Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Dr. Tau Braun: Zombi apokalypsa je tu a nazýva sa „vakcinačné poškodenia“


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Tau Braun: Zombi apokalypsa je tu a nazýva sa „vakcinačné poškodenia“

(Kevin Hughes, Natural News) Zombi apokalypsa nie je len námet v sci-fi filmoch. Ona už reálne prebieha a je známa ako „poškodenia vakcínami“.

Dr. Tau Braun, klinický psychológ a poradca pre národný protiteroristický a núdzový manažment Spojených štátov amerických, uviedol toto tvrdenie v rozhovore s Jamesom Grundvigom počas epizódy „Unrestricted Truths: Defcon 5“ (Neobmedzená pravda: obranná konferencia 5) zo 6. apríla 2023 v American Media Periscope.

Podľa Grundviga sa Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) spolu s armádou už dlho podieľajú na prediktívnom programovaní a pripravujú ľudí na pandemickú zombi apokalypsu.

(Súvisiace: James Grundvig sa pripája k správe Mike Adamsa, aby odhalil, že CDC je v skutočnosti lži šíriaci zločinecký kartel.)

Grundvig a jeho spoluhostiteľ Josh Reid diskutovali s Braunom o tom, prečo sa ľudská rasa premení na zombíkov a ako to súvisí s vakcínami proti koronavírusu(Covid-19).

„Zombie apokalypsa už prebieha. Hovorí sa tomu poškodenie očkovaním. Už sa to deje týmto ľuďom, ktorí sa z väčšej časti označujú, že majú takzvaný dlhý covid,“ povedal Braun.

Braun poznamenal, že zoznam ľudí s dlhým covidom sa rozširuje, pretože čas na zotavenie z vystavenia sa chemickej a biologickej zbrani (vakcíne proti Covid-19), sa líši od toho, či bola použitá vakcína s lipidovými nanočasticami.

Táto vysoko nabitá katiónová lipidová nanočastica vložená do ľudského tela infiltruje každý orgán a uniklá ľudskému imunitnému systému.

Zaočkovanci dnes viac či menej vykazujú zombi príznaky

Braun poukázal na to, že bol vykonaný účelový útok s použitím nízkokvalitných vakcín podobných trankvilizérom (omamným látkam) na kontrolu správania obyvateľstva.

„A istým spôsobom je to ako postrek ľudskej populácie. A všetci očkovanci momentálne v nejakej forme bojujú so zombi príznakmi. Nie sú sami sebou. Nereagujú rovnako. Ich správanie je pomalé vzhľadom na množstvo hrozieb, ktorým sú vystavení,“ povedal Braun.

Liečba osteoporózy

„Sú ako ten povestný jeleň v žiari predných reflektorov auta. A je to všade, pretože hrotový proteín je teraz všadeprítomný. Takže neustále musíme bojovať proti tomuto efektu zombifikácie.“

Klinický psychológ poznamenal, že biológia človeka poškodeného vakcínou je porovnateľná s niekým, kto bol otrávený. Jed vo vakcíne replikuje účinok hibernácie a uvádza ľudí do formy spomalenej animácie alebo inak povedané, do stavu zombi.

V tomto zombi stave vakcínový jed (mRNA) neustále vytvára nové a nové hrotové proteíny. Tie kopírujú správanie podobné parazitom rozmnožujúcim sa v ľudskom tele, ktoré je vypnuté v procese hibernácie.

„Premýšľajte o všetkých veciach, ktoré budeme potrebovať, aby sme sa postavili živým ľudským bytostiam, ktoré v podstate stratili svoju dušu,“ povedal Braun.

Reid varoval poslucháčov, že vakcinačná agenda bude naďalej tlačená na obyvateľstvo. Povedal, že v určitom okamihu príde ďalšia falošná pandémia a spiklenci, ktorí stoja za jej prípravou, zároveň pripravujú ľudí na digitálny otrocký systém.

Záver

Viac podobných článkov o zombifikácii ľudí nájdete na stránke Zombie.news.

Tiež si pozrite video nižšie a dozviete sa viac o zombi apokalypse, ktorá sa teraz deje na celom svete:

Liečba osteoporózy

Autor: Kevin Hughes, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pokud dojde k jaderné výměně, začne ji podle mě emérika a ona prohraje
  Tenhle záměrně uměle vytvořený okrajinský konflikt, kdy to prostě už vypadá, se stane trvalým konfliktem. Okrajinští vojáci (nejen) v Bachmutu mají průměrnou délku života čtyři hoďky a zanechávají po sobě zbraně, náboje.. od NATO, které si poté vyzvedávají Rusové 🙂

  A zatímco Izrael útočí na muslimy, okrajinci na křesťany!

  A daně se budou zvyšovat v následujících letech, kdy vlády všude po světě přebírají stále větší kontrolu nad penězi svého národa – po celém světě zavádějí digitální měny. Ekonomiky se zhroutily, všude jsou problémy s bankami..

  A všechny problémy jsou globální povahy. To není náhoda. K tomu se celosvětově šíří „očkovací programy“.
  Ze všeho se obviňují údajné klimatické změny. Zavádějí se šílené pokusy zakázat všechna fosilní paliva – s katastrofálními výsledky.

  A po celém západním světě probíhají stávky
  A média už neposkytují žádné zprávy – poskytují nám jen propagandu

  Orwell měl pravdu.
  Příliš mnoho lidí je spokojeno s tím, že jsou otroky, protože se bojí ceny a důsledků svobody.
  Toto je Orwellova Věčná válka

  = Chytré telefony budou věznitelé lidí. Bez chytrých telefonů digitální svět nebude fungovat=

 2. Toto su vsetko neurcite tvrdenia.

  Skor by som sa pytal otazky typu.

  Ktora cyklogeneticka retaz bola aktivovana? Ak vobec bola..

  A ak bola, bude sa jednat o rakovinotvornu informaciu? Napriklad vedci Jacob a Monod z Pasteurovho institutu dostali Nobelovu cenu za experimentalne potvrdenie faktu, molekula RNA ziskana pri rozmotani dvojitej spiraly DNA nesie rakovinotvornu informaciu, ktora sa premiesni do bunky, v ktorej prebieha synteza rakovinotvorneho fermentu. Cize, struktura fermentu je zakodovana v DNA.

  Co ak sa jedna o cyklogenetiku organizmov podla vedca Enderleina z Nemecka. On ako prvy zistil, ze v bunkach zivych organizmov, okrem programu DNA, je vlozena pamat DNA a RNA vo vsetkych evolucnych stadiach pocuc mikroorganizmami. Pri nevhodnych podmienkach v bunke sa meni DNA cloveka a zaroven DNA mikroorganizmov. Mikroorganizmy sa zacinaju vyvijat od nizsich foriem k vyssim. Pod vplyvom informacnych vlnovych procesov sa mozu vyvijat az do materialnych latok a vratit sa naspat do RNA/DNA.

  Ved kazdy organ sa vyvinie z vajicka s definovanym suborom genov. Do momentu sformovania organov sa aktivuju jedny subory genov a nicia ine. Zmenou genetickej aktivity vo vyvoji cloveka sa diferencuju bunky a zaroven objavuju mikroorganizmy a choroby.

  Pokial sa nezodpovedaju tieto otazky, vsetky uvahy lekarov su domnienkami. K zodpovedaniu otazok potrebujeme A.) vela casu B.) konkretny vyskum

  Vyskum by mal prebehnut zistovanim genetickej aktivity buniek a ich regulaciou. Napriklad vnutornymi genetickymi vlnovymi procesmi alebo nasmerovanymi medzibunkovymi vlnovymi procesmi alebo posobenim vonkajsich elektromagnetickych poli. Takyto vyskum neprebieha, aspon o nom alternativne media neinformuju.

  Dalsie. V Europskom institute onkologie v Taliansku vedec Pelicci, skumal ulohy genov v rakovine a zaoberal sa genom P66S (proteinom). Nevedel pochopit ulohu v organizme tohto genu. Zdal sa mu neuzitocny, ale nakoniec zistili, ze tento gen sposobuje starnutie buniek. Zadefinoval spojenie proteinu P66S s procesom okyslicovania molekul DNK.

  Mozem k tomu dodat, ze virusy (energoinformacia) mozu zakodovat geneticky program „samoznicenia“, pretoze kazdy z nich sa spaja s vybranou DNA/RNA a tieto virusy mozu vplyvat na gen P66S, ktory zodpoveda za starnutie bunky.

  Vsetko su to ale len domnienky, ako aj clanky, ktore su venovane tejto problematike, pretoze virusy sa nedaju zachytit bakteriologickymi filtrami, nemaju bunkovu strukturu, nerastu , nie su schopne delenia, nemaju vlastnu sustavu latkovej vymeny a na vytvorenie virusu staci len bunka cloveka, len v hostitelovi mozu existovat..

  Takze len cas ukaze, o co tu naozaj ide.

  • Ty si dobrý ko.ot! Design lexikon – treba vniesť čo naviac zmätkov do pojmov!

   Žiadna CYKLOgenetika neexistuje! Existuje Cyclogenesis – náuka o genézi a vývoji cyklónov – odvetvie meteorológie!
   Potom existuje CYTOgenetika – náuka o bunečných štruktúrach!

   Čiže opäť ohúriť – gójimskú riť! Lebo všetci sme tu pred židákmi debili! Stačí byť len trošku chucpe a tváriť sa ako autorita! Hypnóza debila chucpe debilom!

   Mein Kampf 2011-cz-avi.avi
   https://ulozto.net/file/iFxPGiT1CVyV/mein-kampf-2011-cz-avi-avi#!ZGOxBGR2ZGOxAmR0ZGD4LwLkMQIuZIM5IxAvYwAOqKSyEQLkMD==
   ——————————-
   Film z pohľadu židov – aký debil bol Hitler a ktorý žid mu napísal Mein Kampf.

   • Starcek, ktory zbiera dazdovky na zahrade, je bez penazi, ma odvahu konfrontovat sa s clovekom, pri ktorom by sa stal jeho sluhom. To, ze Vy neviete o cyklogenetike, nikdy ste nemali laboratorium, nikdy nepracovali vo pharma vyskume a ste teoretik, tak ste za tou klavesnicou odvazny. Ako si to naposledy napisal? Si vlk? No a ja som predator s brokovnicou, ktory ta skoli za sekundu a nebude sa s tebou ani rozpravat. NEvies nic vyliecit, radis ludom pouzivat ceresnicky na torte, pricom nerozumies, ze najprv je nutne vystavat tortu. Presne podla knihy Dr. Goldsteina, Vas pokus o zosmiesnenie. Ty si vrah, ty stary chuj.

    Koniec diskusie v tomto vlakne. Som Tvoja autorita starcek agresor. A jediny schopny, kto si vie poradit so zlozitymi okolnostami.

    • Cyklogenetika existuje len v tvojej gebuli. Na rozdiel od teba Maroš aspoň vysvetlil čo je to cyklogenetika (genéza cyklónov – pojem v meteorológii). Ty nie. Ty si sa zmohol len na nadávky a silné slová, nič viac.

     • Urcite budem vysvetlovat starcovi, co je to cyklogenetika, ked o vysvetlenie nepoziadal a ani Vy. To, ze ste dvaja neschopni obcania rozumiet zlozitejsim temam, pripadne slusne poziadat o vysvetlenie, je vas problem. Nie som vas podriadeny, aby som vam musel nieco dokazovat. Vysvetlenie, ze cyklogenetika je pojem z meteorologie je rovne urovni tvrdeniu Marosa agresora, nenavidiaceho narody, ze Zem je plocha a ze ho uniesli mimozemstsnia. Nechapem, ze sa mozete nechavat strhnut tymi dristami a este obhsjovat take hluposti, ktorymi ma pod prispevkom tituloval. Ak on zautoci, dostane dvakrat tolko naspat po tej jeho chorej hlave. Vy tiez mate vhlave mixer a pomixovane rozlisovacie schopnosti

     • https://en.wikipedia.org › wiki › Cyclogenesis
      Cyclogenesis – Wikipedia
      Cyclogenesis is the development or strengthening of cyclonic circulation in the atmosphere (a low-pressure area). Cyclogenesis is an umbrella term for at least three different processes, all of which result in the development of some sort of cyclone , and at any size from the microscale to the synoptic scale .
      ——————————-
      Tvoj problém, ty troll kretén, spočíva okrem iného v tom, že máš smolu, že meteorológia je súčasťou poľnohospodárskeho VŠ vzdelania! O týchto veciach vie každý – aspoň československý agronóm. A to nespomínam lodníkov – nielen námorníkov vo veliteľských funkciách. Lebo počasie, lebo cyklón, lebo problém! Ty univerzálny „bakalár“ debility!

     • Maros,

      kreten ste Vy.

      Znova sa nevenujete teme, v roku 1925 publikoval nemecky mikrobiolog Enderlein knihu Cyklogenetika bakterii, ktora sa venuje problematike, ktoru som rozoberal. Venujte sa podstate veci, stale sa ma snazite kompromitovat argumentami, ktore s anevenuju temam.

      Aj koruna ma mnozstvo vyznamov, ak rad budeme pisat o mene a Vy budete spominat korunu stromu, budete sa neustale diskreditovat, ako to robite v skoro kazdom prispevku.

      Mozete si mysliet, ze su Vase uvahy spreavne, ale ak by ste akukolvek chceli aplikovat do praxe, zlyhali by ste. Nikto by ju neakceptoval a zbankrotovali by ste.

      Vy si hladate nepriatelov zbytocne.

      Neviete pochopit, ze tieto temy nie su o mne a o Vas, nic nemznite na veci, ze bude ludstv sputane.

     • btw. cyklogenetika ci nie cyklogeneza.. proste VY ste mimo..

     • Ty sci idiot!
      “ Cyklogénia baktérií: prolegomena k štúdiu štruktúry, sexuálnej a nepohlavnej reprodukcie a vývoja baktérií
      1999, Enderlein Enterprises
      v angličtine

      Nie v knižnici

      Obal: Baktérie cyklogény
      Cyklogénia baktérií: prolegomena k štúdiu štruktúry, sexuálnej a nepohlavnej reprodukcie a vývoja baktérií
      1981, Enderlein Enterprises
      v angličtine “

      Vieš aký je rozdiel medzi cyklo“genetikou“ a cyklo“geniou“ – zárodočnou tvorbou – tvorbou ZÁRODKOV?! Lebo tento pojem sa týka tak „zárodočnosťou“ tvorby cyklónov – ako sa týka aj tvorbou-zárodku „hocičoho“!

      „Žaby sa rodia z blata a choroby zo špinavých rúk!“ – to je cyklogénia, ale nie cykloGENETIKA!

      Treba ťa ovaliť hoviadko!

     • Precitajte si tu knihu, novsie knihy , ktore sa odkazuju na Enderleina su ruske od Eliseevej alebo anglicke od Campbell Mcbride. Stazujte sa napriklad aj u nich, ze kazdy pozuva vlastnu terminologiu. Dokonca aj ti zidovski vedci pracovali s jeho teoriami, ale zdroj ti neuvediem, lebo hanis narody, nepotrebujes ich k zivotu.

      Mna nezaujima, ci pisem makke i alebo y. Desifruj informacie, ktore su napisane, ak im nerozumies, opytaj sa na zdroj, precitaj si tie zdroje, vyskusaj na sebe, ked to pochopis, tak bud so mnou mozes suhlasit alebo mi vyvratit argument. Kludne ma pouc, porad, ale nesnaz sa ma presviedcat o veciach, sk torymi nemas skusenosti.

      Jedna sa o mechanizmus, ktory ti z genu bude produkovat infekcie, ktorych sa nikdy nezbavis.. Tento mechanizmus bol potvrdeny, ale je dodnes povazovany za neprijatelny.. Oficialne..

    • He he – obrezaná stoporená autorita! Hajzlový pavúčik v krátkych nohaviciach sa urputne drží svojho vlákna, ktoré mu vyteká z obrezaného ko.ota! A bác! Nastala zložitá okolnosť – všade okolo je vysoká tráva a malá jašterička veľká ako dinosaurus sa oblizla!

     Troll Sebastian
     https://www.interez.sk/wp-content/uploads/2017/11/pavuk-anime.jpg

     • https://www.amazon.com/Bakterien-Cyclogenie-German-G%C3%BCnther-Enderlein/dp/3111098583

      Dvaja dezolati.

      Tym to iba zacalo na zaciatku storocia. Dnes, globalne vyskumy predbehli jeho pozorvania a naplno pracuju s tymi faktami na modernej urovni. Maros, Vy primat, Vy sa zosmienujete pod kazdym clankom. Nic neviete.

     • Maroš ukázal, že nemá len vedomosti, znalosti, dar slova, ale že má i dobrú intuíciu.

      Teba dezoláta odhalil na prvú dobrú, Šebo.

      To my už tak máme, i bez našich znalostí, ktoré ste nám boli ukradli, ich nadobúdame späť. Nenávratne a veľmi rýchlo! Už je skoro hotovo! Pre teba!

     • Robo,

      Skúsili ste, ale nevyšlo.

      Použil som argumenty, ktoré nie sú vám známe. Namiesto pozitívneho prijatia a vďaky vykazujete len neustále svoj status a postavenie v spoločnosti.

      Nevadí, že nerozumiete ani jedinej vete, ktorú som napísal. Pre vás je prvoradým cieľom držať sa v stáde. To už máte tak, keď vás naháňajú pastierske psy, inštinkty zvierat nepustia.

      Upozorňujem Maroša, že použitie vulgárnych výrazov a rasových ponížení je nevhodné a neakceptovateľné správanie. Vy ho tolerujete.
      Nečudujte sa, ak vzišla potreba vás zviazať pre blaho planéty.

     • Ty buď rád, Šebo, že tu ešte stále môžeš drístať tie svoje bludy.

      Ohľadne zviazania – energia na Zemi už je nejakú dobu iná, role sa otočili.
      A ty už to vieš, však?🤔
      Preto tu kazíš vzduch, hádam.

     • Neotočili sa energie.

      Spotreba prírodných zdrojov a produkcia odpadov prekračuje schopnosť prírody tieto zdroje obnoviť a odpad spracovať. Sú narušené ekosystémy.

      Ak je ekologická stopa väčšia ako biokapacita (schopnosť ekosystémov obnoviť sa), vzniká ekologický dlh. Každý rok sa celosvetová ekologická stopa zvyšuje nad biokapacitou Zeme, čo znamená, že vzniká ekologický deficit.

      Ak by každý na svete žil s rovnakou úrovňou spotreby ako priemerný občan USA, boli by potrebné 4 planéty, aby sme udržali súčasnú úroveň spotreby.

      Pri tempe rozmnožovania a neustáleho prekračovania schopností regenerácie planéty, sa skôr či neskôr zrazíte s realitou.

      Zoberte si len jeden príklad z mnohých. Gorily.

      Gorily stratili a stále strácajú svoj prirodzený habitat v dôsledku aktivít ľudí, kvôli ťažbe dreva, banánovníkov, palmového oleja, ďalších plodín, ťažbou kovov a minerálov.

      Čokoľvek vytiahnete z ekologického reťazca je porušené. Ľudia sa nevzdajú svojich potrieb, ani Vy, ani Vaše deti, ani Vaša rodina.

      Budete čeliť inflácii, znižovaniu životnej úrovne a postupnému znižovaniu kvality potravín. Nehovoriac o zvyšovaní napätia v spoločnosti, ktorej budú čeliť Vaše generácie.

  • Tak experimentální očkování ( agenty 007 s povolením zabíjet ) skončí oficiálně letos na konci roku 2023. A potom to budou „zkumáci vyhodnocovat, nejlépe do své smrti ale i tak závěrečný obraz se nedozvíš a „ošetřeným to už mnohdy bude jedno nebo nebudou.

   • Pán sergej,

    súhlasím s Vami.

    Prípadne, čas často veci objasní.

    • Tak dobroserství vakcinace a ještě „dobrovolně povinně podmíněné lockdownisty lágru je apartheid kterým žel mnozí museli podlehnout a 3x fuj a abych věděl už nepotřebuji na nic ze žvástů čekat, haug. ( howhg – domluvil jsem 🙂 )

     • pán sergej,

      súhlasím s Vami, ale článok s mojim príspevkom sa týkal informácie, že niektorá časť génov môže byť ovplyvnená, čo zatiaľ nie je úplne známe ktorá, pretože miliardy ľudí sa pohybujú a sú navonok zdraví. Preto je tento príspevok subjektívnym, komplexným zhodnotením situácie, ktorá ešte nie je úplne objasnená. Všetko sú to len predpoklady.

      Okrem toho sa v texte píše, že programovanie ľudskej mysle na prijatie budúcej zombie apokalypsy je len jedným z mnohých spôsobov orgánov, ako vytvárať ilúzie. Programovanie prebieha na mnohých frontoch neustále.

 3. Se svým programem ‚Fit for 55‘ vede šílená EU členské země závratnou rychlostí do propasti…

  A jak kdo hlasoval za ČR?

  Pro hlasovali: Šojdrová, Zdechovský, Polčák, Niedermayer, Gregorová, Peksa, Kolaja, Maxová

  Proti: Zadražil, Tošenovský, Blaško, David, Konečná, Charanzová, Hlaváček, Kovařík, Knotek

  Zdrželi se: Vrecionová, Vondra, Pospíšil

  A jak hlasovali Slováci?

  Pro: Jurzyca, Hojsík, Šimečka, Wiezik, Ďuriš Nicholsonová, Pollák, Štefanec, Lexmann, Bilčík

  Proti: Uhrík, Radačovský

  Zdrželi se: Beňová
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/vcera-a-dnes-se-v-eu-schvalovaly-dalsi-silene-klimaticke-zakony-ktere-nam-vsem-zdrazi-zivot/

 4. To vysvětlení v tom článku je dost nepochopitelné. Kationlipoprotein je kladně nabyté pouzdro, chránící mRNA před oxidací a umožňující projít stěnou buňky do záporně nabité cytoplasmy, ve které dojde k reakci mezi RNA a makromolekulami (ribozomy) a hned se začnou tvořit peptidy a skládat se do složitých proteinů, podobně jako se dříve vložila děrná páska do počítače a vypadl výpočet. Většina takto vzniklých proteinů opustí buňku a šíří se do okolí. Část RNA projde do jádra a e pomocí enzymu transkriptázy se zapíše do DNA v a zůstane tam tato instrukce navždy jako retrovirus. A ten může být aktivní po desítky let a stále produkovat toxické spikeproteiny podle „návodu“, Dokonce se snad může přenést i na další generace.

 5. O tych peptidoch a zlozitych proteinoch nehovorte, Maros Vas obvini, ze cyklogenetika neexistuje.

  Sice, on stale veri na mimozestnanov, ktori ho uniesli a veri na plochu Zem.

  • Marek Kosice

   Sebastian : Musis byt fakt „inteligent vysokeho kalibru“ (ako sa prezentujes), ked odmietas doverovat svojim zmyslom a doteraz si si neurobil ultrajednoduche pokusy DOKAZUJUCE, ze Zem je plocha. Si len dalsia ovca mysliaca si ze je lovec s brokovnicou, nic viac.

 6. Sebastian

  Zivot v oceane vznikol aj vdaka virusom.

  1 mililiter morskej vody obsahuje 1 milion bakterii a 1 milionov virusov.
  Zdroj vyskum: https://www.ted.com/talks/craig_venter_sampling_the_ocean_s_dna?quote=14

  Nasa DNA -> 7 miliard proteinov, ktore tvoria 25 000 genov. Tie geny sa adaptuju, menia stavbu tela daneho organizmu a jeho funkcionalitu. Cize sa bavime o genetike a zmene genetickeho kodu podla podmienok prostredia a stresu, ktorym organizmus celi.

  Vacsina pozna genetiku a pri nej konci. Potom tu mame epigenetiku. Nasa DNA sa meni velmi pomaly, rovnako ako aj nasa stavba tela. Aj nasa premena z primitivnejsieho primata na cloveka trala miliony rokov. Zmenili sme sa vdaka epigenetike a mitochondriam.

  MItochondrie maju vlastnu DNA, ktora sa preraba desatkrat rychlejsie ako nasa jadrova DNA. TIeto mitochondrie su ako keby antenou, ktora vnima prostredie a elektromagneticke pole okolo nas.

  EPigenetika znamena, ze nasa geny ani jadrova DNA nerozhoduju o nasom zivote, ale rozhoduje o nom to, co tieto geny zapina a vypina, cim vieme spustit bud pozitivne zmeny alebo negativne.

  Ako komunikuje jadrova DNA s mitochondriami? Je viac sposobom, ale jednym z nich su virusy.

  okolo 90% genov je necinnych, pretoze tvorba novych proteinov je pre organizmus velmi energeticky narocna.

  Ked sa deli DNA, delia sa aj proteiny, kopirujusa a vznikaju nove casti. Na toto vsetko potrebujeme kvanta stavebnych materialov, tukov, aminokyselin a ATP. Preco babatko stale cicia materske mlieko? Tu je odpoved.

  Preco nas teda evlucia udrzuje v stave, ked 90% genov mame vypnutych? Aby sme zbytocne neprichadzali o energiu. Preco sa citia niektori ludia stale unaveni po vakcinacii alebo prekonani kovidu? Tu by malo nastat prve aha.. Pre replikacii genu alebo proteinu telo vyuziva kvanta energie. Ak mame poskodeny traviaci system, zle sa nam travia molekuly proteinov a tukov, co sposobuje zlu syntezu a vyzivu mitochondrii, malu produkciu ATP, cim trpime malou energetickou vydatnostou.A tu je odpoved, virus, ktory bol vstreknuty injekcne.

  Clovek ma skoro 96% DNA zlozenej z virusov. Ak sa to prerata na objem, len retrovirus, zo skupiny HERV K tvori takmer 8% objemu DNA.Zdroj: https://en.wikipedia.org/wiki/Endogenous_retrovirus

  Dovod preco su v nasej DNA necinne virusy je, ze virus je najrychlejsi sposob, ako pozmenit DNA. Tak je to vonku, uz to viete.

  Virus je nieco ako servisman v boxe formuly 1. Dostavaju sa do genu a ak sa uchytia, produkuju nove. A tu prichadza aha, ked nieco dochodca Maros nepozna, alternativa o tom neinformuje, pre dochodcu Marosa to neexistuje, pretoze dochodca Maros je vsadebol a pre tohto popletenca absencia dokazu znamena absencia efektu. A tu to stopnem, lebo Marosovi by odletel dekel pri dalsich informaciach.

  Clovek, ktory verejne prehlasi, ze ak vyleti do stratosfery, nevidi hviezdy, tak hviezdy neexistuju a nezohladni informaciu, ze je v tej stratosfere pocas dna, nad atmosferou, ktora sfarbuje okolie do modra, ale je nadalej vystaveny svetlu, ktore znecistuje okolie tymto svetlom, co je dovodom absencie videnia hviezd v statosfere, s takymto clovekom, hlupym agresorom sa vobec nediskutuje o ziadnych temach.

  • Marek Kosice

   „Inteligent“, vysvetli ako je mozne, ze aj bapriek udajnej neustalej expanzii Vesmiru, udajnemu toceniu sa Zeme okolo svojej osi, okolo Slnka, a to vsetko este spiralovitym sposobom, VIDIME TISICROCIA TIE ISTE SUHVEZDIA. Vysvetli mi ako je mozne, ze faza Mesiaca pocas celeho casu co ho vidime (ked sa objavi na oblohe), a teda X alebo XY hodin PRIAMEHO POZOROVANIA, SA NEZMENI PRIBUDANIM/UBUDANIM UHLOVO ANI O JEDEN STUPEN. Ale ked sa ukaze dalsiu noc, rozdiel tam je uz niekolko stupnov…lebo je to UMELY POVOD, HOLOGRAM…s rovnakymi tienmi pri krateroch bez ohladu na cokolvek…“zaujimave“…. A k tomu…ked mesiac vidno na oblohe cez den (vo faze kludne medzi D az Splnom), je….. CIASTOCNE PRIEHLADNY!!! Ty slepa ovca, ktoru tieto fakty nezaujimaju…

   • Marek Kosice

    *Ciastocne priehladny = modrasty, kedze je za nim modra obloha…. A K TOMU MESACNE SVETLO OCHLADZUJE…. Leto sa blizi….V noci ked bude spln (alebo takmer Spln) a nebude zamracene, pouzi dve rovnake kovove (vodic tepla) platne. Jednu zakri(y) drevenym/plastovym/kartonovym stolikom tak, aby bola v mesacnom tieni. Druhu nechaj neodkrytu, nech na nu svieti Mesiac… vrat sa o hodinu, a laserovym teplomerom zmeraj teplotu oboch kovovych platni/dosiek…. To co zistis ta sokuje….Ale je uz na tebe, ci sa toho zlaknes a budes sa pokusat silou mocou na to zabudnut aby si si zachoval svoju VIERU V BLUD, alebo ci prehodnotis svoju SLEPOTU.

    • minule som sem pridal video, model Zeme a Mesiaca vo vztahu k Slnku. Bolo to najlepsie vysvetlenie, ake mozete najst, so vsetkymi faktormi vstupujuce do tychto procesov. To, ze neviete jazyky, nepozreli ste si, nezamysleli sa, nerozumiete a neviete rozlisovat, je znova len Vas problem.

     • Marek Košice

      Sebastian, si tak HLÚPY, že ti stačí MODEL…… Lenže si neuvedomuješ, že supermatematici vedia vytvoriť aj funkčný model IHLANOVEJ ZEME….. A vôbec si nereagoval na moje podnety….PRETOŽE TO NEDOKÁŽEŠ. A ešte ti tu vypichnem….. Videl si to „najlepšie vysvetľujúce video aké môžeš nájsť“ dokazujúce ZEMEGUĽU…. Tak mi povedz, HLUPÁK……. Ako je možné, že nie je v jeden a ten istý moment osvetlená CELÁ pologula Zemegule, keď na ňu svieti megaobrovské Slnko??? Celá pologula Zemegule by v tom prípade (KEBY TO BOLA PRAVDA) bola osvetlená Slnkom ROVNAKEJ intenzity, nakoľko Slnko je údajne MEGAVEĽKÉ (80x či koľko krát väčšie než Zem), a je údajne vzdialené 150mil km od „Zemegule“… ROVNAKÁ INTENZITA OSVETLENIA = na celej pologuli by bolo POLUDNIE, a na celej neosvetlenej pologuli by bola POLNOC…. (hraničný bod o uhle dajme tomu dva stupne si môžeme odmyslieť)…. Sme niečoho takého svedkami? NIE. Takže sa daj vypchať aj so svojimi TEÓRIAMI, „inteligent“ 😉 ….

     • https://www.youtube.com/watch?v=ntsczkygeYo

      Tak co? Kedy zalozite sektu?

      Ak mu nerozumiete, zaplatte niekomu, aby Vam to prisiel vysvetlit ,aby ste nepisali take hluposti.

    • Modrastá obloha je pred mesiacom a nie za ním! Je to len klamlivý dojem, že je priehľadný, v skutočnosti je to slnečný svit rozptýlený v atmosfére. Vďaka silnému odrazu svetla od snehu je obloha nad zasneženou krajinou úplne iná, viac žiariaca. Každý vesmírny objekt nad určitou veľkosťou je v tvare gule a elipsoidu ( rotačné odstredivé sily ). Vďaka gravitácii vesmír nepozná žiadne priamky, iba krivky, a sú všade, od povrchov až po orbity…

     • Marek Kosice

      Daniel, ale mna nezaujimaju teorie podvodnej „mainstream vedy“, aby si obhajili svoju „Zemegulu“ a fyzicky Mesiac… Ako som pisal vyssie, tor9 nie je jediny problem „mainstreamoveho“ Mesiaca.

   • Vysvetlujem len slusnym ludom, s rozumom. Kedze sa citite nadradeny vo vedomostiach, ziadate o vysvetlenie s nadavkami v tyle, zite vo svojej iluzii.

    • Marek Košice

     Sebastian, nevysvetľuj nikomu nič…. Nikto nie je zvedavý na intelektuálne BLUDY, DEZINFORMÁCIE. V tvojom podaní.

     • Minule ste pisali, ze uz nikdy nepridete na toto forum. Znova ste tu.

      Nehovorte za druhych ludi, to ze vy ste tu tlupa plochozemcov, co si zije v absurditnych fantaziach, je vas problem.

      Co sa tyka Vasho pripsevku, uz sa rozhodnite, tak Mesiac je hologram alebo mesacne svetlo ochladzuje.. Ved Vy si nakydate v jednej vete pod seba poriadny naklad trusu a este o tom presviedcate inych.

      Na tie Vase sprostosti sa neda ani reagovat.

      Este si ujasnime, ze ked sa Vam semenom naplni pytlik a VY si ho previazete spagatom, lebo to chce od Vas satan, tak preco to nerobite s mocom. Ked sa Vam naplni mechur, preco si ho nezviazete a nesetrite energiou, ktoru Vam chce satan zobrat..

      Marek, vy ste este korunovanejsi nez Maros a Maros je kral medzi kralmi.

     • Marek Košice

      Sebastian : Prečo by nemohol hologram vysielať teplo alebo chlad? Si fakt taký „jednoduchý intelektuál“, že si myslíš, že to čo nedokážeme vytvoriť my ľudia, tak to nemôže existovať? Nadutosť level milión… 😀 😀 😀

      K semenu : … Si ešte väčší hlupák než som si myslel, Sebastián… Veď ty nemáš potuchy o tom ako sa tvorí semeno, kde sa uchováva, a kde chodí „na prechádzku“ keď sa denne neejakuluje…. SI TRAGÉD, SEBASTIÁN 😀 …. Semeno je z väčšinovej časti uložené v prostate. V semenníkoch ho je len doslova MINIMUM, malý zlomok… Myslíš, že aké mám gule po (za pár dní) deviatich mesiacov neejakulovania? … Možno o 10% väčšie, než som mal pred 9 mesiacmi? … A ZA CELÝ TEN ČAS MA GULE NEBOLELI…….Ty TEORETIK (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)….. Myslíš, že samci cicavcov, ktorí sa nedostanú k samici a nemajú poruke plyšáka ako naše psy a kocúri….. sa ukájajú v kríkoch, alebo si robia „orál do konca“??? …. CELÉ ROKY NEEJAKULUJÚCI SAMCI levov, jeleňov, vlkov…………Myslíš, že majú gule veľké ako hlavu, alebo prostatické problémy??……………..TY TEORETIK………………….TY NIKTOŠ…….. VEĎ TY PRAKTICKY ….NIČ NEVIEŠ….UVEDOMUJEŠ SI TO!??? 😀 😀 😀 😀 😀

     • Sebastian

      to video o Mesiaci a Zemi si si pozrel? K tomu sa vyjadruj, co je v tom videu znazornene, rozober kazdu minutu videa a vyvrat kazdy fakt vo videu, ktory je znazorneny. Mna nezaujimaju tvoje semenne nazory. Dalej, napisal som dva prispevky k clanku, ktory hovori o genoch.

      Nevies ani udrzt pozornost na teme. Rozober tie vety alebo si ich napis na papier a kazdy vecer citaj pred spanim a modli sa ku mne. Ze ti konecne niekto otvoril oci.

      Potom prid poziadat o pracu, przentuj sa noblesne pri pohovoroch a dostanes plat, z ktoreho si budes moct kupit viac ako jeden rezen, ktory si kupujes teraz.

      Keby si prisiel do korpu, mal by si stiahnuty chvost a spraval sa slusne. Ale ja viem, ze ste vsetci curaci, ktorych musim skrtit a drzt na vami bic, lebo ste zlodeji a podvodnici, ktorych nezaujima uspech inych.

      Chces len svoju almuznu a ist domov skrtit vajcia a oananovat na teoriach o plochej Zemi.

     • Marek Kosice

      Sebastian : IDIOT, preco JA mam vyvracat kazdu minutu videa o „Zemeguli“, ked TY nevyvracias fakty napriklad zo stranky placata-zeme.webnode.cz? … NEVYVRATIL SI ANI JEDEN DOKAZ O PLOCHEJ ZEMI, z ktorych par som tu vypisal… MNA NEZAUJIMA MATEMATICKY MODEL ZEMEGULE A HELIOCENTRICKEJ SUSTAVY, TY IDIOT….MNA ZAUJIMA REALITA, NIE MATEMATICKY MODEL. Ako som pisal vyssie, matematici by vedeli obhajit matematickymi vypoctami aj KOCKATU ci IHLANOVU Zem. Pre teba su prednejsie matematicke modely nez pozorovatelna realita. Si proste BIOROBOT.

 7. Evropská komise se ohradila proti zákazu dovozu ukrajinských potravin, který vydalo Polsko a Maďarsko, a uvedla, že členské státy nemohou přijímat taková rozhodnutí v oblasti obchodní politiky.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/eu-kritizuje-zakaz-polska-a-madarska-dovazet-ukrajinske-potraviny/
  *****
  V roce 2020 se v Česku vyhodilo skoro milion tun potravin. Ukazuje to statistika Ministerstva životního prostředí ČR. Na české domácnosti tak připadá 69 kg vyhozeného jídla na osobu a rok.
  https://tadesco.org/zpravy-ze-sveta-i-z-domova-18-4-2023/comment-page-1/#comment-206176

 8. Na Slovensku nerozlišujú a berú krv od každého, tzn. očkovaných či neočkovaných, čiže šíri sa to ďalej za podpory zdravotníkov a zodpovedných aj týmto spôsobom !

 9. https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3882.jpg
  Doufám že tento jedinec má minimálně 6 dáfek fakcín….

  • Marek Kosice

   Takeho do uranovej bane….

   • Marek Košice! Sorry, že sa miešam do vašich široko spektrálnych debát, ale nedá mi, aby som nereagovala na názory z anatómie muža – v tom si proste slabší! Skor než ideš niekoho poučovať, over si, či máš dostatočné vedomosti o tom! Ja nemám čas sa tu hádať, vypisovať, ale čo sa týka tvorby mužských pohlavných buniek a ich vyprázdňovania atď. máš slabé, resp. nesprávne vedomosti. Máme v rodine veľa mužov a dosť veľa lekárov z nich, takže často diskutujeme. Odporúčam začítať sa do odbornej literatúry!

    • Marek Kosice

     Barbara, daj sa liecit. Ked si myslis ze muzske telo je zostrojene tak zvratenym sposobom aby pravidelne plytvalo spermiami (ktre su vzdy obsiahnute v ejakulate) aj ked sa muz nesnazi splodit dieta, hovori to jasne o tvojej VYGUMOVANOSTI. Myslis ze ma zaujima nazor doktorov modernej mediciny??? … 😀 … Tu sme na alternative, zlata moja… Ci si myslis, ze jediny oj*b v medicine su virusy a ockovanie? … Keby sa moje telo ccelo zbavit ejakulatu, maval by som mokre sny. Ak nie, tak by ma bolela prostata, gulky. NIC Z TOHO SA NEDEJE. Dokonca idioti tu co kritizuju moj orgazmovy a ejakulacny celibat, maju pravdepodobne na dotyk haklivejsie gule nez ja. Mozem si ich masirovat siestimi prstami, poklepkavat po nich, a ZIADNA BOLEST. No len povedz partnerovi nech to spravi, nech si ich pomasiruje.. Je bolest znakom zdravia? TAZKO. Moje gulky su zdrave ako gulky malokoho. Takze si svoje „mudrosti“ nechaj pre ovce…

 10. svatoslav butora

  Hlavná otázka, ktorú treba riešiť a vyriešiť je odchod z malomocného systému tzv. EU a z malomocného „objatia“ systému „vlády“ Monštra USA. Potom sa budú dať hravo zvládnuť takmer všetky hrozby pre život a všetky strašidelné „riešenia“, pomocou ktorých tieto dve malomocné svetovládne Monštrá riadia a ovládajú im nepatriaci ale nimi dobytý Svet Ľudí. Ani táto dnešná debata by nevznikla, keby ju malomocní ovládatelia „vládcov“ skvelého žiarivého dokonalého sparchantelého mocenského systému Západu nevygenerovali.

  • Marek Kosice

   A kde budeme patrit po odchode z EU? Pod Rusko? Cinu? 😀 … Myslis, ze v roku 2023 zje mozne, aby malicky stat v strede Europy nepatril do ziadneho spolocenstva/unie? Keby sa tak stalo, zrazu by tu boli potopy, zemetrasenia, tajfuny…. Pretoze „kto nepatri k nam, bude nami bity“….

   • Nedávno sme nepatrili ani do zvrátenej satanistickej EU a ani do imperiálneho Ruska a žili sme a nebolo nám zle, tak čo tu trepeš a šíriš paniku? „Milujem“ ľudí, čo si myslia, že bez EU neexistuje život a nič by tu nebolo ! EU nám všetko zničila a chce nás úplne kontrolovať a ovládať ! EU = peklo na Zemi !

    • Bruselské tupé zmýšľanie, príklad:
     „Víte, proč se v Evropě nemusíme obávat ruské invaze?
     Protože ruská vojenská technika nesplňuje emisní normy EU.“ !
     :o)))

    • Marek Košice

     Draslík : Kedy už konečne zmúdrieš? EU je samozrejme FUJ, HNUS, BLEEE… Ja SÚHLASÍM…. Ale si tak hlúpy, že si neuvedomuješ, že sme nedobrovoľní (ako občania) VAZALI Európskej únie???????? Z EU odišla len Veľká Británia….. A TÁ PODĽA NIEKTORÝCH ZDROJOV OVLÁDA SVET……. Takže mať reči typu „Keď si to mohla dovoliť Veľká Británia, môžeme aj my (Slovensko)“ je smiešne a na plač zároveň…….. Nemôžeme. Pokiaľ teda EU sama nezanikne. Keď zanikne, nebude z nej treba vystúpiť. Asi tak, ako z potápajúcej sa lode nemusíš vystúpiť, keď sa rozplynie. Otázne ale je, či sa bez člnu neutopíš…pretože člny nám EU zobrala…dali jej ich sk*rvení bastardi vo vláde za posledných 30 rokov…

   • Nuž, teraz, keď sme sa ekonomicky zapredali Západu (nič podstatné už Slovensku nepatrí, pričom ťahúňom našej ekonomiky je automobilový priemysel), tak asi už niet cesty von z EÚ. Šancu na neutralitu sme prepásli ešte v deväťdesiatych rokoch, ak vôbec nejaká bola. Možno, ak by ZSSR podmienil stiahnutie svojich vojsk z území štátov Varšavskej zmluvy požiadavkou neutrality, ako sa stalo po II. svetovej vojne v Rakúsku. Žiaľ, čs. politiká reprezentácia na čele s V. Havlom a po roku 1993 aj slovenská, sa usilovali o pravý opak, t. j. o vstup do NATO a EÚ. V dejinách sa však na keby nehrá. Otázkou dnešných dní je, či pri čoraz väčšom zasahovaní EK do suverenity členských štátov, sa EÚ rozpadne, alebo nie.

 11. FICOZMRD SA VYJADRIL!!! JE! to jedna neomarxistická banda!
  „Ideálne pre Slovensko by bolo, keby po parlamentných voľbách vznikla spolupráca medzi Smerom a Hlasom. Napriek tomu, že Hlas sa uberá viac k liberálnemu priestoru.“ Tak!

  „Potvrdzuje to aj konferencia, na ktorej vystúpili predstavitelia Hlasu, Progresívneho Slovenska a Sasky k zahraničnej politike, kde si hrkútali a skonštatovali, že na 95 % si rozumejú. To je ďalší dôkaz toho, že tam to skôr tlačí Peter Pellegrini, ale ja budem opakovať, že ak sú to naši bývalí kolegovia, ktorí odišli zo Smeru, tak spolupráca by mala byť celkom prirodzená. Preto spolupráca Smeru a Hlasu by mohla tvoriť základ novej vládnej koalície. “ – Čiže! jednoznačné ukotvenie na Západ! jednoznačné ukotvenie v EU a v NATO! Ták!
  https://www.cas.sk/clanok/2790731/expremier-a-predseda-smeru-robert-fico-exkluzivne-pre-novy-cas-co-ponuknem-pellegrinimu-po-volbach/
  ————————————————-
  Vydrbané buzerantské boľševické děvky! To je to, čo Slovensko „potrebuje“!

  • A čo tak zobrať zo šachovnice týchto dvoch tandémových koňov! A nech tu zvíťazí progresívny fašizmus! A nebudú potrebovať ani uniformy! A potom to – who is who – vyčistíme!

   • Ale keď príde Maroš a rozkáže, celý svet mu zaručí bezpečnosť malej krajiny, ktorá nemá žiadny vplyv na rozhodovacie procesy.

    Slovensko by ani neexistovalo, keby sme sa pri jeho vzniku nezaviazali rešpektovať medzinárodné pravidlá. Tak čo je lepšie – žiť na Slovensku alebo byť súčasťou iného štátu? Opäť len dokazujete svoj „bystrý“ intelekt a vlastné JA, okolo ktorého sa točí celý svet.

  • Kam sa chcete ukotviť? Nemáte vlastníctvo, žiadne suroviny a ste závislí na zahraničnom obchode. Komu sa snažíte diktovať? Všetky medzinárodné zmluvy sú navrhnuté tak, aby podporovali nadnárodné inštitúcie v submisívnej rovine. Ak by ste videli realitu, asi by ste nechceli zničiť prácu milióna rodín na Slovensku kvôli svojim sebeckým potrebám.

   • „Všetky medzinárodné zmluvy sú navrhnuté tak, aby podporovali nadnárodné inštitúcie v submisívnej rovine. Ak by ste videli realitu, asi by ste nechceli zničiť prácu milióna rodín na Slovensku kvôli svojim sebeckým potrebám.“ – ku.va! Zase píšeš na lavičke blázninca?! Lebo už neprší?! Toto nevypotí ani žena, ktorej udrelo do hlavy mlieko! Jebo! Zase si vynechal – oje.al tie tri pilulky?! Teba treba ovaliť pantokom!

    • K tomu, aby ste mohli mať vlastnú krajinu, musíte splniť tisíce záväzkov, ktoré nie sú pre Slovensko navrhnuté tak, aby malo rozhodovacie právomoci v oblastiach, o ktorých neustále hovoríte.

     • 1/ Hovoríš o Slovensku ako pre teba cudzej krajine!
      2/ So slovenčinou si v pi.i! Nedokážeš naformulovať zmysluplnú vetu s kontextuálnym správnym významom!
      3/ Pre mňa si podrbaný židoanglosaský-nemecký troll!
      4/ Skrátene – ty vy.rbaný „liberátor“ – máš blbý výcvik a tvoji inštruktori sú kreténi!
      5/ Kiež by ťa vyhodili z nejakého dronu rovno do mojej záhrady!

     • Používate argument ad hominem, nerozumiete obsahu. Obsah znie.

      K tomu, aby ste mohli mať vlastnú krajinu, musíte splniť tisíce záväzkov, ktoré nie sú pre Slovensko navrhnuté tak, aby malo rozhodovacie právomoci v oblastiach, o ktorých neustále hovoríte.

     • Ako plánujete zabezpečiť, aby vaše potreby boli akceptované, keď proti vám stojí moc, ktorá prevyšuje vaše možnosti?

      Ak by ste sa zúčastnili rokovaní, nemusel by nikto vstúpiť do Vašej záhradky, sklonili by ste sa vďačne a prijali to, čo sa vám ponúkne.

      Viete ako dopadlo Mongolsko, keď sa vzoprelo? Použilo sa Rusko na vyriešenie problému.

      Tak ešte raz, držíte slabé karty v ruke.

     • Aké dôsledky by malo použitie Vašej agresie a sebectva, slabého strategického myslenia a neschopnosti kontrolovať Vaše emócie pre slovenskú spoločnosť? Aký dopad by to malo na slovenské hospodárstvo a rodiny? Myslím si, že aj Vaši verní prívrženci z tohto fóra by sa prišli porozprávať s Vami o tom, ako by sa to mohlo prejaviť v praxi. A pre Vás by to príjemné nebolo.

      Čím by ste chceli vyhrať Vami rozpútanú vojnu voči vlastnej krajine a vlastným ľudom?

      Nedokážete myslieť komplexne.

     • Ad dominem – znamená povedať NIE vypáleným záväzkom „svojho otca“!!!! A do pi.e s „tisíckami záväzkov“! O tom je zvrchovanosť ty debil!!! Mám v pi.i „záväzky“ vnútené výpalníkmi mojím otcom-dedom = ad dominem = cez otca na syna! A ešte si ty ko.ot zabudol na „moju matku“ = povinnú poslúžiť tvojmu Chazarovi Rotschieldovskému ko.otovi! Ku.va – kiež by si padol do mojej záhrady!

     • Znova poukazujete na domnelé osobné vlastnosti alebo nedostatky, ktoré nie sú priamo súvisiace s daným argumentom.

      Tak znova.

      K tomu, aby ste mohli mať vlastnú krajinu, musíte splniť tisíce záväzkov, ktoré nie sú pre Slovensko navrhnuté tak, aby malo rozhodovacie právomoci v oblastiach, o ktorých neustále hovoríte.

      Ako plánujete získať bankové spojenia, keď na to, aby vás spoločenstvo akceptovalo, musíte predložiť schválený kód krajiny, inak vás nepustia do bankových sietí? Tvrdíte, že všetko odmietate, no bez bankových spojení si nebudete môcť plnohodnotne zabezpečiť svoje potreby krajiny.

      To bola len jedna z tisícok podmienok. Chcete, aby slovenské rodiny zostali v stredoveku?

     • Marek Košice

      Kašľať na Sebastiana….. Už od základov je to schyzofrenik….. Čo chce dokazovať tým vykaním osobe, ktorá sa mu hnusí (Maroš)? Že je „nad vecou“? Vykať cez internet (a ešte anonymne) niekomu, kto sa mi hnusí? … To je sebapopieranie LVL milión. Sebastián, všetci sme bratia a sestry, akurát niektorí máme od seba brutálne rozdielne názory….. Tak načo to sk*rvené vykanie? ….. Si intelektuálny POMÝLENEC. Tak to je. Intelekt je zbytočný, keď zároveň chýba inteligencia. A svoje vykanie si strč do riti.

     • Znova poukazujete na domnelé osobné vlastnosti alebo nedostatky, ktoré nie sú priamo súvisiace s daným argumentom.

      Pýtal som sa konkrétne otázky. Ak by ste boli členom delegácie, obchodníkom, zamestnávateľom, záležalo by na Vašom postoji, veľmi rýchlo by ste upustili od tých Vašich adolescentných názorov.

      Z Vašich rečí vidno, že ste obyčajný pešiak, neskúsený. Môžete riadiť veci vo svoj prospech len v súlade s Vašou pozíciou. Slovensko je naviazané na kompletnú infraštruktúru, ktorú ak opustíte, ocitnete sa na hube.

   • Sebastiana nechte a nevšímejte si ho. Je to případ hrnečka který když je plný víc se do něho nevejde a bude trolit co ho klauni v manéži nadrezůtovali v kvadratuře kruhu.

 12. Ockovanci su zacipovani a vysielaju bluetooth kody. V ich telach grafen vytvoril paralelne ovladacie struktury. Choroby, spomalenia a zombifikacia su nasledkom toho. Preto su ti ludia ini, stratili slobodnu volu a dusu.

  • Objektívne

   Žiadne kódy nevysielajú. Existujú telefóny, ktoré nemajú neaktulizovaný firmware pre bluetooth, preto to zobrazuje aj to, čo by nemalo. Wifi je na tom lepšie, nezobrazuje kódy aj keď za určitých podmienok, ktoré ovládajú programátori je možné aj na wifi zobraziť nezmyselné kódy. To ale neznamená, že pochádzajú od opichaných.

   • Aha a to se jeden a videu smál na yo že když je u smart televizí že se chce přihlásit jako neznámé zařízení když se u nich objeví. A uvědomte si že nepotřebují žádné čipy dávat pod kůži ale stačí jim že na vlastní bioelektrické signály těla „navandrovali ovladač – grafen, luciferin. A přes něj to mohou bouchat odkudkoliv a čímkoliv. Jenom jsem si vzpomněl co jsem někde četl jak měli spirálkové (výrobu drátků zvládli v metalurgii až někdy na konci 18. století a drátek od kováře či šperkaře je nadlidský úkol a případně neskutečná piplačka) náušnice před kristem tak to měli být podle „konspirátorů rušičky ovládáni mysli a ne šperky.

    • Nevím jestli to byly rušičky,ale třeba malým dětem dávaly naši pravěcí předci čelenky se spirálkami.Nějaký senzibil objevil,že vytvářely nějaký vlnění,které likvidovali bakterie.Takže dědičky netrpěli tolik rýmou a hlavně netrpěli záněty oušek .
     Citlivý jedinci nesnesou kovové předměty na těle.Kov stahuje kdejaké záření a to je nepříjemné.Tak mi to jako rušičky moc nepřipadá,spíš to posilovalo energetiku těla.Hlavně pokud se jednalo o spirály .Šperky ,ale mohou taky energetiku těla snižovat a svého nositele zlikvidovat

   • Opichany pride, kod naskoci, opichany sa vzdiali kod zmizne a pod. Je to uz spustukrat skumane vsade vo svete aj vedcami. Vsetci opichani to vysielaju bez ohladu na vakcinu (z vlastnej skusenosti neviem potvrdit sputnik, kedze nepoznam osobne nikoho kto ma sputnik). To uz sa nebavime o tom ci to takto je, to uz bolo davno dokazane.

 13. Objektívne

  Oprava: Existujú telefóny, ktoré majú neaktulizovaný firmware pre bluetooth

 14. Zombie apokalypsa ve skutečnosti:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3885.jpg
  = Stejně jako zombie bez mozku. Nevidím v tom žádný rozdíl.

Pridajte komentár

*