Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Dr. Yeadon: Vakcíny na covid sú toxické už svojou konštrukciou – vždy mali ľuďom škodiť


Print Friendly, PDF & Email

(Rhoda Wilsonová, Daily Expose) „Keď idete liečiť, účinne, všetkých na planéte – nemali by ste to robiť, ale rozhodne je to vyhlasovaný zámer – potrebujete bezpečnosť, bezpečnosť, bezpečnosť…

Tá je vašou prvoradou starosťou – ešte viac než ´funguje to?´. Potrebujete sa uistiť, že je to veľmi bezpečné, lebo to budete, potenciálne, podávať miliardám ľudí.“

Boli niektoré šarže úmysle vyrobené ako smrtiace?

Počas 86. zasadania Koronavírusového vyšetrovacieho výboru prehovoril Dr. Mike Yeadon, bývalý hlavný vedec a viceprezident spoločnosti Pfizer, o svojich obavách týkajúcich sa covidových vakcín. Predložil dôkazy, dokazujúce úkladnosť konkrétnych šarží covidových vakcín, obsahujúcich „smrtiace dávky“.

Tento článok je druhý zo série, rozdeľujúcej prednášku Dr. Yeadona, trvajúcu 2 hodiny a 20 minút, do zvládnuteľnejších blokov pre tých, ktorí majú možno menej času a nemôžu si pozrieťcelú prednášku na jedno posedenie.

Predošlú časť si môžete prečítať a pozrieť v našom predchádzajúcom článku TU (v angličtine). Nasledujúce sa vzťahuje k takzvaným „vakcínam“.

„Už keď som na vakcíny pozrel, bol som naozaj dosť zdesený, lebo sú nového typu. Tieto neboli nikdy hromadne podávané ľudským bytostiam.

Nebol by žiadny spôsob, ako zistiť, aký druh nežiaducich účinkov môže nastať. A tak to, čo urobíte, je dôkladná empirická štúdia… Ak dokážete prísť na nejakú obavu, mali by ste ukázať, prečo sa to nestane.“

Dr. Yeadon mal ohľadom vakcín na covid od počiatku celý rad obáv.

Po prvé, všetky štyri (AstraZeneca, Janssen alebo tiež J&J, Pfizer a Moderna) majú v zásade rovnakú konštrukciu – kódujú len hrotový „spike“ proteín.

„Ľudská imunita sa ďaleko viac spolieha na pochopenie molekulárnej stavby celej gule vírusu než len hrotových proteínov. Takže sa zdá, napadlo mi, že je zlé, po epidemiologickej stránke, vybrať len vonkajšiu časť.“

Po druhé, všetky vírusové hrotové proteíny majú nejaký druh biologických vlastností, ktoré sú nevítané. Neslúžia len na ukotvenie vírusu k povrchu bunky. Sú aj biologicky aktívne, vysvetlil Dr. Yeadon:

„Reagujú vzájomne s imunitným, a tiež s koagulačným systémom.“

A tak sú vakcíny na covid toxické už svojou konštrukciou, vždy mali škodiť ľuďom.

Zbohom vysoký krvný tlak

Po tretie, vysvetľuje Dr. Yeadon:

„Klasická vakcína je zvyčajne zabitý kus alebo zabitý preparát infekčného organizmu v troche oleja, alebo niečoho ako kamenec – to je jednotka dávky, aby ste vedeli, koľko jej každému človeku očkujete.

Týmito [covidovými] vakcínami podávame jednotkovú dávku „kódu“. Ten „kód“ by mohol byť u jednej osoby prijatý dobre, veľmi účinne sa kopírovať do proteínu a robiť tak po dlhý čas. U inej osoby by mohol byť prijatý zle, kopírovať sa neúčinne a len krátko.“

Voľbou tejto konštrukcie je rozsah výsledkov pravdepodobne tisíckrát horší, než by bol u konvenčnej vakcíny, pretože „skutočné množstvo vytváraného proteínu bude rádovo odlišné,“ povedal, dodajúc, že je to na základe predpokladu, že každá fľaštička obsahuje tie isté ingrediencie.

 „Teraz sme si však absolútne istí, že nie v každej fľaštičke je tá istá látka. A to znamená, že sa páchajú zločiny,“ povedal.

Inými slovami, kým u bežných liekov alebo klasických vakcín presne viete množstvo podanej aktívnej látky, respektíve antigénu, u genetických vakcín to neviete, pretože antigén si telo začne vyrábať samo. A koľko ho vyrobí, to nik netuší, lebo sa to môže u každého človeka líšiť.

Po štvrté, u vakcín ide zvyčajne o jednu dávku, niekedy možno dve. Nikdy ich však nebol „celý rad“.

Vakcína by mala prechádzať ochoreniu a znižovať alebo zastavovať prenos vírusu, lenže, ako priznali vlády a ich poradcovia, vakcíny na covid nerobia ani to.

Záver

Dr. Yeadon tiež vysvetlil, prečo by sa takzvanými „vakcínami“ na covid nemali očkovať deti, mladší zdraví ľudia, tehotné ženy a ľudia, ktorí sa z vírusu vyliečili.

Neboli totiž vykonané žiadne štúdie na stanovenie účinkov, aké majú covidové očkovania na tehotné ženy a ich nenarodené deti. Napríklad v šesťdesiatych rokoch sme mali silný budíček s talidomidom.

„Teraz vieme, že plody sú na rušenie vo svojom prostredí nesmierne citlivé,“ povedal Dr. Yeadon.

„Vôbec nikdy nepodávame nové lieky tehotným ženám. Keby toto bolo opatrenie verejného zdravotníctva, podávali by vakcíny iba tým ľuďom, ktorí by nimi mohli najviac získať. Ľuďom, ktorí najpravdepodobnejšie ochorejú a zomrú.“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Rhoda Wilsonová, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Redakcia, nehnevajte sa, ale toto je asi ten najzbytočnejší článok, aký ste za posledné mesiace vydali…….. Sto krát „prežuté“ to isté. Len či to stojí za to, keď Badatel.net má (podľa mňa) možno 5 nových čitateľov denne, PRETOŽE stá dávno známa internetová stránka, a kto vami opovrhoval v minulosti (napr. libtardi), ten tu aj tak nikdy nepríde…. A tí, čo vedia kde je pravda (alebo sú aspoň blízko), tí bádateľa dávno poznajú.
  Možno by to chcelo znova dávať aj články o zdraví a podobne, nie len o vakcínach dokolečka………

  • Vakcíny sú momentálne najväčšie ohrozenie zdravia a životov ľudí. Keď pominie hrozba vakcín, budeme viac dávať aj ostatné témy.

   • Mne sa snívalo, že smrtiace účinky vakcín už zneškodnili mimozemšťania 😀 😀

    • Inak aj to je možné. Dnes už je všetko možné 🙂

     • I to, že mne vymažete komentár a výtečník môže ďalej vyčíňať.

     • Mažeme komentáre, ktoré útočia na iných. Môže sa stať, že niekedy nejaký prehliadneme, to však neznamená, že niekomu nadržiavame stranu. Skúste komentovať obsah článku a nie ostatných komentujúcich.

     • Aha..
      Môj vymazaný sa týkal útokov Mareka Košice na Maroša a HP a jeho vkladanie zážitkov z erotických zoznamiek. A toho, že to tu tento Vami vážený diskutér zahovňuje.

      Ako chcete, Vaša voľba.
      Škoda.

     • Váš zmazaný komentár sme obnovili. Ak však odkazoval na iný zmazaný komentár, tak sa nemusí v takom prípade zobraziť, lebo zmazaný komentár vyššieho radu automaticky zmaže všetky komentáre nižšieho radu, ktoré naň nadväzujú.

     • Možno by ste už mohli začať stranu nadržiavať.
      Je dávno na čase..

   • Keďže sú vakcíny naozaj (?) najväčším ohrozením zdravia, mohli by ste niečo napísať o povinnej vakcinácii v Rakúsku (od 01.02.2022). Nikde sa neviem dočítať o priebehu očkovania, ani o odpore (alebo rezignácii) rakúskeho obyvateľstva.

    • Rakúšania stále protestujú a teraz sa už do toho obul aj rakúsky Ústavný súd, vyžiadal si od ministerstva zdravotníctva nejaké dodatočné informácie. Je tam stále šanca, že to bude zastavené.

  • Založ si stránku, blog a informuj. Nečakaj na druhých. A keď sa ti nepáči, čo pridáva hocikto, môžeš to ignorovať. Áno, je to dookola, pretože ako si si všimol, vo svete sa zas par dni, týždňov komedia kovid rozpustí, pretože sa im podarilo dosť ľudí naockovat. Malo toho byt oveľa viac, ale udiali sa v pozadí ine veci. Ale aj tak zostáva to, že ľudia to už majú v sebe a teraz ideme do inej fázy. Bude to ešte zaujímavé.

   • Tiez to tak vidim. Teraz je otazka co sa bude diat – vyvinie sa tymto nieco ako AIDS a budu postupne kapat? Ak ano prevali sa to a zacnu nepokoje a pady vlad?
    Alebo ludia casom zistia, ze su neplodni a porodnost sa prepadne? Niekde som cital, ze tato neplodnost sa bude prenasat sexom a dalej sirit tak nakoniec mozno ani tych 10% ludi nezostane – takze mozno ciel az prepiskli.

    • Je to vidno na učiteľoch v školách. V kuse sú chorí a nakazaní (všetko zaočkovaní). Namiesto týždňovej maródky sú na PN aj 3 týždne. Zatiaľ neumierajú, dostávajú sa z toho, no uvidíme, ako sa to bude vyvíjať.

     • Jo ucitelia isli medzi prvymi. Dnes prisla kolegyna, ze jej muz 34 rocny mal vcera slabsi infarkt, ale uz je v pohode. Nieco sa bude diat, neverim, ze nevyuzili taku obrovsku sancu na depopulaciu a davali 90% len placebo.

     • V prvom rade čo vidno na deťoch v školách západnej Európy je islamizácia. Budúcnosť Európy nezadržateľne speje k „Európskemu kalifátu“ a zdá sa, že tento proces je nezvratný. Pokiaľ je pravdou, že sídlo redakcie Bádateľa je v Londýne, resp. UK, musí vám to byť viac ako jasné. Takže zostáva už len uviesť, aký je pomer medzi očkovanými moslimami a nemoslimami.

    • Marek Košice

     OLDO : Odpoveď na tvoju otázku bude dokonalo uspokojená pri zhliadnutí posledných dvoch minút tohto videjka…. Možno ťa zamrazí ako zamrazilo aj mňa (a tiež Feellmicha) (pretoč si na 6:40) ………. https://otevrisvoumysl.cz/dr-lee-merrittova-o-otazce-neplodnosti-z-covid-vakcin-a-geneticky-zamerenych-latkach/

  • Opakovanie, matka múdrosti.

 2. Pod tlakom verejnosti unavenej pandémiou politici v celej Európe považujú mnohé opatrenia v oblasti verejného zdravia čoraz viac za nepotrebné. Švajčiarsko a Fínsko sa pridajú k Dánsku, Írsku a Francúzsku pri zmiernení väčšiny obmedzení verejného života. Nórsko tiež uvoľnilo väčšinu pravidiel. Koniec pandémie je blízko na celom svete, okrem Talianska.
  https://www.disclosurenews.it/

 3. Väčšina ľudí verí, že vystavenie slnečnému žiareniu zvyšuje riziko rakoviny. Toto jednoducho NIE JE pravda! Naučili nás báť sa slnka a v dôsledku toho sa dospelí a deti „namáčajú v kúpeli“ toxických chemikálií narúšajúcich hormóny. Veda už dávno odhalila, že presne to, čo si nanesieme na kožu, sa rýchlo vinie do nášho tela. To, čo spôsobuje rakovinu, sú zložky opaľovacích krémov, ktoré nám bolo odporučené používať, aby nás „chránili“ pred slnečnými lúčmi. Slnko vás vo väčšine prípadov skutočne chráni pred rakovinou kože, najmä ak vezmeme do úvahy významnú úlohu vitamínu D v tele.

  • staci 5 minut na slnku a mas dost vitaminu D,lebo D3,co aj doktory propaguju je de facto a JED na potkanov

   • Marek Košice

    Blabla…. 5 minút ti možno stačí na poludnie na púšti, a s väčšinou tela odhalenou. Ak si si vedomý tejto skutočnosti, tak sa vyjadruj konkrétnejšie. Inak v našich zemepisných podmienkach (a cez leto, dajme tomu jún/júl) potrebuješ nejakých 15-20 minút presne na poludnie (variabilný čas medzi východom a západom slnka), a mať odhalenú čo najväčšiu časť pokožky + samozrejme nepoužívať opaľovací krém s faktorom, ale len nejaký prírodný krém bez faktoru, či prírodný olej (napr. kokosový, olivový).
    Mám dve super knihy o slnku a opaľovaní z dieľne doktorov a výskumníkov MIMO farmaceutickej lobby, takže „nevarím z vody“.

    • Ľudia s bielou kožou môžu byť na letnom slnku pár minút denne, inak sa spália. Ako postupnú hnednú, môžu byť aj na pol hodiny. Hnedé farbivo chráni pred UV žiarením. Tmavším ľuďom sa vitamín D tvorí pomalšie.

     • Marek Košice

      „Ľudia s bielou kožou“ – ďalší „expert“ na konkrétne vyjadrovanie sa. Bielu kožu mám aj ja ako hnedovlasý so svetlejšou pokožkou, aj môj dedko ktorý je v zime bledý a v lete vyslovene hnedý (alebo teda bol, keď bol mladší), aj blonďák so svetlou no aj s tmavšou pokožkou, aj ryšavý človek………. Rozdiely medzi nimi v odporúčanej dĺžke opaľovania sa? AJ DESAŤNÁSOBNÉ. Takže to tvoje „ľudia s bielou kožou“ je asi také konkrétne, ako „ovocný džús“. Vieme, že nie je zeleninový, ale nevieme aké ovocie obsahuje, a v akom zastúpení.

     • Marek Košice

      Ak si chcel poukázať na ryšavých a blonďákov typu „biela koža“, mal si napísať „Belosi s vyslovene bielou kožou“……… Pretože „Ľudia s bielou kožou“ sú pre černocha všetci mimo černochov, a pre belocha ktorý sa vyjadruje presne, sú to všetci mimo takých, ktorí sa opália za jedno popoludnie slnečného svitu viac, ako priemerný slovák za celé leto.
      Amen. 🙂

     • Marek Košice: Presne ako píšeš, v zime sme svetlí, v lete hnedí. Vieme sa prispôsobiť množstvu svetla. Černosi sú inak skonštruovaní, UV svetlo im ublíži, preto majú viac čiernej farby.

    • Prosím, o jaké knihy se jedná, zajímá mě to..

 4. … ale ujo Macron sa zrejme nenudí a like ďalšie pikle:

  Prezident Emmanuel Macron v stredu na stretnutí ministrov spravodlivosti a vnútra EÚ v severnom Francúzsku vyzval na prepracovanie schengenského priestoru s cieľom zabezpečiť koordináciu v čase krízy. Macron, podporovaný Nemeckom a Európskou komisiou, navrhol vytvorenie „Schengenskej rady“, ktorá by bola riadená pravidelnými stretnutiami ministrov s cieľom zhodnotiť fungovanie zóny a poskytnúť jednotný prístup. Jedným z predložených opatrení, ktoré má EÚ umožniť rýchlo reagovať na krízu, je zavedenie mechanizmu núdzovej reakcie, ktorý by sa mohol spustiť, keď sa hranice bloku považujú za ohrozené.
  https://www.disclosurenews.it/

 5. Dodo ,nic sa neuvolni,len to budu inac volat,im ide hlavne o vaxx,aby mohli s ludmi robit Human Augmentation,na masiny

  • Tiež som toho názoru. Sú ako buldoci, keď sa zahryznú už nepustia. Len to budú upravovať, modifikovať. Ako to spravili v Česku, vyhlášku na povinné očkovanie zrušili a prijali pandemický zákon.

 6. Marek Košice
  03/02/2022 at 22:05
  Redakcia, nehnevajte sa, ale toto je asi ten najzbytočnejší článok, aký ste za posledné mesiace vydali…….. Sto krát „prežuté“ to isté. Len či to stojí za to, keď Badatel.net má (podľa mňa) možno 5 nových čitateľov denne, …..
  Ked nechcete čítať Badateľa, nikto vás nenúti, ved je teraz toľko rôznych platforiem:-)
  Ale ja napríklad sa teším na každý jeden článok od nich, teraz je to aktuálne, aj o zdraví budú zverejňovať, nebojte sa….
  dávajú dosť užitočných informácií a kto chce – si ich prečíta, je to na ľudoch

 7. Moze redakcia, alebo ktokolvek iny napisat, ake zlozenie a hlavne zlozky maju vakciny? Ma kazda grafen, nanocastice a opiči genom? Alebo su tam rozdiely a odchylky? Dakujem

  • Sú rozdiely, ale presné zloženie vám nikto nepovie, lebo jednak to nezverejňujú samotné firmy a nie je možné podrobne analyzovať všetky ampulky. Správy ale hovoria, že grafén je všade, dokonca aj v čínskych vakcínach.

 8. V nyc maji gangsterskou propaganda covid ockovani novorozenat s nadsenejma debilkama co vse moudre udelalo dietatku hnus chazarsky
  ZABIJENI NEVINATEK HERODESEM UKRUTNYM ….
  A kletba na Nas a namse deti znameni selmy

 9. Jsou mista kde. Neni zany covid vakcinace omezeni jako zazrak

 10. ‚4th Afrika stale rodi rocne vice deti nez pocet obyvatel Velke Britanie

  Zaver byl
  rocni populace Afriky se neni schopna vejit do cele Evropy

  Proc xe nechavaji rodit deti vsem ,,,neprizpusobitelnym vrstvsm a IQ pod 80 treba Mozambik , stredni Afriky ,,,geneticky postizenym ktere nejsou schopny se uzivit ssmy sebe po nadchazejicim ,,,fegenerace,,
  bez nezavadne vody zakladni hygieny s violentnimi navyky. ,DetskyCh zoldaku ,,,
  podobne resit gheto na zapad od Presova. Po leve strane silnice ….

  Dale vrozenymi s parazity neuveritelnych chorobach pry mozne vyvinute v laboratorich

  Tito prednostne jsou zneuzivany pro EU nasilne migrace do EU NATO pro , nadrzene bile perverzni divky

  EU narokum jiz. nedostatecnych mozku .pro zivoty v civilizovanych zemich ..
  Maji ,vynikajici , kultovni melody bylinky pro nadmerne vyvijejici se ohambi ne jiz mozku …. ktery mnohdy muze degenerovat mnohakonbinacne vcetne hladoveni od detstvi PLAN Jiz bezici 2023 nedostatku potravin …masoveho oslabeni
  Studie misijnich lekaru ,,,cenzurovana zakazana k publikaci

  Rici pravdu jiz se nesmi
  BLM jinych jiz ne ,,,

Pridajte komentár

*