Bývalý viceprezident Pfizeru varuje pred plánom na vyhladenie ľudstva


Print Friendly, PDF & Email

Bývalý viceprezident Pfizeru varuje pred plánom na vyhladenie ľudstva

(Henry Makow, henrymakow.com) – Michael Yeadon je bývalým hlavným vedcom a viceprezidentom farmaceutickej spoločnosti Pfizer, ktorá dnes hrá primárnu rolu pri výrobe vakcín na Covid-19.

Už takmer od samého začiatku vystupuje proti vírusovému hoaxu a poukazuje na smrteľné nebezpečenstvo vakcín. V súčasnosti vydal nové stanovisko k nadchádzajúcej „temnej zime“.

Najnovšie varovanie Mikea Yeadona

Patrím medzi katastrofistov, ktorí si myslia, že najpravdepodobnejšou agendou súčasnej covidovej hystérie je tajný plán na vyhladenie ľudstva.

Mám silný, a podľa mňa opodstatnený strach, že nás čaká „zima plná mučenia“.

Prosím vás preto o pomoc s nápadom:

Ak by ste boli mnou, čo myslíte, aký by bol najefektívnejší spôsob dostať tieto informácie do povedomia čo najväčšieho počtu ľudí?

Zúfalo chcem, aby som sa mýlil.

Mohli by sme sa potom na môj účet všetci spolu dobre zasmiať. Sám by som šiel príkladom.

Ja sa však nemýlim.

Naše vlády nám klamú prinajmenšom posledných 20 mesiacov, následkom čoho, alebo minimálne s prispením čoho, zomreli už státisíce ľudí.

Svetová ekonomika bola premodelovaná. Zničené boli obrovské segmenty populácie ašpirujúce na strednú triedu, rovnako ako ich predchodcovia.

Miliardy ľudí sú momentálne v stave niekde medzi nervovou nestabilitou a klinickou šialenosťou.

Lockdowny, rúška, pozatvárané prevádzaky. Imunita, PCR testy, vakcíny – všetko sú to klamstvá a zavádzajúce veci.

Avšak najhoršie, z mojej perspektívy, sú propaganda sovietskeho štýlu, útlak a cenzúra.

Nielen média, ale takmer celý internet je kontrolovaný páchateľmi týchto zločinov.

Kam to celé smeruje?

To je tá výzva.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zbabelci si myslia, že sa to zlepší samé od seba. Tvária sa, že súčasná pandémia je prirodzený fenomén.

Tí sú najhorší.

(Ľudia si neuvedomujú závažnosť situácie)

Je tu tiež veľká skupina ľudí, ktorí úprimne nevedia, čo sa tu deje a väčšina z nich stráda.

Tušia, že niečo tu nesedí. Síce nikdy nebudú nič iniciovať, no môžu byť zverbovaní „alternatívnym naratívom“, ktorý nielenže je možný, ale pravdivý.

Iní vedia, že sme boli obeťami globálneho prevratu, no vkladajú svoje nádeje do poslušnosti, čo však len ďalej podporuje reštrikcie. Sú to len ich zbožné želania.

Vezmime do úvahy všetky náklady a riziká.

Ja si nemyslím, že sa sleduje len to, aby nám obmedzili cestovanie, konzumáciu mäsa, šoférovanie áut či znížili spotrebu fosílnych palív.

Ja som kartastrofista, ktorý si myslí, že depopulácia je ich najpravdepodobnejším cieľom.

Je to pomerne depresívne, pretože už 18 mesiacov sa pokúšam upozorniť na zjavné klamstvá, ktoré nám hovoria. Lži dnes doplnili masovým poškodzovaním zdravia a úmrtiami (na vakcíny). Lži hrubnú a zrýchľujú sa.

Mám silný, a domnievam sa, že opodstatnený, strach zo „zimy plnej múk“. Vykonali už veľa zlých vecí, z ktorých pramení moje presvedčenie, že ich ďalšia záludnosť sa blíži.

Prosím o vašu predstavivosť a nápady:

Ak by ste boli mnou, čo myslíte, aký by bol najefektívnejší spôsob dostať tieto informácie do povedomia čo najväčšieho počtu ľudí?

Záver

To, že táto pandémia je podvod s utajenými a zlomyseľnými cieľmi, hovoríme na našej stránke už od jej samého začiatku.

Stále si myslíme, že najjednoduchším a najmenej bolestivým spôsobom na jej ukončenie je masová občianska neposlušnosť (inak garantovaná ústavou) – čiže bojkotovanie protizákonných opatrení.

Čim viac ľudí sa pripojí, tým rýchlejšie tyrania padne.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Henry Makow, Zdroj: henrymakow.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Slovenský hokejista Boris Sádecký zomrel vo veku 24 rokov. V stredu o tom v oficiálnom vyhlásení informoval jeho klub iClinic Bratislava Capitals

  https://www.hlavnespravy.sk/zomrel-len-24-rocny-slovensky-hokejista-boris-sadecky/2739606

  Jeden dotaz – byl očkovaný COVIDvakcínou?

  • ja si myslím, že hokejisti musia byť, aby mohli cestovať

   • Aby ako gladiátori mohli zarábať. Sulík aj s dcérou – neočkovaní – cestujú po Dubaji, aby sa mohli zabávať, spoznávať, byť ohúrení. Predtým to v Dubaji robili Fico a Kaliňák – Kaliňák ako semita k tomu dostal darom aj Harley motorku.

 2. Zajimavy clanek ale v zadnem pripade se ockovat nebudu jsou to jedy ktere nici nase zivoty niukomu neverim a spoleham se jen na sebe na svuj rozum a ten mi rika ne

 3. Slovákov očkujú vakcínami po záruke
  Pani doktorku som z potvrdenia vystrihol. Ide o všeobecnú lekárku z Bratislavy. Týmto, že podali pacientovi vakcínu 2 dni po uplynutí doby použiteľnosti mohli jeho zdravie výrazne ohroziť. Tu nejde len o prítomnosť nejakých stabilizátorov, ale o genetickú informáciu vo forme mRNA a tá v prípade nestability následkom uplynutia doby použitia môže v tele človeka robiť nepredvidateľné procesy.Týmto upozorňujem aj očkovaných, dávajte si pozor, čo do vás pichajú.

  Upozorňujem aj sestričky a lekárov, ktorí sa procesu zučasťňujú – takého ohrozovanie pacienta môže byť trestným činom.Dávnejšie som o tom písal, že vakcíny sa hromadia na skladoch a konči ich záruka. Práve teraz sa má mnoho vakcín vyhadzovať, proces zneškodňovania vakcín je náročný a nákladný.

  Zaujimalo by ma koľko takýchto vakcín „po záruke“ dostalo koľko Slovákov. V skladoch ich bolo množstvo, veď už v decembri 2020 ich nakontrahovali okolo 18 miliónov.
  https://www.inenoviny.sk/slovakov-ockuju-vakcinami-po-zaruke/

  • Vážený pán. Vy ste to nepochopili. Je jedno, či vakcína je alebo nie je po záruke. Samotná vakcína nie je vakcínou ale jedom. Každý, kto má túto pliagu v tele zomrie. Niet cesty späť. Najsmutnejšie na tom je to, že ľudia stoja v rade a čakajú kedy im pichnú do tela smrť.

   • pokud je jakýkoliv lék po záruce, zvyšuje se nebezpečí zvýšených vedlejších účinků! a i reakcích o kterých nikdo nemá zdání, že by mohly nastat. Máte pravdu, že je to jed, a to na bázi genové terapie, obohacen mnoha viry, bakteriemi,….a kdo ví čím ještě.
    Potvrzeno: První pravidlo vakcinační genocidy: „Nezabíjejte všechny lidi najednou nebo to pochopí.“
    https://tadesco.org/potvrzeno-prvni-pravidlo-vakcinacni-genocidy-nezabijejte-vsechny-lidi-najednou-nebo-to-pochopi/

   • Vážený pán Ľubo, Vy sa mýlite, zomrú aj ti, ktorí nie sú očkovaní….bohužiaľ, možno Vám to ešte nikto nepovedal, ale každý clovek, ktorý prišiel na svet, raz aj zomrie…

    • holistický prístup

     Magda,

     všetko je inak – smrť existuje len pre tých, ktorí si dovolia odňať dušu – a to sa práve deje. To, čo voláte „zomrieť“ je len prechod do iných dimenzií … a po dokončení misie návrat domov.

     Pozn.: To nie je o sivých, o zmeskoch, … a podobnej hávedi.

     • holistický prístup

      … dodatok: Psychopatické BEŠTIE a ich otroci nikdy nezomierajú – oni, ony DOCHNÚ!!!!

    • Magda – ujasni si smrť v existencii. Smrť tela ešte neznamená smrť v existencii. To očkovanie útočí a smeruje k smrti v existencii. Tak fyzickej, ako aj duchovnej. Odtrhnutie od Boha je smrť v existencii. Ale odpor voči Bohu – nie je smrť v existencii – prečo? Odpor je KOMUNIKÁCIA – nie popretie! Satan súperí s Bohom – ale nepopiera HO! Nihilizmus je program smrti v existencii!

     • Marek Košice

      Smrť v existencii neexistuje (nepíšem, že píšeš že existuje)….. A keby „vakcíny proti covid“ boli schopné vyhnať dušu z tela, tak tá duša by nezomrela, pretože duša je nesmrteľná. Potom by ale telo šlo „na autopilota“, a to si neviem ani len predstaviť…

     • holistický prístup

      Marek,

      aj duša je smrteľná – za určitých podmienok – a môže byť zničená viacerými spôsobami – bŕŕŕ … ani sa mi o tom píať nechce …

   • Jana Doležálková

    ano,,je to tak je to účelová likvidace lidí-nejsou války tak lidé musí zmizet biologicky…strašný,strašný :'(

    • holistický prístup

     Jana,

     toto je vojna – posledná bitka jedinej stálej vojny psychopatických ľudožrútskych beštií (dravci) proti celému človečenstvu – len „zbrane“ sú iné … dlho pripravované a v súčasnosti použité.

   • 👍👍👍

 4. Pondělí, 1.11.2021:
  1; Moldávie vyjádřila spokojenost s kontraktem na dodávky plynu z Ruska. Oznámila to prezidentka Maja Sandu.
  2; Ve světě bylo aplikováno více než 7 miliard dávek vakcín proti koronaviru ve 184 státech.
  3; Biden vyjádřil rozčarování nad fyzickou nepřítomností nejvyšších představitelů Ruské federace a Číny na setkání G20.
  21; V Rusku bylo zjištěno deset variant delta kmene koronaviru.
  33; Vrchol cynismu: V Polsku otevřeli na hřbitovech mobilní vakcinační centra proti COVID-19. Ve speciálních autobusech lze získat očkování bez fronty a bez předběžné registrace.
  https://www.czechfreepress.cz/svet-kolem-nas/svet-kolem-nas-1-11-2021.html
  Úterý, 2.11.2021
  5; WHO doporučila lidem s nízkou imunitou, aby se po půl roce revakcinovali.

 5. Táto pandémia šialenstva je vyvrcholením 6 000 biblických rokov, na záver ktorých sion-boh naplánoval čipovanie. Či už biblii veríme, alebo nie (ja ju považujem za zmiešaninu pravdy so lžou), ocitáme sa na konci jej predpovedí aj udalostí.
  „Tí, ktorí neprijmú znamenie šelmy, budú pobití od Hospodina…“ píše sa v závere Zjav. sv. Jána.
  A tí, ktorí ho prijali? Tí ho akože všetci v zdraví prežili?? Odpovedz, boh Sionu! A tentoraz chceme od teba konečne počuť čistú Pravdu!

  • Zase blúzniš?

   • ja tvoje agresívne komentáre plné útokov i sarkazmu voči iným prispievateľom už dávnejšie nekomentujem (ani nečítam) a žiadam ťa, aby si v mojom prípade urobil to isté

    • Odpovedz, boh Sionu! A tentoraz chceme od teba konečne počuť čistú Pravdu!

     DO IT! Salamandrabanda!

     • „chceme“ – kto je to MY?! Kedy sme sa dohodli, že nás budeš zastupovať pred bohom Sionu?!
      A to ak môže robiť len tomu bohu zasvätená židula!
      6.000 biblických rokov? Nie 2000? Putuješ už s Abrahámom – vyhnaná z Ur?

      Lebo ja NIE! Tak nás tu láskavo a neagresívne neokrikuj svojimi zaklínadlami!

      A to som vypustil veľa chcených slov!

     • Maroš, ty ešte aj iróniu o 180° zvrtneš a zneužiješ na útok. Kritika biblie nerovná sa súhlas s ňou. Ale to ty veľmi dobre vieš! Ty zasvätený kritik. Keby som bola chlap, zrejme by som podľa teba bola už x-krát obrezaná. Sa spamätaj!
      Ale niekoľko málo percent pravdy v biblii je. Čistá lož by totiž neprešla; ľudia nie sú až také ovce, ako si ich dovolil narcistický sion-boh nazvať. Verím, že raz dôjde k veľkému odhaleniu a budeme sa ešte diviť, kto každý za týmto naoko gigantickým pseudonymom skrýva.

    • holistický prístup

     Emily,

     predovšetkým spamuješ.

     Tzv. „Biblia“ a ostatné „sväté“ a „presväté“ tzv. „knihy“ sú len a len PROGRAMy … programy z jedinej fabriky … možno napísať aj viac … ale … poznáš to o tom hádzaní periel …

     • h. p. – s tvojím vyjadrením, že zv. „Biblia“ a ostatné „sväté“ a „presväté“ tzv. „knihy“ sú len a len PROGRAMy … programy z jedinej fabriky …“ – absolútne súhlasím

      „to o tom hádzaní periel“ pred svine samozrejme poznám, a vylučujem, že to boli slová Pravého Ježiša – mimozemský Ježiš sa správal ku všetkým ľuďom s úctou

   • Jožko Fazuľa

    Dnes ste ma obaja M a Hp velmi pobavili svojimi komentmi aj koniec koncov Emily, súhlas chlapi…

  • Tony Morava

   Máte divné Zjevení sv. Jana?? Zjevení 13/15 –budou zabiti, kdo nepokleknou před šelmou, 13/16 o cejchu, 13ú17 bez cejchu nelze kupovat a prodávat, 13/18 výklad cejchu 666. Neposlušné šelmě zabíjí šelma nikoli Hospodin, Pít Boží hněv Zj.14/9-13 budou ti, co před šelmou poklekli, Zj.16/2 vředy od Hospodina na ty, co přijali znamení šelmy

   • Tony, biblia je plná protirečení, a to počnúc 1. Mojžišovou a končiac Zjavením Jána. Slovami Ježiša – je to pšenica s kúkoľom. Čiže Pravda so Lžou.
    Pravý a rímskym panovníkom odsúdený (mimozemský) Ježiš ľudstvo nesúdil a netrestal. Vôbec nikoho, ani jediného človeka, rovnako ako ani jeho MIMOzemský Otec. No POzemský boh Sionu (od ktorého sa ja absolútne dištancujem), ten po celý čas až dodnes iba súdi a trestá. A v súčasnosti čipuje, ako prisľúbil. Jeho vyvolenými sú jedine židia.
    Mimozemský Stvoriteľ Otec a Jeho Syn (Človeka) Pravý Ježiš nemajú nič spoločné s čipovacím a večne trestajúcim sion-bohom ani so židovským pozemským kristom. Sú ich pravým opakom. Čo raz povedali, to platí navždy. No ich sionská dvojica (či trojica?) si pľuje do úst na každom kroku.
    V biblii je – odhadujem – 1 % pravdy zmiešané s 99 %-ami Lži. Preto sa od nej odvíjajú desiatky a možno aj stovky rozličných náboženstiev, ktoré však s Pravdou nemajú nič spoločné. Pravý Ježiš matku nemal. A kristus? Tam zas otec chýbal…
    Tony, nebojme sa rozmýšľať. Nepoznáme celú pravdu, skryli ju pred nami. Ich lož zato tróni všadiaľ navôkol…teda zatiaľ. Verím, že ich zavrhnutiahodné čipovanie je ich posledným bezcitným ťahom.

    • holistický prístup

     Emily,

     … máš v tom guláš a la „psíček a mačička“ … žiaden „mimozemský Ježiš bez matky“ – ale sloviensky žrec RADOMÍR (RA-DO-MI-RA = svetlo poznania do sveta – veľmi stručne) – mal aj matku aj otca, brata, družku (v dnešnom význame „manželku“) a deti … toho zavraždili a ako inak … prevrátili, poprekrucovali, … vo svoj prospech …

     Samotný tzv. „biblický Ježiš – syn JEHOVU“ vraví vyznávačom JEHOVU, že ich „boh“ je diabol – teda akoby priamo povedal, že jeho „otec“ je diabol … prestaňte udržiavať túto temnú entitu … vysvetliť všetky vaše bludy je skutočne na ďalšie „biblie“ …

     S okultistami – „bilblistami“ a ich bludmi sa tu akosi roztrhlo vrece …

     • Marek Košice

      A vidíš, „holistický prístup“, pre dobrotu ho zavraždili….. To je odmena od Satana, ktorý stvoril svet (mimo dušu, tú stvoril Boh)…. Alebo je Boh a Satan JEDNA STRANA TEJ ISTEJ MINCE….Práve k tomu sa začínam čoraz viac prikláňať.

     • h. p., ak si nepostrehol, ja som kritikom biblie, a nie jej zástancom, a už tobôž jej vyznavačom – VŠETKY náboženstvá považujem za podvod ako covid. Ale bludy a poprekrúcané informácie, ktoré slúžia na trieštenie sa ľudí, tu boli asi odjakživa. Treba zistiť, kto tie bludy stvoril, a nie kritizovať toho, kto na ne upozorňuje! Čo má Ježiš, od smrti ktorého sa počíta náš letopočet, spoločné so židovským kristom? A čo má jeho Otec spoločného s JHVH?
      Neuznávam žiadne náboženstvo, pretože všetky majú spoločný základ a spoločný cieľ: odvrátiť pozornosť od toho, čo je dôležité, a rozbiť ľudskú spolupatričnosť a prirodzenú ľudskú súdržnosť.
      My môžeme jedine vypichnúť tie najväčšie náboženské bludy – no pravdu, a ešte čistú pravdu, nepozná z nás Pozemšťanov asi nik.
      Osočovanie priaznivcov tohto webu používajú najmä tí, ktorí nemajú relevantné protiargumenty, alebo tí, ktorí neustále útočiť jednoducho potrebujú. Som rada, že k takým nepatrím.

     • holistický prístup

      Emily,

      rozumiem, že chceš kritizovať – ale na kritiku je nutné POZNANIE – to, čo podrobíš kritike, musíš POZNAŤ – a podľa toho, čo a ako píšeš, tak máš v tom skutočný psíčkovsko-mačičkovský guláš.

      Z mojej strany to nie je útok na Teba – ale na to, čo a ako píšeš – „bibliu“ musíš vedieť čítať … ako ostane VŠETKO … ja nie som Tvoj nepriateľ …

      Marek,

      Satan – Jehova – ho-spod-in vymodeloval sivých z hliny a tí majú aj dušu (TEMNÚ DUŠU im vdýchol) – sú len na PODOBU človeka – NIE na OB-RAZ – avšak sú bez napojenia na ducha – sú bez svedomia, bez česti, … – ich celkové skutočné telá sú úplne iné – preto majú iné „myslenie“ – sú bez citov, … – možno polemizovať o tom, ako vidíš „svet“ … snáď to nie je veľmi zmätočne podané – to je skutočne na dlhé rozhovory – na dlhé zimné večery (to nie je priama ponuka …) – toto nie je platforma na dané témy.

      Osobne mám výhrady, že tu stále niekto rieši „bibliu“ …

     • holistický prístup

      Emily,

      „Čo má Ježiš, od smrti ktorého sa počíta náš letopočet …“ – TO JE MEGALOŽ … žiaden Ježiš, žiaden pravdivý „letopočet“, … – VŠETKO sú to LŽI … prosím Ťa, prestaň písať na túto tému – topíš sa v LŽIACH a tvoríš ďalšie … či sa Ti to páči – alebo nie – si hlboko vnorená v „biblickom“ MATRIXE … ťažkú „karmu“ si tvoríš.

     • h. p., na záver:
      Celú pravdu nepoznáme nikto, ani ty, jedine že by si ju ty bol stvoril.
      Bibliu som čítala pred viac ako 50 rokmi, zhodnotila som ju ako zmesku pravdy so lžami, nezmyslami až bludmi dokopy – preto som na ňu po celé polstoročie kašľala. Avšak SÚČASNÉ REALIZUJÚCE SA ČIPOVANIE, okolo ktorého sa už druhý rok aj na tomto portáli nonstop točíme, V NEJ UŽ VTEDY NAPLÁNOVANÉ BOLO, aj všetko, čo ho práve sprevádza – o. i. aj ľudská nevraživosť !!! Práve preto sa po polstoročí chystám „oprášiť“ ju, resp. vrátiť sa k prečítaniu si aspoň jej záveru (t. j. Zjav. sv. Jána), lebo vidím, že dejiny postupujú presne podľa plánu sionistov, v biblii zaznamenanom. Jednoducho, okrem hromady lží a kdečoho – či sa ti to páči, alebo nie – je v tejto knihe aj pravda (hoci starostlivo poprekrúcaná). A práve v tomto čase covidovo-čipovacom – pravda až príliš aktuálna. Až z nej mrazí. Čítal si túto knihu vôbec niekedy, alebo iba hodnotíš – a nevediac čo? Však nám vysvetli ty, čo sa to tu práve deje a prečo! Veď O TOM je tento investigatívny superportál.

     • Badatel a investigaívny a superportál? Nič v zlom teraz proti Badatelu – ale investigatívny znamená vyšetrujúci – nie preberajúci.

      Badatel je EKLEKTICKÝ portál! Eklektický znamená – a je to vždy vo vzťahu k informáciám – VYBERAVÝ – vyberavý k informáciám! Vyberá témy informácií – momentálne už skoro dva roky s maximálnou prevahou je to téma vakcinácie! Čo z toho vyplýva?

      Ten, kto vyberá informácie – snaží sa niečo tým riadiť! Svoje vie administrátorka webu. Ak je tu niečo mimo túto tému – sú to diskusie a zdieľanie odkazov na iné témy. Podľa mňa – fórum takto dáva na javo tomuto portálu, že nemá eklektický záujem len o vakcináciu – čo akosi administrátorku nezaujíma. Pre mňa je dôležité to, že vakcináciu nepovažujem za jedinú prioritu a tento portál svojím eklektizmom nevytvára ucelený obraz o svete a o súvislostiach a o budúcnosti – a tak mi pripomína staré časy – a poštového koňa s klapkami na očiach – aby sa zbytočne neplašil. Cmuk! – a pome!

      ***vymazané administrátorom pre vulgarizmy a útok na iného diskutujúceho***

      You can lead a Human to Knowledge.
      But You can not make It Think.
      „Vediete ľudstvo k poznaniu, ale neučíte ho mu aj rozumieť!“

      V tom je rozdiel medzi kaleidoskopickým videním a mozaikovým chápaním obrazu.
      Eklektizmus je súčasť výhradne kaleidoskopického videnia „tej jedinej „zaujímavej“ štruktúry, toho jediného sklíčka v mozaike“ = vyhranená zaujatosť a de facto – obmedzenosť vnímania sveta – informačná, zmyslová IMPLÓZIA. Fascinvanosť, zhypnotizovanosť, sustredenosť len na.

      Než ma redakcia znovu odpáli inam – keď som prišiel pracovať do jedného z najväčších hotelov na Slovensku – šéfka recepcie ma na samom začiatku upozornila – „Ak čo len raz jedinému nespokojenému hosťovi poviete, že keď sa mu nepáči – môže ísť inde – na mieste vás VYHODÍM!“

      Pretože hosť môže prichádzať z iného prostredia – môže byť zvyknutý na iný standard a v každom prípade – hosť môže byť hlavne veľmi unavený a tu očakáva určitý komfort a odpočinok – veď mu ho sami ponúkame! Preto vašou povinnosťou je ubezpečiť hosťa, že urobíte všetko pre to, aby bol spokojný! Pretože ak hosťovi poviete, že keď sa mu nepáči, môže ísť inam – je to smrteľná urážka, a takýto hosť nielen že sa už nikdy nevráti /ani oknom doboha!/, ale aj roznesie o nás zlé správy ostatným!

      Teda zhrniem – ak chce administrátorka tohto webu poskytovať informačné služby svojim hosťom – čitateľom – posielať tých nespokojných preč, je vyslovene spoločenský LAPSUS! A „Nehodný pôvod tak dobehne každého!“ Amen!
      https://i.pinimg.com/originals/b1/cd/fe/b1cdfec493af7b08d6a7348606d060eb.png

     • Ak vakcíny môžu byť príčinou vyhubenia väčšiny ľudstva, tak je to dosť veľká priorita na to, aby sme jej venovali adekvátnu pozornosť. Ak bude hroziť väčšine ľudstva vyhubenie v dôsledku pitia metanolu, tak sa budeme náležite venovať metanolu.

     • Redakcia – mám vás teda ja navrhnúť na toho Pulitzera za vymazávanie?

      Nepoznám v ľudstve jediného človeka, ktorý by sa vedome venoval pitiu metanolu – túto tému si prosím dopredu škrtnite. Ďakujem! Lebo domáca je domáca!
      http://lowres.cartoonstock.com/animals-anal_glands-vet-veterinary-veterinarians-glands-rmin440_low.jpg

     • Dnes bude článok taký trocha iný, ktorý viac vysvetlí o pozadí a cieľoch tejto pandémie ľudskou rečou.

     • holistický prístup

      Emily,

      som ďalej, ako si dokážeš predstaviť – „biblia“ je postavená na VÉDACH – ale je prevrátená, poprekrucovaná a inak manipulovaná v prospech chtonikov = TEMNÝCH. Zbytočne sa paprčíš – aj „bibliu“ je nutné čítať a chápať v súvislostiach (od začiatku po koniec) a s porozumením – ako všetko … Ty „mysliteľka bez názoru“ …

     • h. p., keby si ty mňa bol chcel čítať komplexne a s porozumením, možno by si bol zistil, že z istého uhla pohľadu bibliu vnímam podobne ako ty

      …a bez tých neprestajných osočovaní by to nešlo?? Keby ktokoľvek z nás mal akokoľvek stupídny názor, sme tu na to, aby sme ho opravili alebo usmernili, a nie neprestajne si dvíhali na úkor neho svoje ego

     • holistický prístup

      Emily,

      a sme znovu na začiatku – kruh sa uzatvoril – NIE – ja niesom ten, kto osočuje – komunikujem otvorene s Tebou a nie za chrbtom ako to robíš TY – NIEsom Tvoj nepriateľ – máš to úplne pomotané a píšeš úplné bludy – ak sa niekto (nielen ja) ohradí voči tomu, čo píšeš, tak pritvrdíš v bludoch – naše vnímanie je diametrálne odlišné (keď už tak miluješ cudzie termíny tak Ti vyhoviem) … ak chceš písať o „biblii“, tak toto nie je ten správny portál – vzpieraš sa a pritom si úplne ponorená v bahne „biblického“ MATRIXU – ja viem, kto naozaj som – vieš to aj Ty?

      PS: Na jemné usmernenia reaguješ agresívne – dupeš nôžkou … a aj keď si už snáď aj prastará mama, tak mám chuť Ťa oslovovať dievčatko – sama sebe odporuješ. Lepšie je vedieť NIČ, ako BLUDY a šíriť ich sťa pravdu pravdúcu …

      Nuž ukradli nám naše obrazové písma, našu reč – skomolili ju, prevrátili mnho významov a zmyslov – dostali ju do línie, preto pri čítaní textu sami (chýba non-verbálno = reč tela) prisudzujeme tóny a podtóny, výrazy a farby – tvoríme vo svojej mysli a duši to, čo tam zvyčaje nie je – na druhej strane data sú data – sama si s témou začala a to veľmi zle a následne robíš zo seba obeť … čím to asi je?!?

      Podrobiť čokoľvek akejkoľvek kritike môžeš len v tom prípade, ak si v téme … ako „ryba vo vode“ – teda máš znanie – „relevantné“ POZNANIE.

     • O napĺňaní sa „proroctiev“ „svätej“ biblie dal (a celý!) článok aj náš obľúbený Bádateľ, pretože tzv. vakcinácia a možno už aj testovanie = čipovanie. Takže tú – hoci pomätenú, zmotanú bibliu, si niekto asi že napĺňa. Ty to nevidíš?? Ja predsa nikde nepíšem, ži biblia je zdrojom pravdy. Je to hybrid.
      A prečo spájaš Stvoriteľa s Jehovom? Čo majú spoločné? Prečo prekrúcaš a podsúvaš mi niečo, keď nevieš o mne nič? Alebo áno? Si bývalý „tajný“? Lebo tým ležím hlboko v žalúdku, to je fakt.
      A ten tvoj posledný odsek si vezmi k srdcu a riaď sa ním aj ty ešte predtým, ako tu začneš niekoho – KOHOKOĽVEK! – osočovať.

  • svatoslav butora

   Prajem pekný deň. Podíval som sa do biblickej novozákonnej knihy Zjavenia Jána, na ktorú sa odvolávate. Vami interpretovaný výrok : „Tí, ktorí neprijmú znamenie šelmy, budú pobití od Hospodina…“ píše sa v závere Zjav. sv. Jána“ sa nikde v texte Zjavenia Jána nenachádza (!) a je úplne prekrútený a nepravdivý a voči Bohu/Hos-podinovi urážajúci a veľmi útočný. Uveďte číslo textu z textu Zjavenia Jána, kde sa Váš výrok vyskytuje. Nenájdete ho. Nepravdivou argumentáciou útočíte na sion-boha (tj. na Jehovu) a vyzývate ho, aby povedal „čistú Pravdu“!
   Keby ste naozaj Bibliu a iné dejiny čítali, tak by ste vedeli, že sion-Boh (Jehova) prehovoril to, čo je obsahom Biblie v prostredí kmeňa/národa Hebrejov/Židov a že skoro všetko sa vzťahovalo k ich výchove/prevýchove. Bolo to zapísané – aj dobré aj zlé – pre ich prežitie v daných historických podmiekach pre ich kultúrne/nekul-túrne prostredie s vedľajším informačným efektom na okolné národy. Málo vzdela-ní vodcovia tohoto semitského národa prekrúcali – tak ako aj Vy – výchovné výroky Boha podľa seba a pretvorili svoj národ tak, že ich nenávisť a zloba vytvorili v histó-rii situácie, ktoré vyvolali odpor Boha a Stvoriteľa celej Zeme a Vesmíru voči nim. Výsledkom ich svetovládnej nadutosti bolo, že boli Bohom zavrhnutí a za čias sta-rých Babylončanov a Rimanov takmer vyhladení. Ich (židovskí) vodcovia boli tak veľmi prevrátení, že zabili aj Božieho Syna Ježiša Krista, ktorý vzišiel z ich židovské-ho prostredia. Toto sa dá v skrátenej podobe vyčítať z Biblie a zo známych dejín.

   Rozptýlení Židia – tí so svetovládnymi chúťkami – v priebehu dejín infiltrovali náro-dy Zeme a špecializovali sa hlavne na oblasť financíí a bankovníctva. Postupom času znehodnotili svojimi ambíciami aj svet USA aj svet Mohameda. Pri tom sa za-štiťujú svojou výnimočnosťou „danou im od Boha“. Tieto ich zločinné svetovládne ambície v priebehu času mali vplyv aj na predstaviteľov kresťanských cirkví, ktoré mali svojho času v svojich počiatkoch základ v mierumilovnom posolstve Ježiša Krista.
   V dnešných časoch je rozdiel v konaní predstaviteľov „Ríše Vatikánu“ a „Ríše Moha-meda“ a „Ríše Sveta Kapitálu (ovládanej hlavne svetovládnymi Židmi alias Chazar-mi) a rozdiel v konaní predstaviteľov vlády nad USA a ovládateľov tzv.EU takmer nerozlíšiteľný.
   Všetky ich základné rozhodnutia a činy, ktorými ovplyvňujú život Zeme a životy Sveta Ľudí sú založené na túžbe po moci a svetovláde, na vraždení a lúpeži. V tom-to zmysle boli starobylé ciele a túžby starobylých i dnešných odporcov Boha a odporcov Stvoriteľa Zeme a Vesmíru takmer naplnené.

   Čím viacej sa dnešní vládni činitelia združení pod vlajkou kordinačného centra ich svetovládnej moci v OSN na sion-Boha (Jehovu) a na boha Mohameda a na Trojediného Boha a boha Sveta Kapitálu odvolávajú (akože v mene ochrany Zeme a zdravia ľudí pred nimi vygenerovaným ohrozením kovidom, pred nečistou ener-giou, pred CO2 a globálnym oteplením; ochranou pred slobodou byť rodičmi a ženami a mužmi, atď.), tým viacej sa podobajú na dávno zaniknutú svetovládnu starobylú Ríšu Atlantídy po ktorej zostali len archeologické „tiene“ jej svetovládnej moci. „Svetovládosť a globalizácia“ už vtedy bola „odskúšaná“ a Bohom zavrhnutá.

   Slobodná voľba a použitie Rozumu by mali viesť vodcov národov k spolupráci slobodných národov a nie k nadvláde jedných nad druhými. To je PRAVDA, proti ktorej náš Boh a Stvoriteľ nič nemá, ale proti ktorej bojujú nehodné entity každého druhu.

   • Pán Svatoslav, biblia je plná protirečení, niet v nej hádam jediného citátu, ktorý by nemal svoj anticitát…a tak sa od tejto zmesky poloprávd a lží už dávnejšie viac-menej dištancujem. Bibliu nemám poruke, a tak jej citáty viac-menej parafrázujem. Táto kniha beztak bola x-krát prerábaná…a pravdu nám nepovie teraz asi nikto. Porovnajme si len Roháčkov preklad napr. s PNS Svedkov Jehovových – kvantum citátov je tam prekrútených doslova o 180°…

    Jediné, čím som si 100%-ne istá je to, že boh Sionu nie je Stvoriteľ-Otec, a židovský kráľ kristus nie je pravý Ježiš. (Koniec-koncov – falošného krista Pravý Ježiš predsa predpovedal, či nie?) A na celej čiare ich totožnosť vylučujú aj VŠETKY zákony prírody aj logiky.
    Vy – ako Vás už dlhší čas čítam (aj keď neprispievate pravidelne) – ste v orientácii sa v biblii zrejme „doma“… nalistujte si, prosím, tzv. „ovocie ducha“ a „ovocie ľudskej svojvôle“. Porovnajte si to s biblickým konštatovaním, že „z jedného prameňa nemôže tiecť dvojaká voda“. Čo sa teda o obsahu samotnej tzv. „svätej“ biblie určite povedať nedá. Veď ak otvorím knihu matematiky, kde na jednej strane uvidím, že 2×2 je päť, na inej, že 2×2 je deväť, a potom, že 2×2 sú štyri, budem túto učebnicu považovať za spoľahlivý študijný materiál? A nejak takto je písaná biblia.
    Ježiš neprišiel na našu Zem s kopou omáčok. Jeho reč bola stručná, jasná – priamočiara. Jednoducho zrušil všetkých „desatoro“ komplikovaného boha Sionu a nahradil ich jedinou, všetkým zrozumiteľnou vetou: „Milujte sa navzájom.“ Od Jeho násilného usmrtenia uplynulo takmer 2022 rokov a Biblia je stále „Pšenica“ s „kúkoľom“. To dnes môžeme vidieť už všetci. A čo sa týka výlučne duchovných bytostí – neviem si predstaviť, ako by mohol fungovať softvér bez hardvéru… ale pravdou je aj to, že my Pozemšťania so zdegenerovanými mozočkami si zatiaľ veľa vecí nevieme predstaviť…
    Pán Svatoslav, Pravda je jednoduchá a prehľadná, zrozumiteľná pre každého. Zbytočne komplikovaná a zamotaná býva Lož.
    Vďaka chýbajúcemu spoľahlivému informačnému materiálu tipujem, že vo viac ako 90-ich percentách sa mýlime všetci. Verím však, že už čoskoro Pravdu spozná každý jeden z nás. A budeme veľmi prekvapení, ako sme (ešte aj dnes) od nej na míle ďaleko.

    • Emily je moslimská sektárka…

     • Emily je ateistka tušiaca Stvoriteľa, ktorý je kompletný, dokonalý Človek, a nie iba duch (resp. džin mimo fľaše).
      No aká je skutočnosť – s tým ma zatiaľ dôveryhodne neoboznámil nikto; verím však, že sa to všetci dozvieme, a už čoskoro.

     • holistický prístup

      senkie,

      ja síce netuším, čo je to za špéééci sektu – ale je to des …

    • holistický prístup

     Emily,

     všetko je inak – aj ten „časový“ údaj je zlý … zabudni na všetko, čo do Teba povkladali – inak sa v tom utopíš …

     • Kto čo do mňa povkladal?? Som nepokrstená, jakživ som nebola v kostole, nie som ani nemienim byť členkou žiadnej cirkvi…
      To, že Ježiš z nemenovanej planéty zostúpil na našu Zem, je nespochybniteľný fakt, keďže od jeho násilnej smrti sa počíta náš letopočet. Na pochopenie tejto skutočnosti človek naozaj nepotrebuje žiadne náboženstvo. Nevyznával ho ani Ježiš. Podľa zmotanej biblie Ježiš všetkých desatoro na Zemi dokonca zrušil.
      A nájdi/-te si konečne inú zábavu, ako rýpať do niekoho, o kom neviete nič. Akoby by ste vy vedeli viac.
      Od múdrosti Sokrata máme poriadne ďaleko všetci.

     • holistický prístup

      Emily,

      zas a znovu – píšeš LŽI – KLAMEŠ – BLÚDIŠ – TÁPEŠ v TEMNOTÁCH … a tvoríš ich – si ťažko ovplyvnená BIBLICKÝM MATRIXOM – aj keď tvrdíš opak.

    • Nie je Bibliu treba pochopiť a nech je o čomkolvek ale má hlboký význam
     Keby sme žili podľa zákonov božích svet by bol lepší
     A to ,že sa nedá žiť úplne tak , lebo každý zhreši je o tom nakoľko je človek ochotný sa vrátiť na správnu cestu Cesta úprimnej pokory Preto sa uvádza že Ježiš zomrel za nás Tým keď si uvedomíme to DOBRO vytvoríme zas dobrú energiu Pretože pokiaľ bude robiť človek zle – to je energia a toľkými zlými energiami vytvárame to čo zažívame teraz Takže preto treba vytvárať ENERGIE DOBRA

  • Kto ho prijme , nie neprijme Ale zaujímavé je toto..

   Vtedy povedal Ježiš svojim učeníkom: „Ak niekto chce ísť za mnou, nech zaprie sám seba, vezme svoj kríž a nasleduje ma. Lebo kto by chcel zachrániť svoj život, stratí ho, a kto by stratil svoj život pre mňa, nájde ho. Veď čo osoží človeku, ak získa hoci celý svet, ale uškodí svojmu životu? Alebo čo dá človek na výmenu za svoj život?
   Matúš 16:24‭-‬26
   Kto chce zachrániť život .. covid poraziť vakcínou (umelina) .. život pre mňa Boh (príroda)

 6. STUDIE: Vakcinační spike protein se dostává do buněčného jádra, potlačuje mechanismus opravy DNA, rozpoutá explozi rakoviny, imunodeficience, autoimunitních poruch a urychlí stárnutí

  „U normálního, zdravého člověka mechanismus NHEJ opravuje DNA a zabraňuje vzniku patogenní mutace. V přítomnosti vakcinačního spike proteinu je však účinnost NHEJ potlačena až o 90 %, což znamená, že není schopna vykonávat svou práci kvůli potlačené schopnosti rekrutovat proteiny pro opravu.

  V důsledku toho se do chromozomů uvnitř jader lidských buněk dostávají následující „chyby”, a to vše v důsledku přítomnosti spike proteinu z mRNA vakcín:

  Mutace nebo „chyby” v genetické sekvenci.
  SMAZÁNÍ celých segmentů genetického kódu.
  VLOŽENÍ chybných segmentů.
  Míchání a párování / permutace genetického kódu.

  Tyto chyby, pokud se projeví při buněčném dělení a replikaci, mají za následek:

  Explozi rakoviny a rakovinných nádorů v celém těle.
  Ztrátu produkce buněk B a T imunitního systému (tj. indukovaná imunodeficience).
  Autoimunitní poruchy
  Zrychlené stárnutí a zkrácení délky telomerů
  Ztráta funkčnosti složitých orgánových systémů, jako je oběhový, neurologický, endokrinní, muskuloskeletální atd.
  Poškození buněk připomínající otravu zářením, kdy se buňky ničí zevnitř.

  Mnohé z těchto účinků jsou samozřejmě smrtelné. Jiné zatíží oběti vakcíny strašlivými vyčerpávajícími zraněními a poruchami orgánů, které budou vyžadovat celoživotní lékařské zásahy.“ = KOLAPS ZDRAVOTNÍCTVA, KOLAPS HOSPODÁRSTVA, KOLAPS ZDROJOVÉHO ZÁZEMIA /vojny, schopnosti viesť vojnu, klásť odpor/, KOLAPS ŠTÁTU, KOLAPS NÁRODA!
  https://www.infovojna.sk/article/studie-vakcinacni-spike-protein-se-dostava-do-bunecneho-jadra-potlacuje-mechanismus-opravy-dna-rozpouta-explozi-rakoviny-imunodeficience-autoimunitnich-poruch-a-urychli-starnuti
  —————————————-
  V EU je už téměř milion lidí s vážnými vedlejšími příznaky a Evropský parlament proto vyzval k vytvoření fondu pro odškodnění obětí očkování!
  https://www.infovojna.sk/article/v-eu-je-uz-temer-milion-lidi-s-vaznymi-vedlejsimi-priznaky-a-evropsky-parlament-proto-vyzval-k-vytvoreni-fondu-pro-odskodneni-obeti-ockovani
  ——————————————————
  TOTO JE VOJNA DEBILI!!!

 7. EU: Brusel zřejmě připravuje velkou otočku. Ukazuje to uniklý dokument, který informuje o tom, že by Evropská unie mohla do takzvaného Green Dealu připojit i zemní plyn a jadernou energii, s nimiž se do teď nepočítalo. K jakémusi přechodnému využití plynu se přiklání podle svých vyjádření i šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová.

  https://cz24.news/unikly-dokument-brusel-otaci-ideologickym-politrukum-tece-do-bot-jadro-a-plyn-zrejme-zezelenaji/

 8. Pandemie v Německu neskončila, země prožívá čtvrtou vlnu, která nejvíce postihuje neočkované obyvatele, prohlásil Jens Spahn, vykonávající funkci německého ministra zdravotnictví.
  „Pandemie nejenže stále pokračuje – čtvrtá vlna postupuje v plné síle. Proto je stále třeba ostražitost, včetně vládních bezpečnostních opatření, ale také ostražitost každého člověka. Zažíváme pandemii neočkovaných a ta je masivní. Počty nemocných se zvyšují, stejně jako počet zemřelých, stejně jako pacientů na jednotkách intenzivní péče,“ uvedl na středeční tiskové konferenci.
  https://cz.sputniknews.com/20211103/nemecke-ministerstvo-zdravotnictvi-uvedlo-ze-zeme-proziva-pandemii-neockovanych-16387674.html

 9. Investigatívny novinár odborného časopisu Paul D Thacker tento týždeň publikoval článok s odhaleniami americkej whistleblowerky a jej kolegov, ktorí pracovali pre firmu v Texase, realizujúcu klinické skúšky mRNA vakcíny Comirnaty proti Covid-19

  https://www.hlavnespravy.sk/dalsie-odhalenie-britskeho-medicinskeho-zurnalu-takto-nekalo-sa-robili-klinicke-skusky-pfizer-vakciny-proti-covidu/2739666

 10. A čo poviete na toto, čo som prednedávnom dostal mailom:

  🤬1-vá injekcia znižuje schopnosť tela produkovať biele krvinky o 50%.

  🤬 2-há injekcia obsahuje Menej fyziologickeho roztoku (saline) a viac škodlivých ingrediencií ktoré atakujú biele krvinky o ďalších 25%.Prirodzene ,telo má o 75 % menšiu schopnosť bojovať ,čo znamená zvýšenie chorobnosti hlavne respiračného systému ako je predpovedané na tohtoročnú jeseň a zimu .‼

  👇1-výBooster (posilňovač c 3)obsahuje 81 kmeňov bakterií s kt.sa nácš organizmus nestretol .Zapríčiňujú chronický zápal v častiach tela na ktoré máte predispozíciu . Napr . Žalúdočné ,žlčníkove problemy reprodukčné ,srdcové problémy ,atd.Telo sa dostáva zápaloveho stavu zapríčineného nizkou imunitou .‼

  🤬‼2-hý booster (posilnovac c4) obsahuje
  8 kmeňov HIV , ktoré zapríčiňujú kompletné vypnutie immunity a tým organizmus nie je schopný vytvárať biele krvinky .
  Počas tejto doby zomrie okolo 25-30% populácie .

  ‼‼ Tí ktorí dajú prednosť genovej terapii (očkovaniu )budú závislí na posilňovačoch (boostroch) aby prežili podobne ako cukrovkári na inzuline .‼

  ‼‼ Doživotní zákazníci pharma biznisu

  Ani jedno pokusné zvieratko študiu neprežilo .‼

  🤬‼ Zvažte svoje rozhodnutie .Dajte tomu 2-3 roky .Neexistuje zakon nikde Na SVETE aby vas mohli nutit a zastrasovat ! Je to len psychologicky nátlak a strašenie .Nedajte sa!
  Študujte ,zisťujte si informácie ,zapojte mozog a intuíciu . Freedom !

  • Tu mi niečo nesedí. Pri očkovaní zdravotníci neselektujú, ale dávajú tú istú vakcínu ľuďom, ktorí sa očkujú prvou dávkou, alebo druhou. Zdravotník, ktorý vpichuje vakcínu, sa (väčšinou) ani nepýta, či človek dostáva prvú alebo druhú dávku. Ako je to s treťou neviem, ale opýtam sa známych, ktorí už dostali SMS na tzv. booster (tretiu dávku).

  • Kokso Draslík – ty si mi dal!

   Mal som ráno hotový mail pre svoju sieť a tvoj komentár sa mi hodil na záver – a to som nemal robiť! Tvoje červené HD pixels čertíky boli na celú stranu, a keď som to formátovanie zrušil – ostal mi z celého materiálu len kódovaný skript!

   Si uvedom, že takéto pi.oviny v sebe nesú makrá a makrá v sebe nesú minimálne malvér!

   Poprosím vás – už buďte normálna generácia a nie infantili, ktorí nemôžu existovať bez smajlíkov, čertíkov, emotikonov! No keby sa dalo – tak sem nadrbeš aj plyšákov!

   A môžem sa s tým mailom hodinu srať znova – lebo som si idiot stiahol tvojich čertíkov! Doboha! Zase som múdrejší – a stojí ma to nervy!

   Poznámka – snažte sa v mailoch používať /prepnite si/ z formátovaného textu na jednoduchý text! Prečo? Prretože formátovaný text vám niekto vie prechodom cez server pozmeniť tak, že mail príde akože od vás – ale jeho znenie a význam bude úplne iný! Toto sa dá – vďaka makrám, ktoré sú v podstate skripty, programčeky! Ina – Putin poslal Merklovej formátovaný mail so smailíkmi – a hádajte, čo v ňom bolo! Asi tak!

   Redakcia – viete vyblokovať tieto makro veci v komentároch?

   • Marek Košice

    Redakcie – viete predpísať Marošovi niečo na hlavu? Všade pľuje svoje jedovaté sliny.

    • Koki – mal by som si to hádam dať patentovať – kam až dopľujem! Tfuj!

     Tu poniektorí grcajú „z vakcinácie a tupostí ľudí“ – tu ja grciam z toho že grciam – z podlosti, z tatrálneho zveličovania, z chucpe lži – ako tu marekovia a emily zveličujú každý môj nesúhlas, iný názor a označujú to úplne sprostými lžami za niečo, čo to nie je!

     Momentálne covid protektorátni UDAVAČI, DENUCIANTI! ODPAD! Vždy sa takí našli aj v iných situáciách. Závistlivci, neprajníci, trolli, chátra! Ešte že ste zbabelí vraždiť!

  • draslik pokusim sa to dokoncit:
   3. boster ochabne ti udo
   4. boster odpadne ti udo
   5. boster oslepnes ochrnies alebo ta zlozi infarkt
   6. boster poistovna ti neuhradi liecbu
   7. boster vyhodia ta z prace
   8. boster nedostanes invalidny duchod
   9. boster manzelka ta ubytuje pod mostom
   10. boster zomries tam opusteny v strasnych mukach
   11. boster pichnu dalsiemu v poradi
   12. boster vratia do usa vyrobcovi na ekospracovanie lebo vsetci zastepenci uz budu pod fialkami.

 11. Slobodný vysílač, studio Tapin-rádio 3.11. Rozhovor s Dr. Jiřím Urbánkom, bývalým manažérom, ktorý 20 rokov pracoval vo farma biznise. Odhaľuje zákulisné praktiky v tejto brandži a ako sa to zmenilo od deväťdesiatych rokov:
  https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/jiriurbanek-1:a

 12. https://www.naturalnews.com/2021-11-03-pcr-scam-is-being-exposed-worldwide.html
  The case-demic PCR scam is being exposed worldwide as medical fascists threaten to force their deliberate fraud on the world
  Prípad-demický podvod PCR je odhaľovaný na celom svete ako medicínski fašisti hrozia, že svetu vnútia svoj úmyselný podvod.

  U.S. CDC admits PCR covid tests were fraud, withdraws authorization
  Americké CDC pripúšťa, že covid PCR testy boli podvodom, sťahujú povolenie

 13. https://www.brighteon.com/cb351cd3-6c94-4f2b-a05d-bbda757d4472
  Monsters, Zombies and Mutants: HORRIFYING new research reveals how vaccines suppress DNA repair mechanism in your cells
  Monštrá, zombie a mutanti: Hrôzostrašný nový výskum odhaľuje, ako vakcíny potláčajú mechanizmus opravy DNA vo vašich bunkách

 14. https://zemavek.sk/oligarchia-v-pozadi-cop26-a-green-new-deal/
  Oligarchia v pozadí COP26 a Green New Deal

 15. V tomto článku uvidíte příběhy lidí týkající se poškození po covid očkování. Tyto příběhy jsou převážně od lidí z České republiky a ze Slovenska.

  Tato stránka se pravidelně aktualizuje a postupně zde budou přibývat další příběhy – doporučuji si tuto stránku uložit do záložek a postupně se k ní vracet a SDÍLET! Děkuji.

  https://otevrisvoumysl.cz/pribehy-lidi-z-cr-a-slovenska-o-poskozeni-z-covid-ockovani/

 16. https://cz24.news/nova-ohromujici-zjisteni-vedcu-spike-protein-z-covid-injekci-se-dostava-do-bunecneho-jadra-a-rusi-moznost-opravy-dna-zpusobuje-explozi-rakoviny-imunodeficience-autoimunitnich-poruch-a-rychleho/
  NOVÁ OHROMUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ VĚDCŮ: SPIKE PROTEIN Z COVID INJEKCÍ SE DOSTÁVÁ DO BUNĚČNÉHO JÁDRA A RUŠÍ MOŽNOST OPRAVY DNA – ZPŮSOBUJE EXPLOZI RAKOVINY, IMUNODEFICIENCE, AUTOIMUNITNÍCH PORUCH A RYCHLÉHO STÁRNUTÍ

 17. Jeden rumunský europoslanec zaťal do živého, do demokracie bruselského typu. Ukázal zmluvu s Pfizerom. Celá je začiernená. To je transparentnosť? Totálny hnus a la Von Der Leyenová:
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/co-to-proboha-je-europoslanec-se-nestaci-divit-nad-obsahem-smlouvy-s-pfizerem/

 18. Reagujem na záver tohoto článku – tu nejde o riešenie občianskou neposlušnosťou a ústavné garancie na ňu.
  Pretože tú neposlušnosť treba chcieť vyjadriť, treba byť presvedčený, že chcem byť neposlušný! Koľko nás takých je? Koľko percent, promile??? Podľa mňa tu nie je ani 1% ľudí, ktorí to chcú. Tak o akú neposlušnosť tu ide? Ide o 1% ? Zmetú nás z javiska a hodia na smetisko dejín. Ten princíp fungovania tohto stavu je založený práveže na 99% občianskej poslušnosti a parádne to funguje! Len treba byť trpezlivý! Dobre sa pozerajte okolo a uvidíte, Dobre počítajte, koľko ľudí má aké správanie. Ľudia sú šťastní, spokojní!
  K životu im stačí mobil, televízor, auto, internet a jedlo (zatiaľ ho je dosť v obchode). Vôbec im nevadí nejaká vakcína v tele, či nejaký náhubok na ksichte. V pohode sa na to dá zvyknúť!
  Prepáčte, idem zvracať….keď toto píšem.

  • Jožko Fazuľa

   Ahoj, určite nesúhlasím s tým jedným percentom a akonáhle ľudia prídu o istoty a to prídu, či už z dôvodu zvyšovania cien všetkého, či straty zamestnania, budú odkázaní na nejaké riešenie-tu platí “ Buď pripravený-vždy priravený!“ Zabudli ste na pionierske a zväzácke heslá? My postkomunistické krajiny máme tú výhodu, že sme boli najmä tí starší takto vedení a preto v čase krízy, sadni na auto alebo do vlaku, choď k starým rodičom do jednej izby s celou rodinou, pomôžeš im aj sebe-uskromni sa, na zemiakoch a chlebe sa dá prežiť do jari a potom zasej, vzdelaj svoje deti a bojuj za svoju slobodu- to je celé…Ak veríš bohu riešenie z tvôjho utrpenia príde a to je podstata bytia.

   • Otázka – nemáte pocit, že niečo sa chystá – keď vláda vyplatila po mnohých rokoch 13. dôchodok o mesiac skôr než obvykle?

    • Jožko Fazuľa

     Myslím, že to čo robí vláda, je irelevantné pre tých čo chcú prežiť-oni totiž pre nich nerobia nič.. To, že niečo vyplatia skôr pre dôchodcov, je iba odkaz užite si než zomriete. Pre mňa sú nezaočkovaní dôchodcovia hrdinovia a doprajem im zdravie a j dôchodok navyše..

     • Jožko Fazuľa

      Prvotná radosť z toho ako sa to tu vyčistí od blbcov čo sa nechali zaočkovať, dnes už strieda skľúčenosť a ľútosť nad všetkými očkovanými a ako uviedol JUDr. Weis na svojom poslednom blogu, že sa bude snažiť pomôcť deťom rodičov čo ich zaočkovali naprosto zdieľam, ale v hĺbke duše je mi ľúto aj tých ostatných, ale s tým zatiaľ nič neurobím-e. Dotýka sa to aj mojej rodiny.

     • Jožko, ja som čítala na jeho stránke akw.sk, že už nebude zastupovať prípady covidu. Ale posledný blog čo som čítala sa tuším volal „Čo ďalej“.

     • Jožko Fazuľa

      Ametyst, áno to je ten koment, ja mám rovnaký pocit. Celé to končí, teraz už sa ukážu úmrtia na vakcíny a všetko to zverstvo čo sa deje vrcholí a nepriamo to naznačil, mám rovnaký pocit, že tí čo to ustáli sa už nemusia ničoho báť, otáča sa to a naberá kurz božej spravodlivosti. To, že nebude zastupovať jednotlivcov, znamená, že budú riešiť oveľa dôležitejšie veci, to čo urobili voči občanom, celé bude riešiť Haag. Orientuje sa na súdnictvo na Slovensku a jeho nastavenie, čo sú podľa mňa pre ľudí skvelé správy, ale nechcem predbiehať…Ja to tak vnímam.

   • Marek Košice

    ……“choď k starým rodičom do jednej izby s celou rodinou, pomôžeš im aj sebe-uskromni sa, na zemiakoch a chlebe sa dá prežiť do jari a potom zasej, vzdelaj svoje deti a bojuj za svoju slobodu- to je celé…“…… Takto by som sa správal, keby tento život bol jediný ako som kedy žil (ešte žijem) či budem žiť…. Bojovať o to, aby som potom znovu mal dovolené otročiť, to ma už v roku 2021 nezaujíma. Mňa zaujíma bojovať už len o to, aby som bola pre svet uvolnená „voľná energia“, a aby ľudia nemuseli muklovať 40 a viac hodín týždenne v práci…

    • Jožko Fazuľa

     Ak chceš byť energia, buď aspoň pozitívna…Utrpenie je súčasť života, ak nechceš robiť to, prečo si tu, zarábaš si na svoj ďalší život v utrpení, až kým to nepochopíš.

     • Jožko Fazuľa

      Ako inak má tvoja duša dôjsť k osvieteniu? Len cez utrpenie a pochopenie…

    • Jožko Fazuľa

     Myslím, že je veľmi zložité chápať dobro a zlo v ponímaní človeka, je mnoho vecí v živote, ktoré vnímame pozitívne a pritom to tak vôbec nemusí tak byť a naopak, aj niektoré zlo môže byť cestou k pochopeniu, no my nie sme tí čo o tom rozhodujú, iba sa môžeme domnievať a dúfať, všetko sa dozvieme až na konci…Ja odmietam odpustky a spoveď ako zbavenie sa hriechu, myslím si, že si to všetko berieme zo sebou a nesieme za všetko čo vykonáme zodpovednosť. To všetko má dôsledky pre naše nové životy, duša sa učí byť dokonalou spoznáva zlo a jeho podoby a mala by smerovať k božskej dokonalosti a život je prostriedok. To mala, je však problém, ono to smerovanie je na obe strany -k dokonalosti, ale i zatrateniu.

 19. https://aeronet.cz/news/epidemie-neockovanych-velka-britanie-prave-publikovala-nova-cisla-70-pacientu-na-jipkach-jsou-ockovani-lide-a-temer-83-vsech-umrti-na-covid-19-za-39-az-42-tyden-pochazi-z-rad-ockovanych-britu/
  Epidemie neočkovaných? Velká Británie právě publikovala nová čísla, 70% pacientů na JIPkách jsou očkovaní lidé a téměř 83% všech úmrtí na COVID-19 za 39. až 42. týden pochází z řad očkovaných Britů! A neočkovaní Britové tvoří 49% nově nakažených, zatímco očkovaní tvoří 51% nově nakažených! Tohle má být ta Vojtěchova epidemie neočkovaných, kteří zaplňují lůžka na JIP a hrozí kolaps nemocnic? Nový report z Británie ale vyvolal šok i z jiného důvodu, počty údajně nakažených dětí, které se vymykají všem ostatním věkovým ročníkům! Proč mají v Británii přes 400 000 nakažených dětí za 3 týdny?

  Pan Bourla z Pfizeru a pan Soriot z AstraZeneca si musí mnout ruce, spolu s Billem Gatesem, jak se jim to všechno daří. Depopulace úspěšně probíhá.

  Vyrobí se čísla nakažených a zdůvodní se jejich povinné očkování, v zájmu společnosti. V zájmu kšeftů. V zájmu ukotvení Total Control společnosti. Ale co je jasné, že nikdy nejde a nepůjde o epidemii neočkovaných.

 20. http://svobodnenoviny.eu/vybor-pro-zpravodajske-sluzby-vyzyva-k-zatceni-a-stihani-doktora-anthonyho-fauciho/
  Výbor pro zpravodajské služby vyzývá k zatčení a stíhání doktora Anthonyho Fauciho

  Fauciho zatčení a stíhání se blíží

  Fauciho zločiny proti lidskosti jsou jasně viditelné

  Fauci stojí v čele tohoto globálního teroristického experimentu a vydává dekrety o lékařské tyranii, které jsou delegovány vládami za účelem úplného podrobení lidských myslí a těl.

 21. https://www.hlavnespravy.sk/blaha-vakcina-je-sloboda-klamu-od-rana-do-vecera-na-cele-s-caputovou/2739952
  Blaha: “Vakcína je sloboda? Klamú od rána do večera, na čele s Čaputovou”

  Podpredseda strany Smer-SD Ľuboš Blaha na sociálnej sieti vysvetľuje, že prezidentka SR Zuzana Čaputová podľa neho šírila hoax, keď v rámci reklamnej kampane na očkovanie tvrdila, že vakcinácia znamená slobodu.

 22. https://necenzurovanapravda.cz/2021/11/paseracke-neziskovky-vyhlasily-valku-evropanum-ti-se-nijak-nebrani/
  Pašerácké neziskovky vyhlásily válku Evropanům, ti se nijak nebrání

 23. Neumíte, prosím,někdo poradit,co by mohlo pomoct moji mamce, která po prodělání kovidu má najednou kolísavý tep někdy v klidu až 140? Není očkovaná.

  • Lucy – zmysluplný „POHYB“!
   Skús ju zmysleplne zamestnať tak, aby nevykonávala len hlúpy pohyb pre pohyb, ale zmysluplný pohyb! Keby bolo leto – poradil by som zobrať ručnú kosu do ruky. Naše staré mamy o takomto čase priadli, vyčesávali vlnu, atď. Teda – treba vymyslieť prácu – pohyb = RYTMUS – v ktorom sa harmonizuje tep a dýchanie a celé sa to ustáli!

   Za inej doby by som odporučil pliesť rybársku sieť – rytmus, meditácia, tranz!

   Dnes? Vôbec vás ženské neserie, že nepletiete šály, svetre, rukavice – len preto, že to kúpite „v Číne“ za facku?!

   3 piliere života sú – svetonázor /filozofia/, motivácia, chuť do života!

   Také snenie pri pletení je zároveň rozjímanie o živote =svetonázor, vyhotovovnie niečoho konkrétneho pre niekoho konkrétneho je motivácia, a radosť z vyhotovenia a darovania je chuť do života! Inak poradiť neviem, a už vôbec problém v hlave „riešiť“ medvedím cesnakom! Asi tak.

   Skús jej toto prečítať – možno si spomenie, čo tak rada RYTMICKY, MEDITATÍVNE A ZMYSLUPLNE ROBIEVALA V MINULOSTI! A vy – to skúste prijať ako opäť hodnotu! Aj keď sprostredkovanú – že vám to mamku udrží ešte pri vás!

  • na srdce je dobrý čaj z hlohu; na srovnání tepu je vhodná adekvátní činnost. můj děda vzal sekerku a šel štípat dřevo a tep se mu znormalizoval.

  • čistý vzduch v blízkosti lesa, čerstvá pramenitá voda a prirodzené potraviny z vlastnej záhrady v správnych kombináciách, najlepšie v surovom stave (vylúčiť cukor, med, alkohol…a všetko, čo zrýchľuje tep)
   nekonzumovať nič z reťazcov
   obchádzať veľké nákupné centrá plné smogu a 5G sietí
   uzemniť sa; ak neleje ako z krhly a nemrzne – zabehať si denne bosá po tráve

   • Na sídlisku sú trávniky vyhranené pre venčenie psov! Pokiaľ sa na nich nenachádzajú sklenné črepy z krígľov a fliaš – treba si zobrať so sebou paličku na vyšparchanie psích hovien z medzi prstov!
    Inak súhlasím – bláznince sú preplnené, takže okolie vás bude brať ako normál – veď ešte riadite auto!

   • Marek Košice

    V zime jesť potraviny v surovom stave = silné „zjinizovanie“ organizmu. To je pre starších ľudí smrteľná záležitosť. Emily, máš typicky „ženský“ názor na výživu. CHYBNÝ. Srdcu najviac prospievajú nasýtené tuky napr. z masla od kráv pasúcich sa na lúkach. To sa síce dá surové, ale ty si mala na mysli surovú zeleninu, ovocie a orechy.
    Uzemniť sa dá aj pomocou uzemňovacích pomôcok. X, alebo XY hodín denne. UZEMNISE.CZ ……. Už vidíš, ako staršia pani bude na jeseň denne chodiť naboso po tráve… Trochu realizmu…. (sorry za kritiku)

    • Marek, ja nemám a priori žiaden názor na nič. Ako vieš, že som „mala na mysli surovú zeleninu, ovocie a orechy“ a nič iné?🙂 Trochu si to zjednodušil…
     Od obdobia dospievania robím pokusy sama na sebe, no a čo sa mi osvedčilo, to som neskôr, už ako dospelá zrealizovala na svojich rodičoch a potom aj na deťoch. A vyplatilo sa. Mama, ktorú mi pred 13 rokmi dali z nemocnice domov na zomretie, žije dodnes, a to bez liekov, ktoré som jej ihneď vyhodila rovno koša. Navždy. V súčasnosti jej vek už nemá ďaleko od deväťdesiatky (pritom obaja jej rodičia zomreli krátko po šesťdesiatke). A syn? Toho som odhlásila z príšernej stravy v škôlke (min. 2x denne prevarené kravské mlieko, na obed kombinácia mäsa so škrobmi a k tomu ovocný kompót…), a tak som mu tam nosila tri sklené misky: s desiatou, obedom , aj s olovrantom. Okrem surového ovocia a zeleniny aj naklíčené zrná všetkého, čo klíči a smie sa jesť surové. A bolo po antibiotikách. Navždy. Po celú základnú školu ani raz neochorel – ani počas epidémie, zatiaľ čo jeho spolužiaci aj 2 – 3x po sebe. A čo je podstatné – úlohy načmáral ešte cez prestávky a učebnice aj zošity po vyučovaní nechával v školskej lavici, pre spolužiakov na odpísanie si úloh. A jednotka za jednotkou. Bez učenia. Prijatý na obe požiadané stredné školy, bez prijímačiek. Ďalšie štúdiá ukončil aj pracuje v zahraničí. A dodnes si klíči. Naklíčené potraviny totiž dokonale slúžia nielen na imunitu a mozog, ale úplne na všetko. To by ste hlavne vy chlapi mali vedieť.
     Voľne žijúca háveď taktiež nevarí. A preto nemá cukrovku, problémy s tlakom, ani s chrbticou…ani s koncentráciou. No a ja som na dôchodku a aj v zime behám bosá – po snehu. Čo sa týka tukov – používam prečírené kravské maslo (hlavne v zime), v lete viac za studena lisované oleje. Keďže som pitta, uprednostňujem tie, ktoré nezohrievajú (najčastejšie kupujem ryžový).
     …a čo to všetko má vôbec spoločné s vekom???🙂 Vek je iba „v hlave“, Marek. No a s prijatím inteligentnej kritiky ja problém nemám – je to o.k.

     • holistický prístup

      Emily,

      „Marek, ja nemám a priori žiaden názor na nič.“

      Ach-jaj … na to, že nemáš žiaden názor na nič, píšeš priveľa o tom „ničom“ …

     • Ach-jaj… uniklo ti slovné spojenie „A PRIORI“, h. p., čo výrazne posúva zmysel výpovede, ty neúnavný kritik

      Nie si ty náhodou Maroš s ďalším logom?

      Kvôli takýmto vždy naštartovaným rýpačom už niekoľkí opustili tento web, žiaľ. A chýbajú tu.

     • holistický prístup

      Emily,

      píš o tom, ako sa rýpeš v záhrade, ako varíš, …, ako si škrobíš zástierky – to je všetko, čo ako-tak zvládneš a začni so sebou niečo robiť – je najvyšší čas. Ak je tu niekto mnohonásobne „očkovaný“, tak si to jedine TY … NIK tu na TEBA neútočí – dlho bludy od TEBA prechádzali bez povšimnutia … ale to, čo vystrájaš v poslednej dobe …

      NIE – ja nie som Maroš …

  • Jožko Fazuľa

   Ahoj, je super že to zvládla, takže je to čipera a kolísavý tep nemusí byť spojitost s Covidom. To čo radil Maroš je dobrý postup a súhlasím, zamestnaj jej myseľ a uži si jej prítomnosť, veď už tu vôbec nemusela byť…

   • Jožko Fazuľa

    Na posilnenie srdca je magnesium, takže aspoň 500mg/denne zopár dní po sebe, trochu déčka s céčkom a bude dúfam fit .Sú to len vitamíny a to jej neuškodí.

  • Pýtajte sa jej na mladosť a príbehy Zaspominajte
   Vekom sa stráca krátkodobá pamäť ale dlhodobá nám vždy viac zostava To si určite pospomina na rôzne veci Priateľstva , zážitky , hry , bozky a podobne Ja si rada zaspomínam a pousmejem sa

  • holistický prístup

   Lucy,

   záleží na tom, čomu je prístupná.
   – kajenské korenie – do pohára horúcej čajovú lyžičku (spočiatku menej s zvyšovať na čajovú lyžičku) – vypiť (na to je nutné mať odvahu a priajť skutočnosť, že to môže trochu páliť pri vyprázdňovaní tuhého odpadu) – pomáha pri všetkých problémoch so srdcom;
   – konôpka – fénixové slzy, alebo aj jeden-dva šluky do každého pľúcneho laloku – možno pridávať aj do jogurtu, kaší, … – niečo s tukom – môžeš skúsiť konopný olej za lyžičku oleja na lačno;
   – todikamp – na to si treba zvykať;

   – rady od ďalších diskutérov;
   – prestať sa dívať na vízor pre teľatá (tele-vízor), prestať počúvať „rádio“, žiadne „omše“, žiadne klebetnice, ak rada číta – niečo podľa jej chuti;
   – pozri na kurkumu s čiernym korením;
   -ak sa Ti podarí zohnať ivermectin – tak skúsiť – pred nasadením niekoľko dní SMS-ko – sme zamorení plesňami, parazitmi, mikróbami, hubami a kadejakou – organizmu škodlivou – háveďou – to sú časté problémy s rôznymi orgánmi;
   -sledovať, aké má vyprázdňovanie – prípadne nasadiť zelený jačmeň, kremelinu, spirulina, chlollera, …;
   – ak je prístupná, tak vyčistiť črevo a následne očistu žlčníka a pečene;

   Píliš málo informácii si uviedla – takto len tápame – problém je zvyčajne v psyché …

 24. https://www.banned.video/watch?id=61831426c1526b2b327ef0c8
  Global Bombshell: FDA Whistleblower Confirms Pfizer in FULL CONTROL of FDA & Suppressing Evidence of Massive Covid-19 Vaccine Side Effects
  Globálna bomba: Whistleblower FDA potvrdzuje, že spoločnosť Pfizer má PLNÚ KONTROLU FDA a potláča (zatajuje) dôkazy o masívnych vedľajších účinkoch vakcíny Covid-19

 25. https://www.banned.video/watch?id=6182de38c1526b2b32761399
  Biggest Vaccine Whistleblower in History Exposes FDA Falsified Data in COVID Jab Trials, says Robert Barnes
  Najväčší informátor o očkovaní v histórii odhaľuje sfalšované údaje FDA pri testoch COVID vakcín, hovorí Robert Barnes

 26. https://www.infowars.com/posts/cop26-globalists-enjoy-meat-while-telling-you-to-eat-bugs/
  Cop26 Globalists Enjoy Meat While Telling You to Eat Bugs
  Globalisti z Cop26 si vychutnávajú mäso a zároveň vám hovoria, aby ste jedli chrobáky

 27. Jožko Fazuľa

  Tiež pridám svojou trochou do mlyna, okrem obludných vecí aj zaujímavé video od D.Vávru v komentároch-je to prednáška asi 2 hod., ale pre nastavenie nových systémov komunikácie určite zaujímavé info, veď posúďte sami…
  https://www.infovojna.sk/article/pribehy-lidi-z-ceske-republiky-a-slovenska-o-poskozeni-z-covid-ockovani

 28. Pekný blog:
  V skutočnosti je očkovanie na to aby si mal prednosť vo fronte k Doktorke Zubatej.

 29. https://www.hlavnespravy.sk/klus-platnost-covid-pasu-mohla-niektorym-ludom-uz-uplynut/2740496

  Klus pripomenul, že tretia dávka očkovania bude pre mnohých občanov po určitom čase od druhej dávky ďalšou vstupenkou do zahraničia. Niektoré krajiny totiž uznávajú platnosť vakcinácie len deväť mesiacov.

 30. Ricardo Bosi: To vede k další otázce. Co je falešné? Virus, test nebo léčba? Můžete se k tomu prosím vyjádřit?

  Dolores Cahillová: Jde o to, že máme krásný imunitní systém a tohle je naše osmá pandemie. Další pandemii nazvou marburg, což je typ eboly, o čemž jsem mluvila loni. V jejich agendě mají několik pandemií. Je možné, že posilující dávky covid očkování nebo další vakcíny proti chřipce způsobí lidem krvácení. Virus marburg způsobuje krvácivou horečku. Mají další PCR test, který vyvinul Bill Gates, a mají další takzvanou vakcínu, ale ta vakcína obsahuje hliník, což je neurotoxin, a ricin, což je jedna z pěti nejtoxičtějších věcí na planetě. A to bude údajně vakcína proti viru marburg, což může být další pandemií.

  Spoustu nepříznivých událostí po očkování označují za onemocnění, a takto tento mechanismus funguje. Ale v předchozích pandemií jako prasečí chřipka nebo koronavirus se ukázalo, jak řekl a odhalil dr. Wodarg, pandemie prasečí chřipky nebyla založená na žádných faktech a PCR testy a ty mechanismy nefungovaly. Tehdy v roce 2009 řekl, že pandemie prasečí chřipky je největší skandál v historii. Lidé si musí uvědomit, že máme imunitní systém, a pokud lidé budou mít informace o výživě, o vitamínu D, C a zinku, tyto vitamíny budou fungovat pro mnoho, ne-li všechny tyto tzv. infekce, a hydroxychlorochin a ivermektin bude fungovat pro jakýkoliv RNA virus v přítomnosti zinku. Jde o to, že tyto viry mohou existovat, ale nejsou smrtelné… o to jde. Všichni se mohou chránit skrze svůj imunitní systém v rámci dobré výživy a tím, že lékaři budou předepisovat správné léčby pomocí hydroxychlorochinu, vitamínu D, ivermektinu a zinku.

  Pokud tyto viry existují… nikdo nemusí umřít, pokud dostane správnou léčbu. Myslím si, že se blíží další, což je marburg, a je možné, že když teď ví, že lidé se probudili a uvědomili, o čem je covid-19, WHO se chystá vyhlásit další pandemii, a pokud pak vlády s přílišným policejním útiskem… když se podíváte kolem, všichni policisté na světě se oblékají stejně, v podstatě jako robocopové, používají masky, aby si policisté mohli skrýt obličej, aby nebyli hnáni k zodpovědnosti. Ale pokusí se uvalit další lockdowny. Vážně musíme pokračovat s různými soudními případy a podpořit lidi, co se ozývají, protože jinak budou nadále tlačit lidi do očkování, a pokud lidi předtím v životě byli několikrát očkovaní proti chřipce a covidu-19, a pak posilující dávky, proti chřipce a marburgu, tak ti lidé… délka života většiny těch lidí se drasticky sníží. Budou chronicky tak nemocní, že nebude cesty zpět. A myslím si, že lidé z celého světa budou naprosto v šoku z toho, co se může stát v dalších šesti měsících, roce, dvou letech.
  https://otevrisvoumysl.cz/prof-dolores-cahillova-jejich-dalsi-planovana-pandemie-bude-marburg/

 31. Jožko Fazuľa

  Ako vzdorovať plánu vyhladenia ľudstva, alebo krízový plán pre muža živiteľa rodiny.
  1. Poriadne pretiahni svoju manželku, a neodflákni to !
  2. Priznaj celú situáciu a diskutuj s ňou o riešeniach…2 kolo je len pre vyvolených…
  3. Keď dospejete do štádia, že je to v pi..i, prenajmi svoj byt a presťahuj sa s rodinou na vidiek-buď k starým rodičom, chaty alebo do akýchkoľvek podmienok s pozemkom.
  4.Príjmi pokorne všetko čo ti bolo ponúknuté a pracuj celú zimu na zveľaďovaní okolia a obydlia. Ďakuj Bohu že ste zdraví a spolu každý večer. Cez deň nezabudni na manželku, večer budeš už polomŕtvy .
  5. Zima je dlhá a predvečerné diskusie s deťmi o čomkoľvek ju skrátia.
  6. Uvedomenie si svojej podstaty /chyby ,omyly ale aj krásy spomienok/ si pripomenieš v rozprave s Bohom pod starou hruškou, tam nájdeš aj východiská…
  Zmyslom je prúdenie energie, kto dostáva musí aj dávať, inak komunikácia nefunguje.
  7.V jarnom období ak nepochováš rodičov, tak zasej a začni chovať zvieratá…Nová energia prinesie plody, to všetko odovzdaj deťom..aj to je sloboda.
  8.Neviem či sa ti bude chcieť v tejto fáze odísť, ale ak budeš mať poslanie, tak ho musíš naplniť…

  • Dobre – a ženu treba pretiahnuť len predtým, alebo aj potom?! Môže ma niekto zastúpiť?

   Kámo – ja viem, že to myslíš dobre, ale sociálne inžinierstvo a marxizmus týchto sion-darwinistov je riadne svinstvo a sme v ňom MEDIÁLNE až po uši!

   • Jožko Fazuľa

    Vydržať…

    • Jožko Fazuľa

     Je no najväčšia skúška, ktorú sme mohli kedy mať, budú ju závidieť tí pred nami i po nás. A je to na nás..

     • Beriem to ako turecký nájazd… Tiež naši z vnútra zrádzali.

     • Základná existenčná otázka je – Boh je – či Boh nie je!

      Väčšinou sa tu bavíme- čo marxizmus. Ale! V pozadí je „vedecké“ odôvodnenie marxozmu a „triedneho“ boja, t. j. to – čo nás hucká jedného proti druhému namiesto spolupráce, čo z nás robí zvieratá a legitímnych vrahov, čo robí zo spoločnosti džungľu – „vývojová teória“ = rovnaký podvod ako Covid 19 – „Darwinova“ teória – napísaná na objednávku Illuminátmi, PARADIGMA popierajúca STVORENIE A TEDA – PORIADOK, VZŤAHY, HARMÓNIU!

      Treba poslať do pi.e celú paradigmu tzv. vývojovej teórie, ktorá z nás robí opice a hovädá! „Ak neexistuje Boh – neexistuje sloboda!“ = teda rozvratného slobodomurárskeho žida treba vyhnať na púšť na Marse, nech si tam žije slobodne! Amen!

      Podvod jmenem DARWIN | NWOO.ORG
      [Prehľadávať doménu nwoo.org] http://www.nwoo.org › 2016 › 05 › 28 › podvod-jmenem-darwin
      Podvod jmenem DARWIN. Tajné služby a organizace, Věda a technologie, Videa, Z archivu – Historie BezCenzury. 9 minutové video shrnuje informace o tom, jak byla teorie o původu druhů přirozeným výběrem od Charlese Darwina vytvořena zednářskou společností za účelem likvidace víry v Boha a Krista a ovládnutí mas v duchu …

 32. https://www.brighteon.com/902c8bd8-9c4f-4610-88af-1d7084e6df89
  Fauci is an INHUMANE MONSTER who ran horrifying medical experiments on black children – Robert F. Kennedy Jr. with Mike Adams
  Fauci je NEĽUDSKÝ NETVOR, ktorý robil strašné lekárske experimenty na černošských deťoch – Robert F. Kennedy Jr. s Mikeom Adamsom

 33. https://cz24.news/nemecky-letecky-inzinier-poskytol-dokazy-ze-armada-nato-bola-zneuzita-a-dopomohla-k-vytvoreniu-pandemie-rozprasovanim-vysokotoxickych-nanopolymerov/
  NEMECKÝ LETECKÝ INŽINIER POSKYTOL DÔKAZY, ŽE ARMÁDA NATO BOLA ZNEUŽITÁ A DOPOMOHLA K VYTVORENIU PANDÉMIE ROZPRAŠOVANÍM VYSOKOTOXICKÝCH NANOPOLYMÉROV

  Umierajú len tí, čo sa nechajú očkovať alebo testovať nasálnymi vakcínami, ktoré nazývame antigénový/PCR test.

 34. Pellegrini sa pýta Lengvarského, prečo ministerstvo zdravotníctva nezverejňuje údaje o zdravotnom stave pacientov s covidom a informácie, koľko z nich bolo očkovaných -z infovojny video
  Pán Lengvarský, ukážte Slovensku skutočné čísla!
  Predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini žiada rezort zdravotníctva bezodkladne zverejňovať podrobné štatistiky očkovaných a neočkovaných pacientov s koronavírusom.
  „Žiadame ministra zdravotníctva, aby začal bezodkladne zverejňovať podrobné štatistiky očkovaných a neočkovaných, ale aj vekovú štruktúru hospitalizovaných, ventilovaných i obetí Covidu. Je to tá najlepšia a najlacnejšia reklama na očkovanie – ak skutočne funguje a chráni, ľudia to uvidia sami. Rozhodne je to lepšia a lacnejšia kampaň ako vystavovať plyšové strašidlo v podobe vírusu v autobuse či kúpeľni,“ vyhlásil bývalý premiér na tlačovej besede.

  To čo Pellegríny hovorí v tomto videu úplne súhlasím.
  Načo by sa táto banda obťažovala s úplnými a pravdivými informáciami, lepšie je mlčať, klamať, buzerovať. Super sa im vládne lebo nič múdre a dobré pre nás neriešia , pre nich je covid a očkovanie GRO . Pravda v nedohľadne a voľby tiež.
  Už, aby nikdy sme nemali tak sprofanovaných politikov,novinárov, média ako to zažívame teraz.
  Tu platí len jeden a to ich názor, jedni takzvaní „odborníci“ a nič viac. Z noci do rána sa z nich stali vševedkovia kotkodakajúci tak ako to riadia farma firmy.

 35. dnes sme tu mali biblické okienko 🙂 … ďakujem, vždy lepšie ako živiť energiu covidu

  • no, nevinné konštatovanie sa zvrtlo na prihrávku na smeč pre radikálnych, nie práve najobjektívnejších kritikov – reagujú, akoby boli zapichnutí štvrtou dávkou…
   nech si útočia, keď ich to teší – ja im tú radosť doprajem🙂

   • holistický prístup

    Emily,

    odmietať POZNANIE a písať úplné bludy si začala práve TY!!! – a týmto „príspevkom“ si sa krásne povyzliekala do naha – užívaj si to …

    • Kde chýbajú relevantné protiargumenty, tam idú útoky? Je nepíšem, že viem, ja píšem, že si myslím. A to je zásadný rozdiel!!!
     Ty útočiť jednoducho potrebuješ, a nevieš sa zastaviť! Užívaj si to ďalej. A pridaj si ešte ďalšie logá, aby tých „neúnavných útočníkov“ bolo tu čo najviac.

     • holistický prístup

      Emily,

      prečítaj si, čo píšeš … je to des – sama si agessívne útočná a pritom si niečo „myslíš“ bez toho, že VIEŠ – píšeš bludy bez náznaku znania – „Kde chýbajú relevantné protiargumenty, tam idú útoky? “ – vysoko vypovedacie z dielne TROLLOV – Tvoje EGO je choré … žeby „učiteľka“ alebo podobná sorta?!? Dokonca si ťažko paranoidná – mám jediné „logo“ …

      Určite sa vytešuješ, ako si „rozprúdila“ diskusiu – ako si TEBA konečne NIEKTO všimol … ty-jóóó … to snáď ani pravda nie je …

     • h.p. – ty určite vieš všetko. Rýp, keď ťa to uspokojuje – hádať sa s tebou nemienim.

 36. …vďaka za výborné komentáre, aj príspevky…niekt.sú dlhé, treba rozdeliť na etapy….

 37. Neviem prečo nebola uverejnená ohľadne covid-pandémie „Rímska deklarácia“ (org. „Physicians declaration“), ktorá bola vypracovaná na Svetovom summite o koronavírusoch, ktorý sa konal v dňoch 12. až 14. septembra v Ríme. Jedným z hlavných autorov tohto dokumentu je Robert Wallace Malone, otec a zakladateľ mRNA technológie. Ide o priamu výzvu zdravotníkom na celom svete, aby bojovali proti dezinformáciám, ktoré zahaľujú problém covidu a vakcín a odporúča, aby sa proti vírusu bojovalo známymi liekmi a zlepšovaním celkovej imunity ľudí.
  Robert W. Malone bol označený za dezinformátora, nakoľko označil použitie genetických, experimentálnych vakcín počas pandémie za šialené, lebo sa tým popierajú základy virológie, imunológie a epidemiológie. Zvlášť hlasno sa stavia proti používaniu produktov Pfizer/BioNTech a Moderna.

 38. H.p. tvoje komentare su velmi utocne a agresivne, odkial beries tu drzost a presvedcenie, ze tvoja pravda stoji nad vsetkymi ostatnymi??Ponizujes druhych za ich názory. ..Tento priestor sluzi na zdielanie nie utocenie..pomylil si si to tu s chlievom pre svine kam patrís a kde ti ja ani nikto iný perly hadzat nebudeme.
  Vela o sebe svojimi komentarami prezradzas. A prestavaju byt tymto dôveryhodne . Sám seba posielaš do hnoja!! Tvoja vizitka! Zmrd a troll v jednom!!

  • He! Dobrý pozorovateľ už vie, že „hp“ sa ma snaží alternovať /“miľuje moje komentáre“/ má ma naštudovaného, vie, čo je gros mojej „agendy“ a názorov tu, a – „robí za mňa špinavú prácu“, a myslí si, že ja si myslím, že sme na jednej vlne – „hp“ a Maroš! Ani hovno! Toto je veľmi sofistikovaný podraz!

   Ktorý tu ešte len príde!

   • holistický prístup

    Chrobáčk Truhlíček,

    ako inak … zas a znovu – úplne mimo misu – opláchni si nôžky … nie sme na jednej vlne a snáď ani v rovnakej dimenzii – ale pobavil si ma- takže vďaka za liečivý smiech 😀

  • holistický prístup

   alkynka – pre mňa doposiaľ neviditeľná,

   ďakujem za odhalenie plnohodnotného sebapoznania a zaradenia samej seba do chlieva (to sú TVOJE SLOVÁ!!!) – vieš, kam patríš a KTO si – gratulujem a tlieskam – ďakujem, ako si sa mi predstavila … konečne si sa zvideteľnila – dokážes sa vyzliecť na verejnosti do naha (takí majú svoje meno) – žeby prevlečená „Emily“?!? … to je jedno.

   Keď si sa už predstavila, tak skús začať inak – s čím máš problém – o čom chceš rozviesť relevantnú diskusiu z toho, čo je mnou napísané?!? – pretože zatiaľ si písala len o s sebe a NIČ si nepriniesla – len ŽLČ … neverbálno si vnášaš sama … to vypovedá o TEBE!!!! nie o mne.

   • vitaj, alkynka, po dlhom čase späť na Bádateľovi…vieš, že sa ani nečudujem, že si sa (mám pocit, že po agresívnych a neopodstatnených reakciách jedného neúnavného osočovateľa) na dlhý čas z tohto webu vytratila?
    Ak to tu opäť vzdáš, možno Ťa budem nasledovať; pretože tam, kde medzi diskutujúcimi chýba základná slušnosť a schopnosť pozrieť sa na vec očami tých druhých, snažiť sa porozumieť ich vnímaniu skutočnosti, a až potom (slušne!) bez osočovania, silnými a logickými poznatkami či celoživotnými skúsenosťami ich posunúť bližšie alebo presmerovať k pravde (ktorú t. č. celú pozná asi len málokto)…
    namiesto toho – a stále častejšie iba dookola zbytočne chŕli žlč… to asi nie je nič pre tých z nás, ktorí iba vyjadrujeme svoj subjektívny a občas aj nie celkom vyhranený názor možno očakávajúc, že niekto nám ho buď upevní, alebo nás slušným a racionálnym spôsobom vyvedie z omylu a posunie o krok ďalej.
    Redakcia takých (takého?) toleruje. No, ako vidíme, viacerí sklalní – a to tí najslušnejší a najprínosnejší – sa postupne odtiaľto vytratili…

   • sorry, toto patrilo alkynke
    keď som to už omylom odklepla pod teba – ty veľmi dobre vieš, že nie som alkynka a alkynka nie je mnou
    kto z nás si tu opakovane mení logá a občas mu aj niečo uletí?
    myslím, že na to je tu redakcia, aby potvrdila, kto je kto, kto je seriózny a kto si tu robí z čitateľov aj z portálu „dobrý deň“

  • vitaj, alkynka, po dlhom čase späť na Bádateľovi…vieš, že sa ani nečudujem, že si sa (mám pocit, že po agresívnych a neopodstatnených reakciách jedného neúnavného osočovateľa) na dlhý čas z tohto webu vytratila?
   Ak to tu opäť vzdáš, možno Ťa budem nasledovať; pretože tam, kde medzi diskutujúcimi chýba základná slušnosť a schopnosť pozrieť sa na vec očami tých druhých, snažiť sa porozumieť ich vnímaniu skutočnosti, a až potom (slušne!) bez osočovania, silnými a logickými poznatkami či celoživotnými skúsenosťami ich posunúť bližšie alebo presmerovať k pravde (ktorú t. č. celú pozná asi len málokto)…
   namiesto toho – a stále častejšie iba dookola zbytočne chŕli žlč… to asi nie je nič pre tých z nás, ktorí iba vyjadrujeme svoj subjektívny a občas aj nie celkom vyhranený názor možno očakávajúc, že niekto nám ho buď upevní, alebo nás slušným a racionálnym spôsobom vyvedie z omylu a posunie o krok ďalej.
   Redakcia takých (takého?) toleruje. No, ako vidíme, viacerí sklalní – a to tí najslušnejší a najprínosnejší – sa postupne odtiaľto vytratili…

   • holistický prístup

    Emily = alkynka,

    ste ako dve HROZNÁ – jedna agresívnejšia, ako druhá (ale každá HROZNÁ) = rozdvojená „osobnosť“ – skús ten istý „koment“ ešte viackrát – predsa rada spamuješ … ešte ani od „jednej“ z vás tu nebola žiadna perla – ani perlička … rada sa ľutuješ – si obeťou samej seba – diskutéri „VÁS“ – obe ignorujú tak si tu sama so sebou diskutuješ a vylievaš čiernu žlč – Teba je načim naďalej úpne prehliadať aj s TVOJIMI bludami.
    😀 😀 😀 😀 😀

    • „Teba je načim naďalej úplne prehliadať“ – tak sa konečne podľa svojich slov zariaď !!

     • holistický prístup

      Ty hadie sektárske bludársko-klebetno-ohováračkské naduté NIČ – zadus sa vlastnou nenávisťou!!!!!
      Tvoje ohovárania a vylievania čiernej žlče sú – zdá sa – v pohode … žeby priam žiadúce?!?

     • holistický prístup

      „Emily“,

      človek, ktorý hľadá a triedi nájdené informácie (POZNÁVA a filtruje poznané) – s takým je možné diskutovať.

      Človek bez náznaku akéhokoľvek vnútorného filtrovania informácií získaných z kade-tade (do mixéru hodíš všetko a niečo z toho mixu sem „uleješ“), žiadajúceho, aby zaň NIEKTO prevzal zodpovednosť – s takým nevozmožna diskusia.

      Najjemnejšie a pritom jemné a láskavé prirovnanie TEBOU písaných „textov“, že sú psíčkovské-mačičkovský guláš = bludy bez ladu a skladu – čo TEBA roztáča do odpadnutia.

      Je len a len na TEBE, či si urobíš si v sebe poriadok – TVOJE správanie má NIEKDE začiatok a je na TEBE s tým skoncovať – alebo aj NIE.

      S ľúbosťou v srdci

      hp

     • hp, plávame tu na spoločnej lodi (alebo nie úplne všetci?) a potrebujeme objektívnych, nezaujatých, empatických diskutérov, nie samozvaných analytikov-sudcov. Čo takto ubrať z kritiky a osočovania iných diskutujúcich a svoju nahromadenú energiu zamerať na vlastnú introspekciu?

 39. Je to jednoduché, Německo a USA pokračuje ve druhé světové válce proti Rusku(nerostné suroviny), Číně a cílem je Japonsko. Vůdce Severní Koreje má katolické vzdělání, papež Pius 12 se kamarádil s Hitlerem, bohem bihaté šlechty. Už jste pochopili proč tehdy ve válce selhali spojenci.?

Pridajte komentár

*