Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Viac ako 94% prípadov prepuknutia lepry sa vyskytlo medzi obeťami covidových vakcín


Print Friendly, PDF & Email

Viac ako 94% prípadov prepuknutia lepry sa vyskytlo medzi obeťami covidových vakcín

(Ethan Huff, Natural News) V dôsledku „vakcín proti koronavírusu Covid-19“ narastá počet prípadov lepry, pričom viac ako 94% všetkých prípadov tejto biblickej choroby bolo v minulosti zaočkovaných proti covidu.

Podľa údajov z Kliniky lepry v Nemocnici pre tropické choroby v Londýne (HTD) je 49 z 52 doteraz pozorovaných prípadov u ľudí, ktorí poslúchli svoju vládu a dali sa zaočkovať.

Klinika HTD sa rozhodla uskutočniť dve samostatné prípadové štúdie o tejto záležitosti, pričom zistila, že lepra je v skutočnosti potenciálnou nežiaducou reakciou na covidové vakcíny.

Väčšina prípadov sa vyskytne do 12 týždňov od podania vakcíny a najmenej u jedného jedinca sa vyvinula „hraničná tuberkuloidná lepra“ len jeden týždeň po druhej dávke.

Ďalší prípad sa týka osoby, ktorá bola zaočkovaná proti covidu a do dvoch týždňov sa u nej vyvinula hraničná tuberkuloidná lepra.

Ukázalo sa, že covidové vakcíny boli navrhnuté tak, aby vyvolali reakciu bielych krviniek, známych aj ako T-bunky, ktoré sú schopné vybudiť k aktivite Mycobacterium leprae, baktériu, ktorá spôsobuje lepru a ktorej výskyt sa zvyšuje v americkom štáte Florida.

(Súvisiace: Pozrite si predchádzajúce spravodajstvo o prepuknutí lepry, ku ktorému teraz dochádza vďaka masovému očkovaniu proti covidu.)

Každý, kto bol zaočkovaný proti covidu, to bude nakoniec ľutovať

Päťdesiatdva prípadov nemusí znieť ako veľa, ale toto je len jeden strašný nepriaznivý účinok z mnohých, ktorý je teraz na vzostupe a je spojený s očkovaním proti covidu.

Niekoľko tuctov tu a niekoľko tuctov tam, ktoré sa nespočetnekrát znásobili po celom svete, môže nakoniec znamenať katastrofu pre zdravie každého, kto bol zabodnutý vakcínou, či už utrpel nepriaznivú reakciu alebo nie.

Nakoniec, keď sa začnú naplno prejavovať škodlivé účinky, každý jeden zaočkovaný človek to bude viac než pravdepodobne ľutovať. Či už ide o malomocenstvo (lepru), slepotu, reprodukčné zlyhanie, na protilátkach závislé zosilnenie ochorenia (ADE) alebo skorá smrť, prichádza vakcínový „Jack rozparovač“.

Stop Candida

„Je dôležité, aby si lekári boli vedomí potenciálnych nežiaducich účinkov lepry spojených s očkovaním proti SARS-CoV-2,“ varuje pred touto záležitosťou jedna z dvoch prípadových štúdií kliniky HTD.

Okrem toho, že spôsobujú lepru, sa covidové vakcíny spájajú s rôznymi ďalšími nežiaducimi účinkami, vrátane menštruačných porúch u žien, neliečiteľných očných zrazenín, myokarditídy a perikarditídy, ktoré sú obe prominentné medzi plne zaočkovanými, nehovoriac o kardiovaskulárnych krvných zrazeninách, ktoré ničia srdce a v konečnom dôsledku aj samotný život.

Tlačová agentúra Associated Press (AP) tvrdí, že prepuknutie lepry na Floride nesúvisí s covidovými vakcínami, aj keď je zrejmé, že áno.

Šíriteľ falošných správ zverejnil „overenie faktov“, v ktorom tvrdí, že správa amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) o covidových vakcínach spôsobujúcich lepru je nepravdivá, pretože sa údajne spolieha na údaje o prípadoch lepry, ktoré boli zhromaždené ešte pred očkovacou kampaňou.

Oficiálny príbeh hovorí, že žiadna vakcína, vrátane tej proti covidu, nie je schopná spôsobiť lepru, bakteriálnu infekciu formálne známu ako Hansenova choroba. Čisto technicky to síce platí, no tiež platí, že oslabenie imunitného systému môže dať voľný priebeh akejkoľvek baktérii.

Agentúra AP však trvá na tom, že „spojenie nie je jasné“ a že ľudia by mali túto možnosť automaticky úplne odmietnuť.

„Toto vyzerá naozaj zvláštne,“ napísal jeden z komentujúcich o prepojení lepry s očkovaním proti covidu. „Svätý otec Damien pracoval v kolónii malomocných Molokai 25 rokov, kým sa nakoniec aj on nakazil chorobou.“

„Tak a je to tu,“ napísal ďalší. „Už len jedna nepríjemná choroba a máme tu zombie apokalypsu.“

Najnovšie správy o poškodeniach zdravia spôsobených covidovými vakcínami nájdete na stránke ChemicalViolence.com.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Ukázalo sa, že covidové vakcíny boli navrhnuté tak, aby vyvolali reakciu bielych krviniek, známych aj ako T-bunky, ktoré sú schopné vybudiť k aktivite Mycobacterium leprae, baktériu, ktorá spôsobuje lepru“ – čiže môžem to chápať aj tak, že „vakcíny“ nasrali naše inak spriaznené organizmy?

  • přesněji řečeno, vakcíny obsahovaly substance, které vyvolávaly u každého ovakcínovaného nějaké nežádoucí reakce….u někoho více viditelné u někoho méně či téměř vůbec žádné…u někoho imunitu, u někoho srdce, plodnost, pohybový aparát, nerový systém, apod. – záleželo na tom jak každý ovakcínovaný měl poškozený organismus před vpravení COVIDšmakulády a kolik si jich nechal vpíchnout a jak se s tou náloží dokázalo tělo/organismus vypořádat.
   *****
   Nejnovější zprávy! 20 milionů lidí celosvětově zabito vakcínami proti Covidu a 2,2 miliardy vážně zraněno

   Alex Jones rozebírá video od Dr. Rogera Hodkinsona, které vysvětluje, jak Covid vakcíny zabily 20 milionů lidí na celém světě.
   https://www.vipnoviny.cz/nejnovejsi-zpravy-20-milionu-lidi-celosvetove-zabito-vakcinami-proti-covidu-a-22-miliardy-vazne-zraneno/

   • Marek Košice

    „Nejnovější zprávy! 20 milionů lidí celosvětově zabito vakcínami proti Covidu a 2,2 miliardy vážně zraněno“ ……… Bože, ako ja neznášam to velikášstvo, ktoré je vlastné aj alternatíve… 2,2 miliardy ľudí (ani nie polovica vaxnutej populácie) je vážne zranených, ale zaujímavé, že mamkine kolegyne, kamošky, sestrine kamošky, kamoši, atď (v rodine nie sme vaxnutí okrem bratranca ktorí sa od nás dištancuje, NIKTO), ale…akosi si nič také nevšímajú…. Normálne (spomenutí) chodia do práce, chodia vonku, na výlety…. „Vážne zranení“ sú radi, že si dokážu navariť, nie to ešte nakúpiť…

    • Marek Košice

     *ani nie polovica – omyl, myslel som VIAC, než polovica…

    • Nemôžeš to brať tak, že hneď na každom vaksnutom na vlastné oči uvidíš nejaké príznaky/účinky mňamky alebo že budú všetci hneď odpadávať a mrieť. Houby vieš čo všetko to s ľuďmi robí a preto ti nikdy nebude jasné kto na čo zomrel. A naviac niekto odíde za rok a niekto za desať. A tiež to môže súvisieť – tie nemoci a úmrtia s inými vecami, trebárs 5G alebo s vyžarovaním LED iek, ktoré nás obklopujú. Ktovie na čo všetko tie vakcíny reagujú keď sú v ľudskom tele.
     Ďalšia vec – a je to strašná vec – podľa mňa do všetkých dôchodcov v domovoch dôchodcov napichali ten jed. Dôchodcovia sa nemali ako brániť tomu svinstvu a väčšina sa nemala ani ako dozvedieť o aké „dobrodinie“ ide. Keď ich tam mali pokope a naviac v izolácii tak si to určite nenechali ujsť – čiste môj názor. Známym v domovoch dôchodcov poumierali príbuzní práve v čase podvodu c19 ktorí neboli žiadni ležiaci ale pekne čiperní.

     • – a nechali ich aj húfne zomierať na dehydratáciu… Mojej susede takto odpravili na onen svet jej (ešte chodiacu) matku do niekoľkých dní od jej prijatia do DD. Dva dni predtým sa dcére sťažovala, že býva smädná.
      Keď už ľudí potrebujú napchávať nepotrebnými, presnejšie povedané škodiacimi anorganickými akože „liekmi“, nemali by zanedbávať aspoň ich pitný režim! Možno mali za tieto trestuhodné skutky poriadne mastné príplatky.

    • Presne tak, okolo mna aj 3x bodnuty a skoro vsetci okrem 3 osob su plni zivota stale a nemaju ziadne problemy, zvlastne. Ja nie som ani moja rodina na 1 vynimku.

     • Marek Košice

      Maja : pozeráš na to triezvo….

      Achnaton : „Nemôžeš to brať tak, že hneď na každom vaksnutom na vlastné oči uvidíš nejaké príznaky/účinky mňamky alebo že budú všetci hneď odpadávať a mrieť.“ ………

      Krista Boha, ty si úplne mimo, OPITÝ mechanickou a emocionálnoo vierou. Rozoberme prečo :

      1. „…že hneď…“…. HNEĎ??????? PREŠLO 2,5 ROKA od bodania prvými dávkami…. To je hneď?????
      2. Ak sa divím, že len približne 1% ľudí má očividný problém po vaxnutí „mňamkou“ (a aj to drvivou väčšinou ľudia starší ktorí nežijú zdravo, a nie mladí), tak „nemôžem hneď očakávať, že na každom vaxnutom uvidím problémy….“??? …….SI ZHÚLENÝ……….. Keby si nebol, napísal by si TRIEZVO, že nemôžem očakávať (podľa teba – podľa tvojho presvedčenia) napr. to, že AJ PO 2,5 ROKU OD PRVÉHO BODNUTIA NEMôŽEM OČAKÁVAŤ, že uvidím negatívne účinky hoci na každom desiatom pobodanom. Pretože JA SOM ABSOLÚTNE NEOČAKÁVAL A NEOČAKÁVAM, že by som uvidel problémy u každého „pobodaného“, a ešte hneď po očkovaní….. Takže bude lepšie, ak na mňa nebudeš reagovať (ani ja na teba), pretože si BRUTÁLNY DEMAGÓG, a teda (podľa mňa) psychologicky chorý. Čau.

     • Táto látka
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Brodifakum
      ——————————–
      – spôsobuje pomalé hynutie, aby napr. potkany nevyplašili ich zdochnutí ochutnávači, takže vyššie kasty pokojne jed žerú tiež. Navyše – táto látka spôsobuje, že zdochliny nepáchnu – teda špecificky nepáchnu po otrave, takže ostatní nevnímajú spojitosť s orávenou návnadou – dnes je to analogicky v médiách „žiadna súvilosť náhlych úmrtí v spojitosti s vakcínami“.

      Naučte sa ku.va, ako sa správne trávia potkany a potom posudzujte stratégiu genocídy vakcínami! Lenže ja som človek a nie som potkan, any som sa nechal ojebávať – aj takými idiotmi, ako ste vy! Lebo blbec ma tu presviedča, že je to bezpečné, hoci blbec pripúšťa plán genocídy – ktorý kedysi považoval za hoax, „lebo prečo by to robili“! Jáj!

     • Marek Košice

      Maroš : Tým blbcom akože myslíš mňa? TAK SORRY, že som typ človeka, ktorý neuznáva AKÚKOĽVEK VIERU založenú na EMOCNOALITE alebo MECHANICKOSTI. Proste nie som ako tí, ktorí sú PRESVEČENÍ, že „pobodaní“ umrú do 10 rokov, bez ohľadu na to, či mali v čase bodnutia 70 alebo 10 rokov… Som výrazne POCHYBOVAČNÝ (bez ohľadu na to, z akej strany dostanem informáciu), a to je moja závideniahodná vlastnosť. TO, ŽE „MŇAMKA“ ZABIJE (takmer) KAžDÉHO DO 10 ROKOV, TOMU UVERÍM, AŽ KEĎ SA TAK STANE. Avšak silno pochybujem, že sa tak stane. Pretože očakávam iný typ genocídy – NEPLODNOSŤ spôsobenú „mňamkami“ + genocídu hladom, strachom, chémiou a v neposlednom rade vraždením (ktovie, ako bude vyzerať ukrajinsko-moslimská Európa o 30 rokov)…

 2. Marek Košice

  Dobrá kktina v článku : „Každý, kto bol zaočkovaný proti covidu, to bude nakoniec ľutovať.“ …………….. Keby to bola pravda, tak by to znamenalo, že neexistovali žiadne „placebo“ dávky. Podľa niektorých alternatívnych zdrojov bola tých „placebo“ dávok aj viac než polovica…

  • Správaš sa ako idiot, ktorý nechápe, čo sú to binárne zbrane! Tak si to najprv naštuduj a dovtedy drž hubu!

  • A to to rvali do těch lidí jen tak z legrace?Nebo to byla jen zkouška poslušnosti?Oni mají mají čas.Očkování proti neštovicím v Africe bylo taky něčím obohaceno a trvalo delší dobu než vypukl AIDS.

  • Marek Košice

   Maroš, Pohoda ….. ste cvoci??? TAKŽE ZRAZU NEBOLI ŽIADNE „PLACEBO“ (a teda neškodné) ŠARŽE??? Alebo si len prajete aby neboli, pretože ste tak zákerní (NEVIEM, pýtam sa), že prajete nepríjemnú (spôsobenú „vakcináciou“) smrť VŠETKÝM tým, ktorí sa nechali „pobodať“ či už dobrovoľne, alebo nemali silu vzdorovať, aj keď „bodnutie“ nechceli?
   Wau….

   • Marek – ty SI idiot! Lebo zjavne nečítaš s porozumením a nechápeš kontext! Keď sa celý fotbalový klub hodí maród na „covid“, aby tu znovu – za dotáciu – rozprúdil covid hystériu – tak áno – prajem im smrť! Pretože takýto spôsobia smrť a biedu ďalších našich ľudí covid PSY OP! Veľmi ma zaujíma, kto vlastní FC Michalovce! Lebo tam smeruje dotácia za to divadlo.

    Ty Marek si v týchto veciach absolútne nekonzistentný!

    „že prajete nepríjemnú (spôsobenú „vakcináciou“) smrť VŠETKÝM tým, ktorí sa nechali „pobodať“ či už dobrovoľne, alebo nemali silu vzdorovať“ – to som povedal ja, alebo Pohoda?! Opäť nám niečo podlo podsúvaš?! Ty si myslíš, že keď mi občas vlezieš do zadku, tak sme kamaráti? Ja tu nemám kamarátov!

    • Marek Košice

     „Keď sa celý fotbalový klub hodí maród na „covid“, aby tu znovu – za dotáciu – rozprúdil covid hystériu – tak áno – prajem im smrť!“ …… to sme dvaja, AK je pravda, že sa hodili na maródku za dotáciu, prajem im to isté. To je úplne iná šálka kávy, ako keď sa niekto dá pobodať preto, lebo mu napríklad hrozil vyhadzov a nemal by ako platiť hypotéku či nájom, a ktorý tým činom aj tak nepredpokladal, že si naozaj uškodí.

     To s týim „že prajete nepríjemnú (spôsobenú „vakcináciou“) smrť VŠETKÝM tým, ktorí sa nechali „pobodať“ či už dobrovoľne, alebo nemali silu vzdorovať“ mi tak prišlo, pretože ZRAZU podľa vás (keďže predčasne urmie vraj každý pobodaný – podľa vás – tak som tomu porozumel) NEEXISTUJÚ placebo dávky, a ani rozdiel medzi raz pobodaným a 3-4x pobodaným…

   • Vladimír

    Pozri si všetky dostupné videá, kde sa porovnáva krv očkovaných a neočkovaných proti kovidu a na vlastné oči uvidíš, že žiadne placebo im nepichali, ale každého nejakým spôsobom poškodili. Ako darca krvi viem, že je vysoký dopyt po neočkovanej krvi.

 3. Informátoři z americké bezpečnostní agentury TSA a pohraniční stráže řekli webu Infowars, že Bidenova administrativa plánuje znovu zavést covidová opatření později v tomto roce. To dláždí cestu pro lockdowny a další omezení.
  Přesto se opět tyto šílenosti připravují. A mimoto lze předpokládat, že fašistická EU opět vytáhne již „osvědčené“ covid pasy.

  Vzepře se konečně většina lidí nebo budou opět nesmyslné příkazy oddaně plnit?
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/usa-chystaji-na-podzim-covidove-restrikce-pripoji-se-i-lokajove-z-eu/

  • Asi sa vojna na Ukrajine blíži ku koncu, tak chcú pokračovať s covidom tam, kde 24.2.2022 prestali.

   • Israismael

    Zomrel Vaso Patejdl.. Správa na TA3

    • Marek Košice

     Israismael : Ktovie, možno bol vaxnutý a „vakcína“ mu ešte viac dodžubkala organizmus (ktorý nemohol mať v dobrom stave, pokiaľ viem, rád chlastal dlhééé roky). Ale či áno alebo nie, TO SA NIKDY NEDOZVIEME. Zopakujem – NIKDY.
     K nemu ako umelcovi – bol super. Super skladateľ, a hlas totálne nezameniteľný. Na koncerte (videl som záznam) doslova pár rokov dozadu mu to stále SUPER ladilo, koncertný spevák (na svoj vek) VYSOKO nadpriemerný.

     • Ešte jedna vec – nielenže nemôžeš hneď očakávať, že uvidíš odpadávať a mrieť okolo seba vaxnutých ale v tvojom prípade ich ani neuvidíš – tebe by musel patológ odobne priniesť dôkazy, že za smrť môže zhoršenie zdravotného stavu následkom vaxu. Mohol by ešte dodať, aby si to nikomu nepovedal lebo ho za to skôr či neskôr odstránia – aj tak by si mu neveril úplne.
      Žiješ v úplnej izolácii? Alebo si úplný mladíček? Veď úradníci, lekári/zdravotnícki personál, policajti a ďalší sú naši rodinní príslušníci, kamaráti, známi a vždy väčšina z nich niečo chtiac či nechtiac “ o kovidovaní a vaxe z vedome či z nevedomosti „prezradí“ – vždy sa budú informácie drať na povrch do spoločnosti – a aj sa derú!
      V mojom okolí zomierajú starí ale hlavne mladí ľudia a tiež ich diagnózy po vaxe sa extréme zhoršujú a množia sa. Z našej širšej rodiny išli hneď dvaja za sebou. A tiež sa medzi ľuďmi čoraz častejšie vie či bol niekto vaxnutý alebo nie – to sa šíri – ale nie pretože ich na to upozorňuje smrť blízkych (že by mali podozrenie na vax) ale pretože ľudia sa o tom voľne zmieňujú keď preberajú posledné dni a mesiace zosnulého – mnohí ani netušia aká je to téma a o čo tam ide. Pre nich Kovit bol len nejaká okoloidúca nepríjemnosť, ktorá ich „drgla“ z boku do ramena pri ich rutinnom žití a ktorú sa nejako povrchne snažili preklenúť a pokračovať v zabehnutých koľajach.
      Ale ak by sa obzreli poriadne tak by všade okolo seba videli dotyky smrti, ktorá si ide pre nich celých – videli by ako nevedomí ľudia okolo nich sú hrozbou – či už civili alebo vo verejných funkciách.
      Mnohí sa absolútne nijako nepozastavujú a ani nijako nepohoršujú keď im dnes poviem, že všetky „opatrenia“ boli nezákonné. A keď poviem, že boli fašistické tak im hlava neberie čo má spoločné fašizmus s „opatreniami“, ktoré im liezli na nervy a obmedzovali ich pohyb na dovolenky, na pivo, oslavy a golf či do práce.
      Oni nechápu – tie súvislosťi tak ako ty to nechápeš Marek, že capčutová so satanistickým „V“ na sanitkách je hrozným výjavom a dôkazom, že vax nieje sloboda ale smrť – ale nie hocijaká smrť – je to zomieranie v mukách fašistického režimu.
      A nezabudni – Oni majú čas aj niekoľko generácií – tak fungujú.
      Ale našťastie pre ľudstvo bude ich niekoľkotisícročný plán ukončený Silou, proti ktorej sú úplne bezmocní. Ale aj keď sa ten čas rapídne blíži treba sa prebrať a zároveň sa nijako nezamotať lebo ako sa píše – v mnohých následkom pôsobenia zla vychladne láska.

     • Po Žbirkovi, ďalší kvalitný slovenský hudobník – Vašo Patejdl – to má vo svojich 68-ich rokoch za sebou – na diagnózu – „náhle zomrel“ (na turbo-rakovinu pankreasu).

      P.S: „Mal som mierne problémy so srdcom, ale tie sa vyriešili, tak sa mi uľavilo. Liečim sa aj na dosť vysoký tlak, takže to bol dôvod, prečo SOM SA DAL hneď proti kovidu. Mám už svoj vek, patrím k ohrozenej skupine a navyše zdravie ma niekedy neposlúcha,“ skonštatoval Vašo Patejdl – pre Plus7 v m.r.

      https://plus7dni.pluska.sk/ludia/usmevom-skryval-vaso-patejdl-68-trapenie-takto-vlani-hovoril-zdravotnych-problemoch

      R.I.P.
      https://www.youtube.com/watch?v=pRW2GlY0aPk – Je trištvrte na jeseň

     • Ku komentu:
      ajša – 19/08/2023 at 15:15

      vypadlo mi tam to hlavné slovo: „prečo som sa dal hneď – ZAOČKOVAŤ – proti kovidu“.

     • A už len posledný dodatok z mojej strany – v rámci dnešnej fatálnej udalosti, týkajúcej sa V.P., rovnako tak tisíciek iných ľudí – pre nás nepoznaných..

      https://uploads.disquscdn.com/images/e63ffa3e359fe4bc1789d4d929b51ce5c9e6f3bf1ee4c1f1fe58788e0227b0ca.jpg

     • Už som tu spomínal, prečo je dôležité mať nastavenú mysel tak, aby som sa nevidel v roli obete. Uveriť, že patrím do ohrozenej skupiny znamená automaticky sa nechať manipulovať – je to princíp oficiálne zadefinovaný v roku 1778 ako hororum mirabeli – strach kurčaťa vyvolaný desom. No a k tomu plus spoločenské výhody očkovania a možnosť zarábať peniaze na koncertoch – no nekúp to! Ja osobne umelcov nepovažujem za vzdelaných a múdrych ľudí a dodnes neľutujem, že som nešiel na VŠVU „aby som mal viac peňazí a pohodlný život“ – lebo dnes by som ako z ich branže „intelektuálnych“ blbcov bol asi opichaný tiež. Skutočný vzdelanec potrebuje všestranné vzdelanie na úrovni polyhistórie – a tú nikomu nedá právo, umenie, politológia, atď, alebo jedna VŠ. Čím vôbec nehaním ľudí bez VŠ, ktorí majú motiváciu samovzdelávania, a tí tých s dnes nekvalitnou VŠ strčia aj bez papiera do vrecka.

    • Nedávno vraj Habera vzal za jedno vystúpenie 100 alebo 120 tis. €.
     To som počul od mladých liberálov ktorí nad tým sami žasli. Vraj by si zaslúžil za to pohopkanie na pódiu 40 tis €, viac vraj nie. Ale vraj je úžasný a úžasný zabávač a celkovo je fenomén – vraj. Ja ho teda nemusím a naviac sa stále tvári ako keby práve zjedol 4 kyslé uhorky – niečo podobné ako čapčutová. Keby mladí (18-30r) liberáli “žrali“ nejaké nové politické liberálne kapely ale oni majú najradšej muzikantských kaviarenskych povalačov z 80 a 90 rokov – oni ich pomáhajú udržovať pri živote.

   • a k tomu od 25.8.2023 vchází platnost zákon o digitálních službách DSA
    A budou mazat, ničit, odstraňovat z veřejného prostoru cokoli, co neodpovídá politice EU. Nenávist namířená na odpůrce EU bude samozřejmě povolena, stejně jako dezinformace, které bude šířit EU, WHO, OSN, IPCC a další propagandisté.
    https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/uz-pristi-tyden-zacne-byt-prosazovan-tvrdy-cenzurni-zakon-eu/
    *****
    Jestliže se úklid na ukrajině blíží ke konci, měli by přejít na úklid EU a bude po COVIDu a cenzorských opatřeních…

    • Marek Košice

     „Jestliže se úklid na ukrajině blíží ke konci, měli by přejít na úklid EU a bude po COVIDu a cenzorských opatřeních…“ …. Ty myslíš, že prečo sa blíži „upratovanie“ na Ukrajine ku koncu? Preto, lebo sa nad ňou zľutovali a „otočili“ svoje úmysly zo zlých k dobrým? NIE, len nechcú, aby dolár spadol na dno. Očakávaj do pár mesiacov (alebo do roka), že v mainstream médiách budeš miesto „Rusko“ počuť tak isto často slovo „Čína. Tá sa totiž stáva novým nepriateľom „neoliberálneho“ západu.

    • Vystúpiť z EU a NATO znamená zbaviť sa sioistickej Hydry – ujsť z pazúrov Rotschieldovcov. Len pripomínam, že Nigel Faragemu za Brexit obstavili všetky jeho účty. Naši zmrdi žijú z korupčných eurofondov, takže.

     Kotleba – ktorý je v podmienke – nesmie kandidovať, takže hlas pre neho je neplatný. Ale nie o tom chcem – kotlebovci nedávno vyhlásli, že chcú vystúpiť z EU – a na NATO jaksi zabudli – lebo to sú spojené nádoby. To podstatné – vo volebnom programe kotlebovci vystúpenie z EU NEMAJÚ! Takže opäť marketingový trik na idiotov!
     http://www.lsnaseslovensko.sk/

     2023-08-18 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
     https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-08-18-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

     • Marek Košice

      Takže dnes Kotlebov brat na Rádiu Slovensko (nepočúvam to, ale mali sme to doma zapnuté a pripravoval som si počas toho jedlo – vypnúť som to nemohol :D) klamal, pretože tvrdil, že ako jediná strana majú v programe vystúpenie z EU aj z NATO….

     • A teraz to zvalia na admina ich webu? Veď si to vytlač!

   • Marek Košice

    Achnaoton : Nežijem v úplnej izolácii. Žijem v bloku so 48 rodinami kde je aspoň polovica pobodaná, a keď tu niekto za ten čas nebýva, tak len preto, lebo sa odsťahoval. Moja mamka má veľa známych, sestra ani nehovorím (sú extrovertky na rozdiel odo mňa)… Mamka má známych (ženy, muži) 48+, väčšinou 58+ …a väčšina z nich sú pobodaní. K tomu robí mzdárku vo firme, kde pracuje okolo 100 ľudí. Nikto za posledné 4 roky neumrel ani neskončil prácu z dôvodu zlého zdravotného stavu.

    IDE O TO, AKO „ALTERNATÍVA“ PÍSALA, ŽE DO 3-5 ROKOV POBODANÍ ZOMRÚ. DO ….opakujem….DO. Prešlo 2,5…prečo neumrela aspoň pätina? … Už chápeš? PRETOŽE OJ*BY SÚ VŠADE………..ZLO JE NA STRANE HLAVNE MAINSTREAMU, ALE AJ NA STRANE ALTERNATÍVY.

    • Mám milión známych na patológii, pohrebníctvoe, zdravotníctve…a hlavne v domovoch dôchodcov.
     A tiež vidím okolo seba že náhle zomierajú ľudia jak mladí tak starí.
     Ak niekto povie že niekto zomrel lebo bol tučný či mal vyšší tlak a nie na vakcínu tak sú nevie spočítať že mu tá vakcina k smrti dopomohla – rozvinula všetky nemoci ktoré človek v sebe má.
     Poslednú dobu sa u nás šíri taká opakujúca sa veta: „z ničoho nič zomrel“ alebo “ kleplo ho“.
     Suseda (48) čo staval chatodom vo vinohrade náhle kleplo, chalana (30) čo kúpil u nas na ulici dom tiež náhle v spánku kleplo, manžela (65) jednej našej úradníčky tiež náhle kleplo – vraj píl kávu niekde v reštike a z ničoho nič sa tam zvalil. A v priebehu troch rokov ich bolo teda dosť čo rýchlo odišli a nemuseli. Môj dedo zomrel vo veku nedožitých 93 rokov s mal rôzne choroby ale s nimi žil tak 40 rokov a jak sa dostal do domova dôchodcov tak o chvíľu bolo po ňom.

     Je taká skladba od Kreyson zo začiatku 90 rokov – jej text mi pripomína dnešné zbytočné odchody ľudí zo sveta – ľudí ktorí tu mohli ešte zostať aj s nemocami ktoré mali.

     Kreyson – Fade Out

     co nejvíc trápi srdce tvé
     když děš spát
     co nejvíc trápi ho
     když klidně usínáš
     otrokem tvým
     žene tvou krev v tvých žilách
     každý tvůj splín cití
     a bojuje s fade out
     konečný boj jak dlouho se mu bráníš
     fade out se blíží tvý srdce už je slabý
     spomeňˇsi na svůj život kolik krát´s ho rozdal
     každý musí jít však ty´s moch ještě zůstat
     ou a tvý srdce slábne
     fade out táhne
     fade out slábneš
     fade out táhne
     fade out slábneš
     fade out táhne
     fade out slábneš
     fade out táhne
     fade out slábneš
     fade out
     cítíš jak slábneš
     tak to je její tvář
     smrt fade out k ní tě táhne
     smrt tě táhne
     fade out táhne
     fade out slábneš
     fade out táhne
     fade out slábneš

  • Vzepře se konečně většina lidí nebo budou opět nesmyslné příkazy oddaně plnit?

   2 x skúste hádať ?

   Ak by ste chceli depopulovať, spravíte to naraz, aby si to všetci všimli, alebo pekne sofistikovane, postupne…? To nie sú až takí amatéri, aj keď aj stále sú…do určitej miery.

   Žiadna šmakuláda nebola placebo. V každej bolo nejaké svinstvo, viac či menej, A organizmus na to reaguje individuálne. Iba názor. Čas ukáže, ak dožijeme…

   Uvidíme, čo sa bude hrať na jeseň…

   • Marek Košice

    O.k., Seneca….ale prečo potom doktorka Madejová, potom ten bývalý šéf Pfizeru (taký sympatický starší pán, zabudol som meno), špičkový expert patriaci do top 50 doktorov v USA (zdá sa mi, že arab) a mnoho iných odborníkov (starý angličan z kresla, potom Mike Yeadon či ako sa volá) tvrdili, že ľudia pokapú do troch rokov? Madejová tvrdila, že „nanopílky“ vo vakcínach rozrežú cievy a žily…. H*VNO……… 99% z nich sú tu. A z toho 1% polovica umrela prirodzenou smrťou (na starobu)…. TAK TO VYZERÁ………..

    Fakt mi to pripadá tak, že vakcíny sú LEN o čipoch a o ničom inom – a keď na to niekto zomrie (mimo šarží z domovov dôchodcov – tam ich určite chceli odstrániť zo života), tak to tak nebolo zamýšľané. No a tie čipy sú už možno AKTIVOVANÉ, ale tak jemne, že si to nevšímame….pretože ich aktivácia sa len postará o „trvanlivé ovčianstvo“ mainstream naratívu, no bez toho, aby ľudia vyzerali ako „zombie“…

    • Kde pracujete ? V akom prostredí naberáte relevantné info ? To je iba rečnícka otázka, nepotrebujem to vedieť. Ja som už mimo systému v ktorom som pracoval, ale stretávam sa s ľuďmi a mám množstvo info. Nakoľko ako zdravoťák som bol nestranný a vedeli to o mne všetci ( aj to, že som nemal problém niekam posľať nejakého zdutého MUDr. alebo iného papaláša, aj kôli neznámemu človeku na CP, tak si ma vážili aj lekári, hasiči, policajti, všetci moji známi, lebo ten neznámy mohol byť ich brat, sestra, otec, mama, žena alebo ich dieťa, a vedeli že spravím pre nich to najlepšie, ako budem vedieť, aj pre vás by som, aj keď sa s Vami nezhodujem vo všetkom, budem sa ja sám zodpovedať za svoje činy a skutky, nikto iný ), tak tí všetci mi vždy povedali, čo vedia a čo si myslia. A pracoval som v rôznych nemocniciach, mestách a rôznych zložkách, preto som mal aj kopec info z vnútra. A tie mám aj teraz. Od prevozákov, pohrebákov, sestričiek, upratovačiek, aj lekárov, to čo sa nedočítate ani v alternatíve a ani v mainsterame. Bol ste niekedy teraz v nemocnici, alebo nejake vyšetrenie, neskutočne veľa ľudí všade, a to je leto, to bývalo všade prázdno.

     Ľudia začali mať neskutočné veľa problémov, na ktoré ani lekári nemajú odpovede. A padajú aj neočkovaný na podobné veci ako očkovaní. Energo-informatika a biopole a rôzne veci o ktorých ľudia ani nemajú šajn. To, že ja o niečom ešte neviem, neznamená, že to neexistuje. V prvotnopospolnej, alebo stredoveku nemali ešte elektrinu, ale princíp, je tu od vzniku zeme, tak ako aj atómy a kvarky.

     Viete čo všetku už majú v Cerne potvrdené a objavené ? Koľko farebného a energetického spektra sme schopný vnímať ? Ani len toľko nie, čo zvieratá ! Ale keď bude človek študovať, učiť sa, bádať, pracovať na sebe… Sa len potom začnete čudovať.

     Dočkajte času, jak hus klasu…alebo kto si počká, ten se dočká.

     Inak gyroskop sa používa na sledovanie umelého horizontu voči zemi, na meranie výšky je rádiovýškomer, a na lety v hladinách nad 8 000m sa už potom vačšinou používajú autopiloty a tie stále korigujú výšku voči zemi, takže to ako relevantný dôkaz že je zem plochá vôbec nesedí. Mne je v podstate úplne jedno, či je zem ováloid, guľa, valec, pyramída, alebo plochá. Lebo s princípu na tom prt záleží, benzín nezlacnie a ani ľudia sa nezačnú lepšie chovať.

     A kadiaľ potom lietajú Quantas linky keď letíte zo Sydney do Los Angeles napríklad ?( Kliknite Flight radar trebárs) Mám kamoša, čo sa odsťahoval na New Zeland ( bývalý pilot) a keď mu ja ráno volám on má už noc.

     Svet je o info, ako to múdro naznačil aj pán Staněk.

     • Marek Košice

      seneca : plná nemocnica = ľudia z toho mesta v ktorom je nemocnica + z okolia v nej = stále menej než 1% pobodaných = 25x menej než štvrtina pobodaných, 50x menej než polovica pobodaných….

      PROSTE VELIKÁŠTVO JE VŠADE, na strane mainstreamu aj alternatívy……….. PRAVDU SA NEDOZVIEME NIKDE.

     • Podľa môjho odhadu je viac ako 80% alternatívy nepresná a platená, za to aby tu bol informačný „hokej“ By sme sa čudovali, kto za nimi všetko stojí a platí ich ! Už som to bol onehdy niekde napísal.

      Relevantné info si musíme sami dohľadať a aj to ešte nemusí byť presné. Nikto z Nás nemá patent na rozum a pravdu a preto nie je dôvod sa navzájom osočovať. Odkiaľ má potom vzísť to iné, tá kvalita, ktorú by každý chcel žiť, keď ani tu nie je samozrejmá tolerancia, slušnosť, úcta, spoločný zámer a cieľ ?

      Že by : ako dole, tak aj hore ?

      Že by nejaké zrkadlo nastavené v hre ?

      Bolo nám povedané onehdy, „naučte sa získavať info inak a zo zdroja“, lebo príde doba, kde nebudete vedieť, čo je pravda, polo pravda a lož.

      Tak sa učíme, každý svojou cestou ako uzná za vhodné. A život dá relevantné odpovede, a niekto aj drevené sako oblečie a vynesú ho dopredu nohami, aby pochopil a čo to zacvaklo…

      Zlatá stredná cesta má čo to do seba, ako ste spomínal niekde…

      Ako sa hovorí, neverte, ale preverte, dôveruj, ale preveruj…

   • Marek Košice

    „Uvidíme, čo sa bude hrať na jeseň…“ …. to sa tu už X krát písalo v auguste 2021, pár mesiacov po prvej dávke…. A stalo sa H*VNO….

    • Vladimír

     Zaujímavé, že moji priatelia neočkovaná 92 ročná a neočkovaný 95 ročný ešte nezomreli a ani sa im zdravotný stav nezhoršil. Zato moji mladí očkovaní priatelia majú stále zdravotné problémy: niekoľko krát kovid a také choroby, ktoré sa v ich rodokmene nevyskytujú.

 4. Otevřete si Hrdinové s tečkou a puste si Placebo testy-jak a kde se dělají Je to s českými titulky a bude jasno,proč ne každá včelička hned zabije

 5. Čoskoro po USA aj u nas … Hned po volbach, progresivci su uz vyskoleni !
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/v-polovine-se-ma-vratit-covid-a-nova-omezeni-odhalil-americky-urednik/

 6. https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/pribyva-pripadu-lidi-kteri-nahle-zkolabuji-upadnou-a-nekdy-i-zemrou-video/ umrtia mladych v poctoch a case zrychluju, preto budu v zime vsade kovidove hry pokracovat. PS uz dostalo noticky, preto maju vyhrat volby a jaternica robi pre to vsetko !!!

 7. Na Floride… Ci kde to ? To bude skor sposobene fetakmi a tou ich fentanylovou krizov ako vakcinami …

Pridajte komentár

*