Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

CNN: Nadišiel čas pre uhlíkové pasy a obmedzenia, ako často môžeme cestovať do zahraničia


Print Friendly, PDF & Email

CNN: Nadišiel čas pre uhlíkové pasy a obmedzenia, ako často môžeme cestovať do zahraničia

(Niamh Harrisová, The People’s Voice) Zdá sa, že americká spravodajská televízia CNN verí, že je dobrý nápad obmedziť ľuďom cestovanie. Dokonca navrhla myšlienku zavedenia takzvanných „uhlíkových pasov“.

To všetko, samozrejme, v mene boja proti klimatickým zmenám.

Na internetovej stránke CNN bol publikovaný článok s názvom „Je čas obmedziť, ako často môžeme cestovať do zahraničia. Odpoveďou môžu byť uhlíkové pasy“.

Účet na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) k tomu publikoval nasledovný status s textom: „Správa išla von. Prichádzajú uhlíkové pasy. Nebudete nič vlastniť, nikam cestovať a budete poslušným otrokom svojich pánov.“:

V článku CNN sa píše, že leto 2023 bolo pre odvetvie cestovného ruchu veľmi významné. Do konca júla dosiahol počet medzinárodných turistov na celom svete 84% z úrovne pred pandémiou.

V niektorých európskych krajinách, ako sú Francúzsko, Dánsko či Írsko, dopyt po cestovnom ruchu dokonca prevýšil predpandemickú úroveň. Z ekonomického hľadiska to môže byť skvelá správa, existujú však obavy, že návrat k statusu quo už teraz vykazuje strašné environmentálne a sociálne dôsledky.

V lete sa v mnohých častiach sveta vyskytli rekordné horúčavy. Ľudia boli nútení utekať pred lesnými požiarmi v Grécku a na Havaji. Varovania pred extrémnym počasím boli vydané v mnohých obľúbených dovolenkových destináciách ako Portugalsko, Španielsko a Turecko.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Odborníci toto extrémne počasie pripisujú klimatickým zmenám. Cestovný ruch je však súčasťou problému (poznámka: len ak by problém s CO2 bol skutočný, čo nie je, ale tvárme sa že je). Odvetvie cestovného ruchu produkuje približne jednu desatinu emisií skleníkových plynov, ktoré vraj spôsobujú klimatickú krízu.

Negatívne vplyvy cestovného ruchu na životné prostredie sú také závažné, že niektorí naznačujú, že drastické zmeny v našich cestovných návykoch sú nevyhnutné.

V správe z roku 2023, ktorá analyzovala budúcnosť udržateľného cestovania, naznačila cestovná kancelária Intrepid Travel, že „uhlíkové pasy“ sa čoskoro stanú realitou, ak chce turistický priemysel prežiť.

Čo je uhlíkový pas?

Myšlienka uhlíkového pasu sa sústreďuje na to, že každému cestujúcemu je pridelený ročný uhlíkový limit, ktorý nemôže prekročiť. Tieto limity potom budú regulovať cestovanie „na prídel“.

Uvedený koncept sa môže zdať extrémny. Myšlienka osobných uhlíkových kvót však nie je nová.

O podobnom koncepte (nazývanom „osobné obchodovanie s uhlíkom“) diskutoval parlament Veľkej Británie už v roku 2008, no diskusia bola dočasne ukončená z dôvodu jeho vnímanej zložitosti a riziku odporu verejnosti.

Stop Candida

Autor: Niamh Harrisová, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Výroba oceli.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%BDroba_oceli

  A tak som pátral, koľkože to vyprodukujú uhlíkovej stopy a emisnej dane „naše“ USSTEEL, a okrem demagógie ani prd.
  Článok
  Bez energie neurobíme ani krok, tak koľko jej treba na výrobu tony ocele
  „Do roku 2021 sme si nevedeli predstaviť tak vysoké ceny elektrickej energie, dovtedy sa cena hýbala na burzách okolo 50 €/MWh, kdežto po vypuknutí energetickej krízy cena tejto komodity narástla aj na viac ako 10 násobok. To malo veľký vplyv nielen na ceny potravín, ale cena každého jedného produktu, ktorý si kupujeme v obchodoch, závisí od cien energií. Ak chceme v USSK ostať konkurencieschopní, každý jeden zamestnanec sa musí snažiť nájsť spôsob, ako znížiť naše náklady na vyrobenú tonu ocele a medzi tie náklady, samozrejme, patria aj energie.

  Každá krajina v EÚ sa snaží zabezpečiť dostatok energií pre svoj štát a takisto aj my v USSK sa snažíme zabezpečiť, aby každá jedna prevádzka dostala všetky druhy energií v požadovanom množstve a kvalite, či už ide o paru, stlačený vzduch, technické plyny, rôzne typy vôd. V dôsledku energetickej krízy si ľudia začali viac všímať svoje okolie aj z pohľadu energetickej efektívnosti. Tento nový postoj ľudí priniesol aj ďalší benefit, a to zníženie produkcie CO2, či už priamo z domácností alebo zo závodov.“
  https://www.usske.sk/sk/clanok/bez-energie-neurobime-ani-krok-tak-kolko-jej-treba-na-vyrobu-tony-ocele

 2. K tomu videu o retardovi trnavskom – tá učiteľka ho správne pomenovala, že je čert, pretože to je psychopat, ktorý inklinuje ku zlu, a tak si jeho telo vybral za svoje sídlo démon Archont. A ten v ňom bude sídliť, dokedy Matovič neskape. Potom si nájde niekoho rovnako disponovaného z jeho pokrvnej rodiny.

 3. už padol návrh na prístup k internetu len cez digitálnu identitu. Čiže – žiadne rušenie internetu – oni zrušia len nepohodlných.
  2023-12-08 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-12-08-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  • Miroslav Čižmár

   Práve hrám hru v mobile, kde sa v jednej misii hlavný hrdina dostáva do podmorského väzenia, kde sa namiesto peňazí používajú sociálne kredity. Väzenská pevnosť je strážená robotmi, ktoré vyrábajú a opravujú samotní väzni. Niektorí tam dobrovoľne ostávajú aj po skončení trestu, lebo sa im zapáčil život v sociálnom väzení, a dali mu prednosť pred vonkajšou slobodou kapitalizmu.

   Je to celkom zaujímavá hra bez reklám. Pravdepodobne nás ňou pripravujú na svoje plány.

 4. jelito-bolito

  hele pokud priroda vymyslela CO2 a ze zivocichove i rostliny vypousteji CO2 tak proc se mam unavovat cist pitomosti od udajnych elit kteri nas jen okradaji a lzou. Stejne jejich bohatstvi vzniklo jen jejich podvody a tim tedy fakt nemam duvod temto imbecil… verit. maji byt uz davno uzamceni.

 5. Marek Košice

  K môjmu dedkovi (píšem to tu, do diskusie pod nový článok) : Takže skončil na infekčnom, a vraj má covid….

  Poradíte čomu sa vyvarovať ohľadom toho, čo sa s ním tam môže (úkony doktorov, sestričiek) diať? Či prakticky nie je možné nič podniknúť na to, aby si „s ním nerobili čo budú chcieť“? …. KURVA!!!!!!!!!!!!!!

  • Treba chodiť k nemu do nemocnice na návštevu každý deň a kontrolovať, čo s ním robia – či je dobre stravovaný, hydratovaný, hygienicky zaopatrený, či mu nezavádzajú kanyly, ktoré môžu spôsobovať infekcie (robia to radi hlavne do močového mechúra, aby nemuseli s ním chodiť na záchod, ak má starý človek problém s mobilitou). Doneste mu nejaké vitamíny – C, D, zinok (napr. Zinkorot), B-komplex. Ak by nedovolili návštevy, tak je lepšie na reverz zobrať starého človeka domov ako ho nechať v našich nemocniciach, ktoré sú často horšie ako koncentračné tábory. Neraz starý človek príde do nemocnice po svojich a v lepšom prípade odchádza na vozíku, v horšom do hrobu. Takže ak nie je v kritickom stave, zoberte ho domov a starajte sa o neho doma.

  • A hlavne na lekárov byť tvrdý. Nedať sa nimi zastrašiť, vydierať. Buďte slušný, ale ak budú drzí oni, neváhajte vy zvýšiť hlas. K nemocničným lekárom je treba pristupovať VŽDY s nedôverou a podozrievavosťou. Oni nie sú vaši spojenci, ale nepriatelia. To nie je zaujatosť, ale realita. Bohužiaľ. A keď ide o košickú Nemocnicu Luisa Pasteura, tak nezabúdajte, že tam robí primára anestéziológie zloduch Michník.

   Viď najnovší článok na Infovojne:
   https://www.infovojna.bz/article/lekarka-mudr-nikola-lischkova-s-pomocou-pravnikov-poukazuje-na-zlociny-covidizmu-a-prosi-o-pomoc-aby-dokazala-dotiahnut-veci-do-uspesneho-konca

   Alebo náš starší článok:
   https://www.badatel.net/sokujuce-svedectvo-lekarky-o-umrti-jej-otca-na-covidovom-aro-v-kosiciach/

  • Já to včera psala .Vzít ho na soukromou kliniku ,kde mu neublíží. Teď už ho asi nepustí z pazourů.

 6. Marek Košice

  Prečo redakcia zmazala môj príspevok kde som sa pýtal na radu ohľadom dedka, ktorého umiestnili na „infekčné“, pretože VRAJ má „covid“? …

  • Marek Košice

   (alebo sa stala chyba v systéme, a Redakcia nič nemazala… v tom prípade pokračujem v príspevku) …

   Takže…Dedko leží na infekčnom, pretože mu „diagnostikovali“ covid….
   Otázka znie : POMôŽU mu tam, alebo ho tam DOKATUJÚ?

   IDE O TO, že dedko pred 5-6 rokmi prekonal rakovinu hrubého čreva (nádor pár cm od konečníku), „klasická medicína“ mu pomohla, šiel na chemoterapiu a dostal sa z toho. O pár mesiacov na to bol plný energie. TAKŽE RODINA V PRÍPADE DEDKA PLNE DôVERUJE „klasickej medicíne“… Preto môj návrh „Zaplaťte odborníka (dedko má peňazí dosť), ktorý sa bude starať o dedka mimo nemocnice a urobí všetko pre to aby dedko prežil“ absolútne NEPREŠIEL.

   Vo výsledku to bude takto : Ak prežije, „rodina mala pravdu“ a ja som zbytočne stresoval (budem za bludára)…. Ak neprežije, tak „nedalo sa nič robiť, neprežil by ani pri zaplatenom doktorovi-profesionálovi mimo nemocničné prostredie“…

   JA UŽ TO RADŠEJ NERIEŠIM… Nechcem byť sviňa alebo niečo podobné, ale myslím, že keď sa dedkovi podarí prežiť (čo môže byť viac než 50% šanca, nevravím, že je to 50:50), tak tu aj tak dlhšie než rok neostane. A ak áno, tak to bude k*rva silný organizmus… Lebo je to vlastne onkologický pacient a už je po 80-tke.

   • V každom prípade ho zoberte domov a liečte ho doma.V nemocnici ho vám zabijú.Isť ležať do nemocnice je samovražda.

   • Ako ste na tom s očakávaním dedičstva – kto ako. ??? Ono sa to nezdá, ale keď niekto si tzv. usporiada život v zmysle určitej osobne vnímanej spravodlivosti – tomu to, tomu hento – a napíše závet – môže sa stať, že mu niekto v očakávaní dedičstva či už vedome, či nevedome – tým, že túži vedome či nevedome konečne „to“ mať – spôsobí smrť. A napr. aj eutanázia je záležitosť zníženia nákladov na ošetrovanie dotyčného. A ty mu prečo „dávaš“ jeden rok a nie viac?

    Teraz inak. Vydediť sa môže človek aj sám – tým, že neudržiava vzťahy a porozumenie. Príklad – zdedíš záhradu – dedovizeň, ale nevieš ani hovno o jej pestovaní. Takže keď ju zdedíš – ako to, čomu nerozumieš, v xenofóbnej reakcii – strach z neznáma – ju vnútorne odmietneš a prvé rozhodnutie bude – predať ju. Peniaze sa rozkotúľajú – a dnes chystajú elimináciu vkladov-úspor – židobangstri si už šúchajú ruky – a nič ti nezostane. Lebo si nepochopil, že máš v niečom pokračovať, keďže už predtým si prestal pokračovať. Preto u Mongolov sa tradične dedí z deda na vnuka – nie na syna. A až potom je to dedičstvo stratené – keď sa neudrží kontinuita vzťahov.

   • Rozbitá váza

    Nemáš peniaze, máš problém,
    Máš peniaze, máš ešte väčší problém…kto by to čakal, že ?

    V tomto nemocničnom prípade by možno pomohol len šikovne spísaný
    a na známosť celej rodine daný „motivačný“ závet.
    Taký, aby všetci mali záujem na tom, aby žil.

    • Problém je v tom, že oproti anglosaskému-americkému právu – u nás nesmieš závet podmieňovať – vtedy je neplatná. Inak záveťou sa dá vydierať. Treba to vymyslieť tak, aby sa „krabice hore hýbali správnym spôsobom“. Napr. ja nepotrebujem vydediť svoje deti pokiaľ nepochopia, že sú idioti – ony o všetko prídu sami. Len tým potom o všetko príde celé pokolenie. Preto je dôležitý ten vnuk – vnučka – na akej úrovni poznania a vzťahov budú – oni, aj ich rodičia. Inak aj u nás je zaužívaný práve pojem dedovizeň – nie otcovizeň. Čiže to, čo ti odkáže ten najskúsenejší – a ktorý vie odhadnúť, čo z teba bude a ako s tým – v záujme pokolenia – naložíš. A po tomto zvykovom dedení – zlikvidovať ho, išli práve komunisti-židáci. Lebo nemohli donekonečna všetko „znárodňovať“ , tak nech si to rozjebú ľudia svojou chamtivosťou a závisťou sami! Aj tak sa dá rozdrbať rodina – dedičštvom! A preto sa všetka zdrojová základňa /pašienky, orná pôda/ rozdrbala – každému rovnako. A dnes to „scelené“ skúpili židobankárske agrokorporácie. Treba si naštudovať ich agendu „equality“ – každému rovným dielom – čím štát v ich moci prerozdelil dedičstvo, aby sa z jedného veľa niečoho stálo veľa ničoho. Otázka – a globálni bangstri teraz vlastnia to veľa „ničoho“?

     „Základom boľševického štátu je strach a doktrínou závisť a nenávisť!“

     Takže späť do gulagov!
     https://odysee.com/@rozsirenevedomi:9/europathelastbattle1cz:f?lid=e5deaccb04c62e9c6df714f969682d29f4a7c9e9

   • Cca 15.oktobra moja starkà 86 diagnoza ako tvoj dedko, tiež skončila na infekčnom ( netestovanà,neočkovanà), prvé keď tam prišla povedali že je dehydratovanà,( je mobilnà, varí, zàhrada,dom, atď) po dvoch týždňoch ju pustili domov, citila sa lepšie a stàle vykašlievala hlieny a smrkala) takže v podstate jej pomohli, pretože naše telo je voda,ak chýba hydratàcia telo nefunguje, močom nevyplavuje toxíny a zanàša sa, aj keď brala vitamíny a magnezium. Takže jej obnovili zàkladné funkcie, mà problèm s artritídou ( zápaly v kĺboch-ruky/hànky) takže tiež problém vylučovania a ukladanie kyseliny močovej. Na to zaberà čaj dna od
    https://agrokarpaty.com/produkt/caj-na-dnu/ + praslička
    Keď prišla z infekčnèho o 4 dni ten istý problém starký 88 r., tà istá diagnoza a tiež infekčnè, tiež dokonca povedali že bol „vyschnutý“ , stràvil tam cca 7dnì, hydratovali ho 3 dni infúzkami a potom sa rýchlo pozbieral, a to prekonal rakovinu prostaty v 2018- operàcia + ožiarenia, a v 2021 bol na operàcii očì šedý zákal ( jeden týždeň jedno oko a o 3 tyzdne druhè oko) bolo to v kovidovej ére ale na zakrok to vybalil moj otec bez testov, bez ničoho, doktorka na príjme bola asi vybavenà a nerobil nikto problémy ( nemocnica v bb) , teraz vedia obidvaja že musia pit priebežne, nie ked sù smädnì, nieže by to nevedeli aj pred tým ale starší ľudia sa menej potia, menej aktivity a tak zabudajù na to najdôležitejšie.želàm dedkovi aby to zvlàdol a vratil sa domov rychlo, viem čo prežívas, ja som za nimi nemohla do nemocnice keďže som mimo sk, ale ak možes tak choď, kúp mu brusnicovy a aloe vera napoj prírodný, zober domàcu polievku. ak je dedko okrem dehydracie slabý, skúste mu dat predpísat doktorkou nutri drinky (na bàze proteínov) , a keď sa pozbiera na sile, olej z čiernej rasce – cca 10kvapiek do 1/2 poháru dzúsu, a na prečistenie organizmu mladý jačmeň, alebo todikamp —ak je schopný si to sam poctivo dàvkovat!

    • Tie nutri drinky na báze proteínov sú azda najdôležitejšie, pretože v tukoch rozpustné toxíny ony menia na vo vode rozpustné toxíny, a tým aj vodou – močom vyplaviteľné z organizmu. Teoreticky by stačili vajcia a ryby – ale to je v nemocnici luxus.

     Ako decko si pamätám, že po akútnej otrave hubami, ma vďaka tomu, že kuchárka na Bezručovej bola môjho deda frajerka a družka, som dostával vysoký prídel polievok – bujónov – žiadne glutamátové maggi kocky, ale riadne vývary z rozomletého mäsa. To sú dva aspekty – jednak detox bielkovinami, a zároveň posiľnenie bielkovinami.

     • Ešte doplním.
      Najstraviteľnejšou bielkovinou, „a preto nás na dlho nezasýti“, je rybacina. Preto rybací bujón možno použiť na detox, a povedzme dostupný hovädzí bujón /nehovorím o maggikockách! – bujón ako vývar z mäsa!/ na regeneráciu – potom skopové – baranina – jahňacina /a divina z raticovej zveri je vrchol!/,a môžeš ísť z pasie muklovať do baní Jáchymova.

      Teraz vážne. Zrejme to bude stále aktuálnejšie.

      Univerzálnou rybou, ktorá nepáchne rybacinou je asi losos. Dá sa použiť na viac spôsobov – problém je lososa dostať – vo veľkých mestách áno, ale v dedinských supermarketoch už nie. Čiže – treba vychádzať zo spracovania rýb, ktoré treba „priznať“, že jete rybu – ktorá má svoj pach. Na to sa mi osvedčilo tzv. spracovanie na sladko, čo neznamená cukor, ale veľa osmahnutej cibule a sladká mletá paprika. Tiež kmín a exkluzívne kápia. Samozrejme soľ. Podľa kostnatosti – aj aliašskú tresku, aj kapra a iné dostupné ryby treba po rozvarení precediť – ideálny by bol miestny karas /vyslovene sladký/ či kapor. No a potom to celé dochutiť máslom a cesnakom. Otec robil fantastickú „zelenú“ rybaciu polievku s máslom a petržlenovou vňaťou. No a potom to začne fungovať ako jedlo ako liek.

     • Marek Košice

      Díky za rady, Maroš. 🙂
      Inak čo sa týka dedičstva, bude prerozdelené pomedzi dedkove deti prakticky presne na tretiny. A hlavne mamka a teta sú na dedka tak naviazané (a ony sa aj o neho najviac starajú…vlastne len ony, a aj rozhodujú), že je nemožné, aby ani len podvedome chceli „čím skôr dediť“.

      PRE ĎALŠÍCH ČO REAGOVALI : Ďakujem za vaše reakcie, ale teraz som unavený a pletú sa mi aj prsty na klávesnici, nejak nemám ani silu, ani „čistú myseľ“ reagovať. 🙂 Dnes som mal fyzicky veľmi náročný deň, a ešte som vonku vymrzol. Ale – choroba sa ma nechytí. 😉

     • A ešte ad „zelená polievka“ – treba na miernom ohni – nespáliť – na másle osmahnúť petržlenovú vňať – farbivo a vôňa potom prejdú do másla aj do vývaru. /inak skúste niekedy takto spracovať kvetné stvole z pôrika – nakrájať nie kvetenstvo, ale mladú nezdrevnatenú stonku, a získate materiál ako zelený hrášok/
      Otec ma učil rozprávku o odmenených kuchároch – že to ten dostal najviac zlatých dukátov, ktorému ich najviac plávalo v polievke – to sú tie kvapky a hviezdičky, ktoré by sa nikdy nemali zliať do jednej odpornej mastnoty.

     • K polievkam, tie by som jedla denne, a to nàs naučila starká a mama, moja mama varí také haláslé s kapra, že sa dá piť, a to isté borsč, borsč z velkej šálky dochucujem citrónom,mletym čiernym korením a posekanými petržlenom. Ja lososa občas kúpim ale mi príde niekedy ako prifarbený, radšej màm biele ryby, kupujem sogliola (neviem názov v slovenčine) , alebo merluzzo.

     • Sogliola je platýs, čo je žralokovitá paryba. Živí sa aktívne ako dravec číhajúci na dne, takže nie je to vyslovený mrchožrút, ako u nás sumec. Avšak dno stále znamená enviromentálne zaťaženie a kumuláciu toxínov. Preto uprednostňujem šproty – ako ryby prvého kumulačného sledu, ale samozrejme mám chuť na tie typické ryby – miľujem údeného halibúta – jeho tuk a to rozoberanie jeho svalových vlákien – ako krabie mäso. Ryby sú pochúťka. Odstupom času som prestal ryby loviť – mám etický problém v tom, že s nimi dokážem vyjebať – to môžem rovno loviť psov na ulici. A psy sú chutnejšie ako bravčové – ale nežeriem psov. Rybu si kúpim, ako to nevyhnutne zabité, aby sa človek najedol – s chuťou na rybu. Samozrejme udice a lovecké kompetencie na pytliacke prežitie mám.
      Z tohto sa oštíš!
      https://cz2.staticac.cz/foto/vyrobky/4813250/4813217.jpg

    • Marek Košice

     Ďakujem veľmi pekne za rady, Iana. 🙂

  • Ak má dedko smartfón aj keď obyčajný pre dôchodcov treba mu tam dať SD kartu s max pamäťou, ktorú mobil podporuje, nainštalovať diktafón a nastaviť kompresiu aby tam toho vošlo čo najviac a aby spustená aplikácia nikdy nebola vidieť na ploche…a nechať permanentne nahrávať a povedať mu, že nech ho nevypina a nabíja lebo mu budeš občas volať. ..
   Mobil sa určite s nemocnice vráti…
   Najlepšie by bolo keby dedko o kovidpodvode vedel s spolupracoval….. išiel by sa napríklad spýtať niečo sestričiek a niekde by im ho tam položil aby hneď nebol vidieť kde leží….on by ho tam akože zabudol…a ony by mu ho potom doniesli keby ho uvideli..
   Nech sa to tam celé permanentne nahráva..
   všetky priestory a všetky hlasy aby si si potom mohol doma vypočuť ako je to skutočne s tým kovitom.

   • A hlavne aby si vedel čo tam s ním robili.

    • Marek Košice

     Achnaton : Bohužiaľ, to neprichádza do úvahy… Na infekčné ma za ním nepustia… A on je rád, že si vie prečítať sms-ku na svojom dotykovom telefóne. Má vysokú školu, ale NIKDY nemal počítač, a to aj keď je inžinier… 😀 …..

     • mariankosnac

      Aj tak tie telefóny nenahrávajú moc kvalitne a už vôbec nie vzdialenejšie hlasy a niekde im ho tam položiť aby hneď nebol vidieť… V reále to nefunguje tak jednoducho ako v bondovkách.

      Aj keď tá starostlivosť o starých ludí v nemocniciach je otrasná, myslím že so zápalom plúc a s covidom má celkom velkú šancu prežiť a vrátiť sa domov.

     • Pre M.K. nekvalita nahrávky? To by sa jeden divil! Treba tú nahrávku potom hodiť do Pc a pohrať sa s tým napríklad cez samplitude prof. Aj seniorský smartfón dokáže dobe nahrať zvuk a to keď je kompresia a formát zvuku rozumne zvolený.
      Ideálne nahrávať s mobilom bez sim.
      Tiež je dobré mať bokom laptop kde sa človek venuje vlastnému výskumu a ktorý NIKDY nieje pripojený k sieti.
      A k tým nahrávkam – prípadný šokujúci obsah nahrávky samozrejme netreba hneď odovzdať kriminálke ale v prvom rade ich pustiť členom rodiny – najprv tým normálnym a potom tým spiacim a spoločne im skúsiť otvoriť oči… tým neveriacim teda lepšie povedané kovitveriacim.
      S materiálom narábať ako d granátom – za každých okolností opatrne…s hlavne archivovať!

     • Nemocnice treba začať chápať ako boľševické gulagy, v ktorých vás segregujú a separujú a onálepkujú „ako“. Všetko už tu raz bolo – prebehla spústa sociálnych experimentov. Dnes vás nepotrebujú zabíjať mučivou prácou, mrazom, hladom atď., a dnes na vás zaroba nie tým, že budete niekde kopať prieplavy, a oni budú brať na to dotácie – jednoducho vás ako komoditu administratívne presunú – koviďák je trofej. To ku.va kto mu zavolal pohotovosť?! Lebo kašľal?! Jáj – on to myslel s ním dobre! Ko.oti! Len opakujete to, čo s vami robila celý čas fašistická vláda! Idioti!
      https://odysee.com/@rozsirenevedomi:9/europathelastbattle1cz:f?lid=e5deaccb04c62e9c6df714f969682d29f4a7c9e9

      „Opováž mi „synček debilný“ zavolať pohotovosť kvôli kašľu – lebo ťa zabijem!“ Sme ohrozená skupina, pretože nás ohrozujete vy – kur.y vyjebané boľševické fašistické!

     • Achnaton – už pred rokmi sa mi môj kamarát v ofise chválil novým mobilom – že čo to dokáže. Mobil strčil do šuplíka a bavili sme sa pokojným hlasom. Potom ho vybral – a ja ako keby som stál vedľa seba a hovoril si to nahlas priamo do ucha! Ono to bolo aj vyčistené – žiadne šumy a rezonancie. Teraz fakt nevieš na čom si, keď sa s niekým bavíš! A ešte do toho AI a zneužitie hlasovej stopy. Nevolajte do žiadnej Infovojny – nevolajte do SVCS! Maľujete si terč na chrbát!

      Inak okrem záložného PC permanentne off line, treba mať digi foťák – aj detský, na zaznamenávanie súkromných fotiek, videí a dokumentov – nerobiť to na mobil.

   • Marek Košice

    Achnaton, áno, kvalita nahrávok cez ten malý mikrofónik na mobile (kde sa rozpráva pri telefonovaní) ma dosť šokovala. Kúpil som si maličký káblový klopový mikrofón za 30€, aby som si mohol nahrať nejaké myšlienky na mobil… Spolu s tým som si stihahol aplikáciu na nahrávanie hlasu/zvuku… Nahral som sa najprv cez klopový mikrofón, potom cez zabudovaný mikrofón mobilu ….prvý krát. A skoro ma j*blo…pretože sám neviem, čo znie kvalitnejšie… Nebolo mi treba kupovať ten klopový mikrofón… 😀

    • Marek – síce to bolo pre M.Kosnac ale to neva. Každopádne telefón nepodceňovať.
     Ja mám mobil kde sa dá nechtom vytiahnuť slot na sim a tak keď nechcem byť v nejakej citlivej a nárazovej chvíli pripojený cez sim tak ju len 2 MM nechtom povytiahnem – sim odpojim a ona tam drží normálne a nemusí ísť von.
     Čo som už neraz počul a čítal tak aj jednoduchý predpotopny smartfón dokáže nahrávať dokonca nielen bežné nám počutelné hlasy ľudí a všeobecne zvuky ale aj také finty ako zvuk tlkotu srdca a ja neviem ešte čo. A to už je dáky rok nazad. Tiež z úplne nekvalitných fotiek ktoré nám nič nepovedia – napríklad v noci sa dá vytiahnuť množstvo info – keď ich niekto ukradne zo smartfónu a je dobrý v IT….na to sú programy. Neviem ako je to s tým nahrávaním zvuku ale počul som, že mobil či chcem alebo nie tak permanentne nahráva zvuk – a ak je to pravda tak ho určite niekam odosiela….a odosiela ho ktovie kam.
     Otázka je aj keď sa človek pripojí na verejnú free wifi s tabletom v ktorom má osobné údaje, či je to bezpečné – myslím, že nie.

 7. nikdy, treba tých pár náckov poslať do kameňolomu doživotne a bude pokoj, tam si môžu merať uhlíkovú stopu!!

 8. Video, které detailně vysvětluje, na jakém principu fungují COVID vakcíny, proč někteří lidé zažívají nežádoucí účinky hned a jiní ne, jak funguje nanotechnologie, která se v nich našla… a mnohem více.
  https://otevrisvoumysl.cz/nanotechnologie-v-covid-vakcinach-na-jakem-principu-funguji/

 9. A to byl známý lékař a přesto nebo právě proto těm katům neunikl.
  https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-slovenska-lekarka-obvinila-nemocnici-kvuli-umrti-otce-ktery-popiral-covid-40386296
  Někde ,asi na SV byl s tou paní rozhovor.
  Markovi vůbec nezávidím.Když by dědečka vzal domů a on umřel,měl by v rodině peklo.Držím palce,ať to vše dobře dopadne .

  • Pohoda – nerozlišuješ – ja ten príbeh poznám – ten lekár išiel do nemocnice lebo úzus – lebo sám veril v svoj systém, a pokiaľ viem – akože očakával pomoc od najbližších – to oni mu zavolali tú sanitku.

   Teraz inak – mal som kamaráta lekárnika. Dostal porážku na chate, a syn – logicky aby skrátil čas – ho naložil dopredu do auta a viezol ho do nemocnice. No…
   Lenže človek v takom stave potrebuje predovšetkým kľuď a nie srať sa po lesných cestách! No tak zomrel po ceste! Preto nejdem k lekárovi, keď mi je zle! Vlastná posteľ to je pokoj a maternica! A nechcem byť v tej cudzej maternici! Podstata – treba vedieť kedy ako. On ako lekárnik viac-menej kšeftoval s liekmi, ale nikdy nevycvičil ani svojho syna /“medveďa“ o medvedej službe/ o zásadách prvej pomoci, a na to pošiel. Memento mori!

   • Stát se to před covidem,v nemocnici by mu pomohli a on tu mohl být dodnes .
    Prostě rodinu nenapadlo,že ho zlikvidují.
    Normální vražda a je jedno jestli ho tam poslali vyplašení příbuzdní nebo by tam šel podle své vlastní vůli.Mě jen zaráží se tak chovají i ke svému kolegovi.

 10. Nepotřebujeme přesně znát co v těch bojových látkách je, potřebujeme se naučit vyhnout se nemocnicím ,vražednému rafinovanému systému ,jak si zadovážit, dopěstovat jídlo, vodu, všechno potřebné . Naučme se spolupracovat ,nepřítele máme společného, nečekejme že někdo začne za nás . Mít kolem sebe lidi,zázemí, skupinu které můžeme důvěřovat a být si nápomocní .Nechci malovat čerta ale ,nespoléhejme se na net protože když nám znemožní přístup,nebo vypnou některé weby zůstane každý buďto sám se sebou ,nebo napojen na živé lidi, kontakty, které si udělal kolem sebe. Zamyslete se jen tak pro sebe kdyby se vám něco stalo např. úraz na ledě , horečky, zablokovaný přístup k penězům , máte pomoc? Globalistům jde a vždy jim šlo o naši izolaci ta pak vplývá na psychiku když nemůžete kolem nikomu věřit ani se svěřit . Vnímám takové ticho a klid před bouří a zároveň si nepřipouštím strach. Vyzkoušeli že si můžou dovolit cokoliv a využijí toho . Je kolem nás dost lidí bez soucitu a svědomí který za peníze udělají cokoliv stačí příkaz shora /ouřadové, lékaři, policajti, učitelé atď . Nikdo za nás bojovat nebude ani se nepostará, ani Fuellmich ani Putin ani Fico .Denně se sypou mimo sněhu i správy k odvedení pozornosti kterými jsme zahlceni ,odvádí od důležitého. Mezitím jemně naznačují že zdravotní teror zavedou znovu a tvrdší.

Pridajte komentár

*