Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Dr. Coleman: Covidové vakcíny sú najsmrtiacejšie „lieky“ aké boli kedy vyrobené


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Coleman: Covidové vakcíny sú najsmrtiacejšie „lieky“ aké boli kedy vyrobené

(Dr. Vernon Coleman, Daily Expose) – Pri každom uvedení nového lieku sú vždy pravidlá, ako ho predpisovať. Teda, zvyčajne.

Niektoré lieky sa musia užívať s jedlom, iné na prázdny žalúdok. Niektoré lieky sa musia brať ráno, iné večer. Niektoré sú vhodné len pre dospelých, iným by sa mali starší ľudia a tehotné ženy radšej vyhnúť.

Pravidlá toho, kedy by sa mali lieky užívať, sa zostavujú až po vykonaní rôznych testov. Niekedy sa tie pravidlá zmenia, keď lekári sledujú, ako nejaký liek vplýva na rôzne skupiny ľudí.

Napríklad u talidomidu sa až po hrozných skúsenostiach tehotných žien zistilo, že je možno bezpečný pre niektorých pacientov, no nie je vhodný pre ženy, ktoré čakajú dieťa.

Pravidlá sa vždy navrhujú na základe pozorovaní a skúseností a lekár, ktorý pravidlá predpisovania ignoruje, sa môže dostať do veľkých problémov. Môže prísť o licenciu na výkon praxe a môže byť žalovaný.

Vakcíny na Covid-19 búrajú desaťročia zaužívané medicínske postupy

Lieky skúmam a píšem o nich od roku 1970 a nikdy som sa nestretol s tým, že by z týchto jednoduchých pravidiel existovala nejaká výnimka – až doteraz.

K experimentálnej, takzvanej vakcíne na Covid-19 sa pristupuje celkom inak, než ku všetkým iným teraz dostupným a kedy vyrábaným liekom na predpis.

Teraz je to ten najsmrtiacejší liečebný produkt v dejinách. A to znamená, že ide o najsmrtiacejší človekom vyrobený produkt akéhokoľvek druhu. Keby boli injekcie na Covid-19 autom alebo kotlom, už dávno by ich stiahli z predaja.

Toto je len niekoľko spôsobov, akými sa lieku dostáva bezprecedentne zvláštneho a veľmi nebezpečného zaobchádzania.

Po prvé a predovšetkým, u liekov je zvyčajné, že sa predpisujú s varovaním.

Môžu byť skúšané rôznymi skupinami ľudí. Skôr ako sa lieky stanú bežne dostupnými, testy zvyčajne niekoľko rokov pokračujú. Lenže experimentálne vakcíny na Covid-19 sa zavádzajú pre viac ako sedem miliárd ľudí, hoci test stále pokračuje.

Vlastne, pri takých otrasných skúsenostiach z úvodného testovania, aké majú vakcíny na Covid-19, by v minulosti žiadny liek na predpis pre trh nepovolili.

Po druhé, o novom lieku sa vždy debatuje a diskutuje.

Od lekárov sa očakáva, že budú poskytovať posudky, pozorovania a úvahy. Lekárske časopisy uverejňujú štúdie, správy a prípadové histórie.

O vakcínach na Covid-19 dnes žiadna diskusia neexistuje. Lekári, ktorí poskytnú kritické komenáre, prichádzajú o licencie a nadávajú im.

Médiá, ktoré zvyčajne rýchlo upozornia na problémy lieku, útočia na lekárov, ktorí sa snažia upriamiť pozornosť na vedľajšie účinky či úmrtia. BBC sa napríklad chváli tým, že odmieta dovoliť kritikom vakcíny, aby vyjadrovali obavy v jej programoch – aj keď sú tie obavy oprávnené.

Po tretie, nikto sa neznepokojuje tým, či bude žalovaný, lebo všetkým zaručili beztrestnosť.

Zmrzačení pacienti si možno dokážu nárokovať kompenzáciu v podobe relatívne malej sumy od svojich vlád, no vďaka intervencii investora do farmaceutických spoločností Billa Gatesa nie je možné výrobcov (farmaceutické firmy) žalovať.

A zdá sa, že pred súdnym konaním na civilných súdoch môžu byť imúnni aj očkujúci lekári.

(Väčšina porušila medzinárodný zákon tým, že predpisovali experimentálne produkty bez toho, aby sa uistili, že od očkovaných dostali plný, informovaný súhlas.)

Po štvrté, iné ako západné vakcíny sa neuznávajú.

Tým, ktorí dostali neschválenú vakcínu (t.j. takú, ktorá im neumožňuje vstúpiť do USA alebo Európy – ako napríklad čínske vakcíny alebo Sputnik V) hovoria, že môžu mať aj schválenú vakcínu (a ktorá im preto umožní slobodnejšie cestovať).

Nevidel som absolútne žiadny dôkaz o tom, že je toto bezpečné.

Liečba osteoporózy

Neboli vykonané žiadne uspokojivé, presvedčivé testy ani pokusy na zistenie toho, či sú dávky rôznych vakcín kompatibilné alebo smrtiace.

Po piate, farmaceutické firmy hovoria, že druhá dávka vakcíny by mala byť podaná dvanásť týždňov po prvej dávke.

Veľa lekárov však dáva druhú dávku len štyri týždne po prvej. Neboli vykonané žiadne testy dokazujúce, že je to bezpečné alebo účinné. Uvádza sa, že lekári dostanú zaplatené za prvé očkovanie až po podaní druhej dávky.

Človek nemusí byť cynik, aby si nepoložil otázku, či sa lekári tak neponáhľajú s druhou dávkou preto, aby im rýchlejšie zaplatili.

Možno sa lekári obávajú, že ak zaočkovaný jednotlivec nedostane rýchlo druhú dávku, tak sa po ňu už možno nevráti – buď kvôli tomu, že mal zlé vedľajšíe účinky, alebo tomu, že je mŕtvy. A pokiaľ viem, žiadni lekári ešte nepodali druhú dávku mŕtvym.

Po šieste, pôvodne sa hovorilo, že vakcíny na Covid-19 by sa nemali podávať tehotným ženám.

Táto rada sa teraz ignoruje a očkujú sa ženy, ktoré sú alebo môžu byť tehotné.

Neexistuje žiadny dôkaz, ktorý by naznačoval – nieto ešte dokazoval – že je toto bezpečné.

Po siedme, očkovania na Covid-19 sa podávajú nevyliečiteľne chorým pacientom, označeným za nevhodných na resuscitáciu.

Naozaj sa nezdá, že by malo veľký význam podávať očkovanie, čo akutát tak možno mierne znižuje riziko u pacientov, ktorí majú zakrátko zomrieť a u ktorých bolo rozhodnuté, že majú byť označení oznámením „Neresuscitovať“

(Poznámka: Takto sa zvyčajne vo Veľkej Británii označujú starí alebo vážne chorí pacienti).

Po ôsme, je už všeobecne známe, že vakcíny na Covid-19 môžu spôsobovať krvné problémy, akými sú napríklad zrazeniny.

Ja ale viem, že očkujú aj pacientov, ktorí už históriu krvných zrazenín majú.

Po deviate, jednotlivcom sa podáva prvé očkovanie vyrobené jednou spoločnosťou a druhé očkovanie vyrobené inou.

Toto je proti všetkým základným medicínskym princípom.

Zatiaľ nie sú žiadne dôkazy, ktoré by dokazovali, že je toto dlhodobo bezpečné, no prvé testy údajne dokazujú ďalšie vedľajšie účinky.

Po desiate, na jeseň plánujú lekári podávať jednotlivcom dávku vakcíny na Covid-19 spolu s vakcínou proti chrípke.

Neboli vykonané absolútne žiadne testy na zistenie toho, či je to bezpečné.

Záver

Takže, toto je desať dôvodov, prečo je podávanie vakcíny na Covid-19, alebo ako to chcete nazvať, nevedecké. Je to zámerne nevedecké a nesmierne bezohľadné.

Lekárov, ktorí sa v tomto masívnom, nekontrolovanom globálnom experimente angažujú, by mali vyškrtnúť z lekárskeho registra a doživotne posadiť do väzenia. Namiesto toho budú odmenení obrovskými kopami peňazí a chválou.

Žiadni mainstreamoví novinári sa neodvážia opýtať, čo sa deje – aj keď je v tomto experimente očividne veľmi málo vedy. A to málo vedy, ktoré existuje, sa ignoruje. Ich zbabelosť je bezprecedentná.

Tí, ktorí tie lži a nezmysly akceptujú, sú – podobne ako dobrí Nemci v 2. svetovej vojne, akceptujúci lži a podvody, lebo to bolo ľahšie – ďaleko ziskovejšie a ďaleko pokojnejšie, než keby konfrontovali podvodníkov s jednoduchými pravdami, ktoré som práve načrtol.

Medzitým sú tí z nás, ktorí tento podvod spochybňujú a poukazujú na úplne chýbajúcu vedu v tom, čo sa deje, démonizovaní a napádaní.

Zúrivé, kruté umlčiavanie a démonizácia hovorcov medicínskej pravdy nám úplne stačí ako dôkaz, že údajná pandémia Covid-19 je najväčší podvod v ľudských dejinách.

Bol podnietený, udržiavaný a bez zľutovania šírený tými najhoršími ľuďmi, akých kedy svet videl. A zdravotnícky establišment musí teraz do konšpirácie zla, ohrozujúceho našu prítomnosť a budúcnosť, zaradiť aj sám seba.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Dr. Vernon Coleman, Zdroj: dailyexpose.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Ja sa len „modlím“ aby toto celé sa zastavilo.

 2. Jednoduchá

  …mne stačí len 1 dôvod, a to je ten, že fungujem aj bez neho a a preto si to nedám…. ….a hlavne verím, že sa to zastaví, no musíme preto aj niečo urobiť….

  • Prečo sa jeseň, zima a jar 2021-22 považuje za termín, kedy sa prevalí (sama) pravda o „očkovaní“ ? Jedným z dôvodov je ten, že keď „vakcína“ „vypla“ prirodzenú imunitu a nahradila ju hacnutým systémom ľudskej DNA – očkovanci :
   1/ budú mať veľmi vážne problémy s kontaktom s akýmkoľvek výrusom (aj od svojho kolegu – bio generátora – ktorý vyprodukuje xy- mutáciu)
   2/ ich telo môže zareagovať na „divoký“ vírus citokynovou búrkou imunitného systému – čo nemusia prežiť
   Toto sú len dva vážne a najpravdepodobnejšie ohrozenia, ale je ich oveľa, oveľa viac. Tí čo to v „zdraví“ preskáču nemôžu vedieť čo s nimi bude o 1,2,3 …a viac rokov – lebo to dnes ešte NIKTO nevie. (taký spikeproteín – čo produkuje hacnutá bunka – je vlastne PRION , čo bol pôvodcom pandémie šialených kráv po r. 2001- dlhodobý výhľad je potom veľmi temný)

 3. https://www.naturalnews.com/2021-08-10-cdc-director-warns-endless-covid-vaccines-mutations.html#
  Here it comes: CDC director ‘warns’ of endless COVID vaccines as we’re just ‘a few mutations’ away from the original vax being made obsolete
  Je to tu: Riaditeľ CDC „varuje“ pred nekonečnými vakcínami proti COVIDu, pretože sme len „pár mutácií“ od pôvodného zastaralého očkovania

  PS Jedným slovom chcú nás neustále očkovať novými a novými vakcínami proti kovidu

 4. https://www.naturalnews.com/2021-08-10-hospitals-filled-fully-vaccinated-injections-spread-variants.html
  Hospitals around the world now being filled with “fully vaccinated” sick patients as injections rapidly spread new “variants”
  Nemocnice na celom svete sa v súčasnosti zapĺňajú „plne očkovanými“ chorými pacientmi, pretože injekcie rýchlo šíria nové „varianty“

 5. ? opravte si chybičku v nadpise

  • Keďže pre Badatela sú vakcíny ovnakým zaklínadlom ako pre Tomia Okamuu miguanti – to malé račkovanie je na tom to najmenej.

   „Sociologický poznatek z nevyžádaných diskusí pod články oslavující sodomii a jiná degenerátská a společensky subverzivní chování je následující:
   Drtivá většina vášnivě diskutujících jsou buď aktivní homosexuálové nebo ženy 30+, které nemohou najít partnera a vykřesat rodinu z posledních uschlých vajíček poté, co se deset až patnáct let bezstarostně vozily na čuráčím kolotoči, studovaly nesmyslné a nelukrativní obory jako teorie lesbického tance, gender fantasmagorie nebo socialostilogii, a teď jim nikdo s jejich strhanou tváří, zdevastovanou alkoholickými a drogovými večírky, nevěří jejich zázračnou proměnu z feministky na tradiční ženu.
   Jak známo, vrána k vráně sedá, a tak se zde navzájem paktuje toto prošlé zboží s nájezdem desítek penisů se svými teplými kamarády, neboť ti jim spolu s prašivými kočkami a bílým vínem zbyly jako smutný pomník jejich ženství.

   Argumenty jako vždy podprůměrné, nekonečné opakování lži o homosexualním genu, který nikdo nikdy podobně jako Covid neizoloval, nebo urážky ad hominem o latentní homosexualitě každého, komu se ze sodomie dělá šoufl. Pokud homofobie znamená latentní homosexualitu, pak arachnofobie znamená, že každý, kdo nesnáší pavouky, je chce tajně prcat.“
   http://www.nwoo.org/2021/08/09/teply-pruvod/

   Otázka – ak neznášam Pellegríniho – znamená to, že ho chcem tajne prcať? Lebo ak to tu pôjde takto s „témami“ ďalej – obávam sa, že nás onedlho bude namiesto Vakcinoviča prcať jeho teplý Hlas. Miguanti choroby už neroznášajú?

 6. Za 12 týždňov takto stihnú dať aj tretiu.

  A čo sa ešte chystá??
  Nové e-občianske s odtlačkami prstov sa blížia. Štát už avizuje úpravu zákona.
  https://zive.aktuality.sk/clanok/vgxwxqw/nove-e-obcianske-s-odtlackami-prstov-sa-blizia-stat-uz-avizuje-upravu-zakona/

  • Špeciálna tlačiareň + ľudský tuk a pot = falošné odtlačky prstov podľa potreby. Reálne odtlačky majú ešte jedno špecifikum – unikátne bakteriálne zloženie s vlastným DNA. Obávam sa, že databáza odtlačkov bude súvisieť s iridológiou – z týchto 2 biometrických údajov už budú mať komplexný zoznam špecifických údajov o človeku – choroby, dispozície /zaujímavé pre poisťovne a darcovstvo orgánov/, unikátne vlastnosti.

   Viete, čo o vašej osobnosti prezradia odtlačky prstov …
   [Prehľadávať doménu interez.sk] https://www.interez.sk/viete-co-o-vasej-osobnosti-prezradia-odtlacky-prstov-mozno-viac-ako-ste-si-mohli-mysliet/
   Daktyloskopia je veda, ktorá sa zaoberá skúmaním odtlačkov prstov človeka. Názory, že by odtlačky našich prstov súviseli s našou osobnosťou, inteligenciou a temperamentom, boli vždy popierané. Takisto ako veštenie budúcnosti z dlane, poprípade charakteristika osobnosti podľa jednotlivých čiar na dlani.

   Ako Sfalšovať Odtlačky Prstov: 6 Krokov – Encyklopédie – 2021
   [Prehľadávať doménu sk.10steps.org] https://sk.10steps.org/Falsificar-Impress-es-Digitais-10240
   Latentné odtlačky prstov nie sú nič iné ako tuk a pot na dotknutých predmetoch. Aby ste teda mohli získať odtlačky prstov niekoho iného (v tomto prípade odtlačok prsta, ktorý chcete vytvoriť), musíte sa spoliehať na osvedčené metódy forenzného vyšetrovania. Čo je potrebné vysvetliť tu.

 7. Ander Kixa

  Všetci tu mudrujú a pohoršujú sa, ale nikto ešte neprišiell s lepším návrhom ako zabrániť hlupákom chodiť voliť. Predsa voliči ktorých strán sa prevažne nechali napichať?

 8. https://www.naturalnews.com/2021-08-11-95-severe-patients-israeli-hospitals-are-vaccinated.html
  95% of severe patients in Israeli hospitals are vaccinated, warns doctor
  95% vážnych pacientov v izraelských nemocniciach je očkovaných, varuje lekár

  Pfizer vaccine failing in Israel, weakening the population, mutating coronaviruses
  V Izraeli zlyhala vakcína Pfizer, oslabila populáciu a koronavírusy mutovali

  Israel is a genocidal apartheid
  Izrael je genocídny apartheid

  • Apparently, the Israel government wants to make sure that more people are weakened, hospitalized and killed as spike protein bioweapons are forcibly replicated in people’s bodies. As such, Israel has been reduced to a genocidal Apartheid, hellbent on persecution and depopulation.
   Izraelská vláda sa zrejme chce ubezpečiť, že viac ľudí bude oslabených, hospitalizovaných a usmrcovaných, pretože biologické zbrane s hrotovými bielkovinami sa násilne replikujú v telách ľudí. Izrael ako taký bol zredukovaný na genocídny apartheid, ktorý sa zaoberá prenasledovaním a vyľudňovaním.

 9. https://www.naturalnews.com/2021-08-11-braveheart-michael-mitchell-dies-pfizer-booster-covid.html
  Braveheart actor Michael Mitchell dies six days after getting third Pfizer “booster” shot for covid
  Odvážny herec Michael Mitchell zomiera šesť dní po tretej Pfizer „posilňovacej“ covid vakcíne

 10. https://www.banned.video/watch?id=611280b51213114060e86c70
  A Pandemic Of The Vaccinated
  Pandémia zaočkovaných

 11. https://zemavek.sk/nemecky-pracovny-portal-ponukajuci-pracu-pre-neockovanych-bol-napadnuty-hackermi/
  Nemecký pracovný portál ponúkajúci prácu pre neočkovaných bol napadnutý hackermi

 12. Vladimír Lengvarský naznačil, kto sa očkovaniu nevyhne a bude mu nariadené. A „ak odborníci povedia, že sa treba preočkovať, tak to budeme rešpektovať“

  Polícia, armáda, zdravotníci či učitelia, to by mohli byť skupiny, kde by bolo očkovanie povinné,“ dodal šéf rezortu zdravotníctva s dôvetkom, že okolo 70 percent zdravotníkov je už zaočkovaných.

  Tak načo nariadiť povinné očkovanie zdravotníkov keď vraj až 70% je zaočkovaných. Neverím tomuto suchopádnemu človeku ani slovo.

  Polícia, učitelia, armáda, len nech ich nútia, aby mal potom kto robiť v týchto rezortoch, veď teraz sa boria s nedostatkom ľudí.

  Však prezentovali, že 1-2 dávky, to je sloboda-zodpovednosť. Tak načo potom idú dávkovať 3-4 vakcínečkou a to nie je koniec. Ako je vôbec možné, že ten kto reklamoval 1-2 dávky ako slobodu a zodpovednosť nehovoril pravdu, ako je možné že takéto bludy môžu šíriť vysokopostavené osoby.?
  Klamú a mali by niesť zodpovednosť od prezidentky ,ako reklamnej manekýny, až po celú covid sebranku.

  Žiadny iný názor, žiadna iná pravda, iba tá ich je neutále vnucovaná médiami.
  Odkiaľ ide také silné krytie, že sa neboja budúcnosti?

 13. Počúvam rádio, ako „pekne“ narastajú autonehody. Zdravá, depopulačná vakcínočka funguje – mikro porážky, mikro krvné zrazeniny.

 14. Páni, to bylo ujeté. Bill Gates se chová, jako by byl nějaký král COVIDU a usmívá se, když se navrhuje, aby starším lidem byly odepřeny výplaty sociálního zabezpečení, pokud se odmítnou nechat očkovat.

  https://www.thegatewaypundit.com/2021/08/weird-bill-gates-smiles-suggesting-nonvaccinated-withheld-social-security-benefits/

 15. Dvě starší zprávičky s Billem:

  Bill Gates a jeho nadace v roce 2013 odměnili vědce za vytvoření silnějších a tenčích kondomů za použití grafenu.

  https://t.me/geddes/11454

 16. https://www.hlavnespravy.sk/covid-automat-pracuje-s-absolutne-mylnym-predpokladom-ze-zaockovani-su-zdravi-a-nezaockovani-chori-v-praxi-to-vsak-moze-byt-aj-presne-naopak-upozornuje-uhrik-kriticku-infrastrukturu-moze-nakon/2638262
  „Covid automat pracuje s absolútne mylným predpokladom, že zaočkovaní sú zdraví a nezaočkovaní chorí. V praxi to však môže byť aj presne naopak,“ upozorňuje Uhrík. Kritickú infraštruktúru môže nakoniec tvoriť už len Heger s Naďom, myslí si Taraba

 17. Kto vie angl. nech vypočuje veľmi pekný prejav MUDr. Mercolu – čo máme urobiť aby sme ostali zdraví.
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/08/11/mid-cape-summerfest-highlights-mercola-market-intro.aspx

  Vit. D (najlepšie zo slnka), ak sa nedá tak brať supplement (dodávať)
  Jesť len v rozmedzí 8 hodín a večerať min. 3-4 hodiny pred spánkom
  Cvičiť
  Ak sa dá používať saunu (presne vysvetľuje akú)
  Používať správny tuk (nie tie tečúce)

  Vysvetľuje, že cca pre 110 rokmi Rockefellerovci prebrali Medicínu, zakázali liečenie naturálnou medicínou… Dnes sa choroby neliečia len sa zatláčajú prejavy choroby.
  Vysvetľuje, že Keto diéta nie je najzdravšia. Treba jesť aj karbohydráty ale v obmedzenom množstve.

  Veľmi ma oslovil jeho prejav.

 18. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/08/8810-digitalni-zdravotni-pasy-nastraha-ktera-mnohe-nalaka-do-bezhotovostniho-systemu-jednoho-sveta.htm
  Digitální zdravotní pasy: Nástraha, která mnohé naláká do bezhotovostního systému jednoho světa

  Několik nových technologií, které se zdají být oddělené a nesouvisející, se brzy spojí a vytvoří obří digitální past, která snadno zláká neinformované masy.

  Digitální past již byla nastražena a globalistické elity využívají COVID k urychlení procesu konvergence. Většina lidí se ve spánku chytí přímo do pasti, která je nakonec zredukuje na lidský QR kód – sledovatelný, dohledatelný a stoprocentně existenčně závislý na velkých technologiích a velké vládě.

  Elity vám dopředu neřeknou, co všechno čtvrtá průmyslová revoluce obnáší. Řeknou vám jen ty části, které znějí dobře – pohodlí, začlenění, bezpečnost, zabezpečení.

 19. https://www.infovojna.sk/article/definitivne-rozdelili-narod-na-nadludi-a-podludi-ani-do-restauracie-vas-nepustia-ak-nie-ste-klient-pfizeru
  Definitívne rozdelili národ na nadľudí a podľudí. Ani do reštaurácie vás nepustia, ak nie ste klient Pfizeru

  Blaha: Budú lynčovať a zvaľovať vinu na neočkovaných. Ako kedysi fašisti

  Apartheid sa prehlbuje, nenávisť voči neočkovaným pripomína nenávisť voči Židom za nacistickej éry. Aj tým nadávali do dobytku a dezolátov. Aj tí boli pre nacistov tupelá – bez rozumu, bez duše, podľudia.

  • veľa očkovaných má problémy, niektorí už ich nemajú a ani mať nebudú, zubatá je milosrdná, všetko lieči…

 20. https://www.banned.video/watch?id=6112995c222b0f409b204d37
  Covid Sheep Under Martial Law
  Covidové ovce podľa stanného práva

  The establishment of permanent martial law is accelerating as the sheep accept whatever their government masters implore them to do with soft persuasion. The sheep have become accustomed to accepting the order to inject themselves with an experimental therapeutic. Regardless that fully vaccinated countries are spiraling out of control with Covid hospitalizations of the vaccinated. And adverse reactions that include death continue to skyrocket.
  Zavedenie trvalého stanného práva sa zrýchľuje, pretože ovce prijímajú čokoľvek, čo ich vládni páni žiadajú, aby robili s mäkkým presvedčovaním. Ovce si zvykli prijať príkaz na injekčné podanie experimentálneho terapeutika. Bez ohľadu na to, že plne zaočkované krajiny sa vymknú spod kontroly hospitalizáciami očkovaných proti Covidu. A nežiaduce reakcie, medzi ktoré patrí smrť, stále raketovo rastú.

 21. Táto vláda od samého začiatku vládnutia nič iné nedokáže, iba nehospodárne rozhadzovať štátne peniaze a zapodievať sa covidom.Už rok a pol naše uši otravujú jedny a tie isté slová covid, lockdown, vakcinácia, zodpovednosť, sloboda.

  Nič nedokázala a nedokáže iba sa motať okolo tejto témy. A kde zmizla chrípka, vždy ju niektorí jedinci zdravotne ťažko znášali a aj umierali a život bežal v normále. Nasadili sa lieky a lekári liečili. Žiadna a vraj tak nebezpečná choroba sa neliečila iba zavretím doma bez liekov, iba po telefóne info pre hygienu.

  Mali sme v rodine pozitívne 2 osoby a nikto sa im nevyhýbal, neoddeľoval a žiadna hromadná nákaza a ani v okolí. Strašiakom bola iba pande banda a média.

  Ako povedal jeden vzdelaný človek, že to je 10% medicinsky problém a 90% politický, a ja dodávam že aj totálne nepríjemný a otravný.

  • tvrdím, že chcú zaviesť ´dalšie oblbujúce náboženstvo. nuž, kto sa nechá manipulovať a na hlavu si nechať srať, dobre mu tak, nech smrdi, nech sa vytešujú zmrdi..

 22. https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/10/fatalne-nasledky-ockovania-hlavny-nemecky-patolog-ziada-viac-pitiev-ockovanych-ludi-30-az-40-percent-udajne-zomrelo-na-ockovanie/
  Fatálne následky očkovania: Hlavný nemecký patológ žiada viac pitiev očkovaných ľudí. 30 až 40 percent údajne zomrelo „na očkovanie“

 23. https://www.hlavnydennik.sk/2021/07/08/masivne-vedlajsie-ucinky-po-ockovani-deti-teraz-aj-v-rakusku-trpke-svedectvo-matky-dvoch-vazne-chorych-deti-willi-huber/
  Masívne vedľajšie účinky po očkovaní detí teraz aj v Rakúsku. Trpké svedectvo matky dvoch vážne chorých detí (Willi Huber)

 24. https://www.hlavnespravy.sk/novy-biznis-model-farmaceutickych-firiem-do-predaja-vakcin-zatiahli-jednotlive-vlady-zabezpecili-si-tak-odbyt-aj-reklamnu-kampan-zadarmo-tvrdi-mesik/2638844
  Nový biznis model farmaceutických firiem. Do predaja vakcín zatiahli jednotlivé vlády. Zabezpečili si tak odbyt aj reklamnú kampaň zadarmo, tvrdí Mesík

  Pre niektoré „vyvolené“ farmaceutické firmy je momentálne radosť podnikať. Nie len že vďaka vládam majú zabezpečený tichý odber svojich produktov, oni im dokonca robia aj reklamu. A úplne zadarmo, respektíve z peňazí daňových poplatníkov. Či chceme alebo nie, zisky farmaceutickým firmám sme zaplatili všetci. V mene vyššieho dobra. Na situáciu na sociálnej sieti upozornil lekár a analytik globálnych trendov Juraj Mesík

  „Oproti mega-prachom vyhodeným na remdesivir či spajdľovanie nosohltanov sú to samozrejme len omrvinky – ale pre mRNA firmy znamená každý nový očkovanec zisk niekoľkých desiatok eur. Zatiaľ – lebo tretia, štvrtá a ďalšie dávky otvárajú nové a nové perspektívy. Bez potreby utrácať na reklamu vzácne firemné peniaze. Výborný biznis model,“ tvrdí Mesík.

  • Každý eu štát je len pre vyššie vyvolených malou firmou, ktorú treba vytunelovať.
   Naša vláda musí len slepo poslúchať… myslím, že tiež len zo strachu. Svoj strach prenášajú na nás.

 25. „Pri každom uvedení nového lieku sú vždy pravidlá, ako ho predpisovať.“
  ..hmm .. v príbalových letákoch sa píše ako sa lieky užívajú a nie predpisujú 🙂

 26. Jednoduchá

  …je to veľmi smutné, ak po toľkých inormáciach ľudia stále veria očkovaniu a celému ,,covidcirkusu“…..mali by sa už prebrať a začať uvažovať….treba pozerať aj iné infor., ako sú ,,v búdke“ a hlavne sa o tom treba otvorene rozprávať….stále je to o rozhodnutí každého z nás….

 27. jednoduchá

  .. to je možné….

 28. Jentak ako píšete ? len už by sa mali Slováci a aj celý svet prebudiť ???????

Pridajte komentár

*