Lekár odhalil spôsob, ako sa u nás falšujú počty hospitalizovaných na covid


Print Friendly, PDF & Email

Lekár odhalil spôsob, ako sa u nás falšujú počty hospitalizovaných na covid

Počty hospitalizovaných s covidom boli počas druhej vlny pandémie (október 2020 až apríl 2021) jedným z najdôležitejších ukazovateľov „vývoja pandémie“. Na základe týchto ukazovateľov sa následne zatvárali obchody, reštaurácie či školy.

Boli však údaje o pacientoch s covidom hospitalizovaných v nemocniciach, ktoré každý deň zverejňuje Ministerstvo zdravotníctva, pravdivé? Ukazuje sa, že nie.

Podvod č.1: Lekár poukazuje sa spôsob manipulácie s číslami

MUDr. Radoslav Čičala odhalil spôsob, ako sa čísla hospitalizovaných hrubo manipulovali, zrejme s cieľom vyvolať zdanie falošnej pandémie, aby sa následne mohli prijímať drakonické obmedzenia pre obyvateľstvo.

Na svojej facebookovej stránke „Verejnosť proti nátlaku a psychickému mučeniu 2.0“ zverejnil nasledovný status:

Ak by mal niekto záujem spracovať dáta o počte hospitalizácií za minulé roky, aktuálne COVIDOVé, tú sú verejné dáta.

Zaujímavosťou je, že ak sa jeden pacient presúval z jednej nemocnice do druhej, každý presun toho istého pacienta sa rátal ako ďalšia hospitalizácia. Vrcholom je, že aj presun pacienta z jedného oddelenia na druhé v rámci nemocnice sa rátal ako ďalšia hospitalizácia.

V rámci nemocnice sa jeden pacient často dostal z ARA na internú JIP, potom na COVID oddelenie a potom na doliečovacie oddelenie alebo LDN.

Tým pádom jeden pacient mohol predstavovať aj 5 hospitaliizácii. To viedlo k horším číslam a následne tvrdším opatreniam.

Preto sa pacienti presúvali do Nitry, kde pracuje pediater Visolajský a súčasne člen krízového štábu, ktorý sa tam dostal po známosti s Matovičom a inými poslancami (nie pre erudovanosť).

Zaujímavé boli jeho aktivity, keď vyťaženosť nemocníc hodnotil hrúbkou námrazy na zásobníkoch kyslíka pri nemocnici.

Dôkaz pre horeuvedené tvrdenie?

dokumente NZCI nazvanom „Štatistika hospitalizovaných v Slovenskej republike 2020“ sa hneď na 1. strane nachádza táto veta:

„Za jednu hospitalizáciu sa považuje každé ukončenie hospitalizácie na jednom oddelení, ktorá mohla byť ukončená prepustením, úmrtím, alebo preložením pacienta na iné oddelenie toho istého zariadenia, alebo na oddelenie iného zariadenia ÚZS.“

Takže, vážení čitatelia, takto sa vykazovali tie „tisíce“ hospitalizácií… Odporné, nechutné, zločinné!

No a tu si už pozrite, ako Ministerstvo zdravotníctva po tomto odhalení náhle zmenilo štatistiku. Do dvoch dní od odhalenia zázračne klesol počet „hospitalizácií“ takmer o polovicu:

Podvod č.2: Jeden starší pacient rátaný za štyroch

To však nie je všetko!

Ďalší spôsob manipulácie predstavovalo prijaté pravidlo, že každý človek pozitívny na covid starší ako 65 rokov (vrátane) sa v štatistikách rátal akoby šlo o štyri covidové prípady. (zdroj)

Takže, ak napríklad nejaký 68 ročný pacient bol na 5 rôznych oddeleniach, tak mohol byť teoreticky vykázaný ako 4 x 5 = 20 covidových hospitalizácií!

No a potom samozrejme nebol problém hovoriť, že máme v nemocniciach „s covidom“ 4000 pacientov a kvôli tomu uzavrieť celú krajinu.

Prírodná liečba osteoartritídy

Koľko ich tam ale bolo v skutočnosti? 1000, 500, 200 alebo 50?

Na zodpovedanie tejto otázky bude zrejme potrebné vyšetrovanie vrámci trestného stíhania covidových zločincov z Ministerstva zdravotníctva, Národného centra zdravotníckych informácií (NCZI) a ďalších štátnych inštitúcií podieľajúcich sa na týchto podvodoch.

Takéto stíhanie za súčasnej vládnej garnitúry zrejme nebude realizovateľné, avšak títo zločinci nebudú vládnuť večne a skôr či neskôr sa budú za svoje mnohé zločiny zodpovedať pred spravodlivosťou.

Podvod č.3: Pochybné PCR testy

Pozor, stále to nie všetko!

Dávnejšie sme na našej stránke publikovali článok vo forme fikcie, kde sme sa zaoberali tým, ako vyfabrikovať falošné čísla nových prípadov, hospitalizácii a dokonca aj úmrtí pomocou nespoľahlivého PCR testu.

Od tej doby pribúda stále viac a viac dôkazov, ktoré o tom, že PCR testy sú nespoľahlivé a dajú sa jednoducho manipulovať nastavením parametru Ct – cyklov opakovaní.

Podstata je nasledovná:

Pomocou nastavenia príliš vysokého počtu cyklov Ct je možné, aby napríklad 20% zo všetkých vykonaných testov vyšlo ako pozitívnych, aj keby medzi testovanými ľuďmi nebol v skutočnosti žiaden pozitívny.

Hovorí sa tomu „falošne pozitívny výsledok testu“.

No a teraz si vezmime, že s takýmto testom by sme otestovali všetkých pacientov, ktorí sú v nemocnici z akýchkoľvek príčin, nie nutne kvôli covidu (napríklad problémy so srdcom, žalúdkom, črevami a podobne).

Priemerná obsadenosť nemocníc je cca 15 tisíc ľudí na celom Slovensku (celková kapacita lôžok krajiny je okolo 30 tisíc lôžok). Koľko je 20% z 15000? Výsledok je 3000.

Takže aj bez toho, aby bol v nemocniciach jediný pacient s covidom, pomocou nespoľahlivého testu sa ich dá „vyrobiť“ aj niekoľko tisíc.

Títo pacienti by potom boli presunutí z bežných oddelení na covidové a hneď má zločinecká vláda argument pre zavedenie najtvrdšieho lockdownu a vyhlásenie, že sa nachádzame v „čiernej“ farbe.

Záver

Ľudia by sa už konečne mali zobudiť a prestať veriť tak vláde, ako aj zapredaným médiám. Bez médií by totiž rozpútanie tejto podvodnej pandémie, neustálym šírením strachu za pomoci klamstiev a dezinformácií, nebolo možné.

Najhoršie však je, že na tom spolupracujú takmer všetky vlády na svete a navzájom sa koordinujú.

Čo je cieľom toho všetkého?

Cieľom sú v druhom rade peniaze z rúšok, testov či vakcín a celého toho cirkusu okolo. No a v prvom rade ide o získanie úplnej kontroly a moci nad obyvateľmi. Inými slovami – o zavedenie novodobej fašistickej totality.

Parazitickej „elite“ boháčov, skorumpovaným vládam a kúpeným médiám už nestačí vaše fyzické vykorisťovanie, teraz už vás chcú vlastniť celých, vrátane vašej duše.

Ako sa z toho dostať?

Je len jediné riešenie – povedať jasné „Nie“ a prestať spolupracovať. Prestať dodržiavať ich nezákonné a zločinné nariadenia. Prestať sa podriaďovať fašizmu.

Inej cesty, bohužiaľ, niet (ak nepočítame revolúciu). A čím skôr si to uvedomí čo najviac ľudí, tým skôr sa nám podarí ukončiť celý tento kolosálny podvod.

Liečba osteoporózy

Zdroj: facebook.com, nczi.sk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Z toho mi vyplýva , že vlastne nemocnica je ako vesmír s paralelnými svetmi.

  • Nemocnice a očko centrá sú dnes obchodné miesta na získanie otrokov do vlastníctva majiteľov patentov mRNA.
   Greenpass je certifikát, že jeho držiteľ je vlastníctvom majiteľa patentu mRNA – viď rozhodnute najvyššieho súdu USA ohľadom patentového práva k mRNA: (práve sa splnili najhoršie predpovede z decembra 2020 – dnes si už otrokov nekupujú, ale získavajú opichaním patentovanou DNA, ktorá človeka zmení na „transčloveka“ teda GMO – geneticky modifikovanú osobu)

   V USA Nejvyšší soud rozhodl, že očkovaní lidé na celém světě jsou výrobky, patentované zboží, podle práva USA už ne lidé. Prostřednictvím modifikované DNA nebo RNA vakcinace, mRNA vakcinace, osoba přestává být člověkem a stává se VLASTNÍKEM držitele modifikovaného GEN očkovacího patentu, protože má svůj vlastní genom a již není „člověk“ (bez přírodních lidí) „trans-human“, tedy kategorie, která v lidských právech neexistuje. Ztrácí se kvalita fyzické osoby a veškerá související práva. To platí po celém světě a patenty podléhají právu USA. Od roku 2013 jsou všichni lidé očkovaní GM-modifikovanými mRNA legálně trans-lidští a legálně identifikovaní jako trans-lidé a nemají žádná lidská ani jiná práva státu, a to platí celosvětově, protože patenty na technologie GEN-POINT jsou pod jurisdikcí a zákony USA, kde byly registrovány. ZDROJ rozhodnutí US SUPREME COURT PDF ZDE:https://www.supremecourt.gov/opinions/12pdf/12-398_1b7d.pdf

   zdroj: https://operationdisclosureofficial.com/2021/08/12/restored-republic-via-a-gcr-as-of-august-12-2021/

 2. Devastácia európskych štátov migrantmi sa asi nepodarila.

  • hľadač pravdy

   To je omyl, ich prísun v tichosti pokračuje ďalej. Ich využitie príde na rad neskôr.
   Momentálne je priorita číslo jedna prednostne v západnej civilizácii (inak ale celosvetovo) zaviesť najbrutálnejšiu totalitnú diktatúru v dejinách ľudstva podľa čínskeho vzoru.
   Zatiaľ si môžte pozrieť, aké deti sú u nás v pátraní:
   https://tinyurl.com/4xne25c

   • u niektorých sú zaujímavé dátumy narodenia, 1.1.xxxx. to budú zjavne korektné údaje :-))) a ani sa nehanbia to tak uvádzať (MV SR)

    • V každom prípade – keď sú hľadaní, nie sú u nás prispôsobení /leda v Letanovciach/, takže ISIL si ich nájde a možno už aj našiel – ako gulička ortuti. Treba vyrobiť problém, aby bolo možné ponúknuť riešenie. Z rómov sa poľahky stanú islamizovaní „pákistánci“.

   • Dvojaký meter. Keď postavil V. Orbán plot proti migrantom, EÚ to kritizovala a mnohými (vrátane Bidena) je označovaný za diktátora, porušovateľa medzinárodných konvencií. Keď to robia pobaltské štáty vo vzťahu k Bielorusku, je to v poriadku a EK im dáva dotáciu na postavenie plota, lebo Lukašenko …

    • hľadač pravdy

     Celé svetové dianie je iba divadelné predstavenie pred ohlúpnutým ľudstvom, za oponou už prebiehajú posledné prípravy pre finálne spustenie ,,One World“. Niekto hrá rolu ,,dobrého“ a niekto hrá rolu toho ,,zlého“, aby tupá masa bola ešte viac dezorientovaná a stádo nevedelo rozlíšiť pravdu.

     P.S.: ,,redakcia“ už aj mne začala cenzúrovať príspevky!

     • hľadač pravdy – to kvôli mne – v konfrontačnom komentári, ktorý pred časom neprešiel, som ti urobil medvediu službu, a tak si na čiernej listine. Vyčisti si sviečku a filter a zapaľovanie ti naskočí – kto nepozná históriu údržby motora – toho to zaskočí. Viac nemôžem – toto je teraz taká hra, keď každý vieme kto je kto a moje komentáre sú pre redakciu potenciálne granáty. A preto

      Your everyone comment is awaiting moderation.

 3. Ander Kixa

  Tí čo nemajú hovno v hlave sú prebudení už minimálne 5 rokov. Ostatní nech sa pekne dajú opichať fizerom.

  • Marek Košice

   Ja som už skoro tých 5 rokov prebudený. Začalo to uvedomením si, že nežijeme na Zemeguli. Ešte pred vypuknutím covid plandémie som vedel, že keď je možné svet oj*bať ohľadom tvaru Zeme, vzdialenosti, hmotného skupenstva a veľkosti Slnka, Mesiaca, hviezd, planét, tak som pochopil že tie svine ešte neskončili, a ďalšie megapodvody (covid) ešte len prídu…

   • Ander Kixa

    To je nič. Oveľa viac ekvilibristiky preukázali pri oblečenokauste a dvojičkách.
    Takže zem je nakoniec plochá?

    • Paradigmu matematického guľatého modelu Zeme prijal Nícejský koncil v roku 1415 /1413?/ – moc sa o tom nehovorí. Bola to príprava na „objavenie“ Ameriky 1492 a prepojenie globalistického plánu Hodvábna cesta cez zdroje „nového“ kontinentu. Tým, že „Zem je guľatá“ je „LOGICKÉ“ že India a Čína by sa mala dať nájsť cestou na Západ = GO WEST! – preto šaleni vychodniare cestujú z Bratislavy do Košicov cez Viedeň – nebudú si predsa pariť gule 6 hodín v „rýchliku“ s vakcinovaným šušňovodičom, ktorý má návestidlá na háku. Pokračujem.

     Krištof Kolumbus = Holub = symbol moci nad Urbi et Orbi, bol teda odmalička programovaný na tento „objav“ = dávne tajomstvo potomkov Atlanťanov v Ríme, ktorí mali pojem o existencii globálnej civilizácie a jej zdrojoch – išlo hlavne o zlato – záväzok voči Annunaki. Teda – bolo opäť potrebné zaviesť v Amerike technologickú civilizáciu Hodvábnej cesty na masívnu exploatáciu zdrojov planéty a preto zlikvidovať pôvodné biogénne skromné obyvateľstvo na iných kontinentoch a vychovať nové – exploatívnejšie pracovné sily odmeňované peniazmi.

     S touto paradigmou guľatej Zeme priamo súvisí aj spôsob uvažovania – ak guľa má nekonečný počet „kvantových“ bodov /ako priamka/ – je symbolom nekonečna a zároveň NEVYČERPATEĽNOSTI – čo umožnilo spľundrovať Zem, čo by si biogénna civilizácia nikdy nedovolila, pretože si brala len to nevyhnutné a z obnoviteľných zdrojov! Ešte v 80. rokoch min. storočia nás sovietski boľševici presviedčali o nevyčerpatelnosti svetového oceánu!!!
     Takže!

     Dnes sa situácia mení – globalisti potrebujú pred príchodom Annunaki pre dohodnuté zlato zahladiť stopy svojho pľundrovania, musia obmedziť čerpanie zdrojov /pre seba samozrejme nie/, teda sa snažia zredukovať počet obyvateľov, zredukovať ich „kultúrnu“ spotrebu – kultúru konzumu, a celkovo tu zaviesť opäť biogénnu civilizáciu, poťažmo pravek, s izolovanými ostrovčekmi „vyššej“ civilizácie Zlatej miliardy. Zároveň sa snažia opraviť svoj degenerovaný genóm potomkov Nephylim a preto zhromažďujú DNA a ostatné biometrické údaje potenciálnych potomkov rozptýlených po svete – aby dali dohromady tzv. kompendium Nephylim – hľadajú súčiastky. Preto tentoraz likvidujú ako prvých idiotov, ktorí by logicky nemali byť nositeľmi týchto génov.

     Záver – tak ako paradigma guľatej Zeme svojou fiktívnou „nekonečnosťou“ ovplyvnila vydrancovanie Zeme aj s cielene premnoženými otrokmi – globalisti teraz zavelili čelom vzad – zdroje sú konečné, otrokov toľko netreba, sme u konca, a treba to zastaviť aj na úrovni filozofickom – buduje sa pojem o „konečnosti“ Zeme a preto znovu nastupuje paradigma plochej Zeme – ktorú opäť „objavia“ programovaní jednotlivci tak, ako Kolumbus „objavil“ Ameriku. Lebo riadenie procesov z najvyšších úrovní musí byť neviditeľné.

     „Ja som už skoro tých 5 rokov prebudený. Začalo to uvedomením si, že nežijeme na Zemeguli.“

     Pozrite si dokument združenia svetových top geodetov Zigurat Brasil – Terra Convexa. Okrem toho, že speciálnymi diaľkomernými prístrojmy a aj pomocou GPS vyvracajú guľatosť Zeme – predstavujú teleso Zeme na rozdiel od grafiky NASA ako konvexné – vypuklé, ako naležato prerezanú hrušku bruchom dole – „plochou“ hore, kde v jej hrubšej časti ležia všetky známe kontinenty a v menšej časti neznámy siedmy kontinent. Táto zrezaná hruška má zároveň okraje obohnané masami ľadu, čo vysvetľuje možnosť zopakovania si svetovej potopy, ako hlavného regulátora živočíšstva na Zemi. /Teleso Zeme je umelé – je dielom kozmickej rasy Architektov./ Zigurat Brasil zároveň vysvetľujú gravitáciu ako synergický výsledok spolupôsobenia inak zadefinovaných síl – treba to pochopiť, inak nevieme zostrojovať lietajúce objekty – a tie musíme „objaviť“ sami.

     Dokument je v rôznych jazykoch – tu je link na anglickú verziu dabovanú po rusky – počuť oba jazyky.

     Convex Earth / Plochá Země / Выпуклая Земля / Terra Convexa – dok
     https://ulozto.net/file/9KMz16e1NGOf/convex-earth-plocha-zeme-vypuklaya-zemlya-terra-convexa-dokument-2018-ru-mkv#!ZJRlZmR1BQEzZJExMwtmAGR2MzAuMx9UGyxgKmZmoRDkZwqu

     Čiže globalisti a ich Terra Convexa. Zigurat je energetická mohyla, jadro piramídy…
     Contact Us – Zigurat Global Institute of Technology
     [Prehľadávať doménu e-zigurat.com] https://www.e-zigurat.com/en/contact/
     Use the contact form or phone number: Spain +34 911091510 Brasil: +55 1123911727, London: +44 2037690296, Dubai:+971 45125751

     • Maroš mám to chápať tak, že kozmonauti, satellity a družice, ktoré snímajú našu Zem si vymýšľajú?

     • ametyst – NASA grafiku nevymýšľajú kozmonauti, ani družice, ani satelity. Rybie oko je hore povinné!

     • Ander Kixa

      Notymôjkokot

     • Kolegyňa to pri meditácii overila a plochá je len dráha letu?

     • Maroš, a všimol si si nekedy, že Mesiac je niekedy do červena, inokedy do modra, purpurova, až hneda? Tak skús sa pozrieť, a popremýšlaj čo ho môže osvetlovať.

 4. V Maďarsku nezaočkovaní na pápežovu omšu ísť môžu, u nás to majú zakázané!
  Vraj si to tak želal Vatikán.
  … aký je rozdiel medzi nimi a nami?
  … a František to nemôže roznášať z krajiny do krajiny? Veriaci opichaní by sa mali začať báť ešte viac.

 5. „Jacquese Attalli Bilderberg už v roku 1981 napísal knihu, v ktorej nám naznačuje, ako bude ľudstvo znižovať populáciu. Tu je úryvok!
  „Budúcnosť bude o hľadaní spôsobu, ako znížiť populáciu. Samozrejme nebudeme schopní ľudí popravovať, ani im stavať tábory. Zbavíme sa ich tým, že ich presvedčíme, že čo s nimi robíme, je pre ich dobro. Niečo nájdeme, alebo spôsobíme pandémiu zameranú na cielené skupiny ľudí, spôsobíme skutočnú hospodársku krízu, alebo vírus, ktorý postihne starších ľudí. Na tom nezáleží! Slabí a vystrašení tomu podľahnú! Hlúpi v to uveria a sami požiadajú o liečbu. Postaráme sa teda o liečbu, ktorá bude riešením. Výber idiotov bude teda urobený samovoľne. Na jatky pôjdu sami.““
  https://cz24.news/unikli-tajne-informacie-od-septembra-nas-caka-pritvrdenie/

  Pokiaľ človek porovná tento plán s marxistickou praxou, t. j., že všetky židoboľševické a komunistické režimy likvidovali ako prvú inteligenciu a každého, kto kvôli okuliarom pripomínal „sčítaného“ – niečo tu „neštimuje“! ??? Žeby „mäkká“ eliminácia – aby sa inteligencia nestavala na odpor? Čo však vyžaduje aj určitú úroveň demoralizácie inteligencie – straty etickosti, rytierskosti, potreby ochraňovať tých slabších. Viď úplne zdemoralizovaný lekársky stav.

  Lebo – eliminácia „prebudených“ odporcov príde určite, tak len kvázi inteligent a vzdelaný idiot sa teší, že to zmetie ako prvých idiotov!

  Denne stretávam idiotov! Konštatujem, že tak v rodine ako aj medzi známymi mám kopec idiotov! Bolo to vždy normálne, len vidieť je to až teraz?

  Je to signál, že zmrdi naozaj už nepotrebujú masu idiotov – lebo treba nad nimi stáť! Ideálny je pre nich prirodzene inteligentný človek, ktorého môžu naučiť čo potrebujú, ale ktorý nevie kde je sever! Takže z môjho pohľadu – toto už je jasný signál, že eliminácia začala! „Zaočkovanosť“ nad 50 rokov = zoznam= plán = BRAKOVANIE! Kto nad 50 rokov nemá životné skúsenosti a inštinkt na darebáctvo – je naozaj idiot!

  He! A idú presne podľa aforizmu mikrobiológa Luisa Pasteura, že „Niekde začať treba!“

  • ako sa volá tá kniha?

   • Tá kniha sa volá pracovne Bilderberg 1981 – je to v podstate „firemná“ správa roku – manuál. ASAP bilancia a plány. Po nej určite bola ďalšia z ich stretnutia. Spomeň si na ročníkové zborníky.

    Here from a 1981 book by Bilderberger Jacques Attalli is …
    [Prehľadávať doménu jamesfithdimension.blogspot.com] https://jamesfithdimension.blogspot.com/2021/05/here-from-1981-book-by-bilderberger.html
    Here from a 1981 book by Bilderberger Jacques Attalli is an example of the Elite’s mindset – Aquí, de un libro de 1981 de Bilderberg, Jacques Attali es un ejemplo de la mentalidad de la élite. The following statements, which were made in 1981 by powerful international banker and unapologetic eugenicist, Jacques Attali, are taken from …
    Covid Vaccines – Voluntary Euthanasia? Bilderberg Book …
    [Prehľadávať doménu expandourmind.com] expandourmind.com/2021/05/02/covid-vaccines-voluntary-euthanasia-bilderberg-book-spills-beans/
    There is a book by Bilderberger member Jacques Attali from 1981 foretelling the whole current epidemic, „the cure“ and the depopulation by „the cure“: „The future will be about finding a way to reduce the population…Of course, we will not be able to execute people or build camps.
    ————————-
    Materiál o jednotlivých klanoch Bilderbergu v súčasnosti.

    Bilderberg-Konferenz – Liste der mächtigsten Familien der Welt
    [Prehľadávať doménu diemaechtigstenfamilienderwelt.ch] https://diemaechtigstenfamilienderwelt.ch/tag/bilderberg-konferenz/
    Juli 2021 Veröffentlicht in Neueste Beiträge Schlagwörter: Bilderberg-Konferenz, Freimaurer, Hochadel, Kolonialherren, Society of the Cincinnati, Sons of the American Revolution, Vatikan-Orden Schreibe einen Kommentar zu Haus Bourbon (Kapetinger) Beitrags-Navigation

    • Spomeň si na ročníkové zborníky.
     … Tak ďaleko moje spomienky nesiahajú.

     • Hlavné je pamätať si menzes. He! Za chvíľu si nebudeš pamätať ani ten. Kalendár – zápisník – to je tvoj zborník.

      Ľudia na trochu inej informačnej a mocenskej úrovni zbierajú hlavne zborníky. Dcéra jedného z bývalých vysokopostavených členov klubu Lebka a kosti 322 napr. Tí ľudia nemajú čas – keď chcú vedieť – čítať beletriu O SEBE.

  • Ander Kixa

   Nebudú im vadiť ľudia, ktorí vedia, kde je sever. Tí budú radi že prežili a budú vďační za svet bez idiotov, bez kolón na cestách, bez toho všetkého konzumného sprostého davu, v čistejšom vzduchu, bez pakultúry a grcanice v médiách…

  • Klames az sa prasi, ziadnu inteligenciu s okuliarmi bolsevicke rezimy nelikvydovali, ale naopak umoznili pristup ku vzdelaniu kazdemu pracujucemu a jeho detom. Nevyhovujucu inteligenciu likvidoval a likviduje kapitalisticka demokracia a dnes to je pekne vidiet aj u nas.

   • „ale naopak umoznili pristup ku vzdelaniu kazdemu pracujucemu a jeho detom“ – môj dedo, ktorý o. i. naprojektoval „komunistom“ /jednoducho pre budúcnosť/ gumárne Púchov, a potom ho po vojne odstavili aj tak – bol nepracujúci?! Strýko, aby mohol študovať, musel si spraviť príslušnosť k „robotníckemu pôvodu“ – vyučiť sa najprv murárom, pracovať, potom si urobiť večerne maturitu, vstúpiť do SSM, a až potom mohol ísť študovať na VŠ! Ty tu rozprávaš o tom, ako komunisti vyrobili z tradične nevzdelaných politických kádrov komunizmu „novú inteligenciu“ a výsledkom je POLITBYRO a takí exponovaní idioti, ako mocou skorumpovaný poslanec zvaný Kelňa!

    Vyslovene ti uniká, že aj za brutálnej monarchie či prvej masarykovskej – systém školstva vyslovene vyhľadával nadané deti, pretože si ich vyžadovala práve priemyselná revolúcia, teda – učitelia aj kňazi posúvali nadaných žiakov do vyšších škôl, kde mali pobyt aj štúdium sponzorované priemyselníkmi, šľachtou, cirkvou, osobnosťami vedy – o tom je tradícia prospechového štipendia. A najviac známych národných osobností pochádza práve z tohto obdobia! Pretože žiakov vyberali aj podľa morálnych vlastností.

    Naštuduj si na Západe marxistami cielene vzdelávaného sociopata a masového vraha kambodžského národa – marxistu Pol Pota a jeho likvidáciu kambodžskej inteligencie! Inteligenciu bolo treba vždy odstrániť ako prvú, inak by marxisti nedokázali ovládnuť celé národy!

    Kelňa Ľupták na dôchodku: Žije si ako kráľ
    [Prehľadávať doménu www1.pluska.sk] https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/kelna-luptak-dochodku-zije-ako-kral
    Kelňa Ľupták na dôchodku: Žije si ako kráľ Bývalý podpredseda parlamentu a stavbár Ján Ľupták (68) sa preslávil nielen svojím originálnym dedinským slovníkom, ale presne pred dvadsiatimi rokmi sa jeho Združenie robotníkov Slovenska dostalo so 7,4 % hlasov do parlamentu a aj do Mečiarovej vlády.
    Ján „Kelňa“ Ľupták sa vracia! S komunistami | Aktuality.sk
    [Prehľadávať doménu aktuality.sk] https://www.aktuality.sk/clanok/198111/jan-kelna-luptak-sa-vracia-s-komunistami/
    Čítajte aj: Ján „Kelňa“ Ľupták je späť . Na kandidátke je jedna tretina mladých ľudí do 35 rokov, pedagogickí pracovníci, učitelia, zdravotníci, starostovia obci, robotníci. Za lídra KSS bol zvolený predseda strany Jozef Hrdlička.
    ——————–
    Áno – žijeme v ére rozvratu a demoralizácie všetkých vrstiev spoločnosti a naša budúcnosť závisí na tom, či máme ešte dosť morálnych inteligentných ľudí, ktorí stále chápu a vedia uchopiť Morálny Imperatív! Tak sa môžu a majú zrodiť skutoční vodcovia, filozofi, plánovači a konsolidátori obrody národa! Inteligencia, ľudskosť, konceptuálne vzdelanie, morálka, orientácia, vízia, odhodlanie, statočnosť, charizma!

    • poplietol si si boľševikov s trockistami, ktorých mnohí považujú za jedno a to isté

     • Ak bol podľa boľševika Pjakina Stalin boľševik, ktorý zradil sionistickú revolúciu a Kaganovič bol trockista – výsledkom ich spolupráce bol Ukrajinský hladomor. Akože boľševik je dobrý marxista a trockista je zlý marxista – áno? A liberast-satanista je ten najlepší marxista. Jáj – oprava – najlepší marxista je moslimský marxista a jeho Bahá’í. To ešte budete onedlho kukať na jezuitského marxistu podľa Tomáša Aquinského.

    • Ešte dodatok „kvality“ komunistického vzdelávacieho systému:
     1/ Objektívne – keďže sme boli súčasťou 2 súťažiacich sociálnych supersystémov – technologická úroveň bola vysoká, aby mohla byť exploatibilita „inteligencie“ vysoká a produkcia vysoká. Výsledky práce po 40 rokoch komunizmu prešli do rúk tých, ktorí vlastnia oboch hráčov – či inteligenta a robotníka na Západe, alebo na Východe.
     2/ Komunistické školstvo – až na malé výnimky – implantovali ATEIZMUS A MATERIALIZMUS – čo je v podstate lobotómia mysle, ktorá potom odmieta jemný nehmotný svet, duchovno, iné dimenzie, Boha, existenciu v inom svete, reinkarnáciu – čo má katastrofálne dôsledky na spľundrovanie Zeme, pretože človek vedomý si svojej reinkarnácie, si nebude likvidovať dom a prostredie, do ktorého by sa mal znovu vrátiť. Metóda spálených mostov – spálenej zeme.
     3/ Výsledkom komunistického vzdelávania je pokračovanie v dnešnom rozvrate – spoločnosť sa materializovala, došlo k zámene a saturácii skutočných hodnôt – rozvrat s rodinou Božou je analogický s rozvratom rodiny vôbec – emancipácia idiotizmu na úkor prirodzenej spoločenskej mentálnej hierarchie a rešpektu.

     Orientácia na saturovaný „úspech“ rovnajúci sa moci, peniazom, spoločenskej prestíži, kariéru – základný motor exploatácie materializovaného „inteligenta“ komunizmu! „Žijeme len raz!“ – tak si to užime ako prasce – s vysokoškolským diplomom! Dnešní plagiátori VŠ diplomov sú potomkami tejto INTELEKTUÁLNE DEFRAUDOVANEJ „inteligencie“. Pretože komunistický režim ich nenaučil vážiť si vzdelanie ako také – len bumašku na kariérne a spoločensky exkluzívnejšiu a lepšie platenú prácu. A posraný komunistický vysokoškolák logicky mieril do straníckych funkcií, inak by bol len vysokoškolským tabuľkovým hovnom.

     Treba si priznať toto oklamanie! Socializmus bola a je fikcia! Sociálny experiment efektivity „uvedomelej budovateľskej“ sebaexploatácie.
     Všetky hodnoty obhajcov komunizmu sa točia len okolo „materiálnej základne“. Za pätinové mzdy je ľahko prerozdeľovať akékoľvek produkty – výhoda pre lúzu, ktorá dodnes spomína na svoje zlaté časy.

     Ale – ešte si to „komo-komu“ môžeš užiť znovu – skús to v nejakom izraelskom kibuce – väčšinou už bez mladých ľudí. Život v „komunizme“ – to bol zásadne život v tábore! Komunisti sú niekde v strede slobodomurárskej hierarchie. Takže teraz mi povedz, že klamem až sa mi z huby práši.

     • Maroš, a na Ľuptáka nemáš nič iné, len to že hovoril dedinským jazykom? Na to, že tu čarbeš rozsiahlé eleboráty o ničom, si akosika málo informovaný…. lol

 6. Španieli urobili vedeckú štúdiu o trvaní protilátok po prekonaní covidu … viac o tom hovorí v najnovšom videu na YT Igor Bukovský s názvom „Vysoké počty pozitívnych PCR testov u očkovaných sa teraz…“
  Tiež hovorí o novom výskume lieku na cholesterol, ktorým by sa dal liečiť vírus.

  • ako sa dá liečiť „vírus“?
   ako odohnať vietor?

   • Emily… Nech sa to volá akokoľvek, vírus či baktéria jedno je isté, že je to agresívne a napáda to pľúca. Mám kamarátku sestričku a videla tie RTG snímky, Zanechané stopy sú odlišné ako pri doterajších zápaloch pľúc…dokonca aj po prekonaní. A ver, že je na našej strane.

    • … a hovorím o ľuďoch, ktorí vtedy ešte neboli očkovaní.

     Tiež mám z priameho zdroja, že títo ľudia keď nemohli dýchať tak potrebovali enormnú dávku kyslíka (teraz nemyslím pľúcnu ventiláciu) oproti ľuďom, ktorí dostávajú kyslík pri infarkte. Po 4 dňoch na „hadičkach“ sa stav zlepšil a mohli byť prepustení do domácej liečby.

     • ametyst, veď ja som s tebou (od začiatku) v názorovej zhode, len ten neizolovateľný „vírus“ mi do mozaiky akosi nezapadá – však tí ľudia by boli nakazili aj svoje domáce zvieratá…
      Stále mám pocit, že vrchnosť si poddajnosť ľudí podchytila sofistikovanejšie… a možno hneď na začiatku, pomocou nejakého brutálneho roztoku na testovacích tyčiach

     • Tiež to vidím na „špeciálne testy“ na prvom plošnom testovaní. Dovtedy tu sem-tam niekto ochorel na chrípku. Na Orave sa testovali v piatok, sobota, nedeľa a na ďalší týždeň vo štvrtok už boli zamestnanci chorí… Presne inkubačná doba.
      A tiež si myslím, že vtedy išlo o odoberanie DNA slovenskej populácie. Preto sa tie vrecia s odpadom našli nezlikvidované. Ktovie kde skončili…? ..v databáze?

 7. https://www.naturalnews.com/2021-08-11-leaked-report-reveals-moderna-covid-vaccine-caused-300000-vaccine-injuries.html
  Leaked report reveals Moderna COVID vaccine caused 300,000 vaccine injuries in three-month time span, hidden from VAERS
  Uniknutá správa odhaľuje, že očkovacia látka Moderna proti COVID spôsobila v priebehu troch mesiacov 300 000 zranení spôsobených očkovaním, skrytých pred VAERS

  CDC and FDA ignore hundreds of thousands of vaccine injuries
  CDC a FDA ignorujú státisíce zranení spôsobených očkovaním

  Moderna concealing hundreds of thousands of vaccine injuries
  Moderna ukrýva státisíce zranených očkovaním

 8. Poznám dôchodcu čo ležal na Covidovom oddelení, Covid nemal, len chudák padol na ulici, ľudia privolali záchranku, urobili mu rýchlotest a odviezli ho na Covidové odd. do nemocnice Mickiewiczova Bratislava. Podávali mi paralen. Ležal tam cca 10 dní. Ale hovorí, že veľmi slušne sa k nemu lekári a sestričky správali.
  Takže aj takto.

 9. https://www.naturalnews.com/2021-08-11-big-pharma-billions-coronavirus-vaccines.html
  Big Pharma has made BILLIONS from selling Wuhan coronavirus “vaccines” while simultaneously funding the media liars who broadcast pandemic fear campaigns
  Farmaceutický priemysel zarobil MILIARDY na predaji „vakcín“ proti koronavírusu Wuhan a súčasne financuje mediálnych klamárov, ktorí vysielajú kampane proti pandémii

  Big Pharma could make billions more from sale of booster doses
  Farmaceutický priemysel by mohol predajom posilňovacích dávok zarobiť ďalšie miliardy

 10. https://www.banned.video/watch?id=6114050a2309914671c71a27
  See the Censored Rand Paul Video on the Fraud of Masks as Biden Pushes Federal Mask Mandate
  Pozrite si video cenzurovaného Rand Paula o podvodoch s maskami (rúškami), ako Biden tlačí na federálny maskový mandát

 11. A nakonec vrchol pokrytectví. CDC svým zaměstnancům očkování nenařizuje.

  https://gab.com/USCenturion2020/posts/106723453438178249

  Možná bych se měl nechat zaměstnat v CDC, protože ti svým zaměstnancům očkování nepřikazují.

  • My, lidé, se musíme postavit proti takovému do očí bijícímu pokrytectví. Již čtvrtý víkend po sobě vtrhly do ulic Francie statisíce demonstrantů, aby protestovaly proti povinnému očkování. Hnutí za pravdu exponenciálně roste s tím, jak se odhalují další lži a pokrytectví.

   • Samozrejme, že vektorové vakcíny budú nežiaduce účinky vykazovať skôr ako mRNA. Pretože sú z organizmu, kým tie druhé sú umelé.

 12. Je skvělé vidět obyvatele New Yorku v plné síle protestovat proti povinnému očkování.

  https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106727303621196914

 13. Tito stateční světelní bojovníci řekli PRAVDU o podvodném viru. My, lidé, jsme promluvili.

  https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106727700222378681

  Patrioti na radnici rozcupovali pohádku o Covid-19.

 14. https://www.naturalnews.com/2021-08-11-fully-vaccinated-bodies-breeding-grounds-covid-variants.html
  Science: “Fully vaccinated” bodies are breeding grounds for new coronavirus “variants”
  Veda: „Plne očkované“ telá sú živnou pôdou pre nové „varianty“ koronavírusu

  Vaccinated people are a danger to society as they spread more variants
  Očkovaní ľudia predstavujú nebezpečenstvo pre spoločnosť, pretože šíria viac variantov

 15. https://www.naturalnews.com/2021-08-11-cdc-director-husband-took-millions-grants-pharmaceuticals.html
  BOMBSHELL: CDC Director Rochelle Walensky’s husband took millions in “grant” money for pharmaceutical endeavors
  Manžel riaditeľky CDC Rochelle Walensky zobral milióny „grantových“ peňazí na farmaceutické úsilie

 16. https://www.naturalnews.com/2021-08-11-rand-paul-resist-the-great-reset.html
  Rand Paul: ‘Resist’ the ‘Great Reset’ – ‘They can’t arrest us all’
  Rand Paul: „Odolajte“ „Veľkému Resetu“ – „Nemôžu nás všetkých zatknúť“

 17. https://www.infowars.com/posts/study-finds-most-highly-educated-americans-are-also-the-most-vaccine-hesitant/
  Study Finds Most Highly Educated Americans Are Also the Most Vaccine Hesitant
  Štúdia zistila, že najviac vzdelaní Američania sú tiež najviac proti očkovaniu

 18. https://zemavek.sk/kedy-sa-uz-to-covid-sialenstvo-skonci/
  Kedy sa už to covid šialenstvo skončí?

  Už dávno bolo jasné, že pri vakcínach vôbec nejde o zdravie ľudí, o ich ochranu do budúcnosti, je to len obrovský obchod farma koncernov pri totálnej nepríčetnosti štátnych úradníkov pri podpisovaní zmlúv s týmito podvodníckymi obchodníkmi so zdravím, či smrťou miliónov obyvateľov zemegule.

 19. Myslí si niekto, že toto sa dostane do médií, že bude verejnosť informovaná.?

  A myslí si niekto, že ponesú politici, alebo z pande komisia za toto zodpovednosť?

  A myslí si niekto, že budú za toto aj spravodlivo potrestaní?

 20. https://otevrisvoumysl.cz/nizozemsky-premier-pristizen-pri-lhani/
  Nizozemský premiér přistižen při lhaní

  Ve zkratce…
  Nizozemský premiér byl přistižen při lži o jeho spojitosti s Klausem Schwabem, zakladatelem Světového ekonomického fóra.

 21. https://childrenshealthdefense.org/defender/emily-jo-14-year-old-son-aiden-myocarditis-pfizer-vaccine/?itm_term=home
  Exclusive Interview: Mom Whose 14-Year-Old Son Developed Myocarditis After Pfizer Vaccine No Longer Trusts CDC, Public Health Officials
  Exkluzívny rozhovor: Mama, ktorej 14-ročnému synovi sa vyvinula myokarditída po očkovaní Pfizer, už neverí CDC, úradníkom verejného zdravotníctva

 22. http://www.zvedavec.org/vezkratce/18003/
  COVID očkování od Pfizeru způsobuje záněty očí, ale to nevadí ….

 23. Preto sa pacienti presúvali do Nitry, kde pracuje pediater Visolajský a súčasne člen krizového štábu, ktorý sa tam dostal po známosti s Matovičom a inými poslancami (nie pre erudovanosť). Zaujimavé boli jeho aktivity, keď vyťaženosť nemocníc hodnotil hrúbkou námrazy na zásobníkoch kyslíka pri nemocnici.

  Takýchto Visolajských, Sabakov, Krčmérych ,Jarčuškov, Cigánikových a ďaľších im podobným si dóooooooooooooooobre zapamätať.

  Tak ako sa chcelo, tak sa aj stalo. A bude to dovtedy, pokiaľ táto banda nezmizne z očí Slovenska.

 24. https://www.infovojna.sk/article/video-jaroslav-dusek-o-ulohe-cloveka-v-sucasnom-svete-pokrytectve-nasej-civilizacie-podmienenej-laske-plandemii-politikoch-manipulacii-strachu-biorobotoch-v-sluzbach-falosnej-vedy-a-skutocnych-samanoch
  VIDEO: Jaroslav Dušek o úlohe človeka v súčasnom svete, pokrytectve našej civilizácie, podmienenej láske, Plandémii, politikoch, manipulácii, strachu, biorobotoch v službách falošnej vedy a skutočných šamanoch

 25. Prekopírovala som jeden blog:
  Tak toto je realita, vládcovia naši ! Nakupujte americký vojenský šrot za miliardy, rozhadzuje milióny na očkovanie, špárovanie, podporu darmožráčov za hranicami ! Len si uvedomte jedno – nebudete tam navždy a stačí zopár rozbúrených ľudí a môže byt ešte veselo…. signály sa ukazujú a vôbec to nie je dobre.!

 26. https://otevrisvoumysl.cz/patolog-dr-ryan-cole-alarmujici-efekt-covid-injekci-na-mozek-a-ostatni-organy/

  Patolog dr. Ryan Cole – Alarmující efekt covid injekcí na mozek a ostatní orgány

  Ve zkratce…
  Patolog dr. Ryan Cole na základě svých zkušeností vysvětluje, jaký škodlivý efekt mají covid injekce na tkáně v lidském těle, a jaká onemocnění můžou způsobit.

  • Na tomto „nepeknom“ blogu sa smejem:
   A navrhoval by som pre čašníkov, aby kontrolovali vzorky rannej stolice.

 27. Prekopírovala som zaujímavý blog
  Vsetko ide podla scenara prve a druhe ockovanie naplanovane je uz tretie. Vedlajsie ucinky zas zabezpecia dalsie ockovanie ako je uvedene ocne krvne kardio atd. Pichat budu dovtedy pokial ludia nepadnu na hubu. Gattesovi a spol. farmac. priemyslu to sype. Moze mi niekto z tych mudrych napisat ako je mozne ze vakciny boli skor vyrobene ako vlastne prepukol tento laboratorny covid ? Pytam sa preto lebo ja som nezaockovane tupelo a tak to aj ostane. Ockovat sa dam vtedy ked ma prestane bavit zivot. Este dodam ze testy vraj robili na potkanoch a vsetky pokapali pisala to ta byv. vedecka pracovnicka Pfajzru.

  • Katarina Kostankova

   Vystizne napisane.Aj ja patrim medzi tie neockovane,,tupela“,aj ked mam 63,este nemienim umriet!

 28. https://aeronet.cz/news/udelali-jsme-chybu-spike-protein-ve-vakcinach-proti-covid-19-je-nebezpecny-toxin-ktery-cestuje-po-celem-lidskem-tele-a-vyvolava-krevni-srazeniny-v-zavislosti-na-casove-ose-a-stavu-lidskych-cev/
  Udělali jsme chybu, spike protein ve vakcínách proti Covid-19 je nebezpečný toxin, který cestuje po celém lidském těle a vyvolává krevní sraženiny v závislosti na časové ose a stavu lidských cév, které jsou zaneseny cholesterolem v různých objemech! U někoho se to projeví za 6 dní, u jiného za 6 měsíců! Kanadský profesor publikoval studii vyhotovenou na základě grantu vlády, ve studii jsou interní informace Pfizeru o mechanice vakcíny mRNA, ze které jde mráz po zádech! Spike protein podle výsledků studie poškozuje celý kardiovaskulární systém, protože se dostává i do míst, kam se proteinový hrot nesmí nikdy dostat ani v podobě vakcíny!

 29. Vyhlásenie lekára o zodpovednosti za prípadné ochorenie súvisiaceho s podaním experimentálnej látky proti covid-19 / zadať do googlu/ a tam je aj dokument na stiahnutie

  Advokátska kancelária Weis & Partners poskytla občanom rozhodnutým dať sa zaočkovať proti Covid-19 dokument pre svojho lekára, ktorý podpisom potvrdí vedomosť o podaní experimentálnej látky.
  Ak by mal niekto zapnutú TV tak dlho, že by sa predsa len očkovať chcel, pre účely prípadných súdnych konaní voči lekárovi, ktorý mu „vakcínu“ podal, odporúčame nechať podpísať napríklad formulár, ktorý je uvedený v prílohe.

  Jeho bezdôvodné nepodpísanie lekárom naznačuje, že ani lekár „látke“ nedôveruje a nevystaví sa riziku prípadných budúcich právnych konaní.

  Vďaka advokátskej kancelárii Weis Partners.

  • Treba požiadať od odber newsletter na akw.sk – advokátska kancelária JUDr. Weisa

  • Presne toto som hovorila aj ja …ak by som sa musela dať zaočkovať tak jedine od svojho obvodného lekára s tým, že mi vakcínu odporúča a napíše mi to do zdravotnej karty. (Nenapíše)… Ale v tom prípade by som mala doklad pre zamestnávateľa.

 30. https://www.naturalnews.com/2021-08-12-new-side-effects-from-covid-vaccines-include-kidney-inflammation-renal-disorders-skin-reactions.html
  New side effects from Pfizer and Moderna vaccines include kidney inflammation, renal disorders and skin reactions
  K novým vedľajším účinkom vakcín Pfizer a Moderna patrí zápal obličiek, poruchy obličiek a kožné reakcie

  Newly identified health issues include microvasculature issues in the skin, kidney inflammation and excessive protein loss
  Medzi novo identifikované zdravotné problémy patria problémy s mikrovaskulatúrou pokožky, zápaly obličiek a nadmerná strata bielkovín

  Systemic autoimmune, cardiovascular, and inflammatory conditions go undiagnosed as spike proteins wreak havoc on the population
  Systémové autoimunitné, kardiovaskulárne a zápalové stavy nie sú diagnostikované, pretože hrotové proteíny spôsobujú zmätok v populácii

 31. https://www.naturalnews.com/2021-08-12-study-mrna-vaccines-tragic-catastrophic-side-effects.html
  STUDY: mRNA vaccines present “tragic and even catastrophic” side effects
  ŠTÚDIA: Vakcíny mRNA majú „tragické a dokonca katastrofické“ vedľajšie účinky

  Vaccinated people are shedding disease onto the unvaccinated
  Očkovaní prenášajú choroby na neočkovaných

 32. https://www.naturalnews.com/2021-08-12-study-vaccinated-people-responsible-for-resistant-strains.html
  Vaccinated people causing vaccine-resistant coronavirus strains to emerge: Study
  Očkovaní ľudia, ktorí spôsobujú vznik kmeňov koronavírusu odolných voči očkovaniu: Štúdia

  Authorities INSIST on booster shots against vaccine-resistant strains
  Úrady TRVAJÚ na posilňovacích injekciách proti kmeňom odolným voči očkovaniu

 33. https://www.infovojna.sk/article/dokument-vyhlasenie-lekara-o-zodpovednosti-za-pripadne-ochorenie-suvisiaceho-s-podanim-experimentalnej-latky-proti-covid-19
  DOKUMENT: Vyhlásenie lekára o zodpovednosti za prípadné ochorenie súvisiaceho s podaním experimentálnej látky proti Covid-19

  Formulár si môžete stiahnuť TU.

 34. https://www.infovojna.sk/article/video-covidbyra-po-celom-svete-nas-budu-nadalej-terorizovat-pretoze-vakcina-proti-koronavirusu-nefunguje-tvrdi-dr-bukovsky-v-reakcii-na-spravy-z-plne-zaockovaneho-izraelu
  VIDEO: Covidbyrá po celom svete nás budú naďalej terorizovať, pretože vakcína proti koronavírusu nefunguje, tvrdí Dr. Bukovský v reakcii na správy z plne zaočkovaného Izraelu

 35. Jednoduchá

  …tých nežiadúcich účinkov na očkovanie je toľko, že snáď už asi neexistuje žiadny, kt.by nemal….takže tu nie je čo zvažovať, treba povedať očkovaniu jasné NIE….zaujímavý príspevok je tu o tom, ako chcú zobrať naše príspevky, knihy, hlasy a nakoniec aj nás….no my nesmieme sa dať, musíme sa pristavovať… teraz som si všimla šoférov v autobuse, už chodia aj bez rúška, donedávna tomu tak ešte nebolo…takže to je výborná správa….no a ten covid automat ma ozaj pobavil, čím ďalej to tým reštauráciam komplikujú….no ak sa aj títo majitelia voči tomu začnú ,,ozývať“, bude nás čoraz viac, a čím viac ľudí nás bude mať rovnaký názor, tým skôr môžeme tento ,,koronocirkus“ poslať čím skôr kade ľahšie……

  • Ano, řidiči autobusů jsou bez rouška /patrně očkovaní/ ,ale cestující bez roušky nebo respirátoru do busu nevemou . Dnešní zkušenost.

 36. Vieš …ľudia mali aj pred očkovaním ine choroby, o ktorých nevedeli. Zrazu sa PO začali sledovať. Takže všetky nežiaduce účinky by som zase nehádzala na vakcíny. Aj keď je pravda, že to skryté sa len spustilo.
  Príklad: Každý človek má napríklad v tele alergény a až dráždením určitom prostredí sa z toho stane alergia.

  • Práve si obhájila doktrínu polymorbizmu – je postavená na tom, že skutočne neexistuje spoločenská objednávka „pred“ – kým ešte existujú zdraví ľudia – na porovnanie napr. účinkov chemtrails, 5 G a teraz vakcín, ktoré aj ako placebo obsahujú VŠETKY adjuvans, teda aj grafén a ostatný bordel mimo tzv. účinnej látky. Ak ľudí teda nezdevastuje účinná „protikovidová“ látka – zdevastujú ich adjuvans. Viera v placebo liekov, že ide o trochu kukuričného škrobu do huby – je idiotizmus!

   Teda žiadne fyziologické roztoky a už vôbec nie vitamíny – sa preberte – hlupáci idete do kytek! Lebo taký je plán! Nanogély a grafén – lebo 5 G! Aj tzv. „neúčinnosť“ vakcín je ojeb – dôvod, aby do vás napichali aspoň 5 dávok grafénu a nanogélov! Do budúceho „Ježiška“ musíte svietiť ako vianočný stromček! Potom blik blik a polymorbizmus na palci v mrazáku! A Alelúja vakci vakci!

   • Tak je Maroš.
    Tie vakcíny sú účinné vždy!!…ale my nepozname (nemáme poznať) cieľ účinku…asi tak.

 37. Dobry den.
  Zaujimave citanie a este viacej komentare.
  Na kazdej informacii a dezinformacii vzdy niekto profitoval a bude profitovat, aj z tohto clanku. Ci je to pravdvda alebo loz. Spochybnit sa da vsetko, hlavne historicko pravne dokazy a dejiny.

  Ale ak je Zem rozrezana hruska a vsetky satelity, rakety a lietadla maju rybie oko, aby z hrusky urobili gulu, gravitacia a fyzikalne zakony su nahodne interakcie …. a vsetky tvrdohlave vlady sveta sa telepaticky ideologicky vedia jednoznacne dohodnut na profite z vymyslenej pandemie, to nie je uz viacej sci-fi?
  Ani ockovanie, ani demokracia nie su dobre riesenia, ale vymyslite nieco lepsie ako anarchiu.

  Ja som si to svinstvo musel pichnut, nie ze by som chcel a mam voci rychlopecenej vakcine velke vyhrady a bol som odporca. Ale videl a zazil som na vlastne oci a este bohuzial vidim na okoli dosledky. Nech to bolo cokolvek ci Covid alebo chripka, nenasiel som v tom case inu alternativu pre seba a rodinu. Bolo mi vtedy uplne jedno, kto z toho moze profitovat a ci bude zo mna “”robot” alebo zemegula je hruska

  Pevne zdravie vsetkym.

 38. Mám zato, že až se očkovaní lidé dozvědí, že byli podvedeni především svými lékaři, kteří nerespektovali morální kodex a kvůli zisku přemlouvali lidi na očkování proti neexistujícímu SarsCov-2 alias covid 19, nebudou stačit stromy unést své břemeno. Mám zato, že to už nebude dlouho trvat.

Pridajte komentár

*