Pozrite, čo vyšlo z pľúc zaočkovanej. Stále veríte, že vakcíny sú bezpečné?


Print Friendly, PDF & Email

Pozrite, čo vyšlo z pľúc zaočkovanej. Stále veríte, že vakcíny sú bezpečné?

(Beforeitsnews.com) – Registrovaná americká zdravotná sestra publikovala začiatkom októbra na svojom twitterovom účte fotografiu zobrazujúcu hmotu, ktorá vyšla z pľúc nedávno zaočkovanej osoby a zamyslela sa nad bezpečnosťou vakcín.

Ako uviedla v statuse: „Toto sme práve vytiahli z pľúc plne zaočkovanej osoby pozitívnej na Covid, ktorá je u nás intubovaná. Stále si myslíte, že tieto vakcíny sú bezpečné?“

Na svoj twitt jej odpovedalo viacero ľudí. Boli medzi nimi aj také, ktoré jej tvrdenia spochybňovali, ako napríklad táto diskutujúca:

„Môžete dokázať, že krvnú zrazeninu spôsobila covidová vakcína alebo sa to iba domnievate?“

Následne na to jej zdravotná sestra odpovedala:

„To, čo potrebujeme robiť, je zisťovať, ako liečiť tieto komplikácie vakcín. Na toto by sme sa mali sústrediť. 5 zo 6 našich covidových pacientov sú plne zaočkovaní a všetci sú na ventilátoroch.“

Na to jej dotyčná pochybovačka znova odpísala:

„Dokážte, že tieto dve veci spolu súvisia a potom sa môžeme zapodievať tým, ako to napraviť.“

Zdravotná sestra jej odpovedala:

„Pacientka bola zaočkovaná posilňujúcou dávkou 4 dni predtým, ako bola intubovaná na pľúcnom ventilátore. Pacienti pozitívni na covid kedysi nemávali problémy s krvnými zrazeninami ako je táto. Zistite si viac o veciach ako VITT (vakcínou indukované trombózy) či ADE (na protilátkach závislé zosilnenie infekcie) a pochopíte.“

Ďalší diskutujúci sa pridali na obranu zdravotnej sestričky a uviedli:

„Nevšímajte si ju, ona má opozičný vzdorujúci syndróm. Jedine sa chce hádať.“

„Ja som sa tiež nechal oklamať propagandou a zaočkoval sa koncom apríla. O 6 dní neskôr ma museli hospitalizovať s krvnými zrazeninami v oboch častiach pľúc. Mal som testy negatívne tak na covid, ako aj na niekoľko ďalších príčin, ktoré by mohli spôsobovať zrazeniny. Takže na 100% to bola vakcína!“

Liečba osteoporózy

„Tieto vakcíny by mali byť okamžite zastavené a nie naďalej ešte tvrdšie pretláčané.“

Pre normálnych ľudí býva príčinná súvislosť jasná, ak vás zaočkujú a doslova do pár dní sa vám objavia v pľúcach krvné zrazeniny tak, ako sa to stalo už tisíckam ľudí (pri takomto masívnom počte je náhoda štatisticky nemožná).

Vyjadrenie zdravotnej sestry pre médiá

Zdravotná sestra bola kontaktovaná Sons of Liberty Media (Synovia slobody) a požiadaná o vyjadrenie.

Uviedla, že dotyčnému pacientovi ventilovanie nezaberalo, preto lekársky tím sa podujal na odsávanie. No a to, čo vidíte na úvodnom obrázku, je hmota, ktorá následne vyšla z pacientkiných pľúc.

Ďalej dodala, že pacientka bola plne očkovaná a do nemocnice prijatá ako covid pozitívna.

Tiež uviedla, že sama očkovaná nie je a určite sa týmito experimentálnymi „vakcínami“ očkovať nechystá. A ak bude treba, je ochotná sa medicínskej tyranii postaviť .

Momentálne venuje svoj voľný čas skúmaniu možných spôsobov liečenia vedľajších účinkov vakcín.

Záver

Jeden diskutujúci na stránke Tapnewswire, ktorá článok prebrala, sa k tejto téme vyjadril nasledovne:

„Očkovanci sú v stave sebazapierania a stávajú sa extrémne útoční, agresívni a antagonistickí. Všimli si to viacerí priatelia, ktorých rodiny a kamaráti sú zaočkovaní.

Vedia, že niečo tu smrdí a chcú, aby aj všetci ostatní boli s nimi na spoločnej lodi. Ako sa vraví – bieda má rada spoločnosť. Nechcú sa cítiť, že niekto iný mohol byť múdrejší než oni.

A čo sa týka ‚nájdenia liečby‘…

Zachrániť vás pred vašou vlastnou hlúposťou? A prečo? Vy ste ten dôvod, prečo sa nachádzame v tomto marazme.

Potrebujeme, aby ste odišli, nech sa my ostatní môžeme presunúť do svetlejšieho, múdrejšieho a kriticky uvažujúceho sveta. Takého, ktorý už nikdy viac nedopustí upadnutie do podobnej žumpy, v akej sme teraz.“

Liečba osteoporózy

Zdroj: beforeitsnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. takže čo sa chystá okrem vakcín?
  Spoločnosť Merck žiada o núdzové povolenie prvej tabletky na liečbu Covid.
  Odborníci uviedli, že molnupiravir, by bol míľnikom v boji proti koronavírusu, pretože pohodlná, relatívne lacná liečba by mohla obsiahnuť oveľa viac rizikových ľudí chorých na Covid, ako je v súčasnosti používaná ťažkopádna liečba protilátkami.
  Tabletka Merck je určená na to, aby ste ju užívali doma ako štyri kapsuly dvakrát denne počas piatich dní, spolu teda 40 tabliet. V klinickom skúšaní, ktoré zahŕňalo nevakcinovaných dospelých, u ktorých sa počas predchádzajúcich piatich dní začali prejavovať symptómy Covid a ktoré boli vystavené vysokému riziku ťažkých následkov choroby, sa znížil počet hospitalizácií a úmrtí na polovicu.
  Spoločnosť Merck uviedla, že žiada o autorizáciu svojej pilulky len u vysokorizikových dospelých, čo boli v klinickom skúšaní najčastejšie ľudia nad 60 rokov alebo mladší ľudia s obezitou, cukrovkou alebo srdcovými chorobami.
  Nebolo jasné, či bude liečba k dispozícii očkovaným ľuďom, ktorí nespĺňajú podmienky klinického skúšania. Hovorkyňa spoločnosti uviedla, že o tom rozhodne FDA.
  Tento liek bol pôvodne testovaný na chrípku a funguje tak, že zabraňuje replikácii koronavírusu vložením chýb do jeho genetického kódu.
  Tento mechanizmus pravdepodobne spôsobí, že jedna vysoko riziková skupina, tehotné ženy, nebude oprávnená dostávať liek kvôli obavám, že môže spôsobiť mutácie, ktoré môžu mať za následok vrodené chyby. V klinickom skúšaní museli dobrovoľníci súhlasiť, aby sa zdržali nechráneného pohlavného styku štyri dni po ukončení užívania tabliet, a niektoré ženy v plodnom veku museli mať na zaradenie do štúdie negatívny tehotenský test.

  Orig.tu https://www.nytimes.com/live/2021/10/11/world/covid-delta-variant-vaccines#merck-antiviral-covid-pill

  …takže pôvodne na chrípku??? no pekne!!

 2. niekoľko chvály na Fauciho (tiež z iného článku v predch.linku) :
  Doktor Anthony S. Fauci, špičkový lekár pre infekčné choroby v krajine, v nedeľňajšom rozhovore pre CNN povedal, že „musíme byť opatrní, aby sme predčasne nevyhlásili víťazstvo“, pričom cituje potenciál opätovného výskytu vírusu medzi neočkovanými Američanmi.

  Doktor Fauci povedal, že očkovanie mladších detí by mohlo ponúknuť ďalšiu zásadnú obrannú líniu. Už na Halloween mohol FDA schváliť vakcínu Pfizer-BioNTech pre deti vo veku od 5 do 11 rokov, čo by mohlo pomôcť chrániť viac ako 28 miliónov ľudí v USA.

  • Marek Košice

   IDE TU O DVE VECI, Z KTORÝCH PRVOTNE O TÚ, KTORÚ NAPÍŠEM AKO DRUHÚ V PORADÍ……………..
   1. Genocída
   2. Napojenie človeka na „internet vecí“ cez 5G, a jeho totálne zotročenie

   Zisk pre firmy je len „detail“, niečo ako „…ide nám o to ho zabiť/zotročiť, ale keď práve uvaril špičkový guláš, tak nepohrdneme tým dať si ho….“….

   • neviem, ci je tot ak. Je tuzba po peniazoch mensia ako tuzba po moci a ovladani? Podla mna je to naopak

    • John John

     Milo uz nie,ved maju tolko penazi,kolko si natlacia,ide im o absolutnu moc a aby sme mi ako „darmozraci“ im Nezavadzali

  • John John

   Co by mohlo ZABIT viac ako 28 M.,Ludi,lepsie povedane

 3. Opýtajte sa doktora Fauciho. On je za tým všetkým. Spolupracuje s temnou zlou Chimérou, aby sa to stalo, a vy ste nikdy neboli múdrejší. Pavúčie vajíčka dávajú do injekcií, ľudia. (spolu s množstvom iných naozaj zlých vecí) Ale dnes hovoríme len o pavúkoch.
  více v odkazu
  https://qanon.sk/spravy-11-10-2021-2/

 4. https://www.banned.video/watch?id=6164523d1648ca3e25f51098
  Majority Dying Had The Shot
  Väčšina umierajúcich boli zaočkovaní

 5. Marek Košice

  „A čo sa týka ‚nájdenia liečby‘…

  Zachrániť vás pred vašou vlastnou hlúposťou? A prečo? Vy ste ten dôvod, prečo sa nachádzame v tomto marazme.

  Potrebujeme, aby ste odišli, nech sa my ostatní môžeme presunúť do svetlejšieho, múdrejšieho a kriticky uvažujúceho sveta. Takého, ktorý už nikdy viac nedopustí upadnutie do podobnej žumpy, v akej sme teraz.“

  AMEN.

  (Ale píšem to z pozície človeka, ktorý nemá v rodine žiadneho očkovanca, a ani pomedzi totálne úzkeho okruhu jeho priateľov či známych, ktorých spočítam na prstoch jednej ruky, takže nemám o akého zaočkovanca prísť)

  • Bez žiaka niet učiteľa.

   • Bez vedomostí niet čo koho učiť. Rifeho frekvencie tak majú znovu zapadnúť, lebo genocída a jej zdôvodnenie „Zachrániť vás pred vašou vlastnou hlúposťou? A prečo? Vy ste ten DÔVOD, prečo sa nachádzame v tomto marazme. “ ??? Ups!

    Inak by znela veta – „Zachrániť vás pred vašou vlastnou hlúposťou? A prečo? Vy ste TÁ PRÍČINA, prečo sa nachádzame v tomto marazme. “ ???

    Prestaňte čítať v hypnotickom tranze to, čo sa vám má páčiť! Dôvod je GENOCÍDA! Príčina sú jej plánovači a tí, ktorí k nej takto smerujú informačné pole! Stačí jediné lživé slovíčko v celom článku.

    Milá škola…

  • „Potrebujeme, aby ste odišli, nech sa my ostatní môžeme presunúť do svetlejšieho, múdrejšieho a kriticky uvažujúceho sveta. “ = do nekritického sveta oslámu, keďže prebieha výmena obyvateľstva!

   Toto je príklad buď nekonceptuálneho uvažovania / koncept vychádza z cieľa – ako ho dosiahnuť = ako dosiahnuť výmenu obyvateľstva/, alebo cieleného zavádzania! Pokiaľ dopustíme likvidáciu polovice národa – zlikviduje nás národ iný!

   Kto druhému jamu kope…

 6. Nuž keď Japonci našli v očkovacích látkach proti covidu kovové častice, iní tvrdia, že obsahujú grafén a pod., potom je toto pravda: https://cz24.news/movir/ ! A potom, treba urýchlene niečo urobiť a mali to urobiť Advokát Weiss a Harabín, lebo príslušné orgány na povel vládnej mafie podporovanej v tomto EU konať z úradnej moci isto nebudú. To viac ako isté. Ak sa s tým urýchlenie niečo neurobí, potom od 2023 budeme v totálnej diktatúre, pod absolútnou kontrolou a v poriadnej riti !

  • Kto rýchlo dáva – dvakrát dáva. Informačné pole zjavne funguje.

   Nedávno som tu vyzval k zbierke – cez mail a redakciu – na nákup aspoň jedného prístroja S…..2. Ticho po pešine. Nedostal som jedinú správo – áno, nie, zatiaľ nikto. ???
   Za ten grant 3,6 mil. eur na MOVIR pre TUKE sme tu mohli mať 1.200 mobilných prístrojov na riešenie akejkoľvek epidemiologickej siuácie. Tu však ide o Total Control, a teda Covid musí existovať ďalej! Odbočím – samotné reči o ivermectine odpútavajú pozornosť od Rifeho prístrojov! Takže o zdravie nejde – práve naopak.

   Karyho Mullisa odstránili „obligátne“ v auguste 2019, aby mohli spustiť podvod s jeho PCR testami. Dr.Peter Garyaev – otec vlnovej genetiky = priamy kontext s R.R.Rifom – zomrel „obligátne“ v roku 2020. ???
   Hráme o čas a hráme o život!

   Potešilo ma, že už v tom rozhodne nie sme sami – a niekto dokáže správne informácie správne konceptuálne uchopiť! Zatiaľ je to veľmi jemnučká neurónová sieť odporu – ale je!

   17. októbra 2021 v nedeľu má prebehnuť významná udalosť na úrovni globálneho mocenského systému, týkajúca sa bytia entít aj nás v existencii vôbec – ako Event Globálneho prediktora „v Kristu“ – tak si tento dátum prosím poznačte a myšlienkovo a duchovne sa celý deň pripojte – bez ohľadu na to, že nemáme k dispozícii info o konkrétnych aktivitách. A aj u nás na Slovensku existuje skupina ľudí, ktorí dostanú pokyn na nehmotnej úrovni a krabice sa začnú hýbať tak, že sa „vyjasní“!
   https://cz24.news/movir/
   Tieto bytosti majú svojich „otcov“ – jeden 4-metrový na balkóne 5. posch. v noci ma ako 3-r. dieťa riadne vydesil – ale doma na záhrade ich zásadne chránim a obdivujem.
   Prečo asi…
   https://duckduckgo.com/?q=modlivka+zelen%C3%A1&t=hx&va=g&iax=images&ia=images&iai=http%3A%2F%2Fobrazky.4ever.sk%2Fdata%2Fdownload%2Fzvieratka%2Fhmyz%2Fmodlivka-zelena-163289.jpg

   • „Vedec“ Cekan, dostal projekt za 600 000 € na rok a to na vývoj nejakých testov, aby sa dalo rozlíšiť, či sa jedná o chrípku a či o kovid. Do teraz to nevedeli rozlíšiť? Ako nás teda testovali? Aká výpovedná pravdivosť výsledkov bola, je, pri testovaní?
    K tomu projektu. Všetky projekty, štátne, sa musia zverejňovať. Dá sa to nájsť. BTW, 600 000 sa nedáva na nijaký takýto typ projektu a tobôž s trvaním jeden rok. Nechce sa mi to hľadať, ale zrejme boli porušené zákony prideľovania peňazí na projekt.

    • „HĽADÁ SA HVIEZDNA ROTA!“

     „Náhodou opäť“ práve Košický samosprávny kraj spúšťa očkovaciu súťaž pre maturantov!
     „„Naši stredoškoláci stoja pred jedným z prvých dospeláckych rozhodnutí, či sa dať alebo nedať zaočkovať. Na župe veríme, že túto zodpovednosť premenia. Rozhodli sme sa mladých povzbudiť aj špeciálnou súťažou, prostredníctvom ktorej chceme k očkovaniu motivovať čo najviac študentov. Súťažiť možno v dvoch kategóriách: najzaočkovanejšia maturitná trieda kraja a skokan súťaže. Maturanti s najvyšším počtom zaočkovaných spolužiakov získajú Hviezdnu stužkovú, víťazná trieda v kategórii skokan spoločný výlet pre celú triedu vo vybranej destinácii v kraji,“ povedal predseda Košického samosprávneho kraja Rastislav Trnka.“ – pozn. – skoky do truhly!

     „Ste v maturitnom ročníku a chystáte sa poňať rozlúčku so strednou školou veľkolepo? Práve pre vás vyhlasuje Košický samosprávny kraj súťaž Hviezdna stužková. Mladí východniari môžu zažiť maturitný večierok s hviezdami, o akých sa im nesnívalo. Župa zabezpečí kompletný hviezdny výber vrátane hviezdneho interpreta, DJ, stand-up komika a moderátora, ktorí budú Hviezdnu triedu baviť po celý večer. Špeciálnym večierkom chce kraj odmeniť maturantov, ktorí sa rozhodli pre očkovanie proti COVID-19 a ďalších k rovnakému kroku motivovať.“
     https://web.vucke.sk/sk/novinky/zupa-spusta-sutaz-maturantov-vitazna-trieda-si-uzije-hviezdnu-stuzkovu.html
     ————————————–
     KONTEXT:
     NOVÉ ŠOKUJÚCE INFORMÁCIE O SLOVENSKOM FAŠISTICKOM KONCENTRAČNOM TÁBORE MOVIR – KTO JE KTO A ČO JE ČO
     „Ale na čo sme ešte prišli? Môžu to použiť aj počas hospodárskej mobilizácie!? Tento zákon došiel tesne predtým než sa oficiálne spustil tento projekt!! Všimnite si dátumy. Proti tomuto zákonu o hospodárskej mobilizácii nikto nehlasoval proti, ba dokonca aj tzv. „opozícia“ hlasovala ZA!!!

     Vtedy keď sa verejnosť smiala ako sa poslanci obliievali vodou v parlamente, v pozadí tohto divadla sa hlasovalo o tak dôležitom zákone a pripravovala sa zmluva projektu!!

     Viete čo môže nastať? Kompetencie hospodárskej mobilizácie dali predsa územným celkom. Ak vyhlásia nejaký okres za čierny tak môžu vyhlásiť aj hospodársku mobilizáciu pretože zastrešuje krízové situácie ako je príklad mimoriadna situácia, výnimočný stav a atď., čo ak použijú tento projekt na skríning tohto územia s použitím lietadiel, ktoré budú monitorovať územie??“
     https://cz24.news/movir/

   • Zdravím, možno vás zaujme. Žijem v oblasti, kde v jednom centre niekoľko rokov úspešne používajú frekvenčnú terapiu riadenú informačným poľom…Obsiahnuté sú tam Rifeho aj Garjajevove frekvencie. Nedávno som tam bola na pravidelnej regenerácii organizmu a dostala som okrem iných aj frekvenciu Petra Garjajeva.

    • To ma zaujíma.
     Riadenie frekvencí informačným polom – zdanlivý nezmysel, pretože informačné pole akože nie je subjekt riadenia, avšak existujú jeho aktívne segmety fungujúce ako programy. Inak to môžeme nazvať egregor miesta – Rimania to volali genius loci – duch miesta, ktorý chráni – presnejšie ovláda túto lokalitu. A existuje aj negatívny egregor. Pokiaľ egregor človeka je slabší ako egregor miesa – postupne sa s dominantným egregorom harmonizuje – alebo naopak – dostáva sa do konfliktu, t.j. egregor miesta ho vyženie – preto platí, že dom, ktorý ste si kúpili po inom „vás musí prijať“ – inak v ňom nebudete spokojní. Preto ľudia túžiaci po prírode a harmónii kupujú staré domy so záhradami a miestny egregor tak viac upevňujú.

     Teda – určite existuje výsledná frekvencia egregoru daného miesta – môžu to byť oblasti ľudovo známe ako studnice múdrosti, studnice zdravia.
     To, čo ma zaujíma, je schopnosť – spôsob akým daný prístroj scanuje a selektuje túto frekvenciu – tak ako vlnová genetika Garyaeva scanuje frekvenciu zdravého orgánu a potom ňou lieči rovnaký chorý orgán.

     Alebo je to o tom, že frekvencia je už známa – prístroj funguje ako zosilovač – a spolupôsobí v prostredí priaznivého egregora – čo je ale dynamická sústava s premennými. Takže dôležitá je aj stabilita lokality. ???

    • John John – už som sa ťa pýtal – je na to nejaké embargo na vývoz /patenty/ z USA do Európy?
     Nenašiel som pohyb okolo obchodu s Rifeho strojmi mimo USA. Je to určite aj záujem farma a onko lobby. Ďakujem za odpoveď.

  • Ale JUDr.Weiss spolu s inými už niečo urobili, čo si urobil ty?

 7. WHO chce být nejvyšší autoritou v oblasti veřejného zdraví!
  11.10.21

  Neurčeno:
  Od 29. listopadu do 1. prosince 2021 se členské státy sejdou na zvláštním zasedání s WHO, aby projednaly a případně podepsaly novou smlouvu o připravenosti a reakci na pandemie. Toto rozhodnutí přijaté v březnu 2021 podpořilo 26 zemí. Pozoruhodné je, že mezi těmito 26 zeměmi chybí Rusko, Čína a Indie. Mezinárodní zdravotní předpisy (2005)2 , které podepsalo 196 zemí, již dávají státům právní právo :
  – přezkoumání historie cest do postižených oblastí
  – přezkoumání dokladů o lékařské prohlídce a případných laboratorních testech
  – vyžadovat lékařské prohlídky
  – přezkoumání důkazů o očkování nebo jiné profylaxi
  – vyžadovat očkování nebo jinou profylaxi
  – umístění podezřelých osob pod dohled veřejného zdravotnictví
  – zavést karanténu nebo jiná zdravotní opatření pro podezřelé osoby
  – v případě potřeby provést izolaci a léčbu postižených osob.
  – odepřít vstup podezřelým a postiženým osobám
  – zakázat vstup nezasaženým osobám do postižených oblastí
  – zavést kontrolu při odchodu a/nebo omezení pro osoby v postižených oblastech.
  http://zvedavec.org/vezkratce/18173/
  https://lilianeheldkhawam.com/2021/10/11/important-loms-veut-lautorite-absolue-en-matiere-de-sante-publique-mondiale-alain-berset-en-fer-de-lance/

 8. https://www.naturalnews.com/2021-10-11-the-great-sickout-spreads-as-airline-pilots-railway-workers-police-firefighters-say-no-to-vaccine-coercion.html
  The great SICKOUT spreads as airline pilots, railway workers, air traffic controllers, police, firefighters and the other people who keep society running say NO to vaccine coercion and threats
  The great SICKOUT spreads as airline pilots, railway workers, air traffic controllers, police, firefighters and the other people who keep society running say NO to vaccine coercion and threats
  Veľká Hromadná Pracovná Neschopnosť sa šíri, keď piloti leteckých spoločností, železničiari, riadiaci letovej prevádzky, polícia, hasiči a ďalší ľudia, ktorí udržujú spoločnosť v prevádzke, hovoria NIE k nátlaku na očkovanie a k hrozbám

 9. https://www.naturalnews.com/2021-10-11-big-pharma-now-occupies-washington-dc-deadly-products.html
  Big Pharma now OCCUPIES Washington D.C., committing larceny against the public and forcing its deadly products on Americans
  Farmaceutický priemysel teraz OKUPUJE Washington D.C., dopúšťa sa krádeže voči verejnosti a vnucuje Američanom svoje smrtiace produkty

  Over seventy Pfizer employees have infiltrated public policy
  Do verejnej politiky preniklo viac ako sedemdesiat zamestnancov spoločnosti Pfizer

  Big Pharma so power drunk, they are trying to control American businesses and violate the body autonomy rights of Americans
  Farmaceutický priemysel je tak opití mocou, sa pokúšajú ovládať americké firmy a porušovať práva na autonómiu (slobodu) tela Američanov

 10. https://www.naturalnews.com/2021-10-11-million-vaccine-injuries-reported-who-nine-months.html
  Crimes against humanity: Over 2.1 million vaccine injuries reported to WHO over just the last nine months
  Zločiny proti ľudskosti: WHO za posledných deväť mesiacov bolo nahlásených viac ako 2,1 milióna zranení očkovaním

 11. https://www.naturalnews.com/2021-10-11-phd-150000-americans-died-covid-vaccines.html
  PhD warns that at least 150,000 Americans have died from covid vaccines (so far)
  PhD varuje, že najmenej 150 000 Američanov zomrelo na vakcíny proti vírusu covid (zatiaľ)

  Covid vaccines represent “an immunological catastrophe on a global scale,” says PhD
  Očkovacie látky proti Covidu predstavujú „imunologickú katastrofu v globálnom meradle“, hovorí PhD

  Cancer rates expected to skyrocket due to covid vaccines
  Očakáva sa, že miera rakoviny prudko stúpne kvôli očkovacím látkam proti covidu

 12. Toto video sa oplatí vypočuť – ako sa falšujú covidové štatistiky:
  https://zemavek.sk/video-z-covidoveho-centra-na-kramaroch/
  Video z covidového centra na Kramároch

 13. Nad ľudskou hlúposťou sa nedá zvíťaziť. Očkovanie je jediná cesta, ako očistiť spoločnosť.

 14. https://www.hlavnespravy.sk/exminister-zdravotnictva-marek-krajci-mnohi-ockovani-sa-netestuju-a-roznasaju-virus-preto-mame-taky-rychly-vzostup-infikovanych/2711156
  Exminister zdravotníctva Marek Krajčí: Mnohí očkovaní sa netestujú a roznášajú vírus, preto máme taký rýchly vzostup infikovaných

  Konečne to niekto povedal otvorene. Za súčasnú situáciu nemôžu primárne neočkovaní občania, ktorí sa musia neustále testovať, ale skôr očkovanci, ktorí majú otvorené dvere všade a to bez testovaní

  Krajčí: Zaočkovaní sa netestujú a roznášajú vírus

 15. https://www.hlavnespravy.sk/policia-chcela-utajit-masove-protesty-v-melbourne-poziadala-o-vyhlasenie-bezletovej-zony/2711428
  Polícia chcela utajiť masové protesty v Melbourne, požiadala o vyhlásenie bezletovej zóny

 16. https://www.hlavnespravy.sk/guverner-texasu-zakazal-vsetkym-subjektom-vyzadovat-ockovanie-proti-covidu/2711382
  Odvážne rozhodnutie: Guvernér Texasu zakázal všetkým subjektom vyžadovať očkovanie proti covidu
  Texaský republikánsky guvernér Greg Abbott v pondelok oznámil, že zakázal všetkým subjektom v tomto americkom štáte vyžadovať od zamestnancov či spotrebiteľov povinné očkovanie proti ochoreniu COVID-19. Informovali o tom agentúry AFP a AP

 17. Minulý týždeň som bol v Maďarsku v Budapešti. Naočkovaný našimi masmédiami som bol na slinný test, pretože som čakal peklo na hranici a konštantnú šikanu vo vlaku. Na moje prekvapenie nebol nikto počas celej cesty (tam a späť) kto by potvrdenie v cudzom jazyku o teste na Covid odo mňa pýtal, alebo kto by kontroloval rúška, alebo ma inak šikanoval

  https://blog.hlavnespravy.sk/28132/covid-za-hranicou-nie-je-len-u-nas-vystraja-vlastne-foto-z-madarska/

  • Zprávy na qanon.sk dne 11.10 mne překvapily, hlavně o těch pavoučích vajíčkách. Myslíte, že je to pravda? Kdysi jsem četla o velkém počtu rakví v USA a spekulovalo se, proč tam jsou. Takhle by to dávalo smysl. Já se pavouků hodně bojím a hadů. Myší a ostatních zvířat ne.

   • jakákoliv vakcína na cokoliv je ruská ruleta……o některých vakcinách se ví, že způsobují různé druhy rakovin a používají se dál….

  • John John

   Ja som bol v Arizone 5 dni a tiez ma nikto nesikanoval,maju v Hoteloch,atd. napisane: Ockovani nemusia mat masky,Nezaockovani by mali mat masky,cize len mali mat,kupil som nejake strieborne a zlate mince bez dani a 290 nabojov,Janko

 18. Exminister zdravotníctva Marek Krajčí: Mnohí očkovaní sa netestujú a roznášajú vírus, preto máme taký rýchly vzostup infikovaných

  Konečne to niekto povedal otvorene. Za súčasnú situáciu nemôžu primárne neočkovaní občania, ktorí sa musia neustále testovať, ale skôr očkovanci, ktorí majú otvorené dvere všade a to bez testovaní
  Režimistické lži
  V režimitsických médiách, ktorých platí ministerstvo zdravotníctva za očkovaciu propagandu, panuje dlhodobo naratív, že za súčasnú tretiu vlnu môžu neočkovaní ľudia. Lekári ako napríklad lekár Sabaka zavádzajú o tom, že zaočkovaní neroznášajú koronavírus:

  “Je to tak, že tí, ktorí sú očkovaní sú chránení, neprenášajú ochorenie a tým pádom tie rúška nie sú také dôležité.”
  Takéto tvrdenie sa však nezakladá na pravde.

  Hlavná vec,že média, covid biro a poplatní lekári nám tu stále servírujú a dookola propagujú očkovancov ako záchranu pred covidom. Ako sa ukazuje a čo aj Krajči priznáva nie je to pravda.
  Doslova nás dusia očkovacími reklamami, no nehovoriac o odpornej a zbytočnej lotérii. V zdravotníctve chýbajú peniaze, tak tieto čo sa vynaložili do nezmyselností mohli byť použité na lepší účel v zdravotníctve.
  Tu sa trestá za korupciu a toto je čo?
  Každý kto nám tu klame teraz nech si spytuje svedomie ako hospodári a ako sa nakladá s informáciami ako sa duševne deptá obyvateľstvo,mal by niesť úplnú zodpovednosť.
  O médiach poplatných tomuto režimu ani nehovorím.

 19. Katastrofa, na ktorú sa zabudlo v tomto čudnom svete. Sú tu dve zásadné nebezpečenstvá, o ktorých nás neinformujú a na čo by sme sa mali pripraviť – zastavil sa Golfský prúd a z laboratória vypustili pažravú baktériu Synthiu, ktorá sa blíži k Európe :
  https://cz24.news/ve-skutecnosti-je-vse-naopak-podobne-jako-v-nemocnem-mozku-autisticke-grety-misto-globalni-sahary-nas-ceka-nova-doba-ledova/

 20. svatoslav butora

  Svetovládni Idioti už zničili čo sa dá a všetko na čo siahli. Svojím idiotizmom z centier ich moci v USA vládnom systéme a v tzv.EU idiotizovali aj našich činiteľov vlády, ale to nikomu z našich „vodcov“ nevadí a pokračujú aj v našich krajinách v idiotizovaní obyvateľstva a prostredníctvom prevzatých idiotských koncepcií napr. a/ bezmyšlienkovitej koncepcie „vakcinovania“ proti umele vygenerovanému „kovidu“ otrávili život Ľudí a za b/ bezduchej „zelenej“ koncepcie otrávili život v oceánoch a za c/ otrávili normálne sa vyvíjajúci a zdokonaľujúci sa priemysel a energetiku a dopravu ich šialeným bojom proti CO2 , ktorý to plyn má na skleníkový efekt nepatrný vplyv. a ďalej za d/ otrávili duše ľudí idiotizmom LGBT a iných darov z anticivilizačného pekla. A to všetko len pre ich veľmocenské svetovládne plány.
  Títo Svetovládni Idioti si zaslúžia odsúdenie a prekliatie ako „nezabudnuteľná“ Sodoma a Gomora.

 21. Ovca zaockovana

  No ja by som si na vasom mieste daval pozor kde kupujem zeleninu. mRNA vakciny uz prijmame davno v potrave. https://vat.pravda.sk/clovek/clanok/601887-skumaju-moznost-premeny-jedlych-rastlin-na-tovarne-na-mrna-vakciny/

 22. …no Maroš priznám sa, nejak som tú tvoju výzvu na zbierku na nákup stroja S…2 prehliadla, daj údaje a číslo účtu, rada prispejem…tak to čo navrhli košickým maturantom za očkovanie je ozaj ,,silná káva“…byť nimi, úplne to ignorujem, posedieť a stretnúť sa dá aj bez takýchto ,,ceremónii“….verím tomu, že im na ,,lep sadne“ čo najmenej ľudí, najlepšie by bolo, keby žiadny……a vytváranie MOVIRU je jasný dôkaz genocídy…..

 23. Ohavné činy DSC se dostávají na světlo díky oznamovatelům. Ukazuje se, že až 200 členů amerického Kongresu a jejich přátel a rodinných příslušníků bylo v době, kdy měli virus, tajně léčeno ivermektinem.

  https://gab.com/TheSharpEdge1/posts/107077537019966357

  • Připomínka Major Patriota o dechberoucím pokrytectví DSC.

   https://gab.com/MajorPatriot/posts/107077831272182760

   Stejní zákonodárci, kteří:

   – vás podrobují povinnosti očkování, jsou osvobozeni od stejné povinnosti.

   – zakazují Ivermektin jako léčbu COVID pro vás a používají Ivermektin k léčbě COVID pro sebe.

   – by vás zavřeli do vězení za obchodování s důvěrnými informacemi, se stali multimilionáři díky obchodování s důvěrnými informacemi.

 24. https://otevrisvoumysl.cz/covid-injekce-nejspise-zabiji-1-z-kazdych-12-940-ockovanych-skutecna-efektivita-je-kolem-1/
  Covid injekce nejspíše zabíjí 1 z každých 12 940 očkovaných. Skutečná efektivita je kolem 1 %

  Ve zkratce…
  Podle oficiální studie z časopisu Lancet je skutečná efektivita covid injekcí kolem 1 % a ne 95 %, jak nám tvdí výrobci. Kromě toho i oficiální počty úmrtí po očkování nám ukazují dost alarmující trend.

 25. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/fda-odhalena-jak-se-podili-na-experimentech-odebirani-organu-deti/
  FDA odhalena, jak se podílí na experimentech odebírání orgánů dětí

 26. holistický prístup

  Z môjho e-mailového účtu – prijatá správa:

  Môj rodinný prislusnik išiel na kontrolu do nemocnice. Odmietli ho vyšetriť, že nie je očkovany ani nemá test. Že majú take nariadenie od riaditeľa. Tak mi volal že čo má robiť. Poradil som mu, že nech tam ešte zaklope, a sa ich opýta že dobre, ale že potrebuje potvrdenie že ho odmietajú ošetriť aj kópiu nariadenia riaditeľa, pre zdravotnú poisťovňu. Že sa chce s poistovnou dohodnúť aby nemusel platiť zdravotné odvody. A tiež chce požiadať poisťovňu aby za neho zastavila lekárovi všetky platby keďže ho nechce ošetrovať.

  Tak tam zaklopal, povedal a zrazu sa všetko dalo … https://www.facebook.com/groups/403200340811310/permalink/619870539144288/

  Pozn.: Je mi trochu smutno – tieto stránky boli pôvodne konštruktívne – zamerané na vzájomnú pomoc – dnes mi prídu sťa súčasť systému – zameriavanie sa takmer výlučne na deštrukciu – toto sa zrkadlí aj v diskusiách. Síce je dobre byť v obraze, … ale svojim sústredením sa takmer výlučne na deštrukčné procesy, tieto procesy zhmotňujeme – teda tí so ŽIVATMOU … takže TEMNOTA jásá …

  • Asi už aj nás ovládla temnota. Čo s tým?

   • V súčasnosti je priorita č.1 zastaviť očkovanie ako nástroj deštrukcie. Keď sa to podarí, potom bude priorita č.2 obnova. Ak by sme sa teraz zameriavali na obnovu, temnota by ničila rýchlejšie, ako my by sme stíhali obnovovať. Takže efekt by bol nulový, temnota by zvíťazila. Rozumiete?

    • Redakcia – čiže – počas vojny sedliak nezaseje a iný neopravuje dom, ženy nerodia deti – áno? Aby vás potom v tej „svetlej budúcnosti“ nedohnala temná minulosť.

     “ priorita č.1 zastaviť očkovanie“ – nepamätám si – len „slobodu“ v očkovaní.
     Trpíte konfabuláciami? O akej „temnote“ hovoríte – žeby nemáte v tom jasno? Akože suma konceptuálnych „chýb“ /úmyslov/ má priniesť pozitívny výsledok? Komu?
     Rozumiete?

     • Dohodnime sa tak, že my budeme deštruovať vakcíny a vy sa budete zaoberať obnovou. Jednoduchá deľba práce. Nemôže jeden subjekt sa starať o všetko.

     • holistický prístup

      Milá redakcia,

      uvedom si, že toto je finálna bitka NIČOTY – TEMNOTY v dlho trvajúcej vojne proti celému človečenstvu – vysvetlím v „malom“ – predstav si, že si obyvateľkou Stalingradu v čase obliehania – aj tam bola jedna hlava, ktorá koordinovala celý OBRANNÝ, OCHRANNÝ a životný systém … a nie, že si každý vyvolil, čo bude robiť … či vari, že všetci budú len nariekať a poukazovať na to, že im „NIEKTO“ ubližuje, že … – čo myslíš, ako by to dopadlo?!? – TY si tu tou „hlavou“ – šéfom … tak ukáž, čo si zač … je to predsa TVOJA voľba … v diskutéroch sa len zrkadlíš …

      Milá redakcia,

      podarilo sa Ti vykúzliť zázrak … a zničila si ho … preto moja otázka, môj povzdych – Čo je za tým?!?

      Človek je OBRAZ MULTIVESMÍRU – každá jedna bunka má svoje špeciálne – konkrétne poslanie – ako sa správaš, milá redakcia, keď tu poniektorí poukazujú na to, že nech skapú tí, ktorí si nechali pichnúť jed?!? – hlava v piesku – nuž ten jed si nechali pichnúť tí, ktorí sú na nižšom stupni vývoja a našou úlohou bolo zabrániť im v tom – predsa to nie je o nejakej „slobodnej“ vôli u jedinca BEZ slobodnej vôle – čo vieš o tom, ako sa šíril TEMNÝ systém v našich končinách (a nielen v našich – ale po celej „Zemi“) – čo vieš o dlho trvajúcom – krvavom beštiálnom – vymývaní mozgov?!? … o všetkých jedoch na všetkých úrovniach?!? … je mi na vracanie z jedincov, ktorí to berú povrchne … všetko so všetkým súvisí … každý orgán, každá bunka – dokonca aj všetky priateľské mikroorganizmy (je ich veľmi veľa) a kadečo iné (voda, vzduch, poživeň, …) – sú rovnako potrebné – rovnako dôležité … len každý má iné poslanie … inú úlohu v celsistvosti organizmu … len spoločne môžu prospievať … alebo hynúť …

    • a nie je to tak, že čomu venujeme najviac pozornosti, to vyživujeme?

     • Je aj nie je. Americkí indiáni sa tiež pred vyhladzovaním belochmi bránili únikom do rezervácií či „iných dimenzií“ a príliš im to nepomohlo. Teda, ich duši možno áno, no ako národu na prežitie určite nie.

      Odpor je nutný, bohužiaľ.

     • holistický prístup

      Milá redakcia,

      máš to v hlave riadne pomotané … alebo si súčať TEMNA – TEN, KTO vyhladil – vyvraždil – indiánov v „amerike“, „austrálii“, … – v podstate VŠETKY KULTÚRY a ničí všetok život matky „Zeme“ – si len na skok odskočil oddýchnuť si a utvrdiť sa vo svojej sile – dal si posilňovacieho „panáka“ vo svojej činnosti vo vyhladzoivaní BIELEHO ČLOVEKA!!!! – takže … odstúp dostatočne ďaleko a uvidíš celý OB-RAZ.

      Nie všetko, čo si oblečie BIELY šat je naozaj BIELE aj vo svojej podstate – len opakuješ mantry do Teba vložené TEMNÝM systémom – vymytý mozog …

      Milá redakcia – si hlboko v MATRIXE … OTVOR OČI!!!! Prestaň viniť beštiálne vraždené OBETE!

      Ach – jaj … takto sa vyzliecť do naha … ty jóóó … lepšie byť ticho, ako toto na seba vyzradiť …

      ametyst – áno – súhlas.

     • Redakcia – „indiáni sa tiež pred vyhladzovaním belochmi bránili únikom do rezervácií“ Rezervácia bol vždy koncentrák – čo to tu prekrúcate! To sa máme brániť vyhladeniu v gulagu?! Ste zhulení?! Nechcete sa náhodou presťahovať na Maledivy? Kúpte si ponorku!

    • holistický prístup

     Milá redakcia,

     napriek tomu, že je zreteľné, KTO vás financuje – napriek preplnenosti reklamami predajcu (sponzora) – sa vám podaril malý zázrak – vytvorili ste malú oázu súdržnosti ducha, kde si – aj keď systémom vážne poškodení človiečikovia – navzájom dodávali nádej do žitia v systéme ťažko deštruktívnom, vysoko toxickom – preplnenom jedmi na všetkých úrovniach, čo sa zrkadlilo aj v diskusiách – prinášali ste nádej a zmysel žitia – mnou uvedené sa však zmenilo – a presne o tom bol môj povzdych … že ste to prijali inak – to je dôsledok nám krvavo vnúteného systému – dôsledok TEMNÝCH čarov – pomútenia významov a zmyslov slov – likvidáciou pôvodného jazyka, likvidáciou pôvodného písma – len to ste prijali a uvideli (prečítali), ako ste vnútorne nastavení – chýba aj to najdôležitejšie, čo dnešným písmom a dnešným slovom nie je možné vyjadriť – a každý si to „non“verbálno vnáša vlastným nastavením.

     Všetky úrovne systém sú preplnené – presýtené – deštrukciou, ktorú len málokto dokáže správne vyhodnotiť a premieňať na niečo konštruktívne.

     Pre mňa sú dôležitejšie diskusie, ako články samotné – zrkadlia ducha spoločnosti – vedieť, na čo sa zamerať v práci v jemnohmotnom svete – či nás takto pracujúcich je nutné množstvo záleží aj na vás.

     Milá redakcia,

     plne rešpektujem spôsob vašej činnosti – vaše stránky zrkadlia vaše vnútro – či rešpektujete aj sami seba? … na to si musíte odpovedať sami – každý z nás vypovedá len a len o SEBE – o svojom vnútornom nastavení – o svojom vnútornom svete – KTO ČO CHCE – TO AJ DOSTANE.

     • Začína babie leto – nezabudni to tu opriasť pavučinami a naklásť sem čo najviac tvojich demagogických vajíčok! Čierna vdova!

      „Milá redakcia,
      máš to v hlave riadne pomotané … alebo si súčať TEMNA – Milá redakcia,

      napriek tomu, že je zreteľné, KTO vás financuje – napriek preplnenosti reklamami predajcu (sponzora) – sa vám podaril malý zázrak – vytvorili ste malú oázu súdržnosti ducha“ = keď sa snúbi schizofrénia s absolútnou neznalosťou skutočnosti!

      Ale – indiáni uctievali takto posadnutých duchom – tak prečo to neskúsiť aj na Slovákov!
      Akurát problém je, že nie na Cajle v zvieracej kazajke!

 27. https://www.infowars.com/posts/researchers-see-fading-vaccine-effect-as-7-in-10-recent-covid-19-deaths-in-sweden-fully-vaxxed/
  Researchers See Fading Vaccine Effect as 7 in 10 Recent COVID-19 Deaths in Sweden Fully Vaxxed
  Vedci vnímajú slabnúci účinok vakcíny keď 7 z 10 nedávnych úmrtí na COVID-19 vo Švédsku sú úplne zaočkovaní

 28. https://www.naturalnews.com/2021-10-12-gladys-berejiklian-bribed-blackmailed-big-pharma-vaccine.html
  BOMBSHELL: Australia’s Gladys Berejiklian was bribed, blackmailed by Big Pharma to impose covid “vaccine” mandate
  Austrálska Gladys Berejiklianová bola podplatená a vydieraná farmaceutickým priemyslom, aby uvalila mandát (povinnosť) očkovania proti covidu

 29. https://www.naturalnews.com/2021-10-12-fauci-killing-thousands-children-millions-poverty-starvation.html
  Fauci’s policies are KILLING 10,000 children a month, plunging tens of millions of people into abject poverty and starvation all around the world
  Fauciho politika zabíja 10 000 detí mesačne a vrhá desiatky miliónov ľudí do úplnej chudoby a hladu po celom svete.

  How many children are dead because of Fauci?
  Koľko detí je mŕtvych kvôli Faucimu?

 30. https://www.banned.video/watch?id=6164ef781648ca3e2502a34f
  Why Are Vaccinated People Getting Cancer After The Jab?
  Prečo očkovaní ľudia dostávajú po očkovaní rakovinu?

 31. https://www.hlavnydennik.sk/2021/10/12/skandal-podla-uhrika-eu-planuje-zhromazdovat-udaje-kto-ma-kolko-nehnutelnosti-pozemkov-sperkov/
  Škandál: Podľa Uhríka EÚ plánuje zhromažďovať údaje, kto má koľko nehnuteľností, pozemkov, šperkov…

  Európska komisia a parlament už prekvapili občanov EÚ rozličnými nezmyslami, no to, na čo prišli teraz je už predsa len cez čiaru. Podľa europoslanca Milana Uhríka chce mať obyčajných ľudí pod úplnou kontrolou.

  Zámerom je postupne zmeniť spoločnosť slobodnú na spoločnosť kontrolovanú

 32. …zaujím.otázka Jean, tak mi napadla iná – prečo sa napriek tomu tí ľudia stále dávajú očkovať ? ešte stále na to neprišli zrejme mnohí z nich ani oni sami ….

 33. …je to pre mňa nové riešenie u toho lekára…aj ja som dnes bola, no bez testu a očkovania ma nechceli zobrať, ja som zasa nechcela ani testovať a samozrejme ani očkovať…tak som u tohto lekára nič nevybavila:-(…stále tvrdím, že všetko je o nás jednotlivcoch…..asi pre istotu už spíšem závet, nech je aspoň ten ,,na poriadku“ :-(…:-)…..

  • Treba si od toho lekára pýtať písomné potvrdenie, že vás bez testu neošetrí. Uvidíte ako hneď zmení názor 🙂

   Keby sa vás náhodou pýtal načo vám to je, môžete povedať, že pre zdravotnú poisťovňu, aby mu za vás zrušila platby.

 34. …ok, vďaka za radu…

  • V pondelok kamarátka navštívila Onkologický ústav v Bratislave. Tam žiadne potvrdenie nechceli len rýchlo merali teplotu pri vchode.

 35. Milada Borová

  David Icke- „Tajný kult světové vlády.“ Tam o těch prašivcích máte vše.
  Vaše Kakabuska.

Pridajte komentár

*