Ako som si vyliečila Hodgkinov lymfóm – môj osobný príbeh


Print Friendly, PDF & Email

rakovina lymfatických uzlín lymfóm

RAKOVINA, LYMFÓM, HPV, ŽLČNÍKOVÉ KAMENE a iné dôležité informácie

V krátkosti opíšem môj príbeh, ktorý by mohol pomôcť aj ostatným ľuďom, ktorí majú alebo mali rakovinu alebo HPV vírus.

Na 23. narodeniny mi diagnostikovali Hodgkinov lymfóm, 2A štádium zo 4 možných. Vedela som, čo ma čaká, lebo bratranec mal 18 rokov, keď mu diagnostikovali to posledné 4. Napriek tomu, že dostal minimálne 15 dávok chemoterapie a transplantovali mu kostnú dreň, po 4 rokoch trápenia zomrel vo veľkých bolestiach (ochrnul a nakoniec zomrel na leukémiu, keďže lymfa je príbuzná s krvou).

Osobne si myslím, že to bola jeho chyba, že skončil, ako skončil a že dostal tú chorobu. Už pred chorobou mal strašné akné po tvári, krku a chrbte, jedával len sladkosti a stále bol za počítačom – čiže nedostatok vitamínov a neriešil svoje akné zmenou životosprávy. Keď bol chorý, rodičia behali okolo neho a on len sedel za počítačom, nemal žiaden pohyb a všetko nechal na lekárov.

Rakovinu zabíja kyslík a má rada nečinnosť, keď človek málo dýcha a teda je v krvi  málo kyslíka. Ďalej jedol výživné a sladké jedlá, čím len živil svoju chorobu. Choroba nie je dedičná, iba predispozícia na ňu. Vyvinie sa nesprávnou životosprávou a zaťaženou psychikou, depresiou. A to bol môj prípad.

Takže som sa dosť poučila z jeho príbehu, aby som to nenechala tak ako on a iba na lekárov. Vybrala som 14 dávok chemoterapie a 22 ožarovaní. Keďže tento typ dobre reaguje na chemoterapiu, som vyliečená. (Pozn. Kampane: lymfómy sú zvyčajne dobre liečiteľné aj bez chemoterapie).

Napriek tomu som nečakala na vyliečenie doma v posteli, ale začala som chodiť na VŠ denné štúdium. Človek sa musí niečím zamestnať, aby nemyslel na chorobu a bral to ako chrípku. Takže každý druhý víkend chemoterapia, potom 2 dni na zotavenie a zasa škola od pondelka do piatku.

Okrem toho som chodila k rôznym liečiteľom, aby podporili môj imunitný systém a zmenili metabolizmus, vďaka čomu som znášala chemo relatívne dobre. Uvediem tých, u ktorých som bola a pomohli mi a akých rád som sa držala:

– Absolútny zákaz používania mikrovlnky!!! – pretože ničí všetky vitamíny v jedle a jej žiarenie má vplyv na vývoj rakoviny. V Rusku ju chceli za bývalého režimu zakázať. Z toho a iných dôvodov je potrebné obmedziť aj návštevu reštaurácii, kde zvyknú ohrievať jedlá v mikrovlnke – bola som čašníčka, viem.

– Dr. Subotič v Bratislave (makrobiotická diéta, čínska huba reishi a cordyceps, aloe gel, čistiaci gel Sanogel), stránka: www.subotic.sk

– Strava: samozrejme vegetariánstvo, žiadne mäso a mäsové výrobky ako salámy, konzervy, párky, žiadne vajcia, žiadne mlieko a mliečne výrobky – okrem nepasterizovanej bryndze a žinčice, žiadny biely cukor a biela múka, žiadne jedovaté emulgátory – www.aeon.sk, žiadne farbené vody a cola, žiadny alkohol a cigarety (občas len kvalitné pivo), žiadne živočíšne tuky.

Samozrejme zákaz sladkostí, občas horkú čokoládu. Cukor nahraďte trstinovou melasou (ktorá obsahuje veľa vápnika a železa, takže už nie som chudokrvná a prestali sa mi kaziť zuby, odkedy nepijem mlieko a nejem syry), alebo ho nahraďte hnedým cukrom.

– Žiadny bujón a zmesi korenia, ktoré obsahujú glutaman sodný E621. Žiadne žuvačky a cukríky, obsahujú veľa éčiek a jedovatý aspartám. Rakovina žije z cukrov a živočíšnych bielkovín. Je to jej stavebný kameň, z ktorého buduje nádory. Rakovina je z prejedania a prebytku jedla, ktoré sa takto telo snaží ukladať, okrem tuku. Aj ryba je mäso, takže nejsť ani ryby. Rakovinu treba vyhladovať.

– Čo teda jesť?? Keď už nič nezostalo?? Celozrnná múka a výrobky z nej (z mierou, keďže ide o uhľohydráty, ktoré rakovina tiež využíva) plne nahradia mäso vďaka obsahu rastlinných bielkovín a človek po nich nemá dlho hlad. Začať si piecť chlieb z celozrnnej hladkej špaldovej múky (netreba kupovať ani pekáreň na chlieb, vykysne sám a netreba ho miesiť). Suroviny:  500g múky, voda, soľ, ľanové semiačka, mandle, pšeničné otruby a klíčky, kvasnice.

Všetko zamiešať a nechať vykysnúť, potom dať do vymastenej formy a zas nechať vykysnúť, piecť v predhriatej trúbe na 150oC asi 45 minút a potom nechať pootvorené dvierka a chlieb nechať v trúbe dopiecť a vychladnúť. Trúba je už vypnutá.

– Môžete jesť všetku zelenina a ovocie (veľmi obmedzene kvôli cukrom – pozn. Kampane), okrem tropického. Minerálka s nízkym obsahom minerálov a nesýtená. Zelený čaj kvalitný sypaný, napr. bancha, rôzne bylinkové čaje, obyčajná sypaná káva, ale bez mlieka – nie nescafé, ktorá je chemicky upravená.

Za studena lisované panenské oleje, ako konopný, slnečnicový, olivový, ľanový. Jesť veľa vlašských orechov a nelúpaných mandlí. Pomarančový džús a banány sú škodlivé, lebo sú chemicky ošetrované a nepochádzajú z nášho pásma, takže telo na ich trávenie nie je uspôsobené. Citrón iba do čaju alebo vyžmýkať vo vode kvôli vitamínu C.

– V zime je vhodné jesť čerstvú alebo sudovú kapustu doma urobenú, odšťaviť si bio jablká, vodu s citrónom. Zabezpečíte si dostatok vitamínu C proti chrípke, keď zas vypukne epidémia. A nedávajte sa očkovať, vírus je každý rok iný a vy dostanete slabšiu chrípku po tej vakcíne, ale aj tak neviete, čo je v nej. Lepšie je nedostať ani slabšiu chrípku. Nie? Keď budete jesť kyslú kapustu a jablka, chrípku nedostanete. To garantujem.

– Je to veľký zásah do sýtej slovenskej kuchyne, a hoci som to mnohým ľuďom odporučila, nedržia tú diétu s odôvodnením, že by nevydržali bez sladkostí alebo mäsa. Ale potom pozrite, koľko ľudí ročne ochorie a zomrie na rakovinu, aj mladí.

– Keď si budete odvykať od mlieka, bude vás páliť záha 2 týždne, ale to prejde. To sa len prestavuje metabolizmus.

– Nevysmážať, iba variť, piecť alebo surová strava. Vajcia iba v ceste, ale cestoviny bezvaječné.

– Nejesť sójové výrobky. Sú väčšinou geneticky menené a spôsobujú alergie, zaťažujú pečeň a majú vysokú hladinu estrogénu, ktorý je spojený s rakovinou.

– Po chemo (ak sa ju rozhodnete podstúpiť) si treba uvariť dobrú slepačiu polievku z chudej sliepky, nie veľmi mastnú a bez bujónu. To neutralizuje negatívne následky chemo a nebude vám tak zle. Mäso po uvarení zahodiť. (Táto polievka je výborná aj proti chrípke a po opici.) Prípadne jesť špaldové cestoviny.

– Kupovať BIO výrobky, nemusíte všetky. Cena vám vynahradí čas strávený u doktora a peniaze za lieky, lebo nedostanete chrípku a zmiznú alergie.

– Nepiť nápoje z plechoviek a nepoužívať hliníkový riad – uvoľňuje sa hliník, ktorý spôsobuje Alzheimera. Hliník je aj v antiperspirantoch.

– Kupovať si BIO kozmetiku, ktorá je výborná a lacnejšia: ALVERDE v drogérii DM, potom LAVERA je kvalitná nemecká kozmetika, majú aj opaľovací krém – www.lavera.cz.

– Nepoužívať obyčajné opaľovacie krémy, sú rakovinotvorné, hlavne tie s faktorom viac ako 15.

– Nejesť podporné minerály a vitamíny. Všetko je v novej diéte a väčšinu chemických vitamínov aj tak vycikáte, lebo sú umelé, a telo ich nevie využitkovať.

– Jedovaté kombinácie: káva a mlieko, mliečne výrobky a ovocie, celozrnné pečivo a káva, rastlinne tuky so živočíšnymi, napr. mäso nevysmážať na oleji.

– Diéta podľa vašej krvnej skupiny – www.multivitamins.sk

– Ráno studená sprcha po teplej sprche, ktorá podporuje imunitný systém. Cvičiť večer jogu – netreba meditácie, stačí hatha jóga, veľa sa pohybovať, prechádzky a turistika. Pomáhať s domácimi prácami, aby vás rodina neobskakovala. Myslieť pozitívne, vyjasniť si vzťahy s ľuďmi a udobriť sa s nimi.

Pri leukémii je príčina psychická, preto najprv odhaliť psychický problém, čo chorobu odštartovalo – inak nezaberie ani diéta ani chemo. Ale aj pri iných vyriešiť psychické problémy a konflikty.

– Po tejto diéte som schudla 10 kg za mesiac, cítim sa výborne. Zmizli mi alergie, ekzém, neviem, čo je to chrípka, aj keď všetci okolo mňa sú chorí. Zároveň mi to nakoplo imunitný systém na boj s chorobou a zmenil sa mi metabolizmus. Prestalo mi chutiť sladké, držím si rovnakú váhu.

– Je síce pravda, že chemo mi zobrala silu mladosti a teraz som častejšie unavená, ale stále všetko zvládam.

– Nezabúdajte, že prvýkrát sa z rakoviny vylieči takmer každý. Ide o to, aby sa choroba nevrátila, lebo potom už chemo nezaberá a s človekom je amen. Preto treba diétovať aj po chorobe celý život. Totiž koreň choroby len spí a čaká, kým ho jedením mäsa zobudíte. Ja som už 3 roky po a všetci sa čudujú ako skvele vyzerám a že ešte žijem.

Keďže som nikdy nedala veľmi na rady lekárov (daj si mäso, inak ti skolabuje metabolizmus, to nevydržíš pri chemo bez mäsa). Veľa ľudí, čo poznám, sa vyliečilo prvýkrát, ale veľa ľudom sa to aj vrátilo. Okrem toho, kto neje mäso počas chemoterapie, chemo lepšie a rýchlejšie účinkuje, lebo mäso podporuje chorobu, proti ktorej chemo útočí.

– Najlepšie na tom je, že keď som sa pýtala primárov a sestričiek, či by sa dali liečiť chemo, všetci mi pošepkali do ucha, tak aby to ostatní pacienti nepočuli, že NIKDY!!! Ani TRANSPLÁNTACIU kostnej drene. Úplne ich chápem… veď robia vo fachu.

– Dať si vymeniť amalgámové plomby za biele keramické, lebo amalgám je hlavne ortuť, ktorá sa uvoľňuje do tela a otravuje ho. Samozrejme všetky zuby treba mať opravené, podľa možnosti nechať si svoje. Lebo každý zub je spojený s istým orgánom a keď ho vytrhnete, dotyčný orgán sa oslabí.

– Každá choroba má psychickú príčinu (hlavne u Hodgkina), preto ju treba nájsť a vyriešiť!!! – to hlavne pri leukémii a chudokrvnosti. Je to strata radosti zo života… Pri leukémii sú zakázané mlieko a mliečne výrobky a biely cukor, biela múka. Kravské mlieko obsahuje leukemický zárodok, ktorý sa ďalej vyvíja v ľudskom tele. Deti treba kojiť tak dlho, ako je to možné, aby mali dobrú imunitu.

– Nepoužívať geneticky modifikované potraviny, hlavne sóju a kukuricu, ktoré modifikujú vašu DNA a prispievajú k mutovaniu rakoviny a poškodeniu pečene. Preto je dnes toľko zmutovaných druhov leukémii, na ktoré už nič neúčinkuje. www.greenpeace.org

– Takisto recepty Hildegardy z Bingenu sú výborné, propaguje hlavne pšenicu špaldu a recepty z nej.

– Nenechávajte si vyberať mandle a slepé črevo, ak nejde o život. Lebo spolu so slezinou sú to 3 dôležité orgány, ktoré zabezpečujú imunitu tela a odchytávajú votrelcov.

– Veriť v Boha a modliť sa každý deň o vyliečenie a aj tomu veriť!!!

– Po vyliečení som ako poistku urobila ešte Breussovu 42-dňovú diétu, aby ak niečo ešte zostalo, nech to moje telo zabije. Počas tejto drastickej diéty som pila iba 3 dcl zeleninového džúsu a bylinkové čaje – všetko podľa Breussovej knihy. Prvých 5 dní mi bolo zle, ale potom už výborne. Psychicky a fyzicky som sa cítila výborne.

Schudla som 11 kg za ten čas, pri výške 170cm som mala 46kg. Ide tu o to, že človek schudne až tak, že keď na tele už nie je tuk, telo začne rozoberať nádory, lebo sú pre neho zásobárňou živín a bielkovín. Vaše vlastné telo vašu chorobu zje, aby ste neumreli. Táto diéta je posledná nádej pre všetkých, ktorým nič iné nezabralo. Môže sa robiť 5 mesiacov po operácii, nesmie sa pri nej brať chemo ani ožarovanie.

Po diéte musí človek ostať vegetarián, aby sa choroba nevrátila a musíte ju vydržať, nesmiete ju skrátiť ani o deň. Ozaj, aj všetky vrásky mi zmizli. Táto diéta vám kompletne zmení metabolizmus a naštartuje ho. Je vhodná aj pri iných civilizačných chorobách. Kniha: Rudolf Breuss: Rakovina, leukémie a jiné zdánlive nevyléčitelné choroby.

– Po chemo som mala piesok v žlčníku a cystu na ľadvine. Tak som išla k jednej 70-ročnej bylinkárke do Dubnice nad Váhom (nemá tel. číslo). Táto pani vidí vašu auru a povie vám, kde je problém v tele, aj keď jej niečo zatajíte. Predpísala mi obklady, čaje, tinktúry a menšiu diétu, procedúru na vyhnanie piesku zo žlčníka. Všetko zaúčinkovalo.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Mojej mame vypadlo 8 kameňov zo žlčníka  a susede dokonca 40, našli ich ráno v stolici po tejto bezbolestnej procedúre. Tento zázrak sa dá uskutočniť už za mesiac či za 2 a nemusíte ísť pod nôž kvôli žlčníkovým kameňom.

– Okrem toho je dobre si dať urobiť črevnú sprchu aspoň 5x za sebou u jednej pani v Trenčíne, cena 650,-Sk, ale stojí to za to. Cítila som sa ako znovuzrodená. V prístroji som videla zelené chaluhy, ktoré sa odlupovali z črevnej steny, čo bolo skorodované žlčové farbivo, ktoré je silne rakovinotvorné. Je to vhodné aj pre ľudí, ktorí majú nábeh na rakovinu hrubého čreva alebo zápal hrubého čreva – www.euromedika.sk

– Na podporu pečene je prípravok LIV 52 – dostať v lekárni, je čisto bylinkový a z Himalájí. Zopár mojich kamošiek po ňom otehotnelo, lebo si prečistili pečeň, kde sa tvoria rôzne hormóny, ktoré podporujú plodnosť. Suseda tak otehotnela, keď jej vybrali žlčníkové kamene. www.mojalekaren.sk

– Neužívať antikoncepciu, je rakovinotvorná.

– Výborný čaj je COD TEE od Dr. Davida vo Viedni, aj na dobierku. Stojí 300g po 100 eur a vydrží asi 3 mesiace. Je čisto bylinkový a neuveriteľne zvyšuje imunitu, nesmie sa piť pri chemo, lebo neutralizuje aj ju. Veľmi dvíha stav bielych krviniek, hlavne tzv. neutrofilov, ktoré sú ako osamelí bojovníci a zabíjajú rakovinu.

Tento čaj neutralizuje všetky lieky, dokonca vyvoláva potrat. Pretože vyhadzuje z tela všetko cudzie, teda tak rakovinu, ako aj plod. Nesmú ho piť ľudia, ktorí majú transplantované orgány a transfúziu, lebo by to ich telo neprijalo a došlo by k šoku. Tento čaj považujem za najdôležitejší pre pacientov, nech ho pijú celý život. Chorí, aj zdraví.

Môžu ho piť aj v prestávkach medzi chemo, ak sú tie prestávky aspoň 2 týždňové. Veľmi od neho pevnejú kosti, obsahuje veľa prírodného vápnika a prestanú sa kaziť zuby. www.codtea.net

– Je taktiež známe, že transfúzia podporuje rakovinu. Je to predsa cudzí orgán, ktorý telo neprijíma. Teda okrem dopravnej havárie, keď je jej v tele málo. S krvou prijmete aj rôzne zárodky chorôb, ktoré sa z krvi nedajú odfiltrovať.

– Zariaďte si byt podľa feng šuej, nemusí to byť presne vypočítané, ale aspoň odhadom a vyhádžte všetky nepotrebné veci. Keď budete vyhadzovať nepotrebné veci, budete si čistiť aj vnútro od bolestných spomienok a budete mať úžasný pocit. Vyhodiť – do toho sa ale nepočíta uskladniť v pivnici alebo šope. Skrátka zbaviť sa minulosti, lebo začínate nový život. Hlavu v posteli majte smerom na východ.

– Dajte si zmerať byt, či tam nie sú geopatogénne zóny, prípadne ich odstráňte rušičom týchto zón.

– Odstráňte z bytu neónové svetlá, lebo vysávajú energiu a vypadávajú z nich vlasy. Preto toľko mužov v kancelárii plešivie. Skúste si zohnať žiarovky s denným spektrom. www.bio-obchod.sk

– Nepoužívajte mobil príliš často a nenoste ho na sebe, hlavne nie pri srdci – spôsobuje infarkt, vo vreckách nohavíc zas neplodnosť. V hlave mobil páli mozgové bunky, môže spôsobiť nádor v hlave. No a môže vás s ním trafiť blesk pri búrke.

– Kto má vážnu rakovinu, ak má možnosť, nech odíde do hôr, na dedinu, kde je čisté prostredie a vzduch. Hlavne nech nenechá za seba rozhodovať členov rodiny, ktorí to môžu myslieť dobre, ale aj tak to nechápu, keď sami nie sú chorí.

– Chorý musí sám v sebe nájsť silu bojovať, nikto iný, ani doktori ho nevyliečia, iba jeho pevná vôľa a viera v Boha.

– Chudokrvným ženám, takmer všetkým odkazujem: každý deň 1 polievkovú lyžičku trstinovej melasy, a žiadny biely cukor a sladkosti. Nedovoľte, aby vaša chudokrvnosť prerástla v leukémiu za 20 rokov a smejte sa, povinne.

– Nenechávajte si vyberať maternicu a vaječníky, ani štítnu žľazu. Tieto 2 orgány sú spojené, keď prídete o jeden, časom aj o druhý. Myómy a cysty sú ľahko liečiteľné, to horšie relatívne tiež. V maternici sídli vaša ženská energia a sila do života. Ak sa nedá inak, tak si ponechajte aspoň vaječníky, aby ste nemuseli brať hormóny, ktoré spôsobujú osteoporózu.

– Ak chcú mať ženy deti, a nemôžu, nech si vyberú všetky piercingy, hlavne z pupku, lebo tam je bod, ktorý, keď sa prepichne, spôsobuje neplodnosť podľa akupunktúry. Po odstránení piercingu sa do 2 mesiacov zahojí. To som poradila kamoške a úspešne otehotnela.

– Keď vám malé deti stále plačú, alebo sú hyperaktívne, zamyslite sa, čo im dávate jesť, či nejedia samé sladkosti, éčka a neohrievate im jedlo v mikrovlnke. Tieto jedy prechádzajú aj do materského mlieka. No a aké rozprávky sledujú?? Či sú to pekné rozprávky, alebo sa tam len hádajú a bijú.

– Odporúčam ženám, ktoré sú tehotné, aby nebrali vitamíny pre tehotné. Jednak priberú, aj počas kojenia, a dieťa má potom 4 kg, čiže je prerastené a žena ma ťažký pôrod, alebo ju potrhá a má veľa jaziev. Normálna hmotnosť je 3 kg. To mi potvrdil jeden gynekológ. Ak má žena kvalitnú stravu, dieťa dostane všetko, čo potrebuje.

– Týždeň pred pôrodom treba vypiť hrnček čaju z alchemilky (zdravie-z-prirody.webgarden.cz) pre ľahký pôrod a samozrejme nesedieť doma na PN-ke, ale pracovať, chodiť a cvičiť až do 9. mesiaca, aby žena mala svaly a ľahko porodila. Ja som sa tak narodila behom 15 minút aj bez doktora a matka mala dávno po 30-tke. Alchemilka upravuje aj nepravidelný cyklus a keď ju budete piť týždeň pred menzesom, nebudete mať bolesti.

– Ženy, ktoré majú migrény alebo sú hysterky – pôvod je väčšinou z maternice. Mali by piť alchemilku a ženské čaje. A ak nemajú orgazmus, tak sa ho snažiť dosiahnuť, alebo radšej príliš nesexovať. Myslím tým, ten vnútorný orgazmus.

Čo sa týka vredov a zápalu žalúdka

– Nestresovať sa.

– Kto má kŕčové žily a hustú krv: nech si prikladá pijavice, ktoré riedia krv a rozpúšťajú krvné usadeniny v žilách (hirudea.szm.sk). Okrem toho vypúšťajú do krvi antibiotikum proti zápalom. Vyskúšala som, nebolí to a je to super. Pijavice nesmú cukrovkári. Ak má niekto jedovatú krv, pijavica po použití zdochne. Tak zistíte, ako ste na tom.

– Kto má zápchu, zázračne pomáhajú surové jablká aj so šupkou, slivkový lekvár, zavárané slivky.

– Kto má hnačku, aj malé deti, zastavia ju varené jablká a živočíšne uhlie.

– Nejesť lieky proti bolesti ako Paralen, Ibuprofen atď., silno poškodzujú pečeň a obličky.

– Občas je dobre zjesť acylpyrin – rozpustiť ho na jazyku (nie aspirin). Je proti bolesti hlavy a riedi krv, je proti rakovine.

– Vitamín B1 je proti kútikom na ústach a zvyšuje aktivitu mozgu, dobrý je na učenie, aj na nervy a stres.

Čo sa týka psychických príčin

Viem len o týchto:

– Leukémia = ako som už hovorila, spúšťa ju nejaký psychický problém, nejaký životný otras, niečo, čo človeka tlačí. Treba na to prísť a vyriešiť to, aj keď by to mohla byť maličkosť. Je to strata radosti zo života, človek nechce žiť, ale nemá odvahu sa zabiť, preto leukémia je samovražda. Donúti svoje telo sa zabiť samé.

– Problémy s obličkami, hocijaké = potlačený hnev k osobe opačného pohlavia.

– Problémy s pečeňou = okrem alkoholizmu, potlačený hnev k ľudom, agresivita.

– Problémy so srdcom, infarkt = nepružnosť v živote, tvrdé presadzovanie zásad = biznismeni, stres. U žien väčšinou sklamanie v láske, rozchod.

– Maternica a ženské orgány = problém s partnerom, manželom, hádky, v manželstve. Ak má muž milenku, aj problémy s obličkami.

– Výtoky a rakovina krčka maternice = neuspokojivý vzťah s partnerom po každej stránke, zlá životospráva, zlý sex, pri ktorom muž naráža na kŕčok maternice, čo inak strašne bolí a toto neustále trenie dráždi bunky, ktoré sa časom zvrhnú. Okrem toho, ak sa muž zle umýva, vždy si musí umyť aj žaluď, kde je najviac mikróbov, ktoré sa potom dostanú na krček.

Mužovi treba vyliečiť aj obličky, lebo baktérie sa močom dostanú na žaluď. Na to je rastlina kapucinka, ktorá sa je surová, chutí ako reďkovka, alebo sa naloží na zimu do liehu a ten sa pije, účinkuje okamžite, proti 40 druhom baktérii a pritom bežné antibiotiká účinkujú len proti 3 typom. Je vhodná aj proti chrípke a paradentóze, kde pozabíja baktérie, ktoré žerú ďasno a uvoľňujú zdravé zuby. Je to okrasná kvetina. Semiačko dostať v záhradníctvach. Táto rastlina pomáha aj pri výtokoch ženám (www.garten.cz). Nestriedať sexuálnych partnerov a vyskúšať tantrický sex, ale s jedným milovaným partnerom.

– Rakovina prsníka = konflikty s deťmi, keď dospelé deti odchádzajú z domu, preto postihuje ženy okolo 40-tky. Ženy už nemajú pre koho žiť, a preto si majú nájsť iný zmysel života, hobby a deti nechať ísť. Spôsobuje ju takisto konflikt s manželom, partnerom.

– Ekzém, alergie = túžba po láske, po pohladení, po nehe.

– Alergia na prach = túžba po dokonalosti, ktorá nie je v tomto živote možná, perfekcionizmus.

Čo sa týka HPV

To som dostala do môjho bývalého frajera. Vtedy som mala oslabenú imunitu, tak som z toho dostala genitálne bradavice. Ten istý vírus spôsobuje aj rakovinu krčka maternice. Dala som si ich chirurgicky odstrániť, ale pri chemo a zníženej imunite zas narástli. Potom som si ich dala zase odstrániť, ale zostali korienky a začervenané miesta. Potom už nenarástli, ale vírus v tele zostal.

Náhodou som hľadala nejaký prostriedok na zvýšenie výkonnosti, lebo som bola stále unavená a vyčerpaná. Našla som múmio, sú to čisté vitamíny a minerály, ktoré nie sú chemicky vyrobené, preto ich telo využije a zbierajú ich v Himalájach. www.mojalekaren.sk

Úžasne mi to pomohlo hneď po pár tabletkách. Mala som vlastne nedostatok vitamínov a minerálov, lebo v dnešnej pôde je ich veľmi málo, keď do nej každý rok sadia a nenechajú ju odpočívať. Keď si dám tabletku ráno alebo poobede, je to ako 10 káv. Neodporúčam večer, lebo nezaspíte.

Výborný vedľajší účinok bol, že som prestala mať chuť na sex, hlavne keď človek nemá partnera (aj keď vraj múmio podporuje libido). A ešte lepší vedľajší účinok, že mi zmizli tie bradavice aj s korienkami asi po týždni. Najprv to len svrbelo a potom aj zmizlo. Takisto kurie oko na ruke mi po 2 týždňoch samé odpadlo. To znamená, že ten vírus už v tele nemám.

Otestovala som to aj na mojom bývalom frajerovi a tiež mu to pomohlo. Existuje ešte silnejšie múmio čierne, ktoré je vhodné jesť pred spaním a ráno sa cítite úžasne. Čierne je vždy účinnejšie a silnejšie. S múmiom sa nesmie piť alkohol. www.mumio.sk

Takisto predtým než som začala užívať múmio, som bola na stere z krčka maternice a zistili mi ascus, čo je také na hrane k rakovine krčka, že bunky sa môžu každú chvíľu zvrhnúť (kokrétne PAP3).

Potom som sa náhodou dostala k prášku Solmucol, ktorý je inak určený na odhlieňovanie dýchacích ciest. Ale jedna jeho látka silne podporuje imunitu, a tak po týždni mi zmizli hrčky, zvyšné nádory, rezíduá, akoby jazvy, ktoré mi ostali z rakoviny. Boli asi 1 až 2 cm-trové. Skrátka ten prášok ich rozpustil. Bolo to ako zázrak. Tým, že mi tento prášok podporil imunitu, ďalší PAP test vyšiel na číslo 2.

A ten posledný po užívaní múmia na číslo 1. Teda som fit a môj gynekológ nechápe. Asi čakal, že sa to až tak super nezlepší.

Teraz si občas dám múmio, keď sa cítim vyčerpaná. Imunitný systém mám asi taký, že chrípka u mňa trvá 12 hodín s vysokými horúčkami a potením, bez antibiotík. Ale to je tak 1x ročne a hlavne z vyčerpania. No vlastne odkedy jem múmio, tak ani to.

Dokonca mi z múmia zmizli aj všetky vyrážky z tváre. A vyliečil sa mi aj chronický zápal obličiek, ktorý vyšiel von v podobe ekzému na lýtkach, ale aj ten zmizol po mesiaci.

Okrem toho mi narástli prekrásne vlasy, zhustli a spevneli. Farbím si ich iba hennou, a nie chemickými farbami, z ktorých vypadávajú vlasy. Henna zároveň vyživuje aj mozog (www.hennedrog.com)

Prajem všetkým skoré uzdravenie a ostatným, aby boli čo najdlhšie zdraví……:-)

m.

Užitočný odkaz

Podrobný zoznam doplnkov vhodných na lymfóm, leukémiu, ale aj rôzne iné choroby, vrátane obchodov, kde sa dajú zohnať nájdete v článku Kvalitné a silné doplnky výživy.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Zdravím. Mohli by ste mi poskytnúť kontakt na pani z Dubnice, ktorú v článku spomínate? Resp. ako ju nájdem? Ďakujem.

  • Aj ja som bola u pani liečitelky v Dubnici, je to babka-bylinkárka, ktorá mi vyliečila cystu a mojim rodičom žlčníkové kamene a upravila krvný tlak. Táto pani ale cez zimu neordinuje, začína na jar a končí na jeseň. meno si už nepamatam, ale ak by bol záujem, zistím!

 2. Zdravim, ak uz si ziskala ten kontakt, prosim, posli…. Diky…

 3. Zdravím Vás,práve som v práci/nemocnica/ a bola som navštíviť môjmu srdcu blízku pani,má leiomysarkóm uteru,v máji zoperovaná,3mesiace chemo,28ožiarov na brucho,teraz je 3deň po operácii,nakoľko došlo k recidíve…ložiská vybrali,ale na tento druh rakoviny vraj nič už nezaberie,po predchádzajúcom článku môžem len súhlasiť,ale poteší vás názor,vďaka Gabika.

 4. Gabika, je to: pani Stanova, Dubnica nad Vahom, časť Dolne Kolonky, zrejme adresa J. Krala 602/5.
  J.

  • Ahoj.Nahodou telefon na tu pani bylinkarku nemas???Dakujem, moc by som potrebovala.

  • zdravím, potrebovali by sme tiež pomoc od pani stanovej. neviete to telefónne číslo a či ešte stále pracuje?

   veľmi ďakujem.

 5. Maca, predchadzajuca odpoved adresovana Gabike mala byt tebe:)

 6. Dobry den,chcela by som poprosit o radu ohladom uzivania mumia.Mam dlhodobo plucnu chlamydiu,zistili mi HPV a kedze som uz nechcela dalsie antibiotika, uz sieste…tak som siahla po mumiu.Beriem len jednu tabletku poobede,citim sa vzapati omnoho lepsie,plna energie,avsak k veceru som uplne odrovnana,mam zimnicu,silne bolesti hlavy,citim sa velmi unavene.Neviem ci mam skusit dve tablety denne,alebo je to len reakcia na ,,cistenie ,, organizmu?
  Mohli by Ste mi prosim napisat Vasu skusenost,ci teda Ste mali aj mne podobnu?
  Dakujem za odpoved

  • Chlamýdie plúcne, počevné i očné sú skutočne odolný prevít baktérií. Zaberá na ne Chlamydil, CoD, Imunostimulant, No Spor. Môžem poslať.:0315625187

 7. chapem, ze ak je clovek zufaly, skusi cokolvek, ale toto je jeden blud na druhom, takato ´zivotosprava“ by zabila aj zdraveho cloveka, toto nemoze podporit ziadny lekar.

 8. Eva blud to neni, ja uzivam mumio tiez sa citim super a k pani stanovej do dubnice chodim uz 12 rokov, dva krat som hrobarovi utiekla z lopaty a ona ma vzdy dala dokopy. Cela moja rodina tam chodila. Bola som tam v novembri naposledy a teraz mi niekto hovoril ze pani bud nerobi, lebo zmizli vsetky tabule odtial aj tie ze sa tam nemaparkovat alebo pani nezije,, co by ma trapilo kedze bola najlepsia.

 9. EWA, ak to nemáš ďaleko do Žiliny, odporučila by som Ti Inštitút regenerácie človeka, p. Karásková ma dala dokopy, keď som bola úplne rozhádzaná.

 10. martina sabacka

  moja mamka zomrela pred mesiacom na tuto chorobu v B.B v nemocnici zobrala len tri chemoterapie aj to tvrdili doktori že sa vylieči no po tretej chemo ostala zle nador jej udrel do hlavy všetko sa to zbehlo za tri mesiace mala 54rokov stale nedokažem uveriť že jej nepomohliže mala už nadory všade po tele je toto ochorenie dedične??

  • Dedičné sú všetky pred dispozície na choroby. Majú pôvod v 7 generáciách späť. Rovnako vy svojim spôsobom prípravy výživy a zložením výživy určíte pred dispzície na ochorenia 7 generáciám vašich potomkov. Nevhodný spôsob prípravy výživy a jej nevhodné zloženie najmä vo večeri rozhoduje o zdravotnej situácii v budúcnosti ! Sebaúcta znamená aj to, že sa nestravujem tak, že z jedla chorlaviem !

 11. Nie sú to zlé myšlienky, ale myslím, že to máte trošku pomýlené, resp. pomiešané…na jednej strane píšete o viere v Boha a na druhej o praktizovaní východnych kultúr. To mi nejde dokopy..

 12. Ahojte, liecim sa z tejto choroby len alternativne, MMS, vitaminy, strava atd.. a citim sa vyborne. Je tu niekdo, kdo sa z HL tiez lieci alebo vyliecil alternativne ?

 13. chcela by som sa opýtat odkial všade ste čerpali informacie mám chorú známu a nevieme kde máme začat

 14. Je možne aby u niekoho MUMIO nefungovalo?Važim 70kg a bral som čiste mumio podľa navodu na krabičke 1tab.denne 4tyždne bez prestavok a nevidim žiadny vysledok.Mam HPV vyrus a psoriazu ktoru mam tak isto dlho ako HPV pravdepodobne s toho vyrusu pretože v našej rodine nikto nema psoriazu ktora je väčšinou dedična.

  • Trosku odbocim,vyliecila som pani z rakoviny(opatrovatelka)Davala som 2tabl.rano,na obed,aj vecer.Po mesiaci zdrava,okrem chodenia!Ide s pomocou rolatora ma65r.Citala som,ze Mumio mozes uzivat aj viac,telo prebytocne vyplavy.Na tvoju diagnozu musis vacsie davky.Velmi ti prajem skore uzdravenie!!!

 15. Dobry den,v clanku sa uvadza,ze cysty a myomy je lahko vyliecit,avsak nenasla som tu ziadny prirodny doplnok na liecenie.Poradite mi?

  • Ahoj Vanilla !Chcem sa ta opytat ci sa ti niekto ozval na tie cysty a myomy?Ako sa daju liecit?Dakujem !Alena

 16. Dakujem za cenne rady. Prosim viete nieco poradit na akutnu pankreatitidu? Manzel je pol roka od hospitalizacie. A len na margo…tiez verim v Boha, ale myslim, ze ked nezaberaju rady od lekara a samotna modlitba mi pomaha skor na silu prezitia a samotne zvladanie choroby, tak clovek hlada cokolvek, co by mu mohlo pomoct.

 17. nech sa na mna nikto nehneva ale radit tu ludom aby si liecili lymfom dietou pri ktorej nemozu mat stipku sily su po nej vycerpani a slabi a odmietnut chemoterapiu ktora jedina pri tomto ochoreni naozaj zabera je nehorazne. tychto ludi by som pozatvarala. mam pocit ze pani co to tu pise je odbornicka na vsetky choroby. a uplna sila ze babka bylinkarka pomohla vypudit zlcove kamene stolicou. ludia zobudte sa!!!

  • no s tými žlčovými kameňami má skúsenosť moja spolužiačka,ktorá si ich vypudila resp. rozpustila olejovou kúrou a je to potvrdené lekárom na ultrazvuku.

 18. ja suhlasim z celym clankom ked clovek chce da sa vyliecit vsetko aj bez chemoterapii a operacii telo je inteligente . Uz asi 3 mesiace nejem maso a obmedzila som mlieko a mliecne vyrobky a diki tomu mam krajsiu plet takmer bez akne ale to chce este cas to nejde len tak sa zbavit tych jedov ktore sa za tie roky v tele nahromadili z liekov ako su antibiotika , antikoncepcia a vseliake ine dalej ani nemusim menovat. Ale kazdy je si strojcom svojho stastia. Sami na sebe zistite co vam robi dobre a naopak co vam velmi skodi. A pre tych co si myslia ze je blud tak nech sa paci uzivajte tie jedy ktore sposobuju zlyhanie pecene a dalsie to by som tu mohla o tom napisat celu knihu 😀 “ Lieky vsetko vyliecia “ 😀

 19. Môj príbeh je úplne odlišný. Ako 57 ročný som sa začal liečiť na Hodgkinov lymfóm-štádium 4B. Postihnutá ľavá strana pľúc. Srdco mi odtláčala hruda o veľkosti 7x8x9 cm. Ďalšia 6 cm a potom malé 2-3 cm. Absolvoval som 16 cyklov chemoterapie. Potom ožarovanie 22x. Do nemocnice som išiel slabý, schudnutý o 9kg. Zomrieť. Pred prvou chemoterapiou prišla primárka. Usmiala sa a povedala že ma vyliečia, ale musím vypiť 3 l vody denne. Uveril som. Po 5 dňoch to bolo aj s chemo 32 LITROV. Pekne nafúknutý som išiel domov s takouto ústne doporučenou „dietou“: Jedzte všetko čo vám chutí a veľa kompótov. Spýtal som sa a nie zeleninu a štavy zo zeleniny? Kompóty. Jesť mi chutilo a priam som žral – aj chleba s masťou s cíbikami. Kompóty som vyjedol všetkým susedám. Prešlo 5 rokov od začiatku chemoterapie. Jem všetko-slaninku, vajíčka, kávu s mliekom, mlieko a hneď ovocie. Chemoterapiu som znášal veľmi dobre. Vlasy vypadali a narásti Treba niečomu veriť. UVERIL SOM PRIMÁRKE

 20. Dobrý deň veľmi ma zaujal váš príbeh ,rada by som použila časť z neho do SOČ , je to práca,ktorá sa píše na strednej škole…. rada by som v nej ukázala , že aj napriek ťažkým chorobám ktoré nás postihnú sa netreba vzdávať a bojovať , pretože šanca na vyliečenie je vždy , niekedy väčšia niekedy menšia….. ďakujem vopred za odpoveď, ak by sa dalo rada by som sa skontaktovala s pani/slečnou čo to zažila, alebo s niekym kto uverejnil tento článok …….

 21. Dobrý deň,
  niekto sa tu pýtal na prírodnú cestu pri problémoch s cystami. Jedna moja známa si veľmi chválila detoxikačné bylinkové vaginálne telieska Beautiful Life – čínska medicína. Je to na webe http://www.mykozy-zapaly.sk

 22. Tinuska111

  Dobrý deň,
  ak chcete ísť niekto k p. Stanovej, je to zbytočné, pani bylinkárka je už dávno v penzióne pre dôchodcov,nerobí ani neprijíma pacientov ani nelieči. Chcela som ju navštíviť, aby mi pomohla s tráviacimi problémami, bolesti v hornej pravej časti brucha pod rebrami do lopatky, mám polyp na žlčníku, nemôžem sa najesť, mám bolesti, je mi zle, schudla som rapídne, už sa takto trápim 3 roky. Už som všetko možné vyskúšala, ešte som dúfala, že mi ona pomôže, no márne som merala cestu. Nepoznáte nejakého iného bylinkára ako p. Stanovú ? Ďakujem za radu.

  • Vážena pani chcem sa opýtať, že či ste neboli u pani Staňovej minulý týždeň a není ste z Kysuckého Nového mesta.

   • Tinuska111

    Áno som z Kysuckého Nového Mesta a chcela som navštíviť p. Stanovú ale neúspešne.

    • Chcela som Vám pomôcť lebo ja poznám pani Stanovú osobne a ona mi rozprávala ,že bol niekto u nej z Kysuckého Nového mesta. Veľká škoda, že ste mi neodpísali skôr. Ale skúsim Vám poradiť, ak chcete dajte mi nejaký na vás kontakt a ja sa s Vami spojím.Alebo mi napíšte aspoň tu ale čím skôr.Ak môžete napíšte mi na môj meil.

     • Dobrý deň Tinka 21. Hľadám niekoho, kto by vedel poradiť mojej mame, lebo lekárske vyšetrenia zlyhali. Moja spolužiačka na VŠ spomínala, že ju týmto spôsobom (olejčekmi a následne kamienkami v stolici) liečila nejaká pani od Prievidze, ale tá už žiaľ nažije. Prosím Vás, mohli by ste mi, ak sa to dá, dohodnúť stretnutie s pani Stanovou. Veľmi pekne ďakujem. Ps.Neviem ako sa dá s vami skontaktovať.

     • Dobry den Tinka21.Potrebovala by som tiez poradit aj pomoct s dlhorocnymi zdr.problemami. Kde najdem Vas e-mail? Dakujem

     • Dobrý den Tina21, mohla bych Vás poprosit, zda-li by jsme se mohli nakontaktovat ? Potřebovala bych poradit ohledně staršího syna (4 roky) trpí ekzémy. Děkuji mnohokrát za Váš čas a odpověď. Petra

     • Dobrý večer.Chcem Vás poprosiť o pomoc pri rozpustení žlčových kamenov. Dakujem

 23. Zunka pošlite mi svoj meil a ja Vám odpíšem.A aj Tina ak bude toto čítať, lebo asi inak sa neskontaktujeme, alebo dajte nejaký iný návrh.

 24. Dobry den pani Tinka 21.Kde by som nasla Vas mail? Chcela by som Vas poprosit,ci by ste mi poradili ohladom zdravotneho problemu.Dakujem.

 25. prosím velmi o kontakt na Vás, syn má podezření na HL, chci se poradit. děkuji. Svobodová

 26. Dobry deň. Ake čaje Vam predpisala ta bylinkarka a tinktury na žlčnikove kamene a piesok aby vyšli ?

 27. prosim mohli by ste ma kontaktovat cez mail potrebujem od vas radu [email protected] dakujem

Pridajte komentár

*