Neskutočné: Mnohí lekári v USA odmietajú liečiť pacientov poškodených očkovaním


Print Friendly, PDF & Email

Neskutočné: Mnohí lekári v USA odmietajú liečiť pacientov poškodených očkovaním

(Ethan Huff, naturalnews.com) – Závažnými vedľajšími príhodami po „vakcínach“ proti ochoreniu Covid-19 trpí oveľa viac ľudí, než je hlásené a niektorí z nich, ako trojica zdravotníčok, odvážne vystupujú, aby porozprávali svoje príbehy a varovali ostatných.

V nedávnej epizóde The Highwire s Delom Bigtreeom zdravotníčky Shawn Skeltonová, Angelia Desselleová a Kristi Simmondsová prezradili, ako teraz trpia triaškami, záchvatmi, bolesťami hlavy a ďalšími zvláštnymi zdravotnými abnormalitami, odkedy boli zaočkované.

A pretože všetky tieto poškodenia boli spôsobené vakcínami, ich lekári im teraz odmietajú pomôcť, lebo by to bolo príliš „kontroverzné“.

Viete, Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), Anthony Fauci a dokonca aj Donald Trump hovoria, že očkovania proti koronavírusu je bezpečné a účinné. Napriek tomu, že po nich zomierajú alebo sa stávajú trvale poškodenými desaťtisíce ľudí.

Prečo lekári odmietajú liečiť poškodenia po očkovaní

V mnohých prípadoch sa lekári boja pomáhať svojim vakcínou poškodeným pacientom. Dôvodom je strach, že ich „zruší“ zdravotnícky establišment (nakoľko očkovanie je predsa „bezpečné“).

V niektorých prípadoch zachádzajú lekári dokonca tak ďaleko, že vinia ľudí poškodených vakcínou, akoby si ochorenie spôsobili sami. Nazývajú to „diagnóza konverznej poruchy“, pretože nevedia, ako inak by to mali nazvať, aby ich neoznačili za „konšpiračných teoretikov“.

„4. januára na mňa môj zamestnávateľ veľmi tlačil, aby som sa dala zaočkovať,“ prezradila Skeltonová, vysvetľujúc, že poslúchla, načo okamžite začala trpieť nepriaznivými účinkami.

„5. januára som mala len príznaky miernej chrípky… no koncom dňa ma tak veľmi boleli nohy a telo, že som to nedokázala zniesť. Na druhý deň som sa zobudila, plietol sa mi jazyk a odvtedy to pokračovalo. Na druhý deň kŕče v celom tele a tak to zostalo 13 dní.“

Skeltonovej video s prosbou o pomoc sa stalo virálne a bola jednou z prvých, ktorí tak urobili. Potom sa s podobnými príbehmi začali ozývať aj ďalšie zdravotné sestry a postihnutí pacienti.

Tu si to video môžete pozrieť:

Stalo sa presne to, pred čím sme varovali: Ľudia poškodení vakcínami proti covidu sú teraz odkázaní len sami na seba

Podobné skúsenosti mali aj Desselleová a Simmondsová. Nielen v tom, že mali kŕče po celom tele a triašky, ale aj v tom, že ich odmietli liečiť ich vlastní lekári.

Prírodná liečba osteoartritídy

„Jeden lekár mi povedal, že ide o diagnózu ´ja neviem, čo vám je, takže zvalíme vinu na vás´,“ vysvetlila svoju skúsenosť Skeltonová.

 „Lekári jednoducho nevedia, ako liečiť nepriaznivé reakciie po mRNA vakcíne a ja mám pocit, že sa príliš boja. Iné vysvetlenie na to, prečo nám žiadny lekár nepomôže, nemám.“

Desselleová hovorí, že ju dokonca ako pacientku prostredníctvom e-mailu odmietol neurológ, s ktorým sa nikdy nestretla, vyhlásiac, že jeho povinnosti sú „veľmi zložité“ a jednoducho by jej v tom čase nevedel pomôcť.

„Bol to odborník na poruchy pohybu, ktorého by som, podľa svojho názoru, potrebovala,“ hovorí.

„Môj lekár primárnej starostlivosti mi povedal, že to vyzerá, akoby som mala pokročilého Parkinsona. A on mi odpovedal e-mailom a povedal ´moje povinnosti sú veľmi zložité a teraz vás nebudem môcť prijať´.“

Desselleová sa opakovane pokúšala nájsť niekoho, kto by jej pomohol, no neúspešne. Genocídy vakcinácie proti novému koronavírusu (Covid-19) sa nikto nechce dotknúť ani trojmetrovou palicou.

„Dokonca som išla k jednému neurológovi a o vakcíne sa ani nezmienila, lebo som nechcela, aby ma odmietol. Mám to však vo svojom zdravotnom zázname, pretože teraz je všetko elektronické,“ lamentovala Desselleová..

„A keď doň začal hľadieť, vrátil sa do miestnosti a povedal: ´takže ste boli zaočkovaná?´ A ja som povedala: ´Áno, pane, ale nechcela som vám dať tú informáciu, lebo potrebujem pomoc.“

A mala som pocit, že keby tam nebolo to slovo, mohla som potrebnú pomoc dostať. A teraz ma v skutočnosti liečia na migrénu.“

Záver

Ak si chcete vypočuť ich celé príbehy, určite si pozriete vyššie uvedené video (v angličtine).

V prípade, že sa chcete o nebezpečenstvách a neúčinnosti vakcín proti wu-chanskému koronavírusu (Covid-19) dozvedieť viac, navštívte stránku ChemicalViolence.com.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A preco by im mal niekto pomoct ? ved sami podpisovali dobrovolny informovany suhlas , ze preberaju na seba uplne vsetku zodpovednost za vedlajsie ucinky vakcin a nikto dalsi . ! co samozrejme neberiem ako spravnu vec ,, ale sami si vybrali ..

  • Bledá Tvář

   Ten komentář mi mluví z duše. Franta 65+, Sokolov

  • Príčinno-následková medicína sa „konečne“ zacyklila v bezradnosti! He – alopatickí lekári doteraz dokázali liečiť následok toho, čo bolo hmlisté a neuchopitelné – teraz by mali liečiť následok medicínskej traumy. A to potom sorry jako!
   Dal som si Porche na generálku – a automechanik mi ho rozbi! a teraz si predstavte, že vás vaša obvodná zavolá na preventívnu kontrolu a jej prvá otázka bude – či ste sa, resp. či sa idete očkovať. Moja odpoveď – „Choď do p.če!“

   Pojem bieli degeneráti zahŕňa už aj profesiu medikov! Múdre deti, ktoré plačú pred lekármi!

  • ano i ked im hrozilo ze ich prepustia,ale v usa je nedostatok zdravotnickeho personalu,tak mali ist robit inde

  • Silna propaganda a tlak šéfa .

 2. A čo tak otázka na pracovnom pohovore „ste očkovaný?“
  Viem už o 2 prípadoch.

  • Otazka na pohovore: ste ockovany? Odpoved: ano! Dodatok v duchu pre seba: vsak sa nepytali na xo a proti tetanu ano :))))

   • Táto otázka pri pracovnom pohovore je irelevantná! 1/ Lekár podtvrdzuje zdravotnú-duševnú schopnosť vykonávať profesiu – u niektorých povolaní sú to tabuľkové údaje. 2/ Môže existovať otázka o momentálnej práceschopnosti – inak nič iné. Zamestnanec je sám povinný hlásiť zmeny v tejto pracovnej schopnosti.

    Otázka očkovaný-neočkovaný je z môjho pohľadu otázka POLITICKÁ – t. j. ku ktorému táboru – oviec či odporcov človek patrí. Je to nepriama otázka na submisivitu zamestnanca. Z mojich skúseností – práve o tú submisivitu zamestnávateľom ide! Takže – som/bol/ z 99% NEZAMESTNATEĽNÝ.

    Myslím, že je to jednoznačné. Sused – „kapitán Vakcína“ – v póze hrdinu v svojej rodine, lebo „všetko stojí na jeho vakcinácii, aby rodina bola zabezpečená“ – mi argumentoval – „Lebo treba!“

    Konceptuálne som proti vakcinácii – lebo keď sa naplno prejavia vedľajšie účinky, tak nám ruchne celý sociálny systém! Dnes kapitán Vakcína je za geroja, ale keď ho to drapne – bude musieť okolo neho skákať celá rodina.
    A potom to bude /jeho/ sloboda. Tí idioti skrátka nedokážu pochopiť vojenskú stratégiu, že jeden ranený vojak zamestná 3 ďalších a tým ich vyradí z boja! Čo myslíte – prečo je ministrom zdravotníctva zelená guma? Pretože ten, kto má rozvrátiť zdravotníctvo túto stratégiu musí jednoznačne poznať! Plánovanie procesov vyžaduje kádre. Plánovanie vlastizrady vyžaduje kádre.

    • Ja súhlasím, že sa na to nemôže zamestnávateľ pýtať… o zdravotnom stave budúceho zamestnanca hovorí predsa vstupná lekárska prehliadka.

     Nikto…aj klamať sa môže… len treba vedieť rozlíšiť kedy a komu povedať áno či nie ?

 3. Je to tak. Je to smutne, ale je to sucast hry, teraz uz povinneho uvedomenia a prevzatia svojej moci spat. Mame tu pred dverami koniec vekov. Vsetci sa mozu uzdravit. Staci si len dat uprimne vo svojom vnutri spravne otazky a najst na ne odpovede. Drzim nam vsetkym palce <3

 4. https://www.naturalnews.com/2021-06-22-bombshell-google-fund-bioweapons-development-covid.html
  Bombshell: Google helped fund bioweapons development that led to the creation of covid-19
  Google pomohol financovať vývoj biologických zbraní, ktorý viedol k vytvoreniu covid-19

 5. https://www.naturalnews.com/2021-06-21-astrazeneca-antibody-cocktail-fails-prevent-symptoms-coronavirus.html
  AstraZeneca’s experimental “antibody cocktail” fails to prevent coronavirus symptoms
  Experimentálny „protilátkový koktail“ spoločnosti AstraZeneca nezabráni príznakom koronavírusu

 6. https://www.naturalnews.com/2021-06-21-moderna-bioterrorism-covid-vaccine-samples-unc-pandemic.html
  Did Moderna engage in bioterrorism by sending covid vaccine “samples” to UNC weeks before the pandemic was announced?
  Zapojila sa spoločnosť Moderna do bioterorizmu zaslaním „vzoriek“ vakcínových covid do UNC týždne pred vyhlásením pandémie?

  Fauci, Moderna, NIAID, UNC and Baric all complicit in covid scam
  Fauci, Moderna, NIAID, UNC a Baric majú spoluvinu na podvode covid

 7. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/06/21/dangerous-pathogens-found-on-florida-children_1920_s-face-masks.aspx
  Dangerous Pathogens Found on Florida Children’s Face Masks
  Na detských maskách na Floride sa našli nebezpečné patogény

  Half the masks had one or more strains of pneumonia-causing bacteria; a third had one or more strains of meningitis-causing bacteria.
  Polovica masiek mala jeden alebo viac kmeňov baktérií spôsobujúcich zápal pľúc; tretina mala jeden alebo viac kmeňov baktérií spôsobujúcich meningitídu.

  And, “One-third were contaminated with dangerous, antibiotic-resistant bacterial pathogens,”
  „Jedna tretina bola kontaminovaná nebezpečnými bakteriálnymi patogénmi rezistentnými na antibiotiká,“

  “In addition, less dangerous pathogens were identified, including pathogens that can cause fever, ulcers, acne, yeast infections, strep throat, periodontal disease, Rocky Mountain Spotted Fever, and more.”
  „Okrem toho boli identifikované menej nebezpečné patogény, vrátane patogénov, ktoré môžu spôsobovať horúčku, vredy, akné, kvasinkové infekcie, streptokok v krku, parodontálne ochorenia, horúčku Rocky Mountain a ďalšie.“

 8. https://otevrisvoumysl.cz/novy-britsky-vladni-dokument-o-transhumanismu-genetickem-inzenyrstvi-a-vice/
  Nový britský vládní dokument o transhumanismu, genetickém inženýrství a více

  Ve zkratce…
  Britská vláda v květnu 2021 zveřejnila dokument s názvem „Vylepšení člověka” v podstatě pojednávající o transhumanismu, propojení člověka se strojem… ukazuje to, kudy chtějí společnost nasměřovat. Více ve videu.

 9. https://tadesco.org/velky-problem-rna-sa-prepisuje-do-dna/
  Veľký problém: RNA sa prepisuje do DNA

  Čo z toho vyplýva? Ľudské bunky jednoznačne, bez akýchkoľvek pochýb obsahujú enzým, ktorý je schopný prepísať RNA do DNA. A? A očkovanie ľudí mRNA vakcínami proti SARS-COV-19 je potrebné okamžite (najradšej so spätnou platnosťou) zastaviť. Nebezpečenstvo zabudovania vírusového proteínu do ľudského genómu je vo svetle súčasných vedeckých poznatkov reálne a vysoké.

  MUDr. Ján Lakota, CSc., 18.06.2021

 10. https://afinabul.wordpress.com/2021/06/20/rada-evropy-rozhodla-o-zakazu-povinnosti-ockovani/
  Rada Evropy rozhodla o zákazu povinnosti očkování

  Členské státy EU jsou povinny:

  7.3.1 zajistit, aby občané byli informováni o tom, že očkování NENÍ povinné a že na nikoho není politicky, společensky ani jinak vyvíjen nátlak, aby se nechal očkovat, pokud si to sami nepřejí

  7.3.2 zajistit, aby nikdo nebyl diskriminován za to, že nebyl očkován kvůli možným zdravotním rizikům nebo nechtěl být očkován;️

 11. https://www.banned.video/watch?id=60d0edae38fa481d14aaca23
  Johnson & Johnson, Astra Zeneca Partner With Silent Killer
  Johnson & Johnson, Astra Zeneca sú partneri tichým vraždením.

  Polysorbate 80 and the dangers as an excipient in the J&J and Astra Zeneca vaccines.
  Polysorbát 80 a nebezpečenstvá tejto pomocnej látky vo vakcínach J&J a Astra Zeneca.

 12. https://www.naturalblaze.com/2021/06/thousands-of-women-report-period-problems-potentially-tied-to-covid-jabs.html
  Thousands Of Women Report Period Problems Potentially Tied To COVID Jabs
  Tisíce žien hlásia problémy s menštruáciou potenciálne spojené s COVID vakcínami

 13. https://www.infovojna.sk/article/video-z-ockovania-sa-stal-nabozensky-fenomen-na-ktorom-zarabaju-tazke-miliardy-farmaceuticke-firmy-tvrdi-analytik-mesik-a-zdoraznuje-dolezitost-vitaminu-d
  VIDEO: Z očkovania sa stal náboženský fenomén a experiment na ľuďoch, na ktorom zarábajú ťažké miliardy farmaceutické firmy, tvrdí analytik Mesík a zdôrazňuje dôležitosť vitamínu D

 14. ved to je v pohode.. aj ja, ak by som bol lekar, a ak by som ich mal viac nez vladnem,tak sa venujem tomu pacientovi, ktory o to stoji, a nie fajciarom, alkoholikom a fetakom vakcin., pardon, uzivatelom vakcin, a potom ani tym fetakom a podobne..

  • To by si sa nesmel potom venovať ani zopár svojim kolegom alkoholikom, fajčiarom a zlodejom barbiturátov a opiátov.

 15. https://www.infovojna.sk/article/vakcinator-krcmery-chce-ludi-povinne-ockovat-aj-za-pomoci-natlaku-zaockovanych-a-strasi-dalsou-vlnou-koronavirusu
  Vakcinátor Krčméry chce ľudí povinne očkovať aj za pomoci nátlaku zaočkovaných a straší ďalšou vlnou koronavírusu

 16. https://www.infowars.com/posts/the-culture-clash-accelerates-as-americans-become-more-assertive-for-freedom-monday-live/
  Watch Live: Members of Congress Call for Fauci to be Jailed As His Involvement With COVID is Exposed
  Sledujte naživo: Členovia Kongresu požadujú uväznenie Fauciho, pretože je odhalená jeho účasť na COVIDe

 17. Jednoduchá

  ,…..vedia, prečo žiadajú to uväznenie, majú na to dôvod……nič sa nedeje náhodne, všetko má svoju príčinu…….

 18. https://www.naturalnews.com/2021-06-22-vaccinated-people-600percent-more-die-covid-variants.html
  Vaccinated people found to be 600% more likely to die from covid “variants” than unvaccinated people
  Zistilo sa, že u očkovaných osôb je o 600% vyššia pravdepodobnosť úmrtia na „variantné“ varianty než u neočkovaných osôb

 19. https://www.naturalnews.com/2021-06-22-emergency-meeting-over-vaccine-link-to-myocarditis.html
  CDC to hold emergency meeting following reports linking mRNA vaccines to heart inflammation
  CDC zorganizuje mimoriadne zasadnutie po správach spájajúcich vakcíny mRNA so zápalom srdca

  Americans as young as 12 develop myocarditis after COVID-19 vaccination
  U Američanov vo veku od 12 rokov sa po očkovaní vakcínou COVID-19 vyvinula myokarditída

  COVID-19 vaccine for infants may be available in fall
  Vakcína COVID-19 pre kojencov môže byť dostupná na jeseň

 20. https://www.naturalnews.com/2021-06-22-bill-gates-and-the-food-system.html#
  How Bill Gates and his foundation are driving the food system — in the wrong direction
  Ako Bill Gates a jeho nadácia poháňajú potravinový systém – nesprávnym smerom

 21. https://childrenshealthdefense.org/defender/more-aussies-died-astrazeneca-related-clots-than-covid/?itm_term=home
  More Aussies Have Died From AstraZeneca-Related Clots Than From COVID
  Viac Austrálčanov zomrelo na zrazeniny súvisiace s AstraZeneca ako na COVID

  Athlete Who Recovered From COVID Facing ‘Very Different Future’ After Second Dose of Pfizer Vaccine Triggers Myocarditis
  Športovec, ktorý sa zotavil z COVIDA, čelí „veľmi odlišnej budúcnosti“ po druhej dávke vakcíny Pfizer spúšťajúcej myokarditídu

 22. Reklama a prezidentka:

  Výbor Národnej rady (NR) SR pre nezlučiteľnosť funkcií v utorok zastavil konanie voči prezidentke Zuzane Čaputovej pre možné porušenie zákazu reklamy. Informovali o tom predseda výboru Boris Susko (Smer-SD) a člen výboru Ondrej Dostál (SaS). Susko uviedol, že výbor sa s podaním voči hlave štátu nestotožnil.
  „Výbor bol toho názoru, že nebol naplnený tento skutok konaním prezidentky, čiže nevidel dôvod na to, aby konanie posúdil ako porušenie ústavného zákona,“ uviedol Susko s tým, že podanie voči prezidentke prišlo od občana, ktorý hovoril o porušení zákona vo veci reklamy.

  Pri rozhodovaní podľa Suska výbor vychádzal z toho, že ústavný zákon nedefinuje, čo je to reklama. Poukázal však na zákon o reklame, ktorý ju jednoznačne popisuje ako propagáciu tovarov a služieb v rámci obchodnej činnosti s cieľom uplatniť ich na trhu.

  „Výbor na predchádzajúcom zasadnutí začal konanie, lebo boli splnené formálne náležitosti, ktoré vyžaduje ústavný zákon. Prezidentka sa vyjadrila k podnetu prostredníctvom svojho právneho zástupcu. Aj na základe vyjadrenia prezidentky, aj na základe posúdenia veci členmi výboru sme dospeli k tomu, že nebol porušený ústavný zákon,“ priblížil Dostál s tým, že desať z 11 prítomných členov výboru bolo za zastavenie konania.

  Zdroj: hlavnésprávy.sk
  Tu je snáď možné všetko.

 23. Jednoduchá

  ….tu sa ozaj môže asi všetko….aj 3.vlna, už sa to viac x spomínalo, a teraz aha – už je aj dátum…..každého raz ,,niečo“ dobehne….

 24. Četla jsem, že následné vedlejší účinky po očkování jsou nevratné, tudíž nelecitelne.

 25. Môže to fungovať?
  Extrakt z pampeliškových listů blokuje vázání spike proteinů na povrch ACE2 buněk
  https://tadesco.org/extrakt-z-pampeliskovych-listu-blokuje-vazani-spike-proteinu-na-povrch-ace2-bunek/

  Lékař prozradil, jak neutralizovat potenciální poškození vakcínami mRNA
  https://tadesco.org/lekar-prozradil-jak-neutralizovat-potencialni-poskozeni-vakcinami-mrna/

 26. Margareta Fetkova

  Pomahat preto ,že sme ludia.A oni možno nemožu za svoju zbabelost.A možno preto,že nemusime rozširovat zlobu.Doprajte a bude Vam dopriate.Musime vydržat byt silny a napriek tomu tlaku byt prikladom.

Pridajte komentár

*