Korčok zúrivo útočí na Fica, že nechce poslať našich vojakov na Ukrajinu. On by ich tam poslal bez zaváhania a vyvolal 3. svetovú vojnu! Korčok je pre Slovensko bezpečnostná hrozba, preto sa nikdy nesmie stať prezidentom!

Dr. Roger Hodkinson: „Po tomto šialenstve mnohí prídu o reputácie a priekopami potečie krv“


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Roger Hodkinson: „Po tomto šialenstve mnohí prídu o reputácie a priekopami potečie krv“

(Stefan Schultz, The Daily Expose) – Vakcíny by mohli spôsobiť „hromadnú mužskú neplodnosť“, Anthony Fauci je „chodiaca mŕtvola“, pri prešetrovaní pandémie bude „priekopami tiecť krv“ a kvôli ich vyslovenému „idiotstvu“ budú reputácie roztrhané na franforce.

Toto je len zopár citácií z pomerne dlhého interview s Dr. Rogerom Hodkinsonom.

Podľa neho je „v literatúre dostatok dôkazov“ o tom, že sa hrotový proteín objavuje v placente a semenníkoch – a mohol by zabíjať nenarodené deti v súčasných tehotenstvách a trvale znemožniť mužom mať deti.

Povedal tiež, že by nikto nemal načúvať takým, ako je princ Harry, prihovárajúci sa za očkovanie, lebo nemá „nič medzi ušami“.

Kto je Dr. Hodkinson

Dr. Hodkinson je vzdelaním patológ, s množstvom vedomostí o infekčných chorobách, virológii a na dôkazoch založenej medicíne.

Vzdelával sa na Cambridgeskej univerzite a Lekárskej fakulte University College Hospital v Londýne, v roku 1970 sa potom presťahoval do Kanady a študoval na Univerzite Britská Kolumbia.

Všeobecne známym sa stal svojím prejavom v mestskej rade Edmontonu 13. novembra minulého roku, na margo jej hlasovania o predĺžení nariadení o povinnom nosení rúšok, keď povedal, že reakcia na Covid je „ten najväčší hoax páchaný na nič netušiacej verejnosti“.

A teraz, napriek tomu, že vakcíny opisuje ako „neuveriteľné bystré teórie“, vydal Dr. Hodkinson ďalšie ohnivé vyhlásenie, volajúc po zastavení očkovania, aby mohli byť vykonané ďalšie zisťovania.

Konkrétne povedal:

„Som kariérny patológ, zakladajúci si na serióznych dôkazoch, ktorý v patológii robil všetko, tak na národnej, ako aj na provinčných úrovniach a vedu, založenú na dôkazoch, beriem veľmi, veľmi vážne.

Nie som konšpirátor, nie som antivaxer, nič z vyššie uvedeného. Keď ale v lieratúre vidím isté veci, ktoré mohli mať vážne potenciálne následky, je podľa mňa mojou povinnosťou postaviť sa, písknuť do píšťalky a povedať: ´Hej, zastavte vlak, videli ste toto? Treba sa na to pozrieť.

Dúfam, že sa mýlim, ale ukážte mi dáta´. Dáta, o ktorých hovorím, sú dobre opísané v literatúre, hovoria o závažnej expresii receptora ACE2 tak v placente, ako aj v semenníkoch. A čo je dôležitejšie, v semenníkoch sú bunky, ktoré vlastne vytvárajú spermie, prekurzory, zvané spermatogónie.

U niektorých ľudí, ktorí dostanú vakcínu, v dôsledku neočakávaného návalu očividne koluje nadbytok hrotového proteínu.

A to kolovanie dostáva hrotový proteín všade, aj do placenty žien, ktoré sú v tom čase trebárs tehotné, čo je jednorazový zásah pre to konkrétne tehotenstvo, no zrejme nie pre tie následné. Je však možný aj zásah pre semenníky, ktorý, pravdaže, nie je jednorazový, ale mohol by byť trvalý.

Vo svete, v ktorom, ako vieme, počty spermií za posledných 10 či 20 rokov klesli o 40 percent – čo je masívny, nevysvetlený pokles – nepotrebujeme nejaké ďalšie zásahy do mužskej plodnosti.

Objavili sa znepokojujúce správy , ktoré treba overiť, o zvýšenom počte potratov po vakcinácii. Určite ma to znepokojuje, no ešte viac ma znepokojuje možnosť mužskej neplodnosti, ktorá by mohla byť trvalá.

Mnohé z týchto „mohlo“, „možno“, atď., atď. sú len primeranou opatrnosťou na základe vedeckej literatúry.

Nemôžete testovať plodnosť v pokuse, ktorý trvá šesť mesiacov. Keď som to overoval naposledy, trvalo tehotenstvo deväť mesiacov. A aby sa otestovali následné tehotenstvá a potreba dlhodobejších štúdií plodnosti, dá sa tak spraviť len za obdobie dvoch až štyroch rokov, čo je bežný časový rámec pre test novej vakcíny.“

Očkovanie detí proti COVID-19

Počas niekoľkých nedávnych dní opísal bývalý britský minister zdravotníctva Matt Hancock ako „skvelú správu“ fakt, že všetci vo veku 32 a viac rokov sa teraz môžu prihlásiť na svoju vakcínu proti Covidu, opakujúc mantru, že je bezpečná a aj účinná.

A čoraz hlasnejšie sa ozýva volanie po očkovaní detí, pričom Hancock nedávno povedal: „Pozorne sledujem výsledky klinických štúdií od Pfizeru, ktoré dokazujú, že vakcína je u detí vo veku 12 až 18 rokov bezpečná a účinná.“

Dr. Hodkinson na to reagoval:

„Je to abolútne neskutočné. Pozrite, deti na tento stav neumierajú, aspoň nie v mojej provincii. Vo veku do 19 rokov neboli zaznamenané vôbec žiadne úmrtia. To isté platí v medzinárodnom meradle.

V prvom rade, deti na tento stav nezomierajú, ba dokonca ním ani netrpia. Veľká väčšinu ho zo seba len strasie a ani nevedia, že ho majú. Takže, pre deti to nie je problém.

A ak to teda pre deti nie je o nič väčší problém, než bežné prechladnutie, prečo ich teda, preboha, vystavujeme netestovanej vakcíne? Nie je to núdzová situácia, nie je to potrebné a prináša to potenciálne komplikácie na plodnosť. Preto je to absolútne nezodpovedné.

Mohlo by sa to opísať ako jedinečná udalosť zanedbania lekárskej starostlivosti v lekárskej histórii, pretože tam nie je žiadny informovaný súhlas.

To, že povedia jediné krátke slovo bez akýchkoľvek prídavných mien, povedať, že je to bezpečné, je nielen silným komolením spisovného jazyka, ale robí vás to aj nesmierne vinným pred súdom, nebyť toho, že sú ako byrokrati a politici chránení pred žalobou zákonom.

Ktorýkoľvek jednotlivý lekár, ktorý by toto urobil, by bol za neposkytnutie informovaného súhlasu predvolaný svojou univerzitou skôr, ako by si stihol odpľuť.

Očkovanie detí je absolútne odporné – odporné. Ony nie sú ohrozené a vy ich vystavujete riziku.“

Očkovacie pasy a ich rozšírenie na vnútroštátne použitie

Na vzostupe je však aj miera donucovania. Aplikácia NHS sa teraz zmenila na očkovací pas a práve prebiehajú diskusie – spolu s tými o futbalovej Premier League – o ich zavedení na domácej úrovni. Ako pilotné pre tento projekt by sa mohli využiť dostihy Royal Ascot.

Napriek tomu sa však na podujatí Vax Live, vyzývajúcom ľudí, aby sa dali zaočkovať, objavil princ Harry. Ten sa kvôli väčšiemu súkromiu presťahoval do Ameriky, no odvtedy sa kúpe v záujme verejnosti.

Dr. Hodkinson k tomu povedal:

„Keby mal niečo medzi ušami, možno by stálo za to ho počúvať. Komu záleží na tom, čo o tomto hovoria filmové hviezdy a člen kráľovskej rodiny? Podľa môjho názoru sú to všetko rodení idioti.

Dovoľte mi tu len vykresliť veľký obraz, pre zdôraznenie rozdielu medzi očkovaniami a inými formami terapií. Ak je toto v skutočnosti naliehavá situácia, ako tvrdia, o čom pochybujem, ale skúsme im veriť, potom ju využívajú na očkovanie ľudí bez patrične otestovanej vakcíny.

Ak akceptujete, že je tu potenciálne nebezpečná vakcína, o ktorej nebezpečnosti pribúdajú dôkazy, porovnajte si to so zákazom pre lekárov predpisovať ivermektín, alebo, keď už sme pri tom, vitamín D.

Máme tu jednotlivých lekárov vo vzťahu k ich jednotlivým pacientom, od ktorých sa tradične čaká vyslovenie názoru, aby sa pacient mohol rozhodnúť a dať plný súhlas. Ivermektín má však, na papieri, množstvo dôkazov o účinnosti, pričom zároveň, na rozdiel od vakcíny, sa ukázal byť neuveriteľne bezpečný, za roky používania to boli miliardy dávok.

Takže tu máme prostriedok, ktorý… no dobre, nemusí byť účinný, to akceptujeme, stále je do istej miery neistý, no môže fungovať a je bezpečný. Takže nemôžete mať to aj to.

Keď hovoríte, že očkujete ľudí, lebo je výnimočný stav, mali by ste prestať útočiť na lekárov a dovoliť im individuálne sa rozhodnúť, či je nejaký prostriedok potenciálne účinný a či by sa mal používať, lebo je bezpečný. Nemôžete mať to aj to.“

Celosvetová konšpirácia alebo celosvetové zneužitie situácie?

Dr. Hodkinson neverí mnohým jestvujúcim teóriám a hovorí, že to, čo sa deje, sú len politici, ktorí odmietajú priznať, že sa mýlia.

„Sú trvalo lapení v chybe, ktorú sami spôsobili, a nemôžu priznať, že sa mýlili a preto v nej pokračujú,“povedal.

Prírodná liečba osteoartritídy

„Nič iné v tom nie je a oni to nemôžu priznať. A tak to chcú dobojovať až do konca – do nulového Covidu a všetkého toho idiotstva, ktoré je z vedeckého pohľadu smiešne. Nie je mysliteľné, že by sa to stalo.

Tento vírus je všade. Je v aerosole v každej uličke každého obchodu s potravinami, či už okolo niekoho prechádzate, alebo nie. Je to ruleta v hre o život. Možno vyhráte, možno nie.

A keď vyhráte a máte menej ako 65 rokov a ste inak zdravý, nebude to nič viac ako bežná chrípka, s výnimkou malého počtu ľudí, ktorí, bohužiaľ, dostanú silú infekciu a niektorí z nich zomrú.

Je to naozaj tragické a ja nie som ľahostajný, keď to hovorím, ale pri chrípke sa to deje každý rok. Deti vlastne zomierajú na chrípku každý rok.

Väčším rizikom je, že učiteľka zomrie následkom čelnej zrážky cestou do školy, než že zomrie na Covid, ktorý by, podľa svojho názoru, mohla dostať v škole. Stiahneme teda autá z ciest? Nie, nestiahneme.

S rizikom čelnej zrážky žijeme zakaždým, keď na ceste míňame nejaké auto. Patrí to k riziku každodenného života. Tieto vlády chcú mať pod kontrolou každé jedno životné riziko. A toto je iba jeden príklad.

Nemyslím si, že ide o nejakú veľkú, medzinárodne koordinovanú konšpiráciu „veľkých reseterov“, vôbec nie. Že to nesmierne využívajú? Nesporne áno. A veľmi ohavne.

No ohľadom dôvodu, prečo sa to udržiava, sa, podľa mňa, musíme prizrieť celému radu faktorov. Prvý spôsob, akým sa to udržiava, je, že asymptomatické testovanie ukazuje obrovský počet falošne pozitívnych, najmä keď začnete na prahoch cyklov nad 35, tak je veľká väčšina, 90 percent, falošne pozitívnych.

To vedie ku grafu v ranných novinách, ktorý v populácii podporuje hystériu, pretože nemá žiadne informácie, ktoré by odporovali tomu, čo sa deje. A politici tieto grafy využívajú na posilňovanie toho už prebiehajúceho idiotstva.

Teraz sa zmenilo z lockdownov na vakcíny a potom sa znova zmení na očkovacie pasy, všetko v presnom poradí.

No druhým dôvodom, prečo hystéria pokračuje, je brutálne účinná medzinárodná cenzúra troch zvyčajných zdrojov informácií pre bežnú verejnosť mimo vlády, a tými sú miestni politici, ktorých vyhodili z ich strany – aspoň v Kanade, za to, že sa odvážili ozvať –, novinári – mainstreamové médiá sú korumpované medzinárodne, aspoň v Kanade.

Boli podplatené, aby mlčali, peniazmi, ktoré im sypú vedrami – nehryziete ruku, ktorá vás kŕmi. Tými najdôležitejšími sú však lekári, ktorí sú najuznávanejším a najlepším zdrojom pre bežnú verejnosť vo všetkom, čo je pre tento problém relevantné.

Počujte, som tu v tej hre a neviete si predstaviť, akí vydesení – to slovo používam po zrelej úvahe – akí vydesení sú lekári v tejto krajine zo svojich regulačných orgánov, takzvaných kolégií lekárov a chirurgov. Tie majú schopnosť obrať vás o živobytie jedným kliknutím prsta.

Je to ako súdny dvor v stredoveku: ste vinní, dokým nedokážete nevinu, musíte si financovať vlastnú obhajobu a im sa pri tom darí víťaziť, alebo vás privedú na mizinu. Takže bežný lekár drží hubu.

Nie sú to len kolégiá, ktoré vás môžu cenzurovať, ale aj inštitúcie, v ktorých pracujete, ktoré vám môžu odoprieť privilégiá.

Pri kolégiu je aspoň šanca rozhodnutie napadnúť. No inštitúcie, ktoré vám udeľujú privilégiá, napríklad operovať, majú horúcu linku priamo na ministerstvá a tá nebude zaznamenaná, bude to len: „tomuto človeku dajte klik“. A ste hotoví. Skončili ste. Viac už neoperujete.

Toto je však klasická situácia politikov ctiacich si najdôležitejší princíp politiky – nikdy sa neospravedlňujte, len sa zmeňte na niečo iné a pokračujte ďalej.

Oni sa do tejto jamy dostali okamžite, kvôli tomu idiotovi z londýnskej Imperial College, Neilovi Fergusonovi, ktorý nie je lekár ani epidemiológ, je to teoretický fyzik, ktorý sa notoricky rádovo mýlil vo svojich predpovediach z predošlých epidémií a medzinárodne sa nikto nepostaral o jeho najnovšie idiotstvo, vychádzajúce zväčša z toho, čo sa dialo so starými ľuďmi v Miláne.

Všetci usúdili, že sa blíži Armageddon. Rýchlosťou súčasnej komunikácie sa toho chopili médiá, tie sa krízami živia a na druhý deň v podstate pristáli na stole každého premiéra s ich požiadavkou číslo 2, že treba spraviť niečo, čo je viditeľné, že sa niečo robí, lebo prichádza Armageddon.

A tak vytvorili celú túto hlúpu záležitosť, o ktorej účinnosti nie je v lekárskej literatúre vôbec žiadny dôkaz, a keď sa ukázalo, že nezaberá, tak ju jednoducho opakovali, znova a znova. Ako som povedal, ide o klasickú situáciu, keď sa politici hrajú na medicínu, čo je mimoriadne nebezpečná hra.

Ja si však nemyslím, že to [vírus] bol zámerný únik z laboratória vo Wu-chane, určite je to dôsledok výskumu „získania funkcie“, ktorý priamo financoval Anthony Fauci. Ide o vírus vyrobený v USA.

A tak sa všetci zakopali do tejto diery a namiesto toho, aby to priznali, ospravedlnili sa a celkom účinne sa vrátili späť do normálu, väčšina jurisdikcií v tom idiotstve jednoducho pokračuje a dúfa, že to pominie, ako sa vždy deje v lete, keď vyjde slnko a všetci si začneme znova vytvárať vitamín D.

Oni však budú tvrdiť, že to zadupali do zeme, lebo počty prípadov klesajú. Samozrejme, klasická pasca falošnej predstavy, pretože to, že po A nasleduje B, ešte neznamená, že A spôsobilo B a počas leta si budú pripisovať zásluhy za to, že sa to stratilo.

Práve preto sa nachádzame v tomto pokračujúcom zmätku, lebo si neobliekli nohavice dospelých a nepovedali: „Mýlili sme sa“, a len v tom pokračovali.

Pozrite sa na Fauciho – keď nezaberá jedno rúško, tak zaberú možno dve, tri, alebo možno desať. Keď ich budete nosiť desať, tak vám garantujem, že Covid nedostanete, lebo zomriete na hypoxiu (nedostatok kyslíka).

Dovoľte, aby som vám to povedal jednoznačne: Rúška nefungujú. Bodka. Bodka. Nič nefunguje. Nič nemohlo fungovať. Nič nefungovalo. A nič fungovať nebude. Mal by to byť život ako zvyčajne, s osobnou zodpovednosťou, využívanou na jeho zvládanie zvyčajným spôsobom.

Keď stojíte za niekým v rade v obchode s potravinami, nepoklopkáte ho pleci a nepoviete: „Hej, prepáčte, môžem vysať ten sopeľ z vášho nosa?“

Nerobíme to, však? Správame sa zodpovedne. Dostaneme to, odovzdáme to našej rodine, prirodzeným spôsobom získame hromadnú imunitu. Nepotrebujete, aby sa v tomto zmätku akokoľvek angažovala vláda.

Jediné, čo by sa malo robiť, je chrániť ľudí v domovoch dôchodcov. A sú spôsoby, ako to robiť, dokonca aj bez očkovania starých ľudí.

Ten chlap [Fauci] je však skorumpovaný. Je idiot a je skorumpovaný. Je zaangažovaný v rôznych patentoch a podobne. A pokúša sa vyhnúť guľke, ktorá sa k nemu čoraz viac približuje.

V jednom interview, ktoré poskytol, hľadel priamo do kamery a povedal veľmi presne volenými slovami: „My sme výskum Získania funkcie vo wu-chanskom laboratóriu neplatili“. Zvíja sa na háku v hlavnom televíznom vysielacom čase.

Oni ho však dostanú. Momentálne je chodiacou mŕtvolou. Mali by ho poslať do väzenia. Hlava v piesku. Tieto lockdowny zabíjajú ľudí.

Odhliadnuc celkom od kvality rokov regulovaného života, so všetkou tou depresiou, hroziacimi samovraždami, bankrotmi a všetkými tými tragédiami ľudí nezúčastňujúcich sa na pohreboch a zrušenými svadbami a zatvorenými školami a tak ďalej, a tak ďalej, toto je druh záležitosti, za ktorú idete v civilizovanej spoločnosti do väzenia.“

Strašenie variantami vírusu

Dr. Hodkinson sa tiež vysmial strašeniu variantmi, keď boli vyzdvihované indická a yorkshirská verzia ako zdanlivo pripravené zabiť akúkoľvek nádej na úplné otvorenie tu v Spojenom kráľovstve 21. júna, povediac:

„Náš imunitný systém je tak neuveriteľne účinný a tieto varianty, líši sa len sekvencia nukleovej kyseliny, len o tri percenta od pôvodnej verzie, takže realita je taká, že zvyšok vírusu bude napadnutý imunitným systémom, či to variant je, alebo nie je.

Nehorázne tu však je, že zakaždým, keď sa otočíte, používajú štatistiku nesprávnym spôsobom.

Predstavte si, napríklad, že som lekár, ktorý vás príde pozrieť a vy ste babička v domove dôchodcov a máte Covid, dokázaný, akceptujme, že to bolo presné. Máte s tým súvisiace symptómy.

A tak hovorím: ´Hej, stará mama, viete čo? Vaše riziko, že na toto zomriete, je tri alebo štyrikrát väčšie, než že zomriete na chrípku.´ A vy by ste povedali: ´to znie zle´.

Na druhý deň prídem starkú pozrieť a hovorím: ´Hej, stará mama, vyzerá to, že máte Covid, ale dovoľte mi, aby som vás o niečom ubezpečil. Keby toto bola chrípka, mali by ste 99-percentnú šancu prežitia. S Covidom máte tú šancu 96-percentnú.

Starká by povedala: „Hej, doktor, to neznie tak zle, môžete ma teraz nechať na pokoji?´

Je to presne tá istá štatistika, ktorá je krivená pre udržanie naratívu. Ich prácou by malo byť obavy zmierňovať, nie zväčšovať.

Záver

Nie sú to len menšie mená, ako som ja (Dr. Hodkinson). Počuli ste Jaya Bhattacharyu zo Stanfordu, jedného z najuznávanejších epidemiológov na svete, ako verejne povedal:

„Lockdowny boli tou najväčšou chybou, aká bola kedy urobená vo verejnom zdravotníctve. Je to škála hlúposti, ktorá stále pokračuje.

Keď bude spísaná história tohto šialenstva, a v nasledujúcich niekoľkých rokoch o ňom vyjdú stovky kníh, mnohí prídu o reputácie. Priekopami bude tiecť krv kvôli očividnému šialenstvu toho, čo sa deje, v doteraz nevídanej miere.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Stefan Schultz, Zdroj: The Daily Expose, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. ŠTÁTNI ÚRADNÍCI BUDÚ NA ŽIADOSŤ EÚ ZISŤOVAŤ PRIAMO DOMA VÝŠKU MAJETKU SLOVÁKOV

  Štatistický úrad SR a NBS bude v 480 mestách a obciach, v štyroch tisícoch domácnostiach zisťovať výšku bohatstva, finančné aktivity, pôžičky ale aj inú zadlženosť domácností, ako aj príjmy, finančnú spotrebu, či dôchodkové zabezpečenie členov domácností.
  https://www.extraplus.sk/clanok/statni-uradnici-budu-na-ziadost-eu-zistovat-priamo-doma-vysku-majetku-slovakov

 2. istý pán František Mareš sa rozhodol zrušiť trvalý pobyt ministrovi zdravotníctva Adamovi Vojtěchovi..cit..:

  “ Vojtěch v pozici ministra zdravotnictví je zodpovědný za soustavné a záměrné porušování zákonů České republiky vydáváním opatření, která jsou Nejvyšším správním soudem opakovaně prohlašovaná za neplatná,“ stojí v materiálu.

  „Je to můj občanský protest proti postupu vedení této země a zvláště ministerstvu zdravotnictví, které chrlí jedno protiústavní a protiprávní nařízení za druhým,“ tvrdí Mareš.

  „Proto jsem se rozhodl k tomuto činu, i přestože nerad vycházím ze své komfortní zóny. Věc jsem provedl nezávisle na vedení obce a uvědomuji si, že přijde jistý postih,“ přidává Mareš.
  Zdroj: https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/zpravy/ministr-adam-vojtech-obec-vcelna-urednik-zruseni-pobytu.A210708_110346_budejovice-zpravy_jbr

 3. tak toto ma rozosmialo:
  Kórejské fitnescentrá musia pre koronavírus znížiť rýchlosť bežiacich pásov aj tempo cvičenia.
  Zdravotnícke úrady uviedli, že tieto obmedzenia zabránia, aby ľudia dýchali príliš rýchlo, alebo prenášali svoj pot na iné osoby.

  😀 😀 😀
  https://www.info.sk/sprava/193628/korejske-fitnescentra-musia-obmedzit-tempo-cvicenia-s-cielom-znizit-sirenie-covidu/

  NAJLEPŠIE JE NEDÝCHAŤ !!!???

 4. Cigániková – gender nezaradená ako živočíšny druh a pohlaviem neviem áké pohlavie má údajne až dva ročníky menežmentu nemocníc, takže Dr. Hodkinsom – o tom už vie nejaký Sajfa?

 5. Po dlhšom čase veľmi dobre spracovaný článok.

 6. Bohužiaľ – niektoré zločiny aby boli dokázané – musia byť aj dokonané. Toto je ten prípad.

 7. V oficiálnych mediach bola očná lekárka ,ktorá odmietla ošetrovať očkovaných. Vraj majú poškodené zrenice z očkovania. Na otázku moderátorky, prečo ich nechce ošetriť povedala, že nechce ohrozovať neočkovaných a deti.

  Ďalšia už zlá správa, ukázali veľko rady ľudí chtivých očkovania a chcú to robiť aj v nákupnych centrách a na železničníych staniciach-lebo útoči nový covid.
  Do budúcnosti plánujú postupne skupiny obyvateľov povinne očkovať aj novoroencov.

 8. Pavelkovych Milan
  • „Toto video bolo odstránené, pretože porušuje zmluvné podmienky služby YouTube.“ – k tomu asi toľko – koľká generácia pochopí, čo nemá vešať na You Tube? Tieto postupy znižujú kredit bezzubých alternatívnych stránok.

   • Maroš, link na „odstránené“ video nižšie dávam pre istotu aj ja (mne link od začiatku funguje v plnom znení aj od prispievateľa pod značkou Pavelkovych Milan)

  • Milan, asi to bude to isté video o kt.som pisala tu v diskusii… že vírus je patentovaný , a preto je umelý https://www.badatel.net/vyskumnik-vakcin-priznava-velku-chybu-hrotovy-protein-je-nebezpecny-toxin/

   • je to toto video:
    Rozhovor s vědkyní MUDr. Soňou Pekovou, PhD.
    POSTED ON 8. 7. 2021 BY VIKTOR BAROŠ
    Příběh vědkyně MUDr. Soni Pekové, PhD.:
    Žena, která jako první mimo státní struktury testovala na mediálně nejznámější virus roku 2020. Stát na ni zaklekl a ústy ministra zdravotnictví ji nařkl z neodborné manipulace se vzorky. Následovala omluva, s odstupem asi dvou týdnů i povolení k testování a značná pozornost médií. Do doby, než vyjádřila svůj vědecký a pozorováním podpořený názor, že virus SARS-CoV-2 je uměle vytvořený. Co Soňu Pekovou vedlo k tomu nemlčet? Na čem pracuje dnes? Jak se dívá na způsob, kterým se v dnešní době ve veřejném prostoru prezentují vědecké názory? Jaká rizika podle ní přináší plošné očkování na principu mRNA? Jak se dívá na stav svobody v naší zemi? Co vzkazuje kolegům vědcům a těm, kdo se bojí sdílet nepohodlné názory? Na tyto a další otázky odpovídá Soňa Peková v našem videorozhovoru.

    ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

    https://www.svedomi-naroda.cz/2021/07/08/rozhovor-s-vedkyni-mudr-sonou-pekovou-phd/

 9. Pavelkovych Milan

  Treba si nachystať slzak, taser a obusok…. Zmrdi

 10. Jednoduchá

  …možno by viac zabralo, hrať sa na chudáka…no nie všetci ,,majú na to guráž a chuť“……

 11. Remišová: Diskusie v koalícii na tému referenda o predčasných voľbách považujem za absurdné. Ak je do niečoho potrebné investovať peniaze, je to očkovacia kampaň.
  …………………Podotkla, že je potrebné podporovať očkovanie. Kampaň je podľa nej potrebné zacieliť najmä na seniorov. Zároveň tvrdí, že je potrebné podporovať mobilné očkovacie tímy, očkovanie cez praktických lekárov a využiť všetky možné dostupné prostriedky tak, aby sa zvýšila zaočkovanosť„
  Každý jeden zaočkovaný človek prispieva k tomu, že tretia vlna bude slabšia, že ekonomika bude otvorená a že budeme žiť normálnym a slobodným životom,“ povedala.
  Podľa nej zaočkovaní ľudia by mali mať výhody.
  Zaočkovaní a výhody? Alebo mi to malo byť naopak, čo na to Verona?

  Ona nech sa stará o bordel v ministrane,ktorá už nikoho nezaujíma.

 12. Očkovanie - Hrotovy protein

  Očkovanie
  Spike proteín ako biologická zbraň
  Zdroj akw.sk/covid-19/tzv-spike-protein-ako-biologicka-zbran/
  Viete, prečo nikto nechce zverejniť celú genetickú sekvenciu SAR-CoV-2 a predávajú sa len tzv. blackboxy? Lebo by to zrejme okamžite dokázalo gain-of-function a umelý pôvod patogénu. Totiž už len samotný vývoj takého patogénu ako biologickej zbrane je zakázaný.
  https://akw.sk/covid-19/tzv-spike-protein-ako-biologicka-zbran/

 13. HELENA TICHÁ

  BUDU RÁDA, KDYŽ UŽ KONEČNĚ BUDETE REAGOVAT NA MŮJ MAIL, UŽ NĚKOLIKRÁT JSEM SE PŘIHLAŠOVALA, ALE POKAŽDÉ MNĚ VYHAZUJETE Z PŘIHLÁŠENÍ SE MÝM MAILEM

Pridajte komentár

*