vášho dieťaťa.

    Vy fanatici ste priamo zodpovední – píšem znovu, aby si si zapamätal.

 6. …Pfizer a vlády tajili a stále sa taja všetko, čo sa dá, ohľadom ,,vakcín“…je smutné, ako sa tá história opakuje….

 7. …presne tak, či Sputnik alebo ,,nesputnik“, všetko je ,,naladené na rovnakú nôtu“….samozrejme to neznamená, že sa vzdáme a budeme súhlasiť…a tiež ,nie všetci chcú profitovať za druhých, stále je mnoho takých, čo ,,tú chrbtovú kosť majú“……

 8. Klamanie, falšovanie testov, falšovanie úmrtí, falšovanie pozitívne testovaných je jedným z bodov plánu Klaus Schwaba na využitie falošnej kovid plandemie na prevedenie Great Resetu. Táto nacisticka špina o tom už hovoril v Davose v roku 2019.

  • holistický prístup

   DAV-OS = dav v osi = dav manipulovaný, aby tvoril v OSI temných – pre ničiteľov, VRAHOV, ZLOČINCOV, PSYCHOPATOV, …

   MUSIA povedať nejakým spôsobom PRAVU!!!! – naším poslaním a povinnosťou je VIDIEŤ – poznať – PRAVDU.

 9. …1 otázka mi napadla, aký je váš názor na ,,prácu škôl“ v tejto situácii? podieľajú sa aj títo zamestnanci na pretrvávaní tejto situácie? čo si vy o tom myslíte, keď sa stále odhlasujú dáke triedy, lebo ,,boli s niekým v kontakte“…podľa mňa je to úplne choré, keď zdravé deti sú nútené takto ostať doma, vrátane zamestn.,,ak sa tiež s niekým stretli“…a potom majú zasa iní zamestnanci ,,o zábavu“, teda prácu naviac postarané…aký je váš názor na to ?….ďakujem vopred za odpoveď.

  • Veronika L.

   Ministerstvo školstva v Rakúsku vydáva Ninjapass, očkované detičky dostanú zlatú nálepku, testované antigénovými testami modrú a zelenú a PCR červenú.Takto Rakúsko už odmala segreguje svojich najmenších občanov. Pravidelne sledujem alternatívne média v nemecky hovoriacich krajinách. Táto info je z Wochenblicke.at. Gröhling, pevne dúfam takéto svinstvo u nás nezavedie v našom koronafašizme?!

   • „Gröhling, pevne dúfam takéto svinstvo u nás nezavedie v našom koronafašizme?!“

    Títo zmrdi už dávno nie sú našimi partnermi na diskusiu! Tak ich tu láskavo – a nás – neudržiavaj v hre HOVORME SPOLU! Na takýchto už len tribunál a trest! Chceš sa zviesť?

    • Veronika L.

     Ty si už ako Remiška, ku všetkému máš koment. Tvoje príspevky ma vždy dobre pobavia, aký si vytočený?LOL Virtus et honor, na Teba neplatia.

     • Pokiaľ viem, tak to tupelo re-myš /= retardovaná myš/ práveže má problém s komentovaním bez Matovičovich nôt. Ty máš problém so mnou preto, pretože sledujem, čo píšeš „medzi riadkami“. Mimochodom – snažís sa tu získať doveryhodnosť starými plakmi – povlakmi, ktoré sú tu každému „starému“ jasné – mimo nováčikom, ako K.Sanderová napr. – ale o tých ti práve ide! Veronička – alter efgo Re-Myš! /Alebo si Re-Lumík? To je tá myš čo tak veľa skáče. HP by to asi doplnil na Luník – tak som ho predbehol…/

      Toto už je minimálne niekoľko mesiacov RADIKÁLNE diskusné fórum! A preto sem nabehlo toľko trollov! Z čoho ja mám radosť, lebo si ichdávam na raňajky! Takže aj zajtra!

      Ak sa niekomu môj komentár zdá surrealistický…
      Zboží od Re-myš | Fler.cz
      [Prehľadávať doménu fler.cz] https://www.fler.cz › shop › re-mys
      Taška a pytlíky – sada nejen na nákupy. Re-myš. hodnocení: 100% ( 5) prodáno: 47. Sada je ušita z nového bílého plátna. Taška i pytlíky jsou sešity dvojitým (francouzským) švem, je pevný a švy se netřepí.Sada obsahuje tašku a dva pytlíky. 185 Kč. 185 Kč 7,57 €.

      https://www.ckchm.cz/typy-srsti/
      https://www.ckchm.cz/typy-srsti/
      ————————-
      “ Virtus et honor, na Teba neplatia.“ – ono to neplatí všeobecne na tých, ktorí nepracujú pre vás. Protokoly Sionu.

 10. Naliehavé!
  Dnešné svedectvo lekárky – dcéry zavraždeného nepohodlného chirurga – ako v košickej Jarčuškovej nemocnici jeho komplici ako MUDr.Mistrík – organizovane zabíjajú na ARO pacientov! Totálny cynizmus, totálna omerta! Toto sú fakty, ktoré nasvedčujú, že ide o organizovanú zločineckú skupinu bielych plášťov na Slovensku!

  Pre „technické problémy“ bolo vysielanie Infovojny prerušené – počkajte si na archív relácie

  Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom 25.1.2022

  Pani Sanderová! Haló!
  http://www.infovojna.sk – archív

   • Ďakujem. Je to od 1:01:40.

   • holistický prístup

    Teraz sa ODÍDENÝ TITULOVANÝ (to znie sťa „korunovaný …“) troll z trollej fabriky zameral a nalepil na Teba – moje „príspevky“ prísne sleduje, zhromažďuje, dáva svojim „právnikom“ a pravidelne podáva trestné oznámenia … a stále NIČ …

    • Zatiaľ po nás nikto nechcel vašu IP adresu. Ale nebojte sa, aj keby chceli, nedáme im ju. 😉

     • Oni ju už o IP vedia u všetkých podľa toho, že klopeme na vaše dvere – akurát nevedia – oficiálne – spárovať nick.

     • Maroš,
      ale to je to podstatné, že nevedia, kto čo napísal. Len za to, že človek príde na túto stránku, nemôžu nikoho prenasledovať ani stíhať. Okrem toho sem chodí aj veľa od nich – trolov, udavačov, policajtov, tajných. A k tomu aj náhodní čitatelia, ktorým sa náš článok zobrazí na Facebooku, v Google alebo cez link na inej stránke. Takže aj keď by vedeli IP adresy čitateľov, je im to nanič. Navyše tých adries je toľko, že návštevy za 1 deň by analyzovali mesiac.

     • holistický prístup

      Ďakujem – viem, že často provokujem – je to cielená – úmyselná – aktivita, aby sa každý vyfarbil – takže tak.

      PS: Stále ma máte v úmysle BAN-ovať?!?

     • Keď sľúbite, že nebudete vulgárne útočiť alebo neprimerane osočovať iných diskutujúcich, tak vám „ban“ môžeme uvolniť. Skúste slušne kritizovať myšlienky diskutujúcich, nie ich osoby.

     • holistický prístup

      Pokúsim sa predostrieť, ako sa zbaviť strachov (BUBÁKOV), ak sa niekto snaží strach(y) vyvolať.

      Každý, kto čítal – alebo videl sériu filmov – Harry Potter, vie, ako na BUBÁKOV – predstaviť si ich vo veľmi smiešnej a vysoko trápnej situácii a z chuti sa zasmiať – inak tá séria je zrkadlom – vysoko pravdivá MUSIA vyjaviť PRAVDU …

     • holistický prístup

      Vulgarizmy nie sú moja parketa – obrana voči agresívnym útočníkom a ich mnohonásobným atakom – nie útokom na mierumilovnú bytosť – a pripomenutie slov samotných „tiež-diskutérov“ tiež nie je atakom … či?!? Každý má právo vidieť „svet“ vlastnými očami a každý má povinnosť vidieť svoj OB-RAZ v zrkadle – aj vy – sú to vaše stránky a je v mojej moci to rešpektovať – preto POUKAZUJEM – ale nikdy nevydávam príkazy – leda ak trollom – tým sa skôr smejem a jemne – láskavo – ich provokujem – kto to ako príjme … je na každom jedincovi.

   • holistický prístup

    Fúúúha – ako sa ten „titulovaný odídený“ – sankcií sa dožadujúci – agresívny troll priznal – ani to dlho netrvalo – tie programy v nich sú skutočné trvalé a také silné, že stačí náznak a skáču, skáču, … stačí aj prázdny háčik – niekedy sa len zmieniť o udici – vraj som Tvoje druhé JA – noty z jednej fabričky … a ten klasický akože úškrn … vysoko vypovedacie.

   • Maroš: Ak ľudia nechcú platiť zdravotné „poistenie“, čo majú robiť aby mi ho zamestnávateľ dal na výplatu?

    • Musia zmeniť zákon o povinnej dotácii súkromných zdravotných poisťovní občanmi !

     Inak – ak prejdeš na živnosť – budeš samoplatca – potom si neodvádzaj čo chceš.

     • Čo tak poslať zdravotnej poisťovni výpoveď zdravotného poistenia? To by zamestnávateľ nemohol strhávať zdravotné „poistenie“?

     • Zdravotné poistenie sa nedá len tak vypovedať, tam musia byť splnené isté podmienky. Napríklad sa prihlásite na poistenie v inej krajine EÚ. Na základe dokladu o prihlásení sa odhlásite u nás. Potom sa odhlásite zo zahraničia, no u nás už neprihlásite. Ak by vás nechceli odhlásiť v zahraničí bez dokladu o prihlásení u nás, tak sa na nich jednoducho vykašlete (mohol by vám vzniknúť dlh v zahraničí, ale keďže tam nežijete, tak by ste to mali v trúbke). Treba si zistiť, v ktorej krajine vás odhlásia bez nejakých okolkov a potvrdení. Ešte sú aj lepšie a „čistejšie“ finty, to vám poradí každá účtovníčka alebo účtovník. Nechceme o tom písať tuto verejne, aby to režim potom náhodou tieto medzery nepriškrípol.

     • redakcia: ďakujem 🙂

     • redakcia: Kdesi som čítal že sa zdravotné poistenie vypovedať dá úplne normálne, oznámením n apoisťovni. Nemožno požadovať platby za niečo čo nechcem. Ak je zdravotné oné prezentované ako poistenie, tak sa vypovedať dá. Ak by bolo prezentované ako daň, tak nie. Ale možno aj to hej. Nemožno pýtať dane do bludu.

   • Výrez relácie – svedectvo lekárky – dcéry – tu! Dá sa spustiť aj stiahnuť – 79 MB

    Medicinálna mafia_Ako v „Jarčuškovej“ nemocnici komplici vraždia ľudí na ARO_svedectvo.mp3
    https://ulozto.net/file/ezmG5Y5iB2nW/medicinalna-mafia-ako-v-jarcuskovej-nemocnici-komplici-vrazdia-ludi-na-aro-svedectvo-mp3#!ZJIzMwR2A2HkBJEzAQD2LGZ4LwR0ZSqhZxWfLapjIR9zJzEzAN==

  • Veronika L.

   Maroš,si totálne zatrpnutý člobrd, nevyjadruj sa čomu Ty a Vaše druhé blahorodie nerozumie! Vysvetlím, aby si to pochopil aj Ty Virtus et honor je latinsky sila a česť takto sa zdravili patriciovia medzi sebou. Všetci tu diskutujúci sú židia, len Ty si prvobunkovec!😂

   • holistický prístup

    Milá, najzlatšia, gramotná (písmenká poznajúca), mnohokrát odídená, trojjazyčná, titulovaná VERO-NIČKA, vyžadujúca sankcie, vytvárajúca zoznamy príspevkov od konkrétnych diskutérov, volajúca po cezzúre, …., milujúca trestné oznámenia, …,

    Maroš, ktorého tak hrubo urážaš, veľmi dobre ZNÁ, čo píšeš – ale Ty nie si schopná pochopiť, že Maroš Ti dal dôrazne na javo, že nie je sionista – tak sa len naďalej vyškieraj z vlastnej úbohosti.

    • Veronika L.

     Trafený sa rozgágal! Neboj, nie je problém získať .IP.

     • holistický prístup

      Teším sa na stretnutie na najvyššej úrovni … iste – trafená HUS (ospravedlňujem sa všetkým husiam) zagágala – dobrý červík z TVOJICH vlastných „prípevkov“ – na udičke … čo ešte o sebe vypovieš?!?

      Vyhrážky – to TI ide … v tom si priam skvelá …

   • Stále trepeš o „ctihodných“ bratoch z lóží, ktorí sa zdravia ako „rovní“, a pre ktorých „sila“ znamená MOC – o čom verejne radšej držia hubu – a „česť“ znamená spoločenské postavenie na mocenskej úrovni – a čomu akože nerozumiem?! Že nie som v tvojej sesterskej židolóži?“

    Až vám naše prvobunky začnú rozbíjať hlavy – potom môžme hodiť reč!

    • Veronika L.

     Tak vyhrážanie je trestný čin, som chránená osoba. Neprovokuj Maroš!

     • holistický prístup

      Správne – VE-RO-NIČ-KA – vyhrážanie je trestný čin … a nielen pre „chránené“ osoby – to je ale BOMBOVÉ priznanie … od niekoho, kto sa nám – hneď prvým príspevkom predstavil VYHRÁŽANÍM … teda … boduješ dievčinka … prečo taký rýchly striptíz??? – daj si na čas – urob to zaujímavejším.

      Kde vidíš akýkoľvek náznak vyhrážky z Marošovej strany – len použil TVOJE vlastné stupídnosti …

     • Ty sa jednoznačne definuješ ako provokatér – udavač! No – ak naznačuješ že si chránená osoba, t. j. osoba nad 60 rokov alebo ŤZP – predpokladám – vzhľadom na tvoju zakomplexovanosť – trpíš osteoporózou – a nemusím prejudikovať, že ti hrozí zlomenina krčku stehennej kosti, takže tyranom paranoikom v roli obete ako ty hrozí také malé „Ups!“ Moja takto rovnako vzťahovačná provokujúca udavačská matka skončila presne takto – vinný som bol zase ja! Prečo? To ti neprezradím!

      Potom sa ozvi re-myš – keď ťa zošróbujú! A hlavne pozor! Ľudia pri policajtoch najčastejšie padajú zo schodov!

      „Všetci tu diskutujúci sú židia, len Ty si prvobunkovec!“ – šalom!

     • Re-myš – darmo sa oháňaš tým, že si chránená osoba – reálne každý na to serie, ale nie o tom chcem, ale o tom, že pred seba samou si BEZ OCHRANY! A s karmou to nemá nič spoločné!
      Imploduješ!

 11. Briti sa rozbiehajú, preto je ich premiér tak s amíkmi veľmi za vojnový konflikt na Ukrajine, lebo sa im rozpadáva ich ekonomika a podvody vychádzajú na povrch:
  https://cz24.news/v-londyne-oficialne-podano-trestni-oznameni-na-metropolitni-policii-kauza-zlocinne-covid-ockovani-zneuziti-pravomoci-spiknuti-atd-ockovaci-centra-jsou-nyni-vedena-jako/ !!!

 12. TOHLE JE JEN ZAČÁTEK VELKÝCH PROCESŮ” … REINER FUELLMICH V BRUSELU O MNOŽSTVÍ PODANÝCH A CHYSTANÝCH MEZINÁRODNÍCH SOUDNÍCH ŽALOB. ŽALOBY JSOU VELMI DŮLEŽITÉ!!! TREST SMRTI PRO GATESE (VIDEO 7 min, CZ Dab + titl + Přepis )

  https://cz24.news/tohle-je-jen-zacatek-velkych-procesu-reiner-fuellmich-v-bruselu-o-mnozstvi-podanych-a-chystanych-mezinarodnich-soudnich-zalob-zaloby-jsou-velmi-dulezite-trest-smrti-pr/

 13. VELKÉ PROBUZENÍ V AMERICE! Protestní pochod proti povinnému očkování ve Washingtonu. Rečníci R. F. Kennedy, Dr. Malone, Dr. McCullough, J.P. Sears, Dr. Kory, Dr. Urso a další (VIDEO 13 min, CZ Titl)

  https://cz24.news/velke-probuzeni-v-americe-protestni-pochod-proti-povinnemu-ockovani-ve-washingtonu-recnici-r-f-kennedy-dr-malone-dr-mccullough-j-p-sears-dr-kory-dr-urso-a-dalsi-video-13-min-cz-titl/

 14. preco mi neuverejnujete prispevky? nejaky problem so strankou otevrisvoumysl?

  • Moderovanie má isté oneskorenie (hlavne pre nových prispievateľov).

   • no pisal som uz v inej teme kde som aj vam doporucoval spominanu stranku a prispevok takisto nie je uverejneny…a navyse nie som tak uplne novy, uz parkat som komentoval v temach

   • Veronika L.

    Vážená redakcia, musím Vás poopraviť, čo sa týka IP adresy. Tú dáva provider, prevádzkovateľ internetového pripojenia a na základe istého programu, ju lokalizujú. Itečkár hovorí, že je to veľmi jednoduché, podľa internetovej stopy. Tú zanecháva každý, kto sa na internet pripojí teraz i v minulosti.Treba riadne zvážiť, čo dáme na internet. Trolovanie by sa nemalo podporovať.

    • Poskytovateľ internetového pripojenia vidí IP adresu a človeka, ktorý príde na našu stránku, ale nevidí, aký konkrétny komentár ten človek napísal. To vidíme iba my. Ale my to nikomu nepovieme 🙂

     • holistický prístup

      redakcia,

      dotyčná sa veľmi rýchlo povyzliekala … že toto niekto platí … žiadna sofistikovanosť – ale priame vyhrážky – teda trestné činy … akoby nám napísala svoju celú genézu – zrejme už im došlo, že je KONIEC – preto tlačia a to je dobrá správa.

     • Veronika L.

      Lenže mňa tieto dve individua šikanujú, ak to podporujete, tak musím konštatovať ,že ich podporujete. Skutočne beriem Vás zodpovednými za tento stav! Verím, že urobíte nápravu.Vysmievajú a dehonestujú nicky Holistický prístup a Maroš moju osobu,vzdelanie, vraj som židovka a trolujem a ďalšie urážky. Všetky urážlivé príspevky oboch má môj právnik.

     • Mažeme príspevky, ktoré sú podľa nášho názoru za čiarou. Ak neboli vymazané, tak podľa nás za čiarou neboli. A čo, že to má váš právnik, ak nemá identitu „Holistického prístupu“ a „Maroša“? Myslíte si, že ak nás bude váš právnik kontaktovať, že mu poskytneme nejaké informácie? Môže to skúsiť, no dopredu vám hovoríme, že neposkytneme nič. Máte smolu aj vy, aj váš právnik. A vlastne, podľa GDPR by sme nič poskytnúť nemohli, aj keby sme chceli. No my ani nechceme.

      Takže, ak máte s touto diskusiou problém, nikto vás tu nenúti ďalej diskutovať. Môžete kľudne slobodne odtiaľto odísť. Aj so svojím právnikom.

     • holistický prístup

      VE-RO-NIČ-KA,

      kde vidíš urážky z mojej stran???y – dokonca že Ťa pomenúvam židom?!? – TY sama si sa predstavila sťa „chránená osoba“ a všetko, na čo sa sťažuješ sú Tvoje praktiky – ukáž mi tú šikanu z našej strany – to TY si ten, kto šikanuje – pridaj to „svojmu právnikovi“ … vyhrážky, … stále dookola … nikdy Ťa neoznačím za žida – je to falošné slovo … viem KTO si.

     • „vraj som židovka“…
      „„Všetci tu diskutujúci sú židia, len Ty si prvobunkovec!“

      „Lenže mňa tieto dve individua šikanujú“…

      Vtip
      „Obvinený – prečo ste presvedčený, že ste poškodenú neznásilnil?!
      Zakročil advokát – „Pretože moj mandant údajne poškodenú súložil odzadu, takže údajne poškodená mohla kedykoľvek odísť!“

      Vtip
      Sedenie u psychiatra.
      „Pán doktor! Každú noc má brutálne unášajú a znásiľňujú mimozemšťania!“
      OK – prebehla regresná hypnóza. Zdalo sa že úspešne.
      O mesiac sa dotyčná znovu posadila pred psychiatra.
      „Pán doktor – nedalo by sa zariadiť, aby tie únosy boli len raz za týždeň?“

      Vtip.
      Rozhorčená suseda dala podnet na polícii, že jej sused je exhibicionista a každý večer sa pred ňou večer v okne nehanebne obnažuje!
      Večer prišiel policajt zdokumentovať situáciu.
      Babka mala cez okná klasické zásterky do výšky hlavy.
      „OK babka – tak zhasnime svetlo a počkáme, čo sused urobí.“
      Čakali hodinu dve – ani nedýchali. Potom to policajt vzdal – „Babka – ja tu neregistrujem žiaden priestupok – tu je všde pokoj“
      Babka – „Ale pán policajt! Skúste si vyliezť na skriňu a potom uvidíte, čo ten hnusák robí doma holý!“

      Tak tak…

    • holistický prístup

     Veru – veru – VE-RO-NIČ-KA – citujem:
     „Trolovanie by sa nemalo podporovať.“
     Tak prečo Ty trolluješ?!? – to prosíš o BAN?!?

 15. Nikdy by ma nenapadlo, že raz budem bolestivo opichaný ženou. Ale stalo sa. Na jeseň 2020, na Matovičovom celoplošnom testovaní. Hrdo, ako zrelý chlap som sa tam postavil pred vytieračku – dievčatko čo vyzeralo tak na 16 a stoicky som nastavil svoje nosné otvory. A došlo na úkon: s roztrasenými rukami mi dievčina vopchala tú tyčinku tak prudko a tak hlboko do nosohltanu, že som skoro vykríkol od bolesti. Pre očami sa mi zahmlilo a ledva som ostal stáť na nohách. A potom ešte asi 4x mi to tam tak intenzívne vyzvŕtala, až moja sliznica povolila. S podlamujúcimi nohami som potom odkráčal preč. Pod rúškom som cítil, ako mi z nosa čosi vyteká. Z nosnej dierky sa mi pomaly rinula akási číra tekutina, podobná sopľu. 3 dni ma potom boleli dutiny a bol som rád, keď sa mi po pár dňoch vrátil v plnom rozsahu čuch.

 16. …Vďaka za nové infor., treba si ich ešte vypočuť a pozrieť…

 17. Odoberanie detí kvôli očkovaniu v Austrálii
  https://vk.com/video-206184334_456239208

Pridajte komentár

*