Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Dr. Hoffe: „Až 62% očkovaných má mikro zrazeniny. Väčšine časom zlyhá srdce a zomrú“


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Hoffe: „Až 62% očkovaných má mikro zrazeniny. Väčšine časom zlyhá srdce a zomrú“

(Dr. Charles Hoffe, dailyexpose.co.uk) – Väčšina tých, ktorí boli plne zaočkovaní vakcínou na Covid-19, zomrie v priebehu niekoľkých málo rokov na zlyhanie srdca, varuje Dr. Charles Hoffe, M.D., praktický lekár z kanadskej provincie Britská Kolumbia.

Tento značne znepokojivý záver lekára vychádza z analýzy zdravotného stavu množstva jeho pacientov, ktorí podstúpili očkovanie mRNA vakcínami.

Čo zistil Dr. Hoffe o vedľajších účinkoch covidových vakcín

Vo svojej najnovšej aktualizácii zo 6. júla 2021 ohlásil Dr. Hoffe znepokojivé zistenia u svojich pacientov, ktorí dostali vakcínu. Experimentálne mRNA vakcíny podľa neho blokujú tisícky drobných kapilár v krvi plne zaočkovaných ľudí.

Varoval, že v dôsledku toho majú tí, čo dostali vakcínu, vysoké riziko úmrtia na zlyhania srdca a to v rozpätí len niekoľkých málo rokov.

Hoffe vysvetlil, že za vytváranie zrazenín sú zodpovedné injekčne podávané hrotové proteíny – zostrojené tak, aby sa hromadne tvorili v telách zaočkovaných – čo spôsobuje nežiaducu reakciu u viac ako 60 percent ľudí, ktorí dostali vakcínu.

Dr. Hoffe povedal nasledovné:

„Teraz už vieme (podľa zistení japonskej štúdie), že len 25 percent z objemu vakcíny, pichnutej človeku do ruky, vám zostáva naozaj v ruke. Tých zvyšných 75 percent zberá váš lymfatický systém a doslova ním napája váš krvný obeh.“

„Balíčky mediátorovej RNA“ sú podľa neho určené k absorbovaniu vašimi bunkami, no jediné miesto, kde môžu byť absorbované, je okolo vašich krvných ciev, kde ich potom absorbujú kapilárne siete.

Telo následne začína čítať a vyrábať miliardy hrotových proteínov, ktoré sú potom rozpoznávané ako cudzie telesá, učiace vaše telá v reakcii na ne vytvárať protilátky. Tu sa však začínajú problémy.

Ako dochádza k upchatiu ciev a kapilár

S koronavírusom sa hrotové proteíny stávajú časťou vírusovej kapsuly a následne časťou bunkovej steny okolo vírusu. Nie sú však vo víruse, v skutočnosti sú vo vašich bunkách, preto sa stávajú časťou bunkovej steny vášho vaskulárneho endotelu (vnútornej výstielky ciev).

To znamená, že z buniek vystieľajúcich vaše krvné cievy, ktoré majú byť hladké, aby vaša krv mohla voľne prúdiť, teraz vytŕčajú malé zahrotené výčnelky.

Podľa Dr. Hoffeho sa vzniku krvných zrazenín u zaočkovaných nedá vyhnúť, pretože keď sa hrotové proteíny ukotvia v kapilárnych sieťach, okolo cirkulujú krvné doštičky, snažiace sa vyriešiť problém vytváraním ďalších zrazenín.

„Takže, keď krvná doštička prechádza kapilárou, náhle naráža na všetky tieto covidové hroty a vytváranie krvných zrazenín s následným upchatím tej cievy sa stáva absolútne nevyhnutným.

Dá sa preto predvídať, že tieto hrotové proteíny spôsobujú krvné zrazeniny. Sú vo vašich krvných cievach (ak ste „zaočkovaní“ vakcínou mRNA), takže je to zaručené.“

Dr. Hoffe ďalej uviedol, že prípady krvných zrazenín, o ktorých informujú médiá a tvrdia, že sú veľmi zriedkavé, sú „veľké“ krvné zrazeniny – tie, ktoré spôsobujú mozgové mŕtvice a sú viditeľné na zobrazeniach CT a MRI.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Zrazeniny, o ktorých hovorím ja, sú mikroskopické a primalé na to, aby ich zistilo akékoľvek zobrazenie. A tak sa dajú odhaliť len s použitím D-dimér testu.“

Test na zistenie mikroskpických krvných zrazenín

D-dimér test je druh krvného testu, ktorý dokáže vylúčiť prítomnosť vážnej krvnej zrazeniny. D-dimér je časť proteínu, ktorý zostáva v krvi ako zvyšok po tom, čo vaše telo vytvorí krvnú zrazeninu pri hojení reznej rany.

Lekári vedia využiť D-dimér test na zistenie toho, či máte krvnú zrazeninu, lebo vysoké hladiny tohto proteínu môžu naznačovať, že máte veľkú zrazeninu, napríklad hlbokú žilovú trombózu.

Dr. Hoffe povedal, že robil D-dimér testy svojim zaočkovaným pacientom a so znepokojením zistil, že 62 percent z nich malo mikroskopické krvné zrazeniny.

„Títo ľudia ani netušia, že tieto mikroskopické krvné zrazeniny vôbec majú.

Najznepokojujúcejšie na tom je, že sú isté časti tela, ako mozog, miecha, srdce a pľúca, ktoré sa nedokážu regenerovať. Keď sa tieto tkanivá poškodia krvnými zrazeninami, sú poškodené natrvalo.“

Ako napokon dôjde k zlyhaniu srdcu

V dôsledku mikroskopických krvných zrazenín majú títo pacienti „zníženú toleranciu námahy“ (RET), čo znamená, že sú zadýchaní, zvyčajne už aj po malej fyzickej námahe.

Tu si môžete pozrieť video, kde o tom Dr. Hoffe rozpráva (v angličtine):

Vo videu Dr. Hoffe vysvetlil svoju hypotézu, ako časom dôjde k postupnému zlyhaniu srdca.

Hovorí, že je to preto, lebo po očkovaní na Covid-19 majú ľudia v pľúcach upchaté krvné cievy. To núti srdce usilovnejšie pracovať, aby zvládalo väčší odpor pri doprave krvi do pľúc.

Toto je známe ako pľúcna artériová hypertenzia (PAH). Ide o vysoký krvný tlak v pľúcach, lebo sa do nich nemôže účinne dostávať krv.

Tí, ktorí majú tento stav, často v priebehu niekoľkých málo rokov zomierajú na zlyhanie srdca – zvyčajne pravej srdcovej komory, ktorá pumpuje krv do pľúc.

Na záver Dr. Hoffe povedal:

„Vakcíny spôsobujú obrovské poškodenie a to najhoršie ešte len príde.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Dr. Charles Hoffe, Zdroj: dailyexpose.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  … s ľútosťou musím povedať, že mnohým zaočkovaným zlyháva v 1.rade praktické uvažovanie…..tento príp.mám aj vo svoj.rodine, ako príkl.prečo sa neočkovať, som uviedla, že upredňostňujem prirodz.spôsoby teda zdravý živor.štýl so všet.čo k nemu patrí….nemôžem im o tom nič povedať, v ,,tú ranu“ by sa naše stretn.alebo hovor skončil :-(…..nie som zaočkovaná a fungujem….podľa ,,núkania týchto vakcín“by sa človek musel dať zaočkovať potom na kaž.1 chorobu…a toto je úplne proti zdrav.rozumu….nie som, nerozmýšľam nad tým a ani sa nedám zaočkovať…..žiadna ,,tombola v kolese“ ma nepresvedčí…..moje zdravie a jeho fungovanie je 1.mieste, sám organizmus ,,vníma“ čo môže a čo už nie…..nie to, čo mi podsúvajú iní…..všet.nám držím palce, nevzdávajte sa svojho zdravia, máte ho 1 jediné, držte ho pevne vo svoj.rukách :-)…..

 2. Zlyhanie srdca…. Samozrejme, že srdce zlyháva posledné. Výnimkou sú tí, ktorí majú kardiostimulátor… Tí umrú na prístrojoch a kardiostimulátor musia odpojiť.

  • Posledný zlyháva mozog – o tom je odoberanie orgánov ľudí, ktorým zlyhalo srdce – „za živa“ – za vedomia-podvedomia.

   „Len si leť – aj s prestreleným srdcom!“ – Mistrík

 3. Ako to je z vakcínou Sputnik??…máme ho ešte na sklade?
  Alebo sa pôjdem očkovať do Maďarska či Ruska? ?

  • Najlepšie je neočkovať sa ani Sputnikom. Sputnik V síce nie je mRNA vakcína, ale tiež stimuluje produkciu hrotového proteínu v tele. Má síce menej akútnych nežiaducich účinkov, ale tých dlhodobých môže byť rovnako ako u mRNA vakcín, nakoľko hrotový proteín je stále len hrotový proteín, rovnako toxický.

   • Sputnik je vektorova… takže už je u nás po expiracii?

    • Prvá a druhá dávka Sputniku nie sú rovnaké. Pfizer a Moderna sú rovnaké obe dávky. Prvé dávky Sputniku expirovali koncom júla, druhé dávky expirujú koncom augusta. Teraz sa už len doočkováva druhými dávkami. Začať očkovanie od začiatku už nie je možné.

     • A ja som doteraz myslela, že Sputnikom stači 1 dávka???

     • Klasický Sputnik V je dvojdávkový. Rusi už vyvinuli aj Sputnik Light a ten je jednodávkový. Prvá a druhá dávka pri Sputniku V sa líšia kmeňom použitého adenovírusu ako nosiča. Každý z nosičov cieli na trocha iné formy imunity.

     • To je pekne, že nás neustále informujete , čo sa stane z ockovanymi.
      Moja dcera sa dala ockovat medzi prvými, verila lekárom, zdravotníkom.
      Ja mám každú noc bezsennú , pretože sa o nu bojím. Toto čo píšete už viem naspamät, čítam to po celom svete. Radšej sa zaoberájte , čo sa dá urobiť s ockovanymi, aby ten smrteľný pomaly postup sa zastavil a aby sa tým miliónom ľudí pomohlo. Keď všetci postupne zomrú, to bude peklo na zemi pre nás všetkých. Hľadajte prosím možnosti ?

     • Katka: pomoci lze jen těm, kteří o pomoc žádají nebo ji chtějí…skalní COVIDOVCE budou stále propagovat, že testování a očkování je to ideální řešení
      pokud bude známo co obsahují vakcíny za škodliviny nebo co v těle napadají (orgány, buňky, genom,…), lze najít adekvátní řešení pro minimalizaci následků…..i na badatelovi lze najít takové články…..
      ***** ****
      http://www.zenazdravotne.cz/2021/08/04/sars-cov2-spike-protein-ace2-mozna-reseni/

     • Katka – už to tu bolo uverejnené – frekvenčná eliminácia každej látky, detox enzýmom narratóza, meditačné-kvantové možnosti extrakcie – odvrhnutie.

      Problém so Sputnikom V je problém ako so „sčítaním ľudu“ – absolútne všetky osobné údaje vakcinovaného Sputnikom V je možné dohľadať a hacknúť cez službu Cellular. Rusi teda idú globálnu agendu Total Control tiež!
      Aj keď sa – ako objekt globálneho záujmu určený na likvidáciu kvôli ich zdrojom – vyhýbajú jednoznačne genocídnym vakcínam.

      Problém s Pfizerom – podľa uniknutých zmlúv so štátmi je ten, že tam majú klauzulu, že Pfizer môže od každého DOBROVOLNE-PODPISOM zaočkovaného vyžadovať ďalšie a ďalšie dávky a vláda sa musí postarať, aby svojho občana k tomu donútila!

      Sú to typickí ŠMEJDI – korporátni, u ktorých keď kúpiš pamätnú mincu – musíš kupovať aj ostatné, alebo keď im vyložene nedoručíš odmietnutie – ich návrh musíš akceptovať!

      Pozor aj na tieto vrstvy problému a prestaňte vidieť len tú vami viditeľnú vrstvu. Zvykli ste si na pohodlné návody, ale to pod čiarou nečítate, lebo ten „vysávač“ už už chcete mať zapnutý.

      Z podstaty veci – ak by tieto detoxikačné možnosti boli všeobecne známe – tak by to nevyvíjali, alebo by skúsili niečo iné – aj za cenu priamej genocídy rýchlimi zbraňami hromadného ničenia. Matovič vás predsa nemôže-nesmie vyplašiť – to by nesplnil úlohu!

      Vždy si analogicky predstavte PREBUDENÉHO žida v koncentráku, ktorý začne jačať, že to nie sú sprchy, ale plynové komory! Tak ho ostatní ako blázna chytia pod pazuchy a odvlečú ho tam – „humusáka“ – aby im nesmrdel a neroznášal vši!

      VIDEO: Sociální experiment: Kolik lidí je ochotno podepsat petici za zatčení odpůrců očkování?
      https://www.infovojna.sk/article/video-socialni-experiment-kolik-lidi-je-ochotno-podepsat-petici-za-zatceni-odprc-ockovani

      Čiže toto je problém, keď polovica národa chce dovliecť do koncentráku tú druhú polovicu a nie detox a záchrana idiotov! A mám ich v rodine tiež!

     • Dovolím si rekapituláciu, ako sme sa dostali do stavu „keď polovica národa chce dovliecť do koncentráku tú druhú polovicu“

      1/ Čaputová – „Vakcína je sloboda!“ – „Aby sa ľudia na Slovensku nebáli umierať!“
      2/ Infovojna.sk – Norbert Lichtner, Uhrík z ĽSNS, Fico a jeho troll Blaha, v ČR Lubomír Volný /“Je mu to volný!“/, tzv. právnici proti vláde – Weis, Krajníková, známi lekári „alternatívi“, známi „alternatívni“ politológovia, známe alternatívne weby – SVCS nepr., vrátane Badatela, známa tolerovaná opozícia – VŠETCI JEDNOHLASNE drukovali a dodnes drukujú za slobodnú voľbu vakcinácie!
      3/ Od samého začiatku som bol jednoznačne PROTI VAKCINÁCII, pretože poznám genocídne ciele a som proti tomu, aby Slovákov – myslené tu narodených bielych Slovanov bolo v roku 2100 len polovica! 1/2!!!
      Pretože v pláne je a prebieha – nútená výmena obyvateľstva podľa Kalergiho plánu doboha! Ale o tomto „alternatíva nevie“, takže je nakoniec možné – ZO ŠVAJčIARSKYCH KONŠPIRAČNÝCH ZDROJOV, podľa ktorých má byť na Slovenskú 15 miliónov nových obyvateľov, že „to s nami pánmi OBČANMI nebude až také zlé“, akurát jeden Slovák či Maďar bude mať štyroch farebných a moslimských spoluobčanov! V Babylone EU!

      Ale koho to serie! A stačil by jeden jediný argument alternatívy – nedopustiť poškodenie polovice genómu národa – VY ALTERNATÍVNI A ALTERNUJÚCI IDIOTI – a teda nebojovať za slobodu vo vakcinácii, ale bojovať PROTI VAKCINÁCII VÔBEC!

      Takže vaše možno len nekonceptuálne myslenie – ak nie zámerne, tak vďaka vašej konceptuálnej negramotnosti „intelektuálov“ stáda URČITE – ste nás – presne podľa plánu globalistov ako globálne aj u iných národov – priviedli do stavu, keď polovica národa chce dovliecť do koncentráku tú druhú polovicu!!! Pretože vy hovädá uvažujete ako hovädá a snažíte sa vystrčiť pre svoju záchranu „obetných baránkov“ predátorom, aby ste vy, tie „schopnejšie“ hovädá nejaký čas prežili! Teda!

      Absolútna neznalosť reaktívnej psychológie, keď manipulátor vyžaduje povinnú vakcináciu, čipovanie, značkovanie, patentovanie, a nazýva to slobodou – idiot začne kričať, že chce slobodu výberu, pretože sám – z podstaty veci – rozmýšľa ako VEC!
      Vec, ktorá z podstaty veci nevie, nedokáže predvídať – ani na šikmej ploche – kde sa onedlho ocitne!

      Od samého začiatku váš „boj“ za slobodu vo vakcinácii je zištný a podmienený a pred Bohom ste rovnako vinní, ako strojcovia tejto genocídy!

      „Vážení“ hore spomenutí – nesiete plnú intelektuálnu zodpovednosť za ničnerobenie nazývané sloboda výberu – pri poškodení genómu národa! Ste rovnakí intelektuálni idioti, ako tí kaviarenskí idioti, resp. ako tí kaviarenskí idioti z 30. rokov minulého storočia, vysedávajúci v bielych elegantných oblekoch s koketnými dámami s cigaretovými pipasármy, a vtedy všetci v presvedčení, že po WW1 už nič také zlé, čo rozjebe nielen vaše kaviarenské stoly /Symbolika DNEŠKA vás dobehla – kaviarenský apartheid a lockdown!/, ale hlavne rozjebe životy miliónov ostatných ľudí na svete! Preto vás nemilosrdne dorazia tiež! Aj keď prví – vďaka VÁM – pôjdu na jatky tí „neintelektuálni“ idioti. Dopíjajte – účtujúci čašník prichádza! Zubatá!

     • Zaujímavé je, že hoci Sputnik V je tiež mRNA génová terapia obsahujúca oxidy hliníka a grafénové nanolipidové častice vyvolávajúce magnetizmus, nie sú naň hlásené úmrtia.

     • Sputnik je vektorová vakcína, nie mRNA. Rozdiel vo vedľajších účinkoch bude zrejme v zložení pomocných látok.

     • Redakcia – informáciu, že aj vektorová „vakcína“ Sputnik je modifikátorom ribonukleovej kyseliny mám z Info-vojny, ktorej sa dá dôverovať. Aj logicky vylučujem, že by globalisti pripustili takúto „vakcinačnú“ výnimku – veď práve o TO „m“ tu od začiatku ide.

     • Sputnik V nie je mRNA vakcína. Ide o vektorovú vakcínu, ktorej nosičom je ľudský adenovírus, ktorý má modifikovanú DNA za účelom výroby S-proteínu. Je to stále genetická, ale nie mRNA vakcína. Keď už, tak DNA.

     • áno, zrejme DNA, s tým možno súhlasiť… no ale tá naša telesná schránka prerobená na továreň chrliacu spike proteín znefunkčňujúci receptory, na ktoré sa naviaže… neverím, že tento proces nepoškodzuje o. i. aj mozog – a myslím, že práve to je poslaním celého tohto experimentálneho génového šialenstva

  • je to to iste svinstvo,ale s delay,lebo oni pouzivaju Precursor,ale je to tiez mRNA

 4. Jednoduchá

  …ametyst ak prejdeš hranice, môžeš sa ,,dať označiť“ a potom už len dúfať, že budeš ok. 🙁 …..alebo zostaneš doma, bez ,,označenia“, vyberieš sa na hory a budeš si vychutnávať ,,usmiate“ slniečko s vit.D :-)….

 5. Dánsko ruší ruška v doprave a Nórsko plánuje zrušiť všetky reštrikcie. Písalo sa na ČT 24.

 6. https://www.naturalnews.com/2021-08-13-la-officials-to-starve-out-unvaccinated-deny-access-grocery-stores.html#
  Delusional Los Angeles officials push new rule to STARVE OUT the unvaccinated by denying them access to retail grocery stores
  Bludní predstavitelia Los Angeles presadzujú nové pravidlo VYHLADOVAŤ nezaočkovaných tým, že im znemožnia prístup do maloobchodných predajní s potravinami

  Delusional council members seek to persecute the people they are supposed to serve
  Členovia bludnej rady sa snažia prenasledovať ľudí, ktorým majú slúžiť

  L.A. City Council going to war with people who WON’T relinquish their body to the government
  Mestská rada L.A. ide do vojny s ľuďmi, ktorí sa NEVZADAJÚ svojho tela vláde

  • Ja som uz predtym chodil do Simi Valley,co je Ventura County,zatial akoze vaxxovani nepotrebuju Handry na papuliach,tak teraz budem nakupovat tam,je to len 25 minut,ini su daleko,pokial aj tam to nepride,lebo tento terror je globalny

 7. https://www.naturalnews.com/2021-08-13-richard-fleming-fauci-nih-bioweapon-hiv-immunity.html
  Dr. Richard Fleming warns that Fauci, NIH have already developed the NEXT bioweapon to be released with HIV-like capabilities that suppress human immunity
  Doktor Richard Fleming varuje, že Fauci, NIH už vyvinuli DALŠIU biologickú zbraň ktorá bude uvoľnená so schopnosťami podobnými HIV, ktoré potláčajú ľudskú
  imunitu.

  Just like how antibiotics trigger “superbugs,” covid vaccines are creating “superviruses”
  Rovnako ako antibiotiká vyvolávajú „super baktérie“, vakcíny covid vytvárajú „supervírusy“

  • Katarina Kostankova

   Ja len dufam,ze aj na tych vrahov ludi tejto planety raz dojde!Tolko budu experimentovat s biologickymi zbranami,ze sa to vymkne zpod kontroly a nie ze sa znizi populacia na Zemi,ale vykapu aj oni aj so svojimi rodinami!!!Takyto katastroficky scenar sa moze lahko naplnit!Zial,na tieto experimenty ,,mocnych“doplacame zatial len my,bezni ludia…..!

   • Faktom je, že zmrdi zamestnávajú psychotronikov, ktorí majú zachytiť myšlienky potenciálnych atentátnikov. Obísť sa to dá absolútnou emocionálnou prázdnotou – nemyslieť na to, nepreciťovať, nevzrušovať sa – proste ako robot podľa plánu A,B,C,X. Moderné sledovacie systémy majú zaznamenávať aj emócie pohybujúcich sa osôb. Teda – podmienky zásadne horšie ako pri plánovaní atentátov na Hitlera.

    Teda stačí x-krát jeden odhodlaný a vynaliezavý a schopný a vybavený a vyrovnaný za to zaplatiť – krát počet cieľov a dovidenia v druhom živote. Čiže správne – tentoraz to nechce gule – odvahu, lebo tá plodí srdnatosť a emócie.Dokonca aj brať to ako poslanie /už vôbec nie spasiteľské/ plodí emócie – strach zo zlyhania. Toto treba naozaj vedieť – ako prejsť dverami. A takých – aj vycvičených je možno pár na planéte. Uvidíme, čo prinesie robotizácia – aj v zmysle skenovania čohokoľvek..

    Bill Gates práve priniesol na pódium pohár hovna – z veľmi …
    [Prehľadávať doménu sk.modjournal.com] https://sk.modjournal.com/59415-bill-gates-poop-reinvented-toilet-speech-73
    Bill Gates práve priniesol na pódium počas prejavu pohár ľudského hovna. Áno, čítate to správne. Ak chcete byť spravodlivý, tam bol dobrý dôvod pre Gates ‚s použitím neobvyklých prop.

    Poznámka – to hovno bolo určite hollywoodske – Bill Gates predsa neserie – len nasiera.

    Miliardový rozvod Billa Gatesa: Čo robil na Slovensku?
    [Prehľadávať doménu www1.pluska.sk] https://www1.pluska.sk/gal/regiony/bill-gates-jeden-najbohatsich-muzov-sveta-rozvadza-co-robil-slovensku/2
    4 / 70 | V roku 2017 Bill Gates zavítal do Šamorína. Prišiel do X-Bionic Sphere podporiť svoju dcéru Jennifer Kathrine Gates (24), ktorá bola členkou štvorčlenného amerického tímu pretekajúceho na tradičnom jazdeckom podujatí Pohár národov. zdroj: archív. 5 / 70 | Melinda a Bill Gatesovci sa po 27 rokoch rozvádzajú.

 8. https://www.naturalnews.com/2021-08-13-cdc-creating-secret-national-database-of-households-with-unvaccinated-children.html
  BREAKING: CDC creating secret national database of households with unvaccinated children… hear the recording… plan to medically KIDNAP all unvaxxed kids?
  Trhákové správy: CDC vytvára tajnú národnú databázu domácností s neočkovanými deťmi … vypočuť si záznam … plán medicínsky UNIESŤ všetky neočkované deti?

  Will the CDC begin kidnapping unvaccinated children nationwide and forcing them into covid concentration camps?
  Začne CDC celonárodne unášať neočkované deti a nútiť ich do koncentračných covid táborov?

  • Tiez uz maju stranku,ohladom koncentracnych taborov a ludia su ovce,vraj country of the bRAVE,BULL

   • USA sú najväčším žalárnikom sveta – počet väzňov k počtu obyvateľstva je 2 mil./300 mil.

    Všetko všetko je inak – aj ten podvod o „slobodnej“ zemi. Bojom o nezávislosť sa Georg Washington stal najbohatším mužom Únie. Bill Gates je momentálne údajne najväčším vlastníkom pôdy v USA. A občianska vojna v USA opäť na spadnutie.

    Počet väzňov v USA prekročil dva milióny – http://www.sme.sk
    [Prehľadávať doménu sme.sk] https://www.sme.sk/c/864874/pocet-vaznov-v-usa-prekrocil-dva-miliony.html
    WASHINGTON – Počet väzňov v Spojených štátoch vlani po prvý raz presiahol počet dvoch miliónov. Vyplýva to zo štatistík, ktoré v nedeľu vydalo americké ministerstvo spravodlivosti. Podľa neho bolo vlani na konci júna v štátnych a federálnych väzniciach ..

    V Európe väzenstvo vedie Litva – 216 na 100.000.

    Slovenská republika má druhý najväčší počet väznených osôb…
    [Prehľadávať doménu dennikstandard.sk] https://dennikstandard.sk/teraz/61370/
    Najviac väznených na 100-tisíc obyvateľov má v EÚ Litva (216), najmenej Slovinsko a Fínsko (53). „K 31. decembru 2020 bolo v 18 ústavoch zboru umiestnených 8 862 odsúdených a 1657 obvinených,“ spresnili v správe s tým, že hoci oproti roku 2011 poklesol počet trestných činov o tretinu, neprejavilo sa to poklesom počtu …

 9. “Viete, ako spoznáte najzaočkovanejšie krajiny sveta? Tak, že tam teraz majú rekordné počty nakazených”
  Úplný Pfizerland. Naši propagandisti ukazovali prstom – aj my chceme také! Aj my chceme rušiť opatrenia! A my chceme očkovací raj! Izrael, zasnúbená zem pre všetkých Matovičov, Sabakov a Lengvarských.

  A bum, v Izraeli už štvrtý deň po sebe hlásia rekordný nárast prípadov Covidu. Účinnosť Pfizeru padá ako Matovičove preferencie, opatrenia sa sprísňujú a v Izraeli zase budú mať lockdowny.

  Ja sa len pýtam: kdepak udělali soudruzi z Pfizeru asi chybu? Ako je to možné? Veď očkovaní predsa Covid neprenášajú. Ani im nič nehrozí. Hovorili na Markíze. Vraj úsmev, sloboda a tak. Izrael to tej Markíze asi robí naschvál. Takto strápňovať našich drahých propagandistov……………………………

  Všetky štáty sa vzájomne koordinujú- teda svetová vojna bez zbraní. Jediná zbraň je očkovacia kampaň, lotéria a pseudo odborníci,ktorí majú minimálnu prax. Dlhoroční a skúsení odborníci sú potláčaní ONI neznamenajú nič. Tu sa odmeňujú iba tí správni viď Čekan a iní psovodi a celá pande komisia……………..

  Naša jednostranná prezidentská manekýna reprezentuje iba koho?
  Raz Konečného, raz Rizmana…………………a ex ani nespomínam…….kvalita.

  • https://ulozto.net/file/6MSIFGhiuCPv/caputova-black-eye-club-friend-jpg#!ZJR0BGR1MQOzAmywLJMzMGMwBGpmqyOQqKSLqK5sL2MPLmZm

   Apokalypsa 5G Koruny Nefilimů – ti, kteří nám skutečně vládnou a jejich NWO, 2. část

   „Luciferiáni a lidstvo

   Adam a Eva, což určitě nebyli dva lidé, ale je to metafora pro lidstvo, se po snězení jablka ze zakázaného stromu přestali vidět jako lidé, přestali si vážit přírody a začali proces intelektuálního sebe-uctívání, který pokračuje až dodnes. Odvrácením se od přírody a později díky intrikám Satanistů, spolu s industrializací a kapitalizmem, lidé ztratili schopnost se sami léčit, vytvářet zdarma energii, najít snadno potravu a spojit se telepaticky s druhými. Původní lidé měli sedm smyslů, dnes máme pouhých pět. Luciferiáni nás záměrně zbavili našich dalších schopností, což před námi tají a nazývají to „Velkou mysterií,“ i když to vůbec žádná záhada není.“
   http://www.nwoo.org/2021/08/08/apokalypsa-5g-koruny-nefilimu-ti-kteri-nam-skutecne-vladnou-a-jejich-nwo-2-cast/

   • Zaujímavý výklad biblie…
    Ako súvisí so skutočnosťou?

    „Adamovi“ a „Eve“ „jesť zo stromu poznania“ (pod hrozbou trestania všakovakými chorobami a nakoniec smrťou za neuposlúchnutie tohto nariadenia) ZAKÁZAL „boh“ Sionu. Prečo?
    Maroš, ja to vidím tak, že nadradenec boh potreboval na Zemi tupé, ľahko ovládateľné „ovce“. „Adam“ s „Evou“ sa takýmto samozvaným a nadradeným „bohom“ ovládať nenechali. A tak „jedli“ zo „stromu poznania“. Dôsledok bol taký, že ich oči sa otvorili dokorán. Odmietli prijať otroctvo. Podobne ako dnes odmietači „vakcíny“.
    …veď ktorý zdravo mysliaci rodič by sa snažil o to, aby jeho dieťa bolo čo najchorľavejšie a čo najhlúpejšie?

  • Katarina Kostankova

   Ockovania kampan na Sk funguje v plnom prude!Dokonca sa koli navsteve papeza davaju ludia hufne ockovat…!Zobudi sa narod niekedy,alebo ani potom,ked uz bude neskoro…?!

  • V každej svetovej vojne padli miliony ludí .Dlho žiadna vojna nebola.Ci sa to niekomu pači alebo nie na zemi je nás veľa. A tí ktorí o tom rozhodujú ta konajú . To je všetko

   • Marek Košice

    Veľa ? A preto je viac ako 95% planéty neobývaných?

    • Ander Kixa

     Lebo tam nie sú vhodné podmienky.

     • Netrep. Sú obrovské plochy vhodné na život a pestovanie a chov, ale široko ďaleko nie sú žiadne mestá a ľuďom sa už nechce pracovať fyzicky tak, ako našim predkom.

   • Zem je schopná uživiť 40 miliard ľudí, pokiaľ by tu neboli tí nenažraní. 6% svetovej elity vlastní toľko bohatstva, ako my všetci dohromady.
    Oni kynožia planétu, neskutočným konzumom do ktorého naháňajú ostatných kupovaním vecí, ktoré nepotrebujú, aby oni mali zisky.
    Je to úbohé dožadovať sa vojny, alebo iného vykynoženia ľudstva. Kto rozhodne o tom kto tu zostane a kto bude utratený? To je fašizmus.

  • Ten jed je v tych vaxxoch

 10. Michal Dieneš

  Ľudia už nemajú mozgy ani na úrovni sliepok. Dať si pichnúť neznámu, neoverenú látku do tela, len preto, že to niekto odporúča? Vedia vôbec čo je to exprimentálny liek? Išli by ste autom cez púšť tak, že by vám pri tankovaní benzínu povedali, že je to nový druh, experimentálny, a nezaručujeme, že po sto-dvesto km vám vybuchne motor? Ani situácia v Izraeli nič?
  Michal

 11. https://www.ac24.cz/blog/peter-weis-zamestnavatel-nema-opravneni-zjistovat-zda-jste-ci-nejste-ockovani-proti-covid-19/
  Peter Weis: Zaměstnavatel nemá oprávnění zjišťovat, zda jste či nejste očkováni proti Covid-19

  • Ander Kixa

   Weiss sa buď hrá na blbého alebo blbý je. Je úplne jedno aký je zákon, rozhodujú sudcovia. Asi tak ako súdna rada v prípade sudcu Miľana. 15 : 0. Tak veľa šťastia s paragrafmi. Realita je taká ako v tom vtipe o odsúdenom po verdikte na súde, ten sa otočí na svojho advokáta a pýta sa: a čo teraz budeme robiť?
   Vy pôjdete sedieť a ja sa pôjdem navečerať.
   Koľko pýta Weiss za koronazastupovanie?

   • Nedrístaj, blbeček. Raz je zákon, ústava či medzinárodné zmluvy, tak treba vyžadovať ich dodržiavanie. Realita bude taká, akú si sami urobíme. Takí sraľovia ako ty ju budú mať mizernú.

  • Veď nemá..ani na lek.posudku od prac.zdrav.služby (PZS) taká kolonka nie je.
   Napíš na inšpekt.práce ako zamestnávateľ zisťuje zdrav.stav zamestnanca.

 12. Jednoduchá

  …ametyst dobre si to vyriešila, spojila si príjemné s užitočným :-)….očkovať sa kvôli niekomu inému ? tak to by bola riadna ,,pecka“:-(((…. je úplne jedno, či je to pápež alebo kolegyňa z práce, kvôli obom by som to očkov.ignorovala….a ak by aj bola možnosť sa stretnúť s pápežom ako nezaoč., nešla by som, nemám záujem sa stretnúť s takým pokrytec.človekom…. áno, teraz nastáva bitka medzi dobrom a zlom,
  verím tomu, že to dobro zvíťazí, inak to ani nemôže byť, Svetlo VŽDY ,,presvieti tmu“…

 13. https://www.hlavnespravy.sk/sokujuce-plany-americkej-cdc-koronovy-apartheid-planuju-doviest-do-konecneho-stadia-chcu-zaviest-koncentracne-tabory/2641862
  Šokujúce plány americkej CDC: koronový apartheid plánujú doviesť do konečného štádia, chcú zaviesť koncentračné tábory!

  Koronacisti chcú pristúpiť k ďalšiemu kroku pri budovaní nového koronového sveta: pokúšajú sa otvoriť ďalšie Overtonovo okno, aby sa začalo diskutovať aj o zavedení niečoho, čo v mnohých ohľadoch silne pripomína z histórie známe koncentračné tábory

  Nepripomína vám to všetko čosi z histórie? Pamätáte sa na heslo Práca oslobodzuje (Arbeit macht frei)? Možno nad týmito tábormi bude umiestnený iný pekný nadpis, ktorý tiež vojde do histórie. Napríklad „Odlúčenie je záchrana“ alebo také voľačo.

  • Preco nas chce niekto silou-mocou „zachranovat“ ? Green zones, Shielding Approach, Dovod je asi ten, aby drzali neockovanych v izolacii (zdravych), na nahradne diely. Aj oni budu potrebovat srdcia, ladviny atd, Stary Rotschild mal 7 transplantacii srdca a nahodou sa vzdy nasiel vhodny darca. Pochybujem ze by si gate a spol dali transplantovat organ z ockovaneho cloveka. Budu ich mat pekne pokope aj s DNA z testovania. Staci si vybrat ako v obchodaku.

 14. Jednoduchá

  …stále verím, že tých rozumných ľudí je viac ako tých ,,menej rozumných“……a ,,idea“
  o koncentrač. tábore sa vyparí tak rýchlo, ako sa len dá…všetci si musíme uvedomiť 1 vec, a to že TIETO sci- fi scenáre MUSÍME PRESTAŤ PODPOROVAŤ…..AKO? pevne si stáť za svojím názorom, tým rozumným samozrejme a nepovoliť, za žiadnu cenu !……..držím nám všetkým palce, nech sa nám v tom darí čo najlepšie ……..

 15. https://blog.hlavnespravy.sk/27502/farebna-revolucionarka-caputova/
  Farebná revolucionárka Čaputová

  Dokonca sa nedokáže zastať ani len detí, do ktorých sa tu snažia „vládni obchoďáci farmafiriem“ napichať experimentálny chemický kokteil génovej terapie – však nezaujatý pozorovateľ si aj tak hneď všimne, že ona sama sa správa ako taký obchoďák, vakcína je predsa úsmev a sloboda. Možno by mala navštíviť aj obete nežiaducich účinkov po očkovaní, či sa tam tiež bude usmievať.

  • Zabudla, ako sa nepostavila na obranu základných ľudských práv a slobôd a Ústavy SR, keď tu diktátor Matovič robil lekárske experimenty na ľuďoch, ktoré sú v rozpore s Norimberským kódexom.

 16. http://www.nwoo.org/2021/08/13/great-reset-robotizovana-populace-a-jak-nasa-planuje-nasi-budoucnost/
  „Great Reset,“ robotizovaná populace a jak NASA plánuje naši budoucnost

  • Tedros ještě dodává, že „očkování samotné neskončí pandemii. Dozor musí dále pokračovat, lidé musí být testováni a izolováni …“

   Také budou používány bakteriologické zbraně, jako jsou priony, paraziti, aflatoxiny karcinogeny a jedy, hormonální zbraně, vzduchem rozšiřované nemoci, mechanický mikro-prach, taky zvaný chytrý prach. Škodlivé látky budou rozšiřovány v oblečení, v potravinách, ve vitamínech.

   „S očkováním je snadné oddělit éterické tělo od fyzického. Jakmile je jednou tělo odděleno, jeho spojení s vesmírem se stane velice nestálým a z člověka se stane automat, protože fyzické tělo může být zde na Zemi vylepšeno pouze spirituálním myšlením.

 17. https://aeronet.cz/news/americka-cdc-uverejnila-dokument-s-planem-spusteni-koncentracnich-taboru-v-usa-na-rozdelovani-rodin-internaci-a-izolaci-ohrozenych-a-jinak-definovanych-skupin-obyvatelstva/
  Americká CDC uveřejnila dokument s plánem spuštění koncentračních táborů v USA na rozdělování rodin, internaci a izolaci ohrožených a jinak definovaných skupin obyvatelstva! Úřady budou moci zřizovat “dočasné” internační kempy v budovách veřejné infrastruktury, ale i v soukromých domech a rezidenčních čtvrtích! Státy budou moci budovat i nové specializované koncentrační kempy, kde budou izolovány “odstíněné osoby” všeho druhu, mentálně postižení, lidé s cukrovkou, důchodci nad 60 let! Amerika oprášila nacistické koncentráky ze 30. let minulého století a bude do nich zavírat každého, kdo bude nepohodlný režimu!

  Koncentrační tábory na odstínění nepohodlných skupin obyvatelstva

  Teprve později a postupně se ukázal pravý účel zřízení těchto táborů. Nacisté se snažili o totéž, co dnes globalisté, tedy o zavedení apartheidu ve společnosti, kde obyvatelstvo bude rozděleno na dva tábory, na ty poslušné, a na nepřátele režimu. A podívejte se znovu na dokument, v roce 2021 se země svobody, symbol demokracie, najednou transformuje do podoby nacistické diktatury, která ale paradoxně nemá s nacismem a nacionalismem nic společného, pouze využívá metody síly nacistů ze 30. let.

 18. https://www.banned.video/watch?id=611713ff3a44444f765fad28
  Doctors Are Waking Up And Warning The World Of The Deadly COVID Jab
  Lekári sa prebúdzajú a varujú svet pred smrteľným COVID vakcínami

 19. https://www.banned.video/watch?id=6117030d3a44444f765e9ef1
  FULL SHOW: Freedom Or Slavery: The Choice For The World Is Upon Us Now
  Sloboda alebo otroctvo: Voľba pre svet je teraz na nás

 20. https://www.infovojna.sk/article/ludia-su-pre-big-pharmu-novou-ropou-21-storocia
  Ľudia sú pre Big Pharmu „novou ropou“ 21. storočia

  Big Pharma dostala od štátu na vývoj vakcín veľa peňazí a zároveň z farmaceutických spoločností sňala takmer akúkoľvek zodpovednosť za možné negatívne dopady očkovania.

  Navyše, aby bola investícia do vývoja vakcín nákladovo efektívnejšia, vláda súhlasila s Big Pharmou, že sa záležitosť neobmedzí iba na jednu dávku vakcíny; očkovaní bude niekoľko. A možno sa stanú trvalými – neoddeliteľnou súčasťou „novej normálnosti“.

  Farmaceutika je pre Ameriku „novou ropou“!

  „Všetky popredné spoločnosti vyrábajúce vakcíny, menovite Moderna, Glaxo, Sanofi, Pfizer, Merck, sú odsúdenými sériovými zločincami.

  Čestní odborníci nevylučujú, že masové očkovanie, ktoré sa teraz v Amerike vykonáva, môže mať za následok smrť nie státisícov, ale miliónov Američanov.

 21. https://www.infovojna.sk/article/vodu-kazu-a-vino-piju-bruselske-elity-miluju-sukromne-tryskace-a-vlastna-uhlikova-stopa-im-neprekaza
  Vodu kážu a víno pijú. Bruselské elity milujú súkromné tryskáče a vlastná uhlíková stopa im neprekáža

  Podľa zistení webu Politico sa môžu vrcholní únijní úradníci tešiť na ďalšie milióny eur, ktoré im boli schválené na pohodlné cesty „leteckými taxíkmi“.

  Zelené plány EÚ majú platiť len tí s prázdnou peňaženkou.

 22. https://www.infowars.com/posts/youll-refuse-the-covid-vax-after-you-hear-what-these-doctors-have-to-say/
  You’ll Refuse the Covid Jab After You Hear What These Doctors Have to Say
  by Adan Salazar
  Odmietnete Covid vakcínu, keď budete počuť, čo hovoria títo lekári
  od Adana Salazara

  While the establishment blasts non-stop vaccine propaganda, several prominent medical doctors have issued dire warnings that it’s not safe for use in humans.
  Zatiaľ čo inštitúcie šíria nepretržitú propagandu vakcín, niekoľko významných lekárov vydalo vážne varovania, že nie je bezpečné ich použitie u ľudí.

 23. https://www.naturalnews.com/2021-08-14-first-they-came-for-the-unvaccinated.html
  Welcome to 1938: First, they came for the unvaccinated
  Vitajte v roku 1938: Najprv prišli pre neočkovaných

  First, they came for the unvaccinated. Trust me: Next, they’re coming for you.
  Najprv prišli pre neočkovaných. Ver mi: Ďalej si prídu po teba.

 24. https://www.naturalnews.com/2021-08-14-sars-cov-2-never-been-isolated-purified.html
  Statement on virus isolation (SOVI). “SARS-CoV-2 has never been isolated or purified”
  Vyhlásenie o izolácii vírusov (SOVI). „SARS-CoV-2 nebol nikdy izolovaný ani čistený“

  For, as we now know, if the virus has never been isolated, sequenced or shown to cause illness, if the virus is imaginary, then why are we wearing masks, social distancing and putting the whole world into prison?
  Pretože, ako teraz vieme, ak nebol vírus nikdy izolovaný, sekvenovaný alebo, že spôsobuje chorobu, ak je vírus imaginárny, prečo potom nosíme masky, dištancujeme sa a dávame celý svet do väzenia?

 25. Do lotérie sa zapojila len tretina očkovaných, ostatní už neveria ničomu ani lotérii.
  Ako sa brániť pred nanucovaním na očkovanie:
  https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/13/blasko-dajte-lekarovi-podpisat-toto-vyhlasenie-o-zodpovednosti-a-ziadny-vam-vakcinu-nepoda/

 26. Jednoduchá

  …zaujímavé informácie ……

 27. Andrea Doria

  O tomto som nevedela; ak sa ukáže, že informácia je pravdivá,… ? – Jean môžeš zverejniť aj iný zdroj?
  Aj ja mám jednu, zatiaľ neverejnú, od priateľa z biologického výskumu NASA.

  Väčšina z Vás asi vie, že v NASA skúmajú vzorky z Mesiaca, Marsu, ale aj z komét, asteroidov a z kameňov, ktoré spadli na Zem (najľahšie ich nachádzajú na púšti a na ľade). Už pár rokov rokov v nich vedci nachádzajú aj neznáme mikroorganizmy (v červenom daždi v Indii už dávnejšie zistili dokonca živé bunky s neznámou DNA!). Vo vzorkách v poslednych 3-4 rokoch však zistili veľmi zákerné vírusy, o. i. aj aktuálny koronavirus. Početnost takýchto prípadov sa časom vraj zväčšuje a tento rok zistili ešte nebezpečnejšie vírusy. Existuje možnosť, že určité kamene mohi byť nielen umelo vyrobené, ale aj obohatené o takéto virusy.

  Jedna z hypotéz predpokladá, že to má súvis so značným výskytom UFO nad určitými oblasťami USA, Ruska a Číny, najmä nad raketovými základňami a atómovými elektrárňami (správy o ich pozorovaniach boli oficiálne potvrdené a zverejnené v špeciálnych médiách pre armádu a tajné služby).

  Medzi ľuďmi sa v tejto súvislosti šíria správy o mimozemšťanoch. Príslušní odborníci ich považujú za bájky (pre rozvinuté organizmy by zrýchlenie a extrémne preťaženie pri prudkých manévroch UFO bolo smrteľné), ale ako reálnu možnosť pripúšťajú riadenie UFO umelou inteligenciou (lebo už teraz sa využíva v najmodernejších armádnych dronoch. O materských vesmirnych lodiach či základniach, z ktorých UFO štartujú, sa zatiaľ iba špekuluje).

  Tá hypotéza predpokladá, že niektoré z UFO infikované kamene/vzorky proste zhadzujú na Zem, pre nás s ťažko pochopiteľným cieľom (sú rôzne vysvetlenia, ale ide iba o domnienky a špekulácie, preto ich neuvádzam).

  Záverom iba toľko, že okrem dramatickej zmeny klímy ľudstvo čakajú aj iné vážne problémy zdravotného charakteru. Ako to všetko dopadne, a či sa spamätáme, nevieme, ale predpovede vedcov sú veľmi znepokojivé. Ako príklad niektorí poukazujú na „nepotopiteľný“ TITANIC a správanie sa ľudí (včítane posádky) na ňom… ☹️

 28. Že bunková stena vírusu :))) to ma pobavilo… Pre informáciu vírus nemá ani bunku, nie je to v pravom zmysle organizmus.
  Inak cievna stena je čokoľvek, len nie hladká trubka! to by bol veľmi zjednodušujúci pohľad. Počuli ste už slovo glykokalyx? S proteín by bol teda len veľmi malý, výčnelok trčiaci do luménu cievy v porovnaní s tým, čo tam prirodzene je.
  Atypické embólie boli popísané po podaní vektorových a nie mRNA vakcín, po nich boli skôr popisované myokarditídy…

  • Nikde nie je napísané „bunková stena vírusu“, ale že „s-proteíny sa stávajú súčasťou bunkovej steny (bunky vystieľajúcej vnútro krvných ciev)“. Zdá sa, že čítanie s porozumením vám príliš dobre neide.

   • Ó pardón, čítani s porozumením mi asi nejde, ale Vám nejde evidentne ani učivo biológie zo základej školy, ak neviete, že živočíšna bunka NEMÁ bunkovú stenu! Tak potom neviem, či sa púšťať s Vami do debaty o histológií, patofyziológií, či biochémií… Samozrejme sa ohradíte, že ide len o detail a podstatná je myšlienka, však.
    Ale ako som uviedol vyššie toto nedáva vôbec zmysel :

    To znamená, že z buniek vystieľajúcich vaše krvné cievy, ktoré majú byť hladké, aby vaša krv mohla voľne prúdiť, teraz vytŕčajú malé zahrotené výčnelky.

    Ak niekto takéto niečo povie, je zjavné, že namá ani šajnu o tom ako bunka a tobôž endotelová vyzerá. Predstavovať si cievnu stenu ako hladkú trubku je veľmi, veľmi, veľmi zjednodušené a v danom kontexte totálne nesprávne. Každá bunka má nespočet „výčnelkov“, množstvo receptorov a spomináý glykokalyx a v tomnto prostredí spike protein o veľkosti 180–200 kDa nijako nevyčnieva.
    A opakuje, atypické embólie boli popísané po podaní vektorových a nie mRNA vakcín, po nich boli skôr popisované myokarditídy…

    • Vravíme, že nedokážete čítať s porozumením. Okolo toho vyčnievajúceho proteínu sa totiž začne vytvárať krvná zrazenina, ktorá tú cievu (vlásočnicu) môže upchať. A to už problém je. Krvné zrazeniny sa objavujú u oboch typoch vakcín – aj vektorových, aj mRNA, pretože obe vyvolávajú produkciu S-proteíny, ktorý je za ich tvorbu zodpovedný. Jediný rozdiel je, že u vektorových je to o niečo častejšie ako u mRNA.

     • Dobre tak inak, keďže evidentne porozumenie napísaného robí problém aj Vám…
      Teória je postavená na tom, že cievna stena (endotel) je úplne hladká a po zaočkovaní odtiaľ vytŕčajú spike proteíny takým spôsobom, že sa o ne zachytávajú trombocyty, kt. sa to snažia vyriešiť a spúšťajú hemokoagulačnú kaskádu a tvorbu mikrotrombov.

      Citujem: „Takže, keď krvná doštička prechádza kapilárou, náhle naráža na všetky tieto covidové hroty a vytváranie krvných zrazenín s následným upchatím tej cievy sa stáva absolútne nevyhnutným.“

      Ale spike proteín o veľkosti približne 15nm nijako zvlášť neprevyšuje makromolekuly na povrchu endoteliálnych buniek, napr. uvedený glykokalyx, ktorého hrúbka sa udáva až niekoľko 100 nanometrov.
      Prirovnal by som to k lesu kde glykokalyx sú vysoké stromy a S-proteín čučoriedkový krík…
      Samozrejme je to celé omnoho komplikovanejšie, len chcem poukázať, že horeuvedené tvrdenie o tom, že S- proteín spôsobuje nerovnosť inak hladkej steny cievneho luménu ignoruje základné fakty.

     • Tie stromy môžu mať hladké konáre, okolo ktorých keď prejdete, ani si to nevšimnete. Na druhej strane, tie malé kríky (povedzme ruží, nie čučoriedok), môžu mať také ostne, že sa o ne zavadíte spolu s vašou družinou ďalších 100 ľudí a vytvoríte gudžu, okolo ktorej sa naozaj ťažko chodí.

      Ak máte problém s metaforami použitými v článku, obráťte sa na autora, ktorý tie metafory použil. My sme to neboli. Meno autora máte na konci článku.

 29. Redakcia, prosím? Mám problém s metaforami v článku? Porozumenie asi nejde Vám, nereagujem na metafory ale práve v článku bola bez metafor explicitne vyjadrená myšlienka:

  „To znamená, že z buniek vystieľajúcich vaše krvné cievy, ktoré majú byť hladké, aby vaša krv mohla voľne prúdiť, teraz vytŕčajú malé zahrotené výčnelky.“

  Zdá sa to byť metafora? Mne nie, tú som použil až ja, aby som Vám názorne priblížil aká je realita na entoteliálnom povrchu, keďže máte evidentne medzery v biológií základnej školy (bunková stena živočíšnej bunky), nieto ešte histológií, patofyziológií, hematológií…

  Prečo sa obracať na autora článku?
  Vy ste ako redakcia v prvom rade zodpovedný za to čo je na vašej stránke uverejnené a ak preberáte od niekiaľ články, asi by stálo za to overiť si, či sedia aspoň tie najzákladnejšie fakty, hlavne ak prichádzam s tak závažným tvrdením tvrdením, že všetci zaočkovaný umrú v dôsledku ich podania (áno časom umrú všetci, ale to aj bez vakcín). Mala by to byť práca každého seriózneho redaktora (veď predsa aj vy neustále tvrdíte, že všetky média klamú). Avšak u Vás sa ani nedá dopátrať k akejkoľvek osobe zodpovednej za obsah na Vašom webe.

  • Debata s vami nemá žiadny zmysel. Vy sa zameriavate na detaily a hranie sa so slovíčkami, nie na podstatu problému. To, či sa povie bunková „stena“ alebo „membrána“ má význam možno v prísomkách na škole, keď chce učiteľ nachytať žiaka na slovíčku. Z hľadiska pochopenia textu tohto článku je to nepodstatné.

   A ďalej, podstata problému nie je, či vnútro cievy je úplne hladké alebo nie. Podstata problému je to, že sa v tých cievach v dôsledku S-proteínov tvoria krvné zrazeniny. A to ste nijako nevyvrátili.

   • Aaa došlo na moje slová z druhého príspevku, že je to len detail a dôležitá je podstata..
    Lenže tie „slovíčka“ sú pojmy, ktoré niečo znamenajú. Ako píše Wiki „Pojem dovoľuje vyčleniť nejakú skupinu javov alebo predmetov, priradiť im jednotiaci zmysel a odlíšiť ich od všetkého ostatného“ a pri odborných témach je pracovanie s pojmami kľúčové, práve preto aby sme vedeli o čom sa bavíme a taktiež znalosť základnej terminológie vypovedá o erudovanosti autora myšlienok… ale dobre, nechajme toho, ak máte zlé spomienky na písomky z biológie zo základky (vidno to), nechcem ďalej traumatizovať Vaše ego. (ospravedlňujem sa za sarkazmus)

    Ak je pre Vás príčina vzniku opísanej komplikácie len detail, treba si uvedomiť, že chýba patofyziologický mechanizmus a tým pádom je celá hypotéza postavená na vode, pretože ju nemám čím podložiť…

    Samozrejme trombózy po podaní vakcín popísané boli, ale na základe úplne iného mechanizmu, ak chcete môžeme si to priblížiť.

    Vakcínou indukovaná imunitná trombotická trombocytopénia (VITT)
    je, ktorý syndróm vznikol 5 – 28 dní po očkovaní AZ u predtým zdravých alebo klinicky stabilných jedincov, väčšinou žien vo veku do 55 rokov. Je charakterizovaný venóznou trombózou v atypickej lokalizácii, pľúcnou embóliou alebo, arteriálnou trombózou, sprevádzanou trombocytopéniou. Počet trombocytov v čase diagnózyje 20-30.109
    /l (rozptyl 10-110. 109/l). Súčasne je zvýšená hladina D-dimérov nad 4-násobok normy, teda oveľa viac ako býva pri akútnej žilovej trombóze, a hladina fibrinogénu je znížená.
    Syndróm pripomína „heparínom indukovanú trombocytopéniu“ (HIT). U všetkých pacientov sa zisťuje pozitivita protilátok proti komplexu
    doštičkový faktor 4 (PF4) – polyanión, ktoré podobne ako pri HIT spôsobujú masívnu aktiváciu krvných doštičiek, trombózu a následnú konzumpciu trombocytov s trombocytopéniou. Pri VITT prítomnosť anti-PF4 protilátok dokázaných testom ELISA pripomína nález pri „atypickej“ alebo „autoimunitnej“ HIT, pri ktorej vznikajú tromby aj bez predchádzajúcej
    expozície heparínu.
    Pozri napr.:
    Schultz NH, et al. Thrombosis and thrombocytopenia after ChAdOx1 nCoV-19 vaccination. N Engl J Med
    April 9, 2021. doi:10.1056/NEJMoa2104882. Greinacher A et al. Thrombotic thrombocytopenia after ChAdOx1 nCov-19 vaccination. N Engl J Med
    April 9, 2021. doi:10.1056/NEJMoa2104840.
    Scully M, Singh D, Lown R, et al. Pathologic Antibodies to Platelet Factor 4 after ChAdOx1 nCoV-19
    Vaccination. N Engl J Med April 16, 2021; DOI: 10.1056/ NEJMoa2105385.

    • takze suma sumárum vakcína sposobuje venóznu trombózou v atypickej lokalizácii, pľúcnu embóliu alebo, arteriálnu trombózu, sprevádzanú trombocytopéniou.
     celkom dost nato , ze to má byt sloboda …. najvyssi cas byt na poplach , iba ak tou slobodou nebolo myslené , ze smrtou z vakcín sa oslobodíš a poputujes rovno do raja ….jednoducho radost umierat na Slovensku ?

   • Andrea Doria

    Veľmi správna reakcia. Tiež si myslím, že Jean naozaj toho veľa nevie o bunkách, virusoch… atď. Oháňa sa odbornými výrazmi a snaží sa (bez dôkazov!) obviňovať redakciu z nevedomosti. Typický slovenský „odborník“ ?

Pridajte komentár

*