Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Pred očami sa nám odohráva utajovaná zdravotnícka katastrofa


Print Friendly, PDF & Email

Pred očami sa nám odohráva utajovaná zdravotnícka katastrofa

Americký virológ Dr. Robert Malone, vynálezca technológie mRNA vakcín, sa podelil o svoje výpočty na základe dát z amerického Centra pre kontrolu ochorení (CDC) zhromaždených v systéme na hlásenie vedľajších účinkov očkovania (VAERS).

Z údajov vyplýva, že vakcína Pfizer spôsobuje u muža vo veku 12-17 rokov 3 až 5-krát vyššiu pravdepodobnosť hospitalizácie než samotný covid. U ženy rovnakého veku spôsobuje vakcína 4 až 5-krát vyššiu pravdepodobnosť hospitalizácie než covid.

Ďalšie prekvapivé zistenie je, že ženy vo veku 12-17 rokov majú až o 72% vyššiu pravdepodobnosť úmrtia na vakcínu než na covid.

Ázijci prešli od očkovania na ivermektín

Používanie Ivermektínu, lieku pôvodne určeného na parazitické infekcie, momentálne v Ázii doslova exploduje.

Lekárne v Indonézii hlásia prudký nárast jeho predaja. Mnohé internetové obchody ho majú vypredaný, a to aj napriek jeho bežnej dostupnosti a neobmedzovaniu, ako sa tomu deje v Európe.

„Ľudia sa priam hrnú do jeho nakupovania,“ uvádza lekárnik z mesta Medan na ostrove Penang v Severnej Sumatre, ktorý nechcel byť menovaný. Aziati nebudú umierať len preto, aby sa Bill Gates mohol pochváliť, že „Ja som vám to hovoril“.

Bohužiaľ však západný svet má médiá, ktoré nesúhlasné názory potláčajú, namiesto toho, aby ich predkladali na verejnú diskusiu.

Jediné, čo väčšina ľudí zo Západu (vrátane Slovenska či Česka) počuje, sú lži, slúžiace záujmom establišmentu. Ľudia zo Západu sú v každom zmysle zbavovaní súdnosti Ministerstvom propagandy.

Luhárski vyvrheľskí prestitúti, lekárski byrokrati a volavky, platení za klamanie pre Big Pharmu, sa pokúšajú tvrdiť, že vlna prípadov v zaočkovaných krajinách je novým „variantom delta“, pričom súčasne tvrdia, že vakcíny proti „variantu delta“ chránia.

Pravda je však taká, že „nové prípady rastú najrýchlejšie práve v tých najzaočkovanejších krajinách. (zdroj)

Riaditeľka CDC Rochelle Walenskyová (ale aj taký náš lampasák Lengvarský) lživo tvrdí, že:

„Ak ste plne zaočkovaní, ste plne chránení proti ťažkému priebehu covidu, hospitalizácii a smrti a dokonca ste chránení aj proti známym variantom, vrátane variantu delta, šíriacemu sa v tejto krajine“.

Nezávislí vedci naznačujú, že nárast prípadov v zaočkovaných krajinách je spôsobený samotnou vakcínou, ktorá do tela, rovnako ako vírus, uvoľňuje hrotový proteín a podporuje vznik variantov.

Prestitúti pokračujú v zakrývaní faktov a nezávislí experti, ktorí trúbia na poplach, sú ďalej cenzurovaní, zosmiešňovaní a hrozia im výpoveďami.

Utajuje sa zdravotná katastrofa, ktorá nám prebieha priamo pred očami

Na tomto odkaze nájdete najnovšiu správu CDC o nežiaducich účinkoch vakcíny.

Majte na pamäti, že nahlasovací systém VAERS zachytáva prinajlepšom len 10% nežiaducich reakcií na vakcíny. Niektorí hovoria len o 1%. Podobne je to aj so systémom ŠUKL-u u nás.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Na tomto odkaze zasa nájdete správu, ktorá tvrdí, že VAERS silne podhodnocuje počty úmrtí.

Keďže tlač, televízia i verejnoprávne stanice sú na sto percent nespoľahlivé, a s nimi aj vysoké percento internetových médií, je ťažké vedieť si na túto správu spraviť názor.

Tu sa nachádza veľké množstvo odborných informácií o takzvaných vakcínach na covid a ich veľmi reálnych nebezpečenstvách – pozrite sem (v angličtine) alebo tento náš článok v slovenčine.

Obavy Dr. Maloneho o nebezpečenstvách covidových vakcín

Nedávno Dr. Robert Malone zverejnil svoje obavy o nebezpečenstvách, ktoré predstavujú vakcíny pre mnohé zložky populácie.

Vážnym problémom je, že takmer celá lekárska profesia, vlády a médiá sa 100%-ne angažujú v podvode, že odpoveďou sú vakcíny. Vysoké a stúpajúce počty úmrtí a nežiaduce účinky vakcín naďalej nazývajú „zriedkavými“.

Ohromujúci počet nových prípadov v silne zaočkovaných populáciách teraz zvaľujú na mutáciu alebo na nový variant. Je mimo ich schopností uvažovať, či dôvodom novej epidémie nie je samotná vakcína.

Ľudia, ktorí sa takto previnili masovým podvodom, vraždou a poškodeniami, nie sú schopní uznať si svoju chybu.

Keďže nekompetentné či skorumpované vlády ochránili výrobcov vakcín pred právnou zodpovednosťou, niet žiadnej pomoci pre rodiny tých, ktorých vakcína zabila a žiadnej lekárskej pomoci pre tých, ktorých vakcína poškodila.

A pretože skorumpovaný zdravotnícky establišment nebezpečenstvá vakcíny neprizná, nerobí sa žiadny výskum toho, ako liečiť alebo zmierniť zdravotné problémy, spôsobené vakcínami.

Namiesto toho zdravotnícky establišment ďalej presadzuje vakcináciu, mnohí zamestnávatelia a univerzity nariaďujú povinné očkovanie a ten hlupák so stareckou demenciou v Oválnej pracovni chce posielať od domu k domu agentov kvôli očkovaniu „antivaxerov“.

Francúzsko, Grécko, Slovensko a ďalšie krajiny sa pokúšajú zaviesť covidové pasy, aby prinútili celú svoju populáciu dať sa zaočkovať netestovanou, experimentálnou a, ako sa teraz ukazuje, veľmi nebezpečnou vakcínou.

Pozrite si tento článok (v angličtine). Americký prezident Joe Biden v ňom požaduje, aby Facebook umlčal každého, kto spochybňuje vakcíny na covid.

Záver

Všade na svete sme svedkami úplného a totálneho zlyhania vlád a byrokracií verejného zdravotníctva.

Niektorí lekári a vedci majú obavy, že hrotové proteíny vo vakcínach, ktoré napádajú životne dôležité telesné orgány, povedú k tomu, že vysoké percento zaočkovaných do troch rokov zomrie a dôsledkom bude kolaps spoločnosti.

Vtedy už vlastne bude príliš neskoro situáciu zvrátiť a establišment to úplne popiera.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Dr. Paul Craig Roberts, Zdroje: globalresearch.ca, tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ander Kixa

  Nemyslím si že úmrtie 50% ľudí by spôsobilo kolaps. Naopak.

 2. Ja osobne sa bojím, že príde ku kolapsu štátu, ku kolapsu Slovenska. Teraz čítame, že zaštepení ľudia majú zomrieť do troch rokov. Predtým som čítala, že do päť.
  Veru môže tu nastať stredovek. Nepotečie voda, elektrina, plyn…nebudú otvorené obchody.
  Na http://www.naturalnews.com sú články ako sa pripraviť – survival – ako prežiť tú dobu, ako tak byť sebestačný.

  PS Poobede som bola na prechádzke a skoro ma zrazil bicyklista na chodníku pre chodcov. Som si povedala – asi si zaštepený. Už aj na chodníku si musíme dávať pozor, ale skoro ma nabral zo zadu.

 3. https://www.naturalnews.com/2021-08-17-cdc-is-the-new-big-tobacco-except-pushing-covid-vaccines.html
  The CDC is the new Big Tobacco, except they’re pushing mass death in a needle, via Covid vaccines, with thousands of doctors “endorsing” it all
  CDC je nový Veľký tabakový priemysel, ibaže tlačia hromadnú smrť ihlou prostredníctvom vakcín proti Covidu, pričom tisíce lekárov to „schvaľuje“

 4. Nech žije Amerika, náš vzor:
  https://www.naturalnews.com/2021-08-17-florida-hospital-murder-covid-patient-boost-deaths.html
  Florida hospital caught trying to MURDER covid patient to boost death numbers
  Floridská nemocnica bola chytená pri pokuse VRAŽDY covid pacienta aby zvýšila počet úmrtí

  • “Best to avoid hospitals and all health care settings at the moment,” wrote one commenter at TGP. “It’s very likely this is happening everywhere.”
   „V súčasnej dobe je najlepšie vyhnúť sa nemocniciam a všetkým zariadeniam zdravotnej starostlivosti,“ napísal jeden komentátor TGP. „Je veľmi pravdepodobné, že sa to deje všade.“

   PS Je mi na zaplakanie, kde sme skončili, ako hlboko sme klesli. Už neplatí Hippokratova prísaha, už neplatia morálne zásady…Už platia len peniaze.

 5. Dám sem trošku histórie o ivermectine (automat.preklad), pretože v r. 2015 bola zaň udelená Nobelova cena !!!

  História ivermektínu

  V roku 1975 profesor Satoshi Omura z japonského inštitútu Kitsato izoloval neobvyklú baktériu Streptomyces z pôdy v blízkosti golfového ihriska pozdĺž juhovýchodného pobrežia Honšú v Japonsku. Omura spolu s Williamom Campbellom zistili, že bakteriálna kultúra dokáže vyliečiť myši infikované škrkavkou Heligmosomoides polygyrus . Campbell izoloval účinné látky z bakteriálnej kultúry a pomenoval ich „avermektíny“ a baktériu S. avermitilis pre schopnosť zlúčenín čistiť myši od červov. Napriek desaťročiam hľadania po celom svete zostáva japonský mikroorganizmus jediným zdrojom avermektínu, ktorý bol kedy nájdený. Ivermektín, derivát avermektínu, sa potom ukázal ako revolučný. Pôvodne bol zavedený ako veterinárny liek, ale čoskoro priniesol historický vplyv na ľudské zdravie, zlepšil výživu, celkový zdravotný stav a pohodu miliárd ľudí na celom svete odvtedy, ako bol v roku 1988 prvýkrát použitý na liečbu onchocerciázy (riečnej slepoty) u ľudí. V mnohých ohľadoch sa ukázal ako ideálny, pretože bol vysoko účinný, širokospektrálny, bezpečný, dobre znášaný a ľahko sa podával. Napriek tomu, že sa používal na liečbu rôznych infekcií spôsobených vnútornými háďatkami, bol najznámejší ako základný pilier dvoch globálnych kampaní na elimináciu chorôb, ktoré takmer eliminovali svet dvoch z jeho najdrobnejších a najničivejších chorôb. Bezprecedentné partnerstvo medzi spoločnosťou Merck & Co. Inc a Kitasato Institute kombinované s pomocou medzinárodných zdravotníckych organizácií bolo mnohými odborníkmi uznané ako jeden z najväčších medicínskych úspechov 20. storočia. Jedným z príkladov bolo rozhodnutie spoločnosti Merck & Co darovať dávky ivermektínu na podporu programu darovania Mectizan, ktorý potom za prvých 20 rokov poskytol viac ako 570 miliónov ošetrení. Vplyv Ivermectinu na kontrolu onchocerciázy a lymfatickej filariázy, chorôb, ktoré postihli životy miliárd chudobných a znevýhodnených v trópoch, je dôvodom, prečo boli jej objavitelia v roku 2015 ocenení Nobelovou cenou za medicínu a dôvodom jej zaradenia do Svetovej zdravotníckej organizácie ( WHO) „Zoznam základných liekov“. Okrem toho sa používa aj na úspešné prekonanie niekoľkých ďalších ľudských chorôb a stále sa hľadá nové využitie.

  Predklinické štúdie aktivity Ivermectinu proti SARS-CoV-2

  Od roku 2012 rastúci počet bunkových štúdií preukázal, že ivermektín má antivírusové vlastnosti proti rastúcemu počtu RNA vírusov vrátane chrípky, Ziky , HIV, dengue a predovšetkým SARS-CoV-2. náhľad do mechanizmu účinku, ktorým ivermektínu obe interferuje so vstupom a replikáciu SARS-CoV-2 v ľudských bunkách sú montáž. „Caly kolies „prvýkrát uviedol, že ivermektín významne inhibuje replikáciu SARS-CoV-2 v modeli bunkových kultúr, pričom pozoroval takmer neprítomnosť všetkého vírusového materiálu 48 hodín po expozícii ivermektínu. Niektorí však pochybovali, či je toto pozorovanie zovšeobecniteľné klinicky vzhľadom na neschopnosť dosiahnuť podobné tkanivové koncentrácie používané v ich experimentálnom modeli s použitím štandardných alebo dokonca masívnych dávok ivermektínu….
  zdroj a viac tu: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8088823/

 6. https://www.hlavnespravy.sk/smer-sd-sa-pre-novelu-o-covid-preukazoch-obracia-na-ustavny-sud-sr/2645146
  Smer-SD sa pre novelu o COVID preukazoch obracia na Ústavný súd SR

  Opozičný Smer-SD sa pre novelu, podľa ktorej môže Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR pri tvorbe protipandemických opatrení prihliadať na digitálny COVID preukaz, obracia na Ústavný súd SR. Novelu zákona o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia považuje za protiústavnú, lebo vytvára v spoločnosti dve skupiny ľudí a diskriminuje tých, ktorí nie sú zaočkovaní. Zároveň požaduje pozastavenie jej účinnosti. Na utorkovej tlačovej konferencii o tom informoval šéf Smeru-SD Robert Fico

  Robert Fico zároveň pozval všetkých ľudí, ktorí majú iný názor na vedenie tohto štátu, ako majú priaznivci súčasnej koalície, na veľké protestné zhromaždenie 1. septembra v Košiciach.

 7. Vypočula som toto „neskutočné“ video. Najprv som sa začala smiať ale potom som si uvedomila, že toto je bohužiaľ tvrdá realita.
  https://www.banned.video/watch?id=611becb57f69a45801271dd5
  Constant Vaccinations
  Neustále očkovania

 8. aktualizovaná mapa seizmickej aktivity
  http://quakes.globalincidentmap.com/

  a aby toho nebolo málo, mapa aktuálnych požiarov…dajte si ju zmenšiť a pozrite sa, že väčšina požiarov je v jednej línii .. California … juh Európy
  http://fires.globalincidentmap.com/

 9. Našla som štúdiu MO SR z r. 2005 o zbraniach hromadného ničenia a pripomenulo mi to brannú výchovu za našich čias. Tak si niečo zopakujeme 🙂

  OSN pri svojich rokovaniach definovala a upresnila pojmy nasledovne:
  „Biologické zbrane, alebo biologické prostriedky, sú živé organizmy akéhokoľvek pôvodu, alebo infekčný materiál z nich odvodený, ktoré sú určené na spôsobenie ochorenia alebo smrti ľudí, zvierat, či rastlín. Ich účinnosť závisí od schopností množiť sa v napadnutom organizme a v širokom rozsahu zasiahnuť osoby, zvieratá alebo rastliny.“

  Názvoslovná norma RCHBO pod pojmom bakteriologické (biologické) zbrane uvádza:
  „… sú zbraňové systémy založené na účinku biologických prostriedkov. Sú tvorené jednotlivými druhmi alebo zmesami biologických prostriedkov. Na cieľ môžu byť dopravované delostrelectvom, raketami, letectvom, aerosólovými generátormi a pod.“.

  Biologické prostriedky tvoria hlavnú ničivú náplň a základ biologických zbraní.
  Bojové biologické prostriedky sú teda choroboplodné (patogénne) mikroorganizmy (baktérie, rickettsie, vírusy a plesne resp. huby), toxické produkty ich metabolizmu (toxíny), niektoré živé organizmy (vektory) a niektoré syntetické látky (biologicky účinné chemické zlúčeniny).
  Tieto prostriedky vyvolávajú hromadné ochorenie alebo smrť ľudí a zvierat, alebo ničia hospodárske kultúry.

  Vírusy

  Tvoria prechod od živých jednobunkových organizmov k neživým organickým zlúčeninám.
  Ich rozmery sa pohybujú od 0,01 do 0,27 μm (obr. 3.3). Veľkosťou patria medzi najmenšie častice živej hmoty a sú schopné prenikať aj veľmi hustými filtračnými hmotami. Vírusy sa množia len v živých organizmoch, alebo v živých bunkách tkanivových kultúr. Ich životnosť je úzko spojená s prítomnosťou vyšších živočíšnych a rastlinných organizmov alebo mikróbov, predovšetkým baktérií.

  ===Z bakteriálnych nákaz som vybrala choleru, ktorá sa rozmáha v Ázii.===

  Choleru vyvolávajú zárodky Vibrio cholerae. Je to akútne, vysoko nákazlivé črevné ochorenie,
  ktoré môže prebiehať v piatich navzájom odlišných formách.
  Suchá a blesková forma cholery prebieha tak rýchlo, že sa neobjavia ani hnačky, ktoré sú
  u ostatných foriem charakteristickým rysom cholery. Zdrojom nákazy sú výkaly a zvratky
  chorých osôb. V letných mesiacoch patrí k nebezpečným prenášačom hmyz, predovšetkým
  muchy. Úmrtnosť u neliečených osôb dosahuje až 50 %.

  Z pohľadu biologických zbraní sú ďalej uvedené hemoragické horúčky (horúčka Ebola,
  Lassa, Dengue a Marburg), ktoré sú veľmi zaujímavé predovšetkým pre ich exotickosť a neskúsenosť zdravotníckych pracovníkov s týmito chorobami. Naviac presná diagnostika založená na polymerázovej reťazovej reakcii (preukázanie nukleovej kyseliny) je zvládnutá
  len vo vybraných svetových laboratóriách tropického lekárstva.

  • INDIVIDUÁLNA A KOLEKTÍVNA OCHRANA

   Ochranu povrchu celého tela pred kontamináciou choroboplodnými zárodkami zabezpečuje používanie izolačných, alebo filtračných ochranných odevov.
   Prenikaniu choroboplodných zárodkov do organizmu je v nutných prípadoch možné zabrániť použitím respirátorov, alebo akoukoľvek inou ochranou dýchacích orgánov. Respirátory chránia dýchacie orgány pred zasiahnutím po dobu približne 4 hodín. Na ich improvizovanú prípravu je možné využiť vatu, gázu, šatky, vreckovky a pod.

   ====podobnosť s čímkoľvek je čisto náhodná===

   • zo štúdie ešte uvádzam:
    ŠTÁTY ZAOBERAJÚCE SA BIOLOGICKÝMI ZBRAŇAMI
    Podľa údajov Americkej agentúry pre kontrolu armády a odzbrojenie z roku 1997, existovalo vo svete najmenej 12 štátov zaoberajúcich sa biologickými zbraňami, ktoré charakterizovali nasledovne:
    • Taiwan ako spojenec Washingtonu pokračuje v bojovom biologickom programe;
    • Rusko vlastní kapacitu pre produkciu biologických zbraní po ZSSR;
    • Čína začala bojový biologický program pred rokom 1984 a sú tu silné náznaky, že pracuje na ofenzívnom programe;
    • Sýria pravdepodobne vyvíja biologické zbrane s cieľom rozšíriť svoje útočné schopnosti;
    • Irán pravdepodobne vyprodukoval biologické látky a laboroval malé množstvá týchto látok aj do munície;
    • Egypt vyrobil bojové biologické látky ešte pred rokom 1972 a je veľmi pravdepodobné, že má kapacitu na výrobu i dnes;
    • Líbya sa snaží získať kapacity na vývoj a výrobu biologických látok;
    • Irak nepresvedčil inšpektorov OSN, že ukončil bojový biologický program, ktorý bol odhalený prebehlíkom (zaťom Saddáma Husajna) v roku 1995.

    Okrem týchto štátov aj Severná Kórea, Izrael, Pakistan a Kuba môžu vyvíjať biologické bojové systémy, tvrdí sa v materiáloch spomínanej agentúry. Podľa názoru odborníkov je štátov, ktoré sú schopné realizovať, hoci len v obmedzenej miere, biologický program, podstatne viac. Tento počet sa bude zväčšovať s postupným prenikaním biotechnológií aj do menej vyspelých štátov. Odborníci tvrdia, že ich v súčasnosti môže byť až 100. Odôvodňujú
    to najmä jednoduchou a na zariadenie nenáročnou výrobou, ktorú možno realizovať už v stredne veľkých laboratóriách. Uvedené fakty potvrdzuje skutočnosť, že všetky vyspelé armády sa zaoberajú výskumom biologických zbraní z pohľadu biologickej ochrany vojsk.
    Podľa údajov vojenských odborníkov USA je okolo 43 druhov biologických prostriedkov, ktoré sú vo väčšej alebo menšej miere naďalej predmetom úvah a záujmu mnohých armád.

    Je len otázkou času, kedy sa biologické prostriedky stanú „zbraňou teroristických skupín a organizácií“, a to buď na priame napadnutie, alebo k teroristickému vydieraniu. Obzvlášť nebezpečné a zákerné sú diverzné spôsoby, kedy biologické zbrane môžu byť použité skryte a tajne pri kontaminácii potravín, pitnej vody alebo vzduchu v uzatvorených priestoroch. Napriek významu medzinárodnej konvencie o zákaze biologických zbraní je potrebné venovať tejto otázke primeranú pozornosť.

    Konvencia o biologických zbraniach nemôže zakázať vlastniť biologické organizmy, ktoré sa pritom inak môžu hodiť pre výrobu biologických zbraní, pokiaľ existuje legálny dôvod ich prechovávania. Takýmto dôvodom je napríklad vývoj vakcín a boj proti rôznym onemocneniam.

    PS: tento pdf dokument nie je žiadne tajomstvo a je možné si ho vyhľadať na nete

   • Ešte si zabudla na alobal na hlavu!

    Koment z NWOO od Bodláka:
    .lak napsal:
    17.8.2021 (17.40)

    Bílá Labuť
    NALÉHAVÉ: La Quinta Columna vyzývá lidi, aby zaznamenávali a sdíleli videa z Geigerových měření (radiace)

    Dr. Sevillano: Můžete vidět ve videu jak pulsy z mobilní věže ovlivňují měřák. Chci říct, že to není jen neionizující. Něco je v prostředí, nebo tam něco vyzařuje. Nebo je v prostředí něco, co nebezpečně znásobuje energie až do ionizačního rozsahu. To rozbíjí elektrony. To ničí tkáně.

    Ricardo Delgado: Přesně se jim říká záření beta a gama. (!!!)

    https://rumble.com/vl2rwv-geiger-counter-detects-ionizing-radiation-near-5g-antennas.html
    zdroj: https://www.orwell.city/2021/08/geiger-counter.html

    Audiovizuální materiál je třeba zaslat přímo na e-mailovou adresu Ricarda Delgada: tutoronline(zavináč)hotmail.es

    8 OdpovězSrp 17, 2021 15:50
    dnes čárky nedávám
    Návštěvník
    dnes čárky nedávám
    5G simuluje kosnické záření před kterým chrání vše živé van allenovi pásy okolo planety a ozonová vrstva. Nosný signál vzniká přerušením stanovené frekvence takže do onoho pásma. A vy? S tou pětkou brzo u sebe a asi vám nepovolí bez toho se pohnout. No nic, stejně to dáte od měsíce do roka, idioti cenzoři. Ale to už oxid grafenu v mozcích jim neumožní myšlenkové procesy zombíkům. To je důvod proč jdou pro další příděl i když okolo jim padají jako mouchy před očima. Už nechápou roboti.

    • Nooo… len aby si si ho nemusel dať ty, ak si vypočuješ na infovojne dnešné dopoludnie s Adrianom a Petrom Weisom.
     Ja som to ešte nepočula ale dostala som echo, že sú tam informácie o Haagu.
     A potom si pozri môj dátum a čas uverejnenia príspevku o biologickych zbraniach.

 10. https://www.naturalnews.com/2021-08-17-former-cdc-director-science-thuggery-facts-ignored.html
  Former CDC director warns that “science” has turned to thuggery and threats while evidence and facts are ignored
  Bývalý riaditeľ CDC varuje, že „veda“ sa zmenila na lúpeže a hrozby, zatiaľ čo dôkazy a fakty sa ignorujú

  Conformity is what rules “science” in today’s world
  Súlad (zhoda) je to, čo v dnešnom svete vládne „vede“

  This is how tyranny turns into genocide, by the way. When there is only one version of “science” that is acceptable, atrocities often follow as the unbelievers are punished for their non-conformity.
  Takto sa mimochodom tyrania mení na genocídu. Keď existuje iba jedna verzia „vedy“, ktorá je prijateľná, často nasledujú zverstvá, pretože neveriaci sú potrestaní za ich nesúlad.

 11. https://www.naturalnews.com/2021-08-17-geert-vanden-bossche-vaccinating-during-pandemic-promotes-variants.html
  Geert Vanden Bossche: Vaccinating people in the middle of a pandemic promotes spread of deadly “variants”
  Geert Vanden Bossche: Očkovanie ľudí uprostred pandémie podporuje šírenie smrtiacich „variantov“

  The “vaccinated” are walking murderers spreading disease to others
  „Očkovaní“ sú kráčajúci vrahovia, ktorí šíria choroby iným

  When people start dropping dead in the streets due to being infected by the vaccinated, the media will simply blame the unvaccinated: rinse and repeat. It will not work on everyone, of course, but you can be sure that plenty of people will believe the lie and call for forced vaccination as the final solution.
  Keď ľudia začnú kvôli infekcii očkovanými padať na uliciach, médiá jednoducho budú viniť neočkovaných: opláchnite a opakujte. Nefunguje to, samozrejme, na každého, ale môžete si byť istí, že veľa ľudí uverí lži a vyzve na nútené očkovanie ako konečné riešenie.

  • Nútené očkovanie urýchli občiansku vojnu.

   • Už začala! Je to totiž najlepšia príležitosť, ako si „v mene“ vakcíny vybaviť účty ZZŽ! Závisť, Zášť, Žiarlivosť!

    Dnes ma slovne a neskôr slovne nebezpečne napadol jeden z dediny. Je to zo zákona chránená osoba, 2 infarty a nechcem, aby nejaké krvácanie do mozgu bolo na mňa a nie na vykcínu, tak som sa zdržal. Predčasom som im do schránky hodil adresne „pre jeho ženu“, lebo má IQ vyššie ako on – „osvetu“. Keďže sa všeobecne vie, že nie som vacknutý – „ohrozil som týmto zdravie jeho rodiny“! Lebo mnou nakazený predmet v jeho schránke! Kokso! Keby som mu dal 500 eur v 5-eurovkách – ešte by ich aj oblízal, pivo u nevacknutého suseda mu piť nevadí, ani kšefty s rôznymi závadovými osobami. Poštárky sú zatiaľ neočkované – takže asi poštu sterilizuje. Nesterilizuje. Ale – nie je si istý svojou starou – inak tiež vacknutou. Takže naozaj len natiahnuť prezervatív na hlavu! O čom točím? Tá ne-vakcína nie je dôvod – tá ne-vakcína je ZÁMIENKA! No a keď už po takejto argumentácii siahne nejaký idiot s tým, že vedome odrovná susedské vzťahy doživotne – pre mňa sa už vojna začala!

    A teraz si predstavte, že naozaj vypukne krvavá – tak koľko susedov si v mene ne-vakcíny konečné vyrovná svoje dlhoročné komplexy a účty?! Už začala! Pozor na to! Zámienku už majú a o tom to je! Teraz len kto Noc dlhých nožov odpíska!

 12. Aké „peknučké“, depopulačka je len pre nás, pre ovečky:

  https://www.naturalnews.com/2021-08-17-pfizer-will-not-mandate-covid-vaccines-employees.html
  Pfizer will NOT mandate covid vaccines for its own employees… wonder why?
  Spoločnosť Pfizer NEBUDE povinne nariaďovať vakcíny proti covid vírusu pre svojich vlastných zamestnancov … pýtate sa prečo?

 13. https://www.naturalnews.com/2021-08-17-fully-vaccinated-man-dies-from-covid-19.html
  Fully-vaccinated man dies from COVID-19
  Plne očkovaný muž zomrel na COVID-19

 14. https://www.naturalnews.com/2021-08-17-vaxxed-to-death-alarming-study-confirms-vaxxers-will-face-catastrophic-antibody-dependent-enhancement-injuries-and-deaths.html
  VAXXED TO DEATH: Alarming study confirms vaxxers will face catastrophic Antibody Dependent Enhancement injuries and deaths
  Zaočkovaní k smrti: Alarmujúca štúdia potvrdzuje, že zaočkovaní budú čeliť katastrofálnym zraneniam a úmrtiam závislým na protilátkach

  Even if the vaccines stop right now, a billion people could die around the world in the next 36 months as vaccines take their toll
  Aj keď sa očkovania práve teraz zastavia, v priebehu nasledujúcich 36 mesiacov môže na celom svete zomrieť miliarda ľudí, pretože vakcíny si vyberajú svoju daň

 15. Oplatí sa vypočuť:
  https://zvtv.sk/dialogy/roman-michelko-2021-08-17/
  Dlho sme volili menšie zlo, teraz máme možnosť prežiť si to najväčšie – Roman Michelko

 16. Na Slovensku „len 4“ – v ČR 103! = 1:25?!
  Počet obyvateľov SR k ČR je cca 1 : 2, zaočkovanosť približne rovnaká.

  Podezřelých úmrtí po vakcíně je za 14 dnů stejně jako …
  [Prehľadávať doménu nespokojeny.cz] http://www.nespokojeny.cz/podezrelych-umrti-po-vakcine-je-za-14-dnu-stejne-jako-mrtvych-s-covidem/
  Kdybychom stejnou optikou nahlíželi na současné evidované počty úmrtí po vakcíně proti covid-19 v ČR, tak SÚKL jich k 10.8.2021 eviduje 103. V ideálním případě jich tedy ve skutečnosti bude víc než tisíc (10%), reálně víc než 10.000 mrtvých po vakcíně proti covidu (1%).

 17. https://www.fromrome.info/2021/06/18/br-bugnolo-when-the-flu-season-comes-the-chaos-will-begin-prepare-yourselves-now/

  „Bratr. Bugnolo: Až přijde chřipková sezóna, začne chaos – Připravte se NYNÍ!“

  Co jsem si poznamenala:

  O vakcínu proti koronaviru se usiluje už dávno. Jsou to ty nejméně smrtelné viry. Při testech všechna zvířata zemřela, tak testy zastavili. Ti, co vyrábějí vakcíny ví, že vás zabijí. Nejsou hloupí. Záměrem je vyhubit lidstvo. Říká se, že vakcinovány byly 2 miliardy lidí. Podle Montagniera bude imunitní systém reagovat přehnaně při příštím kontaktu s virem. Tito budou mrtví do 2 let…. Musíte se na to začít duchovně připravovat… Někteří lidé budou v takovém šoku, že přijdou o rozum, ztratí víru. …Když člověk skočí z útesu, je Bůh povinen zrušit zákon gravitace? … Každý s mozkem měl dost času, aby prozkoumal tuto podvodnou pandemii. … Jestli jste to celý rok nepraktikovali a šli jste si dát injekci, abyste mohli cestovat… jste pitomec a zbabělec a nežijete podle Pravdy. Pravda pro vás nic neznamená. Nestrávili jste ani 15 minut na youtube. …Když nežijete podle pravdy, nežijete celý smysl svého života. … Bůh není povinen zachraňovat lidstvo, když chce lidstvo spáchat sebevraždu.

  Dále hovoří o tom, že ti, co tu zůstanou, budou muset pomáhat s pohřbíváním, protože nebude, kdo by pohřbíval. …. Až bude zřejmé, že umírají lidé, co dostali vakcínu, tito lidé začnou být velice naštvaní a začnou velké nepokoje a uvidíme pád vlád, protože tyhle politiky, novináře a doktory, kteří jim to udělali, zabijí. Doporučuje: odejděte z měst na venkov, braňte se, ozbrojte se. Je užitečné zeptat se sousedů, jestli byli vakcinovaní, udělejte si seznam, abyste věděli, kde je případně přátelské místo, kam uprchnout. Jinak by vás mohli nahlásit úřadům, které viní lidi jako jsme my, že kvůli nám lidé umírají. … Až přijde chřipková sezóna, chaos začne.

 18. https://otevrisvoumysl.cz/lekar-prezidenta-trumpa-dr-vladimir-zelenko-svedci-u-rady-izraelskych-rabinu-zkoumajicich-otazku-mrna-vakcin/
  Lékař prezidenta Trumpa, dr. Vladimir Zelenko, svědčí u rady izraelských rabínů zkoumajících otázku mRNA „vakcín“.

  Renomovaný lékař, dr. Vladimir Zelenko, který léčil několik slavných lidí, v tomto videu mluví o závažných rizicích covid očkování a poskytuje důvody, proč by se covid očkování mělo okamžitě zastavit.

  • Vypočula som celé video Dr. Zelenku – každý by to mal vypočuť. Tieto vakcíny nazval jedovatá smrtiaca injekcia, ktorá nefunguje a má otrasné vedľajšie účinky ale Bill Gates chce zaočkovať 7 miliárd ľudí.

 19. https://www.hlavnespravy.sk/papez-frantisek-okovanie-proti-covidu-je-cinom-lasky/2645770
  Pápež František: Očkovanie proti covidu je „činom lásky“

  Pápež František sa v stredu zapojil do vakcinačnej kampane s cieľom presvedčiť ľudí, aby sa dali zaočkovať proti koronavírusu. Informovala o tom agentúra AFP. „Byť zaočkovaný… je činom lásky,“ zdôraznil 84-ročný pápež vo videoposolstve zverejnenom na stránke vaticannews.va. „A prispieť k tomu, aby väčšina ľudí bola zaočkovaná, je činom lásky. Lásky k sebe, lásky k svojej rodine a priateľom a lásky ku všetkým ľuďom,“ dodal

  PS No comment – bez komentára

 20. http://www.nwoo.org/2021/08/18/jakou-jistotu-nam-dava-ockovani-a-jaka-rizika-prinasi/#more-360580
  Jakou jistotu nám dává očkování a jaká rizika přináší?

 21. Vyšetrovanie covid trestnej činnosti
 22. https://aeronet.cz/news/vakciny-proti-covid-19-jsou-ve-skutecnosti-trojskymi-koni-magnetogenetiky-na-dalkova-ovladani-lidskych-mozku-virginska-univerzita-jiz-v-roce-2016-uspesne-otestovala-virus-ktery-v-mozku-mysi/
  Vakcíny proti COVID-19 jsou ve skutečnosti trojskými koni magnetogenetiky na dálková ovládání lidských mozků? Virginská univerzita již v roce 2016 úspěšně otestovala virus, který v mozku myši vytvoří zmagnetizované neurony, které lze poté zapínat a vypínat elektromagnetickým polem jako pomocí dálkového ovládání! Total Control skrze Remote Control? Dostanete imaginární virus, na virus dostanete vakcínu, která nevytvoří imunitu, zato vám ale zjevně zmagnetizuje ruku a najednou školáci po zapnutí dálkového ovládání popadají před školou na zem? Už to není konspirace, je na to vědecká studie!

  • A ten obrázok Billa Gatesa v tomto článku ako sa nás rehoce, akí sme debili.

   • Existujú aj reálne fotky tohto zmrda – nie len tie 15 rokov staré, 2x vyretušované, generované vyhľadávačmi, ale zo zákulisia – tam vyzerá nezdravo a „sešlý věkem a zlem“ – bez masky! Nedávno som na taký článok narazil – bol úplne šedý, flakatý a bez charizmy. Tak neviem, prečo by sme sa mali nechať frustrovať jeho mediálnou „nesmrteľnosťou“. Ide do kopru!

    Treba vedieť, že všetky jeho oficiálne fotky sú autorizované. On pri rôznych vystúpeniach hrá až do konca, takže je problém zachytiť jeho pravú tvár. A na hajzli sa odfotiť asi nenechá.

 23. Stručne – e-Hranicu hackol etický hacker, a kvôli výstrahe kompetentným uviedol, že sa mohol dostať ku všetkým osobným údajom vrátane záujmových osôb vyššieho rangu.

  eHranicu vyhackovali. Etický hacker nerozumie správaniu NCZI, ktoré podalo trestné oznámenie
  Miroslav Kamody
  17.08.2021, 16:24

  „Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) podalo v súvislosti s únikom dát trestné oznámenie na neznámeho páchateľa. V utorok to na tlačovej konferencii uviedol generálny riaditeľ NCZI Pavol Capek. “

  „Myslí si, že útoky mali súvis s výberovým konaním na post šéfa tejto inštitúcie. Slovenská bezpečnostná IT spoločnosť Nethemba tvrdí, že NCZI nebolo opäť schopné ochrániť osobné dáta miliónov ľudí. Poukázala na to, ako je možné získať európske vakcinačné preukazy všetkých zaočkovaných občanov. NCZI odmietlo, že by nedokázalo dáta ochrániť.“

  „Na otázku TASR, či NCZI vie garantovať ochranu dát občanov, Capek uviedol, že robia všetko preto, aby sa tak dialo. Tiež povedal, že mal záujem prihlásiť sa do výberového konania na post šéfa NCZI, ktoré vyhlásilo Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR.“

  „Etický heker Pavol Lupták pre TASR zdôraznil, že NCZI dopredu informovali, preto mala štátna inštitúcia čas si chybu opraviť a predísť masívnemu úniku informácií.

  „Namiesto toho, aby nám verejne poďakovali, tak sa nám vyhrážajú trestným konaním,” povedal. Poukázal tiež na to, že „triviálnu zraniteľnosť“ môže nájsť a zneužiť akýkoľvek IT zdatný človek. „Zlí hekeri“ by podľa jeho slov neriešili porušenie zákona a NCZI by ani neinformovali.

  Podotkol, že žiadne rodné čísla neodcudzili, ale si ich vygenerovali a cez verejne dostupný štátny portál overili, ktoré z nich sú platné. „Podobne v prípade eHranica sme použili bežnú funkcionalitu aplikácie (z prehliadača), ktorú mohol využiť úplne ktokoľvek. Žiadne cielené hekovanie a hlbšiu analýzu sme nerobili,” zdôraznil.

  Myslí si tiež, že takýmto krokom zo strany NCZI stratia spoločnosti akýkoľvek zmysel reportovať prípadné chyby. Trestné oznámenie označil za „morálne dno NCZI“.“
  https://brainee.hnonline.sk/spolocnost/slovensko/7307300-ehranicu-vyhackovali-eticky-hacker-nerozumie-spravaniu-nczi-ktore-podalo-trestne-oznamenie

  Tak. A to „sme sa ešte nedostali“ k hackovaniu osobných údajov zo sčítania.

 24. CENTRAL SUN GALAXY

  NE. GLOBÁLNÍ GENOCIDA LIDSTVA !!!

 25. https://www.naturalnews.com/2021-08-18-repeated-injections-lethal-covid-vaccine-spike-protein.html
  “Repeated injections will be lethal,” warns researcher on how the covid vaccine spike protein destroys natural immunity
  „Opakované injekcie budú smrteľné,“ varuje vedec o tom, ako hrotový proteín covid vakcíny zničí prirodzenú imunitu

  Covid vaccines are destroying people’s telomerase just like chemotherapy, causing them to age rapidly
  Covidové vakcíny ničia telomerázu ľudí rovnako ako chemoterapia, v dôsledku čoho rýchlo starnú

 26. https://www.naturalnews.com/2021-08-18-fauci-america-prepared-quickly-distribute-covid-vaccines.html
  Fauci says America is prepared to “very quickly” distribute third dose of COVID-19 vaccine
  Fauci hovorí, že Amerika je pripravená „veľmi rýchlo“ distribuovať tretiu dávku vakcíny COVID-19

 27. DIPLOMATKA IVETA MICHALÍKOVÁ: PODVOD S PANDÉMIOU SA ZAČÍNA ODHAĽOVAŤ

  SLOVENSKO: Na povrch preniká čoraz viac faktov o pozadí injekcie, ktorá je oficiálne vyhlasovaná za vakcínu a dostáva sa do povedomia čoraz väčšieho okruhu verejnosti. Veľa občanov má v rodine, alebo medzi známymi obeť vakcíny, prinajmenšom s ťažkými následkami na zdraví bezprostredne po prvej, alebo druhej dávke…………

  KOORDINOVANÁ SNAHA MEDZINÁRODNEJ GLOBALISTICKEJ MAFIE: NIE JE NÁHODA, ŽE ZLOČINECKÉ VLÁDY VYŽADUJÚ NARAZ COVID PASY A POVINNÉ OČKOVANIE……………

  články na stránke CZ 24 NEWS

  A nech mi niekto vysvetlí načo slúži tá vakcinačná lotéria- ten hazard so štátnymi financiami. Matovičovsko-Hegerovská vláda musí mať super krytie odnekiaľ keď sa neboja takto šafáriť.
  Už sa bojím, že toto šialenstvo s covidom ani nikdo nezastaví, je to vojna bez zbraní!

  • Tiež si to myslím.
   Takýto krutý záver dejín ľudstva je predpovedaný a riadený načisto šialeným bohom Sionu. Nachádzame sa v poslednej fáze nemilosrdného boja naživot a nasmrť.
   Možno to zastavia oni sami – no zrejme až keď pochopia, že ide o život aj im. Teda až potom, keď im konečne dôjde, že sme všetci spolu na jednej a tej istej potápajúcej sa lodi.
   Oni to musia vzdať. A urobia to. Potom, keď pôjde vyslovene o tie ich životy. Hrdinovia.

   • …a Hitler sa vzdal?

    • ťažko povedať, či „sa Hitler vzdal“… no on to, že sa priblížil jeho koniec, aspoň pochopil. Podľa mňa aj na samovraždu treba určitú dávku odvahy.
     Globalisti sú si istí, že sa im nič nestane; cítia sa tu ako bohovia. Oni manipulovali bibliu a narobili z nás ovce, ktoré dnes poslušne, oddane, samy kráčajú na bitúnok. Partia samoľúbych „nadľudí“ už ani nebojuje, ona sa z nás už iba rehoce. Ich smiech im na perách zmrzne až vtedy, keď sa konečne zviditeľní mohutná technika a ešte mohutnejšia sila lásky dosiaľ utajovanej, dokonalej desiatej planéty. Nezomrú ani títo naši vrahovia – Ježiš pred 2021 rokmi položil svoj život na našej Zemi aj za nich.

     • „Nezomrú ani títo naši vrahovia – Ježiš pred 2021 rokmi položil svoj život na našej Zemi aj za nich.“ – to je presne tá najväčšia židobiblická zločinecká chobotina vytvárajúce super kriminálne prostredie, keď za tvoj zločin – aj ten budúci už niekto dopredu zaplatil! Sa spamätaj! Vytváraš tu beztrestné prostredie! Tak nech ťa niekto konečne ovalí polenom – vďaka Ježišovi má dopredu odpustené! Amen!

     • Ježiš má čo spoločné so židovinou?
      Tento súcitný Človek prišiel na Zem povedať Pravdu o svojom láskavom Otcovi, ktorý nezabíja a nie je to ten istý človek, ako samozvaný vraždiaci boh Sionu. To je všetko! On Rimanov a Židov o svoju smrť nežiadal. Aj Koperníka za Pravdu zabili, ďalších ľudí šíriacu Pravdu takisto… aj my na tomto portáli – neriskujeme?
      Ak mne niekto zabije moje dieťa, tak určite nepôjdem ja zabiť jeho dieťa, lebo by to aj tak nikomu nepomohlo. Ty si dosť inteligentný na to, aby si obraznú reč pochopil. Ale ty jednoducho musíš rýpať! „Sa spamätaj!“
      Oko za oko, zub za zub nepomáha! Tebe ešte nikto nikdy nič neodpustil? Ak áno, tak to bola z jeho strany židovina?

 28. Ak chcete tento spravodaj posielať ďalej prostredníctvom sociálnych médií, skopírujte a prilepte tento odkaz:
  https://www.cellphonetaskforce.org/wp-content/uploads/2021/08/6G-Closer-than-you-think.pdf
  6G

  Po celom svete vedci, vlády, korporácie a spotrebitelia spolupracujú na tom, aby sa Zem stala obrovským počítačom, čím sa naplnia varovné predpovede veľkého švédskeho fyzika a nositeľa Nobelovej ceny Hannesa Alfvéna. Napísaný pod pseudonymom Olof Johannesson, jeho sci-fi román Sagan om den stora datamaskinen ( Príbeh veľkého počítača ) z roku 1966 predpovedal inteligentné telefóny, internet, fitbity, umelú inteligenciu, čipové implantáty umožňujúce priamu komunikáciu medzi ľuďmi a počítačmi. kolonizácia Marsu a nakoniec úplné nahradenie ľudstva počítačmi, ktoré považovali ľudské bytosti len za jeden krok na evolučnej ceste k sebe samému.

  Niektoré z národných a medzinárodných skupín, ktoré už pracujú na 6G, sú:
  6G Flagship , fínsky program výskumu a vývoja financovaný Univerzitou v Oulu a Fínskou akadémiou.
  URLLC (Ultra Reliable Low Latency Communications) je spolupráca Univerzity v Oulu a Juhokórejského inštitútu pre výskum elektroniky a telekomunikácií (ETRI).
  TEMA (Association of Telecom Equipment Manufacturers of India), v spolupráci s CMAI (Cellular Mobile Association of India), vytvorili radu 6G .
  CEA-LETI . Toto je Laboratoire d’électronique des technologies de l’information (LETI), dcérska spoločnosť Commissariat à l’Energie Atomique et aux Energies Alternatives (CEA), francúzskej komisie pre jadrovú a obnoviteľnú energiu. Spoločnosť LETI zamestnáva 1 900 ľudí a sídli v Grenobli. Jeho program 6G sa nazýva New-6G .
  6GIC (6G Innovation Center), projekt University of Surrey, vo Veľkej Británii.
  InterDigital , spoločnosť zaoberajúca sa výskumom a vývojom technológií s pobočkami v USA, Kanade, Belgicku, Anglicku a Francúzsku.
  6GWorld , dcérska spoločnosť spoločnosti InterDigital.
  ATIS , Alliance for Telecommunications Industry Solutions, ktorá má 150 členských spoločností. Spoločnosť ATIS vydala 13. októbra 2020 tlačovú správu s vyhlásením: „ATIS zahajuje alianciu Next G na podporu severoamerického vedenia v 6G.“
  5G-ACIA , 5G Alliance for Connected Industries and Automation. Toto je pracovná skupina Zentralverband Elektrotechnik- und Elektronikindustrie eV (ZVEI), Nemeckej asociácie elektrických a elektronických výrobcov.
  5G IA (5G Infrastructure Association), „Hlas európskeho priemyslu pre vývoj a vývoj 5G“. V 5G PPP (5G verejno -súkromné partnerstvo) 5G IA predstavuje súkromnú stranu a Európska komisia verejnú stranu. 5G IA má sídlo v Bruseli v Belgicku.
  6G@UT , nové výskumné centrum, ktoré 7. júla 2021 spustila Texaská univerzita v Austine a je financované spoločnosťami InterDigital, AT&T, Qualcomm, Samsung a NVIDIA.

  6G bude používať frekvencie od 40 GHz do 330 GHz, nazývané „subterahertzové“ frekvencie, aby podporil „extrémne rýchlosti prenosu dát až 1 Tbps“. Šírka pásma signálu bude v desiatkach GHz až „nad 100 GHz“. 6G okrem iného umožní autonómne drony, autá, vysokozdvižné vozíky, vlaky, rýpadlá a kombajny.

  Prvé európske sympózium 6G , virtuálne podujatie so 72 rečníkmi, sa uskutočnilo 4.-6. mája 2021. Organizovali ho spoločne spoločnosti 6GWorld, 6GIC, Interdigital a 6G Flagship. Predstavil sa Andreas Mueller, predseda ACIA; Colin Willcock, predseda 5G-IA; BK Syngal, predseda Rady 6G TEMA/CMAI; Emilio Calvanese Strinati, programový riaditeľ spoločnosti New-6G, CEA-LETI; DongKu Kim, profesor Univerzity Yonsei, Soul, Južná Kórea a spolupredseda Výboru pre stratégiu výskumu a vývoja 6G na univerzite.

  Spoločný samit EuCNC a 6G v roku 2021 sa konal 8.-11. júna 2021. EuCNC je Európska konferencia o sieťach a komunikáciách. Toto podujatie bolo spoločným programom 6G Flagship a Európskej komisie. Bola to virtuálna konferencia so sídlom v portugalskom Porte.

  13. júla 2021 na podujatí s názvom Asia Tech x Singapore oznámila vlajková loď 6G partnerstvo s krajinou Singapur. Singapurská časť spolupráce bude umiestnená na Singapurskej univerzite technológie a dizajnu.

  Ďalší summit 6G sa uskutoční 31. augusta 2021 v kongresovom centre Colorado v Denveri, Colorado. Budú tu rečníci spoločností Verizon, AT&T, US Cellular, Rogers Communications, T-Mobile, Northeastern University, Next G Alliance, National Science Foundation, Virginia Tech a ďalších. Po fyzickej udalosti bude 2. septembra 2021 nasledovať virtuálna udalosť. Tento samit 6G je sponzorovaný veľkým podujatím 5G v spolupráci s alianciou Next G Alliance a ATIS.

  IEEE International Symposium on Personal, Indoor and Mobile Radio Communications (PIMRC), virtuálna konferencia sponzorovaná vlajkovou loďou 6G, sa bude konať 13.-16. septembra 2021.

  Symposium 6G sa uskutoční 21.-22. septembra 2021 vo Washingtone DC v Halcyon House. Vystúpi 50 rečníkov z priemyslu, univerzít a vlád. Je sponzorovaná spoločnosťou 6GWorld v spolupráci s InterDigital; Inštitút pre bezdrôtový internet vecí na Severovýchodnej univerzite; a aliancia Next G.

  23. septembra 2021, taktiež v Halcyon House vo Washingtone, usporiada americké ministerstvo obrany sympózium s názvom 5G to XG US Defence Symposium . Predstaví sa v ňom bývalý komisár FCC Robert McDowell a tiež prednášajúci z InterDigital, Lockheed Martin, Space Economy Rising, IEEE, Národného inštitútu pre štandardy a technológie, Národného konzorcia pre spektrum, DARPA (Agentúra pre pokročilé výskumné projekty v oblasti obrany) a ministerstva obrany.

  A brooklynský samit 6G s názvom „Dawn of 6G“, ktorý organizuje Tandon School of Engineering v Brooklyne v New Yorku, sa bude konať prakticky 18.-19. októbra 2021. Vystúpia na ňom rečníci z USA, Japonska, Európy a Čína.

  Tretie číslo časopisu 6G Waves bolo vydané na jar 2021. V ňom sme sa dočítali, že „úlohou 5G/6G je kognitívne prepojiť každé uskutočniteľné zariadenie, proces a človeka s globálnou informačnou sieťou“. Jeho články vykresľujú obraz sveta nočných môr, do ktorého nás vedci a inžinieri vedú:
  Projekt Hexa-X sľubuje „bezproblémové zjednotenie fyzického, digitálneho a ľudského sveta … Zatiaľ čo 5G výrazne zvyšuje našu schopnosť konzumovať digitálne médiá kdekoľvek a kedykoľvek, 6G by nám malo umožniť začleniť sa do celých virtuálnych alebo digitálnych svetov“. Tento článok hovorí o „masívnom twinningu“, „teleprítomnosti“, „cobotoch“, „internete zmyslov“ a „všadeprítomných autonómnych systémoch, ktoré sú úzko prepojené v každom aspekte nášho života“.

  „Masívne twinning“ je „vytvorenie digitálneho dvojčaťa z ľudí, fyzických objektov a procesov“.

  „Telepresencia“ umožní ľuďom „komunikovať s fyzickým svetom alebo ho na diaľku prežívať s vernou vernosťou“.

  „Koboti“ budú „kolaboratívnymi robotmi“ v domácnostiach a verejných priestoroch.
  Ďalší článok pojednáva o „hmatovom internete“, ktorý umožňuje „ľuďom nosiť nositeľné zariadenia a interagovať s virtuálnymi priestormi implementovanými v sieti, kde sa používatelia cítia, akoby sa nachádzali na skutočnom mieste záujmu, ktoré priamo interaguje s jeho okolím“. Predpokladá „konferencie tvárou v tvár (F2F), na ktorých sa vzdialení účastníci cítia ako v konferenčnej miestnosti, kde sa môžu pozrieť akýmkoľvek smerom. Pandémia COVID-19 zvýrazňuje dopyt po týchto aplikáciách. “
  Ďalší článok hodnotí vývoj „extrémne jemného inteligentného prachu“ – bezdrôtových zariadení, ktoré sú také malé, že majú veľkosť drobných častíc.
  Doktor Ian Oppermann, vládny vedec a profesor Technickej univerzity v austrálskom Sydney, si myslí, že 6G je potrebná a že „neexistuje žiadna alternatívna cesta, ak máme prežiť ako druh“. Jeho jedinou starosťou je, aby sme chránili údaje a súkromie ľudí. Predstavuje si „inteligentný domov, kde sa svetlá zapínajú a vypínajú pri prechode z miestnosti do miestnosti, kde je kúrenie inteligentne riadené počtom ľudí doma“. Predstavuje „inteligentnú toaletu, ktorá analyzuje chémiu vášho moču a poskytne vám odporúčania, čo jesť, na základe vašich hladín fosfátov. Možno sa tieto informácie zdieľajú s vašou chladničkou a naznačujú, že by ste mali jesť viac banánov. “ „Ďalšou praktickou technológiou môže byť dron vznášajúci sa nad vašim domovom, ktorý vám poskytne mobilnú sieť ad hoc (skvelá), ale okrem toho môže dron zaznamenávať vašu polohu (pochybné, ale v poriadku) a možno zmerať vašu telesnú teplotu (určite nie dobré). Zjavnou otázkou je, či s tým všetkým súhlasíte?

  A 5. augusta 2021 Federálna komunikačná komisia vytvorila nové „ inovačné zóny “ v Raleighu, Severnej Karolíne a Bostone v štáte Massachusetts a rozšírila svoju existujúcu inovačnú zónu v New Yorku. Ide o programy Platformy pre pokročilý bezdrôtový výskum (PAWR), ktoré financuje Národná vedecká nadácia a konzorcium viac ako 30 technologických a telekomunikačných spoločností.

  Severovýchodnú inovačnú zónu budú spoločne prevádzkovať Severovýchodná univerzita a DARPA. Bude pokrývať 0,8 štvorcových míľ v hlavnom areáli Northeastern v Bostone, na východe hraničí s ihriskom Carter Playground, na juhu s Columbus Avenue a na severe s Huntington Avenue; a 0,9 štvorcových míľ v jeho satelitnom areáli v Burlingtone pri parku Mary Cummings. Tieto zariadenia vystavia každého v týchto testovacích oblastiach frekvenciám od 746 MHz až po 1,05 THz (1 050 GHz).

  Rozšírenú zónu inovácií v New Yorku, známu ako COSMOS, budú spoločne prevádzkovať Columbia University, Rutgers University, New York University a City College of New York a bude zahŕňať časti Columbia University, City College, okolité ulice a ich časti. Riverside a Morningside Parks. Ďalšími partnermi sú Silicon Harlem, University of Arizona a IBM. Testovacia stanica v New Yorku sa zameria na vývoj bezdrôtovej komunikácie s mimoriadne vysokou šírkou pásma a nízkou latenciou. Bude využívať frekvencie od 2500 MHz do 40 GHz.

  Inovačná zóna Raleigh bude rozdelená na dve oblasti. Jeden bude pokrývať 10,5 štvorcových míľ vrátane kampusu Štátnej univerzity v Severnej Karolíne, prímestskej obytnej štvrte a poľnohospodárskej výskumnej stanice Lake Wheeler. V tejto zóne bude umiestnená Aerial Experimentation and Research Platform for Advanced Wireless (AERPAW), ktorá sa zameria na vývoj bezdrôtovej komunikácie z bezpilotných lietadiel. Ďalšie 3 štvorcové míle, pokrývajúce inú časť univerzitného kampusu a zasahujúce do mesta Cary, budú hostiť štyri pevné veže s bezdrôtovými vysielačmi a prijímačmi. Testovacie miesto Raleigh bude prevádzkovať Štátna univerzita v Severnej Karolíne v spolupráci s Bezdrôtovým výskumným centrom v Severnej Karolíne, Štátnou univerzitou v Mississippi, Univerzitou v Severnej Karolíne na Chapel Hill, Mestom Cary, Mestom Raleigh a Ministerstvom dopravy Severnej Karolíny , Purdue University a University of South Carolina. Toto testovacie zariadenie bude používať frekvencie od 617 MHz do 40 GHz.

  Ďalšia inovačná zóna, ktorú FCC zriadila v septembri 2019 , sa nachádza v Salt Lake City v Utahu. Rozkladá sa na 4 štvorcových míľach, ktoré pozostávajú z časti kampusu Univerzity v Utahu, centra mesta a koridoru, ktorý ich spája. Toto testovacie zariadenie je spoločným projektom University of Utah, Rice University a Salt Lake City. Frekvencie použité v tomto testovacom zariadení sa pohybujú od 698 MHz do 7125 MHz. Všetky inovačné zóny sú spravované programom Platformy pre pokročilý bezdrôtový výskum Národnej vedeckej nadácie (PAWR).

  A 22. júna 2021 PAWR oznámila zriadenie ďalšieho veľkého testovacieho zariadenia so sídlom na Štátnej univerzite v Iowe v centre Iowy. Toto testovacie zariadenie sa bude šíriť po Štátnej univerzite v Iowe, meste Ames a okolitých farmách a vidieckych komunitách. Financovaný Národnou vedeckou nadáciou a ministerstvom poľnohospodárstva USA „vytvorí multimodálnu vysokokapacitnú bezdrôtovú sieť typu mesh vrátane satelitných spojení s nízkou obežnou dráhou (LEO), optickej platformy voľného priestoru (FSOC) a dlhých -vzdialenosť milimetrových vĺn (mm vlna) a mikrovlnná komunikácia bod-bod. “
  ______________________

  V roku 1862 Henry Brooks Adams, vnuk šiesteho amerického prezidenta, napísal: „Pevne verím, že pred mnohými storočiami bude veda pánom človeka. Motory, ktoré vymyslí, budú nad jeho sily. Jedného dňa môže mať veda existenciu ľudstva vo svojej moci a ľudská rasa spácha samovraždu tým, že vyhodí do vzduchu celý svet. “

  Nočné mory mudrcov v minulosti sa plnia závratným tempom. Máme schopnosť postaviť sa im tvárou v tvár a odvahu naplánovať si iný kurz? Prestaňte sa navzájom obviňovať a uvedomte si, že nikto za to nemôže. Aby sme prestali hasiť oheň s ohňom, nechajte plamene technológie vyhasnúť, aby sa driemajúce semená prírody znova objavili prostredníctvom svojich škvŕn, aby znovu skrášlili svet, kým nie je neskoro.

  Arthur Firstenberg
  Autor, Neviditeľná dúha: História elektriny a života
  PO Box 6216
  Santa Fe, NM 87502
  USA
  telefón: +1 505-471-0129
  [email protected]
  12. augusta 2021

  K dispozícii je na stiahnutie posledných 23 spravodajcov, vrátane tohto
  a zdieľanie na stránke Spravodajcov pracovnej skupiny pre mobilné telefóny.
  Niektoré zo spravodajov sú k dispozícii aj v
  Nemecky, španielsky, taliansky a francúzsky.
  Ak sa chcete prihlásiť na odber, navštívte stránku http://www.cellphonetaskforce/prihláste sa na odber alebo kliknite na tento odkaz:

  • „6G bude používať frekvencie od 40 GHz do 330 GHz, nazývané „subterahertzové“ frekvencie, aby…“

   Ak sa teda pri 60 GHz bezpečne zadusíme a zovrie nám krv a celá táto technológia je vojenská:
   1/ Kto bude mať prst na gombíku? „Vojensko-priemyslový komplex“- Vytunelovaná Detva SK, alebo americká armáda schovaná pod konkrétnu korporáciu „operátora“ – teda cudzí zabijácky element na našom území!
   2/ Kto bude aj inak zodpovedať za možnú technologickú genocídu, ak teda gombík „neotočí“ cudzia „spriatelené“ armáda, ale nejaký „chudák hacker-terorista“ – ktorého samozrejme CIA akosi „prehliadla“ a ups! – státisíce mŕtvych Slovákov na ulici – a tí očkovaní možno aj „v kine“!

   Minulý rok som pár poslancom v dedine povedal, že ak teraz nestopnú 5 G – o 10 rokov bude žiť v dedine polovica pôvodných obyvateľov a dievčatá budú sterilné! Nezájem!

   He! U nás sa zásadne neučia 2 veci! História, ale ani futurológia! Potom čo to je za plánovanie, čo to je za vízia?!

   „Čo bolo bolo – terazky som majorom!
   Čo bude bude – a ľahnete popolom“!

 29. Otázky a odpovede – Poľsko (a ďalšie zaujímavé články): https://sablane.pl/artykuly/pytania-do-lekarzy-zachecajacych-do-szczepien-na-covid/ !

Pridajte komentár

*