Výskumník vakcín priznáva veľkú chybu: „Hrotový proteín je nebezpečný toxín“


Print Friendly, PDF & Email

Výskumník vakcín priznáva veľkú chybu: „Hrotový proteín je nebezpečný toxín“

(Bryam Bridle, lifesitenews.com) – Nový výskum ukazuje, že koronavírusový hrotový proteín z očkovania proti ochoreniu COVID-19 nečakane blokuje krvné riečisko.

To by mohlo byť možné vysvetlenie tisícov hlásených prípadov vedľajších účinkov, počnúc krvnými zrazeninami, chorobou srdca, až po poškodenie mozgu a reprodukčné problémy, povedal nedávno kanadský výskumník z oblasti vakcín proti rakovine.

„Spravili sme veľkú chybu. Ale uvedomili sme si ju až teraz,“ povedal Byram Bridle, vírusový imunológ a docent na Guelphskej univerzite v Ontariu, v rozhovore s Alexom Piersonom, v ktorom poslucháčov varoval, že jeho odkaz je „desivý“.

„Nazdávali sme sa, že hrotový proteín je skvelý cieľový antigén, vôbec sme netušili, že hrotový proteín je toxín a tiež patogénny proteín. Takže vakcináciou ľuďom neúmyselne očkujeme toxín,“ povedal Bridle v programe, ktorý sa ťažko hľadá cez vyhľadávač Google, no na internete sa tento víkend stal virálnym.

Japonská štúdia o biodistribúcii

Bridle, výskumník z oblasti vakcín, ktorý vlani dostal vládny grant vo výške 230 000 dolárov na výskum vývoja vakcíny proti ochoreniu COVID, povedal, že skupina medzinárodných vedcov podala žiadosť o informácie od japonskej regulačnej agentúry, aby získala prístup k takzvanej „štúdii biodistribúcie“.

„Je to prvý raz vôbec, čo mohli vedci zistiť, kam tieto mediátorové [mRNA] vakcíny po očkovaní idú,“ povedal Bridle. O tejto štúdii sme podrobne informovali aj na našej stránke, článok nájdete TU.

„Je bezpečné predpokladať, že zostávajú v ramennom svale? Krátka odpoveď je: rozhodne nie. Je to veľmi znepokojujúce.“

Výskumníci z oblasti vakcín predpokladali, že nové mRNA vakcíny proti ochoreniu COVID sa budú chovať ako „tradičné“ vakcíny a že hrotový proteín vakcíny – zodpovedný za infekciu a jej najťažšie symptómy – zostane hlavne na mieste zaočkovania, v deltovom svale.

Japonské údaje však, naopak, ukázali, že neslávne známy hrotový proteín koronavírusu sa dostáva do krvi, kde po očkovaní niekoľko dní cirkuluje a potom sa akumuluje v orgánoch a tkanivách, ako sú slezina, kostná dreň, pečeň, nadobličky a v „dosť vysokých koncentráciách“ aj vo vaječníkoch.

„Už dlho sme vedeli, že hrotový proteín je patogénny. Je to toxín. Keď sa dostane do obehu, môže v našom tele spôsobiť poškodenie,“ povedal Bridle.

Práve hrotový proteín SARS-CoV-2 umožňuje infikovať ľudské bunky. Výrobcovia vakcín sa zamerali na ten jedinečný proteín, prinútiac bunky zaočkovanej osoby vytvárať proteín, ktorý potom, teoreticky, vyvolá imunitnú odpoveď na proteín, brániac mu infikovať bunky.

Veľké množstvo štúdií dokázalo, že najzávažnejšie účinky SARS-CoV-2 (vírusu, spôsobujúceho ochorenie COVID-19), ako sú krvné zrazeniny a krvácanie, sú spôsobené účinkami hrotového proteínu samotného vírusu.

„Vedecká komunita zistila, že za poškodenie kardiovaskulárneho systému je takmer výlučne zodpovedný sám hrotový proteín, ak sa dostane do krvného obehu,“ povedal poslucháčom Bridle.

U laboratórnych zvierat zaočkovaných očisteným hrotovým proteínom do krvného riečiska sa vyvinuli kardiovaskulárne problémy a demonštrované bolo aj to, že hrotový proteín prechádza krvno-mozgovou bariérou a spôsobuje poškodenie mozgu.

Vážnou chybou podľa Bridleho bolo presvedčenie, že sa hrotový proteín nedostane do krvného obehu.

„Teraz máme nesporný dôkaz, že vakcíny vytvárajúce bunky v našich deltových svaloch, vyrábajú tento proteín – že samotná vakcína, plus ten proteín, sa dostávajú do krvného obehu,“ povedal.

Bridle citoval nedávno uverejnenú odbornú štúdiu, ktorá zistila hrotový proteín v krvnej plazme troch z 13 mladých zdravotníkov, zaočkovaných vakcínou Moderna. V jednom zo zdravotníkov koloval hrotový proteín až 29 dní!

Účinky hrotového proteínu SARS-CoV-2 na srdce a mozog

Akonáhle sa hrotový proteín dostane do obehu, môže sa prichytiť na špecifické receptory ACE2 na krvných doštičkách a bunkách vysieľajúcich krvné cievy.

„Keď sa tak stane, môže to spraviť jednu z dvoch vecí: buď to môže spôsobiť zhlukovanie krvných doštičiek a to môže viesť k zrážaniu krvi. To je presne dôvod, prečo sme svedkami toho, že sa s týmito vakcínami dávajú do súvisu poruchy zrážanlivosti. A môže to viesť aj ku krvácaniu.“

Bridle tiež povedal, že hrotový proteín v krvnom obehu by vysvetľoval aj nedávno hlásené problémy so srdcom po očkovaní u mladých ľudí.

Výsledky tejto uniknutej štúdie Pfizeru, sledujúcej biodistribúciu vakcíny mRNA, nie sú prekvapujúce, „no dôsledky sú desivé“, povedala pre LifeSiteNews Stephanie Senefová, služobne staršia výskumná vedkyňa z Massachusettského technologického inštitútu.

„Teraz je jasné“, že sa obsah vakcíny dostáva do sleziny a žliaz, ako aj do vaječníkov a nadobličiek.

Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) nedávno oznámilo, že skúma správy o „miernych“ srdcových stavoch po očkovaní na COVID-19. A minulý týždeň bolo len v samotnom štáte Connecticut hospitalizovaných 18 tínedžerov so srdcovými problémami, ktoré sa u nich objavili krátko po zaočkovaní vakcínami proti ochoreniu COVID-19.

V mnohých krajinách bola zastavená vakcína spoločnosti AstraZeneca a neodporúča sa už mladým ľuďom, kvôli jej súvisu so životunebezpečnými a fatálnymi krvnými zrazeninami.

So stovkami správ o prípadoch zrážania krvi sú však spájané aj mRNA vakcíny na COVID-19.

FDA varovala pred nebezpečenstvom hrotového proteínu

Pediatrický reumatológ J. Patrick Whelan varoval poradný vakcinačný výbor Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) pred potenciálom hrotového proteínu vo vakcínach COVID spôsobovať mikrovaskulárne poškodenie, spôsobujúc poškodenie pečene, srdca a mozgu „spôsobmi, ktoré neboli posudzované v bezpečnostných testoch“.

Zbohom vysoký krvný tlak

Hoci Whelan nespochybňuje hodnotu vakcíny proti koronavírusu, ktorá zabrala na zastavenie šírenia ochorenia (čo sa doteraz nepreukázalo u žiadnej vakcíny, ktorá je v obehu), povedal, že:

„Bolo by ďaleko, ďaleko horšie, keby mali stámilióny ľudí trpieť dlhodobým, či dokonca trvalým poškodením svojho mozgu alebo srdcovej mikrovaskulatúry v dôsledku neschopnosti v krátkej dobe vyhodnotiť nezamýšľaný celkový účinok vakcín založených na hrotovom proteíne na iné orgány.“

S vakcínou súvisiaci hrotový proteín v krvnom obehu by mohol vysvetľovať množstvo hlásených nepriaznivých účinkov vakcín COVID, vrátane doteraz 4 000 úmrtí a takmer 15 000 hospitalizácií, nahlásených americkému vládnemu Systému pre hlásenie zdravotných komplikácií spojených s očkovaním (VAERS) k 21. máju 2021.

Keďže ide o pasívny nahlasovací systém, sú tieto hlásenia zrejme len špičkou ľadovca nežiaducich udalostí, lebo štúdia inštitútu Harvard Pilgrim Healthcare zistila, že v skutočnosti je do systému VAERS nahlasované len necelé jedno percento vedľajších účinkov, ktoré by mali lekári hlásiť u pacientov.

Najviac ohrozené sú dojčatá, deti a mladí, slabí

Bridle uviedol, že objav vakcínou privodeného hrotového proteínu v krvnom obehu bude mať dopady na programy darcovstva krvi. „Nechceme tieto patogénne hrotové proteíny prenášať na slabých pacientov, ktorí dostávajú transfúziu tej krvi,“ povedal.

Vakcínový vedec tiež povedal, že zistenia naznačujú, že dojčené deti, ktorých matky boli zaočkované, majú riziko získania hrotových proteínov z ich materského mlieka.

Podľa Bridleho sa „akékoľvek proteíny v krvi budú koncentrovať v materskom mlieku“ a vo VAERS sme „našli dôkaz, že u dojčených detí dochádza v gastrointestinálnom trakte k poruchám krvácania“.

Hoci ju Bridle necitoval, jedna správa VAERS opisuje päťmesačné dojčené dieťa, ktorého matka dostala v marci druhú dávku vakcíny Pfizer. Na druhý deň dostalo dieťa vyrážky, stalo sa „neutešiteľné“, odmietalo dojčenie a dostalo horúčku.

Podľa správy bolo dieťa hospitalizované s diagnózou trombotická trombocytopenická purpura, čo je zriedkavý krvný stav, pri ktorom sa v malých krvných cievach vytvárajú krvné zrazeniny po celom tele. Dieťa zomrelo.

Nový výskum má tiež „závažné dôsledky pre ľudí, pre ktorých SARS koronavírus 2 nie je vysokorizikový patogén a sem patria všetky naše deti“.

Vplyv na plodnosť a tehotenstvo?

Otázky vyvoláva aj vysoká koncentrácia hrotového proteínu, zistená v semenníkoch a vaječníkoch, v tajných dátach Pfizeru, zverejnených japonskou agentúrou.

„Spravíme mladých ľudí neplodnými?“ spýtal sa Bridle.

tisíce hlásení o poruchách menštruácie od žien, ktoré sa dali očkovať proti ochoreniu COVID-19 a stovky hlásení o potratoch u zaočkovaných tehotných žien, ako aj o poruchách reprodukčných orgánov u mužov.

Škaredá poškodzujúca kampaň

V reakcii na žiadosť poslal Bridle v pondelok ráno do LifeSiteNews e-mailom vyhlásenie, v ktorom uvádza, že od tohto interview v rádiu dostal stovky pozitívnych e-mailov.

Dodal tiež, že „sa rozpútala proti mne škaredá, poškodzujúca kampaň. Patrí k nej aj vytvorenie hanlivej webovej stránky, využívajúcej názov mojej domény“.

„Je taká doba, keď už služobník akademickej verejnosti nemôže ľuďom čestne a vedecky odpovedať na legitímne otázky bez obáv z obťažovania a zastrašovania,“ napísal Bridle.

„Nemám však v povahe dopustiť, aby sa pred verejnosťou zakrývali vedecké fakty.“

Priložil krátku správu, ukazujúcu kľúčové vedecké dôkazy podporujúce to, čo povedal v interview.

Napísal ju so svojimi kolegami z Kanadskej aliancie covidovej starostlivosti (CCCA) – skupiny nezávislých kanadských lekárov, vedcov a profesionálov, ktorých deklarovaným cieľom je „poskytovať špičkové, na dôkazoch založené informácie o ochorení COVID-19, so zámerom znížiť počty hospitalizácií a zachrániť viac životov“.

Vyhlásenie bolo zamerané hlavne na riziko pre deti a dospievajúcich, ktorí sú cieľom najnovších vakcinačných marketingových stratégií v krajinách po celom svete.

K 28. máju 2021 bolo u Kanaďanov vo veku do 19 rokov 259 308 potvrdených prípadov infekcií vírusom SARS-CoV-2. Z nich bolo, podľa vyhlásenia CCCA, 0,048% hospitalizovaných, ale len 0,004% zomrelo.

„S ťažším ochorením než COVID-19 je spájaná sezónna chrípka.“

Vzhľadom k malému počtu mladých skúmaných subjektov v testoch vakcíny Pfizer a obmedzenému trvaniu klinických testov CCCA povedala, že pred očkovaním detí a mladistvých je potrebné zodpovedať otázky o hrotovom proteíne a ďalšom proteíne vakcíny.

Taktiež je potrebné zodpovedať, či hrotový proteín vakcíny prechádza krvno-mozgovou bariérou, či hrotový proteín vakcíny zasahuje do tvorby spermií alebo ovulácie a či hrotový proteín vakcíny prechádza placentou a má vplyv na vyvíjajúce sa dieťa, alebo či sa nachádza v materskom mlieku.

Záver

Stránka LifeSiteNews poslala toto vyhlásenie CCCA kanadskej Agentúre verejného zdravotníctva a požiadala o reakciu na Bridleho obavy. Agentúra odpovedala, že na otázkach pracuje, ale odpovede nepošle skôr ako po uzávierke.

Spoločnosti Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson na otázky o Bridleho obavách neodpovedali.

Pfizer nereagovala na otázky o tom, ako dlho si je spoločnosť vedomá svojich výskumných dát, zverejnených japonskou agentúrou, ktoré dokazujú hrotový proteín v orgánoch a tkanivách zaočkovaných jednotlivcov.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Bryam Bridle, Zdroj: lifesitenews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ale ved to sme my konspiratori vedeli uz davno. Hovori sa tomu, princip predbeznej opatrnosti.

 2. Dnes som nakupoval v pekarni, samozrejme bez ruska. A pytam sa predavacky, ci maju rozky Éčka. Nevie, tak sa pozrie do zlozenia, a ejha, maju. A nejedno. Ale v cenovke ziadne Éčka nie su, je tam len „rohlik 10centov“, ziadne Éčka.
  Vakcina je zloboda, nic viac tam nie je, este je zadarmo, ale mna zaujima a pytam sa, ake su tam Éčka ?
  Ja nekupujem nieco, co neviem co je. A uz vobec to neuzijem. Nie som samovrah.

 3. Redakcia – ak najaktívnejšími bielkovinami /okrem DNA transkriptázy/ sú ENZÝMY – čo tak pozrieť sa na spike proteíny ako na enzýmy? ???

  Proteolytic activation of the SARS-coronavirus spike …
  [Prehľadávať doménu pubmed.ncbi.nlm.nih.gov] https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24121034/
  The activity of host cell proteases, which cleave and activate the SARS-CoV spike (S) protein, is essential for viral infectivity and constitutes a target for intervention. However, the identities of the proteases involved have been unclear.

  • No lebo to tak je!
   „Aktivita proteáz hostiteľských buniek, ktoré štiepia a aktivujú špičkový proteín SARS-CoV (S), je nevyhnutná pre vírusovú infekčnosť a predstavuje cieľ intervencie. Identita zúčastnených proteáz však bola nejasná. Pionierske štúdie identifikovali katepsíny a transmembránové serínové proteázy typu II ako bunkové aktivátory SARS-CoV a preukázali, že niekoľko vznikajúcich vírusov môže tieto enzýmy využívať na podporu ich šírenia. Tu preskúmame proteolytické systémy unesené SARS-CoV na aktiváciu S proteínu,rozoberieme ich príspevok k šíreniu vírusov v hostiteľovi a načrtneme antivírusové stratégie zamerané na tieto enzýmy. Tento príspevok je súčasťou série pozvaných článkov v antivírusovom výskume „Od SARS po MERS: 10 rokov výskumu vysoko patogénnych ľudských koronavírusov“.“

   Keď si zoberieme hadí jed – delí sa na neurotoxiský a proteolytický. Jed pavúkov je proteolytický – fakticky enzýmy, ktoré obeť rozpustia a pavúk z nich vysaje polievku!

   Tereba si uvedomiť, že illuminátski plánovači používajú vedomosti z prírodných vied a prírodné modely – NWO ako schéma mravcov otrokárov napr. Teda – tak ako softvér vychádza z určitej bionickej reality – aj tieto toxíny vo vakcínach v podstate niečo napodobňujú. Zaujímavá téma – pracie prášky s detergentmi a enzýmami, ktoré prienikom cez pokožku kaskádovite poškodzujú obal našich nervov.

   Teda – enzýmy sú ucelený konzistentný koncept biocemickým zbraní!

 4. Jednoduchá

  …tak ťažko sa všetky tieto skutočnosti čítajú, nieto ešte ,,realizujú“…a o našich deťoch či maličkých detičkách ani nehovorím…stále verím, že celý ten,,koronacirkus“ sa skončí a v čo najviach ľuďoch sa prebudí ten krásny ľudský cit – láska a budú konať v jej mene….

  • Ďalej povedala, že ten proteín-S má vlastnosti, ktoré vypadajú ako prionové.

   Tak som dohľadala, čo sú PRIÓNY – BIELKOVINOVÉ INFEKČNÉ ČASTICE PRINÁŠAJÚCE SMRŤ

   V súčasnom období globálnej ekologickej krízy môžu prióny spôsobiť osudový úder nielen zdraviu človeka, ale aj závažne poškodiť živočíšnu výrobu a tým aj ekonomiku, v ktorejkoľvek krajine sveta. Aj na Slovensku.

   Prióny sú malé nebunkové bielkovinové infekčné častice, ktoré aj napriek tomu, že neobsahujú nukleovú kyselinu (DNA, RNA ) spôsobujú organizmom závažné ochorenia.

   Svojimi biologickými a fyzikálno-chemickými vlastnosťami sa veľmi líšia od ostatných infekčných mikroorganizmov, ako sú baktérie, huby a vírusy. Prióny sú pôvodcami závažných neurodegeneratívnych chorôb človeka a hospodárskych zvierat. Sú to choroby, ktoré nevratne poškodzujú centrálnu nervovú sústavu. Ešte donedávna sa predpokladalo, že skupinu smrteľných degeneratívnych ochorení centrálnej nervovej sústavy ľudí a zvierat spôsobujú predovšetkým vírusy. Dnes sú to aj infekčné prióny, ktoré sú aj mimoriadne rezistentné voči pôsobeniu chemických látok používaných na inaktiváciu (vyradenie z činnosti ) vírusov. Odolávajú tiež ultrafialovému žiareniu, teplotám do 300 ˚C, pôsobeniu etanolu, kyselín atď.

   Prión bol prvýkrát objavený v roku 1982 vedcom S. B. Prusinerom v USA. Za objav priónov získal Prusiner v roku 1997 najvyššie vedecké ocenenie – Nobelovu cenu za fyziológiu a medicínu.

   Prióny sa nachádzajú nielen v bunkách cicavcov, ale aj v kvasinkách, vláknitých hubách a prvokoch. Prióny, podobne ako vírusy, nie sú živé organizmy. Sú ešte menšie ako vírusy.

   zdroj a aké choroby tu: https://zsbucany.edupage.org/text/?text=subjects/37042&subpage=2

   • „Michael Clark Rockefeller (18. mája 1938 – predpokladá sa, že zomrel 19. november 1961) bol piate dieťa New York guvernér a budúcim americkým viceprezidentom Nelsonom Rockefellerom , a si vo štvrtom generácie členom rodiny Rockefellerovcov . Ten zmizol počas expedície v Asmat regióne juhozápadnej Holandsko Novej Guiney , ktorý je teraz súčasťou indonézskej provincii Papua . V roku 2014 Carl Hoffmanvydal knihu, ktorá podrobne informovala o vyšetrovaní jeho zabitia, v ktorom dedinčania a kmeňoví starší pripúšťajú, že Rockefeller bol zabitý potom, čo v roku 1961 vyplával na breh. [1] Neboli objavené nijaké pozostatky ani fyzické dôkazy o Rockefellerovej smrti.“
    https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Rockefeller

    K tomu s odstupom času a v zmysle konšpiračnej teórie:
    1/ Už sa preukázalo, že príčinou C-J choroby šialených kráv sú prióny. A jednou z možností je aj prenos priónov kanibalizmom – pojedaním mozgu a špiku. Prióny sa dajú zničiť pri teplote viac ako 130 st. C a vyššom ako atmosferickom tlaku, čo pri varení-opekaní mŕtvoly nie je možné dosiahnuť, niektoré zdroje uvádzajú až 180 st. C ako bezpečnú teplotu.

    2/ Globalisti pripravujú s likvidáciou populácie na planéte aj tzv. sekundárny kanibalizmus. ???
    Otázka – vadí vám voronežská pšenica z polí, kde sú pod zemou tisíce pozostakov vojakov WW2?

    Budú vám teda vadiť červy kŕmené baktériami a plesňami na rozpustených mŕtvolách? Lebo už sa takáto predstava kondiciouje a EU vyzýva k zastaveniu chovu dobytka a ku konzumácii červov! A mŕtvoly sa nebudú smieť spaľovať „kvôli globálnemu otepleniu“ – a pretože sú zdrojom potravy pre iné organizmy. Dôvod sa nájde aby to tak bolo. Teda.

    3/ Otázka – čo teda robil Michael Rockefeller na Novej Guinei – známej rituálnym kanibalizmom?

    Možná odpoveď – že už vtedy sa pokúšal získať dôkazy o priónovej chorobe a zároveň skúšal zisiť kultúrne prvky na akceptovanie kanibalizmu ako samozrejmej veci! Pre nás nie – ale pre nich tam áno! Predstavte si diskusiu dvoch kultúrnych pólov! Teda – podľa mňa išlo o štúdium etnogafických aspektov kanibalizmu, ktoré by sa mohli preniesť do tzv. civilizovaného sveta!

    A JE TO TU!!!
    alarmizmus – mojevideo.sk
    [Prehľadávať doménu mojevideo.sk] https://www.mojevideo.sk/srch/alarmizmus/
    Musíme začať jesť deti! HD. pridal japokrytec pred 605 dňami a 12 hodinami. Musíme začať jesť deti. Už tu dlho nemusíme byť kvôli klimatickej kríze. Nemáme dostatok času, je tu veľké… 33 462 videní 25% sa páči 12 x obľúbené 245 komentov
    Šok aj pre „zelenú“ členku Snemovne reprezentantov USA …
    [Prehľadávať doménu alianciazanedelu.sk] alianciazanedelu.sk/archiv/4401
    „Musíme začať jesť deti! Klimatická aktivistka konfrontovala členku Snemovne reprezentantov Alexandru Ocasio-Cortézovou počas stretnutia v LeFrak City Queens Library v Queens v New Yorku. Tvrdila, že už nám zostáva len pár mesiacov: „Musíme začať jesť deti! Nemáme dostatok času!“, uvádza popis videa.

    Tak si predstavte recykláciu spike priónov v potravnom reťazci! Plus samozrejme recykláciu „GMO“ mRNA! A kumuláciu nanočipov!

    • Poznámka – C-J choroba šialených kráv má na Slovensku u ľudí najväčšie rozšírenie v regióne Lučenca, v ktorom bolo kedysi rozšírené ovčiarstvo a hlavne – bolo tam tradičné pojedanie dusených ovčích mozočkov /s vajcom – dá sa to chuťovo nahradiť s kvasnicami/ ako miestnej pochúťky. Moja stará mama na to zomrela a pochádzala z Lučenca tiež. Roky sme tŕpli, čo jej dcéry a my ich potomkovia. Našťastie nič – dožívajú sa vysokého veku. Ide o to, že C-J choroba sa môže prenášať po matkinej línii, nakoľko sa prenáša cytoplazmou vajíčka /mitochondriálna DNA pri skúmané DNA rodostromu po praslici/. Takže viem, koľká bije!

     Čisto súkromne – už ste niekto ochutnali v Bankoku lyžicou miestnu špecialitu – len pre najvzácnejších hostí miestnej mafie – čerstvý živý mozog z opice, ktorej z priviazaného „kokosu“ utne čašník mačetou „dekel“ – takže zaručene čerstvý a plný adrenochrómu?!

 5. Zaujímalo by ma, či spike proteiny obsahuje aj ruská vakcína Sputnik V. Ešte nie som zaočkovaná, ale zaregistrovala som sa na túto vakcínu v snahe zvoliť pre seba to najmenšie zlo…. stále však váham, či sa dať zaočkovať. Nikde nie sú dostupné články o vedľajších účinkoch Sputnika V…. Vedeli by ste poradiť?

  • Podľa mňa ..čert ako diabol,,len t má všetko iný názov a meno

  • hľadač pravdy

   Jana,
   pokiaľ svoju otázku myslíš úprimne a nie si tu iba nasadený provokatér, odpoveď možno nájdeš v tomto nižšie uvedenom videu…

   Dňa 29.12.2020 približne sto lekárov prišlo do Moskvy, na Úrad na ochranu zdravia, usporiadali demonštráciu a požadovali verejnú diskusiu s vedením uvedeného úradu ohľadom nezmyselného a škodlivého nosenia rúšok a nebezpečnej povinnej vakcinácie…

   Poděkování ruským lékařům, kteří se postavili proti nošení masek a povinné vakcinaci:
   https://tinyurl.com/yhnfarzm

 6. Najlepšia obrana proti vírusom je imunita a genetika. Treba sa starať o svoje zdravie. Nedávať do seba toxíny a zdraviu škodlivú chémiu.

 7. Odpovedám Jane na jej otázku o Sputniku V, či je bezpečný a pod. Sledujem dianie tam okolo očkovania , a môžem vám povedať, že aj v Rusku, konkr.Moskve, sú dva tábory, vláda vyvíja nátlak, ako aj tu, vedci sa snážia hovoriť pravdu o škodlivosti a pod. Takže sa neponáhľajte, a najlepšie v tom radí Jozef : všetko robte pre vlastnú imunitu (+ spánok, vylúčiť stres na minimum, strava), ved načo potom máme ten imunitný systém, ktorý nás vždy chráni a zrazu potrebujeme nejaké účinné „zbrane“? V Anglicku najnovšie chcú zaviesť týždenne očkovanie….

  • mary – myslím že tu na tomto diskusnom fóre to nie je o vakcíne ako o vakcíne proti bububu CowID, ale o vakcíne ako o čipe, a o vakcíne ako depopulačnej vakcíne, tak sa nebavme o vitamínoch a „účinnosti Sputniku V proti“, ale sa bavme o Sputniku V ako súčasti Total Control, teda že Sputnik V je rovnako značkovací! Viď info od ruského hackera – ako vysledoval svojho kamaráta a všetky údaje o ňom. Globalčiky sú aj v Rusku! – a toto je globálna agenda – žiadne rozdelenie na Východ a Západ!

   Tvoj komentár kontextom nepriamo udržiava nástroj globálneho riadenia – „V mene pandémie“! Detto vtedy nezorientovaný Jozef – teraz neviem posúdiť, či už je.

   Kedysi som zastával názor, že keď vakcínu tak Sputnik, ale teraz – žiadnu vakcínu! Ono tie značkovacie nanomarkery budú aj v ostatných vakcínach a ľudia ich prijmú ako telce, pretože tie proti CowID odpútavajú pozornosť od čipovania detí detskými vakcínami doboha!

 8. Tibor Stančák Dr.Ing.

  Ospravedlňujem sa a tvrdím,že ide o historický medicinálny omyl.Viem o čo ide ,za svojej medicinálnej praxe som pôsobil ,vo Vojenskom výskumnom ústave. v Prahe Prajem Vám pekný deň.

  • Môžeš konkretizovať v čom – inak je to „krovie sa chveje“!
   Ďakujem!

   • …však tento krutý záver ľudstva (čipovanie číslom „šelmy 666“) bol sion-bohom predpovedaný ako posledný úder pre všetkých osídlencov Zeme, okrem bohom Vyvolených. Tí tu mali zostať – len neviem, kto by upratoval ich lukratívne príbytky a obrábal im pôdu…žeby tých „144 000 pomazaných otrokov“?
    Ak tento génový experiment bol omyl, potom chystá na nás boh Sionu ešte niečo drastickejšie? Niečo, čo bolo z biblie odstránené podobne, ako kvantum ďalších dôležitých informácií pre obyvateľov Zeme?

    Maroš, postrehol si v biblii, s akou úctou sa inteligentný Ježiš vždy vyjadruje o svojom mimozemskom Otcovi, zatiaľ čo Máriu pomenováva slovom žena? Už táto skutočnosť otvára oči, že niečo tu nesedí…a poriadne smrdí.

 9. Vďaka, redakcia, za skvelú správu. Očakávame ju už dávno, no aj tak prekvapila, milo; prišla ako blesk z jasného neba – a v pravý čas.
  K článku: „Nazdávali sme sa, že hrotový proteín je skvelý cieľový antigén, vôbec sme netušili, že hrotový proteín je toxín a tiež patogénny proteín. Takže vakcináciou ľuďom neúmyselne očkujeme toxín,“ povedal Bridle…“

  Až prekvapujúco rýchlo sa priznali… horí im za pätami? Veď ako inak by bolo možné, že o tomto podvode nevedeli – odborníci(!) – keď my ostatní (podľa ich boha – ovce) sme to s 99 %-nou predvídavosťou tipovali už pri Trumpových, skrz-naskrz podvedených voľbách!? – to im akože máme ešte niečo veriť? Podivnej partii, ktorá sa tu prinajmenšom už viac ako dve tisícky rokov hrá na boha, krok za krokom si napĺňa skazonosný scenár svojej nemilosrdnej, hororovej „svätej“ biblie, až sa vďaka čipovacím kvázi-vakcínam dopracovala do zdarného naplnenia všetkých svojich predpovedí? To sme akože všetci – tu, na tomto uveriteľnom, objektívnom portáli – podľa nich na hlavu? To si fakt o nás myslia??
  Prepočítali sa. A tentoraz poriadne. Tzv. podľa nich „konšpirátori“ sa nezvyknú mýliť. Nenávidia nás, lebo odkrývame ich špinavú hru. No, kam nemôže rozum (a hlavne cit), tam ide „ruka“. Tých, ktorých sa im nepodarí zlikvidovať pomocou experimentálnej génovej terapie, určite už teraz plánujú odstrániť inak. Tipujem, že už horúčkovito na tom pracujú. Veď ak si trúfli za šírenie PRAVDY zavraždiť nášho hosťa z dokonalej, dodnes utajenej 10. planéty – Ježiša, ktorého vzápätí po Jeho smrti nahradili narýchlo splašeným pozemšťanom sionským kristom… A súčasne – ako cez kopirák – Ježišovho láskyplného a donekonečna odpúšťajúceho Otca, nášho Stvoriteľa rekompenzovali bezcitným, povýšeneckým, nonstop trestajúcim, krvavo vraždiacim pozemským sionským bohom…
  …a my si myslíme, že podvod nezopakujú aj v prípade 666 kvázi-vakcín? Veď práve o to tu po celý čas šlo! Druhá vec je – koľko im bude dovolené…
  Stvoriteľ (dokonalý Človek, nie duch) vždy mal a má možnosť zasiahnuť. Avšak bez krvi preliatia, pretože také niečo Pravá Rodičovská Láska nikdy neurobí. Nezostáva nám nič iné, iba čakať, že klan pozemských sprisahancov konečne pochopí, že nie sú ani veľkí, ani mocní, ani múdri, ani šťastní…a už vôbec nie vážení, obdivovaní, slávni… Jediným vykúpením týchto úbohých narcistov je vzdať sa svojho sprisahaneckého plánu so zámerom vykynožiť všetkých bádateľov, resp. hľadačov Svetla, a požiadať Stvoriteľa (keďže k nevraživosti medzi spolupáchateľmi Zla vždy na konci dôjde) o nevyhnutnú, svoju vlastnú ochranu pred zvyškom – každý jeden pred ostatnými navzájom.
  Toľko som vydedukovala z x-krát prečítanej, zmotanej, pravdy so lžou až s bludmi zmiešanej „svätej“ biblie.
  …ja by som nemala silu potrestať svoje deti smrťou – ani keby som mala tú moc, a ony by urobili čokoľvek hrozné, presahujúce medze ľudskosti…
  Vziať svojmu, hoci aj nespratnému dieťaťu život myslím nedokáže ani bežný pozemský, nedokonalý rodič (samozrejme, pokiaľ nemá znefunkčnený mozog alkoholom, „liekmi“ či drogami). A to si nevieme predstaviť gigantickosť Lásky dokonalých ľudí z dosiaľ skrytej planéty. Pravý Ježiš po návšteve našej preklamanej a krvavej obežnice pred 2021 rokmi bol takejto veľkolepej, Absolútnej Lásky jedinečným príkladom.

  • „ja by som nemala silu potrestať svoje deti smrťou “ – ak hovoríme o adekvátnom treste za neodpustiteľný hrdelný zločin – ja ÁNO!!!

   Určite nie ako obetu „bohom“ – to ani zaboha!

  • My sme hmota iba tu
   Potom sme duch … Ježiš a jeho úmrtie má byť o niečom inom .. treba pochopiť do hĺbky a nie povrchne
   Každá akcia má reakciu a všetko sa pre niečo deje
   Aj smrť Ježiša mala byť pre niečo
   Jeho úmrtie , do neba vstupenie to všetko je hlbokého rázu – myšlienkového
   A Boh to dopúšťa lebo sa ľudstvo odvrátilo od neho On stále dáva šancu ale ľud je nepoučiteľný

   • Áno, treba dianie pochopiť do hĺbky, a nie povrchne, s tým absolútne súhlasím. No nie zas na úkor toho, že pochováme všetky zákony prírody aj logiky a budeme veriť v nezmysly. A ešte – boh týranie a smrť ľudstva nie že dopúšťa – on jedno aj druhé spôsobuje! Je to jeho „trest za neposlušnosť“…mám bibliu prečítanú, a nie raz. Bola to jediná kniha, z ktorej ma bolela hlava. A poriadne. Chcela som „veriť“. Avšak iba Pravde. No tej je v biblii ako šafránu. Aj to je ešte poriadne prekrútená.

    Ježiš hovoril, že „robí to, čo videl u svojho Otca, ktorý je v nebi.“ Zabil snáď Ježiš niekoho? Odsúdil niekoho? Vyhrážal sa niekomu? Alebo nebodaj niekoho týral?? Ježiš robil pravý opak: Miloval, a odpúšťal; odpustil – na kríži – ešte aj vrahom. A nám kázal takisto odpúšťať – „77-krát“ – čiže donekonečna.
    A boh Sionu? Neustále iba súdi, a trestá. Od 1. Mojžišovej až po Zjavenie Jána, vlastne až dodnes. Máme ho prosiť kľačiac na kolenách. Žiadali by ste takéto niečo od svojho dieťaťa? A ešte sa mu máme aj klaňať! Ježiš nám v mene svojho Otca nič takéto nekázal.
    Ježiš sa na boha Sionu neodvolal ani jediný raz. Stvoriteľ Otec nemá so sionským bohom pomsty a hrôzy absolútne nič spoločné. Ani jednu jedinú vlastnosť. Ani jeden jediný skutok. Ani myslenie, ani konanie. Slovom – NIČ. Ani len nitku na košeli.
    Boh Sionu žije tu na Zemi, Stvoriteľ Otec na inej planéte a na Zem nikdy nevstúpil – našu planétu navštívil iba Jeho Syn – Ježiš. Prišiel, aby nám povedal Pravdu o svojom nepovýšeneckom, láskavom, všetko odpúšťajúcom „Otcovi, ktorý je v nebi“. Sionisti o Stvoriteľovej veľkorysosti vedia, a tak sa neboja páchať zlo; sú si istí, že im bude odpustené. A bude. Pretože Ježiš na kríži odpustil v mene Otca aj vrahom. Využívajú to.
    Ježišovu Pravdu „mocní“, ovládajúci Zem – neprijali. Potrebovali tohto Posla Lásky a Pravdy, ktorý prišiel všetkých desatoro „božích“ prikázaní na Zem zrušiť, navždy umlčať. A v Jeho mene pustiť svoje náboženstvo, ktoré učí opak toho, čo priniesol Ježiš.
    Zákon logiky nepustí. Zákon Lásky takisto nie. Musíme sa prestať báť dedukovať. Zákonmi výrokovej logiky sa zaoberá Rene Descartes.
    Nebojme sa rozumieť Pravde. Aj keď je to po celý čas, ešte aj dnes, mimoriadne nebezpečné.

 10. Jednoduchá

  ….žiadna vakcína u mňa neprichádza do úvahy…
  ….žiadnu obetu žiadnym bohom by som nerobila….
  …žiadny človek nie je oprávnený iného trestať smrťou, život je dar a ten si treba vážiť….že tak iní robia, to je úplne proti prírod.zákonom, ak by sme tak všetci robili, za chvíľu by sme boli všetci bez očí a zubov….trestať áno, no nie odobratím života……

 11. Chodíme stále okolo horúcej kaše….S.Peková má pravdu….
  Riešenie …názor:
  Hrotový protein koronavírusu je toxín a tiež patogénny protein …..Maroš Ty si múdry človek,
  vráť sa ku kódom A.Einsteina o včelách aj k Imhotepovi do starého Egypta…
  Tvoje poznanie, imaginácia a intuícia Ti povie riešenie…držím Ti palce…..Jozeft

  • medvědí služba – Wikislovník
   [Prehľadávať doménu cs.wiktionary.org] https://cs.wiktionary.org/wiki/medvědí_služba
   medvědí služba; etymologie . Vzniklo na základě bajky Poustevník a medvěd ruského básníka I. A. Krylova z roku 1808. V ní medvěd, poustevníkův přítel, odháněl mouchy z hlavy spícího poustevníka, aby ten mohl klidně spát. K odhánění však medvěd použil kámen, jímž poustevníka zabil.

   Poznámka – nie kameňom, ale labou – neprimeranou silou. Analógia – „Cesta do pekla je dláždená dobrými úmyslami!“

   „Najschopnejšieho Gójima zabi – ostatných zotroč!“ – talmud.

   „Roland Berrill , austrálsky advokát , a Dr. Lancelot Ware , britský vedec a právnik, založili Mensu na Lincoln College v anglickom Oxforde v roku 1946 s úmyslom vytvoriť spoločnosť pre najinteligentnejších, pričom jedinou kvalifikáciou je vysoké IQ. [6]

   Spoločnosť mala byť podľa všetkého nepolitická, pokiaľ ide o jej ciele, a mala by byť oslobodená od všetkých ostatných sociálnych rozdielov, ako sú rasa a náboženstvo. [10] Avšak Berrill a Ware boli z výslednej spoločnosti sklamaní. Berrill zamýšľal Mensu ako „aristokraciu intelektu“ a bol nešťastný z toho, že väčšina členov pochádzala z pracujúcich alebo domovov nižších tried [11], zatiaľ čo Ware povedal: „Som sklamaný, že toľko členov trávi toľko času riešením skladačky. “ [12]

   Americká Mensa bola druhou významnou pobočkou spoločnosti Mensa. Jeho úspech bol spojený s úsilím skorej a dlhoročnej organizátorky Margot Seitelman . [13]“

   Home Page | Mensa International
   [Prehľadávať doménu mensa.org] https://www.mensa.org
   Mensa has members of all ages in more than 100 countries around the world. The society provides its members with diverse and exciting opportunities for social, cultural, and intellectual interaction. Activities include: The lively exchange of ideas through lectures, journals, and special-interest groups; Stimulating discussions and debates at …

   „Je preto 100 krát výhodnejšie robiť sa hlúpim, ako raz sa robiť múdrym!“ – lebo Medveď!
   https://www.knihcentrum.cz/hlupy-jano-v-sieti

 12. Nedovoľme „mocným“, aby šliapali po našich právach a po právach našich detí!

  • toto české informačné video po niekoľkých sekundách pokračuje videom MUDr. Igora Bukovského – oplatí sa vypočuť aj jeho vyjadrenia

Pridajte komentár

*