Covidové vakcíny spôsobujú, že leukocyty vyžerú dieru do aorty (srdcovej tepny), varuje Dr. Cole


Print Friendly, PDF & Email

Covidové vakcíny spôsobujú, že leukocyty vyžerú dieru do aorty (srdcovej tepny), varuje Dr. Cole

(Ethan Huff, Natural News) V relácii „Spýtajte sa Dr. Drewa“ počas rozhovoru o „vakcínach“ proti koronavírusu, patológ a odborník na virológiu Dr. Ryan Cole, ktorého meno pravdepodobne poznáte z nášho skoršieho spravodajstva, odhalil, že vakcínami vyprodukované hrotové proteíny spôsobujú rozsiahle poškodenie obehového systému.

Dr. Drew a Dr. Cole diskutovali o tom, kde majú tieto hrotové proteíny tendenciu ukladať sa v tele. Podľa odhadu Dr. Coleho idú všade, kamkoľvek si zvolia, vrátane mozgu.

„Sú aj v mozgovom tkanive,“ vysvetlil Dr. Cole počas nasledovného segmentu rozhovoru (v angličtine):

Dr. Drew mal skvelú otázku:

„Je to v mozgovej hmote, je to v bielej hmote, kde v mozgu? Kdekoľvek sa distribuujú lipidové nanočastice – a dostanú sa cez hematoencefalickú bariéru a vieme, že S1, hrotový proteín, tam prechádza tiež.“

Dr. Cole ďalej vysvetlil, že proteíny produkované telom z covidových vakcín „nasledujú malé kapiláry a prenikajú do akéhokoľvek tkaniva, do ktorého sa im zachce“.

Konverzácia sa stala skutočne zaujímavou, keď Dr. Cole ukázal diapozitívy zobrazujúce zápalové účinky hrotových proteínov pri ich interakcii s lymfocytmi.

„Tento vrcholový proteín spôsobuje, že lymfocyty začnú vyžierať dieru v aorte,“ povedal Dr. Cole.

„Aorta je najväčšia krvná tepna vo vašom tele, ktorá vychádza z vášho srdca. Keď praskne, za pár minút ste fuč. Takže to je len ďalší príklad toho, čo môže spôsobiť usadený hrotový proteín a následne vyvolaný zápal.“

(Súvisiace: Vlani na jeseň Dr. Cole varoval, že miera výskytu rakoviny medzi úplne zaočkovanými stúpla 20-násobne.)

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Hrotové proteíny z covidových „vakcín“ sú zodpovedné za „chorobu zrážanlivosti“

Dr. Cole bol mimochodom medzi prvými, ktorí vysvetlili, prečo covidové vakcíny sú príčinou neslávne známych krvných zrazenín, ktoré sa tvoria po injekcii.

Hrotové proteíny spôsobujú tiež to, čo Dr. Cole opísal ako „chorobu zrážanlivosti“ alebo tvorbu tých záhadných nekrvných zrazenín, o ktorých niektorí balzamovači tvrdia, že ich vyťahujú z mŕtvol.

Dr. Cole sa tiež opakovane zaoberal skutočnosťou, že nie všetci lekári a zdravotnícki pracovníci sa zhodujú v tom, či sú covidové „vakcíny“ bezpečné a účinné.

Jediný dôvod, prečo to vyzerá tak, že všetci zdravotníci podporujú očkovanie, je ten, že tí, ktorí nesúhlasia, vrátane Dr. Colea, sú systematicky cenzurovaní.

Ochorenie z očkovania sa dá celkovo zhrnúť ako endoteliitída, ktorá je ohraničená zápalom výstelky krvných ciev. Užívanie enzýmu nattokinázy ju môže pomôcť zmierniť. Ďalšou výhodou nattokinázy je jej masové používanie v celom Japonsku na prevenciu Parkinsonovej a Alzheimerovej choroby.

Jednou z najzaujímavejších vecí na covidových vakcínach je podľa odhadu Dr. Coleho skutočnosť, že ich hrotové proteíny sú perzistentné (trvácne, neodbúrateľné). Telu trvá veľmi dlho, kým sa ich zbaví – ak sa ich vôbec niekedy úplne zbaví.

Ľudská populácia nebola nikdy náležite upozornená na žiadne z týchto rizík, čo znamená, že informovaný súhlas nikdy nebol súčasťou očkovacieho procesu. Keby bol, koľko ľudí by asi súhlasilo s očkovaním? Veľmi málo, ak vôbec nejakí.

Reakcie ľudí na uvedené zistenia

„História covidu je taká, že oklamali väčšinu ľudí a spôsobili veľkú spoločenskú a zdravotnú ujmu tým, že použili kontrolu, ktorú mali nad zdravotníckymi a regulačnými úradmi, aby nariadili kvázi-povinné a nadmieru ziskové očkovanie mRNA vakcínami,“ píše sa v tweete, ktorý reaguje na vyššie uvedené video.

„Potom klamali o bezpečnosti a účinnosti alternatívnej včasnej liečby vo všeobecnosti, a najmä o ivermektíne. A mysleli si, že im to prejde, pretože majú kontrolu nad viacerými veľkými vládami, veľkými technologickými korporáciami a veľkými médiami.“

Najnovšie správy o zdravotných poškodeniach spôsobených covidovými vakcínami nájdete na stránke ChemicalViolence.com.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Peter Staněk: „Bude to nová revolúcia, nebude nežná a použijeme to, čo bude po ruke a budeme ich hnať …“
  10 minut /ukázka/
  https://www.youtube.com/watch?v=vSO10Cwz9NU

  • Troška niečo na aktuáonu nôtu… ak sa nenahneváte, priatelia !
   U nás v Horných Uhrách práve padla mafiánska vláda, tak milovaná liberálnou spodinou, tupou kaviarňou a madam Čaptavou. Zmení sa niečo? Nuž ak si všímate, šedá eminencia Sulík, tzv. sorosov žolík s Pellegrinym sa hrá na toho dobráka, ale v podstate je to zákerný a podlý hráč. To on sľúbil a zavial SR na odpredaj väčšinového podielu v slovenskej energetiky (elektrárne) hneď po voľbách Nemcom, a to do konca volebného obdobia (nová vláda pokiaľ bude skutočne prislovenská, čo žiaľ pochybujem, by to mala HNEĎ zrušiť a SR odkúpiť väčšinový podiel!), to jeho poslanci tlačia všetky zvrhlé liberálne „hodnoty“ a podporu migrácie… On na vonok má iný názor ako všetci zo SAS čo sú v JEHO strane, ale nič sa nedeje, hypnóza funguje, lebo ľudia vnímajú celú SAS len cez prizmat Sulíka, a ten s Čaptavou, ako verný agent Nemcov, odkiaľ aj na Slovensko doliezol už pripravuje liberálnu vládu, a to s fašistickou stranou Progresívne Slovensko a HLASom teplého Pellegrinyho, všetko s posvedtením Čaptavej, nesvojprávnej jaternice. Nuž, keď sa pozrieme, ako boli komunálne voľby zmanipulované, viď najmä bývalý západoslovenský kraj, tak nás žiaľ nečaká nič pozitívne, práve naopak, žiaľ som stále pesimistom…
   Pán Boh ochraňuj naivné a prostoreké Slovensko ! Dobro došli…

   • nedávno jsem slyšel petera staňka, a podle něj nové volby na slovensku nic nevyřeší a prý to budete mít ještě horší než dosud – video bylo na youtubu

    • „Prezidentka Zuzana Čaputová v piatok (16. 12.) odvolá vládu Eduarda Hegera (OĽANO).

     Zároveň ju dočasne poverí vykonávaním funkcie v obmedzenom rozsahu. TASR o tom informoval prezidentkin hovorca Martin Strižinec. „O ďalšom postupe bude prezidentka informovať zajtra,“ priblížil hovorca.

     Národná rada (NR) SR vyslovila vo štvrtok nedôveru vláde Eduarda Hegera (OĽANO).“
     https://www.cas.sk/clanok/2749859/prezidentka-odvola-vladu-eduarda-hegera-zverejnila-kedy-sa-tak-stane/

    • Pokiaľ by Fico dokázal vytvoriť väčšinovú vládu – znovu tak budú väčšinou presadzovať globálne agendy a budú mať na to celé 4 roky a ľudia sa bud v zúfalstve vešať! Nútené práce podmieňujúce sociáne dávky boli z dielne Smeru a Smer ich aj presadil.

     • To Ficova vlada roky financovala sorove nadacie avschvalila Agendu 2030 a vyrobila a presadila Ševčoviča a Lajčáka, sorosove babky. Takze do prdele so vsetkym, kedze bude liberalno-socialisticka vlada! Zmeni sa retorika, tvare, ale pojdu krasne dalej podla instrukcii… Jedno sa hovori a druhe sa robi!!!

     • Oľga,
      Ševčoviča aj Lajčáka presadzoval P. Pellegrini (súčasný HLAS). Ale teraz bude pre nás najpodstatnejšie, aby sa vlády ujali politici, ktorí nás nebudú tlačiť do špajlovania ani do čipovania; a to ani Fico ani Pellegrini určite nebudú, keďže ani oni sami sa nemienia dať zapichnúť. A vylučujem, že budú robiť zmätky a páchať trestnú činnosť takého kalibru, ako to robila doterajšia, čerstvo padnutá vláda… Toľko špajlovania + vakcityranie, ako napáchala táto skrz-naskrz nekompetentná sebranka, by sa Ficovi, Pellému, Uhríkovi…ani Kotlebovi nepodarilo ani za sto životov.
      A minister Richter – áno, ten vypotil zákon deravejší ako sito – po mojom písomnom napadnutí jeho nedomysleného, horúcou ihlou šitého asociálneho veľdiela ho dodatočne čiastočne „opravil“, no kvantu poškodených svoj dlh voči nim už neriešil …a takíto zmätkovia potom robia hanbu celej vláde. Mimochodom, aj tie jeho „aktivačné práce“ museli odčerpať zo štátnej kasy viac, ako keby boli nezamestnaní sedeli doma na zadku. Že to bolo „kvôli pracovným návykom“. To určite. Všetci by robili, keby mali za prácu slušne zaplatené. Ale tento minister už hádam šarapatiť nebude.
      (Mimochodom, sociálne zákony mali nafigu aj predošlí ministri a ministerky.)

   • Na Slovensku nikdy nebolo dobre,pretože národ je strašne naivný a dôverčivý a vždy rozhodne vo svoj neprospech.Takže ja už národu neverím že by rozhodol správne.Náš národ je bohužial na listine vyhynutia.

    • mariankosmac

     A ako aj môže rozhodnúť správne, keď vlastne všetky strany sú na prd. Celkovo je to riadené globálne (a vyhynutie Slovákov majú asi v programe) a naši politici si nemôžu robiť čo sa im zachce, rozhodujú skôr len o ,,drobnostiach“.

     • – presne vystihnuté, žiaľ. Tento názor podporuje aj citát z biblie (ktorej obsah zvitkov, žiaľ, bol „upravený“ rukami sionu …neviem ho teraz nájsť – ale znie: „Ľudia ´losujú´ (hlasujú), no o výsledku rozhoduje Pán.“

     • P.S.: Po Roháčkovom preklade rôzne „úpravy“ biblie pokračovali ďalej; jeden z prekladov dokonca spĺňa všetky atribúty zosmiešňovania

 2. Keby to tak bolo,hnali by ich už na začiatku COVIDu.

 3. Človek si potom spomenie aj na miestnych spoluobčanov vo verejných funkciách, ktorí mu zo života robili peklo vynucovaním dodržiavania satanistických nezákonných „opatrení proti C19“.
  S pár jedincami (čo mi aktívne robili posledné 2 roky nervy v práci či mimo nej kvôli sionpodvodu 19) by som urobil nie krátky ale dlhý proces – aby si to vychutnali – keď milujú teror kvôli € tak nech
  si ho užijú. Tu nejde o pomstu, treba ich eliminovať, sú rakovinou spoločnosti.

  • Zacat treba s lekarmi, ktori nas predalo a zradili, a potom od medii cez politikov az po sudcov, prokuratorov a policajtov… riaditelov skol, dekanov a vsetkych kt nutili a tlacili do depopulacie! Gates uz nacvicoval dalsiu plandemiu, teraz sa hajzel chce zamerat na deti a mladych! Ockovanie bude pokracovat s novou plandemiou, len ked WHO prevezme moc!!!

   • Apropos, uz ste si vsimli ako nenapadne pomaly podprahovo media firmy tlacia tzv. uhlikovu stopu, dalsi mega podvod?
    Vid napr. tu:
    https://hashtag.zoznam.sk/pristup-ktory-nema-v-europe-obdobu-znamy-pivovar-startuje-na-slovensku-unikatny-projekt/

    • pamatuju si, že v česku uhlíkovou stopu zkoušela testovat nějaká banka….zpráva došla od banky jako SMS při platbě kartou

     • Ak mi toto príde v sms či odkiaľkoľvek tak hneď obratom napíšem sms, že som nakúpil 11 ton uhlia aby mi bolo teplo a ďalší rok nakúpim ďalších 11ton, a že či by mi nemohli vypočítať aj uhelnú stopu keď sú takí machri.

      Inak rozmýšľam, či sa sám neudám lebo do mojich 35r som nevlastnil žiaden motorový prostriedok a celé roky som trenoval cyklistiku a dennodenne som jazdil XX kolimetrov do práce na bicykli a na týždňovky 100km, takže som musel spotrebovať omnoho viac kyslíka a vyprodukovať extra veľa uhlíka ako iní – a to ma teraz žerie na svedomí, neviem s tým žiť a asi sa pôjdem nahlásiť na kriminálku, že som spáchal zločin proti ľudskosti. Ale najprv sa poradím s budajom aký trest by som mal dostať, lebo on globalista a odborník na životné prostredie by sa mal v tom určite vyznať.

      🙂

    • nenapadne? však mi uhlíkova stopa uz vyskakuje aj z chladničky

     • zatial nikto

      Kto nevypusta CO2,redukuje alebo zabija rastliny a stromy a tym sam seba.

     • zatial nikto

      Ano tym bicyklovanim si vyprodukoval vela co2,samozrejme ze mas vycitky svedomia.Odporucam ti to napravit podla navrhov WEF teda nepracovat,nehybat sa aby si nevyprodukoval vela co2 a jest vylucne stravu ktoru ti dorucia green drony WEF s udrzatelnou stravou-vies akou-gmo a svaby

    • cookies už článok blokujú… veď ako inak

  • zatial nikto

   Ano dlhy proces.Je vela ludi s horucou krvou ktori by urobili kratky ale preco kratky ked aj nasi mucitelia s nami robia dlhy proces?

   • Marek Kosice

    Kratky preto, lebo my nie sme sadisticki satanisti ako oni.

    • zatial nikto

     Nemyslel som priamo mucenie,ale sud,hanba,basa, atd atd.
     Mozno dat im na vyber-ci chcu kratky proces alebo dlhsi prevychovny

     • zatial nikto

      V ocistenej populacii ostat nemozu s ich sucasnym myslenim,to je jasne.Takze nejak by ich bolo treba poriesit.

     • Takto. V stredoveku človek uvrhnutý o hladomorne si mohol uvedomovať, že je naozaj v piči! Takže žiadne – a naozaj? Lebo točí ma telka! Naozaj! Zavrieť a zahodiť kľúč, zhasnúť svetlo, vypnúť vodu a kúrenie a pojeb sa!

      Niečo vám to pripomína? To bez svetla, bez jedla, bez vody, bez kúrenia?

     • zatial nikto

      Pripomina.
      To s vypnutym svetlom by bol este luxus,vraj sa blbo spi/alebo nespi ak vam nechaju zapnute svetlo v noci v base

 4. Téma je o škodlivosti mRna COVID „vakcíny“. Viacerí z vás ste tu napísali a veľmi správne,že budúca vláda bude presadzovať agendu21,alebo Veľký Reset,čo je vlastne jedno a to isté.Fico podpísal agendu2030, Pellegrini bol na stretnutí WEF v Davose v r.2018,a tiež Čaputová,aj Heger a to je spoľahlivý indikátor toho,že sú to zradcovia svojho národa a iba si do Davosu chodia po inštrukcie, aké ďalšie represie a šikanu používať proti vlastným občanom…Lenže väčšina ľudí vníma politiku iba na štátnej,maximálne tak európskej úrovni (premiéri,ministri,prezident,europoslanci,predseda europarlamentu).A ďalej za oponou nič…A pritom toto je najdôležitejšie.Koľko ľudí,napríklad tu na Slovensku vie o WEF a Schwabovi, Aspen inštitúte,Bilderbergu a ďalších globalistických štruktúrach v pozadí…?Totalitná EÚ je priam „presiaknutá“ politikmi, ktorých si vychoval,alebo kúpil Schwab,či Soross a sú členmi týchto globalistických think-tankov.Chcelo by to politikov ako napr.Bolsonaro,za ktorého znovumymenovanie za prezidenta teraz bojuje celá Brazília (tam sa ľudia zobudili),a ktorý počas Covidu ignoroval všeobecné pravidlá a robil si vlastnú politiku,alebo Danielle Smith guvernérka provincie Alberta v Kanade, ktorá otvorené nechce mať nič s WEF a Schwabom, či Lukašenko, ktorý nikdy na WEF nebol.Nielen európsky,ale aj celosvetovo je takýchto politikov toľko,že ich zratome na prstoch dvoch rúk…A na základe toho si môžeme domyslieť, aké udalosti budú nasledovať v budúcnosti.

  • Globálna elita bojuje s tou Americkou štátnou všade vo svete, na Ukrajine aj na Slovensku.
   Globálna elita sa maximálne snažiť zabrániť jadrovej vojne – útoku Europy a USA elity na Rusko – to je jej prvoradý cieľ. Preto Globalisti vyhodili aj tie potrubia v severnom mori aby USA a Európa mala energetické problémy, ktoré ich budú ekonomický brzdiť v rozpútaní vojny proti Rusku.
   Táto vláda čo padla bola dosadená USA/sion elitou a teraz pravdepodobne nastúpi Globalistická vláda, ale to ešte uvidime či sa to Globalistom podarí. Samozrejme ani Globalisti niesú proslovenskí ale je to lepšia varianta ako zhorieť v ohni 3 sv vojny, ktorej rozdúchavanie plne podporovala vláda Matovica, Hegera s Čaputovou.
   Fico – Slovenský Trump však môže hrať /manévrovať aj na obe strany a to : 1 pre Globalistov (čistky USA poskokov na Slovensku) a 2: pre Slovensko ako národ. Uvidíme.

   • Inak je jasné, že ak Fico (Globalisti) vyhraju voľby tak začnú čistky štátnej správy od poskokov USA, tj . vyšetrovanie smrti Kuciaka, Lučanského, pripad Santusovej, na idiotoch z NAKA čo nevedia do čoho sa nechali vtiahnuť – si teda fakt zgustnú, ďalej kovid šikana a trestné činy v mene c19 sa stanú vďačným dôvodmi ako odstrániť kádre/riadenie zo strany USA zo Slovenska.
    Obyvateľstvo by malo aspoň vytušiť šancu a zviesť sa na vlne Globalistického čistenia Slovenska od USA/anglosasov, podporiť tieto čistky a začať budovať národné kádre odspodu.

    • zatial nikto

     Mozno je to sposob ano,nechat globalistov zatocit s anglosasmi,lenze potom budeme mat este tazku ulohu,mozno este tazsiu,znicit globalistov.Otazka je ktori z nich su horsi.Tipujem ze globalisti.Ale petoze ich plany su velmi komplikovane,nebudu fungovat.Velke zmeny sa nedaju robit tak rychlo ako chcu a preto sa im to zosype.Este aj ovce si vsimnu ze nieco nehra,Nad globalistami a anglosasmi je este niekto-anglosasom vladnu mimozemski Reptiliani a globalistom mimozemski Maitre-vysoki sivi (nemylit si s nizkymi sedivakmi-su pozitivni)

     • No áno, ak by USA hrali dodnes podľa nôt 22 tak by sme boli v háji. Lenže s tým 22 počítali, že sa im to vymkne z rúk keď nezvládli revolúciu v Rusku v 1917 – celosvetové nwo. Už vtedy vedeli, že keď nechajú Západ kvoli Rusku v predĺženom režime tak to budú musieť chytať za chvost – že im západ utečie z rúk ako polievka z hrnca ale nemali na výber, v podstate odvtedy nevedia čo skôr. S tou 2 sv. vojnou to tiež nezvládli – to už bola akcia v núdzovom režime. Takže Je to na nás aby sme vyprevadili anglosasov pomocou oslabených Globalistov a zároveň sa stačili pripraviť na nedostatok všetkého. Ale to sa fakt musí prebudiť čo najviac ľudí vo svete.

     • zatial nikto

      Teda vojna momentalne prebieha aj medzi mimozemstanmi ktori na Zemi parazituju.

     • zatial nikto

      Odstranenim anglosasov problem este zdaleka nekonci-myslite na to kto pride po nich a ponukne „riesenia“

    • Najsčítanejší slovenský politik Ľuboš Blaha čítava investigatívu – aj Bádateľa si mrkne (na začiatku covidmasakru aj tento portál uverejnenil jeden z kvanta jeho článkov). Verím, že sa k nemu aj naše súčasné polemiky dostanú; ak by nie, tak by nemal byť problém v prípade budúcich vážnych problémov ho o nich poinformovať.

     • zatial nikto

      Hej,tiez si myslim ze sa tu v diskusiach preberaju zavazne detaily,ktore na inych strankach a forach nevidim.
      Mam pocit ze tu v diskusiach zacina vznikat uceleny obraz sucasneho diania ktore je vsade zahmlievane

     • vidím to rovnako, zatiaľ ni.kto, a pritom o tomto portáli oveľa viac ľudí nevie, ako vie
      bolo by treba zjednať nápravu
      a to čo najskôr, nie až po oficiálnom nastúpení novej vlády – dovtedy pribudnú ďalší rozsievači spike proteinov a, žiaľ, aj ďalší mŕtvi
      ja som už niekoľkých ľudí na tento portál odkázala…zatiaľ iba tých uvedomelých
      premýšľam, ako ísť aj na tie naše ovečky…je mi ľúto ich detí

    • Marek Kosice

     Achnaton, napisal si : „ďalej kovid šikana a trestné činy v mene c19 sa stanú vďačným dôvodmi ako odstrániť kádre/riadenie zo strany USA zo Slovenska.“ …. Tak to asi sotva…. Ak, tak na chvilu. Lebo dalsia „plandemia“ tu bude co nevidiet, a kedze „C-19“ PODPORUJU aj globalisti (Fico len z pozicie opozicie hra divadlo, ze on nie), tak ked zavelia „Ficko, sprav lockdown, nariad vakciny“, bude ich musiet pocuvat… Ci si myslis co?…. Ze sa vzoprie z pozicie toho, v koho rukach by to bolo (cize nie ako opoziciar)? To by s nim „elity“ hned narobili poriadky… Ved len vyckaj, budes svedkom toho, co som napisal. Ak bude Fico vladnut spolu s ostatnymi…

     • Fico bude musieť manévrovať s tým čo má a zohľadňovať úroveň podpory od obyvateľov SR. Bez tej podpory zdola by skutočne mohol robiť pre štát minimum, vlastne minimálne minimum. Ale leniví a tupí ovčania by mu potom vyčítali všetko čo by on podľa nich na nich dopúšťal – ale aby sa prebrali a zistili, že to oni dopúšťajú a svojou nepodporou mu neumožňujú nič pre nich urobiť. V.V.Putin mohol verejne vystúpiť proti ruškam a vakcinacii, tlačenej 5-tou kolonou Made in USA? Samozrejme, že je bol proti tomu ale bol v pozícii kedy viac urobiť nemohol. Takže ani ten najlepší vodca nemôže urobiť viac než mu okolnosti dovolia a musí mať podporu obyvateľstva – bez nej je bezzubý.

  • „A ďalej za oponou nič…A pritom toto je najdôležitejšie.Koľko ľudí,napríklad tu na Slovensku vie o WEF a Schwabovi, Aspen inštitúte,Bilderbergu a ďalších globalistických štruktúrach v pozadí…?“ – to je presne to, čo tu zanedbáva Infovojna – Lichtner. Namotávali tu ľudí na všetky tie slovenské sračky, ale o globalistickom či neokonskom pozadí ani hovno! Prečo?! Svoju robotu v tomto odviedli VK a Vítek z SVCS – a hlavne Pjakin. Absolútna väčšina Slovákov naozaj dovidí len do svojho nákupného vozíka. Prakticky sa tu nedá v reálnom priestore o tomto baviť! Ľudia to ani nechcú pochopiť. To sú zabité roky na Infovojne! Teraz síce aspoň uverejňujú články, ale myslím, že aj Repčok je z tohto chuj. Lichtner prišiel s projektom Infovojna z centra globalistov – z Nového Zélandu. A ako jedinú nadnárodnú moc pozná len americkú ambasádu. Z toho mi vyplýva, žekope za globalistovapreto je to pre neho tabu – rozoberať globálne prcesy riadenia. Ľudia ich chvália, lebo v nevedomosti neušia, čo všetko im nekonceptuálna Infovojna nedáva!

 5. „..Situácia je ďaleko horšia..A títo ľudia to sheddujú do okolia, našli to v ich moči a takisto aj v menštruačnej krvi..Presne to isté potvrdzuje aj Dr. Ana Mihalcea: “Väčšina nevakcinovaných ľudí to má v krvi a ani o tom nevedia.” viz:
  rumble.com/v1uq5v4-nanobots-construction-process-of-microchips-in-c19-injectables-new-insights.html

  – ANO! o shedding do okolí už burcuju přes rok! A nejednou se nám v rodině “něco” stalo – viz zde jsem o tom také informoval a nejednou měla i moje manželka krvácení JAK Z POTRTATŮ (nebo jak to popsat), šílenost. Aděje se to!! +Vše o fuckcínách ode mě:
  https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=5&t=26&p=590

  Na úvod (+diskuse pod článkem) – Protože jsem sám táta, musím se podělit o tento příběh, který se před pár dny odehrál v Americe a který mě hodně zasáhl. Ta bezmoc musí být nepředstavitelná…Kolik ještě takových Alexů…? odkaz:
  blog.tomanek.com/2022/12/kolik-jeste-takovych-alexu/#comment-2360

  ..”Když však přišel čas, aby nemocnice zahájila transfuzi, lékaři a sestry tvrdili, že nejsou schopni najít krev neočkovaných dárců, kterou rodiče obstarali. Proto bez souhlasu rodičů vzali krev z obecných zásob (očkovanců) nemocnice. Lékaři a sestry ale ujišťovali rodiče, že malý Alex bude v pořádku, a řekli jim, že děti mají krevní sraženiny jen zřídka, pokud vůbec.”..

  0) Kdyby někoho zajímalo, statistiky nadměrných úmrtí do září 2022:
  pbs.twimg.com/media/FXsLuRXakAAZU8m.jpg
  pbs.twimg.com/media/FaWUNo4UIAAtsWV.jpg
  pbs.twimg.com/media/FcwuD-UXEAEPwDD.jpg
  pbs.twimg.com/media/FfBFQaQXEAE353n.jpg
  pbs.twimg.com/media/FhmDsbfXwAABOsX.jpg
  + ZDE už říjen:
  ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php?title=Excess_mortality_-_statistics

  1) Německo – statistiky úmrtí od roku 2016 do 2022, zde:
  i.postimg.cc/L6QZm9xB/nemeckokotas.jpg
  „Údaje publikované Dr. Jane Orient, MD, výkonnou ředitelkou Asociace amerických lékařů a chirurgů. Pokud není velká válka či nějaká kataklyzmatická událost přírodního původu, která zabije lidi tam, kde zrovna stojí, tak k takovým odchylkám od desítky let pozorovanému průměru náhlých nečekaných úmrtí prostě nedochází. Takže se v roce 2021 muselo přihodit něco velmi významného, co překračuje i do roku 2022.“

  2) Vakcína PH111 pro těhotné – infekce ještě nenarozeného plodu:
  „Společnost Pfizer prohlásila, že bude vydávat novou vakcínu s názvem PH111, která bude podávána speciálně těhotným ženám a která bude imunizovat novorozené dítě ještě v děloze“

  =A cože sme to my antivaxeři/konspirátoři („přeložte“ jak je potřeba) celou dobu říkali? Že do nás ten grafen budou chtít naprat ať se děje co se děje Infekce toxikózou z vakcín je jen předehra. Také jsem nejednou napsal, že se jednoho dne dočkáme toho kdy to budou píchat přímo do plodu ještě těhotným matkám aby nikdo neunikl.=

  3) Co se našlo ve vakcínách a krvi očkovaných (P. Rédová):
  facebook.com/petrafajmonredova/videos/677848437054986
  „Našli se tam tělesa z kovů: celsium, draslík, kobalt, železo, chrom, titan, gadolinium, křemík, hliník. Některé z nich vysoce toxické, popř. toxické ve vysokých dávkách. Např.: Barium – v rozpustné formě toxické pro člověka – blokuje pasivní draslíkové kanály v buněčné membráně, to vede k narušení funkci svalových buněk a nedostatku draslíku v krvi, protože draslík zůstává v buňkách ve zvýšeném množství.“

  4) A počet úmrtí mileniálů v srpnu zvýšil o dalších 36 procent. Číslo, které popisovalo, kolik umírá lidí ve věku 25 až 44 let, doplňuje 84% nárůst během posledních čtyř měsíců roku 2021:
  thegatewaypundit.com/2022/11/shock-report-executive-ed-dowd-actuaries-continue-see-elevated-millennial-deaths-year-since-introduction-forced-vaccines-36-august/

  5) A v hyper-zabodané Austrálii umírají očkovaní lidé “neuvěřitelně rychle”:
  newspunch.com/australian-govt-baffled-as-vaccinated-people-keep-dying-at-incredibly-high-pace/
  Austrálie oznámila alarmující a “neuvěřitelně vysokou” 13% nadměrnou úmrtnost v roce 2022.

  6) A mezitím zemřel náhle už !!TŘETÍ!! novinář v Kataru:
  thegatewaypundit.com/2022/12/third-journalist-confirmed-dead-covering-world-cup-2022-qatar-fifa-open-books-condolence-three-journalists/
  „Náhle zemřel při natáčení reportáže z mistrovství světa ve fotbale Katar 2022“
  “Odchod Rogera Pearce přišel před odchodem amerického novináře Granta Wahla a Chálida al-Misslama 48letý fotbalový analytik náhle zkolaboval na stadionu Lusail Iconic Stadium

  7) A Dr. Cole přijímá placenty od žen, které byly „očkovány ko*kovid vakcínou“ které jsou zanícené, zvápenatělé a plné bílkovin s hroty:
  rairfoundation.com/pathologist-receives-placentas-from-vaccinated-women-that-are-full-of-spike-protein-video

  8) A kulatý stůl senátora Johnsona opět šokuje svět: údaje ukazují, že =očkovaní= „mají o 26 % vyšší úmrtnost“:
  lifesitenews.com/news/covid-vaccines-raise-mortality-rate-by-26-analyst-reveals-at-sen-ron-johnsons-roundtable/

 6. …mnoho ľudí je znechutených z tejto situácie a preto celkovo prestávajú sledovať toto dianie…je to však zlá voľba, lepšie je o niečom čo – to vedieť, ako byť úplne neznalý…presne tak, uvidíme, ako sa slov.,,Trump“ zachová, ak prejde…je to zložitá situácia, tí čo sú teraz v politike ,,hore“, takmer všetci ,,kopú“ hlavne za svoje osobné záujmy…veľmi smutné v porovnaní s minulosťou…no napriek tomu stále verím, že sa nájde to správne východisko pre všet.obyčajných ľudí….

 7. Áno Maroš,je to pravda, čo si napísal…. Veď o nástupe NWO hovoril už dávno aj David Icke, ktorému nedávno zakázali vstup do fašistickej EÚ,…John Coleman napísal knihu Commitee300,a to je väčší think tank,ako WEF… Informácií o takýchto veciach je v alternatívnych médiách veľa,ak by sa ľudia zaujímali aj o niečo viac,ako o nákupné košíky,ako si napísal,tak by o tom vedela väčšina.Nie je potrebné nikoho „prebúdzať,ani mňa nikto „nezobudil“,ak by ľudia chceli,tak sa prebudia aj sami a ja nebudem zbytočne márniť čas a vysvetľovať niečo hlupákom.S určitými ľuďmi sa dá hovoriť len po určitú úroveň.Ale je to akýsi divný paradox, čím viac informáci niektorí ľudia majú,tým menej sa o určité veci zaujímajú.Nemajú filter medzi tým prebytkom…Čo by za to dali naši otcovia, či dedovia za minulého režimu,keby mali toľko informácií,ako my teraz a nemuseli si na starých rádiách ladiť Slobodnú Európu…Žijeme v pretechnizovanej spoločnosti,v ktorej nám už technika vymyla mozgy a za niekoľko rokov nás už bude úplne ovládať.A takmer nikto nebude protestovať,lebo mentálna úroveň ďalšej generácie (ak nejaká bude)bude na úrovni prvokov…

  • Marek Kosice

   „Žijeme v pretechnizovanej spoločnosti,v ktorej nám už technika vymyla mozgy a za niekoľko rokov nás už bude úplne ovládať.A takmer nikto nebude protestovať,lebo mentálna úroveň ďalšej generácie (ak nejaká bude)bude na úrovni prvokov…“ …
   A preto uvitam, ked Satanko znici Zem (dusa je nesmrtelna), alebo aspon vyhladi ludstvo (dusa je nesmrtelna)…. Naco komu bude zit v takom pekle a do takeho pekla privadzat novy zivot (deti)? … Moje zmysly VZDY najviac potesilo telo (mladej/relativne mladej a zdravej) zeny. Tak by som si „pred konecnou“ mohol uzivat aspon to (no nemam partnerku, milenka by sa vsak lahko nasla, lahsie, nez partnerka, bohuzial)… Ale len teorericky. Pretoze prakticky nemam chut… Zjavne neberiem sex konzumne, ale musim byt na to vnutorne v pohode. J*bem ja totiz sex pouzivat ako „ventil“ na psychiku a ako uspavaci prostriedok. Keby som tak robil, potesil by som tym Satana & nasho najväcsieho nepriatela.

   • zatial nikto

    Poplacme si spolu,ani ja nesukam ale hej,ma to svoje vyhody.
    A naco nam je zena-vagina je vlastne hypotroficky klitoris,prsia maju zeny hypertroficke a hlasivky atroficke,svalstvo tiez-v podstate zena je GMO muz.
    Haha,iba teoretizujem.Nepatrne zmeny v tele robia muza zenou.

    • zatial nikto

     Hypotroficky penis som chcel povedat-zeby?

     • zatial nikto

      Cim vyssie IQ,tym menej sukas-takze bud na seba hrdy-ja by som chcel skor mimozemstanku nez pozemstanku-ale ako som povedal -aj ona je gmo muz haha.

Pridajte komentár

*